2020 Fall SU IRL
VENUE:  Bicentennial Park
FIELD:  Bicentennial #11
FIELD#:  11

  Saturday, August 22, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 630283  Bicentennial Park  08:00 AM  11 SU SURF G10 BLUE KM 4 vs.Fire FC 10G BO010 Girls Gold Bracket
 630785  Bicentennial Park  09:15 AM  11 SU SURF B10 WHITE DD 6 vs.7 Elite Academy 10G South010 Boys Gold Bracket
 630861  Bicentennial Park  10:30 AM  11 SU SURF B09 WHITE SN 8 vs.Ignite FC 09G Orange009 Boys Gold Bracket
 630918  Bicentennial Park  11:45 AM  11 SU SURF B09 BLUE JL 3 vs.FCM STORM209 Boys Silver Bracket
 630358  Bicentennial Park  02:15 PM  11 SU SURF G09 WHITE TC 0 vs.United FC Black 09G309 Girls Gold Bracket
 630284  Bicentennial Park  03:30 PM  11 SU SURF G10 WHITE KM 3 vs.7 Elite Academy 10G South Red010 Girls Gold Bracket
 630370  Bicentennial Park  04:45 PM  11 SU SURF G09 BLUE TC 0 vs.United FC Red 09G809 Girls Gold Bracket

  Saturday, August 29, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 630357  Bicentennial Park  08:00 AM  11 SU SURF G09 BLUE TC 0 vs.United FC Black 10G909 Girls Gold Bracket
 630832  Bicentennial Park  09:15 AM  11 SU SURF B10 BLUE DH 4 vs.Rage FC B10 Premier TJ210 Boys Silver Bracket
 630863  Bicentennial Park  10:30 AM  11 SU SURF B09 WHITE SN 2 vs.Guerrero FC 09 RB209 Boys Gold Bracket
 630798  Bicentennial Park  11:45 AM  11 SU SURF B10 WHITE DD 5 vs.Ignite FC 10B Orange610 Boys Gold Bracket
 630310  Bicentennial Park  01:00 PM  11 SU SURF G10 WHITE KM 14 vs.Fire FC 10G BO010 Girls Gold Bracket
 630958  Bicentennial Park  03:30 PM  11 SU SURF B09 GRAY JM 1 vs.7 Elite Academy 09B South Red309 Boys Bronze Bracket
 630906  Bicentennial Park  04:45 PM  11 SU SURF B09 BLUE JL 1 vs.7 Elite Academy 09B South609 Boys Silver Bracket
 630381  Bicentennial Park  06:00 PM  11 SU SURF G09 WHITE TC 1 vs.Fire FC 09G CA209 Girls Gold Bracket

  Wednesday, September 09, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 630966  Bicentennial Park  05:00 PM  11 SU SURF B09 GRAY JM 3 vs.Fire FC 09B MB009 Boys Bronze Bracket
 630292  Bicentennial Park  06:15 PM  11 7 Elite Academy 10G South Red 2 vs.SU SURF G10 BLUE KM010 Girls Gold Bracket

  Saturday, September 12, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 630365  Bicentennial Park  08:00 AM  11 SU SURF G09 BLUE TC 0 vs.SU SURF G09 WHITE TC409 Girls Gold Bracket
 630925  Bicentennial Park  09:15 AM  11 SU SURF B09 BLUE JL 2 vs.United FC Black 09209 Boys Silver Bracket
 630872  Bicentennial Park  10:30 AM  11 SU SURF B09 WHITE SN 2 vs.Heat FC 09B TS109 Boys Gold Bracket
 630305  Bicentennial Park  11:45 AM  11 SU SURF G10 WHITE KM 5 vs.Rage FC G10 AZ010 Girls Gold Bracket
 630304  Bicentennial Park  01:00 PM  11 SU SURF G10 BLUE KM 3 vs.Fire FC 10G BR110 Girls Gold Bracket
 630840  Bicentennial Park  03:15 PM  11 SU SURF B10 BLUE DH 3 vs.Heat FC 10B KR010 Boys Silver Bracket
 630805  Bicentennial Park  04:30 PM  11 SU SURF B10 WHITE DD 2 vs.Fire FC 10B KE110 Boys Gold Bracket
 630303  Bicentennial Park  05:45 PM  11 SU SURF G10 BLUE KM 0 vs.SU SURF G10 WHITE KM610 Girls Gold Bracket

  Saturday, September 19, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 630835  Bicentennial Park  08:00 AM  11 SU SURF B10 BLUE DH 2 vs.Heat FC 10B CE Hurricane310 Boys Silver Bracket
 630911  Bicentennial Park  09:15 AM  11 SU SURF B09 BLUE JL 0 vs.Fire FC 09B AB009 Boys Silver Bracket
 630873  Bicentennial Park  10:30 AM  11 SU SURF B09 WHITE SN 3 vs.Ignite FC 09G Orange109 Boys Gold Bracket
 630806  Bicentennial Park  11:45 AM  11 SU SURF B10 WHITE DD 2 vs.United FC Black 10010 Boys Gold Bracket
 630307  Bicentennial Park  01:00 PM  11 SU SURF G10 BLUE KM 2 vs.7 Elite Academy 10G South Red310 Girls Gold Bracket
 630386  Bicentennial Park  02:15 PM  11 SU SURF G09 WHITE TC 1 vs.United FC Black 10G009 Girls Gold Bracket
 630375  Bicentennial Park  03:30 PM  11 SU SURF G09 BLUE TC 0 vs.United FC Black 09G1009 Girls Gold Bracket
 630294  Bicentennial Park  04:45 PM  11 SU SURF G10 WHITE KM 4 vs.Fire FC 10G BR010 Girls Gold Bracket
 630961  Bicentennial Park  06:00 PM  11 SU SURF B09 GRAY JM 6 vs.Fire FC 09B NB009 Boys Bronze Bracket

  Wednesday, September 23, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 630288  Bicentennial Park  06:00 PM  11 SU SURF G10 WHITE KM 4 vs.SU SURF G10 BLUE KM010 Girls Gold Bracket

  Saturday, September 26, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 630875  Bicentennial Park  08:00 AM  11 SU SURF B09 WHITE SN 4 vs.Guerrero FC 09 RB109 Boys Gold Bracket
 630296  Bicentennial Park  09:15 AM  11 SU SURF G10 BLUE KM 2 vs.Rage FC G10 AZ610 Girls Gold Bracket
 630809  Bicentennial Park  10:30 AM  11 SU SURF B10 WHITE DD 1 vs.Fire FC 10B SN310 Boys Gold Bracket
 630916  Bicentennial Park  11:45 AM  11 SU SURF B09 BLUE JL 9 vs.Heat FC 09B AF Hurricane009 Boys Silver Bracket
 630377  Bicentennial Park  01:00 PM  11 SU SURF G09 WHITE TC 1 vs.7 Elite Academy 09G South109 Girls Gold Bracket
 630295  Bicentennial Park  02:15 PM  11 Fire FC 10G BO 0 vs.SU SURF G10 WHITE KM1710 Girls Gold Bracket
 630837  Bicentennial Park  03:30 PM  11 SU SURF B10 BLUE DH 1 vs.Fire FC 10B ML210 Boys Silver Bracket
 630963  Bicentennial Park  04:45 PM  11 SU SURF B09 GRAY JM 8 vs.Fire FC 09B LB009 Boys Bronze Bracket