2020 Fall Premier, SCL, IRL, X-League
VENUE:  Falcon Park
FIELD:  Falcon Pk (S)
FIELD#:  3052

  Saturday, August 29, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 554838  Falcon Park  06:00 PM  3052 Blue Knights B07 (KM) 0 vs.Shooters SC 07 Premier (CT)1Boys 14U Division 2 Bracket

  Tuesday, September 01, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 606526  Falcon Park  05:30 PM  3052 Blue Knights B06 Premier (KM) 2 vs.La Roca- D. Acosta Red3Boys 15U Premier 2 Bracket

  Wednesday, September 02, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 550693  Falcon Park  06:00 PM  3052 Cottonwood FC G07 Red DM 1 vs.Utah Valley United Premier 07G (SC)0Girls 14U Division 2 Bracket

  Thursday, September 03, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 609642  Falcon Park  05:30 PM  3052 Cottonwood FC B07 White RH 2 vs.Blue Knights B07 (JA)3Boys 14U Metro C Bracket

  Thursday, September 10, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 607606  Falcon Park  05:30 PM  3052 Sparta B03 JB 1 vs.Red Hot FC B031Boys 18U Division 3 North Bracket

  Saturday, September 12, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 549956  Falcon Park  08:30 AM  3052 Avalanche Boys 04 White SL 11 vs.Impact 04 JC20Boys 17U Division 3 Bracket
 606748  Falcon Park  12:30 PM  3052 Avalanche Boys 08 Black SL 9 vs.Gremio FC Utah - B08 Blue (L30)2Boys 13U Jet Bracket
 608867  Falcon Park  02:00 PM  3052 Blue Knights B06 (ES) 1 vs.AYSO UNITED SLC B06 - BK5Boys 15U Metro B Bracket
 669567  Falcon Park  04:00 PM  3052 Avalanche HSP 06 Provisional SL 11 vs.AYSO UNITED SLC G06 HSP - RR1Girls 15U Provisional Metro Green Bracket
 669759  Falcon Park  06:00 PM  3052 Olympique Montreux Provisional 05 5 vs.Cottonwood FC G05 HSP Red JW3Girls 16U Provisional Metro Bracket

  Monday, September 14, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 606369  Falcon Park  05:30 PM  3052 Avalanche Boys 05 Black SL 4 vs.Razzia 05B United5Boys 16U Premier 2 Bracket

  Wednesday, September 16, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 549459  Falcon Park  06:00 PM  3052 Cottonwood FC G08 Red MS 2 vs.La Roca - R. Aparicio2Girls 13U Division 1 Bracket

  Thursday, September 17, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 609560  Falcon Park  06:00 PM  3052 Sparta B07 JO 5 vs.Elite FC 07B Blue3Boys 14U Metro B Bracket

  Saturday, September 19, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 669761  Falcon Park  01:00 AM  3052 Olympique Montreux Provisional 05 6 vs.AYSO UNITED SLC G05 HSP - JB0Girls 16U Provisional Metro Bracket
 670075  Falcon Park  08:30 AM  3052 Avalanche HSP 02/04 SL 5 vs.Rampage 02 CJ Provisional0Girls 19U Provisional Bracket
 606253  Falcon Park  03:00 PM  3052 Sparta B05 Premier MD/DKJ 2 vs.USA Premier 05B - SA2Boys 16U Premier 1 Bracket
 670073  Falcon Park  05:30 PM  3052 Utah Celtic FC G02 HSP MB 8 vs.Wasatch SC HSP 02G- JH1Girls 19U Provisional Bracket

  Tuesday, September 22, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 606534  Falcon Park  05:30 PM  3052 Blue Knights B06 Premier (KM) 3 vs.Avalanche Boys 06 Black SL1Boys 15U Premier 2 Bracket

  Thursday, September 24, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 606495  Falcon Park  06:45 PM  3052 Blue Knights B06 Premier (KM) 2 vs.UAFC Premier - BN 06B1Boys 15U Premier 2 Bracket

  Saturday, September 26, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 609498  Falcon Park  10:30 AM  3052 Sparta B07 GE 0 vs.La Roca- A. Bakrim White2Boys 14U Metro A Bracket
 670081  Falcon Park  12:15 PM  3052 Utah Celtic FC G02 HSP MB 3 vs.Avalanche HSP 02/04 SL2Girls 19U Provisional Bracket
 669571  Falcon Park  02:30 PM  3052 Avalanche HSP 06 Provisional SL 15 vs.HSP Impact EJR GU150Girls 15U Provisional Metro Green Bracket

  Saturday, October 03, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 670088  Falcon Park  09:45 AM  3052 Avalanche HSP 02/04 SL 6 vs.HSP Copper Mountain DP2Girls 19U Provisional Bracket
 606527  Falcon Park  12:00 PM  3052 Avalanche Boys 06 Black SL 1 vs.L30 Utah Blitzz FC B06 - Black2Boys 15U Premier 2 Bracket
 606596  Falcon Park  01:30 PM  3052 Avalanche Boys 07 Black SL 1 vs.UDA 07B White4Boys 14U Premier 2 Bracket
 670084  Falcon Park  03:10 PM  3052 Utah Celtic FC G02 HSP MB 11 vs.Rampage 02 CJ Provisional1Girls 19U Provisional Bracket

  Monday, October 05, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 606614  Falcon Park  05:30 PM  3052 Avalanche Boys 07 Black SL 5 vs.Impact NS6Boys 14U Premier 2 Bracket

  Saturday, October 10, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 669771  Falcon Park  12:30 PM  3052 Olympique Montreux Provisional 05 1 vs.Ajax UTAH FC-G06 HSP 11Girls 16U Provisional Metro Bracket
 669542  Falcon Park  02:30 PM  3052 Avalanche HSP 06 Blue SL 13 vs.AYSO METRO SLC G06 HSP - BR0Girls 15U Provisional Metro Purple Bracket

  Monday, October 12, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 608581  Falcon Park  05:30 PM  3052 Cottonwood FC B06 Red CS 3 vs.La Roca - C Pieroni4Boys 15U Division 2 Bracket

  Monday, October 19, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 609677  Falcon Park  05:30 PM  3052 Cottonwood FC B07 White RH 9 vs.Altitude SC 07B1Boys 14U Metro C Bracket

  Tuesday, October 20, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 549963  Falcon Park  05:00 PM  3052 Avalanche Boys 04 White SL 9 vs.7 Elite Academy 04B Red3Boys 17U Division 3 Bracket

  Thursday, October 22, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 608353  Falcon Park  05:30 PM  3052 Cottonwood FC B05 Red RA 0 vs.Elite FC 05B Black2Boys 16U Metro A Bracket

  Saturday, October 31, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 669777  Falcon Park  10:30 AM  3052 Olympique Montreux Provisional 05 1F vs.HSP Copper Mountain GG
Forfeited Game
0Girls 16U Provisional Metro Bracket


Printed On: Friday, September 24, 2021  11:50:37 AM