Team Schedules - 02 Boys Metro B
       


VKCOBRAS 2002 Galindo -- (0288-01CB15-0447)
Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


Bracket - Monday, January 02, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 651998  Pioneer Elementary  10:00 PM  4135 A2 vs A10VKCOBRAS 2002 Galindo 9 vs.Blue Knights 02 White (CE)0

Bracket - Tuesday, January 03, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 651978  Pioneer Elementary  10:00 AM  4135 A2 vs A1VKCOBRAS 2002 Galindo 3 vs.South Summit Soccer Club4
 651954  West High School  12:00 PM  1130 A3 vs A2UDA 02B White 0 vs.VKCOBRAS 2002 Galindo3

Bracket - Wednesday, January 04, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 651969  Pioneer Elementary  10:00 AM  4135 A2 vs A9VKCOBRAS 2002 Galindo 6 vs.Impact IG0

Bracket - Thursday, January 05, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 651989  Pioneer Elementary  12:00 PM  4135 A2 vs A6VKCOBRAS 2002 Galindo 6 vs.Elite FC 02B Blue2

Bracket - Friday, January 06, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 651939  West Lake Jr. High  10:00 AM  4100 A2 vs A8VKCOBRAS 2002 Galindo 4 vs.Salt Lake FC - B20021
 651982  Willow Pond  02:00 PM  1168 A4 vs A2Murray Max Orange - C Stamm 1 vs.VKCOBRAS 2002 Galindo2

Bracket - Tuesday, January 10, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 652010  Westvale Elementary  08:00 AM  4540 A5 vs A2Utah Glory B02 Red LG 2 vs.VKCOBRAS 2002 Galindo4

Bracket - Wednesday, January 11, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 651964  Highland High School  12:00 PM  1190 A7 vs A2AJAX JOGA FC 02B - KI 3 vs.VKCOBRAS 2002 Galindo8

Bracket - Tuesday, January 17, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 652027  Galena Hills Park  12:00 PM  3049 A11 vs A2AJAX JOGA FC-B02-P1 0 vs.VKCOBRAS 2002 Galindo8

Bracket - Saturday, February 04, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 651994  Taylorsville E.S.  06:00 PM  1148 A8 vs A2Salt Lake FC - B2002
Disqualified
 0 vs.VKCOBRAS 2002 Galindo1D

Bracket - Friday, February 10, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 651923  Oakley Rec Complex  04:30 PM  7112 A1 vs A2South Summit Soccer Club
Disqualified
 0 vs.VKCOBRAS 2002 Galindo1D

Bracket - Wednesday, March 29, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 651955  West Lake Jr. High  05:30 PM  4100 A2 vs A5VKCOBRAS 2002 Galindo 4 vs.Utah Glory B02 Red LG1

Bracket - Wednesday, April 12, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 652019  West Lake Jr. High  06:00 PM  4100 A2 vs A7VKCOBRAS 2002 Galindo 8 vs.AJAX JOGA FC 02B - KI0

Bracket - Wednesday, April 19, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 652024  Fairmont Park  06:00 PM  1040 A9 vs A2Impact IG 1 vs.VKCOBRAS 2002 Galindo8

Bracket - Saturday, April 22, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 651934  Tooele High School  04:30 PM  4301 A6 vs A2Elite FC 02B Blue 2 vs.VKCOBRAS 2002 Galindo5

Bracket - Saturday, May 06, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 651972  West Lake Jr. High  02:00 PM  4100 A2 vs A11VKCOBRAS 2002 Galindo 1 vs.AJAX JOGA FC-B02-P10

Bracket - Wednesday, May 10, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 651943  Bellview Elem.  06:00 PM  3012 A10 vs A2Blue Knights 02 White (CE) 1 vs.VKCOBRAS 2002 Galindo4

Bracket - Wednesday, May 17, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 652009  West Lake Jr. High  06:00 PM  4100 A2 vs A3VKCOBRAS 2002 Galindo 4 vs.UDA 02B White3

Bracket - Saturday, May 27, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 651927  West Lake Jr. High  12:00 PM  4100 A2 vs A4VKCOBRAS 2002 Galindo 3 vs.Murray Max Orange - C Stamm5