Venues
Shown below are the proposed venues for the tournament games.
Age Group Bracket
Boys 9U North Red
Date: 3/26,4/9,4/13,4/16,4/20,4/23,4/26,4/27,4/29,4/30,5/4,5/7,5/11,5/16,5/18
Venue: Bountiful Jr. High
Angel Street Complex
Legacy Events Center
Elk Ridge (N Logan)
McCall Park
Blackhawk
Weber County Fairgrounds
La Roca Park
Ellison Park
Brackets: All Brackets

Boys 9U North White
Date: 3/27,4/8,4/10,4/13,4/16,4/17,4/20,4/24,4/25,4/27,5/1,5/4,5/8,5/9,5/11,5/15
Venue: Legacy Events Center
Angel Street Complex
JC Park
Bountiful Jr. High
Romrell Park
Ellison Park
Brackets: All Brackets

Boys 9U North Blue 1
Date: 3/28,4/11,4/13,4/18,4/20,4/22,4/25,4/27,4/30,5/1,5/2,5/3,5/4,5/11,5/14,5/16,5/17,5/18
Venue: Bountiful Jr. High
Angel Street Complex
Legacy Events Center
Brigham City Sports Complex
JC Park
McCall Park
Meadow Park
Weber County Fairgrounds
Brackets: All Brackets

Boys 9U North Blue 2
Date: 4/12,4/13,4/19,4/20,4/25,4/26,4/27,5/3,5/4,5/5,5/8,5/10,5/11,5/13,5/14,5/17,5/18
Venue: Angel Street Complex
Ellison Park
North Steed
Legacy Events Center
La Roca Park
Romrell Park
Brackets: All Brackets

Boys 9U North Green
Date: 3/26,3/27,4/6,4/10,4/13,4/15,4/17,4/19,4/20,4/23,4/24,4/27,4/29,5/1,5/2,5/4,5/7,5/8,5/11,5/13,5/14,5/15,5/18
Venue: Bountiful Jr. High
Legacy Events Center
Brigham City Sports Complex
Angel Street Complex
Ellison Park
Mount Ogden Park
Weber County Fairgrounds
La Roca Park
Brackets: All Brackets

Boys 9U Metro Red
Date: 3/18,4/8,4/10,4/12,4/13,4/15,4/19,4/20,4/22,4/24,4/27,4/29,5/4,5/6,5/11,5/13,5/20
Venue: Autumn Hills Park
Copperview ES
Rosecrest
Spring Lane Elementary
Millcreek Activity Center
USA United Soccer Center
Deseret Peak Complex
Bonneville Jr. High
Brackets: All Brackets

Boys 9U Metro White1
Date: 3/19,3/23,3/26,4/9,4/13,4/16,4/20,4/27,4/30,5/1,5/4,5/7,5/11,5/18
Venue: Oquirrh Elementary
Copperview ES
Plymouth Elem
Rosecrest
Spring Lane Elementary
Bonneville Jr. High
Butler M.S.
Brackets: All Brackets

Boys 9U Metro White 2
Date: 3/16,3/20,3/27,4/10,4/17,4/24,4/25,5/1,5/8,5/10,5/15,5/16,5/18,5/22
Venue: Spring Lane Elementary
Autumn Hills Park
Liberty Elementary
Oquirrh Elementary
Copperview ES
Jordan Ridge ES
Truman Elementary
Brackets: All Brackets

Boys 9U Metro Blue 1
Date: 3/18,3/20,3/23,3/25,4/2,4/5,4/13,4/17,4/20,4/23,4/27,5/4,5/10,5/11,5/18
Venue: Copperview ES
Midvalley E.S.
Rosecrest
Millcreek Activity Center
West Jordan Complex
Willow Creek Park, Park City
Brackets: All Brackets

Boys 9U Metro Blue 2
Date: 3/16,3/19,3/21,3/23,4/11,4/13,4/16,4/18,4/20,4/27,4/30,5/1,5/4,5/11,5/18
Venue: Midvalley E.S.
Rowland Hall Steiner Complex
Copperview ES
Autumn Hills Park
Bonneville Jr. High
Country Crossing
Southland Elementary
Spring Lane Elementary
Brackets: All Brackets

Boys 9U Metro Green 1
Date: 3/16,3/20,3/23,4/6,4/10,4/13,4/17,4/20,4/24,4/27,5/1,5/4,5/8,5/11,5/13,5/15,5/18,5/23
Venue: Rowland Hall Steiner Complex
Copperview ES
Bluffdale Elementary
Butler M.S.
West Jordan Complex
Country Crossing
Farnsworth Elementary
Sterling Elementary
Willow Creek Park, Park City
Arches Park
Brackets: All Brackets

Boys 9U Metro Green 2
Date: 3/16,3/19,3/23,4/3,4/13,4/15,4/20,4/27,4/29,5/4,5/6,5/8,5/9,5/11,5/18
Venue: Copper Canyon Elem (WJ)
Bluffdale Elementary
Butler M.S.
Country Crossing
Rosecrest
Galena Hills Park
Copperview ES
Brackets: All Brackets

Boys 9U Metro Green 3
Date: 3/18,3/23,4/8,4/12,4/13,4/15,4/17,4/20,4/22,4/26,4/27,5/1,5/4,5/6,5/10,5/11,5/13,5/14,5/17,5/18
Venue: Liberty Elementary
Copper Canyon Elem (WJ)
Bonneville Jr. High
Deseret Peak Complex
Millcreek Activity Center
Rosecrest
Spring Lane Elementary
TBD - Metro
Granite Park Jr. High
Southland Elementary
Willow Creek Park, Park City
Brackets: All Brackets

Boys 9U South Red
Date: 3/16,3/18,3/19,3/21,3/23,3/25,3/27,4/8,4/13,4/20,4/27,5/4,5/9,5/11,5/18
Venue: Lehi Family Park
American Fork Jr
Geneva Elementary
Harvest Elementary
Springside E.S.
Lakeridge Jr High
Cobblestone
Brackets: All Brackets

Boys 9U South White 1
Date: 3/16,3/18,3/19,3/23,4/8,4/13,4/20,4/27,5/4,5/11,5/18
Venue: Canyon Elementary School
Lehi Family Park
Mountain Ridge Jr High
Geneva Elementary
Lakeridge Jr High
Cobblestone
Spanish Fork Sports Park
Brackets: All Brackets

Boys 9U South White 2
Date: 3/16,3/20,3/23,4/13,4/20,4/27,5/4,5/11,5/18
Venue: Canyon Elementary School
Vista Heights Jr. High
Deerfield Elementary
Lehi Family Park
Maple Ridge
Mountain Ridge Jr High
Spanish Fork Sports Park
Springside E.S.
Saratoga Shores ES
Brookhaven Elementary School
Brackets: All Brackets

Boys 9U South Blue 1
Date: 3/16,3/19,3/23,3/25,3/26,4/9,4/10,4/11,4/13,4/16,4/20,4/24,4/26,4/27,5/4,5/11,5/17,5/18
Venue: Harvest Elementary
Geneva Elementary
Mountain Ridge Jr High
Saratoga Shores ES
American Fork Jr
Grovecrest
Brookhaven Elementary School
American Preparatory Academy
Vista Heights Jr. High
Pleasant Grove Jr. High
Spanish Fork Sports Park
Brackets: All Brackets

Boys 9U South Blue 2
Date: 3/16,3/23,4/13,4/20,4/27,5/1,5/2,5/4,5/11,5/18
Venue: Snow College Complex
Springside E.S.
Lakeridge Jr High
Vista Heights Jr. High
Provo - Sertoma Park
Cobblestone
Harvest Elementary
Saratoga Shores ES
Brookhaven Elementary School
Brackets: All Brackets

Boys 9U South Green 1
Date: 3/16,3/21,3/23,3/28,4/11,4/13,4/17,4/19,4/20,4/27,5/4,5/11,5/18
Venue: Harvest Elementary
Lehi Family Park
Maple Ridge
Deerfield Elementary
Mountain Ridge Jr High
American Preparatory Academy
Geneva Elementary
Cobblestone
Spanish Fork Sports Park
Brackets: All Brackets

Boys 9U South Green 2
Date: 3/16,3/19,3/20,3/23,3/27,3/28,4/10,4/13,4/17,4/20,4/27,5/3,5/4,5/11,5/18
Venue: Harvest Elementary
Lehi Family Park
Springside E.S.
Saratoga Shores ES
Maple Ridge
Vista Heights Jr. High
Brookhaven Elementary School
Provo - Sertoma Park
Vineyard Grove Park
Cobblestone
Spanish Fork Sports Park
Brackets: All Brackets

Boys 10U North Red
Date: 4/8,4/13,4/15,4/20,4/22,4/23,4/24,4/26,4/27,4/29,5/1,5/2,5/3,5/4,5/5,5/7,5/11,5/13,5/14,5/17,5/18
Venue: Angel Street Complex
Brigham City Sports Complex
Elk Ridge (N Logan)
Emma Russel
Legacy Events Center
La Roca Park
Weber County Fairgrounds
Mount Eyrie Park
Brackets: All Brackets

Boys 10U North White 1
Date: 4/9,4/13,4/16,4/18,4/20,4/23,4/27,4/30,5/4,5/8,5/9,5/11,5/14,5/16,5/18
Venue: JC Park
Legacy Events Center
Ellison Park
Elk Ridge (N Logan)
Weber County Fairgrounds
Cedar Ridge ES
Morgan MS
Brackets: All Brackets

Boys 10U North White 2
Date: 3/28,4/11,4/13,4/18,4/20,4/22,4/25,4/27,4/29,5/2,5/4,5/7,5/10,5/11,5/13,5/16,5/18,6/1
Venue: Legacy Events Center
Angel Street Complex
Ellison Park
North Steed
Hyrum Soccer Complex
Weber County Fairgrounds
Morgan MS
La Roca Park
Brackets: All Brackets

Boys 10U North Blue 1
Date: 4/8,4/9,4/13,4/15,4/16,4/17,4/20,4/22,4/27,4/29,5/4,5/9,5/11,5/13,5/14,5/16,5/17,5/18,5/23
Venue: Ellison Park
Emma Russel
Bountiful Jr. High
Elk Ridge (N Logan)
Millville South Park SCSL
New Park
Weber County Fairgrounds
Angel Street Complex
Brackets: All Brackets

Boys 10U North Blue 2
Date: 4/9,4/13,4/16,4/20,4/23,4/27,4/30,5/2,5/4,5/7,5/8,5/9,5/11,5/14,5/15,5/18
Venue: Angel Street Complex
Ellison Park
Legacy Events Center
McCall Park
Romrell Park
Meadow Park
Weber County Fairgrounds
Brackets: All Brackets

Boys 10U North Green 1
Date: 4/11,4/13,4/18,4/20,4/25,4/27,5/1,5/2,5/4,5/7,5/9,5/11,5/16,5/18
Venue: Angel Street Complex
Legacy Events Center
JC Park
Morgan MS
Romrell Park
Brackets: All Brackets

Boys 10U North Green 2
Date: 3/27,3/28,4/8,4/10,4/12,4/13,4/17,4/18,4/20,4/24,4/26,4/27,4/30,5/4,5/9,5/11,5/13,5/16,5/18
Venue: Legacy Events Center
Bountiful Jr. High
Brigham City Sports Complex
JC Park
McCall Park
Ellison Park
Angel Street Complex
Brackets: All Brackets

Boys 10U Metro Red 1
Date: 3/21,3/23,3/28,4/11,4/13,4/18,4/20,4/25,4/27,5/2,5/4,5/8,5/15
Venue: Copperview ES
Rosecrest
Spring Lane Elementary
Brackets: All Brackets

Boys 10U Metro Red 2
Date: 3/18,3/19,3/20,3/22,3/30,4/8,4/11,4/13,4/18,4/20,4/24,4/27,4/30,5/2,5/3,5/4,5/7,5/9,5/10,5/11,5/13,5/14,5/16,5/18,5/31
Venue: Liberty Elementary
Autumn Hills Park
Riverside Elem WJ
Copperview ES
Farnsworth Elementary
Oquirrh Elementary
Willow Creek Park, Park City
Brackets: All Brackets

Boys 10U Metro White 1
Date: 3/16,3/21,3/23,3/26,4/8,4/11,4/13,4/18,4/20,4/24,4/25,4/27,5/2,5/4,5/9,5/11,5/18
Venue: Rowland Hall Steiner Complex
Copperview ES
Autumn Hills Park
Oquirrh Elementary
Arches Park
Butler M.S.
Brackets: All Brackets

Boys 10U Metro White 2
Date: 3/20,3/26,4/3,4/9,4/10,4/13,4/17,4/20,4/24,4/27,5/1,5/2,5/4,5/7,5/8,5/11,5/15,5/18
Venue: Copperview ES
Deseret Peak Complex
Rosecrest
Jordan Ridge ES
Sterling Elementary
Willow Creek Park, Park City
Brackets: All Brackets

Boys 10U Metro Blue 1
Date: 3/16,3/19,3/25,4/8,4/9,4/13,4/16,4/18,4/20,4/23,4/27,4/30,5/4,5/8,5/11,5/18
Venue: Rowland Hall Steiner Complex
Copperview ES
Liberty Elementary
Autumn Hills Park
Arches Park
Spring Lane Elementary
Sterling Elementary
Bonneville Jr. High
Brackets: All Brackets

Boys 10U Metro Blue 2
Date: 3/23,3/26,4/5,4/8,4/13,4/15,4/20,4/22,4/27,4/30,5/4,5/11,5/13,5/15,5/18
Venue: Autumn Hills Park
Butler M.S.
Copperview ES
Rosecrest
Oquirrh Shadow Park
Truman Elementary
West Jordan Complex
Willow Creek Park, Park City
Brackets: All Brackets

Boys 10U Metro Blue 3
Date: 3/23,4/6,4/8,4/13,4/16,4/20,4/22,4/24,4/27,5/4,5/7,5/11,5/15,5/18
Venue: Kennedy Jr High
Spring Lane Elementary
Bonneville Jr. High
Country Crossing
Rosecrest
West Jordan Complex
Brackets: All Brackets

Boys 10U Metro Green 1
Date: 3/16,3/20,3/23,4/4,4/10,4/13,4/17,4/20,4/24,4/27,4/29,5/1,5/4,5/7,5/11,5/18
Venue: Copper Canyon Elem (WJ)
Copperview ES
Autumn Hills Park
Oquirrh Elementary
Oquirrh Shadow Park
Arches Park
Galena Hills Park
Butler M.S.
Brackets: All Brackets

Boys 10U Metro Green 2
Date: 3/16,3/21,3/23,4/11,4/13,4/15,4/18,4/20,4/25,4/26,4/27,5/4,5/9,5/11,5/14,5/18
Venue: Valley Jr. High
Copperview ES
Truman Elementary
Willow Creek Park, Park City
Brackets: All Brackets

Boys 10U Metro Green 3
Date: 3/16,3/19,3/20,3/23,3/25,4/8,4/13,4/15,4/20,4/23,4/27,4/29,5/1,5/4,5/7,5/11,5/16,5/18
Venue: Midvalley E.S.
Riverside Elem WJ
Copperview ES
Country Crossing
Deseret Peak Complex
Southland Elementary
West Jordan Complex
Galena Hills Park
Granite Park Jr. High
Brackets: All Brackets

Boys 10U South Red
Date: 3/16,3/21,3/23,4/12,4/13,4/16,4/17,4/18,4/19,4/20,4/25,4/27,5/4,5/10,5/11,5/18
Venue: Canyon Elementary School
Harvest Elementary
Vista Heights Jr. High
Maple Ridge
Brookhaven Elementary School
Geneva Elementary
Lehi Family Park
Provo - Sertoma Park
Spanish Fork Sports Park
Cobblestone
Saratoga Shores ES
Brackets: All Brackets

Boys 10U South White 1
Date: 3/16,3/18,3/20,3/23,4/13,4/15,4/16,4/23,4/25,4/26,4/27,4/30,5/4,5/10,5/11,5/18
Venue: Harvest Elementary
Brookhaven Elementary School
Geneva Elementary
Grovecrest
Mountain Ridge Jr High
Spanish Fork Sports Park
Lakeside Sports Complex
Pleasant Grove Jr. High
Springside E.S.
Brackets: All Brackets

Boys 10U South White 2
Date: 3/16,3/19,3/23,3/28,4/9,4/13,4/16,4/20,4/22,4/27,4/29,5/4,5/11,5/18,5/25
Venue: Canyon Elementary School
Vista Heights Jr. High
Geneva Elementary
Lehi Family Park
American Preparatory Academy
Provo - Sertoma Park
Brookhaven Elementary School
Brackets: All Brackets

Boys 10U South Blue
Date: 3/16,3/19,3/23,3/26,4/9,4/10,4/13,4/16,4/20,4/27,5/4,5/11,5/18
Venue: Canyon Elementary School
Deerfield Elementary
Maple Ridge
Mountain Ridge Jr High
American Preparatory Academy
Lakeridge Jr High
Spanish Fork Sports Park
Rachael McTeer Park
Centennial ES
Mesquite Park
Brackets: All Brackets

Boys 10U South Green 1
Date: 3/16,3/18,3/21,3/23,4/13,4/16,4/20,4/22,4/27,5/4,5/6,5/11,5/18
Venue: Canyon Elementary School
Lehi Family Park
Geneva Elementary
Cobblestone
Provo - Sertoma Park
Brackets: All Brackets

boys 10U South Green 2
Date: 3/16,3/19,3/23,3/26,3/28,4/13,4/16,4/17,4/20,4/27,5/4,5/10,5/11,5/18
Venue: Lehi Family Park
Vista Heights Jr. High
Harvest Elementary
Lakeridge Jr High
Cobblestone
Mesquite Park
Brookhaven Elementary School
Brackets: All Brackets

Boys 11U Red SCL A
Date: 3/16,3/18,3/23,3/25,3/28,3/29,4/8,4/9,4/10,4/13,4/17,4/26,4/27,4/29,4/30,5/2,5/3,5/4,5/6,5/8,5/9,5/11,5/13,5/15,5/16,5/17,5/18
Venue: Rockwell Turf Field
Canyonview Park
Harvest Elementary
Deerfield Elementary
Joel P. Jensen Middle School
Springside E.S.
CSC (Cache Valley)
Truman Elementary
Monarch Meadows Park
La Roca Park
Ellison Park
Eastridge Park
Cedar Ridge ES
Eastmont Middle
Brackets: All Brackets

Boys 11U Red SCL A2
Date: 3/16,3/19,3/23,3/26,4/8,4/9,4/10,4/17,4/20,4/27,4/29,4/30,5/4,5/7,5/9,5/11,5/14,5/15,5/16,5/18
Venue: Lehi Family Park
Geneva Elementary
Canyonview Park
Deerfield Elementary
Joel P. Jensen Middle School
Monarch Meadows Park
Angel Street Complex
Legacy Events Center
Rockwell Turf Field
Ponds Park
Palisade
Spring Lane Elementary
Bonneville Jr. High
IHC Fields
Brackets: All Brackets

Boys 11U Red SCL A3
Date: 3/16,3/18,3/23,3/27,4/6,4/9,4/10,4/27,5/2,5/4,5/7,5/8,5/11,5/15,5/16,5/18
Venue: Lehi Family Park
Midvale Middle School
RACTBD
Eastridge Park
West Jordan Complex
Eastmont Middle
Umbria Estates
Brackets: All Brackets

Boys 11U Red SCL B1
Date: 3/16,4/11,4/13,4/17,4/18,4/20,4/23,4/25,4/27,4/29,4/30,5/1,5/4,5/7,5/8,5/11,5/13,5/15,5/17,5/18
Venue: Rowland Hall Steiner Complex
Angel Street Complex
Farnsworth Elementary
Ponds Park
Rockwell Turf Field
McCall Park
La Roca Park
Bonneville Jr. High
Spring Lane Elementary
Heber Valley Elem
Legacy Events Center
Vae View
Brackets: All Brackets

Boys 11U Red SCL B2
Date: 3/16,3/23,4/6,4/8,4/13,4/16,4/19,4/20,4/22,4/25,4/27,4/30,5/3,5/4,5/8,5/9,5/11,5/14,5/18
Venue: Canyon Elementary School
Umbria Estates
Millcreek Jr High
Bonneville Jr. High
Mount Eyrie Park
Ponds Park
Kent Smith Park
Spring Lane Elementary
McGriff
Mount Lewis
Legacy Events Center
Spanish Fork Sports Park
West Jordan Complex
Rockwell Turf Field
Brackets: All Brackets

Boys 11U North White
Date: 4/10,4/13,4/17,4/20,4/22,4/24,4/27,5/1,5/2,5/4,5/8,5/11,5/15,5/18,5/21
Venue: Constitution Park
McCall Park
Millcreek Jr High
CSC (Cache Valley)
La Roca Park
Ellison Park
Vae View
Pioneer Park
Rohmer Park
Brackets: All Brackets

Boys 11U North Blue A
Date: 4/11,4/13,4/16,4/18,4/20,4/23,4/25,4/27,4/29,4/30,5/2,5/3,5/4,5/9,5/10,5/11,5/14,5/15,5/17,5/18
Venue: Angel Street Complex
Legacy Events Center
Meadow Park
Mount Ogden Park
Ponds Park
Ellison Park
Blackhawk
Mount Lewis
Vae View
Brackets: All Brackets

Boys 11U North Blue B
Date: 4/9,4/13,4/16,4/20,4/23,4/27,4/30,5/4,5/7,5/11,5/13,5/16,5/18
Venue: Legacy Events Center
Mount Eyrie Park
Elk Ridge (N Logan)
Hyrum Soccer Complex
Mount Lewis
Rockwell Turf Field
Mount Logan Middle School
Brackets: All Brackets

Boys 11U North Green A
Date: 4/11,4/12,4/13,4/18,4/20,4/22,4/25,4/27,4/30,5/2,5/4,5/11,5/13,5/14,5/16,5/18
Venue: Millcreek Jr High
Vae View
Ellison Park
McCall Park
Ponds Park
Angel Street Complex
Elk Ridge (N Logan)
Mount Lewis
Kent Smith Park
Pioneer Park
Constitution Park
Brackets: All Brackets

Boys 11U North Green B
Date: 4/6,4/9,4/13,4/16,4/20,4/23,4/27,4/30,5/4,5/8,5/11,5/13,5/18
Venue: La Roca Park
Legacy Events Center
Barlow Park
Emma Russel
Angel Street Complex
McCall Park
Ponds Park
Ellison Park
Brackets: All Brackets

Boys 11U Metro White A
Date: 3/18,3/23,3/28,4/11,4/13,4/16,4/19,4/20,4/27,4/30,5/4,5/7,5/8,5/11,5/13,5/18
Venue: Midvale Middle School
Butler M.S.
Canyonview Park
Hidden Village
Deseret Peak Complex
West Jordan Complex
White City Bear Park
Lone Peak Park (sandy)
Eastmont Middle
Eastridge Park
Monarch Meadows Park
Brackets: All Brackets

Boys 11U Metro White B
Date: 3/16,3/19,3/26,4/13,4/16,4/19,4/20,4/27,5/4,5/9,5/11,5/14,5/15,5/18
Venue: Buttercup Park
Rosamond Elementary
Midvale Middle School
Monarch Meadows Park
High Point Park
Canyonview Park
Lone Peak Park (sandy)
Eastmont Middle
Trailside Elementary
Trailside Park
Brackets: All Brackets

Boys 11U Metro Blue A
Date: 3/16,3/23,4/9,4/11,4/13,4/16,4/20,4/23,4/27,4/30,5/4,5/6,5/11,5/18
Venue: Valley Jr. High
Butler M.S.
Canyonview Park
Umbria Estates
Lincoln Elem.
Deseret Peak Complex
Northlake Elementary
Monarch Meadows Park
Eastridge Park
Brackets: All Brackets

Boys 11U Metro Blue B
Date: 3/16,3/18,4/8,4/13,4/15,4/20,4/22,4/27,5/1,5/4,5/8,5/11,5/13,5/15,5/18,5/23,5/29
Venue: Kennedy Jr High
Midvale Middle School
Canyonview Park
Bonneville Jr. High
Deseret Peak Complex
Millcreek Activity Center
Truman Elementary
Eastridge Park
Trailside Park
Trailside Elementary
Eastmont Middle
Monarch Meadows Park
Brackets: All Brackets

Boys 11U Metro Green A
Date: 3/16,3/21,3/23,4/6,4/10,4/11,4/13,4/18,4/20,4/23,4/25,4/27,5/2,5/4,5/9,5/11,5/13,5/14,5/18
Venue: Hidden Village
Valley Jr. High
High Point Park
Bonneville Jr. High
Millcreek Activity Center
West Jordan Complex
Butler M.S.
Trailside Elementary
Trailside Park
Brackets: All Brackets

Boys 11U Metro Green B
Date: 3/16,3/20,3/23,4/13,4/17,4/20,4/24,4/27,4/30,5/2,5/3,5/4,5/8,5/9,5/11,5/14,5/15,5/18,5/25
Venue: Rowland Hall Steiner Complex
Lincoln Elem.
Rosamond Elementary
Canyonview Park
Francis Park
Galena Hills Park
Truman Elementary
West Jordan Complex
Monarch Meadows Park
Trailside Elementary
Trailside Park
Brackets: All Brackets

Boys 11U South White
Date: 3/16,3/21,3/23,3/28,4/11,4/13,4/18,4/20,4/27,4/30,5/2,5/4,5/6,5/11,5/17,5/18
Venue: Canyon Elementary School
Springside E.S.
Lakeridge Jr High
Mesquite Park
Lakeside Sports Complex
Lehi Family Park
Harvest Elementary
Holdaway Park
Provo - Sertoma Park
Spanish Fork Sports Park
Heber Valley Elem
Brackets: All Brackets

Boys 11U South Blue A
Date: 3/16,3/19,3/23,3/27,4/13,4/20,4/26,4/27,5/1,5/4,5/9,5/11,5/13,5/18
Venue: Canyon Elementary School
Springside E.S.
Palisade
Vista Heights Jr. High
Geneva Elementary
Lehi Jr High School
Terra Academy
Spanish Fork Sports Park
Lehi Family Park
Deerfield Elementary
Brackets: All Brackets

Boys 11U South Blue B
Date: 3/16,3/19,3/23,3/26,4/9,4/13,4/16,4/19,4/20,4/22,4/26,4/27,5/3,5/11,5/13,5/16,5/18
Venue: Springside E.S.
Mesquite Park
Lakeside Sports Complex
Lehi Family Park
Vista Heights Jr. High
Snow College Complex
Heber Valley Elem
Brackets: All Brackets

Boys 11U South Green
Date: 3/16,3/23,4/9,4/11,4/13,4/20,4/25,4/27,4/29,5/4,5/11,5/18
Venue: Springside E.S.
Vernal middle school
Hobble Creek Elementary
Mt Pleasant City SF
Holdaway Park
Harvest Elementary
Price Fairground Sport Complex
Brackets: All Brackets

Boys 12U Premier Black
Date: 3/16,3/19,3/26,4/6,4/9,4/23,4/26,4/27,4/29,5/4,5/6,5/7,5/11,5/13,5/14,5/15,5/16,5/17,5/18,5/22
Venue: Rowland Hall Steiner Complex
American Fork Jr
Lehi Family Park
Canyon Elementary School
West Jordan Complex
Vae View
CSC (Cache Valley)
La Roca Park
Ponds Park
Umbria Estates
Salem Soccer Complex
USA United Soccer Center
Angel Street Complex
Brackets: All Brackets

Boys 12U Premier Silver
Date: 3/21,3/23,4/9,4/10,4/11,4/13,4/27,4/29,5/1,5/2,5/4,5/7,5/8,5/9,5/11,5/13,5/14,5/15,5/16,5/17,5/18,5/20,5/22,5/23,5/25
Venue: Midvale Middle School
Geneva Elementary
Spring Lane Elementary
Vista Heights Jr. High
McCall Park
Lehi Jr High School
RAC
Lincoln Elem.
River Heights Elementary
Eastmont Middle
Eastridge Park
Palisade
Brackets: All Brackets

Boys 12U Division 1
Date: 3/16,3/23,3/26,4/9,4/13,4/15,4/18,4/19,4/20,4/23,4/24,4/26,4/27,4/29,4/30,5/1,5/4,5/8,5/11,5/13,5/15,5/16,5/17,5/18,5/22
Venue: Midvale Middle School
Joel P. Jensen Middle School
Ellison Park
Deseret Peak Complex
Millcreek Jr High
Spring Lane Elementary
Angel Street Complex
Bonneville Jr. High
Butler M.S.
Vae View
High Point Park
Truman Elementary
Eastmont Middle
Trailside Park
Eastridge Park
Ponds Park
Brackets: All Brackets

Boys 12U Division 2
Date: 3/16,3/20,3/23,3/30,4/8,4/9,4/11,4/13,4/18,4/20,4/23,4/27,4/30,5/2,5/4,5/6,5/9,5/10,5/11,5/13,5/15,5/16,5/18
Venue: Kennedy Jr High
Midvale Middle School
Salem Soccer Complex
Vista Heights Jr. High
Holdaway Park
Joel P. Jensen Middle School
Legacy Events Center
Canyonview Park
Palisade
Geneva Elementary
IHC Fields
Monarch Meadows Park
Eastridge Park
Eastmont Middle
Harvest Elementary
Brackets: All Brackets

Boys 12U Division 2-2
Date: 3/16,3/20,3/23,3/27,4/5,4/10,4/13,4/17,4/20,4/23,4/24,4/27,5/1,5/2,5/3,5/4,5/6,5/8,5/11,5/15,5/16,5/17,5/18,5/20,5/21
Venue: American Fork Jr
Mesquite Park
Lehi Family Park
Vista Heights Jr. High
Heber Valley Elem
Lakeside Sports Complex
Legacy Events Center
Springside E.S.
Bonneville Jr. High
Barlow Park
CSC (Cache Valley)
Spring Lane Elementary
Brackets: All Brackets

Boys 12U North A1
Date: 4/9,4/13,4/16,4/18,4/20,4/23,4/27,4/30,5/2,5/4,5/7,5/11,5/14,5/16,5/17,5/18,5/23
Venue: McCall Park
Vae View
Kent Smith Park
Ponds Park
Rohmer Park
Ellison Park
Legacy Events Center
Mount Lewis
River Heights Elementary
Angel Street Complex
Barlow Park
Weber County Fairgrounds
Brackets: All Brackets

Boys 12U North A2
Date: 4/8,4/10,4/13,4/17,4/20,4/23,4/24,4/25,4/27,5/1,5/3,5/4,5/7,5/8,5/11,5/15,5/18
Venue: Ellison Park
Angel Street Complex
Mount Ogden Park
Millcreek Jr High
Cedar Ridge ES
Elk Ridge (N Logan)
Weber County Fairgrounds
Mount Lewis
Brackets: All Brackets

Boys 12U North B
Date: 4/8,4/13,4/15,4/17,4/20,4/22,4/23,4/25,4/27,4/29,5/4,5/6,5/9,5/11,5/13,5/14,5/16,5/17,5/18
Venue: Ellison Park
Legacy Events Center
Rockwell Turf Field
Millville South Park SCSL
Pioneer Park
Cub River Sports
McGriff
Vae View
Brackets: All Brackets

Boys 12U North C
Date: 4/10,4/12,4/13,4/17,4/20,4/23,4/24,5/1,5/2,5/4,5/6,5/8,5/11,5/15,5/18,5/20
Venue: Vae View
Elk Ridge (N Logan)
Ponds Park
Mount Logan Middle School
River Heights Elementary
Angel Street Complex
Ellison Park
Brackets: All Brackets

Boys 12U North D
Date: 4/8,4/9,4/12,4/13,4/15,4/16,4/18,4/20,4/22,4/27,4/30,5/2,5/4,5/6,5/9,5/11,5/13,5/15,5/16,5/18
Venue: Angel Street Complex
McCall Park
Barlow Park
Mount Ogden Park
Blackhawk
McGriff
Pioneer Park
Constitution Park
Brackets: All Brackets

Boys 12U Metro A1
Date: 3/16,3/21,3/23,3/29,4/2,4/10,4/11,4/13,4/18,4/20,4/27,5/4,5/6,5/11,5/14,5/16,5/18,5/21
Venue: Hidden Village
Midvale Middle School
Canyonview Park
Rosamond Elementary
Monarch Meadows Park
Valley Jr. High
White City Bear Park
Eastridge Park
Eastmont Middle
Brackets: All Brackets

Boys 12U Metro A2
Date: 4/8,4/12,4/13,4/15,4/20,4/22,4/27,4/29,4/30,5/4,5/9,5/11,5/18,5/23
Venue: Bonneville Jr. High
Spring Lane Elementary
Umbria Estates
Riverside Elem WJ
Truman Elementary
L&L Hamilton Park
Majestic Elementary (West Jordan)
Brackets: All Brackets

Boys 12U Metro B
Date: 3/16,3/19,3/23,3/26,4/11,4/13,4/18,4/20,4/25,4/27,5/1,5/2,5/4,5/7,5/8,5/9,5/11,5/13,5/15,5/17,5/18
Venue: Buttercup Park
Rowland Hall Steiner Complex
Lincoln Elem.
Butler M.S.
Midvale Middle School
West Jordan Complex
Truman Elementary
Lone Peak Park (sandy)
Northlake Elementary
Monarch Meadows Park
Eastridge Park
Eastmont Middle
Brackets: All Brackets

Boys 12U Metro C
Date: 3/16,3/20,3/23,3/27,3/29,3/30,4/5,4/13,4/17,4/20,4/22,4/23,4/27,5/4,5/8,5/11,5/15,5/18,5/22
Venue: Buttercup Park
High Point Park
Midvale Middle School
Deseret Peak Complex
West Jordan Complex
Park City Sports Complex
Lone Peak Park (sandy)
Trailside Park
Trailside Elementary
Brackets: All Brackets

Boys 12U Metro D
Date: 3/18,3/19,3/23,4/8,4/9,4/11,4/13,4/15,4/18,4/20,4/22,4/25,4/27,5/4,5/7,5/9,5/11,5/18,5/23
Venue: Lincoln Elem.
High Point Park
Spring Lane Elementary
Farnsworth Elementary
L&L Hamilton Park
Deseret Peak Complex
Umbria Estates
Riverside Elem WJ
West Jordan Complex
Bonneville Jr. High
Majestic Elementary (West Jordan)
Brackets: All Brackets

Boys 12U Metro E
Date: 3/16,3/19,3/23,3/25,3/26,4/12,4/13,4/16,4/20,4/23,4/26,4/27,4/29,4/30,5/3,5/4,5/7,5/9,5/11,5/15,5/18
Venue: Buttercup Park
Rosamond Elementary
Rowland Hall Steiner Complex
Midvale Middle School
Butler M.S.
Hidden Village
RAC
Calvin S Smith Elementary
Southland Elementary
Eastridge Park
Brackets: All Brackets

Boys 12U South A1
Date: 3/21,3/22,3/23,3/28,4/11,4/13,4/18,4/20,4/26,4/27,4/30,5/1,5/4,5/11,5/16,5/17,5/18
Venue: Lehi Jr High School
Cory Wride MP
Lakeridge Jr High
Lakeside Sports Complex
Spanish Fork Sports Park
White City Bear Park
High Point Park
Eastmont Middle
Eastridge Park
Brackets: All Brackets

Boys 12U South A2
Date: 3/16,3/19,3/23,3/26,4/9,4/12,4/13,4/16,4/20,4/23,4/26,4/27,5/2,5/4,5/8,5/11,5/18
Venue: Canyon Elementary School
Lehi Family Park
Mesquite Park
Lakeside Sports Complex
Lehi Jr High School
Pleasant Grove Jr. High
Heber Valley Elem
Spanish Fork Sports Park
Brackets: All Brackets

Boys 12U South B
Date: 3/16,3/20,3/23,3/29,4/10,4/13,4/16,4/17,4/20,4/24,4/26,4/27,5/2,5/4,5/9,5/11,5/13,5/15,5/18
Venue: Pleasant Grove Jr. High
Snow College Complex
Mesquite Park
Hobble Creek Elementary
Heber Valley Elem
Holdaway Park
Brackets: All Brackets

Boys 12U South C
Date: 3/16,3/18,3/22,3/23,4/13,4/18,4/20,4/27,4/29,5/2,5/4,5/11,5/18
Venue: Snow College Complex
Springside E.S.
Vernal middle school
Heber Valley Elem
Provo - Sertoma Park
Centennial ES
Harvest Elementary
Brackets: All Brackets

Boys 13U Premier 1
Date: 3/20,3/21,3/23,3/28,3/30,4/10,4/11,4/13,4/18,4/20,4/22,4/25,4/27,4/29,5/1,5/2,5/4,5/7,5/8,5/9,5/11,5/13,5/15,5/16,5/17,5/18,5/21,5/22,5/23
Venue: SLCC Turf
Lakeside Sports Complex
Lehi Family Park
American Fork Jr
RSL Academy - Herriman
La Roca Park
RAC
Blackhawk
Rocky Mtn. Middle
Kauri Sue Hamilton
Spring Lane Elementary
Brackets: All Brackets

Boys 13U Division 1
Date: 3/19,3/21,3/23,3/30,4/6,4/9,4/13,4/16,4/20,4/22,4/24,4/25,4/27,4/29,5/1,5/4,5/6,5/8,5/9,5/11,5/14,5/15,5/16,5/18
Venue: Spence Eccles Complex
Lehi Family Park
Germania park
Pleasant Grove Jr. High
Barlow Park
G Hillman Recreation Complex
Monarch Meadows Park
Canyonview Park
Park City Sports Complex
Mount Eyrie Park
Brackets: All Brackets

Boys 13U Division 2
Date: 3/18,3/23,4/8,4/13,4/15,4/20,4/22,4/24,4/27,4/29,5/1,5/4,5/8,5/9,5/10,5/11,5/13,5/18,5/20,5/26
Venue: Salem Soccer Complex
Crescent MS
Ira Allen Field
Angel Street Complex
Bonneville Jr. High
IHC Fields
Legacy Events Center
Grovecrest
Roy West Park
Spring Lane Elementary
Falcon Park
West Jordan Complex
Mountain Crest High School
Blackhawk
Brackets: All Brackets

Boys 13U Division 3
Date: 3/16,3/18,3/20,3/23,3/25,4/8,4/9,4/10,4/13,4/17,4/20,4/23,4/24,4/25,4/27,4/30,5/2,5/4,5/6,5/7,5/8,5/9,5/10,5/11,5/14,5/15,5/18,5/20,5/21,5/22
Venue: Willowcreek Middle School
Lehi Family Park
St Josephs Catholic HS
Crescent MS
Ellison Park
Brigham City Sports Complex
Farnsworth Elementary
Provo - Franklin Soccer Field
Butler M.S.
Pioneer Park
White City Bear Park
Mapleton Elementary
RAC
Lakeside Sports Complex
Falcon Park
Storm Mountain
Provo - Fort Utah Park
Brackets: All Brackets

Boys 13U North A
Date: 4/8,4/13,4/15,4/20,4/22,4/24,4/27,4/29,5/2,5/4,5/8,5/9,5/11,5/14,5/18,5/21,5/31,6/1
Venue: Ellison Park
Mueller Park
Mills Park
Lewiston Elementary
Ponds Park
La Roca Park
Mount Eyrie Park
Barlow Park
Spence Eccles Complex
Angel Street Complex
Brackets: All Brackets

Boys 13U North B
Date: 4/9,4/10,4/13,4/17,4/19,4/20,4/23,4/25,4/27,4/29,5/4,5/7,5/10,5/11,5/13,5/16,5/17,5/18,5/21,5/22
Venue: Legacy Events Center
Brigham City Sports Complex
Elk Ridge (N Logan)
Kent Smith Park
Mueller Park
Cedar Ridge ES
Blackhawk
Mills Park
Angel Street Complex
Mount Logan Middle School
Brackets: All Brackets

Boys 13U North C
Date: 4/11,4/13,4/18,4/20,4/25,5/2,5/4,5/7,5/11,5/13,5/14,5/16,5/18
Venue: Ellison Park
Bear River Middle School
Mueller Park
Barlow Park
Cedar Ridge ES
Blackhawk
Brackets: All Brackets

Boys 13U North D
Date: 3/21,3/23,4/11,4/13,4/18,4/19,4/20,4/25,4/27,5/1,5/2,5/4,5/8,5/9,5/11,5/16,5/18,5/20,5/23
Venue: Spence Eccles Complex
Legacy Events Center
Mueller Park
Ellison Park
Mount Eyrie Park
Ponds Park
Weber County Fairgrounds
Angel Street Complex
Brackets: All Brackets

Boys 13U North E
Date: 4/10,4/13,4/17,4/19,4/20,4/24,4/27,4/30,5/1,5/4,5/8,5/11,5/15,5/16,5/18,5/22,6/1
Venue: Mueller Park
Highmark Charter School
Legacy Events Center
Lewiston Elementary
Mount Ogden Park
Blackhawk
Ellison Park
Cedar Ridge ES
Brackets: All Brackets

Boys 13U Metro A
Date: 3/16,3/20,3/23,3/27,3/30,4/9,4/13,4/18,4/20,4/23,4/27,4/29,5/4,5/6,5/8,5/11,5/14,5/18,5/20,5/29,6/1
Venue: Kennedy Jr High
Glacier Hills Elementary
Rose Creek Elementary
Jordan Ridge Park
West Jordan Complex
Trailside Park
Park City Sports Complex
Brackets: All Brackets

Boys 13U Metro B
Date: 3/16,3/19,3/20,3/23,4/9,4/13,4/20,4/23,4/24,4/27,5/4,5/8,5/10,5/11,5/18,5/21
Venue: Crescent MS
Rowland Hall Steiner Complex
Canyonview Park
Monarch Meadows Park
Spring Lane Elementary
Deseret Peak Complex
Oquirrh Shadow Park
Brackets: All Brackets

Boys 13U Metro C
Date: 3/16,3/23,4/9,4/13,4/17,4/18,4/20,4/27,5/4,5/7,5/11,5/18,5/21
Venue: White City Bear Park
Crescent MS
South Summit High School
Oakley Rec Complex
Oquirrh Shadow Park
West Jordan Complex
Wasatch Jr High
Olympus Jr. High
Monarch Meadows Park
Brackets: All Brackets

Boys 13U Metro D
Date: 3/16,3/18,3/23,4/6,4/11,4/13,4/15,4/18,4/20,4/27,4/29,5/1,5/2,5/4,5/8,5/11,5/14,5/16,5/18
Venue: Germania park
Kauri Sue Hamilton
Crescent MS
West Jordan Complex
Butler M.S.
Oquirrh Shadow Park
Jordan Ridge Park
Canyonview Park
Brackets: All Brackets

Boys 13U Metro E
Date: 3/19,4/9,4/13,4/16,4/19,4/20,4/27,5/1,5/4,5/11,5/13,5/18
Venue: Glacier Hills Elementary
Spring Lane Elementary
Bonneville Jr. High
Galena Hills Park
Hunter Park
Brackets: All Brackets

Boys 13U South A
Date: 3/16,3/18,3/19,3/23,3/26,4/9,4/13,4/17,4/20,4/22,4/23,4/27,5/1,5/3,5/4,5/9,5/11,5/15,5/18,5/20
Venue: Cory Wride MP
Vista Heights Jr. High
IHC Fields
Healey Park
Lakeside Sports Complex
Uintah High School
Ira Allen Field
Silver Lake E.S.
Vernal middle school
G Hillman Recreation Complex
East Elem (Roosevelt)
Mapleton Elementary
Brackets: All Brackets

Boys 13U South B
Date: 3/16,3/18,3/23,3/25,4/8,4/13,4/15,4/16,4/20,4/22,4/27,4/29,4/30,5/3,5/4,5/6,5/7,5/10,5/11,5/13,5/15,5/18
Venue: Ephraim Middle School
Willowcreek Middle School
Lehi Family Park
Lakeside Sports Complex
Aspen Elementary
Salem Soccer Complex
Merit Academy Field
G Hillman Recreation Complex
Brackets: All Brackets

Boys 13U South C
Date: 3/16,3/19,3/20,3/23,4/13,4/17,4/20,4/22,4/26,4/27,5/4,5/9,5/11,5/14,5/18
Venue: Silver Lake E.S.
Vernal middle school
Ephraim Middle School
Lakeridge Jr High
Mountain Ridge Jr High
Vista Heights Jr. High
Price Fairground Sport Complex
Rocky Mtn. Middle
G Hillman Recreation Complex
Brackets: All Brackets

Boys 14U Premier 1
Date: 3/19,3/23,3/25,4/8,4/13,4/15,4/16,4/19,4/20,4/22,4/24,4/27,4/29,5/4,5/7,5/8,5/11,5/13,5/14,5/15,5/17,5/18,5/22,5/23
Venue: Lakeside Sports Complex
Fillmore Soccer Field
Brighton
RAC
La Roca Park
Mountain Ridge Jr High
RSL Academy - Herriman
West Jordan Complex
St Josephs Catholic HS
Provo - Franklin Soccer Field
Legacy Events Center
Brackets: All Brackets

Boys 14U Premier 2
Date: 3/20,3/21,3/23,3/30,4/6,4/9,4/11,4/13,4/15,4/16,4/18,4/20,4/24,4/25,4/26,4/27,4/30,5/1,5/2,5/4,5/8,5/9,5/10,5/11,5/13,5/15,5/16,5/18,5/21
Venue: Falcon Park
Murray Park
Lehi Family Park
Lone Peak Park (sandy)
Salem Soccer Complex
Merit Academy Field
West Jordan Complex
Angel Street Complex
Rose Creek Elementary
Rowland Hall Steiner Complex
Ponds Park
Aggie Legacy Field (USU)
RAC
Blackhawk
Spring Lane Elementary
Galena Hills Park
Bonneville Jr. High
Brackets: All Brackets

Boys 14U Division 1
Date: 3/16,3/19,3/23,4/9,4/13,4/16,4/20,4/23,4/24,4/26,4/27,5/1,5/2,5/4,5/7,5/11,5/13,5/14,5/18
Venue: Rowland Hall Steiner Complex
Merit Academy Field
Butler M.S.
Salem Soccer Complex
Crescent MS
Ellison Park
Roy West Park
White City Bear Park
Healey Park
West Jordan Complex
Rocky Mtn. Middle
Brackets: All Brackets

Boys 14U Division 2
Date: 3/27,4/10,4/13,4/16,4/17,4/18,4/20,4/23,4/24,4/27,5/1,5/3,5/4,5/9,5/11,5/16,5/18,5/21,5/22
Venue: Spence Eccles Complex
Ellison Park
Grovecrest
RAC
Palisade
Elk Ridge (N Logan)
Legacy Events Center
Truman Elementary
IHC Fields
Mapleton Elementary
Brackets: All Brackets

Boys 14U Division 3
Date: 3/19,3/23,3/26,4/9,4/13,4/15,4/16,4/20,4/22,4/23,4/25,4/26,4/27,4/30,5/1,5/4,5/8,5/11,5/14,5/15,5/18,5/20
Venue: Crescent MS
Lakeridge Jr High
Canyonview Park
Ellison Park
Lehi Family Park
Monarch Meadows Park
West Jordan Complex
Kent Smith Park
Lewiston Elementary
Angel Street Complex
Ponds Park
Oquirrh Shadow Park
Brackets: All Brackets

Boys 14U North A
Date: 3/23,3/25,3/28,4/8,4/13,4/15,4/19,4/20,4/23,4/27,4/29,5/2,5/4,5/7,5/11,5/18,5/20,5/23
Venue: Spence Eccles Complex
Pioneer Park
Ellison Park
Mills Park
RAC
Elk Ridge (N Logan)
Brigham City Sports Complex
Mount Eyrie Park
Weber County Fairgrounds
Mount Lewis
Brackets: All Brackets

Boys 14U North B
Date: 3/21,4/11,4/13,4/16,4/18,4/20,4/27,5/2,5/4,5/9,5/11,5/13,5/14,5/16,5/18,5/20,5/21,5/22
Venue: Spence Eccles Complex
Legacy Events Center
Mills Park
Roy West Park
Blackhawk
Mueller Park
Mountain Crest High School
Mount Eyrie Park
RAC
Brackets: All Brackets

Boys 14U North C
Date: 3/14,4/8,4/9,4/13,4/15,4/20,4/22,4/27,4/29,5/4,5/7,5/8,5/10,5/11,5/13,5/14,5/18,5/20,5/21,5/23
Venue: Spence Eccles Complex
Ellison Park
Cedar Ridge ES
Hyrum Soccer Complex
Roy West Park
Ponds Park
Brackets: All Brackets

Boys 14U North D
Date: 4/9,4/13,4/15,4/16,4/20,4/23,4/25,4/30,5/4,5/6,5/7,5/10,5/11,5/13,5/14,5/17,5/18,5/21,5/25
Venue: Bear River Middle School
Roy West Park
Barlow Park
Mount Lewis
Angel Street Complex
Lewiston Elementary
Ellison Park
Ponds Park
Brackets: All Brackets

Boys 14U Metro A
Date: 4/6,4/9,4/13,4/16,4/20,4/23,4/27,4/30,5/1,5/4,5/7,5/8,5/11,5/13,5/15,5/17,5/18,5/20,5/21,5/22,6/1
Venue: Galena Hills Park
Kauri Sue Hamilton
Oquirrh Shadow Park
Canyonview Park
Deseret Peak Complex
West Jordan Complex
Park City Sports Complex
Monarch Meadows Park
Rose Creek Elementary
RAC
Trailside Park
Brackets: All Brackets

Boys 14U Metro B
Date: 3/16,3/20,3/23,3/27,4/10,4/13,4/17,4/20,4/25,4/26,4/27,4/29,5/1,5/4,5/11,5/14,5/18,5/22
Venue: Crescent MS
Canyonview Park
Butler M.S.
Galena Hills Park
Monarch Meadows Park
West Jordan Complex
White City Bear Park
Riverside Elem WJ
Storm Mountain
Falcon Park
Oquirrh Shadow Park
Majestic Elementary
Brackets: All Brackets

Boys 14U Metro C
Date: 3/16,3/20,3/23,4/8,4/13,4/16,4/17,4/20,4/25,4/27,5/1,5/4,5/11,5/18,5/21,5/24,6/1
Venue: Crescent MS
Kennedy Jr High
Murray Park
Germania park
Spring Lane Elementary
Bonneville Jr. High
Deseret Peak Complex
West Jordan Complex
Galena Hills Park
Olympus Jr. High
Wasatch Jr High
Brackets: All Brackets

Boys 14U Metro D
Date: 4/9,4/13,4/16,4/18,4/20,4/22,4/27,5/2,5/4,5/9,5/11,5/14,5/17,5/18,5/22,5/23,6/1
Venue: Crescent MS
Canyonview Park
Rose Creek Elementary
Spring Lane Elementary
England Acres
Bonneville Jr. High
Oquirrh Shadow Park
West Jordan Complex
Park City Sports Complex
Truman Elementary
Trailside Park
Brackets: All Brackets

Boys 14U Metro E
Date: 3/16,3/23,3/27,4/12,4/13,4/19,4/20,4/25,4/27,5/1,5/2,5/4,5/8,5/9,5/11,5/13,5/16,5/17,5/18,5/31
Venue: Olympus Jr. High
Wasatch Jr High
Glacier Hills Elementary
Valley Crest Elementary
Crescent MS
Deseret Peak Complex
Falcon Park
Butler M.S.
TBD - Metro
Riverside Elem WJ
Brackets: All Brackets

Boys 14U South A
Date: 3/16,3/19,3/20,3/22,3/23,3/26,3/27,3/28,4/9,4/12,4/13,4/16,4/17,4/20,4/24,4/27,4/29,5/1,5/4,5/6,5/7,5/8,5/10,5/11,5/13,5/15,5/18,5/22
Venue: Cory Wride MP
Healey Park
Smooth Canyon
Vista Heights Jr. High
Lakeside Sports Complex
Vernal middle school
Mountain Ridge Jr High
Price Fairground Sport Complex
Salem Soccer Complex
G Hillman Recreation Complex
Provo - Franklin Soccer Field
Centennial Park (south)
Provo - Fort Utah Park
Brackets: All Brackets

Boys 14U South B
Date: 3/16,3/22,3/23,4/11,4/13,4/18,4/20,4/24,4/25,4/27,5/2,5/3,5/4,5/11,5/14,5/18,5/20
Venue: Ephraim Middle School
Lehi Family Park
Silver Lake E.S.
Provo - Franklin Soccer Field
G Hillman Recreation Complex
Rocky Mtn. Middle
Brackets: All Brackets

Boys 15U Provisional B
Date: 4/13,4/17,4/20,4/24,4/27,5/1,5/4,5/8,5/11,5/13,5/17,5/18
Venue: Lehi Family Park
Mills Park
Ponds Park
West Jordan Complex
IHC Fields
Mount Eyrie Park
Highmark Charter School
Salem Soccer Complex
G Hillman Recreation Complex
Mapleton Elementary
Centennial Park (south)
Spanish Fork Sports Park
Brackets: All Brackets

Boys 15U Provisional A
Date: 4/13,4/17,4/18,4/20,4/23,4/24,4/27,4/30,5/1,5/4,5/8,5/11,5/13,5/15,5/16,5/18,5/22
Venue: Kennedy Jr High
Lehi Family Park
Ponds Park
Wasatch Jr High
Elk Ridge (N Logan)
Monarch Meadows Park
West Jordan Complex
American Fork Jr
Oquirrh Shadow Park
Legacy Events Center
Galena Hills Park
Ellison Park
Brackets: All Brackets

Boys 15U Provisional C
Date: 4/13,4/17,4/20,4/26,4/27,4/29,5/2,5/3,5/4,5/6,5/7,5/8,5/10,5/11,5/13,5/15,5/16,5/17,5/18,5/21,5/22
Venue: Aspen Elementary
Mount Ogden Park
Pleasant Grove Jr. High
Vista Heights Jr. High
Spence Eccles Complex
Uintah High School
Mills Park
Galena Hills Park
Mountain View (N. OGDEN)
Silver Lake E.S.
Vernal middle school
Mount Lewis
Brackets: All Brackets

Boys 15U Provisional D
Date: 4/13,4/15,4/18,4/19,4/20,4/23,4/26,4/27,4/29,4/30,5/2,5/3,5/4,5/7,5/11,5/13,5/14,5/15,5/18,5/22,5/25
Venue: Aspen Elementary
Brigham City Sports Complex
Lakeside Sports Complex
Union High School
Wasatch Jr High
Barlow Park
Lone Peak Park (sandy)
Merit Academy Field
Uintah High School
West Jordan Complex
Falcon Park
G Hillman Recreation Complex
Pioneer Park
Vernal middle school
Salem Soccer Complex
Brackets: All Brackets

Boys 15U Provisional E
Date: 4/12,4/13,4/15,4/18,4/19,4/20,4/22,4/23,4/25,4/27,4/29,5/1,5/2,5/4,5/8,5/11,5/13,5/14,5/15,5/17,5/18,5/22
Venue: Silver Lake E.S.
Galena Hills Park
Glacier Hills Elementary
Kent Smith Park
Oquirrh Shadow Park
West Jordan Complex
Centennial Park (south)
Monarch Meadows Park
Murray Park
England Acres
Provo - Franklin Soccer Field
G Hillman Recreation Complex
Vista Heights Jr. High
Salem Soccer Complex
Provo - Fort Utah Park
Canyonview Park
Brackets: All Brackets

Boys 15U Provisional F
Date: 4/12,4/13,4/17,4/20,4/24,4/27,5/1,5/2,5/3,5/4,5/8,5/9,5/11,5/13,5/14,5/15,5/18,5/22
Venue: Angel Street Complex
Emma Russel
Mills Park
Bear River Middle School
Spence Eccles Complex
Ellison Park
Roy West Park
Ponds Park
Barlow Park
Blackhawk
TBD North
Brackets: All Brackets

Boys 16U Provisional A
Date: 4/12,4/13,4/17,4/18,4/19,4/20,4/24,4/26,4/27,4/30,5/1,5/2,5/4,5/8,5/9,5/10,5/11,5/14,5/15,5/18,5/22
Venue: West Jordan Complex
American Fork High School
Butler M.S.
Lone Peak HS
Monarch Meadows Park
Roy West Park
Barlow Park
Legacy Events Center
Oquirrh Shadow Park
Falcon Park
Storm Mountain
Brackets: All Brackets

Boys 16U Provisional B
Date: 4/13,4/16,4/20,4/22,4/25,4/27,4/30,5/2,5/4,5/6,5/7,5/9,5/10,5/11,5/14,5/15,5/16,5/17,5/18,5/21,5/22,5/24
Venue: Emma Russel
Monarch Meadows Park
Ponds Park
West Jordan Complex
Legacy Events Center
Roy West Park
Storm Mountain
Oquirrh Shadow Park
Aspen Elementary
Park City Sports Complex
Provo - Fort Utah Park
Highland Park
Spence Eccles Complex
Falcon Park
Healey Park
Bonneville Jr. High
La Roca Park
Brackets: All Brackets

Boys 16U Provisional C
Date: 4/13,4/16,4/18,4/19,4/20,4/23,4/25,4/27,4/30,5/2,5/4,5/7,5/9,5/11,5/14,5/16,5/18,5/21
Venue: Barlow Park
Deseret Peak Complex
Ellison Park
Silver Lake E.S.
Spence Eccles Complex
Falcon Park
West Jordan Complex
Kennedy Jr High
Merit Academy Field
Pleasant Grove Jr. High
Ponds Park
Vista Heights Jr. High
Galena Hills Park
Mills Park
Storm Mountain
Salem Soccer Complex
G Hillman Recreation Complex
Brackets: All Brackets

Boys 17U Provisional A
Date: 4/13,4/16,4/17,4/18,4/20,4/23,4/24,4/27,5/1,5/4,5/8,5/9,5/11,5/14,5/15,5/17,5/18,5/20,5/21
Venue: Calvin S Smith Elementary
Mills Park
Jordan Ridge Park
Oquirrh Shadow Park
Angel Street Complex
American Fork Jr
Monarch Meadows Park
Mountain Ridge Jr High
RAC
RSL Academy - Herriman
Ellison Park
Ponds Park
West Jordan Complex
Brackets: All Brackets

Boys 17U Provisional B
Date: 4/13,4/15,4/17,4/20,4/24,4/27,4/29,4/30,5/1,5/4,5/6,5/11,5/15,5/17,5/18,5/22,5/23
Venue: Ellison Park
Murray Park
RSL Academy - Herriman
Vista Heights Jr. High
Angel Street Complex
Falcon Park
Roy West Park
G Hillman Recreation Complex
Mills Park
Monarch Meadows Park
Mount Ogden Park
Ponds Park
Canyonview Park
Lone Peak Park (sandy)
Storm Mountain
Silver Lake E.S.
Spanish Fork Sports Park
Oquirrh Shadow Park
Brackets: All Brackets

Boys 18U Provisional A
Date: 4/13,4/17,4/20,4/22,4/24,4/27,5/1,5/4,5/6,5/8,5/11,5/13,5/15,5/16,5/18,5/22,5/23
Venue: Falcon Park
Galena Hills Park
Lehi Family Park
RSL Academy - Herriman
Angel Street Complex
Provo - Fort Utah Park
Ponds Park
Vista Heights Jr. High
Legacy Events Center
Storm Mountain
Silver Lake E.S.
Ellison Park
Brackets: All Brackets

Boys 18U Provisional B
Date: 4/13,4/17,4/18,4/20,4/22,4/23,4/24,4/27,4/30,5/3,5/4,5/8,5/11,5/13,5/14,5/15,5/16,5/18,5/20,5/21,5/22
Venue: Highland Park
IHC Fields
Spence Eccles Complex
Wasatch Jr High
Salem Soccer Complex
Angel Street Complex
West Jordan Complex
RSL Academy - Herriman
Galena Hills Park
Merit Academy Field
Ponds Park
Roy West Park
Mapleton Elementary
Weber County Fairgrounds
Rose Creek Elementary
Mount Lewis
G Hillman Recreation Complex
Brackets: All Brackets

Boys 19U Prov
Date: 4/13,4/16,4/17,4/20,4/22,4/24,4/27,4/29,4/30,5/1,5/4,5/7,5/8,5/9,5/11,5/13,5/15,5/18
Venue: Murray Park
RSL Academy - Herriman
Galena Hills Park
Aspen Elementary
Roy West Park
West Jordan Complex
Monarch Meadows Park
Oquirrh Shadow Park
Brackets: All Brackets

Girls 9U North Red
Date: 4/9,4/13,4/16,4/17,4/20,4/22,4/23,4/24,4/27,5/1,5/3,5/4,5/7,5/11,5/13,5/14,5/18
Venue: Angel Street Complex
CSC (Cache Valley)
Ellison Park
McCall Park
North Steed
Weber County Fairgrounds
Romrell Park
Brackets: All Brackets

Girls 9U North White
Date: 4/8,4/11,4/13,4/15,4/18,4/20,4/22,4/25,4/27,4/29,5/2,5/4,5/9,5/11,5/13,5/16,5/18
Venue: JC Park
Bountiful Jr. High
Weber County Fairgrounds
Ellison Park
La Roca Park
Brackets: All Brackets

Girls 9U North Blue
Date: 4/9,4/11,4/13,4/15,4/16,4/18,4/19,4/20,4/23,4/24,4/25,4/27,4/29,4/30,5/1,5/2,5/4,5/9,5/11,5/13,5/14,5/15,5/16,5/18
Venue: Bountiful Jr. High
Angel Street Complex
Ellison Park
Mount Ogden Park
Emma Russel
Meadow Park
Brigham City Sports Complex
McCall Park
Morgan MS
La Roca Park
Legacy Events Center
Brackets: All Brackets

Girls 9U Metro Red
Date: 3/20,3/23,3/27,4/10,4/13,4/16,4/17,4/20,4/27,5/4,5/7,5/11,5/15,5/18
Venue: Autumn Hills Park
Oquirrh Elementary
Copperview ES
Rowland Hall Steiner Complex
USA United Soccer Center
Spring Lane Elementary
Bonneville Jr. High
Oquirrh Shadow Park
Rosecrest
Brackets: All Brackets

Girls 9U Metro White
Date: 3/20,3/21,3/23,3/28,3/30,4/9,4/11,4/12,4/13,4/17,4/18,4/20,4/23,4/24,4/27,5/1,5/4,5/8,5/9,5/11,5/18
Venue: Copperview ES
Bluffdale Elementary
Butler M.S.
Spring Lane Elementary
Jordan Ridge ES
Willow Creek Park, Park City
Brackets: All Brackets

Girls 9U Metro Blue
Date: 3/23,3/25,4/5,4/12,4/13,4/19,4/20,4/22,4/27,4/30,5/2,5/3,5/4,5/6,5/8,5/10,5/11,5/14,5/18
Venue: Autumn Hills Park
Copperview ES
Oquirrh Shadow Park
Spring Lane Elementary
Bonneville Jr. High
Butler M.S.
Deseret Peak Complex
Millcreek Activity Center
Legacy Events Center
Southland Elementary
Willow Creek Park, Park City
Brackets: All Brackets

Girls 9U South Red
Date: 3/19,3/23,3/26,3/28,4/9,4/10,4/13,4/15,4/20,4/23,4/27,4/29,5/1,5/4,5/6,5/8,5/9,5/11,5/14,5/16,5/18
Venue: Lehi Family Park
North Point Elem.
Geneva Elementary
Vista Heights Jr. High
Spanish Fork Sports Park
Lakeside Sports Complex
Cobblestone
Maple Ridge
Brackets: All Brackets

Girls 9U South White
Date: 3/16,3/21,3/23,3/26,3/28,4/11,4/13,4/17,4/20,4/27,4/29,4/30,5/1,5/4,5/11,5/18
Venue: Vista Heights Jr. High
Geneva Elementary
Mesquite Park
Palisade
Lehi Family Park
North Point Elem.
Spanish Fork Sports Park
Springside E.S.
Brackets: All Brackets

Girls 9U South Blue
Date: 3/17,3/18,3/22,3/23,4/12,4/13,4/19,4/20,4/22,4/26,4/27,5/4,5/7,5/10,5/11,5/17,5/18
Venue: Maple Ridge
Mesquite Park
Harvest Elementary
American Preparatory Academy
Cobblestone
Spanish Fork Sports Park
Geneva Elementary
Springside E.S.
Brackets: All Brackets

Girls 9U South Green
Date: 3/16,3/19,3/21,3/23,3/27,3/28,4/13,4/18,4/20,4/27,5/1,5/4,5/6,5/7,5/11,5/18
Venue: American Fork Jr
Lehi Family Park
Vista Heights Jr. High
North Point Elem.
Geneva Elementary
Provo - Sertoma Park
Springside E.S.
Brackets: All Brackets

Girls 10U North Red
Date: 4/8,4/13,4/15,4/16,4/17,4/20,4/22,4/27,4/29,5/4,5/10,5/11,5/14,5/15,5/16,5/17,5/18
Venue: Ellison Park
Legacy Events Center
McCall Park
JC Park
Romrell Park
Morgan MS
Weber County Fairgrounds
Bountiful Jr. High
Brackets: All Brackets

Girls 10U North White
Date: 4/10,4/13,4/15,4/16,4/17,4/20,4/22,4/23,4/24,4/27,5/1,5/4,5/8,5/11,5/13,5/14,5/18,5/22
Venue: Angel Street Complex
Legacy Events Center
Mount Ogden Park
Elk Ridge (N Logan)
Weber County Fairgrounds
Ellison Park
Millville South Park SCSL
Brackets: All Brackets

Girls 10U North Blue
Date: 3/25,4/8,4/9,4/11,4/13,4/18,4/20,4/25,4/27,4/29,4/30,5/2,5/4,5/6,5/9,5/10,5/11,5/13,5/16,5/18
Venue: Legacy Events Center
Brigham City Sports Complex
Angel Street Complex
Ellison Park
Mount Ogden Park
Elk Ridge (N Logan)
Brackets: All Brackets

Girls 10U Metro Red
Date: 3/19,3/20,3/23,3/28,4/11,4/13,4/16,4/18,4/20,4/23,4/25,4/27,5/1,5/4,5/6,5/9,5/11,5/14,5/16,5/18
Venue: Copperview ES
Autumn Hills Park
Bonneville Jr. High
Rosecrest
Deseret Peak Complex
Oquirrh Shadow Park
USA United Soccer Center
Spring Lane Elementary
Butler M.S.
Brackets: All Brackets

Girls 10U Metro White 1
Date: 3/20,3/23,3/26,3/27,4/13,4/20,4/22,4/25,4/27,5/4,5/8,5/11,5/14,5/16,5/17,5/18
Venue: Liberty Elementary
Butler M.S.
Copperview ES
Spring Lane Elementary
Willow Creek Park, Park City
Bonneville Jr. High
Brackets: All Brackets

Girls 10U Metro White 2
Date: 3/16,4/4,4/9,4/12,4/13,4/19,4/20,4/24,4/27,5/1,5/3,5/4,5/6,5/10,5/11,5/13,5/15,5/16,5/18
Venue: Rowland Hall Steiner Complex
Oquirrh Elementary
Bonneville Jr. High
Spring Lane Elementary
Country Crossing
Oquirrh Shadow Park
Autumn Hills Park
West Jordan Complex
Brackets: All Brackets

Girls 10U Metro Blue
Date: 3/16,3/19,3/23,3/27,4/9,4/13,4/16,4/19,4/20,4/23,4/24,4/27,4/29,5/1,5/4,5/7,5/8,5/11,5/13,5/15,5/18,5/23,5/30
Venue: Butler M.S.
Midvalley E.S.
Autumn Hills Park
Copperview ES
Liberty Elementary
Deseret Peak Complex
Sterling Elementary
Willow Creek Park, Park City
Oquirrh Shadow Park
Brackets: All Brackets

Girls 10U South Red
Date: 3/18,3/23,3/25,4/8,4/10,4/12,4/13,4/20,4/25,4/27,4/29,5/4,5/9,5/11,5/13,5/15,5/18
Venue: Deerfield Elementary
Forbes
Geneva Elementary
Vista Heights Jr. High
Canyon Elementary School
Mesquite Park
Brackets: All Brackets

Girls 10U South White
Date: 3/18,3/20,3/23,3/28,4/11,4/13,4/17,4/20,4/24,4/27,5/1,5/4,5/11,5/15,5/18
Venue: Brookhaven Elementary School
Mesquite Park
Lakeside Sports Complex
Lehi Family Park
Maple Ridge
Springside E.S.
Vista Heights Jr. High
Brackets: All Brackets

Girls 10U South Blue
Date: 3/16,3/18,3/19,3/23,3/25,3/26,4/8,4/13,4/16,4/20,4/27,5/4,5/7,5/11,5/15,5/18
Venue: Canyon Elementary School
Mesquite Park
Deerfield Elementary
Harvest Elementary
Lakeridge Jr High
American Preparatory Academy
Brookhaven Elementary School
Cobblestone
Saratoga Shores ES
Springside E.S.
Brackets: All Brackets

Girls 10U South Green
Date: 3/22,3/23,4/3,4/12,4/13,4/18,4/19,4/20,4/26,4/27,4/29,5/4,5/9,5/11,5/18
Venue: Geneva Elementary
Mesquite Park
Cobblestone
Provo - Sertoma Park
Vineyard Grove Park
Brackets: All Brackets

Girls 11U Red SCL A1
Date: 3/16,3/21,3/22,3/23,3/27,3/28,3/29,4/6,4/8,4/11,4/20,4/27,4/30,5/1,5/2,5/3,5/4,5/7,5/8,5/9,5/10,5/11,5/13,5/14,5/15,5/16,5/17,5/18
Venue: Midvale Middle School
Deerfield Elementary
IHC Fields
Lehi Family Park
Palisade
Umbria Estates
Geneva Elementary
Spring Creek
Cedar Ridge ES
Hidden Village
La Roca Park
Eastmont Middle
Eastridge Park
Ellison Park
Brackets: All Brackets

Girls 11U Red SCL A2
Date: 3/16,3/18,3/19,3/23,4/8,4/10,4/12,4/13,4/20,4/22,4/24,4/26,4/27,4/29,4/30,5/2,5/3,5/4,5/6,5/7,5/8,5/9,5/10,5/11,5/13,5/14,5/15,5/16,5/17,5/18
Venue: Lehi Family Park
Midvale Middle School
Geneva Elementary
Butler M.S.
Monarch Meadows Park
Canyonview Park
Salem Soccer Complex
Vae View
IHC Fields
Millcreek Jr High
La Roca Park
Heber Valley Elem
Eastmont Middle
Spring Lane Elementary
Angel Street Complex
Canyon Elementary School
Palisade
Eastridge Park
Bonneville Jr. High
Ellison Park
Spanish Fork Sports Park
Brackets: All Brackets

Girls 11U Red SCL B1
Date: 3/16,3/18,3/19,3/23,3/26,4/8,4/10,4/13,4/15,4/19,4/20,4/22,4/24,4/27,4/29,4/30,5/1,5/4,5/7,5/11,5/14,5/15,5/17,5/18
Venue: Rowland Hall Steiner Complex
Lakeridge Jr High
Canyonview Park
Vista Heights Jr. High
Vae View
Spanish Fork Sports Park
Spring Lane Elementary
High Point Park
Bonneville Jr. High
Ponds Park
Monarch Meadows Park
Brackets: All Brackets

Girls 11U North White 1
Date: 4/11,4/13,4/16,4/18,4/20,4/25,4/27,4/30,5/4,5/9,5/11,5/15,5/16,5/17,5/18
Venue: Legacy Events Center
McCall Park
Vae View
Elk Ridge (N Logan)
Rockwell Turf Field
Weber County Fairgrounds
Angel Street Complex
Brackets: All Brackets

Girls 11U North White 2
Date: 4/10,4/12,4/13,4/17,4/19,4/20,4/24,4/26,5/1,5/4,5/6,5/8,5/9,5/11,5/13,5/17
Venue: Ellison Park
Millcreek Jr High
Pioneer Park
Vae View
Cedar Ridge ES
La Roca Park
Brackets: All Brackets

Girls 11U North Blue
Date: 4/10,4/13,4/17,4/20,4/21,4/24,4/27,5/1,5/2,5/4,5/5,5/10,5/11,5/14,5/18
Venue: Mount Ogden Park
Vae View
Weber County Fairgrounds
McCall Park
Rockwell Turf Field
Mount Eyrie Park
Kent Smith Park
Mount Lewis
Angel Street Complex
Legacy Events Center
Brackets: All Brackets

Girls 11U North Green
Date: 3/23,3/27,4/10,4/13,4/17,4/18,4/20,4/23,4/24,4/25,4/27,4/29,5/1,5/4,5/9,5/11,5/14,5/15,5/18,5/25
Venue: Pioneer Park
Legacy Events Center
Ellison Park
Mount Eyrie Park
Vae View
Barlow Park
Kent Smith Park
Mount Lewis
Constitution Park
Brackets: All Brackets

Girls 11U Metro White
Date: 3/22,3/23,3/27,4/6,4/11,4/13,4/18,4/20,4/27,5/1,5/4,5/8,5/9,5/11,5/15,5/16,5/17,5/18,5/23
Venue: Midvale Middle School
Butler M.S.
Southland Elementary
Joel P. Jensen Middle School
Deseret Peak Complex
Lone Peak Park (sandy)
Eastridge Park
Trailside Park
Eastmont Middle
Trailside Elementary
Brackets: All Brackets

Girls 11U Metro Blue
Date: 3/20,3/23,4/10,4/13,4/16,4/17,4/23,4/24,4/27,5/4,5/8,5/11,5/14,5/17,5/18
Venue: Midvale Middle School
Butler M.S.
Bonneville Jr. High
Hidden Village
Spring Lane Elementary
High Point Park
Monarch Meadows Park
Canyonview Park
Eastridge Park
Brackets: All Brackets

Girls 11U Metro Green 1
Date: 3/16,3/23,3/25,4/3,4/6,4/12,4/13,4/19,4/20,4/26,4/27,4/30,5/2,5/4,5/10,5/11,5/13,5/16,5/17,5/18
Venue: Kennedy Jr High
Butler M.S.
Midvale Middle School
Spring Lane Elementary
Bonneville Jr. High
RAC
Trailside Elementary
Trailside Park
Eastmont Middle
Brackets: All Brackets

Girls 11U Metro Green 2
Date: 3/23,4/5,4/6,4/10,4/12,4/13,4/17,4/20,4/22,4/24,4/27,4/29,4/30,5/4,5/6,5/11,5/13,5/18
Venue: Butler M.S.
Midvale Middle School
High Point Park
Millcreek Activity Center
Monarch Meadows Park
Deseret Peak Complex
Canyonview Park
Brackets: All Brackets

Girls 11U South White 1
Date: 3/16,3/21,3/23,4/8,4/11,4/13,4/15,4/20,4/24,4/27,4/29,5/4,5/6,5/11,5/18
Venue: Salem Soccer Complex
Vernal middle school
Harvest Elementary
Hobble Creek Elementary
Lehi Family Park
Holdaway Park
Canyon Elementary School
Heber Valley Elem
Vista Heights Jr. High
Brackets: All Brackets

Girls 11U South White 2
Date: 3/20,3/23,3/26,3/27,4/11,4/13,4/18,4/20,4/24,4/27,4/29,5/1,5/4,5/6,5/8,5/11,5/15,5/18
Venue: Snow College Complex
Lakeside Sports Complex
Mountain Ridge Jr High
Mesquite Park
Holdaway Park
Lehi Family Park
Spanish Fork Sports Park
Springside E.S.
Harvest Elementary
Brackets: All Brackets

Girls 11U South Blue
Date: 3/16,3/22,3/23,3/27,4/12,4/13,4/15,4/19,4/20,4/26,4/27,5/2,5/3,5/4,5/10,5/11,5/14,5/18
Venue: Lehi Family Park
American Fork Jr
Hobble Creek Elementary
Vernal middle school
Heber Valley Elem
Price Fairground Sport Complex
Holdaway Park
Brackets: All Brackets

Girls 12U Premier Black
Date: 3/16,3/20,3/21,3/23,3/27,4/9,4/10,4/22,4/24,4/26,4/27,5/1,5/2,5/3,5/4,5/6,5/7,5/8,5/10,5/11,5/13,5/15,5/16,5/18,5/20,5/22
Venue: Lehi Family Park
Holdaway Park
Joel P. Jensen Middle School
Legacy Events Center
Barlow Park
West Jordan Complex
Canyon Elementary School
Canyonview Park
Spanish Fork Sports Park
Bonneville Jr. High
Salem Soccer Complex
Spring Lane Elementary
Weber County Fairgrounds
Brackets: All Brackets

Girls 12U Premier Silver
Date: 3/16,3/18,3/20,3/23,3/26,4/8,4/9,4/10,4/23,4/25,4/26,4/27,4/29,4/30,5/3,5/4,5/6,5/7,5/9,5/10,5/11,5/13,5/14,5/16,5/18,5/23
Venue: Lehi Family Park
Midvale Middle School
Palisade
Hansen Family Sports Complex
Spring Lane Elementary
Mount Ogden Park
Umbria Estates
Deseret Peak Complex
La Roca Park
Blackhawk
Eastmont Middle
USA United Soccer Center
Ellison Park
IHC Fields
Bonneville Jr. High
Brackets: All Brackets

Girls 12U Division 1
Date: 3/16,3/20,3/23,3/27,4/10,4/13,4/15,4/17,4/20,4/24,4/27,5/1,5/4,5/9,5/11,5/14,5/15,5/17,5/18,5/23
Venue: Buttercup Park
Palisade
Deerfield Elementary
Legacy Events Center
Emma Russel
Mount Lewis
Elk Ridge (N Logan)
Kent Smith Park
Midvale Middle School
IHC Fields
McCall Park
West Jordan Complex
White City Bear Park
Eastmont Middle
Brackets: All Brackets

Girls 12U Division 2-1
Date: 3/16,3/23,3/27,3/30,4/9,4/11,4/13,4/16,4/17,4/20,4/23,4/25,4/27,4/29,5/1,5/4,5/6,5/7,5/8,5/11,5/14,5/15,5/16,5/18
Venue: Midvale Middle School
Hansen Family Sports Complex
Hidden Village
Lakeside Sports Complex
Vista Heights Jr. High
Rockwell Turf Field
Legacy Events Center
Barlow Park
High Point Park
Eastmont Middle
Eastridge Park
Butler M.S.
Brackets: All Brackets

Girls 12U Division 2-2
Date: 3/16,3/18,3/23,4/13,4/15,4/20,4/22,4/27,4/30,5/4,5/8,5/10,5/11,5/13,5/14,5/16,5/17,5/18
Venue: American Fork Jr
Canyon Elementary School
Rowland Hall Steiner Complex
Spanish Fork Sports Park
Heber Valley Elem
Mount Ogden Park
Holdaway Park
Hobble Creek Elementary
Brackets: All Brackets

Girls 12U North A
Date: 3/23,4/11,4/13,4/18,4/20,4/25,4/27,4/29,5/2,5/4,5/9,5/10,5/11,5/13,5/15,5/16,5/18,5/24
Venue: Hansen Family Sports Complex
Ellison Park
Legacy Events Center
Millcreek Jr High
Ponds Park
Vae View
Millville South Park SCSL
Angel Street Complex
La Roca Park
McCall Park
Weber County Fairgrounds
Hyrum Soccer Complex
Brackets: All Brackets

Girls 12U North B
Date: 4/10,4/12,4/13,4/19,4/20,4/24,4/26,4/27,5/3,5/4,5/11,5/15,5/16,5/18,5/20
Venue: Rohmer Park
Angel Street Complex
Rockwell Turf Field
Mount Ogden Park
Vae View
Ellison Park
Legacy Events Center
Weber County Fairgrounds
Ponds Park
Millville South Park SCSL
Brackets: All Brackets

Girls 12U Metro A
Date: 3/16,3/20,3/23,4/6,4/8,4/10,4/12,4/13,4/20,4/24,4/26,4/27,5/3,5/4,5/8,5/11,5/13,5/14,5/16,5/17,5/18,5/22,5/23
Venue: High Point Park
Canyonview Park
Monarch Meadows Park
Galena Hills Park
Spring Lane Elementary
Rowland Hall Steiner Complex
Midvale Middle School
Butler M.S.
Bonneville Jr. High
Trailside Park
Trailside Elementary
Brackets: All Brackets

Girls 12U Metro B
Date: 3/16,3/19,3/23,4/6,4/11,4/13,4/18,4/20,4/24,4/27,5/2,5/4,5/7,5/8,5/11,5/13,5/18,5/25
Venue: Midvale Middle School
Monarch Meadows Park
Hunter Park
Canyonview Park
Joel P. Jensen Middle School
Butler M.S.
Wardle Park
Eastridge Park
Eastmont Middle
Brackets: All Brackets

Girls 12U Metro C
Date: 3/18,3/23,4/6,4/9,4/12,4/13,4/20,4/22,4/23,4/24,4/27,4/30,5/1,5/4,5/11,5/13,5/14,5/18
Venue: Hidden Village
High Point Park
Millcreek Activity Center
Bonneville Jr. High
Galena Hills Park
Deseret Peak Complex
West Jordan Complex
Spring Lane Elementary
Umbria Estates
Brackets: All Brackets

Girls 12U South A
Date: 3/15,3/16,3/21,3/23,3/28,4/9,4/13,4/18,4/19,4/22,4/27,4/30,5/3,5/4,5/7,5/11,5/13,5/18
Venue: Osier
American Fork Jr
Cory Wride MP
Snow College Complex
Springside E.S.
Provo - Sertoma Park
Vernal middle school
Willowcreek Middle School
Harvest Elementary
Vista Heights Jr. High
Brackets: All Brackets

Girls 12U South B
Date: 3/16,3/23,4/13,4/16,4/17,4/20,4/23,4/25,4/27,4/30,5/1,5/4,5/6,5/11,5/13,5/18,5/20
Venue: Lehi Family Park
Canyon Elementary School
Provo - Sertoma Park
Spanish Fork Sports Park
Heber Valley Elem
Geneva Elementary
IHC Fields
Centennial Park (south)
Salem Soccer Complex
Palisade
Brackets: All Brackets

Girls 13U Premier 1
Date: 3/16,3/18,3/23,4/8,4/11,4/12,4/29,4/30,5/2,5/4,5/6,5/11,5/12,5/13,5/14,5/15,5/16,5/17,5/18,5/20,5/22
Venue: Lone Peak HS
Lakeside Sports Complex
Bonneville Jr. High
West Jordan Complex
Cedar Ridge ES
Spring Lane Elementary
La Roca Park
RAC
Brackets: All Brackets

Girls 13U Premier 2
Date: 3/16,3/18,3/19,3/23,3/26,3/28,4/9,4/12,4/23,4/27,4/30,5/2,5/4,5/6,5/8,5/11,5/17,5/18,5/21,5/22,5/23
Venue: Lehi Family Park
Palisade
Lakeside Sports Complex
Spence Eccles Complex
IHC Fields
Grovecrest
Hyrum Soccer Complex
RAC
Salem Soccer Complex
Brackets: All Brackets

Girls 13U Division 1
Date: 3/16,3/20,3/21,3/23,3/27,4/9,4/11,4/12,4/13,4/17,4/20,4/22,4/23,4/25,4/27,4/29,5/2,5/4,5/6,5/8,5/9,5/10,5/11,5/18,5/20,5/22
Venue: Rowland Hall Steiner Complex
Crescent MS
Mapleton Elementary
Ira Allen Field
Willowcreek Middle School
Barlow Park
Provo - Franklin Soccer Field
Falcon Park
Mount Ogden Park
Bonneville Jr. High
Cedar Ridge ES
Spence Eccles Complex
IHC Fields
Spring Lane Elementary
Brackets: All Brackets

Girls 13U Division 2
Date: 3/23,3/27,4/10,4/11,4/13,4/16,4/17,4/20,4/23,4/24,4/27,5/1,5/4,5/7,5/8,5/11,5/14,5/15,5/18,5/21,5/22
Venue: Butler M.S.
Lakeridge Jr High
Emma Russel
Ellison Park
West Jordan Complex
Cedar Ridge ES
Kent Smith Park
Elk Ridge (N Logan)
Legacy Events Center
Crescent MS
Monarch Meadows Park
St Josephs Catholic HS
Oquirrh Shadow Park
Mueller Park
RAC
Brackets: All Brackets

Girls 13U Division 3
Date: 3/16,3/20,4/11,4/13,4/15,4/17,4/18,4/20,4/22,4/24,4/27,4/30,5/1,5/3,5/4,5/6,5/8,5/11,5/13,5/15,5/17,5/18,5/23
Venue: Willowcreek Middle School
Palisade
Ellison Park
IHC Fields
Wardle Park
Price Fairground Sport Complex
Angel Street Complex
England Acres
Legacy Events Center
Park City Sports Complex
Trailside Park
Brackets: All Brackets

Girls 13U North A
Date: 4/9,4/13,4/16,4/17,4/18,4/20,4/23,4/30,5/4,5/6,5/8,5/11,5/13,5/15,5/18,5/20,5/21,5/25
Venue: Mount Lewis
Centerville City Park
Elk Ridge (N Logan)
Pioneer Park
Ellison Park
Bear River Middle School
Cedar Ridge ES
Mueller Park
Brigham City Sports Complex
Spence Eccles Complex
Mills Park
Brackets: All Brackets

Girls 13U North B
Date: 4/9,4/13,4/16,4/20,4/22,4/25,4/27,4/30,5/1,5/4,5/7,5/9,5/11,5/14,5/18,5/20
Venue: Barlow Park
Ellison Park
Mueller Park
Angel Street Complex
Mills Park
Ponds Park
Brackets: All Brackets

Girls 13U North C
Date: 4/10,4/11,4/13,4/18,4/20,4/25,4/27,4/30,5/2,5/4,5/9,5/11,5/14,5/16,5/18,5/21
Venue: Brigham City Sports Complex
Mount Ogden Park
Mueller Park
Kent Smith Park
Hyrum Soccer Complex
Mills Park
Cedar Ridge ES
Pioneer Park
Brackets: All Brackets

Girls 13U Metro A
Date: 3/19,3/20,3/23,4/9,4/10,4/13,4/16,4/20,4/24,4/27,4/29,4/30,5/4,5/7,5/8,5/11,5/14,5/18
Venue: Falcon Park
Germania park
Butler M.S.
Canyonview Park
Glacier Hills Elementary
Crescent MS
Deseret Peak Complex
Kennedy Jr High
Oquirrh Shadow Park
Brackets: All Brackets

Girls 13U Metro B
Date: 3/18,3/23,3/25,4/8,4/10,4/13,4/15,4/20,4/22,4/25,4/27,4/29,5/4,5/6,5/9,5/11,5/14,5/18
Venue: Falcon Park
Glacier Hills Elementary
White City Bear Park
Kauri Sue Hamilton
Bonneville Jr. High
Deseret Peak Complex
Galena Hills Park
Germania park
Crescent MS
Park City Sports Complex
Brackets: All Brackets

Girls 13U South A
Date: 3/16,3/21,3/23,3/28,4/11,4/13,4/16,4/18,4/20,4/25,4/27,4/30,5/2,5/4,5/7,5/16,5/18,5/22
Venue: Willowcreek Middle School
Merit Academy Field
Silver Lake E.S.
Vista Heights Jr. High
Aspen Elementary
Salem Soccer Complex
Rocky Mtn. Middle
Brackets: All Brackets

Girls 13U South B
Date: 3/16,3/23,3/27,4/10,4/13,4/17,4/20,4/23,4/27,5/4,5/11,5/18,5/20
Venue: Salem Soccer Complex
Vernal middle school
Lakeside Sports Complex
Vista Heights Jr. High
Rocky Mtn. Middle
Uintah High School
Silver Lake E.S.
Brackets: All Brackets

Girls 14U Premier 1
Date: 3/16,3/23,3/27,4/8,4/10,4/27,5/4,5/6,5/8,5/11,5/13,5/15,5/16,5/18,5/20,5/22
Venue: Lone Peak Park (sandy)
White City Bear Park
Ellison Park
RAC
Spring Creek
Angel Street Complex
Ponds Park
Legacy Events Center
Brackets: All Brackets

Girls 14U Premier 2
Date: 3/23,3/28,4/9,4/11,4/12,4/16,4/20,4/24,4/27,4/30,5/2,5/4,5/7,5/8,5/11,5/15,5/16,5/17,5/18,5/31
Venue: Fillmore Soccer Field
Palisade
Deseret Peak Complex
IHC Fields
Legacy Events Center
Falcon Park
Crescent MS
St Josephs Catholic HS
Park City Sports Complex
Barlow Park
Butler M.S.
Trailside Park
Brackets: All Brackets

Girls 14U Division 1
Date: 3/18,3/19,3/23,3/27,4/2,4/8,4/9,4/12,4/13,4/15,4/20,4/22,4/23,4/27,4/29,5/3,5/4,5/7,5/8,5/9,5/11,5/13,5/15,5/17,5/18,5/21
Venue: Palisade
Lakeside Sports Complex
Grovecrest
Rose Creek Elementary
Mount Ogden Park
Bonneville Jr. High
Crescent MS
Mills Park
Lehi Family Park
Rocky Mtn. Middle
Butler M.S.
Elk Ridge (N Logan)
IHC Fields
Spring Lane Elementary
Brackets: All Brackets

Girls 14U Division 2
Date: 3/22,3/23,3/27,4/10,4/11,4/12,4/13,4/17,4/18,4/19,4/20,4/26,4/27,5/1,5/3,5/4,5/6,5/9,5/10,5/11,5/13,5/14,5/15,5/16,5/17,5/18,5/20,5/22,5/23
Venue: American Fork Jr
Salem Soccer Complex
Spence Eccles Complex
Provo - Fort Utah Park
Angel Street Complex
Roy West Park
Provo - Franklin Soccer Field
Bonneville Jr. High
Ellison Park
Truman Elementary
G Hillman Recreation Complex
Lakeside Sports Complex
Spring Lane Elementary
Ponds Park
Brackets: All Brackets

Girls 14U Division 3
Date: 3/16,3/18,3/19,3/23,3/27,4/6,4/8,4/11,4/13,4/15,4/16,4/19,4/20,4/22,4/24,4/25,4/27,4/29,5/1,5/4,5/7,5/8,5/9,5/10,5/11,5/13,5/14,5/15,5/18
Venue: Vista Heights Jr. High
Mountain View (N. OGDEN)
Germania park
Monarch Meadows Park
Silver Lake E.S.
Mapleton Elementary
Wasatch Jr High
Kennedy Jr High
Bear River Middle School
Pleasant Grove Jr. High
Elk Ridge (N Logan)
Ira Allen Field
Canyonview Park
Spence Eccles Complex
Brackets: All Brackets

Girls 14U North A
Date: 4/11,4/13,4/15,4/18,4/20,4/22,4/24,4/25,4/27,5/2,5/3,5/4,5/7,5/10,5/11,5/13,5/14,5/16,5/18,5/20,5/21,5/24
Venue: Angel Street Complex
Mills Park
Highmark Charter School
Mueller Park
Elk Ridge (N Logan)
Mountain View (N. OGDEN)
Kent Smith Park
Ellison Park
Brackets: All Brackets

Girls 14U North B
Date: 3/19,3/28,4/9,4/10,4/13,4/16,4/18,4/20,4/22,4/23,4/24,4/27,4/30,5/4,5/11,5/13,5/15,5/18,5/21
Venue: Spence Eccles Complex
Ellison Park
Roy West Park
Pioneer Park
Eden Park
Mount Ogden Park
Brigham City Sports Complex
Ponds Park
Brackets: All Brackets

Girls 14U North C
Date: 4/10,4/13,4/17,4/20,4/24,5/1,5/4,5/7,5/8,5/11,5/14,5/16,5/18,5/25
Venue: Bear River Middle School
Legacy Events Center
Ellison Park
Lewiston Elementary
Blackhawk
Brackets: All Brackets

Girls 14U Metro A
Date: 3/21,3/23,3/25,4/8,4/10,4/13,4/18,4/19,4/20,4/22,4/24,4/27,5/4,5/8,5/9,5/11,5/16,5/18,5/20
Venue: Falcon Park
Glacier Hills Elementary
Crescent MS
Bonneville Jr. High
Jordan Ridge Park
Wardle Park
Galena Hills Park
Butler M.S.
Storm Mountain
Highland Park
Brackets: All Brackets

Girls 14U Metro B
Date: 3/16,3/18,3/23,4/6,4/9,4/12,4/13,4/15,4/20,4/24,4/27,4/29,5/4,5/6,5/7,5/11,5/14,5/15,5/17,5/18,6/1
Venue: Rowland Hall Steiner Complex
Monarch Meadows Park
Butler M.S.
Canyonview Park
Oakley Rec Complex
Park City Sports Complex
Oquirrh Shadow Park
Trailside Park
Brackets: All Brackets

Girls 14U South A
Date: 3/23,4/12,4/13,4/16,4/19,4/20,4/22,4/24,4/27,5/1,5/4,5/7,5/10,5/11,5/13,5/18,5/22
Venue: Ephraim Middle School
Lakeside Sports Complex
Salem Soccer Complex
Smooth Canyon
Provo - Franklin Soccer Field
Cory Wride MP
Mountain Ridge Jr High
Provo - Fort Utah Park
Brackets: All Brackets

Girls 14U South B
Date: 3/20,3/23,3/26,3/27,4/10,4/13,4/17,4/19,4/20,4/24,4/27,5/1,5/3,5/4,5/8,5/11,5/15,5/18
Venue: Silver Lake E.S.
Lakeside Sports Complex
Vista Heights Jr. High
Lehi Family Park
Provo - Franklin Soccer Field
East Elem (Roosevelt)
Merit Academy Field
Provo - Fort Utah Park
Rocky Mtn. Middle
G Hillman Recreation Complex
Salem Soccer Complex
Brackets: All Brackets

Girls 15U Premier 1
Date: 3/16,3/20,3/23,3/26,3/27,4/9,4/12,4/15,4/27,4/30,5/1,5/4,5/6,5/7,5/9,5/10,5/11,5/14,5/15,5/18,5/21
Venue: Lehi Family Park
American Fork Jr
Fillmore Soccer Field
Lakeside Sports Complex
Angel Street Complex
RAC
Lone Peak Park (sandy)
Legacy Events Center
Smooth Canyon
Bonneville Jr. High
Ellison Park
Spring Lane Elementary
St Josephs Catholic HS
Brackets: All Brackets

Girls 15U Premier 2
Date: 3/19,3/20,3/26,4/8,4/10,4/17,4/24,4/27,4/30,5/2,5/4,5/7,5/10,5/11,5/14,5/15,5/16,5/18,5/20,5/21,5/22,5/24
Venue: Palisade
Lone Peak Park (sandy)
Elk Ridge (N Logan)
G Hillman Recreation Complex
Legacy Events Center
Brigham City Sports Complex
La Roca Park
Blackhawk
RAC
Storm Mountain
Lakeside Sports Complex
Brackets: All Brackets

Girls 15U Division 1
Date: 3/20,3/23,3/27,3/30,4/10,4/12,4/13,4/15,4/17,4/18,4/20,4/24,4/26,4/27,5/1,5/2,5/4,5/9,5/10,5/11,5/14,5/15,5/17,5/18,5/22
Venue: American Fork Jr
Lakeside Sports Complex
Rose Creek Elementary
Legacy Events Center
St Josephs Catholic HS
West Jordan Complex
Spence Eccles Complex
Bonneville Jr. High
Rocky Mtn. Middle
RAC
Blackhawk
Spring Lane Elementary
Mount Ogden Park
Brackets: All Brackets

Girls 15U Division 2
Date: 3/16,3/21,3/23,3/25,3/28,4/11,4/13,4/18,4/20,4/22,4/25,4/27,4/29,5/2,5/4,5/6,5/9,5/11,5/14,5/18,5/20
Venue: Falcon Park
Glacier Hills Elementary
Rowland Hall Steiner Complex
American Fork Jr
Canyonview Park
Grovecrest
IHC Fields
Angel Street Complex
Elk Ridge (N Logan)
Palisade
Highmark Charter School
Oquirrh Shadow Park
Brackets: All Brackets

Girls 15U Division 3
Date: 3/16,3/22,3/23,4/9,4/10,4/12,4/13,4/15,4/16,4/18,4/20,4/23,4/24,4/25,4/26,4/27,4/30,5/4,5/7,5/11,5/13,5/14,5/16,5/18
Venue: Mountain View (N. OGDEN)
Falcon Park
Butler M.S.
Bonneville Jr. High
Lakeside Sports Complex
Elk Ridge (N Logan)
Salem Soccer Complex
Galena Hills Park
Mills Park
Ellison Park
Ponds Park
Brackets: All Brackets

Girls 15U North A
Date: 3/21,4/9,4/11,4/13,4/15,4/16,4/20,4/23,4/27,4/30,5/1,5/4,5/11,5/13,5/14,5/15,5/16,5/17,5/18,5/20,5/21
Venue: Spence Eccles Complex
Legacy Events Center
Ellison Park
Ponds Park
Roy West Park
Blackhawk
Angel Street Complex
River Heights Elementary
Highmark Charter School
Brackets: All Brackets

Girls 15U Metro A
Date: 3/16,3/18,3/20,3/23,4/8,4/10,4/13,4/15,4/20,4/22,4/24,4/27,4/29,5/4,5/6,5/8,5/9,5/10,5/11,5/14,5/15,5/18,5/20
Venue: Granger High School
Kennedy Jr High
Monarch Meadows Park
Murray Park
West Jordan Complex
Deseret Peak Complex
Truman Elementary
RAC
Bonneville Jr. High
Oquirrh Shadow Park
Brackets: All Brackets

Girls 15U South A
Date: 3/15,3/16,3/19,3/23,3/26,3/28,4/9,4/13,4/16,4/18,4/19,4/20,4/22,4/24,4/27,5/1,5/4,5/6,5/7,5/11,5/16,5/17,5/18
Venue: Silver Lake E.S.
Lehi Family Park
Vista Heights Jr. High
Vernal middle school
Smooth Canyon
Salem Jr. High
Rocky Mtn. Middle
Mountain Ridge Jr High
G Hillman Recreation Complex
Brackets: All Brackets

Girls 16U Premier 1
Date: 3/18,3/23,3/26,4/10,4/11,4/27,4/29,4/30,5/2,5/4,5/7,5/10,5/11,5/14,5/15,5/16,5/18,5/22,5/23
Venue: Mapleton Elementary
Hansen Family Sports Complex
Ira Allen Field
America First Field
Spence Eccles Complex
RAC
La Roca Park
Lakeside Sports Complex
Brackets: All Brackets

Girls 16U Premier 2
Date: 3/20,3/23,3/26,4/8,4/9,4/10,4/11,4/23,4/27,4/29,4/30,5/3,5/4,5/7,5/10,5/11,5/15,5/16,5/18,5/21
Venue: IHC Fields
Butler M.S.
Lone Peak Park (sandy)
Murray Park
American Fork Jr
Lehi Family Park
Palisade
Sullivan Soccer Complex
Ellison Park
Ira Allen Field
Lehi High School
Brackets: All Brackets

Girls 16U Division 1
Date: 3/16,3/19,3/23,3/26,4/6,4/9,4/11,4/13,4/16,4/19,4/20,4/22,4/23,4/25,4/27,4/29,4/30,5/3,5/4,5/7,5/11,5/13,5/14,5/16,5/18,5/23
Venue: Lehi Family Park
Merit Academy Field
Grovecrest
Rose Creek Elementary
Lakeside Sports Complex
Deseret Peak Complex
Ellison Park
Ira Allen Field
Legacy Events Center
RAC
Salem Soccer Complex
West Jordan Complex
Palisade
Hansen Family Sports Complex
G Hillman Recreation Complex
Brackets: All Brackets

Girls 16U Division 2
Date: 3/22,3/23,4/6,4/8,4/10,4/12,4/13,4/17,4/18,4/19,4/20,4/22,4/23,4/26,4/27,5/1,5/3,5/4,5/7,5/9,5/10,5/11,5/14,5/15,5/18
Venue: Lehi Family Park
Mapleton Elementary
St Josephs Catholic HS
Oquirrh Shadow Park
Lone Peak Park (sandy)
Mills Park
Bonneville Jr. High
Ira Allen Field
Storm Mountain
Canyonview Park
Hansen Family Sports Complex
Salem Soccer Complex
Falcon Park
Park City Sports Complex
Brackets: All Brackets

Girls 16U Division 3
Date: 3/23,3/26,4/9,4/13,4/16,4/20,4/23,4/27,4/29,4/30,5/2,5/4,5/9,5/11,5/16,5/18,5/22,5/23
Venue: Lakeside Sports Complex
Lehi Family Park
Angel Street Complex
Mount Ogden Park
Highmark Charter School
Roy West Park
Spence Eccles Complex
Brackets: All Brackets

Girls 16U North A
Date: 4/10,4/13,4/17,4/20,4/22,4/24,4/29,5/1,5/4,5/8,5/10,5/11,5/15,5/17,5/18
Venue: Mount Ogden Park
Ellison Park
Mills Park
Cedar Ridge ES
Angel Street Complex
Mueller Park
Ponds Park
Brackets: All Brackets

Girls 16U Metro/South A
Date: 3/21,3/23,3/28,4/8,4/11,4/13,4/18,4/20,4/23,4/25,4/27,5/2,5/4,5/7,5/9,5/11,5/13,5/16,5/18,5/20
Venue: Ephraim Middle School
Canyonview Park
Lakeside Sports Complex
Monarch Meadows Park
Bonneville Jr. High
Lone Peak Park (sandy)
Storm Mountain
Butler M.S.
Highland Park
Falcon Park
Brackets: All Brackets

Girls 16U Metro/South B
Date: 3/20,3/23,3/27,4/10,4/13,4/15,4/17,4/20,4/24,4/27,5/1,5/4,5/8,5/11,5/15,5/18
Venue: Merit Academy Field
Storm Mountain
Monarch Meadows Park
G Hillman Recreation Complex
West Jordan Complex
Bonneville Jr. High
Oquirrh Shadow Park
Lone Peak Park (sandy)
Spring Lane Elementary
Canyonview Park
Falcon Park
Brackets: All Brackets

Girls 17U Premier 1
Date: 3/16,3/19,3/20,3/21,3/26,3/28,4/9,4/11,4/24,4/27,4/29,4/30,5/1,5/4,5/7,5/9,5/10,5/11,5/13,5/14,5/18,5/20,5/22
Venue: Lehi Family Park
Palisade
Barlow Park
Galena Hills Park
La Roca Park
Bonneville Jr. High
Hansen Family Sports Complex
Lone Peak Park (sandy)
RAC
Ellison Park
Cedar Ridge ES
Spence Eccles Complex
Lakeside Sports Complex
Brackets: All Brackets

Girls 17U Premier 2
Date: 3/23,3/26,3/27,4/8,4/9,4/10,4/23,4/26,4/27,4/30,5/1,5/4,5/8,5/9,5/10,5/11,5/13,5/14,5/16,5/18,5/20
Venue: Merit Academy Field
Grovecrest
Legacy Events Center
Highland High School
Angel Street Complex
Rose Creek Elementary
Ellison Park
RAC
Palisade
G Hillman Recreation Complex
Brackets: All Brackets

Girls 17U Division 1
Date: 3/23,3/26,3/28,4/9,4/13,4/16,4/17,4/18,4/23,4/25,4/27,4/30,5/1,5/4,5/6,5/9,5/11,5/14,5/15,5/18,5/21
Venue: Butler M.S.
Lakeside Sports Complex
Emma Russel
Angel Street Complex
Lehi Family Park
RAC
Falcon Park
Storm Mountain
Brackets: All Brackets

Girls 17U Division 2
Date: 3/16,3/21,3/23,3/28,4/8,4/11,4/13,4/18,4/19,4/20,4/24,4/25,4/27,4/29,4/30,5/3,5/4,5/6,5/8,5/11,5/13,5/14,5/15,5/18,5/20,5/21
Venue: Merit Academy Field
Rowland Hall Steiner Complex
Spence Eccles Complex
Lone Peak Park (sandy)
Smooth Canyon
Canyonview Park
Lakeside Sports Complex
Highmark Charter School
Price Fairground Sport Complex
Hyrum Soccer Complex
Oquirrh Shadow Park
Falcon Park
Monarch Meadows Park
G Hillman Recreation Complex
Brackets: All Brackets

Girls 17U Division 3
Date: 4/8,4/10,4/12,4/13,4/16,4/19,4/20,4/22,4/24,4/27,4/30,5/3,5/4,5/7,5/11,5/14,5/15,5/16,5/18,5/23
Venue: Brigham City Sports Complex
Legacy Events Center
Roy West Park
Sunnyside Park
Spence Eccles Complex
Deseret Peak Complex
Elk Ridge (N Logan)
Brackets: All Brackets

Girls 17U Division 4
Date: 3/16,3/22,3/23,3/28,4/11,4/13,4/15,4/17,4/20,4/25,4/27,5/1,5/2,5/4,5/6,5/9,5/11,5/13,5/18,5/20
Venue: Glacier Hills Elementary
Kennedy Jr High
Merit Academy Field
Aspen Elementary
Roy West Park
Wardle Park
G Hillman Recreation Complex
Rocky Mtn. Middle
Weber County Fairgrounds
Brackets: All Brackets

Girls 18U Premier 1
Date: 3/23,4/8,4/9,4/17,4/20,4/27,4/29,4/30,5/2,5/4,5/8,5/9,5/11,5/13,5/15,5/17,5/18,5/20
Venue: American Fork Jr
Roy West Park
Legacy Events Center
Lehi Family Park
Elk Ridge (N Logan)
Ellison Park
Brackets: All Brackets

Girls 18U Premier 2
Date: 3/21,3/23,3/28,4/8,4/10,4/11,4/16,4/26,4/27,5/2,5/4,5/6,5/7,5/9,5/11,5/15,5/16,5/18,5/23,5/25
Venue: Lone Peak Park (sandy)
Lehi Family Park
Angel Street Complex
Elk Ridge (N Logan)
RAC
Roy West Park
Brackets: All Brackets

Girls 18U Division 1
Date: 3/23,3/27,4/10,4/11,4/17,4/20,4/23,4/24,4/27,5/1,5/7,5/9,5/11,5/15,5/16,5/18,5/22
Venue: Murray Park
Galena Hills Park
Legacy Events Center
Roy West Park
Park City Sports Complex
Spence Eccles Complex
Brackets: All Brackets

Girls 18U Division 2
Date: 3/16,3/21,3/23,4/13,4/15,4/17,4/18,4/20,4/22,4/25,4/26,4/27,5/2,5/3,5/4,5/6,5/9,5/10,5/11,5/13,5/15,5/17,5/18
Venue: Glacier Hills Elementary
IHC Fields
Grovecrest
Pleasant Grove Jr. High
Deseret Peak Complex
Rocky Mtn. Middle
Legacy Events Center
Blackhawk
Palisade
Price Fairground Sport Complex
Brackets: All Brackets

Girls 18U Division 3
Date: 3/16,3/23,3/26,3/30,4/10,4/13,4/17,4/20,4/24,4/27,5/1,5/4,5/11,5/15,5/16,5/18
Venue: Ephraim Middle School
Granger High School
Taylorsville High School
Union High School
Angel Street Complex
Kennedy Jr High
Merit Academy Field
G Hillman Recreation Complex
Brackets: All Brackets

Girls 19U Premier 1
Date: 4/8,4/9,4/10,4/11,4/15,4/27,4/30,5/1,5/2,5/4,5/6,5/7,5/11,5/14,5/18,5/21
Venue: La Roca Park
West Jordan Complex
Brigham City Sports Complex
RAC
St Josephs Catholic HS
Legacy Events Center
Brackets: All Brackets

Girls 19U Premier 2
Date: 3/21,3/23,4/6,4/10,4/12,4/25,4/26,4/27,5/1,5/2,5/3,5/4,5/9,5/11,5/15,5/16,5/18,5/21
Venue: Spence Eccles Complex
Fillmore Soccer Field
Millcreek Jr High
RAC
Lone Peak Park (sandy)
Falcon Park
G Hillman Recreation Complex
Rose Creek Elementary
Lakeside Sports Complex
Bonneville Jr. High
Brackets: All Brackets

Girls 19U Division 1
Date: 3/23,4/8,4/9,4/13,4/16,4/17,4/22,4/23,4/27,4/30,5/1,5/4,5/7,5/9,5/11,5/13,5/14,5/15,5/16,5/18,5/20,5/21,5/23
Venue: Monarch Meadows Park
Galena Hills Park
Palisade
Deseret Peak Complex
Blackhawk
Lakeside Sports Complex
Barlow Park
Roy West Park
Brackets: All Brackets

Girls 19U Division 2
Date: 3/16,3/23,4/8,4/12,4/13,4/15,4/19,4/20,4/22,4/27,4/29,5/4,5/5,5/11,5/13,5/18,5/20
Venue: Kennedy Jr High
Silver Lake E.S.
Murray Park
Roy West Park
West Jordan Complex
RSL Academy - Herriman
Jordan Ridge Park
RAC
Brackets: All Brackets