Venues
Shown below are the proposed venues for the tournament games.
Age Group Bracket
Boys Under 9
Date: 3/26,3/29,4/2,4/5,4/9,4/16,4/19,4/21,4/23,4/26,4/30
Venue: Hindley Park
Mitchell Hollow
Nebo Learning Ctr
Spencer Field
Westridge Elementary
Smooth Canyon
Deerfield
Mount Loafer
Brackets: All Brackets

Boys Under 10
Date: 3/26,3/30,3/31,4/6,4/7,4/9,4/20,4/21,4/22,4/23,4/26,4/27,4/28,4/30
Venue: Mitchell Hollow
Smooth Canyon
Westridge Elementary
Lakeside Sports Complex
Mapleton Elementary
Mount Loafer
Deerfield
Brackets: All Brackets

Boys Under 11
Date: 3/26,3/30,3/31,4/2,4/6,4/7,4/9,4/13,4/16,4/20,4/21,4/23,4/27,4/28,4/30
Venue: Hindley Park
Deerfield
Lakeside Sports Complex
Mount Loafer
Westridge Elementary
Smooth Canyon
Mesquite Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 12
Date: 3/26,3/29,3/30,4/2,4/5,4/6,4/9,4/19,4/23,4/26,4/27,4/28,4/30
Venue: American Fork Jr
Aspen Elementary
Grandview Park (Provo)
Mesquite Park
Salem Loafer View Park
Art Dye
Lakeside Sports Complex
Orchard Hills Complex
Mapleton Elementary
Westridge Elementary
Spanish Fork High School
Brackets: All Brackets

Boys Under 13
Date: 3/26,3/31,4/1,4/2,4/5,4/7,4/9,4/19,4/20,4/21,4/23,4/26,4/27,4/28,4/29,4/30
Venue: Smooth Canyon
Westridge Elementary
Art Dye
Aspen Elementary
Lakeside Sports Complex
Salem Loafer View Park
Grandview Park (Provo)
Mesquite Park
Spanish Fork High School
Brackets: All Brackets

Boys Under 14
Date: 3/26,3/30,3/31,4/6,4/20,4/23,4/27,4/30
Venue: Lakeside Sports Complex
Orchard Hills Complex
Brackets: All Brackets

Girls Under 9
Date: 3/26,3/29,3/30,4/5,4/9,4/19,4/21,4/23,4/26,4/27,4/28,4/30
Venue: Hindley Park
Lakeside Sports Complex
Mount Loafer
Mapleton Elementary
Mitchell Hollow
Brackets: All Brackets

Girls Under 10
Date: 3/26,3/29,3/31,4/1,4/2,4/5,4/7,4/9,4/19,4/21,4/23,4/26,4/28,4/30
Venue: Hindley Park
Nebo Learning Ctr
Smooth Canyon
Spanish Oaks Elementary
Lakeside Sports Complex
Deerfield
Forbes
Mitchell Hollow
Mount Loafer
Brackets: All Brackets

Girls Under 11
Date: 3/26,3/30,3/31,4/1,4/6,4/7,4/9,4/20,4/21,4/22,4/23,4/26,4/27,4/30
Venue: Westridge Elementary
Hindley Park
Lakeside Sports Complex
Smooth Canyon
Mitchell Hollow
Brackets: All Brackets

Girls Under 12
Date: 3/26,3/29,3/30,4/2,4/5,4/6,4/7,4/9,4/16,4/19,4/20,4/23,4/26,4/27,4/28,4/30
Venue: American Fork Jr
Aspen Elementary
Holdaway Park
Mesquite Park
Lakeside Sports Complex
Spanish Fork High School
Vista Heights Jr. High
Walden Field
Brackets: All Brackets

Girls Under 13
Date: 3/26,3/30,3/31,4/2,4/6,4/9,4/16,4/20,4/22,4/23,4/27,4/30
Venue: American Fork Jr
Aspen Elementary
Holdaway Park
Mesquite Park
Smooth Canyon
Westlake High School
Art Dye
Lakeside Sports Complex
Brackets: All Brackets

Girls Under 14
Date: 3/26,3/30,4/1,4/2,4/6,4/9,4/19,4/20,4/23,4/26,4/27,4/30
Venue: Grandview Park (Provo)
Mapleton Elementary
Westlake High School
American Fork Jr
Salem Loafer View Park
Sertoma Park
Art Dye
Spanish Fork High School
Aspen Elementary
Westridge Elementary
Brackets: All Brackets

High School Boy
Date: 4/20,4/22,4/23,4/27,4/30,5/2,5/4,5/7,5/11,5/13,5/14,5/16,5/18
Venue: PG High
Timpview High School
Lone Peak HS
Salem Hills High School
Salem Loafer View Park
Brackets: All Brackets