Venues
Shown below are the proposed venues for the tournament games.
Age Group Bracket
Boys Under 11 Premier
Date: 3/19,3/26,3/30,4/2,4/6,4/9,4/12,4/13,4/16,4/18,4/19,4/20,4/22,4/23,4/24,4/25,4/27,4/30,5/2,5/3,5/4,5/6,5/7,5/8,5/9,5/21
Venue: Canyonview Park
Vista Heights Jr. High
Monarch Meadows Park
Copperview ES
IHC Fields
Forza FC Soccer Complex
Heritage Park (NIbley)
Millennium Pk (Harrisville)
Bluffdale Park
Vae View
Ellison Tournament Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 D1
Date: 3/20,3/27,3/28,3/30,4/3,4/4,4/6,4/9,4/10,4/13,4/17,4/19,4/20,4/22,4/23,4/24,4/27,5/1,5/3,5/4,5/8,5/11,5/13,5/14,5/15,5/17,5/18,5/20,5/21,5/22
Venue: Copperview ES
Lehi Jr. School
Forza FC Soccer Complex
Southwood Park
Olympic Park
Westridge Elementary
Monarch Meadows Park
North Lake Park
Hyrum Soccer Complex
Mendon Square
Bluffdale Park
Wadman Soccer Complex
Midway Elementary
Highland Elementary
Hidden Village
Old Mill ES
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 D2 North
Date: 4/6,4/11,4/13,4/18,4/20,4/24,4/27,5/1,5/2,5/4,5/9,5/11,5/16,5/18,5/20,5/23
Venue: Eden Park
Holt ES
McCall Park
DO NOT USE - Angel Street Complex
Forza FC Soccer Complex
Kent Smith Park
Millennium Pk (Harrisville)
Barlow Park
Weber County School District
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 D2 Metro
Date: 4/6,4/9,4/11,4/12,4/13,4/15,4/17,4/18,4/20,4/25,4/27,4/29,5/1,5/2,5/4,5/6,5/9,5/10,5/11,5/13,5/14,5/16,5/18,5/21,5/22
Venue: Copperview ES
Olympus Jr. High
Rosewood Park
Bonneville Jr. High
Rosamond Elementary
James E Moss
Village Boulevard Park
Valley Jr. High
Valley JHS
Willow Creek Park, Park City
Trailside Elementary
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 D2 South
Date: 3/27,4/11,4/13,4/18,4/20,4/25,4/27,4/29,5/1,5/2,5/4,5/6,5/11,5/13,5/14,5/18,5/20
Venue: Spanish Fork Sports Park
Highland Elementary
Lakeside Sports Complex
Lehi Jr. School
Springville Community Park
IHC Fields
Vista Heights Jr. High
Windsor Park
Cemetery Field
Sertoma Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 D3 North
Date: 4/1,4/6,4/13,4/15,4/20,4/22,4/26,4/27,4/29,5/3,5/4,5/11,5/13,5/18,5/20,5/21
Venue: Forza FC Soccer Complex
Weber County School District
McCall Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 D3 Metro
Date: 4/6,4/8,4/11,4/13,4/15,4/16,4/20,4/22,4/24,4/25,4/27,4/29,5/4,5/6,5/8,5/11,5/13,5/18,5/20,5/22
Venue: Hillside Middle School
Valley JHS
Copperview ES
Olympus Jr. High
Riley Elem.
Village Boulevard Park
James E Moss
Southwood Park
ACYI
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 D3 South
Date: 3/26,4/6,4/13,4/15,4/20,4/22,4/27,5/4,5/6,5/11,5/18,5/20,5/23
Venue: Olympic Park
Vernal middle school
Lehi Jr. School
Westridge Elementary
Midway Elementary
Windsor Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 D4 Metro
Date: 4/6,4/12,4/13,4/19,4/20,4/26,4/27,5/3,5/4,5/8,5/10,5/11,5/17,5/18
Venue: Indian Hills ES
Rosamond Elementary
Bonneville Jr. High
Copperview ES
Southwood Park
Oakley Rec Complex
Bluffdale Park
Hillside Middle School
Eastmont Middle
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 Premier
Date: 3/20,3/27,4/3,4/6,4/8,4/9,4/10,4/13,4/15,4/17,4/19,4/20,4/22,4/24,4/27,4/29,4/30,5/1,5/4,5/8
Venue: Crescent MS
Rosecrest
Sertoma Park
Bountiful Jr. High
Monarch Meadows Park
Willow Creek Park, Sandy
Barnes Park
IHC Fields
Jordan Narrows (Taggart Pit)
Ellison Tournament Park
Vista Heights Jr. High
Olympic Park
West Lake High School
West Jordan Complex
Bluffdale Park
Storm Mountain
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 D1
Date: 3/23,3/26,4/2,4/6,4/9,4/12,4/13,4/16,4/20,4/23,4/25,4/26,4/27,4/30,5/4,5/6,5/7,5/9,5/11,5/16,5/17,5/18,5/23
Venue: JR Smith Elementary
11th Avenue Park
Bennion Jr. High
Bonneville Jr. High
Longview Elem
TBD
Weber County Fairgrounds
Bellview Elem.
Eden Park
Crescent MS
Roy West Park
Willow Creek Park, Sandy
Slaterville Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 D2
Date: 4/4,4/6,4/11,4/13,4/18,4/20,4/22,4/25,4/27,5/2,5/4,5/6,5/8,5/9,5/11,5/13,5/15,5/16,5/18,5/20,5/21,5/23
Venue: Vista Heights Jr. High
Barnes Park
Bluffdale Park
Cottonwood Elem.
Crescent MS
Ellison Tournament Park
North Lake Park
Springville Community Park
Bountiful Jr. High
Willow Creek Park, Sandy
Mueller Park
West Lake High School
Bellview Elem.
Ira Allen Field
Jordan Narrows (Taggart Pit)
Matt Knoop Memorial
Rosecrest
Trailside Park
West Jordan Complex
Monarch Meadows Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 D3
Date: 4/6,4/8,4/12,4/13,4/15,4/18,4/19,4/20,4/22,4/26,4/27,5/3,5/4,5/6,5/7,5/10,5/11,5/13,5/16,5/17,5/18,5/20,5/23
Venue: Willow Creek Park, Sandy
Canyon View Junior High
Healey Park
Sertoma Park
Utah School of Deaf & Blind
Mills Park
11th Avenue Park
Bennion Jr. High
Elk Ridge (N Logan)
Mueller Park
Sand Hill Park Field
Rose Park Elementary
Crescent MS
Bountiful Jr. High
Village Boulevard Park
Majestic Elementary (West Jordan)
Lakeside Sports Complex
Bellview Elem.
Falcon Ridge ES
SL Science Center
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 D4
Date: 4/5,4/12,4/13,4/19,4/20,4/23,4/24,4/25,4/26,4/27,4/30,5/1,5/3,5/4,5/6,5/10,5/11,5/17,5/18,5/20,5/21,5/24
Venue: Willow Creek Park, Sandy
American Fork Jr
Barnes Park
Bellview Elem.
Heritage Park (NIbley)
Longview Elem
Rosewood Park
Bonneville Jr. High
Mueller Park
North Lake Park
Crescent MS
Valley JHS
Grandview Park
Bountiful Jr. High
Olympic Park
Aspen Elementary
Valley Jr. High
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 D5
Date: 4/5,4/6,4/12,4/13,4/17,4/19,4/20,4/27,4/30,5/3,5/4,5/8,5/10,5/11,5/14,5/15,5/17,5/18
Venue: Sand Hill Park Field
Bellview Elem.
Jordan Narrows (Taggart Pit)
Majestic Elementary (West Jordan)
Monarch Meadows Park
Bountiful Jr. High
Roy West Park
Salem Loafer View Park
Willow Creek Park, Sandy
Grandview Elementary Provo
Bennion Jr. High
Mueller Park
Crescent MS
Olympic Park
Lehi High School
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 D6
Date: 4/8,4/11,4/13,4/15,4/17,4/18,4/20,4/22,4/23,4/27,4/29,5/4,5/6,5/9,5/11,5/13,5/14,5/16,5/18,5/20
Venue: American Fork Jr
Salem Loafer View Park
Art Dye
Barnes Park
Crescent MS
Elk Ridge (N Logan)
Springville Community Park
JR Smith Elementary
Roy West Park
Bellview Elem.
Ira Allen Field
Willow Creek Park, Sandy
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 Premier
Date: 3/18,3/19,4/2,4/6,4/9,4/11,4/13,4/16,4/20,4/23,4/27,4/30,5/2,5/4,5/7,5/8
Venue: Olympic Park
IHC Fields
Jordan Narrows (Taggart Pit)
Monarch Meadows Park
Highland Park
La Roca TBD
Rosecrest
Bellview Elem.
Bluffdale Park
Ellison Tournament Park
Crescent MS
Flat Iron Mesa Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 Premier 2
Date: 3/19,3/25,3/26,4/2,4/4,4/6,4/9,4/11,4/13,4/15,4/16,4/19,4/20,4/25,4/26,4/27,4/29,5/2,5/4,5/6,5/7,5/8,5/10,5/22
Venue: Flat Iron Mesa Park
Jordan Ridge Park
Bountiful Jr. High
West Lake High School
Storm Mountain
Bellview Elem.
Sertoma Park
Crescent MS
Legacy Events Center
Majestic Elementary (West Jordan)
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 D1
Date: 3/20,3/23,3/27,4/3,4/6,4/10,4/13,4/17,4/20,4/24,4/26,4/27,5/1,5/4,5/6,5/8,5/10,5/11,5/15,5/18,5/20,5/21,5/22,5/23
Venue: Flat Iron Mesa Park
Mount Ogden Park
Olympus Jr. High
Willow Pond
11th Avenue Park
Kennedy Jr High
Roy West Park
Barnes Park
American Fork Jr
Crescent MS
Heritage Park (NIbley)
Sunnyside Park
Utah School of Deaf & Blind
Rose Park Elementary
Mesquite Park
Ponds Park
Bellview Elem.
Grandview Park
White City Park
SL Science Center
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 D2
Date: 3/28,4/6,4/9,4/11,4/13,4/15,4/16,4/18,4/20,4/22,4/23,4/25,4/27,4/30,5/1,5/2,5/4,5/6,5/8,5/9,5/11,5/13,5/16,5/18,5/20,5/21
Venue: Salem Loafer View Park
Bennion Jr. High
Centennial Park (Perry)
Lehi High School
Legacy Prep Academy
IHC Fields
Jordan Ridge Park
Monarch Meadows Park
Springville Community Park
Ellison Tournament Park
Rosecrest
Falcon Ridge ES
Olympic Park
Ira Allen Field
Trailside Park
Park City Sports Complex
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 D3
Date: 4/6,4/8,4/13,4/15,4/18,4/20,4/22,4/27,4/29,5/2,5/3,5/4,5/6,5/7,5/9,5/10,5/11,5/13,5/14,5/18,5/20,5/21
Venue: South Field Park
Willow Creek Park, Sandy
Cedar Ridge ES
Olympic Park
Ellison Tournament Park
West Lake Jr. High
Willow Pond
Flat Iron Mesa Park
Falcon Park
Bellview Elem.
Lehi High School
Sertoma Park
Bountiful Jr. High
Mueller Park
Woodward (Woody)
Crescent MS
Sky View High School
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 D4
Date: 4/6,4/11,4/12,4/13,4/17,4/18,4/19,4/20,4/22,4/26,4/27,4/29,5/1,5/4,5/6,5/10,5/11,5/13,5/17,5/18,5/20,5/22,5/23
Venue: Deseret Peak Complex
New Wellsville Elementary
Roy West Park
Crescent MS
District 5 TBD
Ellison Tournament Park
Elk Ridge (N Logan)
Flat Iron Mesa Park
SL Science Center
Willow Creek Park, Sandy
Bonneville Jr. High
Thunder Ridge
Grandview Elementary Provo
Highland Park
James E Moss
Westridge Elementary
Bellview Elem.
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 D5
Date: 4/6,4/10,4/12,4/13,4/19,4/20,4/26,4/27,4/29,5/1,5/3,5/4,5/8,5/10,5/11,5/13,5/17,5/18,5/23
Venue: Jefferson Jr. High
Sunnyside Park
White City Park
Oquirrh Shadow Park
Ellison Tournament Park
Hyrum Soccer Complex
Lone Peak Park (highland)
Barnes Park
Village Boulevard Park
Art Dye
Flat Iron Mesa Park
Riley Elem.
Sand Hill Park Field
Valley JHS
Willow Creek Park, Sandy
Crescent MS
ACYI
11th Avenue Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 D6
Date: 4/4,4/6,4/10,4/11,4/13,4/15,4/16,4/18,4/20,4/23,4/25,4/27,5/2,5/4,5/9,5/11,5/14,5/16,5/18,5/21,5/31
Venue: Willow Creek Park, Sandy
Aspen Elementary
Vernal middle school
North Lake Park
Bountiful Jr. High
Crescent MS
Kent Smith Park
Barnes Park
Art Dye
Majestic Elementary
Spring Creek
American Fork Jr
Jordan Narrows (Taggart Pit)
Olympic Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 Premier
Date: 3/20,3/28,3/29,4/3,4/6,4/10,4/13,4/17,4/20,4/27,4/29,5/1,5/4,5/8,5/9,5/11,5/15,5/18,5/21
Venue: Monarch Meadows Park
Bellview Elem.
Utah School of Deaf & Blind
Rosecrest
Flat Iron Mesa Park
TBD - Carol
Bluffdale Park
Eastmont Middle
West Lake High School
Ellison Tournament Park
Aspen Elementary
Healey Park
Ponds Park
Olympic Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 Premier 2
Date: 3/27,3/28,4/3,4/6,4/11,4/13,4/15,4/20,4/27,4/29,5/2,5/4,5/8,5/11,5/15,5/18,5/22
Venue: IHC Fields
Mills Park
Sky View High School
Centerville Jr. High
Olympic Park
Roy West Park
Jordan Narrows (Taggart Pit)
Springville Community Park
Legacy Events Center
Lehi High School
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 D1
Date: 3/26,3/28,4/2,4/6,4/9,4/10,4/13,4/16,4/20,4/23,4/25,4/27,4/30,5/1,5/2,5/4,5/7,5/8,5/11,5/14,5/15,5/16,5/18,5/22
Venue: Willow Pond
Rocky Mtn Middle
Centennial Park (Perry)
Rosecrest
White City Park
Cedar Ridge ES
Mills Park
West Lake Jr. High
Bonneville Jr. High
Ellison Tournament Park
Rose Park Elementary
Falcon Park
Sunnyside Park
Highland Park
American Fork Jr
Woodward (Woody)
Healey Park
Lone Peak HS
Bluffdale Park
Monarch Meadows Park
Crescent MS
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 D2
Date: 4/4,4/5,4/6,4/11,4/12,4/13,4/17,4/18,4/19,4/20,4/22,4/25,4/27,4/29,5/1,5/2,5/3,5/4,5/7,5/9,5/10,5/11,5/13,5/15,5/16,5/17,5/18,5/20,5/23,5/25,5/28
Venue: Bellview Elem.
Falcon Park
IHC Fields
Mount Ogden Park
Community Park
Stansbury HS
Young Ward College Ward
Canyon View Junior High
Crescent MS
Lakeside Sports Complex
Woodward (Woody)
Flat Iron Mesa Park
Vernal middle school
Ellison Tournament Park
Layton High School
Not In Use
James E Moss
Utah School of Deaf & Blind
Weber County Fairgrounds
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 D3
Date: 3/25,4/5,4/10,4/12,4/13,4/17,4/19,4/20,4/22,4/24,4/26,4/27,4/29,5/2,5/3,5/4,5/6,5/10,5/11,5/13,5/14,5/16,5/17,5/18,5/21,5/22,5/30,6/4
Venue: 11th Avenue Park
Falcon Ridge ES
Rosecrest
Ellison Tournament Park
Flat Iron Mesa Park
North Lake Park
Rose Park Elementary
Grandview Elementary Provo
Jordan Narrows (Taggart Pit)
Spring Creek
Legacy Events Center
Olympic Park
Matt Knoop Memorial
Sunnyside Park
White City Park
Mueller Park
Park City Sports Complex
Trailside Park
West Jordan Complex
Woodward (Woody)
Falcon Park
Nibley Elementary State SCSL
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 D4
Date: 3/25,3/30,4/1,4/5,4/6,4/8,4/9,4/11,4/13,4/15,4/18,4/20,4/22,4/27,5/4,5/6,5/7,5/8,5/11,5/13,5/14,5/18,5/20,5/23
Venue: North Lake Park
Art Dye
Centennial Park (Perry)
Mount Ogden Park
Roy West Park
Grandview Park
Valley JHS
Highland Park
Mountain Ridge Jr High
American Fork Jr
Jordan Narrows (Taggart Pit)
Olympic Park
Bear River Middle School
Lehi High School
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 D5
Date: 4/5,4/6,4/10,4/12,4/13,4/18,4/19,4/20,4/26,4/27,4/29,5/2,5/3,5/4,5/10,5/11,5/17,5/18
Venue: American Fork Jr
Bennion Jr. High
Falcon Park
Aspen Elementary
Not In Use
Springville Community Park
Ellison Tournament Park
Legacy Prep Academy
Spring Creek
Bellview Elem.
Crescent MS
Ira Allen Field
Ponds Park
James E Moss
DO NOT USE - Angel Street Complex
White City Park
Flat Iron Mesa Park
Willow Creek Park, Sandy
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 D6
Date: 3/25,4/6,4/8,4/13,4/15,4/20,4/22,4/25,4/27,4/29,5/4,5/6,5/10,5/11,5/13,5/18,5/20
Venue: Salem Loafer View Park
Oquirrh Shadow Park
Barlow Park
Rocky Mtn Middle
Vernal middle school
Kent Smith Park
Rocky Mtn. Middle
New Hillman Field
Brackets: All Brackets

Boys Under 15 North
Date: 4/12,4/13,4/16,4/19,4/23,4/27,4/29,4/30,5/3,5/4,5/6,5/7,5/10,5/11,5/14,5/18
Venue: South Davis Jr. High
Cedar Ridge ES
Nibley Elementary State SCSL
Mills Park
Ponds Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 15 South
Date: 4/9,4/11,4/13,4/16,4/20,4/22,4/24,4/27,4/30,5/2,5/4,5/8,5/11,5/14,5/16,5/18,5/21,5/22,5/23
Venue: Kennedy Jr High
SL Science Center
Churchill Jr. High
District 5 TBD
Mesquite Park
Falcon Ridge ES
Lone Peak Park (highland)
District 4 TBD
Utah School of Deaf & Blind
Bellview Elem.
Storm Mountain
James E Moss
Eisenhower Jr. High
Eastmont Middle
Majestic Elementary (West Jordan)
White City Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 16 North
Date: 4/8,4/13,4/15,4/17,4/19,4/20,4/23,4/26,4/27,4/30,5/3,5/4,5/7,5/10,5/11,5/14,5/16,5/18,5/21,5/25
Venue: Roy West Park
Rosecrest
South Davis Jr. High
Willow Pond
Mills Park
Falcon Ridge ES
Eastmont Middle
Storm Mountain
Bluffdale Park
White City Park
Jordan Ridge Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 16 South
Date: 4/9,4/10,4/11,4/13,4/15,4/17,4/18,4/19,4/22,4/23,4/25,4/26,4/27,5/2,5/3,5/4,5/7,5/8,5/9,5/10,5/11,5/14,5/15,5/16,5/17,5/18,5/21,5/23,5/28
Venue: Art Dye
Canyon View Junior High
Salem Loafer View Park
New Hillman Field
Lone Peak HS
PG High
Timpview High School
American Fork Jr
TBD
Brackets: All Brackets

Boys Under 17
Date: 4/9,4/13,4/17,4/20,4/22,4/26,4/27,4/30,5/3,5/4,5/7,5/9,5/11,5/14,5/16,5/18,5/21,5/24,5/25,5/28,5/31
Venue: Lehi High School
James E Moss
Lone Peak HS
Mills Park
Aspen Elementary
PG High
Lone Peak Park (sandy)
TBD
Utah School of Deaf & Blind
Healey Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 18
Date: 4/9,4/13,4/16,4/20,4/22,4/23,4/27,4/30,5/4,5/7,5/11,5/14,5/15,5/18,5/21,5/24,5/25,5/28
Venue: Healey Park
Mills Park
Willow Pond
Canyon View Junior High
Bluffdale Park
Sunnyside Park
Lone Peak HS
Maple Mountain HS (F)
Rosecrest
Art Dye
Merit Academy Field
Lakeside Sports Complex
Monarch Meadows Park
11th Avenue Park
Rose Park Elementary
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 Premier
Date: 3/19,3/21,3/25,3/26,3/28,4/2,4/6,4/9,4/11,4/13,4/16,4/17,4/18,4/20,4/22,4/23,4/25,4/27,4/30,5/2,5/4,5/7,5/9,5/11,5/14
Venue: Bluffdale Park
Cemetery Field
Olympic Park
Copperview ES
Holt ES
Eastmont Middle
McCall Park
Uintah ES
Ellison Tournament Park
Sierra Bonita Park
Weber County Fairgrounds
Umbria Estates
Wadman Soccer Complex
Barlow Park
Springville Community Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 D1
Date: 3/27,3/28,4/3,4/4,4/6,4/9,4/10,4/11,4/13,4/16,4/17,4/18,4/20,4/23,4/24,4/27,4/30,5/1,5/2,5/3,5/4,5/8,5/9,5/11,5/13,5/14,5/15,5/16,5/18,5/20
Venue: Highland Elementary
Weber County Fairgrounds
Forza FC Soccer Complex
Country Crossing
Lehi Jr. School
Copperview ES
DO NOT USE - Angel Street Complex
Cemetery Field
Southwood Park
Hillside Middle School
Spanish Fork Sports Park
Hidden Village
Rosamond Elementary
Windsor Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 D2 North
Date: 4/6,4/11,4/13,4/18,4/20,4/25,4/27,5/2,5/4,5/6,5/11,5/14,5/16,5/18
Venue: McCall Park
Wadman Soccer Complex
Slaterville Park
Elk Ridge (N Logan)
Mendon Square
DO NOT USE - Angel Street Complex
Forza FC Soccer Complex
Hooper Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 D2 Metro
Date: 4/6,4/11,4/13,4/15,4/18,4/20,4/25,4/29,5/2,5/4,5/9,5/10,5/11,5/13,5/15,5/16,5/17,5/18
Venue: Bonneville Jr. High
Copperview ES
Village Boulevard Park
Uintah ES
Umbria Estates
Willow Creek Park, Park City
Trailside Elementary
Park City Sports Complex
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 D2 South
Date: 4/6,4/11,4/13,4/17,4/20,4/22,4/23,4/25,4/27,4/30,5/2,5/4,5/9,5/11,5/14,5/15,5/16,5/18
Venue: Highland Elementary
Cemetery Field
Lehi Jr. School
Cobblestone
Midway Elementary
Olympic Park
Forbes
North Lake Park
Windsor Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 D3 North
Date: 4/6,4/8,4/13,4/15,4/20,4/27,4/29,5/4,5/11,5/13,5/15,5/16,5/18,5/21
Venue: Eden Park
Weber County Fairgrounds
Kent Smith Park
DO NOT USE - Angel Street Complex
Ellison Tournament Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 D3 Metro
Date: 4/8,4/13,4/20,4/22,4/23,4/24,4/27,4/29,5/3,5/4,5/6,5/9,5/11,5/13,5/15,5/16,5/18,5/20,5/22,5/23
Venue: Deseret Peak Complex
Country Crossing
James E Moss
Rosamond Elementary
Southwood Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 Premier 1
Date: 3/20,3/23,3/25,3/26,3/27,4/3,4/6,4/10,4/13,4/15,4/17,4/18,4/20,4/22,4/24,4/26,4/27,4/29,5/1,5/2,5/3,5/4,5/6,5/8,5/9
Venue: Bellview Elem.
Bountiful Jr. High
Roy West Park
Willow Creek Park, Sandy
Bonneville Jr. High
Springville Community Park
Mueller Park
Timpanogos High School
Weber County Fairgrounds
Barnes Park
Jordan Narrows (Taggart Pit)
Crescent MS
Mills Park
Olympic Park
Ellison Tournament Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 D1
Date: 3/21,3/26,3/28,4/3,4/4,4/6,4/8,4/11,4/13,4/16,4/18,4/20,4/23,4/24,4/25,4/27,4/30,5/4,5/6,5/7,5/9,5/11,5/14,5/16,5/18
Venue: Vista Heights Jr. High
Jordan Ridge Park
Bountiful Jr. High
Eden Park
North Lake Park
Roy West Park
Bellview Elem.
Olympic Park
Crescent MS
Mount Ogden Park
Sand Hill Park Field
Cemetery Field
Majestic Elementary (West Jordan)
Village Boulevard Park
Jordan Narrows (Taggart Pit)
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 D2
Date: 4/2,4/6,4/9,4/11,4/13,4/15,4/17,4/20,4/23,4/24,4/25,4/27,4/30,5/1,5/3,5/4,5/7,5/8,5/9,5/11,5/14,5/15,5/18,5/20,5/21,5/22,5/23
Venue: 11th Avenue Park
Crescent MS
Majestic Elementary (West Jordan)
Weber County Fairgrounds
Bennion Jr. High
Bonneville Jr. High
Rose Park Elementary
Healey Park
Elk Ridge (N Logan)
Matt Knoop Memorial
Springville Community Park
Willow Creek Park, Sandy
Park City Sports Complex
Trailside Park
Ira Allen Field
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 D3
Date: 4/3,4/6,4/8,4/9,4/11,4/13,4/15,4/18,4/20,4/22,4/27,4/29,4/30,5/1,5/4,5/6,5/11,5/13,5/14,5/18,5/20
Venue: Oquirrh Shadow Park
Barnes Park
Green Acres/Orton Park
American Fork Jr
Bountiful Jr. High
South Field Park
Barlow Park
Ellison Tournament Park
JR Smith Elementary
Bellview Elem.
Sunnyside Park
11th Avenue Park
Willow Creek Park, Sandy
Aspen Elementary
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 D4
Date: 4/12,4/13,4/19,4/20,4/26,4/27,5/3,5/4,5/9,5/10,5/11,5/15,5/17,5/18,5/20
Venue: Kent Smith Park
Art Dye
Barnes Park
Healey Park
Rose Park Elementary
Bonneville Jr. High
Syracuse Jr. High
Spanish Fork Sports Park
Willow Creek Park, Sandy
James E Moss
Bellview Elem.
American Fork Jr
11th Avenue Park
Crescent MS
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 D5
Date: 4/12,4/13,4/17,4/19,4/20,4/26,4/27,5/3,5/4,5/10,5/11,5/17,5/18,5/23
Venue: Legacy Prep Academy
Salem Loafer View Park
Rosecrest
Centennial Park (Perry)
Bluffdale Park
Barlow Park
New Hillman Field
Monarch Meadows Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 Premier 1
Date: 3/19,3/20,3/27,4/2,4/4,4/6,4/9,4/10,4/13,4/16,4/18,4/20,4/23,4/25,4/27,4/29,5/2,5/4,5/7
Venue: Bluffdale Park
Sertoma Park
Grandview Elementary Provo
Flat Iron Mesa Park
Kent Smith Park
Crescent MS
White City Park
Ellison Tournament Park
Bellview Elem.
MorganHS
Woodward (Woody)
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 Premier 2
Date: 3/19,3/26,4/2,4/6,4/9,4/12,4/13,4/16,4/20,4/23,4/25,4/30,5/2,5/4,5/7,5/13,5/29
Venue: Bonneville Jr. High
Bountiful Jr. High
Roy West Park
Barnes Park
Mueller Park
Legacy Events Center
Elk Ridge (N Logan)
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 D1
Date: 3/20,3/21,3/25,3/27,3/28,4/3,4/10,4/13,4/15,4/17,4/20,4/22,4/23,4/24,4/27,5/1,5/4,5/6,5/7,5/11,5/13,5/15,5/18,5/20
Venue: 11th Avenue Park
Majestic Elementary
Cemetery Field
Bountiful Jr. High
Flat Iron Mesa Park
Springville Community Park
Rose Park Elementary
Barnes Park
Mueller Park
Bellview Elem.
White City Park
South Davis Jr. High
Aspen Elementary
Olympic Park
Ira Allen Field
Crescent MS
American Fork Jr
North Lake Park
Falcon Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 D2
Date: 4/4,4/8,4/9,4/11,4/13,4/15,4/16,4/17,4/18,4/20,4/22,4/23,4/24,4/25,4/27,4/29,4/30,5/2,5/4,5/9,5/11,5/13,5/14,5/16,5/17,5/18,5/21,5/23
Venue: Utah School of Deaf & Blind
Spanish Fork Sports Park
Vista Heights Jr. High
Flat Iron Mesa Park
Legacy Prep Academy
Murray Park Ice Rink
Mueller Park
South Field Park
Bellview Elem.
Lakeside Sports Complex
Mills Park
Olympus Jr. High
Crescent MS
Community Park
Ellison Tournament Park
James E Moss
River Heights Elementary
Willow Creek Park, Sandy
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 D3
Date: 4/1,4/6,4/8,4/10,4/11,4/13,4/15,4/20,4/22,4/24,4/27,4/29,5/2,5/4,5/6,5/8,5/10,5/11,5/13,5/18,5/20,5/24,5/25
Venue: Sand Hill Park Field
Bountiful Jr. High
Grandview Park
Olympic Park
Cub River Sports
Heritage Park (NIbley)
Majestic Elementary (West Jordan)
Pioneer Park
Monarch Meadows Park
Ellison Tournament Park
Jordan Narrows (Taggart Pit)
Rosecrest
Matt Knoop Memorial
Mueller Park
Park City Sports Complex
Trailside Park
Spring Creek
Cedar Ridge ES
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 D4
Date: 4/5,4/12,4/13,4/19,4/20,4/22,4/26,4/27,5/3,5/4,5/10,5/11,5/17,5/18,5/20,5/23,5/25
Venue: TBD
Barnes Park
Cemetery Field
Centennial Park (Perry)
Healey Park
Jordan Narrows (Taggart Pit)
Murray Park Ice Rink
Barlow Park
Bonneville Jr. High
Willow Creek Park, Sandy
Bellview Elem.
Weber County Fairgrounds
Community Park
Cottonwood Elem.
Bingham Park
Flat Iron Mesa Park
North Lake Park
Mueller Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 D5 North
Date: 4/6,4/10,4/12,4/13,4/16,4/19,4/20,4/23,4/24,4/26,4/27,5/1,5/3,5/4,5/8,5/10,5/11,5/13,5/15,5/17,5/18,5/20,5/21,5/22,5/24
Venue: Slaterville Park
SL Science Center
Mueller Park
Not In Use
Ellison Tournament Park
James E Moss
11th Avenue Park
Hyrum Soccer Complex
South Davis Jr. High
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 D5 South
Date: 4/5,4/6,4/12,4/13,4/18,4/19,4/20,4/26,4/27,5/3,5/4,5/9,5/10,5/11,5/14,5/17,5/18
Venue: Crescent MS
Majestic Elementary (West Jordan)
Art Dye
North Lake Park
South Field Park
Willow Creek Park, Sandy
Bellview Elem.
Jordan Narrows (Taggart Pit)
Olympic Park
Galena Hills Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 Premier 1
Date: 3/20,3/25,3/27,4/3,4/6,4/8,4/10,4/13,4/17,4/19,4/20,4/23,4/24,4/27,4/29,5/1,5/3,5/4,5/6,5/8,5/14
Venue: Cemetery Field
Olympic Park
Timpanogos High School
Bonneville Jr. High
Ponds Park
Legacy Events Center
Millcreek Jr High
Ellison Tournament Park
Highland Park
Jordan Narrows (Taggart Pit)
Woodward (Woody)
Lehi High School
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 Premier 2
Date: 3/20,4/6,4/10,4/11,4/13,4/15,4/17,4/18,4/20,4/22,4/23,4/24,4/27,5/1,5/4,5/8,5/16,5/18
Venue: Cemetery Field
Monarch Meadows Park
Roy West Park
11th Avenue Park
Spring Creek
Sunnyside Park
Springville Community Park
Rose Park Elementary
Bluffdale Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 D1
Date: 3/19,3/26,4/2,4/6,4/9,4/12,4/13,4/16,4/20,4/22,4/23,4/26,4/27,4/30,5/3,5/4,5/6,5/7,5/8,5/9,5/11,5/14,5/16,5/18,5/20,5/21,5/24
Venue: Falcon Park
Sertoma Park
White City Park
Pioneer Park
Ponds Park
Aspen Elementary
Cub River Sports
Ellison Tournament Park
Olympic Park
Weber County Fairgrounds
DO NOT USE - Angel Street Complex
Woodward (Woody)
Bellview Elem.
Park City Sports Complex
Park City High School
Crescent MS
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 D2
Date: 3/21,3/23,4/6,4/9,4/10,4/11,4/13,4/17,4/18,4/20,4/24,4/25,4/27,4/30,5/2,5/4,5/7,5/8,5/9,5/11,5/15,5/16,5/18,5/20,5/21,5/22,5/23
Venue: Bonneville Jr. High
Vernal middle school
Utah School of Deaf & Blind
Weber County Fairgrounds
Mills Park
Bellview Elem.
DO NOT USE - Angel Street Complex
Galena Hills Park
Cemetery Field
Falcon Ridge ES
Salem Loafer View Park
South Davis Jr. High
Highland Park
Flat Iron Mesa Park
North Lake Park
Ponds Park
Majestic Elementary (West Jordan)
Crescent MS
Olympic Park
James E Moss
Jordan Narrows (Taggart Pit)
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 D3
Date: 3/27,4/1,4/6,4/8,4/10,4/12,4/13,4/15,4/18,4/20,4/22,4/27,4/29,5/4,5/6,5/9,5/10,5/11,5/13,5/14,5/17,5/18,5/20,5/21,5/22
Venue: Galena Hills Park
Flat Iron Mesa Park
Rosecrest
Willow Pond
Falcon Park
North Lake Park
Deseret Peak Complex
Olympic Park
South Field Park
Aspen Elementary
James E Moss
Nibley Elementary State SCSL
Majestic Elementary (West Jordan)
TBD
Springville Community Park
Bluffdale Park
Jordan Narrows (Taggart Pit)
JR Smith Elementary
Monarch Meadows Park
Ira Allen Field
White City Park
SL Science Center
Utah School of Deaf & Blind
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 D4
Date: 3/21,4/5,4/12,4/13,4/19,4/20,4/22,4/26,4/27,4/29,5/1,5/3,5/4,5/7,5/8,5/9,5/10,5/11,5/17,5/18,5/20,5/23,5/24,5/31
Venue: Olympic Park
Canyon View Junior High
Mesquite Park
Village Boulevard Park
American Fork Jr
Lakeside Sports Complex
North Lake Park
Ponds Park
Roy West Park
Aspen Elementary
Sertoma Park
Sandridge (Roy-Upper)
Salem Loafer View Park
Bennion Jr. High
South Davis Jr. High
Legacy Events Center
Stansbury HS
DO NOT USE - Angel Street Complex
New Hillman Field
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 D5
Date: 4/5,4/6,4/12,4/13,4/19,4/20,4/26,4/27,5/3,5/4,5/10,5/11,5/18
Venue: North Lake Park
James E Moss
Smooth Canyon
Bellview Elem.
Olympic Park
Willow Creek Park, Sandy
Healey Park
Jordan Narrows (Taggart Pit)
West Jordan Complex
Brackets: All Brackets

Girls Under 15 Premier 1
Date: 3/19,3/28,4/2,4/6,4/13,4/16,4/20,4/22,4/23,4/25,4/27,4/30,5/4,5/6,5/7,5/9,5/13
Venue: Bellview Elem.
Community Park
Falcon Park
Weber County Fairgrounds
Ellison Tournament Park
Highland Middle School
Lone Peak Park (sandy)
Roy West Park
Mound Fort Middle School
Woodward (Woody)
Brackets: All Brackets

Girls Under 15 Premier 2
Date: 3/19,3/23,3/26,4/3,4/9,4/10,4/13,4/16,4/17,4/18,4/20,4/22,4/24,4/27,5/1,5/4,5/6,5/7,5/11,5/13,5/23
Venue: Cemetery Field
Not In Use
Mills Park
Legacy Events Center
Rosecrest
Aspen Elementary
Blackhawk Park
Monarch Meadows Park
Smooth Canyon
Healey Park
Smooth Canyon(delete)
Brackets: All Brackets

Girls Under 15 D1
Date: 3/20,3/21,3/26,3/27,4/1,4/3,4/6,4/10,4/13,4/17,4/18,4/19,4/20,4/22,4/23,4/24,4/25,4/27,4/29,5/1,5/2,5/4,5/6,5/8,5/9,5/11,5/15,5/18
Venue: North Lake Park
Salem Loafer View Park
Springville Community Park
Storm Mountain
South Davis Jr. High
Eastmont Middle
Bellview Elem.
Ellison Tournament Park
Falcon Park
Highland Park
Bonneville Jr. High
Cemetery Field
Rose Park Elementary
Roy West Park
New Hillman Field
Olympic Park
Ira Allen Field
Woodward (Woody)
Lone Peak Park (sandy)
Lehi High School
Brackets: All Brackets

Girls Under 15 D2
Date: 4/6,4/10,4/11,4/13,4/18,4/20,4/24,4/25,4/26,4/27,5/2,5/3,5/4,5/9,5/11,5/13,5/14,5/15,5/16,5/17,5/18,5/20,5/21,5/23
Venue: Rosecrest
Stansbury HS
Utah School of Deaf & Blind
Grandview Park
American Fork Jr
Willow Pond
South Davis Jr. High
Park City Sports Complex
Ellison Tournament Park
Village Boulevard Park
Jordan Ridge Park
Monarch Meadows Park
Legacy Events Center
SL Science Center
Churchill Jr. High
James E Moss
Brackets: All Brackets

Girls Under 15 D3
Date: 4/6,4/8,4/10,4/13,4/15,4/17,4/19,4/20,4/22,4/24,4/27,4/29,4/30,5/4,5/6,5/7,5/8,5/11,5/13,5/16,5/18,5/20,5/21,5/23,6/1
Venue: Bellview Elem.
James E Moss
Grandview Elementary Provo
Sandridge (Roy-Upper)
Galena Hills Park
Highland Park
Hyrum Soccer Complex
Rose Park Elementary
Cedar Ridge ES
Falcon Park
Majestic Elementary (West Jordan)
Utah School of Deaf & Blind
Park City Sports Complex
Sertoma Park
Old Mill Park
11th Avenue Park
Trailside Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 15 D4
Date: 4/5,4/6,4/12,4/13,4/19,4/20,4/22,4/26,4/27,5/3,5/4,5/9,5/11,5/20
Venue: Kennedy Jr High
Olympic Park
Canyon View Junior High
Aspen Elementary
DO NOT USE - Angel Street Complex
Ira Allen Field
American Fork Jr
Lehi High School
Springville Community Park
Healey Park
Jordan Narrows (Taggart Pit)
Ponds Park
Smooth Canyon
Brackets: All Brackets

Girls Under 16 Premier 1
Date: 3/25,3/27,3/29,4/10,4/13,4/16,4/17,4/20,4/24,4/25,4/27,4/29,5/1,5/4,5/7,5/9
Venue: Lone Peak Park (sandy)
Mills Park
Falcon Park
Sertoma Park
Centerville Jr. High
IHC Fields
Ellison Tournament Park
White City Park
Storm Mountain
Woodward (Woody)
Bellview Elem.
Eastmont Middle
Brackets: All Brackets

Girls Under 16 Premier 2
Date: 3/20,4/9,4/10,4/13,4/15,4/17,4/20,4/22,4/24,4/27,5/1,5/4,5/7,5/8
Venue: Bonneville Jr. High
Timpanogos High School
Willow Pond
Springville Community Park
Storm Mountain
Cedar Ridge ES
Eastmont Middle
Cemetery Field
Brackets: All Brackets

Girls Under 16 D1
Date: 3/19,3/20,3/21,3/23,3/26,4/2,4/10,4/11,4/13,4/15,4/16,4/17,4/18,4/20,4/23,4/27,4/29,4/30,5/1,5/2,5/4,5/6,5/7,5/9,5/11,5/13,5/14,5/18,5/20,5/21,5/23,5/29,6/1
Venue: Utah School of Deaf & Blind
Canyon View Junior High
Eastmont Middle
North Lake Park
Storm Mountain
Lakeside Sports Complex
Mount Ogden Park
Roy West Park
Grandview Park
Jordan Ridge Park
Lehi High School
Park City Sports Complex
Sunnyside Park
White City Park
SL Science Center
Rose Park Elementary
Falcon Ridge ES
Sky View High School
Jordan Narrows (Taggart Pit)
Brackets: All Brackets

Girls Under 16 D2
Date: 3/25,4/11,4/12,4/13,4/15,4/16,4/18,4/20,4/22,4/24,4/25,4/27,4/29,5/2,5/4,5/7,5/9,5/10,5/11,5/14,5/16,5/18,5/20,5/21,5/22
Venue: Bonneville Jr. High
JR Smith Elementary
South Davis Jr. High
Deseret Peak Complex
Mount Ogden Park
Woodward (Woody)
Salem Loafer View Park
Ellison Tournament Park
Utah School of Deaf & Blind
Ponds Park
SL Science Center
Aspen Elementary
DO NOT USE - Angel Street Complex
American Fork Jr
TBD
Grandview Park
James E Moss
Angel Street (Tournament)
Brackets: All Brackets

Girls Under 16 D3
Date: 4/1,4/6,4/13,4/15,4/20,4/22,4/23,4/25,4/27,4/29,5/2,5/3,5/4,5/6,5/9,5/11,5/13,5/14,5/18,5/20,5/21
Venue: Hooper Park
Barlow Park
Bennion Jr. High
Legacy Events Center
Willow Pond
Legacy Prep Academy
North Lake Park
Bluffdale Park
Lehi High School
Sertoma Park
Rosecrest
Monarch Meadows Park
Salem Loafer View Park
Mills Park
New Hillman Field
Jordan Narrows (Taggart Pit)
Brackets: All Brackets

Girls Under 17 Premier 1
Date: 3/21,3/28,4/2,4/6,4/10,4/11,4/13,4/15,4/18,4/20,4/22,4/23,4/24,4/25,4/27,4/30,5/2,5/4,5/7
Venue: Lone Peak Park (sandy)
Legacy Events Center
Rosecrest
Canyonview Park
Sky View High School
Ellison Tournament Park
White City Park
Hyrum Soccer Complex
Millcreek Jr High
Monarch Meadows Park
Bluffdale Park
Timpview High School
Cedar Ridge ES
Eastmont Middle
Brackets: All Brackets

Girls Under 17 Premier 2
Date: 3/19,4/2,4/6,4/9,4/13,4/16,4/18,4/20,4/23,4/25,4/27,4/30,5/2,5/4,5/7,5/8,5/13,5/21
Venue: Cemetery Field
Jordan Ridge Park
Lehi High School
Roy West Park
Weber County Fairgrounds
Bluffdale Park
Falcon Ridge ES
Rosecrest
Monarch Meadows Park
Jordan Narrows (Taggart Pit)
Brackets: All Brackets

Girls Under 17 D1
Date: 3/20,3/21,3/27,4/3,4/9,4/10,4/13,4/16,4/17,4/20,4/24,4/25,4/26,4/27,4/29,4/30,5/1,5/2,5/3,5/4,5/6,5/7,5/8,5/11,5/16,5/17,5/18,5/21,5/22,5/28,5/29,6/1
Venue: Mills Park
Willow Pond
IHC Fields
Olympic Park
Lone Peak Park (sandy)
Bellview Elem.
DO NOT USE - Angel Street Complex
Murray Park
North Lake Park
Woodward Park
Ellison Tournament Park
Jordan Narrows (Taggart Pit)
Ponds Park
Kaysville JHS
American Fork Jr
Aspen Elementary
Utah School of Deaf & Blind
Storm Mountain
Eastmont Middle
Angel Street (Tournament)
Brackets: All Brackets

Girls Under 17 D2
Date: 4/4,4/6,4/11,4/13,4/17,4/20,4/24,4/25,4/27,5/1,5/2,5/4,5/6,5/9,5/11,5/13,5/15,5/16,5/18,5/20,5/23
Venue: Majestic Elementary (West Jordan)
Deseret Peak Complex
Salem Loafer View Park
Weber County Fairgrounds
Rocky Mtn Middle
Pioneer Park
Ellison Tournament Park
Rocky Mtn. Middle
Olympic Park
Centennial Park (Perry)
Aspen Elementary
Brackets: All Brackets

Girls Under 18 Premier 1
Date: 3/20,3/23,3/27,4/8,4/13,4/15,4/17,4/20,4/22,4/24,4/25,4/26,4/27,4/30,5/1,5/2,5/3,5/4,5/6,5/8
Venue: Eastmont Middle
Legacy Events Center
Mills Park
Bellview Elem.
IHC Fields
Centerville Jr. High
Ellison Tournament Park
Lone Peak Park (sandy)
Woodward (Woody)
North Lake Park
Olympic Park
Aspen Elementary
Brackets: All Brackets

Girls Under 18 Premier 2
Date: 3/20,3/23,3/27,4/6,4/10,4/15,4/17,4/20,4/22,4/23,4/24,4/25,4/27,4/29,5/1,5/4,5/6,5/8,5/11,5/14,5/15
Venue: Centerville Jr. High
Utah School of Deaf & Blind
TBD
Salem Loafer View Park
Storm Mountain
Eastmont Middle
Weber County Fairgrounds
New Hillman Field
Lone Peak Park (sandy)
SL Science Center
Legacy Events Center
James E Moss
Brackets: All Brackets

Girls Under 18 D1
Date: 3/19,3/23,3/25,3/26,4/6,4/10,4/13,4/15,4/16,4/17,4/18,4/20,4/22,4/23,4/27,4/29,4/30,5/2,5/4,5/7,5/8,5/9,5/10,5/11,5/13,5/14,5/15,5/18,5/20,5/21,5/22
Venue: Murray Park Ice Rink
Sertoma Park
Mills Park
Cemetery Field
Rosecrest
Legacy Events Center
Monarch Meadows Park
Blackhawk Park
Eastmont Middle
Matt Knoop Memorial
Storm Mountain
West Jordan Complex
Falcon Park
Park City Sports Complex
Trailside Park
Brackets: All Brackets







Affinity Sports Copyright 2018, Affinity Sports Inc, All Rights Reserved.
Terms of Use and Privacy Policy are applicable to this site.