Team Schedules - 01 Girls Division 1
       


Aggies FC '01G LL - NUU -- (0763-02CG16-1080)
Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


Bracket - Saturday, March 25, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 664411  North Lake Park  08:30 AM  #3 A11 vs A7Arsenal MM 01 5 vs.Aggies FC 01G LL - NUU3

Bracket - Monday, March 27, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 664415  Elk Ridge (N Logan)  06:00 PM  7050 A7 vs A2Aggies FC 01G LL - NUU 2 vs.USA Elite 01G - SS1

Bracket - Monday, April 17, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 664419  Angel Street Complex  05:30 PM  2 A4 vs A7Wasatch SC 01G - BC 0 vs.Aggies FC 01G LL - NUU5

Bracket - Friday, April 21, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 664375  Elk Ridge (N Logan)  06:00 PM  7050 A7 vs A8Aggies FC 01G LL - NUU 1 vs.Rampage Black 01 KT2

Bracket - Saturday, April 22, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 664401  Sky View High School  02:00 PM  11 A7 vs A1Aggies FC 01G LL - NUU 0 vs.Utah Glory G01 Black TF4

Bracket - Saturday, May 06, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 664427  Weber County Fairgrounds  08:30 AM  4122 A6 vs A7L30 XFC - G01 3 vs.Aggies FC 01G LL - NUU0

Bracket - Saturday, May 13, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 664393  Elk Ridge (N Logan)  06:00 PM  7050 A7 vs A5Aggies FC 01G LL - NUU 0 vs.Forza FC South 01 JA I0

Bracket - Monday, May 15, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 664382  Millcreek Jr High  06:00 PM  6026 A10 vs A7Utah Surf Davis 01 KH 3 vs.Aggies FC 01G LL - NUU0

Bracket - Thursday, May 18, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 664405  Barlow Park  05:30 PM  4903 A9 vs A7L30 Crush G01 7 vs.Aggies FC 01G LL - NUU1

Bracket - Monday, May 22, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 664389  Millcreek Jr High  07:15 PM  6026 A7 vs A3Aggies FC 01G LL - NUU 0 vs.Utah Surf Davis 01 NR Storm1