2020 Spring SCL, IRL, X-League
VENUE:  Roy West Park
FIELD:  Roy West Park East
FIELD#:  4109

  Monday, March 16, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 451046  Roy West Park  06:00 PM  4109 Rampage 01 KT   vs.Rise FC 01G Elite Girls 19U Division 1 Bracket

  Tuesday, March 17, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 446554  Roy West Park  06:00 PM  4109 Rampage 07 BK   vs.Utah Surf Davis 07 KD Boys 13U North C Bracket

  Thursday, March 19, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 447360  Roy West Park  06:00 PM  4109 Rampage 06 AJ   vs.Forza FC/ Apex 06 CK Boys 14U North B Bracket

  Saturday, March 21, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 447321  Roy West Park  02:30 PM  4109 Rampage 06 AJ   vs.BE UNITED 06 JP Boys 14U North B Bracket
 446481  Roy West Park  04:30 PM  4109 SWAT 07B - CH (L30)   vs.Gremio FC Utah - B07 Black (L30) Boys 13U North B Bracket

  Wednesday, March 25, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 447329  Roy West Park  05:30 PM  4109 Rampage 06 AJ   vs.L30 Titans FC B06 - Green Boys 14U North B Bracket

  Friday, March 27, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 450256  Roy West Park  06:00 PM  4109 Rampage 05 JS   vs.United Academy / Avalanche BB2 G05 Girls 15U Division 3 Bracket

  Saturday, March 28, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 450236  Roy West Park  02:30 PM  4109 Rampage 05 JS   vs.AJAX UTAH FC-G05-P1 Girls 15U Division 3 Bracket
 446488  Roy West Park  04:30 PM  4109 SWAT 07B - CH (L30)   vs.Wasatch SC 07B - CJ Boys 13U North B Bracket

  Tuesday, April 07, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 450486  Roy West Park  05:30 PM  4109 Rampage 04 CJ   vs.L30 XBOX S.C. G04 Girls 16U North A Bracket

  Wednesday, April 08, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 93360  Roy West Park  05:30 PM  4109 Rampage 06 CC   vs.L30 Utah Blitzz FC B06 Gold Boys 14U Division 1 Bracket

  Thursday, April 09, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 446533  Roy West Park  05:30 PM  4109 Rampage 07 BK   vs.NUU - Saiyans FC 07B-B NH - Sterling Boys 13U North C Bracket

  Saturday, April 11, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 93041  Roy West Park  12:30 PM  4109 Rampage 06 NS   vs.Morgan Valley United (L30) - G06-BR Girls 14U North A Bracket

  Friday, April 17, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 450488  Roy West Park  05:30 PM  4109 L30 XBOX S.C. G04   vs.SWAT Warriors 04G - (L30) Girls 16U North A Bracket

  Saturday, April 18, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 450930  Roy West Park  08:30 AM  4109 Rampage 02 KJ   vs.Copper Mountain 02 ZN Girls 18U Division 2 Bracket
 93063  Roy West Park  12:30 PM  4109 Rampage 06 NS   vs.SWAT - 06G- JP (L30) Girls 14U North A Bracket
 456347  Roy West Park  04:30 PM  4109 Rampage 05 SH   vs.L30 Titans FC B05 - Blue Boys 15U North B Bracket

  Tuesday, April 21, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 456435  Roy West Park  06:00 PM  4109 Rampage 05 RW   vs.Murray S.C. Black B05 TM Boys 15U Division 2 Bracket

  Wednesday, April 22, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 451051  Roy West Park  05:30 PM  4109 Rampage 01 AF   vs.Wasatch SC 01/02G - CJ Girls 19U Division 1 Bracket

  Saturday, April 25, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 451038  Roy West Park  08:30 AM  4109 Rampage 01 KT   vs.Razzia 01G Firestorm Girls 19U Division 1 Bracket
 450931  Roy West Park  10:30 AM  4109 Rampage 02 KJ   vs.Ajax UTAH FC-G02-P2 Girls 18U Division 2 Bracket
 450491  Roy West Park  02:30 PM  4109 Rampage 04 CJ   vs.SWAT Warriors 04G - (L30) Girls 16U North A Bracket
 446504  Roy West Park  04:30 PM  4109 SWAT 07B - CH (L30)   vs.L30 Pumas Utah B07 - JS Boys 13U North B Bracket

  Tuesday, April 28, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 456590  Roy West Park  06:00 PM  4109 Rampage 05 TS   vs.NUU - Panthers 05B NB Boys 15U North C Bracket

  Wednesday, April 29, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 451016  Roy West Park  05:30 PM  4109 Rampage 01 AF   vs.UAFC Premier - CA 01G Girls 19U Division 1 Bracket

  Thursday, April 30, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 450228  Roy West Park  05:30 PM  4109 Rampage 05 JS   vs.USA Metro Elite 05G - BC Girls 15U Division 3 Bracket

  Saturday, May 02, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 456450  Roy West Park  08:30 AM  4109 Rampage 05 BC   vs.Impact EA Boys 15U Division 2 Bracket
 450868  Roy West Park  10:30 AM  4109 Rampage 02 ME   vs.Utah Surf Davis 02 SS Girls 18U Division 1 Bracket
 93074  Roy West Park  12:30 PM  4109 Rampage 06 NS   vs.Avalanche 06 White CV Girls 14U North A Bracket
 447345  Roy West Park  02:30 PM  4109 Rampage 06 AJ   vs.NUU - Saiyans FC 06B Boys 14U North B Bracket

  Tuesday, May 05, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 456593  Roy West Park  06:05 PM  4109 Rampage 05 TS   vs.L30 DCFC B05 - RS Boys 15U North C Bracket

  Friday, May 08, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 450244  Roy West Park  06:00 PM  4109 Rampage 05 JS   vs.Strikers WL Girls 15U Division 3 Bracket

  Saturday, May 09, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 450924  Roy West Park  08:30 AM  4109 Rampage 02 KJ   vs.Shooters SC 02 SB Girls 18U Division 2 Bracket
 93057  Roy West Park  12:30 PM  4109 Rampage 06 NS   vs.L30 Blaze G06 Girls 14U North A Bracket
 450500  Roy West Park  02:30 PM  4109 Rampage 04 CJ   vs.Wasatch SC 04G - IS Girls 16U North A Bracket
 456360  Roy West Park  04:30 PM  4109 Rampage 05 SH   vs.Aggies FC 05B TH - NUU Boys 15U North B Bracket

  Monday, May 11, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 456596  Roy West Park  06:00 PM  4109 L30 XBOX S.C. B05 - JG   vs.Rampage 05 TS Boys 15U North C Bracket

  Wednesday, May 13, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 446537  Roy West Park  06:00 PM  4109 Rampage 07 BK   vs.SCSL Real Nibley EL REAL 07 Boys 13U North C Bracket

  Friday, May 15, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 450254  Roy West Park  06:00 PM  4109 Rampage 05 JS   vs.L30 Xtreme Elite G05 Girls 15U Division 3 Bracket

  Saturday, May 16, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 93375  Roy West Park  08:30 AM  4109 Rampage 06 CC   vs.Copper Mountain 06 BB Boys 14U Division 1 Bracket
 450499  Roy West Park  02:30 PM  4109 L30 XBOX S.C. G04   vs.Utah Surf Davis 04 JS Girls 16U North A Bracket
 446512  Roy West Park  04:30 PM  4109 SWAT 07B - CH (L30)   vs.SCSL Real Nibley Los Blancos 07 Boys 13U North B Bracket

  Monday, May 18, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 446544  Roy West Park  06:00 PM  4109 Rampage 07 BK   vs.Strikers RG Boys 13U North C Bracket

  Tuesday, May 19, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 456440  Roy West Park  06:00 PM  4109 Rampage 05 BC   vs.Park City SC B05 Red Boys 15U Division 2 Bracket

  Wednesday, May 20, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 456604  Roy West Park  06:00 PM  4109 L30 XBOX S.C. B05 - JG   vs.NUU - Bear River Blaze 05 - JN Boys 15U North C Bracket

  Thursday, May 21, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 456377  Roy West Park  06:00 PM  4109 Rampage 05 SH   vs.Morgan Valley United (L30) - B05-SM Boys 15U North B Bracket

  Saturday, May 30, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 93350  Roy West Park  10:30 AM  4109 Rampage 06 CC   vs.Sparta B06 JH Boys 14U Division 1 Bracket