Venues
Shown below are the proposed venues for the tournament games.
Age Group Bracket
Boys 9U North Red
Date: 3/22,3/24,3/26,3/29,4/5,4/12,4/14,4/19,4/20,4/21,4/23,4/26,4/28,4/29,4/30,5/3,5/6,5/7,5/10,5/12,5/13,5/17,5/21
Venue: Weber County Fairgrounds
Bountiful Jr. High
Angel Street Complex
Romrell Park
Elk Ridge (N Logan)
Ellison Park
Brackets: All Brackets

Boys 9U North White
Date: 3/19,3/23,3/26,3/30,4/2,4/11,4/15,4/20,4/21,4/23,4/26,4/27,4/30,5/3,5/5,5/7,5/9,5/10,5/12,5/13,5/14,5/16,5/17,5/18,5/20,5/21
Venue: Bountiful Jr. High
Wadman Soccer Complex
Fox Glenn Park
Legacy Events Center
Ellison Park
Angel Street Complex
Elk Ridge (N Logan)
Romrell Park
JC Park
Weber County Fairgrounds
Brackets: All Brackets

Boys 9U North Blue
Date: 3/19,3/24,3/26,3/30,4/2,4/7,4/9,4/14,4/21,4/23,4/26,4/28,4/30,5/5,5/7,5/14,5/21
Venue: Bountiful Jr. High
Fox Glenn Park
Brigham City Sports Complex
Romrell Park
Angel Street Complex
Morgan MS
Brackets: All Brackets

Boys 9U North Blue B
Date: 3/19,3/24,3/26,4/2,4/9,4/22,4/23,4/27,4/29,4/30,5/3,5/5,5/6,5/7,5/10,5/12,5/13,5/14,5/19,5/21
Venue: Bountiful Jr. High
Weber County Fairgrounds
Holt ES
Angel Street Complex
Grandview Park
JC Park
Brackets: All Brackets

Boys 9U Metro Red
Date: 3/19,3/21,3/24,3/26,3/28,4/1,4/2,4/9,4/16,4/23,4/28,4/30,5/3,5/5,5/7,5/9,5/14,5/16,5/18,5/21
Venue: Bluffdale Elementary
Rosecrest
Copperview ES
Bonneville Jr. High
Oquirrh Elementary
Bluffdale Park
Autumn Hills Park
Brackets: All Brackets

Boys 9U Metro White
Date: 3/19,3/26,4/13,4/16,4/23,4/26,4/30,5/3,5/5,5/7,5/11,5/12,5/13,5/14,5/16,5/17,5/21
Venue: Butler M.S.
Copperview ES
Plymouth Elem
Autumn Hills Park
Midvalley E.S.
Deseret Peak Complex
Liberty Elementary
Brackets: All Brackets

Boys 9U Metro White B
Date: 3/19,3/29,3/31,4/2,4/5,4/9,4/16,4/19,4/23,4/30,5/7,5/9,5/14,5/21
Venue: Bluffdale Elementary
Bonneville Jr. High
Bluffdale Park
Farnsworth Elementary
Overlake Elementary
Autumn Hills Park
Brackets: All Brackets

Boys 9U Metro Blue
Date: 3/19,3/23,3/26,3/28,3/30,4/2,4/6,4/23,4/25,4/26,4/30,5/4,5/7,5/10,5/14,5/17,5/18,5/21
Venue: Bluffdale Elementary
Copperview ES
Liberty Elementary
Autumn Hills Park
Willow Creek Park, Park City
Trailside Park
Brackets: All Brackets

Boys 9U Metro Blue B
Date: 3/19,3/26,3/29,4/2,4/9,4/23,4/25,4/30,5/4,5/5,5/7,5/11,5/12,5/14,5/17,5/18,5/21
Venue: Copperview ES
Rosecrest
Terra Linda ES
Overlake Elementary
Autumn Hills Park
Country Crossing
Oquirrh Elementary
Trailside Park
Willow Creek Park, Park City
Bonneville Jr. High
Brackets: All Brackets

Boys 9U Metro Green
Date: 3/25,3/30,4/1,4/2,4/7,4/8,4/9,4/14,4/15,4/23,4/29,4/30,5/6,5/7,5/12,5/14,5/17,5/18,5/19,5/21
Venue: Bluffdale Elementary
Copperview ES
Plymouth Elem
Rowland Hall Steiner Complex
Westpointe Park
Butler M.S.
Trailside Park
Willow Creek Park, Park City
Brackets: All Brackets

Boys 9U South Red
Date: 3/19,3/22,3/26,3/28,3/29,3/31,4/2,4/11,4/16,4/19,4/23,4/25,4/30,5/5,5/7,5/9,5/11,5/13,5/14,5/18,5/21
Venue: Legacy Elementary
Palisade
Osier
Maple Ridge
IHC Fields
UAFC Soccer Complex
Spanish Fork Sports Park
Lakeside Sports Complex
Cobblestone
Mountain Ridge Jr High
Deerfield Elementary
Brackets: All Brackets

Boys 9U South White
Date: 3/19,3/23,3/25,3/26,4/2,4/11,4/13,4/14,4/22,4/23,4/26,4/30,5/3,5/7,5/9,5/14,5/16,5/21
Venue: Harvest Elementary
American Fork Jr
Mountain Ridge Jr High
Legacy Elementary
Maple Ridge
Vista Heights Jr. High
Spanish Fork Sports Park
Sertoma Park
Springside E.S.
Brackets: All Brackets

Boys 9U South White B
Date: 3/19,3/26,3/28,4/2,4/9,4/11,4/16,4/18,4/19,4/23,4/25,4/27,4/30,5/3,5/4,5/7,5/14,5/16,5/18,5/21
Venue: IHC Fields
Legacy Elementary
Mountain Ridge Jr High
Spanish Fork Sports Park
Sertoma Park
Cobblestone
Brackets: All Brackets

Boys 9U South Blue
Date: 3/19,3/26,3/28,3/29,4/2,4/8,4/9,4/14,4/21,4/23,4/26,4/28,4/30,5/2,5/5,5/7,5/9,5/11,5/14,5/18,5/20,5/21,5/23
Venue: Harvest Elementary
IHC Fields
Legacy Elementary
Palisade
Maple Ridge
Cobblestone
Mountain Ridge Jr High
Spanish Fork Sports Park
Brackets: All Brackets

Boys 9U South Green
Date: 3/19,3/23,3/26,3/28,3/30,3/31,4/2,4/9,4/14,4/19,4/20,4/23,4/27,4/28,4/30,5/7,5/10,5/14,5/19,5/21
Venue: Harvest Elementary
Springside E.S.
UAFC Soccer Complex
Vernal middle school
Spanish Fork Sports Park
Cobblestone
Hobble Creek Elementary
Vista Heights Jr. High
Brackets: All Brackets

Boys 10U North Red
Date: 3/23,4/2,4/9,4/16,4/17,4/23,4/25,4/27,4/29,4/30,5/2,5/6,5/7,5/11,5/12,5/13,5/14,5/18,5/19,5/21
Venue: Fox Glenn Park
Ellison Park
Legacy Events Center
Wadman Soccer Complex
Elk Ridge (N Logan)
Blackhawk
JC Park
Brackets: All Brackets

Boys 10U North White A
Date: 3/19,3/26,4/1,4/2,4/7,4/14,4/23,4/26,4/30,5/3,5/4,5/7,5/9,5/10,5/11,5/14,5/17,5/21
Venue: Fox Glenn Park
Bountiful Jr. High
Ellison Park
Angel Street Complex
Elk Ridge (N Logan)
River Heights Elementary
Brackets: All Brackets

Boys 10U North White B
Date: 3/19,3/26,3/31,4/2,4/9,4/14,4/16,4/23,4/27,4/28,4/30,5/5,5/7,5/11,5/12,5/14,5/18,5/20,5/21
Venue: Bountiful Jr. High
Wadman Soccer Complex
Central Park
Legacy Events Center
Ellison Park
JC Park
River Heights Elementary
Brackets: All Brackets

Boys 10U North Blue A
Date: 3/19,4/1,4/2,4/9,4/11,4/16,4/22,4/23,4/26,4/29,4/30,5/2,5/6,5/7,5/11,5/13,5/14,5/16,5/20,5/21
Venue: Fox Glenn Park
Weber County Fairgrounds
Grandview Park
Romrell Park
Ellison Park
River Heights Elementary
Angel Street Complex
Brackets: All Brackets

Boys 10U North Blue B
Date: 3/26,3/29,4/2,4/4,4/9,4/11,4/18,4/20,4/23,4/25,4/30,5/2,5/7,5/9,5/13,5/14,5/16,5/18,5/21
Venue: Bountiful Jr. High
JC Park
Angel Street Complex
Elk Ridge (N Logan)
Wadman Soccer Complex
Millville South Park SCSL
Brackets: All Brackets

Boys 10U North Green
Date: 3/19,3/24,3/26,4/1,4/2,4/5,4/8,4/9,4/12,4/14,4/16,4/23,4/26,4/28,4/30,5/3,5/4,5/7,5/9,5/10,5/11,5/12,5/17,5/18
Venue: Fox Glenn Park
Weber County Fairgrounds
Bountiful Jr. High
Angel Street Complex
Legacy Events Center
Romrell Park
Ellison Park
Wadman Soccer Complex
Brackets: All Brackets

Boys 10U Metro Red
Date: 3/19,3/26,3/31,4/2,4/5,4/6,4/9,4/23,4/25,4/26,4/30,5/2,5/4,5/5,5/7,5/10,5/11,5/13,5/14,5/17,5/21
Venue: Bonneville Jr. High
Copperview ES
Autumn Hills Park
Plymouth Elem
Oquirrh Elementary
Liberty Elementary
Rosecrest
Brackets: All Brackets

Boys 10U Metro White A
Date: 3/19,3/22,3/23,3/24,3/26,3/30,4/2,4/9,4/23,4/25,4/30,5/2,5/4,5/7,5/10,5/14,5/16,5/17,5/18,5/21
Venue: Bluffdale Park
Bonneville Jr. High
Oquirrh Elementary
Copperview ES
Butler M.S.
Westpointe Park
Rowland Hall Steiner Complex
Autumn Hills Park
Brackets: All Brackets

Boys 10U Metro White B
Date: 3/19,3/22,3/26,3/29,3/31,4/2,4/9,4/18,4/21,4/23,4/25,4/30,5/2,5/7,5/11,5/13,5/14,5/18,5/19,5/21
Venue: Farnsworth Elementary
Bluffdale Park
Bonneville Jr. High
Copperview ES
Midvalley E.S.
Rosecrest
Olympus Jr. High
Willow Creek Park, Park City
Trailside Park
Brackets: All Brackets

Boys 10U Metro Blue A
Date: 3/19,3/22,3/26,4/2,4/9,4/13,4/23,4/25,4/30,5/2,5/4,5/5,5/7,5/10,5/14,5/16,5/18,5/21
Venue: Terra Linda ES
Copperview ES
Autumn Hills Park
Bonneville Jr. High
Plymouth Elem
Deseret Peak Complex
Willow Creek Park, Park City
Trailside Park
Brackets: All Brackets

Boys 10U Metro Blue B
Date: 3/19,3/24,3/26,3/31,4/2,4/5,4/9,4/11,4/15,4/20,4/23,4/30,5/3,5/7,5/9,5/11,5/14,5/21
Venue: Copperview ES
Bluffdale Park
Autumn Hills Park
Rosecrest
Overlake Elementary
Oquirrh Elementary
Country Crossing
Brackets: All Brackets

Boys 10U Metro Green A
Date: 3/19,3/24,3/26,4/9,4/16,4/19,4/23,4/26,4/30,5/3,5/4,5/7,5/10,5/13,5/14,5/17,5/19,5/20,5/21
Venue: Bonneville Jr. High
Butler M.S.
Deseret Peak Complex
Sprucewood Elementary
Marv Jensen
Westpointe Park
Willow Creek Park, Park City
Copperview ES
Trailside Park
Brackets: All Brackets

Boys 10U Metro Green B
Date: 3/19,3/26,4/2,4/9,4/19,4/23,4/25,4/28,4/30,5/5,5/7,5/11,5/14,5/18,5/19,5/20,5/21
Venue: Butler M.S.
Farnsworth Elementary
Terra Linda ES
Rosecrest
Francis Park
Westpointe Park
Liberty Elementary
Country Crossing
Copperview ES
Brackets: All Brackets

Boys 10U South Red
Date: 3/19,3/26,4/1,4/2,4/18,4/22,4/23,4/27,4/28,4/30,5/3,5/7,5/10,5/11,5/14,5/21
Venue: Harvest Elementary
Legacy Elementary
UAFC Soccer Complex
Hobble Creek Elementary
Osier
IHC Fields
Spanish Fork Sports Park
Cobblestone
Maple Ridge
Brackets: All Brackets

Boys 10U South White
Date: 3/19,3/21,3/24,3/26,3/28,3/31,4/2,4/9,4/11,4/16,4/18,4/20,4/23,4/30,5/4,5/7,5/9,5/11,5/12,5/14,5/21
Venue: Harvest Elementary
Osier
Legacy Elementary
Mountain Ridge Jr High
Mesquite Park
Rachael McTeer Park
Spanish Fork Sports Park
Cobblestone
IHC Fields
Vista Heights Jr. High
Brackets: All Brackets

Boys 10U South Blue
Date: 3/19,3/22,3/26,3/29,4/5,4/9,4/11,4/16,4/19,4/22,4/23,4/29,4/30,5/2,5/7,5/10,5/14,5/17,5/19,5/21
Venue: Meadow Elementary
IHC Fields
Lakeridge Jr High
Snow College Complex
Springside E.S.
Cobblestone
Mt. Pleasant ES
Spanish Fork Sports Park
Maple Ridge
Harvest Elementary
Brackets: All Brackets

Boys 11U Premier Purple
Date: 3/19,3/26,3/28,3/29,4/11,4/16,4/19,4/22,4/23,4/25,4/26,4/28,4/29,5/2,5/3,5/4,5/7,5/9,5/10,5/11,5/12,5/13,5/14,5/18,5/21
Venue: Buttercup Park
UAFC Soccer Complex
Deerfield Elementary
Plymouth Elem
Legacy Events Center
Willow Creek Park, Sandy
Millcreek Jr High
IHC Fields
RAC
Vae View
Angel Street (Tournament)
Palisade
Smooth Canyon
Brackets: All Brackets

Boys 11U Premier Orange
Date: 3/19,3/21,3/29,4/2,4/5,4/9,4/11,4/14,4/16,4/18,4/23,4/25,4/27,4/29,4/30,5/3,5/7,5/9,5/10,5/13,5/14,5/17,5/18
Venue: Timberline Jr. High
Joel P. Jensen Middle School
Bluffdale Park
West Jordan Complex
Umbria Estates
Heber Valley Elem
Bonneville Jr. High
Vae View
Angel Street Complex
Cedar Ridge ES
RAC
Ellison Park
Ponds Park
Brackets: All Brackets

Boys 11U Division 1
Date: 3/19,3/21,3/22,3/23,3/26,3/28,3/29,3/31,4/11,4/16,4/23,4/25,4/26,4/30,5/2,5/4,5/7,5/9,5/11,5/14,5/16,5/18,5/19,5/21
Venue: Plymouth Elem
Mesquite Park
Monarch Meadows Park
IHC Fields
Palisade
Canyonview Park
Lehi Jr High School
Meadow Park
Holdaway Park
Umbria Estates
West Jordan Complex
Barlow Park
Mount Lewis
Spanish Fork Sports Park
Brackets: All Brackets

Boys 11U North A
Date: 3/26,4/2,4/14,4/19,4/21,4/23,4/26,4/27,4/28,4/30,5/2,5/3,5/4,5/6,5/7,5/10,5/14,5/16,5/18,5/19,5/20,5/21
Venue: McCall Park
Barlow Park
Ellison Park
Elk Ridge (N Logan)
Angel Street Complex
Vae View
McGriff
Spring Creek
Weber County Fairgrounds
Ponds Park
Brackets: All Brackets

Boys 11U North B
Date: 3/19,3/28,4/11,4/18,4/20,4/21,4/23,4/25,4/26,4/28,4/29,4/30,5/2,5/4,5/7,5/10,5/12,5/14,5/16,5/17,5/18,5/19,5/21
Venue: Weber County Fairgrounds
Legacy Events Center
Ellison Park
Blackhawk
Angel Street Complex
Cedar Ridge ES
Ponds Park
Millcreek Jr High
Vae View
Brackets: All Brackets

Boys 11U North C
Date: 3/19,3/20,3/26,4/9,4/16,4/18,4/22,4/23,4/28,4/29,4/30,5/4,5/6,5/7,5/10,5/11,5/14,5/16,5/17,5/19,5/21
Venue: Pioneer Park
Weber County Fairgrounds
Mount Lewis
Grandview Park
Ellison Park
Kent Smith Park
Blackhawk
Clear Creek Park
Brackets: All Brackets

Boys 11U North D
Date: 3/19,3/26,4/7,4/8,4/9,4/14,4/18,4/22,4/23,4/26,4/27,4/29,4/30,5/2,5/6,5/7,5/9,5/11,5/12,5/13,5/14,5/17,5/18,5/19,5/20,5/21,5/23
Venue: Meadow Park
Pioneer Park
Weber County Fairgrounds
Bountiful Jr. High
Millcreek Jr High
Vae View
Kent Smith Park
Legacy Events Center
Ponds Park
Brackets: All Brackets

Boys 11U Metro A
Date: 3/19,3/22,3/26,3/28,3/30,4/2,4/9,4/14,4/18,4/23,4/30,5/2,5/6,5/7,5/9,5/11,5/12,5/14,5/16,5/17,5/21
Venue: Bonneville Jr. High
Jordan Hills E.S.
Terra Linda ES
Bluffdale Park
Willow Creek Park, Sandy
Buttercup Park
Rowland Hall Steiner Complex
Willow Creek Park, Park City
Highland Park
Trailside Elementary
Brackets: All Brackets

Boys 11U Metro B
Date: 3/19,3/26,3/28,4/7,4/9,4/14,4/20,4/21,4/23,4/26,4/27,4/30,5/7,5/8,5/10,5/11,5/14,5/19,5/21,5/23
Venue: Butler M.S.
Farnsworth Elementary
Willow Creek Park, Sandy
High Point Park
Galena Hills Park
Deseret Peak Complex
Highland Park
Hidden Village
Bonneville Jr. High
Brackets: All Brackets

Boys 11U Metro C
Date: 3/19,3/22,3/26,4/2,4/5,4/9,4/11,4/16,4/23,4/25,4/29,4/30,5/2,5/7,5/11,5/12,5/14,5/16,5/19,5/21
Venue: Buttercup Park
Plymouth Elem
Umbria Estates
Willow Creek Park, Sandy
Bluffdale Park
Rowland Hall Steiner Complex
Westpointe Park
Valley Jr. High
Francis Park
Brackets: All Brackets

Boys 11U Metro D
Date: 3/19,3/21,3/22,3/26,3/29,4/4,4/9,4/11,4/18,4/23,4/25,4/28,4/30,5/2,5/3,5/4,5/5,5/7,5/9,5/10,5/11,5/14,5/21,5/24
Venue: Hidden Village
Jordan Hills E.S.
Willow Creek Park, Sandy
Canyonview Park
Highland Park
Trailside Elementary
Bonneville Jr. High
Monarch Meadows Park
Willow Creek Park, Park City
Brackets: All Brackets

Boys 11U Metro E
Date: 3/19,3/26,4/2,4/9,4/11,4/23,4/26,4/30,5/3,5/4,5/7,5/9,5/11,5/14,5/17,5/21
Venue: Buttercup Park
Deseret Peak Complex
Butler M.S.
High Point Park
Monarch Meadows Park
Umbria Estates
Olympus Jr. High
Westpointe Park
Canyonview Park
Brackets: All Brackets

Boys 11U South A
Date: 3/19,3/22,3/25,3/26,3/29,4/2,4/9,4/12,4/14,4/16,4/18,4/23,4/26,4/27,4/30,5/4,5/5,5/7,5/9,5/10,5/11,5/14,5/15,5/16,5/19,5/21
Venue: IHC Fields
Timberline Jr. High
UAFC Soccer Complex
Lehi Jr High School
Vernal middle school
Lakeside Sports Complex
Holdaway Park
Heber Valley Elem
Sertoma Park
Spanish Fork Sports Park
Oak Canyon Jr. High
Deerfield Elementary
Brackets: All Brackets

Boys 11U South B
Date: 3/19,3/22,3/29,4/2,4/14,4/16,4/19,4/21,4/23,4/26,4/30,5/10,5/14,5/16,5/18,5/21
Venue: Pleasant Grove Jr. High
UAFC Soccer Complex
Mesquite Park
Centennial Park (south)
Lakeridge Jr High
Spanish Fork Sports Park
Brackets: All Brackets

Boys 11U South C
Date: 3/23,3/26,4/2,4/9,4/14,4/21,4/23,4/28,4/30,5/2,5/3,5/5,5/7,5/10,5/11,5/13,5/14,5/16,5/21
Venue: Vernal middle school
Vista Heights Jr. High
Mt. Pleasant ES
Snow College Complex
Heber Valley Elem
Price Fairground Sport Complex
Centennial Park (south)
Spanish Fork Sports Park
Brackets: All Brackets

Boys 12U Premier Black
Date: 3/22,4/2,4/9,4/14,4/18,4/19,4/20,4/21,4/23,4/28,4/30,5/2,5/3,5/5,5/6,5/7,5/9,5/10,5/12,5/14,5/17,5/26
Venue: Joel P. Jensen Middle School
Plymouth Elem
Timberline Jr. High
Highland Park
Bonneville Jr. High
RAC
Ellison Park
West Jordan Complex
Rowland Hall Steiner Complex
Ponds Park
Angel Street Complex
Vae View
Brackets: All Brackets

Boys 12U Premier Silver
Date: 3/23,3/24,3/26,3/29,3/30,4/2,4/11,4/14,4/16,4/20,4/21,4/26,4/28,4/30,5/2,5/3,5/5,5/7,5/10,5/13,5/14
Venue: Monarch Meadows Park
Deerfield Elementary
IHC Fields
UAFC Soccer Complex
Legacy Events Center
Millcreek Jr High
Bountiful Jr. High
Hidden Village
Brackets: All Brackets

Boys 12U Division 1
Date: 3/21,3/23,3/26,3/29,4/9,4/13,4/15,4/18,4/19,4/20,4/21,4/23,4/27,4/28,4/29,4/30,5/3,5/4,5/5,5/7,5/9,5/11,5/12,5/14,5/16,5/18,5/20,5/21
Venue: Palisade
Willow Creek Park, Sandy
Buttercup Park
Holdaway Park
IHC Fields
Barlow Park
Angel Street Complex
Sertoma Park
Blackhawk
Rotary Park (Provo)
Spanish Fork Sports Park
Heber Valley Elem
Mesquite Park
Ponds Park
Brackets: All Brackets

Boys 12U Division 2
Date: 3/19,3/26,4/1,4/8,4/9,4/11,4/18,4/19,4/22,4/23,4/25,4/27,4/29,4/30,5/2,5/3,5/4,5/7,5/9,5/10,5/11,5/13,5/14,5/16,5/17,5/18,5/21,5/24,5/25
Venue: Umbria Estates
Grandview Park (Provo)
Joel P. Jensen Middle School
Millcreek Jr High
Terra Linda ES
Hidden Village
West Jordan Complex
Angel Street Complex
Sertoma Park
Ellison Park
Vae View
Blackridge Elementary
Brackets: All Brackets

Boys 12U North A
Date: 3/19,3/26,3/30,4/13,4/15,4/19,4/21,4/23,4/25,4/26,4/27,4/30,5/2,5/3,5/6,5/7,5/11,5/12,5/14,5/16,5/17,5/21,5/23
Venue: McCall Park
Pioneer Park
Bountiful Jr. High
Meadow Park
Weber County Fairgrounds
Angel Street Complex
Blackhawk
Elk Ridge (N Logan)
Vae View
Ellison Park
Ponds Park
Brackets: All Brackets

Boys 12U North B
Date: 3/19,4/14,4/19,4/21,4/23,4/27,4/28,4/30,5/3,5/5,5/7,5/10,5/12,5/13,5/14,5/16,5/17,5/19,5/21
Venue: Weber County Fairgrounds
Cub River Sports
River Heights Elementary
Hyrum Soccer Complex
Angel Street Complex
Vae View
Brackets: All Brackets

Boys 12U North C
Date: 4/16,4/21,4/22,4/23,4/28,4/29,4/30,5/3,5/5,5/6,5/7,5/13,5/14,5/16,5/20,5/21,5/25
Venue: Ogden West park
Kent Smith Park
Ellison Park
Vae View
Weber County Fairgrounds
Heritage Park (NIbley)
Mount Lewis
Legacy Events Center
River Heights Elementary
Brackets: All Brackets

Boys 12U North D
Date: 3/30,4/1,4/2,4/14,4/18,4/19,4/20,4/22,4/23,4/27,4/30,5/2,5/4,5/7,5/9,5/11,5/13,5/14,5/18,5/19,5/21
Venue: Millcreek Jr High
Legacy Events Center
Angel Street Complex
Blackhawk
Cedar Ridge ES
Weber County Fairgrounds
Mount Lewis
Brackets: All Brackets

Boys 12U North E
Date: 3/19,3/26,4/6,4/9,4/16,4/23,4/27,4/28,4/30,5/4,5/7,5/9,5/11,5/14,5/17,5/18,5/21,5/23,5/25
Venue: McCall Park
Brigham City Sports Complex
Barlow Park
Ponds Park
Bountiful Jr. High
River Heights Elementary
Vae View
Ellison Park
Ogden West park
Brackets: All Brackets

Boys 12U Metro A
Date: 3/19,3/23,3/26,3/31,4/2,4/5,4/9,4/19,4/23,4/28,4/30,5/3,5/5,5/7,5/14,5/16,5/18,5/19,5/20,5/21
Venue: Butler M.S.
Umbria Estates
Willow Creek Park, Sandy
Buttercup Park
Farnsworth Elementary
Plymouth Elem
Canyonview Park
Willow Creek Park, Park City
Monarch Meadows Park
Rowland Hall Steiner Complex
Trailside Elementary
Brackets: All Brackets

Boys 12U Metro B
Date: 3/19,3/26,4/2,4/6,4/9,4/14,4/18,4/23,4/25,4/27,4/28,4/30,5/2,5/6,5/7,5/13,5/14,5/16,5/18,5/21
Venue: Umbria Estates
Deseret Peak Complex
Monarch Meadows Park
Terra Linda ES
Bluffdale Park
Canyonview Park
Galena Hills Park
Willow Creek Park, Sandy
Brackets: All Brackets

Boys 12U Metro C
Date: 3/19,3/23,3/24,3/26,3/29,4/2,4/4,4/9,4/14,4/23,4/24,4/26,4/27,4/30,5/4,5/5,5/7,5/8,5/9,5/10,5/13,5/14,5/15,5/17,5/21
Venue: Butler M.S.
Buttercup Park
Northlake Elementary
Jordan Hills E.S.
Farnsworth Elementary
Bonneville Jr. High
Monarch Meadows Park
Willow Creek Park, Sandy
Westpointe Park
High Point Park
Highland Park
Canyonview Park
Brackets: All Brackets

Boys 12U Metro D
Date: 3/19,3/22,4/2,4/9,4/12,4/23,4/26,4/27,4/30,5/2,5/3,5/4,5/7,5/9,5/11,5/14,5/17,5/18,5/19,5/21,5/25
Venue: Farnsworth Elementary
Umbria Estates
Monarch Meadows Park
Canyonview Park
Highland Park
Hidden Village
Willow Creek Park, Park City
Bonneville Jr. High
Trailside Elementary
Brackets: All Brackets

Boys 12U Metro E
Date: 3/19,3/26,3/29,4/2,4/9,4/19,4/23,4/28,5/2,5/7,5/10,5/14,5/16,5/21
Venue: Butler M.S.
Buttercup Park
Deseret Peak Complex
Westpointe Park
Willow Creek Park, Sandy
Brackets: All Brackets

Boys 12U South A
Date: 3/19,3/21,3/26,3/30,3/31,4/9,4/13,4/16,4/19,4/20,4/21,4/23,4/27,4/28,4/29,4/30,5/3,5/5,5/7,5/9,5/10,5/12,5/14,5/18,5/21
Venue: Timberline Jr. High
UAFC Soccer Complex
Smooth Canyon
Snow College Complex
Holdaway Park
Lakeside Sports Complex
Spanish Fork Sports Park
American Fork Jr
Mesquite Park
Deerfield Elementary
Lehi Jr High School
Mountain Ridge Jr High
Sertoma Park
Brackets: All Brackets

Boys 12U South B
Date: 3/19,3/26,4/2,4/5,4/9,4/11,4/14,4/16,4/20,4/21,4/23,4/26,4/28,4/30,5/3,5/4,5/7,5/9,5/14,5/20,5/21
Venue: UAFC Soccer Complex
Vista Heights Jr. High
Centennial Park (south)
Salem Soccer Complex
Lakeview Elementary
Spanish Fork Sports Park
Brackets: All Brackets

Boys 12U South C
Date: 3/26,4/2,4/9,4/16,4/20,4/22,4/23,4/27,4/29,4/30,5/7,5/10,5/12,5/14,5/16,5/18,5/21,5/23
Venue: Lehi Jr High School
Vernal middle school
Mt. Pleasant ES
Heber Valley Elem
Price Fairground Sport Complex
Smooth Canyon
Brackets: All Brackets

Boys 13U Premier 1
Date: 3/24,3/26,3/28,4/2,4/4,4/14,4/19,4/21,4/23,4/28,4/30,5/3,5/5,5/7,5/10,5/12,5/14
Venue: Lone Peak HS
Legacy Events Center
Bonneville Jr. High
RAC
Elk Ridge (N Logan)
Fairmont Park
Timberline Jr. High
Brackets: All Brackets

Boys 13U Premier 2
Date: 3/24,3/26,3/28,4/2,4/9,4/16,4/20,4/22,4/23,4/25,4/28,4/29,4/30,5/2,5/4,5/7,5/10,5/11,5/12,5/13,5/14,5/16,5/17,5/19
Venue: Grandview Park (Provo)
Elk Ridge (N Logan)
Healey Park
IHC Fields
Ellison Park
West Jordan Complex
Rocky Mtn. Middle
Angel Street Complex
Sertoma Park
Galena Hills Park
Weber County Fairgrounds
Brackets: All Brackets

Boys 13U Division 1
Date: 3/19,3/22,3/23,3/26,3/29,4/4,4/9,4/16,4/22,4/23,4/29,4/30,5/2,5/5,5/6,5/7,5/9,5/11,5/12,5/13,5/14,5/16,5/17,5/18,5/19,5/20,5/21,5/25
Venue: Meadow Elementary
Rose Creek Elementary
Canyonview Park
Bonneville Jr. High
Murray Park
Monarch Meadows Park
Germania park
UAFC Soccer Complex
Mountain View (N. OGDEN)
Spanish Fork Sports Park
Ira Allen Field
Legacy Events Center
Smooth Canyon
Brackets: All Brackets

Boys 13U Division 2
Date: 3/19,3/23,3/26,3/31,4/11,4/14,4/18,4/20,4/23,4/25,4/30,5/4,5/5,5/7,5/9,5/11,5/14,5/18,5/21,5/23
Venue: Westvale Elementary
Pioneer Park
Roy West Park
IHC Fields
Angel Street Complex
Weber County Fairgrounds
Blackhawk
G Hillman Recreation Complex
Spanish Fork Sports Park
Brackets: All Brackets

Boys 13U Division 3
Date: 3/19,3/26,3/29,4/6,4/15,4/16,4/19,4/23,4/26,4/28,4/30,5/2,5/3,5/4,5/7,5/10,5/11,5/12,5/14,5/16,5/17,5/18,5/19,5/21,5/23
Venue: Butler M.S.
Highmark Charter School
England Acres
Timberline Jr. High
UAFC Soccer Complex
Falcon Park
Lakeside Sports Complex
Osier
Elk Ridge (N Logan)
Westpointe Park
Ellison Park
Angel Street Complex
Brackets: All Brackets

Boys 13U North A
Date: 3/29,4/14,4/18,4/23,4/25,4/30,5/2,5/7,5/9,5/12,5/14,5/16,5/21,5/23
Venue: Weber County Fairgrounds
Ellison Park
Legacy Events Center
Mueller Park
Kent Smith Park
River Heights Elementary
Barlow Park
Brackets: All Brackets

Boys 13U North B
Date: 3/19,3/26,4/11,4/19,4/23,4/26,4/30,5/3,5/7,5/10,5/12,5/14,5/21,5/24
Venue: Centennial Park (Perry)
Kent Smith Park
Angel Street Complex
Elk Ridge (N Logan)
Mueller Park
Brigham City Sports Complex
Ponds Park
Brackets: All Brackets

Boys 13U North C
Date: 3/19,3/26,3/30,4/18,4/20,4/23,4/27,4/30,5/3,5/4,5/7,5/11,5/13,5/14,5/16,5/18,5/20,5/21,5/23,5/24,5/26
Venue: Weber County Fairgrounds
Pioneer Park
Ellison Park
Blackhawk
Barlow Park
Angel Street Complex
Brackets: All Brackets

Boys 13U North D
Date: 3/19,3/24,3/25,3/26,3/31,4/7,4/9,4/14,4/16,4/21,4/23,4/28,4/30,5/6,5/7,5/14,5/19,5/21,5/25
Venue: Weber County Fairgrounds
Roy West Park
Angel Street Complex
Mount Ogden Park
Ponds Park
Ellison Park
Mueller Park
Kanesville Elementary School
Brackets: All Brackets

Boys 13U Metro A
Date: 3/19,3/26,4/2,4/7,4/11,4/16,4/18,4/23,4/27,4/28,4/30,5/2,5/4,5/7,5/9,5/10,5/14,5/17,5/18,5/21
Venue: Rose Creek Elementary
Taylorsville E.S.
Bonneville Jr. High
White City Bear Park
Canyonview Park
Rosewood Park
Bellview Elem.
Crescent MS
James E Moss
Monarch Meadows Park
Brackets: All Brackets

Boys 13U Metro B
Date: 3/19,3/26,4/2,4/7,4/9,4/19,4/23,4/26,4/30,5/2,5/3,5/4,5/7,5/11,5/14,5/17,5/21,5/23
Venue: Hunter Park
James E Moss
Rowland Hall Steiner Complex
West Jordan Complex
Park City Sports Complex
Crescent MS
Brackets: All Brackets

Boys 13U Metro C
Date: 3/19,3/24,3/26,3/29,3/31,4/9,4/21,4/23,4/27,4/28,4/30,5/7,5/10,5/12,5/14,5/16,5/21,5/24
Venue: Crescent MS
James E Moss
Midvalley E.S.
Bluffdale Park
Bonneville Jr. High
West Jordan Complex
Willow Creek Park, Park City
Park City Sports Complex
Highland Park
Brackets: All Brackets

Boys 13U Metro D
Date: 3/19,3/26,4/9,4/14,4/16,4/18,4/23,4/25,4/30,5/4,5/5,5/7,5/11,5/14,5/16,5/21,5/23,5/25
Venue: Butler M.S.
Midvalley E.S.
Rose Creek Elementary
England Acres
Westpointe Park
Murray Park
Germania park
Galena Hills Park
Brackets: All Brackets

Boys 13U South A
Date: 3/19,3/22,3/26,3/31,4/2,4/13,4/18,4/23,4/25,4/30,5/4,5/6,5/7,5/9,5/13,5/14,5/21
Venue: Mountain Ridge Jr High
Bluffdale Park
Vista Heights Jr. High
Osier
Salem Soccer Complex
Spanish Fork Sports Park
Vernal middle school
Meadow Elementary
Aspen Elementary
Brackets: All Brackets

Boys 13U South B
Date: 3/19,3/26,3/28,4/1,4/2,4/4,4/9,4/13,4/14,4/16,4/22,4/23,4/25,4/30,5/4,5/7,5/9,5/14,5/18,5/20,5/21,5/24
Venue: Vernal middle school
Spanish Fork Sports Park
UAFC Soccer Complex
North Sanpete High School
Rocky Mtn. Middle
G Hillman Recreation Complex
Union High School
Brackets: All Brackets

Boys 14U Premier 1
Date: 3/23,3/26,4/2,4/5,4/9,4/11,4/12,4/14,4/16,4/19,4/20,4/23,4/25,4/27,4/30,5/3,5/4,5/5,5/7,5/9,5/10,5/11,5/13,5/14
Venue: IHC Fields
RSL - North Logan
Legacy Events Center
RAC
Angel Street Complex
RSL Academy - Herriman
Green Canyon HS
Ellison Park
West Jordan Complex
Brackets: All Brackets

Boys 14U Premier 2
Date: 3/21,3/23,3/25,3/26,3/28,3/29,4/2,4/9,4/14,4/20,4/21,4/23,4/27,4/30,5/4,5/5,5/7,5/10,5/11,5/12,5/14,5/16
Venue: Spence Eccles Complex
Meadow Elementary
Falcon Park
Canyonview Park
Legacy Events Center
Monarch Meadows Park
West Jordan Complex
Ellison Park
Smooth Canyon
Westpointe Park
RSL Academy - Herriman
St Josephs Catholic HS
Brackets: All Brackets

Boys 14U Division 1
Date: 3/19,3/30,4/16,4/18,4/19,4/21,4/23,4/25,4/26,4/28,4/30,5/2,5/3,5/4,5/5,5/7,5/9,5/10,5/12,5/13,5/14,5/16,5/17,5/18,5/19,5/21,5/23,5/25,5/26
Venue: Timberline Jr. High
UAFC Soccer Complex
Osier
Legacy Events Center
Weber County Fairgrounds
Bonneville Jr. High
Highland Park
Spanish Fork Sports Park
Westridge Elementary
G Hillman Recreation Complex
Ira Allen Field
Angel Street Complex
Ponds Park
St Josephs Catholic HS
Brackets: All Brackets

Boys 14U Division 2
Date: 3/19,3/26,4/9,4/16,4/20,4/23,4/27,4/28,4/30,5/2,5/4,5/7,5/11,5/12,5/13,5/14,5/16,5/17,5/18,5/19,5/21,5/24
Venue: Crescent MS
Park City Sports Complex
Murray Park
Rowland Hall Steiner Complex
West Jordan Complex
Barlow Park
Mueller Park
Canyonview Park
Spring Creek
Germania park
Trailside Park
Brackets: All Brackets

Boys 14U Division 3
Date: 3/19,3/24,3/26,3/28,4/9,4/11,4/16,4/19,4/20,4/23,4/26,4/27,4/28,4/30,5/3,5/7,5/10,5/12,5/13,5/14,5/17,5/19,5/21,5/24
Venue: Healey Park
Emma Russel
Weber County Fairgrounds
Canyonview Park
Ellison Park
Monarch Meadows Park
Rocky Mtn. Middle
G Hillman Recreation Complex
Westridge Elementary
Cedar Ridge ES
Oquirrh Shadow Park
Brackets: All Brackets

Boys 14U North A
Date: 3/26,4/9,4/11,4/15,4/16,4/18,4/21,4/23,4/25,4/27,4/30,5/4,5/7,5/9,5/11,5/12,5/13,5/14,5/16,5/17,5/19,5/21,5/27
Venue: Roy West Park
Barlow Park
Mills Park
Mountain View (N. OGDEN)
Bear River Middle School
Angel Street Complex
Mueller Park
Ponds Park
Ellison Park
Weber County Fairgrounds
Centennial Park (Perry)
Brackets: All Brackets

Boys 14U North B
Date: 3/21,3/26,3/28,4/9,4/14,4/21,4/23,4/28,4/29,4/30,5/5,5/7,5/10,5/14,5/17,5/19,5/21,5/24
Venue: Brigham City Sports Complex
Barlow Park
Ellison Park
Legacy Events Center
Cedar Ridge ES
Kent Smith Park
Blackhawk
Mills Park
Brackets: All Brackets

Boys 14U North C
Date: 3/19,3/22,3/26,4/9,4/18,4/23,4/25,4/30,5/2,5/7,5/9,5/14,5/16,5/18,5/21,5/24,5/25
Venue: Centennial Park (Perry)
Roy West Park
Mills Park
Blackhawk
Eden Park
Hyrum Soccer Complex
Brigham City Sports Complex
Legacy Events Center
Mueller Park
Brackets: All Brackets

Boys 14U Metro A
Date: 3/19,3/22,3/26,3/29,3/31,4/23,4/26,4/27,4/30,5/2,5/4,5/7,5/9,5/10,5/12,5/13,5/16,5/17,5/18,5/21,5/23
Venue: Midvalley E.S.
White City Bear Park
Bellview Elem.
Rose Creek Elementary
Storm Mountain
Westvale Elementary
Crescent MS
Butler M.S.
Marv Jensen
Galena Hills Park
Willow Creek Park, Park City
Park City Sports Complex
Brackets: All Brackets

Boys 14U Metro B
Date: 3/19,3/26,4/2,4/5,4/9,4/18,4/20,4/23,4/27,4/30,5/3,5/7,5/11,5/14,5/19,5/21,5/25
Venue: Westvale Elementary
Butler M.S.
Canyonview Park
Deseret Peak Complex
West Jordan Complex
Falcon Park
Rowland Hall Steiner Complex
Brackets: All Brackets

Boys 14U Metro C
Date: 3/19,3/21,3/24,3/26,4/2,4/5,4/9,4/14,4/16,4/21,4/28,4/30,5/7,5/12,5/14,5/19
Venue: Deseret Peak Complex
Midvalley E.S.
Storm Mountain
Oakley Rec Complex
West Jordan Complex
Westvale Elementary
White City Bear Park
Falcon Park
Brackets: All Brackets

Boys 14U South B
Date: 3/19,3/24,3/26,3/31,4/2,4/16,4/20,4/22,4/23,4/27,4/30,5/2,5/7,5/9,5/13,5/14,5/17,5/21
Venue: IHC Fields
Aspen Elementary
Meadow Elementary
Lakeside Sports Complex
Vernal middle school
G Hillman Recreation Complex
Ephraim Middle School
Spanish Fork Sports Park
Smooth Canyon
Brackets: All Brackets

Boys 14U South A
Date: 3/19,3/21,3/22,3/26,3/30,4/2,4/12,4/16,4/19,4/20,4/23,4/26,4/27,4/30,5/5,5/6,5/7,5/9,5/11,5/12,5/13,5/14,5/16,5/18,5/19,5/21
Venue: Meadow Elementary
UAFC Soccer Complex
Aspen Elementary
Healey Park
IHC Fields
Legacy Elementary
G Hillman Recreation Complex
Rocky Mtn. Middle
USU East
Price Fairground Sport Complex
American Fork Jr
Brackets: All Brackets

Boys 14U South C
Date: 3/19,3/26,4/2,4/11,4/14,4/21,4/23,4/27,4/30,5/2,5/4,5/5,5/7,5/12,5/14,5/16,5/21,5/24
Venue: UAFC Soccer Complex
Vista Heights Jr. High
Spanish Fork Sports Park
Lakeside Sports Complex
USU East
Price Fairground Sport Complex
Brackets: All Brackets

Boys 15U Prov North A
Date: 4/11,4/19,4/23,4/25,4/30,5/2,5/3,5/7,5/9,5/10,5/12,5/14,5/16,5/17,5/18,5/21,5/23
Venue: Angel Street Complex
Mount Lewis
Ellison Park
RAC
Weber County Fairgrounds
Ponds Park
Brackets: All Brackets

Boys 15U Prov North B
Date: 4/14,4/21,4/22,4/23,4/28,4/30,5/2,5/5,5/7,5/12,5/14,5/16,5/18,5/19,5/21,5/25
Venue: Ellison Park
Mount Ogden Park
Spence Eccles Complex
Roy West Park
Weber County Fairgrounds
Hyrum Soccer Complex
Mills Park
Ponds Park
Brackets: All Brackets

Boys 15U Prov North C
Date: 4/19,4/20,4/23,4/26,4/27,4/28,4/30,5/3,5/5,5/7,5/10,5/12,5/14,5/16,5/17,5/19,5/21,5/25
Venue: Mills Park
Mount Ogden Park
Ponds Park
Angel Street Complex
Brigham City Sports Complex
Ellison Park
Brackets: All Brackets

Boys 15U Prov Metro A
Date: 4/12,4/19,4/23,4/26,4/28,4/30,5/3,5/5,5/7,5/9,5/10,5/14,5/17,5/21
Venue: West Jordan Complex
England Acres
Fairmont Park
Canyonview Park
White City Bear Park
Bellview Elem.
Storm Mountain
Monarch Meadows Park
Brackets: All Brackets

Boys 15U Prov Metro B
Date: 4/11,4/18,4/23,4/25,4/27,4/29,4/30,5/2,5/3,5/4,5/7,5/9,5/14,5/15,5/16,5/18,5/21
Venue: James E Moss
West Jordan Complex
Bellview Elem.
Taylorsville E.S.
RAC
White City Bear Park
Deseret Peak Complex
Rose Creek Elementary
Brackets: All Brackets

Boys 15U Prov Metro C
Date: 4/14,4/19,4/23,4/25,4/27,4/28,4/29,4/30,5/4,5/5,5/7,5/9,5/11,5/12,5/14,5/16,5/18,5/19,5/20,5/21,5/23,5/27
Venue: England Acres
Falcon Park
Westpointe Park
Monarch Meadows Park
Providence Hall J.H.
Oquirrh Shadow Park
Canyonview Park
Lone Peak Park (sandy)
Brackets: All Brackets

Boys 15U Prov South A
Date: 4/11,4/18,4/23,4/25,4/30,5/2,5/5,5/7,5/9,5/13,5/14,5/16,5/19,5/21
Venue: Lakeside Sports Complex
IHC Fields
Mountain Ridge Jr High
Vista Heights Jr. High
Westridge Elementary
Timberline Jr. High
Meadow Elementary
Brackets: All Brackets

Boys 15U Prov South B
Date: 4/13,4/19,4/23,4/26,4/30,5/3,5/7,5/10,5/14,5/17,5/21
Venue: Ira Allen Field
North Sanpete High School
Rocky Mtn. Middle
Aspen Elementary
UAFC Soccer Complex
Lone Peak Park (highland)
Brackets: All Brackets

Boys 16U Prov North A
Date: 4/11,4/19,4/23,4/25,4/30,5/2,5/3,5/6,5/7,5/9,5/12,5/13,5/14,5/16,5/19,5/21,5/24
Venue: Ellison Park
Barlow Park
Mills Park
Angel Street Complex
Brackets: All Brackets

Boys 16U Prov North B
Date: 4/19,4/20,4/23,4/24,4/26,4/30,5/3,5/7,5/9,5/10,5/11,5/13,5/17,5/19,5/21
Venue: RAC
Legacy Events Center
Roy West Park
Ponds Park
Ellison Park
Mills Park
Angel Street Complex
Brackets: All Brackets

Boys 16U Prov Metro A
Date: 4/19,4/20,4/23,4/25,4/26,4/27,4/30,5/2,5/3,5/7,5/10,5/12,5/14,5/16,5/18,5/21,5/23
Venue: West Jordan Complex
RSL Academy - Herriman
TBD
Fairmont Park
Oquirrh Shadow Park
Bellview Elem.
Monarch Meadows Park
Rose Creek Elementary
White City Bear Park
Brackets: All Brackets

Boys 16U Prov Metro B
Date: 4/11,4/18,4/23,4/25,4/26,4/30,5/2,5/3,5/7,5/9,5/10,5/14,5/16,5/18,5/21,5/23,5/24
Venue: Deseret Peak Complex
Falcon Park
West Jordan Complex
Canyonview Park
Rose Creek Elementary
Monarch Meadows Park
Butler M.S.
Oquirrh Shadow Park
Murray Park
Brackets: All Brackets

Boys 16U Prov South A
Date: 4/14,4/20,4/21,4/23,4/24,4/27,4/28,4/30,5/2,5/5,5/7,5/11,5/12,5/14,5/18,5/19,5/21
Venue: Frontier Middle School
Timberline Jr. High
Rocky Mtn. Middle
G Hillman Recreation Complex
Aspen Elementary
North Point Elem.
Spanish Fork Sports Park
Lone Peak Park (highland)
Healey Park
Brackets: All Brackets

Boys 17U Prov North
Date: 4/15,4/18,4/19,4/20,4/23,4/26,4/27,4/30,5/2,5/3,5/7,5/10,5/11,5/14,5/18,5/20,5/21
Venue: Angel Street Complex
Mills Park
Roy West Park
Ellison Park
Spence Eccles Complex
Weber County Fairgrounds
Ponds Park
Barlow Park
Brackets: All Brackets

Boys 17U Prov South/Metro
Date: 4/11,4/13,4/18,4/21,4/23,4/25,4/26,4/30,5/2,5/7,5/9,5/11,5/14,5/16,5/19,5/21,5/23
Venue: Falcon Park
Timberline Jr. High
Marv Jensen
Murray Park
Storm Mountain
Lone Peak HS
Westridge Elementary
Aspen Elementary
Bellview Elem.
Lone Peak Park (highland)
Lone Peak Park (sandy)
Galena Hills Park
Brackets: All Brackets

Boys 18U Prov North
Date: 4/15,4/20,4/22,4/28,4/30,5/2,5/5,5/6,5/7,5/10,5/12,5/14,5/16,5/17,5/19,5/20,5/21,5/25
Venue: Angel Street Complex
Mills Park
Ellison Park
Mount Lewis
Weber County Fairgrounds
Spence Eccles Complex
Brackets: All Brackets

Boys 18U Prov Metro
Date: 4/13,4/19,4/21,4/23,4/25,4/26,4/30,5/3,5/4,5/7,5/10,5/14,5/16,5/17,5/21,5/25,5/28
Venue: RSL Academy - Herriman
Lone Peak Park (highland)
West Jordan Complex
Butler M.S.
Monarch Meadows Park
Aspen Elementary
Canyonview Park
Brackets: All Brackets

Boys 18/19U Prov
Date: 4/14,4/21,4/23,4/28,4/29,4/30,5/3,5/4,5/5,5/7,5/12,5/14,5/19,5/21,5/24
Venue: Mountain Ridge Jr High
Westvale Elementary
Deseret Peak Complex
West Jordan Complex
Galena Hills Park
UAFC Soccer Complex
Aspen Elementary
Marv Jensen
Rose Creek Elementary
Lone Peak Park (highland)
Brackets: All Brackets

Girls 9U North Red
Date: 3/29,4/2,4/18,4/19,4/25,4/26,4/28,4/30,5/4,5/5,5/7,5/9,5/11,5/14,5/19,5/20,5/21
Venue: Legacy Events Center
Holt ES
Ellison Park
JC Park
North Steed
Brackets: All Brackets

Girls 9U North White
Date: 3/19,3/28,4/2,4/4,4/9,4/11,4/18,4/23,4/25,4/30,5/3,5/7,5/14,5/16,5/18,5/19,5/21
Venue: Weber County Fairgrounds
Legacy Events Center
Angel Street Complex
Ellison Park
JC Park
Brackets: All Brackets

Girls 9U North Blue
Date: 3/19,3/23,4/2,4/6,4/9,4/13,4/19,4/20,4/23,4/26,4/27,4/30,5/3,5/4,5/5,5/7,5/14,5/19,5/20
Venue: Weber County Fairgrounds
Fox Glenn Park
Angel Street Complex
Grandview Park
Morgan MS
Ellison Park
Brackets: All Brackets

Girls 9U Metro Red
Date: 3/19,3/23,3/26,3/28,4/2,4/5,4/6,4/7,4/9,4/23,4/25,4/26,4/30,5/2,5/5,5/7,5/14,5/16,5/19,5/21
Venue: Copperview ES
Bonneville Jr. High
Liberty Elementary
Bluffdale Elementary
Rosecrest
Oquirrh Shadow Park
Willow Creek Park, Park City
Trailside Park
Brackets: All Brackets

Girls 9U Metro White
Date: 3/19,3/24,3/26,3/29,3/30,4/2,4/9,4/11,4/13,4/18,4/19,4/23,4/26,4/27,4/30,5/6,5/7,5/11,5/14,5/17,5/18,5/19,5/21
Venue: Bonneville Jr. High
Butler M.S.
Copperview ES
Midvalley E.S.
Autumn Hills Park
Country Crossing
Oquirrh Shadow Park
Trailside Park
Willow Creek Park, Park City
Brackets: All Brackets

Girls 9U Metro Blue
Date: 3/19,3/26,4/2,4/9,4/20,4/23,4/28,4/30,5/3,5/4,5/7,5/9,5/11,5/14,5/21
Venue: Bluffdale Park
Copperview ES
Deseret Peak Complex
Plymouth Elem
Bluffdale Elementary
Westpointe Park
Country Crossing
Brackets: All Brackets

Girls 9U South Red
Date: 3/19,3/26,3/30,4/2,4/11,4/18,4/20,4/21,4/23,4/25,4/27,4/30,5/5,5/7,5/10,5/14,5/17,5/21
Venue: Palisade
Legacy Elementary
Mountain Ridge Jr High
Maple Ridge
Mesquite Park
Hobble Creek Elementary
Brackets: All Brackets

Girls 9U South White
Date: 3/21,3/24,3/25,3/26,4/2,4/9,4/11,4/14,4/19,4/21,4/23,4/30,5/2,5/7,5/10,5/13,5/14,5/16,5/21
Venue: UAFC Soccer Complex
Springside E.S.
Hobble Creek Elementary
Palisade
Deerfield Elementary
Cobblestone
Maple Ridge
Spanish Fork Sports Park
Vista Heights Jr. High
IHC Fields
Brackets: All Brackets

Girls 9U South Blue
Date: 3/19,3/23,3/26,3/30,3/31,4/2,4/12,4/19,4/23,4/26,4/30,5/6,5/7,5/9,5/13,5/14,5/16,5/19,5/20,5/21,5/28
Venue: Mountain Ridge Jr High
Vista Heights Jr. High
Legacy Elementary
Springside E.S.
Mesquite Park
Maple Ridge
Palisade
Spanish Fork Sports Park
Hobble Creek Elementary
Forbes
Brackets: All Brackets

Girls 10U North Red
Date: 4/9,4/15,4/18,4/19,4/23,4/25,4/28,4/30,5/2,5/7,5/9,5/14,5/16,5/17,5/18,5/21
Venue: Fox Glenn Park
Legacy Events Center
Angel Street Complex
JC Park
Spring Creek
Brackets: All Brackets

Girls 10U North White
Date: 3/19,3/26,3/29,4/2,4/9,4/15,4/19,4/20,4/23,4/26,4/27,4/28,4/30,5/3,5/4,5/6,5/7,5/9,5/10,5/14,5/16,5/17,5/19,5/21
Venue: Weber County Fairgrounds
Emma Russel
Legacy Events Center
Bountiful Jr. High
Morgan MS
Elk Ridge (N Logan)
Angel Street Complex
Fox Glenn Park
Ellison Park
Brackets: All Brackets

Girls 10U North Blue
Date: 3/19,3/26,3/28,4/2,4/9,4/11,4/18,4/21,4/23,4/25,4/27,4/28,4/30,5/2,5/5,5/7,5/12,5/14,5/16,5/19,5/20,5/21
Venue: Bountiful Jr. High
JC Park
Fox Glenn Park
Romrell Park
Ellison Park
Angel Street Complex
Legacy Events Center
Morgan MS
Grandview Park
Brackets: All Brackets

Girls 10U Metro Red
Date: 3/24,3/28,3/31,4/2,4/7,4/9,4/11,4/14,4/21,4/28,4/30,5/2,5/5,5/12,5/20
Venue: Sprucewood Elementary
Deseret Peak Complex
Bonneville Jr. High
Copperview ES
Oquirrh Shadow Park
Brackets: All Brackets

Girls 10U Metro White
Date: 3/19,3/26,3/30,4/2,4/6,4/9,4/15,4/19,4/23,4/25,4/26,4/30,5/3,5/7,5/14,5/16,5/17,5/19,5/21,5/22
Venue: Deseret Peak Complex
Liberty Elementary
Bonneville Jr. High
Butler M.S.
Copperview ES
Oquirrh Shadow Park
Oquirrh Elementary
Willow Creek Park, Park City
Autumn Hills Park
Trailside Park
Brackets: All Brackets

Girls 10U Metro Blue
Date: 3/21,3/28,4/2,4/9,4/11,4/16,4/18,4/23,4/25,4/29,4/30,5/2,5/3,5/7,5/11,5/12,5/14,5/16,5/18,5/19,5/21
Venue: Copperview ES
Midvalley E.S.
Bonneville Jr. High
Butler M.S.
Cobblestone
Country Crossing
Westpointe Park
Hunter Park
Brackets: All Brackets

Girls 10U South Red
Date: 3/19,3/21,3/26,3/29,3/30,3/31,4/16,4/22,4/23,4/25,4/27,4/30,5/2,5/4,5/7,5/9,5/11,5/14,5/16,5/18,5/21
Venue: Meadow Elementary
Palisade
Hobble Creek Elementary
Legacy Elementary
Maple Ridge
Lakeside Sports Complex
Spanish Fork Sports Park
Brackets: All Brackets

Girls 10U South White
Date: 3/19,3/25,3/26,3/28,4/2,4/11,4/18,4/20,4/23,4/24,4/29,4/30,5/4,5/6,5/7,5/10,5/11,5/13,5/14,5/20,5/21
Venue: Lakeridge Jr High
Palisade
Legacy Elementary
American Fork Jr
Deerfield Elementary
Mountain Ridge Jr High
Brackets: All Brackets

Girls 10U South Blue
Date: 3/19,3/26,3/30,4/2,4/11,4/18,4/19,4/23,4/25,4/28,5/2,5/4,5/7,5/9,5/14,5/16,5/20,5/21
Venue: Palisade
Maple Ridge
Springside E.S.
Cobblestone
Community Park
Harvest Elementary
Brackets: All Brackets

Girls 11U Premier Purple
Date: 3/22,3/28,3/29,3/30,4/11,4/16,4/19,4/23,4/25,4/26,4/28,4/29,4/30,5/2,5/3,5/4,5/7,5/9,5/10,5/12,5/14,5/19
Venue: Canyonview Park
Palisade
Holdaway Park
Weber County Fairgrounds
Spanish Fork Sports Park
Willow Creek Park, Sandy
Kent Smith Park
Deerfield Elementary
Buttercup Park
Mesquite Park
Barlow Park
Brackets: All Brackets

Girls 11U Premier Orange
Date: 3/22,3/26,3/29,4/11,4/14,4/16,4/21,4/23,4/25,4/26,4/27,4/30,5/4,5/7,5/10,5/11,5/14
Venue: Plymouth Elem
Bonneville Jr. High
Timberline Jr. High
Osier
Angel Street Complex
West Jordan Complex
Cedar Ridge ES
McCall Park
Ponds Park
Vae View
Galena Hills Park
Mountain Ridge Jr High
Blackridge Elementary
Brackets: All Brackets

Girls 11U Division 1
Date: 3/19,3/26,3/29,4/5,4/16,4/18,4/20,4/21,4/22,4/23,4/25,4/27,4/28,4/30,5/4,5/5,5/6,5/7,5/9,5/10,5/11,5/12,5/14,5/16,5/17,5/18,5/21,5/25
Venue: Deerfield Elementary
Willow Creek Park, Sandy
Legacy Events Center
Timberline Jr. High
Salem Soccer Complex
Kent Smith Park
Bonneville Jr. High
Highland Park
Millcreek Jr High
Hyrum Soccer Complex
Mesquite Park
Spanish Fork Sports Park
Brackets: All Brackets

Girls 11U North A
Date: 4/1,4/2,4/9,4/11,4/19,4/20,4/23,4/26,4/27,4/30,5/3,5/5,5/7,5/9,5/10,5/12,5/14,5/17,5/18,5/19,5/21
Venue: Ellison Park
Grandview Park
Emma Russel
Cedar Ridge ES
Vae View
Weber County Fairgrounds
Brackets: All Brackets

Girls 11U North B
Date: 3/19,3/26,4/9,4/11,4/14,4/21,4/23,4/25,4/28,4/30,5/4,5/5,5/7,5/12,5/14,5/19,5/21,5/23
Venue: Meadow Park
Brigham City Sports Complex
Kent Smith Park
Millcreek Jr High
Ellison Park
Vae View
Elk Ridge (N Logan)
Legacy Events Center
Ponds Park
Brackets: All Brackets

Girls 11U North C
Date: 3/26,4/9,4/11,4/14,4/19,4/20,4/23,4/25,4/26,4/27,4/30,5/2,5/4,5/5,5/6,5/7,5/9,5/14,5/18,5/21,5/26
Venue: Brigham City Sports Complex
McGriff
Ponds Park
Millcreek Jr High
Ogden West park
Cedar Ridge ES
Weber County Fairgrounds
Cub River Sports
Elk Ridge (N Logan)
Vae View
Brackets: All Brackets

Girls 11U Metro A
Date: 3/26,4/2,4/7,4/9,4/14,4/20,4/21,4/23,4/27,4/28,4/30,5/3,5/5,5/7,5/9,5/11,5/12,5/14,5/16,5/19,5/21,5/24
Venue: Butler M.S.
Deseret Peak Complex
Northlake Elementary
Willow Creek Park, Sandy
Westpointe Park
Hidden Village
Buttercup Park
Trailside Elementary
Umbria Estates
West Jordan Complex
Willow Creek Park, Park City
Brackets: All Brackets

Girls 11U Metro B
Date: 3/19,3/25,3/26,4/2,4/9,4/19,4/23,4/29,4/30,5/4,5/7,5/10,5/13,5/14,5/16,5/18,5/21
Venue: Deseret Peak Complex
High Point Park
Willow Creek Park, Sandy
Monarch Meadows Park
Rowland Hall Steiner Complex
Westpointe Park
Hidden Village
Butler M.S.
Canyonview Park
Brackets: All Brackets

Girls 11U Metro C
Date: 3/19,3/21,3/26,3/31,4/2,4/6,4/7,4/8,4/9,4/23,4/25,4/28,4/29,4/30,5/3,5/7,5/9,5/10,5/11,5/13,5/14,5/16,5/17,5/18,5/19,5/21
Venue: Butler M.S.
Umbria Estates
Bluffdale Park
Bonneville Jr. High
Willow Creek Park, Sandy
High Point Park
Galena Hills Park
Heber Valley Elem
Trailside Elementary
Willow Creek Park, Park City
Brackets: All Brackets

Girls 11U South A
Date: 3/19,3/24,3/26,3/31,4/2,4/9,4/14,4/16,4/18,4/20,4/21,4/23,4/27,4/30,5/5,5/6,5/7,5/9,5/11,5/14,5/16,5/18,5/19,5/21
Venue: Lakeridge Jr High
Palisade
Snow College Complex
Mesquite Park
Vernal middle school
Centennial Park (south)
Holdaway Park
Lakeside Sports Complex
Spanish Fork Sports Park
Heber Valley Elem
Price Fairground Sport Complex
Brackets: All Brackets

Girls 12U Premier Black
Date: 3/19,3/23,3/26,3/28,3/30,4/2,4/18,4/20,4/21,4/23,4/27,4/30,5/2,5/5,5/6,5/7,5/9,5/10,5/11,5/14,5/16
Venue: Osier
Plymouth Elem
Holdaway Park
Legacy Events Center
West Jordan Complex
Vae View
Willow Creek Park, Sandy
Ellison Park
Ponds Park
Spanish Fork Sports Park
Brackets: All Brackets

Girls 12U Premier Silver
Date: 3/19,3/24,3/26,3/30,4/12,4/15,4/16,4/18,4/20,4/22,4/23,4/25,4/27,4/30,5/3,5/4,5/5,5/7,5/9,5/10,5/11,5/14,5/16
Venue: American Fork Jr
Timberline Jr. High
Deerfield Elementary
Palisade
Angel Street Complex
Ponds Park
Spanish Fork Sports Park
Ellison Park
Spring Creek
Vae View
Brackets: All Brackets

Girls 12U Division 1
Date: 3/19,3/22,3/23,3/26,3/28,3/30,4/1,4/9,4/14,4/18,4/19,4/20,4/21,4/23,4/25,4/27,4/29,4/30,5/2,5/4,5/5,5/7,5/11,5/12,5/14,5/16,5/17,5/18,5/21
Venue: Deseret Peak Complex
Terra Linda ES
Mesquite Park
Butler M.S.
Willow Creek Park, Sandy
Vae View
Ellison Park
Park City Sports Complex
Buttercup Park
Willow Creek Park, Park City
Trailside Elementary
West Jordan Complex
Ponds Park
Umbria Estates
Brackets: All Brackets

Girls 12U Division 2
Date: 3/19,3/26,3/29,3/31,4/14,4/19,4/21,4/23,4/25,4/26,4/30,5/2,5/5,5/6,5/7,5/9,5/11,5/12,5/13,5/14,5/16,5/17,5/19,5/20,5/21,5/25,5/26
Venue: UAFC Soccer Complex
McGriff
Lakeside Sports Complex
Millcreek Jr High
Weber County Fairgrounds
Elk Ridge (N Logan)
Heber Valley Elem
RAC
Bonneville Jr. High
Legacy Events Center
Westpointe Park
Highland Park
Brackets: All Brackets

Girls 12U North A
Date: 3/23,3/31,4/9,4/14,4/20,4/21,4/23,4/28,4/30,5/3,5/5,5/7,5/9,5/11,5/14,5/16,5/20,5/21
Venue: Weber County Fairgrounds
Legacy Events Center
Millcreek Jr High
Grandview Park
Angel Street Complex
Cedar Ridge ES
Brackets: All Brackets

Girls 12U North B
Date: 3/24,3/26,3/31,4/5,4/8,4/9,4/11,4/15,4/16,4/19,4/22,4/23,4/27,4/28,4/29,4/30,5/5,5/6,5/7,5/11,5/13,5/14,5/16,5/17,5/18,5/19,5/21,5/23
Venue: Bountiful Jr. High
Weber County School District
Mount Lewis
Eden Park
Elk Ridge (N Logan)
Weber County Fairgrounds
Ellison Park
Kent Smith Park
Spring Creek
Vae View
Brackets: All Brackets

Girls 12U North C
Date: 3/19,3/26,3/28,4/9,4/11,4/15,4/18,4/19,4/22,4/23,4/25,4/26,4/30,5/2,5/3,5/6,5/7,5/9,5/13,5/14,5/16,5/18,5/20,5/21
Venue: Pioneer Park
Legacy Events Center
Millcreek Jr High
Weber County Fairgrounds
Cedar Ridge ES
Cub River Sports
Kent Smith Park
Angel Street Complex
Ellison Park
Brigham City Sports Complex
Vae View
Brackets: All Brackets

Girls 12U Metro A
Date: 3/19,3/23,3/26,3/27,3/28,4/2,4/9,4/14,4/26,4/30,5/2,5/3,5/7,5/10,5/14,5/17,5/19,5/21
Venue: Deseret Peak Complex
High Point Park
Canyonview Park
Terra Linda ES
Farnsworth Elementary
Hidden Village
Monarch Meadows Park
Brackets: All Brackets

Girls 12U Metro B
Date: 3/19,3/24,3/26,3/31,4/14,4/21,4/22,4/23,4/26,4/28,4/30,5/5,5/7,5/10,5/11,5/14,5/16,5/18,5/19,5/21
Venue: Buttercup Park
Bonneville Jr. High
Willow Creek Park, Sandy
Jordan Hills E.S.
Rowland Hall Steiner Complex
Trailside Elementary
Willow Creek Park, Park City
Brackets: All Brackets

Girls 12U Metro C
Date: 3/19,3/21,3/26,3/30,4/2,4/9,4/18,4/20,4/23,4/27,4/28,4/30,5/2,5/5,5/7,5/14,5/21,5/23
Venue: High Point Park
Terra Linda ES
Jordan Hills E.S.
Olympus Jr. High
Wardle Park
Butler M.S.
Galena Hills Park
Brackets: All Brackets

Girls 12U South A
Date: 3/19,3/23,3/25,3/26,3/30,4/2,4/14,4/21,4/23,4/27,4/29,4/30,5/7,5/12,5/14,5/16,5/21
Venue: American Fork Jr
Deerfield Elementary
Timberline Jr. High
Grandview Park (Provo)
Cory Wride MP
Spanish Fork Sports Park
Sunset View Park
Mesquite Park
Vernal middle school
Holdaway Park
Sertoma Park
Brackets: All Brackets

Girls 12U South B
Date: 3/19,3/26,3/28,4/2,4/9,4/14,4/19,4/23,4/26,4/30,5/2,5/3,5/5,5/7,5/14,5/21
Venue: Smooth Canyon
UAFC Soccer Complex
Vista Heights Jr. High
Centennial Park (south)
Lakeside Sports Complex
Heber Valley Elem
Vernal middle school
Union High School
Brackets: All Brackets

Girls 13U Premier 1
Date: 3/19,3/26,3/29,4/2,4/11,4/16,4/18,4/22,4/23,4/25,4/26,4/29,4/30,5/2,5/4,5/5,5/7,5/9,5/10,5/13,5/14,5/17,5/27
Venue: Osier
Ira Allen Field
Spence Eccles Complex
Legacy Events Center
Bonneville Jr. High
Angel Street Complex
RAC
Galena Hills Park
RSL Academy - Herriman
West Jordan Complex
Brackets: All Brackets

Girls 13U Premier 2
Date: 3/19,3/22,3/24,3/26,3/30,3/31,4/2,4/12,4/19,4/20,4/23,4/26,4/28,4/30,5/2,5/4,5/5,5/6,5/7,5/10,5/11,5/12,5/14,5/16,5/17,5/20,5/21
Venue: Brigham City Sports Complex
Palisade
Spence Eccles Complex
Osier
Legacy Events Center
Mueller Park
Lone Peak Park (sandy)
Blackhawk
Elk Ridge (N Logan)
Centennial Park (Perry)
Mills Park
Brackets: All Brackets

Girls 13U Division 1
Date: 3/19,3/24,3/25,3/26,3/28,3/30,4/11,4/14,4/15,4/18,4/21,4/23,4/25,4/26,4/28,4/30,5/2,5/3,5/7,5/9,5/10,5/11,5/14,5/17,5/18,5/19,5/21,5/25
Venue: Midvalley E.S.
Crescent MS
Roy West Park
Smooth Canyon
Lakeside Sports Complex
West Jordan Complex
Angel Street Complex
Mount Ogden Park
Rocky Mtn. Middle
Bellview Elem.
Ellison Park
Brackets: All Brackets

Girls 13U Division 2
Date: 3/19,3/23,3/30,3/31,4/11,4/13,4/14,4/16,4/19,4/20,4/21,4/27,4/28,4/30,5/2,5/4,5/5,5/7,5/9,5/11,5/12,5/13,5/14,5/16,5/18,5/21,5/24,5/25
Venue: American Fork Jr
UAFC Soccer Complex
Rose Creek Elementary
Germania park
Legacy Events Center
G Hillman Recreation Complex
Mills Park
Weber County Fairgrounds
Mueller Park
West Jordan Complex
Spanish Fork Sports Park
Park City Sports Complex
Legacy Elementary
Willow Creek Park, Park City
Murray Park
Brackets: All Brackets

Girls 13U Division 3
Date: 3/19,3/23,3/24,3/26,3/31,4/2,4/9,4/15,4/16,4/21,4/23,4/26,4/27,4/28,4/30,5/3,5/5,5/6,5/7,5/9,5/12,5/13,5/14,5/19,5/20,5/21,5/23
Venue: Highmark Charter School
UAFC Soccer Complex
Canyonview Park
Smooth Canyon
Lakeside Sports Complex
Marv Jensen
Oquirrh Shadow Park
Sertoma Park
Rowland Hall Steiner Complex
Angel Street Complex
Emma Russel
Park City Sports Complex
Willow Creek Park, Park City
Galena Hills Park
Mountain Ridge Jr High
Angel Street (Tournament)
Brackets: All Brackets

Girls 13U North A
Date: 4/1,4/11,4/19,4/23,4/26,4/30,5/3,5/6,5/7,5/10,5/12,5/14,5/16,5/17,5/19,5/21,5/23,5/24
Venue: Mills Park
Elk Ridge (N Logan)
Blackhawk
Cedar Ridge ES
Eden Park
Spring Creek
Brackets: All Brackets

Girls 13U North B
Date: 3/29,4/1,4/16,4/19,4/23,4/26,4/29,4/30,5/3,5/7,5/10,5/11,5/12,5/14,5/17,5/18,5/19,5/21,5/23,5/24,5/25
Venue: Legacy Events Center
Ellison Park
Bear River Middle School
Hyrum Soccer Complex
Emma Russel
Heritage Park (NIbley)
Brackets: All Brackets

Girls 13U North C
Date: 3/19,4/9,4/11,4/19,4/21,4/22,4/23,4/28,4/29,4/30,5/2,5/6,5/7,5/12,5/14,5/19,5/20,5/21,5/25
Venue: Weber County Fairgrounds
Mills Park
Mount Ogden Park
Spring Creek
Angel Street Complex
Cedar Ridge ES
Mueller Park
Brackets: All Brackets

Girls 13U Metro A
Date: 3/19,3/21,3/22,3/26,3/29,4/9,4/11,4/22,4/23,4/25,4/30,5/7,5/14,5/15,5/21,5/26
Venue: Butler M.S.
White City Bear Park
Crescent MS
Bellview Elem.
Midvalley E.S.
Westpointe Park
Brackets: All Brackets

Girls 13U Metro B
Date: 3/19,3/22,4/1,4/2,4/9,4/18,4/20,4/23,4/25,4/30,5/2,5/3,5/7,5/14,5/16,5/20,5/21,5/23
Venue: Bonneville Jr. High
Butler M.S.
Crescent MS
Oquirrh Shadow Park
Bellview Elem.
Canyonview Park
Brackets: All Brackets

Girls 13U South A
Date: 3/19,3/25,3/26,4/1,4/2,4/8,4/9,4/16,4/20,4/23,4/27,4/30,5/7,5/9,5/11,5/14,5/20,5/21,5/23
Venue: Aspen Elementary
Ephraim Middle School
Cory Wride MP
Vernal middle school
Rocky Mtn. Middle
G Hillman Recreation Complex
Spanish Fork Sports Park
Brackets: All Brackets

Girls 14U Premier 1
Date: 3/26,3/30,4/2,4/16,4/20,4/21,4/22,4/23,4/26,4/27,4/28,4/30,5/3,5/4,5/6,5/7,5/10,5/11,5/14,5/17
Venue: Bonneville Jr. High
Ira Allen Field
Spence Eccles Complex
Legacy Events Center
RAC
West Jordan Complex
RSL Academy - Herriman
Highland Park
Brackets: All Brackets

Girls 14U Premier 2
Date: 3/19,3/22,3/26,3/30,3/31,4/9,4/15,4/16,4/21,4/22,4/23,4/26,4/28,4/30,5/5,5/6,5/7,5/9,5/10,5/12,5/14,5/17
Venue: Palisade
St Josephs Catholic HS
American Fork Jr
Cedar Ridge ES
Deseret Peak Complex
RAC
RSL Academy - Herriman
Angel Street Complex
IHC Fields
West Jordan Complex
Ellison Park
Legacy Events Center
Brackets: All Brackets

Girls 14U Division 1
Date: 3/19,3/22,3/23,4/6,4/13,4/14,4/18,4/20,4/22,4/23,4/26,4/28,4/30,5/2,5/4,5/5,5/7,5/9,5/10,5/12,5/13,5/14,5/18,5/21,5/25
Venue: Butler M.S.
Falcon Park
Storm Mountain
Murray Park
UAFC Soccer Complex
Ellison Park
G Hillman Recreation Complex
Spence Eccles Complex
Mills Park
Oquirrh Shadow Park
Spanish Fork Sports Park
Monarch Meadows Park
Park City Sports Complex
Willow Creek Park, Park City
Ponds Park
Mueller Park
Brackets: All Brackets

Girls 14U Division 2
Date: 3/24,3/26,3/31,4/1,4/5,4/9,4/11,4/14,4/19,4/22,4/23,4/26,4/28,4/29,4/30,5/2,5/5,5/6,5/7,5/10,5/11,5/12,5/14,5/16,5/17,5/18,5/20,5/21,5/23
Venue: Brigham City Sports Complex
Legacy Elementary
Centennial Park (Perry)
Mapleton Elementary
Legacy Events Center
West Jordan Complex
Oquirrh Shadow Park
Highland Park
Bonneville Jr. High
Ponds Park
Angel Street Complex
Mills Park
Spanish Fork Sports Park
Brackets: All Brackets

Girls 14U Division 3
Date: 3/19,3/21,3/23,3/26,3/28,4/1,4/2,4/9,4/11,4/15,4/16,4/18,4/22,4/23,4/25,4/29,4/30,5/2,5/3,5/6,5/7,5/8,5/9,5/14,5/17,5/21
Venue: Bluffdale Park
Meadow Elementary
Ephraim Middle School
Mountain Ridge Jr High
RSL - North Logan
Emma Russel
Ira Allen Field
Rocky Mtn. Middle
Westpointe Park
Salem Soccer Complex
Barlow Park
Spanish Fork Sports Park
Green Canyon HS
Brackets: All Brackets

Girls 14U North A
Date: 3/19,3/24,3/26,4/2,4/11,4/14,4/15,4/22,4/23,4/30,5/5,5/7,5/10,5/12,5/14,5/18,5/20,5/21,5/23,5/24
Venue: Highmark Charter School
Watkins Park
RSL - North Logan
Angel Street Complex
Ellison Park
Hyrum Soccer Complex
Mills Park
Green Canyon HS
Brackets: All Brackets

Girls 14U North B
Date: 3/22,3/26,3/29,4/14,4/19,4/22,4/23,4/26,4/29,4/30,5/3,5/7,5/14,5/20,5/21,5/24
Venue: Roy West Park
Ellison Park
Blackhawk
River Heights Elementary
Angel Street Complex
Cedar Ridge ES
Brackets: All Brackets

Girls 14U North C
Date: 3/23,3/26,4/9,4/13,4/15,4/20,4/23,4/26,4/27,4/30,5/3,5/6,5/7,5/14,5/21
Venue: Roy West Park
Mount Ogden Park
Mills Park
Cub River Sports
Elk Ridge (N Logan)
Brackets: All Brackets

Girls 14U Metro A
Date: 3/19,3/25,3/26,3/28,4/14,4/16,4/18,4/22,4/23,4/25,4/29,4/30,5/3,5/5,5/6,5/7,5/10,5/12,5/13,5/14,5/16,5/20,5/21,5/25,5/26
Venue: Bonneville Jr. High
Storm Mountain
Deseret Peak Complex
Rowland Hall Steiner Complex
Park City Sports Complex
Highland Park
Willow Creek Park, Park City
Brackets: All Brackets

Girls 14U Metro B
Date: 3/19,3/21,3/26,4/2,4/9,4/14,4/16,4/23,4/25,4/28,4/30,5/2,5/7,5/9,5/13,5/14,5/18,5/21
Venue: Bellview Elem.
Bonneville Jr. High
Butler M.S.
Midvalley E.S.
Deseret Peak Complex
Oakley Rec Complex
Falcon Park
Crescent MS
Brackets: All Brackets

Girls 14U South A
Date: 3/19,3/26,3/28,3/29,3/30,4/2,4/11,4/12,4/18,4/19,4/22,4/23,4/26,4/30,5/2,5/6,5/7,5/13,5/14,5/16,5/17,5/21
Venue: Mountain Ridge Jr High
Vista Heights Jr. High
UAFC Soccer Complex
Lakeside Sports Complex
Salem Soccer Complex
Sertoma Park
Spanish Fork Sports Park
Price Fairground Sport Complex
Brackets: All Brackets

Girls 15U Premier 1
Date: 3/22,3/26,4/2,4/9,4/19,4/23,4/26,4/29,4/30,5/2,5/3,5/4,5/5,5/7,5/9,5/11,5/12,5/13,5/14,5/16,5/17
Venue: Falcon Park
Smooth Canyon
American Fork Jr
Bonneville Jr. High
West Jordan Complex
Angel Street Complex
White City Bear Park
Spring Creek
Legacy Elementary
RAC
Brackets: All Brackets

Girls 15U Premier 2
Date: 3/23,3/26,3/29,3/30,4/2,4/9,4/11,4/16,4/18,4/19,4/23,4/25,4/26,4/27,4/29,4/30,5/2,5/3,5/7,5/9,5/10,5/11,5/14
Venue: Smooth Canyon
RSL - North Logan
UAFC Soccer Complex
Falcon Park
Barlow Park
Green Canyon HS
Spanish Fork Sports Park
West Jordan Complex
Murray Park
Angel Street Complex
Ellison Park
G Hillman Recreation Complex
RSL Academy - Herriman
Fisher Park
Lone Peak Park (sandy)
Brackets: All Brackets

Girls 15U Division 1
Date: 3/19,3/24,3/26,3/31,4/9,4/16,4/21,4/23,4/25,4/26,4/27,4/28,4/30,5/5,5/7,5/9,5/10,5/11,5/12,5/14,5/16,5/17,5/19,5/20,5/21,5/24
Venue: Aspen Elementary
Bonneville Jr. High
RSL - North Logan
Ira Allen Field
Legacy Events Center
Weber County Fairgrounds
Ellison Park
Park City Sports Complex
West Jordan Complex
Highland Park
Lone Peak Park (highland)
Healey Park
Spanish Fork Sports Park
Green Canyon HS
Brackets: All Brackets

Girls 15U Division 2
Date: 3/19,3/24,3/26,3/31,4/2,4/9,4/11,4/14,4/20,4/23,4/25,4/26,4/28,4/30,5/2,5/4,5/7,5/11,5/14,5/16,5/20,5/21
Venue: Emma Russel
Mountain View (N. OGDEN)
Palisade
Vernal middle school
Butler M.S.
Uintah High School
Spanish Fork Sports Park
UAFC Soccer Complex
Ellison Park
Rocky Mtn. Middle
Falcon Park
Mills Park
G Hillman Recreation Complex
Weber County Fairgrounds
Brackets: All Brackets

Girls 15U Division 3
Date: 3/21,3/25,3/26,3/29,3/31,4/4,4/9,4/11,4/15,4/18,4/20,4/23,4/25,4/29,4/30,5/2,5/4,5/7,5/11,5/12,5/14,5/17,5/18,5/20,5/21,5/23,5/27
Venue: Smooth Canyon
American Fork Jr
Lakeside Sports Complex
Ellison Park
Oquirrh Shadow Park
Bear River Middle School
Marv Jensen
Rowland Hall Steiner Complex
Mills Park
West Jordan Complex
Galena Hills Park
Canyonview Park
Brackets: All Brackets

Girls 15U North A
Date: 3/22,3/23,3/25,3/26,3/28,3/31,4/9,4/15,4/19,4/20,4/23,4/26,4/27,4/30,5/3,5/7,5/10,5/11,5/13,5/14,5/16,5/21
Venue: Weber County Fairgrounds
Emma Russel
Centennial Park (Perry)
Elk Ridge (N Logan)
Highmark Charter School
Legacy Events Center
Brigham City Sports Complex
Mount Lewis
RSL - North Logan
Hyrum Soccer Complex
Green Canyon HS
Brackets: All Brackets

Girls 15U North B
Date: 3/19,3/26,3/30,4/13,4/15,4/18,4/21,4/23,4/26,4/28,4/30,5/2,5/4,5/7,5/11,5/12,5/14,5/16,5/21
Venue: Mountain View (N. OGDEN)
Roy West Park
Bear River Middle School
Spence Eccles Complex
Mueller Park
Angel Street Complex
Mills Park
Blackhawk
Eden Park
Elk Ridge (N Logan)
Ponds Park
Brackets: All Brackets

G15U Metro/South A
Date: 3/26,3/28,4/4,4/9,4/11,4/18,4/23,4/29,4/30,5/4,5/7,5/9,5/14,5/19,5/21
Venue: Falcon Park
Midvalley E.S.
Aspen Elementary
Crescent MS
Rocky Mtn. Middle
Westpointe Park
Brackets: All Brackets

G15U Metro/South B
Date: 3/19,3/28,4/2,4/5,4/11,4/20,4/23,4/27,4/30,5/6,5/7,5/10,5/14,5/17,5/18,5/21
Venue: Midvalley E.S.
Lakeside Sports Complex
England Acres
Sunnyside Park
Spanish Fork Sports Park
Westvale Elementary
Mountain Ridge Jr High
G Hillman Recreation Complex
Jordan Ridge Park
Brackets: All Brackets

Girls 16U Premier 1
Date: 3/22,3/26,3/28,4/2,4/11,4/13,4/14,4/20,4/23,4/25,4/26,4/27,4/28,4/29,4/30,5/2,5/3,5/4,5/7,5/11,5/12,5/14
Venue: Palisade
Falcon Park
Lone Peak Park (sandy)
Ellison Park
West Jordan Complex
RAC
RSL Academy - Herriman
Elk Ridge (N Logan)
Legacy Events Center
Brackets: All Brackets

Girls 16U Premier 2
Date: 3/21,3/26,3/30,3/31,4/11,4/15,4/17,4/18,4/23,4/25,4/26,4/28,4/30,5/3,5/4,5/7,5/10,5/13,5/14,5/16,5/17,5/18
Venue: UAFC Soccer Complex
St Josephs Catholic HS
Timberline Jr. High
Ellison Park
American Fork Jr
West Jordan Complex
Angel Street Complex
Roy West Park
Spring Creek
Jordan Ridge Park
Brackets: All Brackets

Girls 16U Division 1
Date: 3/19,3/26,4/9,4/13,4/14,4/20,4/21,4/23,4/26,4/27,4/30,5/2,5/4,5/5,5/7,5/9,5/12,5/13,5/14,5/16,5/17,5/21,5/24
Venue: American Fork Jr
Bonneville Jr. High
Roy West Park
Palisade
Galena Hills Park
Rocky Mtn. Middle
Falcon Park
Rose Creek Elementary
Ellison Park
Legacy Elementary
Angel Street Complex
Brackets: All Brackets

G16U Division 2
Date: 3/19,3/23,3/26,3/28,3/29,3/31,4/9,4/20,4/22,4/23,4/25,4/26,4/29,4/30,5/2,5/6,5/7,5/9,5/10,5/11,5/13,5/14,5/18,5/20,5/21,5/26
Venue: Falcon Park
Rose Creek Elementary
Butler M.S.
Legacy Events Center
Bellview Elem.
Ellison Park
Park City Sports Complex
Elk Ridge (N Logan)
Murray Park
American Fork Jr
Brackets: All Brackets

G16U Division 3
Date: 3/26,3/29,4/14,4/19,4/21,4/23,4/26,4/27,4/30,5/3,5/4,5/7,5/10,5/11,5/13,5/14,5/17,5/18,5/21,5/23,5/25
Venue: Midvalley E.S.
UAFC Soccer Complex
Westridge Elementary
Bonneville Jr. High
Palisade
Lakeside Sports Complex
Barlow Park
Galena Hills Park
Cedar Ridge ES
IHC Fields
Marv Jensen
Brackets: All Brackets

G16U North A
Date: 3/26,4/14,4/18,4/21,4/23,4/27,4/30,5/4,5/7,5/10,5/11,5/12,5/14,5/16,5/18,5/20,5/21,5/24,5/25
Venue: Mountain View (N. OGDEN)
Ellison Park
Angel Street Complex
Cedar Ridge ES
Roy West Park
Mount Ogden Park
Ponds Park
Brackets: All Brackets

G16U Metro/South A
Date: 3/23,3/26,3/29,3/30,4/1,4/2,4/5,4/16,4/21,4/23,4/27,4/28,4/29,4/30,5/4,5/7,5/9,5/10,5/11,5/14,5/18,5/21,5/23,5/24
Venue: Wardle Park
Monarch Meadows Park
Deseret Peak Complex
Midvalley E.S.
Westpointe Park
G Hillman Recreation Complex
Oquirrh Shadow Park
Price Fairground Sport Complex
Spanish Fork Sports Park
Brackets: All Brackets

G17U Premier 1
Date: 3/23,3/26,3/30,4/2,4/14,4/16,4/19,4/20,4/23,4/26,4/27,4/28,4/30,5/2,5/3,5/4,5/5,5/7,5/9,5/12,5/13,5/14,5/16
Venue: Palisade
Ira Allen Field
Legacy Events Center
West Jordan Complex
IHC Fields
RSL Academy - Herriman
Blackhawk
RAC
Brackets: All Brackets

G17U Premier 2
Date: 3/23,3/26,3/29,3/31,4/18,4/20,4/21,4/23,4/25,4/26,4/27,4/28,4/30,5/2,5/3,5/4,5/5,5/7,5/10,5/11,5/12,5/13,5/14,5/16,5/17,5/19
Venue: Lone Peak Park (sandy)
Mountain Ridge Jr High
Spence Eccles Complex
Mills Park
RAC
Angel Street Complex
Mountain View (N. OGDEN)
UAFC Soccer Complex
Legacy Events Center
Ponds Park
Weber County Fairgrounds
Smooth Canyon
West Jordan Complex
Brackets: All Brackets

G17U Division 1
Date: 3/22,3/26,3/29,4/1,4/9,4/11,4/14,4/19,4/20,4/23,4/25,4/26,4/28,4/30,5/2,5/3,5/4,5/5,5/7,5/9,5/10,5/11,5/14,5/16,5/17,5/19,5/21,5/24
Venue: Brigham City Sports Complex
Timberline Jr. High
American Fork Jr
Bonneville Jr. High
Legacy Elementary
Rose Creek Elementary
West Jordan Complex
Rowland Hall Steiner Complex
Lakeside Sports Complex
Spanish Fork Sports Park
G Hillman Recreation Complex
Fairmont Park
Brackets: All Brackets

G17U Division 2
Date: 3/21,3/28,4/2,4/4,4/11,4/18,4/20,4/22,4/25,4/26,4/30,5/2,5/3,5/4,5/7,5/9,5/12,5/13,5/14,5/16,5/18,5/20,5/21,5/25
Venue: Monarch Meadows Park
Mountain View (N. OGDEN)
Westvale Elementary
Mills Park
Canyonview Park
Bonneville Jr. High
Ellison Park
Angel Street Complex
Park City Sports Complex
Green Canyon HS
RSL - North Logan
Mueller Park
Brackets: All Brackets

G17U Division 3
Date: 3/19,3/24,3/26,3/30,4/11,4/16,4/20,4/23,4/27,4/30,5/4,5/5,5/6,5/7,5/9,5/14,5/16,5/17,5/18,5/21,5/26
Venue: UAFC Soccer Complex
Roy West Park
Galena Hills Park
Mills Park
Ellison Park
Marv Jensen
Kanesville Elementary School
Brackets: All Brackets

G17U Division 4
Date: 3/19,4/2,4/14,4/16,4/21,4/22,4/23,4/30,5/4,5/5,5/7,5/10,5/12,5/14,5/21
Venue: Pleasant Grove Jr. High
Aspen Elementary
Blackhawk
Oakley Rec Complex
G Hillman Recreation Complex
Brackets: All Brackets

G18U Premier 1
Date: 3/26,3/31,4/15,4/18,4/19,4/20,4/23,4/27,4/28,4/30,5/3,5/5,5/7,5/9,5/10,5/12,5/14,5/16
Venue: Roy West Park
Storm Mountain
Healey Park
Rowland Hall Steiner Complex
Spence Eccles Complex
Palisade
RAC
RSL Academy - Herriman
Blackhawk
Lone Peak Park (sandy)
UAFC Soccer Complex
West Jordan Complex
Falcon Park
Brackets: All Brackets

G18U Premier 2
Date: 3/19,3/26,3/29,4/9,4/13,4/18,4/21,4/23,4/25,4/27,4/30,5/2,5/3,5/6,5/7,5/9,5/10,5/11,5/14,5/16,5/18
Venue: RSL - North Logan
Lone Peak Park (sandy)
Bonneville Jr. High
Ponds Park
Blackhawk
UAFC Soccer Complex
Angel Street Complex
Ellison Park
Falcon Park
Highland Park
Brackets: All Brackets

G18U Division 1
Date: 3/19,3/26,3/28,4/2,4/4,4/9,4/11,4/18,4/21,4/23,4/25,4/29,4/30,5/2,5/7,5/9,5/12,5/14,5/16,5/17,5/18,5/19,5/21,5/23,5/24
Venue: Smooth Canyon
Monarch Meadows Park
Mountain Ridge Jr High
Lakeside Sports Complex
Rowland Hall Steiner Complex
Barlow Park
Spence Eccles Complex
Mills Park
West Jordan Complex
Canyonview Park
Park City Sports Complex
Oquirrh Shadow Park
Willow Creek Park, Park City
Legacy Events Center
Mueller Park
Brackets: All Brackets

G18U Division 2
Date: 3/19,3/26,3/31,4/9,4/11,4/19,4/21,4/23,4/25,4/28,4/30,5/2,5/6,5/7,5/9,5/13,5/14,5/17,5/18,5/19,5/21,5/24
Venue: Aspen Elementary
Weber County Fairgrounds
Deseret Peak Complex
Salem Jr. High
Murray Park
Mountain View (N. OGDEN)
Galena Hills Park
G Hillman Recreation Complex
Healey Park
Lone Peak Park (highland)
Brackets: All Brackets

G18U Division 3
Date: 3/19,3/26,4/2,4/9,4/23,4/26,4/27,4/30,5/5,5/6,5/7,5/13,5/14,5/18,5/21
Venue: Payson High School
Cory Wride MP
Deseret Peak Complex
Jordan Ridge Park
Monarch Meadows Park
Westpointe Park
Westvale Elementary
Union High School
Brackets: All Brackets

G19U Premier 1
Date: 3/23,3/24,3/26,3/29,4/9,4/13,4/16,4/18,4/20,4/22,4/23,4/25,4/26,4/27,4/29,4/30,5/4,5/7,5/9,5/10,5/11,5/14,5/16,5/17,5/20
Venue: Spence Eccles Complex
UAFC Soccer Complex
Palisade
Legacy Events Center
Ellison Park
RAC
Brackets: All Brackets

G19U Premier 2
Date: 3/23,3/26,3/29,4/2,4/8,4/13,4/14,4/19,4/20,4/23,4/26,4/27,4/28,4/30,5/3,5/4,5/5,5/7,5/9,5/10,5/11,5/14,5/16,5/17,5/20,5/21
Venue: UAFC Soccer Complex
Lone Peak Park (sandy)
Roy West Park
Ellison Park
Mills Park
Ponds Park
West Jordan Complex
Lakeside Sports Complex
RSL Academy - Herriman
Angel Street Complex
Murray Park
Brackets: All Brackets

G19U Division 1
Date: 3/19,3/29,4/1,4/8,4/9,4/11,4/18,4/20,4/22,4/23,4/25,4/26,4/28,4/29,4/30,5/6,5/7,5/9,5/11,5/12,5/13,5/14,5/17,5/20,5/21,5/23
Venue: Falcon Park
Vista Heights Jr. High
RSL - North Logan
Galena Hills Park
West Jordan Complex
Ellison Park
Spanish Fork Sports Park
Salem Soccer Complex
Angel Street Complex
Rocky Mtn. Middle
Storm Mountain
Mills Park
Lone Peak Park (sandy)
Ponds Park
Brackets: All Brackets