Team Schedules - 98/97 Girls Division 2
       


L30 Fusion G99 -- (0430-01CG19-0371)
Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


Bracket - Saturday, March 25, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 666041  Lakeside Sports Complex  04:30 PM  5124 A5 vs A1Utah Valley United - 98G Yokota 0 vs.L30 Fusion G994

Bracket - Tuesday, April 18, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 666017  Barlow Park  06:00 PM  4903 A1 vs A2L30 Fusion G99 1F vs.Provo Athletic Club 98G
Forfeited Game
0

Bracket - Wednesday, April 19, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 666019  Barlow Park  06:00 PM  4903 A1 vs A3L30 Fusion G99 4 vs.Arsenal TG 985

Bracket - Saturday, April 22, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 666032  Grandview Elementary Provo  02:30 PM  5021 A2 vs A1Provo Athletic Club 98G
Forfeited Game
 0 vs.L30 Fusion G993F

Bracket - Wednesday, April 26, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 666026  Barlow Park  06:00 PM  4903 A1 vs A5L30 Fusion G99 0 vs.Utah Valley United - 98G Yokota0

Bracket - Tuesday, May 02, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 666034  Olympic Park  06:00 PM  West A3 vs A1Arsenal TG 98 3 vs.L30 Fusion G991

Bracket - Saturday, May 06, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 666028  Vernal middle school  02:30 PM  5791 A6 vs A1Octane Futbol Club - GU19 4 vs.L30 Fusion G990

Bracket - Tuesday, May 16, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 666024  Bennion Jr. High  06:00 PM  2000 A4 vs A1Razzia FC 98G Firestorm 0 vs.L30 Fusion G993

Bracket - Saturday, May 20, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 666043  Barlow Park  04:00 PM  4903 A1 vs A6L30 Fusion G99 5 vs.Octane Futbol Club - GU191

Bracket - Monday, May 22, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 666039  Barlow Park  06:00 PM  4903 A1 vs A4L30 Fusion G99 3 vs.Razzia FC 98G Firestorm3