2020 Fall SU IRL
VENUE:  Bicentennial Park
FIELD:  Bicentennial #14
FIELD#:  14

  Saturday, August 22, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 630245  Bicentennial Park  08:00 AM  14 SU SURF G11 BLUE AW 5 vs.Fire FC 11G CN111 Girls Silver Bracket
 630734  Bicentennial Park  09:15 AM  14 SU SURF B11 WHITE ML 8 vs.Rage FC B11/12 OA211 Boys Silver Bracket
 631694  Bicentennial Park  10:30 AM  14 SU SURF G12 WHITE JS 2 vs.United FC Red 12G212 Girls Silver Bracket
 630244  Bicentennial Park  11:45 AM  14 SU SURF G11 WHITE TM 3 vs.United FC Red 11G311 Girls Silver Bracket
 630636  Bicentennial Park  01:00 PM  14 SU SURF B12/13 WHITE ZD 0 vs.FCM Champions412 Boys Silver Bracket
 630586  Bicentennial Park  02:15 PM  14 SU SURF B12 WHITE BR 5 vs.United FC Black 12112 Boys Gold Bracket
 630735  Bicentennial Park  03:30 PM  14 SU SURF B11 BLUE RC 4 vs.United FC Red 11411 Boys Silver Bracket
 630252  Bicentennial Park  04:45 PM  14 SU SURF G11 BLUE AW 1 vs.SU SURF G11 WHITE TM311 Girls Silver Bracket
 630643  Bicentennial Park  06:00 PM  14 SU SURF B12 BLUE SS 4 vs.FCM Champions412 Boys Silver Bracket

  Saturday, August 29, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 630246  Bicentennial Park  08:00 AM  14 SU SURF G11 WHITE TM 3 vs.SU SURF G11 BLUE AW111 Girls Silver Bracket
 631690  Bicentennial Park  09:15 AM  14 SU SURF G12 WHITE JS 0 vs.Fire FC 12G CK412 Girls Silver Bracket
 630629  Bicentennial Park  10:30 AM  14 SU SURF B12 BLUE SS 3 vs.SU SURF B12/13 WHITE ZD112 Boys Silver Bracket
 630751  Bicentennial Park  11:45 AM  14 SU SURF B11 BLUE RC 7 vs.FCM BLAST811 Boys Silver Bracket
 630582  Bicentennial Park  01:00 PM  14 SU SURF B12 WHITE BR 2 vs.7 Elite Academy 12B South512 Boys Gold Bracket
 630652  Bicentennial Park  02:15 PM  14 SU SURF B12 BLUE SS 1 vs.7 Elite Academy 12B South White212 Boys Silver Bracket

  Saturday, September 12, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 630641  Bicentennial Park  08:00 AM  14 SU SURF B12/13 WHITE ZD 2 vs.Heat FC 12B AP512 Boys Silver Bracket
 630254  Bicentennial Park  09:15 AM  14 SU SURF G11 BLUE AW 0 vs.United FC Red 11G111 Girls Silver Bracket
 630742  Bicentennial Park  11:45 AM  14 SU SURF B11 WHITE ML 11 vs.FCM BLAST111 Boys Silver Bracket
 630258  Bicentennial Park  01:00 PM  14 SU SURF G11 WHITE TM 4 vs.SU SURF G11 BLUE AW011 Girls Silver Bracket
 631704  Bicentennial Park  02:15 PM  14 SU SURF G12 WHITE JS 3 vs.Ignite FC 12/13G Orange212 Girls Silver Bracket
 630644  Bicentennial Park  03:30 PM  14 SU SURF B12/13 WHITE ZD 1 vs.SU SURF B12 BLUE SS312 Boys Silver Bracket
 630589  Bicentennial Park  04:45 PM  14 SU SURF B12 WHITE BR 6 vs.Ignite FC 12B Orange012 Boys Gold Bracket
 630749  Bicentennial Park  06:00 PM  14 SU SURF B11 BLUE RC 2 vs.Rage FC B11/12 OA411 Boys Silver Bracket

  Saturday, September 19, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 630634  Bicentennial Park  08:00 AM  14 SU SURF B12/13 WHITE ZD 2 vs.7 Elite Academy 12B South Red312 Boys Silver Bracket
 630255  Bicentennial Park  09:15 AM  14 SU SURF G11 WHITE TM 11 vs.Fire FC 11G CN311 Girls Silver Bracket
 630592  Bicentennial Park  10:30 AM  14 SU SURF B12 WHITE BR 11 vs.Fire FC 12B DR012 Boys Gold Bracket
 630628  Bicentennial Park  01:00 PM  14 FCM Champions 2 vs.SU SURF B12 BLUE SS212 Boys Silver Bracket
 631692  Bicentennial Park  02:15 PM  14 SU SURF G12 WHITE JS 1 vs.Ignite FC 12/13G Orange412 Girls Silver Bracket
 630738  Bicentennial Park  04:15 PM  14 SU SURF B11 WHITE ML 7 vs.SU SURF B11 BLUE RC111 Boys Silver Bracket
 630655  Bicentennial Park  05:30 PM  14 SU SURF B12 BLUE SS 7 vs.7 Elite Academy 12B South Red212 Boys Silver Bracket

  Saturday, September 26, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 630632  Bicentennial Park  08:00 AM  14 SU SURF B12 BLUE SS 3 vs.Heat FC 12B AP512 Boys Silver Bracket
 630256  Bicentennial Park  09:15 AM  14 SU SURF G11 WHITE TM 3 vs.United FC Red 11G111 Girls Silver Bracket
 630753  Bicentennial Park  10:30 AM  14 SU SURF B11 WHITE ML 3 vs.Fire FC 11B CN211 Boys Silver Bracket
 630743  Bicentennial Park  11:45 AM  14 SU SURF B11 BLUE RC 0 vs.Fire FC 11B TH911 Boys Silver Bracket
 630257  Bicentennial Park  01:00 PM  14 SU SURF G11 BLUE AW 2 vs.Fire FC 11G CN011 Girls Silver Bracket
 631702  Bicentennial Park  02:15 PM  14 SU SURF G12 WHITE JS 0 vs.Fire FC 12G CK1112 Girls Silver Bracket
 630638  Bicentennial Park  03:30 PM  14 SU SURF B12/13 WHITE ZD 2 vs.7 Elite Academy 12B South White212 Boys Silver Bracket