Team Schedules - 04 Girls D1
       


Blue Knights 04 (UL) -- (0118-01CG13-1301)
Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


Bracket - Monday, March 20, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 666278  Falcon Park  06:00 PM  3051 A5 vs A6Sparta 04 Premier MB 0 vs.Blue Knights 04 (UL)2

Bracket - Wednesday, April 12, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 666266  Ellison Park  06:00 PM  7 A10 vs A6Strikers LM 3 vs.Blue Knights 04 (UL)3

Bracket - Wednesday, April 19, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 666274  Willow Creek Park, Sandy  06:00 PM  3105 A6 vs A3Blue Knights 04 (UL) 7 vs.Murray Max Black - K Clark2

Bracket - Saturday, April 22, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 666241  River Heights Elementary  12:30 PM  7099 A11 vs A6Aggies FC 04G NP - NUU 1 vs.Blue Knights 04 (UL)4

Bracket - Saturday, April 29, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 666246  Bellview Elem.  02:30 PM  3012 A6 vs A2Blue Knights 04 (UL) 1 vs.Wasatch Elite 04B - MP1

Bracket - Saturday, May 06, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 666252  Ira Allen Field  04:00 PM  5032 A4 vs A6Utah Storm 04 - Fuentes 3 vs.Blue Knights 04 (UL)1

Bracket - Wednesday, May 10, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 666287  Crescent MS  06:00 PM  No A6 vs A7Blue Knights 04 (UL) 3 vs.Utah Surf 04 Stretford United0

Bracket - Saturday, May 13, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 666254  Crescent MS  01:25 PM  So A6 vs A1Blue Knights 04 (UL) 3 vs.Forza FC 04 CM1

Bracket - Saturday, May 20, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 666259  Trailside Park  10:30 AM  3151 A8 vs A6Park City SC G04 Red 1 vs.Blue Knights 04 (UL)2

Bracket - Monday, May 22, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 666237  Crescent MS  06:00 PM  No A6 vs A9Blue Knights 04 (UL) 1 vs.Utah Surf Davis 04 TH Alliance2