2019 Fall SCL, IRL, X-League
VENUE:  Rowland Hall Steiner Complex
FIELD:  Rowland Hall Steiner Turf WEST
FIELD#:  West

  Saturday, August 24, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 136590  Rowland Hall Steiner Complex  08:30 AM  West USA Metro Elite 09G - CP 1 vs.Copper Mountain 09 MH1Girls 11U Metro A Bracket
 141681  Rowland Hall Steiner Complex  11:30 AM  West USA Metro Premier 09B - CC 2 vs.Blue Knights Blue 09 (AG)2Boys 11U Metro A Bracket

  Saturday, September 21, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 142933  Rowland Hall Steiner Complex  08:30 AM  West USA Metro Premier 08B - AD 1 vs.Copper Mountain 08 CB0Boys 12U Metro A Bracket
 143007  Rowland Hall Steiner Complex  10:00 AM  West USA Metro Elite 08B - AD 2 vs.Blue Knights 08 (EL)2Boys 12U Metro B Bracket
 141981  Rowland Hall Steiner Complex  11:30 AM  West USA Metro Elite 09B - RS 2 vs.Blue Knights 09 (DJ)0Boys 11U Metro E Bracket
 141685  Rowland Hall Steiner Complex  05:30 PM  West USA Metro Premier 09B - CC 0 vs.Comba FC 09B Yellow3Boys 11U Metro A Bracket

  Saturday, October 05, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 141985  Rowland Hall Steiner Complex  09:00 AM  West USA Metro Elite 09B - RS 13 vs.Red Dragons 09B0Boys 11U Metro E Bracket
 142937  Rowland Hall Steiner Complex  10:30 AM  West USA Metro Premier 08B - AD 8 vs.Sparta B08 BC0Boys 12U Metro A Bracket
 141724  Rowland Hall Steiner Complex  01:30 PM  West USA Metro Premier 09B - CC 0 vs.TC United B09 Gold - CV3Boys 11U Metro A Bracket
 136607  Rowland Hall Steiner Complex  03:00 PM  West USA Metro Elite 09G - CP 3 vs.Cottonwood FC 09 Red HJ2Girls 11U Metro A Bracket
 143011  Rowland Hall Steiner Complex  06:00 PM  West USA Metro Elite 08B - AD 2 vs.Copper Mountain 08 JG/AC2Boys 12U Metro B Bracket

  Saturday, October 12, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 141989  Rowland Hall Steiner Complex  08:30 AM  West USA Metro Elite 09B - RS 2 vs.South Summit Soccer Club U113Boys 11U Metro E Bracket
 142945  Rowland Hall Steiner Complex  10:00 AM  West USA Metro Premier 08B - AD 1 vs.USA Red Wolves - MS3Boys 12U Metro A Bracket
 141716  Rowland Hall Steiner Complex  11:30 AM  West USA Metro Premier 09B - CC 5 vs.La Roca- N. Gomez1Boys 11U Metro A Bracket
 143015  Rowland Hall Steiner Complex  01:00 PM  West USA Metro Elite 08B - AD 0 vs.La Roca- D. Acosta1Boys 12U Metro B Bracket

  Saturday, November 02, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 141713  Rowland Hall Steiner Complex  08:30 AM  West USA Metro Premier 09B - CC 3 vs.Impact Jair3Boys 11U Metro A Bracket
 141994  Rowland Hall Steiner Complex  10:00 AM  West USA Metro Elite 09B - RS 2 vs.Razzia 09B Rampage4Boys 11U Metro E Bracket
 143020  Rowland Hall Steiner Complex  11:30 AM  West USA Metro Elite 08B - AD 2 vs.AYSO UNITED SLC B08 - EJ2Boys 12U Metro B Bracket
 142952  Rowland Hall Steiner Complex  01:00 PM  West USA Metro Premier 08B - AD 5 vs.Park City SC B08 Red0Boys 12U Metro A Bracket
 136615  Rowland Hall Steiner Complex  02:30 PM  West USA Metro Elite 09G - CP 0 vs.Avalanche 09 Black5Girls 11U Metro A Bracket


Printed On: Sunday, January 23, 2022  10:26:08 PM