Venues
Shown below are the proposed venues for the tournament games.
Age Group Bracket
Boys 11U Premier Purple
Date: 8/22,8/26,9/9,9/13,9/15,9/16,9/21,9/22,9/23,9/29,9/30,10/4,10/7,10/10,10/14,10/28,3/17,3/19,3/20,3/24,4/7,4/9,4/10,4/14,4/16,4/21,4/23,5/5,5/7,5/10,5/12,5/14,5/15,5/16,5/17,5/19
Venue: Angel Street Complex
Deerfield Elementary
Pioneer Elementary
Glendale MS
West Lake Jr. High
Edison Elementary School
IHC Fields
Millcreek Jr High
Weber County Fairgrounds
Timberline Jr. High
Longview Elem
Hidden Village
DATC
Mount Lewis
Brackets: All Brackets

Boys 11U Premier Orange
Date: 8/23,8/26,8/31,9/8,9/9,9/16,9/23,9/27,9/30,10/7,10/13,10/14,10/24,10/25,10/28,3/17,3/24,4/11,4/13,4/14,4/16,4/18,4/21,5/5,5/9,5/11,5/12,5/15,5/17,5/19,5/21,5/23,5/24,5/26
Venue: Angel Street Complex
Edison Elementary School
Buttercup Park
Glendale MS
Mount Lewis
Timberline Jr. High
Cedar Ridge ES
DATC
Deerfield Elementary
Mountain Ridge Jr High
Smooth Canyon
Alta Canyon
Riverside Elem WJ
Vista Heights Jr. High
Bellview Elem.
Brackets: All Brackets

Boys 11U Division 1
Date: 8/24,8/26,9/6,9/7,9/9,9/12,9/15,9/16,9/21,9/23,9/26,9/28,9/30,10/6,10/7,10/14,10/18,10/26,10/28,10/30,11/4
Venue: Cedar Ridge ES
Ellison Park
Lehi Junior School
Rowland Hall Steiner Complex
Sand Ridge Park (layton)
Spanish Fork Sports Park
Umbria Estates
Riverside Elem WJ
JR Smith Elementary
West Jordan Complex
Monarch Meadows Park
RAC
Brackets: All Brackets

Boys 11U Division 1 (Spring)
Date: 3/17,3/20,3/24,3/27,3/28,4/7,4/10,4/11,4/14,4/17,4/19,4/21,4/24,4/28,5/5,5/8,5/10,5/12,5/14,5/15,5/17,5/19,5/21,5/22,5/23,5/24
Venue: Centennial Park (south)
Lehi Junior School
Rowland Hall Steiner Complex
Umbria Estates
Legacy Events Center
McCall Park
Mount Lewis
Weber County Fairgrounds
Canyonview Park
Cedar Ridge ES
Buttercup Park
Monarch Meadows Park
Glendale MS
Bellview Elem.
Eastmont Middle
Brackets: All Brackets

Boys 11U North A
Date: 8/22,8/26,8/29,9/5,9/9,9/13,9/16,9/18,9/19,9/21,9/23,9/27,9/30,10/3,10/4,10/7,10/9,10/10,10/11,10/14,10/17,10/18,10/24,10/28
Venue: Ellison Park
Weber County Fairgrounds
Forza FC Soccer Complex
Kent Smith Park
Legacy Events Center
DATC
Mount Lewis
Angel Street Complex
McCall Park
Brackets: All Brackets

Boys 11U North A (Spring)
Date: 3/24,4/9,4/10,4/13,4/14,4/17,4/18,4/23,4/24,4/25,4/28,4/30,5/5,5/7,5/10,5/11,5/12,5/15,5/18,5/19
Venue: Millcreek Jr High
Ellison Park
Kent Smith Park
Legacy Events Center
DATC
Mount Lewis
Angel Street Complex
Brackets: All Brackets

Boys 11U North B
Date: 8/26,8/28,9/8,9/9,9/12,9/16,9/23,9/28,9/29,9/30,10/7,10/9,10/14,10/16,10/17,10/24,10/26,10/28
Venue: DATC
Hooper North Park
Millcreek Jr High
Weber County Fairgrounds
Forza FC Soccer Complex
McCall Park
Ellison Park
Angel Street Complex
Brackets: All Brackets

Boys 11U North B (Spring)
Date: 3/22,3/24,3/27,3/29,4/9,4/13,4/14,4/16,4/21,4/24,4/25,4/26,4/28,5/2,5/4,5/5,5/9,5/12,5/17,5/19,5/21
Venue: McCall Park
Weber County Fairgrounds
Forza FC Soccer Complex
Mount Lewis
Pioneer Park
Ellison Park
Kent Smith Park
Brackets: All Brackets

Boys 11U North C
Date: 8/23,8/25,8/26,9/5,9/8,9/9,9/12,9/16,9/18,9/19,9/23,9/29,9/30,10/4,10/5,10/7,10/13,10/14,10/16,10/26,10/28
Venue: McGriff
Ellison Park
Kent Smith Park
Millcreek Jr High
Forza FC Soccer Complex
Sand Ridge Park (layton)
Angel Street Complex
DATC
Mount Lewis
Pioneer Park
McCall Park
Brackets: All Brackets

Boys 11U North C (Spring)
Date: 3/22,3/24,4/7,4/10,4/12,4/13,4/14,4/16,4/17,4/20,4/21,4/24,4/27,4/28,5/2,5/4,5/5,5/9,5/10,5/11,5/12,5/14,5/15,5/16,5/18,5/19
Venue: Millcreek Jr High
Forza FC Soccer Complex
DATC
Mount Lewis
Angel Street Complex
Ellison Park
McGriff
Pioneer Park
Cedar Ridge ES
Brackets: All Brackets

Boys 11U North D
Date: 8/23,8/26,8/28,9/7,9/9,9/11,9/14,9/16,9/21,9/22,9/23,9/27,9/30,10/2,10/3,10/7,10/9,10/11,10/14,10/16,10/24,10/28,11/1
Venue: Pioneer Park
Kent Smith Park
McGriff
Ellison Park
Millcreek Jr High
Mount Lewis
McCall Park
Cedar Ridge ES
DATC
Angel Street Complex
Weber County Fairgrounds
Brackets: All Brackets

Boys 11U North D (Spring)
Date: 3/24,4/7,4/9,4/14,4/16,4/19,4/21,4/23,4/28,5/1,5/5,5/12,5/14,5/19
Venue: McCall Park
Weber County Fairgrounds
Angel Street Complex
Pioneer Park
Kent Smith Park
Mount Lewis
Brackets: All Brackets

Boys 11U North E (Spring)
Date: 3/24,4/7,4/10,4/13,4/14,4/17,4/21,4/24,4/28,5/1,5/2,5/5,5/8,5/10,5/11,5/12,5/17,5/18,5/19
Venue: McCall Park
DATC
Angel Street Complex
Ellison Park
Weber County Fairgrounds
Mount Lewis
Wellsville Old Elementary
Kent Smith Park
Brackets: All Brackets

Boys 11U Metro A
Date: 8/26,8/29,9/9,9/15,9/16,9/20,9/21,9/23,9/27,9/30,10/3,10/7,10/9,10/10,10/14,10/17,10/24,10/27,10/28
Venue: Bonneville Jr. High
Canyonview Park
Porter Way Park
Umbria Estates
Pioneer Elementary
Alta Canyon
Riverside Elem WJ
Buttercup Park
Monarch Meadows Park
Westland Elem
Eastmont Middle
Brackets: All Brackets

Boys 11U Metro A (Spring)
Date: 3/17,3/24,4/10,4/14,4/16,4/21,4/28,5/3,5/5,5/7,5/8,5/10,5/11,5/12,5/14,5/15,5/16,5/18,5/19,5/23
Venue: Bonneville Jr. High
Porter Way Park
Umbria Estates
Oquirrh Elementary
Pioneer Elementary
Longview Elem
Willow Creek Park, Park City
Eastmont Middle
Buttercup Park
Bluffdale Park
Bellview Elem.
Trailside Elementary
Brackets: All Brackets

Boys 11U Metro B
Date: 8/26,8/28,9/9,9/13,9/14,9/16,9/19,9/23,9/25,9/30,10/2,10/4,10/6,10/7,10/11,10/14,10/16,10/18,10/23,10/28
Venue: 11th Avenue Park
Longview Elem
Trailside Elementary
Umbria Estates
East Sandy Elementary
Alta Canyon
Buttercup Park
Jordan Ridge Park
Hidden Village
Eastmont Middle
Brackets: All Brackets

Boys 11U Metro B (Spring)
Date: 3/17,3/21,3/23,3/24,3/26,3/29,4/6,4/7,4/9,4/10,4/14,4/21,4/24,4/28,5/4,5/5,5/9,5/10,5/12,5/15,5/16,5/17,5/18,5/19
Venue: Riverside Elem WJ
Umbria Estates
Canyonview Park
Bellview Elem.
Columbia Elementary (westj)
Porter Way Park
Rowland Hall Steiner Complex
Oquirrh Elementary
Eastmont Middle
11th Avenue Park
Monarch Meadows Park
Buttercup Park
Brackets: All Brackets

Boys 11U Metro C
Date: 8/24,8/25,8/26,8/31,9/8,9/9,9/15,9/16,9/19,9/22,9/23,9/25,9/28,9/29,9/30,10/7,10/14,10/18,10/28,10/30,11/4
Venue: Porter Way Park
Union MS
Bonneville Jr. High
Rowland Hall Steiner Complex
Umbria Estates
Bennion Jr. High
Spring Lane Elementary
Butler M.S.
Southwood Park
West Jordan Complex
Hidden Village
Longview Elem
RAC
Brackets: All Brackets

Boys 11U Metro C (Spring)
Date: 3/17,3/24,3/28,4/7,4/11,4/12,4/13,4/14,4/20,4/21,4/25,4/27,4/28,4/30,5/2,5/4,5/5,5/9,5/12,5/17,5/18,5/19
Venue: Bonneville Jr. High
East Sandy Elementary
Buttercup Park
Union MS
Bennion Jr. High
Butler M.S.
Oquirrh Elementary
Bellview Elem.
Eastmont Middle
Spring Lane Elementary
West Lake Jr. High
Trailside Elementary
Brackets: All Brackets

Boys 11U Metro D
Date: 8/21,8/23,8/26,8/28,8/30,9/6,9/8,9/9,9/11,9/12,9/14,9/16,9/18,9/21,9/23,9/26,9/27,9/28,9/29,9/30,10/6,10/7,10/9,10/14,10/25,10/26,10/28
Venue: Alta Canyon
Deseret Peak Complex
Union MS
Pioneer Elementary
Butler M.S.
Rowland Hall Steiner Complex
Trailside Elementary
Bonneville Jr. High
Porter Way Park
West Lake Jr. High
West Jordan Complex
Canyonview Park
Oquirrh Shadow Park
Monarch Meadows Park
Eastmont Middle
RAC
Brackets: All Brackets

Boys 11U Metro D (Spring)
Date: 3/17,3/24,3/26,3/29,4/2,4/7,4/12,4/14,4/16,4/18,4/20,4/21,4/24,4/25,4/28,5/1,5/5,5/7,5/9,5/12,5/14,5/16,5/19,5/25
Venue: Bonneville Jr. High
Longview Elem
Buttercup Park
Deseret Peak Complex
Monarch Meadows Park
Bellview Elem.
Butler M.S.
Porter Way Park
Eastmont Middle
Rowland Hall Steiner Complex
Canyonview Park
Brackets: All Brackets

Boys 11U Metro E
Date: 8/22,8/23,8/26,8/30,9/5,9/9,9/16,9/19,9/20,9/23,9/29,9/30,10/7,10/10,10/14,10/17,10/28
Venue: Canyonview Park
Deseret Peak Complex
Pioneer Elementary
Trailside Elementary
Westland Elem
Monarch Meadows Park
Olympus Jr. High
Buttercup Park
Alta Canyon
Brackets: All Brackets

Boys 11U Metro E (Spring)
Date: 3/21,3/23,3/24,3/27,4/3,4/10,4/14,4/17,4/21,4/24,4/28,5/1,5/5,5/8,5/10,5/11,5/12,5/14,5/19,5/22
Venue: Union MS
Umbria Estates
Olympus Jr. High
Deseret Peak Complex
Willow Creek Park, Park City
Trailside Elementary
Brackets: All Brackets

Boys 11U South A
Date: 8/22,8/24,8/26,8/29,8/31,9/5,9/9,9/12,9/16,9/19,9/23,9/27,9/30,10/7,10/14,10/28
Venue: Old Mill ES
Spanish Fork Sports Park
Centennial Park (south)
Timberline Jr. High
Sertoma Park
Lehi Junior School
Salem Soccer Complex
Vista Heights Jr. High
Lakeside Sports Complex
Smooth Canyon
Deerfield Elementary
Veterans Memorial Fields
Brackets: All Brackets

Boys 11U South A (Spring)
Date: 3/17,3/24,3/29,4/10,4/14,4/17,4/18,4/20,4/21,4/24,4/28,4/30,5/1,5/2,5/3,5/5,5/7,5/8,5/12,5/14,5/17,5/19
Venue: Deerfield Elementary
Spanish Fork Sports Park
Timberline Jr. High
Mountain Ridge Jr High
Heber Valley Elem
IHC Fields
Lakeside Sports Complex
JR Smith Elementary
Lehi Junior School
Vista Heights Jr. High
Salem Soccer Complex
Brackets: All Brackets

Boys 11U South B
Date: 8/24,8/26,9/7,9/9,9/11,9/16,9/18,9/21,9/23,9/25,9/30,10/7,10/10,10/14,10/16,10/26,10/28
Venue: JR Smith Elementary
Deerfield Elementary
Lakeside Sports Complex
Old Mill ES
Lehi Junior School
Beacon Hill Park
IHC Fields
Spanish Fork Sports Park
Meadow Elementary
Greenwood
Mountain Ridge Jr High
Vista Heights Jr. High
Veterans Memorial Fields
Brackets: All Brackets

Boys 11U South B (Spring)
Date: 3/17,3/24,3/28,4/7,4/10,4/11,4/13,4/14,4/16,4/21,4/24,4/27,4/28,5/4,5/5,5/7,5/9,5/11,5/12,5/14,5/16,5/19
Venue: Lehi Junior School
Mountain Ridge Jr High
Snow College Complex
Sertoma Park
Smooth Canyon
Lakeside Sports Complex
Timberline Jr. High
Spanish Fork Sports Park
Veterans Memorial Fields
Franklin Soccer Field
Brackets: All Brackets

Boys 11U South C Preseason
Date: 8/23,8/26
Venue: Centennial Park (south)
Franklin Soccer Field
Maple Ridge
Snow College Complex
Brackets: All Brackets

Boys 11U South C
Date: 8/26,9/6,9/9,9/16,9/19,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/16,10/19
Venue: Deerfield Elementary
Old Mill ES
Spanish Fork Sports Park
Centennial Park (south)
Timberline Jr. High
Snow College Complex
Franklin Soccer Field
Smooth Canyon
Grandview Park (Provo)
Mountain Ridge Jr High
Maple Ridge
Brackets: All Brackets

Boys 11U South C (Spring)
Date: 3/17,3/22,3/24,3/28,4/7,4/10,4/13,4/14,4/20,4/21,4/24,4/28,5/4,5/5,5/9,5/12
Venue: Beacon Hill Park
Centennial Park (south)
Deerfield Elementary
Spanish Fork Sports Park
JR Smith Elementary
Salem Soccer Complex
Veterans Memorial Fields
Vista Heights Jr. High
Heber Valley Elem
Brackets: All Brackets

Boys 12U Premier Black
Date: 8/23,8/26,9/6,9/9,9/13,9/15,9/16,9/20,9/23,9/27,9/30,10/4,10/6,10/7,10/13,10/14,10/23,10/28,3/17,3/19,3/21,3/23,3/24,3/28,4/11,4/14,4/18,4/19,4/21,5/5,5/7,5/9,5/12,5/15,5/16,5/19,5/21
Venue: Bonneville Jr. High
Edison Elementary School
RAC
Buttercup Park
Glendale MS
Veterans Memorial Fields
West Jordan Complex TBD
Forza FC Soccer Complex
Weber County Fairgrounds
Bellview Elem.
Timberline Jr. High
Oquirrh Elementary
Brackets: All Brackets

Boys 12U Premier Silver
Date: 8/21,8/26,9/9,9/16,9/18,9/23,9/28,9/30,10/2,10/7,10/10,10/12,10/13,10/14,10/17,10/28,3/17,3/19,3/24,3/26,3/28,4/7,4/9,4/11,4/14,4/16,4/17,4/21,5/2,5/5,5/9,5/11,5/12,5/14,5/15,5/18,5/19,5/23,5/25
Venue: Ellison Park
Lehi Junior School
Elk Ridge (N Logan)
Sertoma Park
Timberline Jr. High
Bluffdale Park
Legacy Events Center
Deerfield Elementary
Hidden Village
Angel Street (Tournament)
Blackridge Elementary
Brackets: All Brackets

Boys 12U Division 1
Date: 8/21,8/26,9/7,9/9,9/11,9/14,9/16,9/18,9/23,9/25,9/28,9/29,9/30,10/2,10/3,10/7,10/12,10/14,10/16,10/18,10/23,10/25,10/28,10/30
Venue: Angel Street Complex
Timberline Jr. High
Alta Canyon
IHC Fields
Riverside Elem WJ
Eastmont Middle
Buttercup Park
Legacy Events Center
McCall Park
DATC
Jordan Ridge Park
Brackets: All Brackets

Boys 12U Division 1 (Spring)
Date: 3/17,3/24,3/26,4/7,4/9,4/12,4/14,4/16,4/21,4/23,4/24,4/26,4/28,4/30,5/3,5/5,5/7,5/8,5/11,5/12,5/14,5/17,5/19
Venue: Bonneville Jr. High
Riverside Elem WJ
Buttercup Park
IHC Fields
Timberline Jr. High
Eastmont Middle
Ellison Park
Legacy Events Center
DATC
Bellview Elem.
Angel Street Complex
Brackets: All Brackets

Boys 12U Division 2
Date: 8/22,8/23,8/26,8/30,9/6,9/9,9/13,9/16,9/18,9/23,9/28,9/30,10/6,10/7,10/10,10/11,10/14,10/16,10/18,10/24,10/26,10/28,11/6
Venue: Spanish Fork Sports Park
Weber County Fairgrounds
Bluffdale Park
Bonneville Jr. High
Butler M.S.
Ellison Park
Hidden Village
JR Smith Elementary
Legacy Events Center
Riverside Elem WJ
Alta Canyon
Eastmont Middle
Brackets: All Brackets

Boys 12U Division 2 (Spring)
Date: 3/17,3/24,3/26,4/7,4/11,4/14,4/18,4/21,4/25,4/28,5/2,5/5,5/9,5/12,5/16,5/17,5/19,5/23
Venue: Blackridge Elementary
Spanish Fork Sports Park
Bellview Elem.
McCall Park
Mount Lewis
DATC
Deseret Peak Complex
Legacy Events Center
McGriff
Angel Street Complex
Veterans Memorial Fields
Butler M.S.
Weber County Fairgrounds
Heber Valley Elem
Brackets: All Brackets

Boys 12U North A
Date: 8/21,8/23,8/26,8/28,9/5,9/9,9/11,9/15,9/16,9/18,9/21,9/23,9/30,10/3,10/7,10/9,10/12,10/14,10/16,10/23,10/28
Venue: Mount Lewis
McGriff
Sand Ridge Park (layton)
Ellison Park
Forza FC Soccer Complex
Angel Street Complex
McCall Park
DATC
Weber County Fairgrounds
Brackets: All Brackets

Boys 12U North A (Spring)
Date: 3/24,4/9,4/11,4/14,4/16,4/18,4/21,4/23,4/28,4/30,5/5,5/7,5/9,5/10,5/11,5/12,5/14,5/16,5/17,5/19,5/21,5/22
Venue: Forza FC Soccer Complex
Angel Street Complex
DATC
Ellison Park
Mount Lewis
River Heights Elementary
McGriff
Brackets: All Brackets

Boys 12U North B
Date: 8/25,8/26,9/8,9/9,9/11,9/15,9/16,9/20,9/22,9/23,9/29,9/30,10/5,10/6,10/7,10/10,10/11,10/13,10/14,10/25,10/27,10/28,10/30
Venue: Angel Street Complex
Cedar Ridge ES
Millcreek Jr High
Forza FC Soccer Complex
Mount Lewis
River Heights Elementary
DATC
Weber County Fairgrounds
Pioneer Park
McGriff
Brackets: All Brackets

Boys 12U North B (Spring)
Date: 3/22,3/23,3/24,4/9,4/10,4/13,4/14,4/20,4/21,4/24,4/27,4/28,5/2,5/4,5/5,5/11,5/12,5/17,5/18,5/19,5/21
Venue: Weber County Fairgrounds
McCall Park
Forza FC Soccer Complex
Millcreek Jr High
DATC
Ellison Park
Mount Lewis
Cedar Ridge ES
McGriff
Angel Street Complex
Blackhawk
Brackets: All Brackets

Boys 12U North C
Date: 8/22,8/26,9/5,9/6,9/9,9/12,9/15,9/16,9/23,9/26,9/30,10/7,10/14,10/17,10/18,10/25,10/26,10/28
Venue: Elk Ridge (N Logan)
Ellison Park
Millcreek Jr High
Forza FC Soccer Complex
McCall Park
Kent Smith Park
McGriff
Blackhawk
DATC
Angel Street Complex
Weber County Fairgrounds
Brackets: All Brackets

Boys 12U North C (Spring)
Date: 3/24,3/27,4/7,4/9,4/10,4/14,4/17,4/18,4/21,4/24,4/26,4/28,5/1,5/4,5/5,5/8,5/10,5/12,5/18,5/19,5/24
Venue: Forza FC Soccer Complex
Millcreek Jr High
McCall Park
Angel Street Complex
Elk Ridge (N Logan)
McGriff
DATC
Pioneer Park
Kent Smith Park
Brackets: All Brackets

Boys 12U Metro A Preseason
Date: 8/21,8/22,8/24,8/26
Venue: Alta Canyon
Pioneer Elementary
Deseret Peak Complex
Olympus Jr. High
Brackets: All Brackets

Boys 12U Metro A
Date: 8/26,9/6,9/8,9/9,9/14,9/16,9/20,9/23,9/26,9/30,10/7,10/10,10/14,10/17,10/24,10/28
Venue: Alta Canyon
Bluffdale Park
Deseret Peak Complex
Monarch Meadows Park
West Lake Jr. High
Pioneer Elementary
Olympus Jr. High
Buttercup Park
Canyonview Park
Brackets: All Brackets

Boys 12U Metro A (Spring)
Date: 3/17,3/24,3/27,4/7,4/9,4/14,4/16,4/17,4/21,4/24,4/26,4/28,5/1,5/5,5/7,5/8,5/12,5/15,5/17,5/19,5/21,5/22,5/29
Venue: Canyonview Park
West Lake Jr. High
Bonneville Jr. High
Buttercup Park
Olympus Jr. High
Riverside Elem WJ
Monarch Meadows Park
Hidden Village
Longview Elem
RAC
Willow Creek Park, Park City
Oquirrh Elementary
Trailside Elementary
Brackets: All Brackets

Boys 12U Metro B
Date: 8/22,8/25,8/26,9/7,9/9,9/12,9/13,9/16,9/19,9/23,9/28,9/30,10/5,10/7,10/14,10/28
Venue: Porter Way Park
Ecker Hill Middle
Edison Elementary School
Riverside Elem WJ
Butler M.S.
Buttercup Park
Glendale MS
Trailside Elementary
Alta Canyon
Bluffdale Park
Bonneville Jr. High
Canyonview Park
Jordan Ridge Park
Monarch Meadows Park
Brackets: All Brackets

Boys 12U Metro B (Spring)
Date: 3/17,3/20,3/24,3/27,3/29,4/7,4/13,4/14,4/20,4/21,4/28,5/4,5/5,5/8,5/9,5/10,5/12,5/15,5/16,5/18,5/19,5/21,5/22
Venue: Canyonview Park
Riverside Elem WJ
Bellview Elem.
Bluffdale Park
Buttercup Park
Columbia Elementary (westj)
Eastmont Middle
Glendale MS
Monarch Meadows Park
Porter Way Park
RAC
Blackridge Elementary
Oquirrh Elementary
Brackets: All Brackets

Boys 12U Metro C
Date: 8/22,8/26,8/29,9/5,9/8,9/9,9/12,9/16,9/19,9/23,9/30,10/6,10/7,10/12,10/14,10/28
Venue: RAC
11th Avenue Park
James E Moss
Union MS
Bluffdale Park
Pioneer Elementary
Westland Elem
Alta Canyon
Hidden Village
Porter Way Park
Buttercup Park
Southwood Park
Brackets: All Brackets

Boys 12U Metro C (Spring)
Date: 3/17,3/20,3/24,4/7,4/10,4/14,4/17,4/21,4/25,4/28,5/4,5/5,5/12,5/15,5/17,5/19,5/22
Venue: Pioneer Elementary
Union MS
Columbia Elementary (westj)
Bluffdale Park
Butler M.S.
Canyonview Park
East Sandy Elementary
11th Avenue Park
James E Moss
Buttercup Park
Monarch Meadows Park
Eastmont Middle
Bellview Elem.
Brackets: All Brackets

Boys 12U Metro D
Date: 8/23,8/24,8/26,9/5,9/9,9/16,9/19,9/23,9/27,9/30,10/4,10/7,10/11,10/14,10/16,10/17,10/23,10/25,10/28
Venue: Deseret Peak Complex
East Sandy Elementary
Bluffdale Park
Buttercup Park
Trailside Elementary
11th Avenue Park
Edison Elementary School
Union MS
Alta Canyon
Canyonview Park
Monarch Meadows Park
Eastmont Middle
Brackets: All Brackets

Boys 12U Metro D (Spring)
Date: 3/19,3/24,3/29,4/3,4/7,4/10,4/14,4/20,4/21,4/24,4/26,4/28,5/1,5/2,5/5,5/8,5/11,5/12,5/14,5/15,5/16,5/19
Venue: Bellview Elem.
Bluffdale Park
Union MS
Hidden Village
11th Avenue Park
Deseret Peak Complex
Eastmont Middle
Glendale MS
Porter Way Park
Longview Elem
Willow Creek Park, Park City
Trailside Elementary
Brackets: All Brackets

Boys 12U South A
Date: 8/21,8/25,8/26,9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/30,10/5,10/7,10/10,10/12,10/14,10/24,10/26,10/28
Venue: Centennial Park (south)
Timberline Jr. High
IHC Fields
Smooth Canyon
Spanish Fork Sports Park
Veterans Memorial Fields
Deerfield Elementary
Lakeside Sports Complex
Mountain Ridge Jr High
Salem Soccer Complex
Brackets: All Brackets

Boys 12U South A (Spring)
Date: 3/17,3/19,3/24,3/26,4/7,4/10,4/14,4/21,4/23,4/26,4/28,5/2,5/5,5/7,5/10,5/11,5/12,5/15,5/19,5/22
Venue: Centennial Park (south)
Smooth Canyon
Spanish Fork Sports Park
Deerfield Elementary
Timberline Jr. High
Veterans Memorial Fields
Lakeside Sports Complex
Salem Soccer Complex
JR Smith Elementary
Brackets: All Brackets

Boys 12U South B
Date: 8/23,8/26,8/28,8/30,9/6,9/9,9/11,9/12,9/16,9/18,9/21,9/23,9/27,9/30,10/2,10/4,10/7,10/9,10/14,10/16,10/17,10/18,10/23,10/28,10/30
Venue: Centennial Park (south)
Beacon Hill Park
Deerfield Elementary
Grandview Park (Provo)
Spanish Fork Sports Park
Lakeside Sports Complex
Veterans Memorial Fields
Smooth Canyon
Vista Heights Jr. High
Franklin Soccer Field
Brackets: All Brackets

Boys 12U South B (Spring)
Date: 3/17,3/24,3/29,4/9,4/14,4/16,4/21,4/28,4/30,5/1,5/5,5/8,5/12,5/19,5/21,5/23
Venue: IHC Fields
Smooth Canyon
Centennial Park (south)
Mountain Ridge Jr High
Franklin Soccer Field
Geneva Elementary
Vista Heights Jr. High
Lakeside Sports Complex
Castle Valley
Deerfield Elementary
Brackets: All Brackets

Boys 12U South C
Date: 8/24,8/26,8/28,8/29,9/8,9/9,9/16,9/23,9/29,9/30,10/5,10/7,10/10,10/14,10/17,10/28
Venue: Lakeside Sports Complex
Lehi Junior School
Old Mill ES
Smooth Canyon
Vernal middle school
Mountain Ridge Jr High
Nolen Park (Eagle Mountain)
Veterans Memorial Fields
Maple Ridge
Brackets: All Brackets

Boys 12U South C (Spring)
Date: 3/17,3/24,4/14,4/19,4/21,4/24,4/28,5/2,5/4,5/5,5/12,5/15,5/19
Venue: Lehi Junior School
Beacon Hill Park
Mid Valley
Spanish Fork Sports Park
Vernal middle school
Veterans Memorial Fields
Lakeside Sports Complex
Heber Valley Elem
Brackets: All Brackets

Boys 13U Premier 1
Date: 8/26,8/30,9/6,9/9,9/13,9/16,9/20,9/23,9/26,9/27,9/30,10/3,10/4,10/7,10/11,10/12,10/14,10/25,10/27,3/17,3/20,3/24,3/28,4/10,4/12,4/14,4/18,4/21,5/5,5/8,5/10,5/12,5/16,5/19,5/21,5/22
Venue: Crescent MS
Healey Park
RAC
Summit Academy HS
West Jordan Complex
Bonneville Jr. High
Riverside Elem WJ
Falcon Park
Bluffdale Park
St Josephs Catholic HS
Spence Eccles Complex
Riley Elem.
Brackets: All Brackets

Boys 13U Premier 2
Date: 8/22,8/26,9/5,9/7,9/9,9/12,9/16,9/19,9/21,9/23,9/25,9/26,9/30,10/2,10/3,10/4,10/7,10/10,10/12,10/14,10/16,10/23,10/25,3/21,3/24,4/9,4/10,4/14,4/16,4/19,4/20,4/21,5/2,5/5,5/7,5/10,5/12,5/15,5/16,5/17,5/19,5/22,5/24
Venue: Angel Street Complex
RAC
Elk Ridge (N Logan)
Legacy Events Center
West Jordan Complex
Weber County Fairgrounds
Roy West Park
Ponds Park
Centerville Community Park
Mount Lewis
Bluffdale Park
Timberline Jr. High
Barnes Park
Storm Mountain
11th Avenue Park
Brackets: All Brackets

Boys 13U Division 1
Date: 8/23,8/26,8/29,9/5,9/6,9/9,9/12,9/13,9/16,9/19,9/23,9/26,9/30,10/3,10/4,10/7,10/10,10/11,10/12,10/14
Venue: G Hillman Recreation Complex
Olympic Park
RAC
Rocky Mtn. Middle
Mountain Ridge Jr High
Timberline Jr. High
Crescent MS
Heber Valley Elem
IHC Fields
Spanish Fork Sports Park
Bellview Elem.
Skyridge High School
Willow Creek Park, Sandy
Brackets: All Brackets

Boys 13U Division 1 (Spring)
Date: 3/17,3/20,3/24,3/27,4/10,4/12,4/14,4/16,4/18,4/21,4/23,4/28,5/1,5/3,5/5,5/8,5/12,5/14,5/15,5/16,5/19,5/22,5/23,5/24
Venue: IHC Fields
Mountain Ridge Jr High
Olympic Park
Weber County Fairgrounds
Spanish Fork Sports Park
Falcon Park
Smooth Canyon
Willow Creek Park, Sandy
RAC
Ellison Park
Rocky Mtn. Middle
Crescent MS
Ira Allen Field
Mapleton Jr High
Salem Loafer View Park
Skyridge High School
Brackets: All Brackets

Boys 13U Division 2
Date: 8/21,8/26,8/30,9/5,9/7,9/8,9/9,9/12,9/14,9/16,9/20,9/21,9/23,9/25,9/27,9/28,9/30,10/3,10/5,10/6,10/7,10/12,10/14,10/18,10/26
Venue: Spanish Fork Sports Park
Bluffdale Park
Mesquite Park
Ira Allen Field
Park City Sports Complex
Weber County Fairgrounds
Legacy Events Center
G Hillman Recreation Complex
Highland High School
Mountain View (Woods Cross)
Centerville Community Park
Mapleton Elementary
James E Moss
North 40
Brackets: All Brackets

Boys 13U Division 2 (Spring)
Date: 3/17,3/19,3/20,3/24,3/28,4/11,4/14,4/18,4/21,4/25,4/27,4/28,5/2,5/3,5/5,5/7,5/9,5/12,5/16,5/18,5/19,5/22
Venue: Bluffdale Park
Crescent MS
Bonneville Jr. High
Legacy Events Center
James E Moss
G Hillman Recreation Complex
Galena Hills Park
Spanish Fork Sports Park
Whedon Farm Regional Park
Elk Ridge (N Logan)
Willow Creek Park, Park City
Trailside Park
Park City Sports Complex
Timberline Jr. High
Willow Creek Park, Sandy
Falcon Park
Brackets: All Brackets

Boys 13U Division 3
Date: 8/26,8/28,8/29,9/9,9/15,9/16,9/18,9/23,9/26,9/27,9/29,9/30,10/2,10/7,10/9,10/14
Venue: Bonneville Jr. High
G Hillman Recreation Complex
Germania park
Olympic Park
Elk Ridge (N Logan)
Grant Elementary
Grandview Park (Provo)
Bennion Jr. High
Roy West Park
North Lake Park
Brackets: All Brackets

Boys 13U Division 3 (Spring)
Date: 3/24,3/26,3/29,4/9,4/12,4/14,4/21,4/23,4/28,4/30,5/2,5/5,5/9,5/10,5/11,5/12,5/16,5/18,5/19,5/21
Venue: Mesquite Park
Smooth Canyon
Westridge Elementary
Roy West Park
Legacy Events Center
Elk Ridge (N Logan)
Ellison Park
11th Avenue Park
Bennion Jr. High
Oquirrh Shadow Park
Germania park
Monarch Meadows Park
Mountain Ridge Jr High
Brackets: All Brackets

Boys 13U North A
Date: 8/21,8/24,8/26,9/6,9/7,9/8,9/9,9/14,9/16,9/18,9/21,9/23,9/25,9/27,9/28,9/30,10/5,10/7,10/9,10/12,10/13,10/14,10/16,10/17,10/24,10/25,10/28
Venue: Syracuse Jr. High
Ponds Park
Barlow Park
Elk Ridge (N Logan)
Mills Park
Angel Street Complex
Roy West Park
Weber County Fairgrounds
Mountain View (Woods Cross)
Ellison Park
Brackets: All Brackets

Boys 13U North A (Spring)
Date: 3/22,3/23,3/24,4/14,4/17,4/19,4/21,4/27,4/28,5/3,5/5,5/8,5/9,5/12,5/14,5/16,5/17,5/19,5/21
Venue: Millcreek Jr High
Roy West Park
Mueller Park
Weber County Fairgrounds
Barlow Park
Barnes Park
Centennial Park (Perry)
Syracuse Jr. High
Mountain View (Woods Cross)
Brackets: All Brackets

Boys 13U North B
Date: 8/26,8/28,9/6,9/8,9/9,9/11,9/16,9/18,9/21,9/23,9/25,9/30,10/2,10/4,10/5,10/7,10/9,10/11,10/13,10/14,10/16,10/18
Venue: Kent Smith Park
Mountain View (Woods Cross)
Ellison Park
Emma Russel
Forza FC Soccer Complex
Centennial Park (Perry)
Mueller Park
New Wellsville Elementary
Brigham City Sports Complex
Brackets: All Brackets

Boys 13U North B (Spring)
Date: 3/17,3/19,3/24,4/3,4/7,4/9,4/10,4/11,4/14,4/17,4/21,4/26,4/27,4/28,4/30,5/2,5/3,5/5,5/8,5/9,5/12,5/14,5/16,5/17,5/19
Venue: Forza FC Soccer Complex
Mountain View (Woods Cross)
Roy West Park
Emma Russel
Weber County Fairgrounds
Kent Smith Park
Syracuse Jr. High
New Wellsville Elementary
Mueller Park
Mount Lewis
Elk Ridge (N Logan)
Ellison Park
Brackets: All Brackets

Boys 13U North C
Date: 8/22,8/26,8/28,9/5,9/6,9/9,9/16,9/20,9/21,9/23,9/26,9/29,9/30,10/3,10/5,10/7,10/10,10/12,10/14,10/17,10/18,10/27
Venue: Angel Street Complex
Weber County Fairgrounds
Syracuse Jr. High
Elk Ridge (N Logan)
Ellison Park
Ponds Park
Roy West Park
Brackets: All Brackets

Preseason B13U North C (spring)
Date: 3/20,4/9,4/10
Venue: Uintah Elementary
Weber County Fairgrounds
Mount Ogden Park
Ellison Park
Brackets: All Brackets

Boys 13U North C (Spring)
Date: 3/24,4/11,4/13,4/14,4/16,4/17,4/21,4/23,4/28,4/30,5/5,5/8,5/10,5/11,5/15,5/19,5/22,5/29
Venue: Roy West Park
Weber County Fairgrounds
Barlow Park
Ellison Park
Mount Ogden Park
Uintah Elementary
Blackhawk
Brackets: All Brackets

Boys 13U North D Preseason
Date: 8/26
Venue: Mueller Park
Roy West Park
Brackets: All Brackets

Boys 13U North D
Date: 9/9,9/13,9/16,9/23,9/26,9/27,9/30,10/4,10/7,10/9,10/14,10/16,10/17,10/28
Venue: Barlow Park
Blackhawk
Spence Eccles Complex
Roy West Park
Cedar Ridge ES
Mueller Park
Uintah Elementary
Mount Ogden Park
Mountain View (Woods Cross)
Forza FC Soccer Complex
Brackets: All Brackets

Boys 13U North D (Spring)
Date: 3/22,3/24,3/28,4/11,4/14,4/18,4/20,4/21,4/24,4/25,4/28,5/4,5/5,5/9,5/10,5/11,5/12,5/16,5/17,5/19
Venue: Roy West Park
Mueller Park
Ellison Park
Barnes Park
Mountain View (Woods Cross)
Mills Park
Brackets: All Brackets

Boys 13U Metro A
Date: 8/24,8/26,9/9,9/11,9/14,9/16,9/20,9/21,9/23,9/28,9/30,10/5,10/7,10/11,10/12,10/13,10/14
Venue: Riverside Elem WJ
Bonneville Jr. High
Deseret Peak Complex
Monarch Meadows Park
Rosecrest
Willow Creek Park, Sandy
Olympus Jr. High
Crescent MS
Oquirrh Shadow Park
Pioneer Elementary
West Jordan Complex
West Lake Jr. High
Bellview Elem.
Bluffdale Park
Brackets: All Brackets

Boys 13U Metro A (Spring)
Date: 3/17,3/22,3/24,3/29,4/7,4/14,4/21,4/24,4/27,4/28,5/5,5/10,5/12,5/15,5/17,5/19
Venue: Olympus Jr. High
Riverside Elem WJ
West Lake Jr. High
Rosamond Elementary
Bonneville Jr. High
Crescent MS
West Jordan Complex
Highland High School
Willow Creek Park, Sandy
Deseret Peak Complex
Brackets: All Brackets

Boys 13U Metro B
Date: 8/21,8/26,8/28,9/7,9/9,9/11,9/16,9/18,9/23,9/25,9/30,10/2,10/7,10/10,10/11,10/14,10/28
Venue: West Jordan Complex
Bellview Elem.
Columbia Elementary (westj)
Glendale MS
Union MS
Germania park
Crescent MS
Willow Creek Park, Sandy
Grant Elementary
Mountview Park -West
RAC
Brackets: All Brackets

Boys 13U Metro B (Spring)
Date: 3/17,3/19,3/24,4/5,4/7,4/10,4/14,4/18,4/19,4/21,4/24,4/28,5/3,5/5,5/8,5/12,5/18,5/19
Venue: Bluffdale Park
West Lake Jr. High
Oquirrh Shadow Park
Butler M.S.
Monarch Meadows Park
Germania park
Riley Elem.
Willow Creek Park, Sandy
Bonneville Jr. High
Rosecrest
Willow Creek Park, Park City
Trailside Park
Park City Sports Complex
Brackets: All Brackets

Boys 13U Metro C
Date: 8/23,8/26,8/30,9/5,9/9,9/13,9/14,9/16,9/19,9/21,9/23,9/26,9/30,10/3,10/7,10/10,10/14
Venue: Bennion Jr. High
Columbia Elementary (westj)
Fairmont Park
Rosecrest
West Lake Jr. High
Park City Sports Complex
Pioneer Elementary
Whedon Farm Regional Park
Willow Creek Park, Park City
West Jordan Complex
Bonneville Jr. High
RAC
Brackets: All Brackets

Boys 13U Metro C (Spring)
Date: 3/17,3/24,4/7,4/9,4/11,4/14,4/18,4/21,4/23,4/26,4/28,4/30,5/1,5/5,5/12,5/14,5/16,5/18,5/19
Venue: Rosecrest
Summit Academy HS
Crescent MS
Riley Elem.
Union MS
Bennion Jr. High
Willow Creek Park, Sandy
Bluffdale Park
Hunter Park
Oakley Rec Complex
James E Moss
West Jordan Complex
RAC
Brackets: All Brackets

Boys 13U Metro D
Date: 8/26,9/6,9/9,9/14,9/16,9/20,9/23,9/27,9/30,10/3,10/4,10/7,10/14
Venue: Bellview Elem.
Bonneville Jr. High
James E Moss
Oakley Rec Complex
Highland High School
Hunter Park
Stansbury HS
Willow Creek Park, Sandy
Crescent MS
Tooele High School
Brackets: All Brackets

Boys 13U Metro D (Spring)
Date: 3/17,3/24,4/7,4/14,4/21,4/25,4/28,5/3,5/5,5/12,5/19
Venue: Bonneville Jr. High
Highland High School
Village Boulevard Park
Rosamond Elementary
Tooele High School
James E Moss
Brackets: All Brackets

Boys 13U South A
Date: 8/26,8/30,9/7,9/9,9/14,9/16,9/18,9/21,9/23,9/27,9/30,10/4,10/5,10/7,10/12,10/14,10/26
Venue: Heber Valley Elem
Lakeside Sports Complex
Mountain Ridge Jr High
Olympic Park
Sertoma Park
Healey Park
Nolen Park (Eagle Mountain)
Smooth Canyon
IHC Fields
Vista Heights Jr. High
Meadow Elementary
Brackets: All Brackets

Boys 13U South A (Spring)
Date: 3/17,3/22,3/23,3/24,3/26,3/29,4/9,4/12,4/14,4/18,4/21,4/24,4/25,4/28,5/1,5/2,5/3,5/5,5/8,5/9,5/10,5/12,5/17,5/19,5/21,5/23
Venue: Smooth Canyon
Mid Valley
Olympic Park
Sertoma Park
Healey Park
G Hillman Recreation Complex
Vernal middle school
Lakeside Sports Complex
Franklin Soccer Field
Mountain Ridge Jr High
Skyridge High School
North Lake Park
Brackets: All Brackets

Boys 13U South B
Date: 8/23,8/26,8/28,9/6,9/9,9/11,9/13,9/16,9/18,9/23,9/25,9/27,9/30,10/2,10/7,10/9,10/14
Venue: G Hillman Recreation Complex
Healey Park
Olympic Park
Grandview Park (Provo)
Aspen Elementary
Meadow Elementary
Franklin Soccer Field
Bamburger Park
North Lake Park
Brackets: All Brackets

Boys 13U South B (Spring)
Date: 3/17,3/19,3/24,4/7,4/11,4/14,4/19,4/21,4/25,4/28,5/5,5/12,5/14,5/15,5/19
Venue: Aspen Elementary
Healey Park
IHC Fields
Meadow Elementary
North Lake Park
G Hillman Recreation Complex
Spanish Fork Sports Park
Rocky Mtn. Middle
Olympic Park
Skyridge High School
Brackets: All Brackets

Boys 14U Premier 1
Date: 8/23,8/26,9/9,9/11,9/12,9/13,9/16,9/20,9/21,9/22,9/23,9/27,9/30,10/6,10/7,10/9,10/13,10/14,10/26,10/28,3/17,3/24,3/27,3/29,4/14,4/18,4/19,4/21,5/5,5/9,5/10,5/12,5/14,5/15,5/16,5/17,5/19,5/23
Venue: Fairmont Park
RAC
IHC Fields
West Jordan Complex
Ira Allen Field
Germania park
Grant Elementary
Bluffdale Park
Murray Park Ice Rink
Salem Loafer View Park
Bonneville Jr. High
Spence Eccles Complex
Riley Elem.
St Josephs Catholic HS
Brackets: All Brackets

Boys 14U Premier 2
Date: 8/23,8/26,9/5,9/9,9/13,9/16,9/18,9/19,9/23,9/29,9/30,10/3,10/4,10/7,10/12,10/14,3/22,3/24,3/29,4/12,4/14,4/18,4/19,4/21,5/5,5/8,5/9,5/10,5/12,5/17,5/19,5/23,5/24
Venue: Lone Peak Park (sandy)
RAC
Elk Ridge (N Logan)
Falcon Park
Smooth Canyon
West Jordan Complex
Ponds Park
Franklin Soccer Field
Grandview Park (Provo)
Angel Street Complex
East High School
Eastmont Middle
Bluffdale Park
White City Bear Park
Brackets: All Brackets

Boys 14U Division 1
Date: 8/24,8/26,9/7,9/9,9/13,9/14,9/16,9/20,9/21,9/23,9/25,9/28,9/30,10/4,10/5,10/7,10/12,10/14,10/16,10/17
Venue: Legacy Events Center
Cedar Ridge ES
RAC
Skyridge High School
Angel Street Complex
West Jordan Complex
Bonneville Jr. High
Park City Sports Complex
Ponds Park
Willow Creek Park, Park City
Roy West Park
Forza FC Soccer Complex
Olympic Park
Brackets: All Brackets

Boys 14U Division 1 (Spring)
Date: 3/17,3/20,3/22,3/24,3/28,3/29,4/7,4/14,4/18,4/19,4/21,4/24,4/26,4/28,5/1,5/2,5/5,5/7,5/9,5/10,5/12,5/14,5/16,5/17,5/19,5/21,5/24
Venue: Olympic Park
Roy West Park
Mills Park
Bonneville Jr. High
West Lake Jr. High
Legacy Events Center
G Hillman Recreation Complex
Mountain Ridge Jr High
West Jordan Complex
11th Avenue Park
Blackhawk
RAC
Angel Street Complex
Spanish Fork Sports Park
Forza FC Soccer Complex
West Jordan Complex TBD
Cub River Sports
Ponds Park
Sky View High School
Skyridge High School
Smooth Canyon
Brackets: All Brackets

Boys 14U Division 2
Date: 8/21,8/23,8/26,8/28,9/6,9/8,9/9,9/11,9/15,9/16,9/18,9/23,9/25,9/30,10/2,10/3,10/4,10/7,10/9,10/14,10/16,10/25,10/26
Venue: Crescent MS
Timberline Jr. High
Westlake High School
Mountain Ridge Jr High
Olympus Jr. High
Riverside Elem WJ
Tooele High School
G Hillman Recreation Complex
Rocky Mtn. Middle
Spanish Fork Sports Park
Vista Heights Jr. High
Legacy Events Center
Stansbury HS
Heber Valley Elem
Roy West Park
South Field Park
Wasatch Jr. High
Brackets: All Brackets

Boys 14U Division 2 (Spring)
Date: 3/17,3/19,3/24,3/28,4/9,4/11,4/14,4/16,4/19,4/21,4/23,4/25,4/28,4/30,5/2,5/5,5/7,5/10,5/12,5/14,5/15,5/19
Venue: Riverside Elem WJ
Village Boulevard Park
Timberline Jr. High
Legacy Events Center
West Jordan Complex
Falcon Park
Wasatch Jr. High
Olympus Jr. High
Mount Lewis
Willow Creek Park, Park City
Park City Sports Complex
Rocky Mtn. Middle
Rosecrest
Spence Eccles Complex
Brackets: All Brackets

Boys 14U Division 3
Date: 8/26,9/7,9/9,9/11,9/13,9/16,9/23,9/27,9/28,9/30,10/4,10/7,10/11,10/14
Venue: Falcon Park
Mountain View (Woods Cross)
West Lake Jr. High
Lakeside Sports Complex
Germania park
Spanish Fork Sports Park
Spence Eccles Complex
Angel Street Complex
IHC Fields
Midvalley E.S.
Ira Allen Field
Mueller Park
Ponds Park
Mapleton Elementary
Pioneer Elementary
Brackets: All Brackets

Boys 14U Division 3 (Spring)
Date: 3/17,3/21,3/24,3/28,4/14,4/19,4/21,4/27,4/28,5/3,5/5,5/10,5/12,5/14,5/18,5/19,5/21
Venue: Aspen Elementary
Falcon Park
Mountain Ridge Jr High
Roy West Park
Lakeside Sports Complex
Butler M.S.
Elk Ridge (N Logan)
Storm Mountain
Mueller Park
Willow Creek Park, Sandy
IHC Fields
Brackets: All Brackets

Boys 14U North A
Date: 8/25,8/26,9/6,9/9,9/13,9/16,9/18,9/20,9/21,9/23,9/27,9/30,10/3,10/4,10/7,10/9,10/14,10/23,10/24,10/27
Venue: Elk Ridge (N Logan)
Weber County Fairgrounds
Centennial Park (Perry)
Spring Creek
Ellison Park
Syracuse Jr. High
Uintah Elementary
Roy West Park
Brackets: All Brackets

Boys 14U North A (Spring)
Date: 3/19,3/24,4/7,4/11,4/12,4/14,4/18,4/19,4/21,4/25,4/28,5/2,5/3,5/5,5/12,5/14,5/16,5/19
Venue: Uintah Elementary
Weber County Fairgrounds
Syracuse Jr. High
Angel Street Complex
Ellison Park
Centennial Park (Perry)
Spring Creek
Blackhawk
Brackets: All Brackets

Boys 14U North B
Date: 8/24,8/26,9/7,9/9,9/11,9/13,9/16,9/21,9/23,9/25,9/28,9/30,10/2,10/5,10/7,10/11,10/12,10/14,10/16,10/24,10/28
Venue: Kent Smith Park
Mountain View (Woods Cross)
Mueller Park
Young Ward College Ward
Blackhawk
Centennial Park (Perry)
Elk Ridge (N Logan)
Angel Street Complex
Ponds Park
Brackets: All Brackets

Boys 14U North B (Spring)
Date: 3/24,4/12,4/14,4/19,4/21,4/24,4/26,4/28,4/30,5/2,5/3,5/4,5/5,5/7,5/9,5/10,5/12,5/15,5/16,5/19,5/24
Venue: Mueller Park
Ponds Park
Elk Ridge (N Logan)
Holt ES
Young Ward College Ward
Centennial Park (Perry)
Blackhawk
Kent Smith Park
Angel Street Complex
Mountain View (Woods Cross)
Brackets: All Brackets

Boys 14U North C
Date: 8/25,8/26,9/7,9/8,9/9,9/14,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/13,10/23
Venue: Cedar Ridge ES
Holt ES
Mueller Park
Syracuse Jr. High
Blackhawk
Centennial Park (Perry)
Barlow Park
Roy West Park
Kent Smith Park
Hyrum Soccer Complex
Brackets: All Brackets

Preseason B14U North C (spring)
Date: 3/20,3/24,4/7
Venue: Roy West Park
Mountain View (Woods Cross)
Syracuse Jr. High
Brackets: All Brackets

Boys 14U North C (Spring)
Date: 4/9,4/14,4/18,4/19,4/21,4/28,5/5,5/8,5/9,5/12,5/15,5/19,5/21,5/22
Venue: Mountain View (Woods Cross)
Mueller Park
Hyrum Soccer Complex
Roy West Park
Centennial Park (Perry)
Blackhawk
Syracuse Jr. High
Brackets: All Brackets

Boys 14U Metro A
Date: 8/26,9/6,9/9,9/12,9/13,9/16,9/20,9/22,9/23,9/27,9/30,10/4,10/7
Venue: Butler M.S.
Falcon Park
Monarch Meadows Park
Oquirrh Shadow Park
Fairmont Park
Glendale MS
Bonneville Jr. High
Crescent MS
Stansbury HS
Tooele High School
West Jordan Complex
Bellview Elem.
Mountview Park -West
Brackets: All Brackets

Boys 14U Metro A (Spring)
Date: 3/17,3/20,3/21,3/24,4/4,4/6,4/7,4/10,4/11,4/14,4/16,4/17,4/18,4/21,4/24,4/26,4/28,5/2,5/5,5/8,5/12,5/16,5/17,5/18,5/19,5/21
Venue: Bonneville Jr. High
Oquirrh Shadow Park
Crescent MS
Tooele High School
Riley Elem.
Timp MS (heber)
West Jordan Complex
Murray Park Ice Rink
Bennion Jr. High
Monarch Meadows Park
White City Bear Park
Union MS
Germania park
Brackets: All Brackets

Boys 14U Metro B
Date: 8/26,9/7,9/9,9/14,9/16,9/21,9/23,9/27,9/30,10/3,10/7,10/11,10/12,10/14,10/28
Venue: Bennion Jr. High
Butler M.S.
Glendale MS
Hunter Park
Union MS
West Lake Jr. High
Willow Creek Park, Park City
Whedon Farm Regional Park
Park City Sports Complex
Pioneer Elementary
Highland High School
Mountview Park -West
Brackets: All Brackets

Boys 14U Metro B (Spring)
Date: 3/17,3/20,3/24,3/29,4/2,4/7,4/14,4/19,4/21,4/26,4/28,5/2,5/5,5/12,5/19,5/24
Venue: Hunter Park
Village Boulevard Park
Tooele High School
West Lake Jr. High
Riley Elem.
Bluffdale Park
Trailside Park
Willow Creek Park, Park City
Rosecrest
Brackets: All Brackets

Boys 14U Metro C
Date: 8/26,9/7,9/9,9/14,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/12,10/14
Venue: Columbia Elementary (westj)
Germania park
Monroe Elem.
Tooele High School
Stansbury HS
West Jordan Complex
Butler M.S.
Union MS
Willow Creek Park, Sandy
Falcon Park
Mountview Park -West
Bluffdale Park
RAC
Brackets: All Brackets

Boys 14U Metro C (Spring)
Date: 3/17,3/24,3/29,4/7,4/11,4/14,4/16,4/18,4/21,4/24,4/25,4/27,4/28,4/30,5/2,5/4,5/5,5/12,5/15,5/16,5/19
Venue: Monroe Elem.
Rosamond Elementary
Rosecrest
Butler M.S.
Union MS
Highland High School
Bennion Jr. High
Bluffdale Park
West Jordan Complex
Lone Peak Park (sandy)
Murray Park Ice Rink
Summit Academy HS
Willow Creek Park, Sandy
Germania park
Eastmont Middle
Whedon Farm Regional Park
Galena Hills Park
Brackets: All Brackets

Boys 14U South A
Date: 8/26,9/6,9/8,9/9,9/14,9/16,9/20,9/23,9/26,9/30,10/4,10/7,10/9,10/14,10/17
Venue: G Hillman Recreation Complex
Meadow Elementary
North Point Elem.
Lakeside Sports Complex
Aspen Elementary
Vernal middle school
Olympic Park
Art Dye
North Lake Park
Brackets: All Brackets

Boys 14U South A (Spring)
Date: 3/17,3/21,3/24,4/7,4/14,4/19,4/20,4/21,4/28,4/30,5/2,5/4,5/5,5/9,5/12,5/16,5/19,5/21
Venue: North Lake Park
Vernal middle school
Meadow Elementary
Mesquite Park
Spanish Fork Sports Park
G Hillman Recreation Complex
North Point Elem.
Olympic Park
Lakeside Sports Complex
Ira Allen Field
Salem Loafer View Park
Mapleton Jr High
Brackets: All Brackets

Boys 14U South B
Date: 8/26,8/30,9/9,9/11,9/12,9/16,9/18,9/20,9/23,9/28,9/30,10/5,10/7,10/10,10/12,10/14,10/28
Venue: Carbon High Field
Heber Valley Elem
Spanish Fork Sports Park
G Hillman Recreation Complex
Westlake High School
Aspen Elementary
South Field Park
Healey Park
Mesquite Park
Vista Heights Jr. High
Mountain Ridge Jr High
Brackets: All Brackets

Boys 14U South B (Spring)
Date: 3/17,3/24,3/27,4/9,4/10,4/14,4/17,4/21,4/24,4/28,5/2,5/5,5/9,5/11,5/12,5/14,5/19
Venue: Healey Park
Mountain Ridge Jr High
Smooth Canyon
Timp MS (heber)
G Hillman Recreation Complex
Olympic Park
Aspen Elementary
Vista Heights Jr. High
Carbon High Field
USU East
Spanish Fork Sports Park
Brackets: All Brackets

Boys 15U Premier 1
Date: 8/21,8/23,8/26,9/9,9/11,9/12,9/13,9/16,9/23,9/27,9/28,9/30,10/2,10/4,10/7,10/11,10/14,10/18,10/25,3/24,4/11,4/14,4/18,4/19,4/21,5/5,5/8,5/9,5/12,5/16,5/19,5/21,5/23,5/24
Venue: RAC
Spence Eccles Complex
Bonneville Jr. High
Fairmont Park
West Jordan Complex
Sertoma Park
Bluffdale Park
East High School
Timberline Jr. High
Brackets: All Brackets

Boys 15U Premier 2
Date: 8/22,8/24,8/26,8/29,9/9,9/12,9/16,9/23,9/30,10/5,10/7,10/14,10/23,10/26,10/28,3/17,3/24,4/11,4/14,4/16,4/21,4/28,5/1,5/5,5/7,5/12,5/14,5/15,5/17,5/18,5/19,5/21,5/22,5/23,5/24,5/25,5/26,5/29
Venue: Weber County Fairgrounds
RAC
IHC Fields
Spence Eccles Complex
Olympic Park
Roy West Park
Skyridge High School
Timberline Jr. High
Brackets: All Brackets

Boys 15U Division 1
Date: 8/21,8/26,9/9,9/11,9/16,9/18,9/20,9/23,9/25,9/26,9/27,9/30,10/2,10/7,10/9,10/12,10/13,10/14,10/16,10/28,3/17,3/19,3/24,3/26,4/9,4/11,4/14,4/16,4/21,4/23,4/28,4/30,5/3,5/4,5/5,5/7,5/9,5/12,5/14,5/15,5/16,5/17,5/18,5/19,5/21,5/22,5/23,5/24
Venue: Park City Sports Complex
Falcon Park
G Hillman Recreation Complex
Mills Park
Willow Pond
Elk Ridge (N Logan)
Ira Allen Field
Angel Street Complex
Forza FC Soccer Complex
Smooth Canyon
Spanish Fork Sports Park
Wasatch Jr. High
Mountain Ridge Jr High
Ellison Park
Mountain View (Woods Cross)
Plymouth Elem
Storm Mountain
Lone Peak Park (sandy)
Murray Park Ice Rink
Ponds Park
Trailside Park
Salem Loafer View Park
Mapleton Jr High
Willow Creek Park, Park City
Olympus Jr. High
Brackets: All Brackets

Boys 15U Division 2
Date: 8/23,8/26,9/7,9/8,9/9,9/14,9/16,9/20,9/21,9/23,9/27,9/28,9/30,10/3,10/4,10/5,10/7,10/11,10/12,10/14,10/16,10/17,10/25,3/17,3/31,4/14,4/18,4/19,4/21,4/24,4/26,4/28,5/1,5/2,5/3,5/4,5/5,5/7,5/8,5/9,5/11,5/12,5/14,5/15,5/16,5/17,5/18,5/19,5/21,5/22,5/23,5/25,5/26
Venue: Bluffdale Park
Ellison Park
Hyrum Soccer Complex
Millcreek Jr High
Smooth Canyon
Falcon Park
Franklin Soccer Field
Kent Smith Park
Vista Heights Jr. High
Brigham City Sports Complex
Fairmont Park
West Jordan Complex
Mountain Ridge Jr High
Westlake High School
White City Bear Park
Storm Mountain
Bonneville Jr. High
Brackets: All Brackets

Boys 15U Division 3
Date: 8/25,8/26,8/28,9/8,9/9,9/15,9/16,9/18,9/19,9/20,9/22,9/23,9/26,9/27,9/30,10/2,10/4,10/7,10/9,10/10,10/11,10/14,10/17,10/28,3/17,3/23,3/24,4/14,4/17,4/21,4/27,4/28,4/30,5/1,5/2,5/5,5/7,5/8,5/9,5/10,5/11,5/12,5/14,5/15,5/16,5/18,5/19,5/21,5/22,5/24
Venue: Ellison Park
Healey Park
Barlow Park
IHC Fields
Rosecrest
Lakeside Sports Complex
Falcon Park
G Hillman Recreation Complex
Rosamond Elementary
Midvalley E.S.
Mountain View (Woods Cross)
Spanish Fork Sports Park
Legacy Events Center
Bluffdale Park
Syracuse Jr. High
Jordan Ridge Park
Weber County Fairgrounds
11th Avenue Park
Storm Mountain
Lone Peak Park (sandy)
Brackets: All Brackets

Boys 15U North A
Date: 8/26,9/5,9/9,9/12,9/16,9/19,9/23,9/26,9/28,9/30,10/7,10/11,10/14,3/24,4/10,4/14,4/16,4/17,4/18,4/21,4/24,4/25,4/28,5/1,5/3,5/5,5/7,5/8,5/12,5/14,5/17,5/19,5/22
Venue: Elk Ridge (N Logan)
Emma Russel
Forza FC Soccer Complex
Mountain View (Woods Cross)
Mills Park
Ponds Park
Roy West Park
Blackhawk
Angel Street Complex
Heritage Park (NIbley)
Brackets: All Brackets

Boys 15U North B
Date: 8/21,8/22,8/23,8/26,8/28,8/29,9/9,9/11,9/12,9/15,9/16,9/18,9/19,9/20,9/23,9/25,9/27,9/30,10/2,10/3,10/4,10/7,10/9,10/12,10/14,10/16,10/18,10/24,10/28,3/20,3/24,4/9,4/13,4/14,4/16,4/21,4/23,4/28,4/30,5/2,5/5,5/7,5/10,5/12,5/14,5/15,5/17,5/19,5/21,5/22,5/23
Venue: Barlow Park
Kent Smith Park
Mountain View (N. OGDEN)
Ponds Park
Hyrum Soccer Complex
River Heights Elementary
Spence Eccles Complex
Ellison Park
Mount Lewis
Roy West Park
Weber County Fairgrounds
Angel Street Complex
Mountain View (Woods Cross)
Mills Park
Syracuse Jr. High
Brackets: All Brackets

Boys 15U Metro A
Date: 8/24,8/26,9/5,9/9,9/12,9/15,9/16,9/19,9/23,9/26,9/30,10/4,10/7,10/10,10/14,10/16,10/18,10/28,3/17,3/24,4/10,4/14,4/21,4/23,4/24,4/25,4/26,4/28,5/1,5/2,5/5,5/7,5/9,5/10,5/12,5/14,5/15,5/16,5/17,5/18,5/19,5/21,5/23,5/24
Venue: Fairmont Park
Bennion Jr. High
Glendale MS
Falcon Park
Stansbury HS
West Jordan Complex
Bluffdale Park
Taylorsville E.S.
Willow Creek Park, Sandy
Mountview Park -West
RAC
Butler M.S.
Village Boulevard Park
Tooele High School
Riley Elem.
White City Bear Park
Bonneville Jr. High
Lone Peak Park (sandy)
Storm Mountain
Brackets: All Brackets

Boys 15U Metro B
Date: 8/21,8/22,8/26,8/28,8/29,9/8,9/9,9/11,9/16,9/18,9/23,9/25,9/30,10/2,10/3,10/7,10/9,10/14,10/28,3/17,3/24,4/3,4/5,4/9,4/14,4/16,4/21,4/23,4/28,4/30,5/1,5/5,5/7,5/8,5/9,5/12,5/14,5/16,5/17,5/19,5/23
Venue: Park City Sports Complex
Whedon Farm Regional Park
Deseret Peak Complex
Monarch Meadows Park
Rosamond Elementary
Tooele High School
Oquirrh Shadow Park
Willow Creek Park, Park City
Stansbury HS
Summit Academy HS
Jordan Ridge Park
Village Boulevard Park
Highland High School
Galena Hills Park
Brackets: All Brackets

Boys 15U Metro C
Date: 8/23,8/26,9/9,9/14,9/15,9/16,9/20,9/22,9/23,9/27,9/30,10/3,10/5,10/7,10/14,3/17,3/19,3/21,4/4,4/5,4/7,4/9,4/12,4/13,4/14,4/18,4/20,4/21,4/25,4/27,4/28,5/1,5/2,5/4,5/5,5/8,5/9,5/10,5/11,5/12,5/15,5/17,5/19,5/22,5/23
Venue: Bennion Jr. High
Rosecrest
Union MS
Fairmont Park
West Jordan Complex
Deseret Peak Complex
Bonneville Jr. High
Bluffdale Park
RAC
Brackets: All Brackets

Boys 15U South A
Date: 8/22,8/26,8/29,9/5,9/7,9/9,9/12,9/16,9/19,9/22,9/23,9/26,9/30,10/3,10/7,10/10,10/14,10/17,10/25,3/17,3/24,4/10,4/14,4/21,4/23,4/27,4/28,5/5,5/12,5/15,5/16,5/17,5/19,5/22,5/23
Venue: Timberline Jr. High
Healey Park
Rocky Mtn. Middle
Spanish Fork Sports Park
Sertoma Park
Mapleton Elementary
Olympic Park
Meadow Elementary
Mesquite Park
North Lake Park
Aspen Elementary
Timp MS (heber)
Salem Loafer View Park
Brackets: All Brackets

Boys 15U South B
Date: 8/26,9/6,9/11,9/13,9/16,9/18,9/23,9/25,9/30,10/2,10/4,10/7,10/11,10/13,10/14,10/20,10/25,10/28,3/24,4/9,4/14,4/18,4/21,4/28,5/5,5/8,5/10,5/12,5/14,5/16,5/18,5/19
Venue: Rocky Mtn. Middle
G Hillman Recreation Complex
Aspen Elementary
Timberline Jr. High
Spanish Fork Sports Park
Heber Valley Elem
Brackets: All Brackets

Boys 16U Premier 1
Date: 8/26,8/28,9/6,9/9,9/12,9/13,9/16,9/23,9/26,9/27,9/30,10/2,10/5,10/7,10/10,10/14
Venue: Lehi High School
RAC
Fairmont Park
Midvalley E.S.
Bonneville Jr. High
Pioneer Elementary
Eastmont Middle
West Lake Jr. High
Brackets: All Brackets

Boys 16U Premier 2
Date: 8/23,8/24,8/26,9/9,9/12,9/13,9/16,9/20,9/23,9/30,10/4,10/5,10/7,10/13,10/14,10/28
Venue: RAC
Olympic Park
Rocky Mtn. Middle
Skyridge High School
Spence Eccles Complex
Lakeside Sports Complex
South Field Park
Woods Cross High School
Brackets: All Brackets

Boys 16U Division 1
Date: 8/24,8/26,9/7,9/9,9/11,9/14,9/16,9/20,9/21,9/23,9/27,9/28,9/30,10/5,10/7,10/10,10/11,10/12,10/14
Venue: Lone Peak Park (sandy)
Weber County Fairgrounds
Willow Pond
Blackhawk
Ellison Park
North 40
Angel Street Complex
G Hillman Recreation Complex
West Jordan Complex
Salem Hills High School
IHC Fields
Park City Sports Complex
Ponds Park
Eastmont Middle
Sky View High School
Falcon Park
Brackets: All Brackets

Boys 16U Division 2
Date: 8/23,8/26,9/9,9/11,9/15,9/16,9/18,9/19,9/20,9/22,9/23,9/25,9/26,9/28,9/29,9/30,10/2,10/5,10/6,10/7,10/9,10/10,10/12,10/13,10/14,10/16,10/17,11/1,11/11
Venue: Falcon Park
Timberline Jr. High
Mountain Ridge Jr High
Roy West Park
West Jordan Complex
Westlake High School
Legacy Events Center
Lone Peak Park (sandy)
Forza FC Soccer Complex
Midvalley E.S.
Mills Park
Whedon Farm Regional Park
Angel Street Complex
Highland High School
RAC
Centerville Community Park
Weber County Fairgrounds
Ponds Park
Barlow Park
Sunnyside Park
Brackets: All Brackets

Boys 16U Division 3
Date: 8/21,8/26,8/28,8/29,9/6,9/8,9/9,9/11,9/15,9/16,9/18,9/21,9/22,9/23,9/25,9/30,10/2,10/5,10/7,10/9,10/10,10/11,10/14
Venue: Franklin Soccer Field
Mills Park
North Lake Park
Riverside Elem WJ
Grandview Park (Provo)
Lakeside Sports Complex
Monarch Meadows Park
Tooele High School
Wasatch Jr. High
Oquirrh Shadow Park
Weber County Fairgrounds
Olympic Park
Roy West Park
Stansbury HS
Brackets: All Brackets

Boys 16U North A
Date: 8/24,8/25,8/26,9/7,9/8,9/9,9/14,9/15,9/16,9/23,9/28,9/29,9/30,10/2,10/7,10/12,10/14,10/27,10/28
Venue: Angel Street Complex
Bear River Middle School
Elk Ridge (N Logan)
Ellison Park
Syracuse Jr. High
Emma Russel
Mills Park
Brigham City Sports Complex
Weber County Fairgrounds
Mountain View (Woods Cross)
Centennial Park (Perry)
Brackets: All Brackets

Boys 16U Metro A
Date: 8/24,8/26,9/5,9/7,9/9,9/16,9/20,9/23,9/30,10/7,10/14,10/28
Venue: Falcon Park
Pioneer Elementary
Bennion Jr. High
Bluffdale Park
Germania park
West Lake Jr. High
Rosamond Elementary
RAC
Willow Pond
Glendale MS
Monarch Meadows Park
Oakley Rec Complex
Eastmont Middle
Brackets: All Brackets

Boys 16U Metro B
Date: 8/22,8/26,8/29,9/5,9/9,9/12,9/16,9/20,9/23,9/30,10/7,10/10,10/12,10/14,10/24,10/28
Venue: Union MS
Fairmont Park
Rosecrest
Wasatch Jr. High
Olympus Jr. High
West Jordan Complex
Rosamond Elementary
Bluffdale Park
Brackets: All Brackets

Boys 16U South A
Date: 8/21,8/26,8/28,9/8,9/9,9/13,9/16,9/23,9/30,10/4,10/6,10/7,10/12,10/14,10/18,10/23,10/25,10/28
Venue: Lakeside Sports Complex
Carbon High Field
G Hillman Recreation Complex
Mesquite Park
Mountain Ridge Jr High
Spanish Fork Sports Park
Brackets: All Brackets

Boys 17U Premier 1
Date: 8/22,8/26,9/7,9/9,9/13,9/16,9/20,9/23,9/25,9/27,9/28,9/29,9/30,10/2,10/4,10/6,10/7,10/10,10/14
Venue: Park City Sports Complex
Eastmont Middle
IHC Fields
RAC
West Jordan Complex
Lehi High School
Lone Peak Park (sandy)
Brackets: All Brackets

Boys 17U Premier 2
Date: 8/26,9/9,9/15,9/16,9/19,9/20,9/23,9/26,9/27,9/30,10/3,10/5,10/7,10/10,10/11,10/14
Venue: Eastmont Middle
Grandview Park (Provo)
Mount Ogden Park
West Lake Jr. High
Ponds Park
Roy West Park
Franklin Soccer Field
Willow Pond
Pioneer Elementary
RAC
Woods Cross High School
Lone Peak Park (sandy)
Midvalley E.S.
Brackets: All Brackets

Boys 17U Division 1
Date: 8/26,8/28,9/6,9/7,9/9,9/13,9/14,9/16,9/19,9/20,9/21,9/23,9/28,9/30,10/3,10/5,10/6,10/7,10/10,10/12,10/14,10/25,10/26
Venue: Elk Ridge (N Logan)
Ira Allen Field
Mountain Ridge Jr High
Skyridge High School
Wasatch Jr. High
Eastmont Middle
Lone Peak Park (sandy)
IHC Fields
Legacy Events Center
Olympus Jr. High
Timberline Jr. High
West Jordan Complex
Hyrum Soccer Complex
Olympic Park
Westlake High School
Midvalley E.S.
Bluffdale Park
Brackets: All Brackets

Boys 17U Division 2
Date: 8/23,8/26,8/28,8/30,9/9,9/11,9/16,9/22,9/23,9/28,9/30,10/2,10/3,10/7,10/10,10/13,10/14,10/16,10/17,10/23,10/30
Venue: Eastmont Middle
Lakeside Sports Complex
RAC
Salem Hills High School
Young Ward College Ward
Mount Ogden Park
G Hillman Recreation Complex
Midvalley E.S.
Brigham City Sports Complex
Healey Park
Mount Lewis
Lone Peak Park (sandy)
Brackets: All Brackets

Boys 17U Division 3
Date: 8/22,8/25,8/26,9/6,9/9,9/13,9/15,9/16,9/23,9/28,9/30,10/3,10/7,10/10,10/11,10/13,10/14,10/17,10/23,10/24,10/26,10/27,10/28,11/1
Venue: Barlow Park
Rocky Mtn. Middle
Ellison Park
Fairmont Park
Syr Arts Acad
Tooele High School
G Hillman Recreation Complex
Highland High School
Roy West Park
Sertoma Park
Stansbury HS
Brackets: All Brackets

Boys 17U North D4 Preseason
Date: 8/21,8/23,8/24,8/25
Venue: Millcreek Jr High
Barlow Park
Mount Ogden Park
Roy West Park
Brackets: All Brackets

Boys 17U North D4
Date: 8/26,8/28,8/29,9/9,9/12,9/16,9/20,9/21,9/23,9/30,10/3,10/4,10/7,10/14,10/17,10/18,10/28
Venue: Elk Ridge (N Logan)
Mount Ogden Park
Spring Creek
Angel Street Complex
Barlow Park
Ponds Park
Weber County Fairgrounds
Millcreek Jr High
Roy West Park
Holt ES
Brackets: All Brackets

Boys 17U South D4
Date: 8/26,8/29,8/30,9/5,9/9,9/12,9/16,9/18,9/19,9/23,9/27,9/28,9/30,10/3,10/4,10/7,10/14,10/17,10/18
Venue: Eastmont Middle
Lakeside Sports Complex
Rosamond Elementary
Willow Pond
Mountain Ridge Jr High
Union MS
Healey Park
Lone Peak Park (sandy)
Olympic Park
West Jordan Complex
Spanish Fork Sports Park
Midvalley E.S.
Salem Hills High School
North Lake Park
Aspen Elementary
Brackets: All Brackets

Boys 18U Premier 1
Date: 8/24,8/26,9/7,9/9,9/13,9/16,9/18,9/19,9/22,9/23,9/27,9/30,10/3,10/7,10/10,10/11,10/12,10/14,10/28
Venue: RAC
Ponds Park
Spence Eccles Complex
Fairmont Park
Blackhawk
Angel Street Complex
Woods Cross High School
Mount Lewis
Brackets: All Brackets

Boys 18U Premier 2
Date: 8/26,8/30,9/6,9/7,9/9,9/13,9/14,9/16,9/19,9/20,9/23,9/25,9/27,9/30,10/4,10/7,10/9,10/11,10/14,10/16,11/9
Venue: IHC Fields
Mountain Ridge Jr High
Lone Peak Park (sandy)
West Jordan Complex
Eastmont Middle
Wasatch Jr. High
Spence Eccles Complex
Smooth Canyon
Mount Lewis
Plymouth Elem
Midvalley E.S.
Brackets: All Brackets

Boys 18U Division 1
Date: 8/26,8/30,9/9,9/14,9/16,9/21,9/22,9/23,9/28,9/30,10/5,10/6,10/7,10/12,10/14,10/18,10/21,10/28
Venue: Ellison Park
Healey Park
Olympic Park
Rosamond Elementary
Bluffdale Park
Millcreek Jr High
Mills Park
Skyridge High School
West Jordan Complex
Angel Street Complex
Ponds Park
Rocky Mtn. Middle
Blackhawk
Brackets: All Brackets

Boys 18U Division 2
Date: 8/23,8/26,8/31,9/5,9/6,9/9,9/11,9/16,9/18,9/20,9/23,9/26,9/27,9/30,10/2,10/4,10/7,10/12,10/14,10/16,10/17,10/24
Venue: G Hillman Recreation Complex
Bennion Jr. High
IHC Fields
Spanish Fork Sports Park
Willow Pond
Franklin Soccer Field
West Jordan Complex
Spence Eccles Complex
Whedon Farm Regional Park
RAC
Midvalley E.S.
Eastmont Middle
Mount Lewis
Highland High School
Lone Peak Park (sandy)
Brackets: All Brackets

Boys 18U Division 3
Date: 8/22,8/25,8/26,9/8,9/9,9/12,9/14,9/15,9/16,9/19,9/23,9/26,9/29,9/30,10/4,10/7,10/13,10/14,10/17,10/28,11/4
Venue: Eastmont Middle
James E Moss
Bennion Jr. High
Lakeside Sports Complex
Spence Eccles Complex
Tooele High School
Lone Peak Park (sandy)
Roy West Park
Stansbury HS
Healey Park
Whedon Farm Regional Park
Aspen Elementary
Art Dye
Mount Lewis
Brackets: All Brackets

Boys 18U Division 4
Date: 8/24,8/26,8/29,9/9,9/13,9/15,9/16,9/19,9/21,9/23,9/28,9/29,9/30,10/4,10/5,10/7,10/12,10/13,10/14,10/19,10/26,10/28
Venue: Ellison Park
Granger High School
Mills Park
Oakley Rec Complex
Whedon Farm Regional Park
Bluffdale Park
Rocky Mtn. Middle
Centerville Community Park
Brackets: All Brackets

Boys 19U Premier 1
Date: 8/26,9/9,9/12,9/13,9/16,9/20,9/23,9/26,9/27,9/30,10/4,10/6,10/7,10/11,10/12,10/14
Venue: RAC
Mountain Ridge Jr High
West Jordan Complex
IHC Fields
Sertoma Park
Woods Cross High School
Westlake High School
Brackets: All Brackets

Boys 19U Premier 2
Date: 8/24,8/26,9/7,9/11,9/13,9/16,9/19,9/22,9/23,9/25,9/26,9/30,10/2,10/3,10/7,10/10,10/14
Venue: Hyrum Soccer Complex
RAC
Skyridge High School
Park City Sports Complex
Spence Eccles Complex
Lone Peak Park (sandy)
Willow Creek Park, Park City
Eastmont Middle
Olympic Park
Willow Pond
Roy West Park
Highland High School
Midvalley E.S.
Brackets: All Brackets

Boys 19U Division 1
Date: 8/21,8/23,8/26,8/28,9/7,9/9,9/11,9/16,9/18,9/20,9/23,9/25,9/27,9/30,10/2,10/3,10/7,10/9,10/11,10/14,10/26
Venue: Lone Peak Park (sandy)
Stansbury HS
G Hillman Recreation Complex
Rocky Mtn. Middle
Rosamond Elementary
Spanish Fork Sports Park
Brigham City Sports Complex
Hyrum Soccer Complex
Tooele High School
Eastmont Middle
Centennial Park (Perry)
Brackets: All Brackets

Boys 19U Division 3
Date: 8/26,9/9,9/13,9/16,9/20,9/23,9/25,9/30,10/2,10/7,10/9,10/11,10/14,10/18,11/4
Venue: Kent Smith Park
Meadow Elementary
Spanish Fork Sports Park
Elk Ridge (N Logan)
G Hillman Recreation Complex
Mills Park
Bear River Middle School
Olympic Park
Roy West Park
Willow Pond
Brackets: All Brackets

Boys 19U Division 2
Date: 8/26,9/5,9/7,9/9,9/16,9/19,9/21,9/23,9/25,9/26,9/27,9/30,10/2,10/3,10/4,10/5,10/7,10/10,10/13,10/14,10/17,10/18,10/23,10/25,10/28
Venue: Ellison Park
Ira Allen Field
Uintah Elementary
West Jordan Complex
Pioneer Elementary
Lakeside Sports Complex
Union MS
Eastmont Middle
Lone Peak Park (sandy)
Bellview Elem.
Brackets: All Brackets

Girls 11U Premier Orange
Date: 8/23,8/26,9/6,9/7,9/9,9/16,9/18,9/19,9/22,9/23,9/26,9/30,10/7,10/9,10/11,10/12,10/14,10/18,10/25,3/17,3/24,4/11,4/12,4/14,4/16,4/21,4/24,4/28,5/4,5/5,5/7,5/9,5/10,5/12,5/14,5/19,5/21,5/23
Venue: Angel Street Complex
JR Smith Elementary
Mountain Ridge Jr High
Alta Canyon
Bonneville Jr. High
DATC
Palisade
Deerfield Elementary
Buttercup Park
Bellview Elem.
Eastmont Middle
Smooth Canyon
Brackets: All Brackets

Girls 11U Premier Purple
Date: 8/22,8/26,8/28,8/29,9/5,9/7,9/9,9/16,9/20,9/23,9/25,9/30,10/2,10/5,10/7,10/10,10/11,10/14,10/16,3/20,3/24,4/10,4/14,4/16,4/17,4/21,4/28,5/3,5/5,5/8,5/12,5/15,5/16,5/19
Venue: Angel Street Complex
Ellison Park
Bonneville Jr. High
DATC
Mountain Ridge Jr High
Umbria Estates
Legacy Events Center
Spring Creek
Sand Ridge Park (layton)
Lehi Junior School
Spanish Fork Sports Park
Salem Soccer Complex
Smooth Canyon
Brackets: All Brackets

Girls 11U Division 1
Date: 8/26,9/9,9/14,9/15,9/16,9/21,9/23,9/28,9/30,10/5,10/7,10/14,10/17,10/26
Venue: Buttercup Park
Elk Ridge (N Logan)
Spanish Fork Sports Park
Trailside Elementary
Deerfield Elementary
Southwood Park
Legacy Events Center
Eastmont Middle
Weber County Fairgrounds
East Sandy Elementary
Ecker Hill Middle
Alta Canyon
Brackets: All Brackets

Girls 11U Division 1 (Spring)
Date: 3/17,3/20,3/22,3/24,3/29,4/7,4/14,4/17,4/19,4/21,4/24,4/28,5/1,5/2,5/3,5/5,5/7,5/9,5/11,5/12,5/17,5/18,5/19
Venue: East Sandy Elementary
Eastmont Middle
McCall Park
Legacy Events Center
Spanish Fork Sports Park
Weber County Fairgrounds
Elk Ridge (N Logan)
Palisade
Trailside Elementary
Southwood Park
Willow Creek Park, Park City
Mount Lewis
Brackets: All Brackets

Girls 11U North A
Date: 8/26,8/29,9/9,9/15,9/16,9/19,9/23,9/27,9/30,10/3,10/7,10/9,10/11,10/12,10/14,10/16,10/17,10/23,10/26
Venue: DATC
Forza FC Soccer Complex
Syracuse Jr. High
Kent Smith Park
Millcreek Jr High
McCall Park
Legacy Events Center
Brackets: All Brackets

Girls 11U North A (Spring)
Date: 3/17,3/24,4/7,4/10,4/13,4/14,4/16,4/21,4/23,4/24,4/28,5/1,5/5,5/9,5/12,5/15,5/17,5/18,5/19,5/24
Venue: Millcreek Jr High
McCall Park
Kent Smith Park
Legacy Events Center
DATC
Ellison Park
Syracuse Jr. High
Forza FC Soccer Complex
Brackets: All Brackets

Girls 11U North B
Date: 8/26,8/28,9/9,9/16,9/19,9/20,9/23,9/30,10/2,10/7,10/13,10/14,10/16,10/23,10/28
Venue: McGriff
Sand Ridge Park (layton)
Ellison Park
Mount Lewis
Kent Smith Park
McCall Park
Forza FC Soccer Complex
Weber County Fairgrounds
Brackets: All Brackets

Girls 11U North B (Spring)
Date: 3/20,3/21,3/24,3/27,4/10,4/11,4/13,4/14,4/16,4/21,4/23,4/24,4/25,4/27,4/28,4/30,5/2,5/3,5/5,5/8,5/10,5/11,5/12,5/15,5/19
Venue: Sunset Central Park
McCall Park
Weber County Fairgrounds
Ellison Park
Blackhawk
DATC
McGriff
Mount Lewis
Angel Street Complex
Brackets: All Brackets

Girls 11U North C
Date: 8/26,9/6,9/9,9/13,9/15,9/16,9/19,9/20,9/23,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/18
Venue: Millcreek Jr High
Sunset Central Park
Kent Smith Park
Ellison Park
Huntsville/Eden
Blackhawk
DATC
Angel Street Complex
Brackets: All Brackets

Girls 11U North C (Spring)
Date: 3/21,3/23,3/24,4/7,4/11,4/14,4/18,4/20,4/21,4/26,4/27,4/28,5/5,5/11,5/12,5/19
Venue: Millcreek Jr High
Forza FC Soccer Complex
Huntsville/Eden
Kent Smith Park
Brackets: All Brackets

Girls 11U Metro A
Date: 8/22,8/24,8/26,8/28,8/29,8/30,8/31,9/9,9/11,9/16,9/23,9/25,9/30,10/7,10/12,10/14,10/17,10/28
Venue: Union MS
Alta Canyon
Longview Elem
Rowland Hall Steiner Complex
Trailside Elementary
Umbria Estates
Southwood Park
Eastmont Middle
Porter Way Park
Butler M.S.
Brackets: All Brackets

Girls 11U Metro A (Spring)
Date: 3/17,3/22,3/24,3/27,4/7,4/10,4/14,4/18,4/21,4/28,4/30,5/3,5/5,5/7,5/10,5/12,5/17,5/19,5/21
Venue: Rowland Hall Steiner Complex
Bellview Elem.
Union MS
Umbria Estates
Buttercup Park
Eastmont Middle
Porter Way Park
Hidden Village
Longview Elem
Brackets: All Brackets

Girls 11U Metro B
Date: 8/28,9/5,9/9,9/16,9/23,9/29,9/30,10/2,10/7,10/13,10/14,10/16,10/18,10/23
Venue: Alta Canyon
Canyonview Park
Porter Way Park
Umbria Estates
Monarch Meadows Park
Bluffdale Park
Union MS
Brackets: All Brackets

Girls 11U Metro B (Spring)
Date: 3/17,3/19,3/24,3/26,3/28,4/7,4/11,4/14,4/18,4/21,4/23,4/28,4/30,5/5,5/7,5/9,5/12,5/14,5/16,5/19
Venue: Monarch Meadows Park
Umbria Estates
Porter Way Park
Park City Sports Complex
Bellview Elem.
Butler M.S.
Canyonview Park
Trailside Elementary
Rowland Hall Steiner Complex
Brackets: All Brackets

Girls 11U South A
Date: 8/26,8/29,9/5,9/9,9/12,9/16,9/23,9/30,10/7,10/14,10/17,10/24
Venue: Lehi Junior School
Salem Soccer Complex
Palisade
Lakeside Sports Complex
Old Mill ES
Smooth Canyon
Spanish Fork Sports Park
Mountain Ridge Jr High
Maple Ridge
Veterans Memorial Fields
Brackets: All Brackets

Girls 11U South A (Spring)
Date: 3/17,3/20,3/24,3/27,4/7,4/10,4/14,4/21,4/28,5/1,5/5,5/8,5/12,5/19
Venue: Deerfield Elementary
Palisade
Geneva Elementary
Old Mill ES
Heber Valley Elem
Lakeside Sports Complex
Vista Heights Jr. High
Salem Soccer Complex
Veterans Memorial Fields
Spanish Fork Sports Park
Brackets: All Brackets

Girls 11U South B
Date: 8/22,8/26,8/28,9/9,9/16,9/18,9/23,9/25,9/30,10/2,10/7,10/14,10/16,10/28
Venue: Mountain Ridge Jr High
Roosevelt Elementary
Spanish Fork Sports Park
Meadow Elementary
Old Mill ES
Palisade
Vernal middle school
Veterans Memorial Fields
Brackets: All Brackets

Girls 11U South B (Spring)
Date: 3/17,3/19,3/24,3/26,4/7,4/9,4/12,4/14,4/16,4/21,4/26,4/28,4/30,5/5,5/7,5/12,5/17,5/19
Venue: Mountain Ridge Jr High
Roosevelt Jr. High
Lehi Junior School
Spanish Fork Sports Park
Vernal middle school
Veterans Memorial Fields
Heber Valley Elem
Brackets: All Brackets

Girls 12U Premier Black
Date: 8/23,8/26,8/30,9/6,9/7,9/9,9/13,9/15,9/16,9/18,9/20,9/23,9/27,9/30,10/2,10/4,10/5,10/7,10/14,3/20,3/24,3/27,4/11,4/14,4/17,4/19,4/21,5/5,5/8,5/9,5/10,5/12,5/14,5/15,5/17,5/18,5/19,5/21,5/22,5/24
Venue: Sertoma Park
Ellison Park
Blackhawk
Eastmont Middle
Legacy Events Center
Palisade
Alta Canyon
Sand Ridge Park (layton)
DATC
Buttercup Park
Bellview Elem.
Angel Street Complex
Brackets: All Brackets

Girls 12U Premier Silver
Date: 8/24,8/26,9/7,9/9,9/13,9/16,9/19,9/21,9/23,9/28,9/30,10/2,10/5,10/7,10/9,10/14,10/17,10/24,10/28,3/21,3/24,3/27,4/10,4/12,4/14,4/17,4/19,4/21,5/3,5/5,5/7,5/8,5/10,5/12,5/16,5/19,5/23
Venue: Mountain Ridge Jr High
Rowland Hall Steiner Complex
Sand Ridge Park (layton)
Spanish Fork Sports Park
Timberline Jr. High
Legacy Events Center
Bluffdale Park
Bonneville Jr. High
JR Smith Elementary
Ellison Park
Bellview Elem.
Eastmont Middle
Brackets: All Brackets

Girls 12U Division 1
Date: 8/26,8/28,8/30,9/9,9/11,9/16,9/18,9/20,9/23,9/26,9/27,9/28,9/30,10/2,10/5,10/6,10/7,10/9,10/10,10/13,10/14,10/16,10/23,10/24,10/27,10/28
Venue: DATC
Lehi Junior School
Spring Creek
Angel Street Complex
Bonneville Jr. High
Palisade
Bluffdale Park
Union MS
McCall Park
Elk Ridge (N Logan)
Alta Canyon
Smooth Canyon
Timberline Jr. High
Geneva Elementary
Brackets: All Brackets

Girls 12U Division 1 (Spring)
Date: 3/17,3/19,3/24,3/26,3/27,3/28,3/31,4/2,4/11,4/14,4/16,4/17,4/19,4/21,4/23,4/28,5/1,5/3,5/5,5/7,5/10,5/12,5/17,5/19,5/21
Venue: Blackridge Elementary
Eastmont Middle
Mountain Ridge Jr High
Bonneville Jr. High
Palisade
Timberline Jr. High
McCall Park
Angel Street Complex
Columbia Elementary (westj)
DATC
Elk Ridge (N Logan)
Spring Creek
Bellview Elem.
Mount Lewis
Brackets: All Brackets

Girls 12U Division 2
Date: 8/21,8/23,8/26,9/6,9/9,9/16,9/18,9/20,9/22,9/23,9/25,9/26,9/27,9/30,10/3,10/5,10/6,10/7,10/9,10/14,10/25,10/27,10/28
Venue: Jordan Ridge Park
Trailside Elementary
Bluffdale Park
DATC
Beacon Hill Park
Ellison Park
McCall Park
Mountain Ridge Jr High
Spanish Fork Sports Park
Buttercup Park
Angel Street Complex
Salem Soccer Complex
Alta Canyon
Eastmont Middle
Brackets: All Brackets

Girls 12U Division 2 (Spring)
Date: 3/17,3/22,3/23,3/24,4/7,4/9,4/10,4/13,4/14,4/19,4/20,4/21,4/23,4/27,4/28,4/30,5/1,5/3,5/5,5/7,5/8,5/10,5/11,5/12,5/19,5/21
Venue: Lehi Junior School
Union MS
Bellview Elem.
Spanish Fork Sports Park
Weber County Fairgrounds
Ellison Park
West Jordan Complex
DATC
Angel Street Complex
Butler M.S.
Trailside Elementary
McCall Park
Brackets: All Brackets

Girls 12U North A
Date: 8/21,8/26,8/28,9/8,9/9,9/12,9/13,9/16,9/19,9/23,9/25,9/29,9/30,10/4,10/7,10/9,10/14,10/16,10/23,10/24,10/25,10/28
Venue: Elk Ridge (N Logan)
DATC
Kent Smith Park
Millcreek Jr High
Ellison Park
McCall Park
Cedar Ridge ES
Angel Street Complex
Brackets: All Brackets

Girls 12U North A (Spring)
Date: 4/7,4/12,4/13,4/14,4/17,4/20,4/21,4/23,4/25,4/26,4/28,4/30,5/4,5/5,5/7,5/11,5/12,5/15,5/18,5/19
Venue: Ellison Park
McCall Park
Cedar Ridge ES
Elk Ridge (N Logan)
DATC
Wellsville Old Elementary
Blackhawk
Kent Smith Park
Brackets: All Brackets

Girls 12U North B
Date: 8/24,8/25,8/26,9/7,9/8,9/9,9/11,9/12,9/16,9/23,9/29,9/30,10/7,10/9,10/12,10/14,10/24,10/26,10/27,10/28,10/30
Venue: Legacy Events Center
Sunset Central Park
Weber County Fairgrounds
Blackhawk
Hyrum Soccer Complex
McCall Park
Brackets: All Brackets

Girls 12U North B (Spring)
Date: 3/23,3/24,3/30,4/7,4/14,4/18,4/20,4/21,4/27,4/28,5/2,5/4,5/5,5/11,5/12,5/14,5/15,5/18,5/19
Venue: Millcreek Jr High
Parkside elementary
Legacy Events Center
Weber County Fairgrounds
McCall Park
Brackets: All Brackets

Girls 12U Metro A
Date: 8/21,8/26,8/28,8/30,9/6,9/9,9/12,9/16,9/18,9/21,9/23,9/25,9/30,10/4,10/7,10/9,10/12,10/14,10/16,10/28
Venue: East Sandy Elementary
Bluffdale Park
Longview Elem
Trailside Elementary
Bonneville Jr. High
Jordan Ridge Park
Eastmont Middle
West Jordan Complex
Southwood Park
Alta Canyon
Brackets: All Brackets

Girls 12U Metro A (Spring)
Date: 3/17,3/21,3/24,3/28,4/7,4/10,4/14,4/18,4/21,4/23,4/26,4/27,4/28,4/30,5/1,5/5,5/7,5/10,5/12,5/19
Venue: Buttercup Park
Bluffdale Park
East Sandy Elementary
Union MS
Columbia Elementary (westj)
Bonneville Jr. High
Southwood Park
Bellview Elem.
Longview Elem
Brackets: All Brackets

Girls 12U Metro B
Date: 8/21,8/25,8/26,8/28,9/9,9/16,9/18,9/23,9/30,10/7,10/14,10/16,10/26,10/27,11/4
Venue: Bonneville Jr. High
Union MS
Edison Elementary School
Butler M.S.
Brackets: All Brackets

Girls 12U Metro B (Spring)
Date: 3/17,3/20,3/24,3/27,4/7,4/10,4/12,4/14,4/16,4/19,4/21,4/24,4/26,4/28,5/1,5/3,5/5,5/9,5/12,5/14,5/15,5/19
Venue: Bonneville Jr. High
Union MS
Glendale MS
Bellview Elem.
Eastmont Middle
Trailside Elementary
Brackets: All Brackets

Girls 12U South A
Date: 8/21,8/25,8/26,8/28,8/30,9/8,9/9,9/11,9/12,9/16,9/18,9/19,9/20,9/23,9/25,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/16,10/23,10/24,10/25,10/28
Venue: Spanish Fork Sports Park
Mountain Ridge Jr High
Lakeside Sports Complex
Sertoma Park
JR Smith Elementary
Lehi Junior School
Beacon Hill Park
Smooth Canyon
Deerfield Elementary
Vernal middle school
Vista Heights Jr. High
Maple Ridge
Brackets: All Brackets

Girls 12U South A (Spring)
Date: 3/17,3/19,3/24,4/12,4/14,4/18,4/19,4/21,4/25,4/28,5/1,5/3,5/4,5/5,5/10,5/12,5/16,5/17,5/19,5/24
Venue: Deerfield Elementary
Mountain Ridge Jr High
Spanish Fork Sports Park
Beacon Hill Park
Mitchell Hollow
Smooth Canyon
Lakeside Sports Complex
Sertoma Park
Brackets: All Brackets

Girls 12U South B (Spring)
Date: 3/17,3/20,3/24,4/14,4/21,4/28,4/30,5/5,5/10,5/12,5/18,5/19
Venue: Beacon Hill Park
Vernal middle school
Mountain Ridge Jr High
Lehi Junior School
JR Smith Elementary
Brackets: All Brackets

Girls 13U Premier 1
Date: 8/23,8/24,8/26,8/29,8/30,9/6,9/7,9/9,9/12,9/14,9/16,9/21,9/23,9/26,9/27,9/30,10/3,10/7,10/11,10/14,3/17,3/24,3/27,4/11,4/13,4/14,4/18,4/21,5/5,5/7,5/9,5/10,5/11,5/12,5/14,5/17,5/19,5/21
Venue: Ira Allen Field
RAC
Bonneville Jr. High
Palisade
West Jordan Complex
Salem Loafer View Park
Falcon Park
Highland High School
Spence Eccles Complex
Brackets: All Brackets

Girls 13U Premier 2
Date: 8/22,8/23,8/24,8/26,8/29,9/5,9/9,9/12,9/16,9/20,9/23,9/26,9/28,9/29,9/30,10/2,10/5,10/7,10/11,10/14,10/17,10/25,10/28,3/17,3/24,4/6,4/10,4/13,4/14,4/16,4/21,4/28,5/2,5/5,5/7,5/8,5/9,5/11,5/12,5/15,5/19,5/22,5/23,5/24
Venue: RAC
Mountain View (N. OGDEN)
Bonneville Jr. High
Olympic Park
Weber County Fairgrounds
Angel Street Complex
Mountain Ridge Jr High
Ponds Park
Forza FC Soccer Complex
Woods Cross High School
Stansbury HS
Mount Lewis
Smooth Canyon
Tooele High School
Village Boulevard Park
Legacy Events Center
Barnes Park
Brackets: All Brackets

Girls 13U Division 1
Date: 8/24,8/26,9/7,9/9,9/11,9/13,9/16,9/21,9/23,9/28,9/29,9/30,10/4,10/5,10/7,10/10,10/12,10/13,10/14,10/18,10/26,10/27,10/28,11/4
Venue: Crescent MS
Timberline Jr. High
Forza FC Soccer Complex
Rowland Hall Steiner Complex
G Hillman Recreation Complex
Grant Elementary
Bellview Elem.
Blackhawk
Mount Lewis
Germania park
Spence Eccles Complex
Legacy Events Center
Mountain View (N. OGDEN)
Brackets: All Brackets

Girls 13U Division 1 (Spring)
Date: 3/17,3/21,3/24,3/28,3/29,4/7,4/9,4/10,4/14,4/17,4/18,4/19,4/21,4/26,4/28,5/2,5/3,5/5,5/8,5/10,5/11,5/12,5/14,5/17,5/19,5/23,5/24,5/25
Venue: Crescent MS
Rowland Hall Steiner Complex
Storm Mountain
Weber County Fairgrounds
Highland High School
West Jordan Complex
Legacy Events Center
Mountain View (N. OGDEN)
Timberline Jr. High
Germania park
Blackhawk
Spanish Fork Sports Park
Brackets: All Brackets

Girls 13U Division 2
Date: 8/21,8/24,8/25,8/26,9/6,9/8,9/9,9/15,9/16,9/18,9/21,9/23,9/25,9/26,9/30,10/2,10/6,10/7,10/10,10/14,10/16,10/17,10/18,10/21,10/28
Venue: Angel Street Complex
Legacy Events Center
Heber Valley Elem
Kent Smith Park
G Hillman Recreation Complex
Vernal middle school
Ponds Park
Meadow Elementary
West Jordan Complex
Cedar Ridge ES
Columbia Elementary (westj)
Healey Park
Brackets: All Brackets

Girls 13U Division 2 (Spring)
Date: 3/17,3/22,3/24,3/27,3/28,4/12,4/14,4/16,4/18,4/19,4/21,4/23,4/28,4/30,5/2,5/5,5/7,5/8,5/10,5/12,5/14,5/15,5/18,5/19,5/21
Venue: Healey Park
Rosamond Elementary
Spanish Fork Sports Park
Bluffdale Park
Mills Park
Legacy Events Center
Ellison Park
Cub River Sports
Timp MS (heber)
Vernal middle school
G Hillman Recreation Complex
Barnes Park
Rosecrest
Forza FC Soccer Complex
Brackets: All Brackets

Girls 13U Division 3
Date: 8/21,8/26,8/28,8/30,9/9,9/11,9/12,9/16,9/19,9/23,9/25,9/30,10/7,10/9,10/14,10/16,10/17,10/23,10/24
Venue: Brigham City Sports Complex
Bonneville Jr. High
Mesquite Park
North 40
Spanish Fork Sports Park
Park City Sports Complex
Union MS
Bluffdale Park
Ellison Park
Vista Heights Jr. High
Olympic Park
Willow Creek Park, Park City
Mapleton Elementary
Mountain Ridge Jr High
Skyridge High School
Brackets: All Brackets

Girls 13U Division 3 (Spring)
Date: 3/17,3/23,3/24,4/5,4/14,4/18,4/20,4/21,4/23,4/24,4/25,4/28,4/30,5/1,5/2,5/5,5/7,5/12,5/15,5/17,5/18,5/19,5/22,5/23
Venue: Bonneville Jr. High
Mesquite Park
Brigham City Sports Complex
Crescent MS
Spanish Fork Sports Park
Kent Smith Park
Mueller Park
Mountain View (Woods Cross)
Salem Loafer View Park
Trailside Park
G Hillman Recreation Complex
Park City Sports Complex
Mapleton Jr High
Willow Creek Park, Park City
Centennial Park (Perry)
Brackets: All Brackets

Girls 13U North A
Date: 8/24,8/26,9/7,9/9,9/15,9/16,9/23,9/30,10/3,10/7,10/14,10/21,10/23,10/25,10/26,10/28,11/1
Venue: Ellison Park
Mueller Park
Roy West Park
Highmark Charter School
Mountain View (N. OGDEN)
Weber County Fairgrounds
Brackets: All Brackets

Girls 13U North A (Spring)
Date: 3/19,3/22,3/24,4/9,4/11,4/13,4/14,4/20,4/21,4/24,4/25,4/26,4/28,5/3,5/5,5/7,5/8,5/10,5/12,5/14,5/15,5/16,5/17,5/19,5/21,5/22
Venue: Weber County Fairgrounds
Highmark Charter School
Ellison Park
New Wellsville Elementary
Cub River Sports
Roy West Park
Mount Ogden Park
Brackets: All Brackets

Girls 13U North B
Date: 8/24,8/26,8/28,8/29,8/31,9/6,9/9,9/12,9/16,9/23,9/30,10/7,10/9,10/12,10/13,10/14,10/16,10/17,10/23,10/24,10/26,10/28,10/30,11/2
Venue: Weber County Fairgrounds
Blackhawk
Ellison Park
Hyrum Soccer Complex
Pioneer Park
Mount Ogden Park
Centennial Park (Perry)
Mountain View (N. OGDEN)
Syracuse Jr. High
Cub River Sports
Mueller Park
Mount Lewis
Brackets: All Brackets

Girls 13U North B (Spring)
Date: 3/19,3/23,3/24,4/11,4/14,4/16,4/17,4/21,4/25,4/26,4/28,5/3,5/5,5/12,5/16,5/19,5/23
Venue: Forza FC Soccer Complex
Holt ES
Weber County Fairgrounds
Pioneer Park
Mountain View (Woods Cross)
Mueller Park
Brackets: All Brackets

Girls 13U North C (Spring)
Date: 3/24,4/14,4/17,4/21,4/24,4/26,4/28,5/1,5/2,5/3,5/5,5/12,5/15,5/19
Venue: Weber County Fairgrounds
Mueller Park
Blackhawk
Ellison Park
Brackets: All Brackets

Girls 13U Metro A
Date: 8/24,8/25,8/26,8/28,8/29,9/5,9/7,9/9,9/11,9/13,9/14,9/16,9/18,9/21,9/23,9/25,9/30,10/5,10/7,10/11,10/14,10/17,10/23,10/24,10/25,10/26,10/28,11/4
Venue: Deseret Peak Complex
Whedon Farm Regional Park
Stansbury HS
Bellview Elem.
Bluffdale Park
Willow Creek Park, Sandy
Crescent MS
Rosecrest
Tooele High School
Bonneville Jr. High
Union MS
Mountview Park -West
Brackets: All Brackets

Girls 13U Metro A (Spring)
Date: 3/17,3/21,3/22,3/24,3/29,4/14,4/18,4/19,4/21,4/25,4/28,5/5,5/10,5/12,5/17,5/19,5/21,5/23,5/24
Venue: Crescent MS
Union MS
Rosecrest
Village Boulevard Park
Bluffdale Park
Butler M.S.
Falcon Park
Willow Creek Park, Sandy
Brackets: All Brackets

Girls 13U Metro B (Spring)
Date: 3/17,3/21,3/24,3/28,4/7,4/14,4/21,4/28,5/5,5/12,5/19,5/23
Venue: Bluffdale Park
Bonneville Jr. High
Deseret Peak Complex
Summit Academy HS
Whedon Farm Regional Park
Brackets: All Brackets

Girls 13U South A
Date: 8/23,8/24,8/26,9/7,9/9,9/13,9/16,9/18,9/23,9/25,9/30,10/7,10/10,10/14,10/18,10/28
Venue: Healey Park
G Hillman Recreation Complex
Meadow Elementary
Spanish Fork Sports Park
Sertoma Park
Lakeside Sports Complex
Brackets: All Brackets

Girls 13U South A (Spring)
Date: 3/17,3/22,3/24,3/29,4/10,4/11,4/14,4/19,4/21,4/24,4/25,4/28,4/30,5/2,5/5,5/11,5/12,5/17,5/19,5/22,5/24
Venue: Meadow Elementary
Sertoma Park
Olympic Park
Lakeside Sports Complex
Mountain Ridge Jr High
G Hillman Recreation Complex
Skyridge High School
Spanish Fork Sports Park
Smooth Canyon
Brackets: All Brackets

Girls 14U Premier 1
Date: 8/22,8/26,8/28,9/6,9/9,9/11,9/12,9/13,9/16,9/19,9/20,9/23,9/30,10/3,10/7,10/10,10/11,10/14,10/16,10/18,10/26,10/28,3/20,3/22,3/24,3/28,4/10,4/14,4/17,4/18,4/20,4/21,5/4,5/5,5/8,5/9,5/10,5/12,5/15,5/16,5/17,5/18,5/19,5/24
Venue: Palisade
RAC
Rowland Hall Steiner Complex
Barlow Park
Bonneville Jr. High
Mountain View (N. OGDEN)
Legacy Events Center
Ellison Park
Fairmont Park
Spence Eccles Complex
West Jordan Complex
Weber County Fairgrounds
Mount Lewis
Brackets: All Brackets

Girls 14U Premier 2
Date: 8/23,8/26,8/30,9/6,9/9,9/13,9/14,9/16,9/23,9/26,9/30,10/7,10/14,10/18,3/17,3/24,4/7,4/11,4/14,4/18,4/20,4/21,4/28,5/3,5/5,5/7,5/9,5/10,5/12,5/14,5/16,5/17,5/19,5/22,5/23
Venue: Angel Street Complex
Mountain Ridge Jr High
Olympic Park
Falcon Park
Aspen Elementary
Blackhawk
Roy West Park
Mueller Park
West Jordan Complex
Healey Park
Ira Allen Field
Spanish Fork Sports Park
Skyridge High School
Art Dye
Ponds Park
Crescent MS
Mapleton Jr High
Brackets: All Brackets

Girls 14U Division 1
Date: 8/23,8/24,8/25,8/26,9/7,9/9,9/14,9/16,9/21,9/23,9/27,9/30,10/3,10/4,10/5,10/7,10/11,10/14,10/16,10/26
Venue: Falcon Park
Bonneville Jr. High
Ponds Park
Crescent MS
North 40
RAC
Angel Street Complex
Forza FC Soccer Complex
Grant Elementary
Midvalley E.S.
Germania park
Park City Sports Complex
Weber County Fairgrounds
Mountain View (N. OGDEN)
Mount Lewis
Brackets: All Brackets

Girls 14U Division 1 (Spring)
Date: 3/17,3/22,3/24,4/7,4/9,4/12,4/14,4/16,4/18,4/19,4/21,4/24,4/26,4/28,5/2,5/3,5/5,5/7,5/10,5/12,5/15,5/17,5/19,5/21,5/22
Venue: Crescent MS
Spence Eccles Complex
Bonneville Jr. High
Spanish Fork Sports Park
Ellison Park
Angel Street Complex
Mills Park
Murray Park Ice Rink
Park City Sports Complex
Willow Creek Park, Park City
Trailside Park
Mountain View (Woods Cross)
Falcon Park
Brackets: All Brackets

Girls 14U Division 2
Date: 8/21,8/26,8/28,9/5,9/7,9/9,9/11,9/16,9/18,9/23,9/25,9/30,10/7,10/10,10/12,10/14,10/16,10/28
Venue: Olympic Park
Elk Ridge (N Logan)
Rowland Hall Steiner Complex
Smooth Canyon
Ellison Park
Spring Creek
West Jordan Complex
Mountain Ridge Jr High
Spanish Fork Sports Park
Whedon Farm Regional Park
Young Ward College Ward
North Lake Park
Brackets: All Brackets

Girls 14U Division 2 (Spring)
Date: 3/17,3/22,3/24,3/29,4/2,4/14,4/16,4/19,4/21,4/23,4/24,4/26,4/28,5/1,5/4,5/5,5/7,5/12,5/17,5/19,5/24
Venue: Mountain Ridge Jr High
White City Bear Park
Willow Creek Park, Sandy
Olympic Park
Rowland Hall Steiner Complex
Mount Lewis
Butler M.S.
Elk Ridge (N Logan)
Young Ward College Ward
Lynx Field
Skyridge High School
Lone Peak Park (sandy)
Brackets: All Brackets

Girls 14U Division 3
Date: 8/22,8/25,8/26,9/6,9/8,9/9,9/14,9/16,9/19,9/20,9/23,9/25,9/30,10/4,10/7,10/11,10/14,10/18,10/27,10/28
Venue: Bonneville Jr. High
Lynx Field
Centennial Park (Perry)
Spanish Fork Sports Park
Mesquite Park
West Jordan Complex
Willow Creek Park, Sandy
Butler M.S.
Rocky Mtn. Middle
G Hillman Recreation Complex
South Field Park
Falcon Park
Crescent MS
Heber Valley Elem
Brackets: All Brackets

Girls 14U Division 3 (Spring)
Date: 3/17,3/22,3/24,3/28,4/13,4/14,4/16,4/19,4/20,4/21,4/26,4/28,5/1,5/5,5/9,5/12,5/17,5/19,5/24
Venue: Crescent MS
Falcon Park
Spanish Fork Sports Park
Summit Academy HS
Aspen Elementary
Legacy Events Center
Bonneville Jr. High
Spring Creek
Timp MS (heber)
West Jordan Complex
Whedon Farm Regional Park
11th Avenue Park
Highland High School
Brackets: All Brackets

Girls 14U North A
Date: 8/26,9/6,9/7,9/9,9/11,9/13,9/16,9/20,9/23,9/27,9/28,9/30,10/4,10/7,10/14,10/17,10/25,10/28
Venue: Ponds Park
Angel Street Complex
Legacy Events Center
Kent Smith Park
Mountain View (N. OGDEN)
Mueller Park
Roy West Park
Young Ward College Ward
Elk Ridge (N Logan)
Brackets: All Brackets

Girls 14U North A (Spring)
Date: 3/24,4/4,4/7,4/11,4/12,4/14,4/18,4/21,4/23,4/25,4/26,4/28,5/2,5/5,5/9,5/10,5/12,5/15,5/16,5/17,5/18,5/19
Venue: Roy West Park
Kent Smith Park
Ponds Park
Barlow Park
Young Ward College Ward
Angel Street Complex
Mountain View (N. OGDEN)
Centennial Park (Perry)
Brigham City Sports Complex
Weber County Fairgrounds
Brackets: All Brackets

Girls 14U North B
Date: 8/24,8/26,8/31,9/7,9/9,9/12,9/15,9/16,9/23,9/30,10/7,10/11,10/14,10/17,10/27,10/28
Venue: Barlow Park
Centennial Park (Perry)
Spence Eccles Complex
Mount Ogden Park
Pioneer Park
Spring Creek
Uintah Elementary
Brackets: All Brackets

Girls 14U North B (Spring)
Date: 3/24,4/10,4/14,4/17,4/21,4/26,4/28,5/3,5/5,5/8,5/12,5/15,5/19,5/21
Venue: Uintah Elementary
Spence Eccles Complex
Elk Ridge (N Logan)
Mountain View (Woods Cross)
Mount Ogden Park
Brackets: All Brackets

Girls 14U MA Preseason
Date: 8/24,8/26
Venue: Willow Creek Park, Park City
Bellview Elem.
Bonneville Jr. High
Columbia Elementary (westj)
Brackets: All Brackets

Girls 14U Metro A
Date: 9/9,9/12,9/16,9/18,9/19,9/23,9/26,9/30,10/2,10/3,10/5,10/7,10/10,10/12,10/14
Venue: Bonneville Jr. High
Crescent MS
Park City Sports Complex
Bellview Elem.
Willow Creek Park, Park City
Columbia Elementary (westj)
Stansbury HS
Willow Creek Park, Sandy
Germania park
Brackets: All Brackets

Girls 14U Metro A Spring Preseason
Date: 3/17,4/9
Venue: Bonneville Jr. High
Rosamond Elementary
Village Boulevard Park
Riley Elem.
Brackets: All Brackets

Girls 14U Metro A (Spring)
Date: 3/24,4/7,4/13,4/14,4/18,4/21,4/23,4/24,4/28,5/1,5/3,5/5,5/8,5/9,5/12,5/16,5/24
Venue: Bonneville Jr. High
Crescent MS
Monarch Meadows Park
Riley Elem.
Rosamond Elementary
Murray Park Ice Rink
Park City Sports Complex
Germania park
Lone Peak Park (sandy)
Village Boulevard Park
Storm Mountain
Brackets: All Brackets

Girls 14U Metro B
Date: 8/24,8/26,9/7,9/9,9/14,9/16,9/21,9/23,9/30,10/2,10/3,10/7,10/9,10/14
Venue: Glendale MS
Monarch Meadows Park
Monroe Elem.
West Jordan Complex
Union MS
Willow Creek Park, Sandy
Oquirrh Shadow Park
Brackets: All Brackets

Girls 14U Metro B (Spring)
Date: 3/17,3/24,4/7,4/12,4/14,4/19,4/21,4/26,4/28,5/5,5/12,5/19,5/21
Venue: Union MS
Crescent MS
West Jordan Complex
Bonneville Jr. High
Brackets: All Brackets

Girls 14U South A
Date: 8/24,8/25,8/26,9/6,9/9,9/13,9/16,9/20,9/21,9/23,9/27,9/30,10/4,10/7,10/9,10/11,10/13,10/14,10/17,10/23,10/28
Venue: Mountain Ridge Jr High
North Lake Park
Aspen Elementary
East Elem (Roosevelt)
Lakeside Sports Complex
South Field Park
Mapleton Elementary
Olympic Park
Spanish Fork Sports Park
Ephraim Middle School
Heber Valley Elem
Vista Heights Jr. High
Carbon High Field
KOA Soccer Complex
Vernal middle school
G Hillman Recreation Complex
Art Dye
Healey Park
Rocky Mtn. Middle
Brackets: All Brackets

Girls 14U South A (Spring)
Date: 3/17,3/19,3/20,3/24,3/26,4/7,4/9,4/11,4/14,4/21,4/26,4/28,5/3,5/4,5/5,5/7,5/8,5/9,5/11,5/12,5/19
Venue: Ephraim Middle School
Mesquite Park
Mountain Ridge Jr High
Olympic Park
Salem Loafer View Park
Ira Allen Field
Lakeside Sports Complex
Vernal middle school
Spanish Fork Sports Park
Rocky Mtn. Middle
Smooth Canyon
Roosevelt Jr. High
USU East
Mapleton Jr High
Brackets: All Brackets

Girls 15U Premier 1
Date: 8/23,9/9,9/16,9/23,9/29,9/30,10/2,10/7,10/10,10/14,10/16,10/17,10/24,10/25,10/28,10/30,10/31,11/3,11/4,11/7,11/11,3/23,3/26,3/28,4/9,4/10,4/11,4/14,4/16,4/18,4/19,4/21,5/5,5/7,5/9,5/10,5/12,5/14,5/16,5/18,5/19,5/21,5/22,5/23,5/24
Venue: Angel Street Complex
Fairmont Park
RAC
Bonneville Jr. High
Ellison Park
Falcon Park
Ponds Park
Spence Eccles Complex
Blackhawk
Bluffdale Park
Timberline Jr. High
Lone Peak Park (sandy)
West Jordan Complex
Brackets: All Brackets

Girls 15U Premier 2
Date: 8/26,8/28,9/5,9/12,9/16,9/22,9/30,10/7,10/14,10/17,10/18,10/23,10/24,10/26,10/28,10/31,11/1,11/2,11/4,11/7,11/11,3/17,3/21,3/24,4/10,4/11,4/14,4/17,4/19,4/21,4/25,5/2,5/4,5/5,5/8,5/10,5/11,5/12,5/15,5/17,5/19,5/21,5/22,5/23,5/25
Venue: Blackhawk
Angel Street Complex
Legacy Events Center
Spence Eccles Complex
Ponds Park
Forza FC Soccer Complex
Olympic Park
Highland Park
RAC
Fairmont Park
Palisade
Millcreek Jr High
Mills Park
Bonneville Jr. High
Skyridge High School
Brackets: All Brackets

Girls 15U Division 1
Date: 8/26,9/9,9/14,9/16,9/23,9/30,10/2,10/3,10/7,10/9,10/14,10/16,10/26,10/28,10/30,11/4,3/17,3/20,4/9,4/14,4/16,4/17,4/19,4/21,4/28,4/30,5/4,5/5,5/8,5/10,5/12,5/14,5/16,5/18,5/19,5/22
Venue: Kent Smith Park
Spanish Fork Sports Park
Ellison Park
Falcon Park
Ira Allen Field
Eden Park
Willow Pond
Angel Street Complex
Spence Eccles Complex
RAC
Eastmont Middle
Storm Mountain
Germania park
Ponds Park
Lone Peak Park (sandy)
Murray Park Ice Rink
Brackets: All Brackets

Girls 15U Division 2
Date: 8/26,8/28,9/7,9/9,9/16,9/21,9/23,9/30,10/2,10/4,10/7,10/9,10/11,10/12,10/14,10/16,10/19,10/28,10/30,3/17,3/24,3/27,4/11,4/14,4/17,4/18,4/20,4/21,4/28,5/2,5/5,5/7,5/9,5/12,5/15,5/16,5/19,5/21,5/22
Venue: Falcon Park
Mesquite Park
North Lake Park
Spanish Fork Sports Park
Midvalley E.S.
Park City Sports Complex
Roy West Park
Lynx Field
Meadow Elementary
Olympic Park
Crescent MS
Rowland Hall Steiner Complex
Storm Mountain
Smooth Canyon
Mountain Ridge Jr High
Lone Peak Park (sandy)
Vista Heights Jr. High
Willow Creek Park, Park City
Trailside Park
Brackets: All Brackets

Girls 15U Division 3
Date: 8/21,8/26,9/6,9/9,9/11,9/13,9/14,9/16,9/18,9/20,9/23,9/25,9/30,10/2,10/4,10/5,10/7,10/10,10/11,10/12,10/14,10/16,10/17,10/18,10/23,10/26,10/28,10/30,3/17,3/19,3/24,3/25,4/9,4/10,4/14,4/16,4/17,4/19,4/21,4/23,4/25,4/28,4/30,5/1,5/4,5/5,5/7,5/9,5/12,5/14,5/16,5/19,5/22,5/23
Venue: South Field Park
Rocky Mtn. Middle
Rosamond Elementary
Falcon Park
Lakeside Sports Complex
Roy West Park
Crescent MS
11th Avenue Park
Bluffdale Park
Healey Park
Ellison Park
Heber Valley Elem
Art Dye
Sunnyside Park
Mountain Ridge Jr High
Aspen Elementary
Timp MS (heber)
Jordan Ridge Park
Brackets: All Brackets

Girls 15U Division 4
Date: 8/25,8/26,9/6,9/8,9/9,9/13,9/16,9/23,9/25,9/30,10/7,10/14,10/16,10/17,10/25,10/28,10/30,11/4,3/20,3/21,3/24,4/10,4/11,4/14,4/18,4/21,4/23,4/26,4/27,4/28,4/30,5/1,5/3,5/5,5/7,5/12,5/14,5/19,5/21,5/22
Venue: Deseret Peak Complex
Meadow Elementary
Mills Park
Legacy Events Center
Spring Creek
Mountain View (Woods Cross)
Falcon Park
Willow Pond
Centerville Community Park
Bonneville Jr. High
Fairmont Park
Highland Park
Healey Park
Brackets: All Brackets

Girls 15U North A
Date: 8/22,8/26,9/5,9/9,9/15,9/16,9/19,9/20,9/23,9/30,10/7,10/9,10/10,10/14,10/17,10/24,10/28,3/24,3/29,4/10,4/14,4/16,4/21,4/24,4/25,4/28,4/30,5/1,5/4,5/5,5/8,5/12,5/15,5/16,5/17,5/19,5/24
Venue: Cedar Ridge ES
Forza FC Soccer Complex
Mills Park
Mountain View (Woods Cross)
River Heights Elementary
Roy West Park
Centennial Park (Perry)
Cub River Sports
Angel Street Complex
Barlow Park
Ponds Park
Blackhawk
Brackets: All Brackets

Girls 15U Metro A
Date: 8/22,8/23,8/26,9/9,9/16,9/20,9/23,9/26,9/30,10/5,10/7,10/10,10/14,10/17,10/24,10/28,11/2,3/17,3/20,3/24,3/27,3/28,4/3,4/4,4/7,4/9,4/10,4/11,4/14,4/18,4/21,4/24,4/25,4/28,5/1,5/2,5/5,5/7,5/8,5/12,5/14,5/15,5/19
Venue: Oquirrh Shadow Park
Union MS
Rosamond Elementary
Deseret Peak Complex
Rosecrest
Monarch Meadows Park
Whedon Farm Regional Park
West Jordan Complex
Bluffdale Park
Summit Academy HS
Highland High School
Jordan Ridge Park
Galena Hills Park
Monroe Elem.
Rocky Mtn. Middle
Falcon Park
Brackets: All Brackets

Girls 15U South A
Date: 8/21,8/26,8/28,8/29,9/9,9/15,9/16,9/23,9/28,9/30,10/2,10/3,10/7,10/9,10/14,10/16,10/28,10/30,11/4,3/19,3/24,4/10,4/11,4/14,4/17,4/19,4/21,4/24,4/28,5/1,5/5,5/8,5/9,5/10,5/11,5/12,5/16,5/19
Venue: Aspen Elementary
Olympic Park
Nolen Park (Eagle Mountain)
Spanish Fork Sports Park
North Lake Park
Sertoma Park
G Hillman Recreation Complex
Mountain Ridge Jr High
Healey Park
Mid Valley
Brackets: All Brackets

Girls 16U Premier 1
Date: 3/21,3/22,3/24,3/26,4/10,4/11,4/14,4/16,4/18,4/19,4/21,5/5,5/7,5/8,5/9,5/10,5/12,5/14,5/15,5/16,5/17,5/19,5/22,5/23
Venue: Lone Peak Park (sandy)
Bonneville Jr. High
Palisade
Ira Allen Field
West Jordan Complex
Fairmont Park
RAC
Legacy Events Center
White City Bear Park
Brackets: All Brackets

Girls 16U Premier 2
Date: 3/20,3/21,3/26,4/9,4/14,4/16,4/17,4/19,4/21,4/23,4/28,5/4,5/5,5/7,5/12,5/14,5/16,5/18,5/19,5/21,5/23
Venue: Legacy Events Center
Palisade
Angel Street Complex
Spence Eccles Complex
Lakeside Sports Complex
Green Canyon HS
Skyridge High School
Olympic Park
RAC
Brackets: All Brackets

Girls 16U Division 1
Date: 3/17,3/20,4/7,4/11,4/12,4/14,4/19,4/21,4/23,4/25,4/28,5/3,5/5,5/7,5/9,5/10,5/12,5/14,5/15,5/16,5/17,5/19,5/21,5/23
Venue: Jordan Ridge Park
Mountain Ridge Jr High
Sertoma Park
Summit Academy HS
Forza FC Soccer Complex
Bonneville Jr. High
Ellison Park
Mills Park
Murray Park
Weber County Fairgrounds
Park City Sports Complex
Spence Eccles Complex
Trailside Park
Brackets: All Brackets

Girls 16U Division 2
Date: 3/17,3/21,3/23,3/24,3/26,4/6,4/7,4/9,4/13,4/14,4/18,4/19,4/20,4/21,4/23,4/26,4/28,4/30,5/3,5/5,5/8,5/12,5/16,5/17,5/19,5/21
Venue: Midvalley E.S.
Lone Peak Park (sandy)
Roy West Park
Summit Academy HS
Timberline Jr. High
Oquirrh Shadow Park
Ellison Park
Monarch Meadows Park
Elk Ridge (N Logan)
West Jordan Complex
Rocky Mtn. Middle
Brackets: All Brackets

Girls 16U Divison 3
Date: 3/17,3/24,4/7,4/9,4/10,4/14,4/16,4/18,4/21,4/25,4/28,4/30,5/2,5/3,5/5,5/11,5/14,5/19,5/22
Venue: Olympic Park
Falcon Park
Millcreek Jr High
Salem Loafer View Park
Lakeside Sports Complex
Storm Mountain
Whedon Farm Regional Park
Mesquite Park
Blackhawk
Highland High School
Rowland Hall Steiner Complex
Lone Peak Park (sandy)
Mapleton Jr High
Sky View High School
Brackets: All Brackets

Girls 16U North A
Date: 3/24,3/28,4/11,4/14,4/19,4/21,4/26,4/28,4/30,5/3,5/5,5/9,5/15,5/19
Venue: Mills Park
Roy West Park
Mountain View (Woods Cross)
Young Ward College Ward
Angel Street Complex
Ponds Park
Brackets: All Brackets

Girls 16U South A
Date: 3/17,3/24,4/14,4/16,4/21,4/24,4/28,4/30,5/3,5/5,5/7,5/12,5/15,5/19,5/22
Venue: Smooth Canyon
Lakeside Sports Complex
Spanish Fork Sports Park
Mountain Ridge Jr High
Oquirrh Shadow Park
G Hillman Recreation Complex
Monarch Meadows Park
Brackets: All Brackets

Girls 17U Premier 1
Date: 3/20,3/22,3/24,3/27,4/12,4/14,4/16,4/18,4/19,4/21,5/2,5/5,5/8,5/9,5/10,5/12,5/15,5/17,5/19,5/21,5/23,5/24
Venue: Timberline Jr. High
Ira Allen Field
Rowland Hall Steiner Complex
White City Bear Park
Eastmont Middle
Palisade
Angel Street Complex
RAC
Woods Cross High School
Mount Lewis
Highland High School
Spence Eccles Complex
Bluffdale Park
West Jordan Complex
Brackets: All Brackets

Girls 17U Premier 2
Date: 3/17,3/21,3/24,3/26,3/29,4/7,4/9,4/10,4/13,4/14,4/17,4/19,4/20,4/21,5/3,5/4,5/5,5/8,5/11,5/12,5/14,5/15,5/19,5/22,5/24
Venue: Bonneville Jr. High
Mills Park
Palisade
Spence Eccles Complex
Angel Street Complex
Mountain View (Woods Cross)
Olympic Park
Woods Cross High School
RAC
Skyridge High School
Millcreek Jr High
Timberline Jr. High
Brackets: All Brackets

Girls 17U Division 1
Date: 3/17,3/20,3/24,3/27,4/7,4/14,4/17,4/21,4/25,4/27,4/28,5/1,5/2,5/4,5/5,5/8,5/9,5/10,5/12,5/15,5/16,5/17,5/19,5/21,5/22,5/24
Venue: Olympic Park
Roy West Park
Summit Academy HS
Weber County Fairgrounds
West Jordan Complex
Millcreek Jr High
Centennial Park (Perry)
RAC
Germania park
Murray Park
Bluffdale Park
Brackets: All Brackets

Girls 17U Division 2
Date: 3/17,3/24,4/6,4/7,4/10,4/14,4/16,4/19,4/20,4/21,4/25,4/26,4/28,4/30,5/3,5/5,5/7,5/11,5/12,5/17,5/19,5/24
Venue: Bonneville Jr. High
Eastmont Middle
Spanish Fork Sports Park
Sunnyside Park
Elk Ridge (N Logan)
G Hillman Recreation Complex
Lakeside Sports Complex
James E Moss
Centennial Park (Perry)
Cub River Sports
White City Bear Park
Highland High School
Mountain View (N. OGDEN)
Fairmont Park
Brackets: All Brackets

Girls 17U Division 3
Date: 3/17,3/24,4/5,4/7,4/12,4/14,4/20,4/21,4/27,4/28,5/5,5/7,5/8,5/10,5/12,5/15,5/19
Venue: Forza FC Soccer Complex
Highland High School
Mills Park
Union MS
Lakeside Sports Complex
River Heights Elementary
Kent Smith Park
James E Moss
Brackets: All Brackets

Girls 18U Premier 1
Date: 3/17,3/21,3/24,3/27,4/7,4/11,4/12,4/14,4/16,4/17,4/18,4/21,5/5,5/7,5/8,5/9,5/12,5/15,5/16,5/17,5/19,5/21,5/22,5/23,5/24
Venue: Bonneville Jr. High
Timberline Jr. High
Healey Park
Palisade
Rowland Hall Steiner Complex
Lone Peak Park (sandy)
Roy West Park
Angel Street Complex
RAC
Blackhawk
Forza FC Soccer Complex
Woods Cross High School
Fairmont Park
Highland Park
Brackets: All Brackets

Girls 18U Premier 2
Date: 3/21,3/24,3/28,4/4,4/7,4/9,4/11,4/12,4/13,4/16,4/18,4/20,4/21,4/24,4/25,4/30,5/4,5/5,5/7,5/9,5/10,5/12,5/14,5/16,5/19,5/21,5/23,5/29
Venue: Lakeside Sports Complex
Murray Park
Sunnyside Park
Olympic Park
Spanish Fork Sports Park
Fairmont Park
G Hillman Recreation Complex
Spence Eccles Complex
Bonneville Jr. High
Brackets: All Brackets

Girls 18U Division 1
Date: 3/19,3/22,3/24,3/27,3/29,3/30,4/7,4/9,4/11,4/13,4/14,4/16,4/18,4/19,4/20,4/21,4/26,4/28,4/30,5/1,5/3,5/5,5/7,5/8,5/10,5/11,5/12,5/14,5/17,5/19,5/21,5/22,5/23,5/24
Venue: Salem Loafer View Park
Roy West Park
Weber County Fairgrounds
Midvalley E.S.
Lone Peak Park (sandy)
Healey Park
Barlow Park
Deseret Peak Complex
Ponds Park
Legacy Events Center
Lynx Field
Angel Street Complex
11th Avenue Park
Spanish Fork Sports Park
Eastmont Middle
Brackets: All Brackets

Girls 18U Division 2
Date: 3/17,3/24,4/7,4/9,4/14,4/16,4/17,4/21,4/22,4/24,4/25,4/28,4/30,5/1,5/3,5/5,5/9,5/12,5/15,5/19,5/22
Venue: Meadow Elementary
Olympic Park
Aspen Elementary
Rocky Mtn. Middle
Ellison Park
James E Moss
Bear River Middle School
Lakeside Sports Complex
Spanish Fork Sports Park
G Hillman Recreation Complex
Whedon Farm Regional Park
Galena Hills Park
Brackets: All Brackets

Girls 19U Premier 1
Date: 3/21,3/24,3/28,3/29,4/4,4/7,4/10,4/14,4/18,4/21,5/5,5/8,5/9,5/12,5/14,5/15,5/16,5/19,5/21,5/22,5/23
Venue: Bonneville Jr. High
Sertoma Park
Midvalley E.S.
Palisade
Spence Eccles Complex
Lone Peak Park (sandy)
Timberline Jr. High
West Jordan Complex
RAC
Fairmont Park
White City Bear Park
Brackets: All Brackets

Girls 19U Premier 2
Date: 3/17,3/20,3/21,3/24,3/26,4/3,4/7,4/14,4/19,4/23,4/25,5/1,5/5,5/7,5/10,5/11,5/12,5/14,5/19,5/21,5/24
Venue: Ira Allen Field
Bonneville Jr. High
Murray Park
Salem Loafer View Park
Timberline Jr. High
West Jordan Complex
Blackhawk
Spanish Fork Sports Park
Bluffdale Park
Fairmont Park
Germania park
RAC
Brackets: All Brackets

Girls 19U Division 1
Date: 3/19,3/21,3/23,3/24,3/26,3/27,3/29,4/7,4/10,4/11,4/12,4/14,4/16,4/17,4/20,4/21,4/23,4/26,4/27,4/28,5/4,5/5,5/9,5/10,5/12,5/14,5/18,5/19,5/20,5/21,5/22,5/23,5/25
Venue: Healey Park
Spence Eccles Complex
Forza FC Soccer Complex
Millcreek Jr High
Olympic Park
Mountain View (N. OGDEN)
Salem Loafer View Park
Timp MS (heber)
Sky View High School
Roy West Park
Young Ward College Ward
Mapleton Jr High
Mills Park
Mountain View (Woods Cross)
Brackets: All Brackets

Girls 19U Division 2
Date: 3/22,3/24,4/7,4/14,4/19,4/21,4/23,4/25,4/26,4/28,4/30,5/2,5/3,5/5,5/7,5/10,5/12,5/14,5/17,5/19,5/23
Venue: Galena Hills Park
Monarch Meadows Park
Summit Academy HS
Bennion Jr. High
Eastmont Middle
G Hillman Recreation Complex
Highland High School
Rocky Mtn. Middle
Spanish Fork Sports Park
Lone Peak Park (sandy)
Oquirrh Shadow Park
James E Moss
Storm Mountain
Brackets: All Brackets

Girls 16U Provisional
Date: 9/6,9/9,9/13,9/14,9/15,9/16,9/18,9/19,9/20,9/21,9/23,9/26,9/27,9/30,10/2,10/3,10/4,10/7,10/11,10/14,10/18,10/19,10/25,10/26,10/28,10/30
Venue: Roy West Park
Bonneville Jr. High
Mountain Ridge Jr High
Oquirrh Shadow Park
Columbia Elementary (westj)
Mesquite Park
Smooth Canyon
James E Moss
Highland High School
G Hillman Recreation Complex
Mills Park
Spanish Fork Sports Park
Vista Heights Jr. High
Monarch Meadows Park
Brackets: All Brackets

Girls 17U Provisional
Date: 9/8,9/9,9/11,9/12,9/13,9/14,9/16,9/20,9/21,9/23,9/25,9/26,9/27,9/28,9/29,9/30,10/2,10/3,10/4,10/5,10/6,10/7,10/9,10/10,10/11,10/12,10/14,10/16,10/23,10/26,10/28,10/30,11/4
Venue: Olympic Park
Eastmont Middle
Mills Park
Murray Park
RAC
Angel Street Complex
Lone Peak HS
Bellview Elem.
Legacy Events Center
Ellison Park
West Jordan Complex
Westlake High School
Vista Heights Jr. High
Timberline Jr. High
Falcon Park
Mountain Ridge Jr High
Midvalley E.S.
Mountain View (Woods Cross)
Brackets: All Brackets

Girls 18/19U Provisional
Date: 9/9,9/12,9/16,9/19,9/21,9/23,9/25,9/26,9/27,9/30,10/3,10/4,10/7,10/9,10/10,10/12,10/13,10/14,10/17,10/23,10/24,10/26,10/28
Venue: Eastmont Middle
Healey Park
Lynx Field
Olympic Park
Ellison Park
Highland High School
Bluffdale Park
Lakeside Sports Complex
Oquirrh Shadow Park
Bellview Elem.
Smooth Canyon
Mills Park
Angel Street Complex
Falcon Park
Art Dye
Ponds Park
Whedon Farm Regional Park
Millcreek Jr High
Brackets: All Brackets

Boys 9U North A
Date: 8/22,8/24,8/26,9/5,9/9,9/12,9/16,9/19,9/23,9/26,9/27,9/28,9/30,10/3,10/7,10/9,10/10,10/12,10/14,10/17,10/27,10/28,10/30
Venue: Angel Street Complex
Ellison Park
Eagle Bay Elementary
Fox Glenn Park
Aggies MC Field
Forza FC Soccer Complex
Weber County Fairgrounds
Romrell Park
Brackets: All Brackets

Boys 9U North A (Spring)
Date: 3/20,3/24,3/29,4/2,4/7,4/9,4/10,4/11,4/14,4/16,4/17,4/21,4/23,4/24,4/26,4/28,4/30,5/1,5/5,5/8,5/12,5/15,5/18,5/19
Venue: Legacy Events Center
Weber County Fairgrounds
Fox Glenn Park
Angel Street Complex
Ellison Park
Aggies MC Field
Wadman Soccer Complex
Brackets: All Brackets

Boys 9U North B
Date: 8/23,8/26,8/30,9/6,9/9,9/12,9/16,9/19,9/23,9/25,9/26,9/30,10/7,10/14
Venue: Fox Glenn Park
Millcreek Jr High
Wadman Soccer Complex
Eagle Bay Elementary
Centerville Community Park
Weber County Fairgrounds
Bunderson Elementary
Forza FC Soccer Complex
Aggies MC Field
Hogan Park
Brackets: All Brackets

Boys 9U North B (Spring)
Date: 3/20,3/24,4/4,4/7,4/11,4/14,4/16,4/18,4/19,4/21,4/25,4/26,4/28,5/2,5/5,5/9,5/10,5/12,5/15,5/17,5/18,5/19,5/21
Venue: Fox Glenn Park
Bunderson Elementary
Forza FC Soccer Complex
Millcreek Jr High
Angel Street Complex
Hogan Park
Weber County Fairgrounds
Ellison Park
Wadman Soccer Complex
Brackets: All Brackets

Boys 9U North C
Date: 8/24,8/26,9/6,9/7,9/9,9/12,9/14,9/16,9/21,9/23,9/28,9/30,10/4,10/5,10/7,10/11,10/12,10/14
Venue: Angel Street Complex
Ellison Park
Bunderson Elementary
Eagle Bay Elementary
Morgan MS
Millcreek Jr High
Brackets: All Brackets

Boys 9U North C (Spring)
Date: 3/17,3/22,3/24,3/29,3/31,4/7,4/9,4/14,4/16,4/17,4/18,4/19,4/21,4/26,4/27,4/28,5/3,5/5,5/8,5/11,5/12,5/19
Venue: Millcreek Jr High
Forza FC Soccer Complex
Bunderson Elementary
Legacy Events Center
Ellison Park
Morgan MS
Romrell Park
Wadman Soccer Complex
Brackets: All Brackets

Boys 9U North D
Date: 8/25,8/26,8/28,9/8,9/9,9/13,9/15,9/16,9/22,9/23,9/27,9/30,10/2,10/7,10/13,10/14,10/26
Venue: Ellison Park
Syracuse Jr. High
Wadman Soccer Complex
Hogan Park
Bunderson Elementary
Millcreek Jr High
Weber County Fairgrounds
Romrell Park
Brackets: All Brackets

Boys 9U North D (Spring)
Date: 4/6,4/7,4/9,4/13,4/14,4/20,4/21,4/25,4/27,4/28,5/5,5/7,5/12,5/19
Venue: Angel Street Complex
Wadman Soccer Complex
Romrell Park
Ellison Park
Millcreek Jr High
Syracuse Jr. High
Brackets: All Brackets

Boys 9U Metro A
Date: 8/22,8/26,8/29,9/5,9/9,9/12,9/16,9/23,9/30,10/7,10/14
Venue: Edison Elementary School
Liberty Elementary
Bluffdale Elementary
Copperview ES
Riverside Elem WJ
West Jordan Complex
Bonneville Jr. High
Brackets: All Brackets

Boys 9U Metro A (spring)
Date: 3/17,3/20,3/24,4/7,4/11,4/12,4/14,4/21,4/23,4/27,4/28,5/5,5/7,5/12,5/19
Venue: Bluffdale Elementary
Copperview ES
Liberty Elementary
Bonneville Jr. High
Butler M.S.
Glendale MS
Brackets: All Brackets

Boys 9U Metro B
Date: 8/23,8/26,8/29,8/30,9/6,9/9,9/13,9/16,9/18,9/20,9/23,9/25,9/27,9/30,10/2,10/3,10/4,10/7,10/11,10/14,10/16,10/17,10/18,10/25,10/28
Venue: Autumn Hills Park
Bonneville Jr. High
Butler M.S.
Deseret Peak Complex
Porter Way Park
Rowland Hall Steiner Complex
Bluffdale Elementary
Copperview ES
Jordan Ridge Park
West Jordan Complex
Riverside Elem WJ
Brackets: All Brackets

Boys 9U Metro B (Spring)
Date: 3/17,3/20,3/24,4/7,4/10,4/13,4/14,4/18,4/21,4/26,4/28,5/5,5/7,5/9,5/10,5/12,5/15,5/19
Venue: Bluffdale Elementary
Riverside Elem WJ
Bonneville Jr. High
Rowland Hall Steiner Complex
West Jordan Complex
Deseret Peak Complex
Autumn Hills Park
Trailside Park
Brackets: All Brackets

Boys 9U Metro C
Date: 8/24,8/26,8/28,8/30,9/7,9/9,9/13,9/14,9/16,9/23,9/28,9/30,10/2,10/4,10/7,10/11,10/14,10/16,10/23
Venue: Copperview ES
Willow Creek Park, Park City
Bluffdale Elementary
Liberty Elementary
Jordan Ridge Park
Edison Elementary School
Bonneville Jr. High
Butler M.S.
Brackets: All Brackets

Boys 9U Metro C (Spring)
Date: 3/17,3/22,3/24,3/26,4/5,4/7,4/13,4/14,4/21,4/28,5/5,5/12,5/19
Venue: Bluffdale Elementary
Copperview ES
Porter Way Park
Country Crossing
Glendale MS
West Jordan Complex
Liberty Elementary
Brackets: All Brackets

Boys 9U Metro D
Date: 8/22,8/25,8/26,9/5,9/9,9/11,9/15,9/16,9/18,9/21,9/22,9/23,9/28,9/29,9/30,10/6,10/7,10/14,10/16
Venue: Bonneville Jr. High
Copperview ES
Edison Elementary School
Galena Hills Park
Bluffdale Elementary
Deseret Peak Complex
Willow Creek Park, Park City
Butler M.S.
Liberty Elementary
Horizon Elem.
Brackets: All Brackets

Boys 9U Metro D (Spring)
Date: 3/17,3/23,3/24,3/26,4/11,4/14,4/21,4/23,4/24,4/28,5/1,5/5,5/11,5/12,5/14,5/19
Venue: Bluffdale Elementary
Bonneville Jr. High
Copperview ES
Country Crossing
Galena Hills Park
Pioneer Elementary
Trailside Park
Butler M.S.
Brackets: All Brackets

Boys 9U Metro E (Spring)
Date: 3/24,4/7,4/14,4/17,4/21,4/24,4/28,5/5,5/9,5/10,5/12,5/17,5/19
Venue: Butler M.S.
Bluffdale Elementary
Glendale MS
Deseret Peak Complex
Liberty Elementary
Copperview ES
Horizon Elem.
Brackets: All Brackets

Boys 9U South A
Date: 8/19,8/21,8/22,8/23,8/26,8/28,8/29,8/31,9/5,9/6,9/8,9/11,9/12,9/14,9/16,9/18,9/19,9/21,9/23,9/25,9/26,9/30,10/2,10/3,10/4,10/5,10/7,10/9,10/10,10/11,10/12,10/14,10/16,10/17,10/18
Venue: Cobblestone
Canyon Elementary School
Mountain Ridge Jr High
Geneva Elementary
Timberline Jr. High
Lehi Junior School
Barratt El.
JR Smith Elementary
Beacon Hill Park
East Meadows E.S.
Brackets: All Brackets

Boys 9U South A (Spring)
Date: 3/17,3/20,3/21,3/24,4/11,4/14,4/17,4/20,4/21,4/24,4/28,4/30,5/1,5/3,5/5,5/8,5/12,5/19
Venue: Canyon Elementary School
Grovecrest
Geneva Elementary
Lehi Junior School
Mountain Ridge Jr High
Timberline Jr. High
Cobblestone
Spanish Fork Sports Park
Grandview Park (Provo)
Brackets: All Brackets

Boys 9U South B
Date: 8/21,8/23,8/25,8/26,8/30,9/6,9/8,9/9,9/11,9/13,9/16,9/18,9/23,9/25,9/27,9/30,10/2,10/7,10/11,10/14,10/17,10/24,10/28
Venue: Spanish Fork Sports Park
Lehi Junior School
Timberline Jr. High
Barratt El.
Geneva Elementary
Cobblestone
JR Smith Elementary
Vista Heights Jr. High
Grandview Park (Provo)
Grovecrest
Mountain Ridge Jr High
Brackets: All Brackets

Boys 9U South B (Spring)
Date: 3/17,3/21,3/22,3/24,4/7,4/9,4/11,4/14,4/19,4/21,4/25,4/28,5/3,5/5,5/10,5/12,5/16,5/17,5/19
Venue: Geneva Elementary
Grovecrest
Mountain Ridge Jr High
Grandview Park (Provo)
American Preparatory Academy
Spanish Fork Sports Park
Cobblestone
JR Smith Elementary
Timberline Jr. High
Vista Heights Jr. High
Brackets: All Brackets

Boys 9U South C
Date: 8/26,9/9,9/14,9/16,9/23,9/26,9/27,9/28,9/30,10/2,10/5,10/7,10/11,10/12,10/14,10/17,10/28,10/30
Venue: Spanish Fork Sports Park
Timberline Jr. High
Cobblestone
Geneva Elementary
Vista Heights Jr. High
East Meadows E.S.
Canyon Elementary School
Brackets: All Brackets

Boys 9U South C (Spring)
Date: 3/17,3/22,3/24,3/26,3/29,4/14,4/19,4/21,4/23,4/25,4/28,5/2,5/5,5/7,5/11,5/12,5/16,5/19
Venue: Mountain Ridge Jr High
Beacon Hill Park
Lehi Junior School
Spanish Fork Sports Park
Cobblestone
JR Smith Elementary
Canyon Elementary School
Vista Heights Jr. High
Brackets: All Brackets

Boys 10U North A
Date: 8/23,8/26,8/28,9/6,9/7,9/9,9/13,9/14,9/16,9/18,9/20,9/22,9/23,9/26,9/27,9/30,10/4,10/7,10/11,10/14,10/16,10/17,10/18,10/19,10/24,10/25,10/28
Venue: Angel Street Complex
Ellison Park
Morgan MS
Weber County Fairgrounds
Eagle Bay Elementary
Forza FC Soccer Complex
Romrell Park
Centerville Community Park
Hogan Park
Elk Ridge (N Logan)
Brackets: All Brackets

Boys 10U North A (Spring)
Date: 3/21,3/24,3/28,3/30,4/7,4/11,4/12,4/13,4/14,4/18,4/19,4/20,4/21,4/24,4/25,4/28,4/30,5/3,5/5,5/7,5/8,5/9,5/12,5/14,5/15,5/17,5/19,5/21,5/22
Venue: Forza FC Soccer Complex
Legacy Events Center
Weber County Fairgrounds
Ellison Park
Angel Street Complex
Morgan MS
Elk Ridge (N Logan)
11th Avenue Park
Romrell Park
Brackets: All Brackets

Boys 10U North B
Date: 8/22,8/26,9/5,9/9,9/12,9/16,9/19,9/23,9/26,9/30,10/3,10/7,10/9,10/10,10/13,10/14,10/18,10/23,10/24,10/25,10/26,10/28
Venue: Angel Street Complex
Ellison Park
Forza FC Soccer Complex
Wadman Soccer Complex
Centerville Community Park
Romrell Park
Weber County Fairgrounds
Fox Glenn Park
Brackets: All Brackets

Boys 10U North B (Spring)
Date: 3/24,3/28,4/2,4/7,4/9,4/12,4/13,4/14,4/16,4/18,4/20,4/23,4/25,4/26,4/28,4/30,5/1,5/2,5/3,5/5,5/7,5/9,5/10,5/12,5/15,5/19,5/22
Venue: Forza FC Soccer Complex
Sunset Central Park
Angel Street Complex
Ellison Park
Wadman Soccer Complex
Elk Ridge (N Logan)
Millcreek Jr High
Hogan Park
Brackets: All Brackets

Boys 10U North C
Date: 8/21,8/22,8/23,8/26,8/28,8/30,9/5,9/6,9/9,9/11,9/12,9/16,9/18,9/19,9/23,9/25,9/27,9/30,10/2,10/4,10/7,10/9,10/11,10/12,10/13,10/14,10/16,10/17,10/24,10/28
Venue: Angel Street Complex
Eagle Bay Elementary
Ellison Park
Romrell Park
Wadman Soccer Complex
Elk Ridge (N Logan)
Centerville Community Park
Sunset Central Park
Fox Glenn Park
Weber County Fairgrounds
Brackets: All Brackets

Boys 10U North C (Spring)
Date: 3/19,3/21,3/24,3/29,4/9,4/11,4/14,4/18,4/21,4/24,4/26,4/28,4/30,5/1,5/5,5/8,5/10,5/12,5/14,5/15,5/16,5/17,5/19,5/21
Venue: Fox Glenn Park
Weber County Fairgrounds
Wadman Soccer Complex
Ellison Park
Legacy Events Center
Brackets: All Brackets

Boys 10U North D
Date: 8/21,8/26,8/28,9/9,9/11,9/16,9/18,9/22,9/23,9/30,10/7,10/12,10/14,10/28,10/29
Venue: Angel Street Complex
Ellison Park
Romrell Park
Forza FC Soccer Complex
Fox Glenn Park
Hogan Park
Eagle Bay Elementary
Morgan MS
Brackets: All Brackets

Boys 10U North D (Spring)
Date: 3/24,3/29,4/2,4/7,4/9,4/11,4/12,4/14,4/16,4/17,4/19,4/21,4/23,4/25,4/27,4/28,4/30,5/3,5/5,5/7,5/12,5/19
Venue: Forza FC Soccer Complex
Hogan Park
Weber County Fairgrounds
Millcreek Jr High
Angel Street Complex
Morgan MS
Romrell Park
Wadman Soccer Complex
Legacy Events Center
Brackets: All Brackets

Boys 10U North E
Date: 8/25,8/26,9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/18,10/25,10/28
Venue: Ellison Park
Wadman Soccer Complex
Fox Glenn Park
Syracuse Jr. High
Hogan Park
Romrell Park
Millcreek Jr High
Brackets: All Brackets

Boys 10U North E (Spring)
Date: 3/19,3/24,4/6,4/7,4/12,4/13,4/14,4/17,4/18,4/20,4/21,4/27,4/28,5/4,5/5,5/11,5/12,5/16,5/17,5/19
Venue: Fox Glenn Park
Forza FC Soccer Complex
Angel Street Complex
Ellison Park
Syracuse Jr. High
Romrell Park
Brackets: All Brackets

Boys 10U Metro A
Date: 8/23,8/26,8/30,9/6,9/9,9/13,9/14,9/16,9/20,9/23,9/27,9/30,10/7,10/14,10/17
Venue: Autumn Hills Park
Bonneville Jr. High
Liberty Elementary
Copperview ES
Jordan Hills E.S.
Edison Elementary School
West Jordan Complex
Brackets: All Brackets

Boys 10U Metro A (Spring)
Date: 3/17,3/21,3/24,4/6,4/9,4/11,4/14,4/18,4/21,4/25,4/28,5/5,5/9,5/12,5/15,5/16,5/19,5/23
Venue: Autumn Hills Park
Copperview ES
Jordan Hills E.S.
Bonneville Jr. High
West Jordan Complex
West Lake Jr. High
Glendale MS
Brackets: All Brackets

Boys 10U Metro B
Date: 8/22,8/25,8/26,8/30,9/6,9/9,9/11,9/12,9/16,9/20,9/23,9/27,9/30,10/2,10/3,10/7,10/11,10/12,10/14,10/17
Venue: Pioneer Elementary
Riverside Elem WJ
Rowland Hall Steiner Complex
West Lake Jr. High
Copperview ES
Bluffdale Elementary
Jordan Hills E.S.
Butler M.S.
Jordan Ridge Park
Brackets: All Brackets

Boys 10U Metro B (Spring)
Date: 3/17,3/20,3/24,4/9,4/11,4/14,4/19,4/21,4/24,4/28,5/4,5/5,5/8,5/11,5/12,5/15,5/19
Venue: Horizon Elem.
Riverside Elem WJ
Bonneville Jr. High
Butler M.S.
Jordan Hills E.S.
Country Crossing
Copperview ES
Rowland Hall Steiner Complex
Autumn Hills Park
Brackets: All Brackets

Boys 10U Metro C
Date: 8/26,8/28,9/9,9/11,9/16,9/22,9/23,9/25,9/29,9/30,10/7,10/9,10/14
Venue: Autumn Hills Park
Copperview ES
Jordan Hills E.S.
Liberty Elementary
Willow Creek Park, Park City
Bennion Jr. High
Porter Way Park
Brackets: All Brackets

Boys 10U Metro C (Spring)
Date: 3/17,3/19,3/24,3/26,4/7,4/14,4/16,4/21,4/23,4/28,4/30,5/1,5/5,5/7,5/12,5/14,5/19
Venue: Copperview ES
Horizon Elem.
Porter Way Park
Union MS
Autumn Hills Park
Bennion Jr. High
West Lake Jr. High
Trailside Park
Brackets: All Brackets

Boys 10U Metro D
Date: 8/24,8/26,9/5,9/7,9/9,9/14,9/16,9/21,9/22,9/23,9/25,9/27,9/28,9/30,10/2,10/3,10/5,10/6,10/7,10/9,10/14,10/19,10/28
Venue: Copperview ES
Pioneer Elementary
Union MS
11th Avenue Park
Jordan Hills E.S.
Jordan Ridge Park
West Lake Jr. High
Edison Elementary School
Porter Way Park
Bluffdale Elementary
Butler M.S.
West Jordan Complex
Rowland Hall Steiner Complex
Brackets: All Brackets

Boys 10U Metro D (Spring)
Date: 3/17,3/22,3/23,3/24,3/29,4/5,4/14,4/19,4/21,4/24,4/25,4/28,5/1,5/5,5/7,5/8,5/12,5/14,5/15,5/17,5/19
Venue: Autumn Hills Park
Copperview ES
Horizon Elem.
Union MS
Rowland Hall Steiner Complex
Jordan Hills E.S.
11th Avenue Park
Glendale MS
West Jordan Complex
Bluffdale Elementary
Brackets: All Brackets

Boys 10U Metro E
Date: 8/26,9/8,9/9,9/15,9/16,9/20,9/21,9/22,9/23,9/28,9/29,9/30,10/4,10/5,10/7,10/9,10/12,10/14,10/17,10/25,10/28
Venue: Autumn Hills Park
Bonneville Jr. High
Copperview ES
Union MS
Galena Hills Park
Jordan Hills E.S.
Bennion Jr. High
Butler M.S.
West Jordan Complex
West Lake Jr. High
Willow Creek Park, Park City
Pioneer Elementary
Oquirrh Shadow Park
Brackets: All Brackets

Boys 10U Metro E (Spring)
Date: 3/17,3/22,3/24,3/27,3/29,4/4,4/5,4/7,4/9,4/13,4/14,4/19,4/20,4/21,4/23,4/25,4/26,4/27,4/28,5/2,5/3,5/5,5/7,5/10,5/12,5/15,5/16,5/18,5/19
Venue: Bonneville Jr. High
Jordan Hills E.S.
Pioneer Elementary
Porter Way Park
Copperview ES
Bennion Jr. High
Butler M.S.
Galena Hills Park
Trailside Park
Country Crossing
Bluffdale Elementary
Brackets: All Brackets

Boys 10U South A
Date: 8/25,8/26,8/30,9/6,9/9,9/16,9/23,9/27,9/30,10/4,10/7,10/14
Venue: Timberline Jr. High
Geneva Elementary
JR Smith Elementary
Mountain Ridge Jr High
Spanish Fork Sports Park
Canyon Elementary School
Cobblestone
Barratt El.
Grandview Park (Provo)
Grovecrest
Brackets: All Brackets

Boys 10U South A (Spring)
Date: 3/17,3/21,3/24,3/28,3/29,4/7,4/12,4/14,4/17,4/20,4/21,4/27,4/28,5/5,5/9,5/12,5/14,5/15,5/19,5/22,5/23
Venue: Deerfield Elementary
Geneva Elementary
Grovecrest
Canyon Elementary School
Lehi Junior School
Timberline Jr. High
Mountain Ridge Jr High
Grandview Park (Provo)
Brackets: All Brackets

Boys 10U South B
Date: 8/26,8/28,9/9,9/12,9/16,9/23,9/25,9/30,10/7,10/9,10/10,10/14
Venue: Geneva Elementary
Mountain Ridge Jr High
Spanish Fork Sports Park
Lehi Junior School
Sertoma Park
Canyon Elementary School
Lakeside Sports Complex
Cobblestone
Brackets: All Brackets

Boys 10U South B (Spring)
Date: 3/20,3/24,3/27,3/29,4/7,4/12,4/14,4/19,4/21,4/24,4/28,4/30,5/3,5/5,5/7,5/12,5/14,5/19,5/23
Venue: Canyon Elementary School
Deerfield Elementary
Spanish Fork Sports Park
Geneva Elementary
Cobblestone
Grovecrest
Mountain Ridge Jr High
Lakeside Sports Complex
JR Smith Elementary
Sierra Bonita Park
Brackets: All Brackets

Boys 10U South C
Date: 8/21,8/26,8/28,9/5,9/7,9/9,9/11,9/12,9/16,9/18,9/23,9/25,9/30,10/6,10/7,10/14
Venue: Barratt El.
Cobblestone
Geneva Elementary
Mountain Ridge Jr High
Spanish Fork Sports Park
Lehi Junior School
Greenwood
Grovecrest
Brackets: All Brackets

Boys 10U South C (Spring)
Date: 3/17,3/24,4/14,4/16,4/17,4/21,4/23,4/24,4/28,4/30,5/1,5/5,5/7,5/8,5/10,5/12,5/15,5/19
Venue: Deerfield Elementary
Geneva Elementary
Lehi Junior School
Sertoma Park
Cobblestone
Mountain Ridge Jr High
Spanish Fork Sports Park
Helper Middle School
Brackets: All Brackets

Girls 9U North A
Date: 8/22,8/23,8/26,9/5,9/8,9/9,9/12,9/13,9/16,9/19,9/23,9/26,9/30,10/3,10/7,10/10,10/14,10/16,10/17,10/24
Venue: Angel Street Complex
Forza FC Soccer Complex
Fox Glenn Park
Centerville Community Park
Eagle Bay Elementary
Brackets: All Brackets

Girls 9U North A (Spring)
Date: 3/24,4/7,4/9,4/10,4/14,4/16,4/17,4/21,4/24,4/26,4/28,4/30,5/1,5/5,5/8,5/10,5/12,5/15,5/19
Venue: Fox Glenn Park
Forza FC Soccer Complex
Legacy Events Center
Weber County Fairgrounds
Ellison Park
Angel Street Complex
Wadman Soccer Complex
Brackets: All Brackets

Girls 9U North B
Date: 8/23,8/26,9/6,9/7,9/9,9/16,9/21,9/23,9/30,10/7,10/14,10/16,10/28
Venue: Angel Street Complex
Eagle Bay Elementary
Fox Glenn Park
Ellison Park
Romrell Park
Wadman Soccer Complex
Brackets: All Brackets

Girls 9U North B (Spring)
Date: 3/22,3/24,3/27,3/28,4/7,4/10,4/12,4/13,4/14,4/18,4/19,4/21,4/25,4/26,4/28,4/30,5/1,5/3,5/5,5/9,5/10,5/12,5/17,5/19,5/24
Venue: Fox Glenn Park
Millcreek Jr High
Legacy Events Center
Angel Street Complex
Ellison Park
Cedar Ridge ES
Brackets: All Brackets

Girls 9U North C
Date: 8/24,8/26,9/7,9/9,9/14,9/16,9/21,9/23,9/28,10/2,10/5,10/7,10/12,10/14,10/16,10/28
Venue: Ellison Park
Forza FC Soccer Complex
Millcreek Jr High
Centerville Community Park
Hogan Park
Fox Glenn Park
Brackets: All Brackets

Girls 9U North C (Spring)
Date: 3/22,3/24,3/29,4/12,4/14,4/19,4/20,4/21,4/26,4/28,5/1,5/5,5/7,5/12,5/14
Venue: Forza FC Soccer Complex
Fox Glenn Park
Ellison Park
Brackets: All Brackets

Girls 9U Metro A
Date: 8/26,8/29,9/9,9/12,9/16,9/23,9/25,9/26,9/30,10/4,10/7,10/9,10/14,10/17
Venue: Copperview ES
Willow Creek Park, Park City
Bluffdale Elementary
Brackets: All Brackets

Girls 9U Metro A (Spring)
Date: 3/20,3/26,4/7,4/12,4/14,4/17,4/19,4/20,4/24,4/28,5/1,5/2,5/3,5/5,5/7,5/12,5/14,5/16,5/19
Venue: Bonneville Jr. High
Copperview ES
Bluffdale Elementary
Riverside Elem WJ
Brackets: All Brackets

Girls 9U Metro B
Date: 8/23,8/26,8/30,9/6,9/9,9/13,9/16,9/20,9/23,9/28,9/30,10/4,10/5,10/7,10/11,10/14,10/28
Venue: Porter Way Park
Bluffdale Elementary
Copperview ES
Rowland Hall Steiner Complex
Jordan Ridge Park
Riverside Elem WJ
Bonneville Jr. High
St. Vincent de Paul School
Willow Creek Park, Park City
Brackets: All Brackets

Girls 9U Metro B (Spring)
Date: 3/19,3/24,3/26,3/31,4/9,4/14,4/16,4/18,4/21,4/28,5/5,5/7,5/12,5/14,5/19
Venue: Copperview ES
Rowland Hall Steiner Complex
St. Vincent de Paul School
Trailside Park
Brackets: All Brackets

Girls 9U Metro C (Spring)
Date: 3/20,3/24,3/27,4/9,4/14,4/19,4/21,4/26,4/28,5/3,5/5,5/9,5/12,5/14,5/15,5/17,5/19
Venue: Copperview ES
Country Crossing
Porter Way Park
Trailside Park
Bluffdale Elementary
Brackets: All Brackets

Girls 9U South A
Date: 8/26,9/5,9/6,9/9,9/16,9/18,9/19,9/23,9/30,10/2,10/3,10/7,10/14,10/16,10/18
Venue: JR Smith Elementary
Timberline Jr. High
Geneva Elementary
Spanish Fork Sports Park
Sertoma Park
Canyon Elementary School
Barratt El.
Grovecrest
Cobblestone
Brackets: All Brackets

Girls 9U SA Preseason
Date: 8/26
Venue: Cobblestone
JR Smith Elementary
Sertoma Park
Smooth Canyon
Brackets: All Brackets

Girls 9U South A (Spring)
Date: 3/17,3/23,3/24,4/7,4/13,4/14,4/16,4/20,4/21,4/23,4/28,4/30,5/5,5/7,5/11,5/12,5/16,5/19
Venue: Canyon Elementary School
Geneva Elementary
Grovecrest
Timberline Jr. High
Cobblestone
Spanish Fork Sports Park
Brackets: All Brackets

Girls 9U South B
Date: 8/25,8/26,8/30,9/9,9/12,9/13,9/16,9/20,9/23,9/27,9/30,10/7,10/11,10/14
Venue: Geneva Elementary
Cobblestone
Spanish Fork Sports Park
East Meadows E.S.
Lehi Junior School
Barratt El.
Canyon Elementary School
Grovecrest
Brackets: All Brackets

Girls 9U South B Preseason Spring
Date: 3/17,3/26,4/19
Venue: Canyon Elementary School
Lehi Junior School
Spanish Fork Sports Park
Brackets: All Brackets

Girls 9U South B (Spring)
Date: 3/24,4/7,4/11,4/14,4/16,4/21,4/25,4/28,5/2,5/5,5/9,5/12,5/16
Venue: Sertoma Park
Spanish Fork Sports Park
Canyon Elementary School
Lehi Junior School
Cobblestone
JR Smith Elementary
Geneva Elementary
Brackets: All Brackets

Girls 10U North A
Date: 8/23,8/25,8/26,8/30,9/6,9/9,9/13,9/15,9/16,9/20,9/22,9/23,9/27,9/29,9/30,10/4,10/5,10/11,10/12,10/17,10/18
Venue: Angel Street Complex
Forza FC Soccer Complex
Ellison Park
Blackhawk
Romrell Park
Centerville Community Park
Fox Glenn Park
Wadman Soccer Complex
Cedar Ridge ES
Weber County Fairgrounds
Eagle Bay Elementary
Brackets: All Brackets

Girls 10U North A (Spring)
Date: 3/19,3/22,3/24,4/11,4/13,4/14,4/16,4/18,4/21,4/23,4/25,4/27,4/28,5/2,5/5,5/9,5/12,5/14,5/16,5/17,5/18,5/19,5/21
Venue: Weber County Fairgrounds
Legacy Events Center
Fox Glenn Park
Ellison Park
Forza FC Soccer Complex
Romrell Park
Angel Street Complex
Cedar Ridge ES
Brackets: All Brackets

Girls 10U North B
Date: 8/24,8/26,9/9,9/12,9/16,9/19,9/20,9/23,9/25,9/26,9/28,9/30,10/3,10/5,10/7,10/10,10/14,10/17,10/24,10/28
Venue: Eagle Bay Elementary
Blackhawk
Millcreek Jr High
Forza FC Soccer Complex
Fox Glenn Park
Angel Street Complex
Weber County Fairgrounds
Ellison Park
Brackets: All Brackets

Girls 10U North B (Spring)
Date: 3/20,3/21,3/24,3/27,3/30,4/7,4/9,4/10,4/11,4/12,4/13,4/14,4/16,4/17,4/19,4/20,4/21,4/24,4/26,4/28,5/1,5/3,5/5,5/8,5/9,5/12,5/14,5/15,5/16,5/17,5/19,5/23
Venue: Wadman Soccer Complex
Fox Glenn Park
Millcreek Jr High
Weber County Fairgrounds
Ellison Park
Legacy Events Center
Angel Street Complex
Cedar Ridge ES
Hogan Park
Blackhawk
Romrell Park
RSL Indoor (NL)
Brackets: All Brackets

Girls 10U North C
Date: 8/21,8/26,8/28,9/9,9/11,9/16,9/18,9/23,9/25,9/30,10/2,10/3,10/7,10/9,10/14,10/24
Venue: Angel Street Complex
Eagle Bay Elementary
Fox Glenn Park
Hogan Park
Centerville Community Park
Sunset Central Park
Millcreek Jr High
Brackets: All Brackets

Girls 10U North C (Spring)
Date: 3/19,3/24,3/28,4/3,4/7,4/9,4/11,4/13,4/14,4/16,4/17,4/18,4/21,4/23,4/28,4/30,5/2,5/5,5/8,5/10,5/12,5/15,5/19
Venue: Sunset Central Park
Hogan Park
Fox Glenn Park
Morgan MS
Forza FC Soccer Complex
Legacy Events Center
Weber County Fairgrounds
Brackets: All Brackets

Girls 10U Metro A
Date: 8/23,8/26,8/30,9/6,9/9,9/13,9/16,9/20,9/23,9/26,9/27,9/30,10/4,10/7,10/10,10/14,10/25,10/26
Venue: Bonneville Jr. High
Copperview ES
Jordan Hills E.S.
Rowland Hall Steiner Complex
Bluffdale Elementary
Liberty Elementary
Horizon Elem.
Brackets: All Brackets

Girls 10U Metro A (Spring)
Date: 3/17,3/19,3/21,3/24,3/28,3/29,4/7,4/9,4/10,4/14,4/16,4/18,4/21,4/24,4/28,4/30,5/5,5/12,5/14,5/19,5/21,5/22
Venue: Jordan Hills E.S.
Bonneville Jr. High
Rowland Hall Steiner Complex
Copperview ES
West Jordan Complex
Brackets: All Brackets

Girls 10U Metro B
Date: 8/24,8/26,8/28,9/9,9/12,9/16,9/23,9/25,9/26,9/30,10/2,10/6,10/7,10/9,10/11,10/14,10/16,10/18
Venue: Copperview ES
Porter Way Park
Willow Creek Park, Park City
Jordan Hills E.S.
Jordan Ridge Park
Bonneville Jr. High
Brackets: All Brackets

Girls 10U Metro B (Spring)
Date: 3/17,3/20,3/21,4/3,4/7,4/10,4/14,4/16,4/21,4/24,4/25,4/28,5/1,5/5,5/8,5/12,5/15,5/17,5/19
Venue: Jordan Hills E.S.
Porter Way Park
Copperview ES
Bonneville Jr. High
Butler M.S.
Horizon Elem.
Trailside Park
Brackets: All Brackets

Girls 10U Metro C
Date: 8/24,8/26,8/28,8/29,9/6,9/9,9/11,9/12,9/16,9/19,9/23,9/25,9/27,9/29,9/30,10/4,10/7,10/9,10/14
Venue: Bonneville Jr. High
Butler M.S.
Copperview ES
Deseret Peak Complex
Oquirrh Shadow Park
Horizon Elem.
Willow Creek Park, Park City
Autumn Hills Park
Union MS
Liberty Elementary
Bluffdale Park
Brackets: All Brackets

Girls 10U Metro C (Spring)
Date: 3/17,3/24,3/26,4/9,4/14,4/16,4/20,4/21,4/28,5/5,5/9,5/12,5/14,5/18,5/19
Venue: Autumn Hills Park
Bluffdale Park
Copperview ES
Country Crossing
Brackets: All Brackets

Girls 10U Metro D (Spring)
Date: 4/7,4/13,4/14,4/19,4/21,4/27,4/28,5/3,5/5,5/7,5/10,5/12,5/17,5/19
Venue: Copperview ES
Deseret Peak Complex
Horizon Elem.
Union MS
Trailside Park
Liberty Elementary
Brackets: All Brackets

Girls 10U South A
Date: 8/23,8/26,8/28,8/30,8/31,9/6,9/8,9/9,9/11,9/15,9/16,9/20,9/23,9/27,9/30,10/4,10/7,10/11,10/14,10/25
Venue: East Meadows E.S.
Geneva Elementary
Spanish Fork Sports Park
Timberline Jr. High
Canyon Elementary School
Lehi Junior School
JR Smith Elementary
Sertoma Park
Cobblestone
Brackets: All Brackets

Girls 10U South A (Spring)
Date: 3/17,3/19,3/24,3/26,4/9,4/12,4/13,4/14,4/17,4/18,4/21,4/27,4/28,5/2,5/4,5/5,5/12,5/14,5/18
Venue: Canyon Elementary School
Lehi Junior School
Geneva Elementary
Spanish Fork Sports Park
Timberline Jr. High
Brackets: All Brackets

Girls 10U South B
Date: 8/26,8/29,9/5,9/9,9/16,9/23,9/30,10/3,10/7,10/14,10/16,10/17,10/18,10/28
Venue: Lehi Junior School
Sertoma Park
Spanish Fork Sports Park
Canyon Elementary School
Mountain Ridge Jr High
Castle Valley
Salem Soccer Complex
Vista Heights Jr. High
East Meadows E.S.
Maple Ridge
Brackets: All Brackets

Girls 10U South B (Spring)
Date: 3/17,3/23,4/9,4/14,4/17,4/18,4/21,4/23,4/24,4/28,4/30,5/5,5/7,5/11,5/12,5/14,5/15,5/19
Venue: Helper Middle School
Canyon Elementary School
JR Smith Elementary
Cobblestone
Spanish Fork Sports Park
Sertoma Park
Brackets: All Brackets

Girls 10U South C (Spring)
Date: 3/17,3/20,3/24,4/7,4/10,4/14,4/21,4/23,4/28,4/30,5/5,5/7,5/12,5/14,5/15,5/19
Venue: Lehi Junior School
Mountain Ridge Jr High
Sertoma Park
Spanish Fork Sports Park
Brackets: All Brackets

Boys 16U Provisional Purple
Date: 4/11,4/14,4/18,4/20,4/21,4/25,4/28,5/2,5/5,5/7,5/9,5/12,5/15,5/16,5/18,5/19
Venue: Mountain View (N. OGDEN)
Rosamond Elementary
Weber County Fairgrounds
Fairmont Park
Ponds Park
Monarch Meadows Park
West Jordan Complex
Oquirrh Shadow Park
Elk Ridge (N Logan)
Angel Street Complex
Providence Hall High School
Bonneville Jr. High
Rosecrest
Brackets: All Brackets

Boys 16U Provisional Green
Date: 4/11,4/12,4/14,4/16,4/18,4/21,4/24,4/25,4/28,5/2,5/4,5/5,5/10,5/12,5/16,5/17,5/18,5/19,5/21
Venue: Angel Street Complex
Weber County Fairgrounds
Ellison Park
Riverside Elem WJ
Oquirrh Shadow Park
Providence Hall High School
Ponds Park
Lakeside Sports Complex
Monarch Meadows Park
Syracuse Jr. High
Rosamond Elementary
Mount Lewis
Forza FC Soccer Complex
Mills Park
Brackets: All Brackets

Boys 17U Provsional Purple
Date: 4/11,4/14,4/15,4/20,4/21,4/24,4/25,4/27,4/28,4/30,5/3,5/4,5/5,5/9,5/11,5/12,5/15,5/17,5/19,5/22,5/23,5/24
Venue: Legacy Events Center
Ellison Park
Roy West Park
Holt ES
11th Avenue Park
Brackets: All Brackets

Boys 17U Provisional Green
Date: 4/9,4/14,4/16,4/21,4/23,4/28,5/2,5/5,5/6,5/12,5/14,5/19
Venue: Murray Park Ice Rink
RSL Academy Fields
Providence Hall High School
Willow Pond
West Jordan Complex
Riley Elem.
Monarch Meadows Park
Oquirrh Shadow Park
Brackets: All Brackets

Boys 17U Provisional Black
Date: 4/9,4/14,4/16,4/21,4/23,4/28,4/30,5/5,5/7,5/12,5/14,5/19
Venue: Aspen Elementary
Lone Peak HS
Sunnyside Park
Riley Elem.
West Jordan Complex
Whedon Farm Regional Park
Brackets: All Brackets

Boys 18U Provisional Purple
Date: 4/9,4/13,4/14,4/16,4/21,4/25,4/28,4/30,5/2,5/3,5/4,5/5,5/12,5/14,5/17,5/18,5/19,5/21,5/27
Venue: Ponds Park
Forza FC Soccer Complex
Mills Park
Syr Arts Acad
Brigham City Sports Complex
Weber County Fairgrounds
Angel Street Complex
Ellison Park
Mountain View (N. OGDEN)
RAC
TBD
Brackets: All Brackets

Boys 18U Provisional Green
Date: 4/12,4/14,4/16,4/18,4/19,4/21,4/26,4/28,4/30,5/1,5/3,5/5,5/10,5/11,5/12,5/14,5/16,5/17,5/19
Venue: Aspen Elementary
Lone Peak Park (sandy)
Village Boulevard Park
White City Bear Park
Olympic Park
Falcon Park
Butler M.S.
West Jordan Complex
Whedon Farm Regional Park
Tooele High School
Sunnyside Park
Brackets: All Brackets

Boys 19U Provisional
Date: 4/9,4/10,4/11,4/14,4/16,4/18,4/21,4/23,4/25,4/28,5/2,5/5,5/7,5/8,5/12,5/16,5/19,5/21
Venue: West Jordan Complex
Jordan Ridge Park
Falcon Park
Bennion Jr. High
Mountain Ridge Jr High
Willow Pond
Mills Park
Lone Peak Park (sandy)
Germania park
Brackets: All Brackets