Team Schedules - 06 Girls Metro B
       


AJAX JOGA FC-G06-P1 -- (0210-01XG11-0023)
Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


Bracket - Saturday, April 01, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 706700  Utah Sports Lodge  10:00 AM  2256 A1 vs A5AJAX JOGA FC-G06-P1 9 vs.Utah Glory G06 Black SJ6

Bracket - Monday, April 17, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 706713  Utah Sports Lodge  06:00 PM  2256 A1 vs A4AJAX JOGA FC-G06-P1 4 vs.Blue Knights 06 (WS)3

Bracket - Saturday, April 22, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 706698  Eastmont Middle  08:30 AM  SoWe A4 vs A1Blue Knights 06 (WS) 1 vs.AJAX JOGA FC-G06-P16

Bracket - Monday, April 24, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 706717  Utah Sports Lodge  06:00 PM  2256 A1 vs A6AJAX JOGA FC-G06-P1 5 vs.Park City SC G06 White2

Bracket - Saturday, April 29, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 706715  Jordan Ridge Park  09:00 AM  2035 A5 vs A1Utah Glory G06 Black SJ 1 vs.AJAX JOGA FC-G06-P16

Bracket - Monday, May 01, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 706693  Utah Sports Lodge  06:00 PM  2256 A1 vs A3AJAX JOGA FC-G06-P1 6 vs.USA Select 06G - AB0

Bracket - Saturday, May 06, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 706702  Trailside Elementary  03:30 PM  1151 A6 vs A1Park City SC G06 White 2 vs.AJAX JOGA FC-G06-P13

Bracket - Wednesday, May 10, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 706691  Utah Sports Lodge  06:00 PM  2256 A1 vs A2AJAX JOGA FC-G06-P1 3 vs.Impact SC23

Bracket - Saturday, May 13, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 706706  Bonneville Jr. High  12:00 PM  3004 A2 vs A1Impact SC2 3 vs.AJAX JOGA FC-G06-P14

Bracket - Saturday, May 20, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 706708  Umbria Estates  08:30 AM  2103 A3 vs A1USA Select 06G - AB 3 vs.AJAX JOGA FC-G06-P12