2019 Fall SCL, IRL, X-League
VENUE:  Mount Lewis (Ogden)
FIELD:  Mount Lewis
FIELD#:  2640

  Wednesday, August 21, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 145340  Mount Lewis  06:00 PM  2640 Gremio FC Utah - B06 (L30) 3 vs.SWAT 06B - HC (L30)3Boys 14U North A Bracket

  Saturday, August 24, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 147480  Mount Lewis  08:30 AM  2640 SWAT 03B - GM (L30) 2 vs.Forza FC 03 RS4Boys 17U Division 2 Bracket
 148732  Mount Lewis  01:00 PM  2640 SWAT - 06G- JP (L30) 1 vs.Utah Surf 06 SY1Girls 14U Division 3 Bracket

  Saturday, September 07, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 147482  Mount Lewis  08:30 AM  2640 SWAT 03B - GM (L30) 4 vs.Utah Valley United Premier 03B (RL)4Boys 17U Division 2 Bracket
 144182  Mount Lewis  10:30 AM  2640 Gremio FC Utah - B07 Black (L30) 2 vs.Aggies FC 07B AB - NUU1Boys 13U North C Bracket
 145306  Mount Lewis  12:30 PM  2640 SWAT 06B - HC (L30) 5 vs.L30 Utah Blitzz FC B06 - Silver0Boys 14U North A Bracket

  Friday, September 13, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 148782  Mount Lewis  05:30 PM  2640 SWAT - 06G- JP (L30) 0 vs.Utah Valley United Premier 06G (EL)1Girls 14U Division 3 Bracket

  Saturday, September 14, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 261457  Mount Lewis  04:30 PM  2640 L30 XTREME FC G04 HSP 0 vs.SWAT 04G - GS (L30) HSP0Girls 16U Provisionals Bracket

  Monday, September 16, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 143708  Mount Lewis  06:00 PM  2640 L30 Leon SC B07 - LK 5 vs.VKCOBRAS 2007 D13Boys 13U Division 1 Bracket

  Saturday, September 21, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 144189  Mount Lewis  10:30 AM  2640 Gremio FC Utah - B07 Black (L30) 4 vs.L30 Tipperary Wolves FC B131Boys 13U North C Bracket
 145315  Mount Lewis  12:30 PM  2640 SWAT 06B - HC (L30) 3 vs.Aggies FC 06B BB - NUU2Boys 14U North A Bracket
 261473  Mount Lewis  04:30 PM  2640 L30 XTREME FC G04 HSP 0 vs.Rampage 04 CJ Provisional0Girls 16U Provisionals Bracket

  Monday, September 23, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 145010  Mount Lewis  06:30 PM  2640 L30 Rush FC B06 0 vs.Rampage 06 CC5Boys 14U Division 1 Bracket

  Saturday, September 28, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 145321  Mount Lewis  12:30 PM  2640 SWAT 06B - HC (L30) 3 vs.Utah Surf Davis 06 AV2Boys 14U North A Bracket
 143717  Mount Lewis  05:30 PM  2640 L30 Leon SC B07 - LK
Forfeited Game
 0F vs.L30 Nitro B07
Forfeited Game
0FBoys 13U Division 1 Bracket

  Saturday, October 05, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 147505  Mount Lewis  10:30 AM  2640 SWAT 03B - GM (L30) 1 vs.Utah Glory B03 Black LG8Boys 17U Division 2 Bracket
 143723  Mount Lewis  12:30 PM  2640 L30 Leon SC B07 - LK 2 vs.L30 Pirates B073Boys 13U Division 1 Bracket
 145324  Mount Lewis  02:30 PM  2640 SWAT 06B - HC (L30) 2 vs.NUU Riverhawks 06B CS2Boys 14U North A Bracket
 261484  Mount Lewis  04:30 PM  2640 L30 XTREME FC G04 HSP 2 vs.Wasatch SC HSP 04G - SP0Girls 16U Provisionals Bracket

  Thursday, October 10, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 142878  Mount Lewis  05:30 PM  2640 SWAT 08B - JL (L30) 0 vs.L30 Atletico B08 LZ/MG4Boys 12U North E Bracket

  Saturday, October 12, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 261481  Mount Lewis  04:30 AM  2640 L30 XTREME FC G04 HSP 1F vs.Utah Surf 04 HSP CB
Forfeited Game
0Girls 16U Provisionals Bracket
 147508  Mount Lewis  10:30 AM  2640 SWAT 03B - GM (L30)
Forfeited Game
 0 vs.Impact PW1FBoys 17U Division 2 Bracket
 145329  Mount Lewis  12:30 PM  2640 SWAT 06B - HC (L30) 0 vs.Forza FC 06 CM3Boys 14U North A Bracket
 148766  Mount Lewis  02:30 PM  2640 SWAT - 06G- JP (L30) 1 vs.AYSO UNITED SLC G06 - JB4Girls 14U Division 3 Bracket

  Tuesday, October 15, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 143726  Mount Lewis  05:30 PM  2640 L30 Leon SC B07 - LK 3 vs.Murray S.C. Orange B07 BL2Boys 13U Division 1 Bracket

  Saturday, October 26, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 147515  Mount Lewis  08:30 AM  2640 SWAT 03B - GM (L30)
Forfeited Game
 0 vs.L30 Titans FC B03 - Green1FBoys 17U Division 2 Bracket
 144201  Mount Lewis  10:30 AM  2640 Gremio FC Utah - B07 Black (L30) 3 vs.SCSL Real Nibley EL REAL 074Boys 13U North C Bracket
 148770  Mount Lewis  12:30 PM  2640 SWAT - 06G- JP (L30) 0 vs.UCSC Tornadoes 061Girls 14U Division 3 Bracket
 143731  Mount Lewis  02:30 PM  2640 L30 Leon SC B07 - LK 1 vs.La Roca - J. Hickman2Boys 13U Division 1 Bracket

  Monday, October 28, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 144206  Mount Lewis  05:30 PM  2640 Gremio FC Utah - B07 Black (L30) 4 vs.SWAT 07B - TD (L30)1Boys 13U North C Bracket