The DICKs Sporting Goods Fall State Cup 2019
VENUE:  Lakeside Sports Complex
FIELD:  Lakeside Field 6
FIELD#:  6

  Monday, October 14, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 306429  Lakeside Sports Complex  04:00 PM  6 Forza FC 01/ 02 RP 0 vs.Utah Rangers FC 012Boys Under 19 Bracket

  Tuesday, October 15, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 306394  Lakeside Sports Complex  04:00 PM  6 Park City SC B02 Red 1 vs.VKCOBRAS 2002 P13Boys Under 18 Bracket

  Wednesday, October 16, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 306430  Lakeside Sports Complex  04:00 PM  6 La Roca - T.Waters/A.Ovalle 2 vs.Forza FC 01/ 02 RP3Boys Under 19 Bracket

  Thursday, October 17, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 306320  Lakeside Sports Complex  02:00 PM  6 La Roca-C Santos 4 vs.Utah Surf 03 KJ1Boys Under 17 Bracket
 306297  Lakeside Sports Complex  04:00 PM  6 La Roca - D. Chevez 7 vs.Utah Glory B03 Black LG0Boys Under 17 Bracket

  Friday, October 18, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 306323  Lakeside Sports Complex  02:00 PM  6 Utah Surf Davis 03 KH 4 vs.Utah Surf 03 KJ0Boys Under 17 Bracket
 306324  Lakeside Sports Complex  04:00 PM  6 Rampage 03 MS 4 vs.UAFC Premier - BN 03B2Boys Under 17 Bracket

  Saturday, October 19, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 306396  Lakeside Sports Complex  12:00 PM  6 VKCOBRAS 2002 P1 1 vs.Impact MK0Boys Under 18 Bracket
 306420  Lakeside Sports Complex  02:00 PM  6 Fire FC 01B 2 vs.AFC Apex 01 College Prep2Boys Under 19 Bracket
 306327  Lakeside Sports Complex  04:00 PM  6 AFC Apex 03 College Prep 1 vs.UAFC Premier - BN 03B1Boys Under 17 Bracket

  Monday, October 21, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 306339  Lakeside Sports Complex  03:30 PM  6 La Roca-C Santos 1 vs.Sparta B03 Premier MD3Boys Under 17 Quarter Final

  Tuesday, October 22, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 306434  Lakeside Sports Complex  03:30 PM  6 Fire FC 01B 3 vs.UAFC Premier - MC 01B1Boys Under 19 Quarter Final

  Wednesday, October 23, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 306341  Lakeside Sports Complex  03:30 PM  6 Rampage 03 MS 0 vs.Sparta B03 Premier MD4Boys Under 17 Semi-Final

  Thursday, October 24, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 306439  Lakeside Sports Complex  03:30 PM  6 Utah Rangers FC 01 1 vs.Fire FC 01B2Boys Under 19 Semi-Final