2020 Spring SCL, IRL, X-League
VENUE:  Rowland Hall Steiner Complex
FIELD:  Grass U9-U12
FIELD#:  Gras

  Saturday, March 28, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 90427  Rowland Hall Steiner Complex  09:00 AM  Gras USA Metro Premier 11B - AJS   vs.Sparta B11 MM Boys 9U Metro B Bracket
 453945  Rowland Hall Steiner Complex  10:30 AM  Gras USA Metro Elite 10B - JR   vs.VKCOBRAS 2010 MD Boys 10U Metro D Bracket
 91010  Rowland Hall Steiner Complex  12:00 PM  Gras USA Metro Premier 10B - CC   vs.Copper Mountain 10 SF Boys 10U Metro A Bracket
 454462  Rowland Hall Steiner Complex  03:00 PM  Gras USA Metro Premier 11G - JR   vs.Sparta G11 KN Girls 9U Metro B Bracket

  Saturday, April 04, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 454486  Rowland Hall Steiner Complex  02:00 PM  Gras USA Metro Premier 11G - JR   vs.Cottonwood FC 11 Red MS Girls 9U Metro B Bracket

  Saturday, April 18, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 90440  Rowland Hall Steiner Complex  09:00 AM  Gras USA Metro Premier 11B - AJS   vs.Park City SC B11 Red Boys 9U Metro B Bracket
 453948  Rowland Hall Steiner Complex  10:30 AM  Gras USA Metro Elite 10B - JR   vs.VKCOBRAS 2010 MD Boys 10U Metro D Bracket
 91004  Rowland Hall Steiner Complex  12:00 PM  Gras USA Metro Premier 10B - CC   vs.Comba FC 10B Yellow Boys 10U Metro A Bracket
 454481  Rowland Hall Steiner Complex  03:00 PM  Gras USA Metro Premier 11G - JR   vs.Blue Knights G11 (PT) Girls 9U Metro B Bracket

  Wednesday, April 22, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 94658  Rowland Hall Steiner Complex  05:30 PM  Gras USA Metro Premier 10G - MR   vs.Murray S.C. Black G10 LM Girls 10U Metro B Bracket

  Thursday, April 23, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 94644  Rowland Hall Steiner Complex  05:30 PM  Gras USA Metro Premier 10G - MR   vs.7 Elite Academy 10G Red Girls 10U Metro B Bracket

  Friday, April 24, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 91005  Rowland Hall Steiner Complex  05:30 PM  Gras USA Metro Premier 10B - CC   vs.Murray S.C. Black B10 NA Boys 10U Metro A Bracket

  Saturday, April 25, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 91014  Rowland Hall Steiner Complex  09:00 AM  Gras USA Metro Premier 10B - CC   vs.Sparta B10 Premier NK Boys 10U Metro A Bracket
 454469  Rowland Hall Steiner Complex  10:30 AM  Gras USA Metro Premier 11G - JR   vs.Salt Lake City FC 11G Girls 9U Metro B Bracket
 90453  Rowland Hall Steiner Complex  12:00 PM  Gras USA Metro Premier 11B - AJS   vs.Impact MA Boys 9U Metro B Bracket

  Thursday, May 07, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 94647  Rowland Hall Steiner Complex  06:30 PM  Gras USA Metro Premier 10G - MR   vs.USA Elite 10G - BS Girls 10U Metro B Bracket

  Saturday, May 16, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 453957  Rowland Hall Steiner Complex  09:00 AM  Gras USA Metro Elite 10B - JR   vs.Sparta B10 TC Boys 10U Metro D Bracket
 90457  Rowland Hall Steiner Complex  10:30 AM  Gras USA Metro Premier 11B - AJS   vs.Sparta B11 TC Boys 9U Metro B Bracket
 454489  Rowland Hall Steiner Complex  12:00 PM  Gras USA Metro Premier 11G - JR   vs.Avalanche 11 White Girls 9U Metro B Bracket
 94670  Rowland Hall Steiner Complex  01:30 PM  Gras USA Metro Premier 10G - MR   vs.TC United G10 Blue - CD Girls 10U Metro B Bracket