Venues
Shown below are the proposed venues for the tournament games.
Age Group Bracket
Boys Under 11 Premier
Date: 4/2,4/5,4/9,4/12,4/16,4/19,4/20,4/25,4/26,4/28,4/30,5/3,5/7,5/10,5/11,5/12,5/14,5/17,5/18,5/19,5/21,5/24
Venue: Bluffdale Park
IHC Fields
Olympic Park
Bonneville Jr. High
Weber County Fairgrounds
Woodward Park
Centerville Jr. High
Eastmont Middle
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 D1
Date: 4/2,4/6,4/9,4/13,4/16,4/18,4/20,4/27,4/30,5/3,5/4,5/5,5/7,5/9,5/11,5/12,5/14,5/16,5/17,5/21,5/23,5/26,6/4
Venue: Centerville Jr. High
Eastmont Middle
Sunnyside Park
IHC Fields
Mount Loafer Elementary
South Jordan Park
Columbia
Southwood Park
Heritage Park (NIbley)
Park City Sports Complex
Trailside Elementary
Willow Creek Park, Park City
Ecker Hill Middle
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 D2
Date: 4/2,4/6,4/9,4/14,4/16,4/19,4/27,4/28,4/30,5/2,5/5,5/6,5/7,5/12,5/14,5/19,5/21
Venue: Eastmont Middle
James E Moss
Olympus Jr. High
Olympic Park
Mueller Park
Sunnyside Park
Watkins Park
Bluffdale Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 D3
Date: 4/2,4/9,4/11,4/16,4/18,4/20,4/25,4/30,5/2,5/5,5/7,5/9,5/10,5/14,5/16,5/21
Venue: District 2 TBD
Eastmont Middle
Provo - Sertoma Park
Southwood Park
Valley Jr. High
Nebo Learning Ctr
Old Mill ES
Bluffdale Park
Monarch Meadows Park
Hidden Village
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 D4
Date: 4/1,4/2,4/8,4/9,4/15,4/16,4/29,4/30,5/5,5/6,5/7,5/9,5/13,5/14,5/16,5/17,5/18,5/20,5/21,5/25
Venue: Bonneville Jr. High
Mapleton Elementary
South Jordan Park
Deseret Peak Complex
Eastmont Middle
Valley Jr. High
Old Mill ES
Southwood Park
Village Boulevard Park
Bluffdale Park
Mid Valley
Hidden Village
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 Premier
Date: 4/2,4/9,4/15,4/16,4/21,4/27,4/30,5/3,5/7,5/11,5/12,5/13,5/14,5/18,5/21,5/23
Venue: Crescent MS
Olympic Park
Rulon Gammon Field
Bluffdale Park
Bellview Elem.
Ellison Tournament Park
JR Smith Elementary
Greens Park
Heber Valley Elem
Mapleton Elementary
White City Bear Park
Bountiful Jr. High
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 D1
Date: 4/2,4/9,4/16,4/20,4/27,4/28,4/30,5/2,5/3,5/4,5/5,5/6,5/7,5/9,5/11,5/12,5/14,5/16,5/18,5/19,5/21,5/23,5/24
Venue: Cottonwood Elem.
Ellison Tournament Park
Olympic Park
Sand Hill Park Field
Willow Pond
Healey Park
IHC Fields
Cedar Ridge ES
Central Davis JHS
Provo - Grandview Park
Stansbury HS
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 D2
Date: 4/2,4/5,4/9,4/12,4/16,4/19,4/21,4/23,4/28,4/30,5/2,5/3,5/7,5/10,5/14,5/17,5/19,5/21,5/24
Venue: Ellison Tournament Park
IHC Fields
North Star Elementary
Rosecrest
Utah School of Deaf & Blind
Crescent MS
Bluffdale Park
Elk Ridge (N Logan)
Park City High School
Highland Park
Mid Valley
Trailside Park
Rose Park Elementary
Bellview Elem.
West Field Downs
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 D3
Date: 4/2,4/9,4/11,4/16,4/18,4/23,4/26,4/29,4/30,5/2,5/3,5/4,5/5,5/7,5/9,5/10,5/14,5/16,5/17,5/18,5/21,5/23
Venue: Canyon Rimm Elementary
District 2 TBD
Vista Heights Jr. High
Westridge Elementary
Bellview Elem.
Crescent MS
Deseret Peak Complex
Foothill Elementary D7
Flat Iron Mesa Park
Provo - Grandview Park
JR Smith Elementary
Longview Elem
Pioneer Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 D4
Date: 4/2,4/9,4/15,4/16,4/22,4/25,4/27,4/29,4/30,5/6,5/7,5/13,5/14,5/20,5/21,5/24
Venue: Art Dye
Bennion Jr. High
Canyon View Junior High
Centerville City Park
Olympic Park
Canyon Rimm Elementary
North Lake Park
Mount Ogden Park
Jordan Ridge Park
Not In Use
Cottonwood Elem.
Mueller Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 Premier
Date: 4/2,4/5,4/9,4/16,4/19,4/20,4/26,4/30,5/3,5/4,5/5,5/7,5/10,5/11,5/12,5/14,5/17,5/19,5/21,5/23,5/24,5/26,6/1
Venue: Bellview Elem.
Ira Allen Field
Mountain Ridge Jr High
Crescent MS
Bluffdale Park
Ellison Tournament Park
Highland Park
IHC Fields
Monarch Meadows Park
Canyonview Park
Canyon View Junior High
White City Bear Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 D1
Date: 4/2,4/13,4/16,4/27,4/28,4/30,5/2,5/3,5/4,5/7,5/10,5/11,5/14,5/17,5/18,5/21,5/23,5/28,6/1
Venue: Barnes Park
Greens Park
Willow Pond
Rose Park Elementary
Crescent MS
Blackhawk
Grandview Park
Olympic Park
Mount Ogden Park
Nibley Elementary State SCSL
Bellview Elem.
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 D2
Date: 4/2,4/4,4/5,4/9,4/11,4/16,4/18,4/25,4/28,4/30,5/2,5/7,5/9,5/12,5/14,5/16,5/19,5/21,5/23,5/25
Venue: IHC Fields
Mapleton Elementary
Ponds Park
Weber County Fairgrounds
Bennion Jr. High
Cedar Ridge ES
Ellison Tournament Park
South Field Park
Truman Elementary
Roy West Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 D3
Date: 4/2,4/8,4/9,4/15,4/16,4/21,4/28,4/29,4/30,5/5,5/6,5/7,5/13,5/14,5/16,5/19,5/20,5/21,5/27
Venue: Art Dye
Bluffdale Park
Churchill Jr. High
Hillcrest Elementary
Wasatch Jr. High
Crescent MS
Ellison Tournament Park
Weber County Fairgrounds
Olympus Jr. High
Bellview Elem.
Green Acres
Roy West Park
Vista Heights Jr. High
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 D4
Date: 4/2,4/9,4/13,4/15,4/16,4/25,4/29,4/30,5/5,5/6,5/7,5/11,5/13,5/14,5/18,5/20,5/21
Venue: Bluffdale Park
District 2 TBD
Sunnyside Park
Sand Hill Park Field
Pioneer Park
South Jordan Park
Centerville City Park
KOA Soccer Complex
Jordan Ridge Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 Premier
Date: 4/2,4/9,4/13,4/16,4/27,4/28,4/30,5/4,5/6,5/7,5/14,5/16,5/18,5/19,5/20,5/21,5/24,5/25
Venue: Ellison Tournament Park
Mountain Ridge Jr High
White City Bear Park
Healey Park
Ponds Park
Bennion Jr. High
Highland Park
Falcon Park
Lone Peak Park (sandy)
Storm Mountain
Barnes Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 D1
Date: 4/2,4/9,4/16,4/19,4/21,4/26,4/30,5/3,5/5,5/7,5/9,5/10,5/13,5/14,5/17,5/19,5/21,5/24
Venue: Bellview Elem.
Bluffdale Park
District 5 TBD
Rulon Gammon Field
West Stadium Park
Olympic Park
Rocky Mtn. Middle
Park City Sports Complex
Olympus Jr. High
Pioneer Park
Ellison Tournament Park
Rose Park Elementary
Falcon Park
Greens Park
Trailside Park
Wasatch Jr. High
Park City High School
Lone Peak Park (sandy)
Rosecrest
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 D2
Date: 4/2,4/7,4/9,4/14,4/16,4/23,4/26,4/28,4/30,5/5,5/7,5/9,5/12,5/14,5/19,5/20,5/21,5/23,5/25
Venue: Art Dye
Bellview Elem.
Canyon View Junior High
Ellison Tournament Park
Green Acres
Flat Iron Mesa Park
Lone Peak Park (sandy)
Willow Pond
Spring Creek
Butler Elementary
KOA Soccer Complex
Rose Park Elementary
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 D3
Date: 4/1,4/2,4/9,4/14,4/15,4/16,4/25,4/29,4/30,5/6,5/7,5/10,5/13,5/14,5/17,5/18,5/21,5/25
Venue: Monarch Meadows Park
American Fork Jr
Bellview Elem.
Bennion Jr. High
Deseret Peak Complex
District 2 TBD
Art Dye
Crescent MS
Cedar Ridge ES
Butler Elementary
Churchill Jr. High
Falcon Park
Ponds Park
Flat Iron Mesa Park
Bonneville Jr. High
Lone Peak Park (sandy)
Stansbury ES
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 D4
Date: 4/1,4/2,4/8,4/9,4/15,4/16,4/23,4/29,4/30,5/5,5/6,5/7,5/9,5/10,5/11,5/13,5/14,5/17,5/18,5/19,5/20,5/21,5/24,5/25
Venue: Falcon Park
North Lake Park
Olympic Park
Rosecrest
Bluffdale Park
Ponds Park
Salem Loafer View Park
Bellview Elem.
TBD
Sunnyside Park
Spanish Fork High School
Blackhawk
Bountiful Jr. High
Ira Allen Field
DATC
Greens Park
Mueller Park
Lone Peak Park (sandy)
Mapleton Elementary
Hobble Creek Elementary
Rose Park Elementary
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 D5
Date: 4/1,4/2,4/8,4/14,4/15,4/16,4/20,4/22,4/29,4/30,5/2,5/6,5/7,5/11,5/13,5/14,5/16,5/17,5/18,5/19,5/20,5/21,5/23,5/26
Venue: Bountiful Jr. High
Cedar Ridge ES
Kennedy Jr High
Sand Hill Park Field
Park City Sports Complex
Bennion Jr. High
District 5 TBD
Truman Elementary
Provo - Grandview Park
District 2 TBD
Trailside Park
Park City High School
Brackets: All Brackets

Boys Under 15
Date: 4/16,4/18,4/25,4/30,5/7,5/9,5/14,5/16,5/21,5/23
Venue: Bountiful Jr. High
Jordan Ridge Park
Willow Pond
Butler Elementary
Kennedy Jr High
South Jordan Park
DATC
Highland High School
Rose Park Elementary
Flat Iron Mesa Park
Ponds Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 17
Date: 4/11,4/16,4/18,4/25,4/30,5/2,5/7,5/9,5/14,5/16,5/21,5/25
Venue: James E Moss
Bonneville Jr. High
Lehi High School
Lone Peak HS
Bountiful Jr. High
Hyrum Soccer Complex
Art Dye
District 5 TBD
Rosecrest
Brackets: All Brackets

Boys Under 18
Date: 4/9,4/16,4/18,4/22,4/25,4/29,4/30,5/2,5/7,5/9,5/14,5/16,5/19,5/20,5/21
Venue: Flat Iron Mesa Park
Butler Elementary
Lone Peak Park (sandy)
White City Bear Park
Murray Park
Falcon Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 Premier
Date: 3/26,3/29,4/2,4/5,4/9,4/12,4/15,4/16,4/19,4/26,4/30,5/2,5/3,5/5,5/7,5/10,5/12,5/17
Venue: Kent Smith Park
Provo - Sertoma Park
Millennium Park
Southwood Park
Eastmont Middle
Cemetery Field
Centerville Jr. High
Elk Ridge (N Logan)
Woodward Park
Vae View
Hidden Village
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 D1
Date: 3/26,3/30,4/2,4/6,4/9,4/13,4/16,4/19,4/20,4/27,5/4,5/5,5/7,5/11,5/12,5/14,6/7
Venue: Bluffdale Park
Columbia
Eastmont Middle
Cemetery Field
Freedom Hills Park
Sunnyside Park
Millennium Park
Canyon Rimm Elementary
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 D2
Date: 3/31,4/2,4/7,4/9,4/13,4/14,4/16,4/22,4/23,4/28,4/30,5/5,5/7,5/12,5/14,5/17,5/19,5/21
Venue: Hooper North Park
Centennial Park (south)
Deseret Peak Complex
Eastmont Middle
Old Mill ES
South Jordan Park
Bonneville Jr. High
Olympic Park
Mapleton Elementary
Olympus Jr. High
Trailside Elementary
Park City Sports Complex
Columbia
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 D3
Date: 4/2,4/4,4/9,4/11,4/16,4/18,4/20,4/25,4/30,5/2,5/7,5/9,5/14,5/16,5/18,5/21,5/23
Venue: Bonneville Jr. High
Eastmont Middle
Old Mill ES
Southwood Park
Village Boulevard Park
Olympus Jr. High
Canyonview Park
Freedom Hills Park
Mueller Park
Bluffdale Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 Premier 1
Date: 3/26,3/30,4/2,4/6,4/9,4/11,4/13,4/16,4/18,4/25,4/27,4/30,5/2,5/5,5/7,5/11,5/12
Venue: Cemetery Field
Centerville Jr. High
Central Davis JHS
Ellison Tournament Park
Bellview Elem.
Crescent MS
Barnes Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 Premier 2
Date: 3/26,3/30,4/2,4/6,4/9,4/13,4/16,4/25,4/28,4/30,5/2,5/4,5/7,5/11,5/19,5/23
Venue: Greens Park
Ira Allen Field
Cottonwood Elem.
Ellison Tournament Park
Cedar Ridge ES
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 D1
Date: 3/26,3/30,3/31,4/2,4/7,4/9,4/14,4/16,4/21,4/22,4/28,4/30,5/2,5/3,5/4,5/5,5/6,5/7,5/9,5/10,5/11,5/12,5/14,5/16,5/19,5/21,5/23
Venue: American Fork Jr
Bluffdale Park
Crescent MS
Rulon Gammon Field
Central Davis JHS
Sandridge (Roy-Upper)
Bellview Elem.
McGriff
Heritage Park (NIbley)
Ellison Tournament Park
Mid Valley
Churchill Jr. High
Flat Iron Mesa Park
Park City High School
Trailside Park
Nibley Elementary State SCSL
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 D2
Date: 3/31,4/2,4/7,4/9,4/14,4/16,4/21,4/28,4/30,5/3,5/5,5/6,5/7,5/12,5/14,5/17,5/19,5/21
Venue: Kaysville JHS
Longview Elem
Salem Loafer View Park
South Jordan Park
Bellview Elem.
Bountiful Jr. High
Canyon Rimm Elementary
Cemetery Field
North Lake Park
Cottonwood Elem.
Crescent MS
JR Smith Elementary
Willow Pond
Elk Ridge (N Logan)
Heber Valley Elem
Barnes Park
Spanish Fork High School
Cub River Sports
Olympic Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 D3
Date: 4/1,4/2,4/8,4/9,4/15,4/16,4/23,4/26,4/29,4/30,5/4,5/6,5/7,5/13,5/14,5/17,5/18,5/20,5/21
Venue: American Fork Jr
Crescent MS
Utah School of Deaf & Blind
Bellview Elem.
Healey Park
Flat Iron Mesa Park
North Star Elementary
Aspen Elementary
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 D4
Date: 4/1,4/2,4/9,4/15,4/16,4/29,4/30,5/3,5/6,5/7,5/10,5/13,5/14,5/16,5/19,5/20,5/21,5/23,5/25,5/26,5/27
Venue: Bellview Elem.
Churchill Jr. High
Deseret Peak Complex
Sand Hill Park Field
Crescent MS
Foothill Elementary D7
Heritage Park (NIbley)
Highland Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 Premier 1
Date: 3/29,4/2,4/5,4/12,4/16,4/19,4/23,4/26,4/30,5/2,5/4,5/7,5/9,5/10,5/12
Venue: Bellview Elem.
Crescent MS
Sandridge (Roy-Upper)
Ellison Tournament Park
Central Davis JHS
Cemetery Field
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 Premier 2
Date: 3/29,3/31,4/12,4/16,4/19,4/20,4/23,4/26,4/28,4/30,5/3,5/4,5/7,5/9,5/14
Venue: Bountiful Jr. High
Not In Use
Hogan Fields at Ben Lomand High School
Bluffdale Park
South Field Park
Rosecrest
JR Smith Elementary
River Heights Elementary
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 D1
Date: 3/26,3/30,4/2,4/6,4/9,4/13,4/16,4/18,4/20,4/23,4/25,4/27,4/28,4/30,5/2,5/4,5/6,5/7,5/9,5/11,5/12,5/13,5/14,5/18,5/21,5/25
Venue: Cemetery Field
Kaysville JHS
Canyon View Junior High
Central Davis JHS
Deseret Peak Complex
Pioneer Park
Bellview Elem.
Ira Allen Field
Salem Loafer View Park
Crescent MS
Ellison Tournament Park
Olympic Park
Willow Pond
Greens Park
Barnes Park
Hobble Creek Elementary
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 D2
Date: 4/2,4/7,4/9,4/14,4/16,4/28,4/30,5/2,5/5,5/7,5/10,5/12,5/13,5/14,5/17,5/19,5/21,5/23,5/24,6/2,6/4
Venue: Barnes Park
Crescent MS
Ellison Tournament Park
Highland Park
Jordan Ridge Park
Sand Hill Park Field
Art Dye
Bellview Elem.
Cedar Ridge ES
Cemetery Field
Rose Park Elementary
Kaysville Jr. High
Smooth Canyon
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 D3
Date: 4/2,4/15,4/16,4/23,4/30,5/2,5/4,5/6,5/7,5/13,5/14,5/17,5/19,5/20,5/21,5/24
Venue: Bountiful Jr. High
Grandview Park
Willow Pond
Bluffdale Park
Park City High School
Wasatch Jr. High
Park City Sports Complex
Trailside Park
Rosecrest
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 D4
Date: 4/1,4/2,4/15,4/16,4/22,4/29,4/30,5/2,5/6,5/7,5/10,5/12,5/13,5/14,5/16,5/20,5/21,5/23,5/24
Venue: Barnes Park
Bountiful Jr. High
Central Davis JHS
Monarch Meadows Park
Ellison Tournament Park
Rose Park Elementary
South Field Park
JR Smith Elementary
Sunnyside Park
Rosecrest
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 Premier 1
Date: 3/26,3/30,4/2,4/6,4/13,4/14,4/16,4/25,4/26,4/27,4/30,5/2,5/3,5/4,5/5,5/7,5/9,5/10,5/11
Venue: Lone Peak Park (sandy)
Mills Park
Bellview Elem.
Healey Park
Central Davis JHS
Falcon Park
Ellison Tournament Park
Flat Iron Mesa Park
Crescent MS
Ponds Park
White City Bear Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 Premier 2
Date: 3/26,4/2,4/7,4/9,4/13,4/16,4/20,4/23,4/27,4/30,5/4,5/5,5/7,5/9,5/11,5/13
Venue: Highland Park
Ira Allen Field
Cemetery Field
Willow Pond
Cedar Ridge ES
Mapleton Elementary
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 D1
Date: 3/26,3/30,4/2,4/6,4/7,4/9,4/12,4/13,4/14,4/16,4/18,4/20,4/21,4/25,4/26,4/28,4/30,5/3,5/4,5/6,5/7,5/9,5/10,5/11,5/12,5/14,5/16,5/18,5/25
Venue: American Fork Jr
Sunnyside Park
White City Bear Park
Hooper North Park
Rose Park Elementary
Weber County Fairgrounds
Crescent MS
North Star Elementary
Flat Iron Mesa Park
Bellview Elem.
Cedar Ridge ES
South Davis Jr. High
Bluffdale Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 D2
Date: 4/2,4/6,4/7,4/9,4/14,4/16,4/18,4/21,4/28,4/30,5/2,5/4,5/5,5/7,5/9,5/10,5/12,5/14,5/19,5/21,5/24,5/25
Venue: Canyon View Junior High
North Lake Park
Ponds Park
Utah School of Deaf & Blind
Pioneer Park
Cemetery Field
Healey Park
Weber County Fairgrounds
Rose Park Elementary
Park City Sports Complex
Kaysville JHS
Trailside Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 D3
Date: 4/2,4/9,4/16,4/23,4/28,4/29,4/30,5/2,5/7,5/10,5/14,5/16,5/21,5/23
Venue: Bluffdale Park
Churchill Jr. High
Crescent MS
DATC
Deseret Peak Complex
Jordan Ridge Park
Ponds Park
South Field Park
Bellview Elem.
Kearns Jr. High
Ellison Tournament Park
Healey Park
South Jordan Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 D4
Date: 4/2,4/11,4/16,4/18,4/30,5/2,5/7,5/9,5/14,5/16,5/21,5/23,5/27
Venue: Crescent MS
Sunnyside Park
North Star Elementary
Bellview Elem.
KOA Soccer Complex
South Davis Jr. High
Butler Elementary
Rose Park Elementary
Lone Peak Park (sandy)
Rosecrest
Bluffdale Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 15 Premier 1
Date: 3/26,4/2,4/5,4/9,4/12,4/16,4/19,4/26,4/28,4/30,5/2,5/3,5/7,5/10
Venue: Centerville Jr. High
Lone Peak Park (sandy)
Storm Mountain
Ellison Tournament Park
Central Davis JHS
White City Bear Park
Park City Sports Complex
Trailside Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 15 Premier 2
Date: 3/26,4/5,4/7,4/15,4/16,4/19,4/22,4/25,4/26,4/27,4/30,5/3,5/4,5/7,5/9,5/10
Venue: Aspen Elementary
South Jordan Park
Jordan Ridge Park
Cedar Ridge ES
Cemetery Field
Sky View High School
Roy West Park
Mountain Crest High School
Brackets: All Brackets

Girls Under 15 D1
Date: 3/26,3/29,3/30,4/2,4/5,4/6,4/9,4/13,4/16,4/18,4/20,4/26,4/27,4/28,4/30,5/2,5/4,5/5,5/7,5/9,5/10,5/11,5/12,5/14,5/16,5/17
Venue: Utah School of Deaf & Blind
Weber County Fairgrounds
Greens Park
Highland Park
Bluffdale Park
Central Davis JHS
Not In Use
Ellison Tournament Park
Park City Sports Complex
Rosecrest
Lone Peak Park (sandy)
Murray Park Ice Rink
Butler Elementary
JR Smith Elementary
Park City High School
Trailside Park
Willow Pond
Olympic Park
Storm Mountain
Central Davis Jr High
Brackets: All Brackets

Girls Under 15 D2
Date: 4/2,4/7,4/9,4/16,4/26,4/27,4/28,4/30,5/2,5/5,5/7,5/12,5/14,5/16,5/21
Venue: Ellison Tournament Park
Sunnyside Park
Canyon View Junior High
North Star Elementary
IHC Fields
Bellview Elem.
Lone Peak Park (sandy)
DATC
Crescent MS
Ponds Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 15 D3
Date: 4/2,4/11,4/16,4/25,4/28,4/30,5/2,5/7,5/9,5/10,5/12,5/14,5/16,5/19,5/21,5/23,5/24,5/25
Venue: Ellison Tournament Park
Greens Park
Jordan Ridge Park
Rosecrest
Salem Loafer View Park
Utah School of Deaf & Blind
Lone Peak Park (sandy)
James E Moss
KOA Soccer Complex
Canyon View Junior High
Falcon Park
North Lake Park
Butler Elementary
Central Davis JHS
South Jordan Park
Spanish Fork High School
Monarch Meadows Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 16 Premier 1
Date: 3/26,3/30,4/2,4/6,4/9,4/13,4/16,4/18,4/20,4/21,4/28,4/30,5/2,5/3,5/4,5/7,5/9,5/11
Venue: IHC Fields
Mills Park
White City Bear Park
Ellison Tournament Park
South Davis Jr. High
Falcon Park
Lone Peak Park (sandy)
Butler Elementary
Brackets: All Brackets

Girls Under 16 Premier 2
Date: 3/31,4/1,4/2,4/9,4/14,4/16,4/21,4/23,4/27,4/30,5/2,5/4,5/5,5/7,5/11,5/12
Venue: Central Davis JHS
Churchill Jr. High
Rosecrest
Aspen Elementary
Highland Park
Ellison Tournament Park
Mountain Crest
Cedar Ridge ES
Hyrum Soccer Complex
Brackets: All Brackets

Girls Under 16 D1
Date: 3/26,4/2,4/5,4/7,4/9,4/11,4/12,4/15,4/16,4/19,4/21,4/26,4/27,4/28,4/30,5/3,5/4,5/7,5/10,5/11,5/13,5/14,5/16,5/18,5/21,5/23,5/25,5/27
Venue: Murray Park Ice Rink
Aspen Elementary
Bellview Elem.
Cedar City HS
Mount Ogden Park
Rocky Mtn. Middle
Rose Park Elementary
North Star Elementary
Centerville Jr. High
Ponds Park
Sunnyside Park
South Davis Jr. High
Hyrum Soccer Complex
Mills Park
Ellison Tournament Park
Flat Iron Mesa Park
Liahona Preparatory Academy
Storm Mountain
Butler Elementary
Lone Peak Park (sandy)
Falcon Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 16 D2
Date: 3/31,4/2,4/7,4/9,4/14,4/16,4/22,4/23,4/28,4/30,5/5,5/6,5/7,5/12,5/14,5/18,5/19,5/21,5/26
Venue: Greens Park
Cemetery Field
Lone Peak Park (sandy)
Canyon View Junior High
Ira Allen Field
Storm Mountain
TBD
Salem Loafer View Park
Hobble Creek Elementary
Brackets: All Brackets

Girls Under 16 D3
Date: 3/28,4/2,4/4,4/9,4/11,4/16,4/23,4/25,4/30,5/2,5/4,5/7,5/9,5/11,5/12,5/14,5/16,5/19,5/21,5/23
Venue: Bonneville Jr. High
Ellison Tournament Park
South Davis Jr. High
Rosecrest
Mills Park
Spanish Fork High School
Salem Loafer View Park
Highland Park
Bluffdale Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 17 Premier 1
Date: 4/2,4/5,4/9,4/12,4/16,4/19,4/20,4/26,4/30,5/3,5/7
Venue: Lone Peak Park (sandy)
Ponds Park
Timpanogos High School
Centerville Jr. High
White City Bear Park
Storm Mountain
Brackets: All Brackets

Girls Under 17 Premier 2
Date: 4/2,4/5,4/9,4/12,4/14,4/16,4/19,4/26,4/30,5/2,5/3,5/5,5/7,5/10,5/12,5/19,5/24
Venue: Ponds Park
Utah School of Deaf & Blind
Cemetery Field
Ellison Tournament Park
Lone Peak Park (sandy)
DATC
Falcon Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 17 D1
Date: 4/2,4/7,4/13,4/14,4/16,4/20,4/25,4/27,4/30,5/4,5/6,5/7,5/11,5/13,5/17,5/18,5/21,5/23
Venue: Bonneville Jr. High
Grandview Park
Sunnyside Park
Flat Iron Mesa Park
Murray Park
Olympic Park
Greens Park
Canyon View Junior High
North Star Elementary
Deseret Peak Complex
Mount Ogden Park
Lone Peak Park (sandy)
Cedar Ridge ES
Brackets: All Brackets

Girls Under 17 D2
Date: 4/2,4/14,4/16,4/26,4/28,4/30,5/5,5/7,5/9,5/10,5/12,5/14,5/17,5/21
Venue: Jordan Ridge Park
Park City Sports Complex
Hunter High School
Roy West Park
Grandview Park
Park City High School
Trailside Park
Mount Ogden Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 18 Premier 1
Date: 3/26,4/2,4/5,4/7,4/9,4/13,4/16,4/20,4/21,4/23,4/25,4/26,4/27,4/28,4/29,4/30,5/4,5/5,5/7,5/10,5/11
Venue: White City Bear Park
Cemetery Field
Ellison Tournament Park
Storm Mountain
Park City Sports Complex
Lone Peak Park (sandy)
North Lake Park
Greens Park
Park City High School
Olympic Park
TBD
Brackets: All Brackets

Girls Under 18 Premier 2
Date: 4/2,4/6,4/9,4/14,4/15,4/16,4/20,4/23,4/27,4/28,4/30,5/3,5/4,5/5,5/6,5/7,5/10,5/11,5/12,5/14,5/21
Venue: Ellison Tournament Park
Ponds Park
Timpanogos High School
Storm Mountain
Lone Peak Park (sandy)
Flat Iron Mesa Park
Hyrum Soccer Complex
Central Davis JHS
Brackets: All Brackets

Girls Under 18 D1
Date: 3/26,3/29,4/2,4/5,4/9,4/12,4/14,4/16,4/19,4/21,4/23,4/25,4/26,4/28,4/30,5/3,5/5,5/7,5/10,5/11,5/13,5/18,5/24,5/31
Venue: Hunter High School
Kennedy Jr High
Murray Park
Salem Loafer View Park
Centerville Jr. High
Monarch Meadows Park
Bonneville Jr. High
Ellison Tournament Park
Spanish Fork High School
Mills Park
Orchard Hills Complex
Central Davis JHS
Highland Park
Brackets: All Brackets