2019 Fall SCL, IRL, X-League
VENUE:  Weber County Fairgrounds
FIELD:  Weber County Fairgrounds 1
FIELD#:  4121

  Saturday, August 24, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 87037  Weber County Fairgrounds  12:30 PM  4121 L30 Nova FC - MS 07G 4 vs.Aggies FC 07G TW/TM - NUU0Girls 13U North C Bracket

  Saturday, September 07, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 261453  Weber County Fairgrounds  08:30 AM  4121 SWAT 04G - GS (L30) HSP 2 vs.Wasatch SC HSP 04G - SP0Girls 16U Provisionals Bracket

  Saturday, September 14, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 87058  Weber County Fairgrounds  12:30 PM  4121 L30 Nova FC - MS 07G 6 vs.L30 Lady Warriors G072Girls 13U North C Bracket
 159409  Weber County Fairgrounds  02:30 PM  4121 Vipers FC - B05 BB (L30) 1 vs.Rampage 05 SH3Boys 15U North B Bracket
 261124  Weber County Fairgrounds  10:30 PM  4121 L30 Xtreme Elite G05 0 vs.United Academy - BB2 G057Girls 15U Division 3 Bracket

  Saturday, October 05, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 87048  Weber County Fairgrounds  12:30 PM  4121 L30 Nova FC - MS 07G 2 vs.L30 Morgan Flash G071Girls 13U North C Bracket
 159412  Weber County Fairgrounds  02:30 PM  4121 Vipers FC - B05 BB (L30) 1 vs.Aggies FC 05B TH - NUU4Boys 15U North B Bracket

  Saturday, October 12, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 261217  Weber County Fairgrounds  12:15 PM  4121 Gremio FC Utah - G05 (L30) 1 vs.United Academy - BB G052Girls 15U Division 2 Bracket
 150148  Weber County Fairgrounds  01:45 PM  4121 L30 Morgan FC - B01 - AK 6 vs.Utah Surf Davis 01 MKH3Boys 19U Division 1 Bracket
 159423  Weber County Fairgrounds  04:30 PM  4121 Vipers FC - B05 BB (L30) 1 vs.Utah Surf Davis 05 DP6Boys 15U North B Bracket

  Monday, October 21, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 144102  Weber County Fairgrounds  05:30 PM  4121 L30 Cobras FC B07   vs.Strikers TS Boys 13U North A Bracket

  Saturday, October 26, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 261483  Weber County Fairgrounds  10:30 AM  4121 SWAT 04G - GS (L30) HSP   vs.Utah Surf 04 HSP CB Girls 16U Provisionals Bracket
 87053  Weber County Fairgrounds  12:30 PM  4121 L30 Nova FC - MS 07G   vs.Strikers KT Girls 13U North C Bracket

  Monday, October 28, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 275252  Weber County Fairgrounds  05:30 PM  4121 SWAT 04G - GS (L30) HSP   vs.HSP Copper Mountain SB Girls 16U Provisionals Bracket

  Tuesday, October 29, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 261160  Weber County Fairgrounds  05:30 PM  4121 L30 Xtreme Elite G05   vs.Strikers RU 05 Girls 15U Division 3 Bracket

  Saturday, November 02, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 261479  Weber County Fairgrounds  10:30 AM  4121 SWAT 04G - GS (L30) HSP   vs.SWAT Warriors 04G - (L30) HSP Girls 16U Provisionals Bracket
 87061  Weber County Fairgrounds  12:30 PM  4121 L30 Nova FC - MS 07G   vs.L30 Blast G07 Girls 13U North C Bracket