2019 Spring Impact United Rec
VENUE:  Rosecrest Elementary
FIELD:  South Field
FIELD#:  1

  Saturday, April 06, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 894065  Rosecrest Elementary  08:00 AM  1 Davies - Crestview - GU10   vs.Hewes - Canyon Rim - GU10 U10 Girls 1 Bracket
 894066  Rosecrest Elementary  09:00 AM  1 Jacobsen - Cosgriff - GU10   vs.Malmborg - Wm Penn - GU10 U10 Girls 1 Bracket
 894067  Rosecrest Elementary  10:00 AM  1 Gardiner, R. - Driggs - GU10   vs.Henriod - Bonneville - GU10 U10 Girls 1 Bracket
 894068  Rosecrest Elementary  11:00 AM  1 Moran - Beacon Heights - GU10   vs.Stoddart - Highland Park - GU10 U10 Girls 1 Bracket
 894069  Rosecrest Elementary  12:00 PM  1 Child - Upland Terrace - GU10   vs.Hubrich - Oakridge - GU10 U10 Girls 1 Bracket
 893199  Rosecrest Elementary  01:00 PM  1 Edmunds - Wm Penn - BU10   vs.Erickson, C. - Driggs - BU10 U10 Coed 1 Bracket
 894070  Rosecrest Elementary  02:00 PM  1 Scoville - Indian Hills - GU10   vs.Smith, J - Driggs - GU10 U10 Girls 1 Bracket
 894071  Rosecrest Elementary  03:00 PM  1 Bollinger - MCS - GU10   vs.Cameron - Morningside - GU10 U10 Girls 1 Bracket

  Saturday, April 13, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 894072  Rosecrest Elementary  08:00 AM  1 Smith, J - Driggs - GU10   vs.Stoddart - Highland Park - GU10 U10 Girls 1 Bracket
 894073  Rosecrest Elementary  09:00 AM  1 Bollinger - MCS - GU10   vs.Child - Upland Terrace - GU10 U10 Girls 1 Bracket
 894074  Rosecrest Elementary  10:00 AM  1 Malmborg - Wm Penn - GU10   vs.Scoville - Indian Hills - GU10 U10 Girls 1 Bracket
 894075  Rosecrest Elementary  11:00 AM  1 Hubrich - Oakridge - GU10   vs.Gardiner, R. - Driggs - GU10 U10 Girls 1 Bracket
 894076  Rosecrest Elementary  12:00 PM  1 Moran - Beacon Heights - GU10   vs.Jacobsen - Cosgriff - GU10 U10 Girls 1 Bracket
 893205  Rosecrest Elementary  01:00 PM  1 DiGregorio - Uintah - BU10   vs.Alfandre - SLC - BU10 U10 Coed 1 Bracket
 894077  Rosecrest Elementary  02:00 PM  1 Davies - Crestview - GU10   vs.Cameron - Morningside - GU10 U10 Girls 1 Bracket
 894078  Rosecrest Elementary  03:00 PM  1 Henriod - Bonneville - GU10   vs.Hewes - Canyon Rim - GU10 U10 Girls 1 Bracket

  Saturday, April 20, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 894079  Rosecrest Elementary  08:00 AM  1 Hewes - Canyon Rim - GU10   vs.Hubrich - Oakridge - GU10 U10 Girls 1 Bracket
 894080  Rosecrest Elementary  09:00 AM  1 Smith, J - Driggs - GU10   vs.Moran - Beacon Heights - GU10 U10 Girls 1 Bracket
 894082  Rosecrest Elementary  10:00 AM  1 Scoville - Indian Hills - GU10   vs.Jacobsen - Cosgriff - GU10 U10 Girls 1 Bracket
 894084  Rosecrest Elementary  11:00 AM  1 Stoddart - Highland Park - GU10   vs.Malmborg - Wm Penn - GU10 U10 Girls 1 Bracket
 894081  Rosecrest Elementary  12:00 PM  1 Henriod - Bonneville - GU10   vs.Cameron - Morningside - GU10 U10 Girls 1 Bracket
 893211  Rosecrest Elementary  01:00 PM  1 Shepherd - Crestview - BU10   vs.Kwok - Indian Hills - BU10 U10 Coed 1 Bracket
 894083  Rosecrest Elementary  02:00 PM  1 Gardiner, R. - Driggs - GU10   vs.Child - Upland Terrace - GU10 U10 Girls 1 Bracket
 894085  Rosecrest Elementary  03:00 PM  1 Davies - Crestview - GU10   vs.Bollinger - MCS - GU10 U10 Girls 1 Bracket

  Saturday, April 27, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 894086  Rosecrest Elementary  08:00 AM  1 Malmborg - Wm Penn - GU10   vs.Moran - Beacon Heights - GU10 U10 Girls 1 Bracket
 894087  Rosecrest Elementary  09:00 AM  1 Hubrich - Oakridge - GU10   vs.Cameron - Morningside - GU10 U10 Girls 1 Bracket
 894088  Rosecrest Elementary  10:00 AM  1 Jacobsen - Cosgriff - GU10   vs.Smith, J - Driggs - GU10 U10 Girls 1 Bracket
 894089  Rosecrest Elementary  11:00 AM  1 Gardiner, R. - Driggs - GU10   vs.Bollinger - MCS - GU10 U10 Girls 1 Bracket
 893217  Rosecrest Elementary  12:00 PM  1 Kwok - Indian Hills - BU10   vs.Skidmore, T - Bonneville - BU10 U10 Coed 1 Bracket
 894091  Rosecrest Elementary  01:00 PM  1 Hewes - Canyon Rim - GU10   vs.Child - Upland Terrace - GU10 U10 Girls 1 Bracket
 894090  Rosecrest Elementary  02:00 PM  1 Henriod - Bonneville - GU10   vs.Davies - Crestview - GU10 U10 Girls 1 Bracket
 894092  Rosecrest Elementary  03:00 PM  1 Stoddart - Highland Park - GU10   vs.Scoville - Indian Hills - GU10 U10 Girls 1 Bracket

  Saturday, May 04, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 894093  Rosecrest Elementary  08:00 AM  1 Cameron - Morningside - GU10   vs.Child - Upland Terrace - GU10 U10 Girls 1 Bracket
 894094  Rosecrest Elementary  09:00 AM  1 Stoddart - Highland Park - GU10   vs.Jacobsen - Cosgriff - GU10 U10 Girls 1 Bracket
 894095  Rosecrest Elementary  10:00 AM  1 Hubrich - Oakridge - GU10   vs.Davies - Crestview - GU10 U10 Girls 1 Bracket
 894096  Rosecrest Elementary  11:00 AM  1 Moran - Beacon Heights - GU10   vs.Scoville - Indian Hills - GU10 U10 Girls 1 Bracket
 894097  Rosecrest Elementary  12:00 PM  1 Bollinger - MCS - GU10   vs.Henriod - Bonneville - GU10 U10 Girls 1 Bracket
 893223  Rosecrest Elementary  01:00 PM  1 Crabill - Morningside - BU10   vs.Erickson, C. - Driggs - BU10 U10 Coed 1 Bracket
 894098  Rosecrest Elementary  02:00 PM  1 Malmborg - Wm Penn - GU10   vs.Smith, J - Driggs - GU10 U10 Girls 1 Bracket
 894099  Rosecrest Elementary  03:00 PM  1 Gardiner, R. - Driggs - GU10   vs.Hewes - Canyon Rim - GU10 U10 Girls 1 Bracket

  Saturday, May 11, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 894100  Rosecrest Elementary  08:00 AM  1 Moran - Beacon Heights - GU10   vs.Stoddart - Highland Park - GU10 U10 Girls 1 Bracket
 894101  Rosecrest Elementary  09:00 AM  1 Child - Upland Terrace - GU10   vs.Davies - Crestview - GU10 U10 Girls 1 Bracket
 894102  Rosecrest Elementary  10:00 AM  1 Jacobsen - Cosgriff - GU10   vs.Malmborg - Wm Penn - GU10 U10 Girls 1 Bracket
 894103  Rosecrest Elementary  11:00 AM  1 Hewes - Canyon Rim - GU10   vs.Bollinger - MCS - GU10 U10 Girls 1 Bracket
 894104  Rosecrest Elementary  12:00 PM  1 Scoville - Indian Hills - GU10   vs.Smith, J - Driggs - GU10 U10 Girls 1 Bracket
 893229  Rosecrest Elementary  01:00 PM  1 Pinon - Canyon Rim - BU10   vs.Stowe - Cosgriff - BU10 U10 Coed 1 Bracket
 894105  Rosecrest Elementary  02:00 PM  1 Hubrich - Oakridge - GU10   vs.Henriod - Bonneville - GU10 U10 Girls 1 Bracket
 894106  Rosecrest Elementary  03:00 PM  1 Cameron - Morningside - GU10   vs.Gardiner, R. - Driggs - GU10 U10 Girls 1 Bracket

  Saturday, May 18, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 894107  Rosecrest Elementary  08:00 AM  1 Davies - Crestview - GU10   vs.Gardiner, R. - Driggs - GU10 U10 Girls 1 Bracket
 894111  Rosecrest Elementary  09:00 AM  1 Cameron - Morningside - GU10   vs.Hewes - Canyon Rim - GU10 U10 Girls 1 Bracket
 894109  Rosecrest Elementary  10:00 AM  1 Bollinger - MCS - GU10   vs.Hubrich - Oakridge - GU10 U10 Girls 1 Bracket
 894110  Rosecrest Elementary  11:00 AM  1 Smith, J - Driggs - GU10   vs.Stoddart - Highland Park - GU10 U10 Girls 1 Bracket
 894108  Rosecrest Elementary  12:00 PM  1 Malmborg - Wm Penn - GU10   vs.Scoville - Indian Hills - GU10 U10 Girls 1 Bracket
 893235  Rosecrest Elementary  01:00 PM  1 Nitecki - Uintah - BU10   vs.Shepherd - Crestview - BU10 U10 Coed 1 Bracket
 894112  Rosecrest Elementary  02:00 PM  1 Jacobsen - Cosgriff - GU10   vs.Moran - Beacon Heights - GU10 U10 Girls 1 Bracket
 894113  Rosecrest Elementary  03:00 PM  1 Child - Upland Terrace - GU10   vs.Henriod - Bonneville - GU10 U10 Girls 1 Bracket

  Saturday, June 01, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 894115  Rosecrest Elementary  08:00 AM  1 Henriod - Bonneville - GU10   vs.Gardiner, R. - Driggs - GU10 U10 Girls 1 Bracket
 894114  Rosecrest Elementary  09:00 AM  1 Scoville - Indian Hills - GU10   vs.Jacobsen - Cosgriff - GU10 U10 Girls 1 Bracket
 894116  Rosecrest Elementary  10:00 AM  1 Smith, J - Driggs - GU10   vs.Moran - Beacon Heights - GU10 U10 Girls 1 Bracket
 894117  Rosecrest Elementary  11:00 AM  1 Child - Upland Terrace - GU10   vs.Davies - Crestview - GU10 U10 Girls 1 Bracket
 894118  Rosecrest Elementary  12:00 PM  1 Hewes - Canyon Rim - GU10   vs.Hubrich - Oakridge - GU10 U10 Girls 1 Bracket
 893241  Rosecrest Elementary  01:00 PM  1 Edmunds - Wm Penn - BU10   vs.Alfandre - SLC - BU10 U10 Coed 1 Bracket
 894119  Rosecrest Elementary  02:00 PM  1 Cameron - Morningside - GU10   vs.Bollinger - MCS - GU10 U10 Girls 1 Bracket
 894120  Rosecrest Elementary  03:00 PM  1 Stoddart - Highland Park - GU10   vs.Malmborg - Wm Penn - GU10 U10 Girls 1 Bracket


Printed On: Tuesday, November 12, 2019  6:05:49 PM