Team Schedules - 02 Boys Metro B
       


Murray Max Orange - C Stamm -- (0106-01CB15-0205)
Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


Bracket - Monday, January 02, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 652011  Willow Pond  02:00 PM  1168 A4 vs A3Murray Max Orange - C Stamm 1 vs.UDA 02B White4

Bracket - Tuesday, January 03, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 651967  Willow Pond  02:00 PM  1168 A4 vs A7Murray Max Orange - C Stamm 2 vs.AJAX JOGA FC 02B - KI2

Bracket - Wednesday, January 04, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 651995  Willow Pond  02:00 PM  1168 A4 vs A8Murray Max Orange - C Stamm 5 vs.Salt Lake FC - B20022

Bracket - Thursday, January 05, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 651987  Willow Pond  02:00 PM  1168 A4 vs A1Murray Max Orange - C Stamm 3 vs.South Summit Soccer Club3

Bracket - Friday, January 06, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 651982  Willow Pond  02:00 PM  1168 A4 vs A2Murray Max Orange - C Stamm 1 vs.VKCOBRAS 2002 Galindo2

Bracket - Monday, January 09, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 651961  Westvale Elementary  08:00 AM  4540 A5 vs A4Utah Glory B02 Red LG 1 vs.Murray Max Orange - C Stamm6

Bracket - Tuesday, January 10, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 651990  Stansbury HS  10:00 AM  2063 A6 vs A4Elite FC 02B Blue 2 vs.Murray Max Orange - C Stamm3

Bracket - Thursday, January 19, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 652002  Bellview Elem.  10:00 AM  3011 A10 vs A4Blue Knights 02 White (CE) 2 vs.Murray Max Orange - C Stamm7
 651975  Galena Hills Park  12:00 PM  3049 A11 vs A4AJAX JOGA FC-B02-P1 2 vs.Murray Max Orange - C Stamm4

Bracket - Friday, January 20, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 652026  Fairmont Park  08:00 AM  1040 A9 vs A4Impact IG 4 vs.Murray Max Orange - C Stamm5

Bracket - Friday, February 03, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 651940  Taylorsville E.S.  04:30 PM  1148 A8 vs A4Salt Lake FC - B2002
Disqualified
 0 vs.Murray Max Orange - C Stamm1D

Bracket - Tuesday, February 07, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 651932  Oakley Rec Complex  04:30 PM  7112 A1 vs A4South Summit Soccer Club
Disqualified
 0 vs.Murray Max Orange - C Stamm1D

Bracket - Saturday, March 25, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 651920  Willow Pond  04:00 PM  1168 A4 vs A11Murray Max Orange - C Stamm 12 vs.AJAX JOGA FC-B02-P11

Bracket - Wednesday, April 19, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 651935  Willow Pond  06:00 PM  1169 A4 vs A6Murray Max Orange - C Stamm 6 vs.Elite FC 02B Blue2

Bracket - Friday, April 21, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 651947  Willow Pond  06:00 PM  1168 A4 vs A10Murray Max Orange - C Stamm 6 vs.Blue Knights 02 White (CE)2

Bracket - Wednesday, May 10, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 652022  Highland High School  06:00 PM  1190 A7 vs A4AJAX JOGA FC 02B - KI 0 vs.Murray Max Orange - C Stamm10

Bracket - Saturday, May 13, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 652016  Willow Pond  06:30 PM  1168 A4 vs A5Murray Max Orange - C Stamm 3 vs.Utah Glory B02 Red LG1

Bracket - Wednesday, May 17, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 651971  Willow Pond  06:00 PM  1168 A4 vs A9Murray Max Orange - C Stamm 8 vs.Impact IG1

Bracket - Saturday, May 20, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 651956  West High School  10:30 AM  1130 A3 vs A4UDA 02B White 4 vs.Murray Max Orange - C Stamm3

Bracket - Saturday, May 27, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 651927  West Lake Jr. High  12:00 PM  4100 A2 vs A4VKCOBRAS 2002 Galindo 3 vs.Murray Max Orange - C Stamm5