2019 Fall SCL, IRL, X-League
VENUE:  Timberline Jr. High
FIELD:  Timberline Jr East Track
FIELD#:  5

  Monday, August 19, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 139833  Timberline Jr. High  06:00 PM  5 La Roca-D Morton 6 vs.La Roca - B Ewell0Boys 9U South B Bracket

  Tuesday, August 20, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 83998  Timberline Jr. High  06:00 PM  5 La Roca-M Gates Red 6 vs.United Academy - TD G111Girls 9U South A Bracket
 84012  Timberline Jr. High  07:00 PM  5 La Roca-D Webb 0 vs.Utah Surf 11 SS6Girls 9U South A Bracket

  Wednesday, August 21, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 135877  Timberline Jr. High  06:00 PM  5 La Roca-M Gates White 0 vs.Voltage FC - GU0910Girls 9U South B Bracket

  Thursday, August 22, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 139938  Timberline Jr. High  06:00 PM  5 La Roca-J Miller 10 vs.Utah RAngers FC 12 Blue0Boys 9U South C Bracket

  Friday, August 23, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 140797  Timberline Jr. High  06:00 PM  5 La Roca-K Nydegger 0 vs.Provo Futbol Academy 1015Boys 10U South A Bracket

  Monday, August 26, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 139848  Timberline Jr. High  06:00 PM  5 La Roca-D Morton 1 vs.Utah Surf 11 RM10Boys 9U South B Bracket

  Tuesday, August 27, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 84023  Timberline Jr. High  06:00 PM  5 La Roca-D Webb 14 vs.United Academy - TD G110Girls 9U South A Bracket
 139523  Timberline Jr. High  07:00 PM  5 La Roca-K Nydegger 4 vs.Utah Surf 11 CC9Boys 9U South A Bracket

  Wednesday, August 28, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 135891  Timberline Jr. High  06:00 PM  5 La Roca-M Gates White 0 vs.Utah Storm 11- Downing9Girls 9U South B Bracket
 140806  Timberline Jr. High  07:00 PM  5 La Roca-M Hernandez 6 vs.La Roca-K Nydegger0Boys 10U South A Bracket

  Thursday, August 29, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 139946  Timberline Jr. High  06:00 PM  5 La Roca-J Miller 3 vs.Utah Storm 11- Magleby2Boys 9U South C Bracket

  Tuesday, September 03, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 84018  Timberline Jr. High  06:00 PM  5 La Roca-M Gates Red 2 vs.La Roca-D Webb1Girls 9U South A Bracket
 139527  Timberline Jr. High  07:00 PM  5 La Roca-J Milla 5 vs.Utah Rangers FC 114Boys 9U South A Bracket

  Wednesday, September 04, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 135881  Timberline Jr. High  06:00 PM  5 La Roca-M Gates White 0 vs.UCSC Northern Peaks TT Blue 117Girls 9U South B Bracket

  Thursday, September 05, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 135900  Timberline Jr. High  07:00 PM  5 La Roca-M Gates White 0 vs.La Roca - J Lloyd11Girls 9U South B Bracket

  Friday, September 06, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 140808  Timberline Jr. High  06:00 PM  5 La Roca-K Nydegger 0 vs.Utah Surf 10 DF2Boys 10U South A Bracket

  Monday, September 09, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 139853  Timberline Jr. High  06:00 PM  5 La Roca-D Morton 2 vs.Utah Surf 11 TB4Boys 9U South B Bracket
 139948  Timberline Jr. High  07:00 PM  5 La Roca-J Miller 3 vs.Rangers East 12 RR2Boys 9U South C Bracket

  Tuesday, September 10, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 84025  Timberline Jr. High  05:30 PM  5 La Roca-M Gates Red 1 vs.Utah Celtic FC 114Girls 9U South A Bracket
 139531  Timberline Jr. High  06:30 PM  5 La Roca-J Milla 3 vs.UAFC Premier - TL 11B2Boys 9U South A Bracket

  Friday, September 13, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 140816  Timberline Jr. High  06:00 PM  5 La Roca-K Nydegger 4 vs.La Roca - R Lemon2Boys 10U South A Bracket
 139969  Timberline Jr. High  07:00 PM  5 La Roca-J Miller 2 vs.UAFC - BB ‘11B0Boys 9U South C Bracket

  Monday, September 16, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 139550  Timberline Jr. High  05:30 PM  5 La Roca-J Milla 11 vs.La Roca-K Nydegger1Boys 9U South A Bracket
 139865  Timberline Jr. High  06:30 PM  5 La Roca-D Morton 2 vs.UAFC Premier - MR 12B2Boys 9U South B Bracket

  Tuesday, September 17, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 84029  Timberline Jr. High  05:30 PM  5 La Roca-M Gates Red 1 vs.Utah Surf 11 SS5Girls 9U South A Bracket
 84031  Timberline Jr. High  06:30 PM  5 La Roca-D Webb 5 vs.Utah Surf 11 LF2Girls 9U South A Bracket

  Thursday, September 19, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 136012  Timberline Jr. High  06:00 PM  5 La Roca-F Bleinat 2 vs.Utah Celtic FC 103Girls 10U South A Bracket

  Monday, September 23, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 139875  Timberline Jr. High  06:00 PM  5 La Roca-D Morton 3 vs.Shooters SC 11 GJ5Boys 9U South B Bracket

  Tuesday, September 24, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 84036  Timberline Jr. High  06:00 PM  5 La Roca-M Gates Red 1 vs.Utah Storm 11- Mexican10Girls 9U South A Bracket

  Wednesday, September 25, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 140818  Timberline Jr. High  06:00 PM  5 La Roca-M Hernandez 5 vs.Utah Surf 10 DF0Boys 10U South A Bracket

  Thursday, September 26, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 136015  Timberline Jr. High  06:00 PM  5 La Roca-F Bleinat 1 vs.UCSC Northern Peaks TT White 100Girls 10U South A Bracket

  Friday, September 27, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 84033  Timberline Jr. High  06:00 PM  5 La Roca-D Webb 1 vs.UCSC Northern Peaks TT White 115Girls 9U South A Bracket

  Monday, September 30, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 139541  Timberline Jr. High  06:00 PM  5 La Roca-J Milla 9 vs.UAFC - AJ 11B1Boys 9U South A Bracket

  Tuesday, October 01, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 139533  Timberline Jr. High  06:00 PM  5 La Roca-K Nydegger 0 vs.Utah Rangers FC 115Boys 9U South A Bracket

  Thursday, October 03, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 140831  Timberline Jr. High  06:00 PM  5 La Roca-M Hernandez 1 vs.Utah Surf 10 FS3Boys 10U South A Bracket

  Friday, October 04, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 136038  Timberline Jr. High  05:30 PM  5 La Roca-F Bleinat 1 vs.Utah Surf 10 BB2Girls 10U South A Bracket

  Tuesday, October 08, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 139538  Timberline Jr. High  06:00 PM  5 La Roca-K Nydegger 1 vs.Heber Valley SC B11 Black7Boys 9U South A Bracket

  Thursday, October 10, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 140834  Timberline Jr. High  05:50 PM  5 La Roca-M Hernandez 6 vs.Utah Storm 10- Antonino0Boys 10U South A Bracket

  Friday, October 11, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 136046  Timberline Jr. High  05:30 PM  5 La Roca-F Bleinat 3 vs.UAFC - Premier KT 10G2Girls 10U South A Bracket

  Monday, October 14, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 140837  Timberline Jr. High  05:30 PM  5 La Roca-K Nydegger 0 vs.Utah Rangers FC 107Boys 10U South A Bracket

  Tuesday, October 15, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 139547  Timberline Jr. High  05:45 PM  5 La Roca-K Nydegger 1 vs.Utah Storm 11- Wolverton5Boys 9U South A Bracket

  Friday, October 18, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 140813  Timberline Jr. High  05:30 PM  5 La Roca-M Hernandez 4 vs.Provo Futbol Academy 101Boys 10U South A Bracket


Printed On: Wednesday, January 26, 2022  7:03:12 PM