Team Schedules - 99 Girls Premier 2
       


Utah Storm 00/99 - Lake -- (0523-01CG18-0195)
Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


Bracket - Saturday, April 01, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 665576  Ira Allen Field  10:00 AM  5032 A1 vs A2Utah Storm 00/99 - Lake 5 vs.NUU - Logan Lynx 99 Premier0

Bracket - Wednesday, April 12, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 665602  Ira Allen Field  06:30 PM  5032 A1 vs A6Utah Storm 00/99 - Lake 6 vs.Infinity SC 99 JC0

Bracket - Friday, April 21, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 665591  Lynx Field  05:30 PM  7066 A2 vs A1NUU - Logan Lynx 99 Premier 1 vs.Utah Storm 00/99 - Lake8

Bracket - Saturday, April 22, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 665587  Blackhawk Park  10:30 AM  7003 A6 vs A1Infinity SC 99 JC 1 vs.Utah Storm 00/99 - Lake1

Bracket - Saturday, April 29, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 665585  Salem Loafer View Park  02:00 PM  5091 A1 vs A5Utah Storm 00/99 - Lake 4 vs.Sparta 99 Premier DR0

Bracket - Tuesday, May 02, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 665583  Bonneville Jr. High  06:00 PM  3003 A4 vs A1Impact JC 1 vs.Utah Storm 00/99 - Lake1

Bracket - Saturday, May 06, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 665600  Midvalley E.S.  10:30 AM  3164 A5 vs A1Sparta 99 Premier DR 2 vs.Utah Storm 00/99 - Lake2

Bracket - Monday, May 08, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 665578  Ira Allen Field  06:00 PM  5032 A1 vs A3Utah Storm 00/99 - Lake 1 vs.La Roca S-ML0

Bracket - Thursday, May 11, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 665593  Timberline Jr. High  06:30 PM  3 A3 vs A1La Roca S-ML 1 vs.Utah Storm 00/99 - Lake2

Bracket - Saturday, May 13, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 665598  Ira Allen Field  10:30 AM  5032 A1 vs A4Utah Storm 00/99 - Lake 2 vs.Impact JC4