Venues
Shown below are the proposed venues for the tournament games.
Age Group Bracket
Boys 11U Division 1
Date: 8/26,8/28,9/2,9/8,9/11,9/16,9/17,9/18,9/25,9/27,9/29,10/2,10/5,10/9,10/11,10/13,10/18,10/23,10/30
Venue: Holdaway Park
Detail  Schedule
Oak Canyon Jr. High
Detail  Schedule
Meadow Park
Detail  Schedule
Provo - Sertoma Park
Detail  Schedule
Cedar Ridge ES
Detail  Schedule
Barlow Park
Detail  Schedule
IHC Fields
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Big Hollow Park
Detail  Schedule
Centennial Park(Metro)
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 11U North A
Date: 8/24,8/28,8/31,9/7,9/11,9/17,9/18,9/21,9/23,9/25,9/28,10/2,10/7,10/9,10/18,10/20,10/22,10/23,10/26,10/29
Venue: Angel Street Complex
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Vae View
Detail  Schedule
Mills Park
Detail  Schedule
Mount Lewis
Detail  Schedule
McCall Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 11U North B
Date: 8/23,8/28,8/30,8/31,9/2,9/11,9/13,9/18,9/20,9/25,9/28,9/29,10/2,10/4,10/7,10/9,10/19,10/20,10/21,10/23,10/27,10/30,11/1
Venue: Angel Street Complex
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Spring Creek
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Vae View
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Barlow Park
Detail  Schedule
Grandview Park
Detail  Schedule
Blackhawk
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 11U North C
Date: 8/27,8/28,9/3,9/10,9/11,9/17,9/18,9/24,9/25,9/27,10/2,10/5,10/9,10/11,10/12,10/16,10/23,10/30,11/1
Venue: Angel Street Complex
Detail  Schedule
Mills Park
Detail  Schedule
South Davis Jr. High
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Mount Lewis
Detail  Schedule
Vae View
Detail  Schedule
Blackhawk
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Heritage Park (NIbley)
Detail  Schedule
Constitution Park
Detail  Schedule
Hyrum Soccer Complex
Detail  Schedule
Pioneer Park
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 11U North D
Date: 8/23,8/28,8/30,9/2,9/11,9/13,9/16,9/18,9/20,9/22,9/25,9/30,10/2,10/7,10/9,10/22,10/23,10/25,10/30
Venue: Angel Street Complex
Detail  Schedule
Constitution Park
Detail  Schedule
Kent Smith Park
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
South Davis Jr. High
Detail  Schedule
Vae View
Detail  Schedule
Meadow Park
Detail  Schedule
Mills Park
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 11U Metro A
Date: 8/24,8/26,8/28,8/30,9/8,9/11,9/15,9/18,9/23,9/25,9/29,10/2,10/5,10/9,10/12,10/19,10/23,10/25,10/30
Venue: Eastmont Middle
Detail  Schedule
Umbria Estates
Detail  Schedule
Alta Canyon
Detail  Schedule
Buttercup Park
Detail  Schedule
Southwood Park
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Sandy
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Jordan Ridge Park
Detail  Schedule
Rowland Hall Steiner Complex
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Highland Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 11U Metro B
Date: 8/23,8/27,8/28,9/8,9/10,9/11,9/15,9/18,9/23,9/24,9/25,10/2,10/7,10/8,10/9,10/19,10/23,10/26,10/27,10/30
Venue: Bluffdale Park
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
High Point Park
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Sandy
Detail  Schedule
Buttercup Park
Detail  Schedule
Alta Canyon
Detail  Schedule
Pioneer Elementary
Detail  Schedule
Trailside Elementary
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 11U Metro C
Date: 8/25,8/28,9/9,9/11,9/18,9/25,9/30,10/2,10/9,10/21,10/23
Venue: RAC
Detail  Schedule
Southwood Park
Detail  Schedule
Westpointe Park
Detail  Schedule
Galena Hills Park
Detail  Schedule
Rowland Hall Steiner Complex
Detail  Schedule
Deseret Peak Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 11U Metro D
Date: 8/23,8/28,9/11,9/18,9/20,9/22,9/25,10/2,10/6,10/9,10/11,10/15,10/21,10/23
Venue: Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
Umbria Estates
Detail  Schedule
Francis Park
Detail  Schedule
Jordan Ridge Park
Detail  Schedule
Trailside Elementary
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Valley Jr. High
Detail  Schedule
Centennial Park(Metro)
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 11U Metro E
Date: 8/25,8/28,9/11,9/15,9/18,9/25,10/1,10/2,10/5,10/6,10/8,10/9,10/23,10/26,10/27,10/28,10/30,11/1,11/3,11/4
Venue: Willow Creek Park, Sandy
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
Olympus Jr. High
Detail  Schedule
Centennial Park(Metro)
Detail  Schedule
Deseret Peak Complex
Detail  Schedule
Highland Park
Detail  Schedule
Buttercup Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 11U South A
Date: 8/24,8/25,8/27,8/28,8/31,9/2,9/9,9/11,9/15,9/18,9/25,10/2,10/5,10/9,10/19,10/22,10/23,10/28
Venue: Mesquite Park
Detail  Schedule
Timberline Jr. High
Detail  Schedule
Holdaway Park
Detail  Schedule
Salem Soccer Complex
Detail  Schedule
American Preparatory Academy
Detail  Schedule
Heber Valley Elem
Detail  Schedule
Vernal middle school
Detail  Schedule
Smooth Canyon
Detail  Schedule
Big Hollow Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 11U South B
Date: 8/23,8/24,8/28,9/8,9/11,9/18,9/24,9/25,10/1,10/2,10/5,10/9,10/22,10/23,10/30
Venue: IHC Fields
Detail  Schedule
Lehi Family Park
Detail  Schedule
Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
Heber Valley Elem
Detail  Schedule
Snow College Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 11U South C
Date: 8/27,8/28,9/2,9/7,9/11,9/18,9/24,9/25,9/30,10/2,10/9,10/20,10/23,10/30
Venue: Mesquite Park
Detail  Schedule
Price Fairground Sport Complex
Detail  Schedule
Salem Soccer Complex
Detail  Schedule
Mt. Pleasant ES
Detail  Schedule
Vernal middle school
Detail  Schedule
American Preparatory Academy
Detail  Schedule
Pleasant Grove Jr. High
Detail  Schedule
Vista Heights Jr. High
Detail  Schedule
Healey Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 12U Division 1
Date: 8/23,8/25,8/28,8/30,8/31,9/7,9/11,9/13,9/18,9/20,9/22,9/25,9/27,9/29,9/30,10/2,10/4,10/7,10/9,10/11,10/18,10/20,10/21,10/22,10/23,10/26,10/28,10/30,11/6
Venue: Ellison Park
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Holdaway Park
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Hidden Village
Detail  Schedule
IHC Fields
Detail  Schedule
Provo - Sertoma Park
Detail  Schedule
Hayden Peak E.S.
Detail  Schedule
Mesquite Park
Detail  Schedule
Salem Soccer Complex
Detail  Schedule
Heber Valley Elem
Detail  Schedule
Big Hollow Park
Detail  Schedule
Southwood Park
Detail  Schedule
Smooth Canyon
Detail  Schedule
Healey Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 12U Division 2
Date: 8/25,8/28,9/1,9/2,9/8,9/11,9/15,9/16,9/18,9/22,9/25,9/28,9/29,10/2,10/5,10/9,10/12,10/13,10/23,10/26,10/27,10/30
Venue: Ellison Park
Detail  Schedule
Provo - Sertoma Park
Detail  Schedule
Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
Mills Park
Detail  Schedule
Rosecrest
Detail  Schedule
Blackhawk
Detail  Schedule
Hayden Peak E.S.
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Sandy
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Mesquite Park
Detail  Schedule
DO NOT USE
Detail  Schedule
Umbria Estates
Detail  Schedule
Mountain Ridge Jr High
Detail  Schedule
Healey Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 12U North A
Date: 8/23,8/28,8/30,9/8,9/11,9/14,9/18,9/20,9/25,9/27,10/2,10/6,10/9,10/19,10/20,10/23,10/27,10/28,10/29,11/3
Venue: McCall Park
Detail  Schedule
River Heights Elementary
Detail  Schedule
Blackhawk
Detail  Schedule
Pioneer Park
Detail  Schedule
South Davis Jr. High
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 12U North B
Date: 8/27,8/28,9/2,9/9,9/11,9/13,9/16,9/18,9/24,9/25,9/27,9/28,9/29,10/2,10/4,10/6,10/7,10/9,10/12,10/14,10/21,10/23,10/25,10/26,10/27,10/30,11/2
Venue: Angel Street Complex
Detail  Schedule
McCall Park
Detail  Schedule
Meadow Park
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Mount Lewis
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 12U North C
Date: 8/24,8/26,8/28,9/7,9/11,9/16,9/18,9/25,9/28,10/2,10/5,10/7,10/11,10/19,10/23,10/25,10/27,10/30
Venue: River Heights Elementary
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
Cub River Sports
Detail  Schedule
Heritage Park (NIbley)
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Hyrum Soccer Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 12U North D
Date: 8/26,8/27,8/28,9/8,9/10,9/11,9/14,9/17,9/18,9/23,9/24,9/25,10/1,10/2,10/8,10/9,10/21,10/23,10/26,10/28,10/30
Venue: Angel Street Complex
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
McCall Park
Detail  Schedule
Mills Park
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Kent Smith Park
Detail  Schedule
Vae View
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Blackhawk
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 12U North E
Date: 8/25,8/28,9/8,9/11,9/15,9/18,9/21,9/25,9/28,10/2,10/5,10/18,10/19,10/21,10/23,10/25,10/26,10/27,10/30,11/4
Venue: Barlow Park
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
McCall Park
Detail  Schedule
Pioneer Park
Detail  Schedule
River Heights Elementary
Detail  Schedule
South Davis Jr. High
Detail  Schedule
Cedar Ridge ES
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Ogden West park
Detail  Schedule
Brigham City Sports Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 12U Metro A
Date: 8/28,9/2,9/11,9/15,9/18,9/20,9/23,9/25,9/27,9/28,10/2,10/4,10/6,10/8,10/9,10/22,10/23,10/27,10/30
Venue: Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
Trailside Elementary
Detail  Schedule
Rosecrest
Detail  Schedule
Centennial Park(Metro)
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Sandy
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Alta Canyon
Detail  Schedule
Umbria Estates
Detail  Schedule
Buttercup Park
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 12U Metro B
Date: 8/24,8/27,8/28,9/8,9/11,9/16,9/17,9/18,9/24,9/25,10/1,10/2,10/6,10/7,10/9,10/11,10/14,10/23,10/26,10/30
Venue: South Jordan Equestrian Park
Detail  Schedule
Westpointe Park
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Centennial Park(Metro)
Detail  Schedule
Jordan Ridge Park
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
Rowland Hall Steiner Complex
Detail  Schedule
Galena Hills Park
Detail  Schedule
Umbria Estates
Detail  Schedule
Deseret Peak Complex
Detail  Schedule
Rosecrest
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 12U Metro C
Date: 8/24,8/28,8/30,9/4,9/9,9/10,9/11,9/14,9/18,9/21,9/22,9/25,9/27,9/28,10/2,10/5,10/6,10/7,10/9,10/11,10/12,10/15,10/16,10/19,10/23,10/25,10/26,10/30
Venue: Farnsworth Elementary
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
Northlake Elementary
Detail  Schedule
Bluffdale Park
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Sandy
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Hidden Village
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Rosecrest
Detail  Schedule
Umbria Estates
Detail  Schedule
Buttercup Park
Detail  Schedule
Highland Park
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 12U Metro D
Date: 8/25,8/26,8/28,8/31,9/8,9/11,9/15,9/16,9/18,9/23,9/25,9/29,10/2,10/4,10/6,10/7,10/9,10/14,10/18,10/23,10/26,10/28,10/30,11/1,11/2
Venue: Centennial Park(Metro)
Detail  Schedule
Trailside Elementary
Detail  Schedule
Westpointe Park
Detail  Schedule
High Point Park
Detail  Schedule
Deseret Peak Complex
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Farnsworth Elementary
Detail  Schedule
Pioneer Elementary
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Highland Park
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Sandy
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 12U South A
Date: 8/23,8/27,8/28,9/10,9/11,9/14,9/15,9/18,9/24,9/25,9/27,10/2,10/5,10/9,10/11,10/20,10/23,10/26,10/30
Venue: Salem Soccer Complex
Detail  Schedule
Lehi Family Park
Detail  Schedule
Timberline Jr. High
Detail  Schedule
Holdaway Park
Detail  Schedule
Provo - Sertoma Park
Detail  Schedule
Snow College Complex
Detail  Schedule
Deerfield Elementary
Detail  Schedule
American Fork Jr
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 12U South B
Date: 8/25,8/26,8/27,8/28,9/1,9/2,9/8,9/11,9/14,9/16,9/18,9/23,9/25,10/2,10/8,10/9,10/22,10/23,10/25,10/30
Venue: Provo - Sertoma Park
Detail  Schedule
Heber Valley Elem
Detail  Schedule
Smooth Canyon
Detail  Schedule
American Preparatory Academy
Detail  Schedule
Vernal middle school
Detail  Schedule
Aspen Elementary
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 12U South C
Date: 8/24,8/27,8/28,8/31,9/8,9/9,9/11,9/18,9/25,10/2,10/9,10/23,10/25,10/28,10/30
Venue: Mt. Pleasant ES
Detail  Schedule
Vista Heights Jr. High
Detail  Schedule
Heber Valley Elem
Detail  Schedule
Price Fairground Sport Complex
Detail  Schedule
American Preparatory Academy
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 13U Division 1
Date: 8/24,8/28,8/31,9/7,9/11,9/14,9/18,9/21,9/23,9/25,9/29,10/1,10/2,10/5,10/9,10/18,10/19,10/23,10/25,10/27,10/28,10/30
Venue: Legacy Events Center
Detail  Schedule
Fairmont Park
Detail  Schedule
Springville Community Park
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Westlake High School
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Mount Lewis
Detail  Schedule
IHC Fields
Detail  Schedule
Murray Park
Detail  Schedule
Roy West Park
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
Ira Allen Field
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Mountain Ridge Jr High
Detail  Schedule
Meadow Elementary
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 13U Division 2
Date: 8/25,8/26,8/28,8/30,9/3,9/9,9/11,9/13,9/15,9/18,9/22,9/24,9/25,10/1,10/2,10/9,10/11,10/18,10/19,10/21,10/23,10/25,10/26,10/27,10/30
Venue: Brigham City Sports Complex
Detail  Schedule
Lehi Family Park
Detail  Schedule
Timberline Jr. High
Detail  Schedule
South Jordan Equestrian Park
Detail  Schedule
Mueller Park
Detail  Schedule
Salem Soccer Complex
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Mountain Ridge Jr High
Detail  Schedule
Salem Jr. High
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Centennial Park (Perry)
Detail  Schedule
Westvale Elementary
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 13U Division 3
Date: 8/24,8/28,8/31,9/7,9/8,9/11,9/13,9/14,9/16,9/18,9/20,9/21,9/25,9/30,10/4,10/6,10/7,10/9,10/12,10/19,10/20,10/23,10/25,10/26,10/28,10/29,10/30
Venue: Legacy Events Center
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
G Hillman Recreation Complex
Detail  Schedule
Galena Hills Park
Detail  Schedule
Blackhawk
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
England Acres
Detail  Schedule
Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Osier
Detail  Schedule
Mountview Park
Detail  Schedule
Falcon Park
Detail  Schedule
Crescent MS
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 13U North A
Date: 8/28,9/1,9/2,9/9,9/11,9/13,9/18,9/21,9/22,9/25,10/2,10/6,10/9,10/18,10/21,10/23,10/26,10/27,10/30,11/2,11/4
Venue: Barlow Park
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
River Heights Elementary
Detail  Schedule
Mueller Park
Detail  Schedule
Highmark Charter School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 13U North B
Date: 8/23,8/27,8/28,8/30,9/9,9/11,9/13,9/18,9/20,9/22,9/25,9/27,9/28,10/2,10/5,10/9,10/12,10/20,10/23,10/25,10/27,10/30,11/4
Venue: Angel Street Complex
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Kent Smith Park
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Barlow Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 13U North C
Date: 8/24,8/31,9/1,9/7,9/8,9/11,9/15,9/18,9/21,9/25,9/27,10/1,10/2,10/12,10/21,10/23,10/28,10/30
Venue: Barlow Park
Detail  Schedule
Brigham City Sports Complex
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Kent Smith Park
Detail  Schedule
Blackhawk
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 13U North D
Date: 8/25,8/28,9/2,9/7,9/11,9/13,9/16,9/18,9/21,9/25,9/29,10/2,10/5,10/9,10/21,10/23,10/28,10/29,11/6
Venue: Angel Street Complex
Detail  Schedule
Roy West Park
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Mount Ogden Park
Detail  Schedule
Mueller Park
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 13U Metro A
Date: 8/23,8/24,8/28,9/11,9/13,9/15,9/18,9/20,9/21,9/25,9/27,10/2,10/4,10/8,10/9,10/11,10/23,10/27,10/29,10/30
Venue: Taylorsville E.S.
Detail  Schedule
Crescent MS
Detail  Schedule
James E Moss
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
Rowland Hall Steiner Complex
Detail  Schedule
Falcon Park
Detail  Schedule
Oquirrh Shadow Park
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
Storm Mountain
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 13U Metro B
Date: 8/28,8/30,9/11,9/18,9/25,9/29,10/1,10/2,10/5,10/13,10/18,10/21,10/23,10/28,10/30
Venue: Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Crescent MS
Detail  Schedule
Hunter Park
Detail  Schedule
James E Moss
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Park City Sports Complex
Detail  Schedule
Fairmont Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 13U Metro C
Date: 8/24,8/28,9/7,9/11,9/14,9/16,9/18,9/21,9/25,9/30,10/1,10/2,10/8,10/9,10/18,10/23,10/26,10/28,10/29
Venue: Midvalley E.S.
Detail  Schedule
Crescent MS
Detail  Schedule
James E Moss
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Rosamond Elementary
Detail  Schedule
England Acres
Detail  Schedule
Highland Park
Detail  Schedule
Falcon Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 13U Metro D
Date: 8/23,8/27,8/28,9/11,9/13,9/15,9/18,9/20,9/24,9/25,10/1,10/2,10/4,10/9,10/15,10/20,10/22,10/23,10/27,10/30
Venue: Midvalley E.S.
Detail  Schedule
Bluffdale Park
Detail  Schedule
Galena Hills Park
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Park City Sports Complex
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
Germania park
Detail  Schedule
Crescent MS
Detail  Schedule
Murray Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 13U South A
Date: 8/23,8/28,8/30,9/10,9/11,9/15,9/18,9/20,9/25,10/2,10/5,10/6,10/9,10/22,10/23,10/27,10/29,10/30
Venue: Salem Soccer Complex
Detail  Schedule
Lehi Family Park
Detail  Schedule
G Hillman Recreation Complex
Detail  Schedule
North Point Elem.
Detail  Schedule
Vernal middle school
Detail  Schedule
Salem Jr. High
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 13U South B
Date: 8/23,8/28,8/30,9/2,9/9,9/11,9/17,9/18,9/23,9/25,10/1,10/2,10/8,10/9,10/19,10/23,10/25,10/29,10/30
Venue: North Point Elem.
Detail  Schedule
North Sanpete High School
Detail  Schedule
Vista Heights Jr. High
Detail  Schedule
Lehi Family Park
Detail  Schedule
Vernal middle school
Detail  Schedule
Rocky Mtn. Middle
Detail  Schedule
Manila Elementary
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 14U Division 1
Date: 8/26,8/28,9/2,9/9,9/11,9/18,9/23,9/24,9/25,9/27,9/29,10/2,10/6,10/7,10/9,10/18,10/20,10/21,10/23,10/25,10/26,10/27,10/28,10/30
Venue: Barlow Park
Detail  Schedule
Timberline Jr. High
Detail  Schedule
Provo - Franklin Soccer Field
Detail  Schedule
Salem Soccer Complex
Detail  Schedule
Lehi Family Park
Detail  Schedule
Salem Jr. High
Detail  Schedule
Highland Park
Detail  Schedule
Osier
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Spring Creek
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
Fairmont Park
Detail  Schedule
Springville Community Park
Detail  Schedule
Ira Allen Field
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
St Josephs Catholic HS
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 14U Division 2
Date: 8/23,8/25,8/28,8/30,9/11,9/13,9/14,9/18,9/21,9/25,9/29,10/2,10/5,10/6,10/8,10/9,10/18,10/20,10/23,10/26,10/27,10/28,10/29
Venue: Angel Street Complex
Detail  Schedule
Barlow Park
Detail  Schedule
Rocky Mtn. Middle
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Mueller Park
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Spence Eccles Complex
Detail  Schedule
Crescent MS
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Rowland Hall Steiner Complex
Detail  Schedule
Germania park
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Murray Park
Detail  Schedule
Falcon Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 14U Division 3
Date: 8/25,8/28,9/1,9/8,9/11,9/15,9/18,9/20,9/22,9/23,9/25,9/28,10/1,10/2,10/7,10/8,10/9,10/12,10/22,10/23,10/30,11/1
Venue: Ellison Park
Detail  Schedule
Meadow View Park
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
Mountain Ridge Jr High
Detail  Schedule
Aspen Elementary
Detail  Schedule
G Hillman Recreation Complex
Detail  Schedule
Oquirrh Shadow Park
Detail  Schedule
Galena Hills Park
Detail  Schedule
Ecker Hill Middle
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Cedar Ridge ES
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 14U North A
Date: 8/26,8/28,8/30,9/1,9/8,9/11,9/15,9/18,9/22,9/25,9/29,10/2,10/4,10/5,10/7,10/11,10/13,10/18,10/21,10/23,10/26,10/30,11/1,11/6
Venue: Ellison Park
Detail  Schedule
Alice C Harris
Detail  Schedule
Kent Smith Park
Detail  Schedule
Emma Russel
Detail  Schedule
Mills Park
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
Mountain View (N. OGDEN)
Detail  Schedule
Mueller Park
Detail  Schedule
Barlow Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 14U North B
Date: 8/26,8/27,8/28,9/9,9/11,9/16,9/18,9/20,9/23,9/25,9/27,10/2,10/5,10/6,10/7,10/9,10/11,10/18,10/20,10/23
Venue: Legacy Events Center
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Cedar Ridge ES
Detail  Schedule
Centennial Park (Perry)
Detail  Schedule
Hyrum Soccer Complex
Detail  Schedule
Mills Park
Detail  Schedule
Meadow View Park
Detail  Schedule
Roy West Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 14U North C
Date: 8/28,9/11,9/15,9/16,9/18,9/23,9/25,10/1,10/2,10/6,10/7,10/8,10/14,10/19,10/23,10/28,10/30,11/6
Venue: Blackhawk
Detail  Schedule
Cedar Ridge ES
Detail  Schedule
Eden Park
Detail  Schedule
Mills Park
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Centennial Park (Perry)
Detail  Schedule
Roy West Park
Detail  Schedule
Brigham City Sports Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 14U Metro A
Date: 8/23,8/25,8/28,8/30,9/8,9/11,9/15,9/18,9/25,9/28,9/30,10/2,10/4,10/5,10/6,10/11,10/12,10/14,10/19,10/25,10/26,10/28,10/30,11/2
Venue: Galena Hills Park
Detail  Schedule
Oquirrh Shadow Park
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Bellview Elem.
Detail  Schedule
Crescent MS
Detail  Schedule
Mountview Park
Detail  Schedule
Storm Mountain
Detail  Schedule
Westvale Elementary
Detail  Schedule
South Jordan Equestrian Park
Detail  Schedule
Falcon Park
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 14U Metro B
Date: 8/26,8/28,9/2,9/9,9/11,9/16,9/18,9/20,9/25,10/2,10/5,10/9,10/11,10/12,10/16,10/22,10/23,10/26,10/27,10/28,10/30
Venue: Midvalley E.S.
Detail  Schedule
Oquirrh Shadow Park
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Willow Pond
Detail  Schedule
Park City Sports Complex
Detail  Schedule
Storm Mountain
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
Rowland Hall Steiner Complex
Detail  Schedule
South Jordan Equestrian Park
Detail  Schedule
Crescent MS
Detail  Schedule
Murray Park
Detail  Schedule
Westvale Elementary
Detail  Schedule
North 40
Detail  Schedule
Germania park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 14U Metro C
Date: 8/28,9/2,9/9,9/11,9/18,9/23,9/25,10/1,10/2,10/4,10/7,10/9,10/14,10/19,10/21,10/22,10/23,10/26,10/30,11/1
Venue: Butler M.S.
Detail  Schedule
Deseret Peak Complex
Detail  Schedule
Oakley Rec Complex
Detail  Schedule
Westvale Elementary
Detail  Schedule
Midvalley E.S.
Detail  Schedule
Crescent MS
Detail  Schedule
South Jordan Equestrian Park
Detail  Schedule
Bellview Elem.
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 14U South A
Date: 8/23,8/26,8/28,8/30,9/2,9/11,9/13,9/18,9/20,9/21,9/25,9/27,9/29,9/30,10/2,10/4,10/6,10/7,10/8,10/9,10/11,10/12,10/18,10/21,10/23,10/25,10/27,10/28,10/30
Venue: Aspen Elementary
Detail  Schedule
Price Fairground Sport Complex
Detail  Schedule
Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
American Fork Jr
Detail  Schedule
Healey Park
Detail  Schedule
Salem Soccer Complex
Detail  Schedule
IHC Fields
Detail  Schedule
Lehi Family Park
Detail  Schedule
Rocky Mtn. Middle
Detail  Schedule
Palisade
Detail  Schedule
G Hillman Recreation Complex
Detail  Schedule
Lone Peak Park (highland)
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 14U South B
Date: 8/23,8/25,8/26,8/28,8/30,9/9,9/11,9/16,9/18,9/22,9/23,9/24,9/25,9/28,10/2,10/5,10/9,10/12,10/18,10/19,10/21,10/23,10/29,10/30
Venue: Meadow Elementary
Detail  Schedule
IHC Fields
Detail  Schedule
Lehi Family Park
Detail  Schedule
G Hillman Recreation Complex
Detail  Schedule
Healey Park
Detail  Schedule
Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
Salem Soccer Complex
Detail  Schedule
Smooth Canyon
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 14U South C
Date: 8/24,8/25,8/28,9/1,9/8,9/11,9/13,9/18,9/25,9/30,10/1,10/2,10/5,10/7,10/9,10/20,10/21,10/23,10/27,10/30,11/4
Venue: Mapleton Elementary
Detail  Schedule
G Hillman Recreation Complex
Detail  Schedule
Price Fairground Sport Complex
Detail  Schedule
Salem Soccer Complex
Detail  Schedule
Ephraim Middle School
Detail  Schedule
Vista Heights Jr. High
Detail  Schedule
Aspen Elementary
Detail  Schedule
Salem Jr. High
Detail  Schedule
Lone Peak Park (highland)
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 15U Division 1
Date: 8/24,8/28,8/31,9/1,9/8,9/11,9/14,9/17,9/18,9/20,9/25,9/28,10/1,10/2,10/4,10/6,10/7,10/8,10/9,10/12,10/21,10/23,10/25,10/27,10/28,10/30
Venue: Cedar Ridge ES
Detail  Schedule
Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
Lehi Family Park
Detail  Schedule
Ephraim Middle School
Detail  Schedule
Galena Hills Park
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Mills Park
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Rowland Hall Steiner Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 15U Division 2
Date: 8/26,8/28,9/2,9/8,9/9,9/11,9/15,9/16,9/18,9/22,9/25,9/29,9/30,10/2,10/5,10/7,10/9,10/11,10/20,10/21,10/23,10/27,10/30
Venue: Spence Eccles Complex
Detail  Schedule
Aspen Elementary
Detail  Schedule
Lehi Family Park
Detail  Schedule
Lone Peak Park (sandy)
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
Springville Community Park
Detail  Schedule
Alice C Harris
Detail  Schedule
Ira Allen Field
Detail  Schedule
Mapleton Elementary
Detail  Schedule
Falcon Park
Detail  Schedule
Murray Park
Detail  Schedule
Cedar Ridge ES
Detail  Schedule
Germania park
Detail  Schedule
Oquirrh Shadow Park
Detail  Schedule
Smooth Canyon
Detail  Schedule
Westlake High School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 15U Division 3
Date: 8/23,8/28,8/30,9/1,9/9,9/11,9/13,9/17,9/18,9/20,9/22,9/25,9/27,9/28,10/2,10/4,10/6,10/9,10/11,10/25,10/26,10/27,10/28,10/30,11/1,11/3
Venue: Legacy Events Center
Detail  Schedule
Timberline Jr. High
Detail  Schedule
IHC Fields
Detail  Schedule
Roy West Park
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
White City Bear Park
Detail  Schedule
Mount Lewis
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Mills Park
Detail  Schedule
Deseret Peak Complex
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Lone Peak Park (sandy)
Detail  Schedule
Spence Eccles Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 15U North A
Date: 8/24,8/28,8/31,9/1,9/7,9/11,9/13,9/14,9/15,9/18,9/21,9/23,9/24,9/28,9/30,10/2,10/6,10/9,10/11,10/19,10/20,10/23,10/25,10/28,10/30
Venue: Angel Street Complex
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Hyrum Soccer Complex
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Kent Smith Park
Detail  Schedule
Meadow View Park
Detail  Schedule
Mount Lewis
Detail  Schedule
Mills Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 15U North B
Date: 8/23,8/26,8/28,8/30,9/10,9/11,9/13,9/18,9/20,9/21,9/25,10/2,10/5,10/7,10/9,10/12,10/19,10/20,10/23,10/30,11/6
Venue: Brigham City Sports Complex
Detail  Schedule
Heritage Park (NIbley)
Detail  Schedule
Mills Park
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Alice C Harris
Detail  Schedule
Mount Ogden Park
Detail  Schedule
Roy West Park
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 15U North C
Date: 8/24,8/28,8/31,9/7,9/11,9/14,9/18,9/24,9/25,10/2,10/5,10/9,10/21,10/23,10/30,11/6
Venue: Angel Street Complex
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Hyrum Soccer Complex
Detail  Schedule
Mount Ogden Park
Detail  Schedule
Blackhawk
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Spence Eccles Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 15U Metro A
Date: 8/24,8/28,8/30,9/7,9/8,9/11,9/14,9/15,9/17,9/18,9/20,9/21,9/22,9/25,9/29,10/2,10/7,10/9,10/14,10/23,10/30
Venue: Park City Sports Complex
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Oquirrh Shadow Park
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
England Acres
Detail  Schedule
Falcon Park
Detail  Schedule
Bellview Elem.
Detail  Schedule
Highland Park
Detail  Schedule
White City Bear Park
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Mountview Park
Detail  Schedule
Storm Mountain
Detail  Schedule
Bennion Jr. High
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 15U Metro B
Date: 8/23,8/28,8/30,9/11,9/18,9/20,9/22,9/25,9/28,10/2,10/5,10/9,10/13,10/14,10/18,10/19,10/23,10/27,10/28,10/30,11/2
Venue: Deseret Peak Complex
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
James E Moss
Detail  Schedule
Providence Hall High School
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
White City Bear Park
Detail  Schedule
Taylorsville E.S.
Detail  Schedule
Falcon Park
Detail  Schedule
Galena Hills Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 15U Metro C
Date: 8/26,8/27,9/2,9/10,9/11,9/15,9/16,9/18,9/22,9/23,9/25,10/2,10/6,10/7,10/8,10/9,10/12,10/19,10/23,10/27,10/30,11/1
Venue: England Acres
Detail  Schedule
Providence Hall High School
Detail  Schedule
Falcon Park
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
Bellview Elem.
Detail  Schedule
Fairmont Park
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Highland Park
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Mountview Park
Detail  Schedule
Crescent MS
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 15U South A
Date: 8/28,8/31,9/7,9/11,9/14,9/15,9/18,9/27,9/29,10/5,10/6,10/9,10/11,10/20,10/23,10/30
Venue: Rocky Mtn. Middle
Detail  Schedule
Vista Heights Jr. High
Detail  Schedule
Mapleton Elementary
Detail  Schedule
Springville Community Park
Detail  Schedule
Healey Park
Detail  Schedule
G Hillman Recreation Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 15U South B
Date: 8/25,8/27,8/28,9/10,9/11,9/18,9/24,9/25,10/2,10/9,10/22,10/23,10/30,10/31
Venue: G Hillman Recreation Complex
Detail  Schedule
Lehi Family Park
Detail  Schedule
North Sanpete High School
Detail  Schedule
Rocky Mtn. Middle
Detail  Schedule
Vernal middle school
Detail  Schedule
Provo - Franklin Soccer Field
Detail  Schedule
Salem Jr. High
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 16U Division 1
Date: 8/23,8/25,8/28,9/8,9/10,9/11,9/13,9/15,9/16,9/17,9/18,9/20,9/22,9/25,9/28,9/29,9/30,10/2,10/4,10/6,10/9,10/13,10/19,10/20,10/23,10/25,10/27,10/30,11/1,11/3
Venue: Falcon Park
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
White City Bear Park
Detail  Schedule
Lone Peak Park (sandy)
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
Timberline Jr. High
Detail  Schedule
Salem Jr. High
Detail  Schedule
Lehi Family Park
Detail  Schedule
Provo - Franklin Soccer Field
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
G Hillman Recreation Complex
Detail  Schedule
Oquirrh Shadow Park
Detail  Schedule
England Acres
Detail  Schedule
Hansen Family Sports Complex
Detail  Schedule
Bellview Elem.
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 16U Division 2
Date: 8/23,8/28,8/30,9/1,9/10,9/11,9/13,9/15,9/18,9/20,9/25,9/30,10/1,10/2,10/9,10/18,10/23,10/25,10/27,10/29,10/30,11/4
Venue: Ellison Park
Detail  Schedule
Lone Peak Park (sandy)
Detail  Schedule
Storm Mountain
Detail  Schedule
Spence Eccles Complex
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
River Heights Elementary
Detail  Schedule
Salem Soccer Complex
Detail  Schedule
Rocky Mtn. Middle
Detail  Schedule
Timberline Jr. High
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 16U Division 3
Date: 8/23,8/24,8/28,8/30,8/31,9/8,9/11,9/13,9/14,9/18,9/20,9/25,9/27,9/29,10/2,10/5,10/9,10/12,10/18,10/19,10/20,10/23,10/25,10/26,10/30,2/15
Venue: Spence Eccles Complex
Detail  Schedule
Park City Sports Complex
Detail  Schedule
Mills Park
Detail  Schedule
Springville Community Park
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Provo - Franklin Soccer Field
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Highland Park
Detail  Schedule
Falcon Park
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
Westlake High School
Detail  Schedule
Storm Mountain
Detail  Schedule
Highland High School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 16U Division 4
Date: 8/23,8/28,8/30,9/11,9/13,9/14,9/18,9/20,9/22,9/24,9/25,9/27,9/30,10/2,10/4,10/5,10/6,10/9,10/12,10/16,10/18,10/19,10/20,10/21,10/23,10/25,10/26,10/30,11/2
Venue: Oquirrh Shadow Park
Detail  Schedule
Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Timberline Jr. High
Detail  Schedule
James E Moss
Detail  Schedule
G Hillman Recreation Complex
Detail  Schedule
Galena Hills Park
Detail  Schedule
Mills Park
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 16U North A
Date: 8/26,8/28,9/2,9/9,9/10,9/16,9/17,9/18,9/23,9/24,9/25,9/30,10/1,10/2,10/5,10/6,10/8,10/9,10/20,10/21,10/22,10/23,10/27,10/30,11/6
Venue: Ellison Park
Detail  Schedule
Kent Smith Park
Detail  Schedule
River Heights Elementary
Detail  Schedule
Barlow Park
Detail  Schedule
Blackhawk
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Mills Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 16U Metro A
Date: 8/26,8/27,8/28,9/3,9/7,9/8,9/11,9/14,9/16,9/18,9/21,9/23,9/25,9/28,10/2,10/5,10/7,10/9,10/14,10/20,10/23,10/25,10/30,11/4
Venue: Deseret Peak Complex
Detail  Schedule
Crescent Elem.
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
Oquirrh Shadow Park
Detail  Schedule
Storm Mountain
Detail  Schedule
Bellview Elem.
Detail  Schedule
Falcon Park
Detail  Schedule
Majestic Elementary (West Jordan)
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 16U Metro B
Date: 8/24,8/28,8/31,9/7,9/11,9/14,9/16,9/21,9/25,10/2,10/7,10/9,10/11,10/19,10/23,10/29,10/30
Venue: Midvalley E.S.
Detail  Schedule
Oquirrh Shadow Park
Detail  Schedule
Deseret Peak Complex
Detail  Schedule
Murray Park
Detail  Schedule
White City Bear Park
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
Galena Hills Park
Detail  Schedule
Germania park
Detail  Schedule
Storm Mountain
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 16U South A
Date: 8/23,8/28,9/11,9/18,9/20,9/25,9/27,10/2,10/7,10/9,10/21,10/23,10/30,11/2
Venue: Healey Park
Detail  Schedule
Lehi Family Park
Detail  Schedule
Aspen Elementary
Detail  Schedule
IHC Fields
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 16U South B
Date: 8/23,8/28,8/31,9/11,9/13,9/15,9/18,9/20,9/25,9/29,10/2,10/8,10/9,10/11,10/13,10/23
Venue: Salem Soccer Complex
Detail  Schedule
G Hillman Recreation Complex
Detail  Schedule
Price Fairground Sport Complex
Detail  Schedule
Nolen Park (Eagle Mountain)
Detail  Schedule
Salem Jr. High
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 17U Division 1
Date: 8/24,8/28,9/7,9/8,9/10,9/11,9/18,9/22,9/24,9/28,9/29,10/1,10/5,10/6,10/8,10/9,10/11,10/13,10/19,10/22,10/23,10/26,10/27,10/28,10/30,11/1,11/2,11/3,11/4
Venue: RAC
Detail  Schedule
Fairmont Park
Detail  Schedule
Healey Park
Detail  Schedule
IHC Fields
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
Galena Hills Park
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Meadow Elementary
Detail  Schedule
Roy West Park
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Palisade
Detail  Schedule
Spence Eccles Complex
Detail  Schedule
Mountain Ridge Jr High
Detail  Schedule
Mills Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 17U Division 2
Date: 8/23,8/26,8/28,8/30,9/11,9/13,9/15,9/17,9/18,9/25,10/2,10/4,10/6,10/8,10/9,10/13,10/21,10/23,10/27,10/30
Venue: Ellison Park
Detail  Schedule
Meadow Elementary
Detail  Schedule
Lehi Family Park
Detail  Schedule
Spence Eccles Complex
Detail  Schedule
Mills Park
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
White City Bear Park
Detail  Schedule
Brigham City Sports Complex
Detail  Schedule
Lone Peak Park (sandy)
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 17U Division 3
Date: 8/25,8/28,9/1,9/8,9/11,9/15,9/18,9/25,9/29,9/30,10/1,10/2,10/4,10/6,10/9,10/11,10/23,10/28,10/30
Venue: Angel Street Complex
Detail  Schedule
Deseret Peak Complex
Detail  Schedule
G Hillman Recreation Complex
Detail  Schedule
Park City Sports Complex
Detail  Schedule
Barlow Park
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Roy West Park
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Provo - Franklin Soccer Field
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 17U Division 4
Date: 8/26,8/27,8/28,8/31,9/1,9/8,9/10,9/11,9/18,9/22,9/24,9/25,9/29,10/1,10/2,10/5,10/6,10/8,10/9,10/11,10/18,10/23,10/29,10/30,11/6
Venue: Kent Smith Park
Detail  Schedule
IHC Fields
Detail  Schedule
Provo - Fort Utah Park
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Galena Hills Park
Detail  Schedule
G Hillman Recreation Complex
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
Vernal middle school
Detail  Schedule
Spence Eccles Complex
Detail  Schedule
Palisade
Detail  Schedule
Uintah High School
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 17U Metro/North
Date: 8/23,8/28,8/30,9/11,9/18,9/19,9/22,9/25,10/2,10/9,10/12,10/18,10/23,10/25,10/27,10/28,10/30,11/6
Venue: Alice C Harris
Detail  Schedule
Cedar Ridge ES
Detail  Schedule
Mills Park
Detail  Schedule
Mount Lewis
Detail  Schedule
Roy West Park
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Spence Eccles Complex
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 17U South A
Date: 8/24,8/28,8/31,9/7,9/8,9/11,9/15,9/18,9/21,9/25,10/2,10/5,10/7,10/9,10/11,10/12,10/16,10/19,10/21,10/23
Venue: Aspen Elementary
Detail  Schedule
Lehi Family Park
Detail  Schedule
Oakley Rec Complex
Detail  Schedule
G Hillman Recreation Complex
Detail  Schedule
Price Fairground Sport Complex
Detail  Schedule
Westvale Elementary
Detail  Schedule
Millcreek Activity Center
Detail  Schedule
South Jordan Equestrian Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 18U Division 1
Date: 8/26,8/27,8/28,9/3,9/8,9/13,9/14,9/18,9/21,9/22,9/24,9/25,9/27,9/29,9/30,10/2,10/4,10/6,10/7,10/9,10/20,10/21,10/23,10/25,10/27,10/28,10/29,10/30,11/1,11/3
Venue: Angel Street Complex
Detail  Schedule
Galena Hills Park
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Lone Peak Park (sandy)
Detail  Schedule
Spring Creek
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
G Hillman Recreation Complex
Detail  Schedule
Cedar Ridge ES
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
Oquirrh Shadow Park
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
Salem Soccer Complex
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
Sky View High School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 18U Division 2
Date: 8/23,8/24,8/28,8/31,9/11,9/13,9/14,9/18,9/21,9/25,9/27,10/2,10/5,10/7,10/9,10/11,10/21,10/23,10/25,10/28,10/30,11/3,11/5
Venue: RAC
Detail  Schedule
Deseret Peak Complex
Detail  Schedule
Smooth Canyon
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
Mountview Park
Detail  Schedule
Price Fairground Sport Complex
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Spence Eccles Complex
Detail  Schedule
Mountain Ridge Jr High
Detail  Schedule
Fairmont Park
Detail  Schedule
Highland Park
Detail  Schedule
Falcon Park
Detail  Schedule
Lone Peak Park (sandy)
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 18U Division 3
Date: 8/24,8/28,8/30,9/7,9/9,9/10,9/14,9/16,9/18,9/20,9/21,9/25,9/28,9/30,10/4,10/7,10/9,10/11,10/16,10/20,10/23,10/27,10/28,10/30,11/5
Venue: Galena Hills Park
Detail  Schedule
Ira Allen Field
Detail  Schedule
Lehi Family Park
Detail  Schedule
Oak Canyon Jr. High
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Manila Elementary
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Springville Community Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 18U Metro/North A
Date: 8/25,8/28,9/1,9/11,9/15,9/18,9/25,10/2,10/9,10/11,10/21,10/23,10/26,10/30
Venue: Barlow Park
Detail  Schedule
Spence Eccles Complex
Detail  Schedule
Oquirrh Shadow Park
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Mills Park
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 18U Metro/North B
Date: 8/28,8/30,9/11,9/18,9/22,9/25,9/28,9/30,10/2,10/7,10/9,10/14,10/18,10/23,10/26,10/30
Venue: Mills Park
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Mountview Park
Detail  Schedule
Galena Hills Park
Detail  Schedule
Falcon Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 18U South A
Date: 8/25,8/28,9/1,9/8,9/11,9/15,9/18,9/22,9/25,10/5,10/6,10/9,10/23,10/26,10/30,11/1
Venue: Nolen Park (Eagle Mountain)
Detail  Schedule
Aspen Elementary
Detail  Schedule
G Hillman Recreation Complex
Detail  Schedule
Lehi Family Park
Detail  Schedule
Manila Elementary
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 19U Division 1
Date: 8/24,8/25,8/26,8/27,8/28,8/31,9/7,9/10,9/11,9/16,9/18,9/21,9/24,9/25,10/2,10/4,10/6,10/7,10/9,10/18,10/21,10/25,10/26,10/27,10/29,10/30
Venue: Rocky Mtn. Middle
Detail  Schedule
Spence Eccles Complex
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Blackhawk
Detail  Schedule
Murray Park
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Provo - Franklin Soccer Field
Detail  Schedule
Park City Sports Complex
Detail  Schedule
Germania park
Detail  Schedule
Kent Smith Park
Detail  Schedule
Mountain Crest High School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 19U Division 2
Date: 8/27,8/28,8/31,9/8,9/11,9/15,9/18,9/21,9/23,9/24,9/25,9/28,10/1,10/2,10/7,10/9,10/11,10/20,10/21,10/22,10/23,10/26,10/30,11/4,11/6
Venue: RAC
Detail  Schedule
Crescent Elem.
Detail  Schedule
England Acres
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
Centennial Park (Perry)
Detail  Schedule
G Hillman Recreation Complex
Detail  Schedule
North Sanpete High School
Detail  Schedule
Vernal middle school
Detail  Schedule
Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
Manila Elementary
Detail  Schedule
Majestic Elementary (West Jordan)
Detail  Schedule
Uintah High School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 11U Division 1
Date: 8/25,8/28,8/30,9/2,9/9,9/11,9/14,9/17,9/18,9/20,9/21,9/22,9/25,9/27,9/29,10/2,10/5,10/6,10/7,10/9,10/11,10/20,10/22,10/23,10/27,10/28,10/30,11/1,11/3
Venue: Hyrum Soccer Complex
Detail  Schedule
Mesquite Park
Detail  Schedule
Salem Soccer Complex
Detail  Schedule
Alta Canyon
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Kent Smith Park
Detail  Schedule
Buttercup Park
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Sandy
Detail  Schedule
Deerfield Elementary
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
South Davis Jr. High
Detail  Schedule
Healey Park
Detail  Schedule
Mills Park
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 11U North A
Date: 8/24,8/28,8/31,9/9,9/11,9/16,9/18,9/22,9/24,9/25,9/29,10/2,10/11,10/22,10/23,10/25,10/26,10/30,11/3
Venue: Constitution Park
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Meadow Park
Detail  Schedule
Mills Park
Detail  Schedule
Emma Russel
Detail  Schedule
Cedar Ridge ES
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 11U North B
Date: 8/26,8/28,8/30,8/31,9/8,9/11,9/13,9/14,9/16,9/18,9/23,9/25,9/27,9/30,10/2,10/4,10/9,10/12,10/21,10/23,10/27,10/28,10/30
Venue: Ellison Park
Detail  Schedule
Cedar Ridge ES
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Vae View
Detail  Schedule
Grandview Park
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 11U North C
Date: 8/27,8/28,9/1,9/7,9/9,9/10,9/11,9/14,9/17,9/18,9/23,9/24,9/25,9/27,9/30,10/1,10/2,10/7,10/8,10/9,10/12,10/19,10/23,10/29,10/30,11/2
Venue: Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
Mills Park
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Ogden West park
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Kent Smith Park
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 11U Metro A
Date: 8/25,8/28,9/1,9/8,9/11,9/18,9/20,9/25,9/27,9/29,10/2,10/4,10/6,10/9,10/11,10/20,10/23,10/30
Venue: Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Southwood Park
Detail  Schedule
Trailside Elementary
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Sandy
Detail  Schedule
Northlake Elementary
Detail  Schedule
Buttercup Park
Detail  Schedule
Bluffdale Park
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Park City
Detail  Schedule
Highland Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 11U Metro B
Date: 8/23,8/26,8/28,8/30,9/11,9/13,9/15,9/18,9/25,9/28,10/1,10/2,10/6,10/9,10/12,10/19,10/23,10/26,10/27,10/30
Venue: Southwood Park
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Centennial Park(Metro)
Detail  Schedule
Deseret Peak Complex
Detail  Schedule
Rowland Hall Steiner Complex
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Highland Park
Detail  Schedule
Westpointe Park
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 11U Metro C
Date: 8/28,9/1,9/8,9/9,9/10,9/11,9/15,9/18,9/20,9/25,10/1,10/2,10/5,10/9,10/20,10/23,10/27,10/28,10/29,10/30
Venue: Heber Valley Elem
Detail  Schedule
Trailside Elementary
Detail  Schedule
Umbria Estates
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Sandy
Detail  Schedule
High Point Park
Detail  Schedule
Alta Canyon
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Deseret Peak Complex
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 11U South A
Date: 8/23,8/25,8/27,8/28,8/31,9/7,9/9,9/11,9/15,9/16,9/17,9/18,9/23,9/25,9/27,9/28,10/1,10/2,10/9,10/18,10/20,10/23,10/26,10/27,10/28,10/30,11/1
Venue: Timberline Jr. High
Detail  Schedule
Smooth Canyon
Detail  Schedule
Mesquite Park
Detail  Schedule
American Preparatory Academy
Detail  Schedule
Heber Valley Elem
Detail  Schedule
Salem Soccer Complex
Detail  Schedule
Snow College Complex
Detail  Schedule
Vernal middle school
Detail  Schedule
Palisade
Detail  Schedule
Price Fairground Sport Complex
Detail  Schedule
Big Hollow Park
Detail  Schedule
Deerfield Elementary
Detail  Schedule
IHC Fields
Detail  Schedule
Mountain Ridge Jr High
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 12U Division 1
Date: 8/23,8/28,8/30,8/31,9/7,9/9,9/11,9/13,9/16,9/18,9/20,9/21,9/25,9/27,9/30,10/1,10/2,10/4,10/5,10/7,10/9,10/11,10/19,10/20,10/23,10/25,10/29,10/30,11/1
Venue: Deseret Peak Complex
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Sandy
Detail  Schedule
Umbria Estates
Detail  Schedule
Lehi Family Park
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Trailside Elementary
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Rosecrest
Detail  Schedule
Mesquite Park
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Buttercup Park
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 12U Division 2
Date: 8/23,8/27,8/28,9/8,9/11,9/18,9/22,9/25,9/27,10/1,10/2,10/4,10/9,10/22,10/23,10/26,10/29,10/30,11/1
Venue: Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Holdaway Park
Detail  Schedule
Heber Valley Elem
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
Cedar Ridge ES
Detail  Schedule
Eastmont Middle
Detail  Schedule
Mills Park
Detail  Schedule
McGriff
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Centennial Park(Metro)
Detail  Schedule
Big Hollow Park
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Mount Lewis
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 12U North A
Date: 8/23,8/24,8/26,8/28,8/30,9/11,9/14,9/18,9/24,9/25,9/30,10/2,10/5,10/9,10/11,10/23,10/25,10/26,10/27,10/30
Venue: Legacy Events Center
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Mount Lewis
Detail  Schedule
Mills Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 12U North B
Date: 8/27,8/28,9/10,9/11,9/16,9/18,9/25,9/30,10/2,10/9,10/11,10/18,10/23,10/27,10/28,10/30
Venue: Ellison Park
Detail  Schedule
Eden Park
Detail  Schedule
Kent Smith Park
Detail  Schedule
South Davis Jr. High
Detail  Schedule
Grandview Park
Detail  Schedule
Spring Creek
Detail  Schedule
Cedar Ridge ES
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 12U North C
Date: 8/23,8/25,8/28,8/30,9/7,9/10,9/11,9/13,9/14,9/18,9/20,9/25,9/27,9/28,9/29,10/1,10/2,10/5,10/9,10/13,10/18,10/20,10/23,10/29,10/30
Venue: Legacy Events Center
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Mills Park
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Kent Smith Park
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Emma Russel
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 12U Metro A
Date: 8/24,8/28,8/30,9/8,9/11,9/14,9/16,9/18,9/20,9/22,9/25,10/2,10/4,10/9,10/21,10/23,10/25,10/27,10/30
Venue: Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Deseret Peak Complex
Detail  Schedule
High Point Park
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Westpointe Park
Detail  Schedule
Rowland Hall Steiner Complex
Detail  Schedule
Highland Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 12U Metro B
Date: 8/24,8/27,8/28,8/31,9/11,9/18,9/20,9/25,10/1,10/2,10/5,10/9,10/23,10/25,10/28,10/29,10/30
Venue: High Point Park
Detail  Schedule
Trailside Elementary
Detail  Schedule
Hidden Village
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Sandy
Detail  Schedule
Buttercup Park
Detail  Schedule
Centennial Park(Metro)
Detail  Schedule
Jordan Ridge Park
Detail  Schedule
South Jordan Equestrian Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 12U Metro C
Date: 8/27,8/28,9/1,9/11,9/17,9/18,9/24,9/25,9/29,10/2,10/6,10/9,10/13,10/16,10/19,10/23,10/25,10/30
Venue: Farnsworth Elementary
Detail  Schedule
Willow Creek Park, Sandy
Detail  Schedule
Buttercup Park
Detail  Schedule
Jordan Ridge Park
Detail  Schedule
Wardle Park
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Olympus Jr. High
Detail  Schedule
Galena Hills Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 12U South A
Date: 8/25,8/26,8/27,8/28,9/10,9/11,9/17,9/18,9/22,9/24,9/25,9/27,10/2,10/7,10/8,10/9,10/21,10/22,10/23
Venue: Deerfield Elementary
Detail  Schedule
Timberline Jr. High
Detail  Schedule
American Preparatory Academy
Detail  Schedule
Provo - Sertoma Park
Detail  Schedule
Mesquite Park
Detail  Schedule
Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
Vernal middle school
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 12U South B
Date: 8/23,8/24,8/27,8/28,8/30,8/31,9/7,9/9,9/11,9/14,9/16,9/17,9/18,9/20,9/21,9/23,9/25,9/28,10/2,10/7,10/9,10/12,10/23,10/30
Venue: Lehi Family Park
Detail  Schedule
Deerfield Elementary
Detail  Schedule
Nolen Park (Eagle Mountain)
Detail  Schedule
Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
Vista Heights Jr. High
Detail  Schedule
Salem Soccer Complex
Detail  Schedule
Heber Valley Elem
Detail  Schedule
Vernal middle school
Detail  Schedule
American Fork Jr
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 13U Division 1
Date: 8/26,8/28,9/2,9/8,9/9,9/11,9/15,9/16,9/18,9/21,9/22,9/23,9/25,9/29,9/30,10/1,10/2,10/5,10/8,10/9,10/13,10/23,10/27,10/30
Venue: Crescent MS
Detail  Schedule
Midvalley E.S.
Detail  Schedule
Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
Smooth Canyon
Detail  Schedule
Mount Ogden Park
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Mueller Park
Detail  Schedule
Murray Park
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Germania park
Detail  Schedule
Mills Park
Detail  Schedule
Bellview Elem.
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 13U Division 2
Date: 8/23,8/25,8/28,8/30,9/7,9/9,9/11,9/13,9/14,9/18,9/20,9/24,9/25,10/1,10/2,10/7,10/9,10/18,10/19,10/23,10/30
Venue: Legacy Events Center
Detail  Schedule
Lehi Family Park
Detail  Schedule
Smooth Canyon
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Rocky Mtn. Middle
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Galena Hills Park
Detail  Schedule
Park City Sports Complex
Detail  Schedule
Roy West Park
Detail  Schedule
North 40
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 13U Division 3
Date: 8/25,8/28,9/7,9/11,9/13,9/14,9/17,9/18,9/20,9/22,9/25,9/27,9/29,10/1,10/2,10/4,10/5,10/6,10/9,10/12,10/18,10/21,10/23,10/27,10/29
Venue: Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Legacy Elementary
Detail  Schedule
Lehi Family Park
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Crescent MS
Detail  Schedule
Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
Salem Soccer Complex
Detail  Schedule
Falcon Park
Detail  Schedule
Oquirrh Shadow Park
Detail  Schedule
G Hillman Recreation Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 13U North A
Date: 8/27,8/28,9/9,9/11,9/17,9/18,9/25,10/2,10/18,10/21,10/23,10/28,10/30,11/2
Venue: Angel Street Complex
Detail  Schedule
Eden Park
Detail  Schedule
Spring Creek
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Blackhawk
Detail  Schedule
Highmark Charter School
Detail  Schedule
Cedar Ridge ES
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 13U North B
Date: 8/23,8/27,8/28,8/30,9/1,9/8,9/11,9/13,9/18,9/20,9/27,10/2,10/4,10/11,10/12,10/16,10/20,10/23,10/25,10/30,11/5
Venue: Legacy Events Center
Detail  Schedule
Mueller Park
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Hyrum Soccer Complex
Detail  Schedule
Emma Russel
Detail  Schedule
Meadow View Park
Detail  Schedule
Spence Eccles Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 13U North C
Date: 8/27,8/28,9/10,9/11,9/18,9/20,9/25,10/2,10/9,10/18,10/20,10/22,10/23,10/30,11/2
Venue: Alice C Harris
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Mueller Park
Detail  Schedule
Spring Creek
Detail  Schedule
Cedar Ridge ES
Detail  Schedule
Heritage Park (NIbley)
Detail  Schedule
Mount Ogden Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 13U Metro A
Date: 8/26,8/28,9/9,9/11,9/18,9/22,9/25,10/2,10/5,10/6,10/9,10/21,10/23,10/25,10/26,10/27,10/30
Venue: Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Crescent MS
Detail  Schedule
Rowland Hall Steiner Complex
Detail  Schedule
Falcon Park
Detail  Schedule
Park City Sports Complex
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Bellview Elem.
Detail  Schedule
Mountview Park
Detail  Schedule
North 40
Detail  Schedule
Highland Park
Detail  Schedule
Fairmont Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 13U Metro B
Date: 8/23,8/28,9/2,9/15,9/18,9/25,9/27,10/2,10/4,10/9,10/16,10/21,10/23,10/28,10/30
Venue: Midvalley E.S.
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Bellview Elem.
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Oquirrh Shadow Park
Detail  Schedule
Fairmont Park
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
Highland Park
Detail  Schedule
Mountview Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 13U South A
Date: 8/25,8/26,8/28,9/11,9/13,9/17,9/18,9/20,9/22,9/23,9/25,10/1,10/2,10/6,10/9,10/22,10/23,10/30
Venue: G Hillman Recreation Complex
Detail  Schedule
Nolen Park (Eagle Mountain)
Detail  Schedule
Aspen Elementary
Detail  Schedule
Ephraim Middle School
Detail  Schedule
Rocky Mtn. Middle
Detail  Schedule
Salem Jr. High
Detail  Schedule
Salem Soccer Complex
Detail  Schedule
Vernal middle school
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 14U Division 1
Date: 8/26,8/28,9/8,9/9,9/11,9/13,9/16,9/17,9/18,9/23,9/25,9/29,10/2,10/4,10/7,10/8,10/9,10/12,10/20,10/21,10/23,10/26,10/30
Venue: American Fork Jr
Detail  Schedule
Lehi Family Park
Detail  Schedule
Crescent MS
Detail  Schedule
Mountview Park
Detail  Schedule
G Hillman Recreation Complex
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Oquirrh Shadow Park
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Park City Sports Complex
Detail  Schedule
Mueller Park
Detail  Schedule
Bellview Elem.
Detail  Schedule
Storm Mountain
Detail  Schedule
Salem Soccer Complex
Detail  Schedule
Falcon Park
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
Salem Jr. High
Detail  Schedule
Highland Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 14U Division 2
Date: 8/28,8/30,9/9,9/11,9/13,9/18,9/20,9/22,9/25,9/27,9/29,10/1,10/2,10/4,10/7,10/8,10/9,10/11,10/12,10/18,10/21,10/23,10/25,10/26,10/28,10/29
Venue: Legacy Events Center
Detail  Schedule
Mountain Ridge Jr High
Detail  Schedule
Murray Park
Detail  Schedule
Springville Community Park
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
Mills Park
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Smooth Canyon
Detail  Schedule
Germania park
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Barlow Park
Detail  Schedule
Oquirrh Shadow Park
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 14U Division 3
Date: 8/27,8/28,9/10,9/11,9/15,9/17,9/18,9/23,9/24,9/25,9/29,10/2,10/4,10/6,10/13,10/20,10/21,10/23,10/26,10/28,10/30,11/1
Venue: Emma Russel
Detail  Schedule
Meadow Elementary
Detail  Schedule
Centennial Park (Perry)
Detail  Schedule
Crescent MS
Detail  Schedule
Rocky Mtn. Middle
Detail  Schedule
Storm Mountain
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Springville Community Park
Detail  Schedule
Salem Soccer Complex
Detail  Schedule
Falcon Park
Detail  Schedule
Bluffdale Park
Detail  Schedule
Mapleton Elementary
Detail  Schedule
Ira Allen Field
Detail  Schedule
Brigham City Sports Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 14U North A
Date: 8/27,8/28,9/1,9/8,9/11,9/15,9/18,9/20,9/21,9/23,9/25,10/2,10/6,10/7,10/19,10/20,10/21,10/23,10/26,10/30
Venue: River Heights Elementary
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Brigham City Sports Complex
Detail  Schedule
Hansen Family Sports Complex
Detail  Schedule
Highmark Charter School
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Hyrum Soccer Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 14U North B
Date: 8/25,8/28,9/1,9/9,9/11,9/18,9/25,9/27,10/2,10/6,10/9,10/12,10/23,10/30
Venue: Hansen Family Sports Complex
Detail  Schedule
Mueller Park
Detail  Schedule
Roy West Park
Detail  Schedule
Mount Ogden Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 14U North C
Date: 8/23,8/28,8/30,9/8,9/10,9/18,9/24,9/27,10/1,10/2,10/4,10/9,10/11,10/20,10/23,10/25,10/30
Venue: Ellison Park
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Blackhawk
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Cub River Sports
Detail  Schedule
Mueller Park
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 14U Metro A
Date: 8/25,8/28,9/1,9/8,9/11,9/15,9/18,9/22,9/25,9/27,10/2,10/4,10/9,10/11,10/19,10/20,10/22,10/23,10/27,10/28,10/30
Venue: Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Midvalley E.S.
Detail  Schedule
Deseret Peak Complex
Detail  Schedule
North 40
Detail  Schedule
Oakley Rec Complex
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Highland Park
Detail  Schedule
Rowland Hall Steiner Complex
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
Fairmont Park
Detail  Schedule
Mountview Park
Detail  Schedule
Park City Sports Complex
Detail  Schedule
Falcon Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 14U South A
Date: 8/25,8/28,9/1,9/10,9/11,9/18,9/20,9/22,9/24,9/25,9/29,10/2,10/6,10/9,10/22,10/23,10/30
Venue: Ephraim Middle School
Detail  Schedule
Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
Lehi Family Park
Detail  Schedule
Vista Heights Jr. High
Detail  Schedule
Salem Soccer Complex
Detail  Schedule
Price Fairground Sport Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 15U Prov North A
Date: 9/18,9/21,9/22,9/23,9/25,9/27,9/30,10/1,10/2,10/4,10/6,10/7,10/9,10/11,10/18,10/20,10/21,10/22,10/23,10/25,10/27,10/28,10/29,10/30,11/1
Venue: Centennial Park (Perry)
Detail  Schedule
Mills Park
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Hyrum Soccer Complex
Detail  Schedule
Alice C Harris
Detail  Schedule
Emma Russel
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 15U Prov North B
Date: 9/18,9/21,9/22,9/25,9/28,10/2,10/5,10/9,10/12,10/19,10/20,10/22,10/23,10/28,10/30,11/2,11/6
Venue: Eden Park
Detail  Schedule
Mountain View (N. OGDEN)
Detail  Schedule
Roy West Park
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Spence Eccles Complex
Detail  Schedule
Mills Park
Detail  Schedule
Hyrum Soccer Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 15U Prov Metro/South A
Date: 9/18,9/21,9/25,9/27,9/28,9/30,10/2,10/5,10/6,10/8,10/9,10/11,10/13,10/18,10/20,10/23,10/26,10/27,10/30
Venue: Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
Midvalley E.S.
Detail  Schedule
Rosamond Elementary
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Rocky Mtn. Middle
Detail  Schedule
Smooth Canyon
Detail  Schedule
South Jordan Equestrian Park
Detail  Schedule
Riverside Elem WJ
Detail  Schedule
American Fork Jr
Detail  Schedule
Legacy Elementary
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 15U Prov Metro/South B
Date: 9/16,9/17,9/18,9/20,9/24,9/25,9/27,9/29,10/2,10/4,10/9,10/12,10/13,10/20,10/22,10/23,10/25,10/26,10/28,10/30,11/4
Venue: Healey Park
Detail  Schedule
England Acres
Detail  Schedule
Lone Peak Park (sandy)
Detail  Schedule
Sunnyside Park
Detail  Schedule
Westvale Elementary
Detail  Schedule
Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
Midvalley E.S.
Detail  Schedule
Vernal middle school
Detail  Schedule
Storm Mountain
Detail  Schedule
Aspen Elementary
Detail  Schedule
Uintah High School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 16U Prov A
Date: 9/18,9/21,9/25,9/28,10/2,10/5,10/7,10/9,10/12,10/13,10/18,10/19,10/21,10/23,10/26,10/27,10/28,10/30,11/2,11/3
Venue: Legacy Elementary
Detail  Schedule
Midvalley E.S.
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
Bellview Elem.
Detail  Schedule
Smooth Canyon
Detail  Schedule
Cedar Valley HS
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Barlow Park
Detail  Schedule
Lone Peak Park (sandy)
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Storm Mountain
Detail  Schedule
Bluffdale Park
Detail  Schedule
Fairmont Park
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
American Fork Jr
Detail  Schedule
Highland Park
Detail  Schedule
South Jordan Equestrian Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 16U Prov B
Date: 9/18,9/20,9/23,9/24,9/25,9/30,10/2,10/6,10/8,10/9,10/19,10/22,10/23,10/25,10/26,10/28,10/30,11/1,11/4
Venue: Palisade
Detail  Schedule
Mountain Ridge Jr High
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
Legacy Elementary
Detail  Schedule
Lehi Family Park
Detail  Schedule
South Jordan Equestrian Park
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Pleasant Grove Jr. High
Detail  Schedule
Meadow Elementary
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
American Fork Jr
Detail  Schedule
Oquirrh Shadow Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 17U Prov A
Date: 9/18,9/20,9/21,9/25,9/26,9/27,9/28,10/2,10/6,10/8,10/9,10/10,10/12,10/13,10/18,10/19,10/23,10/25,10/27,10/28,10/29,10/30,11/1
Venue: Legacy Elementary
Detail  Schedule
Rocky Mtn. Middle
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Monarch Meadows Park
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Roy West Park
Detail  Schedule
DO NOT USE
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 17U Prov B
Date: 9/18,9/22,9/23,9/25,9/27,9/30,10/2,10/4,10/7,10/8,10/9,10/11,10/12,10/13,10/18,10/21,10/23,10/26,10/30,11/1,11/4
Venue: American Fork Jr
Detail  Schedule
Mills Park
Detail  Schedule
West Jordan Complex
Detail  Schedule
Timberline Jr. High
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Lehi Family Park
Detail  Schedule
Legacy Elementary
Detail  Schedule
Galena Hills Park
Detail  Schedule
Mountain View (N. OGDEN)
Detail  Schedule
Westvale Elementary
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 18U Prov North/Metro
Date: 9/18,9/24,9/25,9/27,10/2,10/4,10/6,10/9,10/11,10/18,10/25,10/26,10/30,11/4
Venue: Lone Peak Park (sandy)
Detail  Schedule
Mills Park
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Centennial Park (Perry)
Detail  Schedule
Falcon Park
Detail  Schedule
Barlow Park
Detail  Schedule
Mueller Park
Detail  Schedule
Brigham City Sports Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 18U Prov Metro/South
Date: 9/19,9/22,9/23,9/27,9/28,9/29,10/2,10/3,10/5,10/6,10/9,10/10,10/11,10/19,10/21,10/23,10/26,10/28,10/30,11/1
Venue: Mountain Ridge Jr High
Detail  Schedule
Westvale Elementary
Detail  Schedule
Healey Park
Detail  Schedule
South Jordan Equestrian Park
Detail  Schedule
Lone Peak Park (highland)
Detail  Schedule
Lone Peak HS
Detail  Schedule
Smooth Canyon
Detail  Schedule
TBD - Metro
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 19U Provisionals
Date: 9/18,9/22,9/25,9/27,10/1,10/2,10/4,10/9,10/11,10/12,10/18,10/19,10/21,10/23,10/25,10/26,10/27,10/28,10/30,11/1,11/2
Venue: Galena Hills Park
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Mills Park
Detail  Schedule
Ponds Park
Detail  Schedule
Rosamond Elementary
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Lehi Family Park
Detail  Schedule
TBD North
Detail  Schedule
Murray Park
Detail  Schedule
Germania park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 9U North Red
Date: 8/24,8/28,8/31,9/7,9/11,9/14,9/17,9/21,9/25,9/28,10/2,10/8,10/9,10/18,10/21,10/23,10/25,10/30
Venue: Angel Street Complex
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Fox Glenn Park
Detail  Schedule
South Davis Jr. High
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 9U North White
Date: 8/25,8/28,9/1,9/8,9/9,9/11,9/15,9/18,9/22,9/28,9/29,10/2,10/6,10/9,10/12,10/18,10/19,10/21,10/23,10/27,10/30
Venue: Angel Street Complex
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
South Davis Jr. High
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Fox Glenn Park
Detail  Schedule
Romrell Park
Detail  Schedule
JC Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 9U North Blue
Date: 8/26,8/28,9/2,9/9,9/11,9/12,9/14,9/18,9/22,9/25,9/29,10/2,10/5,10/6,10/9,10/13,10/18,10/19,10/20,10/26,10/27,10/30
Venue: Angel Street Complex
Detail  Schedule
Morgan MS
Detail  Schedule
South Davis Jr. High
Detail  Schedule
Wadman Park Soccer Complex
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Romrell Park
Detail  Schedule
Brigham City Sports Complex
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 9U North Blue B
Date: 8/26,8/28,9/2,9/9,9/11,9/18,9/23,9/25,10/2,10/8,10/9,10/11,10/13,10/20,10/23,10/27,10/30
Venue: Angel Street Complex
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Millcreek Jr High
Detail  Schedule
Grandview Park
Detail  Schedule
North Steed
Detail  Schedule
JC Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 9U Metro Red
Date: 8/24,8/28,9/7,9/8,9/9,9/11,9/14,9/15,9/18,9/22,9/23,9/25,9/28,10/2,10/5,10/9,10/13,10/15,10/16,10/19,10/23,10/30
Venue: Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Rosecrest
Detail  Schedule
Bluffdale Park
Detail  Schedule
Copperview ES
Detail  Schedule
Oquirrh Elementary
Detail  Schedule
Autumn Hills Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 9U Metro White
Date: 8/28,8/31,9/8,9/11,9/18,9/25,9/28,10/2,10/5,10/6,10/7,10/9,10/12,10/13,10/18,10/20,10/21,10/23
Venue: Copperview ES
Detail  Schedule
Deseret Peak Complex
Detail  Schedule
Midvalley E.S.
Detail  Schedule
Autumn Hills Park
Detail  Schedule
Plymouth Elem
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Oquirrh Shadow Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 9U Metro White B
Date: 8/26,8/28,8/30,9/8,9/11,9/14,9/15,9/17,9/21,9/27,9/30,10/2,10/4,10/9,10/11,10/12,10/19,10/22,10/23,10/30
Venue: Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Copperview ES
Detail  Schedule
Overlake Elementary
Detail  Schedule
Ecker Hill Middle
Detail  Schedule
Pioneer Elementary
Detail  Schedule
Bluffdale Elementary
Detail  Schedule
Liberty Elementary
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 9U Metro Blue
Date: 8/28,8/31,9/2,9/7,9/9,9/11,9/14,9/15,9/16,9/18,9/25,9/30,10/1,10/2,10/4,10/5,10/9,10/11,10/19,10/22,10/23,10/25,10/27
Venue: Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Copperview ES
Detail  Schedule
Autumn Hills Park
Detail  Schedule
Bluffdale Park
Detail  Schedule
Oquirrh Elementary
Detail  Schedule
Terra Linda ES
Detail  Schedule
Oquirrh Shadow Park
Detail  Schedule
Bluffdale Elementary
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 9U Metro Blue B
Date: 8/24,8/25,8/28,9/2,9/9,9/11,9/17,9/21,9/25,9/28,10/1,10/2,10/9,10/13,10/15,10/22,10/23,10/26,10/28,10/29,10/30
Venue: Liberty Elementary
Detail  Schedule
Copperview ES
Detail  Schedule
Overlake Elementary
Detail  Schedule
Bluffdale Park
Detail  Schedule
Ecker Hill Middle
Detail  Schedule
USA United Soccer Center
Detail  Schedule
Rosecrest
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 9U Metro Green
Date: 8/28,8/30,9/11,9/15,9/18,9/25,9/27,9/28,10/2,10/5,10/9,10/11,10/13,10/21,10/23,10/26,10/27,10/30
Venue: Butler M.S.
Detail  Schedule
Ecker Hill Middle
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
Country Crossing
Detail  Schedule
Bluffdale Elementary
Detail  Schedule
Rowland Hall Steiner Complex
Detail  Schedule
Autumn Hills Park
Detail  Schedule
Oquirrh Shadow Park
Detail  Schedule
Plymouth Elem
Detail  Schedule
Westpointe Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 9U South Red
Date: 8/23,8/24,8/28,8/31,9/1,9/11,9/18,9/21,9/24,9/25,9/28,10/2,10/5,10/6,10/8,10/9,10/20,10/23,10/25,10/27
Venue: Lehi Family Park
Detail  Schedule
Legacy Elementary
Detail  Schedule
Cobblestone
Detail  Schedule
IHC Fields
Detail  Schedule
Osier
Detail  Schedule
Maple Ridge
Detail  Schedule
Provo - Sertoma Park
Detail  Schedule
Deerfield Elementary
Detail  Schedule
Lakeside Sports Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 9U South White
Date: 8/23,8/28,8/30,9/11,9/17,9/18,9/24,9/25,9/30,10/2,10/4,10/8,10/9,10/11,10/23
Venue: American Preparatory Academy
Detail  Schedule
Maple Ridge
Detail  Schedule
Hobble Creek Elementary
Detail  Schedule
Legacy Elementary
Detail  Schedule
Salem Jr. High
Detail  Schedule
American Fork Jr
Detail  Schedule
Deerfield Elementary
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 9U South White B
Date: 8/25,8/27,8/28,9/1,9/11,9/14,9/16,9/18,9/21,9/23,9/25,9/27,9/29,9/30,10/2,10/4,10/7,10/9,10/19,10/23,10/26,10/30
Venue: Vista Heights Jr. High
Detail  Schedule
Legacy Elementary
Detail  Schedule
Cobblestone
Detail  Schedule
IHC Fields
Detail  Schedule
Mountain Ridge Jr High
Detail  Schedule
Provo - Sertoma Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 9U South Blue
Date: 8/25,8/26,8/28,8/30,9/9,9/10,9/11,9/16,9/18,9/20,9/22,9/25,9/28,9/30,10/2,10/4,10/7,10/9,10/12,10/14,10/23,10/30
Venue: Hobble Creek Elementary
Detail  Schedule
American Preparatory Academy
Detail  Schedule
Deerfield Elementary
Detail  Schedule
IHC Fields
Detail  Schedule
Salem Jr. High
Detail  Schedule
Harvest Elementary
Detail  Schedule
Maple Ridge
Detail  Schedule
Legacy Elementary
Detail  Schedule
Cobblestone
Detail  Schedule
Mountain Ridge Jr High
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 9U South Green
Date: 8/25,8/28,9/1,9/8,9/11,9/15,9/18,9/24,9/25,10/2,10/9,10/11,10/19,10/21,10/23,10/25,10/30
Venue: Vista Heights Jr. High
Detail  Schedule
Harvest Elementary
Detail  Schedule
Lehi Family Park
Detail  Schedule
Maple Ridge
Detail  Schedule
Cobblestone
Detail  Schedule
Hobble Creek Elementary
Detail  Schedule
Vernal middle school
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 10U North Red
Date: 8/28,9/5,9/11,9/13,9/18,9/25,10/2,10/4,10/6,10/9,10/11,10/12,10/16,10/20,10/23,10/25,10/30
Venue: Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Fox Glenn Park
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
South Davis Jr. High
Detail  Schedule
Blackhawk
Detail  Schedule
JC Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 10U North White A
Date: 8/23,8/24,8/26,8/28,9/7,9/8,9/11,9/14,9/18,9/21,9/25,9/29,10/2,10/5,10/7,10/9,10/20,10/22,10/23,10/29
Venue: Angel Street Complex
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
Fox Glenn Park
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
South Davis Jr. High
Detail  Schedule
JC Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 10U North White B
Date: 8/27,8/28,9/10,9/11,9/16,9/17,9/18,9/22,9/25,10/2,10/9,10/19,10/20,10/23,10/26,10/28,10/30
Venue: Ellison Park
Detail  Schedule
Millcreek Jr High
Detail  Schedule
Wadman Park Soccer Complex
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
JC Park
Detail  Schedule
River Heights Elementary
Detail  Schedule
South Davis Jr. High
Detail  Schedule
Central Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 10U North Blue
Date: 8/23,8/28,8/30,9/1,9/11,9/14,9/16,9/18,9/25,9/28,10/2,10/4,10/6,10/9,10/11,10/12,10/18,10/21,10/23,10/25,10/30
Venue: Wadman Park Soccer Complex
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Millcreek Jr High
Detail  Schedule
River Heights Elementary
Detail  Schedule
Fox Glenn Park
Detail  Schedule
Grandview Park
Detail  Schedule
JC Park
Detail  Schedule
South Davis Jr. High
Detail  Schedule
Angel Street Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 10U North Green A
Date: 8/27,8/28,9/10,9/11,9/17,9/18,9/23,9/24,9/25,10/2,10/7,10/8,10/9,10/22,10/23,10/30
Venue: Angel Street Complex
Detail  Schedule
Elk Ridge (N Logan)
Detail  Schedule
Wadman Park Soccer Complex
Detail  Schedule
South Davis Jr. High
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 10U North Green B
Date: 8/26,8/28,9/2,9/9,9/11,9/18,9/23,9/25,9/30,10/2,10/9,10/11,10/21,10/23,10/29,10/30
Venue: Angel Street Complex
Detail  Schedule
Millville South Park SCSL
Detail  Schedule
Fox Glenn Park
Detail  Schedule
Romrell Park
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 10U Metro Red
Date: 8/25,8/28,9/1,9/8,9/9,9/11,9/13,9/14,9/15,9/18,9/21,9/25,9/27,10/1,10/2,10/4,10/6,10/7,10/9,10/11,10/13,10/16,10/18,10/21,10/23,10/28,10/30
Venue: Copperview ES
Detail  Schedule
Liberty Elementary
Detail  Schedule
USA United Soccer Center
Detail  Schedule
Bluffdale Park
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Oquirrh Elementary
Detail  Schedule
Oquirrh Shadow Park
Detail  Schedule
Plymouth Elem
Detail  Schedule
Autumn Hills Park
Detail  Schedule
Rosecrest
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 10U Metro White
Date: 8/23,8/24,8/28,8/30,8/31,9/11,9/13,9/18,9/21,9/25,9/28,10/2,10/5,10/7,10/9,10/11,10/12,10/14,10/17,10/18,10/23,10/26,10/30
Venue: Ecker Hill Middle
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Copperview ES
Detail  Schedule
Olympus Jr. High
Detail  Schedule
Oquirrh Shadow Park
Detail  Schedule
USA United Soccer Center
Detail  Schedule
Rosecrest
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Oquirrh Elementary
Detail  Schedule
Rowland Hall Steiner Complex
Detail  Schedule
Farnsworth Elementary
Detail  Schedule
Autumn Hills Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 10U Metro Blue
Date: 8/23,8/28,8/30,9/2,9/11,9/15,9/18,9/25,9/27,10/2,10/7,10/9,10/13,10/14,10/19,10/20,10/23,10/25,10/30
Venue: Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Copperview ES
Detail  Schedule
Midvalley E.S.
Detail  Schedule
Autumn Hills Park
Detail  Schedule
Deseret Peak Complex
Detail  Schedule
Plymouth Elem
Detail  Schedule
Bluffdale Park
Detail  Schedule
Terra Linda ES
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 10U Metro Blue B
Date: 8/27,8/28,8/31,9/8,9/10,9/11,9/12,9/15,9/16,9/18,9/21,9/25,9/27,9/29,10/2,10/5,10/7,10/9,10/11,10/12,10/18,10/23,10/25,10/26,10/30
Venue: Overlake Elementary
Detail  Schedule
USA United Soccer Center
Detail  Schedule
Country Crossing
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
Liberty Elementary
Detail  Schedule
Ecker Hill Middle
Detail  Schedule
Oquirrh Elementary
Detail  Schedule
Bluffdale Park
Detail  Schedule
Copperview ES
Detail  Schedule
Westpointe Park
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Bluffdale Elementary
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 10U Metro Green
Date: 8/25,8/28,8/30,9/10,9/11,9/15,9/18,9/23,9/25,10/2,10/6,10/9,10/12,10/16,10/18,10/23,10/28,10/30
Venue: Oquirrh Shadow Park
Detail  Schedule
Autumn Hills Park
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Deseret Peak Complex
Detail  Schedule
Joel P. Jensen Middle School
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 10U Metro Green B
Date: 8/25,8/28,9/1,9/11,9/18,9/25,9/27,9/29,10/2,10/9,10/23,10/30
Venue: Country Crossing
Detail  Schedule
Farnsworth Elementary
Detail  Schedule
RAC
Detail  Schedule
USA United Soccer Center
Detail  Schedule
Ecker Hill Middle
Detail  Schedule
Westpointe Park
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Rosecrest
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 10U South Red
Date: 8/23,8/26,8/28,9/1,9/3,9/8,9/9,9/11,9/14,9/15,9/18,9/22,9/23,9/25,9/28,9/30,10/2,10/4,10/6,10/9,10/23,10/30
Venue: Lehi Family Park
Detail  Schedule
Vista Heights Jr. High
Detail  Schedule
Osier
Detail  Schedule
Salem Jr. High
Detail  Schedule
Cobblestone
Detail  Schedule
Legacy Elementary
Detail  Schedule
IHC Fields
Detail  Schedule
Hobble Creek Elementary
Detail  Schedule
Deerfield Elementary
Detail  Schedule
Maple Ridge
Detail  Schedule
Mountain Ridge Jr High
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 10U South White
Date: 8/24,8/28,8/31,9/1,9/7,9/11,9/15,9/16,9/18,9/23,9/25,9/29,10/2,10/4,10/5,10/6,10/9,10/11,10/13,10/18,10/23,10/28,10/30
Venue: Harvest Elementary
Detail  Schedule
Meadow Elementary
Detail  Schedule
Cobblestone
Detail  Schedule
IHC Fields
Detail  Schedule
Mesquite Park
Detail  Schedule
Legacy Elementary
Detail  Schedule
Osier
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 10U South Blue
Date: 8/23,8/28,8/30,9/11,9/16,9/18,9/26,9/27,10/2,10/7,10/9,10/23,10/28,10/30
Venue: Cobblestone
Detail  Schedule
Snow College Complex
Detail  Schedule
Salem Jr. High
Detail  Schedule
Mountain Ridge Jr High
Detail  Schedule
American Preparatory Academy
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Boys 10U South Green
Date: 8/26,8/27,8/28,9/2,9/7,9/9,9/11,9/14,9/16,9/18,9/23,9/25,9/30,10/2,10/8,10/9,10/12,10/23,10/26,10/30
Venue: IHC Fields
Detail  Schedule
Vista Heights Jr. High
Detail  Schedule
Cobblestone
Detail  Schedule
Meadow Elementary
Detail  Schedule
Maple Ridge
Detail  Schedule
Hobble Creek Elementary
Detail  Schedule
Harvest Elementary
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 9U North Red
Date: 8/24,8/25,8/28,8/31,9/11,9/15,9/18,9/25,10/2,10/9,10/23,10/27,10/30
Venue: Fox Glenn Park
Detail  Schedule
South Davis Jr. High
Detail  Schedule
North Steed
Detail  Schedule
JC Park
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 9U North White
Date: 8/24,8/28,8/31,9/11,9/14,9/18,9/21,9/25,10/2,10/9,10/18,10/23,10/25
Venue: Angel Street Complex
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Millcreek Jr High
Detail  Schedule
JC Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 9U North Blue
Date: 8/25,8/27,8/28,9/1,9/7,9/11,9/15,9/18,9/25,10/2,10/9,10/19,10/20,10/23,10/30
Venue: Angel Street Complex
Detail  Schedule
Legacy Events Center
Detail  Schedule
Ellison Park
Detail  Schedule
Weber County Fairgrounds
Detail  Schedule
Grandview Park
Detail  Schedule
Morgan MS
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 9U Metro Red
Date: 8/23,8/24,8/28,8/31,9/11,9/13,9/18,9/21,9/23,9/25,9/27,10/2,10/4,10/7,10/9,10/11,10/22,10/30
Venue: Rosecrest
Detail  Schedule
Oquirrh Shadow Park
Detail  Schedule
Ecker Hill Middle
Detail  Schedule
USA United Soccer Center
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Liberty Elementary
Detail  Schedule
Bluffdale Elementary
Detail  Schedule
Copperview ES
Detail  Schedule
Autumn Hills Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 9U Metro White
Date: 8/25,8/28,9/1,9/8,9/11,9/14,9/18,9/25,9/27,10/2,10/6,10/9,10/11,10/12,10/18,10/23,10/27,10/29,10/30
Venue: Country Crossing
Detail  Schedule
Copperview ES
Detail  Schedule
Ecker Hill Middle
Detail  Schedule
Bonneville Jr. High
Detail  Schedule
Butler M.S.
Detail  Schedule
Oquirrh Shadow Park
Detail  Schedule
Autumn Hills Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

Girls 9U Metro Blue