Team Schedules - 04 Girls D1
       


Sparta 04 Premier MB -- (0116-01RG13-1247)
Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


Bracket - Monday, March 20, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 666278  Falcon Park  06:00 PM  3051 A5 vs A6Sparta 04 Premier MB 0 vs.Blue Knights 04 (UL)2

Bracket - Tuesday, March 28, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 666233  Crescent MS  06:00 PM  No A5 vs A10Sparta 04 Premier MB 6 vs.Strikers LM3

Bracket - Tuesday, April 11, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 666243  Falcon Park  06:00 PM  3052 A5 vs A3Sparta 04 Premier MB 2 vs.Murray Max Black - K Clark1

Bracket - Thursday, April 20, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 666268  Barnes Park  05:30 PM  4000 A2 vs A5Wasatch Elite 04B - MP 0 vs.Sparta 04 Premier MB2

Bracket - Wednesday, April 26, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 666276  Bellview Elem.  06:00 PM  3012 A5 vs A4Sparta 04 Premier MB 2 vs.Utah Storm 04 - Fuentes4

Bracket - Wednesday, May 03, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 666283  Crescent MS  06:00 PM  So A5 vs A8Sparta 04 Premier MB 0 vs.Park City SC G04 Red3

Bracket - Saturday, May 06, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 666253  Smooth Canyon  11:45 AM  5180 A7 vs A5Utah Surf 04 Stretford United 0 vs.Sparta 04 Premier MB3

Bracket - Thursday, May 11, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 666250  Legacy Events Center  05:30 PM  2022 A1 vs A5Forza FC 04 CM 0 vs.Sparta 04 Premier MB1

Bracket - Saturday, May 13, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 666262  Mueller Park  12:30 PM  6036 A9 vs A5Utah Surf Davis 04 TH Alliance 3 vs.Sparta 04 Premier MB0

Bracket - Saturday, May 20, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 666267  River Heights Elementary  09:30 AM  7062 A11 vs A5Aggies FC 04G NP - NUU 0 vs.Sparta 04 Premier MB2