Fall 2019 SWAT Rec- North Ogden
VENUE:  Shady Lane
FIELD:  U4/U5
FIELD#:  12

  Saturday, August 24, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 167589  Shady Lane  09:00 AM  12 Jeff Brady - Maroon - North   vs.Steven Sessions - White/Red - North Girls Under 4&5 Bracket
 167125  Shady Lane  10:00 AM  12 Michael Zilles - Maroon - North   vs.Karianne Moore - Athletic Gold - North Boys Under 4&5 Bracket
 167129  Shady Lane  11:00 AM  12 Matthew/Aubree Bosen - Navy Blue - North   vs.Kurtis Warner - Orange - North Boys Under 4&5 Bracket

  Saturday, September 07, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 167595  Shady Lane  10:00 AM  12 David Orme - Raspberry - North   vs.Tyler Davis - Electric Blue - North Girls Under 4&5 Bracket
 167135  Shady Lane  11:00 AM  12 Kurtis Warner - Orange - North   vs.Garrett Hull - Varsity Gold - North Boys Under 4&5 Bracket
 167136  Shady Lane  12:00 PM  12 Karianne Moore - Athletic Gold - North   vs.Matthew/Aubree Bosen - Navy Blue - North Boys Under 4&5 Bracket

  Saturday, September 14, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 167140  Shady Lane  09:00 AM  12 Matthew/Aubree Bosen - Navy Blue - North   vs.Trevor Flint - Silver - North Boys Under 4&5 Bracket
 167599  Shady Lane  10:00 AM  12 Jeff Brady - Maroon - North   vs.Sheldon Hinkson - Lime - North Girls Under 4&5 Bracket

  Saturday, September 21, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 167151  Shady Lane  09:00 AM  12 JJ Arellano- Lime - North   vs.Tyler Roessler - Royal/White - North Boys Under 4&5 Bracket
 167150  Shady Lane  10:00 AM  12 Garrett Hull - Varsity Gold - North   vs.Trevor Flint - Silver - North Boys Under 4&5 Bracket
 167603  Shady Lane  11:00 AM  12 Tyler Davis - Electric Blue - North   vs.Sheldon Hinkson - Lime - North Girls Under 4&5 Bracket

  Saturday, September 28, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 167605  Shady Lane  09:00 AM  12 Timothy Romney - Orange - North   vs.Aaron Butler - Teal - North Girls Under 4&5 Bracket
 167607  Shady Lane  10:00 AM  12 David Orme - Raspberry - North   vs.Jeff Brady - Maroon - North Girls Under 4&5 Bracket
 167157  Shady Lane  11:00 AM  12 JJ Arellano- Lime - North   vs.Michael Zilles - Maroon - North Boys Under 4&5 Bracket
 167155  Shady Lane  12:00 PM  12 Matthew/Aubree Bosen - Navy Blue - North   vs.Katherine Wilhelmsen-Electric Blue -North Boys Under 4&5 Bracket

  Saturday, October 05, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 167611  Shady Lane  10:00 AM  12 David Orme - Raspberry - North   vs.Ryan Marietti - Purple - North Girls Under 4&5 Bracket
 167609  Shady Lane  11:00 AM  12 Timothy Romney - Orange - North   vs.Tyler Davis - Electric Blue - North Girls Under 4&5 Bracket
 167164  Shady Lane  12:00 PM  12 Trevor Flint - Silver - North   vs.Bryden Morris - Black - North Boys Under 4&5 Bracket

  Saturday, October 12, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 167615  Shady Lane  09:00 AM  12 Jeff Brady - Maroon - North   vs.Tyler Davis - Electric Blue - North Girls Under 4&5 Bracket
 167171  Shady Lane  10:00 AM  12 Karianne Moore - Athletic Gold - North   vs.Tyler Roessler - Royal/White - North Boys Under 4&5 Bracket
 167613  Shady Lane  11:00 AM  12 Sheldon Hinkson - Lime - North   vs.David Orme - Raspberry - North Girls Under 4&5 Bracket


Printed On: Saturday, May 30, 2020  4:02:37 PM