Team Schedules - 08 Girls South B
       


09 Celtic FC Green -- (0528-02XG09-8520)
Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


Bracket - Saturday, March 25, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 662273  Geneva Elementary  01:30 PM  5315 A6 vs A309 Celtic FC Green 1 vs.Utah Storm 08 - Tibbals1

Bracket - Wednesday, March 29, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 662258  East Meadows E.S.  06:45 PM  5688 A3 vs A6Utah Storm 08 - Tibbals 1 vs.09 Celtic FC Green3

Bracket - Friday, March 31, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 662276  Geneva Elementary  06:00 PM  5315 A6 vs A509 Celtic FC Green 2 vs.Utah Storm 09 - Bailey3

Bracket - Friday, April 21, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 662261  East Meadows E.S.  06:00 PM  5688 A5 vs A6Utah Storm 09 - Bailey 4 vs.09 Celtic FC Green1

Bracket - Saturday, April 22, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 662263  Geneva Elementary  04:30 PM  5315 A6 vs A209 Celtic FC Green 2 vs.Utah FC 08G Black6

Bracket - Friday, April 28, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 662265  Geneva Elementary  06:00 PM  5313 A6 vs A409 Celtic FC Green 2 vs.Utah Olympia FC - GU09 20084

Bracket - Saturday, April 29, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 662270  Geneva Elementary  12:00 PM  5315 A6 vs A109 Celtic FC Green 1 vs.Arsenal KM 085

Bracket - Friday, May 05, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 662278  Sertoma Park  05:30 PM  5083 A2 vs A6Utah FC 08G Black 5 vs.09 Celtic FC Green3

Bracket - Friday, May 12, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 662280  JR Smith Elementary  05:30 PM  5239 A4 vs A6Utah Olympia FC - GU09 2008 4 vs.09 Celtic FC Green0

Bracket - Saturday, May 20, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 662285  Lehi Jr. School  12:30 PM  5775 A1 vs A6Arsenal KM 08 2 vs.09 Celtic FC Green1