Team Schedules - 07 Boys North C
       


L30 Cobras FC B07 -- (0430-01XB10-0309)
Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


Bracket - Wednesday, March 29, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 567421  Fox Glenn Park  05:30 PM  4352 A10 vs A8L30 Utah United - DS B07 2 vs.L30 Cobras FC B073

Bracket - Wednesday, April 12, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 567435  Fox Glenn Park  05:30 PM  4352 A3 vs A8Rampage Black 07 JS 8 vs.L30 Cobras FC B071

Bracket - Saturday, April 15, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 567394  Heritage Park(Ogden)  10:45 AM  2832 A8 vs A11L30 Cobras FC B07 3 vs.OutlawsFC 07B-TJ2

Bracket - Saturday, April 22, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 567399  Weber County Fairgrounds  12:45 PM  4127 A8 vs A2L30 Cobras FC B07 3 vs.La Roca - EO2

Bracket - Thursday, April 27, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 567383  Weber County Fairgrounds  06:30 PM  4127 A7 vs A8L30 Vipers FC- DR/MC B07 2 vs.L30 Cobras FC B072

Bracket - Saturday, April 29, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 567404  Weber County Fairgrounds  11:30 AM  4127 A8 vs A4L30 Cobras FC B07 2 vs.Forza FC 07 CJ6

Bracket - Saturday, May 06, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 567409  Weber County Fairgrounds  01:00 PM  4127 A8 vs A6L30 Cobras FC B07 3 vs.Wasatch SC 07B - MT5

Bracket - Wednesday, May 10, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 567389  Weber County Fairgrounds  05:30 PM  4127 A9 vs A8L30 Crossfire B07 3 vs.L30 Cobras FC B073

Bracket - Saturday, May 13, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 567414  Heritage Park(Ogden)  12:30 PM  2832 A8 vs A1L30 Cobras FC B07 5 vs.Wasatch SC 07B - JC1

Bracket - Saturday, May 20, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 567442  Ellison Park  12:30 PM  9 A5 vs A8Strikers JB 6 vs.L30 Cobras FC B072