Venues
Shown below are the proposed venues for the tournament games.
Age Group Bracket
Boys 11U Division 1
Date: 3/16,3/21,3/23,3/28,3/30,4/11,4/13,4/18,4/20,4/24,4/25,4/26,4/27,4/29,5/1,5/2,5/4,5/8,5/9,5/11,5/15,5/18,5/22,5/24
Venue: Riverside Elem WJ
Detail  Schedule
Columbia Elementary (westj)
Detail  Schedule
Smooth Canyon
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
11th Avenue Park
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Holdaway Park
Detail  Schedule
Umbria Estates
Detail  Schedule
Longview Elem
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
Millcreek Jr High
Detail  Schedule
DATC
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 11U North A
Date: 3/19,3/23,3/26,4/9,4/18,4/19,4/22,4/23,4/25,4/27,4/30,5/4,5/6,5/10,5/11,5/13,5/14,5/15,5/17,5/18,5/22,5/23,5/25
Venue: Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Forza FC Soccer Complex
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Millcreek Jr High
Detail  Schedule
Mueller Park
Detail  Schedule
Spring Creek
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
11th Avenue Park
Detail  Schedule
DATC
Detail  Schedule
Mount Lewis
Detail  Schedule
McGriff
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 11U North B
Date: 3/18,3/23,3/25,3/26,3/30,4/1,4/8,4/13,4/20,4/23,4/27,4/29,5/2,5/4,5/6,5/8,5/11,5/13,5/14,5/16,5/18,5/20,5/21,5/25,5/30,5/31
Venue: Legacy Events Center
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
White Park(sunset)
Detail  Schedule
McCall Park
Detail  Schedule
Barlow Park
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
DATC
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Mount Lewis
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 11U North C
Date: 3/21,3/22,3/23,4/9,4/11,4/12,4/13,4/17,4/20,4/24,4/25,4/26,4/27,5/3,5/4,5/11,5/14,5/17,5/18,5/21,5/22,5/24,5/30
Venue: McCall Park
Detail  Schedule
McGriff
Detail  Schedule
Ascent School
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Constitution Park
Detail  Schedule
Kent Smith Park
Detail  Schedule
Millcreek Jr High
Detail  Schedule
Cub River Sports
Detail  Schedule
DATC
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 11U Metro A
Date: 3/19,3/23,3/26,4/6,4/9,4/13,4/18,4/20,4/25,4/27,4/30,5/4,5/8,5/9,5/11,5/14,5/18,5/21,5/23
Venue: Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Canyonview Park
Detail  Schedule
East Sandy Elementary
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Sandy
Detail  Schedule
Rowland Hall Steiner Complex
Detail  Schedule
West Lake Jr. High
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Utah Sports Lodge
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Park City
Detail  Schedule
Trailside Elementary
Detail  Schedule
Trailside Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 11U North D
Date: 3/18,3/22,3/23,3/25,4/8,4/13,4/15,4/27,4/29,5/2,5/4,5/6,5/11,5/15,5/16,5/18,5/20,5/31
Venue: Legacy Events Center
Detail  Schedule
McGriff
Detail  Schedule
Forza FC Soccer Complex
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Alice C Harris
Detail  Schedule
Constitution Park
Detail  Schedule
Millcreek Jr High
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
DATC
Detail  Schedule
Mueller Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 11U Metro B
Date: 3/18,3/23,3/28,3/30,4/8,4/13,4/17,4/24,4/25,4/27,4/29,5/1,5/4,5/6,5/11,5/15,5/16,5/18,5/23
Venue: Westvale Elementary
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Sandy
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
Columbia Elementary (westj)
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Bluffdale Park
Detail  Schedule
Rowland Hall Steiner Complex
Detail  Schedule
Union MS
Detail  Schedule
Buttercup Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 11U Metro C
Date: 3/19,3/20,3/23,3/27,3/30,4/3,4/6,4/10,4/13,4/27,4/30,5/3,5/4,5/7,5/9,5/10,5/11,5/14,5/18,5/28
Venue: Eastmont Middle
Detail  Schedule
Canyonview Park
Detail  Schedule
East Sandy Elementary
Detail  Schedule
Village Boulevard Park
Detail  Schedule
Jackling E.S.
Detail  Schedule
Riverside Elem WJ
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Sandy
Detail  Schedule
Westvale Elementary
Detail  Schedule
11th Avenue Park
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 11U Metro D
Date: 3/20,3/22,3/23,3/27,3/30,4/6,4/10,4/13,4/17,4/20,4/24,4/27,5/1,5/4,5/8,5/11,5/14,5/18,5/20
Venue: Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Southwood Park
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Sandy
Detail  Schedule
Bennion Jr. High
Detail  Schedule
Buttercup Park
Detail  Schedule
Umbria Estates
Detail  Schedule
Union MS
Detail  Schedule
Glendale MS
Detail  Schedule
Bluffdale Park
Detail  Schedule
Taylorsville E.S.
Detail  Schedule
Longview Elem
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 11U Metro E
Date: 3/23,3/26,3/30,4/4,4/6,4/9,4/13,4/20,4/23,4/27,4/29,4/30,5/2,5/4,5/7,5/11,5/18,5/20,5/22
Venue: Bennion Jr. High
Detail  Schedule
Canyonview Park
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
Umbria Estates
Detail  Schedule
Utah Sports Lodge
Detail  Schedule
Bluffdale Park
Detail  Schedule
Union MS
Detail  Schedule
Trailside Park
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Park City
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Sandy
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 11U South A
Date: 3/19,3/20,3/26,3/28,4/9,4/16,4/17,4/20,4/23,4/27,4/30,5/2,5/4,5/7,5/9,5/11,5/14,5/15,5/18,5/21,5/22
Venue: IHC Fields
Detail  Schedule
Mountain Ridge Jr High
Detail  Schedule
Deerfield Elementary
Detail  Schedule
Centennial Park (south)
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Smooth Canyon
Detail  Schedule
Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
Veterans Memorial Fields
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 11U South B
Date: 3/18,3/19,3/23,3/25,3/30,4/8,4/11,4/13,4/15,4/18,4/20,4/22,4/24,4/27,4/29,5/1,5/2,5/4,5/11,5/13,5/18
Venue: Geneva Elementary
Detail  Schedule
Centennial Park (south)
Detail  Schedule
Deerfield Elementary
Detail  Schedule
Lehi Jr. School
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
JR Smith Elementary
Detail  Schedule
Sertoma Park
Detail  Schedule
Veterans Memorial Fields
Detail  Schedule
Holdaway Park
Detail  Schedule
IHC Fields
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 11U South C
Date: 3/21,3/23,4/8,4/13,4/26,4/27,5/2,5/3,5/4,5/9,5/10,5/11,5/18,5/20
Venue: Centennial Park (south)
Detail  Schedule
Lehi Jr. School
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Veterans Memorial Fields
Detail  Schedule
Price Fairground Sport Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 12U Division 1
Date: 3/18,3/22,3/23,4/6,4/8,4/9,4/13,4/15,4/18,4/20,4/22,4/23,4/24,4/27,4/29,5/2,5/4,5/6,5/7,5/10,5/11,5/13,5/14,5/15,5/17,5/18,5/20,5/23
Venue: Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
East Sandy Elementary
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
Glendale MS
Detail  Schedule
Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
Mount Lewis
Detail  Schedule
Heber Valley Elem
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
North Park (Hooper)
Detail  Schedule
DATC
Detail  Schedule
McCall Park
Detail  Schedule
Veterans Memorial Fields
Detail  Schedule
McGriff
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 12U Division 2
Date: 3/20,3/21,3/23,3/27,4/8,4/13,4/17,4/18,4/20,4/22,4/24,4/26,4/27,4/29,5/1,5/4,5/6,5/11,5/13,5/14,5/15,5/18,5/23
Venue: Hidden Village
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
East Sandy Elementary
Detail  Schedule
Buttercup Park
Detail  Schedule
Deerfield Elementary
Detail  Schedule
Columbia Elementary (westj)
Detail  Schedule
Grandview Park (Provo)
Detail  Schedule
Smooth Canyon
Detail  Schedule
Cedar Ridge ES
Detail  Schedule
Kent Smith Park
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Sandy
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 12U North A
Date: 3/19,3/23,3/26,3/30,4/9,4/13,4/19,4/23,4/24,4/25,4/27,4/29,4/30,5/1,5/2,5/3,5/4,5/8,5/9,5/10,5/11,5/13,5/14,5/15,5/16,5/18,5/21,5/22,5/23,5/29
Venue: McGriff
Detail  Schedule
Forza FC Soccer Complex
Detail  Schedule
McCall Park
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Cub River Sports
Detail  Schedule
Mueller Park
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Mount Lewis
Detail  Schedule
Kent Smith Park
Detail  Schedule
DATC
Detail  Schedule
North Park (Hooper)
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 12U North B
Date: 3/22,3/28,4/8,4/13,4/15,4/17,4/22,4/24,4/26,4/27,4/29,5/1,5/3,5/4,5/6,5/7,5/8,5/10,5/11,5/13,5/15,5/16,5/17,5/18,5/20,5/23
Venue: Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Pioneer Park
Detail  Schedule
Barlow Park
Detail  Schedule
Mount Lewis
Detail  Schedule
Millcreek Jr High
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Hyrum Soccer Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 12U North C
Date: 3/20,3/26,3/27,3/30,4/9,4/12,4/13,4/20,4/23,4/24,4/25,4/27,4/30,5/1,5/2,5/4,5/6,5/7,5/9,5/10,5/11,5/13,5/14,5/16,5/17,5/18,5/20,5/21,5/31,6/1
Venue: Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Pioneer Park
Detail  Schedule
Alice C Harris
Detail  Schedule
Kent Smith Park
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Mount Lewis
Detail  Schedule
Cedar Ridge ES
Detail  Schedule
Mueller Park
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Sand Ridge Park (layton)
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 12U North D
Date: 3/21,3/23,4/7,4/10,4/11,4/12,4/13,4/19,4/25,4/26,4/27,5/3,5/4,5/9,5/10,5/11,5/13,5/17,5/18,5/20,5/22,5/29,5/30,6/1
Venue: Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Kent Smith Park
Detail  Schedule
McCall Park
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Alice C Harris
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Mount Lewis
Detail  Schedule
Millcreek Jr High
Detail  Schedule
DATC
Detail  Schedule
McGriff
Detail  Schedule
Sand Ridge Park (layton)
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 12U Metro A
Date: 3/18,3/19,3/23,3/25,3/30,4/1,4/6,4/8,4/13,4/15,4/17,4/20,4/23,4/27,4/29,4/30,5/3,5/4,5/6,5/8,5/10,5/11,5/13,5/14,5/16,5/17,5/18,5/20,5/23
Venue: Columbia Elementary (westj)
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
Riverside Elem WJ
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Sandy
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
Glendale MS
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Rowland Hall Steiner Complex
Detail  Schedule
Canyonview Park
Detail  Schedule
Union MS
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Park City
Detail  Schedule
Trailside Park
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Westvale Elementary
Detail  Schedule
Buttercup Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 12U Metro B
Date: 3/20,3/21,3/23,3/28,3/30,4/4,4/6,4/9,4/11,4/13,4/17,4/22,4/25,4/27,5/2,5/4,5/9,5/10,5/11,5/16,5/17,5/18,5/22,5/31
Venue: Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Sandy
Detail  Schedule
Umbria Estates
Detail  Schedule
Village Boulevard Park
Detail  Schedule
Westvale Elementary
Detail  Schedule
Bennion Jr. High
Detail  Schedule
11th Avenue Park
Detail  Schedule
Southwood Park
Detail  Schedule
Canyonview Park
Detail  Schedule
Bluffdale Park
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
Longview Elem
Detail  Schedule
Buttercup Park
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 12U Metro C
Date: 3/19,3/23,3/30,4/4,4/6,4/10,4/13,4/16,4/17,4/22,4/24,4/27,5/2,5/3,5/4,5/6,5/9,5/11,5/14,5/18
Venue: Westvale Elementary
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Riverside Elem WJ
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
Utah Sports Lodge
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Sandy
Detail  Schedule
Deseret Peak Complex
Detail  Schedule
Olympus Jr. High
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 12U Metro D
Date: 3/20,3/22,3/23,3/27,4/2,4/3,4/17,4/20,4/23,4/24,4/27,4/29,5/1,5/4,5/7,5/8,5/13,5/15,5/16,5/17,5/18,5/22
Venue: Village Boulevard Park
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
11th Avenue Park
Detail  Schedule
Canyonview Park
Detail  Schedule
Deseret Peak Complex
Detail  Schedule
Spring Lane Elementary
Detail  Schedule
Union MS
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Park City
Detail  Schedule
Trailside Park
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Sandy
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 12U Metro E
Date: 3/18,3/23,3/25,3/30,4/6,4/13,4/16,4/23,4/27,5/2,5/4,5/9,5/11,5/13,5/18,5/21,5/22
Venue: East Sandy Elementary
Detail  Schedule
Olympus Jr. High
Detail  Schedule
Village Boulevard Park
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Sandy
Detail  Schedule
Buttercup Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 12U South A
Date: 3/22,3/23,3/30,4/8,4/11,4/12,4/13,4/16,4/17,4/19,4/20,4/25,4/26,4/27,5/2,5/3,5/4,5/8,5/9,5/10,5/11,5/14,5/17
Venue: Mountain Ridge Jr High
Detail  Schedule
Centennial Park (south)
Detail  Schedule
Deerfield Elementary
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Timberline Jr. High
Detail  Schedule
Holdaway Park
Detail  Schedule
Aspen Elementary
Detail  Schedule
JR Smith Elementary
Detail  Schedule
Snow College Complex
Detail  Schedule
Vista Heights Jr. High
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 12U South B
Date: 3/18,3/21,3/23,3/25,3/26,3/30,4/1,4/8,4/13,4/15,4/16,4/20,4/22,4/29,5/2,5/3,5/4,5/6,5/9,5/10,5/11,5/13,5/15,5/18,5/20
Venue: Franklin Soccer Field
Detail  Schedule
Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
Mountain Ridge Jr High
Detail  Schedule
Smooth Canyon
Detail  Schedule
Lehi Jr. School
Detail  Schedule
Sertoma Park
Detail  Schedule
Holdaway Park
Detail  Schedule
IHC Fields
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
JR Smith Elementary
Detail  Schedule
Deerfield Elementary
Detail  Schedule
Vista Heights Jr. High
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 12U South C
Date: 3/19,3/23,3/26,3/30,4/9,4/13,4/22,4/23,4/24,4/25,4/27,4/30,5/2,5/4,5/8,5/9,5/11,5/15,5/16,5/18
Venue: Grandview Park (Provo)
Detail  Schedule
Centennial Park (south)
Detail  Schedule
Holdaway Park
Detail  Schedule
Smooth Canyon
Detail  Schedule
Timberline Jr. High
Detail  Schedule
Deerfield Elementary
Detail  Schedule
Mountain Ridge Jr High
Detail  Schedule
Lehi Jr. School
Detail  Schedule
Veterans Memorial Fields
Detail  Schedule
Heber Valley Elem
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 13U Division 1
Date: 3/19,3/22,3/23,3/30,4/6,4/9,4/13,4/15,4/16,4/20,4/23,4/24,4/25,4/27,4/29,4/30,5/2,5/4,5/7,5/8,5/9,5/11,5/14,5/16,5/18,5/21
Venue: Mountain View (N. OGDEN)
Detail  Schedule
Willow Pond
Detail  Schedule
Bellview Elem.
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
White City Bear Park
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Fairmont Park
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Crescent MS
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Roy West Park
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Rocky Mtn. Middle
Detail  Schedule
Canyonview Park
Detail  Schedule
Falcon Park
Detail  Schedule
Oquirrh Shadow Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 13U Division 2
Date: 3/19,3/20,3/21,3/23,3/26,3/30,4/5,4/8,4/10,4/13,4/15,4/17,4/19,4/20,4/22,4/24,4/26,4/27,5/1,5/2,5/3,5/4,5/10,5/11,5/16,5/18,5/22,5/25
Venue: West Lake Jr. High
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Crescent MS
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Bellview Elem.
Detail  Schedule
Deseret Peak Complex
Detail  Schedule
SL Science Center
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
River Heights Elementary
Detail  Schedule
Union MS
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Fairmont Park
Detail  Schedule
11th Avenue Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 13U Division 3
Date: 3/19,3/23,3/26,4/3,4/8,4/9,4/13,4/17,4/20,4/22,4/23,4/24,4/25,4/27,4/29,4/30,5/4,5/6,5/7,5/9,5/11,5/14,5/15,5/16,5/17,5/18,5/24,5/25
Venue: Mountain View (N. OGDEN)
Detail  Schedule
Olympus Jr. High
Detail  Schedule
Crescent MS
Detail  Schedule
Westvale Elementary
Detail  Schedule
Wasatch Jr. High
Detail  Schedule
Barnes Park
Detail  Schedule
Bellview Elem.
Detail  Schedule
Grandview Park (Provo)
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Barlow Park
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
RSL Academy Fields
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 13U North A
Date: 3/23,4/11,4/13,4/19,4/20,4/25,4/26,4/27,4/30,5/1,5/2,5/3,5/4,5/6,5/8,5/9,5/11,5/15,5/16,5/18,5/20
Venue: Mueller Park
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Mount Lewis
Detail  Schedule
Nibley Elementary State SCSL
Detail  Schedule
Barnes Park
Detail  Schedule
Spence Eccles Complex
Detail  Schedule
Blackhawk
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 13U North B
Date: 3/18,3/23,3/25,4/8,4/9,4/13,4/20,4/27,5/2,5/4,5/6,5/11,5/15,5/18,5/20,6/1
Venue: Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Mueller Park
Detail  Schedule
Roy West Park
Detail  Schedule
Spring Creek
Detail  Schedule
Mount Lewis
Detail  Schedule
Mount Ogden Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 13U North C
Date: 3/19,3/26,4/9,4/13,4/14,4/19,4/23,4/24,5/4,5/7,5/10,5/11,5/14,5/17,5/18,5/20,5/21,5/23,5/24,5/25
Venue: Mueller Park
Detail  Schedule
Brigham City Sports Complex
Detail  Schedule
Kent Smith Park
Detail  Schedule
Barlow Park
Detail  Schedule
Centennial Park (Perry)
Detail  Schedule
Bear River Middle School
Detail  Schedule
Barnes Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 13U Metro A
Date: 3/21,3/23,3/28,3/29,4/2,4/6,4/8,4/11,4/13,4/16,4/18,4/25,4/27,5/2,5/3,5/4,5/9,5/13,5/16,5/18,5/20,5/23
Venue: Bluffdale Park
Detail  Schedule
Jackling E.S.
Detail  Schedule
Riverside Elem WJ
Detail  Schedule
Union MS
Detail  Schedule
Westvale Elementary
Detail  Schedule
Summit Academy HS
Detail  Schedule
Sand Hill Park Field
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Park City
Detail  Schedule
Crescent MS
Detail  Schedule
Galena Hills Park
Detail  Schedule
Park City Sports Complex
Detail  Schedule
Rosamond Elementary
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 13U Metro B
Date: 3/18,3/23,3/25,3/27,3/30,4/3,4/8,4/11,4/13,4/22,4/27,4/29,4/30,5/1,5/2,5/4,5/6,5/11,5/13,5/17,5/18,5/20,5/21
Venue: Crescent MS
Detail  Schedule
Riverside Elem WJ
Detail  Schedule
Rosamond Elementary
Detail  Schedule
Rosewood Park
Detail  Schedule
Canyonview Park
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
Bellview Elem.
Detail  Schedule
Jordan Ridge Park
Detail  Schedule
Park City Sports Complex
Detail  Schedule
11th Avenue Park
Detail  Schedule
Oquirrh Shadow Park
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Park City
Detail  Schedule
White City Bear Park
Detail  Schedule
Skye Park
Detail  Schedule
Trailside Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 13U Metro C
Date: 3/19,3/21,3/23,3/26,3/30,4/1,4/2,4/6,4/13,4/17,4/18,4/20,4/27,5/3,5/4,5/6,5/11,5/14,5/18
Venue: Union MS
Detail  Schedule
Olympus Jr. High
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
Sand Hill Park Field
Detail  Schedule
Bellview Elem.
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Oquirrh Shadow Park
Detail  Schedule
South Summit High School
Detail  Schedule
Willow Pond
Detail  Schedule
Wasatch Jr. High
Detail  Schedule
Fairmont Park
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Oakley School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 13U South A
Date: 3/20,3/21,3/23,3/27,3/30,4/8,4/10,4/13,4/15,4/17,4/20,4/24,4/27,5/1,5/4,5/6,5/8,5/11,5/13,5/16,5/17,5/18,5/21,5/22,5/25
Venue: Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
Franklin Soccer Field
Detail  Schedule
Healey Park
Detail  Schedule
Mountain Ridge Jr High
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Timberline Jr. High
Detail  Schedule
Carbon High Field
Detail  Schedule
Vernal middle school
Detail  Schedule
Aspen Elementary
Detail  Schedule
KOA Soccer Complex
Detail  Schedule
G Hillman Recreation Complex
Detail  Schedule
Mapleton Jr High
Detail  Schedule
Price Fairground Sport Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 13U South B
Date: 3/18,3/19,3/23,3/25,3/30,4/8,4/13,4/16,4/19,4/22,4/24,4/27,4/29,5/3,5/4,5/11,5/15,5/18,5/20,5/22
Venue: IHC Fields
Detail  Schedule
North Point Elem.
Detail  Schedule
Olympic Park
Detail  Schedule
G Hillman Recreation Complex
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Mapleton Jr High
Detail  Schedule
Rocky Mtn. Middle
Detail  Schedule
Ira Allen Field
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 13U South C
Date: 3/20,3/21,3/23,3/26,3/28,3/29,3/30,4/13,4/18,4/23,4/25,4/27,5/2,5/4,5/9,5/11,5/18,5/22
Venue: Nolen Park (Eagle Mountain)
Detail  Schedule
Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Olympic Park
Detail  Schedule
Mesquite Park
Detail  Schedule
Vista Heights Jr. High
Detail  Schedule
Rocky Mtn. Middle
Detail  Schedule
G Hillman Recreation Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 14U Division 1
Date: 3/21,3/23,3/30,4/4,4/10,4/11,4/13,4/18,4/20,4/25,4/27,5/1,5/2,5/4,5/9,5/11,5/13,5/15,5/16,5/18,5/22,5/23,5/25
Venue: Grandview Park (Provo)
Detail  Schedule
Mountain Ridge Jr High
Detail  Schedule
Crescent MS
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Bennion Jr. High
Detail  Schedule
Falcon Park
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Rocky Mtn. Middle
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 14U Division 2
Date: 3/19,3/23,3/27,3/30,4/1,4/8,4/10,4/13,4/15,4/18,4/19,4/22,4/23,4/24,4/27,4/29,5/1,5/2,5/4,5/6,5/7,5/9,5/11,5/13,5/14,5/18,5/20,5/25,6/1
Venue: Crescent MS
Detail  Schedule
Murray Park Ice Rink
Detail  Schedule
IHC Fields
Detail  Schedule
White City Bear Park
Detail  Schedule
Millcreek Jr High
Detail  Schedule
SL Science Center
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Roy West Park
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Fairmont Park
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Mapleton Jr High
Detail  Schedule
Trailside Park
Detail  Schedule
Park City Sports Complex
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Park City
Detail  Schedule
Storm Mountain
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 14U Division 3
Date: 3/20,3/21,3/23,3/27,3/30,4/8,4/10,4/13,4/17,4/20,4/22,4/24,4/27,4/30,5/1,5/2,5/4,5/7,5/9,5/11,5/15,5/16,5/18,5/20,5/22,5/23
Venue: Franklin Soccer Field
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
Roy West Park
Detail  Schedule
Highland High School
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
West Lake Jr. High
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Barlow Park
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Canyonview Park
Detail  Schedule
Sunnyside Park
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 14U North A
Date: 3/20,3/23,3/26,3/27,3/30,4/10,4/13,4/17,4/22,4/24,4/27,4/29,4/30,5/1,5/2,5/4,5/6,5/8,5/11,5/13,5/15,5/18,5/28,5/31
Venue: Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Mueller Park
Detail  Schedule
Brigham City Sports Complex
Detail  Schedule
Barlow Park
Detail  Schedule
Roy West Park
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Woodward (Woody)
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 14U North B
Date: 3/22,3/28,4/11,4/13,4/18,4/20,4/22,4/25,4/30,5/2,5/4,5/9,5/11,5/16,5/17,5/18,5/22,5/23
Venue: Mueller Park
Detail  Schedule
Roy West Park
Detail  Schedule
Hyrum Soccer Complex
Detail  Schedule
Spence Eccles Complex
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Kent Smith Park
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Bear River Middle School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 14U North C
Date: 3/22,4/12,4/13,4/19,4/20,4/22,4/26,4/27,5/3,5/4,5/6,5/9,5/10,5/11,5/12,5/16,5/17,5/18,5/20,5/21,5/23,5/25
Venue: Roy West Park
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Mueller Park
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Blackhawk
Detail  Schedule
Cedar Ridge ES
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Mills Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 14U Metro A
Date: 3/20,3/23,3/27,4/6,4/8,4/13,4/17,4/27,4/29,4/30,5/1,5/2,5/4,5/7,5/9,5/11,5/15,5/17,5/18,5/22
Venue: Riverside Elem WJ
Detail  Schedule
West Lake Jr. High
Detail  Schedule
Bluffdale Park
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
Canyonview Park
Detail  Schedule
Deseret Peak Complex
Detail  Schedule
SL Science Center
Detail  Schedule
Olympus Jr. High
Detail  Schedule
Crescent MS
Detail  Schedule
Wasatch Jr. High
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 14U Metro B
Date: 3/21,3/23,3/26,3/28,3/30,4/4,4/6,4/11,4/13,4/18,4/22,4/24,4/25,4/27,4/29,5/1,5/2,5/3,5/4,5/6,5/8,5/9,5/11,5/15,5/16,5/18,5/22,5/23,5/25
Venue: Fairmont Park
Detail  Schedule
Union MS
Detail  Schedule
Westvale Elementary
Detail  Schedule
Bennion Jr. High
Detail  Schedule
Galena Hills Park
Detail  Schedule
Wilson Elem. (SLC)
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Willow Pond
Detail  Schedule
Sunnyside Park
Detail  Schedule
Skye Park
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Park City
Detail  Schedule
Murray Park
Detail  Schedule
Highland High School
Detail  Schedule
Park City Sports Complex
Detail  Schedule
Trailside Park
Detail  Schedule
Jordan Ridge Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 14U Metro C
Date: 3/22,3/23,3/30,4/4,4/6,4/12,4/13,4/22,4/27,5/4,5/8,5/11,5/16,5/18,5/23
Venue: Hunter Park
Detail  Schedule
Storm Mountain
Detail  Schedule
Bluffdale Park
Detail  Schedule
Crescent MS
Detail  Schedule
Sand Hill Park Field
Detail  Schedule
Jordan Ridge Park
Detail  Schedule
SL Science Center
Detail  Schedule
Rosamond Elementary
Detail  Schedule
Rosecrest
Detail  Schedule
Skye Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 14U South A
Date: 3/20,3/23,3/27,4/10,4/16,4/17,4/20,4/22,4/24,4/27,4/29,5/1,5/4,5/8,5/11,5/14,5/15,5/18,5/20,5/22
Venue: Aspen Elementary
Detail  Schedule
Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
Mountain Ridge Jr High
Detail  Schedule
Healey Park
Detail  Schedule
Olympic Park
Detail  Schedule
Nolen Park (Eagle Mountain)
Detail  Schedule
G Hillman Recreation Complex
Detail  Schedule
Skyridge High School
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Smooth Canyon
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 14U South B
Date: 3/23,3/28,4/10,4/13,4/16,4/17,4/20,4/25,4/27,5/4,5/7,5/11,5/18,5/21
Venue: Franklin Soccer Field
Detail  Schedule
Healey Park
Detail  Schedule
IHC Fields
Detail  Schedule
Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
Smooth Canyon
Detail  Schedule
North Point Elem.
Detail  Schedule
Olympic Park
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Mountain Ridge Jr High
Detail  Schedule
Vista Heights Jr. High
Detail  Schedule
KOA Soccer Complex
Detail  Schedule
Lehi High School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 14U South C
Date: 3/23,3/27,4/13,4/17,4/19,4/24,4/27,5/1,5/4,5/8,5/11,5/16,5/18
Venue: Olympic Park
Detail  Schedule
G Hillman Recreation Complex
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Grandview Park (Provo)
Detail  Schedule
Rocky Mtn. Middle
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 15U Division 1
Date: 3/26,3/28,4/8,4/9,4/13,4/17,4/20,4/23,4/25,4/27,4/29,4/30,5/2,5/4,5/6,5/7,5/8,5/9,5/11,5/14,5/15,5/16,5/17,5/18,5/20,5/21,5/22,5/23,5/24,5/25,5/29
Venue: Roy West Park
Detail  Schedule
West Lake Jr. High
Detail  Schedule
Fairmont Park
Detail  Schedule
North Star Elementary
Detail  Schedule
Lehi High School
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Smooth Canyon
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Centerville Jr. High
Detail  Schedule
Riverside Elem WJ
Detail  Schedule
Granger High School
Detail  Schedule
Falcon Park
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
Sand Hill Park Field
Detail  Schedule
Olympic Park
Detail  Schedule
Tooele High School
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
Vista Heights Jr. High
Detail  Schedule
Mountain Ridge Jr High
Detail  Schedule
Ira Allen Field
Detail  Schedule
Bellview Elem.
Detail  Schedule
Lone Peak Park (sandy)
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 15U Division 2
Date: 4/15,4/21,4/22,4/26,4/27,4/29,4/30,5/4,5/6,5/8,5/10,5/11,5/13,5/15,5/17,5/18,5/20,5/21,5/22,5/23,5/24,5/25,6/1
Venue: Timberline Jr. High
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Wasatch Jr. High
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Park City
Detail  Schedule
Rocky Mtn. Middle
Detail  Schedule
Aspen Elementary
Detail  Schedule
Roy West Park
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Rosamond Elementary
Detail  Schedule
G Hillman Recreation Complex
Detail  Schedule
Bluffdale Park
Detail  Schedule
Park City Sports Complex
Detail  Schedule
Olympus Jr. High
Detail  Schedule
11th Avenue Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 15U Division 3
Date: 4/8,4/12,4/18,4/20,4/23,4/25,4/27,4/30,5/4,5/6,5/7,5/9,5/11,5/16,5/17,5/18,5/22,5/23,5/25,5/28
Venue: Barlow Park
Detail  Schedule
Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
Falcon Park
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Lone Peak Park (sandy)
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
IHC Fields
Detail  Schedule
Spence Eccles Complex
Detail  Schedule
Bellview Elem.
Detail  Schedule
Aspen Elementary
Detail  Schedule
North Point Elem.
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 15U North A
Date: 4/17,4/20,4/23,4/24,4/27,4/30,5/1,5/4,5/7,5/8,5/11,5/15,5/17,5/18,5/19,5/21,5/22,5/25,5/29
Venue: Roy West Park
Detail  Schedule
Spring Creek
Detail  Schedule
Centennial Park (Perry)
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Blackhawk
Detail  Schedule
Spence Eccles Complex
Detail  Schedule
Mills Park
Detail  Schedule
Mueller Park
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Young Ward College Ward
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 15U North B
Date: 4/18,4/24,4/25,4/27,4/29,5/4,5/9,5/10,5/11,5/13,5/14,5/16,5/17,5/18,5/21,5/23,5/25
Venue: Angel Street Complex
Detail  Schedule
Mueller Park
Detail  Schedule
Mills Park
Detail  Schedule
Hyrum Soccer Complex
Detail  Schedule
Kent Smith Park
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Barlow Park
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Young Ward College Ward
Detail  Schedule
Holt ES
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 15U North C
Date: 4/19,4/22,4/27,4/29,5/4,5/6,5/9,5/11,5/13,5/14,5/16,5/18,5/20,5/25
Venue: Roy West Park
Detail  Schedule
Mills Park
Detail  Schedule
Kent Smith Park
Detail  Schedule
Blackhawk
Detail  Schedule
Brigham City Sports Complex
Detail  Schedule
Centennial Park (Perry)
Detail  Schedule
Cub River Sports
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 15U Metro A
Date: 4/6,4/13,4/17,4/24,4/27,5/1,5/3,5/4,5/8,5/9,5/11,5/13,5/15,5/16,5/18,5/20,5/22,5/25,6/1
Venue: West Lake Jr. High
Detail  Schedule
Bennion Jr. High
Detail  Schedule
Oquirrh Shadow Park
Detail  Schedule
Sand Hill Park Field
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Union MS
Detail  Schedule
White City Bear Park
Detail  Schedule
Lone Peak Park (sandy)
Detail  Schedule
North Star Elementary
Detail  Schedule
Falcon Park
Detail  Schedule
Rosecrest
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 15U Metro B
Date: 4/15,4/18,4/23,4/27,5/2,5/4,5/6,5/7,5/8,5/10,5/11,5/13,5/14,5/18,5/21,5/22,5/23,5/25
Venue: West Jordan Complex
Detail  Schedule
Sunnyside Park
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Highland High School
Detail  Schedule
Bennion Jr. High
Detail  Schedule
Jordan Ridge Park
Detail  Schedule
Union MS
Detail  Schedule
Monroe Elem.
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Willow Pond
Detail  Schedule
Crescent MS
Detail  Schedule
Galena Hills Park
Detail  Schedule
Skye Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 15U Metro C
Date: 4/17,4/24,4/27,5/1,5/4,5/5,5/8,5/11,5/15,5/18,5/20
Venue: Oakley School
Detail  Schedule
Deseret Peak Complex
Detail  Schedule
Union MS
Detail  Schedule
Storm Mountain
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Oquirrh Shadow Park
Detail  Schedule
Lone Peak Park (sandy)
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 15U South A
Date: 4/13,4/15,4/20,4/22,4/27,4/29,5/4,5/6,5/11,5/13,5/17,5/18,5/20,5/22
Venue: Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
North Point Elem.
Detail  Schedule
Olympic Park
Detail  Schedule
Vista Heights Jr. High
Detail  Schedule
G Hillman Recreation Complex
Detail  Schedule
Aspen Elementary
Detail  Schedule
Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
Ira Allen Field
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 15U South B
Date: 4/13,4/17,4/24,4/27,5/1,5/4,5/8,5/11,5/15,5/18,5/20,5/22,5/25
Venue: G Hillman Recreation Complex
Detail  Schedule
Olympic Park
Detail  Schedule
Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
Price Fairground Sport Complex
Detail  Schedule
Rocky Mtn. Middle
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 16U North Provisionals
Date: 4/10,4/11,4/13,4/20,4/22,4/23,4/24,4/27,4/29,5/1,5/2,5/3,5/4,5/8,5/11,5/13,5/15,5/16,5/18,5/21,5/22,5/23,5/25,5/30
Venue: Ellison Park
Detail  Schedule
Mills Park
Detail  Schedule
Roy West Park
Detail  Schedule
Barlow Park
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Spence Eccles Complex
Detail  Schedule
Mueller Park
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Woodward (Woody)
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 16U M/S Provisionals
Date: 4/1,4/5,4/8,4/9,4/20,4/22,4/23,4/24,4/27,4/30,5/1,5/4,5/6,5/7,5/8,5/11,5/14,5/16,5/18,5/21
Venue: Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
Union MS
Detail  Schedule
Trailside Park
Detail  Schedule
Aspen Elementary
Detail  Schedule
Oquirrh Shadow Park
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Park City
Detail  Schedule
Park City Sports Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 17U North Provisionals
Date: 4/10,4/12,4/14,4/17,4/20,4/24,4/25,4/27,4/30,5/1,5/3,5/4,5/8,5/9,5/10,5/11,5/13,5/15,5/17,5/18,5/19,5/22,5/23,5/24,5/25
Venue: Ponds Park
Detail  Schedule
Healey Park
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
Mount Lewis
Detail  Schedule
Mills Park
Detail  Schedule
Rosewood Park
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Barlow Park
Detail  Schedule
Roy West Park
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Millcreek Jr High
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 17U M/S Provisionals
Date: 4/6,4/8,4/13,4/15,4/17,4/20,4/22,4/27,4/29,4/30,5/4,5/6,5/8,5/11,5/13,5/16,5/18,5/21
Venue: Oquirrh Shadow Park
Detail  Schedule
Jefferson Jr. High
Detail  Schedule
Rosecrest
Detail  Schedule
Westlake High School
Detail  Schedule
North Star Elementary
Detail  Schedule
Rosamond Elementary
Detail  Schedule
Skye Park
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
Timberline Jr. High
Detail  Schedule
Falcon Park
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Bellview Elem.
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
Canyonview Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 18/19U North Provisionals
Date: 4/10,4/13,4/17,4/18,4/23,4/24,4/27,4/28,5/1,5/4,5/7,5/8,5/9,5/11,5/12,5/14,5/15,5/16,5/18,5/20,5/21,5/22,5/25
Venue: TBD
Detail  Schedule
Holt ES
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Mills Park
Detail  Schedule
Roy West Park
Detail  Schedule
Willow Pond
Detail  Schedule
Galena Hills Park
Detail  Schedule
Mueller Park
Detail  Schedule
Canyonview Park
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Millcreek Jr High
Detail  Schedule
Summit Academy HS
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 18/19U M/S Provisionals
Date: 4/8,4/9,4/13,4/15,4/17,4/20,4/22,4/23,4/27,4/29,5/2,5/4,5/6,5/8,5/11,5/16,5/18,5/20,5/25
Venue: Aspen Elementary
Detail  Schedule
Bellview Elem.
Detail  Schedule
Rosecrest
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
Rosamond Elementary
Detail  Schedule
Sunnyside Park
Detail  Schedule
Smooth Canyon
Detail  Schedule
Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
Mountain Ridge Jr High
Detail  Schedule
Summit Academy HS
Detail  Schedule
Spence Eccles Complex
Detail  Schedule
Bluffdale Park
Detail  Schedule
Healey Park
Detail  Schedule
Highland High School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 11U Division 1
Date: 3/23,3/30,4/6,4/11,4/13,4/18,4/20,4/23,4/24,4/27,4/30,5/1,5/2,5/4,5/8,5/11,5/13,5/18,5/22
Venue: Butler M.S.
Detail  Schedule
Forza FC Soccer Complex
Detail  Schedule
McCall Park
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Bluffdale Park
Detail  Schedule
Cedar Ridge ES
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Sandy
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
Mueller Park
Detail  Schedule
Veterans Memorial Fields
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
DATC
Detail  Schedule
Buttercup Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 11U North A
Date: 3/23,3/26,3/28,4/6,4/10,4/13,4/23,4/27,4/29,4/30,5/1,5/2,5/4,5/7,5/8,5/10,5/11,5/13,5/14,5/15,5/16,5/18,5/20
Venue: McGriff
Detail  Schedule
Millcreek Jr High
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
White Park(sunset)
Detail  Schedule
Constitution Park
Detail  Schedule
Mendon Square
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Mueller Park
Detail  Schedule
Mount Lewis
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 11U North B
Date: 3/23,3/30,4/6,4/8,4/13,4/22,4/27,5/2,5/4,5/6,5/11,5/13,5/15,5/19,5/20,5/21,5/25,5/30
Venue: Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Kent Smith Park
Detail  Schedule
Cedar Ridge ES
Detail  Schedule
Barlow Park
Detail  Schedule
DATC
Detail  Schedule
Cub River Sports
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 11U Metro A
Date: 3/23,4/1,4/6,4/11,4/13,4/18,4/20,4/22,4/24,4/25,4/27,5/1,5/2,5/4,5/8,5/11,5/13,5/14,5/15,5/16,5/18,5/21
Venue: Canyonview Park
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Sandy
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Bluffdale Park
Detail  Schedule
Longview Elem
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Park City
Detail  Schedule
Trailside Park
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 11U Metro B
Date: 3/23,3/27,3/30,4/6,4/8,4/13,4/15,4/22,4/24,4/26,4/27,4/29,5/4,5/6,5/11,5/13,5/15,5/16,5/18
Venue: Buttercup Park
Detail  Schedule
Union MS
Detail  Schedule
Westvale Elementary
Detail  Schedule
Village Boulevard Park
Detail  Schedule
Longview Elem
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Sandy
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
Trailside Park
Detail  Schedule
Trailside Elementary
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Park City
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 11U South A
Date: 3/21,3/23,3/25,3/28,4/6,4/9,4/10,4/13,4/16,4/19,4/20,4/23,4/27,4/29,5/1,5/4,5/8,5/11,5/13,5/15,5/18,5/20,5/22
Venue: Smooth Canyon
Detail  Schedule
Grandview Park (Provo)
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Centennial Park (south)
Detail  Schedule
JR Smith Elementary
Detail  Schedule
Deerfield Elementary
Detail  Schedule
Sertoma Park
Detail  Schedule
Price Fairground Sport Complex
Detail  Schedule
Vernal middle school
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 12U Division 1
Date: 3/20,3/21,3/23,3/25,3/27,3/30,4/6,4/8,4/11,4/13,4/15,4/20,4/22,4/25,4/27,4/29,5/2,5/4,5/6,5/7,5/10,5/11,5/18,5/20
Venue: Lehi Jr. School
Detail  Schedule
Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
American Fork Jr
Detail  Schedule
McGriff
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Sandy
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
Buttercup Park
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Bluffdale Park
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Smooth Canyon
Detail  Schedule
Deerfield Elementary
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 12U Division 2
Date: 3/22,3/30,4/6,4/11,4/12,4/13,4/17,4/18,4/20,4/22,4/26,4/27,4/29,5/3,5/4,5/9,5/10,5/11,5/13,5/15,5/17,5/18,5/20,5/22,5/25
Venue: Mountain Ridge Jr High
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
East Sandy Elementary
Detail  Schedule
McGriff
Detail  Schedule
Hidden Village
Detail  Schedule
McCall Park
Detail  Schedule
Mueller Park
Detail  Schedule
Barlow Park
Detail  Schedule
Blackhawk
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Union MS
Detail  Schedule
Heber Valley Elem
Detail  Schedule
Millcreek Jr High
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 12U North A
Date: 3/18,3/23,4/1,4/8,4/11,4/13,4/15,4/18,4/20,4/22,4/23,4/25,4/27,4/29,4/30,5/4,5/9,5/11,5/13,5/17,5/18,5/20
Venue: McCall Park
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Hooper Park
Detail  Schedule
Millcreek Jr High
Detail  Schedule
White Park(sunset)
Detail  Schedule
Blackhawk
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
North Park (Hooper)
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
DATC
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 12U North B
Date: 3/23,3/26,4/12,4/13,4/20,4/23,4/25,4/26,4/27,4/30,5/3,5/4,5/7,5/10,5/11,5/13,5/15,5/18,5/21,5/22,5/23,5/31
Venue: Legacy Events Center
Detail  Schedule
Burch Creek ES
Detail  Schedule
Mendon Square
Detail  Schedule
Kent Smith Park
Detail  Schedule
Mount Lewis
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Millcreek Jr High
Detail  Schedule
Blackhawk
Detail  Schedule
11th Avenue Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 12U North C
Date: 3/20,3/23,3/25,4/8,4/9,4/13,4/15,4/18,4/23,4/27,4/29,5/1,5/2,5/4,5/6,5/9,5/11,5/13,5/14,5/15,5/16,5/17,5/18,5/20,5/22,5/23
Venue: McCall Park
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Millcreek Jr High
Detail  Schedule
Eden Park
Detail  Schedule
Kent Smith Park
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 12U Metro A
Date: 3/18,3/23,3/25,3/30,4/1,4/4,4/6,4/8,4/13,4/20,4/27,5/1,5/4,5/7,5/11,5/13,5/18
Venue: Canyonview Park
Detail  Schedule
Umbria Estates
Detail  Schedule
Village Boulevard Park
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Sandy
Detail  Schedule
Rowland Hall Steiner Complex
Detail  Schedule
Trailside Park
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Park City
Detail  Schedule
Bluffdale Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 12U Metro B
Date: 3/23,3/30,4/6,4/11,4/13,4/16,4/18,4/20,4/27,4/30,5/4,5/7,5/9,5/11,5/15,5/16,5/18,5/20,5/21,5/23
Venue: Union MS
Detail  Schedule
Village Boulevard Park
Detail  Schedule
Glendale MS
Detail  Schedule
Utah Sports Lodge
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Park City
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Trailside Elementary
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 12U South A
Date: 3/19,3/23,3/30,4/10,4/13,4/18,4/20,4/23,4/27,4/30,5/1,5/4,5/7,5/11,5/14,5/15,5/18,5/21
Venue: Deerfield Elementary
Detail  Schedule
Palisade
Detail  Schedule
Mountain Ridge Jr High
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Vernal middle school
Detail  Schedule
Lehi Jr. School
Detail  Schedule
Vista Heights Jr. High
Detail  Schedule
Heber Valley Elem
Detail  Schedule
Veterans Memorial Fields
Detail  Schedule
Holdaway Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 12U South B
Date: 3/23,3/30,4/13,4/20,4/26,4/27,5/3,5/4,5/10,5/11,5/13,5/18,5/22
Venue: Snow College Complex
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Vernal middle school
Detail  Schedule
Heber Valley Elem
Detail  Schedule
Vista Heights Jr. High
Detail  Schedule
Veterans Memorial Fields
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 13U Division 1
Date: 3/21,3/23,3/28,3/30,4/11,4/13,4/18,4/19,4/20,4/25,4/27,4/29,5/2,5/3,5/4,5/8,5/9,5/10,5/11,5/17,5/18,5/22,5/30
Venue: Legacy Events Center
Detail  Schedule
Roy West Park
Detail  Schedule
American Fork Jr
Detail  Schedule
Sertoma Park
Detail  Schedule
Timberline Jr. High
Detail  Schedule
Bellview Elem.
Detail  Schedule
Crescent MS
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Spring Creek
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 13U Division 2
Date: 3/18,3/23,3/25,3/30,4/8,4/13,4/16,4/18,4/20,4/22,4/24,4/26,4/27,4/29,4/30,5/2,5/4,5/6,5/7,5/8,5/9,5/11,5/13,5/14,5/15,5/16,5/17,5/18,5/21,5/23,5/24
Venue: Legacy Events Center
Detail  Schedule
Palisade
Detail  Schedule
Crescent MS
Detail  Schedule
Galena Hills Park
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Union MS
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Kent Smith Park
Detail  Schedule
Bellview Elem.
Detail  Schedule
Summit Academy HS
Detail  Schedule
Park City Sports Complex
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Park City
Detail  Schedule
Barnes Park
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Trailside Park
Detail  Schedule
Bluffdale Park
Detail  Schedule
Rosecrest
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 13U Division 3
Date: 3/18,3/23,3/25,3/30,4/1,4/8,4/13,4/17,4/18,4/20,4/22,4/23,4/26,4/27,5/1,5/4,5/11,5/13,5/18,5/19,5/23,5/24
Venue: Fairmont Park
Detail  Schedule
North Point Elem.
Detail  Schedule
Union MS
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
Mountain Ridge Jr High
Detail  Schedule
Olympic Park
Detail  Schedule
Willow Pond
Detail  Schedule
Bellview Elem.
Detail  Schedule
Murray Park Ice Rink
Detail  Schedule
American Fork Jr
Detail  Schedule
Blackhawk
Detail  Schedule
Crescent MS
Detail  Schedule
Smooth Canyon
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Vista Heights Jr. High
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 13U North A
Date: 3/23,3/28,4/11,4/13,4/18,4/19,4/20,4/23,4/25,4/27,4/30,5/2,5/4,5/11,5/14,5/18,5/31,6/1
Venue: Holt ES
Detail  Schedule
Roy West Park
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
Mount Lewis
Detail  Schedule
Cedar Ridge ES
Detail  Schedule
Uintah Elementary
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Barlow Park
Detail  Schedule
Mueller Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 13U North B
Date: 3/23,3/25,4/8,4/10,4/13,4/15,4/22,4/27,4/29,5/2,5/4,5/11,5/18,5/20
Venue: Mueller Park
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Barnes Park
Detail  Schedule
Centennial Park (Perry)
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 13U Metro A
Date: 3/20,3/25,3/27,3/28,3/30,4/1,4/11,4/12,4/13,4/18,4/23,4/25,4/27,5/1,5/2,5/4,5/6,5/7,5/9,5/11,5/14,5/15,5/18,5/21
Venue: Rosamond Elementary
Detail  Schedule
Galena Hills Park
Detail  Schedule
Crescent MS
Detail  Schedule
Skye Park
Detail  Schedule
Jordan Ridge Park
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Summit Academy HS
Detail  Schedule
Bellview Elem.
Detail  Schedule
Union MS
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 13U Metro B
Date: 3/22,4/3,4/5,4/6,4/11,4/13,4/16,4/18,4/22,4/23,4/27,5/3,5/4,5/10,5/11,5/13,5/15,5/18,5/20,5/21,5/25
Venue: Union MS
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
SL Science Center
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Park City
Detail  Schedule
Park City Sports Complex
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Fairmont Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 13U South A
Date: 3/21,3/23,3/28,3/29,3/30,3/31,4/11,4/13,4/17,4/18,4/19,4/22,4/24,4/25,4/27,5/1,5/2,5/3,5/4,5/8,5/10,5/11,5/14,5/16,5/18,5/21
Venue: Mesquite Park
Detail  Schedule
Aspen Elementary
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
North Point Elem.
Detail  Schedule
American Fork Jr
Detail  Schedule
Timp MS (heber)
Detail  Schedule
Mapleton Jr High
Detail  Schedule
G Hillman Recreation Complex
Detail  Schedule
KOA Soccer Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 14U Division 1
Date: 3/21,3/23,3/28,3/30,4/11,4/13,4/18,4/23,4/25,4/27,4/29,4/30,5/2,5/4,5/6,5/7,5/8,5/9,5/10,5/11,5/14,5/16,5/17,5/18,5/23
Venue: Falcon Park
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
Timberline Jr. High
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Centerville Jr. High
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Millcreek Jr High
Detail  Schedule
Crescent MS
Detail  Schedule
Highland Park
Detail  Schedule
Westvale Elementary
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Mountain View (N. OGDEN)
Detail  Schedule
Lone Peak Park (sandy)
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 14U Division 2
Date: 3/18,3/21,3/23,3/25,3/27,3/28,3/30,4/8,4/11,4/13,4/15,4/18,4/22,4/23,4/24,4/27,4/29,5/1,5/2,5/3,5/4,5/6,5/8,5/10,5/11,5/13,5/15,5/16,5/18,5/20,5/21,5/22,5/23,5/28
Venue: Mueller Park
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
American Fork Jr
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
Brigham City Sports Complex
Detail  Schedule
Skye Park
Detail  Schedule
Cedar Ridge ES
Detail  Schedule
Kent Smith Park
Detail  Schedule
Willow Pond
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Bluffdale Park
Detail  Schedule
Jordan Ridge Park
Detail  Schedule
Rosamond Elementary
Detail  Schedule
Cub River Sports
Detail  Schedule
Murray Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 14U Division 3
Date: 3/20,3/22,3/23,3/27,3/29,3/30,4/10,4/12,4/13,4/17,4/20,4/24,4/27,5/1,5/3,5/4,5/8,5/11,5/13,5/15,5/18,5/20,5/22
Venue: Roy West Park
Detail  Schedule
Crescent MS
Detail  Schedule
Galena Hills Park
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
American Fork Jr
Detail  Schedule
Bellview Elem.
Detail  Schedule
Spence Eccles Complex
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Timp MS (heber)
Detail  Schedule
Mount Lewis
Detail  Schedule
Mountain View (N. OGDEN)
Detail  Schedule
Cub River Sports
Detail  Schedule
Mapleton Jr High
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 14U Division 4
Date: 3/19,3/20,3/23,3/29,4/6,4/10,4/13,4/17,4/20,4/23,4/25,4/27,4/29,4/30,5/3,5/4,5/7,5/8,5/10,5/11,5/14,5/15,5/17,5/18,5/22,5/30
Venue: Sand Hill Park Field
Detail  Schedule
Bellview Elem.
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Roy West Park
Detail  Schedule
Bluffdale Park
Detail  Schedule
Union MS
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Rowland Hall Steiner Complex
Detail  Schedule
Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
Mountain Ridge Jr High
Detail  Schedule
East High School
Detail  Schedule
Mount Ogden Park
Detail  Schedule
Vista Heights Jr. High
Detail  Schedule
Woodward (Woody)
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 14U North
Date: 3/21,3/23,3/27,3/28,3/30,4/10,4/13,4/18,4/25,4/27,5/2,5/3,5/4,5/7,5/9,5/11,5/15,5/17,5/18,5/22
Venue: Holt ES
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Union MS
Detail  Schedule
Deseret Peak Complex
Detail  Schedule
Brigham City Sports Complex
Detail  Schedule
Bellview Elem.
Detail  Schedule
Blackhawk
Detail  Schedule
Mueller Park
Detail  Schedule
Mills Park
Detail  Schedule
Crescent MS
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 14U South
Date: 3/21,3/23,3/30,4/8,4/13,4/18,4/20,4/25,4/27,4/29,5/4,5/7,5/11,5/14,5/17,5/18,5/20,5/22,5/25
Venue: Aspen Elementary
Detail  Schedule
Carbon High Field
Detail  Schedule
Ephraim Middle School
Detail  Schedule
Olympic Park
Detail  Schedule
Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
North Point Elem.
Detail  Schedule
Rocky Mtn. Middle
Detail  Schedule
Price Fairground Sport Complex
Detail  Schedule
G Hillman Recreation Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 15U Division 1
Date: 3/19,3/23,3/26,3/27,3/30,4/9,4/11,4/13,4/18,4/20,4/23,4/25,4/26,4/27,4/30,5/1,5/4,5/6,5/7,5/8,5/11,5/13,5/14,5/16,5/17,5/18,5/20,5/21,5/22,5/28
Venue: Murray Park
Detail  Schedule
Spence Eccles Complex
Detail  Schedule
Olympic Park
Detail  Schedule
Lehi High School
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Highland High School
Detail  Schedule
Mills Park
Detail  Schedule
Park City Sports Complex
Detail  Schedule
Spring Creek
Detail  Schedule
Rowland Hall Steiner Complex
Detail  Schedule
Willow Pond
Detail  Schedule
RSL Indoor (NL)
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Green Canyon HS
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Park City
Detail  Schedule
Centerville Jr. High
Detail  Schedule
Barnes Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 15U Division 2
Date: 3/20,3/21,3/23,3/28,3/30,4/11,4/13,4/15,4/16,4/18,4/23,4/25,4/27,4/29,5/1,5/4,5/7,5/9,5/11,5/13,5/14,5/15,5/18,5/20
Venue: Crescent MS
Detail  Schedule
Bellview Elem.
Detail  Schedule
Mountain Ridge Jr High
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Young Ward College Ward
Detail  Schedule
Union MS
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Smooth Canyon
Detail  Schedule
Highland Park
Detail  Schedule
Falcon Park
Detail  Schedule
Spring Creek
Detail  Schedule
Fairmont Park
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
White City Bear Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 15U Division 3
Date: 3/21,3/22,3/23,3/29,3/30,4/13,4/20,4/22,4/25,4/27,4/29,5/4,5/6,5/9,5/11,5/14,5/15,5/18,5/21
Venue: Aspen Elementary
Detail  Schedule
Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
Mountain View (N. OGDEN)
Detail  Schedule
Galena Hills Park
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Timp MS (heber)
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Sunnyside Park
Detail  Schedule
Highmark Charter School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 15U North A
Date: 3/19,3/23,3/26,3/30,4/9,4/13,4/16,4/20,4/23,4/24,4/27,4/29,4/30,5/3,5/4,5/8,5/9,5/11,5/13,5/14,5/16,5/17,5/18,6/1
Venue: Legacy Events Center
Detail  Schedule
Roy West Park
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Spence Eccles Complex
Detail  Schedule
Mills Park
Detail  Schedule
Centennial Park (Perry)
Detail  Schedule
Kent Smith Park
Detail  Schedule
Young Ward College Ward
Detail  Schedule
Mueller Park
Detail  Schedule
Millcreek Jr High
Detail  Schedule
Morgan HS
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 15U North B
Date: 3/23,3/30,4/8,4/13,4/15,4/22,4/27,4/29,5/4,5/11,5/13,5/16,5/18,5/22
Venue: Roy West Park
Detail  Schedule
Uintah Elementary
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Bear River Middle School
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 15U M/S A
Date: 3/16,3/23,3/26,3/28,3/30,4/6,4/9,4/13,4/15,4/16,4/22,4/23,4/27,4/29,4/30,5/4,5/7,5/11,5/13,5/16,5/18,6/1
Venue: Canyonview Park
Detail  Schedule
Galena Hills Park
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Olympic Park
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Mapleton Jr High
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
Union MS
Detail  Schedule
Summit Academy HS
Detail  Schedule
Crescent MS
Detail  Schedule
Jordan Ridge Park
Detail  Schedule
Rocky Mtn. Middle
Detail  Schedule
Skye Park
Detail  Schedule
Park City Sports Complex
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Park City
Detail  Schedule
Storm Mountain
Detail  Schedule
KOA Soccer Complex
Detail  Schedule
Oquirrh Shadow Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 15U M/S B
Date: 3/18,3/23,3/30,4/1,4/2,4/6,4/8,4/11,4/13,4/15,4/22,4/23,4/24,4/25,4/26,4/27,4/29,5/1,5/4,5/8,5/11,5/13,5/16,5/18,5/20,5/21,5/23,5/29
Venue: Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Mountain Ridge Jr High
Detail  Schedule
Murray Park
Detail  Schedule
Storm Mountain
Detail  Schedule
Sand Hill Park Field
Detail  Schedule
Sertoma Park
Detail  Schedule
North Star Elementary
Detail  Schedule
Willow Pond
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Falcon Park
Detail  Schedule
KOA Soccer Complex
Detail  Schedule
Fairmont Park
Detail  Schedule
Oquirrh Shadow Park
Detail  Schedule
G Hillman Recreation Complex
Detail  Schedule
Crescent MS
Detail  Schedule
Smooth Canyon
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 16U Division 1
Date: 3/20,3/23,3/25,3/27,4/10,4/11,4/13,4/15,4/17,4/18,4/20,4/24,4/25,4/27,4/29,5/1,5/2,5/4,5/6,5/8,5/10,5/11,5/13,5/15,5/18,5/21,5/22,5/23
Venue: Eastmont Middle
Detail  Schedule
Bellview Elem.
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Eden Park
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Roy West Park
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Spence Eccles Complex
Detail  Schedule
Blackhawk
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Falcon Park
Detail  Schedule
Skye Park
Detail  Schedule
Jordan Ridge Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 16U Division 2
Date: 3/18,3/23,3/25,3/27,3/28,4/8,4/10,4/13,4/15,4/18,4/20,4/22,4/23,4/27,4/29,4/30,5/2,5/3,5/4,5/6,5/8,5/10,5/11,5/13,5/18,5/20,5/21,5/22,5/23
Venue: Bellview Elem.
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
Olympic Park
Detail  Schedule
Lone Peak Park (sandy)
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Falcon Park
Detail  Schedule
Lehi High School
Detail  Schedule
RSL Indoor (NL)
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Rosamond Elementary
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 16U Division 3
Date: 3/20,3/23,3/25,3/27,3/30,4/8,4/11,4/13,4/16,4/17,4/20,4/24,4/27,5/1,5/4,5/6,5/8,5/9,5/11,5/13,5/15,5/17,5/18,5/20,5/22,5/23
Venue: Lone Peak Park (sandy)
Detail  Schedule
Aspen Elementary
Detail  Schedule
North Point Elem.
Detail  Schedule
Roy West Park
Detail  Schedule
Mills Park
Detail  Schedule
Bellview Elem.
Detail  Schedule
Fairmont Park
Detail  Schedule
Timp MS (heber)
Detail  Schedule
Vista Heights Jr. High
Detail  Schedule
Jordan Ridge Park
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Storm Mountain
Detail  Schedule
Millcreek Jr High
Detail  Schedule
Skye Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 16U Division 4
Date: 3/21,3/22,3/23,3/25,3/28,3/30,4/10,4/11,4/12,4/13,4/18,4/20,4/22,4/23,4/25,4/27,4/29,5/2,5/4,5/9,5/11,5/14,5/16,5/17,5/18,5/23
Venue: Sand Hill Park Field
Detail  Schedule
Rosamond Elementary
Detail  Schedule
Aspen Elementary
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
Mountain Ridge Jr High
Detail  Schedule
Mills Park
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Summit Academy HS
Detail  Schedule
Bluffdale Park
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
RSL Indoor (NL)
Detail  Schedule
Canyonview Park
Detail  Schedule
Oquirrh Shadow Park
Detail  Schedule
Galena Hills Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 16U North A
Date: 3/26,4/13,4/16,4/20,4/27,4/30,5/4,5/6,5/7,5/11,5/13,5/14,5/15,5/18,5/20,5/21
Venue: Mills Park
Detail  Schedule
Barlow Park
Detail  Schedule
Blackhawk
Detail  Schedule
Cub River Sports
Detail  Schedule
Mueller Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 16U M/S A
Date: 3/21,3/23,3/28,3/30,4/1,4/11,4/13,4/18,4/20,4/25,4/27,5/2,5/4,5/6,5/9,5/11,5/13,5/15,5/16,5/18,5/25
Venue: Nolen Park (Eagle Mountain)
Detail  Schedule
Franklin Soccer Field
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Fairmont Park
Detail  Schedule
Murray Park
Detail  Schedule
Highland Park
Detail  Schedule
Jordan Ridge Park
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
G Hillman Recreation Complex
Detail  Schedule
Willow Pond
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 17U Division 1
Date: 3/19,3/23,3/26,3/27,3/30,4/2,4/8,4/9,4/11,4/13,4/18,4/20,4/22,4/24,4/27,4/30,5/1,5/4,5/7,5/9,5/11,5/14,5/15,5/17,5/18,5/19,5/20,5/21,5/23
Venue: Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
Millcreek Jr High
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
Lone Peak Park (sandy)
Detail  Schedule
Summit Academy HS
Detail  Schedule
Oquirrh Shadow Park
Detail  Schedule
Galena Hills Park
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Trailside Park
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Park City Sports Complex
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Park City
Detail  Schedule
Bellview Elem.
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 17U Division 2
Date: 3/18,3/23,3/25,3/30,4/6,4/11,4/12,4/22,4/25,4/26,4/27,4/29,5/1,5/4,5/6,5/11,5/13,5/18,5/20
Venue: Roy West Park
Detail  Schedule
Olympic Park
Detail  Schedule
Mills Park
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Rowland Hall Steiner Complex
Detail  Schedule
Skye Park
Detail  Schedule
Highland High School
Detail  Schedule
Rocky Mtn. Middle
Detail  Schedule
Centennial Park (Perry)
Detail  Schedule
G Hillman Recreation Complex
Detail  Schedule
Cedar Ridge ES
Detail  Schedule
East High School
Detail  Schedule
Jordan Ridge Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 17U Division 3
Date: 3/22,3/23,3/27,3/30,4/13,4/15,4/19,4/26,4/27,5/3,5/4,5/6,5/10,5/11,5/17,5/18,5/20
Venue: Roy West Park
Detail  Schedule
Union MS
Detail  Schedule
Deseret Peak Complex
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Galena Hills Park
Detail  Schedule
Price Fairground Sport Complex
Detail  Schedule
G Hillman Recreation Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 18U Division 1
Date: 3/19,3/23,3/26,3/28,4/8,4/11,4/13,4/15,4/20,4/23,4/25,4/27,4/30,5/4,5/5,5/6,5/7,5/9,5/10,5/11,5/13,5/14,5/18,5/20,5/21,5/23,5/29
Venue: Highland High School
Detail  Schedule
Roy West Park
Detail  Schedule
Lehi High School
Detail  Schedule
Rosamond Elementary
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Highland Park
Detail  Schedule
G Hillman Recreation Complex
Detail  Schedule
Murray Park
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Willow Pond
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Westvale Elementary
Detail  Schedule
Olympic Park
Detail  Schedule
Sunnyside Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 18U Division 2
Date: 3/18,3/19,3/23,3/25,3/30,4/8,4/13,4/22,4/27,4/29,5/2,5/4,5/6,5/7,5/11,5/13,5/17,5/18,5/20,5/21,5/23
Venue: Roy West Park
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Mills Park
Detail  Schedule
Highland Park
Detail  Schedule
Bellview Elem.
Detail  Schedule
Rocky Mtn. Middle
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Mountain Crest High School
Detail  Schedule
White City Bear Park
Detail  Schedule
Centerville Jr. High
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 19U Division 1
Date: 3/18,3/23,3/25,3/30,4/8,4/13,4/22,4/25,4/27,4/29,5/1,5/4,5/6,5/7,5/11,5/14,5/16,5/18,5/20,5/21
Venue: Healey Park
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
Bennion Jr. High
Detail  Schedule
River Heights Elementary
Detail  Schedule
Deseret Peak Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 9U North A
Date: 3/23,4/18,4/22,4/23,4/27,4/29,4/30,5/1,5/3,5/4,5/6,5/9,5/10,5/11,5/13,5/14,5/15,5/16,5/18
Venue: Fox Glenn Park
Detail  Schedule
Hogan Park
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Millcreek Jr High
Detail  Schedule
Romrell Park
Detail  Schedule
Mueller Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 9U North B
Date: 3/25,4/13,4/17,4/23,4/24,4/25,4/27,4/30,5/1,5/2,5/4,5/8,5/11,5/14,5/15,5/17,5/18,5/21,5/29,5/30
Venue: Millcreek Jr High
Detail  Schedule
North Steed
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Romrell Park
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Mueller Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 9U North C
Date: 3/18,3/19,4/11,4/13,4/18,4/19,4/22,4/25,4/27,5/1,5/3,5/4,5/8,5/9,5/10,5/11,5/12,5/14,5/16,5/17,5/18,5/20,5/30
Venue: Forza FC Soccer Complex
Detail  Schedule
Hogan Park
Detail  Schedule
Wadman Soccer Complex
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Millcreek Jr High
Detail  Schedule
North Steed
Detail  Schedule
Fox Glenn Park
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Mueller Park
Detail  Schedule
Romrell Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 9U Metro A
Date: 3/19,3/30,4/2,4/6,4/13,4/16,4/23,4/24,4/27,4/30,5/2,5/4,5/6,5/8,5/11,5/15,5/18
Venue: Bluffdale Elementary
Detail  Schedule
Copperview ES
Detail  Schedule
Autumn Hills Park
Detail  Schedule
Liberty Elementary
Detail  Schedule
Riverside Elem WJ
Detail  Schedule
Rowland Hall Steiner Complex
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Horizon Elem.
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 9U Metro B
Date: 3/20,3/23,3/27,3/30,4/10,4/13,4/17,4/18,4/27,5/1,5/4,5/11,5/14,5/18,5/20
Venue: Autumn Hills Park
Detail  Schedule
Copperview ES
Detail  Schedule
Westvale Elementary
Detail  Schedule
Bluffdale Elementary
Detail  Schedule
Rolling Meadows Elementary
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 9U Metro C
Date: 3/21,3/23,3/30,4/3,4/11,4/13,4/24,4/27,4/29,5/4,5/6,5/7,5/10,5/11,5/15,5/18,5/21,5/22
Venue: Copperview ES
Detail  Schedule
Riverside Elem WJ
Detail  Schedule
Autumn Hills Park
Detail  Schedule
Glendale MS
Detail  Schedule
Benson Mill Park
Detail  Schedule
Trailside Park
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Park City
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 9U Metro D
Date: 3/22,3/23,3/29,3/30,4/6,4/8,4/12,4/13,4/18,4/24,4/27,4/29,5/3,5/4,5/6,5/9,5/11,5/13,5/14,5/15,5/16,5/17,5/18
Venue: Galena Hills Park
Detail  Schedule
Riverside Elem WJ
Detail  Schedule
Westvale Elementary
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Copperview ES
Detail  Schedule
Bluffdale Elementary
Detail  Schedule
Country Crossing
Detail  Schedule
Union MS
Detail  Schedule
Horizon Elem.
Detail  Schedule
11th Avenue Park
Detail  Schedule
Liberty Elementary
Detail  Schedule
Popperton Park (W)
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 9U Metro E
Date: 3/21,3/22,3/23,3/28,3/29,3/30,4/6,4/13,4/20,4/26,4/27,5/3,5/4,5/11,5/18
Venue: Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Deseret Peak Complex
Detail  Schedule
Bluffdale Elementary
Detail  Schedule
Jackling E.S.
Detail  Schedule
Trailside Park
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Park City
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 9U South A
Date: 3/23,3/26,3/30,4/9,4/11,4/13,4/22,4/25,4/27,4/29,4/30,5/1,5/3,5/4,5/7,5/8,5/9,5/11,5/15,5/17,5/18
Venue: Mountain Ridge Jr High
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Timberline Jr. High
Detail  Schedule
Maple Ridge
Detail  Schedule
Geneva Elementary
Detail  Schedule
Lehi Jr. School
Detail  Schedule
Deerfield Elementary
Detail  Schedule
Cobblestone
Detail  Schedule
Grandview Park (Provo)
Detail  Schedule
Old Mill ES
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 9U South B
Date: 3/20,3/22,3/23,3/27,3/30,4/10,4/13,4/17,4/18,4/27,4/29,5/1,5/3,5/4,5/8,5/10,5/11,5/13,5/18,5/21
Venue: Lehi Jr. School
Detail  Schedule
PG JR
Detail  Schedule
Geneva Elementary
Detail  Schedule
Timberline Jr. High
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 9U South C
Date: 3/21,3/23,3/28,3/30,4/11,4/13,4/15,4/17,4/18,4/19,4/20,4/25,4/27,4/29,5/2,5/4,5/6,5/9,5/11,5/15,5/18,5/20,5/23
Venue: Geneva Elementary
Detail  Schedule
Lehi Jr. School
Detail  Schedule
PG JR
Detail  Schedule
Mountain Ridge Jr High
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Sertoma Park
Detail  Schedule
Timberline Jr. High
Detail  Schedule
JR Smith Elementary
Detail  Schedule
Maple Ridge
Detail  Schedule
Cobblestone
Detail  Schedule
Deerfield Elementary
Detail  Schedule
Old Mill ES
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 10U North A
Date: 3/23,3/30,4/17,4/24,4/27,4/29,5/1,5/4,5/6,5/8,5/9,5/11,5/13,5/14,5/15,5/17,5/18,5/23,5/28,5/30
Venue: Fox Glenn Park
Detail  Schedule
Bunderson Elementary
Detail  Schedule
Morgan Carlson Field
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Romrell Park
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 10U North B
Date: 3/23,3/27,4/9,4/13,4/22,4/23,4/26,4/27,4/30,5/4,5/6,5/11,5/14,5/18,5/20,5/21
Venue: Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
North Steed
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 10U North C
Date: 3/22,3/23,4/8,4/12,4/13,4/22,4/26,4/27,5/2,5/3,5/4,5/7,5/8,5/10,5/11,5/14,5/16,5/17,5/18,5/20,5/21,5/23
Venue: Forza FC Soccer Complex
Detail  Schedule
Fox Glenn Park
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
Bunderson Elementary
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Mueller Park
Detail  Schedule
North Steed
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 10U North D
Date: 3/18,3/23,4/8,4/13,4/18,4/20,4/22,4/27,4/29,5/4,5/9,5/11,5/18,5/21,5/22,5/23,5/25
Venue: Hogan Park
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
Fox Glenn Park
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
North Steed
Detail  Schedule
Morgan MS
Detail  Schedule
Romrell Park
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 10U North E
Date: 3/19,3/23,3/27,3/30,4/9,4/13,4/20,4/23,4/24,4/27,4/30,5/2,5/4,5/7,5/10,5/11,5/15,5/18,5/20
Venue: Forza FC Soccer Complex
Detail  Schedule
Hogan Park
Detail  Schedule
Bunderson Elementary
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Morgan MS
Detail  Schedule
Mueller Park
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Romrell Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 10U Metro A
Date: 3/19,3/20,3/22,3/23,3/30,4/10,4/13,4/17,4/20,4/27,4/30,5/4,5/6,5/7,5/8,5/10,5/11,5/13,5/15,5/18,5/22
Venue: Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Horizon Elem.
Detail  Schedule
Copperview ES
Detail  Schedule
Glendale MS
Detail  Schedule
Bluffdale Elementary
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Park City
Detail  Schedule
Trailside Park
Detail  Schedule
Liberty Elementary
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 10U Metro B
Date: 3/20,3/23,3/25,3/30,4/6,4/11,4/13,4/16,4/23,4/24,4/25,4/27,4/29,4/30,5/3,5/4,5/7,5/11,5/14,5/15,5/18,5/21
Venue: Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Autumn Hills Park
Detail  Schedule
Copperview ES
Detail  Schedule
Westvale Elementary
Detail  Schedule
Bluffdale Elementary
Detail  Schedule
Deseret Peak Complex
Detail  Schedule
Union MS
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 10U Metro C
Date: 3/18,3/23,3/28,3/30,4/1,4/6,4/8,4/13,4/17,4/20,4/27,5/4,5/11,5/14,5/15,5/16,5/18,5/22,5/30
Venue: Riverside Elem WJ
Detail  Schedule
Copperview ES
Detail  Schedule
West Lake Jr. High
Detail  Schedule
Country Crossing
Detail  Schedule
Glendale MS
Detail  Schedule
Horizon Elem.
Detail  Schedule
Rowland Hall Steiner Complex
Detail  Schedule
Union MS
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Park City
Detail  Schedule
Liberty Elementary
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 10U Metro D
Date: 3/22,3/23,3/30,4/6,4/11,4/13,4/26,4/27,5/4,5/10,5/11,5/18,5/21,5/22
Venue: Copperview ES
Detail  Schedule
Riverside Elem WJ
Detail  Schedule
Bluffdale Elementary
Detail  Schedule
Autumn Hills Park
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Union MS
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 10U Metro E
Date: 3/22,3/23,3/30,4/6,4/12,4/13,4/18,4/26,4/27,5/4,5/6,5/10,5/11,5/16,5/18,5/21,5/23,6/1
Venue: Union MS
Detail  Schedule
Westvale Elementary
Detail  Schedule
Bennion Jr. High
Detail  Schedule
Benson Mill Park
Detail  Schedule
Galena Hills Park
Detail  Schedule
Hunter Park
Detail  Schedule
Olympus Jr. High
Detail  Schedule
Liberty Elementary
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Park City
Detail  Schedule
Trailside Park
Detail  Schedule
Popperton Park (W)
Detail  Schedule
Union Middle School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 10U Metro F
Date: 3/20,3/23,3/26,3/30,4/11,4/13,4/18,4/27,5/4,5/6,5/7,5/11,5/14,5/18,5/21,5/22
Venue: Bluffdale Elementary
Detail  Schedule
Copperview ES
Detail  Schedule
Rowland Hall Steiner Complex
Detail  Schedule
Deseret Peak Complex
Detail  Schedule
Bennion Jr. High
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 10U South A
Date: 3/20,3/23,3/30,4/8,4/13,4/15,4/17,4/20,4/24,4/27,4/29,5/1,5/2,5/3,5/4,5/8,5/9,5/11,5/13,5/18,5/22,6/1
Venue: PG JR
Detail  Schedule
Deerfield Elementary
Detail  Schedule
Maple Ridge
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Timberline Jr. High
Detail  Schedule
Geneva Elementary
Detail  Schedule
Old Mill ES
Detail  Schedule
Grandview Park (Provo)
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 10U South B
Date: 3/19,3/20,3/23,3/25,3/30,4/10,4/13,4/16,4/23,4/24,4/25,4/27,4/29,4/30,5/1,5/4,5/7,5/10,5/11,5/13,5/16,5/18,5/20,5/23
Venue: PG JR
Detail  Schedule
Geneva Elementary
Detail  Schedule
Lehi Jr. School
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Timberline Jr. High
Detail  Schedule
Maple Ridge
Detail  Schedule
Old Mill ES
Detail  Schedule
Vista Heights Jr. High
Detail  Schedule
Cobblestone
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 10U South C
Date: 3/18,3/23,3/25,3/27,3/30,4/1,4/8,4/11,4/13,4/15,4/17,4/18,4/22,4/24,4/25,4/27,5/2,5/4,5/8,5/11,5/15,5/17,5/18,5/20
Venue: Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
Nolen Park (Eagle Mountain)
Detail  Schedule
American Prep Academy
Detail  Schedule
Mountain Ridge Jr High
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Timberline Jr. High
Detail  Schedule
Lehi Jr. School
Detail  Schedule
Old Mill ES
Detail  Schedule
Deerfield Elementary
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 9U North A
Date: 3/23,4/9,4/13,4/19,4/23,4/24,4/27,4/29,5/1,5/4,5/6,5/9,5/11,5/12,5/18,5/21,5/28,5/30
Venue: Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
North Steed
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Romrell Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 9U North B
Date: 3/20,3/23,3/27,3/28,4/13,4/17,4/19,4/20,4/24,4/27,5/1,5/2,5/3,5/4,5/6,5/8,5/9,5/11,5/13,5/15,5/18,5/31
Venue: Forza FC Soccer Complex
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
Millcreek Jr High
Detail  Schedule
Morgan MS
Detail  Schedule
Mueller Park
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 9U Metro A
Date: 3/18,3/26,3/28,4/9,4/13,4/16,4/23,4/27,5/4,5/11,5/14,5/18,5/21
Venue: Copperview ES
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Bluffdale Elementary
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 9U Metro B
Date: 3/21,3/23,3/30,4/2,4/9,4/10,4/13,4/17,4/25,4/27,4/30,5/2,5/4,5/9,5/11,5/14,5/16,5/18
Venue: Riverside Elem WJ
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Westvale Elementary
Detail  Schedule
Benson Mill Park
Detail  Schedule
Copperview ES
Detail  Schedule
Deseret Peak Complex
Detail  Schedule
Oquirrh Shadow Park
Detail  Schedule
Trailside Park
Detail  Schedule
Autumn Hills Park
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Park City
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 9U Metro C
Date: 3/23,3/30,4/4,4/9,4/12,4/13,4/23,4/25,4/27,4/29,5/2,5/4,5/6,5/11,5/13,5/16,5/18,5/21
Venue: Bluffdale Elementary
Detail  Schedule
Horizon Elem.
Detail  Schedule
Rowland Hall Steiner Complex
Detail  Schedule
Country Crossing
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Park City
Detail  Schedule
Trailside Park
Detail  Schedule
Liberty Elementary
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 9U South A
Date: 3/18,3/23,3/30,4/8,4/13,4/17,4/18,4/19,4/22,4/23,4/27,5/4,5/6,5/8,5/10,5/11,5/13,5/14,5/15,5/18,5/20
Venue: Geneva Elementary
Detail  Schedule
PG JR
Detail  Schedule
Lehi Jr. School
Detail  Schedule
Mountain Ridge Jr High
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Old Mill ES
Detail  Schedule
Maple Ridge
Detail  Schedule
Vista Heights Jr. High
Detail  Schedule
Sierra Bonita ES
Detail  Schedule
Cobblestone
Detail  Schedule
Pleasant Grove Jr. High
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 9U South B
Date: 3/20,3/23,3/27,3/28,3/30,4/13,4/16,4/24,4/27,4/29,4/30,5/4,5/6,5/8,5/9,5/11,5/15,5/18,5/22
Venue: Timberline Jr. High
Detail  Schedule
Geneva Elementary
Detail  Schedule
PG JR
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Maple Ridge
Detail  Schedule
Vista Heights Jr. High
Detail  Schedule
Lehi Jr. School
Detail  Schedule
Cobblestone
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 10U North A
Date: 3/23,3/27,4/8,4/13,4/20,4/22,4/23,4/24,4/26,4/27,4/29,4/30,5/4,5/6,5/8,5/11,5/13,5/15,5/17,5/18,5/20,5/21
Venue: Legacy Events Center
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Fox Glenn Park
Detail  Schedule
Cedar Ridge ES
Detail  Schedule
Millcreek Jr High
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Mueller Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 10U North B
Date: 3/23,3/26,4/13,4/18,4/19,4/20,4/23,4/25,4/27,4/29,4/30,5/4,5/10,5/11,5/13,5/14,5/16,5/17,5/18,5/19
Venue: Forza FC Soccer Complex
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Hogan Park
Detail  Schedule
Spring Creek
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Mueller Park
Detail  Schedule
Blackhawk
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 10U North C
Date: 3/23,3/25,4/8,4/13,4/15,4/17,4/20,4/22,4/24,4/26,4/27,4/29,4/30,5/4,5/7,5/8,5/10,5/11,5/13,5/14,5/16,5/18,5/20
Venue: Forza FC Soccer Complex
Detail  Schedule
Hogan Park
Detail  Schedule
Millcreek Jr High
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Romrell Park
Detail  Schedule
Mueller Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 10U Metro A
Date: 3/23,3/27,3/30,4/2,4/3,4/10,4/13,4/17,4/20,4/24,4/27,5/4,5/6,5/8,5/11,5/15,5/18,5/20,5/21
Venue: Bluffdale Elementary
Detail  Schedule
Benson Mill Park
Detail  Schedule
Copperview ES
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Riverside Elem WJ
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Park City
Detail  Schedule
Trailside Park
Detail  Schedule
Liberty Elementary
Detail  Schedule
Horizon Elem.
Detail  Schedule
Bennion Jr. High
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 10U Metro B
Date: 3/23,3/26,3/30,4/3,4/13,4/16,4/19,4/22,4/26,4/27,5/3,5/4,5/8,5/10,5/11,5/15,5/18,5/20,5/22
Venue: Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Copperview ES
Detail  Schedule
Union MS
Detail  Schedule
Autumn Hills Park
Detail  Schedule
Country Crossing
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Park City
Detail  Schedule
Trailside Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 10U Metro C
Date: 3/22,3/23,4/8,4/13,4/23,4/27,4/29,5/3,5/4,5/6,5/8,5/11,5/14,5/17,5/18
Venue: Copperview ES
Detail  Schedule
Galena Hills Park
Detail  Schedule
Rowland Hall Steiner Complex
Detail  Schedule
Union MS
Detail  Schedule
Glendale MS
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Popperton Park (W)
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 10U South A
Date: 3/19,3/23,4/9,4/11,4/13,4/17,4/20,4/22,4/23,4/24,4/27,5/1,5/2,5/3,5/4,5/7,5/8,5/10,5/11,5/14,5/15,5/18,5/20
Venue: PG JR
Detail  Schedule
Geneva Elementary
Detail  Schedule
Deerfield Elementary
Detail  Schedule
Maple Ridge
Detail  Schedule
Timberline Jr. High
Detail  Schedule
Cobblestone
Detail  Schedule
JR Smith Elementary
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 10U South B
Date: 3/23,3/25,3/26,3/29,3/30,4/8,4/9,4/13,4/18,4/19,4/23,4/27,5/1,5/4,5/6,5/11,5/14,5/17,5/18
Venue: American Prep Academy
Detail  Schedule
Maple Ridge
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Lehi Jr. School
Detail  Schedule
Deerfield Elementary
Detail  Schedule
PG JR
Detail  Schedule
Sertoma Park
Detail  Schedule
American Fork Jr
Detail  Schedule
Cobblestone
Detail  Schedule
Old Mill ES
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets