Team Schedules - Boys 12U Premier Black
       


Comba FC 08B Yellow -- (0128-01XB12-0901)
Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


Bracket - Wednesday, August 21, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 153276  Ellison Park  06:45 PM  3 A2 vs A7La Roca - K. Parke 5 vs.Comba FC 08B Yellow4

Bracket - Saturday, August 24, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 153249  Buttercup Park  02:30 PM  3016 A6 vs A7AFC Apex 08 Black 4 vs.Comba FC 08B Yellow0

Bracket - Wednesday, September 04, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 153281  Millcreek Jr High  05:30 PM  6025 A4 vs A7Forza FC/ Apex 08 DN 3 vs.Comba FC 08B Yellow3

Bracket - Saturday, September 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 153253  Riverside Elem WJ  02:30 PM  8738 A7 vs A8Comba FC 08B Yellow 4 vs.L30 Utah Blitzz FC B08 TS0

Bracket - Thursday, September 12, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 153261  Riverside Elem WJ  06:00 PM  8738 A7 vs A3Comba FC 08B Yellow 2 vs.L30 Utah Blitzz FC B08 Black7

Bracket - Wednesday, September 18, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 153268  Riverside Elem WJ  06:00 PM  8738 A7 vs A1Comba FC 08B Yellow 1 vs.Utah Rangers FC 084

Bracket - Saturday, September 28, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 153266  Riverside Elem WJ  02:30 PM  8738 A7 vs A5Comba FC 08B Yellow 1 vs.Aggies FC 08B TF - NUU Royalty3

Bracket - Saturday, October 12, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 153273  Vista Heights Jr. High  11:30 AM  5674 A9 vs A7Utah Surf 08 ST 7 vs.Comba FC 08B Yellow4

Bracket - Thursday, March 26, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 168768  Riverside Elem WJ  05:45 PM  8738 A7 vs A6Comba FC 08B Yellow   vs.AFC Apex 08 Black 

Bracket - Wednesday, April 15, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 168792  Riverside Elem WJ  05:30 PM  8738 A7 vs A9Comba FC 08B Yellow   vs.Utah Surf 08 ST 

Bracket - Saturday, April 18, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 168772  Barnes Park  01:00 PM  4000 A8 vs A7L30 Utah Blitzz FC B08 TS   vs.Comba FC 08B Yellow 

Bracket - Wednesday, April 22, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 168795  Riverside Elem WJ  06:40 PM  8738 A7 vs A2Comba FC 08B Yellow   vs.La Roca - K. Parke 

Bracket - Saturday, April 25, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 168780  Barnes Park  12:00 PM  4000 A3 vs A7L30 Utah Blitzz FC B08 Black   vs.Comba FC 08B Yellow 
 168785  Elk Ridge (N Logan)  02:30 PM  7053 A5 vs A7Aggies FC 08B TF - NUU Royalty   vs.Comba FC 08B Yellow 

Bracket - Wednesday, April 29, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 168800  Riverside Elem WJ  05:30 PM  8738 A7 vs A4Comba FC 08B Yellow   vs.Forza FC/ Apex 08 DN 

Bracket - Saturday, May 09, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 168787  IHC Fields  02:30 PM  5166 A1 vs A7Utah Rangers FC 08   vs.Comba FC 08B Yellow