2019 Fall SCL, IRL, X-League
VENUE:  Mueller Park
FIELD:  Mueller Park (NE)
FIELD#:  6035

  Monday, August 19, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 137782  Mueller Park  05:30 PM  6035 Utah Surf Davis 07 BS 2 vs.Cottonwood FC 07 Red DM3Girls 13U Division 3 Bracket

  Saturday, August 24, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 138503  Mueller Park  10:30 AM  6035 Forza FC 06 RS 1 vs.Utah Surf Davis 06 SV4Girls 14U North A Bracket
 145466  Mueller Park  12:00 PM  6035 Forza FC 06 CK 3 vs.Wasatch SC 06B - BJ4Boys 14U North B Bracket
 159401  Mueller Park  02:00 PM  6035 Utah Surf Davis 05 DP 3 vs.SCSL FC Titan Warriors 05 JJ3Boys 15U North B Bracket
 145299  Mueller Park  05:30 PM  6035 Utah Surf Davis 06 AV 1 vs.Forza FC 06 CM6Boys 14U North A Bracket

  Monday, August 26, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 137750  Mueller Park  05:30 PM  6035 Utah Surf Davis 07 BS 1 vs.UAFC - LG 07G1Girls 13U Division 3 Bracket

  Saturday, September 07, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 148851  Mueller Park  08:30 AM  6035 Utah Surf Davis 07 RC 1 vs.Ogden Soccer - B07 - RP2Boys 13U North D Bracket
 145540  Mueller Park  10:00 AM  6035 Utah Surf Davis 06 JaL 2 vs.NUU - Bear River Blaze 06B WC7Boys 14U North C Bracket
 145303  Mueller Park  11:30 AM  6035 Utah Surf Davis 06 AV 2 vs.Club America Utah 06 Boys3Boys 14U North A Bracket
 261209  Mueller Park  01:15 PM  6035 Utah Surf Davis 05 SV Black 3 vs.Utah Glory G05 Black DO2Girls 15U Division 2 Bracket
 159208  Mueller Park  03:00 PM  6035 Utah Surf Davis 05 DG 9 vs.L30 Pumas Utah B05 NC (Metro)0Boys 15U Division 3 Bracket

  Thursday, September 12, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 138507  Mueller Park  05:30 PM  6035 Forza FC 06 RS 10 vs.Club America Utah 06 Girls3Girls 14U North A Bracket

  Saturday, September 14, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 148855  Mueller Park  08:30 AM  6035 Utah Surf Davis 07 RC 1 vs.Strikers RG7Boys 13U North D Bracket
 144072  Mueller Park  10:00 AM  6035 Forza FC 07 GP 2 vs.Strikers TS1Boys 13U North A Bracket
 159216  Mueller Park  01:45 PM  6035 Utah Surf Davis 05 DG 3 vs.UCSC Rogue FC 052Boys 15U Division 3 Bracket
 144133  Mueller Park  03:15 PM  6035 Utah Surf Davis 07 CE 1 vs.SCSL Real Nibley Los Blancos 073Boys 13U North B Bracket

  Monday, September 16, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 137893  Mueller Park  05:30 PM  6035 Utah Surf Davis 07 KP 0 vs.MetaSport FC 07G - KM (L30)2Girls 13U North B Bracket

  Tuesday, September 17, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 144135  Mueller Park  05:30 PM  6035 Utah Surf Davis 07 KD 1 vs.Club America Utah 07 Boys2Boys 13U North B Bracket

  Wednesday, September 18, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 144142  Mueller Park  05:30 PM  6035 Utah Surf Davis 07 CE 8 vs.SCSL Real Nibley Los Blancos 074Boys 13U North B Bracket

  Thursday, September 19, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 261710  Mueller Park  05:30 PM  6035 Utah Surf Davis 02 LV Provisional 5 vs.Ajax Utah FC - G02/03 HSP2Girls 18U Provisionals Bracket

  Saturday, September 21, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 159405  Mueller Park  11:30 AM  6035 Utah Surf Davis 05 DP 5 vs.Rampage 05 SH0Boys 15U North B Bracket
 261677  Mueller Park  01:30 PM  6035 Utah Surf Davis 02 LV Provisional 5 vs.Utah Surf Davis 02 SS Provisional2Girls 18U Provisionals Bracket
 144075  Mueller Park  04:30 PM  6035 Utah Surf Davis 07 MD 1 vs.SWAT 07B - MM (L30)1Boys 13U North A Bracket

  Monday, September 23, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 137884  Mueller Park  05:30 PM  6035 Utah Surf Davis 07 KP 1 vs.SCSL Fast Fury 075Girls 13U North B Bracket

  Tuesday, September 24, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 148875  Mueller Park  05:30 PM  6035 Utah Surf Davis 07 RC 1 vs.NUU - Saiyans FC 07B-B NH - Sterling3Boys 13U North D Bracket

  Wednesday, September 25, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 138516  Mueller Park  05:30 PM  6035 Utah Surf Davis 06 SV 0 vs.Aggies FC 06G AL - NUU3Girls 14U North A Bracket

  Thursday, September 26, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 144145  Mueller Park  05:30 PM  6035 Utah Surf Davis 07 CE 4 vs.Club America Utah 07 Boys1Boys 13U North B Bracket

  Friday, September 27, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 137901  Mueller Park  06:00 PM  6035 Utah Surf Davis 07 KP 0 vs.BE UNITED 07 KN3Girls 13U North B Bracket

  Saturday, September 28, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 145469  Mueller Park  08:30 AM  6035 Forza FC 06 CK 4 vs.MetaSport SLC 06B- CO (L30)1Boys 14U North B Bracket
 145463  Mueller Park  10:30 AM  6035 Utah Surf Davis 06 JL 1 vs.L30 Titans FC B06 - Green5Boys 14U North B Bracket
 137819  Mueller Park  12:00 PM  6035 Utah Surf Davis 07 DP 9 vs.7 Elite Academy 07G N0Girls 13U North A Bracket
 138526  Mueller Park  01:30 PM  6035 Utah Surf Davis 06 SV 4 vs.Wasatch SC 06G - SW0Girls 14U North A Bracket
 159226  Mueller Park  03:00 PM  6035 Utah Surf Davis 05 DG 3 vs.Strikers BM1Boys 15U Division 3 Bracket
 144082  Mueller Park  04:30 PM  6035 Forza FC 07 GP 0 vs.BE OMNI 07 PL1Boys 13U North A Bracket

  Monday, September 30, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 145454  Mueller Park  05:30 PM  6035 Utah Surf Davis 06 JL 2 vs.Forza FC 06 CK8Boys 14U North B Bracket

  Friday, October 04, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 145549  Mueller Park  05:30 PM  6035 Utah Surf Davis 06 JaL 3 vs.Wasatch SC 06B - RG4Boys 14U North C Bracket

  Saturday, October 05, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 148863  Mueller Park  08:30 AM  6035 Utah Surf Davis 07 RC 1 vs.Rampage 07 BK6Boys 13U North D Bracket
 159231  Mueller Park  10:00 AM  6035 Utah Surf Davis 05 DG 4 vs.USA Elite 05B - EM1Boys 15U Division 3 Bracket
 137826  Mueller Park  11:30 AM  6035 Utah Surf Davis 07 DP 1 vs.La Roca - C. Merino1Girls 13U North A Bracket
 144154  Mueller Park  01:00 PM  6035 Utah Surf Davis 07 CE 4 vs.SWAT 07B - CH (L30)3Boys 13U North B Bracket
 159413  Mueller Park  02:30 PM  6035 Utah Surf Davis 05 DP 2 vs.Strikers MP3Boys 15U North B Bracket
 144087  Mueller Park  05:00 PM  6035 Forza FC 07 GP 4 vs.Utah Surf Davis 07 MD1Boys 13U North A Bracket

  Monday, October 07, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 145474  Mueller Park  05:30 PM  6035 Forza FC 06 CK 8 vs.Club America Utah 06 Boys Blue1Boys 14U North B Bracket

  Tuesday, October 08, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 145479  Mueller Park  05:30 PM  6035 Utah Surf Davis 06 JL 4 vs.Gremio FC Utah - B06 Blue (L30)3Boys 14U North B Bracket

  Wednesday, October 09, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 138530  Mueller Park  05:30 PM  6035 Utah Surf Davis 06 SV 2 vs.Rampage 06 NS2Girls 14U North A Bracket

  Thursday, October 10, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 138509  Mueller Park  05:30 PM  6035 Utah Surf Davis 06 SV 0 vs.Avalanche 06 White CV4Girls 14U North A Bracket

  Friday, October 11, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 145555  Mueller Park  05:30 PM  6035 Utah Surf Davis 06 JaL 3 vs.Aggies FC 06B AA - NUU5Boys 14U North C Bracket

  Saturday, October 12, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 261687  Mueller Park  08:45 AM  6035 Utah Surf Davis 02 LV Provisional 5 vs.AYSO UNITED SLC HSP0Girls 18U Provisionals Bracket
 144160  Mueller Park  10:45 AM  6035 Utah Surf Davis 07 KD 0 vs.Utah Surf Davis 07 CE3Boys 13U North B Bracket
 145558  Mueller Park  12:15 PM  6035 Utah Surf Davis 06 JaL 1 vs.Club America Utah 06 Boys White7Boys 14U North C Bracket
 145331  Mueller Park  01:45 PM  6035 Utah Surf Davis 06 AV 7 vs.Strikers KH0Boys 14U North A Bracket
 137909  Mueller Park  03:10 PM  6035 Utah Surf Davis 07 KP 0 vs.NUU - Logan Lynx 07G3Girls 13U North B Bracket
 144090  Mueller Park  04:30 PM  6035 Utah Surf Davis 07 MD 1 vs.L30 Cobras FC B074Boys 13U North A Bracket

  Monday, October 14, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 145471  Mueller Park  05:30 PM  6035 Utah Surf Davis 06 JL 1 vs.NUU - Nova 06B LV4Boys 14U North B Bracket

  Tuesday, October 15, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 137773  Mueller Park  05:30 PM  6035 Utah Surf Davis 07 BS 3 vs.7 Elite Academy 07G UC Red1Girls 13U Division 3 Bracket

  Monday, October 21, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 137829  Mueller Park  05:30 PM  6035 Utah Surf Davis 07 DP 0 vs.Strikers 07 Elite0Girls 13U North A Bracket

  Wednesday, October 23, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 138538  Mueller Park  05:30 PM  6035 Forza FC 06 RS 4 vs.Morgan Valley United (L30) - G06-BR1Girls 14U North A Bracket

  Friday, October 25, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 261322  Mueller Park  05:30 PM  6035 Utah Surf Davis 05 SV Blue 1 vs.Utah Surf Davis 05 CL1Girls 15U North Bracket

  Saturday, October 26, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 144163  Mueller Park  10:15 AM  6035 Utah Surf Davis 07 KD 1 vs.NUU - Saiyans FC 07B-A NH - Sterling10Boys 13U North B Bracket
 159420  Mueller Park  11:45 AM  6035 Utah Surf Davis 05 DP 3 vs.Morgan Valley United (L30) - B05-SM0Boys 15U North B Bracket
 145334  Mueller Park  04:30 PM  6035 Utah Surf Davis 06 AV 4 vs.NUU Riverhawks 06B CS4Boys 14U North A Bracket

  Saturday, November 02, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 148871  Mueller Park  08:30 AM  6035 Utah Surf Davis 07 RC 3 vs.Wasatch SC 07B - BJ0Boys 13U North D Bracket
 137779  Mueller Park  10:15 AM  6035 Utah Surf Davis 07 BS 0 vs.AYSO UNITED NO G07 - DB0Girls 13U Division 3 Bracket
 145342  Mueller Park  11:45 AM  6035 Utah Surf Davis 06 AV 4 vs.L30 Champions FC 06B - EF3Boys 14U North A Bracket
 144095  Mueller Park  01:15 PM  6035 Utah Surf Davis 07 MD 1 vs.Vipers FC - B07 DR (L30)1Boys 13U North A Bracket
 145563  Mueller Park  02:45 PM  6035 Utah Surf Davis 06 JaL 1 vs.L30 Atletico B06 - KS/LZ4Boys 14U North C Bracket