Venues
Shown below are the proposed venues for the tournament games.
Age Group Bracket
Boys 9U North Red
Date: 3/23,3/27,3/30,4/12,4/13,4/15,4/17,4/20,4/24,4/26,5/1,5/4,5/8,5/11,5/15,5/17,5/18,5/22
Venue: Fox Glenn Park
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
Blackhawk
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 9U North White
Date: 3/20,3/24,3/27,3/29,4/14,4/17,4/21,4/24,4/28,5/1,5/5,5/7,5/8,5/12,5/15,5/19,5/20,5/22
Venue: Fox Glenn Park
Detail  Schedule
Central Park
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
Wadman Soccer Complex
Detail  Schedule
Bountiful Jr. High
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
JC Park
Detail  Schedule
Angel Street (Tournament)
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 9U North Blue
Date: 3/20,3/25,3/27,4/1,4/10,4/15,4/17,4/22,4/24,4/27,5/1,5/6,5/8,5/13,5/15,5/18,5/19,5/22
Venue: Bountiful Jr. High
Detail  Schedule
Fox Glenn Park
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Grandview Park
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Wadman Soccer Complex
Detail  Schedule
North Steed
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 9U Metro Red
Date: 3/20,3/25,3/27,4/10,4/13,4/17,4/20,4/21,4/22,4/24,4/26,4/28,4/30,5/1,5/3,5/4,5/6,5/8,5/11,5/13,5/15,5/18,5/19,5/22
Venue: Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Copperview ES
Detail  Schedule
Rosecrest
Detail  Schedule
Oquirrh Elementary
Detail  Schedule
Autumn Hills Park
Detail  Schedule
Farnsworth Elementary
Detail  Schedule
Riverside Elem WJ
Detail  Schedule
Majestic Elementary (West Jordan)
Detail  Schedule
Oquirrh Shadow Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 9U Metro White
Date: 3/20,3/23,3/24,3/25,4/7,4/10,4/13,4/16,4/17,4/20,4/24,4/26,4/28,5/1,5/3,5/5,5/8,5/10,5/11,5/12,5/15,5/17,5/22
Venue: Bluffdale Elementary
Detail  Schedule
Copperview ES
Detail  Schedule
Pioneer Elementary
Detail  Schedule
Rosecrest
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Liberty Elementary
Detail  Schedule
Wilson Elem. (SLC)
Detail  Schedule
Autumn Hills Park
Detail  Schedule
Oquirrh Elementary
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Park City
Detail  Schedule
Trailside Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 9U Metro Blue
Date: 3/20,3/23,4/10,4/12,4/13,4/17,4/20,4/21,4/24,4/27,5/1,5/8,5/12,5/13,5/15,5/17,5/22
Venue: Bluffdale Elementary
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Overlake Elementary
Detail  Schedule
Copperview ES
Detail  Schedule
Deseret Peak Complex
Detail  Schedule
Riverside Elem WJ
Detail  Schedule
Country Crossing
Detail  Schedule
Union MS
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Park City
Detail  Schedule
Trailside Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 9U Metro Green
Date: 3/20,3/27,4/7,4/9,4/10,4/12,4/15,4/17,4/23,4/24,4/29,5/1,5/5,5/8,5/11,5/15,5/18,5/22
Venue: USA United Soccer Center
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Country Crossing
Detail  Schedule
Westpointe Park
Detail  Schedule
Rosecrest
Detail  Schedule
Terra Linda ES
Detail  Schedule
Bluffdale Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 9U South Red
Date: 3/20,3/23,3/24,3/27,4/12,4/17,4/21,4/24,4/26,5/1,5/8,5/11,5/15,5/21,5/22
Venue: Geneva Elementary
Detail  Schedule
Osier
Detail  Schedule
UAFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Legacy Elementary
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Vista Heights Jr. High
Detail  Schedule
Cobblestone
Detail  Schedule
Deerfield Elementary
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 9U South White
Date: 3/20,3/27,4/16,4/17,4/21,4/23,4/24,5/1,5/3,5/4,5/8,5/10,5/12,5/15,5/18,5/20,5/22
Venue: Deerfield Elementary
Detail  Schedule
Geneva Elementary
Detail  Schedule
Osier
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Legacy Elementary
Detail  Schedule
Mountain Ridge Jr High
Detail  Schedule
Cobblestone
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 9U South Blue
Date: 3/20,3/25,3/26,3/27,3/30,4/1,4/10,4/15,4/16,4/17,4/19,4/22,4/23,4/24,4/29,5/1,5/3,5/6,5/7,5/8,5/10,5/12,5/15,5/17,5/18,5/19,5/20,5/22
Venue: UAFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Vista Heights Jr. High
Detail  Schedule
Legacy Elementary
Detail  Schedule
Snow College Complex
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Geneva Elementary
Detail  Schedule
Cobblestone
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 10U North A
Date: 3/24,4/15,4/17,4/19,4/22,4/23,4/24,4/27,4/28,4/29,5/1,5/3,5/6,5/8,5/11,5/12,5/15,5/17,5/18,5/22
Venue: Legacy Events Center
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
JC Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 10U North B
Date: 3/20,3/23,3/26,3/30,4/13,4/15,4/17,4/19,4/20,4/24,4/27,5/1,5/4,5/5,5/6,5/8,5/10,5/15,5/18,5/22,5/27
Venue: Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Fox Glenn Park
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
North Steed
Detail  Schedule
Spring Creek
Detail  Schedule
Wadman Soccer Complex
Detail  Schedule
Grandview Park
Detail  Schedule
Meadow Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 10U North C
Date: 3/25,3/26,3/27,4/12,4/16,4/17,4/21,4/24,4/30,5/1,5/2,5/7,5/8,5/12,5/14,5/15,5/18,5/21,5/22
Venue: Fox Glenn Park
Detail  Schedule
Wadman Soccer Complex
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Romrell Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 10U North D
Date: 3/22,3/27,4/7,4/12,4/17,4/19,4/20,4/24,5/1,5/3,5/8,5/13,5/15,5/22
Venue: Bountiful Jr. High
Detail  Schedule
Wadman Soccer Complex
Detail  Schedule
JC Park
Detail  Schedule
Blackhawk
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Morgan MS
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 10U North E
Date: 3/20,3/27,4/13,4/16,4/17,4/20,4/24,4/30,5/1,5/5,5/8,5/11,5/13,5/15,5/21,5/22,5/25
Venue: Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Morgan MS
Detail  Schedule
Romrell Park
Detail  Schedule
Angel Street (Tournament)
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 10U Metro A
Date: 3/20,3/24,3/25,3/27,4/6,4/10,4/13,4/17,4/19,4/20,4/21,4/22,4/27,4/28,5/1,5/3,5/4,5/8,5/10,5/11,5/15,5/18,5/22
Venue: Riverside Elem WJ
Detail  Schedule
USA United Soccer Center
Detail  Schedule
Oquirrh Elementary
Detail  Schedule
Bluffdale Park
Detail  Schedule
Copperview ES
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Rosecrest
Detail  Schedule
Bluffdale Elementary
Detail  Schedule
Westpointe Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 10U Metro B
Date: 3/20,3/22,3/23,3/27,3/30,4/10,4/13,4/15,4/17,4/20,4/21,4/24,4/26,4/28,5/1,5/4,5/5,5/8,5/11,5/13,5/15,5/17,5/18,5/22
Venue: Riverside Elem WJ
Detail  Schedule
Copperview ES
Detail  Schedule
Liberty Elementary
Detail  Schedule
Rosecrest
Detail  Schedule
Laird Park
Detail  Schedule
Autumn Hills Park
Detail  Schedule
Majestic Elementary (West Jordan)
Detail  Schedule
Country Crossing
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 10U Metro C
Date: 3/20,3/23,4/10,4/12,4/13,4/17,4/19,4/20,4/24,4/27,5/1,5/5,5/8,5/12,5/13,5/14,5/15,5/18,5/20,5/22
Venue: Bluffdale Park
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Deseret Peak Complex
Detail  Schedule
Pioneer Elementary
Detail  Schedule
Oquirrh Elementary
Detail  Schedule
Wilson Elem. (SLC)
Detail  Schedule
Terra Linda ES
Detail  Schedule
Trailside Park
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Park City
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 10U Metro D
Date: 3/20,4/9,4/10,4/14,4/17,4/24,4/30,5/1,5/3,5/8,5/15,5/19,5/21,5/22
Venue: Bluffdale Elementary
Detail  Schedule
Liberty Elementary
Detail  Schedule
Rosecrest
Detail  Schedule
Union MS
Detail  Schedule
Autumn Hills Park
Detail  Schedule
Wilson Elem. (SLC)
Detail  Schedule
Country Crossing
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 10U Metro E
Date: 3/20,3/26,4/10,4/13,4/14,4/16,4/17,4/21,4/24,4/27,4/28,5/1,5/3,5/8,5/12,5/14,5/15,5/22
Venue: USA United Soccer Center
Detail  Schedule
Valley Jr. High
Detail  Schedule
Rosecrest
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Galena Hills Park
Detail  Schedule
Union Middle School
Detail  Schedule
Westpointe Park
Detail  Schedule
Oakley Rec Complex
Detail  Schedule
Trailside Park
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Park City
Detail  Schedule
Copperview ES
Detail  Schedule
Sprucewood Elementary
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 10U South A
Date: 3/20,3/24,3/27,4/14,4/16,4/17,4/19,4/23,4/24,4/26,5/1,5/4,5/8,5/12,5/14,5/15,5/18,5/22,5/26
Venue: Deerfield Elementary
Detail  Schedule
Sertoma Park
Detail  Schedule
Legacy Elementary
Detail  Schedule
UAFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Geneva Elementary
Detail  Schedule
Cobblestone
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 10U South B
Date: 3/19,3/20,3/23,3/27,3/30,4/12,4/14,4/17,4/20,4/24,4/26,4/28,4/29,5/1,5/3,5/6,5/8,5/10,5/15,5/17,5/22,5/24
Venue: Legacy Elementary
Detail  Schedule
Sertoma Park
Detail  Schedule
Vista Heights Jr. High
Detail  Schedule
UAFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
American Preparatory Academy
Detail  Schedule
Cobblestone
Detail  Schedule
Oak Canyon Jr. High
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 10U South C
Date: 3/20,3/27,3/30,4/12,4/17,4/24,4/28,5/1,5/4,5/8,5/12,5/15,5/18,5/22
Venue: American Preparatory Academy
Detail  Schedule
Deerfield Elementary
Detail  Schedule
Geneva Elementary
Detail  Schedule
Snow College Complex
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Cobblestone
Detail  Schedule
Maple Ridge
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 11U Premier Purple
Date: 3/20,3/27,4/10,4/14,4/17,4/20,4/21,4/24,4/28,5/1,5/3,5/5,5/8,5/10,5/12,5/13,5/15
Venue: IHC Fields
Detail  Schedule
Deerfield Elementary
Detail  Schedule
Buttercup Park
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Riverside Elem WJ
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Sandy
Detail  Schedule
Bountiful Jr. High
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
Millcreek Jr High
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
Holdaway Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 11U Premier Orange
Date: 3/20,3/22,3/25,3/27,4/9,4/12,4/13,4/14,4/17,4/21,4/24,4/27,4/28,4/29,5/1,5/4,5/6,5/8,5/12,5/14,5/15
Venue: Timberline Jr. High
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
UAFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Heber Valley Elem
Detail  Schedule
Blackridge Elementary
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
Southwood Park
Detail  Schedule
Angel Street (Tournament)
Detail  Schedule
Bountiful Jr. High
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 11U Division 1
Date: 3/20,3/22,3/27,3/29,4/5,4/10,4/12,4/13,4/15,4/17,4/19,4/20,4/24,4/26,4/28,5/1,5/3,5/4,5/5,5/8,5/10,5/15,5/17,5/22
Venue: Hindley Park
Detail  Schedule
IHC Fields
Detail  Schedule
Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Wilson Elem. (SLC)
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
Barlow Park
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Southwood Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 11U North A
Date: 3/20,3/23,3/27,4/13,4/17,4/19,4/20,4/24,4/27,4/28,5/1,5/3,5/5,5/6,5/8,5/11,5/12,5/15,5/18,5/21,5/22
Venue: Pioneer Park
Detail  Schedule
Millcreek Jr High
Detail  Schedule
Cedar Ridge ES
Detail  Schedule
Kent Smith Park
Detail  Schedule
Mount Lewis
Detail  Schedule
Blackhawk
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Bountiful Jr. High
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 11U North B
Date: 3/20,3/22,3/27,4/12,4/13,4/15,4/17,4/19,4/24,5/1,5/3,5/4,5/5,5/8,5/11,5/14,5/15,5/17,5/19,5/22
Venue: Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
McCall Park
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
River Heights Elementary
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Blackhawk
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Mount Lewis
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 11U North C
Date: 3/20,3/25,3/27,4/10,4/16,4/17,4/19,4/23,4/24,5/1,5/5,5/7,5/8,5/10,5/13,5/14,5/15,5/17,5/19,5/20,5/22
Venue: Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
Meadow Park
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Hyrum Soccer Complex
Detail  Schedule
McCall Park
Detail  Schedule
Blackhawk
Detail  Schedule
Hooper North Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 11U North D
Date: 3/20,3/22,3/27,4/8,4/12,4/14,4/17,4/19,4/24,4/27,5/1,5/8,5/13,5/15,5/22,5/24
Venue: Millcreek Jr High
Detail  Schedule
Pioneer Park
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
River Heights Elementary
Detail  Schedule
Barlow Park
Detail  Schedule
Blackhawk
Detail  Schedule
Kent Smith Park
Detail  Schedule
Grandview Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 11U North E
Date: 3/24,3/27,4/1,4/10,4/16,4/17,4/22,4/23,4/24,4/29,5/1,5/8,5/13,5/14,5/22
Venue: Legacy Events Center
Detail  Schedule
McGriff
Detail  Schedule
Bountiful Jr. High
Detail  Schedule
Millcreek Jr High
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Mount Lewis
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 11U Metro A
Date: 3/20,3/23,4/10,4/12,4/13,4/15,4/17,4/19,4/20,4/23,4/24,4/26,4/29,5/1,5/3,5/5,5/7,5/8,5/10,5/12,5/13,5/14,5/15,5/18,5/19,5/22
Venue: Butler M.S.
Detail  Schedule
Riverside Elem WJ
Detail  Schedule
Terra Linda ES
Detail  Schedule
Blackridge Elementary
Detail  Schedule
Buttercup Park
Detail  Schedule
Joel P. Jensen Middle School
Detail  Schedule
Western Springs
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Sandy
Detail  Schedule
Umbria Estates
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 11U Metro C
Date: 3/20,4/10,4/12,4/14,4/15,4/17,4/19,4/24,4/26,4/28,5/1,5/5,5/7,5/8,5/11,5/13,5/15,5/17,5/21,5/22
Venue: Butler M.S.
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Sandy
Detail  Schedule
Umbria Estates
Detail  Schedule
Western Springs
Detail  Schedule
Deseret Peak Complex
Detail  Schedule
Galena Hills Park
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
Wilson Elem. (SLC)
Detail  Schedule
Blackridge Elementary
Detail  Schedule
Buttercup Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 11U Metro B
Date: 3/22,4/7,4/10,4/12,4/13,4/17,4/19,4/21,4/24,4/27,4/29,5/1,5/4,5/6,5/7,5/8,5/15,5/17,5/20,5/22,5/26
Venue: Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
Westpointe Park
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Sandy
Detail  Schedule
Jordan Ridge Park
Detail  Schedule
Umbria Estates
Detail  Schedule
Buttercup Park
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Park City
Detail  Schedule
Trailside Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 11U Metro D
Date: 3/20,3/24,4/6,4/7,4/10,4/15,4/17,4/20,4/21,4/24,4/27,4/29,5/1,5/3,5/6,5/8,5/10,5/12,5/15,5/17,5/18,5/19,5/22
Venue: Terra Linda ES
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Northlake Elementary
Detail  Schedule
Bluffdale Park
Detail  Schedule
Farnsworth Elementary
Detail  Schedule
Southwood Park
Detail  Schedule
Highland Park
Detail  Schedule
Umbria Estates
Detail  Schedule
Westpointe Park
Detail  Schedule
Trailside Park
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Park City
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 11U South A
Date: 3/20,3/22,3/23,3/25,3/26,3/27,3/29,3/30,3/31,4/1,4/10,4/12,4/16,4/17,4/21,4/24,4/27,4/29,5/1,5/8,5/15,5/18,5/19,5/22,5/26
Venue: Sertoma Park
Detail  Schedule
Timberline Jr. High
Detail  Schedule
American Fork Jr
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Deerfield Elementary
Detail  Schedule
Mountain Ridge Jr High
Detail  Schedule
Heber Valley Elem
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 11U South B
Date: 3/20,3/23,3/27,4/1,4/17,4/19,4/21,4/22,4/24,5/1,5/8,5/10,5/15,5/17,5/20,5/22
Venue: Snow College Complex
Detail  Schedule
UAFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Vernal middle school
Detail  Schedule
Centennial Park (south)
Detail  Schedule
Smooth Canyon
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Heber Valley Elem
Detail  Schedule
Deerfield Elementary
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 12U Premier Black
Date: 3/20,3/25,3/27,3/31,4/10,4/13,4/14,4/17,4/20,4/22,4/24,4/27,4/29,5/1,5/4,5/8,5/10,5/12,5/13,5/15
Venue: Willow Creek Park, Sandy
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Greens Park
Detail  Schedule
Hidden Village
Detail  Schedule
IHC Fields
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Kent Smith Park
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Buttercup Park
Detail  Schedule
Highland Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 12U Premier Silver
Date: 3/20,3/27,3/29,4/10,4/15,4/17,4/22,4/23,4/24,4/29,4/30,5/1,5/5,5/8,5/13,5/15,5/22
Venue: McCall Park
Detail  Schedule
Sertoma Park
Detail  Schedule
Timberline Jr. High
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Blackridge Elementary
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
Heber Valley Elem
Detail  Schedule
IHC Fields
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 12U Division 1
Date: 3/20,3/22,3/23,3/27,3/29,4/1,4/10,4/12,4/14,4/15,4/17,4/22,4/24,4/26,4/27,5/1,5/3,5/4,5/8,5/11,5/12,5/15,5/20,5/22
Venue: Deerfield Elementary
Detail  Schedule
Greens Park
Detail  Schedule
Riverside Elem WJ
Detail  Schedule
Timberline Jr. High
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
Vista Heights Jr. High
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Western Springs
Detail  Schedule
McCall Park
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Blackridge Elementary
Detail  Schedule
Cedar Ridge ES
Detail  Schedule
Hooper North Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 12U Division 2
Date: 3/20,3/25,3/27,4/7,4/10,4/12,4/17,4/24,4/28,5/1,5/5,5/8,5/12,5/13,5/15,5/19,5/21,5/22
Venue: McGriff
Detail  Schedule
Northlake Elementary
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Pioneer Park
Detail  Schedule
Bountiful Jr. High
Detail  Schedule
Highland Park
Detail  Schedule
Mount Lewis
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 12U North A
Date: 3/20,3/25,4/8,4/12,4/15,4/16,4/17,4/19,4/21,4/23,4/24,4/26,4/29,5/1,5/3,5/8,5/11,5/12,5/15,5/22,5/26
Venue: Millcreek Jr High
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Blackhawk
Detail  Schedule
Kent Smith Park
Detail  Schedule
Mount Lewis
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 12U North B
Date: 3/20,3/26,3/27,4/12,4/14,4/15,4/16,4/17,4/23,4/24,5/1,5/6,5/8,5/13,5/15,5/17,5/19,5/22
Venue: Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
Weber County School District
Detail  Schedule
Barlow Park
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
River Heights Elementary
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 12U North C
Date: 3/20,3/23,3/27,3/30,4/8,4/10,4/13,4/17,4/22,4/24,4/27,4/28,5/1,5/4,5/7,5/8,5/12,5/15,5/22
Venue: Constitution Park
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
McCall Park
Detail  Schedule
Pioneer Park
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Blackhawk
Detail  Schedule
Kent Smith Park
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 12U North D
Date: 3/20,3/26,4/10,4/13,4/16,4/17,4/24,4/30,5/1,5/7,5/8,5/11,5/14,5/15,5/22
Venue: Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Bountiful Jr. High
Detail  Schedule
Kent Smith Park
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Millcreek Jr High
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Grandview Park
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 12U Metro A
Date: 3/20,3/22,4/10,4/12,4/14,4/17,4/19,4/21,4/24,4/27,4/28,4/30,5/4,5/5,5/6,5/7,5/8,5/11,5/12,5/15,5/22
Venue: Buttercup Park
Detail  Schedule
Terra Linda ES
Detail  Schedule
Western Springs
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Sandy
Detail  Schedule
James E Moss
Detail  Schedule
Joel P. Jensen Middle School
Detail  Schedule
Jordan Ridge Park
Detail  Schedule
Wilson Elem. (SLC)
Detail  Schedule
Westpointe Park
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
High Point Park
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 12U Metro B
Date: 3/20,3/22,3/24,4/8,4/10,4/15,4/16,4/17,4/19,4/24,4/28,5/1,5/8,5/10,5/12,5/15,5/17,5/21,5/22,5/24
Venue: Willow Creek Park, Sandy
Detail  Schedule
Blackridge Elementary
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
Southwood Park
Detail  Schedule
Hunter Park
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Buttercup Park
Detail  Schedule
Umbria Estates
Detail  Schedule
James E Moss
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Hidden Village
Detail  Schedule
Trailside Park
Detail  Schedule
Trailside Elementary
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 12U Metro C
Date: 3/20,3/23,3/27,4/6,4/7,4/10,4/17,4/21,4/22,4/24,4/27,4/28,5/1,5/8,5/13,5/15,5/22
Venue: High Point Park
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Hidden Village
Detail  Schedule
Riverside Elem WJ
Detail  Schedule
Majestic Elementary (West Jordan)
Detail  Schedule
Blackridge Elementary
Detail  Schedule
Valley Jr. High
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Park City
Detail  Schedule
Trailside Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 12U Metro D
Date: 3/20,3/22,3/23,3/25,3/27,4/10,4/15,4/17,4/22,4/23,4/24,4/27,4/28,4/29,4/30,5/1,5/4,5/6,5/8,5/11,5/12,5/15,5/17,5/19,5/21,5/22
Venue: High Point Park
Detail  Schedule
Bluffdale Park
Detail  Schedule
Deseret Peak Complex
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Sandy
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Galena Hills Park
Detail  Schedule
Valley Jr. High
Detail  Schedule
Westpointe Park
Detail  Schedule
Wilson Elem. (SLC)
Detail  Schedule
Northlake Elementary
Detail  Schedule
Umbria Estates
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 12U South A
Date: 3/20,3/22,3/23,3/25,3/27,3/29,3/31,4/14,4/17,4/19,4/24,5/1,5/3,5/6,5/8,5/10,5/11,5/15,5/17,5/22,5/24
Venue: Osier
Detail  Schedule
UAFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Deerfield Elementary
Detail  Schedule
Hindley Park
Detail  Schedule
IHC Fields
Detail  Schedule
Centennial Park (south)
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Price Fairground Sport Complex
Detail  Schedule
Geneva Elementary
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 12U South B
Date: 3/20,3/23,3/24,3/27,4/13,4/16,4/17,4/20,4/24,4/26,4/27,5/1,5/4,5/8,5/14,5/15,5/18,5/22
Venue: IHC Fields
Detail  Schedule
UAFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Vernal middle school
Detail  Schedule
Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
Heber Valley Elem
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Centennial Park (south)
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 13U Premier 1
Date: 3/20,4/2,4/10,4/14,4/17,4/19,4/21,4/23,4/24,4/28,4/29,5/1,5/4,5/6,5/8,5/13,5/14,5/15
Venue: Crescent MS
Detail  Schedule
IHC Fields
Detail  Schedule
White City Bear Park
Detail  Schedule
Timberline Jr. High
Detail  Schedule
La Roca Park
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
RSL Academy
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 13U Premier 2
Date: 3/20,3/23,3/27,3/29,4/6,4/10,4/12,4/13,4/16,4/20,4/21,4/22,4/24,4/27,4/29,5/1,5/4,5/6,5/8,5/10,5/12,5/13,5/15,5/18
Venue: Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
IHC Fields
Detail  Schedule
Smooth Canyon
Detail  Schedule
White City Bear Park
Detail  Schedule
Falcon Park
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Fairmont Park
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Ira Allen Field
Detail  Schedule
Timberline Jr. High
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 13U Division 1
Date: 3/23,3/27,4/1,4/5,4/6,4/8,4/10,4/12,4/15,4/17,4/19,4/20,4/21,4/22,4/24,4/27,4/29,5/1,5/5,5/6,5/8,5/11,5/12,5/13,5/15,5/20,5/21,5/22,5/26
Venue: Legacy Events Center
Detail  Schedule
North Point Elem.
Detail  Schedule
Westpointe Park
Detail  Schedule
Spence Eccles Complex
Detail  Schedule
Mueller Park
Detail  Schedule
G Hillman Recreation Complex
Detail  Schedule
Sertoma Park
Detail  Schedule
UAFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Spring Creek
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
RSL Academy Fields
Detail  Schedule
Mills Park
Detail  Schedule
Healey Park
Detail  Schedule
Franklin Soccer Field
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 13U Division 2
Date: 3/27,4/7,4/10,4/12,4/14,4/17,4/20,4/22,4/24,4/27,4/30,5/1,5/3,5/4,5/8,5/10,5/13,5/15,5/18,5/19,5/22
Venue: Falcon Park
Detail  Schedule
Barnes Park
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Willow Pond
Detail  Schedule
G Hillman Recreation Complex
Detail  Schedule
Barlow Park
Detail  Schedule
Rocky Mtn. Middle
Detail  Schedule
Bellview Elem.
Detail  Schedule
Mountain View (N. OGDEN)
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Crescent MS
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 13U Division 3
Date: 3/20,3/23,3/27,3/30,4/10,4/13,4/15,4/17,4/20,4/22,4/24,4/27,4/28,4/29,5/1,5/4,5/6,5/8,5/10,5/15,5/18,5/20,5/22
Venue: Smooth Canyon
Detail  Schedule
Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Farnsworth Elementary
Detail  Schedule
IHC Fields
Detail  Schedule
Barlow Park
Detail  Schedule
Fairmont Park
Detail  Schedule
Mueller Park
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Mills Park
Detail  Schedule
Mountain Ridge Jr High
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 13U North A
Date: 3/20,4/1,4/8,4/10,4/14,4/15,4/16,4/17,4/19,4/20,4/21,4/22,4/24,4/26,4/28,4/29,5/1,5/5,5/8,5/11,5/12,5/13,5/14,5/15,5/18,5/20,5/22
Venue: Mountain View (N. OGDEN)
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Kent Smith Park
Detail  Schedule
Alice C Harris
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Roy West Park
Detail  Schedule
Emma Russel
Detail  Schedule
Mills Park
Detail  Schedule
Barnes Park
Detail  Schedule
Millcreek Jr High
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 13U North B
Date: 3/22,4/5,4/12,4/17,4/19,4/20,4/24,4/30,5/1,5/3,5/8,5/10,5/12,5/13,5/15,5/17,5/21,5/22
Venue: Legacy Events Center
Detail  Schedule
Barnes Park
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Barlow Park
Detail  Schedule
Hyrum Soccer Complex
Detail  Schedule
Mueller Park
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 13U North C
Date: 3/20,3/23,3/27,4/13,4/15,4/16,4/17,4/20,4/24,4/27,5/1,5/3,5/4,5/8,5/10,5/15,5/19,5/22
Venue: Brigham City Sports Complex
Detail  Schedule
Mills Park
Detail  Schedule
Roy West Park
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Heritage Park (NIbley)
Detail  Schedule
Mueller Park
Detail  Schedule
Eden Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 13U Metro A
Date: 3/22,3/23,3/24,3/27,4/10,4/16,4/17,4/20,4/24,4/26,4/27,4/29,4/30,5/1,5/3,5/6,5/8,5/12,5/13,5/15,5/20,5/22
Venue: Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
Bellview Elem.
Detail  Schedule
White City Bear Park
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Crescent MS
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Park City
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 13U Metro B
Date: 3/24,4/10,4/17,4/21,4/22,4/24,4/27,5/1,5/5,5/8,5/10,5/14,5/15,5/19,5/20,5/22
Venue: Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
Bennion Jr. High
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Westvale Elementary
Detail  Schedule
Park City Sports Complex
Detail  Schedule
Galena Hills Park
Detail  Schedule
Joel P. Jensen Middle School
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Park City
Detail  Schedule
Whedon Farm Regional Park
Detail  Schedule
Midvalley E.S.
Detail  Schedule
Trailside Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 13U Metro C
Date: 3/20,3/23,4/9,4/10,4/13,4/17,4/24,5/1,5/4,5/7,5/8,5/10,5/13,5/15,5/18,5/20,5/21,5/22,5/25
Venue: Westvale Elementary
Detail  Schedule
Bellview Elem.
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Rosamond Elementary
Detail  Schedule
Midvalley E.S.
Detail  Schedule
Deseret Peak Complex
Detail  Schedule
Crescent MS
Detail  Schedule
White City Bear Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 13U Metro D
Date: 3/20,3/24,4/10,4/16,4/17,4/22,4/24,5/1,5/8,5/15,5/18,5/22
Venue: Butler M.S.
Detail  Schedule
Westvale Elementary
Detail  Schedule
Willow Pond
Detail  Schedule
Sand Hill Park Field
Detail  Schedule
Deseret Peak Complex
Detail  Schedule
Oakley Rec Complex
Detail  Schedule
Murray Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 13U South A
Date: 3/20,3/25,3/27,4/1,4/12,4/17,4/23,4/24,4/27,4/28,5/1,5/6,5/7,5/8,5/13,5/15,5/19,5/20,5/21,5/22
Venue: American Fork Jr
Detail  Schedule
Healey Park
Detail  Schedule
IHC Fields
Detail  Schedule
UAFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Aspen Elementary
Detail  Schedule
G Hillman Recreation Complex
Detail  Schedule
Rocky Mtn. Middle
Detail  Schedule
Sertoma Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 13U South B
Date: 3/20,3/22,3/27,3/29,4/12,4/17,4/21,4/24,4/27,5/1,5/3,5/10,5/11,5/13,5/15,5/17,5/22
Venue: UAFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
Smooth Canyon
Detail  Schedule
Mapleton Elementary
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Price Fairground Sport Complex
Detail  Schedule
USU East
Detail  Schedule
Aspen Elementary
Detail  Schedule
Healey Park
Detail  Schedule
G Hillman Recreation Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 13U South C
Date: 3/20,3/22,3/27,3/29,4/10,4/12,4/15,4/17,4/19,4/24,4/28,5/1,5/6,5/8,5/12,5/15,5/19,5/22
Venue: Vista Heights Jr. High
Detail  Schedule
Ephraim Middle School
Detail  Schedule
Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
G Hillman Recreation Complex
Detail  Schedule
Rocky Mtn. Middle
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 14U Premier 1
Date: 3/27,4/10,4/12,4/13,4/17,4/20,4/22,4/24,4/28,5/1,5/4,5/8,5/11,5/12,5/14,5/15,5/17
Venue: IHC Fields
Detail  Schedule
Murray Park
Detail  Schedule
La Roca Park
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
Timberline Jr. High
Detail  Schedule
Willow Pond
Detail  Schedule
Westpointe Park
Detail  Schedule
Highland Park
Detail  Schedule
RSL Academy Fields
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 14U Premier 2
Date: 3/23,3/27,3/31,4/10,4/15,4/17,4/19,4/20,4/22,4/24,4/27,4/29,5/1,5/3,5/4,5/5,5/8,5/11,5/13,5/15
Venue: Falcon Park
Detail  Schedule
Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
Vista Heights Jr. High
Detail  Schedule
Bellview Elem.
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
White City Bear Park
Detail  Schedule
La Roca Park
Detail  Schedule
Mills Park
Detail  Schedule
Rocky Mtn. Middle
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 14U Division 1
Date: 3/20,3/25,3/27,4/8,4/10,4/14,4/15,4/17,4/19,4/21,4/24,4/27,4/29,5/1,5/5,5/7,5/8,5/12,5/13,5/14,5/15,5/20,5/22
Venue: Sertoma Park
Detail  Schedule
Smooth Canyon
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Galena Hills Park
Detail  Schedule
Cedar Ridge ES
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Vista Heights Jr. High
Detail  Schedule
UAFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 14U Division 2
Date: 3/20,3/22,3/27,3/29,4/10,4/12,4/13,4/15,4/16,4/17,4/19,4/20,4/24,4/28,4/29,5/1,5/3,5/4,5/6,5/8,5/11,5/13,5/14,5/15,5/18,5/22
Venue: Pioneer Elementary
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Roy West Park
Detail  Schedule
Cub River Sports
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Blackhawk
Detail  Schedule
Spence Eccles Complex
Detail  Schedule
Mapleton Elementary
Detail  Schedule
Rosamond Elementary
Detail  Schedule
Bellview Elem.
Detail  Schedule
Ephraim Middle School
Detail  Schedule
Falcon Park
Detail  Schedule
Cedar Ridge ES
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 14U Division 3
Date: 3/20,3/24,3/27,3/31,4/7,4/10,4/13,4/17,4/20,4/21,4/23,4/24,4/27,4/28,5/1,5/3,5/5,5/6,5/7,5/8,5/11,5/13,5/15,5/17,5/18,5/19,5/20,5/21,5/22,5/25
Venue: UAFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
Vista Heights Jr. High
Detail  Schedule
Falcon Park
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Alice C Harris
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Cedar Ridge ES
Detail  Schedule
Park City Sports Complex
Detail  Schedule
Aspen Elementary
Detail  Schedule
Bellview Elem.
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Park City
Detail  Schedule
Storm Mountain
Detail  Schedule
Trailside Park
Detail  Schedule
Rosamond Elementary
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 14U North A
Date: 3/24,4/9,4/12,4/14,4/15,4/17,4/19,4/21,4/24,4/28,4/30,5/1,5/3,5/5,5/8,5/10,5/12,5/15,5/17,5/19,5/21,5/22,5/24,5/26
Venue: Mueller Park
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Kent Smith Park
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Alice C Harris
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Mills Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 14U North B
Date: 3/20,3/25,3/29,4/1,4/7,4/14,4/15,4/17,4/21,4/22,4/24,4/29,4/30,5/1,5/6,5/8,5/12,5/13,5/15,5/19,5/20,5/22,5/25,5/26
Venue: Mueller Park
Detail  Schedule
Roy West Park
Detail  Schedule
Spence Eccles Complex
Detail  Schedule
Mount Lewis
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Centennial Park (Perry)
Detail  Schedule
Heritage Park (NIbley)
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Hyrum Soccer Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 14U North C
Date: 3/20,3/27,4/16,4/17,4/23,4/24,4/30,5/1,5/7,5/8,5/15,5/18,5/21,5/22
Venue: Brigham City Sports Complex
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Heritage Park (NIbley)
Detail  Schedule
Mount Lewis
Detail  Schedule
Blackhawk
Detail  Schedule
Mount Ogden Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 14U Metro A
Date: 3/20,3/24,4/10,4/14,4/16,4/17,4/24,4/27,4/28,4/30,5/1,5/5,5/8,5/11,5/14,5/15,5/17,5/18,5/19,5/20,5/22
Venue: Storm Mountain
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Deseret Peak Complex
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
Bennion Jr. High
Detail  Schedule
Farnsworth Elementary
Detail  Schedule
Crescent MS
Detail  Schedule
Bellview Elem.
Detail  Schedule
White City Bear Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 14U Metro B
Date: 3/20,3/25,3/27,4/5,4/10,4/12,4/13,4/17,4/24,4/26,4/29,5/1,5/3,5/8,5/10,5/15,5/19,5/21,5/22
Venue: James E Moss
Detail  Schedule
Westvale Elementary
Detail  Schedule
Storm Mountain
Detail  Schedule
England Acres
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
Deseret Peak Complex
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Fairmont Park
Detail  Schedule
Highland Park
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Park City
Detail  Schedule
Crescent MS
Detail  Schedule
Sand Hill Park Field
Detail  Schedule
Trailside Park
Detail  Schedule
White City Bear Park
Detail  Schedule
Park City Sports Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 14U Metro C
Date: 3/20,3/26,3/27,3/30,4/1,4/8,4/9,4/10,4/16,4/17,4/19,4/20,4/23,4/24,4/29,5/1,5/4,5/6,5/8,5/11,5/15,5/17,5/18,5/22,5/24
Venue: Bellview Elem.
Detail  Schedule
England Acres
Detail  Schedule
Providence Hall High School
Detail  Schedule
Taylorsville E.S.
Detail  Schedule
Midvalley E.S.
Detail  Schedule
Whedon Farm Regional Park
Detail  Schedule
Westpointe Park
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Storm Mountain
Detail  Schedule
Joel P. Jensen Middle School
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Crescent MS
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 14U South A
Date: 3/20,3/24,3/27,3/31,4/14,4/17,4/21,4/24,4/28,4/30,5/1,5/6,5/8,5/10,5/11,5/15,5/17,5/18,5/22
Venue: North Point Elem.
Detail  Schedule
Franklin Soccer Field
Detail  Schedule
Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Timberline Jr. High
Detail  Schedule
Aspen Elementary
Detail  Schedule
Rocky Mtn. Middle
Detail  Schedule
Sertoma Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 14U South B
Date: 3/20,3/25,3/27,4/17,4/21,4/24,4/26,5/1,5/8,5/15,5/17,5/22
Venue: UAFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Vista Heights Jr. High
Detail  Schedule
Mapleton Elementary
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
G Hillman Recreation Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 15U Provisional North A
Date: 4/12,4/14,4/17,4/19,4/20,4/21,4/22,4/24,4/26,4/27,4/29,5/1,5/3,5/4,5/8,5/10,5/11,5/13,5/14,5/15,5/17,5/18,5/22,5/24,5/26
Venue: Barlow Park
Detail  Schedule
Millcreek Jr High
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Mills Park
Detail  Schedule
Mount Lewis
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Spence Eccles Complex
Detail  Schedule
River Heights Elementary
Detail  Schedule
Angel Street (Tournament)
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 15U Provisional North B
Date: 4/15,4/16,4/17,4/22,4/24,4/27,4/29,5/1,5/3,5/6,5/8,5/11,5/13,5/14,5/15,5/17,5/22,5/29
Venue: Angel Street Complex
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Kent Smith Park
Detail  Schedule
Mills Park
Detail  Schedule
Brigham City Sports Complex
Detail  Schedule
Centennial Park (Perry)
Detail  Schedule
La Roca Park
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Cub River Sports
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 15U Provisional Metro A
Date: 4/12,4/13,4/14,4/17,4/20,4/21,4/23,4/24,4/27,4/28,4/29,4/30,5/1,5/4,5/8,5/11,5/12,5/15,5/18,5/19,5/22
Venue: Deseret Peak Complex
Detail  Schedule
Midvalley E.S.
Detail  Schedule
Galena Hills Park
Detail  Schedule
Sand Hill Park Field
Detail  Schedule
Westvale Elementary
Detail  Schedule
James E Moss
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
Storm Mountain
Detail  Schedule
Bennion Jr. High
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Bellview Elem.
Detail  Schedule
Oquirrh Shadow Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 15U Provisional Metro B
Date: 4/13,4/17,4/20,4/21,4/24,4/26,4/27,4/29,5/1,5/3,5/4,5/8,5/12,5/15,5/18,5/19,5/22
Venue: Jackling E.S.
Detail  Schedule
Bellview Elem.
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
Oquirrh Shadow Park
Detail  Schedule
Deseret Peak Complex
Detail  Schedule
Highland Park
Detail  Schedule
Sand Hill Park Field
Detail  Schedule
Willow Pond
Detail  Schedule
Joel P. Jensen Middle School
Detail  Schedule
Galena Hills Park
Detail  Schedule
Falcon Park
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Whedon Farm Regional Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 15U Provisional South A
Date: 4/15,4/17,4/20,4/21,4/22,4/24,4/27,5/1,5/3,5/4,5/5,5/6,5/7,5/8,5/13,5/15,5/22
Venue: UAFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Mountain Ridge Jr High
Detail  Schedule
Rocky Mtn. Middle
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Timberline Jr. High
Detail  Schedule
Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
Salem Soccer Complex
Detail  Schedule
Oak Canyon Jr. High
Detail  Schedule
G Hillman Recreation Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 15U Provisional South B
Date: 4/12,4/17,4/19,4/22,4/24,4/26,5/1,5/4,5/6,5/8,5/10,5/11,5/13,5/15,5/17,5/21,5/22,5/24
Venue: Healey Park
Detail  Schedule
G Hillman Recreation Complex
Detail  Schedule
UAFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Nolen Park (Eagle Mountain)
Detail  Schedule
Price Fairground Sport Complex
Detail  Schedule
Salem Soccer Complex
Detail  Schedule
USU East
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 16U Provisional
Date: 4/15,4/17,4/20,4/21,4/22,4/24,4/27,5/1,5/4,5/6,5/8,5/11,5/12,5/13,5/15,5/18,5/19,5/21,5/22
Venue: Legacy Events Center
Detail  Schedule
Galena Hills Park
Detail  Schedule
La Roca Park
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Mills Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 16U Provisional North A
Date: 4/13,4/17,4/19,4/22,4/24,5/1,5/3,5/5,5/6,5/8,5/10,5/14,5/15,5/18,5/19,5/20,5/22
Venue: Roy West Park
Detail  Schedule
Millcreek Jr High
Detail  Schedule
Mount Lewis
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Mills Park
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 16U Provisional North B
Date: 4/16,4/17,4/23,4/24,4/30,5/1,5/2,5/6,5/8,5/12,5/14,5/15,5/19,5/22
Venue: Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Spence Eccles Complex
Detail  Schedule
Roy West Park
Detail  Schedule
Mills Park
Detail  Schedule
Barlow Park
Detail  Schedule
Mount Lewis
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 16U Provisional Metro A
Date: 4/17,4/22,4/24,4/26,4/30,5/1,5/3,5/8,5/10,5/13,5/14,5/15,5/18,5/19,5/21,5/22,5/24
Venue: Bellview Elem.
Detail  Schedule
England Acres
Detail  Schedule
Westvale Elementary
Detail  Schedule
Rosamond Elementary
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Willow Pond
Detail  Schedule
Storm Mountain
Detail  Schedule
Trailside Park
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
Falcon Park
Detail  Schedule
Park City Sports Complex
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Park City
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 16U Provisional South A
Date: 4/16,4/17,4/23,4/24,4/30,5/1,5/7,5/8,5/13,5/15,5/22
Venue: Aspen Elementary
Detail  Schedule
Healey Park
Detail  Schedule
UAFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Franklin Soccer Field
Detail  Schedule
Sertoma Park
Detail  Schedule
Timberline Jr. High
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 17U Prov North/Metro
Date: 4/13,4/14,4/17,4/20,4/21,4/24,4/28,5/1,5/6,5/7,5/8,5/10,5/14,5/15,5/19,5/22,5/25
Venue: West Jordan Complex
Detail  Schedule
Bellview Elem.
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Spence Eccles Complex
Detail  Schedule
Mills Park
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 17U Prov South/Metro
Date: 4/12,4/13,4/17,4/19,4/24,4/26,5/1,5/3,5/8,5/10,5/13,5/15,5/17,5/22,5/24
Venue: Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
Healey Park
Detail  Schedule
Bennion Jr. High
Detail  Schedule
Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
Sand Hill Park Field
Detail  Schedule
Galena Hills Park
Detail  Schedule
Aspen Elementary
Detail  Schedule
Joel P. Jensen Middle School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 18/19U Prov
Date: 4/12,4/13,4/15,4/16,4/17,4/20,4/22,4/24,4/26,4/27,4/28,5/1,5/3,5/4,5/8,5/10,5/11,5/13,5/15,5/17,5/18,5/19,5/22,5/25
Venue: UAFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
Mountain Ridge Jr High
Detail  Schedule
Joel P. Jensen Middle School
Detail  Schedule
Galena Hills Park
Detail  Schedule
Mills Park
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Spence Eccles Complex
Detail  Schedule
Westvale Elementary
Detail  Schedule
Aspen Elementary
Detail  Schedule
Healey Park
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
RSL Academy Fields
Detail  Schedule
Whedon Farm Regional Park
Detail  Schedule
Oquirrh Shadow Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 9U North Red
Date: 3/23,3/27,4/1,4/7,4/10,4/14,4/17,4/20,4/24,4/27,5/1,5/3,5/6,5/8,5/13,5/15
Venue: Bountiful Jr. High
Detail  Schedule
Fox Glenn Park
Detail  Schedule
JC Park
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 9U North White
Date: 3/23,3/24,3/27,4/10,4/12,4/14,4/16,4/17,4/20,4/21,4/24,4/26,4/28,5/1,5/5,5/8,5/10,5/12,5/14,5/15,5/19
Venue: Legacy Events Center
Detail  Schedule
Bountiful Jr. High
Detail  Schedule
Fox Glenn Park
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Morgan MS
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 9U North Blue
Date: 3/27,4/7,4/8,4/15,4/17,4/22,4/24,4/29,5/1,5/3,5/4,5/5,5/8,5/13,5/15,5/20
Venue: Fox Glenn Park
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
Bountiful Jr. High
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 9U Metro Red
Date: 3/20,3/22,3/25,3/27,3/30,4/15,4/17,4/19,4/21,4/24,4/26,4/29,5/1,5/3,5/5,5/6,5/8,5/11,5/12,5/15,5/18,5/22
Venue: Deseret Peak Complex
Detail  Schedule
Rosecrest
Detail  Schedule
Copperview ES
Detail  Schedule
Oquirrh Shadow Park
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Autumn Hills Park
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Park City
Detail  Schedule
Trailside Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 9U Metro White
Date: 3/20,3/24,3/27,4/10,4/17,4/21,4/24,4/28,4/29,5/1,5/3,5/8,5/10,5/12,5/15,5/18,5/22
Venue: Copperview ES
Detail  Schedule
Liberty Elementary
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Oquirrh Shadow Park
Detail  Schedule
Trailside Park
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Park City
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 9U South Red
Date: 3/19,3/20,3/23,3/26,3/27,3/30,4/1,4/13,4/15,4/17,4/24,4/28,5/1,5/4,5/6,5/8,5/11,5/15,5/22
Venue: Vista Heights Jr. High
Detail  Schedule
Legacy Elementary
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Geneva Elementary
Detail  Schedule
Forbes
Detail  Schedule
Maple Ridge
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 9U South White
Date: 3/20,3/24,3/27,3/31,4/1,4/12,4/17,4/19,4/20,4/22,4/24,4/26,4/27,5/1,5/3,5/5,5/8,5/10,5/15,5/17,5/18,5/22
Venue: Deerfield Elementary
Detail  Schedule
Geneva Elementary
Detail  Schedule
Legacy Elementary
Detail  Schedule
Mountain Ridge Jr High
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Forbes
Detail  Schedule
Cobblestone
Detail  Schedule
Rachael McTeer Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 10U North A
Date: 3/24,3/27,3/31,4/1,4/12,4/14,4/15,4/17,4/21,4/24,4/28,4/29,5/1,5/4,5/5,5/8,5/12,5/14,5/15,5/18,5/19,5/20,5/22
Venue: Bountiful Jr. High
Detail  Schedule
North Steed
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 10U North B
Date: 3/20,3/23,4/13,4/17,4/20,4/22,4/24,4/27,4/30,5/1,5/4,5/8,5/11,5/14,5/15,5/18,5/20,5/21,5/22
Venue: JC Park
Detail  Schedule
Emma Russel
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Hyrum Soccer Complex
Detail  Schedule
North Steed
Detail  Schedule
Grandview Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 10U North C
Date: 3/22,3/27,4/8,4/12,4/13,4/17,4/19,4/24,4/29,5/1,5/3,5/4,5/8,5/10,5/12,5/14,5/15,5/17,5/18,5/22
Venue: Legacy Events Center
Detail  Schedule
Brigham City Sports Complex
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Meadow Park
Detail  Schedule
Cedar Ridge ES
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 10U Metro A
Date: 3/20,3/24,3/27,3/31,4/7,4/12,4/17,4/19,4/20,4/24,4/26,5/1,5/8,5/10,5/15,5/19,5/22
Venue: Copperview ES
Detail  Schedule
Rosecrest
Detail  Schedule
Riverside Elem WJ
Detail  Schedule
Oquirrh Shadow Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 10U Metro B
Date: 3/23,3/25,3/27,4/5,4/10,4/13,4/17,4/21,4/24,4/27,4/28,4/29,5/1,5/4,5/6,5/8,5/10,5/12,5/13,5/15,5/17,5/19
Venue: Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Copperview ES
Detail  Schedule
Liberty Elementary
Detail  Schedule
Deseret Peak Complex
Detail  Schedule
Wilson Elem. (SLC)
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Trailside Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 10U Metro C
Date: 3/20,3/22,3/24,4/10,4/12,4/17,4/19,4/20,4/21,4/24,4/26,4/29,4/30,5/1,5/4,5/5,5/8,5/11,5/12,5/15,5/17,5/20
Venue: Overlake Elementary
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Deseret Peak Complex
Detail  Schedule
Bluffdale Elementary
Detail  Schedule
Rosecrest
Detail  Schedule
Copperview ES
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 10U Metro D
Date: 3/24,3/27,4/8,4/10,4/13,4/17,4/23,4/24,4/30,5/1,5/3,5/8,5/13,5/15,5/18,5/22
Venue: Liberty Elementary
Detail  Schedule
Union MS
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Westpointe Park
Detail  Schedule
Rosecrest
Detail  Schedule
Trailside Park
Detail  Schedule
Copperview ES
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Park City
Detail  Schedule
Oquirrh Elementary
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 10U South A
Date: 3/20,3/22,3/23,3/24,3/27,4/12,4/14,4/17,4/19,4/23,4/24,4/26,4/27,4/29,5/1,5/3,5/6,5/8,5/10,5/12,5/14,5/15,5/19,5/21,5/22
Venue: Geneva Elementary
Detail  Schedule
Legacy Elementary
Detail  Schedule
Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
Greens Park
Detail  Schedule
Vista Heights Jr. High
Detail  Schedule
Forbes
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 10U South B
Date: 3/20,3/24,3/26,3/27,4/1,4/13,4/16,4/17,4/19,4/20,4/24,4/30,5/1,5/3,5/7,5/8,5/10,5/15,5/17,5/21,5/22,5/26
Venue: Geneva Elementary
Detail  Schedule
Vista Heights Jr. High
Detail  Schedule
Forbes
Detail  Schedule
Deerfield Elementary
Detail  Schedule
Cobblestone
Detail  Schedule
Price Fairground Sport Complex
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Rachael McTeer Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 11U Premier Purple
Date: 3/20,3/22,3/27,4/10,4/15,4/17,4/21,4/22,4/24,5/1,5/4,5/6,5/8,5/11,5/13,5/15,5/18,5/22
Venue: Deseret Peak Complex
Detail  Schedule
Palisade
Detail  Schedule
Timberline Jr. High
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Blackridge Elementary
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
Terra Linda ES
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Spring Creek
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 11U Premier Orange
Date: 3/20,3/26,3/27,4/8,4/10,4/12,4/15,4/17,4/21,4/24,4/26,4/28,5/1,5/5,5/8,5/10,5/13,5/15,5/16,5/17
Venue: Bountiful Jr. High
Detail  Schedule
McGriff
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Sandy
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Buttercup Park
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
Deerfield Elementary
Detail  Schedule
Osier
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Mount Lewis
Detail  Schedule
Trailside Park
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Park City
Detail  Schedule
Holdaway Park
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
Millcreek Jr High
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 11U Division 1
Date: 3/20,3/23,3/27,3/30,4/10,4/13,4/14,4/16,4/17,4/20,4/21,4/22,4/24,4/28,4/29,5/1,5/3,5/4,5/6,5/7,5/8,5/10,5/11,5/14,5/15,5/18,5/20,5/21,5/22
Venue: Mountain Ridge Jr High
Detail  Schedule
Osier
Detail  Schedule
Riverside Elem WJ
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Palisade
Detail  Schedule
Cedar Ridge ES
Detail  Schedule
American Fork Jr
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Highland Park
Detail  Schedule
Wilson Elem. (SLC)
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 11U North A
Date: 3/20,3/23,3/27,4/10,4/13,4/15,4/17,4/19,4/20,4/24,4/26,4/27,5/1,5/4,5/7,5/8,5/10,5/15,5/19,5/20,5/22
Venue: McGriff
Detail  Schedule
Millcreek Jr High
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Kent Smith Park
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Mount Lewis
Detail  Schedule
McCall Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 11U North B
Date: 3/24,4/8,4/12,4/17,4/19,4/20,4/24,4/29,5/1,5/3,5/8,5/10,5/13,5/15,5/17,5/18,5/20,5/22,5/24,5/25
Venue: Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Eden Park
Detail  Schedule
Spring Creek
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Mount Lewis
Detail  Schedule
Kent Smith Park
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 11U North C
Date: 3/20,3/25,3/26,3/27,4/9,4/15,4/16,4/17,4/20,4/21,4/23,4/24,5/1,5/7,5/8,5/14,5/15,5/17,5/18,5/22,5/25,5/26
Venue: Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
Millcreek Jr High
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Bountiful Jr. High
Detail  Schedule
Grandview Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 11U Metro A
Date: 3/27,4/10,4/12,4/14,4/17,4/19,4/21,4/23,4/24,4/27,4/28,5/1,5/8,5/10,5/12,5/15,5/17,5/22
Venue: Butler M.S.
Detail  Schedule
Deseret Peak Complex
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
Copperview ES
Detail  Schedule
Terra Linda ES
Detail  Schedule
Western Springs
Detail  Schedule
Southwood Park
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Hidden Village
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Sandy
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 11U Metro B
Date: 3/27,4/10,4/15,4/17,4/21,4/24,5/1,5/5,5/8,5/10,5/12,5/15,5/19
Venue: Butler M.S.
Detail  Schedule
Jordan Ridge Park
Detail  Schedule
High Point Park
Detail  Schedule
Westpointe Park
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Park City
Detail  Schedule
Trailside Park
Detail  Schedule
Highland Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 11U South A
Date: 3/20,3/24,3/27,3/31,4/16,4/17,4/20,4/24,4/26,5/1,5/4,5/6,5/8,5/11,5/15,5/18,5/20,5/21,5/22
Venue: Sertoma Park
Detail  Schedule
Nolen Park (Eagle Mountain)
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
UAFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
Heber Valley Elem
Detail  Schedule
Mountain Ridge Jr High
Detail  Schedule
Holdaway Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 11U South B
Date: 3/19,3/20,3/24,3/26,3/27,4/15,4/17,4/20,4/23,4/24,4/29,4/30,5/1,5/8,5/11,5/13,5/15,5/17,5/21,5/22
Venue: Timberline Jr. High
Detail  Schedule
Vista Heights Jr. High
Detail  Schedule
Deerfield Elementary
Detail  Schedule
Vernal middle school
Detail  Schedule
American Fork Jr
Detail  Schedule
Centennial Park (south)
Detail  Schedule
Heber Valley Elem
Detail  Schedule
Smooth Canyon
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 12U Premier Black
Date: 3/20,3/24,3/27,4/12,4/13,4/17,4/20,4/22,4/24,4/29,4/30,5/1,5/3,5/4,5/8,5/10,5/11,5/15
Venue: McCall Park
Detail  Schedule
Osier
Detail  Schedule
Blackridge Elementary
Detail  Schedule
Riverside Elem WJ
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
Timberline Jr. High
Detail  Schedule
Umbria Estates
Detail  Schedule
Highland Park
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Palisade
Detail  Schedule
Bountiful Jr. High
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 12U Premier Silver
Date: 3/20,3/25,3/27,3/30,4/10,4/12,4/13,4/15,4/17,4/19,4/22,4/24,4/26,4/28,4/29,5/1,5/3,5/5,5/7,5/8,5/10,5/11,5/12,5/15
Venue: Buttercup Park
Detail  Schedule
High Point Park
Detail  Schedule
Palisade
Detail  Schedule
Holdaway Park
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Sandy
Detail  Schedule
Bountiful Jr. High
Detail  Schedule
La Roca Park
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Cedar Ridge ES
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Geneva Elementary
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 12U Division 1
Date: 3/20,3/27,4/7,4/10,4/12,4/17,4/19,4/20,4/24,4/27,4/28,5/1,5/4,5/5,5/8,5/12,5/14,5/15,5/17,5/20,5/21,5/22,5/26
Venue: Osier
Detail  Schedule
Deseret Peak Complex
Detail  Schedule
Pioneer Park
Detail  Schedule
Hidden Village
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Deerfield Elementary
Detail  Schedule
McCall Park
Detail  Schedule
Millcreek Jr High
Detail  Schedule
Blackhawk
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Park City
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Trailside Park
Detail  Schedule
Smooth Canyon
Detail  Schedule
Park City Sports Complex
Detail  Schedule
Hooper North Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 12U Division 2
Date: 3/26,3/27,3/31,4/10,4/14,4/15,4/16,4/17,4/20,4/21,4/23,4/24,4/27,4/28,4/29,4/30,5/1,5/3,5/4,5/7,5/8,5/12,5/14,5/15,5/21,5/22
Venue: Deerfield Elementary
Detail  Schedule
UAFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Sandy
Detail  Schedule
Blackridge Elementary
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Hidden Village
Detail  Schedule
Heber Valley Elem
Detail  Schedule
Buttercup Park
Detail  Schedule
Grandview Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 12U North A
Date: 3/23,3/29,4/10,4/12,4/17,4/19,4/20,4/24,4/27,4/30,5/1,5/3,5/6,5/8,5/11,5/15,5/18,5/19,5/22
Venue: Legacy Events Center
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Bountiful Jr. High
Detail  Schedule
Blackhawk
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Millcreek Jr High
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 12U North B
Date: 3/20,3/26,3/27,4/16,4/17,4/22,4/23,4/24,5/1,5/5,5/8,5/10,5/14,5/15,5/17,5/22
Venue: Weber County School District
Detail  Schedule
McCall Park
Detail  Schedule
Cedar Ridge ES
Detail  Schedule
Spring Creek
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 12U North C
Date: 4/12,4/13,4/14,4/17,4/19,4/24,4/27,5/1,5/3,5/5,5/8,5/13,5/15,5/22
Venue: Hyrum Soccer Complex
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Blackhawk
Detail  Schedule
Grandview Park
Detail  Schedule
Millcreek Jr High
Detail  Schedule
Emma Russel
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Mount Lewis
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 12U Metro A
Date: 3/23,3/27,3/30,4/10,4/12,4/14,4/16,4/17,4/19,4/22,4/24,4/29,5/1,5/4,5/8,5/10,5/15,5/22
Venue: Eastmont Middle
Detail  Schedule
Galena Hills Park
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Sandy
Detail  Schedule
Westpointe Park
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
Wilson Elem. (SLC)
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Trailside Park
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Park City
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 12U Metro B
Date: 3/20,3/22,3/27,3/29,4/10,4/12,4/14,4/17,4/19,4/21,4/24,4/26,4/29,5/1,5/4,5/8,5/11,5/15,5/17,5/19,5/22
Venue: Buttercup Park
Detail  Schedule
Bluffdale Park
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Sandy
Detail  Schedule
Umbria Estates
Detail  Schedule
High Point Park
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 12U South A
Date: 3/25,3/27,3/30,4/1,4/3,4/12,4/15,4/17,4/22,4/24,4/27,4/29,4/30,5/1,5/4,5/6,5/8,5/11,5/13,5/15,5/19,5/22
Venue: Mesquite Park
Detail  Schedule
Osier
Detail  Schedule
Centennial Park (south)
Detail  Schedule
Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
Heber Valley Elem
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

G12U South B
Date: 3/20,3/24,3/25,3/27,3/31,4/13,4/17,4/19,4/24,4/26,4/27,5/1,5/3,5/8,5/10,5/15,5/22
Venue: Smooth Canyon
Detail  Schedule
Snow College Complex
Detail  Schedule
Deerfield Elementary
Detail  Schedule
Centennial Park (south)
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Palisade
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 13U Premier 1
Date: 3/20,3/23,3/24,3/26,3/27,4/10,4/15,4/17,4/22,4/26,4/28,4/29,5/1,5/3,5/4,5/5,5/6,5/8,5/10,5/11,5/12,5/13,5/15
Venue: Palisade
Detail  Schedule
Mueller Park
Detail  Schedule
Timberline Jr. High
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
Fairmont Park
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
White City Bear Park
Detail  Schedule
Ira Allen Field
Detail  Schedule
La Roca Park
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Barnes Park
Detail  Schedule
Bellview Elem.
Detail  Schedule
Highland Park
Detail  Schedule
Falcon Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 13U Premier 2
Date: 3/26,3/27,4/10,4/13,4/17,4/20,4/23,4/24,4/27,4/28,4/30,5/1,5/3,5/5,5/7,5/8,5/10,5/12,5/13,5/15,5/17,5/27
Venue: American Fork Jr
Detail  Schedule
Mills Park
Detail  Schedule
Barnes Park
Detail  Schedule
Falcon Park
Detail  Schedule
Mueller Park
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Deseret Peak Complex
Detail  Schedule
Spence Eccles Complex
Detail  Schedule
Bellview Elem.
Detail  Schedule
La Roca Park
Detail  Schedule
Legacy Elementary
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 13U Division 1
Date: 3/25,3/27,3/30,4/15,4/17,4/20,4/21,4/22,4/24,4/26,4/27,4/28,5/1,5/3,5/6,5/7,5/8,5/11,5/12,5/13,5/15,5/18,5/20,5/22,5/25,5/26
Venue: Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Palisade
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Galena Hills Park
Detail  Schedule
Barnes Park
Detail  Schedule
Cedar Ridge ES
Detail  Schedule
Healey Park
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
UAFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Park City Sports Complex
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
IHC Fields
Detail  Schedule
Mountain View (N. OGDEN)
Detail  Schedule
Trailside Park
Detail  Schedule
Highland Park
Detail  Schedule
G Hillman Recreation Complex
Detail  Schedule
Fairmont Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 13U Division 2
Date: 3/20,4/12,4/17,4/21,4/24,4/28,5/1,5/3,5/5,5/6,5/8,5/11,5/14,5/15,5/17,5/18,5/20,5/21,5/22,5/25
Venue: Mountain Ridge Jr High
Detail  Schedule
Murray Park
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Emma Russel
Detail  Schedule
Mueller Park
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
Oquirrh Shadow Park
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Millcreek Jr High
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Willow Pond
Detail  Schedule
Mapleton Elementary
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 13U Division 3
Date: 3/20,3/22,3/24,3/27,4/5,4/10,4/12,4/14,4/16,4/17,4/19,4/20,4/23,4/24,4/26,4/28,4/30,5/1,5/3,5/5,5/8,5/11,5/13,5/15,5/21,5/22
Venue: Bellview Elem.
Detail  Schedule
Bluffdale Park
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
G Hillman Recreation Complex
Detail  Schedule
Price Fairground Sport Complex
Detail  Schedule
Crescent MS
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Oquirrh Shadow Park
Detail  Schedule
USU East
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 13U North A
Date: 3/20,3/25,3/27,4/6,4/7,4/12,4/13,4/15,4/17,4/19,4/22,4/24,5/1,5/4,5/8,5/13,5/15,5/18,5/22
Venue: Brigham City Sports Complex
Detail  Schedule
Roy West Park
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Mount Ogden Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 13U North B
Date: 3/22,3/27,4/12,4/17,4/19,4/24,4/26,4/28,5/1,5/3,5/4,5/8,5/12,5/13,5/15,5/17,5/19,5/21,5/22
Venue: Roy West Park
Detail  Schedule
Barlow Park
Detail  Schedule
Cache Rec Complex
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Hyrum Soccer Complex
Detail  Schedule
Mueller Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 13U North C
Date: 4/8,4/16,4/17,4/21,4/23,4/24,4/26,4/30,5/1,5/7,5/8,5/10,5/12,5/15,5/22
Venue: Barnes Park
Detail  Schedule
Blackhawk
Detail  Schedule
River Heights Elementary
Detail  Schedule
Cache Rec Complex
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Mueller Park
Detail  Schedule
Cub River Sports
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 13U Metro A
Date: 3/25,3/27,3/30,4/6,4/10,4/15,4/17,4/21,4/23,4/24,4/29,4/30,5/1,5/3,5/4,5/7,5/8,5/10,5/15,5/17,5/18,5/20,5/22,5/28
Venue: Deseret Peak Complex
Detail  Schedule
Midvalley E.S.
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Bluffdale Park
Detail  Schedule
Westpointe Park
Detail  Schedule
Bellview Elem.
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Crescent MS
Detail  Schedule
Fairmont Park
Detail  Schedule
Park City Sports Complex
Detail  Schedule
Storm Mountain
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Park City
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 13U South A
Date: 3/20,3/22,3/27,3/30,3/31,4/12,4/17,4/19,4/23,4/24,4/26,4/30,5/1,5/3,5/8,5/10,5/15,5/17,5/22
Venue: KOA Soccer Complex
Detail  Schedule
Sertoma Park
Detail  Schedule
Mountain Ridge Jr High
Detail  Schedule
Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Rocky Mtn. Middle
Detail  Schedule
UAFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 14U Premier 1
Date: 3/20,3/27,3/30,4/1,4/13,4/15,4/17,4/20,4/21,4/24,4/27,5/1,5/3,5/4,5/5,5/8,5/10,5/12,5/13,5/15,5/16
Venue: American Fork Jr
Detail  Schedule
Rosamond Elementary
Detail  Schedule
Smooth Canyon
Detail  Schedule
UAFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Fairmont Park
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
IHC Fields
Detail  Schedule
Spring Creek
Detail  Schedule
La Roca Park
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Palisade
Detail  Schedule
Highland Park
Detail  Schedule
RSL Academy Fields
Detail  Schedule
Legacy Elementary
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 14U Premier 2
Date: 3/20,3/22,3/24,3/27,4/1,4/10,4/13,4/17,4/20,4/21,4/22,4/24,4/27,4/28,5/1,5/3,5/5,5/6,5/8,5/13,5/15
Venue: Smooth Canyon
Detail  Schedule
Falcon Park
Detail  Schedule
White City Bear Park
Detail  Schedule
Legacy Elementary
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Barlow Park
Detail  Schedule
Lone Peak Park (sandy)
Detail  Schedule
Galena Hills Park
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Storm Mountain
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Park City
Detail  Schedule
Blackhawk
Detail  Schedule
Park City Sports Complex
Detail  Schedule
American Preparatory Academy Draper
Detail  Schedule
Trailside Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 14U Division 1
Date: 3/20,3/25,4/8,4/10,4/16,4/17,4/22,4/23,4/24,4/27,4/29,4/30,5/1,5/3,5/5,5/6,5/8,5/10,5/11,5/13,5/15,5/18,5/19,5/21,5/22,5/25,5/26,5/27
Venue: Aspen Elementary
Detail  Schedule
Emma Russel
Detail  Schedule
Willow Pond
Detail  Schedule
Deseret Peak Complex
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
Ira Allen Field
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Fairmont Park
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Murray Park
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Highland Park
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
G Hillman Recreation Complex
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 14U Division 2
Date: 3/20,3/22,3/27,3/29,4/10,4/12,4/13,4/15,4/16,4/17,4/20,4/22,4/24,4/29,4/30,5/1,5/4,5/8,5/14,5/15,5/22
Venue: KOA Soccer Complex
Detail  Schedule
Palisade
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Bellview Elem.
Detail  Schedule
Legacy Elementary
Detail  Schedule
Mountain View (N. OGDEN)
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Joel P. Jensen Middle School
Detail  Schedule
Rocky Mtn. Middle
Detail  Schedule
Galena Hills Park
Detail  Schedule
Whedon Farm Regional Park
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Crescent MS
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 14U Division 3
Date: 3/20,3/23,3/26,3/27,4/9,4/10,4/16,4/17,4/19,4/24,4/26,4/28,4/29,5/1,5/4,5/6,5/8,5/12,5/14,5/15,5/17,5/21,5/22
Venue: Smooth Canyon
Detail  Schedule
Storm Mountain
Detail  Schedule
UAFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Alice C Harris
Detail  Schedule
Mueller Park
Detail  Schedule
Oquirrh Shadow Park
Detail  Schedule
Bellview Elem.
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
G Hillman Recreation Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 14U North A
Date: 3/22,3/24,3/27,3/30,4/14,4/17,4/19,4/21,4/23,4/24,4/28,4/30,5/1,5/3,5/6,5/8,5/10,5/12,5/13,5/14,5/15,5/18,5/20,5/21,5/22
Venue: Brigham City Sports Complex
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
Mountain View (N. OGDEN)
Detail  Schedule
RSL Indoor (NL)
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Roy West Park
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Centennial Park (Perry)
Detail  Schedule
Mount Ogden Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 14U North B
Date: 3/26,4/15,4/16,4/17,4/23,4/24,4/28,4/29,5/1,5/7,5/8,5/10,5/15,5/18,5/19,5/22
Venue: Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Alice C Harris
Detail  Schedule
Mueller Park
Detail  Schedule
Hyrum Soccer Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 14U North C
Date: 4/14,4/17,4/21,4/24,4/28,4/29,5/1,5/6,5/7,5/8,5/10,5/15,5/17,5/18,5/20,5/22,5/24,5/25
Venue: Spence Eccles Complex
Detail  Schedule
Eden Park
Detail  Schedule
Heritage Park (NIbley)
Detail  Schedule
Kent Smith Park
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 14U Metro/South
Date: 3/20,3/23,3/27,4/14,4/17,4/21,4/22,4/24,4/28,5/1,5/8,5/10,5/13,5/15,5/17,5/21,5/22
Venue: Midvalley E.S.
Detail  Schedule
Ephraim Middle School
Detail  Schedule
Mapleton Elementary
Detail  Schedule
Oquirrh Shadow Park
Detail  Schedule
Westpointe Park
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Park City Sports Complex
Detail  Schedule
Trailside Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

G14U Metro/South B
Date: 3/20,3/24,3/27,3/31,4/10,4/17,4/20,4/24,4/29,5/1,5/5,5/8,5/10,5/15,5/17,5/22
Venue: Aspen Elementary
Detail  Schedule
England Acres
Detail  Schedule
Midvalley E.S.
Detail  Schedule
Sunnyside Park
Detail  Schedule
Rocky Mtn. Middle
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls15U Premier 1
Date: 3/20,3/22,3/24,3/27,4/7,4/12,4/14,4/17,4/19,4/20,4/21,4/23,4/24,4/26,4/27,4/29,4/30,5/1,5/4,5/5,5/8,5/10,5/11,5/12,5/13,5/15,5/27,5/29
Venue: Falcon Park
Detail  Schedule
IHC Fields
Detail  Schedule
Storm Mountain
Detail  Schedule
Lone Peak Park (sandy)
Detail  Schedule
Westvale Elementary
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
Ira Allen Field
Detail  Schedule
Spence Eccles Complex
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Palisade
Detail  Schedule
La Roca Park
Detail  Schedule
Bellview Elem.
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 15U Premier 2
Date: 3/27,4/8,4/10,4/12,4/14,4/17,4/19,4/24,4/26,4/27,4/29,5/1,5/3,5/5,5/6,5/8,5/14,5/15,5/25,5/28
Venue: American Fork Jr
Detail  Schedule
Galena Hills Park
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Roy West Park
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
Barlow Park
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
Timberline Jr. High
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
St Josephs Catholic HS
Detail  Schedule
Legacy Elementary
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 15U Division 1
Date: 3/20,3/22,3/30,4/5,4/10,4/12,4/13,4/17,4/20,4/21,4/23,4/24,4/26,4/27,4/28,4/29,5/1,5/3,5/4,5/6,5/8,5/11,5/13,5/15,5/20,5/22,5/24
Venue: Bellview Elem.
Detail  Schedule
UAFC Soccer Complex
Detail  Schedule
La Roca Park
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Spring Creek
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Whedon Farm Regional Park
Detail  Schedule
Rocky Mtn. Middle
Detail  Schedule
Galena Hills Park
Detail  Schedule
Falcon Park
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 15U Division 2
Date: 3/20,3/22,3/24,4/10,4/12,4/13,4/14,4/17,4/21,4/24,4/26,4/28,4/29,5/1,5/4,5/5,5/6,5/8,5/10,5/11,5/13,5/15,5/17,5/18,5/20,5/22
Venue: Bellview Elem.
Detail  Schedule
Murray Park
Detail  Schedule
Falcon Park
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
Mapleton Elementary
Detail  Schedule
American Fork Jr
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Palisade
Detail  Schedule
Park City Sports Complex
Detail  Schedule
IHC Fields
Detail  Schedule
Trailside Park
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

G15U Division 3
Date: 3/20,3/22,3/27,4/1,4/10,4/12,4/15,4/17,4/19,4/24,4/30,5/1,5/4,5/6,5/8,5/10,5/13,5/14,5/15,5/20,5/22
Venue: Midvalley E.S.
Detail  Schedule
Mountain Ridge Jr High
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Legacy Elementary
Detail  Schedule
UAFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Falcon Park
Detail  Schedule
Bellview Elem.
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Rosamond Elementary
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Fairmont Park
Detail  Schedule
American Fork Jr
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 15U North A
Date: 3/27,4/12,4/17,4/19,4/22,4/24,4/26,4/28,5/1,5/5,5/8,5/10,5/15,5/17,5/20,5/22,5/25
Venue: Roy West Park
Detail  Schedule
Kent Smith Park
Detail  Schedule
Mills Park
Detail  Schedule
Mountain View (N. OGDEN)
Detail  Schedule
Barlow Park
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
Blackhawk
Detail  Schedule
Cedar Ridge ES
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 15U North B
Date: 3/20,3/22,4/12,4/16,4/17,4/21,4/24,4/26,4/30,5/1,5/3,5/5,5/8,5/12,5/13,5/15,5/17,5/19,5/21,5/22,5/25
Venue: Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Mount Ogden Park
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

G15U Metro A
Date: 3/20,3/27,4/10,4/13,4/15,4/17,4/20,4/21,4/24,4/28,4/29,5/1,5/3,5/8,5/13,5/15,5/20,5/22,5/27
Venue: Rosamond Elementary
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Galena Hills Park
Detail  Schedule
Midvalley E.S.
Detail  Schedule
Westpointe Park
Detail  Schedule
Oquirrh Shadow Park
Detail  Schedule
Oakley Rec Complex
Detail  Schedule
Westvale Elementary
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Fairmont Park
Detail  Schedule
Whedon Farm Regional Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

G15U South A
Date: 3/20,3/23,3/27,4/12,4/17,4/24,4/27,4/28,4/29,5/1,5/4,5/8,5/10,5/14,5/15,5/18,5/22
Venue: Aspen Elementary
Detail  Schedule
Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Salem Soccer Complex
Detail  Schedule
G Hillman Recreation Complex
Detail  Schedule
Price Fairground Sport Complex
Detail  Schedule
UAFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Palisade
Detail  Schedule
USU East
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 16U Premier 1
Date: 3/20,3/23,3/24,3/27,3/30,4/1,4/13,4/15,4/16,4/17,4/20,4/21,4/24,4/27,4/29,5/1,5/4,5/5,5/6,5/8,5/11,5/13,5/15
Venue: Lone Peak Park (sandy)
Detail  Schedule
IHC Fields
Detail  Schedule
Ira Allen Field
Detail  Schedule
Woods Cross High School
Detail  Schedule
Galena Hills Park
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
La Roca Park
Detail  Schedule
Timberline Jr. High
Detail  Schedule
Palisade
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
RSL Academy Fields
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 16U Premier 2
Date: 3/23,3/30,4/1,4/10,4/12,4/14,4/17,4/21,4/24,4/26,4/27,4/28,4/29,5/1,5/3,5/5,5/8,5/10,5/13,5/14,5/15,5/27
Venue: Legacy Events Center
Detail  Schedule
Bellview Elem.
Detail  Schedule
Highland Park
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Blackhawk
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
Lone Peak Park (sandy)
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Fairmont Park
Detail  Schedule
Falcon Park
Detail  Schedule
Vista Heights Jr. High
Detail  Schedule
Mueller Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 16U Division 1
Date: 3/22,3/27,3/31,4/1,4/5,4/10,4/12,4/14,4/17,4/19,4/20,4/21,4/22,4/24,4/28,4/29,5/1,5/3,5/4,5/6,5/7,5/8,5/10,5/11,5/13,5/15,5/19,5/24
Venue: Mountain View (N. OGDEN)
Detail  Schedule
UAFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Legacy Elementary
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
Brigham City Sports Complex
Detail  Schedule
Millcreek Jr High
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Highland Park
Detail  Schedule
Salem Soccer Complex
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
G Hillman Recreation Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

G16U Division 2
Date: 3/22,3/27,3/29,4/1,4/5,4/7,4/10,4/12,4/14,4/15,4/17,4/19,4/23,4/24,4/26,4/27,4/30,5/1,5/4,5/5,5/6,5/7,5/8,5/10,5/12,5/13,5/14,5/15,5/18,5/22,5/28
Venue: Mountain View (N. OGDEN)
Detail  Schedule
Westvale Elementary
Detail  Schedule
Legacy Elementary
Detail  Schedule
Murray Park
Detail  Schedule
Spence Eccles Complex
Detail  Schedule
La Roca Park
Detail  Schedule
Rocky Mtn. Middle
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Galena Hills Park
Detail  Schedule
Mills Park
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

G16U Division 3
Date: 3/20,3/22,3/23,3/27,4/5,4/10,4/12,4/17,4/19,4/20,4/22,4/24,4/26,5/1,5/3,5/4,5/5,5/8,5/10,5/13,5/15,5/18,5/20,5/21,5/22,5/25
Venue: Mountain Ridge Jr High
Detail  Schedule
UAFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Roy West Park
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Kent Smith Park
Detail  Schedule
Oquirrh Shadow Park
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Park City Sports Complex
Detail  Schedule
Whedon Farm Regional Park
Detail  Schedule
Trailside Park
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Park City
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

G16U North A
Date: 3/23,4/1,4/15,4/16,4/17,4/22,4/24,4/27,4/29,5/1,5/7,5/8,5/10,5/13,5/14,5/15,5/17,5/21,5/22,5/25
Venue: Mills Park
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Centennial Park (Perry)
Detail  Schedule
Spring Creek
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

G16U Metro/South A
Date: 3/20,3/25,3/26,4/6,4/10,4/15,4/17,4/22,4/24,4/28,5/1,5/6,5/8,5/11,5/12,5/15,5/17,5/21,5/22,5/24
Venue: Midvalley E.S.
Detail  Schedule
Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
North Point Elem.
Detail  Schedule
Rocky Mtn. Middle
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Bellview Elem.
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

G17U Premier 1
Date: 3/22,3/30,4/10,4/12,4/15,4/17,4/19,4/20,4/28,4/29,5/1,5/3,5/5,5/6,5/8,5/11,5/12,5/15,5/16
Venue: Copper HIlls HS
Detail  Schedule
Roy West Park
Detail  Schedule
Mills Park
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Healey Park
Detail  Schedule
IHC Fields
Detail  Schedule
La Roca Park
Detail  Schedule
Lehi High School
Detail  Schedule
Highland Park
Detail  Schedule
UAFC Soccer Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

G17U Premier 2
Date: 3/20,3/22,3/24,4/12,4/14,4/17,4/19,4/20,4/23,4/27,4/28,4/29,4/30,5/1,5/3,5/5,5/8,5/11,5/13,5/14,5/15
Venue: Palisade
Detail  Schedule
RSL Indoor (NL)
Detail  Schedule
Bellview Elem.
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Blackhawk
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Lone Peak Park (sandy)
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Galena Hills Park
Detail  Schedule
Falcon Park
Detail  Schedule
IHC Fields
Detail  Schedule
RSL Academy Fields
Detail  Schedule
Green Canyon HS
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

G17U Division 1
Date: 3/25,3/27,3/29,4/5,4/6,4/10,4/13,4/15,4/17,4/22,4/24,4/27,4/29,5/1,5/3,5/6,5/8,5/10,5/11,5/15,5/19,5/22,5/25
Venue: Mountain Ridge Jr High
Detail  Schedule
Murray Park
Detail  Schedule
Falcon Park
Detail  Schedule
Mills Park
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
UAFC Soccer Complex
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Blackhawk
Detail  Schedule
Ira Allen Field
Detail  Schedule
Willow Pond
Detail  Schedule
Barlow Park
Detail  Schedule
Vista Heights Jr. High
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
Lone Peak Park (sandy)
Detail  Schedule
Mueller Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

G17U Division 2
Date: 3/20,3/27,3/30,4/10,4/12,4/14,4/19,4/21,4/22,4/24,4/26,4/28,4/29,5/1,5/3,5/6,5/7,5/8,5/10,5/11,5/12,5/13,5/14,5/15,5/17,5/22,5/24
Venue: Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
Rocky Mtn. Middle
Detail  Schedule
Oquirrh Shadow Park
Detail  Schedule
Mills Park
Detail  Schedule
G Hillman Recreation Complex
Detail  Schedule
Highland Park
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

G17U Division 3
Date: 3/20,3/26,3/31,4/8,4/10,4/13,4/15,4/17,4/24,4/26,4/30,5/1,5/4,5/8,5/12,5/14,5/15,5/17,5/22,5/25,5/27,5/29
Venue: Roy West Park
Detail  Schedule
Mountain View (N. OGDEN)
Detail