Venues
Shown below are the proposed venues for the tournament games.
Age Group Bracket
Boys 11U Premier Purple
Date: 8/22,8/26,9/9,9/13,9/15,9/16,9/21,9/22,9/23,9/29,9/30,10/4,10/7,10/10,10/14,10/28,3/17,3/19,3/20,3/24,4/7,4/9,4/10,4/14,4/16,4/21,4/23,5/5,5/7,5/10,5/12,5/14,5/15,5/16,5/17,5/19
Venue: Angel Street Complex
Detail  Schedule
Deerfield Elementary
Detail  Schedule
Pioneer Elementary
Detail  Schedule
Glendale MS
Detail  Schedule
West Lake Jr. High
Detail  Schedule
Edison Elementary School
Detail  Schedule
IHC Fields
Detail  Schedule
Millcreek Jr High
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Timberline Jr. High
Detail  Schedule
Longview Elem
Detail  Schedule
Hidden Village
Detail  Schedule
DATC
Detail  Schedule
Mount Lewis
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 11U Premier Orange
Date: 8/23,8/26,8/31,9/8,9/9,9/16,9/23,9/27,9/30,10/7,10/13,10/14,10/24,10/25,10/28,3/17,3/24,4/11,4/13,4/14,4/16,4/18,4/21,5/5,5/9,5/11,5/12,5/15,5/17,5/19,5/21,5/23,5/24,5/26
Venue: Angel Street Complex
Detail  Schedule
Edison Elementary School
Detail  Schedule
Buttercup Park
Detail  Schedule
Glendale MS
Detail  Schedule
Mount Lewis
Detail  Schedule
Timberline Jr. High
Detail  Schedule
Cedar Ridge ES
Detail  Schedule
DATC
Detail  Schedule
Deerfield Elementary
Detail  Schedule
Mountain Ridge Jr High
Detail  Schedule
Smooth Canyon
Detail  Schedule
Alta Canyon
Detail  Schedule
Riverside Elem WJ
Detail  Schedule
Vista Heights Jr. High
Detail  Schedule
Bellview Elem.
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 11U Division 1
Date: 8/24,8/26,9/6,9/7,9/9,9/12,9/15,9/16,9/21,9/23,9/26,9/28,9/30,10/6,10/7,10/14,10/18,10/26,10/28,10/30,11/4
Venue: Cedar Ridge ES
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Lehi Junior School
Detail  Schedule
Rowland Hall Steiner Complex
Detail  Schedule
Sand Ridge Park (layton)
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Umbria Estates
Detail  Schedule
Riverside Elem WJ
Detail  Schedule
JR Smith Elementary
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 11U Division 1 (Spring)
Date: 3/17,3/20,3/24,3/27,3/28,4/7,4/10,4/11,4/14,4/17,4/19,4/21,4/24,4/28,5/5,5/8,5/10,5/12,5/14,5/15,5/17,5/19,5/21,5/22,5/23,5/24
Venue: Centennial Park (south)
Detail  Schedule
Lehi Junior School
Detail  Schedule
Rowland Hall Steiner Complex
Detail  Schedule
Umbria Estates
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
McCall Park
Detail  Schedule
Mount Lewis
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Canyonview Park
Detail  Schedule
Cedar Ridge ES
Detail  Schedule
Buttercup Park
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
Glendale MS
Detail  Schedule
Bellview Elem.
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 11U North A
Date: 8/22,8/26,8/29,9/5,9/9,9/13,9/16,9/18,9/19,9/21,9/23,9/27,9/30,10/3,10/4,10/7,10/9,10/10,10/11,10/14,10/17,10/18,10/24,10/28
Venue: Ellison Park
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Forza FC Soccer Complex
Detail  Schedule
Kent Smith Park
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
DATC
Detail  Schedule
Mount Lewis
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
McCall Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 11U North A (Spring)
Date: 3/24,4/9,4/10,4/13,4/14,4/17,4/18,4/23,4/24,4/25,4/28,4/30,5/5,5/7,5/10,5/11,5/12,5/15,5/18,5/19
Venue: Millcreek Jr High
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Kent Smith Park
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
DATC
Detail  Schedule
Mount Lewis
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 11U North B
Date: 8/26,8/28,9/8,9/9,9/12,9/16,9/23,9/28,9/29,9/30,10/7,10/9,10/14,10/16,10/17,10/24,10/26,10/28
Venue: DATC
Detail  Schedule
Hooper North Park
Detail  Schedule
Millcreek Jr High
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Forza FC Soccer Complex
Detail  Schedule
McCall Park
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 11U North B (Spring)
Date: 3/22,3/24,3/27,3/29,4/9,4/13,4/14,4/16,4/21,4/24,4/25,4/26,4/28,5/2,5/4,5/5,5/9,5/12,5/17,5/19,5/21
Venue: McCall Park
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Forza FC Soccer Complex
Detail  Schedule
Mount Lewis
Detail  Schedule
Pioneer Park
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Kent Smith Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 11U North C
Date: 8/23,8/25,8/26,9/5,9/8,9/9,9/12,9/16,9/18,9/19,9/23,9/29,9/30,10/4,10/5,10/7,10/13,10/14,10/16,10/26,10/28
Venue: McGriff
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Kent Smith Park
Detail  Schedule
Millcreek Jr High
Detail  Schedule
Forza FC Soccer Complex
Detail  Schedule
Sand Ridge Park (layton)
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
DATC
Detail  Schedule
Mount Lewis
Detail  Schedule
Pioneer Park
Detail  Schedule
McCall Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 11U North C (Spring)
Date: 3/22,3/24,4/7,4/10,4/12,4/13,4/14,4/16,4/17,4/20,4/21,4/24,4/27,4/28,5/2,5/4,5/5,5/9,5/10,5/11,5/12,5/14,5/15,5/16,5/18,5/19
Venue: Millcreek Jr High
Detail  Schedule
Forza FC Soccer Complex
Detail  Schedule
DATC
Detail  Schedule
Mount Lewis
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
McGriff
Detail  Schedule
Pioneer Park
Detail  Schedule
Cedar Ridge ES
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 11U North D
Date: 8/23,8/26,8/28,9/7,9/9,9/11,9/14,9/16,9/21,9/22,9/23,9/27,9/30,10/2,10/3,10/7,10/9,10/11,10/14,10/16,10/24,10/28,11/1
Venue: Pioneer Park
Detail  Schedule
Kent Smith Park
Detail  Schedule
McGriff
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Millcreek Jr High
Detail  Schedule
Mount Lewis
Detail  Schedule
McCall Park
Detail  Schedule
Cedar Ridge ES
Detail  Schedule
DATC
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 11U North D (Spring)
Date: 3/24,4/7,4/9,4/14,4/16,4/19,4/21,4/23,4/28,5/1,5/5,5/12,5/14,5/19
Venue: McCall Park
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Pioneer Park
Detail  Schedule
Kent Smith Park
Detail  Schedule
Mount Lewis
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 11U North E (Spring)
Date: 3/24,4/7,4/10,4/13,4/14,4/17,4/21,4/24,4/28,5/1,5/2,5/5,5/8,5/10,5/11,5/12,5/17,5/18,5/19
Venue: McCall Park
Detail  Schedule
DATC
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Mount Lewis
Detail  Schedule
Wellsville Old Elementary
Detail  Schedule
Kent Smith Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 11U Metro A
Date: 8/26,8/29,9/9,9/15,9/16,9/20,9/21,9/23,9/27,9/30,10/3,10/7,10/9,10/10,10/14,10/17,10/24,10/27,10/28
Venue: Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Canyonview Park
Detail  Schedule
Porter Way Park
Detail  Schedule
Umbria Estates
Detail  Schedule
Pioneer Elementary
Detail  Schedule
Alta Canyon
Detail  Schedule
Riverside Elem WJ
Detail  Schedule
Buttercup Park
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
Westland Elem
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 11U Metro A (Spring)
Date: 3/17,3/24,4/10,4/14,4/16,4/21,4/28,5/3,5/5,5/7,5/8,5/10,5/11,5/12,5/14,5/15,5/16,5/18,5/19,5/23
Venue: Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Porter Way Park
Detail  Schedule
Umbria Estates
Detail  Schedule
Oquirrh Elementary
Detail  Schedule
Pioneer Elementary
Detail  Schedule
Longview Elem
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Park City
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
Buttercup Park
Detail  Schedule
Bluffdale Park
Detail  Schedule
Bellview Elem.
Detail  Schedule
Trailside Elementary
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 11U Metro B
Date: 8/26,8/28,9/9,9/13,9/14,9/16,9/19,9/23,9/25,9/30,10/2,10/4,10/6,10/7,10/11,10/14,10/16,10/18,10/23,10/28
Venue: 11th Avenue Park
Detail  Schedule
Longview Elem
Detail  Schedule
Trailside Elementary
Detail  Schedule
Umbria Estates
Detail  Schedule
East Sandy Elementary
Detail  Schedule
Alta Canyon
Detail  Schedule
Buttercup Park
Detail  Schedule
Jordan Ridge Park
Detail  Schedule
Hidden Village
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 11U Metro B (Spring)
Date: 3/17,3/21,3/23,3/24,3/26,3/29,4/6,4/7,4/9,4/10,4/14,4/21,4/24,4/28,5/4,5/5,5/9,5/10,5/12,5/15,5/16,5/17,5/18,5/19
Venue: Riverside Elem WJ
Detail  Schedule
Umbria Estates
Detail  Schedule
Canyonview Park
Detail  Schedule
Bellview Elem.
Detail  Schedule
Columbia Elementary (westj)
Detail  Schedule
Porter Way Park
Detail  Schedule
Rowland Hall Steiner Complex
Detail  Schedule
Oquirrh Elementary
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
11th Avenue Park
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
Buttercup Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 11U Metro C
Date: 8/24,8/25,8/26,8/31,9/8,9/9,9/15,9/16,9/19,9/22,9/23,9/25,9/28,9/29,9/30,10/7,10/14,10/18,10/28,10/30,11/4
Venue: Porter Way Park
Detail  Schedule
Union MS
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Rowland Hall Steiner Complex
Detail  Schedule
Umbria Estates
Detail  Schedule
Bennion Jr. High
Detail  Schedule
Spring Lane Elementary
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Southwood Park
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Hidden Village
Detail  Schedule
Longview Elem
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 11U Metro C (Spring)
Date: 3/17,3/24,3/28,4/7,4/11,4/12,4/13,4/14,4/20,4/21,4/25,4/27,4/28,4/30,5/2,5/4,5/5,5/9,5/12,5/17,5/18,5/19
Venue: Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
East Sandy Elementary
Detail  Schedule
Buttercup Park
Detail  Schedule
Union MS
Detail  Schedule
Bennion Jr. High
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Oquirrh Elementary
Detail  Schedule
Bellview Elem.
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
Spring Lane Elementary
Detail  Schedule
West Lake Jr. High
Detail  Schedule
Trailside Elementary
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 11U Metro D
Date: 8/21,8/23,8/26,8/28,8/30,9/6,9/8,9/9,9/11,9/12,9/14,9/16,9/18,9/21,9/23,9/26,9/27,9/28,9/29,9/30,10/6,10/7,10/9,10/14,10/25,10/26,10/28
Venue: Alta Canyon
Detail  Schedule
Deseret Peak Complex
Detail  Schedule
Union MS
Detail  Schedule
Pioneer Elementary
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Rowland Hall Steiner Complex
Detail  Schedule
Trailside Elementary
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Porter Way Park
Detail  Schedule
West Lake Jr. High
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Canyonview Park
Detail  Schedule
Oquirrh Shadow Park
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 11U Metro D (Spring)
Date: 3/17,3/24,3/26,3/29,4/2,4/7,4/12,4/14,4/16,4/18,4/20,4/21,4/24,4/25,4/28,5/1,5/5,5/7,5/9,5/12,5/14,5/16,5/19,5/25
Venue: Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Longview Elem
Detail  Schedule
Buttercup Park
Detail  Schedule
Deseret Peak Complex
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
Bellview Elem.
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Porter Way Park
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
Rowland Hall Steiner Complex
Detail  Schedule
Canyonview Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 11U Metro E
Date: 8/22,8/23,8/26,8/30,9/5,9/9,9/16,9/19,9/20,9/23,9/29,9/30,10/7,10/10,10/14,10/17,10/28
Venue: Canyonview Park
Detail  Schedule
Deseret Peak Complex
Detail  Schedule
Pioneer Elementary
Detail  Schedule
Trailside Elementary
Detail  Schedule
Westland Elem
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
Olympus Jr. High
Detail  Schedule
Buttercup Park
Detail  Schedule
Alta Canyon
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 11U Metro E (Spring)
Date: 3/21,3/23,3/24,3/27,4/3,4/10,4/14,4/17,4/21,4/24,4/28,5/1,5/5,5/8,5/10,5/11,5/12,5/14,5/19,5/22
Venue: Union MS
Detail  Schedule
Umbria Estates
Detail  Schedule
Olympus Jr. High
Detail  Schedule
Deseret Peak Complex
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Park City
Detail  Schedule
Trailside Elementary
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 11U South A
Date: 8/22,8/24,8/26,8/29,8/31,9/5,9/9,9/12,9/16,9/19,9/23,9/27,9/30,10/7,10/14,10/28
Venue: Old Mill ES
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Centennial Park (south)
Detail  Schedule
Timberline Jr. High
Detail  Schedule
Sertoma Park
Detail  Schedule
Lehi Junior School
Detail  Schedule
Salem Soccer Complex
Detail  Schedule
Vista Heights Jr. High
Detail  Schedule
Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
Smooth Canyon
Detail  Schedule
Deerfield Elementary
Detail  Schedule
Veterans Memorial Fields
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 11U South A (Spring)
Date: 3/17,3/24,3/29,4/10,4/14,4/17,4/18,4/20,4/21,4/24,4/28,4/30,5/1,5/2,5/3,5/5,5/7,5/8,5/12,5/14,5/17,5/19
Venue: Deerfield Elementary
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Timberline Jr. High
Detail  Schedule
Mountain Ridge Jr High
Detail  Schedule
Heber Valley Elem
Detail  Schedule
IHC Fields
Detail  Schedule
Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
JR Smith Elementary
Detail  Schedule
Lehi Junior School
Detail  Schedule
Vista Heights Jr. High
Detail  Schedule
Salem Soccer Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 11U South B
Date: 8/24,8/26,9/7,9/9,9/11,9/16,9/18,9/21,9/23,9/25,9/30,10/7,10/10,10/14,10/16,10/26,10/28
Venue: JR Smith Elementary
Detail  Schedule
Deerfield Elementary
Detail  Schedule
Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
Old Mill ES
Detail  Schedule
Lehi Junior School
Detail  Schedule
Beacon Hill Park
Detail  Schedule
IHC Fields
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Meadow Elementary
Detail  Schedule
Greenwood
Detail  Schedule
Mountain Ridge Jr High
Detail  Schedule
Vista Heights Jr. High
Detail  Schedule
Veterans Memorial Fields
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 11U South B (Spring)
Date: 3/17,3/24,3/28,4/7,4/10,4/11,4/13,4/14,4/16,4/21,4/24,4/27,4/28,5/4,5/5,5/7,5/9,5/11,5/12,5/14,5/16,5/19
Venue: Lehi Junior School
Detail  Schedule
Mountain Ridge Jr High
Detail  Schedule
Snow College Complex
Detail  Schedule
Sertoma Park
Detail  Schedule
Smooth Canyon
Detail  Schedule
Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
Timberline Jr. High
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Veterans Memorial Fields
Detail  Schedule
Franklin Soccer Field
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 11U South C Preseason
Date: 8/23,8/26
Venue: Centennial Park (south)
Detail  Schedule
Franklin Soccer Field
Detail  Schedule
Maple Ridge
Detail  Schedule
Snow College Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 11U South C
Date: 8/26,9/6,9/9,9/16,9/19,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/16,10/19
Venue: Deerfield Elementary
Detail  Schedule
Old Mill ES
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Centennial Park (south)
Detail  Schedule
Timberline Jr. High
Detail  Schedule
Snow College Complex
Detail  Schedule
Franklin Soccer Field
Detail  Schedule
Smooth Canyon
Detail  Schedule
Grandview Park (Provo)
Detail  Schedule
Mountain Ridge Jr High
Detail  Schedule
Maple Ridge
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 11U South C (Spring)
Date: 3/17,3/22,3/24,3/28,4/7,4/10,4/13,4/14,4/20,4/21,4/24,4/28,5/4,5/5,5/9,5/12
Venue: Beacon Hill Park
Detail  Schedule
Centennial Park (south)
Detail  Schedule
Deerfield Elementary
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
JR Smith Elementary
Detail  Schedule
Salem Soccer Complex
Detail  Schedule
Veterans Memorial Fields
Detail  Schedule
Vista Heights Jr. High
Detail  Schedule
Heber Valley Elem
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 12U Premier Black
Date: 8/23,8/26,9/6,9/9,9/13,9/15,9/16,9/20,9/23,9/27,9/30,10/4,10/6,10/7,10/13,10/14,10/23,10/28,3/17,3/19,3/21,3/23,3/24,3/28,4/11,4/14,4/18,4/19,4/21,5/5,5/7,5/9,5/12,5/15,5/16,5/19,5/21
Venue: Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Edison Elementary School
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
Buttercup Park
Detail  Schedule
Glendale MS
Detail  Schedule
Veterans Memorial Fields
Detail  Schedule
West Jordan Complex TBD
Detail  Schedule
Forza FC Soccer Complex
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Bellview Elem.
Detail  Schedule
Timberline Jr. High
Detail  Schedule
Oquirrh Elementary
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 12U Premier Silver
Date: 8/21,8/26,9/9,9/16,9/18,9/23,9/28,9/30,10/2,10/7,10/10,10/12,10/13,10/14,10/17,10/28,3/17,3/19,3/24,3/26,3/28,4/7,4/9,4/11,4/14,4/16,4/17,4/21,5/2,5/5,5/9,5/11,5/12,5/14,5/15,5/18,5/19,5/23,5/25
Venue: Ellison Park
Detail  Schedule
Lehi Junior School
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Sertoma Park
Detail  Schedule
Timberline Jr. High
Detail  Schedule
Bluffdale Park
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
Deerfield Elementary
Detail  Schedule
Hidden Village
Detail  Schedule
Angel Street (Tournament)
Detail  Schedule
Blackridge Elementary
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 12U Division 1
Date: 8/21,8/26,9/7,9/9,9/11,9/14,9/16,9/18,9/23,9/25,9/28,9/29,9/30,10/2,10/3,10/7,10/12,10/14,10/16,10/18,10/23,10/25,10/28,10/30
Venue: Angel Street Complex
Detail  Schedule
Timberline Jr. High
Detail  Schedule
Alta Canyon
Detail  Schedule
IHC Fields
Detail  Schedule
Riverside Elem WJ
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
Buttercup Park
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
McCall Park
Detail  Schedule
DATC
Detail  Schedule
Jordan Ridge Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 12U Division 1 (Spring)
Date: 3/17,3/24,3/26,4/7,4/9,4/12,4/14,4/16,4/21,4/23,4/24,4/26,4/28,4/30,5/3,5/5,5/7,5/8,5/11,5/12,5/14,5/17,5/19
Venue: Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Riverside Elem WJ
Detail  Schedule
Buttercup Park
Detail  Schedule
IHC Fields
Detail  Schedule
Timberline Jr. High
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
DATC
Detail  Schedule
Bellview Elem.
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 12U Division 2
Date: 8/22,8/23,8/26,8/30,9/6,9/9,9/13,9/16,9/18,9/23,9/28,9/30,10/6,10/7,10/10,10/11,10/14,10/16,10/18,10/24,10/26,10/28,11/6
Venue: Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Bluffdale Park
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Hidden Village
Detail  Schedule
JR Smith Elementary
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
Riverside Elem WJ
Detail  Schedule
Alta Canyon
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 12U Division 2 (Spring)
Date: 3/17,3/24,3/26,4/7,4/11,4/14,4/18,4/21,4/25,4/28,5/2,5/5,5/9,5/12,5/16,5/17,5/19,5/23
Venue: Blackridge Elementary
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Bellview Elem.
Detail  Schedule
McCall Park
Detail  Schedule
Mount Lewis
Detail  Schedule
DATC
Detail  Schedule
Deseret Peak Complex
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
McGriff
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Veterans Memorial Fields
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Heber Valley Elem
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 12U North A
Date: 8/21,8/23,8/26,8/28,9/5,9/9,9/11,9/15,9/16,9/18,9/21,9/23,9/30,10/3,10/7,10/9,10/12,10/14,10/16,10/23,10/28
Venue: Mount Lewis
Detail  Schedule
McGriff
Detail  Schedule
Sand Ridge Park (layton)
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Forza FC Soccer Complex
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
McCall Park
Detail  Schedule
DATC
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 12U North A (Spring)
Date: 3/24,4/9,4/11,4/14,4/16,4/18,4/21,4/23,4/28,4/30,5/5,5/7,5/9,5/10,5/11,5/12,5/14,5/16,5/17,5/19,5/21,5/22
Venue: Forza FC Soccer Complex
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
DATC
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Mount Lewis
Detail  Schedule
River Heights Elementary
Detail  Schedule
McGriff
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 12U North B
Date: 8/25,8/26,9/8,9/9,9/11,9/15,9/16,9/20,9/22,9/23,9/29,9/30,10/5,10/6,10/7,10/10,10/11,10/13,10/14,10/25,10/27,10/28,10/30
Venue: Angel Street Complex
Detail  Schedule
Cedar Ridge ES
Detail  Schedule
Millcreek Jr High
Detail  Schedule
Forza FC Soccer Complex
Detail  Schedule
Mount Lewis
Detail  Schedule
River Heights Elementary
Detail  Schedule
DATC
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Pioneer Park
Detail  Schedule
McGriff
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 12U North B (Spring)
Date: 3/22,3/23,3/24,4/9,4/10,4/13,4/14,4/20,4/21,4/24,4/27,4/28,5/2,5/4,5/5,5/11,5/12,5/17,5/18,5/19,5/21
Venue: Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
McCall Park
Detail  Schedule
Forza FC Soccer Complex
Detail  Schedule
Millcreek Jr High
Detail  Schedule
DATC
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Mount Lewis
Detail  Schedule
Cedar Ridge ES
Detail  Schedule
McGriff
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Blackhawk
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 12U North C
Date: 8/22,8/26,9/5,9/6,9/9,9/12,9/15,9/16,9/23,9/26,9/30,10/7,10/14,10/17,10/18,10/25,10/26,10/28
Venue: Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Millcreek Jr High
Detail  Schedule
Forza FC Soccer Complex
Detail  Schedule
McCall Park
Detail  Schedule
Kent Smith Park
Detail  Schedule
McGriff
Detail  Schedule
Blackhawk
Detail  Schedule
DATC
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 12U North C (Spring)
Date: 3/24,3/27,4/7,4/9,4/10,4/14,4/17,4/18,4/21,4/24,4/26,4/28,5/1,5/4,5/5,5/8,5/10,5/12,5/18,5/19,5/24
Venue: Forza FC Soccer Complex
Detail  Schedule
Millcreek Jr High
Detail  Schedule
McCall Park
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
McGriff
Detail  Schedule
DATC
Detail  Schedule
Pioneer Park
Detail  Schedule
Kent Smith Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 12U Metro A Preseason
Date: 8/21,8/22,8/24,8/26
Venue: Alta Canyon
Detail  Schedule
Pioneer Elementary
Detail  Schedule
Deseret Peak Complex
Detail  Schedule
Olympus Jr. High
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 12U Metro A
Date: 8/26,9/6,9/8,9/9,9/14,9/16,9/20,9/23,9/26,9/30,10/7,10/10,10/14,10/17,10/24,10/28
Venue: Alta Canyon
Detail  Schedule
Bluffdale Park
Detail  Schedule
Deseret Peak Complex
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
West Lake Jr. High
Detail  Schedule
Pioneer Elementary
Detail  Schedule
Olympus Jr. High
Detail  Schedule
Buttercup Park
Detail  Schedule
Canyonview Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 12U Metro A (Spring)
Date: 3/17,3/24,3/27,4/7,4/9,4/14,4/16,4/17,4/21,4/24,4/26,4/28,5/1,5/5,5/7,5/8,5/12,5/15,5/17,5/19,5/21,5/22,5/29
Venue: Canyonview Park
Detail  Schedule
West Lake Jr. High
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Buttercup Park
Detail  Schedule
Olympus Jr. High
Detail  Schedule
Riverside Elem WJ
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
Hidden Village
Detail  Schedule
Longview Elem
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Park City
Detail  Schedule
Oquirrh Elementary
Detail  Schedule
Trailside Elementary
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 12U Metro B
Date: 8/22,8/25,8/26,9/7,9/9,9/12,9/13,9/16,9/19,9/23,9/28,9/30,10/5,10/7,10/14,10/28
Venue: Porter Way Park
Detail  Schedule
Ecker Hill Middle
Detail  Schedule
Edison Elementary School
Detail  Schedule
Riverside Elem WJ
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Buttercup Park
Detail  Schedule
Glendale MS
Detail  Schedule
Trailside Elementary
Detail  Schedule
Alta Canyon
Detail  Schedule
Bluffdale Park
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Canyonview Park
Detail  Schedule
Jordan Ridge Park
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 12U Metro B (Spring)
Date: 3/17,3/20,3/24,3/27,3/29,4/7,4/13,4/14,4/20,4/21,4/28,5/4,5/5,5/8,5/9,5/10,5/12,5/15,5/16,5/18,5/19,5/21,5/22
Venue: Canyonview Park
Detail  Schedule
Riverside Elem WJ
Detail  Schedule
Bellview Elem.
Detail  Schedule
Bluffdale Park
Detail  Schedule
Buttercup Park
Detail  Schedule
Columbia Elementary (westj)
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
Glendale MS
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
Porter Way Park
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
Blackridge Elementary
Detail  Schedule
Oquirrh Elementary
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 12U Metro C
Date: 8/22,8/26,8/29,9/5,9/8,9/9,9/12,9/16,9/19,9/23,9/30,10/6,10/7,10/12,10/14,10/28
Venue: RAC
Detail  Schedule
11th Avenue Park
Detail  Schedule
James E Moss
Detail  Schedule
Union MS
Detail  Schedule
Bluffdale Park
Detail  Schedule
Pioneer Elementary
Detail  Schedule
Westland Elem
Detail  Schedule
Alta Canyon
Detail  Schedule
Hidden Village
Detail  Schedule
Porter Way Park
Detail  Schedule
Buttercup Park
Detail  Schedule
Southwood Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 12U Metro C (Spring)
Date: 3/17,3/20,3/24,4/7,4/10,4/14,4/17,4/21,4/25,4/28,5/4,5/5,5/12,5/15,5/17,5/19,5/22
Venue: Pioneer Elementary
Detail  Schedule
Union MS
Detail  Schedule
Columbia Elementary (westj)
Detail  Schedule
Bluffdale Park
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Canyonview Park
Detail  Schedule
East Sandy Elementary
Detail  Schedule
11th Avenue Park
Detail  Schedule
James E Moss
Detail  Schedule
Buttercup Park
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
Bellview Elem.
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 12U Metro D
Date: 8/23,8/24,8/26,9/5,9/9,9/16,9/19,9/23,9/27,9/30,10/4,10/7,10/11,10/14,10/16,10/17,10/23,10/25,10/28
Venue: Deseret Peak Complex
Detail  Schedule
East Sandy Elementary
Detail  Schedule
Bluffdale Park
Detail  Schedule
Buttercup Park
Detail  Schedule
Trailside Elementary
Detail  Schedule
11th Avenue Park
Detail  Schedule
Edison Elementary School
Detail  Schedule
Union MS
Detail  Schedule
Alta Canyon
Detail  Schedule
Canyonview Park
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 12U Metro D (Spring)
Date: 3/19,3/24,3/29,4/3,4/7,4/10,4/14,4/20,4/21,4/24,4/26,4/28,5/1,5/2,5/5,5/8,5/11,5/12,5/14,5/15,5/16,5/19
Venue: Bellview Elem.
Detail  Schedule
Bluffdale Park
Detail  Schedule
Union MS
Detail  Schedule
Hidden Village
Detail  Schedule
11th Avenue Park
Detail  Schedule
Deseret Peak Complex
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
Glendale MS
Detail  Schedule
Porter Way Park
Detail  Schedule
Longview Elem
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Park City
Detail  Schedule
Trailside Elementary
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 12U South A
Date: 8/21,8/25,8/26,9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/30,10/5,10/7,10/10,10/12,10/14,10/24,10/26,10/28
Venue: Centennial Park (south)
Detail  Schedule
Timberline Jr. High
Detail  Schedule
IHC Fields
Detail  Schedule
Smooth Canyon
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Veterans Memorial Fields
Detail  Schedule
Deerfield Elementary
Detail  Schedule
Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
Mountain Ridge Jr High
Detail  Schedule
Salem Soccer Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 12U South A (Spring)
Date: 3/17,3/19,3/24,3/26,4/7,4/10,4/14,4/21,4/23,4/26,4/28,5/2,5/5,5/7,5/10,5/11,5/12,5/15,5/19,5/22
Venue: Centennial Park (south)
Detail  Schedule
Smooth Canyon
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Deerfield Elementary
Detail  Schedule
Timberline Jr. High
Detail  Schedule
Veterans Memorial Fields
Detail  Schedule
Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
Salem Soccer Complex
Detail  Schedule
JR Smith Elementary
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 12U South B
Date: 8/23,8/26,8/28,8/30,9/6,9/9,9/11,9/12,9/16,9/18,9/21,9/23,9/27,9/30,10/2,10/4,10/7,10/9,10/14,10/16,10/17,10/18,10/23,10/28,10/30
Venue: Centennial Park (south)
Detail  Schedule
Beacon Hill Park
Detail  Schedule
Deerfield Elementary
Detail  Schedule
Grandview Park (Provo)
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
Veterans Memorial Fields
Detail  Schedule
Smooth Canyon
Detail  Schedule
Vista Heights Jr. High
Detail  Schedule
Franklin Soccer Field
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 12U South B (Spring)
Date: 3/17,3/24,3/29,4/9,4/14,4/16,4/21,4/28,4/30,5/1,5/5,5/8,5/12,5/19,5/21,5/23
Venue: IHC Fields
Detail  Schedule
Smooth Canyon
Detail  Schedule
Centennial Park (south)
Detail  Schedule
Mountain Ridge Jr High
Detail  Schedule
Franklin Soccer Field
Detail  Schedule
Geneva Elementary
Detail  Schedule
Vista Heights Jr. High
Detail  Schedule
Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
Castle Valley
Detail  Schedule
Deerfield Elementary
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 12U South C
Date: 8/24,8/26,8/28,8/29,9/8,9/9,9/16,9/23,9/29,9/30,10/5,10/7,10/10,10/14,10/17,10/28
Venue: Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
Lehi Junior School
Detail  Schedule
Old Mill ES
Detail  Schedule
Smooth Canyon
Detail  Schedule
Vernal middle school
Detail  Schedule
Mountain Ridge Jr High
Detail  Schedule
Nolen Park (Eagle Mountain)
Detail  Schedule
Veterans Memorial Fields
Detail  Schedule
Maple Ridge
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 12U South C (Spring)
Date: 3/17,3/24,4/14,4/19,4/21,4/24,4/28,5/2,5/4,5/5,5/12,5/15,5/19
Venue: Lehi Junior School
Detail  Schedule
Beacon Hill Park
Detail  Schedule
Mid Valley
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Vernal middle school
Detail  Schedule
Veterans Memorial Fields
Detail  Schedule
Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
Heber Valley Elem
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 13U Premier 1
Date: 8/26,8/30,9/6,9/9,9/13,9/16,9/20,9/23,9/26,9/27,9/30,10/3,10/4,10/7,10/11,10/12,10/14,10/25,10/27,3/17,3/20,3/24,3/28,4/10,4/12,4/14,4/18,4/21,5/5,5/8,5/10,5/12,5/16,5/19,5/21,5/22
Venue: Crescent MS
Detail  Schedule
Healey Park
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
Summit Academy HS
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Riverside Elem WJ
Detail  Schedule
Falcon Park
Detail  Schedule
Bluffdale Park
Detail  Schedule
St Josephs Catholic HS
Detail  Schedule
Spence Eccles Complex
Detail  Schedule
Riley Elem.
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 13U Premier 2
Date: 8/22,8/26,9/5,9/7,9/9,9/12,9/16,9/19,9/21,9/23,9/25,9/26,9/30,10/2,10/3,10/4,10/7,10/10,10/12,10/14,10/16,10/23,10/25,3/21,3/24,4/9,4/10,4/14,4/16,4/19,4/20,4/21,5/2,5/5,5/7,5/10,5/12,5/15,5/16,5/17,5/19,5/22,5/24
Venue: Angel Street Complex
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Roy West Park
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Centerville Community Park
Detail  Schedule
Mount Lewis
Detail  Schedule
Bluffdale Park
Detail  Schedule
Timberline Jr. High
Detail  Schedule
Barnes Park
Detail  Schedule
Storm Mountain
Detail  Schedule
11th Avenue Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 13U Division 1
Date: 8/23,8/26,8/29,9/5,9/6,9/9,9/12,9/13,9/16,9/19,9/23,9/26,9/30,10/3,10/4,10/7,10/10,10/11,10/12,10/14
Venue: G Hillman Recreation Complex
Detail  Schedule
Olympic Park
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
Rocky Mtn. Middle
Detail  Schedule
Mountain Ridge Jr High
Detail  Schedule
Timberline Jr. High
Detail  Schedule
Crescent MS
Detail  Schedule
Heber Valley Elem
Detail  Schedule
IHC Fields
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Bellview Elem.
Detail  Schedule
Skyridge High School
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Sandy
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 13U Division 1 (Spring)
Date: 3/17,3/20,3/24,3/27,4/10,4/12,4/14,4/16,4/18,4/21,4/23,4/28,5/1,5/3,5/5,5/8,5/12,5/14,5/15,5/16,5/19,5/22,5/23,5/24
Venue: IHC Fields
Detail  Schedule
Mountain Ridge Jr High
Detail  Schedule
Olympic Park
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Falcon Park
Detail  Schedule
Smooth Canyon
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Sandy
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Rocky Mtn. Middle
Detail  Schedule
Crescent MS
Detail  Schedule
Ira Allen Field
Detail  Schedule
Mapleton Jr High
Detail  Schedule
Salem Loafer View Park
Detail  Schedule
Skyridge High School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 13U Division 2
Date: 8/21,8/26,8/30,9/5,9/7,9/8,9/9,9/12,9/14,9/16,9/20,9/21,9/23,9/25,9/27,9/28,9/30,10/3,10/5,10/6,10/7,10/12,10/14,10/18,10/26
Venue: Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Bluffdale Park
Detail  Schedule
Mesquite Park
Detail  Schedule
Ira Allen Field
Detail  Schedule
Park City Sports Complex
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
G Hillman Recreation Complex
Detail  Schedule
Highland High School
Detail  Schedule
Mountain View (Woods Cross)
Detail  Schedule
Centerville Community Park
Detail  Schedule
Mapleton Elementary
Detail  Schedule
James E Moss
Detail  Schedule
North 40
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 13U Division 2 (Spring)
Date: 3/17,3/19,3/20,3/24,3/28,4/11,4/14,4/18,4/21,4/25,4/27,4/28,5/2,5/3,5/5,5/7,5/9,5/12,5/16,5/18,5/19,5/22
Venue: Bluffdale Park
Detail  Schedule
Crescent MS
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
James E Moss
Detail  Schedule
G Hillman Recreation Complex
Detail  Schedule
Galena Hills Park
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Whedon Farm Regional Park
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Park City
Detail  Schedule
Trailside Park
Detail  Schedule
Park City Sports Complex
Detail  Schedule
Timberline Jr. High
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Sandy
Detail  Schedule
Falcon Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 13U Division 3
Date: 8/26,8/28,8/29,9/9,9/15,9/16,9/18,9/23,9/26,9/27,9/29,9/30,10/2,10/7,10/9,10/14
Venue: Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
G Hillman Recreation Complex
Detail  Schedule
Germania park
Detail  Schedule
Olympic Park
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Grant Elementary
Detail  Schedule
Grandview Park (Provo)
Detail  Schedule
Bennion Jr. High
Detail  Schedule
Roy West Park
Detail  Schedule
North Lake Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 13U Division 3 (Spring)
Date: 3/24,3/26,3/29,4/9,4/12,4/14,4/21,4/23,4/28,4/30,5/2,5/5,5/9,5/10,5/11,5/12,5/16,5/18,5/19,5/21
Venue: Mesquite Park
Detail  Schedule
Smooth Canyon
Detail  Schedule
Westridge Elementary
Detail  Schedule
Roy West Park
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
11th Avenue Park
Detail  Schedule
Bennion Jr. High
Detail  Schedule
Oquirrh Shadow Park
Detail  Schedule
Germania park
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
Mountain Ridge Jr High
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 13U North A
Date: 8/21,8/24,8/26,9/6,9/7,9/8,9/9,9/14,9/16,9/18,9/21,9/23,9/25,9/27,9/28,9/30,10/5,10/7,10/9,10/12,10/13,10/14,10/16,10/17,10/24,10/25,10/28
Venue: Syracuse Jr. High
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Barlow Park
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Mills Park
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Roy West Park
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Mountain View (Woods Cross)
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 13U North A (Spring)
Date: 3/22,3/23,3/24,4/14,4/17,4/19,4/21,4/27,4/28,5/3,5/5,5/8,5/9,5/12,5/14,5/16,5/17,5/19,5/21
Venue: Millcreek Jr High
Detail  Schedule
Roy West Park
Detail  Schedule
Mueller Park
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Barlow Park
Detail  Schedule
Barnes Park
Detail  Schedule
Centennial Park (Perry)
Detail  Schedule
Syracuse Jr. High
Detail  Schedule
Mountain View (Woods Cross)
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 13U North B
Date: 8/26,8/28,9/6,9/8,9/9,9/11,9/16,9/18,9/21,9/23,9/25,9/30,10/2,10/4,10/5,10/7,10/9,10/11,10/13,10/14,10/16,10/18
Venue: Kent Smith Park
Detail  Schedule
Mountain View (Woods Cross)
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Emma Russel
Detail  Schedule
Forza FC Soccer Complex
Detail  Schedule
Centennial Park (Perry)
Detail  Schedule
Mueller Park
Detail  Schedule
New Wellsville Elementary
Detail  Schedule
Brigham City Sports Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 13U North B (Spring)
Date: 3/17,3/19,3/24,4/3,4/7,4/9,4/10,4/11,4/14,4/17,4/21,4/26,4/27,4/28,4/30,5/2,5/3,5/5,5/8,5/9,5/12,5/14,5/16,5/17,5/19
Venue: Forza FC Soccer Complex
Detail  Schedule
Mountain View (Woods Cross)
Detail  Schedule
Roy West Park
Detail  Schedule
Emma Russel
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Kent Smith Park
Detail  Schedule
Syracuse Jr. High
Detail  Schedule
New Wellsville Elementary
Detail  Schedule
Mueller Park
Detail  Schedule
Mount Lewis
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 13U North C
Date: 8/22,8/26,8/28,9/5,9/6,9/9,9/16,9/20,9/21,9/23,9/26,9/29,9/30,10/3,10/5,10/7,10/10,10/12,10/14,10/17,10/18,10/27
Venue: Angel Street Complex
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Syracuse Jr. High
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Roy West Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Preseason B13U North C (spring)
Date: 3/20,4/9,4/10
Venue: Uintah Elementary
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Mount Ogden Park
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 13U North C (Spring)
Date: 3/24,4/11,4/13,4/14,4/16,4/17,4/21,4/23,4/28,4/30,5/5,5/8,5/10,5/11,5/15,5/19,5/22,5/29
Venue: Roy West Park
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Barlow Park
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Mount Ogden Park
Detail  Schedule
Uintah Elementary
Detail  Schedule
Blackhawk
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 13U North D Preseason
Date: 8/26
Venue: Mueller Park
Detail  Schedule
Roy West Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 13U North D
Date: 9/9,9/13,9/16,9/23,9/26,9/27,9/30,10/4,10/7,10/9,10/14,10/16,10/17,10/28
Venue: Barlow Park
Detail  Schedule
Blackhawk
Detail  Schedule
Spence Eccles Complex
Detail  Schedule
Roy West Park
Detail  Schedule
Cedar Ridge ES
Detail  Schedule
Mueller Park
Detail  Schedule
Uintah Elementary
Detail  Schedule
Mount Ogden Park
Detail  Schedule
Mountain View (Woods Cross)
Detail  Schedule
Forza FC Soccer Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 13U North D (Spring)
Date: 3/22,3/24,3/28,4/11,4/14,4/18,4/20,4/21,4/24,4/25,4/28,5/4,5/5,5/9,5/10,5/11,5/12,5/16,5/17,5/19
Venue: Roy West Park
Detail  Schedule
Mueller Park
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Barnes Park
Detail  Schedule
Mountain View (Woods Cross)
Detail  Schedule
Mills Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 13U Metro A
Date: 8/24,8/26,9/9,9/11,9/14,9/16,9/20,9/21,9/23,9/28,9/30,10/5,10/7,10/11,10/12,10/13,10/14
Venue: Riverside Elem WJ
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Deseret Peak Complex
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
Rosecrest
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Sandy
Detail  Schedule
Olympus Jr. High
Detail  Schedule
Crescent MS
Detail  Schedule
Oquirrh Shadow Park
Detail  Schedule
Pioneer Elementary
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
West Lake Jr. High
Detail  Schedule
Bellview Elem.
Detail  Schedule
Bluffdale Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 13U Metro A (Spring)
Date: 3/17,3/22,3/24,3/29,4/7,4/14,4/21,4/24,4/27,4/28,5/5,5/10,5/12,5/15,5/17,5/19
Venue: Olympus Jr. High
Detail  Schedule
Riverside Elem WJ
Detail  Schedule
West Lake Jr. High
Detail  Schedule
Rosamond Elementary
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Crescent MS
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Highland High School
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Sandy
Detail  Schedule
Deseret Peak Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 13U Metro B
Date: 8/21,8/26,8/28,9/7,9/9,9/11,9/16,9/18,9/23,9/25,9/30,10/2,10/7,10/10,10/11,10/14,10/28
Venue: West Jordan Complex
Detail  Schedule
Bellview Elem.
Detail  Schedule
Columbia Elementary (westj)
Detail  Schedule
Glendale MS
Detail  Schedule
Union MS
Detail  Schedule
Germania park
Detail  Schedule
Crescent MS
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Sandy
Detail  Schedule
Grant Elementary
Detail  Schedule
Mountview Park -West
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 13U Metro B (Spring)
Date: 3/17,3/19,3/24,4/5,4/7,4/10,4/14,4/18,4/19,4/21,4/24,4/28,5/3,5/5,5/8,5/12,5/18,5/19
Venue: Bluffdale Park
Detail  Schedule
West Lake Jr. High
Detail  Schedule
Oquirrh Shadow Park
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
Germania park
Detail  Schedule
Riley Elem.
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Sandy
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Rosecrest
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Park City
Detail  Schedule
Trailside Park
Detail  Schedule
Park City Sports Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 13U Metro C
Date: 8/23,8/26,8/30,9/5,9/9,9/13,9/14,9/16,9/19,9/21,9/23,9/26,9/30,10/3,10/7,10/10,10/14
Venue: Bennion Jr. High
Detail  Schedule
Columbia Elementary (westj)
Detail  Schedule
Fairmont Park
Detail  Schedule
Rosecrest
Detail  Schedule
West Lake Jr. High
Detail  Schedule
Park City Sports Complex
Detail  Schedule
Pioneer Elementary
Detail  Schedule
Whedon Farm Regional Park
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Park City
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 13U Metro C (Spring)
Date: 3/17,3/24,4/7,4/9,4/11,4/14,4/18,4/21,4/23,4/26,4/28,4/30,5/1,5/5,5/12,5/14,5/16,5/18,5/19
Venue: Rosecrest
Detail  Schedule
Summit Academy HS
Detail  Schedule
Crescent MS
Detail  Schedule
Riley Elem.
Detail  Schedule
Union MS
Detail  Schedule
Bennion Jr. High
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Sandy
Detail  Schedule
Bluffdale Park
Detail  Schedule
Hunter Park
Detail  Schedule
Oakley Rec Complex
Detail  Schedule
James E Moss
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 13U Metro D
Date: 8/26,9/6,9/9,9/14,9/16,9/20,9/23,9/27,9/30,10/3,10/4,10/7,10/14
Venue: Bellview Elem.
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
James E Moss
Detail  Schedule
Oakley Rec Complex
Detail  Schedule
Highland High School
Detail  Schedule
Hunter Park
Detail  Schedule
Stansbury HS
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Sandy
Detail  Schedule
Crescent MS
Detail  Schedule
Tooele High School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 13U Metro D (Spring)
Date: 3/17,3/24,4/7,4/14,4/21,4/25,4/28,5/3,5/5,5/12,5/19
Venue: Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Highland High School
Detail  Schedule
Village Boulevard Park
Detail  Schedule
Rosamond Elementary
Detail  Schedule
Tooele High School
Detail  Schedule
James E Moss
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 13U South A
Date: 8/26,8/30,9/7,9/9,9/14,9/16,9/18,9/21,9/23,9/27,9/30,10/4,10/5,10/7,10/12,10/14,10/26
Venue: Heber Valley Elem
Detail  Schedule
Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
Mountain Ridge Jr High
Detail  Schedule
Olympic Park
Detail  Schedule
Sertoma Park
Detail  Schedule
Healey Park
Detail  Schedule
Nolen Park (Eagle Mountain)
Detail  Schedule
Smooth Canyon
Detail  Schedule
IHC Fields
Detail  Schedule
Vista Heights Jr. High
Detail  Schedule
Meadow Elementary
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 13U South A (Spring)
Date: 3/17,3/22,3/23,3/24,3/26,3/29,4/9,4/12,4/14,4/18,4/21,4/24,4/25,4/28,5/1,5/2,5/3,5/5,5/8,5/9,5/10,5/12,5/17,5/19,5/21,5/23
Venue: Smooth Canyon
Detail  Schedule
Mid Valley
Detail  Schedule
Olympic Park
Detail  Schedule
Sertoma Park
Detail  Schedule
Healey Park
Detail  Schedule
G Hillman Recreation Complex
Detail  Schedule
Vernal middle school
Detail  Schedule
Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
Franklin Soccer Field
Detail  Schedule
Mountain Ridge Jr High
Detail  Schedule
Skyridge High School
Detail  Schedule
North Lake Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 13U South B
Date: 8/23,8/26,8/28,9/6,9/9,9/11,9/13,9/16,9/18,9/23,9/25,9/27,9/30,10/2,10/7,10/9,10/14
Venue: G Hillman Recreation Complex
Detail  Schedule
Healey Park
Detail  Schedule
Olympic Park
Detail  Schedule
Grandview Park (Provo)
Detail  Schedule
Aspen Elementary
Detail  Schedule
Meadow Elementary
Detail  Schedule
Franklin Soccer Field
Detail  Schedule
Bamburger Park
Detail  Schedule
North Lake Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 13U South B (Spring)
Date: 3/17,3/19,3/24,4/7,4/11,4/14,4/19,4/21,4/25,4/28,5/5,5/12,5/14,5/15,5/19
Venue: Aspen Elementary
Detail  Schedule
Healey Park
Detail  Schedule
IHC Fields
Detail  Schedule
Meadow Elementary
Detail  Schedule
North Lake Park
Detail  Schedule
G Hillman Recreation Complex
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Rocky Mtn. Middle
Detail  Schedule
Olympic Park
Detail  Schedule
Skyridge High School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 14U Premier 1
Date: 8/23,8/26,9/9,9/11,9/12,9/13,9/16,9/20,9/21,9/22,9/23,9/27,9/30,10/6,10/7,10/9,10/13,10/14,10/26,10/28,3/17,3/24,3/27,3/29,4/14,4/18,4/19,4/21,5/5,5/9,5/10,5/12,5/14,5/15,5/16,5/17,5/19,5/23
Venue: Fairmont Park
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
IHC Fields
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Ira Allen Field
Detail  Schedule
Germania park
Detail  Schedule
Grant Elementary
Detail  Schedule
Bluffdale Park
Detail  Schedule
Murray Park Ice Rink
Detail  Schedule
Salem Loafer View Park
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Spence Eccles Complex
Detail  Schedule
Riley Elem.
Detail  Schedule
St Josephs Catholic HS
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 14U Premier 2
Date: 8/23,8/26,9/5,9/9,9/13,9/16,9/18,9/19,9/23,9/29,9/30,10/3,10/4,10/7,10/12,10/14,3/22,3/24,3/29,4/12,4/14,4/18,4/19,4/21,5/5,5/8,5/9,5/10,5/12,5/17,5/19,5/23,5/24
Venue: Lone Peak Park (sandy)
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Falcon Park
Detail  Schedule
Smooth Canyon
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Franklin Soccer Field
Detail  Schedule
Grandview Park (Provo)
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
East High School
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
Bluffdale Park
Detail  Schedule
White City Bear Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 14U Division 1
Date: 8/24,8/26,9/7,9/9,9/13,9/14,9/16,9/20,9/21,9/23,9/25,9/28,9/30,10/4,10/5,10/7,10/12,10/14,10/16,10/17
Venue: Legacy Events Center
Detail  Schedule
Cedar Ridge ES
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
Skyridge High School
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Park City Sports Complex
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Park City
Detail  Schedule
Roy West Park
Detail  Schedule
Forza FC Soccer Complex
Detail  Schedule
Olympic Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 14U Division 1 (Spring)
Date: 3/17,3/20,3/22,3/24,3/28,3/29,4/7,4/14,4/18,4/19,4/21,4/24,4/26,4/28,5/1,5/2,5/5,5/7,5/9,5/10,5/12,5/14,5/16,5/17,5/19,5/21,5/24
Venue: Olympic Park
Detail  Schedule
Roy West Park
Detail  Schedule
Mills Park
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
West Lake Jr. High
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
G Hillman Recreation Complex
Detail  Schedule
Mountain Ridge Jr High
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
11th Avenue Park
Detail  Schedule
Blackhawk
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Forza FC Soccer Complex
Detail  Schedule
West Jordan Complex TBD
Detail  Schedule
Cub River Sports
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Sky View High School
Detail  Schedule
Skyridge High School
Detail  Schedule
Smooth Canyon
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 14U Division 2
Date: 8/21,8/23,8/26,8/28,9/6,9/8,9/9,9/11,9/15,9/16,9/18,9/23,9/25,9/30,10/2,10/3,10/4,10/7,10/9,10/14,10/16,10/25,10/26
Venue: Crescent MS
Detail  Schedule
Timberline Jr. High
Detail  Schedule
Westlake High School
Detail  Schedule
Mountain Ridge Jr High
Detail  Schedule
Olympus Jr. High
Detail  Schedule
Riverside Elem WJ
Detail  Schedule
Tooele High School
Detail  Schedule
G Hillman Recreation Complex
Detail  Schedule
Rocky Mtn. Middle
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Vista Heights Jr. High
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
Stansbury HS
Detail  Schedule
Heber Valley Elem
Detail  Schedule
Roy West Park
Detail  Schedule
South Field Park
Detail  Schedule
Wasatch Jr. High
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 14U Division 2 (Spring)
Date: 3/17,3/19,3/24,3/28,4/9,4/11,4/14,4/16,4/19,4/21,4/23,4/25,4/28,4/30,5/2,5/5,5/7,5/10,5/12,5/14,5/15,5/19
Venue: Riverside Elem WJ
Detail  Schedule
Village Boulevard Park
Detail  Schedule
Timberline Jr. High
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Falcon Park
Detail  Schedule
Wasatch Jr. High
Detail  Schedule
Olympus Jr. High
Detail  Schedule
Mount Lewis
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Park City
Detail  Schedule
Park City Sports Complex
Detail  Schedule
Rocky Mtn. Middle
Detail  Schedule
Rosecrest
Detail  Schedule
Spence Eccles Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 14U Division 3
Date: 8/26,9/7,9/9,9/11,9/13,9/16,9/23,9/27,9/28,9/30,10/4,10/7,10/11,10/14
Venue: Falcon Park
Detail  Schedule
Mountain View (Woods Cross)
Detail  Schedule
West Lake Jr. High
Detail  Schedule
Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
Germania park
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Spence Eccles Complex
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
IHC Fields
Detail  Schedule
Midvalley E.S.
Detail  Schedule
Ira Allen Field
Detail  Schedule
Mueller Park
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Mapleton Elementary
Detail  Schedule
Pioneer Elementary
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 14U Division 3 (Spring)
Date: 3/17,3/21,3/24,3/28,4/14,4/19,4/21,4/27,4/28,5/3,5/5,5/10,5/12,5/14,5/18,5/19,5/21
Venue: Aspen Elementary
Detail  Schedule
Falcon Park
Detail  Schedule
Mountain Ridge Jr High
Detail  Schedule
Roy West Park
Detail  Schedule
Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Storm Mountain
Detail  Schedule
Mueller Park
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Sandy
Detail  Schedule
IHC Fields
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 14U North A
Date: 8/25,8/26,9/6,9/9,9/13,9/16,9/18,9/20,9/21,9/23,9/27,9/30,10/3,10/4,10/7,10/9,10/14,10/23,10/24,10/27
Venue: Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Centennial Park (Perry)
Detail  Schedule
Spring Creek
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Syracuse Jr. High
Detail  Schedule
Uintah Elementary
Detail  Schedule
Roy West Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 14U North A (Spring)
Date: 3/19,3/24,4/7,4/11,4/12,4/14,4/18,4/19,4/21,4/25,4/28,5/2,5/3,5/5,5/12,5/14,5/16,5/19
Venue: Uintah Elementary
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Syracuse Jr. High
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Centennial Park (Perry)
Detail  Schedule
Spring Creek
Detail  Schedule
Blackhawk
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 14U North B
Date: 8/24,8/26,9/7,9/9,9/11,9/13,9/16,9/21,9/23,9/25,9/28,9/30,10/2,10/5,10/7,10/11,10/12,10/14,10/16,10/24,10/28
Venue: Kent Smith Park
Detail  Schedule
Mountain View (Woods Cross)
Detail  Schedule
Mueller Park
Detail  Schedule
Young Ward College Ward
Detail  Schedule
Blackhawk
Detail  Schedule
Centennial Park (Perry)
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 14U North B (Spring)
Date: 3/24,4/12,4/14,4/19,4/21,4/24,4/26,4/28,4/30,5/2,5/3,5/4,5/5,5/7,5/9,5/10,5/12,5/15,5/16,5/19,5/24
Venue: Mueller Park
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Holt ES
Detail  Schedule
Young Ward College Ward
Detail  Schedule
Centennial Park (Perry)
Detail  Schedule
Blackhawk
Detail  Schedule
Kent Smith Park
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Mountain View (Woods Cross)
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 14U North C
Date: 8/25,8/26,9/7,9/8,9/9,9/14,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/13,10/23
Venue: Cedar Ridge ES
Detail  Schedule
Holt ES
Detail  Schedule
Mueller Park
Detail  Schedule
Syracuse Jr. High
Detail  Schedule
Blackhawk
Detail  Schedule
Centennial Park (Perry)
Detail  Schedule
Barlow Park
Detail  Schedule
Roy West Park
Detail  Schedule
Kent Smith Park
Detail  Schedule
Hyrum Soccer Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Preseason B14U North C (spring)
Date: 3/20,3/24,4/7
Venue: Roy West Park
Detail  Schedule
Mountain View (Woods Cross)
Detail  Schedule
Syracuse Jr. High
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 14U North C (Spring)
Date: 4/9,4/14,4/18,4/19,4/21,4/28,5/5,5/8,5/9,5/12,5/15,5/19,5/21,5/22
Venue: Mountain View (Woods Cross)
Detail  Schedule
Mueller Park
Detail  Schedule
Hyrum Soccer Complex
Detail  Schedule
Roy West Park
Detail  Schedule
Centennial Park (Perry)
Detail  Schedule
Blackhawk
Detail  Schedule
Syracuse Jr. High
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 14U Metro A
Date: 8/26,9/6,9/9,9/12,9/13,9/16,9/20,9/22,9/23,9/27,9/30,10/4,10/7
Venue: Butler M.S.
Detail  Schedule
Falcon Park
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
Oquirrh Shadow Park
Detail  Schedule
Fairmont Park
Detail  Schedule
Glendale MS
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Crescent MS
Detail  Schedule
Stansbury HS
Detail  Schedule
Tooele High School
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Bellview Elem.
Detail  Schedule
Mountview Park -West
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 14U Metro A (Spring)
Date: 3/17,3/20,3/21,3/24,4/4,4/6,4/7,4/10,4/11,4/14,4/16,4/17,4/18,4/21,4/24,4/26,4/28,5/2,5/5,5/8,5/12,5/16,5/17,5/18,5/19,5/21
Venue: Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Oquirrh Shadow Park
Detail  Schedule
Crescent MS
Detail  Schedule
Tooele High School
Detail  Schedule
Riley Elem.
Detail  Schedule
Timp MS (heber)
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Murray Park Ice Rink
Detail  Schedule
Bennion Jr. High
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
White City Bear Park
Detail  Schedule
Union MS
Detail  Schedule
Germania park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 14U Metro B
Date: 8/26,9/7,9/9,9/14,9/16,9/21,9/23,9/27,9/30,10/3,10/7,10/11,10/12,10/14,10/28
Venue: Bennion Jr. High
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Glendale MS
Detail  Schedule
Hunter Park
Detail  Schedule
Union MS
Detail  Schedule
West Lake Jr. High
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Park City
Detail  Schedule
Whedon Farm Regional Park
Detail  Schedule
Park City Sports Complex
Detail  Schedule
Pioneer Elementary
Detail  Schedule
Highland High School
Detail  Schedule
Mountview Park -West
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 14U Metro B (Spring)
Date: 3/17,3/20,3/24,3/29,4/2,4/7,4/14,4/19,4/21,4/26,4/28,5/2,5/5,5/12,5/19,5/24
Venue: Hunter Park
Detail  Schedule
Village Boulevard Park
Detail  Schedule
Tooele High School
Detail  Schedule
West Lake Jr. High
Detail  Schedule
Riley Elem.
Detail  Schedule
Bluffdale Park
Detail  Schedule
Trailside Park
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Park City
Detail  Schedule
Rosecrest
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 14U Metro C
Date: 8/26,9/7,9/9,9/14,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/12,10/14
Venue: Columbia Elementary (westj)
Detail  Schedule
Germania park
Detail  Schedule
Monroe Elem.
Detail  Schedule
Tooele High School
Detail  Schedule
Stansbury HS
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Union MS
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Sandy
Detail  Schedule
Falcon Park
Detail  Schedule
Mountview Park -West
Detail  Schedule
Bluffdale Park
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 14U Metro C (Spring)
Date: 3/17,3/24,3/29,4/7,4/11,4/14,4/16,4/18,4/21,4/24,4/25,4/27,4/28,4/30,5/2,5/4,5/5,5/12,5/15,5/16,5/19
Venue: Monroe Elem.
Detail  Schedule
Rosamond Elementary
Detail  Schedule
Rosecrest
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Union MS
Detail  Schedule
Highland High School
Detail  Schedule
Bennion Jr. High
Detail  Schedule
Bluffdale Park
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Lone Peak Park (sandy)
Detail  Schedule
Murray Park Ice Rink
Detail  Schedule
Summit Academy HS
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Sandy
Detail  Schedule
Germania park
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
Whedon Farm Regional Park
Detail  Schedule
Galena Hills Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 14U South A
Date: 8/26,9/6,9/8,9/9,9/14,9/16,9/20,9/23,9/26,9/30,10/4,10/7,10/9,10/14,10/17
Venue: G Hillman Recreation Complex
Detail  Schedule
Meadow Elementary
Detail  Schedule
North Point Elem.
Detail  Schedule
Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
Aspen Elementary
Detail  Schedule
Vernal middle school
Detail  Schedule
Olympic Park
Detail  Schedule
Art Dye
Detail  Schedule
North Lake Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 14U South A (Spring)
Date: 3/17,3/21,3/24,4/7,4/14,4/19,4/20,4/21,4/28,4/30,5/2,5/4,5/5,5/9,5/12,5/16,5/19,5/21
Venue: North Lake Park
Detail  Schedule
Vernal middle school
Detail  Schedule
Meadow Elementary
Detail  Schedule
Mesquite Park
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
G Hillman Recreation Complex
Detail  Schedule
North Point Elem.
Detail  Schedule
Olympic Park
Detail  Schedule
Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
Ira Allen Field
Detail  Schedule
Salem Loafer View Park
Detail  Schedule
Mapleton Jr High
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 14U South B
Date: 8/26,8/30,9/9,9/11,9/12,9/16,9/18,9/20,9/23,9/28,9/30,10/5,10/7,10/10,10/12,10/14,10/28
Venue: Carbon High Field
Detail  Schedule
Heber Valley Elem
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
G Hillman Recreation Complex
Detail  Schedule
Westlake High School
Detail  Schedule
Aspen Elementary
Detail  Schedule
South Field Park
Detail  Schedule
Healey Park
Detail  Schedule
Mesquite Park
Detail  Schedule
Vista Heights Jr. High
Detail  Schedule
Mountain Ridge Jr High
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 14U South B (Spring)
Date: 3/17,3/24,3/27,4/9,4/10,4/14,4/17,4/21,4/24,4/28,5/2,5/5,5/9,5/11,5/12,5/14,5/19
Venue: Healey Park
Detail  Schedule
Mountain Ridge Jr High
Detail  Schedule
Smooth Canyon
Detail  Schedule
Timp MS (heber)
Detail  Schedule
G Hillman Recreation Complex
Detail  Schedule
Olympic Park
Detail  Schedule
Aspen Elementary
Detail  Schedule
Vista Heights Jr. High
Detail  Schedule
Carbon High Field
Detail  Schedule
USU East
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 15U Premier 1
Date: 8/21,8/23,8/26,9/9,9/11,9/12,9/13,9/16,9/23,9/27,9/28,9/30,10/2,10/4,10/7,10/11,10/14,10/18,10/25,3/24,4/11,4/14,4/18,4/19,4/21,5/5,5/8,5/9,5/12,5/16,5/19,5/21,5/23,5/24
Venue: RAC
Detail  Schedule
Spence Eccles Complex
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Fairmont Park
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Sertoma Park
Detail  Schedule
Bluffdale Park
Detail  Schedule
East High School
Detail  Schedule
Timberline Jr. High
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 15U Premier 2
Date: 8/22,8/24,8/26,8/29,9/9,9/12,9/16,9/23,9/30,10/5,10/7,10/14,10/23,10/26,10/28,3/17,3/24,4/11,4/14,4/16,4/21,4/28,5/1,5/5,5/7,5/12,5/14,5/15,5/17,5/18,5/19,5/21,5/22,5/23,5/24,5/25,5/26,5/29
Venue: Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
IHC Fields
Detail  Schedule
Spence Eccles Complex
Detail  Schedule
Olympic Park
Detail  Schedule
Roy West Park
Detail  Schedule
Skyridge High School
Detail  Schedule
Timberline Jr. High
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 15U Division 1
Date: 8/21,8/26,9/9,9/11,9/16,9/18,9/20,9/23,9/25,9/26,9/27,9/30,10/2,10/7,10/9,10/12,10/13,10/14,10/16,10/28,3/17,3/19,3/24,3/26,4/9,4/11,4/14,4/16,4/21,4/23,4/28,4/30,5/3,5/4,5/5,5/7,5/9,5/12,5/14,5/15,5/16,5/17,5/18,5/19,5/21,5/22,5/23,5/24
Venue: Park City Sports Complex
Detail  Schedule
Falcon Park
Detail  Schedule
G Hillman Recreation Complex
Detail  Schedule
Mills Park
Detail  Schedule
Willow Pond
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Ira Allen Field
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Forza FC Soccer Complex
Detail  Schedule
Smooth Canyon
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Wasatch Jr. High
Detail  Schedule
Mountain Ridge Jr High
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Mountain View (Woods Cross)
Detail  Schedule
Plymouth Elem
Detail  Schedule
Storm Mountain
Detail  Schedule
Lone Peak Park (sandy)
Detail  Schedule
Murray Park Ice Rink
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Trailside Park
Detail  Schedule
Salem Loafer View Park
Detail  Schedule
Mapleton Jr High
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Park City
Detail  Schedule
Olympus Jr. High
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 15U Division 2
Date: 8/23,8/26,9/7,9/8,9/9,9/14,9/16,9/20,9/21,9/23,9/27,9/28,9/30,10/3,10/4,10/5,10/7,10/11,10/12,10/14,10/16,10/17,10/25,3/17,3/31,4/14,4/18,4/19,4/21,4/24,4/26,4/28,5/1,5/2,5/3,5/4,5/5,5/7,5/8,5/9,5/11,5/12,5/14,5/15,5/16,5/17,5/18,5/19,5/21,5/22,5/23,5/25,5/26
Venue: Bluffdale Park
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Hyrum Soccer Complex
Detail  Schedule
Millcreek Jr High
Detail  Schedule
Smooth Canyon
Detail  Schedule
Falcon Park
Detail  Schedule
Franklin Soccer Field
Detail  Schedule
Kent Smith Park
Detail  Schedule
Vista Heights Jr. High
Detail  Schedule
Brigham City Sports Complex
Detail  Schedule
Fairmont Park
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Mountain Ridge Jr High
Detail  Schedule
Westlake High School
Detail  Schedule
White City Bear Park
Detail  Schedule
Storm Mountain
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 15U Division 3
Date: 8/25,8/26,8/28,9/8,9/9,9/15,9/16,9/18,9/19,9/20,9/22,9/23,9/26,9/27,9/30,10/2,10/4,10/7,10/9,10/10,10/11,10/14,10/17,10/28,3/17,3/23,3/24,4/14,4/17,4/21,4/27,4/28,4/30,5/1,5/2,5/5,5/7,5/8,5/9,5/10,5/11,5/12,5/14,5/15,5/16,5/18,5/19,5/21,5/22,5/24
Venue: Ellison Park
Detail  Schedule
Healey Park
Detail  Schedule
Barlow Park
Detail  Schedule
IHC Fields
Detail  Schedule
Rosecrest
Detail  Schedule
Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
Falcon Park
Detail  Schedule
G Hillman Recreation Complex
Detail  Schedule
Rosamond Elementary
Detail  Schedule
Midvalley E.S.
Detail  Schedule
Mountain View (Woods Cross)
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
Bluffdale Park
Detail  Schedule
Syracuse Jr. High
Detail  Schedule
Jordan Ridge Park
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
11th Avenue Park
Detail  Schedule
Storm Mountain
Detail  Schedule
Lone Peak Park (sandy)
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 15U North A
Date: 8/26,9/5,9/9,9/12,9/16,9/19,9/23,9/26,9/28,9/30,10/7,10/11,10/14,3/24,4/10,4/14,4/16,4/17,4/18,4/21,4/24,4/25,4/28,5/1,5/3,5/5,5/7,5/8,5/12,5/14,5/17,5/19,5/22
Venue: Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Emma Russel
Detail  Schedule
Forza FC Soccer Complex
Detail  Schedule
Mountain View (Woods Cross)
Detail  Schedule
Mills Park
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Roy West Park
Detail  Schedule
Blackhawk
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Heritage Park (NIbley)
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 15U North B
Date: 8/21,8/22,8/23,8/26,8/28,8/29,9/9,9/11,9/12,9/15,9/16,9/18,9/19,9/20,9/23,9/25,9/27,9/30,10/2,10/3,10/4,10/7,10/9,10/12,10/14,10/16,10/18,10/24,10/28,3/20,3/24,4/9,4/13,4/14,4/16,4/21,4/23,4/28,4/30,5/2,5/5,5/7,5/10,5/12,5/14,5/15,5/17,5/19,5/21,5/22,5/23
Venue: Barlow Park
Detail  Schedule
Kent Smith Park
Detail  Schedule
Mountain View (N. OGDEN)
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Hyrum Soccer Complex
Detail  Schedule
River Heights Elementary
Detail  Schedule
Spence Eccles Complex
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Mount Lewis
Detail  Schedule
Roy West Park
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Mountain View (Woods Cross)
Detail  Schedule
Mills Park
Detail  Schedule
Syracuse Jr. High
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 15U Metro A
Date: 8/24,8/26,9/5,9/9,9/12,9/15,9/16,9/19,9/23,9/26,9/30,10/4,10/7,10/10,10/14,10/16,10/18,10/28,3/17,3/24,4/10,4/14,4/21,4/23,4/24,4/25,4/26,4/28,5/1,5/2,5/5,5/7,5/9,5/10,5/12,5/14,5/15,5/16,5/17,5/18,5/19,5/21,5/23,5/24
Venue: Fairmont Park
Detail  Schedule
Bennion Jr. High
Detail  Schedule
Glendale MS
Detail  Schedule
Falcon Park
Detail  Schedule
Stansbury HS
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Bluffdale Park
Detail  Schedule
Taylorsville E.S.
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Sandy
Detail  Schedule
Mountview Park -West
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Village Boulevard Park
Detail  Schedule
Tooele High School
Detail  Schedule
Riley Elem.
Detail  Schedule
White City Bear Park
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Lone Peak Park (sandy)
Detail  Schedule
Storm Mountain
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 15U Metro B
Date: 8/21,8/22,8/26,8/28,8/29,9/8,9/9,9/11,9/16,9/18,9/23,9/25,9/30,10/2,10/3,10/7,10/9,10/14,10/28,3/17,3/24,4/3,4/5,4/9,4/14,4/16,4/21,4/23,4/28,4/30,5/1,5/5,5/7,5/8,5/9,5/12,5/14,5/16,5/17,5/19,5/23
Venue: Park City Sports Complex
Detail  Schedule
Whedon Farm Regional Park
Detail  Schedule
Deseret Peak Complex
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
Rosamond Elementary
Detail  Schedule
Tooele High School
Detail  Schedule
Oquirrh Shadow Park
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Park City
Detail  Schedule
Stansbury HS
Detail  Schedule
Summit Academy HS
Detail  Schedule
Jordan Ridge Park
Detail  Schedule
Village Boulevard Park
Detail  Schedule
Highland High School
Detail  Schedule
Galena Hills Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 15U Metro C
Date: 8/23,8/26,9/9,9/14,9/15,9/16,9/20,9/22,9/23,9/27,9/30,10/3,10/5,10/7,10/14,3/17,3/19,3/21,4/4,4/5,4/7,4/9,4/12,4/13,4/14,4/18,4/20,4/21,4/25,4/27,4/28,5/1,5/2,5/4,5/5,5/8,5/9,5/10,5/11,5/12,5/15,5/17,5/19,5/22,5/23
Venue: Bennion Jr. High
Detail  Schedule
Rosecrest
Detail  Schedule
Union MS
Detail  Schedule
Fairmont Park
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Deseret Peak Complex
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Bluffdale Park
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 15U South A
Date: 8/22,8/26,8/29,9/5,9/7,9/9,9/12,9/16,9/19,9/22,9/23,9/26,9/30,10/3,10/7,10/10,10/14,10/17,10/25,3/17,3/24,4/10,4/14,4/21,4/23,4/27,4/28,5/5,5/12,5/15,5/16,5/17,5/19,5/22,5/23
Venue: Timberline Jr. High
Detail  Schedule
Healey Park
Detail  Schedule
Rocky Mtn. Middle
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Sertoma Park
Detail  Schedule
Mapleton Elementary
Detail  Schedule
Olympic Park
Detail  Schedule
Meadow Elementary
Detail  Schedule
Mesquite Park
Detail  Schedule
North Lake Park
Detail  Schedule
Aspen Elementary
Detail  Schedule
Timp MS (heber)
Detail  Schedule
Salem Loafer View Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 15U South B
Date: 8/26,9/6,9/11,9/13,9/16,9/18,9/23,9/25,9/30,10/2,10/4,10/7,10/11,10/13,10/14,10/20,10/25,10/28,3/24,4/9,4/14,4/18,4/21,4/28,5/5,5/8,5/10,5/12,5/14,5/16,5/18,5/19
Venue: Rocky Mtn. Middle
Detail  Schedule
G Hillman Recreation Complex
Detail  Schedule
Aspen Elementary
Detail  Schedule
Timberline Jr. High
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Heber Valley Elem
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 16U Premier 1
Date: 8/26,8/28,9/6,9/9,9/12,9/13,9/16,9/23,9/26,9/27,9/30,10/2,10/5,10/7,10/10,10/14
Venue: Lehi High School
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
Fairmont Park
Detail  Schedule
Midvalley E.S.
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Pioneer Elementary
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
West Lake Jr. High
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 16U Premier 2
Date: 8/23,8/24,8/26,9/9,9/12,9/13,9/16,9/20,9/23,9/30,10/4,10/5,10/7,10/13,10/14,10/28
Venue: RAC
Detail  Schedule
Olympic Park
Detail  Schedule
Rocky Mtn. Middle
Detail  Schedule
Skyridge High School
Detail  Schedule
Spence Eccles Complex
Detail  Schedule
Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
South Field Park
Detail  Schedule
Woods Cross High School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 16U Division 1
Date: 8/24,8/26,9/7,9/9,9/11,9/14,9/16,9/20,9/21,9/23,9/27,9/28,9/30,10/5,10/7,10/10,10/11,10/12,10/14
Venue: Lone Peak Park (sandy)
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Willow Pond
Detail  Schedule
Blackhawk
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
North 40
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
G Hillman Recreation Complex
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Salem Hills High School
Detail  Schedule
IHC Fields
Detail  Schedule
Park City Sports Complex
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
Sky View High School
Detail  Schedule
Falcon Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 16U Division 2
Date: 8/23,8/26,9/9,9/11,9/15,9/16,9/18,9/19,9/20,9/22,9/23,9/25,9/26,9/28,9/29,9/30,10/2,10/5,10/6,10/7,10/9,10/10,10/12,10/13,10/14,10/16,10/17,11/1,11/11
Venue: Falcon Park
Detail  Schedule
Timberline Jr. High
Detail  Schedule
Mountain Ridge Jr High
Detail  Schedule
Roy West Park
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Westlake High School
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
Lone Peak Park (sandy)
Detail  Schedule
Forza FC Soccer Complex
Detail  Schedule
Midvalley E.S.
Detail  Schedule
Mills Park
Detail  Schedule
Whedon Farm Regional Park
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Highland High School
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
Centerville Community Park
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Barlow Park
Detail  Schedule
Sunnyside Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 16U Division 3
Date: 8/21,8/26,8/28,8/29,9/6,9/8,9/9,9/11,9/15,9/16,9/18,9/21,9/22,9/23,9/25,9/30,10/2,10/5,10/7,10/9,10/10,10/11,10/14
Venue: Franklin Soccer Field
Detail  Schedule
Mills Park
Detail  Schedule
North Lake Park
Detail  Schedule
Riverside Elem WJ
Detail  Schedule
Grandview Park (Provo)
Detail  Schedule
Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
Tooele High School
Detail  Schedule
Wasatch Jr. High
Detail  Schedule
Oquirrh Shadow Park
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Olympic Park
Detail  Schedule
Roy West Park
Detail  Schedule
Stansbury HS
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 16U North A
Date: 8/24,8/25,8/26,9/7,9/8,9/9,9/14,9/15,9/16,9/23,9/28,9/29,9/30,10/2,10/7,10/12,10/14,10/27,10/28
Venue: Angel Street Complex
Detail  Schedule
Bear River Middle School
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Syracuse Jr. High
Detail  Schedule
Emma Russel
Detail  Schedule
Mills Park
Detail  Schedule
Brigham City Sports Complex
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Mountain View (Woods Cross)
Detail  Schedule
Centennial Park (Perry)
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 16U Metro A
Date: 8/24,8/26,9/5,9/7,9/9,9/16,9/20,9/23,9/30,10/7,10/14,10/28
Venue: Falcon Park
Detail  Schedule
Pioneer Elementary
Detail  Schedule
Bennion Jr. High
Detail  Schedule
Bluffdale Park
Detail  Schedule
Germania park
Detail  Schedule
West Lake Jr. High
Detail  Schedule
Rosamond Elementary
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
Willow Pond
Detail  Schedule
Glendale MS
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
Oakley Rec Complex
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 16U Metro B
Date: 8/22,8/26,8/29,9/5,9/9,9/12,9/16,9/20,9/23,9/30,10/7,10/10,10/12,10/14,10/24,10/28
Venue: Union MS
Detail  Schedule
Fairmont Park
Detail  Schedule
Rosecrest
Detail  Schedule
Wasatch Jr. High
Detail  Schedule
Olympus Jr. High
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Rosamond Elementary
Detail  Schedule
Bluffdale Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 16U South A
Date: 8/21,8/26,8/28,9/8,9/9,9/13,9/16,9/23,9/30,10/4,10/6,10/7,10/12,10/14,10/18,10/23,10/25,10/28
Venue: Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
Carbon High Field
Detail  Schedule
G Hillman Recreation Complex
Detail  Schedule
Mesquite Park
Detail  Schedule
Mountain Ridge Jr High
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 17U Premier 1
Date: 8/22,8/26,9/7,9/9,9/13,9/16,9/20,9/23,9/25,9/27,9/28,9/29,9/30,10/2,10/4,10/6,10/7,10/10,10/14
Venue: Park City Sports Complex
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
IHC Fields
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Lehi High School
Detail  Schedule
Lone Peak Park (sandy)
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 17U Premier 2
Date: 8/26,9/9,9/15,9/16,9/19,9/20,9/23,9/26,9/27,9/30,10/3,10/5,10/7,10/10,10/11,10/14
Venue: Eastmont Middle
Detail  Schedule
Grandview Park (Provo)
Detail  Schedule
Mount Ogden Park
Detail  Schedule
West Lake Jr. High
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Roy West Park
Detail  Schedule
Franklin Soccer Field
Detail  Schedule
Willow Pond
Detail  Schedule
Pioneer Elementary
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
Woods Cross High School
Detail  Schedule
Lone Peak Park (sandy)
Detail  Schedule
Midvalley E.S.
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 17U Division 1
Date: 8/26,8/28,9/6,9/7,9/9,9/13,9/14,9/16,9/19,9/20,9/21,9/23,9/28,9/30,10/3,10/5,10/6,10/7,10/10,10/12,10/14,10/25,10/26
Venue: Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Ira Allen Field
Detail  Schedule
Mountain Ridge Jr High
Detail  Schedule
Skyridge High School
Detail  Schedule
Wasatch Jr. High
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
Lone Peak Park (sandy)
Detail  Schedule
IHC Fields
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
Olympus Jr. High
Detail  Schedule
Timberline Jr. High
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Hyrum Soccer Complex
Detail  Schedule
Olympic Park
Detail  Schedule
Westlake High School
Detail  Schedule
Midvalley E.S.
Detail  Schedule
Bluffdale Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 17U Division 2
Date: 8/23,8/26,8/28,8/30,9/9,9/11,9/16,9/22,9/23,9/28,9/30,10/2,10/3,10/7,10/10,10/13,10/14,10/16,10/17,10/23,10/30
Venue: Eastmont Middle
Detail  Schedule
Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
Salem Hills High School
Detail  Schedule
Young Ward College Ward
Detail  Schedule
Mount Ogden Park
Detail  Schedule
G Hillman Recreation Complex
Detail  Schedule
Midvalley E.S.
Detail  Schedule
Brigham City Sports Complex
Detail  Schedule
Healey Park
Detail  Schedule
Mount Lewis
Detail  Schedule
Lone Peak Park (sandy)
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 17U Division 3
Date: 8/22,8/25,8/26,9/6,9/9,9/13,9/15,9/16,9/23,9/28,9/30,10/3,10/7,10/10,10/11,10/13,10/14,10/17,10/23,10/24,10/26,10/27,10/28,11/1
Venue: Barlow Park
Detail  Schedule
Rocky Mtn. Middle
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Fairmont Park
Detail  Schedule
Syr Arts Acad
Detail  Schedule
Tooele High School
Detail  Schedule
G Hillman Recreation Complex
Detail  Schedule
Highland High School
Detail  Schedule
Roy West Park
Detail  Schedule
Sertoma Park
Detail  Schedule
Stansbury HS
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 17U North D4 Preseason
Date: 8/21,8/23,8/24,8/25
Venue: Millcreek Jr High
Detail  Schedule
Barlow Park
Detail  Schedule
Mount Ogden Park
Detail  Schedule
Roy West Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 17U North D4
Date: 8/26,8/28,8/29,9/9,9/12,9/16,9/20,9/21,9/23,9/30,10/3,10/4,10/7,10/14,10/17,10/18,10/28
Venue: Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Mount Ogden Park
Detail  Schedule
Spring Creek
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Barlow Park
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Millcreek Jr High
Detail  Schedule
Roy West Park
Detail  Schedule
Holt ES
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 17U South D4
Date: 8/26,8/29,8/30,9/5,9/9,9/12,9/16,9/18,9/19,9/23,9/27,9/28,9/30,10/3,10/4,10/7,10/14,10/17,10/18
Venue: Eastmont Middle
Detail  Schedule
Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
Rosamond Elementary
Detail  Schedule
Willow Pond
Detail  Schedule
Mountain Ridge Jr High
Detail  Schedule
Union MS
Detail  Schedule
Healey Park
Detail  Schedule
Lone Peak Park (sandy)
Detail  Schedule
Olympic Park
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Midvalley E.S.
Detail  Schedule
Salem Hills High School
Detail  Schedule
North Lake Park
Detail  Schedule
Aspen Elementary
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 18U Premier 1
Date: 8/24,8/26,9/7,9/9,9/13,9/16,9/18,9/19,9/22,9/23,9/27,9/30,10/3,10/7,10/10,10/11,10/12,10/14,10/28
Venue: RAC
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Spence Eccles Complex
Detail  Schedule
Fairmont Park
Detail  Schedule
Blackhawk
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Woods Cross High School
Detail  Schedule
Mount Lewis
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 18U Premier 2
Date: 8/26,8/30,9/6,9/7,9/9,9/13,9/14,9/16,9/19,9/20,9/23,9/25,9/27,9/30,10/4,10/7,10/9,10/11,10/14,10/16,11/9
Venue: IHC Fields
Detail  Schedule
Mountain Ridge Jr High
Detail  Schedule
Lone Peak Park (sandy)
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
Wasatch Jr. High
Detail  Schedule
Spence Eccles Complex
Detail  Schedule
Smooth Canyon
Detail  Schedule
Mount Lewis
Detail  Schedule
Plymouth Elem
Detail  Schedule
Midvalley E.S.
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 18U Division 1
Date: 8/26,8/30,9/9,9/14,9/16,9/21,9/22,9/23,9/28,9/30,10/5,10/6,10/7,10/12,10/14,10/18,10/21,10/28
Venue: Ellison Park
Detail  Schedule
Healey Park
Detail  Schedule
Olympic Park
Detail  Schedule
Rosamond Elementary
Detail  Schedule
Bluffdale Park
Detail  Schedule
Millcreek Jr High
Detail  Schedule
Mills Park
Detail  Schedule
Skyridge High School
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Rocky Mtn. Middle
Detail  Schedule
Blackhawk
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 18U Division 2
Date: 8/23,8/26,8/31,9/5,9/6,9/9,9/11,9/16,9/18,9/20,9/23,9/26,9/27,9/30,10/2,10/4,10/7,10/12,10/14,10/16,10/17,10/24
Venue: G Hillman Recreation Complex
Detail  Schedule
Bennion Jr. High
Detail  Schedule
IHC Fields
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Willow Pond
Detail  Schedule
Franklin Soccer Field
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Spence Eccles Complex
Detail  Schedule
Whedon Farm Regional Park
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
Midvalley E.S.
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
Mount Lewis
Detail  Schedule
Highland High School
Detail  Schedule
Lone Peak Park (sandy)
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 18U Division 3
Date: 8/22,8/25,8/26,9/8,9/9,9/12,9/14,9/15,9/16,9/19,9/23,9/26,9/29,9/30,10/4,10/7,10/13,10/14,10/17,10/28,11/4
Venue: Eastmont Middle
Detail  Schedule
James E Moss
Detail  Schedule
Bennion Jr. High
Detail  Schedule
Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
Spence Eccles Complex
Detail  Schedule
Tooele High School
Detail  Schedule
Lone Peak Park (sandy)
Detail  Schedule
Roy West Park
Detail  Schedule
Stansbury HS
Detail  Schedule
Healey Park
Detail  Schedule
Whedon Farm Regional Park
Detail  Schedule
Aspen Elementary
Detail  Schedule
Art Dye
Detail  Schedule
Mount Lewis
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 18U Division 4
Date: 8/24,8/26,8/29,9/9,9/13,9/15,9/16,9/19,9/21,9/23,9/28,9/29,9/30,10/4,10/5,10/7,10/12,10/13,10/14,10/19,10/26,10/28
Venue: Ellison Park
Detail  Schedule
Granger High School
Detail  Schedule
Mills Park
Detail  Schedule
Oakley Rec Complex
Detail  Schedule