Utah Presidents Cup 2021 - Orem (Boys 13U-18U)
VENUE:  Lakeside Sports Complex

  Monday, May 24, 2021
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 833413  Lakeside Sports Complex  04:00 PM  4 Rampage 05 RW 1 vs.UCSC Rogue FC 054Boys 16U Bracket
 37454  Lakeside Sports Complex  04:00 PM  5 Gremio FC Utah - B08 Blue (L30) 1 vs.La Roca - T. Cano3Boys 13U Bracket
 37457  Lakeside Sports Complex  04:00 PM  6 Shooters SC 08 Premier (SA) 0 vs.L30 Utah Blitzz FC B08 TS1Boys 13U Bracket
 833370  Lakeside Sports Complex  04:00 PM  7 USA Premier 08B - TT 1 vs.La Roca-C Botero3Boys 13U Bracket
 833412  Lakeside Sports Complex  04:00 PM  8 USA Premier 05B - SB 1 vs.Cruz Azul4Boys 16U Bracket
 833302  Lakeside Sports Complex  06:00 PM  4 Provo Athletic Club 06 1 vs.L30 Utah Blitzz FC B06 - Black2Boys 15U Bracket
 833303  Lakeside Sports Complex  06:00 PM  5 NUU - Riverhawks 06B BB 1 vs.La Roca SF - HSP Boys C Pieroni2Boys 15U Bracket
 833376  Lakeside Sports Complex  06:00 PM  6 MetaSport FC 04B - CH (L30) 1 vs.Aggies FC 04B DC - NUU0Boys 17U Bracket
 37476  Lakeside Sports Complex  06:00 PM  7 AJAX UTAH FC- B04 Travel Team 0 vs.7 Elite Academy 04B Saba3Boys 17U Bracket
 833409  Lakeside Sports Complex  06:00 PM  8 Cottonwood FC B08 Red JM 2 vs.Strikers JS 085Boys 13U Bracket

  Tuesday, May 25, 2021
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 833305  Lakeside Sports Complex  04:00 PM  4 La Roca SF - HSP Boys C Pieroni 1 vs.Provo Athletic Club 066Boys 15U Bracket
 37470  Lakeside Sports Complex  04:00 PM  5 Blue Knights B07 (KM) 0 vs.Utah Surf Davis 07 TH4Boys 14U Bracket
 37473  Lakeside Sports Complex  04:00 PM  6 La Roca- A. Bakrim Red 0 vs.HV United B07 Black0Boys 14U Bracket
 833304  Lakeside Sports Complex  04:00 PM  7 L30 Utah Blitzz FC B06 - Black 1 vs.NUU - Riverhawks 06B BB1Boys 15U Bracket
 833436  Lakeside Sports Complex  04:00 PM  8 CV United 07B KS - NUU Royalty 0 vs.Murray S.C. Black B07 BG0Boys 14U Bracket
 37459  Lakeside Sports Complex  06:00 PM  3 UDA 08B White 0 vs.Shooters SC 08 Premier (SA)3Boys 13U Bracket
 37467  Lakeside Sports Complex  06:00 PM  4 Provo Athletic Club 07 2 vs.Utah Valley United Premier 07B (MH)1Boys 14U Bracket
 37477  Lakeside Sports Complex  06:00 PM  5 USA Premier 04B - PS 2 vs.AJAX UTAH FC- B04 Travel Team0Boys 17U Bracket
 37456  Lakeside Sports Complex  06:00 PM  6 Copper Mountain 08 CB 3 vs.Gremio FC Utah - B08 Blue (L30)5Boys 13U Bracket
 833320  Lakeside Sports Complex  06:00 PM  7 SWAT 05B - DR (L30) 0 vs.Aggies FC 05B BH - NUU Royalty3Boys 16U Bracket
 833381  Lakeside Sports Complex  06:00 PM  8 Aggies FC 04B DC - NUU 3 vs.UCSC Lone Peak Provisional 042Boys 17U Bracket

  Wednesday, May 26, 2021
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 833437  Lakeside Sports Complex  04:00 PM  4 USA Premier 07B - SB 0 vs.CV United 07B KS - NUU Royalty1Boys 14U Bracket
 37468  Lakeside Sports Complex  04:00 PM  5 L30 Leon SC B07 - LK 0 vs.Provo Athletic Club 070Boys 14U Bracket
 37471  Lakeside Sports Complex  04:00 PM  6 Shooters SC 07 Premier (CT) 2 vs.Blue Knights B07 (KM)0Boys 14U Bracket
 37475  Lakeside Sports Complex  04:00 PM  7 7 Elite Academy 04B Saba 1 vs.USA Premier 04B - PS4Boys 17U Bracket
 833325  Lakeside Sports Complex  04:00 PM  8 Black Aces 0 vs.SWAT 05B - DR (L30)6Boys 16U Bracket
 833411  Lakeside Sports Complex  06:00 PM  2 Fire FC 08B TW 3 vs.Cottonwood FC B08 Red JM2Boys 13U Bracket
 833378  Lakeside Sports Complex  06:00 PM  3 UCSC Lone Peak Provisional 04 0 vs.MetaSport FC 04B - CH (L30)3Boys 17U Bracket
 833415  Lakeside Sports Complex  06:00 PM  4 UCSC Rogue FC 05 5 vs.USA Premier 05B - SB0Boys 16U Bracket
 37455  Lakeside Sports Complex  06:00 PM  5 La Roca - T. Cano 7 vs.Copper Mountain 08 CB0Boys 13U Bracket
 833372  Lakeside Sports Complex  06:00 PM  6 La Roca-C Botero 5 vs.Comba FC 08B Blue0Boys 13U Bracket
 37474  Lakeside Sports Complex  06:00 PM  7 7 Elite Academy 07B 2 vs.La Roca- A. Bakrim Red4Boys 14U Bracket
 833414  Lakeside Sports Complex  06:00 PM  8 Cruz Azul 6 vs.Rampage 05 RW0Boys 16U Bracket

  Thursday, May 27, 2021
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 833410  Lakeside Sports Complex  04:00 PM  3 Strikers JS 08 1 vs.Fire FC 08B TW1Boys 13U Bracket
 833416  Lakeside Sports Complex  04:00 PM  4 UCSC Rogue FC 05 0 vs.Cruz Azul5Boys 16U Bracket
 833417  Lakeside Sports Complex  04:00 PM  5 USA Premier 05B - SB 1 vs.Rampage 05 RW2Boys 16U Bracket
 833306  Lakeside Sports Complex  04:00 PM  6 La Roca SF - HSP Boys C Pieroni 0 vs.L30 Utah Blitzz FC B06 - Black5Boys 15U Bracket
 833307  Lakeside Sports Complex  04:00 PM  7 Provo Athletic Club 06 3 vs.NUU - Riverhawks 06B BB3Boys 15U Bracket
 833322  Lakeside Sports Complex  04:00 PM  8 Aggies FC 05B BH - NUU Royalty 5 vs.Black Aces1Boys 16U Bracket
 37472  Lakeside Sports Complex  06:00 PM  3 HV United B07 Black 2 vs.7 Elite Academy 07B0Boys 14U Bracket
 833375  Lakeside Sports Complex  06:00 PM  4 Comba FC 08B Blue 0 vs.USA Premier 08B - TT2Boys 13U Bracket
 833435  Lakeside Sports Complex  06:00 PM  5 Murray S.C. Black B07 BG 0 vs.USA Premier 07B - SB2Boys 14U Bracket
 37466  Lakeside Sports Complex  06:00 PM  6 Utah Valley United Premier 07B (MH) 2 vs.L30 Leon SC B07 - LK0Boys 14U Bracket
 37469  Lakeside Sports Complex  06:00 PM  7 Utah Surf Davis 07 TH 1 vs.Shooters SC 07 Premier (CT)2Boys 14U Bracket
 37458  Lakeside Sports Complex  06:00 PM  8 L30 Utah Blitzz FC B08 TS 2 vs.UDA 08B White1Boys 13U Bracket

  Saturday, May 29, 2021
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 833344  Lakeside Sports Complex  09:00 AM  3 CV United 07B KS - NUU Royalty 1 vs.HV United B07 Black0Boys 14U Semi-Final
 833403  Lakeside Sports Complex  09:00 AM  4 La Roca - T. Cano 0
- 5PK  
vs.L30 Utah Blitzz FC B08 TS0
- 4PK
Boys 13U Semi-Final
 833345  Lakeside Sports Complex  09:00 AM  6 Provo Athletic Club 07 0 vs.Shooters SC 07 Premier (CT)1Boys 14U Semi-Final
 833402  Lakeside Sports Complex  09:00 AM  7 Strikers JS 08 2 vs.La Roca-C Botero0Boys 13U Semi-Final
 833300  Lakeside Sports Complex  11:00 AM  3 Aggies FC 05B BH - NUU Royalty 3 vs.UCSC Rogue FC 050Boys 16U Semi-Final
 833289  Lakeside Sports Complex  11:00 AM  4 USA Premier 04B - PS 2 vs.Aggies FC 04B DC - NUU4Boys 17U Semi-Final
 833301  Lakeside Sports Complex  11:00 AM  6 Cruz Azul 3 vs.SWAT 05B - DR (L30)2Boys 16U Semi-Final
 833288  Lakeside Sports Complex  11:00 AM  7 MetaSport FC 04B - CH (L30) 5 vs.7 Elite Academy 04B Saba0Boys 17U Semi-Final
 833444  Lakeside Sports Complex  01:30 PM  3 Strikers JS 08 3 vs.La Roca - T. Cano0Boys 13U Final
 833404  Lakeside Sports Complex  02:00 PM  6 CV United 07B KS - NUU Royalty 1 vs.Shooters SC 07 Premier (CT)2Boys 14U Final
 833408  Lakeside Sports Complex  02:30 PM  7 L30 Utah Blitzz FC B06 - Black 3 vs.Provo Athletic Club 060Boys 15U Final
 833419  Lakeside Sports Complex  03:30 PM  3 Aggies FC 05B BH - NUU Royalty 1 vs.Cruz Azul2Boys 16U Final
 833420  Lakeside Sports Complex  04:00 PM  6 MetaSport FC 04B - CH (L30) 1 vs.Aggies FC 04B DC - NUU3Boys 17U Final
 36735  Lakeside Sports Complex  04:30 PM  7 La Roca - N. Odeh 4 vs.L30 Titans FC B03 - Green0Boys 18U Final