Venues
Shown below are the proposed venues for the tournament games.
Age Group Bracket
Boys Under 11 Premier
Date: 4/3,4/10,4/14,4/16,4/17,4/20,4/21,4/23,4/24,4/26,4/28,4/30,5/1,5/3,5/5,5/7,5/8,5/10,5/12,5/14,5/15,5/18,5/19,5/22,5/24
Venue: IHC Fields
Vista Heights Jr. High
Copperview ES
Monarch Meadows Park
Sertoma Park
Wadman Soccer Complex
Bluffdale Park
Eden Park
Ellison Tournament Park
Bonneville Jr. High
DO NOT USE - Angel Street Complex
Eastmont Middle
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 D1
Date: 4/4,4/11,4/12,4/14,4/18,4/19,4/21,4/25,4/28,4/30,5/1,5/2,5/3,5/5,5/7,5/9,5/10,5/11,5/12,5/15,5/16,5/17,5/19,5/21
Venue: McCall Park
Monarch Meadows Park
Olympic Park
Southwood Park
Centerville Jr. High
McGriff
Weber County Fairgrounds
Umbria Estates
Copperview ES
IHC Fields
Eastmont Middle
North Lake Park
Bluffdale Park
Reading ES
Jordan Narrows (Taggart Pit)
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 D2
Date: 4/5,4/14,4/19,4/20,4/21,4/24,4/26,4/28,5/1,5/3,5/5,5/10,5/12,5/14,5/15,5/16,5/17,5/18,5/19,5/21,5/22,5/24
Venue: Copperview ES
Centerville Jr. High
Ellison Tournament Park
Old Mill ES
Village Boulevard Park
Jackson Elementary
Nebo Learning Ctr
Willow Creek Park, Park City
Cobblestone
Indian Hills ES
Olympus Jr. High
Vae View
Eastmont Middle
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 D3
Date: 4/2,4/3,4/9,4/14,4/16,4/18,4/21,4/23,4/26,4/28,4/30,5/5,5/7,5/12,5/14,5/16,5/17,5/19,5/21
Venue: Indian Hills ES
Old Mill ES
Olympic Park
South Jordan Park
Copperview ES
Ellison Tournament Park
James E Moss
Vista Heights Jr. High
Bunderson Elementary
Centerville Jr. High
Bluffdale Park
Jackson Elementary
Eastmont Middle
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 D4
Date: 4/11,4/12,4/14,4/20,4/21,4/24,4/27,4/28,5/4,5/5,5/8,5/10,5/11,5/12,5/16,5/17,5/18,5/19,5/21,5/24
Venue: Southwood Park
Olympic Park
Elk Ridge (N Logan)
Lakeside Sports Complex
South Jordan Park
Sertoma Park
Bonneville Jr. High
North Lake Park
Forbes
Jordan Narrows (Taggart Pit)
Blackhawk
Windsor Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 D5
Date: 4/4,4/5,4/6,4/13,4/14,4/20,4/21,4/27,4/28,5/4,5/5,5/11,5/12,5/18,5/19,5/22,5/24
Venue: Nebo Learning Ctr
Copperview ES
North Lake Park
Stansbury ES
Olympic Park
Eastmont Middle
Jordan Narrows (Taggart Pit)
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 Premier
Date: 4/3,4/4,4/11,4/14,4/16,4/18,4/19,4/21,4/23,4/25,4/26,4/28,5/2,5/5,5/9,5/12,5/14,5/16,5/17,5/19
Venue: Olympic Park
Highland Park
IHC Fields
Monarch Meadows Park
Mount Ogden Park
Sandridge (Roy-Upper)
Bellview Elem.
Bountiful Jr. High
Barnes Park
Crescent MS
West Lake High School
Heritage Park (NIbley)
Ellison Tournament Park
Bluffdale Park
Lehi High School
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 D1
Date: 4/5,4/12,4/14,4/19,4/21,4/26,4/28,5/3,5/5,5/9,5/10,5/12,5/14,5/15,5/16,5/17,5/19
Venue: Crescent MS
Olympic Park
Bellview Elem.
Jordan Narrows (Taggart Pit)
Barnes Park
Legacy Events Center
Utah School of Deaf & Blind
Kaysville Jr. High
Longview Elem
Sertoma Park
Trailside Park
Park City Sports Complex
Jordan Ridge Park
Willow Creek Park, Park City
Rose Park Elementary
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 D2
Date: 3/31,4/3,4/5,4/10,4/14,4/17,4/19,4/21,4/24,4/26,4/28,5/1,5/5,5/8,5/9,5/12,5/15,5/18,5/19
Venue: Salem Loafer View Park
Bellview Elem.
Bonneville Jr. High
Willow Creek Park, Sandy
Mapleton Elementary
Centennial Park (Perry)
Crescent MS
Highland Park
Jefferson Jr. High
Truman Elementary
Bennion Jr. High
IHC Fields
Rosecrest
Wasatch Jr. High
Olympus Jr. High
Spanish Fork High School
Salem Hills High School
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 D3
Date: 4/2,4/5,4/9,4/12,4/14,4/16,4/19,4/21,4/23,4/28,4/30,5/5,5/7,5/10,5/12,5/14,5/17,5/19
Venue: Longview Elem
Willow Creek Park, Sandy
Healey Park
Jordan Ridge Park
Crescent MS
Bountiful Jr. High
Lone Peak Park (highland)
Ellison Tournament Park
South Field Park
Bellview Elem.
Mesquite Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 D4
Date: 4/3,4/13,4/14,4/16,4/20,4/21,4/25,4/27,4/28,5/4,5/5,5/11,5/12,5/16,5/18,5/19,5/22,5/23
Venue: North Lake Park
Thunder Ridge
Ellison Tournament Park
Jefferson Jr. High
Roy West Park
Utah School of Deaf & Blind
Deseret Peak Complex
Vernal middle school
Cedar Ridge ES
Mills Park
Olympic Park
Sertoma Park
Elk Ridge (N Logan)
James E Moss
Bountiful Jr. High
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 D5
Date: 4/11,4/13,4/14,4/20,4/21,4/27,4/28,5/4,5/5,5/11,5/12,5/18,5/19,5/24,5/25
Venue: Bellview Elem.
Stansbury ES
Jordan Narrows (Taggart Pit)
TBD
Willow Creek Park, Sandy
Crescent MS
Sand Hill Park Field
Olympic Park
Sertoma Park
North Lake Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 Premier
Date: 4/10,4/14,4/16,4/17,4/21,4/24,4/28,4/30,5/1,5/5,5/8,5/12,5/14,5/15
Venue: Ellison Tournament Park
Monarch Meadows Park
Mueller Park
Roy West Park
Bluffdale Park
Sertoma Park
West Lake High School
Healey Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 Premier 2
Date: 4/3,4/10,4/14,4/16,4/17,4/19,4/21,4/23,4/24,4/28,4/30,5/1,5/5,5/7,5/8,5/10,5/12,5/14,5/15,5/19
Venue: Flat Iron Mesa Park
Utah School of Deaf & Blind
Willow Creek Park, Sandy
Ira Allen Field
Crescent MS
JR Smith Elementary
Bellview Elem.
Highland Park
Springville Community Park
TBD
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 D1
Date: 4/4,4/9,4/11,4/14,4/17,4/18,4/20,4/21,4/25,4/27,4/28,5/2,5/3,5/5,5/8,5/9,5/12,5/14,5/16,5/17,5/18,5/19,5/22,5/24
Venue: IHC Fields
Ellison Tournament Park
Crescent MS
Jefferson Jr. High
Mount Ogden Park
Bellview Elem.
Rose Park Elementary
Stansbury HS
Willow Pond
Elk Ridge (N Logan)
Healey Park
Murray Park Ice Rink
Sunnyside Park
Olympic Park
Jordan Narrows (Taggart Pit)
Smooth Canyon
Truman Elementary
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 D2
Date: 4/2,4/9,4/14,4/16,4/21,4/23,4/26,4/28,4/30,5/3,5/5,5/7,5/12,5/14,5/15,5/17,5/19,5/21
Venue: Crescent MS
IHC Fields
Mueller Park
Bellview Elem.
Canyon View Junior High
Flat Iron Mesa Park
Rosecrest
Sunnyside Park
Rose Park Elementary
Trailside Park
Centennial Park (Perry)
Park City Sports Complex
Grandview Park (Provo)
Willow Creek Park, Sandy
Bluffdale Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 D3
Date: 4/13,4/14,4/20,4/21,4/27,4/28,5/1,5/2,5/4,5/5,5/11,5/12,5/16,5/18,5/19,5/22,5/23
Venue: Grandview Park
Olympic Park
Rosecrest
Woodward (Woody)
Crescent MS
Spring Creek
Vernal middle school
Ellison Tournament Park
Roy West Park
New Wellsville Elementary
Bellview Elem.
Centerville Park
Jordan Narrows (Taggart Pit)
Sandridge (Roy-Upper)
Mueller Park
Ponds Park
White City Bear Park
River Heights Elementary
Bountiful Jr. High
Flat Iron Mesa Park
Mount Ogden Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 D4
Date: 4/13,4/14,4/16,4/17,4/18,4/20,4/21,4/24,4/25,4/27,4/28,5/1,5/4,5/5,5/8,5/9,5/11,5/12,5/18,5/19
Venue: Highland Park
North Lake Park
Herriman Elementary
James E Moss
Centennial Park (Perry)
Ellison Tournament Park
Ira Allen Field
Art Dye
South Field Park
Thunder Ridge
American Fork Jr
Olympic Park
Jordan Narrows (Taggart Pit)
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 D5
Date: 4/5,4/12,4/14,4/19,4/21,4/24,4/26,4/28,5/3,5/5,5/8,5/10,5/12,5/14,5/16,5/17,5/19,5/21,5/29
Venue: Bennion Jr. High
Bear River Middle School
Cedar Ridge ES
Stansbury ES
Mount Ogden Park
Vernal middle school
Willow Creek Park, Sandy
Ellison Tournament Park
North Lake Park
Olympic Park
West Jordan Complex
Crescent MS
Grandview Park
TBD
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 Premier
Date: 4/11,4/14,4/17,4/18,4/21,4/25,4/26,4/28,5/2,5/5,5/9,5/12,5/16,5/19
Venue: Monarch Meadows Park
Woodward (Woody)
Bellview Elem.
Bluffdale Park
Canyon View Junior High
White City Bear Park
Aspen Elementary
La Roca TBD
American Fork Jr
Ellison Tournament Park
Smooth Canyon
Falcon Park
Eastmont Middle
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 Premier 2
Date: 4/11,4/14,4/18,4/21,4/23,4/25,4/28,5/1,5/2,5/5,5/9,5/12,5/16,5/17,5/19
Venue: Falcon Park
Spring Creek
Bellview Elem.
Jefferson Jr. High
Mount Ogden Park
Flat Iron Mesa Park
Eastmont Middle
Ira Allen Field
Maple Mountain HS (F)
Storm Mountain
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 D1
Date: 4/3,4/5,4/10,4/14,4/17,4/19,4/21,4/24,4/26,4/28,5/1,5/3,5/5,5/8,5/10,5/12,5/14,5/15,5/19,5/21
Venue: Jordan Narrows (Taggart Pit)
Rose Park Elementary
IHC Fields
Monarch Meadows Park
Bonneville Jr. High
Olympic Park
Roy West Park
DO NOT USE - Angel Street Complex
Willow Pond
Ira Allen Field
Ponds Park
Maple Mountain HS (F)
Mueller Park
Sunnyside Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 D2
Date: 4/5,4/12,4/14,4/17,4/19,4/21,4/23,4/26,4/28,4/30,5/1,5/3,5/5,5/7,5/10,5/12,5/14,5/15,5/17,5/19,5/21,5/22,5/24
Venue: Roy West Park
Falcon Park
Bennion Jr. High
Ponds Park
South Field Park
Weber County Fairgrounds
Ellison Tournament Park
Nibley Elementary State SCSL
American Fork Jr
Bellview Elem.
Art Dye
District 5 TBD
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 D3
Date: 4/13,4/14,4/20,4/21,4/27,4/28,5/2,5/4,5/5,5/10,5/11,5/12,5/15,5/16,5/17,5/18,5/19,5/21
Venue: Centennial Park (Perry)
Ellison Tournament Park
Highland Park
Mueller Park
Riverside Elem WJ
Centerville Park
Hillcrest Elementary
Sand Hill Park Field
Wasatch Jr. High
Blackhawk
Eisenhower Jr. High
Bluffdale Park
Roy West Park
Woodward (Woody)
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 D4
Date: 4/2,4/5,4/9,4/14,4/16,4/17,4/18,4/21,4/23,4/26,4/28,4/30,5/2,5/5,5/7,5/10,5/12,5/14,5/15,5/17,5/19
Venue: Falcon Park
Fort Herriman MS
Jefferson Jr. High
Olympic Park
Vista Heights Jr. High
Smooth Canyon
Canyon View Junior High
American Fork Jr
Salem Loafer View Park
Pioneer Park
Spanish Fork High School
Art Dye
Mesquite Park
Rose Park Elementary
Salem Hills High School
Bellview Elem.
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 D5
Date: 4/4,4/9,4/13,4/14,4/20,4/21,4/25,4/27,4/28,5/2,5/4,5/5,5/11,5/12,5/15,5/16,5/18,5/19,5/21,5/22
Venue: Oakley Rec Complex
DO NOT USE - Angel Street Complex
Deseret Peak Complex
Ponds Park
Vernal middle school
Ellison Tournament Park
Trailside Park
Park City Sports Complex
Willow Creek Park, Park City
Brackets: All Brackets

Boys Under 15
Date: 4/14,4/17,4/21,4/25,4/26,4/28,5/5,5/7,5/8,5/10,5/11,5/12,5/14,5/19,5/21,5/22
Venue: Grandview Park (Provo)
Sunnyside Park
Utah School of Deaf & Blind
Bennion Jr. High
Weber County Fairgrounds
White City Bear Park
Lone Peak Park (sandy)
Bellview Elem.
Mount Ogden Park
Rose Park Elementary
Eastmont Middle
Brackets: All Brackets

Boys Under 16
Date: 4/14,4/17,4/21,4/23,4/24,4/25,4/28,5/1,5/2,5/3,5/5,5/8,5/10,5/12,5/15,5/17,5/19
Venue: Lone Peak HS
Willow Pond
Eastmont Middle
Jordan Park
TBD
Timpview High School
Eisenhower Jr. High
Falcon Park
Bellview Elem.
Salem Loafer View Park
Salem Hills High School
Spanish Fork High School
Lone Peak Park (sandy)
Brackets: All Brackets

Boys Under 17
Date: 4/14,4/16,4/18,4/20,4/21,4/24,4/28,5/2,5/5,5/8,5/9,5/10,5/12,5/15,5/16,5/18,5/19,5/21,5/23,5/24,5/31
Venue: Highland High School
Storm Mountain
Utah School of Deaf & Blind
Lone Peak HS
Canyonview Park
Fort Herriman MS
TBD
Forza FC Soccer Complex
District 5 TBD
Mills Park
Rosecrest
Lehi High School
Bellview Elem.
American Fork High School
Eastmont Middle
James E Moss
Herriman Elementary
Pleasant Grove Jr. High
Brackets: All Brackets

Boys Under 18
Date: 4/14,4/17,4/21,4/24,4/26,4/28,5/1,5/3,5/5,5/7,5/8,5/12,5/15,5/19,5/22,5/23,5/24
Venue: Churchill Jr. High
Lone Peak Park (sandy)
Lehi High School
Willow Pond
Wasatch Jr. High
Eastmont Middle
Storm Mountain
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 Premier
Date: 3/24,3/27,3/31,4/3,4/4,4/10,4/14,4/16,4/17,4/18,4/19,4/21,4/24,4/26,4/27,4/28,4/30,5/1,5/3,5/5,5/7,5/8,5/10,5/12
Venue: Columbia Elementary School (kaysville)
Copperview ES
Southwood Park
Weber County Fairgrounds
Barlow Park
McCall Park
Cemetery Field
Centerville Jr. High
Nebo Learning Ctr
DO NOT USE - Angel Street Complex
Eastmont Middle
Elk Ridge (N Logan)
Vae View
Ellison Tournament Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 D1
Date: 3/24,3/28,3/31,4/4,4/11,4/14,4/16,4/18,4/20,4/21,4/23,4/25,4/26,4/28,4/30,5/2,5/3,5/5,5/9,5/10,5/11,5/12,5/14
Venue: Cemetery Field
Columbia Elementary School (kaysville)
Copperview ES
Umbria Estates
Vista Heights Jr. High
Eden Park
North Lake Park
American Fork Jr
Olympic Park
Loy Blake Park
Windsor Park
Indian Hills ES
Monarch Meadows Park
Jackson Elementary
Willow Creek Park, Park City
Eastmont Middle
Forbes
Aspen Elementary
DO NOT USE - Angel Street Complex
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 D2
Date: 4/5,4/9,4/12,4/13,4/14,4/17,4/18,4/19,4/21,4/24,4/26,4/28,4/30,5/1,5/3,5/5,5/9,5/10,5/12,5/15,5/17,5/19
Venue: Bonneville Jr. High
Nebo Learning Ctr
Cemetery Field
Copperview ES
Village Boulevard Park
South Jordan Park
Centerville Jr. High
McCall Park
Old Mill ES
Eastmont Middle
Cobblestone
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 D3
Date: 4/2,4/9,4/14,4/16,4/19,4/21,4/23,4/28,4/30,5/3,5/5,5/7,5/10,5/12,5/14,5/17,5/18,5/19
Venue: North Lake Park
Umbria Estates
Columbia Elementary School (kaysville)
Ellison Tournament Park
South Jordan Park
Bonneville Jr. High
Canyonview Park
James E Moss
Olympic Park
DO NOT USE - Angel Street Complex
Ensign Downs
Weber County Fairgrounds
Copperview ES
Indian Hills ES
McGriff
Bluffdale Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 D4
Date: 4/13,4/14,4/20,4/21,4/27,4/28,5/4,5/5,5/7,5/8,5/11,5/12,5/18,5/19,5/29
Venue: Ensign Downs
Southwood Park
Bonneville Jr. High
Indian Hills ES
Copperview ES
Willow Creek Park, Park City
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 Premier 1
Date: 3/28,3/31,4/4,4/11,4/14,4/16,4/18,4/19,4/20,4/21,4/23,4/25,4/26,4/28,4/30,5/2,5/3,5/4,5/5,5/8
Venue: Barnes Park
Bonneville Jr. High
Crescent MS
District 4 TBD
Bluffdale Park
Cemetery Field
Longview Elem
Highland Park
Riverside Elem WJ
Kaysville JHS
Ellison Tournament Park
Rosecrest
Kent Smith Park
Falcon Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 D1
Date: 3/24,3/27,3/29,3/31,4/3,4/10,4/11,4/14,4/17,4/18,4/19,4/21,4/24,4/25,4/26,4/28,4/30,5/1,5/2,5/5,5/7,5/8,5/9,5/12,5/15,5/16,5/19
Venue: Barnes Park
Crescent MS
Mills Park
Bountiful Jr. High
District 4 TBD
Roy West Park
Ira Allen Field
JR Smith Elementary
Springville Community Park
Elk Ridge (N Logan)
Mapleton Elementary
Bellview Elem.
Kaysville Jr. High
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 D2
Date: 4/2,4/3,4/10,4/14,4/17,4/19,4/21,4/23,4/24,4/25,4/28,4/30,5/1,5/3,5/5,5/8,5/10,5/12,5/14,5/15,5/17,5/18,5/19,5/22
Venue: Spanish Fork Sports Complex
South Jordan Park
Hyrum Soccer Complex
Bellview Elem.
Fort Herriman MS
Majestic Elementary
Mesquite Park
Olympus Jr. High
West Lake High School
Crescent MS
Ellison Tournament Park
Park City Sports Complex
Legacy Events Center
Spanish Fork Sports Park
Trailside Park
Vista Heights Jr. High
American Fork Jr
Willow Creek Park, Park City
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 D3
Date: 4/9,4/13,4/14,4/16,4/20,4/21,4/23,4/24,4/25,4/27,4/28,5/1,5/4,5/5,5/7,5/8,5/11,5/12,5/14,5/15,5/17,5/18,5/19,5/21
Venue: Bonneville Jr. High
Heritage Park (NIbley)
Olympus Jr. High
Sand Hill Park Field
Barnes Park
James E Moss
Spring Creek
Riverside Elem WJ
Ellison Tournament Park
Pioneer Park
North Lake Park
Bluffdale Park
Centennial Park (Perry)
Kaysville Jr. High
Utah School of Deaf & Blind
Jordan Narrows (Taggart Pit)
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 D4
Date: 4/3,4/4,4/13,4/14,4/19,4/20,4/21,4/27,4/28,4/30,5/2,5/4,5/5,5/8,5/9,5/11,5/12,5/16,5/17,5/18,5/19,5/24
Venue: North Lake Park
Bountiful Jr. High
Ellison Tournament Park
Pioneer Park
Barlow Park
JR Smith Elementary
Longview Elem
Olympic Park
Jordan Narrows (Taggart Pit)
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 Premier 1
Date: 3/27,3/31,4/3,4/10,4/14,4/17,4/21,4/24,4/26,4/28,5/1,5/3,5/5,5/8,5/10
Venue: Barnes Park
Bonneville Jr. High
Bountiful Jr. High
Cemetery Field
Vae View
Ellison Tournament Park
Highland Park
Jordan Narrows (Taggart Pit)
Olympic Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 Premier 2
Date: 3/27,4/3,4/10,4/12,4/14,4/17,4/21,4/23,4/24,4/26,4/28,4/30,5/1,5/3,5/5,5/7,5/9
Venue: Mapleton Elementary
Riverside Elem WJ
Storm Mountain
Green Acres/Orton Park
Ira Allen Field
Flat Iron Mesa Park
Bellview Elem.
White City Bear Park
Sandridge (Roy-Upper)
Springville Community Park
Crescent MS
Rosecrest
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 D1
Date: 4/4,4/6,4/11,4/14,4/16,4/18,4/20,4/21,4/25,4/26,4/28,4/30,5/2,5/4,5/5,5/7,5/9,5/11,5/12,5/14,5/16,5/19,5/21,5/22,5/23,5/24,5/25,5/26
Venue: American Fork Jr
South Field Park
DO NOT USE - Angel Street Complex
Herriman Elementary
Vernal middle school
Hyrum Soccer Complex
Cub River Sports
Trailside Park
Aspen Elementary
Willow Creek Park, Park City
Art Dye
JR Smith Elementary
Barnes Park
Kaysville JHS
Rose Park Elementary
Ellison Tournament Park
Ponds Park
Midas Creek ES
Woodward (Woody)
Park City Sports Complex
Ellison Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 D2
Date: 4/3,4/5,4/7,4/9,4/12,4/14,4/18,4/19,4/21,4/24,4/26,4/28,5/2,5/3,5/5,5/8,5/10,5/12,5/17,5/19,5/22
Venue: Willow Pond
Cemetery Field
Herriman Elementary
North Lake Park
Jordan Narrows (Taggart Pit)
Bonneville Jr. High
Bellview Elem.
Highland Park
Ellison Tournament Park
Olympic Park
Bountiful Jr. High
Salem Loafer View Park
Utah School of Deaf & Blind
Flat Iron Mesa Park
Crescent MS
South Jordan Park
James E Moss
Salem Hills High School
Spanish Fork High School
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 D3
Date: 4/2,4/9,4/11,4/14,4/16,4/19,4/21,4/23,4/26,4/28,4/30,5/2,5/3,5/5,5/7,5/12,5/14,5/19,5/21,5/23,5/26
Venue: Mapleton Elementary
Rose Park Elementary
Barnes Park
Crescent MS
Deseret Peak Complex
Vista Heights Jr. High
Rosecrest
Nibley Elementary State SCSL
Pioneer Park
Willow Creek Park, Sandy
Sertoma Park
Weber County Fairgrounds
Kaysville Jr. High
Bluffdale Park
Bellview Elem.
Monarch Meadows Park
Centennial Park (Perry)
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 D4
Date: 4/13,4/14,4/17,4/20,4/21,4/24,4/26,4/27,4/28,5/2,5/4,5/5,5/11,5/12,5/18,5/19,5/22,5/23,5/24,5/26,5/31,6/1
Venue: Crescent MS
South Jordan Park
James E Moss
North Lake Park
Weber County Fairgrounds
Highland Park
American Fork Jr
Flat Iron Mesa Park
Jordan Narrows (Taggart Pit)
Mesquite Park
Utah School of Deaf & Blind
Bellview Elem.
Jordan Ridge Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 D5
Date: 4/14,4/20,4/21,4/27,4/28,5/4,5/5,5/8,5/10,5/11,5/12,5/14,5/18
Venue: Jordan Narrows (Taggart Pit)
Bennion Jr. High
Healey Park
North Lake Park
Salem Loafer View Park
Thunder Ridge
Salem Hills High School
Spanish Fork High School
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 Premier 1
Date: 3/28,3/31,4/11,4/14,4/16,4/18,4/19,4/21,4/23,4/25,4/28,4/30,5/2,5/5,5/7
Venue: Ponds Park
Timpanogos High School
Ellison Tournament Park
Flat Iron Mesa Park
White City Bear Park
Falcon Park
Sandridge (Roy-Upper)
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 Premier 2
Date: 3/28,3/31,4/4,4/11,4/14,4/16,4/18,4/21,4/25,4/28,4/30,5/2,5/4,5/5,5/9
Venue: Not In Use
Riverside Elem WJ
Weber County Fairgrounds TBD
Mapleton Elementary
Healey Park
Ira Allen Field
Mueller Park
Smooth Canyon
Maple Mountain HS (F)
Forza FC Soccer Complex
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 D1
Date: 3/24,3/27,3/30,3/31,4/3,4/10,4/14,4/17,4/21,4/23,4/24,4/26,4/28,5/1,5/3,5/5,5/8,5/10,5/11,5/12,5/14,5/15,5/16,5/17,5/18,5/19,5/23
Venue: Olympic Park
Ponds Park
White City Bear Park
Eden Park
Salem Hills High School
TBD
Cemetery Field
Willow Pond
Roy West Park
Salem Loafer View Park
Ellison Tournament Park
North Lake Park
Spanish Fork High School
Forza FC Soccer Complex
JR Smith Elementary
Centerville Jr. High
Jordan Narrows (Taggart Pit)
Falcon Park
Timpanogos High School
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 D2
Date: 3/29,4/9,4/11,4/12,4/14,4/19,4/21,4/23,4/26,4/28,5/3,5/5,5/10,5/12,5/14,5/17,5/18,5/19,5/21,5/29
Venue: Flat Iron Mesa Park
Bellview Elem.
Highland Park
Deseret Peak Complex
Pioneer Park
Bluffdale Park
Bonneville Jr. High
Fort Herriman MS
Wasatch Jr. High
Mueller Park
Riverside Elem WJ
Rose Park Elementary
Ellison Tournament Park
Healey Park
Herriman Elementary
Centennial Park (Perry)
Falcon Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 D3
Date: 4/2,4/5,4/9,4/14,4/16,4/21,4/23,4/26,4/28,4/30,5/2,5/5,5/7,5/8,5/9,5/12,5/14,5/16,5/19,5/21,5/23,5/24
Venue: American Fork Jr
Flat Iron Mesa Park
Grandview Park
Sertoma Park
Ellison Tournament Park
North Lake Park
Truman Elementary
Ponds Park
Sand Hill Park Field
Slaterville Park
Jordan Narrows (Taggart Pit)
Trailside Park
DO NOT USE - Angel Street Complex
Park City Sports Complex
Legacy Events Center
Falcon Park
Bellview Elem.
Art Dye
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 D4
Date: 4/13,4/14,4/18,4/20,4/21,4/23,4/27,4/28,5/4,5/5,5/7,5/11,5/12,5/14,5/16,5/17,5/18,5/19,5/21
Venue: Flat Iron Mesa Park
North Lake Park
Stansbury HS
Taylorsville Rec Center
American Fork Jr
Nibley Elementary State SCSL
Willow Pond
JR Smith Elementary
South Field Park
Kent Smith Park
Sand Hill Park Field
Bennion Jr. High
District 4 TBD
South Jordan Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 15 Premier 1
Date: 3/27,4/3,4/10,4/14,4/17,4/19,4/21,4/23,4/24,4/26,4/28,5/1,5/3,5/5,5/7,5/8,5/9,5/10
Venue: Cemetery Field
Falcon Park
Ellison Tournament Park
Ponds Park
Storm Mountain
Westridge Elementary
Lone Peak Park (sandy)
White City Bear Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 15 Premier 2
Date: 3/27,3/31,4/3,4/14,4/16,4/17,4/19,4/21,4/23,4/24,4/27,4/28,5/1,5/4,5/5,5/8,5/10,5/15
Venue: Ira Allen Field
Bluffdale Park
Willow Pond
Bonneville Jr. High
Rosecrest
Springville Community Park
Monarch Meadows Park
Centerville Jr. High
Highland Park
Maple Mountain HS (F)
Brackets: All Brackets

Girls Under 15 D1
Date: 3/24,3/28,3/31,4/10,4/11,4/14,4/17,4/18,4/19,4/21,4/23,4/24,4/25,4/26,4/28,4/30,5/2,5/5,5/9,5/12,5/16,5/19
Venue: Cemetery Field
Falcon Park
Roy West Park
Sunnyside Park
Mount Ogden Park
North Lake Park
Lone Peak Park (sandy)
Rose Park Elementary
White City Bear Park
Utah School of Deaf & Blind
Olympic Park
Storm Mountain
Weber County Fairgrounds
Cedar Ridge ES
Brackets: All Brackets

Girls Under 15 D2
Date: 4/5,4/10,4/14,4/16,4/17,4/19,4/21,4/25,4/26,4/27,4/28,4/30,5/3,5/5,5/7,5/8,5/9,5/10,5/12,5/14,5/15,5/17,5/19,5/21,5/22,5/23,5/31
Venue: Roy West Park
Centerville Jr. High
Bonneville Jr. High
Canyon View Junior High
Jordan Ridge Park
American Fork Jr
DO NOT USE - Angel Street Complex
Centennial Park (Perry)
Deseret Peak Complex
Highland Park
Park City Sports Complex
Healey Park
Pioneer Park
Trailside Park
Ponds Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 15 D3
Date: 4/2,4/9,4/14,4/16,4/17,4/21,4/23,4/24,4/28,4/30,5/1,5/5,5/7,5/10,5/12,5/14,5/17,5/18,5/19,5/23
Venue: District 5 TBD
Monarch Meadows Park
Falcon Park
Bellview Elem.
Vernal Koa field
Vernal middle school
Rocky Mtn Middle
Woodward (Woody)
Ponds Park
Salem Loafer View Park
Ellison Tournament Park
Rosecrest
James E Moss
Canyon View Junior High
Salem Hills High School
Spanish Fork High School
Utah School of Deaf & Blind
Brackets: All Brackets

Girls Under 15 D4
Date: 4/13,4/16,4/17,4/20,4/21,4/24,4/27,5/4,5/5,5/7,5/8,5/11,5/12,5/14,5/15,5/16,5/17,5/19,5/22
Venue: Ponds Park
Willow Pond
Salem Loafer View Park
Longview Elem
Healey Park
Salem Hills High School
American Fork Jr
Angel Street Complex
Mueller Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 16 Premier 1
Date: 3/28,3/29,4/4,4/11,4/14,4/16,4/18,4/19,4/21,4/23,4/25,4/28,4/30,5/2,5/3,5/5,5/7,5/9,5/30
Venue: Falcon Park
Forza FC Soccer Complex
Ponds Park
Roy West Park
Lone Peak Park (sandy)
Millcreek Jr High
Park City Sports Complex
Willow Creek Park, Park City
Storm Mountain
Centerville Jr. High
White City Bear Park
Eastmont Middle
Brackets: All Brackets

Girls Under 16 Premier 2
Date: 3/28,3/31,4/4,4/11,4/14,4/18,4/19,4/21,4/23,4/25,4/28,5/2,5/5,5/7,5/8,5/9
Venue: Monarch Meadows Park
Olympic Park
Weber County Fairgrounds
Jordan Ridge Park
Cedar Ridge ES
Aspen Elementary
Rosecrest
Bluffdale Park
North Lake Park
American Fork Jr
Jordan Narrows (Taggart Pit)
Sky View High School
Brackets: All Brackets

Girls Under 16 D1
Date: 3/24,3/27,3/31,4/3,4/10,4/12,4/14,4/17,4/18,4/21,4/24,4/25,4/26,4/28,4/30,5/1,5/2,5/3,5/5,5/7,5/8,5/9,5/10,5/15,5/16,5/17,5/19
Venue: IHC Fields
Rosecrest
Utah School of Deaf & Blind
Bellview Elem.
Roy West Park
Timpanogos High School
Bluffdale Park
Community Park
Storm Mountain
Weber County Fairgrounds
Sandridge (Roy-Upper)
Ellison Tournament Park
Murray Park Ice Rink
James E Moss
Forza FC Soccer Complex
Centerville Jr. High
Willow Pond
Cemetery Field
Canyon View Junior High
Brackets: All Brackets

Girls Under 16 D2
Date: 4/5,4/12,4/14,4/16,4/17,4/19,4/21,4/26,4/27,4/28,4/30,5/3,5/5,5/7,5/10,5/11,5/12,5/14,5/16,5/17,5/18,5/19,5/23,5/24
Venue: Canyon View Junior High
Woodward (Woody)
Fort Herriman MS
James E Moss
Jordan Narrows (Taggart Pit)
Ellison Tournament Park
Ira Allen Field
Storm Mountain
TBD
Ellison Park
Jordan Ridge Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 17 Premier 1
Date: 3/27,4/10,4/13,4/14,4/17,4/21,4/24,4/26,4/28,4/30,5/1,5/3,5/5,5/7,5/8,5/9,5/10
Venue: Eastmont Middle
Lone Peak Park (sandy)
White City Bear Park
Aspen Elementary
Forza FC Soccer Complex
Centerville Jr. High
Lone Peak HS
Brackets: All Brackets

Girls Under 17 Premier 2
Date: 3/27,3/31,4/3,4/9,4/10,4/14,4/17,4/21,4/24,4/28,4/30,5/1,5/3,5/5,5/7,5/16,5/30
Venue: IHC Fields
Ponds Park
TBD
Weber County Fairgrounds
Riverside Elem WJ
Canyonview Park
Bluffdale Park
American Fork Jr
Roy West Park
Woodward (Woody)
Ellison Tournament Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 17 D1
Date: 3/24,3/27,3/28,3/29,3/31,4/2,4/4,4/14,4/16,4/18,4/21,4/25,4/28,4/30,5/1,5/2,5/5,5/7,5/8,5/9,5/12,5/14,5/16,5/17,5/21,5/24
Venue: Storm Mountain
Spanish Fork High School
DO NOT USE - Angel Street Complex
Utah School of Deaf & Blind
Salem Loafer View Park
Community Park
Eastmont Middle
Healey Park
American Fork Jr
Murray Park Ice Rink
Ponds Park
Falcon Park
Lone Peak Park (sandy)
Mills Park
Sertoma Park
Ellison Tournament Park
Canyon View Junior High
Forza FC Soccer Complex
Brackets: All Brackets

Girls Under 17 D2
Date: 3/31,4/4,4/17,4/19,4/21,4/24,4/26,4/28,4/30,5/5,5/9,5/10,5/12,5/17,5/19,5/24,5/26
Venue: Spanish Fork High School
Canyonview Park
Sertoma Park
Cemetery Field
Cedar City HS
Park City Sports Complex
Monarch Meadows Park
Willow Creek Park, Park City
Salem Hills High School
TBD
Brackets: All Brackets

Girls Under 18 Premier 1
Date: 3/28,3/31,4/4,4/11,4/14,4/16,4/18,4/21,4/23,4/25,4/28,4/30,5/2,5/3,5/5,5/7,5/8
Venue: Eastmont Middle
Timpanogos High School
White City Bear Park
Ponds Park
Ellison Tournament Park
Forza FC Soccer Complex
Lone Peak Park (sandy)
Brackets: All Brackets

Girls Under 18 Premier 2
Date: 3/28,3/29,4/4,4/11,4/14,4/16,4/18,4/19,4/21,4/24,4/25,4/28,4/30,5/2,5/3,5/5,5/7,5/9
Venue: Grandview Park
Mills Park
Utah School of Deaf & Blind
Canyon View Junior High
Ellison Tournament Park
Woodward (Woody)
Storm Mountain
Eastmont Middle
Falcon Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 18 D1
Date: 3/27,3/31,4/10,4/14,4/17,4/21,4/24,4/28,4/30,5/1,5/5,5/8,5/12,5/15,5/17,5/19,5/22,5/24,5/29,5/31
Venue: Deseret Peak Complex
DO NOT USE - Angel Street Complex
Mills Park
Ponds Park
Murray Park Ice Rink
Rosecrest
Pioneer Park
Willow Pond
Monarch Meadows Park
Woodward (Woody)
Bluffdale Park
Park City Sports Complex
Rocky Mtn Middle
Ellison Tournament Park
Willow Creek Park, Park City
Forza FC Soccer Complex
Rocky Mtn. Middle
Centennial Park (Perry)
Riverside Elem WJ
Brackets: All Brackets

Boys Under 9 North A
Date: 4/13,4/14,4/20,4/21,4/27,4/28,5/4,5/5,5/11,5/14,5/18
Venue: Pioneer Park
Smoot Park
Centerville Jr. High
Brackets: All Brackets

Boys Under 9 Metro A
Date: 4/14,4/20,4/21,4/23,4/26,4/27,4/28,5/4,5/5,5/7,5/11,5/12,5/14,5/18,5/19
Venue: Bluffdale Elementary
Bonneville Jr. High
Copperview ES
Trailside Elementary
Brackets: All Brackets

Boys Under 9 Metro B
Date: 4/13,4/14,4/18,4/20,4/21,4/23,4/27,4/28,4/30,5/4,5/5,5/10,5/11,5/12,5/14,5/17,5/18,5/19
Venue: Copperview ES
Popperton Park (W)
Bluffdale Elementary
Rosewood Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 9 Metro C
Date: 4/13,4/14,4/17,4/20,4/21,4/23,4/27,4/28,4/30,5/2,5/4,5/5,5/8,5/11,5/12,5/14,5/18,5/19
Venue: District detention Basin
Horizon Elem.
Popperton Park (W)
Bluffdale Elementary
Copperview ES
Bonneville Jr. High
Trailside Elementary
Brackets: All Brackets

Boys Under 9 Metro D
Date: 4/13,4/14,4/20,4/21,4/27,4/28,5/4,5/5,5/11,5/12,5/18,5/19,5/25,5/26
Venue: Bluffdale Elementary
District 1 TBD
Stansbury ES
Horizon Elem.
Bonneville Jr. High
Eisenhower Jr. High
Brackets: All Brackets

Boys Under 9 South A
Date: 4/4,4/16,4/18,4/20,4/21,4/24,4/27,4/28,5/4,5/5,5/11,5/12,5/15,5/16,5/18,5/19
Venue: Nebo Learning Ctr
Old Mill ES
Vista Heights Jr. High
District 5 TBD
Forbes
Central Elem.
Windsor Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 9 South B
Date: 4/5,4/6,4/14,4/20,4/21,4/25,4/27,4/28,5/4,5/5,5/11
Venue: Nebo Learning Ctr
Old Mill ES
Cemetery Field
Vista Heights Jr. High
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 North
Date: 4/13,4/14,4/19,4/20,4/21,4/24,4/27,4/28,4/30,5/4,5/5,5/8,5/11,5/12,5/16,5/18,5/19
Venue: Centerville Jr. High
Weber County Fairgrounds
Heritage Park (NIbley)
Millennium Pk (Harrisville)
Mountain Side Elementary SCSL
Cedar Ridge ES
Angel Street Complex
Columbia Elementary School (kaysville)
DO NOT USE - Angel Street Complex
Ellison Tournament Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 Metro A
Date: 4/13,4/14,4/20,4/21,4/27,4/28,5/1,5/2,5/4,5/5,5/7,5/11,5/12,5/15,5/16,5/18,5/19,5/25
Venue: Lone Peak Park (sandy)
Umbria Estates
Canyonview Park
James E Moss
Eastmont Middle
Hidden Village
Olympus Jr. High
Bluffdale Park
Willow Creek Park, Park City
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 Metro B
Date: 4/13,4/14,4/20,4/21,4/27,4/28,5/4,5/5,5/11,5/12,5/16,5/17,5/18,5/19
Venue: Hidden Village
Lone Peak Park (sandy)
Umbria Estates
Bonneville Jr. High
Midas Creek ES
Rosewood Park
James E Moss
Bluffdale Park
Village Boulevard Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 Metro C
Date: 4/13,4/14,4/17,4/20,4/21,4/27,4/28,5/4,5/5,5/11,5/12,5/18,5/19
Venue: Bluffdale Park
Lone Peak Park (sandy)
Jackson Elementary
Village Boulevard Park
Umbria Estates
Indian Hills ES
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 Metro D
Date: 4/13,4/14,4/20,4/21,4/23,4/27,4/28,5/4,5/5,5/11,5/12,5/18,5/19,5/22
Venue: District 1 TBD
Olympus Jr. High
Bonneville Jr. High
Eisenhower Jr. High
Midas Creek ES
Jackson Elementary
Stansbury ES
Indian Hills ES
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 South A
Date: 4/6,4/14,4/17,4/20,4/21,4/27,4/28,5/4,5/5,5/9,5/11,5/12,5/15,5/19
Venue: Forbes
Vista Heights Jr. High
Olympic Park
Cobblestone
IHC Fields
North Lake Park
Nebo Learning Ctr
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 South B
Date: 4/4,4/12,4/13,4/14,4/20,4/21,4/24,4/27,4/28,5/1,5/3,5/4,5/5,5/9,5/10,5/11,5/12,5/16,5/19
Venue: IHC Fields
Vista Heights Jr. High
North Lake Park
Olympic Park
Thunder Ridge
Westridge Elementary
Jordan Narrows (Taggart Pit)
Brackets: All Brackets

Girls Under 9 North A
Date: 4/13,4/14,4/20,4/21,4/27,4/28,5/4,5/5,5/11,5/12
Venue: Centerville Jr. High
DO NOT USE - Angel Street Complex
Columbia Elementary School (kaysville)
Bluffridge Park (9)
Brackets: All Brackets

Girls Under 9 Metro A
Date: 4/13,4/14,4/17,4/20,4/21,4/27,4/28,5/4,5/5,5/8,5/11,5/12,5/17,5/18,5/19
Venue: Copperview ES
Horizon Elem.
District detention Basin
Bluffdale Elementary
Popperton Park (W)
Eastmont Middle
Brackets: All Brackets

Girls Under 9 Metro B
Date: 4/14,4/21,4/27,4/28,5/4,5/5,5/7,5/11,5/12,5/17,5/19
Venue: Bonneville Jr. High
Horizon Elem.
Copperview ES
Trailside Elementary
Brackets: All Brackets

Girls Under 9 South A
Date: 4/13,4/17,4/20,4/21,4/26,4/28,5/3,5/5,5/12
Venue: Highland Elementary
Old Mill ES
Cemetery Field
Brackets: All Brackets

Girls Under 10 North A
Date: 4/13,4/14,4/20,4/21,4/27,4/28,5/4,5/5,5/9,5/11,5/12,5/18,5/19
Venue: Bingham Park
Centerville Jr. High
Slaterville Park
Bunderson Elementary
Ellison Tournament Park
McCall Park
TBD
Weber County Fairgrounds
Vae View
Wadman Soccer Complex
Brackets: All Brackets

Girls Under 10 North B
Date: 4/13,4/14,4/18,4/19,4/21,4/23,4/27,4/28,5/4,5/5,5/9,5/11,5/17
Venue: Reading ES
Smoot Park
Wadman Soccer Complex
Angel Street Complex
Slaterville Park
Centerville Jr. High
Hyrum Soccer Complex
McCall Park
Columbia Elementary School (kaysville)
DO NOT USE - Angel Street Complex
Brackets: All Brackets

Girls Under 10 Metro A
Date: 4/13,4/14,4/20,4/21,4/27,4/28,5/4,5/5,5/8,5/11,5/12,5/16,5/18,5/19
Venue: Bluffdale Park
Hillside Middle School
Lone Peak Park (sandy)
Jackson Elementary
Copperview ES
Indian Hills ES
Umbria Estates
Eastmont Middle
Brackets: All Brackets

Girls Under 10 Metro B
Date: 4/13,4/14,4/16,4/20,4/21,4/27,4/28,5/1,5/4,5/5,5/7,5/11,5/12,5/15
Venue: Midas Creek ES
Bonneville Jr. High
Eastmont Middle
Lone Peak Park (sandy)
Village Boulevard Park
Willow Creek Park, Park City
Brackets: All Brackets

Girls Under 10 Metro C
Date: 4/13,4/14,4/20,4/21,4/28,5/4,5/5,5/11,5/12,5/18,5/19
Venue: Hidden Village
Hillside Middle School
Lone Peak Park (sandy)
Umbria Estates
Deseret Peak Complex
Brackets: All Brackets

Girls Under 10 South A
Date: 4/14,4/17,4/20,4/21,4/23,4/27,4/28,4/30,5/4,5/5,5/11,5/12,5/14,5/18
Venue: Nebo Learning Ctr
Cemetery Field
Olympic Park
Forbes
Brackets: All Brackets

Girls Under 10 South B
Date: 4/20,4/21,4/27,4/28,5/1,5/4,5/5,5/9,5/10,5/11,5/12
Venue: Cemetery Field
Cobblestone
Olympic Park
North Lake Park
Vista Heights Jr. High
Forbes
Brackets: All Brackets