Team Schedules - 01 Girls Division 3
       


Utah Valley United - 01G Farley -- (0529-06CG16-8514)
Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


Bracket - Saturday, March 25, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 664961  Lakeside Sports Complex  04:30 PM  5122 A10 vs A5Utah Valley United - 01G Farley 0 vs.Utah Valley United - 02G Byers3

Bracket - Saturday, April 15, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 664964  Spanish Fork Sports Park  04:00 PM  5664 A7 vs A10La Roca SF-BE 4 vs.Utah Valley United - 01G Farley0

Bracket - Tuesday, April 18, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 664969  Legacy Events Center  06:00 PM  2021 A9 vs A10Forza FC 01 WE 0 vs.Utah Valley United - 01G Farley0

Bracket - Friday, April 21, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 664954  Lone Peak Park (sandy)  07:30 PM  3074 A3 vs A10Blue Knights 01 (TE) 2 vs.Utah Valley United - 01G Farley1

Bracket - Saturday, April 29, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 664993  Mount Ogden Park  04:30 PM  4080 A1 vs A10L30 Adrenaline FC G02 5 vs.Utah Valley United - 01G Farley1

Bracket - Saturday, May 06, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 664976  Lakeside Sports Complex  12:30 PM  5124 A10 vs A2Utah Valley United - 01G Farley 1 vs.NUU - Manic ATAC 01 - KH6

Bracket - Monday, May 08, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 664989  Lakeside Sports Complex  06:00 PM  5124 A10 vs A8Utah Valley United - 01G Farley 0 vs.Provo Athletic Club 01G Epsilon0

Bracket - Saturday, May 13, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 664980  Lakeside Sports Complex  04:30 PM  5124 A10 vs A4Utah Valley United - 01G Farley 0 vs.Sparta 01 KS3

Bracket - Saturday, May 20, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 664984  Lakeside Sports Complex  10:30 AM  5124 A10 vs A6Utah Valley United - 01G Farley 2 vs.Shooters SC 01 Premier (LL)1