Venues
Shown below are the proposed venues for the tournament games.
Age Group Bracket
Boys 11U Division 1
Date:
Venue: Blackridge Elementary
DATC
Hidden Village
Holdaway Park
Legacy Events Center
Longview Elem
Riverside Elem WJ
Southwood Park
West Jordan Complex
Brackets: All Brackets

Boys 11U North A
Date:
Venue: DATC
Ellison Park
Legacy Events Center
Mount Lewis
Spring Creek
Brackets: All Brackets

Boys 11U North B
Date:
Venue: Barlow Park
DATC
Ellison Park
Legacy Events Center
McCall Park
Mount Lewis
Brackets: All Brackets

Boys 11U North C
Date:
Venue: Barlow Park
Constitution Park
DATC
Ellison Park
McCall Park
McGriff
Brackets: All Brackets

Boys 11U Metro A
Date:
Venue: Columbia Elementary (westj)
Kearns Jr. High
Kennedy Jr High
Monarch Meadows Park
Rowland Hall Steiner Complex
Trailside Elementary
Willow Creek Park, Park City
Willow Creek Park, Sandy
Brackets: All Brackets

Boys 11U North D
Date:
Venue: Constitution Park
DATC
Ellison Park
Legacy Events Center
McGriff
Brackets: All Brackets

Boys 11U Metro B
Date:
Venue: Blackridge Elementary
Butler M.S.
Buttercup Park
West Jordan Complex
Willow Creek Park, Sandy
Brackets: All Brackets

Boys 11U Metro C
Date:
Venue: 11th Avenue Park
Buttercup Park
East Sandy Elementary
Jackling E.S.
Monarch Meadows Park
Riverside Elem WJ
Village Boulevard Park
Willow Creek Park, Sandy
Brackets: All Brackets

Boys 11U Metro D
Date:
Venue: Butler M.S.
Buttercup Park
Glendale MS
Longview Elem
Southwood Park
Taylorsville E.S.
Umbria Estates
Willow Creek Park, Sandy
Brackets: All Brackets

Boys 11U Metro E
Date:
Venue: Columbia Elementary (westj)
Monarch Meadows Park
Trailside Elementary
Umbria Estates
Willow Creek Park, Park City
Brackets: All Brackets

Boys 11U South A
Date:
Venue: Centennial Park (south)
Deerfield Elementary
Heber Valley Elem
Lakeside Sports Complex
Mountain Ridge Jr High
Veterans Memorial Fields
Brackets: All Brackets

Boys 11U South B
Date:
Venue: Centennial Park (south)
Deerfield Elementary
Lehi Jr. School
Salem Soccer Complex
Veterans Memorial Fields
Brackets: All Brackets

Boys 11U South C
Date:
Venue: Centennial Park (south)
Lehi Jr. School
Price Fairground Sport Complex
Veterans Memorial Fields
Brackets: All Brackets

Boys 12U Division 1
Date:
Venue: DATC
Glendale MS
Heber Valley Elem
Hooper Park
Lakeside Sports Complex
Legacy Events Center
McCall Park
Mount Lewis
Veterans Memorial Fields
Whedon Farm Regional Park
Brackets: All Brackets

Boys 12U Division 2
Date:
Venue: Blackridge Elementary
Buttercup Park
Cedar Ridge ES
Deerfield Elementary
Hidden Village
Kennedy Jr High
Legacy Events Center
Southwood Park
Willow Creek Park, Sandy
Brackets: All Brackets

Boys 12U North A
Date:
Venue: DATC
Ellison Park
McCall Park
McGriff
Brackets: All Brackets

Boys 12U North B
Date:
Venue: Barlow Park
DATC
Ellison Park
Hyrum Soccer Complex
Mount Lewis
Pioneer Park
Brackets: All Brackets

Boys 12U North C
Date:
Venue: Alice C Harris
Cedar Ridge ES
DATC
Ellison Park
Mount Lewis
Pioneer Park
Brackets: All Brackets

Boys 12U North D
Date:
Venue: Alice C Harris
DATC
Ellison Park
McCall Park
Mount Lewis
Brackets: All Brackets

Boys 12U Metro A
Date:
Venue: Blackridge Elementary
Butler M.S.
Buttercup Park
Glendale MS
Monarch Meadows Park
Riverside Elem WJ
Trailside Elementary
West Jordan Complex
Willow Creek Park, Park City
Willow Creek Park, Sandy
Brackets: All Brackets

Boys 12U Metro B
Date:
Venue: 11th Avenue Park
Buttercup Park
Longview Elem
Monarch Meadows Park
Southwood Park
Umbria Estates
Village Boulevard Park
Willow Creek Park, Sandy
Brackets: All Brackets

Boys 12U Metro C
Date:
Venue: Butler M.S.
Buttercup Park
Columbia Elementary (westj)
Park City Sports Complex
Riverside Elem WJ
Willow Creek Park, Sandy
Brackets: All Brackets

Boys 12U Metro D
Date:
Venue: 11th Avenue Park
Butler M.S.
Monarch Meadows Park
Spring Lane Elementary
Trailside Elementary
Village Boulevard Park
Willow Creek Park, Park City
Brackets: All Brackets

Boys 12U Metro E
Date:
Venue: Buttercup Park
East Sandy Elementary
Olympus Jr. High
TBD
Willow Creek Park, Sandy
Brackets: All Brackets

Boys 12U South A
Date:
Venue: Aspen Elementary
Centennial Park (south)
Deerfield Elementary
Holdaway Park
Mountain Ridge Jr High
Snow College Complex
Timberline Jr. High
Brackets: All Brackets

Boys 12U South B
Date:
Venue: Aspen Elementary
Deerfield Elementary
Franklin Soccer Field
Lakeside Sports Complex
Lehi Jr. School
Mountain Ridge Jr High
Salem Soccer Complex
Brackets: All Brackets

Boys 12U South C
Date:
Venue: Centennial Park (south)
Deerfield Elementary
Heber Valley Elem
Lehi Jr. School
Salem Soccer Complex
Timberline Jr. High
Veterans Memorial Fields
Brackets: All Brackets

Boys 13U Division 1
Date:
Venue: Bonneville Jr. High
Monarch Meadows Park
Mountain View (N. OGDEN)
Rocky Mtn. Middle
Roy West Park
Spanish Fork Sports Park
West Jordan Complex
White City Bear Park
Willow Pond
Brackets: All Brackets

Boys 13U Division 2
Date:
Venue: Bonneville Jr. High
Butler M.S.
Crescent MS
Kearns Jr. High
Legacy Events Center
SL Science Center
Brackets: All Brackets

Boys 13U Division 3
Date:
Venue: Barlow Park
Barnes Park
Crescent MS
Ellison Park
Grandview Park (Provo)
Mountain View (N. OGDEN)
Olympus Jr. High
Oquirrh Elementary
Wasatch Jr. High
West Jordan Complex
Brackets: All Brackets

Boys 13U North A
Date:
Venue: Barnes Park
Blackhawk
Ellison Park
Heritage Park (NIbley)
Mills Park
Mount Lewis
Mueller Park
Spence Eccles Complex
Brackets: All Brackets

Boys 13U North B
Date:
Venue: Mills Park
Mount Ogden Park
Mueller Park
Roy West Park
Brackets: All Brackets

Boys 13U North C
Date:
Venue: Barlow Park
Barnes Park
Bear River Middle School
Brigham City Sports Complex
Kent Smith Park
Mueller Park
Brackets: All Brackets

Boys 13U Metro A
Date:
Venue: Bluffdale Park
Galena Hills Park
Jackling E.S.
Oquirrh Elementary
Park City Sports Complex
Riverside Elem WJ
Sand Hill Park Field
Summit Academy HS
Union MS
West Jordan Complex
Brackets: All Brackets

Boys 13U Metro B
Date:
Venue: 11th Avenue Park
Crescent MS
Jordan Ridge Park
Monarch Meadows Park
Oquirrh Shadow Park
Park City Sports Complex
Riverside Elem WJ
Rosamond Elementary
White City Bear Park
Brackets: All Brackets

Boys 13U Metro C
Date:
Venue: Bonneville Jr. High
Butler M.S.
Monarch Meadows Park
Oakley Rec Complex
Olympus Jr. High
Oquirrh Shadow Park
Sand Hill Park Field
Union MS
Wasatch Jr. High
Willow Pond
Brackets: All Brackets

Boys 13U South A
Date:
Venue: Aspen Elementary
Franklin Soccer Field
G Hillman Recreation Complex
Healey Park
Lakeside Sports Complex
Price Fairground Sport Complex
Timberline Jr. High
Vernal middle school
Brackets: All Brackets

Boys 13U South B
Date:
Venue: G Hillman Recreation Complex
IHC Fields
Meadow Elementary
Olympic Park
Rocky Mtn. Middle
Brackets: All Brackets

Boys 13U South C
Date:
Venue: Lakeside Sports Complex
Nolen Park (Eagle Mountain)
Olympic Park
Rocky Mtn. Middle
Spanish Fork Sports Park
Vista Heights Jr. High
Brackets: All Brackets

Boys 14U Division 1
Date:
Venue: Bennion Jr. High
Crescent MS
Elk Ridge (N Logan)
Ellison Park
Rocky Mtn. Middle
Smooth Canyon
Spanish Fork Sports Park
TBD
Brackets: All Brackets

Boys 14U Division 2
Date:
Venue: Bonneville Jr. High
IHC Fields
Murray Park Ice Rink
Park City Sports Complex
Roy West Park
SL Science Center
Spanish Fork Sports Park
West Jordan Complex
White City Bear Park
Willow Pond
Brackets: All Brackets

Boys 14U Division 3
Date:
Venue: Barlow Park
Bonneville Jr. High
Ellison Park
Franklin Soccer Field
Galena Hills Park
Highland High School
Kearns Jr. High
Legacy Events Center
Monarch Meadows Park
Oquirrh Shadow Park
Roy West Park
West Jordan Complex
West Lake Jr. High
Brackets: All Brackets

Boys 14U North A
Date:
Venue: Angel Street Complex
Barlow Park
Brigham City Sports Complex
Ellison Park
Mueller Park
Roy West Park
Brackets: All Brackets

Boys 14U North B
Date:
Venue: Bear River Middle School
Ellison Park
Kent Smith Park
Mueller Park
Roy West Park
Spence Eccles Complex
Brackets: All Brackets

Boys 14U North C
Date:
Venue: Angel Street Complex
Blackhawk
Ellison Park
Mills Park
Mueller Park
Ponds Park
Roy West Park
Brackets: All Brackets

Boys 14U Metro A
Date:
Venue: Bluffdale Park
Butler M.S.
Kearns Jr. High
Monarch Meadows Park
Olympus Jr. High
Oquirrh Shadow Park
Riverside Elem WJ
SL Science Center
Wasatch Jr. High
West Lake Jr. High
Brackets: All Brackets

Boys 14U Metro B
Date:
Venue: Bennion Jr. High
Bonneville Jr. High
Galena Hills Park
Granite Park Jr. High
Highland High School
Jordan Ridge Park
Murray Park Ice Rink
Oquirrh Elementary
Park City Sports Complex
Union MS
West Jordan Complex
Willow Pond
Brackets: All Brackets

Boys 14U Metro C
Date:
Venue: Bluffdale Park
Hunter Park
Jordan Ridge Park
Sand Hill Park Field
SL Science Center
Storm Mountain
TBD
Brackets: All Brackets

Boys 14U South A
Date:
Venue: Aspen Elementary
G Hillman Recreation Complex
Healey Park
Lakeside Sports Complex
Nolen Park (Eagle Mountain)
Olympic Park
Smooth Canyon
Brackets: All Brackets

Boys 14U South B
Date:
Venue: Franklin Soccer Field
Healey Park
IHC Fields
Lakeside Sports Complex
Meadow Elementary
Olympic Park
Smooth Canyon
Spanish Fork Sports Park
Vernal middle school
Brackets: All Brackets

Boys 14U South C
Date:
Venue: G Hillman Recreation Complex
Grandview Park (Provo)
Olympic Park
Rocky Mtn. Middle
Spanish Fork Sports Park
Brackets: All Brackets

Boys 15U Division 1
Date:
Venue: Bonneville Jr. High
Centerville Jr. High
Elk Ridge (N Logan)
Kearns Jr. High
Mills Park
North Star Elementary
Riverside Elem WJ
Roy West Park
Sand Hill Park Field
Vista Heights Jr. High
West Lake Jr. High
Brackets: All Brackets

Boys 15U Division 2
Date:
Venue: Angel Street Complex
Aspen Elementary
Legacy Events Center
Olympus Jr. High
Park City Sports Complex
Rocky Mtn. Middle
Rosamond Elementary
Roy West Park
Spanish Fork Sports Park
Timberline Jr. High
Wasatch Jr. High
Brackets: All Brackets

Boys 15U Division 3
Date:
Venue: Barlow Park
Butler M.S.
Elk Ridge (N Logan)
Falcon Park
IHC Fields
Lakeside Sports Complex
Meadow Elementary
Spence Eccles Complex
Brackets: All Brackets

Boys 15U North A
Date:
Venue: Blackhawk
Centennial Park (Perry)
Ellison Park
Mills Park
Mueller Park
Ponds Park
Roy West Park
Spence Eccles Complex
Brackets: All Brackets

Boys 15U North B
Date:
Venue: Angel Street Complex
Barlow Park
Ellison Park
Kent Smith Park
Mills Park
Mueller Park
Ponds Park
Young Ward College Ward
Brackets: All Brackets

Boys 15U North C
Date:
Venue: Blackhawk
Brigham City Sports Complex
Cub River Sports
Kent Smith Park
Mills Park
Mueller Park
Roy West Park
Brackets: All Brackets

Boys 15U Metro A
Date:
Venue: Bennion Jr. High
Kearns Jr. High
Monarch Meadows Park
North Star Elementary
Oquirrh Shadow Park
Sand Hill Park Field
Union MS
West Jordan Complex
White City Bear Park
Brackets: All Brackets

Boys 15U Metro B
Date:
Venue: Bennion Jr. High
Bonneville Jr. High
Butler M.S.
Galena Hills Park
Highland High School
Jordan Ridge Park
Monroe Elem.
West Jordan Complex
Willow Pond
Brackets: All Brackets

Boys 15U Metro C
Date:
Venue: Butler M.S.
Monarch Meadows Park
Oakley Rec Complex
Oquirrh Shadow Park
Union MS
Brackets: All Brackets

Boys 15U South A
Date:
Venue: Aspen Elementary
G Hillman Recreation Complex
Lakeside Sports Complex
Meadow Elementary
Olympic Park
Spanish Fork Sports Park
Vista Heights Jr. High
Brackets: All Brackets

Boys 15U South B
Date:
Venue: Lakeside Sports Complex
Olympic Park
Price Fairground Sport Complex
Rocky Mtn. Middle
Spanish Fork Sports Park
Brackets: All Brackets

Boys 16U North Provisionals
Date:
Venue: Angel Street Complex
Barlow Park
Ellison Park
Mills Park
Ponds Park
Roy West Park
Spence Eccles Complex
Brackets: All Brackets

Boys 16U M/S Provisionals
Date:
Venue: Aspen Elementary
Eastmont Middle
Monarch Meadows Park
Oquirrh Shadow Park
Park City Sports Complex
Brackets: All Brackets

Boys 17U North Provisionals
Date:
Venue: Angel Street Complex
Barlow Park
Ellison Park
Healey Park
Legacy Events Center
Mills Park
Mount Lewis
Ponds Park
Roy West Park
Brackets: All Brackets

Boys 17U M/S Provisionals
Date:
Venue: Eastmont Middle
Galena Hills Park
Jefferson Jr. High
Monarch Meadows Park
North Star Elementary
Oquirrh Shadow Park
Rosecrest
Skye Park
Summit Academy HS
Timberline Jr. High
Westlake High School
Brackets: All Brackets

Boys 18/19U North Provisionals
Date:
Venue: Angel Street Complex
Canyonview Park
Galena Hills Park
Mills Park
Oquirrh Shadow Park
Ponds Park
Summit Academy HS
TBD
Union MS
Willow Pond
Brackets: All Brackets

Boys 18/19U M/S Provisionals
Date:
Venue: Aspen Elementary
Eastmont Middle
Galena Hills Park
Lakeside Sports Complex
Rosecrest
Smooth Canyon
Spence Eccles Complex
Summit Academy HS
Brackets: All Brackets

Girls 11U Division 1
Date:
Venue: Bluffdale Park
Butler M.S.
Buttercup Park
Cedar Ridge ES
DATC
McCall Park
Salem Soccer Complex
Veterans Memorial Fields
Willow Creek Park, Sandy
Brackets: All Brackets

Girls 11U North A
Date:
Venue: Constitution Park
Ellison Park
Legacy Events Center
McGriff
Mendon Square
White Park(sunset)
Brackets: All Brackets

Girls 11U North B
Date:
Venue: Barlow Park
Cedar Ridge ES
DATC
Ellison Park
Brackets: All Brackets

Girls 11U Metro A
Date:
Venue: Bluffdale Park
Buttercup Park
Hidden Village
Longview Elem
Monarch Meadows Park
Southwood Park
Trailside Elementary
Willow Creek Park, Park City
Willow Creek Park, Sandy
Brackets: All Brackets

Girls 11U Metro B
Date:
Venue: Buttercup Park
Hidden Village
Longview Elem
Southwood Park
TBD
Trailside Elementary
Village Boulevard Park
Willow Creek Park, Park City
Willow Creek Park, Sandy
Brackets: All Brackets

Girls 11U South A
Date:
Venue: Deerfield Elementary
Price Fairground Sport Complex
Vernal middle school
Brackets: All Brackets

Girls 12U Division 1
Date:
Venue: Bluffdale Park
Deerfield Elementary
Lakeside Sports Complex
Legacy Events Center
Lehi Jr. School
McGriff
Willow Creek Park, Sandy
Brackets: All Brackets

Girls 12U Division 2
Date:
Venue: Barlow Park
East Sandy Elementary
Ellison Park
Heber Valley Elem
Hidden Village
Longview Elem
McCall Park
McGriff
Mountain Ridge Jr High
Southwood Park
Veterans Memorial Fields
Brackets: All Brackets

Girls 12U North A
Date:
Venue: DATC
Ellison Park
Hooper Park
McCall Park
White Park(sunset)
Brackets: All Brackets

Girls 12U North B
Date:
Venue: Ellison Park
Legacy Events Center
Mendon Square
White Park(sunset)
Brackets: All Brackets

Girls 12U North C
Date:
Venue: Eden Park
Ellison Park
McCall Park
Brackets: All Brackets

Girls 12U Metro A
Date:
Venue: Butler M.S.
Monarch Meadows Park
Trailside Elementary
Umbria Estates
Village Boulevard Park
Willow Creek Park, Park City
Willow Creek Park, Sandy
Brackets: All Brackets

Girls 12U Metro B
Date:
Venue: Butler M.S.
Columbia Elementary (westj)
Glendale MS
Trailside Elementary
Village Boulevard Park
Willow Creek Park, Park City
Brackets: All Brackets

Girls 12U South A
Date:
Venue: Deerfield Elementary
Heber Valley Elem
Lehi Jr. School
Salem Soccer Complex
Vernal middle school
Veterans Memorial Fields
Brackets: All Brackets

Girls 12U South B
Date:
Venue: Heber Valley Elem
Snow College Complex
Vernal middle school
Veterans Memorial Fields
Brackets: All Brackets

Girls 13U Division 1
Date:
Venue: Crescent MS
Ellison Park
Legacy Events Center
Roy West Park
Sertoma Park
Timberline Jr. High
Brackets: All Brackets

Girls 13U Division 2
Date:
Venue: Angel Street Complex
Bluffdale Park
Butler M.S.
Ellison Park
Galena Hills Park
Kent Smith Park
Legacy Events Center
Palisade
Park City Sports Complex
Summit Academy HS
Union MS
Brackets: All Brackets

Girls 13U Division 3
Date:
Venue: Blackhawk
Bonneville Jr. High
Crescent MS
Healey Park
Lakeside Sports Complex
Murray Park Ice Rink
Olympic Park
Union MS
Vista Heights Jr. High
Brackets: All Brackets

Girls 13U North A
Date:
Venue: Barlow Park
Blackhawk
Holt ES
Legacy Events Center
Mills Park
Mount Lewis
Mueller Park
Roy West Park
Uintah Elementary
Brackets: All Brackets

Girls 13U North B
Date:
Venue: Angel Street Complex
Centennial Park (Perry)
Ellison Park
Mills Park
Brackets: All Brackets

Girls 13U Metro A
Date:
Venue: Crescent MS
Galena Hills Park
Jordan Ridge Park
Rosamond Elementary
Summit Academy HS
Union MS
West Jordan Complex
Brackets: All Brackets

Girls 13U Metro B
Date:
Venue: Bonneville Jr. High
Park City Sports Complex
SL Science Center
TBD
Union MS
Brackets: All Brackets

Girls 13U South A
Date:
Venue: Aspen Elementary
G Hillman Recreation Complex
Meadow Elementary
Mesquite Park
Spanish Fork Sports Park
Timp MS (heber)
Vernal middle school
Brackets: All Brackets

Girls 14U Division 1
Date:
Venue: Angel Street Complex
Bonneville Jr. High
Centerville Jr. High
Crescent MS
Ellison Park
Legacy Events Center
Mills Park
Mountain View (N. OGDEN)
Ponds Park
Storm Mountain
Timberline Jr. High
Brackets: All Brackets

Girls 14U Division 2
Date:
Venue: Bluffdale Park
Brigham City Sports Complex
Ellison Park
Jordan Ridge Park
Kent Smith Park
Lakeside Sports Complex
Mills Park
Mueller Park
Murray Park Ice Rink
Spanish Fork Sports Park
Willow Pond
Brackets: All Brackets

Girls 14U Division 3
Date:
Venue: Crescent MS
Cub River Sports
Galena Hills Park
Mount Ogden Park
Mountain View (N. OGDEN)
Roy West Park
Salem Loafer View Park
Spence Eccles Complex
Storm Mountain
Summit Academy HS
Timp MS (heber)
Brackets: All Brackets

Girls 14U Division 4
Date:
Venue: Bluffdale Park
Bonneville Jr. High
Deseret Peak Complex
Ellison Park
Roy West Park
Union MS
Vista Heights Jr. High
Brackets: All Brackets

Girls 14U North
Date:
Venue: Blackhawk
Brigham City Sports Complex
Butler M.S.
Deseret Peak Complex
Holt ES
Union MS
Brackets: All Brackets

Girls 14U South
Date:
Venue: Aspen Elementary
Ephraim Middle School
Lakeside Sports Complex
Meadow Elementary
Olympic Park
Price Fairground Sport Complex
Rocky Mtn. Middle
Spanish Fork Sports Park
Brackets: All Brackets

Girls 15U Division 1
Date:
Venue: Angel Street Complex
Blackhawk
Centerville Jr. High
Mills Park
Murray Park
Olympic Park
Park City Sports Complex
Ponds Park
Spence Eccles Complex
West Jordan Complex
Brackets: All Brackets

Girls 15U Division 2
Date:
Venue: Bonneville Jr. High
Butler M.S.
Elk Ridge (N Logan)
Ellison Park
Falcon Park
Smooth Canyon
West Jordan Complex
White City Bear Park
Young Ward College Ward
Brackets: All Brackets

Girls 15U Division 3
Date:
Venue: Aspen Elementary
Ellison Park
Galena Hills Park
Highland High School
Lakeside Sports Complex
Meadow Elementary
Mountain View (N. OGDEN)
Spanish Fork Sports Park
Summit Academy HS
Sunnyside Park
Timp MS (heber)
Brackets: All Brackets

Girls 15U North A
Date:
Venue: Angel Street Complex
Centennial Park (Perry)
Kent Smith Park
Legacy Events Center
Mills Park
Roy West Park
Spence Eccles Complex
Young Ward College Ward
Brackets: All Brackets

Girls 15U North B
Date:
Venue: Angel Street Complex
Bear River Middle School
Ponds Park
Roy West Park
Uintah Elementary
Brackets: All Brackets

Girls 15U M/S A
Date:
Venue: Galena Hills Park
Jordan Ridge Park
Monarch Meadows Park
Olympic Park
Park City Sports Complex
Rocky Mtn. Middle
Summit Academy HS
Union MS
Vernal middle school
Brackets: All Brackets

Girls 15U M/S B
Date:
Venue: Bonneville Jr. High
Monarch Meadows Park
Murray Park
North Star Elementary
Oquirrh Shadow Park
Sand Hill Park Field
Sertoma Park
Spanish Fork Sports Park
Union MS
Vernal middle school
Vista Heights Jr. High
Brackets: All Brackets

Girls 16U Division 1
Date:
Venue: Angel Street Complex
Blackhawk
Eden Park
Ellison Park
Jordan Ridge Park
Ponds Park
Roy West Park
Sand Hill Park Field
Spence Eccles Complex
Brackets: All Brackets

Girls 16U Division 2
Date:
Venue: Angel Street Complex
Blackhawk
Ellison Park
Lakeside Sports Complex
Lone Peak Park (sandy)
Mesquite Park
Olympic Park
Ponds Park
Rosamond Elementary
Sand Hill Park Field
Brackets: All Brackets

Girls 16U Division 3
Date:
Venue: Aspen Elementary
Bonneville Jr. High
Jordan Ridge Park
Mills Park
Roy West Park
Timp MS (heber)
Vista Heights Jr. High
Brackets: All Brackets

Girls 16U Division 4
Date:
Venue: Angel Street Complex
Aspen Elementary
Blackhawk
Galena Hills Park
Mills Park
Monarch Meadows Park
Oquirrh Shadow Park
Ponds Park
Rosamond Elementary
Sand Hill Park Field
Summit Academy HS
Brackets: All Brackets

Girls 16U North A
Date:
Venue: Barlow Park
Blackhawk
Cub River Sports
Mills Park
Brackets: All Brackets

Girls 16U M/S A
Date:
Venue: Bonneville Jr. High
Franklin Soccer Field
Highland Park
Jordan Ridge Park
Murray Park
Nolen Park (Eagle Mountain)
Spanish Fork Sports Park
Brackets: All Brackets

Girls 17U Division 1
Date:
Venue: Angel Street Complex
Elk Ridge (N Logan)
Ellison Park
Galena Hills Park
Lakeside Sports Complex
Lone Peak Park (sandy)
Monarch Meadows Park
Oquirrh Shadow Park
Park City Sports Complex
Ponds Park
Summit Academy HS
Brackets: All Brackets

Girls 17U Division 2
Date:
Venue: Centennial Park (Perry)
Jordan Ridge Park
Mills Park
Olympic Park
Roy West Park
Spanish Fork Sports Park
Brackets: All Brackets

Girls 17U Division 3
Date:
Venue: Deseret Peak Complex
Galena Hills Park
Price Fairground Sport Complex
Roy West Park
Spanish Fork Sports Park
Summit Academy HS
Union MS
Brackets: All Brackets

Girls 18U Division 1
Date:
Venue: Angel Street Complex
Bonneville Jr. High
Highland High School
Murray Park
Ponds Park
Rosamond Elementary
Roy West Park
Spanish Fork Sports Park
Sunnyside Park
West Jordan Complex
Brackets: All Brackets

Girls 18U Division 2
Date:
Venue: Angel Street Complex
Bonneville Jr. High
Centerville Jr. High
Elk Ridge (N Logan)
Mills Park
Rocky Mtn. Middle
Roy West Park
White City Bear Park
Brackets: All Brackets

Girls 19U Division 1
Date:
Venue: Bennion Jr. High
Lakeside Sports Complex
River Heights Elementary
Brackets: All Brackets

Boys 9U North A
Date:
Venue: Ellison Park
Fox Glenn Park
Hogan Park
Legacy Events Center
Millcreek Jr High
TBD
Brackets: All Brackets

Boys 9U North B
Date:
Venue: Ellison Park
Millcreek Jr High
North Steed
Romrell Park
Brackets: All Brackets

Boys 9U North C
Date:
Venue: Ellison Park
Fox Glenn Park
Hogan Park
Millcreek Jr High
North Steed
Romrell Park
Wadman Soccer Complex
Brackets: All Brackets

Boys 9U Metro A
Date:
Venue: Autumn Hills Park
Bluffdale Elementary
Horizon Elem.
Liberty Elementary
Brackets: All Brackets

Boys 9U Metro B
Date:
Venue: 11th Avenue Park
Autumn Hills Park
Bluffdale Elementary
Hillsdale Park
Terra Linda ES
West Jordan Complex
Brackets: All Brackets

Boys 9U Metro C
Date:
Venue: Autumn Hills Park
Glendale MS
Brackets: All Brackets

Boys 9U Metro D
Date:
Venue: 11th Avenue Park
Bluffdale Elementary
Butler M.S.
Copperview ES
Country Crossing
Galena Hills Park
Horizon Elem.
Liberty Elementary
Terra Linda ES
Brackets: All Brackets

Boys 9U Metro E
Date:
Venue: Bluffdale Elementary
Jackling E.S.
Brackets: All Brackets

Boys 9U South A
Date:
Venue: Cobblestone
Geneva Elementary
Heber Valley Elem
IHC Fields
Maple Ridge
Timberline Jr. High
Brackets: All Brackets

Boys 9U South B
Date:
Venue: Geneva Elementary
Grovecrest
Timberline Jr. High
Brackets: All Brackets

Boys 9U South C
Date:
Venue: Cobblestone
Geneva Elementary
Grovecrest
Maple Ridge
Timberline Jr. High
Vernal middle school
Brackets: All Brackets

Boys 10U North A
Date:
Venue: Bunderson Elementary
Ellison Park
Fox Glenn Park
Morgan Carlson Field
Romrell Park
Brackets: All Brackets

Boys 10U North B
Date:
Venue: Ellison Park
North Steed
Brackets: All Brackets

Boys 10U North C
Date:
Venue: Bunderson Elementary
Centennial Park (Perry)
Ellison Park
Fox Glenn Park
Legacy Events Center
Millcreek Jr High
Brackets: All Brackets

Boys 10U North D
Date:
Venue: Fox Glenn Park
Hogan Park
Legacy Events Center
Morgan MS
North Steed
Romrell Park
Brackets: All Brackets

Boys 10U North E
Date:
Venue: Bunderson Elementary
Hogan Park
Millcreek Jr High
Morgan MS
Romrell Park
Brackets: All Brackets

Boys 10U Metro A
Date:
Venue: Copperview ES
Glendale MS
Horizon Elem.
Jordan Hills E.S.
Liberty Elementary
Brackets: All Brackets

Boys 10U Metro B
Date:
Venue: Autumn Hills Park
Butler M.S.
Copperview ES
Jordan Hills E.S.
Terra Linda ES
Brackets: All Brackets

Boys 10U Metro C
Date:
Venue: Butler M.S.
Country Crossing
Glendale MS
Horizon Elem.
Kearns Jr. High
Brackets: All Brackets

Boys 10U Metro D
Date:
Venue: Autumn Hills Park
Bluffdale Elementary
Butler M.S.
Copperview ES
West Jordan Complex
Brackets: All Brackets

Boys 10U Metro E
Date:
Venue: Galena Hills Park
Hunter Park
Liberty Elementary
Olympus Jr. High
Terra Linda ES
Union MS
West Jordan Complex
Brackets: All Brackets

Boys 10U Metro F
Date:
Venue: Bluffdale Elementary
West Jordan Complex
Brackets: All Brackets

Boys 10U South A
Date:
Venue: Geneva Elementary
Grandview Park (Provo)
Grovecrest
Maple Ridge
Old Mill ES
Timberline Jr. High
Brackets: All Brackets

Boys 10U South B
Date:
Venue: Geneva Elementary
Grovecrest
Maple Ridge
Mountain Ridge Jr High
Old Mill ES
Timberline Jr. High
Brackets: All Brackets

Boys 10U South C
Date:
Venue: Centennial Park (south)
Lakeside Sports Complex
Nolen Park (Eagle Mountain)
Timberline Jr. High
Vernal middle school
Brackets: All Brackets

Girls 9U North A
Date:
Venue: Ellison Park
North Steed
Romrell Park
Brackets: All Brackets

Girls 9U North B
Date:
Venue: Hogan Park
Legacy Events Center
Millcreek Jr High
Morgan MS
Brackets: All Brackets

Girls 9U Metro A
Date:
Venue: Copperview ES
West Jordan Complex
Brackets: All Brackets

Girls 9U Metro B
Date:
Venue: Autumn Hills Park
Copperview ES
Terra Linda ES
West Jordan Complex
Brackets: All Brackets

Girls 9U Metro C
Date:
Venue: Bluffdale Elementary
Country Crossing
Horizon Elem.
Liberty Elementary
Brackets: All Brackets

Girls 9U South A
Date:
Venue: Cobblestone
Geneva Elementary
Grovecrest
Maple Ridge
Brackets: All Brackets

Girls 9U South B
Date:
Venue: Cobblestone
Geneva Elementary
Grovecrest
Maple Ridge
Timberline Jr. High
Brackets: All Brackets

Girls 10U North A
Date:
Venue: Cedar Ridge ES
Ellison Park
Fox Glenn Park
Legacy Events Center
Brackets: All Brackets

Girls 10U North B
Date:
Venue: Ellison Park
Hogan Park
Legacy Events Center
Millcreek Jr High
Brackets: All Brackets

Girls 10U North C
Date:
Venue: Hogan Park
Millcreek Jr High
Romrell Park
Spence Eccles Complex
TBD
Brackets: All Brackets

Girls 10U Metro A
Date:
Venue: Bluffdale Elementary
Copperview ES
Horizon Elem.
Liberty Elementary
Brackets: All Brackets

Girls 10U Metro B
Date:
Venue: Autumn Hills Park
Country Crossing
Union MS
Brackets: All Brackets

Girls 10U Metro C
Date:
Venue: Butler M.S.
Galena Hills Park
Glendale MS
Brackets: All Brackets

Girls 10U South A
Date:
Venue: Cobblestone
Geneva Elementary
Grovecrest
Maple Ridge
Old Mill ES
Timberline Jr. High
Brackets: All Brackets

Girls 10U South B
Date:
Venue: American Prep Academy
Cobblestone
Grovecrest
Maple Ridge
Old Mill ES
Brackets: All Brackets