Fall 2019 SWAT Rec- North Ogden
VENUE:  Shady Lane
FIELD:  U4/U5
FIELD#:  11

  Saturday, August 24, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 167126  Shady Lane  09:00 AM  11 Katherine Wilhelmsen-Electric Blue -North   vs.Trevor Flint - Silver - North Boys Under 4&5 Bracket
 167124  Shady Lane  10:00 AM  11 JJ Arellano- Lime - North   vs.Holly Hall - Forest Green - North Boys Under 4&5 Bracket
 167128  Shady Lane  11:00 AM  11 Haley Anderson - Charcoal - North   vs.Garrett Hull - Varsity Gold - North Boys Under 4&5 Bracket

  Saturday, September 07, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 167593  Shady Lane  10:00 AM  11 Sheldon Hinkson - Lime - North   vs.Aaron Butler - Teal - North Girls Under 4&5 Bracket
 167133  Shady Lane  11:00 AM  11 JJ Arellano- Lime - North   vs.Brett Hoopes - White/Red - North Boys Under 4&5 Bracket
 167131  Shady Lane  12:00 PM  11 Holly Hall - Forest Green - North   vs.Katherine Wilhelmsen-Electric Blue -North Boys Under 4&5 Bracket

  Saturday, September 14, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 167142  Shady Lane  09:00 AM  11 Kurtis Warner - Orange - North   vs.Judith Barquin - Red - North Boys Under 4&5 Bracket
 167598  Shady Lane  10:00 AM  11 Steven Sessions - White/Red - North   vs.David Orme - Raspberry - North Girls Under 4&5 Bracket
 167138  Shady Lane  11:00 AM  11 Garrett Hull - Varsity Gold - North   vs.Karianne Moore - Athletic Gold - North Boys Under 4&5 Bracket

  Saturday, September 21, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 167149  Shady Lane  10:00 AM  11 Brett Hoopes - White/Red - North   vs.Haley Anderson - Charcoal - North Boys Under 4&5 Bracket
 167147  Shady Lane  11:00 AM  11 Karianne Moore - Athletic Gold - North   vs.Judith Barquin - Red - North Boys Under 4&5 Bracket

  Saturday, September 28, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 167154  Shady Lane  09:00 AM  11 Garrett Hull - Varsity Gold - North   vs.Holly Hall - Forest Green - North Boys Under 4&5 Bracket
 167156  Shady Lane  10:00 AM  11 Karianne Moore - Athletic Gold - North   vs.Bryden Morris - Black - North Boys Under 4&5 Bracket
 167152  Shady Lane  11:00 AM  11 Judith Barquin - Red - North   vs.Trevor Flint - Silver - North Boys Under 4&5 Bracket

  Saturday, October 05, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 167159  Shady Lane  11:00 AM  11 Haley Anderson - Charcoal - North   vs.JJ Arellano- Lime - North Boys Under 4&5 Bracket
 167163  Shady Lane  12:00 PM  11 Katherine Wilhelmsen-Electric Blue -North   vs.Garrett Hull - Varsity Gold - North Boys Under 4&5 Bracket

  Saturday, October 12, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 167168  Shady Lane  09:00 AM  11 Judith Barquin - Red - North   vs.Katherine Wilhelmsen-Electric Blue -North Boys Under 4&5 Bracket
 167170  Shady Lane  11:00 AM  11 Trevor Flint - Silver - North   vs.Brett Hoopes - White/Red - North Boys Under 4&5 Bracket
 167166  Shady Lane  12:00 PM  11 Matthew/Aubree Bosen - Navy Blue - North   vs.JJ Arellano- Lime - North Boys Under 4&5 Bracket