Venues
Shown below are the proposed venues for the tournament games.
Age Group Bracket
06 Boys Premier Orange
Date: 3/18,3/20,3/25,3/28,4/1,4/12,4/13,4/15,4/19,4/22,4/26,4/27,4/29,5/2,5/3,5/4,5/6,5/8,5/9,5/10,5/13,5/20
Venue: Bluffdale Park
Detail  Schedule
Buttercup Park
Detail  Schedule
Sertoma Park
Detail  Schedule
Riverside Elem WJ
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
Glendale MS
Detail  Schedule
Copperview ES
Detail  Schedule
DATC
Detail  Schedule
Jordan Ridge Park
Detail  Schedule
Old Mill ES
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Veterans Memorial Fields
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

06 Boys Premier Purple
Date: 3/18,3/25,4/1,4/3,4/11,4/12,4/17,4/18,4/22,4/25,4/29,5/1,5/2,5/5,5/6,5/8,5/9,5/10,5/13,5/19,5/20
Venue: Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Buttercup Park
Detail  Schedule
Timberline Jr. High
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
IHC Fields
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
Copperview ES
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Lehi Jr. School
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
DATC
Detail  Schedule
Forza FC Soccer Complex
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

06 Boys Division 1
Date: 3/25,3/29,3/30,4/1,4/8,4/12,4/13,4/19,4/22,4/26,4/29,5/3,5/6,5/10,5/11,5/13,5/16,5/17,5/20,5/23,5/24
Venue: Eastmont Middle
Detail  Schedule
Longview Elem
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Deerfield Elementary
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
Bluffdale Park
Detail  Schedule
Riverside Elem WJ
Detail  Schedule
Lions Club Park
Detail  Schedule
Abbie Court Park
Detail  Schedule
Southwood Park
Detail  Schedule
Buttercup Park
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Bryant Middle School
Detail  Schedule
Hidden Village
Detail  Schedule
Copperview ES
Detail  Schedule
Wadman Soccer Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

06 Boys North A
Date: 3/25,3/28,3/30,3/31,4/1,4/6,4/12,4/13,4/17,4/18,4/22,4/26,4/27,4/29,5/3,5/8,5/9,5/11,5/12,5/13,5/15,5/16,5/17,5/18,5/19,5/20,5/24
Venue: Island View Park
Detail  Schedule
McCall Park
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Bunderson Elementary
Detail  Schedule
Pioneer Park
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Forza FC Soccer Complex
Detail  Schedule
DATC
Detail  Schedule
Lions Club Park
Detail  Schedule
Kent Smith Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

06 Boys North B
Date: 3/24,3/25,3/27,4/10,4/11,4/12,4/14,4/17,4/21,4/22,4/26,4/27,4/28,4/29,5/1,5/2,5/3,5/6,5/8,5/10,5/11,5/12,5/13,5/15,5/16,5/18,5/20
Venue: Millennium Pk (Harrisville)
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
McCall Park
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Millcreek Jr High
Detail  Schedule
Wadman Soccer Complex
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Sand Ridge Park (layton)
Detail  Schedule
DATC
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

06 Boys North C
Date: 3/25,3/31,4/1,4/14,4/15,4/17,4/19,4/20,4/22,4/25,4/28,4/29,5/6,5/10,5/11,5/12,5/13,5/15,5/20
Venue: Millennium Pk (Harrisville)
Detail  Schedule
McCall Park
Detail  Schedule
Pioneer Park
Detail  Schedule
Steed Park
Detail  Schedule
Millcreek Jr High
Detail  Schedule
Forza FC Soccer Complex
Detail  Schedule
DATC
Detail  Schedule
Lions Club Park
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

06 Boys Metro A
Date: 3/25,4/1,4/3,4/8,4/15,4/20,4/22,4/27,4/28,4/29,5/3,5/6,5/11,5/13,5/15,5/20
Venue: St. Vincent de Paul School
Detail  Schedule
West Lake Jr. High
Detail  Schedule
Bluffdale Park
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Copperview ES
Detail  Schedule
Buttercup Park
Detail  Schedule
Oquirrh Shadow Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

06 Boys Metro B
Date: 3/25,4/1,4/8,4/17,4/22,4/24,4/29,5/1,5/2,5/6,5/8,5/9,5/10,5/13,5/20
Venue: Bennion Jr. High
Detail  Schedule
West Lake Jr. High
Detail  Schedule
Glendale MS
Detail  Schedule
Olympus Jr. High
Detail  Schedule
Benson Mill Park
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
Trailside Elementary
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Park City
Detail  Schedule
Deseret Peak Complex
Detail  Schedule
Oquirrh Shadow Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

06 Boys Metro C
Date: 3/20,3/25,3/31,4/1,4/5,4/20,4/21,4/22,4/28,4/29,5/4,5/5,5/6,5/8,5/10,5/11,5/12,5/13,5/20
Venue: Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Riverside Elem WJ
Detail  Schedule
Copperview ES
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
Jordan Ridge Park
Detail  Schedule
James E Moss
Detail  Schedule
Buttercup Park
Detail  Schedule
West Lake Jr. High
Detail  Schedule
Umbria Estates
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

06 Boys Metro D
Date: 4/1,4/8,4/13,4/15,4/18,4/19,4/22,4/29,5/2,5/6,5/9,5/13,5/16,5/18,5/20,5/23
Venue: Copperview ES
Detail  Schedule
Taylorsville E.S.
Detail  Schedule
Utah Sports Lodge
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Union MS
Detail  Schedule
Benson Mill Park
Detail  Schedule
Pioneer Elementary
Detail  Schedule
Trailside Elementary
Detail  Schedule
Buttercup Park
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Park City
Detail  Schedule
Forza FC Soccer Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

06 Boys Metro E
Date: 3/25,4/1,4/8,4/15,4/17,4/18,4/21,4/22,4/24,4/29,5/1,5/6,5/8,5/11,5/13,5/15,5/17,5/18,5/19,5/20
Venue: Bryant Middle School
Detail  Schedule
Deseret Peak Complex
Detail  Schedule
Longview Elem
Detail  Schedule
Rowland Hall Steiner Complex
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Copperview ES
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

06 Boys South A
Date: 3/25,3/29,3/30,4/1,4/10,4/11,4/13,4/17,4/22,4/24,4/29,5/1,5/6,5/8,5/13,5/15,5/16,5/20
Venue: Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
Smooth Canyon
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Beacon Hill Park
Detail  Schedule
IHC Fields
Detail  Schedule
Timberline Jr. High
Detail  Schedule
Do not use
Detail  Schedule
JR Smith Elementary
Detail  Schedule
Geneva Elementary
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

06 Boys South B
Date: 3/25,3/28,4/1,4/11,4/18,4/22,4/25,4/26,4/29,5/2,5/3,5/6,5/9,5/13,5/15,5/20
Venue: Deerfield Elementary
Detail  Schedule
Harvest Elementary
Detail  Schedule
Meadow Elementary
Detail  Schedule
Abbie Court Park
Detail  Schedule
Hindley Park
Detail  Schedule
Salem Soccer Complex
Detail  Schedule
Vista Heights Jr. High
Detail  Schedule
Lehi Jr. School
Detail  Schedule
Old Mill ES
Detail  Schedule
Do not use
Detail  Schedule
Greenwood
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

06 Boys South C
Date: 3/25,3/29,4/1,4/10,4/12,4/19,4/22,4/26,4/27,4/29,5/1,5/2,5/3,5/6,5/8,5/10,5/13,5/15,5/20
Venue: Grandview Park (Provo)
Detail  Schedule
Sertoma Park
Detail  Schedule
Smooth Canyon
Detail  Schedule
IHC Fields
Detail  Schedule
Lehi Jr. School
Detail  Schedule
Do not use
Detail  Schedule
Geneva Elementary
Detail  Schedule
Deerfield Elementary
Detail  Schedule
Old Mill ES
Detail  Schedule
Salem Soccer Complex
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

05 Boys Premier Black
Date: 3/18,3/25,4/1,4/13,4/15,4/20,4/22,4/25,4/27,4/29,5/4,5/6,5/11,5/13,5/25
Venue: Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Buttercup Park
Detail  Schedule
Smooth Canyon
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
Lehi Jr. School
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
Timberline Jr. High
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Blackridge Elementary
Detail  Schedule
Copperview ES
Detail  Schedule
Sand Ridge Park (layton)
Detail  Schedule
Forza FC Soccer Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

05 Boys Premier Silver
Date: 3/18,3/22,3/25,3/28,3/30,4/1,4/10,4/13,4/17,4/18,4/22,4/25,4/27,4/28,4/29,5/1,5/2,5/3,5/6,5/9,5/13
Venue: Timberline Jr. High
Detail  Schedule
IHC Fields
Detail  Schedule
McCall Park
Detail  Schedule
Glendale MS
Detail  Schedule
Copperview ES
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
Blackridge Elementary
Detail  Schedule
Riverside Elem WJ
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Palisade
Detail  Schedule
DATC
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

05 Boys Division 1
Date: 3/22,3/25,3/29,3/31,4/1,4/10,4/13,4/14,4/17,4/18,4/20,4/22,4/24,4/27,4/29,5/1,5/4,5/6,5/8,5/10,5/11,5/12,5/13,5/15,5/16,5/17,5/19,5/20,5/22
Venue: Legacy Events Center
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Millennium Pk (Harrisville)
Detail  Schedule
Salem Soccer Complex
Detail  Schedule
Veterans Memorial Fields
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Trailside Elementary
Detail  Schedule
Meadow Elementary
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Park City
Detail  Schedule
Copperview ES
Detail  Schedule
Buttercup Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

05 Boys North A
Date: 3/25,3/30,4/1,4/8,4/10,4/12,4/17,4/19,4/21,4/22,4/24,4/26,4/28,4/29,5/1,5/2,5/6,5/8,5/11,5/12,5/13,5/15,5/20,5/22,5/23,5/24
Venue: McCall Park
Detail  Schedule
Pioneer Park
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Millennium Pk (Harrisville)
Detail  Schedule
Syracuse Jr. High
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Forza FC Soccer Complex
Detail  Schedule
DATC
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

05 Boys North B
Date: 3/22,3/25,3/28,3/29,4/1,4/5,4/11,4/12,4/15,4/20,4/22,4/24,4/26,4/27,4/29,5/3,5/4,5/6,5/8,5/10,5/11,5/13,5/15,5/16,5/17,5/19,5/20,5/23
Venue: Legacy Events Center
Detail  Schedule
McCall Park
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Millcreek Jr High
Detail  Schedule
Steed Park
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
DATC
Detail  Schedule
Kent Smith Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

05 Boys North C
Date: 3/28,4/1,4/4,4/10,4/11,4/18,4/19,4/22,4/25,4/27,4/29,5/2,5/3,5/5,5/6,5/10,5/13,5/16,5/20,5/22,5/23,5/27
Venue: Millcreek Jr High
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
Forza FC Soccer Complex
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Heritage Park (NIbley)
Detail  Schedule
McCall Park
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

05 Boys North D
Date: 3/25,3/31,4/1,4/7,4/8,4/15,4/21,4/22,4/25,4/28,4/29,5/4,5/6,5/9,5/11,5/12,5/13,5/18,5/19,5/20,5/23
Venue: Millennium Pk (Harrisville)
Detail  Schedule
Wadman Soccer Complex
Detail  Schedule
Kent Smith Park
Detail  Schedule
Syracuse Jr. High
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Emma Russel
Detail  Schedule
Heritage Park (NIbley)
Detail  Schedule
Steed Park
Detail  Schedule
Mendon Square
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
DATC
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

05 Boys North E
Date: 3/25,3/29,4/1,4/5,4/8,4/10,4/12,4/19,4/20,4/22,4/29,5/1,5/6,5/13,5/20
Venue: McCall Park
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Lions Club Park
Detail  Schedule
Mountain View (Woods Cross)
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Forza FC Soccer Complex
Detail  Schedule
DATC
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

05 Boys Metro A
Date: 3/18,3/21,3/25,3/30,4/1,4/10,4/15,4/17,4/20,4/22,4/24,4/29,5/1,5/6,5/8,5/9,5/13,5/15,5/17,5/20,5/23,5/25
Venue: Blackridge Elementary
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Buttercup Park
Detail  Schedule
Copperview ES
Detail  Schedule
Olympus Jr. High
Detail  Schedule
Deseret Peak Complex
Detail  Schedule
Hidden Village
Detail  Schedule
James E Moss
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

05 Boys Metro B
Date: 3/25,4/1,4/6,4/8,4/17,4/18,4/20,4/22,4/24,4/29,5/1,5/2,5/6,5/9,5/11,5/13,5/15,5/20
Venue: Bennion Jr. High
Detail  Schedule
Bryant Middle School
Detail  Schedule
Glendale MS
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
Riverside Elem WJ
Detail  Schedule
Blackridge Elementary
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Oquirrh Shadow Park
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
Copperview ES
Detail  Schedule
Buttercup Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

05 Boys Metro C
Date: 3/18,3/25,3/30,4/1,4/4,4/5,4/13,4/18,4/22,4/25,4/29,5/1,5/4,5/5,5/6,5/9,5/13,5/15,5/16,5/17,5/20,5/30
Venue: Blackridge Elementary
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Copperview ES
Detail  Schedule
Benson Mill Park
Detail  Schedule
Glendale MS
Detail  Schedule
Jordan Ridge Park
Detail  Schedule
West Lake Jr. High
Detail  Schedule
Bluffdale Park
Detail  Schedule
Longview Elem
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Buttercup Park
Detail  Schedule
Southwood Park
Detail  Schedule
Hidden Village
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

05 Boys Metro D
Date: 3/25,3/30,4/1,4/6,4/12,4/19,4/20,4/21,4/22,4/27,4/29,5/4,5/6,5/8,5/11,5/13,5/15,5/17,5/18,5/19,5/20
Venue: Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
Blackridge Elementary
Detail  Schedule
Utah Sports Lodge
Detail  Schedule
Union MS
Detail  Schedule
Park City Sports Complex
Detail  Schedule
Bluffdale Park
Detail  Schedule
Southwood Park
Detail  Schedule
Hidden Village
Detail  Schedule
Trailside Elementary
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Park City
Detail  Schedule
Longview Elem
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

05 Boys Metro E
Date: 3/25,4/1,4/11,4/17,4/22,4/25,4/29,5/2,5/6,5/8,5/9,5/13,5/16,5/18,5/20
Venue: Butler M.S.
Detail  Schedule
Jordan Ridge Park
Detail  Schedule
Longview Elem
Detail  Schedule
Hunter Park
Detail  Schedule
Southwood Park
Detail  Schedule
Bluffdale Park
Detail  Schedule
James E Moss
Detail  Schedule
West Lake Jr. High
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
Umbria Estates
Detail  Schedule
Copperview ES
Detail  Schedule
Buttercup Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

05 Boys South A
Date: 3/25,3/28,3/29,3/30,4/1,4/11,4/12,4/15,4/18,4/19,4/20,4/22,4/25,4/27,4/29,5/2,5/3,5/6,5/9,5/11,5/13,5/20
Venue: Abbie Court Park
Detail  Schedule
Hindley Park
Detail  Schedule
Smooth Canyon
Detail  Schedule
Sertoma Park
Detail  Schedule
Beacon Hill Park
Detail  Schedule
Do not use
Detail  Schedule
Deerfield Elementary
Detail  Schedule
Veterans Memorial Fields
Detail  Schedule
Greenwood
Detail  Schedule
Salem Soccer Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

05 Boys South B
Date: 3/25,3/28,3/30,4/1,4/11,4/13,4/20,4/22,4/27,4/29,5/2,5/4,5/6,5/9,5/11,5/13,5/17,5/20
Venue: Geneva Elementary
Detail  Schedule
Grandview Park (Provo)
Detail  Schedule
Meadow Elementary
Detail  Schedule
Vernal middle school
Detail  Schedule
Beacon Hill Park
Detail  Schedule
Lehi Jr. School
Detail  Schedule
JR Smith Elementary
Detail  Schedule
IHC Fields
Detail  Schedule
Smith Ranch
Detail  Schedule
Harvest Elementary
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

05 Boys South C
Date: 3/25,3/28,4/1,4/11,4/12,4/18,4/22,4/25,4/29,5/1,5/2,5/6,5/8,5/9,5/13,5/16
Venue: Lehi Jr. School
Detail  Schedule
Smooth Canyon
Detail  Schedule
Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
Veterans Memorial Fields
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

04 Boys Premier 1
Date: 3/18,3/21,3/25,3/31,4/1,4/11,4/12,4/14,4/15,4/18,4/22,4/24,4/25,4/26,4/29,5/1,5/2,5/3,5/6,5/10,5/13
Venue: Riley Elem.
Detail  Schedule
IHC Fields
Detail  Schedule
Crescent MS
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Bluffdale Park
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Fairmont Park
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Woods Cross High School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

04 Boys Premier 2
Date: 3/18,3/25,3/30,4/8,4/11,4/13,4/15,4/18,4/19,4/22,4/25,4/27,4/29,5/2,5/6,5/9,5/10,5/11,5/13,5/20
Venue: Olympic Park
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Ira Allen Field
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Barnes Park
Detail  Schedule
Willow Pond
Detail  Schedule
Mountain Ridge Jr High
Detail  Schedule
Rosecrest
Detail  Schedule
Bellview Elem.
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Grant Elementary
Detail  Schedule
Smooth Canyon
Detail  Schedule
Crescent MS
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

04 Boys D1
Date: 3/22,3/25,3/29,4/1,4/15,4/17,4/18,4/19,4/21,4/22,4/26,4/29,5/1,5/4,5/5,5/6,5/9,5/10,5/13,5/15,5/16,5/20,5/22,5/23,5/25,5/27
Venue: Legacy Events Center
Detail  Schedule
Grandview Park (Provo)
Detail  Schedule
Smooth Canyon
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Mountain Ridge Jr High
Detail  Schedule
Roy West Park
Detail  Schedule
Fairmont Park
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Barnes Park
Detail  Schedule
Park City Sports Complex
Detail  Schedule
Trailside Park
Detail  Schedule
Sertoma Park
Detail  Schedule
Riverside Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

04 Boys D2
Date: 3/21,3/25,3/30,4/1,4/8,4/11,4/12,4/13,4/15,4/17,4/18,4/20,4/22,4/25,4/27,4/28,4/29,5/2,5/3,5/4,5/6,5/9,5/11,5/13,5/17,5/18,5/20
Venue: Timberline Jr. High
Detail  Schedule
Roy West Park
Detail  Schedule
Sertoma Park
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Riverside Elem WJ
Detail  Schedule
Olympus Jr. High
Detail  Schedule
Barnes Park
Detail  Schedule
Mills Park
Detail  Schedule
South Field Park
Detail  Schedule
Village Boulevard Park
Detail  Schedule
Cedar Ridge ES
Detail  Schedule
Green Acres/Orton Park
Detail  Schedule
Rocky Mtn. Middle
Detail  Schedule
Stansbury HS
Detail  Schedule
Lewis Park
Detail  Schedule
Tooele High School
Detail  Schedule
Mountain View (N. OGDEN)
Detail  Schedule
Mueller Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

04 Boys North A
Date: 3/25,3/31,4/1,4/3,4/10,4/11,4/15,4/17,4/22,4/29,5/1,5/4,5/6,5/8,5/9,5/10,5/13,5/15,5/16,5/17,5/18,5/19,5/20,5/23
Venue: Centennial Park (Perry)
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Syr Arts Acad
Detail  Schedule
Lewis Park
Detail  Schedule
Syracuse Jr. High
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Mueller Park
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
Blackhawk
Detail  Schedule
Young Ward College Ward
Detail  Schedule
Millcreek Jr High
Detail  Schedule
Cedar Ridge ES
Detail  Schedule
Mountain View (Woods Cross)
Detail  Schedule
Riverside Park
Detail  Schedule
Bountiful Jr. High
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

04 Boys North B
Date: 3/25,3/29,4/1,4/5,4/12,4/14,4/15,4/17,4/19,4/22,4/26,4/29,5/3,5/5,5/6,5/8,5/10,5/11,5/13,5/16,5/17,5/19,5/20,5/22,5/23,5/25
Venue: Uintah Elementary
Detail  Schedule
Centennial Park (Perry)
Detail  Schedule
Barnes Park
Detail  Schedule
Syracuse Jr. High
Detail  Schedule
Mountain View (Woods Cross)
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Spring Creek
Detail  Schedule
Lewis Park
Detail  Schedule
Mueller Park
Detail  Schedule
Hyrum Soccer Complex
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

04 Boys North C
Date: 3/24,3/25,3/31,4/1,4/7,4/8,4/12,4/14,4/20,4/21,4/22,4/28,4/29,5/6,5/13,5/19,5/20,5/27
Venue: Mills Park
Detail  Schedule
Centerville Community Park
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Roy West Park
Detail  Schedule
Mueller Park
Detail  Schedule
Barnes Park
Detail  Schedule
Kent Smith Park
Detail  Schedule
Blackhawk
Detail  Schedule
Mountain View (Woods Cross)
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

04 Boys North D
Date: 3/25,3/28,4/1,4/4,4/8,4/11,4/17,4/22,4/24,4/29,5/1,5/6,5/11,5/13,5/15,5/16,5/18,5/20,5/24
Venue: Kanesville Elementary School
Detail  Schedule
Centennial Park (Perry)
Detail  Schedule
Syracuse Jr. High
Detail  Schedule
Blackhawk
Detail  Schedule
Kent Smith Park
Detail  Schedule
Furniss Doxey Elementary
Detail  Schedule
Barlow Park
Detail  Schedule
Cedar Ridge ES
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

04 Boys Metro A
Date: 3/25,4/1,4/4,4/11,4/17,4/22,4/24,4/29,5/3,5/6,5/8,5/10,5/13,5/16,5/20,5/22
Venue: Crescent MS
Detail  Schedule
Union MS
Detail  Schedule
Germania park
Detail  Schedule
Park City Sports Complex
Detail  Schedule
Riley Elem.
Detail  Schedule
Fairmont Park
Detail  Schedule
Bellview Elem.
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Grant Elementary
Detail  Schedule
Lone Peak Park (sandy)
Detail  Schedule
West Lake Jr. High
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Trailside Park
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Sandy
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

04 Boys Metro B
Date: 3/25,4/1,4/6,4/8,4/17,4/20,4/21,4/22,4/26,4/28,4/29,5/3,5/5,5/6,5/9,5/12,5/13,5/15,5/16,5/19,5/20,5/22,5/27
Venue: Willow Creek Park, Sandy
Detail  Schedule
Crescent MS
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
Riley Elem.
Detail  Schedule
Stansbury HS
Detail  Schedule
West Lake Jr. High
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Canyonview Park
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
Village Boulevard Park
Detail  Schedule
Tooele High School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

04 Boys Metro C
Date: 3/25,4/1,4/8,4/18,4/19,4/21,4/22,4/26,4/27,4/29,5/3,5/5,5/6,5/9,5/10,5/11,5/12,5/13,5/15,5/20
Venue: Bennion Jr. High
Detail  Schedule
Fairmont Park
Detail  Schedule
Summit Academy JH
Detail  Schedule
Galena Hills Park
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Columbia Elementary (westj)
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Rosamond Elementary
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

04 Boys Metro D
Date: 3/18,4/1,4/3,4/8,4/18,4/19,4/22,4/25,4/26,4/29,5/2,5/3,5/6,5/9,5/11,5/13,5/17,5/18,5/20
Venue: Galena Hills Park
Detail  Schedule
Riley Elem.
Detail  Schedule
Deseret Peak Complex
Detail  Schedule
Rosecrest
Detail  Schedule
Bluffdale Park
Detail  Schedule
Monroe Elem.
Detail  Schedule
Grant Elementary
Detail  Schedule
Willow Pond
Detail  Schedule
Germania park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

04 Boys South A
Date: 3/25,3/27,3/29,3/31,4/10,4/14,4/17,4/21,4/22,4/24,4/28,4/29,5/1,5/2,5/6,5/8,5/10,5/12,5/13,5/15,5/16,5/20
Venue: Bamburger Park
Detail  Schedule
Healey Park
Detail  Schedule
IHC Fields
Detail  Schedule
Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
Aspen Elementary
Detail  Schedule
Mapleton Jr High
Detail  Schedule
Mesquite Park
Detail  Schedule
Salem Loafer View Park
Detail  Schedule
Westlake High School
Detail  Schedule
North Lake Park
Detail  Schedule
Vista Heights Jr. High
Detail  Schedule
Mountain Ridge Jr High
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

04 Boys South B
Date: 3/25,3/29,3/30,4/1,4/8,4/10,4/13,4/14,4/15,4/20,4/21,4/22,4/26,4/27,4/29,5/1,5/6,5/8,5/10,5/11,5/13,5/17,5/19,5/20
Venue: Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
Vernal middle school
Detail  Schedule
G Hillman Recreation Complex
Detail  Schedule
Mapleton Jr High
Detail  Schedule
Olympic Park
Detail  Schedule
Mapleton Elementary
Detail  Schedule
Meadow Elementary
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Salem Loafer View Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

03 Boys Premier 1
Date: 3/18,3/25,4/1,4/4,4/12,4/15,4/19,4/21,4/22,4/24,4/29,5/3,5/6,5/10,5/13
Venue: Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Crescent MS
Detail  Schedule
Fairmont Park
Detail  Schedule
Lone Peak Park (sandy)
Detail  Schedule
Spence Eccles Complex
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
Mount Ogden Park
Detail  Schedule
Falcon Park
Detail  Schedule
IHC Fields
Detail  Schedule
Timberline Jr. High
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

03 Boys Premier 2
Date: 3/18,3/25,3/28,4/1,4/6,4/12,4/18,4/19,4/22,4/29,5/2,5/3,5/6,5/8,5/9,5/10,5/11,5/12,5/13,5/20
Venue: Bluffdale Park
Detail  Schedule
Smooth Canyon
Detail  Schedule
Spence Eccles Complex
Detail  Schedule
Sertoma Park
Detail  Schedule
Roy West Park
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Trailside Park
Detail  Schedule
Mountain Ridge Jr High
Detail  Schedule
Park City Sports Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

03 Boys D1
Date: 3/25,3/29,4/1,4/8,4/12,4/13,4/19,4/22,4/24,4/26,4/29,5/1,5/3,5/6,5/8,5/9,5/10,5/11,5/13,5/17,5/18,5/19,5/20,5/22
Venue: Crescent MS
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Bellview Elem.
Detail  Schedule
Mapleton Jr High
Detail  Schedule
Mountain View (Woods Cross)
Detail  Schedule
Olympic Park
Detail  Schedule
G Hillman Recreation Complex
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Riley Elem.
Detail  Schedule
Germania park
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Fairmont Park
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Salem Loafer View Park
Detail  Schedule
Skyridge High School
Detail  Schedule
Willow Pond
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Grant Elementary
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

03 Boys D2
Date: 3/18,3/25,3/30,4/1,4/13,4/15,4/17,4/20,4/22,4/25,4/29,5/2,5/3,5/4,5/6,5/8,5/10,5/12,5/13,5/15,5/18,5/20,5/22,5/25,5/31
Venue: Columbia Elementary (westj)
Detail  Schedule
Grandview Park (Provo)
Detail  Schedule
Centennial Park (Perry)
Detail  Schedule
IHC Fields
Detail  Schedule
Rosamond Elementary
Detail  Schedule
Rosecrest
Detail  Schedule
Smooth Canyon
Detail  Schedule
Hyrum Soccer Complex
Detail  Schedule
Mountain Ridge Jr High
Detail  Schedule
Olympus Jr. High
Detail  Schedule
Mueller Park
Detail  Schedule
Healey Park
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Millcreek Jr High
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Wasatch Jr. High
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

03 Boys North A
Date: 3/25,3/27,3/30,4/1,4/10,4/11,4/14,4/15,4/17,4/22,4/25,4/26,4/27,4/29,5/1,5/4,5/5,5/6,5/8,5/9,5/10,5/13,5/15,5/17,5/18,5/20,5/23,5/24,5/27
Venue: Roy West Park
Detail  Schedule
Hooper Park
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Kent Smith Park
Detail  Schedule
Syracuse Jr. High
Detail  Schedule
Mueller Park
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Millcreek Jr High
Detail  Schedule
Lewis Park
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
Woodward (Woody)
Detail  Schedule
Bountiful Jr. High
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

03 Boys North B
Date: 3/25,3/29,3/31,4/1,4/11,4/12,4/17,4/21,4/22,4/28,4/29,5/5,5/6,5/8,5/9,5/10,5/12,5/13,5/15,5/16,5/17,5/19,5/20,5/22
Venue: Roy West Park
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Hyrum Soccer Complex
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Emma Russel
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
River Heights Elementary
Detail  Schedule
Spring Creek
Detail  Schedule
Blackhawk
Detail  Schedule
Heritage Park (NIbley)
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

03 Boys North C
Date: 3/18,4/1,4/4,4/10,4/13,4/18,4/22,4/29,5/2,5/5,5/6,5/9,5/10,5/12,5/13,5/16,5/20,5/22,5/23,5/27
Venue: Roy West Park
Detail  Schedule
Centerville Community Park
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Blackhawk
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

03 Boys Metro A
Date: 3/25,4/1,4/4,4/8,4/10,4/19,4/21,4/22,4/26,4/28,4/29,5/5,5/6,5/12,5/13,5/15,5/17,5/18,5/19,5/20,5/22,5/24
Venue: Crescent MS
Detail  Schedule
Bennion Jr. High
Detail  Schedule
Rosecrest
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Sandy
Detail  Schedule
West Lake Jr. High
Detail  Schedule
Village Boulevard Park
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Falcon Park
Detail  Schedule
Fairmont Park
Detail  Schedule
Riley Elem.
Detail  Schedule
Tooele High School
Detail  Schedule
Trailside Park
Detail  Schedule
Bellview Elem.
Detail  Schedule
Midvalley E.S.
Detail  Schedule
Stansbury HS
Detail  Schedule
Bluffdale Park
Detail  Schedule
Park City Sports Complex
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Jefferson Jr. High
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

03 Boys Metro B
Date: 3/25,3/28,4/1,4/8,4/15,4/17,4/19,4/22,4/24,4/29,5/1,5/2,5/3,5/6,5/8,5/10,5/13,5/16,5/20,5/22,5/23
Venue: Crescent MS
Detail  Schedule
Bennion Jr. High
Detail  Schedule
Riverside Elem WJ
Detail  Schedule
Fairmont Park
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
Taylorsville E.S.
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Village Boulevard Park
Detail  Schedule
Canyonview Park
Detail  Schedule
Galena Hills Park
Detail  Schedule
Germania park
Detail  Schedule
Falcon Park
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Stansbury HS
Detail  Schedule
Grant Elementary
Detail  Schedule
Willow Pond
Detail  Schedule
Summit Academy JH
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

03 Boys Metro C
Date: 3/18,3/25,4/1,4/8,4/11,4/13,4/18,4/19,4/21,4/22,4/26,4/28,4/29,5/2,5/5,5/6,5/10,5/12,5/13,5/18,5/19,5/20,5/25
Venue: Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Crescent MS
Detail  Schedule
Deseret Peak Complex
Detail  Schedule
Hunter Park
Detail  Schedule
Union MS
Detail  Schedule
Highland High School
Detail  Schedule
Falcon Park
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Sandy
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

03 Boys South A
Date: 3/18,3/22,3/25,3/29,4/11,4/12,4/18,4/19,4/22,4/26,4/27,4/28,4/29,5/3,5/5,5/6,5/10,5/11,5/13,5/17,5/20,5/23
Venue: Olympic Park
Detail  Schedule
Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
North Lake Park
Detail  Schedule
Timberline Jr. High
Detail  Schedule
Westlake High School
Detail  Schedule
Aspen Elementary
Detail  Schedule
G Hillman Recreation Complex
Detail  Schedule
Meadow Elementary
Detail  Schedule
Rocky Mtn. Middle
Detail  Schedule
Mapleton Elementary
Detail  Schedule
Vista Heights Jr. High
Detail  Schedule
Bamburger Park
Detail  Schedule
South Field Park
Detail  Schedule
Ira Allen Field
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Mapleton Jr High
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

03 Boys South B
Date: 3/25,3/27,4/10,4/14,4/15,4/17,4/22,4/24,4/25,4/27,4/29,5/1,5/6,5/8,5/11,5/13,5/15,5/16
Venue: Aspen Elementary
Detail  Schedule
Bamburger Park
Detail  Schedule
South Field Park
Detail  Schedule
G Hillman Recreation Complex
Detail  Schedule
Rocky Mtn. Middle
Detail  Schedule
Westlake High School
Detail  Schedule
West Lake High School
Detail  Schedule
Mesquite Park
Detail  Schedule
Vista Heights Jr. High
Detail  Schedule
Healey Park
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Wasatch High School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

02 Boys Premier 1
Date: 1/2,1/3,1/4,1/5,1/6,1/7,1/9,1/10,1/11,1/12,1/13,1/14,1/16,1/17,1/18,1/19,1/20,1/21,1/27,1/28,3/18,3/25,4/1,4/6,4/11,4/18,4/20,4/22,4/25,4/26,4/27,4/29,5/1,5/2,5/4,5/6,5/8,5/9,5/10,5/13,5/20,5/31
Venue: Spence Eccles Complex
Detail  Schedule
RACTBD
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
Canyonview Park
Detail  Schedule
Falcon Park
Detail  Schedule
Bellview Elem.
Detail  Schedule
Meadow Elementary
Detail  Schedule
Bluffdale Park
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

02 Boys Premier 2
Date: 1/2,1/3,1/4,1/5,1/9,1/10,1/11,1/12,1/13,1/16,1/17,1/18,1/19,1/20,1/23,1/24,1/25,1/26,3/18,3/21,3/25,3/28,3/30,4/1,4/11,4/12,4/14,4/17,4/19,4/22,4/25,4/26,4/27,4/29,5/2,5/6,5/8,5/12,5/13,5/16,5/19
Venue: Mills Park
Detail  Schedule
Fairmont Park
Detail  Schedule
Olympic Park
Detail  Schedule
Pioneer Elementary
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
West Lake Jr. High
Detail  Schedule
Bellview Elem.
Detail  Schedule
Falcon Park
Detail  Schedule
West Jordan Complex TBD
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Park City
Detail  Schedule
Park City Sports Complex
Detail  Schedule
Trailside Park
Detail  Schedule
Rosecrest
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
Midvalley E.S.
Detail  Schedule
Woods Cross High School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

02 Boys D1
Date: 1/2,1/3,1/4,1/5,1/6,1/7,1/9,1/10,1/11,1/12,1/13,1/14,1/16,1/17,1/18,1/19,1/20,1/21,1/23,1/24,1/25,1/26,1/27,1/28,2/20,2/21,2/22,2/23,2/24,3/13,3/14,3/15,3/18,3/22,3/25,3/29,3/30,4/1,4/8,4/10,4/12,4/17,4/19,4/21,4/22,4/24,4/26,4/28,4/29,5/1,5/3,5/4,5/5,5/6,5/8,5/10,5/11,5/13,5/15,5/16,5/17,5/19,5/20,5/22,5/24,5/25
Venue: Ellison Park
Detail  Schedule
Mountain Ridge Jr High
Detail  Schedule
South Field Park
Detail  Schedule
Taylorsville E.S.
Detail  Schedule
Smooth Canyon
Detail  Schedule
Ellison Tournament Park
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
G Hillman Recreation Complex
Detail  Schedule
Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Cedar Ridge ES
Detail  Schedule
Sertoma Park
Detail  Schedule
Timberline Jr. High
Detail  Schedule
Blackhawk
Detail  Schedule
Elk Ridge M.S.
Detail  Schedule
West Jordan Complex TBD
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Rocky Mtn. Middle
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

02 Boys D2
Date: 1/2,1/3,1/4,1/5,1/6,1/7,1/9,1/10,1/11,1/12,1/13,1/14,1/16,1/17,1/18,1/19,1/20,1/21,1/24,1/25,1/26,1/27,1/28,1/31,2/1,2/2,2/3,2/4,2/6,2/7,2/8,2/11,3/25,4/1,4/8,4/10,4/13,4/14,4/20,4/22,4/27,4/29,5/1,5/4,5/6,5/9,5/10,5/11,5/13,5/15,5/16,5/18,5/20,5/22,5/23
Venue: IHC Fields
Detail  Schedule
Tooele High School
Detail  Schedule
Willow Pond
Detail  Schedule
West High School
Detail  Schedule
Roy West Park
Detail  Schedule
Bellview Elem.
Detail  Schedule
Brigham City Sports Complex
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
Falcon Park
Detail  Schedule
Forza FC Soccer Complex
Detail  Schedule
Meadow Elementary
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Mills Park
Detail  Schedule
Bountiful Jr. High
Detail  Schedule
Grant Elementary
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

02 Boys North A
Date: 1/3,1/4,1/5,1/6,1/7,1/9,1/10,1/11,1/12,1/13,1/14,3/25,4/1,4/10,4/17,4/22,4/24,4/29,5/1,5/3,5/6,5/8,5/11,5/13,5/15,5/19,5/20,5/22
Venue: Ponds Park
Detail  Schedule
Barlow Park
Detail  Schedule
Mills Park
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Mountain View (N. OGDEN)
Detail  Schedule
Centerville Community Park
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Forza FC Soccer Complex
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

02 Boys North B
Date: 1/2,1/3,1/4,1/5,1/6,1/9,1/10,1/11,1/12,1/13,1/16,1/17,1/18,1/19,1/20,1/23,1/24,1/25,1/26,1/27,1/28,3/22,3/25,3/29,4/12,4/13,4/15,4/19,4/22,4/26,4/29,5/1,5/3,5/4,5/6,5/10,5/13,5/17,5/20
Venue: Blackhawk
Detail  Schedule
Kent Smith Park
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Green Acres/Orton Park
Detail  Schedule
Syracuse Jr. High
Detail  Schedule
Centennial Park (Perry)
Detail  Schedule
Emma Russel
Detail  Schedule
Mills Park
Detail  Schedule
Cedar Ridge ES
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Ellison Tournament Park
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

02 Boys Metro A
Date: 1/2,1/3,1/4,1/5,1/6,1/7,1/9,1/10,1/11,1/12,1/13,1/14,1/17,1/18,1/19,1/20,1/23,1/24,1/25,1/26,1/27,1/28,1/30,2/1,2/2,2/3,2/4,2/6,3/23,3/25,3/27,3/29,3/30,4/1,4/8,4/11,4/12,4/13,4/14,4/18,4/20,4/22,4/27,4/29,5/2,5/3,5/4,5/6,5/8,5/9,5/10,5/12,5/13,5/15,5/16,5/17,5/18,5/20,5/23,5/25
Venue: Bennion Jr. High
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Lone Peak Park (sandy)
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
Rosecrest
Detail  Schedule
West Jordan Complex TBD
Detail  Schedule
Bellview Elem.
Detail  Schedule
Riverside Elem WJ
Detail  Schedule
Wasatch Jr. High
Detail  Schedule
Midvalley E.S.
Detail  Schedule
Westvale Elementary
Detail  Schedule
Falcon Park
Detail  Schedule
Columbia Elementary (westj)
Detail  Schedule
Canyonview Park
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Sandy
Detail  Schedule
Olympus Jr. High
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

02 Boys Metro B
Date: 1/2,1/3,1/4,1/5,1/6,1/9,1/10,1/11,1/12,1/13,1/16,1/17,1/18,1/19,1/20,1/30,2/1,2/2,2/3,2/4,2/6,2/7,2/8,2/9,2/10,3/25,3/29,4/1,4/8,4/12,4/19,4/21,4/22,4/26,4/29,5/6,5/10,5/11,5/13,5/15,5/17,5/20,5/22,5/27
Venue: East High School
Detail  Schedule
Oakley Rec Complex
Detail  Schedule
Pioneer Elementary
Detail  Schedule
Willow Pond
Detail  Schedule
West High School
Detail  Schedule
West Lake Jr. High
Detail  Schedule
Highland High School
Detail  Schedule
Stansbury HS
Detail  Schedule
Taylorsville E.S.
Detail  Schedule
Westvale Elementary
Detail  Schedule
Bellview Elem.
Detail  Schedule
Fairmont Park
Detail  Schedule
Galena Hills Park
Detail  Schedule
Columbia Elementary (westj)
Detail  Schedule
Tooele High School
Detail  Schedule
Village Boulevard Park
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

02 Boys Metro C
Date: 1/9,1/10,1/11,1/12,1/13,1/16,1/17,1/18,1/19,1/20,1/23,1/24,1/25,1/26,1/27,1/30,1/31,2/1,2/2,2/3,2/4,2/6,2/7,2/8,2/9,3/25,3/29,4/5,4/17,4/22,4/24,4/26,4/29,5/3,5/6,5/13,5/17,5/20
Venue: Galena Hills Park
Detail  Schedule
Willow Pond
Detail  Schedule
Union MS
Detail  Schedule
Westvale Elementary
Detail  Schedule
Olympus Jr. High
Detail  Schedule
Rosecrest
Detail  Schedule
Columbia Elementary (westj)
Detail  Schedule
Wasatch Jr. High
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

02 Boys South A
Date: 1/2,1/3,1/4,1/5,1/6,1/7,1/9,1/10,1/11,1/12,1/13,1/14,1/16,1/17,1/18,1/19,1/20,1/21,3/22,3/25,3/29,4/1,4/10,4/12,4/17,4/18,4/19,4/21,4/22,4/24,4/26,4/29,5/1,5/3,5/4,5/5,5/6,5/8,5/10,5/11,5/13,5/15,5/16,5/17,5/19,5/20,5/22
Venue: Grandview Park (Provo)
Detail  Schedule
Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
Mountain Ridge Jr High
Detail  Schedule
Sertoma Park
Detail  Schedule
South Field Park
Detail  Schedule
Smooth Canyon
Detail  Schedule
G Hillman Recreation Complex
Detail  Schedule
Mesquite Park
Detail  Schedule
Olympic Park
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
North Lake Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

01 Boys Provisional North
Date: 4/10,4/17,4/18,4/22,4/25,4/28,4/29,5/1,5/2,5/5,5/6,5/8,5/9,5/12,5/13,5/15,5/16,5/17,5/20,5/22,5/23
Venue: Angel Street Complex
Detail  Schedule
Barlow Park
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Mount Ogden Park
Detail  Schedule
Spring Creek
Detail  Schedule
Hyrum Soccer Complex
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Roy West Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

01 Boys Provisional South
Date: 4/11,4/13,4/17,4/22,4/24,4/27,4/29,5/1,5/6,5/8,5/11,5/13,5/15,5/18,5/20,5/22,5/23,5/25,5/26,5/27
Venue: West Lake Jr. High
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Willow Pond
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
Mountain Ridge Jr High
Detail  Schedule
Canyonview Park
Detail  Schedule
Smooth Canyon
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

00 Boys Provisional North
Date: 4/17,4/19,4/22,4/25,4/28,4/29,5/2,5/3,5/6,5/8,5/10,5/12,5/13,5/15,5/19,5/20,5/22,5/23,5/30,6/3
Venue: Blackhawk
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Mills Park
Detail  Schedule
Roy West Park
Detail  Schedule
Bountiful Jr. High
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Centerville Community Park
Detail  Schedule
Lewis Park
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Mountain View (Woods Cross)
Detail  Schedule
Uintah Elementary
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

00 Boys Provisional Metro
Date: 4/8,4/11,4/17,4/18,4/19,4/22,4/24,4/25,4/28,4/29,5/1,5/2,5/3,5/6,5/9,5/10,5/11,5/12,5/13,5/15,5/16,5/17,5/20,5/22,5/23,5/24
Venue: Galena Hills Park
Detail  Schedule
Bellview Elem.
Detail  Schedule
Lone Peak Park (sandy)
Detail  Schedule
Copper HIlls HS
Detail  Schedule
Bennion Jr. High
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
West Lake Jr. High
Detail  Schedule
Bluffdale Park
Detail  Schedule
Rosecrest
Detail  Schedule
Summit Academy JH
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

00 Boys Provisional South
Date: 4/11,4/18,4/22,4/25,4/29,5/2,5/6,5/9,5/11,5/13,5/16,5/18,5/20
Venue: Lone Peak HS
Detail  Schedule
Timpview High School
Detail  Schedule
Healey Park
Detail  Schedule
Westlake High School
Detail  Schedule
Sertoma Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

99 Boys Provisional North
Date: 4/15,4/17,4/22,4/24,4/26,4/29,5/1,5/3,5/6,5/8,5/9,5/13,5/15,5/17,5/20,5/22
Venue: Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Brigham City Sports Complex
Detail  Schedule
Lewis Park
Detail  Schedule
Bellview Elem.
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Willow Pond
Detail  Schedule
Lone Peak Park (sandy)
Detail  Schedule
Murray Park
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

99 Boys Provisional South
Date: 4/17,4/18,4/19,4/21,4/22,4/24,4/29,5/1,5/3,5/6,5/8,5/9,5/10,5/13,5/15,5/16,5/17,5/20,5/23,5/24,5/25
Venue: West Jordan Complex
Detail  Schedule
Skyridge High School
Detail  Schedule
Village Boulevard Park
Detail  Schedule
Stansbury HS
Detail  Schedule
Rosecrest
Detail  Schedule
Bluffdale Park
Detail  Schedule
Galena Hills Park
Detail  Schedule
Rosamond Elementary
Detail  Schedule
Tooele High School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

98/97 Boys Provisional
Date: 4/13,4/15,4/18,4/19,4/20,4/22,4/24,4/26,4/27,4/28,4/29,5/1,5/3,5/6,5/8,5/12,5/13,5/15,5/16,5/17,5/20,5/22,5/24
Venue: Angel Street Complex
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Rosecrest
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
Bluffdale Park
Detail  Schedule
G Hillman Recreation Complex
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Union MS
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
West Jordan Complex TBD
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

06 Girls Premier Orange
Date: 3/18,3/25,4/1,4/11,4/20,4/21,4/22,4/24,4/25,4/29,5/2,5/6,5/9,5/10,5/11,5/13,5/20,5/26
Venue: Copperview ES
Detail  Schedule
Timberline Jr. High
Detail  Schedule
DATC
Detail  Schedule
Do not use
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Rowland Hall Steiner Complex
Detail  Schedule
Bluffdale Park
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
Buttercup Park
Detail  Schedule
Sand Ridge Park (layton)
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

06 Girls Premier Purple
Date: 3/18,3/24,3/25,3/29,4/1,4/11,4/12,4/15,4/17,4/18,4/21,4/22,4/24,4/26,4/29,5/1,5/3,5/6,5/8,5/9,5/13,5/19
Venue: Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Palisade
Detail  Schedule
Timberline Jr. High
Detail  Schedule
Copperview ES
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
Heritage Park (NIbley)
Detail  Schedule
Cedar Ridge ES
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

06 Girls D1
Date: 3/18,3/24,3/25,3/28,3/30,4/1,4/4,4/10,4/11,4/12,4/14,4/17,4/19,4/22,4/26,4/27,4/28,4/29,5/1,5/2,5/3,5/4,5/6,5/8,5/10,5/11,5/13,5/15,5/16,5/17,5/18,5/20,5/23,5/25
Venue: Copperview ES
Detail  Schedule
Wadman Soccer Complex
Detail  Schedule
Palisade
Detail  Schedule
Sertoma Park
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
JR Smith Elementary
Detail  Schedule
Bluffdale Park
Detail  Schedule
Beacon Hill Park
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
Trailside Elementary
Detail  Schedule
Geneva Elementary
Detail  Schedule
Sand Ridge Park (layton)
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Park City
Detail  Schedule
DATC
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

06 Girls North A
Date: 4/1,4/8,4/14,4/22,5/2,5/3,5/4,5/6,5/10,5/11,5/12,5/13,5/15,5/16,5/18,5/19,5/20,5/22,5/23,5/24,5/25,5/27
Venue: McCall Park
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Spring Creek
Detail  Schedule
Sand Ridge Park (layton)
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Wadman Soccer Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

06 Girls North B
Date: 3/27,4/1,4/10,4/12,4/14,4/15,4/17,4/20,4/22,4/29,5/1,5/5,5/6,5/8,5/13,5/15,5/20,5/25
Venue: McCall Park
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Kent Smith Park
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
Millcreek Jr High
Detail  Schedule
Millennium Pk (Harrisville)
Detail  Schedule
DATC
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

06 Girls Metro A
Date: 3/25,3/28,3/29,3/31,4/1,4/3,4/8,4/11,4/12,4/17,4/18,4/20,4/22,4/24,4/26,4/27,4/29,5/1,5/4,5/6,5/8,5/11,5/13,5/17,5/18,5/20,5/22,5/23
Venue: Eastmont Middle
Detail  Schedule
Union MS
Detail  Schedule
Longview Elem
Detail  Schedule
Buttercup Park
Detail  Schedule
Copperview ES
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Southwood Park
Detail  Schedule
Benson Mill Park
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Hidden Village
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

06 Girls Metro B
Date: 3/25,3/28,4/1,4/3,4/8,4/17,4/22,4/24,4/29,5/1,5/6,5/9,5/10,5/13,5/16,5/17,5/20
Venue: Eastmont Middle
Detail  Schedule
Copperview ES
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Utah Sports Lodge
Detail  Schedule
Park City Sports Complex
Detail  Schedule
Jordan Ridge Park
Detail  Schedule
Trailside Elementary
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Park City
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

06 Girls South A
Date: 3/25,3/28,3/31,4/1,4/14,4/20,4/21,4/22,4/26,4/28,4/29,5/5,5/6,5/12,5/13,5/19,5/20
Venue: Lehi Jr. School
Detail  Schedule
Sertoma Park
Detail  Schedule
Do not use
Detail  Schedule
Deerfield Elementary
Detail  Schedule
Harvest Elementary
Detail  Schedule
Smooth Canyon
Detail  Schedule
Salem Soccer Complex
Detail  Schedule
Veterans Memorial Fields
Detail  Schedule
Old Mill ES
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

05 Girls Premier Black
Date: 3/18,3/20,3/25,3/29,4/1,4/10,4/12,4/13,4/17,4/22,4/24,4/27,4/29,5/1,5/2,5/4,5/5,5/6,5/8,5/10,5/13,5/30
Venue: Buttercup Park
Detail  Schedule
Timberline Jr. High
Detail  Schedule
Benson Mill Park
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
Do not use
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
Palisade
Detail  Schedule
DATC
Detail  Schedule
Copperview ES
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

05 Girls Premier Silver
Date: 3/18,3/21,3/25,3/29,4/1,4/10,4/12,4/20,4/22,4/26,4/29,5/1,5/2,5/4,5/6,5/8,5/9,5/10,5/13
Venue: Palisade
Detail  Schedule
Timberline Jr. High
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
DATC
Detail  Schedule
Lehi Jr. School
Detail  Schedule
Blackridge Elementary
Detail  Schedule
Sand Ridge Park (layton)
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
Rowland Hall Steiner Complex
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Copperview ES
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

05 Girls D1
Date: 3/18,3/25,4/1,4/12,4/13,4/14,4/15,4/19,4/20,4/22,4/27,4/29,5/4,5/6,5/11,5/13,5/20
Venue: Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Smooth Canyon
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
Wadman Soccer Complex
Detail  Schedule
JR Smith Elementary
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
DATC
Detail  Schedule
Buttercup Park
Detail  Schedule
Deerfield Elementary
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

05 Girls North A
Date: 3/25,3/29,3/30,4/1,4/3,4/10,4/12,4/17,4/19,4/20,4/22,4/24,4/29,5/1,5/3,5/4,5/6,5/9,5/10,5/13,5/15,5/16,5/19,5/20
Venue: Pioneer Park
Detail  Schedule
Wadman Soccer Complex
Detail  Schedule
Millennium Pk (Harrisville)
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
DATC
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Lions Club Park
Detail  Schedule
Bunderson Elementary
Detail  Schedule
Blackhawk
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
Forza FC Soccer Complex
Detail  Schedule
Kent Smith Park
Detail  Schedule
Bryant Middle School
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Sand Ridge Park (layton)
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

05 Girls North B
Date: 3/31,4/1,4/11,4/18,4/19,4/20,4/22,4/27,4/29,5/2,5/5,5/6,5/10,5/11,5/13,5/15,5/16,5/18,5/20
Venue: Angel Street Complex
Detail  Schedule
McCall Park
Detail  Schedule
Millcreek Jr High
Detail  Schedule
Forza FC Soccer Complex
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
DATC
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

05 Girls North C
Date: 3/25,3/28,4/1,4/18,4/22,4/25,4/29,5/2,5/6,5/9,5/13,5/20
Venue: Millennium Pk (Harrisville)
Detail  Schedule
Pioneer Park
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Forza FC Soccer Complex
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Wadman Soccer Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

05 Girls Metro A
Date: 3/24,3/25,3/31,4/1,4/3,4/6,4/11,4/12,4/18,4/19,4/21,4/22,4/24,4/25,4/27,4/28,4/29,5/1,5/4,5/5,5/6,5/8,5/12,5/13,5/15,5/18,5/19,5/20
Venue: Blackridge Elementary
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
Southwood Park
Detail  Schedule
Copperview ES
Detail  Schedule
Buttercup Park
Detail  Schedule
Jordan Ridge Park
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Longview Elem
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Park City
Detail  Schedule
Trailside Elementary
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

05 Girls Metro B
Date: 3/18,3/20,3/24,3/25,4/1,4/8,4/13,4/21,4/22,4/27,4/28,4/29,5/3,5/5,5/6,5/11,5/12,5/13,5/17,5/19,5/20,5/27
Venue: Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
Bluffdale Park
Detail  Schedule
Benson Mill Park
Detail  Schedule
Copperview ES
Detail  Schedule
Union MS
Detail  Schedule
Buttercup Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

05 Girls Metro C
Date: 3/18,3/22,3/25,3/29,4/1,4/3,4/5,4/11,4/12,4/18,4/22,4/25,4/26,4/29,5/2,5/6,5/9,5/10,5/13,5/15,5/16,5/20
Venue: Butler M.S.
Detail  Schedule
Buttercup Park
Detail  Schedule
Copperview ES
Detail  Schedule
Union MS
Detail  Schedule
Benson Mill Park
Detail  Schedule
Deseret Peak Complex
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

05 Girls South A
Date: 3/25,3/28,3/30,4/1,4/10,4/13,4/15,4/17,4/20,4/22,4/24,4/29,5/1,5/6,5/9,5/13,5/15,5/18,5/24
Venue: Deerfield Elementary
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Timberline Jr. High
Detail  Schedule
Vernal middle school
Detail  Schedule
Do not use
Detail  Schedule
Smooth Canyon
Detail  Schedule
Beacon Hill Park
Detail  Schedule
Sertoma Park
Detail  Schedule
Salem Soccer Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

05 Girls South B
Date: 3/25,4/1,4/11,4/21,4/22,4/28,4/29,5/5,5/6,5/9,5/11,5/12,5/13
Venue: Lehi Jr. School
Detail  Schedule
Harvest Elementary
Detail  Schedule
JR Smith Elementary
Detail  Schedule
Veterans Memorial Fields
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

04 Girls Premier 1
Date: 3/25,4/1,4/10,4/11,4/17,4/18,4/19,4/20,4/22,4/25,4/27,4/29,5/2,5/3,5/5,5/6,5/8,5/9,5/11,5/13
Venue: Palisade
Detail  Schedule
Rowland Hall Steiner Complex
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
Roy West Park
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Blackhawk
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Woods Cross High School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

04 Girls Premier 2
Date: 3/18,3/22,3/25,3/30,4/1,4/10,4/11,4/12,4/18,4/19,4/22,4/25,4/29,5/2,5/3,5/6,5/8,5/9,5/11,5/13
Venue: Crescent MS
Detail  Schedule
Olympic Park
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Palisade
Detail  Schedule
Aspen Elementary
Detail  Schedule
Barlow Park
Detail  Schedule
Mountain View (N. OGDEN)
Detail  Schedule
IHC Fields
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
Rosecrest
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Skyridge High School
Detail  Schedule
Woods Cross High School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

04 Girls D1
Date: 3/20,3/28,4/1,4/11,4/12,4/14,4/19,4/20,4/22,4/26,4/29,5/2,5/3,5/6,5/9,5/10,5/11,5/13,5/15,5/17,5/19,5/20,5/22
Venue: Falcon Park
Detail  Schedule
Crescent MS
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
Smooth Canyon
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Germania park
Detail  Schedule
Mueller Park
Detail  Schedule
Mapleton Jr High
Detail  Schedule
River Heights Elementary
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Sandy
Detail  Schedule
Barnes Park
Detail  Schedule
Bellview Elem.
Detail  Schedule
Park City Sports Complex
Detail  Schedule
Ira Allen Field
Detail  Schedule
Grant Elementary
Detail  Schedule
Trailside Park
Detail  Schedule
Willow Pond
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

04 Girls D2
Date: 3/22,3/25,3/29,4/1,4/3,4/7,4/8,4/10,4/11,4/14,4/17,4/18,4/20,4/22,4/24,4/26,4/28,4/29,5/1,5/4,5/5,5/6,5/8,5/12,5/13,5/15,5/16,5/17,5/19,5/20
Venue: Galena Hills Park
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Highland High School
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Sandy
Detail  Schedule
Olympic Park
Detail  Schedule
Rowland Hall Steiner Complex
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Green Acres/Orton Park
Detail  Schedule
Mountain View (Woods Cross)
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Mesquite Park
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Fairmont Park
Detail  Schedule
North Lake Park
Detail  Schedule
Falcon Park
Detail  Schedule
Summit Academy JH
Detail  Schedule
Bountiful Jr. High
Detail  Schedule
Crescent MS
Detail  Schedule
Mueller Park
Detail  Schedule
Barnes Park
Detail  Schedule
Lewis Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

04 Girls North A
Date: 4/1,4/3,4/10,4/11,4/15,4/17,4/18,4/22,4/29,5/4,5/6,5/8,5/10,5/12,5/13,5/15,5/18,5/19,5/20,5/22,5/24
Venue: Pioneer Park
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Kent Smith Park
Detail  Schedule
Barnes Park
Detail  Schedule
Morgan HS
Detail  Schedule
Lynx Field
Detail  Schedule
Mountain View (Woods Cross)
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

04 Girls North B
Date: 3/25,3/27,4/1,4/10,4/12,4/14,4/15,4/21,4/22,4/27,4/28,4/29,5/5,5/6,5/12,5/13,5/18,5/19,5/20
Venue: Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Mountain View (Woods Cross)
Detail  Schedule
Barnes Park
Detail  Schedule
Cedar Ridge ES
Detail  Schedule
Young Ward College Ward
Detail  Schedule
Spring Creek
Detail  Schedule
Blackhawk
Detail  Schedule
Mueller Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

04 Girls North C
Date: 3/25,3/30,4/13,4/15,4/21,4/22,4/27,4/29,5/4,5/6,5/11,5/23,5/25
Venue: Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Roy West Park
Detail  Schedule
Lewis Park
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Mount Ogden Park
Detail  Schedule
Mountain View (Woods Cross)
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

04 Girls Metro A
Date: 3/18,3/25,4/1,4/4,4/11,4/12,4/17,4/21,4/22,4/24,4/27,4/29,5/1,5/2,5/3,5/6,5/8,5/11,5/12,5/13,5/15,5/18,5/19,5/20,5/22
Venue: Butler M.S.
Detail  Schedule
Crescent MS
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Sandy
Detail  Schedule
Rosamond Elementary
Detail  Schedule
Columbia Elementary (westj)
Detail  Schedule
Stansbury HS
Detail  Schedule
Falcon Park
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

04 Girls Metro B
Date: 4/1,4/5,4/8,4/18,4/22,4/26,4/27,4/28,4/29,5/1,5/2,5/4,5/6,5/8,5/11,5/13,5/16,5/17,5/20
Venue: Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Park City Sports Complex
Detail  Schedule
Bluffdale Park
Detail  Schedule
Grant Elementary
Detail  Schedule
Trailside Park
Detail  Schedule
Rosecrest
Detail  Schedule
Germania park
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Park City
Detail  Schedule
Willow Pond
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

04 Girls South A
Date: 3/25,3/29,3/30,4/12,4/15,4/17,4/18,4/19,4/22,4/26,4/29,5/1,5/3,5/5,5/6,5/8,5/20
Venue: North Lake Park
Detail  Schedule
Sertoma Park
Detail  Schedule
Smooth Canyon
Detail  Schedule
Mapleton Elementary
Detail  Schedule
G Hillman Recreation Complex
Detail  Schedule
Mapleton Jr High
Detail  Schedule
Rocky Mtn. Middle
Detail  Schedule
Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
South Field Park
Detail  Schedule
Aspen Elementary
Detail  Schedule
Olympic Park
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

04 Girls South A Preseason
Date: 3/18,5/13
Venue: Smooth Canyon
Detail  Schedule
Aspen Elementary
Detail  Schedule
Olympic Park
Detail  Schedule
Sertoma Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

04 Girls South B
Date: 3/25,4/1,4/8,4/13,4/15,4/17,4/22,4/26,4/27,4/29,5/2,5/6,5/13,5/20
Venue: Vernal middle school
Detail  Schedule
Centennial ES
Detail  Schedule
Rocky Mtn. Middle
Detail  Schedule
G Hillman Recreation Complex
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Smooth Canyon
Detail  Schedule
Mountain Ridge Jr High
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

03 Girls Premier 1
Date: 3/22,3/25,3/29,4/1,4/12,4/13,4/19,4/20,4/22,4/26,4/29,5/1,5/3,5/6,5/8,5/9,5/13,5/19
Venue: Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Bellview Elem.
Detail  Schedule
Lone Peak Park (sandy)
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
Rosecrest
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Blackhawk
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Crescent MS
Detail  Schedule
Woods Cross High School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

03 Girls Premier 2
Date: 3/18,3/25,4/1,4/10,4/12,4/15,4/18,4/19,4/22,4/27,4/29,5/2,5/3,5/6,5/8,5/9,5/13,5/15,5/16,5/22,5/23
Venue: Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Murray Park
Detail  Schedule
Palisade
Detail  Schedule
Green Acres/Orton Park
Detail  Schedule
Olympic Park
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Blackhawk
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Skyridge High School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

03 Girls D1
Date: 4/1,4/11,4/13,4/18,4/20,4/22,4/24,4/25,4/27,4/29,5/1,5/2,5/4,5/6,5/10,5/11,5/13,5/15,5/20,5/23
Venue: Mueller Park
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
Stansbury HS
Detail  Schedule
Crescent MS
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Village Boulevard Park
Detail  Schedule
Mills Park
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Salem Loafer View Park
Detail  Schedule
Woods Cross High School
Detail  Schedule
Ira Allen Field
Detail  Schedule
Lewis Park
Detail  Schedule
Trailside Park
Detail  Schedule
Tooele High School
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Park City
Detail  Schedule
Park City Sports Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

03 Girls D2
Date: 3/25,3/28,3/29,4/1,4/12,4/13,4/17,4/18,4/19,4/20,4/22,4/25,4/27,4/29,5/1,5/2,5/4,5/6,5/8,5/11,5/13,5/15,5/17,5/18,5/20,5/22
Venue: Crescent MS
Detail  Schedule
Healey Park
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Mountain Ridge Jr High
Detail  Schedule
Young Ward College Ward
Detail  Schedule
Bamburger Park
Detail  Schedule
Kent Smith Park
Detail  Schedule
Smooth Canyon
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Meadow Elementary
Detail  Schedule
Lone Peak Park (sandy)
Detail  Schedule
Mesquite Park
Detail  Schedule
Eden Park
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Sandy
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Vista Heights Jr. High
Detail  Schedule
G Hillman Recreation Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

03 Girls North A
Date: 3/25,3/28,4/1,4/3,4/6,4/8,4/10,4/12,4/13,4/17,4/20,4/22,4/24,4/29,5/1,5/3,5/4,5/5,5/6,5/9,5/13,5/15,5/17,5/20,5/22
Venue: Kanesville Elementary School
Detail  Schedule
Roy West Park
Detail  Schedule
Mountain View (Woods Cross)
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Hooper Park
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Spring Creek
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Lynx Field
Detail  Schedule
Mueller Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

03 Girls North B
Date: 3/24,3/25,3/31,4/1,4/7,4/13,4/14,4/17,4/20,4/21,4/22,4/29,5/4,5/5,5/6,5/11,5/13,5/15,5/18,5/20,5/22,5/23
Venue: Mueller Park
Detail  Schedule
Hooper Park
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Mills Park
Detail  Schedule
Mountain View (Woods Cross)
Detail  Schedule
Pioneer Park
Detail  Schedule
Roy West Park
Detail  Schedule
Barlow Park
Detail  Schedule
River Heights Elementary
Detail  Schedule
Sky View High School
Detail  Schedule
Cub River Sports
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

03 Girls Metro A
Date: 3/21,3/25,3/29,3/30,4/1,4/4,4/8,4/17,4/18,4/20,4/22,4/25,4/29,5/2,5/6,5/10,5/13,5/20
Venue: Columbia Elementary (westj)
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Sandy
Detail  Schedule
Sunnyside Park
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Bluffdale Park
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
11th Avenue Park
Detail  Schedule
Galena Hills Park
Detail  Schedule
Union MS
Detail  Schedule
Crescent MS
Detail  Schedule
Rosamond Elementary
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

03 Girls Metro B
Date: 4/1,4/5,4/11,4/15,4/19,4/21,4/22,4/26,4/28,4/29,5/2,5/3,5/4,5/6,5/8,5/9,5/13,5/16,5/19,5/20,5/23
Venue: Rosamond Elementary
Detail  Schedule
Canyonview Park
Detail  Schedule
Deseret Peak Complex
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Midvalley E.S.
Detail  Schedule
Columbia Elementary (westj)
Detail  Schedule
Grant Elementary
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Sandy
Detail  Schedule
Germania park
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Crescent MS
Detail  Schedule
Monroe Elem.
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Falcon Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

03 Girls South A
Date: 3/23,3/24,3/25,3/29,4/1,4/10,4/12,4/13,4/17,4/22,4/26,4/27,4/29,5/1,5/3,5/6,5/8,5/10,5/11,5/13,5/15,5/17,5/18,5/20,5/22
Venue: Olympic Park
Detail  Schedule
Ira Allen Field
Detail  Schedule
Aspen Elementary
Detail  Schedule
Bamburger Park
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Sertoma Park
Detail  Schedule
Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
Rocky Mtn. Middle
Detail  Schedule
Salem Loafer View Park
Detail  Schedule
South Field Park
Detail  Schedule
Mapleton Jr High
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

02 Girls Premier 1
Date: 1/10,1/11,1/12,1/13,1/14,1/15,1/17,1/18,1/19,1/20,1/22,3/21,3/25,3/28,3/31,4/1,4/4,4/8,4/11,4/12,4/14,4/17,4/18,4/19,4/22,4/25,4/28,4/29,5/2,5/3,5/5,5/6,5/8,5/9,5/10,5/13,5/27
Venue: TBD
Detail  Schedule
Palisade
Detail  Schedule
Falcon Park
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Bluffdale Park
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
Lone Peak Park (sandy)
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
West High School
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

02 Girls Premier 2
Date: 1/4,1/5,1/6,1/7,1/9,1/11,1/12,1/13,1/14,1/16,1/17,1/18,1/19,1/20,1/21,1/23,1/24,1/25,1/26,1/27,3/18,3/22,3/25,3/29,4/1,4/8,4/11,4/13,4/14,4/15,4/19,4/20,4/22,4/24,4/26,4/27,4/29,5/2,5/3,5/4,5/6,5/8,5/9,5/10,5/11,5/13
Venue: TBD
Detail  Schedule
Olympic Park
Detail  Schedule
Ira Allen Field
Detail  Schedule
Lone Peak Park (sandy)
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
North Lake Park
Detail  Schedule
Bellview Elem.
Detail  Schedule
Cedar Ridge ES
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
11th Avenue Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

02 Girls Division 1
Date: 1/9,1/10,1/11,1/12,1/13,3/25,4/1,4/5,4/10,4/17,4/19,4/22,4/24,4/27,4/29,5/1,5/2,5/5,5/6,5/8,5/9,5/10,5/13,5/15,5/18,5/20,5/22
Venue: Angel Street Complex
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
Palisade
Detail  Schedule
Roy West Park
Detail  Schedule
Columbia Elementary (westj)
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Falcon Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

02 Girls Division 2
Date: 1/2,1/3,1/4,1/5,1/6,1/9,1/10,1/11,1/12,1/13,1/14,1/16,1/17,1/18,1/19,1/20,1/21,1/23,1/24,1/25,1/26,1/27,1/28,2/24,3/18,3/25,3/28,4/1,4/5,4/11,4/14,4/15,4/18,4/19,4/20,4/22,4/25,4/29,5/1,5/2,5/3,5/6,5/8,5/9,5/11,5/13,5/16,5/19,5/20,5/22,5/23,5/26,5/30
Venue: Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Rocky Mtn. Middle
Detail  Schedule
Rowland Hall Steiner Complex
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Smith Fields
Detail  Schedule
Willow Pond
Detail  Schedule
Ira Allen Field
Detail  Schedule
Park City Sports Complex
Detail  Schedule
Sertoma Park
Detail  Schedule
Smooth Canyon
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
Roy West Park
Detail  Schedule
Galena Hills Park
Detail  Schedule
Highland High School
Detail  Schedule
Mapleton Jr High
Detail  Schedule
Mountain Ridge Jr High
Detail  Schedule
Trailside Park
Detail  Schedule
Falcon Park
Detail  Schedule
Bellview Elem.
Detail  Schedule
Lone Peak Park (sandy)
Detail  Schedule
Summit Academy JH
Detail  Schedule
South Field Park
Detail  Schedule
Woodward (Woody)
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Park City
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

02 Girls North A
Date: 1/2,1/3,1/4,1/5,1/6,1/9,1/10,1/11,1/12,1/13,1/16,1/17,1/18,1/19,1/20,1/23,1/24,1/25,1/26,3/25,3/29,4/1,4/10,4/12,4/15,4/17,4/19,4/22,4/25,4/26,4/27,4/29,5/2,5/6,5/8,5/10,5/11,5/13,5/15,5/16,5/17,5/18,5/20
Venue: Kent Smith Park
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Cedar Ridge ES
Detail  Schedule
Mills Park
Detail  Schedule
Roy West Park
Detail  Schedule
Spring Creek
Detail  Schedule
Pioneer Park
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Centennial Park (Perry)
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Morgan HS
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

02 Girls North B
Date: 1/5,1/11,1/12,1/18,4/11,4/15,4/18,4/19,4/20,4/22,4/25,4/26,4/29,5/3,5/6,5/9,5/10,5/13,5/17,5/19,5/20,5/23
Venue: Mills Park
Detail  Schedule
Young Ward College Ward
Detail  Schedule
Roy West Park
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Kent Smith Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

02 Girls Metro A
Date: 1/3,1/4,1/5,1/6,1/9,1/10,1/11,1/12,1/13,1/14,1/16,1/17,1/18,1/19,1/20,1/21,1/23,1/24,1/25,1/26,1/27,1/28,2/6,2/7,2/8,2/9,2/10,2/11,2/13,2/14,2/15,2/16,3/6,3/18,3/25,3/29,3/30,4/1,4/4,4/8,4/11,4/12,4/13,4/18,4/20,4/22,4/26,4/27,4/29,5/4,5/6,5/8,5/11,5/13,5/16,5/18,5/20
Venue: Canyonview Park
Detail  Schedule
Deseret Peak Complex
Detail  Schedule
West Jordan Complex TBD
Detail  Schedule
Columbia Elementary (westj)
Detail  Schedule
Pioneer Elementary
Detail  Schedule
Midvalley E.S.
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
Olympus Jr. High
Detail  Schedule
Smith Fields
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
Storm Mountain
Detail  Schedule
Flat Iron Mesa Park
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Sandy
Detail  Schedule
Galena Hills Park
Detail  Schedule
Bluffdale Park
Detail  Schedule
Lone Peak Park (sandy)
Detail  Schedule
Bellview Elem.
Detail  Schedule
Rosamond Elementary
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

02 Girls South A
Date: 1/2,1/3,1/4,1/5,1/6,1/7,1/9,1/10,1/11,1/12,1/13,1/18,1/19,1/20,1/23,1/24,1/25,1/26,1/27,2/6,2/7,2/8,2/9,2/10,2/11,2/13,2/14,2/15,2/16,3/23,3/25,3/30,4/1,4/13,4/15,4/20,4/21,4/22,4/27,4/29,5/3,5/4,5/6,5/10,5/13,5/15,5/17,5/18,5/20,5/22
Venue: Ephraim Middle School
Detail  Schedule
G Hillman Recreation Complex
Detail  Schedule
Meadow Elementary
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
Mesquite Park
Detail  Schedule
Vernal middle school
Detail  Schedule
Olympic Park
Detail  Schedule
South Field Park
Detail  Schedule
Mountain Ridge Jr High
Detail  Schedule
North Lake Park
Detail  Schedule
Smooth Canyon
Detail  Schedule
Skyridge High School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

01 Girls Premier 1
Date: 3/25,3/30,4/1,4/19,4/22,4/24,4/26,4/29,5/1,5/3,5/4,5/6,5/8,5/10,5/13
Venue: Midvalley E.S.
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
Lone Peak Park (sandy)
Detail  Schedule
Palisade
Detail  Schedule
Rowland Hall Steiner Complex
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Woods Cross High School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

01 Girls Premier 2
Date: 3/20,3/21,3/23,3/25,3/28,4/1,4/12,4/13,4/15,4/19,4/22,4/27,4/29,5/4,5/6,5/9,5/12,5/13,5/23
Venue: Olympic Park
Detail  Schedule
Palisade
Detail  Schedule
Centennial Park (Perry)
Detail  Schedule
Woods Cross High School
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Skyridge High School
Detail  Schedule
Ira Allen Field
Detail  Schedule
Fairmont Park
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Mills Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

01 Girls Division 1
Date: 3/25,3/27,3/29,4/1,4/10,4/13,4/17,4/19,4/21,4/22,4/24,4/27,4/29,5/1,5/6,5/8,5/9,5/10,5/13,5/15,5/18,5/19,5/20,5/22
Venue: Mills Park
Detail  Schedule
North Lake Park
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Meadow Elementary
Detail  Schedule
Roy West Park
Detail  Schedule
Millcreek Jr High
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Rosamond Elementary
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Bluffdale Park
Detail  Schedule
Sky View High School
Detail  Schedule
Skyridge High School
Detail  Schedule
Barlow Park
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

01 Girls Division 2
Date: 3/21,3/24,3/27,3/30,4/1,4/5,4/8,4/10,4/11,4/13,4/15,4/17,4/18,4/20,4/22,4/24,4/25,4/26,4/29,5/1,5/2,5/3,5/4,5/6,5/8,5/10,5/13,5/15,5/16,5/17,5/20,5/22,5/23,5/24
Venue: Sertoma Park
Detail  Schedule
Willow Pond
Detail  Schedule
Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Murray Park
Detail  Schedule
Galena Hills Park
Detail  Schedule
Bellview Elem.
Detail  Schedule
Rocky Mtn. Middle
Detail  Schedule
River Heights Elementary
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Highland High School
Detail  Schedule
Midvalley E.S.
Detail  Schedule
Falcon Park
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
Deseret Peak Complex
Detail  Schedule
Fairmont Park
Detail  Schedule
Summit Academy JH
Detail  Schedule
Lone Peak Park (sandy)
Detail  Schedule
South Field Park
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

01 Girls Division 3
Date: 3/25,4/1,4/10,4/12,4/15,4/17,4/18,4/19,4/21,4/22,4/27,4/29,5/1,5/6,5/8,5/9,5/12,5/13,5/17,5/19,5/20
Venue: Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
Lone Peak Park (sandy)
Detail  Schedule
Mountain View (N. OGDEN)
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Mount Ogden Park
Detail  Schedule
Grandview Park (Provo)
Detail  Schedule
Midvalley E.S.
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
Falcon Park
Detail  Schedule
Cub River Sports
Detail  Schedule
G Hillman Recreation Complex
Detail  Schedule
Bellview Elem.
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

01 Girls Division 4
Date: 3/25,4/1,4/13,4/17,4/20,4/22,4/25,4/27,4/29,5/1,5/4,5/6,5/8,5/11,5/13,5/15,5/18,5/20
Venue: Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Centennial ES
Detail  Schedule
Union MS
Detail  Schedule
Mills Park
Detail  Schedule
Vernal middle school
Detail  Schedule
Willow Pond
Detail  Schedule
Highland High School
Detail  Schedule
Mountain View (Woods Cross)
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
G Hillman Recreation Complex
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

00 Girls Premier 1
Date: 3/25,3/29,4/1,4/12,4/17,4/19,4/22,4/24,4/26,4/29,5/2,5/3,5/6,5/8,5/10,5/13
Venue: Palisade
Detail  Schedule
Roy West Park
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
Woods Cross High School
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Lone Peak Park (sandy)
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

00 Girls Premier 2
Date: 3/18,3/21,3/24,3/25,3/27,3/28,3/30,4/1,4/11,4/13,4/18,4/19,4/22,4/25,4/26,4/29,5/3,5/6,5/10,5/13,5/15
Venue: Spence Eccles Complex
Detail  Schedule
Aspen Elementary
Detail  Schedule
Palisade
Detail  Schedule
Rowland Hall Steiner Complex
Detail  Schedule
East High School
Detail  Schedule
Bamburger Park
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
Healey Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

00 Girls Division 1
Date: 3/25,3/29,3/30,4/1,4/5,4/10,4/12,4/17,4/19,4/22,4/24,4/26,4/27,4/29,5/1,5/3,5/4,5/5,5/6,5/8,5/9,5/10,5/13,5/16,5/17,5/20,5/22
Venue: Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
Lone Peak Park (sandy)
Detail  Schedule
Sertoma Park
Detail  Schedule
Sunnyside Park
Detail  Schedule
Midvalley E.S.
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
Rosecrest
Detail  Schedule
G Hillman Recreation Complex
Detail  Schedule
Cedar Ridge ES
Detail  Schedule
Mapleton Jr High
Detail  Schedule
Blackhawk
Detail  Schedule
Ira Allen Field
Detail  Schedule
Salem Loafer View Park
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

00 Girls Division 2
Date: 3/25,3/30,4/1,4/4,4/11,4/13,4/17,4/20,4/22,4/24,4/27,4/28,4/29,5/1,5/4,5/6,5/8,5/10,5/11,5/13,5/15,5/16,5/18,5/20,5/22
Venue: Lone Peak Park (sandy)
Detail  Schedule
Midvalley E.S.
Detail  Schedule
Olympic Park
Detail  Schedule
Roy West Park
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Ira Allen Field
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Skyridge High School
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
Willow Pond
Detail  Schedule
Murray Park
Detail  Schedule
Falcon Park
Detail  Schedule
Salem Loafer View Park
Detail  Schedule
Mills Park
Detail  Schedule
Bellview Elem.
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

00 Girls Division 3
Date: 4/1,4/13,4/17,4/18,4/20,4/22,4/27,4/29,5/4,5/6,5/9,5/11,5/13,5/15,5/17,5/20
Venue: Galena Hills Park
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
South Field Park
Detail  Schedule
Healey Park
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Rocky Mtn. Middle
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

00 Girls Division 4
Date: 3/25,4/1,4/12,4/14,4/15,4/19,4/20,4/22,4/26,4/28,4/29,5/2,5/3,5/5,5/6,5/10,5/13,5/16,5/17,5/18,5/20,5/25
Venue: Bamburger Park
Detail  Schedule
North Lake Park
Detail  Schedule
Mountain Ridge Jr High
Detail  Schedule
Olympic Park
Detail  Schedule
West High School
Detail  Schedule
Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Smooth Canyon
Detail  Schedule
Blackhawk
Detail  Schedule
Highland High School
Detail  Schedule
Healey Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

99 Girls Premier 1
Date: 3/21,3/25,3/28,4/1,4/11,4/14,4/17,4/20,4/22,4/25,4/29,5/2,5/4,5/6,5/9,5/11,5/12,5/13
Venue: Sertoma Park
Detail  Schedule
Rowland Hall Steiner Complex
Detail  Schedule
West High School
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
RACTBD
Detail  Schedule
East High School
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Woods Cross High School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

99 Girls Premier 2
Date: 3/21,4/1,4/11,4/12,4/13,4/15,4/18,4/20,4/21,4/22,4/29,5/2,5/6,5/8,5/9,5/11,5/13,5/16
Venue: Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Midvalley E.S.
Detail  Schedule
Ira Allen Field
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
Fairmont Park
Detail  Schedule
Bellview Elem.
Detail  Schedule
Blackhawk
Detail  Schedule
Lynx Field
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
Salem Loafer View Park
Detail  Schedule
Timberline Jr. High
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

99 Girls Division 1
Date: 3/25,3/30,4/1,4/5,4/11,4/14,4/17,4/18,4/20,4/22,4/25,4/28,4/29,5/3,5/5,5/6,5/8,5/9,5/10,5/11,5/13,5/15,5/16,5/18,5/20,5/25
Venue: Olympic Park
Detail  Schedule
Bluffdale Park
Detail  Schedule
Willow Pond
Detail  Schedule
Stansbury HS
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Murray Park
Detail  Schedule
Skyridge High School
Detail  Schedule
Spence Eccles Complex
Detail  Schedule
Roy West Park
Detail  Schedule
Tooele High School
Detail  Schedule
Rosecrest
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

99 Girls Division 2
Date: 3/18,3/25,3/30,3/31,4/1,4/12,4/13,4/14,4/19,4/20,4/22,4/27,4/29,5/1,5/3,5/6,5/8,5/10,5/12,5/13,5/15,5/17,5/20,5/22,5/23,5/30
Venue: Galena Hills Park
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Mapleton Jr High
Detail  Schedule
Healey Park
Detail  Schedule
Midvalley E.S.
Detail  Schedule
Barlow Park
Detail  Schedule
Aspen Elementary
Detail  Schedule
Lynx Field
Detail  Schedule
G Hillman Recreation Complex
Detail  Schedule
Young Ward College Ward
Detail  Schedule
Bamburger Park
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
Mills Park
Detail  Schedule
Salem Loafer View Park
Detail  Schedule
Lone Peak Park (sandy)
Detail  Schedule
Millcreek Jr High
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

99 Girls Division 3
Date: 3/25,4/1,4/10,4/12,4/19,4/20,4/22,4/24,4/27,4/29,5/1,5/2,5/6,5/13,5/16,5/20,5/22,5/23
Venue: Meadow Elementary
Detail  Schedule
G Hillman Recreation Complex
Detail  Schedule
Hyrum Soccer Complex
Detail  Schedule
Bluffdale Park
Detail  Schedule
Canyonview Park
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
Rocky Mtn. Middle
Detail  Schedule
South Field Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

98/97 Girls Premier 1
Date: 3/18,3/21,3/27,3/28,4/1,4/8,4/10,4/17,4/18,4/22,4/25,4/29,5/1,5/2,5/4,5/5,5/6,5/9,5/11,5/12,5/13,5/30
Venue: Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Olympic Park
Detail  Schedule
North Lake Park
Detail  Schedule
Spence Eccles Complex
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
Palisade
Detail  Schedule
Fairmont Park
Detail  Schedule
IHC Fields
Detail  Schedule
Mount Ogden Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

98/97 Girls Premier 2
Date: 3/18,3/21,3/25,3/28,4/1,4/8,4/11,4/14,4/15,4/18,4/20,4/22,4/26,4/28,4/29,5/3,5/4,5/6,5/11,5/12,5/13
Venue: Rosamond Elementary
Detail  Schedule
Roy West Park
Detail  Schedule
Healey Park
Detail  Schedule
Midvalley E.S.
Detail  Schedule
Bluffdale Park
Detail  Schedule
Highland High School
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
Bellview Elem.
Detail  Schedule
Blackhawk
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
Spence Eccles Complex
Detail  Schedule
East High School
Detail  Schedule
Rowland Hall Steiner Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

98/97 Girls Division 1
Date: 3/25,4/1,4/13,4/14,4/15,4/17,4/18,4/20,4/22,4/25,4/27,4/28,4/29,5/1,5/3,5/6,5/10,5/11,5/13,5/15,5/20,5/22
Venue: Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
Deseret Peak Complex
Detail  Schedule
Spanish Fork Sports Park
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
Lone Peak Park (sandy)
Detail  Schedule
Highland High School
Detail  Schedule
Mills Park
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
Park City Sports Complex
Detail  Schedule
Centennial Park (Perry)
Detail  Schedule
Trailside Park
Detail  Schedule
Woods Cross High School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

98/97 Girls Division 2
Date: 3/22,3/25,4/1,4/10,4/12,4/15,4/18,4/19,4/22,4/25,4/26,4/29,5/1,5/2,5/6,5/9,5/13,5/16,5/20,5/22
Venue: Olympic Park
Detail  Schedule
Bennion Jr. High
Detail  Schedule
Grandview Park (Provo)
Detail  Schedule
Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
Vernal middle school
Detail  Schedule
North Lake Park
Detail  Schedule
Barlow Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

08 Boys North A
Date: 3/25,3/30,4/1,4/15,4/17,4/20,4/22,4/27,4/29,5/4,5/6,5/8,5/9,5/11,5/13,5/17,5/18,5/20,5/22
Venue: Bryant Middle School
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
Millcreek Jr High
Detail  Schedule
Hogan Park
Detail  Schedule
Wadman Soccer Complex
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Forza FC Soccer Complex
Detail  Schedule
Heritage Park(Ogden)
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

08 Boys North B
Date: 3/28,4/1,4/4,4/8,4/10,4/11,4/13,4/14,4/20,4/22,4/24,4/26,4/28,4/29,5/1,5/2,5/6,5/8,5/9,5/11,5/12,5/13,5/15,5/16,5/18,5/19,5/20,5/30
Venue: Fox Glenn Park
Detail  Schedule
Wadman Soccer Complex
Detail  Schedule
Hogan Park
Detail  Schedule
Morgan MS
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Forza FC Soccer Complex
Detail  Schedule
Heritage Park(Ogden)
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

08 Boys North C
Date: 3/25,3/29,4/1,4/8,4/14,4/22,4/28,4/29,5/1,5/5,5/6,5/8,5/11,5/12,5/13,5/15,5/19,5/20
Venue: Smoot Park
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Steed Park
Detail  Schedule
Hogan Park
Detail  Schedule
Heritage Park(Ogden)
Detail  Schedule
Romrell Park
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

08 Boys North D
Date: 3/25,3/29,4/1,4/5,4/8,4/11,4/12,4/15,4/19,4/20,4/22,4/26,4/29,5/3,5/4,5/6,5/10,5/11,5/13,5/17,5/20,5/22,5/23
Venue: Bunderson Elementary
Detail  Schedule
Smoot Park
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Forza FC Soccer Complex
Detail  Schedule
White Park(sunset)
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Heritage Park(Ogden)
Detail  Schedule
Wadman Soccer Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

08 Boys Metro A
Date: 3/25,3/28,4/1,4/7,4/10,4/15,4/17,4/18,4/22,4/24,4/26,4/29,5/1,5/2,5/3,5/4,5/6,5/8,5/13,5/18,5/20
Venue: Copperview ES
Detail  Schedule
West Lake Jr. High
Detail  Schedule
Glendale MS
Detail  Schedule
Bluffdale Elementary
Detail  Schedule
Horizon Elem.
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

08 Boys Metro B
Date: 3/18,3/25,4/1,4/4,4/5,4/8,4/12,4/19,4/22,4/25,4/26,4/27,4/29,5/2,5/6,5/9,5/13,5/16,5/18,5/19,5/20
Venue: Bluffdale Elementary
Detail  Schedule
Riverside Elem WJ
Detail  Schedule
Benson Mill Park
Detail  Schedule
Rowland Hall Steiner Complex
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Copperview ES
Detail  Schedule
Autumn Hills Park
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

08 Boys Metro C
Date: 3/25,3/27,3/29,3/30,4/1,4/3,4/5,4/8,4/12,4/19,4/22,4/26,4/29,5/3,5/6,5/10,5/12,5/13,5/17,5/20,5/24,5/25
Venue: Copperview ES
Detail  Schedule
Bluffdale Elementary
Detail  Schedule
Jordan Ridge Park
Detail  Schedule
Horizon Elem.
Detail  Schedule
Benson Mill Park
Detail  Schedule
Oquirrh Shadow Park
Detail  Schedule
Autumn Hills Park
Detail  Schedule
Trailside Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

08 Boys Metro D
Date: 3/25,3/28,3/29,4/1,4/5,4/6,4/8,4/10,4/15,4/19,4/20,4/22,4/26,4/27,4/28,4/29,5/1,5/3,5/4,5/5,5/6,5/10,5/11,5/12,5/13,5/15,5/16,5/17,5/18,5/20
Venue: Bennion Jr. High
Detail  Schedule
Bluffdale Elementary
Detail  Schedule
Bryant Middle School
Detail  Schedule
Copperview ES
Detail  Schedule
Horizon Elem.
Detail  Schedule
Benson Mill Park
Detail  Schedule
Jordan Ridge Park
Detail  Schedule
Galena Hills Park<