2019 Fall SCL, IRL, X-League
VENUE:  Rowland Hall Steiner Complex
FIELD:  Grass U9-U12
FIELD#:  Gras

  Saturday, August 24, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 139292  Rowland Hall Steiner Complex  08:30 AM  Gras USA Metro Premier 11B - AJS 1 vs.Copper Mountain 11 SB3Boys 9U Metro B Bracket
 140611  Rowland Hall Steiner Complex  10:00 AM  Gras USA Metro Elite 10B - JR 3 vs.Cottonwood FC 10 Gold JS1Boys 10U Metro E Bracket
 134045  Rowland Hall Steiner Complex  11:30 AM  Gras USA Metro Premier 11G - JR 1 vs.Avalanche 11 White6Girls 9U Metro B Bracket
 135351  Rowland Hall Steiner Complex  01:00 PM  Gras USA Metro Premier 10G - MR 7 vs.USA Elite 10G - MM0Girls 10U Metro B Bracket

  Tuesday, September 10, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 135378  Rowland Hall Steiner Complex  06:00 PM  Gras USA Metro Premier 10G - MR 3 vs.7 Elite Academy 10G2Girls 10U Metro B Bracket

  Saturday, September 21, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 139303  Rowland Hall Steiner Complex  11:00 AM  Gras USA Metro Premier 11B - AJS 3 vs.Sparta B11 DJ1Boys 9U Metro B Bracket
 135357  Rowland Hall Steiner Complex  12:45 PM  Gras USA Metro Premier 10G - MR 0 vs.Avalanche 10 White6Girls 10U Metro B Bracket
 134070  Rowland Hall Steiner Complex  02:00 PM  Gras USA Metro Premier 11G - JR 1 vs.Sparta G11 KN0Girls 9U Metro B Bracket
 140474  Rowland Hall Steiner Complex  03:30 PM  Gras USA Metro Premier 10B - CC 1 vs.Comba FC 10B Blue5Boys 10U Metro B Bracket
 140620  Rowland Hall Steiner Complex  05:00 PM  Gras USA Metro Elite 10B - JR 2 vs.Park City SC B10 White1Boys 10U Metro E Bracket

  Saturday, October 05, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 135370  Rowland Hall Steiner Complex  08:30 AM  Gras USA Metro Premier 10G - MR 7 vs.Park City SC G10 White0Girls 10U Metro B Bracket
 139311  Rowland Hall Steiner Complex  10:00 AM  Gras USA Metro Premier 11B - AJS 9 vs.USA Premier 11B - PD3Boys 9U Metro B Bracket
 140478  Rowland Hall Steiner Complex  11:30 AM  Gras USA Metro Premier 10B - CC 4 vs.Copper Mountain 10 BB0Boys 10U Metro B Bracket
 140628  Rowland Hall Steiner Complex  01:00 PM  Gras USA Metro Elite 10B - JR 2 vs.La Roca- D. Acosta5Boys 10U Metro E Bracket

  Saturday, October 12, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 134068  Rowland Hall Steiner Complex  01:00 PM  Gras USA Metro Premier 11G - JR 11 vs.Elite FC 11G Black4Girls 9U Metro B Bracket
 135374  Rowland Hall Steiner Complex  02:30 PM  Gras USA Metro Premier 10G - MR 1 vs.Murray S.C. Black G10 LM2Girls 10U Metro B Bracket
 140497  Rowland Hall Steiner Complex  04:00 PM  Gras USA Metro Premier 10B - CC 2 vs.Murray S.C. Orange B10 BG2Boys 10U Metro B Bracket

  Saturday, November 02, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 139332  Rowland Hall Steiner Complex  08:30 AM  Gras USA Metro Premier 11B - AJS 4 vs.Impact MA4Boys 9U Metro B Bracket
 134064  Rowland Hall Steiner Complex  10:00 AM  Gras USA Metro Premier 11G - JR 2 vs.Comba FC 11G4Girls 9U Metro B Bracket
 140488  Rowland Hall Steiner Complex  01:00 PM  Gras USA Metro Premier 10B - CC 2 vs.USA Premier 10B - AD1Boys 10U Metro B Bracket
 140636  Rowland Hall Steiner Complex  02:30 PM  Gras USA Metro Elite 10B - JR 4 vs.TC United B10 Gold - BS3Boys 10U Metro E Bracket


Printed On: Wednesday, January 26, 2022  6:29:16 PM