2018 Fall SCL, IRL, X-League
VENUE:  Mount Lewis (Ogden)
FIELD:  Mount Lewis
FIELD#:  2640

  Thursday, August 23, 2018
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 507179  Mount Lewis  06:00 PM  2640 L30 Gremio FC B03 Blue 2 vs.Sparta B03 DF4Boys 16U Division 1 Bracket

  Friday, August 24, 2018
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 508246  Mount Lewis  06:00 PM  2640 L30 Gremio FC B02/03 White 1 vs.Utah Glory B02 Black AN4Boys 17U Division 3 Bracket

  Saturday, August 25, 2018
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 504267  Mount Lewis  02:30 PM  2640 SWAT 06B - HC(L30) 3 vs.L30 Champions FC 06B - EF0Boys 13U North A Bracket
 508197  Mount Lewis  04:30 PM  2640 L30 Gremio FC B02/03 White 6 vs.Morgan Valley United(L30)-B02-TT2Boys 17U Division 3 Bracket

  Thursday, August 30, 2018
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 511107  Mount Lewis  06:30 PM  2640 SWAT 05G - JR (L30) 2 vs.United Academy - BB G052Girls 14U Division 2 Bracket

  Wednesday, September 05, 2018
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 622969  Mount Lewis  05:30 PM  2640 L30 Champions FC 03G - HSP 1 vs.Northern Peaks Provisional DD 0316Girls 16U Provisionals Bracket

  Friday, September 07, 2018
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 508245  Mount Lewis  06:00 PM  2640 L30 Gremio FC B02/03 White 2 vs.Utah Valley United Select Black 02B (WM)7Boys 17U Division 3 Bracket

  Saturday, September 08, 2018
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 622926  Mount Lewis  03:30 PM  2640 L30 Champions FC 03G - HSP 1 vs.NUU - Island Sting 035Girls 16U Provisionals Bracket

  Wednesday, September 12, 2018
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 511071  Mount Lewis  06:00 PM  2640 SWAT 05G - JR (L30) 4 vs.Celtic East 05 DJ1Girls 14U Division 2 Bracket

  Thursday, September 13, 2018
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 504271  Mount Lewis  05:30 PM  2640 SWAT 06B - HC(L30) 9 vs.BE UNITED 06 CP5Boys 13U North A Bracket

  Friday, September 14, 2018
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 515142  Mount Lewis  06:30 PM  2640 SWAT 07B - CH(L30) 0 vs.Strikers - CO 07 - BU126Boys 12U North B Bracket

  Saturday, September 15, 2018
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 511696  Mount Lewis  10:30 AM  2640 XTREME FC G04 L30 3 vs.Wasatch SC 04G - CD6Girls 15U Division 1 Bracket
 508206  Mount Lewis  12:30 PM  2640 L30 Gremio FC B02/03 White 1 vs.Shooters SC 02 White (JJ)5Boys 17U Division 3 Bracket
 504277  Mount Lewis  04:30 PM  2640 SWAT 06B - HC(L30) 2 vs.Forza FC 06 CM I5Boys 13U North A Bracket

  Tuesday, September 18, 2018
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 507149  Mount Lewis  05:30 PM  2640 L30 Gremio FC B03 Blue 3 vs.Park City SC B03 Red3Boys 16U Division 1 Bracket

  Wednesday, September 19, 2018
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 622976  Mount Lewis  05:30 PM  2640 L30 Champions FC 03G - HSP 0 vs.UAFC Provisional - AF 03G11Girls 16U Provisionals Bracket

  Saturday, September 22, 2018
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 507154  Mount Lewis  02:30 PM  2640 L30 Gremio FC B03 Blue 4 vs.Murray S.C. Black FD2Boys 16U Division 1 Bracket
 511700  Mount Lewis  04:30 PM  2640 XTREME FC G04 L30 7 vs.La Roca SF-RO1Girls 15U Division 1 Bracket

  Friday, September 28, 2018
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 622977  Mount Lewis  05:30 PM  2640 L30 Champions FC 03G - HSP 1 vs.Utah Surf 03CAB HSP7Girls 16U Provisionals Bracket

  Monday, October 01, 2018
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 507168  Mount Lewis  05:30 PM  2640 L30 Gremio FC B03 Blue 6 vs.La Roca - CV0Boys 16U Division 1 Bracket

  Saturday, October 06, 2018
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 622945  Mount Lewis  10:30 AM  2640 L30 Champions FC 03G - HSP 0 vs.Utah Glory Girls HSP Black G037Girls 16U Provisionals Bracket
 508240  Mount Lewis  02:30 PM  2640 L30 Gremio FC B02/03 White 5 vs.Rampage 02 CJ2Boys 17U Division 3 Bracket
 511705  Mount Lewis  04:30 PM  2640 XTREME FC G04 L30 2 vs.USA Premier 04G - DB1Girls 15U Division 1 Bracket

  Monday, October 15, 2018
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 511685  Mount Lewis  05:00 PM  2640 XTREME FC G04 L30 2 vs.Murray S.C. Black MM1Girls 15U Division 1 Bracket

  Wednesday, October 17, 2018
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 504284  Mount Lewis  05:30 PM  2640 SWAT 06B - HC(L30) 2 vs.L30 Atletico B06 - MG/CR3Boys 13U North A Bracket

  Monday, October 22, 2018
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 515140  Mount Lewis  05:30 PM  2640 La Roca - DB 3 vs.AYSO UNITED 07 RT1Boys 12U North B Bracket

  Saturday, October 27, 2018
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 622988  Mount Lewis  12:30 PM  2640 L30 Champions FC 03G - HSP 1 vs.Utah Surf Davis 03 SS Provisional21Girls 16U Provisionals Bracket
 505282  Mount Lewis  05:00 PM  2640 L30 Titans FC B05 - Green 0 vs.NUU - Sport Logan 051Boys 14U North B Bracket

  Monday, October 29, 2018
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 524788  Mount Lewis  05:00 PM  2640 Wasatch SC 06B - BA 0 vs.L30 Gremio FC B066Boys 13U North C Bracket

  Tuesday, October 30, 2018
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 516368  Mount Lewis  05:00 PM  2640 L30 Atletico B05 - MG/NP 4 vs.Wasatch SC 05B - SR/TN3Boys 14U North A Bracket