Venues
Shown below are the proposed venues for the tournament games.
Age Group Bracket
Boys 9U North Red
Date: 3/23,3/27,3/30,4/12,4/13,4/15,4/17,4/20,4/24,4/26,5/1,5/4,5/8,5/11,5/15,5/17,5/18,5/22
Venue: Fox Glenn Park
Legacy Events Center
Blackhawk
Elk Ridge (N Logan)
Angel Street Complex
Ellison Park
Brackets: All Brackets

Boys 9U North White
Date: 3/20,3/24,3/27,3/29,4/14,4/17,4/21,4/24,4/28,5/1,5/5,5/7,5/8,5/12,5/15,5/19,5/20,5/22
Venue: Fox Glenn Park
Central Park
Legacy Events Center
Wadman Soccer Complex
Bountiful Jr. High
Angel Street Complex
Elk Ridge (N Logan)
Ellison Park
JC Park
Angel Street (Tournament)
Brackets: All Brackets

Boys 9U North Blue
Date: 3/20,3/25,3/27,4/1,4/10,4/15,4/17,4/22,4/24,4/27,5/1,5/6,5/8,5/13,5/15,5/18,5/19,5/22
Venue: Bountiful Jr. High
Fox Glenn Park
Angel Street Complex
Grandview Park
Ellison Park
Wadman Soccer Complex
North Steed
Brackets: All Brackets

Boys 9U Metro Red
Date: 3/20,3/25,3/27,4/10,4/13,4/17,4/20,4/21,4/22,4/24,4/26,4/28,4/30,5/1,5/3,5/4,5/6,5/8,5/11,5/13,5/15,5/18,5/19,5/22
Venue: Bonneville Jr. High
Copperview ES
Rosecrest
Oquirrh Elementary
Autumn Hills Park
Farnsworth Elementary
Riverside Elem WJ
Majestic Elementary (West Jordan)
Oquirrh Shadow Park
Brackets: All Brackets

Boys 9U Metro White
Date: 3/20,3/23,3/24,3/25,4/7,4/10,4/13,4/16,4/17,4/20,4/24,4/26,4/28,5/1,5/3,5/5,5/8,5/10,5/11,5/12,5/15,5/17,5/22
Venue: Bluffdale Elementary
Copperview ES
Pioneer Elementary
Rosecrest
Bonneville Jr. High
Liberty Elementary
Wilson Elem. (SLC)
Autumn Hills Park
Oquirrh Elementary
Willow Creek Park, Park City
Trailside Park
Brackets: All Brackets

Boys 9U Metro Blue
Date: 3/20,3/23,4/10,4/12,4/13,4/17,4/20,4/21,4/24,4/27,5/1,5/8,5/12,5/13,5/15,5/17,5/22
Venue: Bluffdale Elementary
Bonneville Jr. High
Overlake Elementary
Copperview ES
Deseret Peak Complex
Riverside Elem WJ
Country Crossing
Union MS
Willow Creek Park, Park City
Trailside Park
Brackets: All Brackets

Boys 9U Metro Green
Date: 3/20,3/27,4/7,4/9,4/10,4/12,4/15,4/17,4/23,4/24,4/29,5/1,5/5,5/8,5/11,5/15,5/18,5/22
Venue: USA United Soccer Center
Butler M.S.
Country Crossing
Westpointe Park
Rosecrest
Terra Linda ES
Bluffdale Park
Brackets: All Brackets

Boys 9U South Red
Date: 3/20,3/23,3/24,3/27,4/12,4/17,4/21,4/24,4/26,5/1,5/8,5/11,5/15,5/21,5/22
Venue: Geneva Elementary
Osier
UAFC Soccer Complex
Legacy Elementary
Spanish Fork Sports Park
Vista Heights Jr. High
Cobblestone
Deerfield Elementary
Brackets: All Brackets

Boys 9U South White
Date: 3/20,3/27,4/16,4/17,4/21,4/23,4/24,5/1,5/3,5/4,5/8,5/10,5/12,5/15,5/18,5/20,5/22
Venue: Deerfield Elementary
Geneva Elementary
Osier
Spanish Fork Sports Park
Legacy Elementary
Mountain Ridge Jr High
Cobblestone
Brackets: All Brackets

Boys 9U South Blue
Date: 3/20,3/25,3/26,3/27,3/30,4/1,4/10,4/15,4/16,4/17,4/19,4/22,4/23,4/24,4/29,5/1,5/3,5/6,5/7,5/8,5/10,5/12,5/15,5/17,5/18,5/19,5/20,5/22
Venue: UAFC Soccer Complex
Vista Heights Jr. High
Legacy Elementary
Snow College Complex
Spanish Fork Sports Park
Geneva Elementary
Cobblestone
Brackets: All Brackets

Boys 10U North A
Date: 3/24,4/15,4/17,4/19,4/22,4/23,4/24,4/27,4/28,4/29,5/1,5/3,5/6,5/8,5/11,5/12,5/15,5/17,5/18,5/22
Venue: Legacy Events Center
Angel Street Complex
Elk Ridge (N Logan)
Ellison Park
JC Park
Brackets: All Brackets

Boys 10U North B
Date: 3/20,3/23,3/26,3/30,4/13,4/15,4/17,4/19,4/20,4/24,4/27,5/1,5/4,5/5,5/6,5/8,5/10,5/15,5/18,5/22,5/27
Venue: Weber County Fairgrounds
Fox Glenn Park
Angel Street Complex
North Steed
Spring Creek
Wadman Soccer Complex
Grandview Park
Meadow Park
Brackets: All Brackets

Boys 10U North C
Date: 3/25,3/26,3/27,4/12,4/16,4/17,4/21,4/24,4/30,5/1,5/2,5/7,5/8,5/12,5/14,5/15,5/18,5/21,5/22
Venue: Fox Glenn Park
Wadman Soccer Complex
Angel Street Complex
Legacy Events Center
Ellison Park
Romrell Park
Brackets: All Brackets

Boys 10U North D
Date: 3/22,3/27,4/7,4/12,4/17,4/19,4/20,4/24,5/1,5/3,5/8,5/13,5/15,5/22
Venue: Bountiful Jr. High
Wadman Soccer Complex
JC Park
Blackhawk
Ellison Park
Morgan MS
Brackets: All Brackets

Boys 10U North E
Date: 3/20,3/27,4/13,4/16,4/17,4/20,4/24,4/30,5/1,5/5,5/8,5/11,5/13,5/15,5/21,5/22,5/25
Venue: Weber County Fairgrounds
Angel Street Complex
Morgan MS
Romrell Park
Angel Street (Tournament)
Brackets: All Brackets

Boys 10U Metro A
Date: 3/20,3/24,3/25,3/27,4/6,4/10,4/13,4/17,4/19,4/20,4/21,4/22,4/27,4/28,5/1,5/3,5/4,5/8,5/10,5/11,5/15,5/18,5/22
Venue: Riverside Elem WJ
USA United Soccer Center
Oquirrh Elementary
Bluffdale Park
Copperview ES
Bonneville Jr. High
Rosecrest
Bluffdale Elementary
Westpointe Park
Brackets: All Brackets

Boys 10U Metro B
Date: 3/20,3/22,3/23,3/27,3/30,4/10,4/13,4/15,4/17,4/20,4/21,4/24,4/26,4/28,5/1,5/4,5/5,5/8,5/11,5/13,5/15,5/17,5/18,5/22
Venue: Riverside Elem WJ
Copperview ES
Liberty Elementary
Rosecrest
Laird Park
Autumn Hills Park
Majestic Elementary (West Jordan)
Country Crossing
Brackets: All Brackets

Boys 10U Metro C
Date: 3/20,3/23,4/10,4/12,4/13,4/17,4/19,4/20,4/24,4/27,5/1,5/5,5/8,5/12,5/13,5/14,5/15,5/18,5/20,5/22
Venue: Bluffdale Park
Butler M.S.
Deseret Peak Complex
Pioneer Elementary
Oquirrh Elementary
Wilson Elem. (SLC)
Terra Linda ES
Trailside Park
Bonneville Jr. High
Willow Creek Park, Park City
Brackets: All Brackets

Boys 10U Metro D
Date: 3/20,4/9,4/10,4/14,4/17,4/24,4/30,5/1,5/3,5/8,5/15,5/19,5/21,5/22
Venue: Bluffdale Elementary
Liberty Elementary
Rosecrest
Union MS
Autumn Hills Park
Wilson Elem. (SLC)
Country Crossing
Brackets: All Brackets

Boys 10U Metro E
Date: 3/20,3/26,4/10,4/13,4/14,4/16,4/17,4/21,4/24,4/27,4/28,5/1,5/3,5/8,5/12,5/14,5/15,5/22
Venue: USA United Soccer Center
Valley Jr. High
Rosecrest
Butler M.S.
Galena Hills Park
Union Middle School
Westpointe Park
Oakley Rec Complex
Trailside Park
Willow Creek Park, Park City
Copperview ES
Sprucewood Elementary
Brackets: All Brackets

Boys 10U South A
Date: 3/20,3/24,3/27,4/14,4/16,4/17,4/19,4/23,4/24,4/26,5/1,5/4,5/8,5/12,5/14,5/15,5/18,5/22,5/26
Venue: Deerfield Elementary
Sertoma Park
Legacy Elementary
UAFC Soccer Complex
Geneva Elementary
Cobblestone
Spanish Fork Sports Park
Brackets: All Brackets

Boys 10U South B
Date: 3/19,3/20,3/23,3/27,3/30,4/12,4/14,4/17,4/20,4/24,4/26,4/28,4/29,5/1,5/3,5/6,5/8,5/10,5/15,5/17,5/22,5/24
Venue: Legacy Elementary
Sertoma Park
Vista Heights Jr. High
UAFC Soccer Complex
Spanish Fork Sports Park
Lakeside Sports Complex
American Preparatory Academy
Cobblestone
Oak Canyon Jr. High
Brackets: All Brackets

Boys 10U South C
Date: 3/20,3/27,3/30,4/12,4/17,4/24,4/28,5/1,5/4,5/8,5/12,5/15,5/18,5/22
Venue: American Preparatory Academy
Deerfield Elementary
Geneva Elementary
Snow College Complex
Spanish Fork Sports Park
Cobblestone
Maple Ridge
Brackets: All Brackets

Boys 11U Premier Purple
Date: 3/20,3/27,4/10,4/14,4/17,4/20,4/21,4/24,4/28,5/1,5/3,5/5,5/8,5/10,5/12,5/13,5/15
Venue: IHC Fields
Deerfield Elementary
Buttercup Park
Elk Ridge (N Logan)
Riverside Elem WJ
Willow Creek Park, Sandy
Bountiful Jr. High
Spanish Fork Sports Park
Legacy Events Center
Millcreek Jr High
Monarch Meadows Park
Holdaway Park
Brackets: All Brackets

Boys 11U Premier Orange
Date: 3/20,3/22,3/25,3/27,4/9,4/12,4/13,4/14,4/17,4/21,4/24,4/27,4/28,4/29,5/1,5/4,5/6,5/8,5/12,5/14,5/15
Venue: Timberline Jr. High
Bonneville Jr. High
UAFC Soccer Complex
Angel Street Complex
Ellison Park
Heber Valley Elem
Blackridge Elementary
Ponds Park
RAC
Southwood Park
Angel Street (Tournament)
Bountiful Jr. High
Brackets: All Brackets

Boys 11U Division 1
Date: 3/20,3/22,3/27,3/29,4/5,4/10,4/12,4/13,4/15,4/17,4/19,4/20,4/24,4/26,4/28,5/1,5/3,5/4,5/5,5/8,5/10,5/15,5/17,5/22
Venue: Hindley Park
IHC Fields
Lakeside Sports Complex
Spanish Fork Sports Park
Angel Street Complex
Wilson Elem. (SLC)
Monarch Meadows Park
Barlow Park
Ponds Park
Ellison Park
Southwood Park
Brackets: All Brackets

Boys 11U North A
Date: 3/20,3/23,3/27,4/13,4/17,4/19,4/20,4/24,4/27,4/28,5/1,5/3,5/5,5/6,5/8,5/11,5/12,5/15,5/18,5/21,5/22
Venue: Pioneer Park
Millcreek Jr High
Cedar Ridge ES
Kent Smith Park
Mount Lewis
Blackhawk
Ellison Park
Bountiful Jr. High
Angel Street Complex
Brackets: All Brackets

Boys 11U North B
Date: 3/20,3/22,3/27,4/12,4/13,4/15,4/17,4/19,4/24,5/1,5/3,5/4,5/5,5/8,5/11,5/14,5/15,5/17,5/19,5/22
Venue: Weber County Fairgrounds
McCall Park
Ellison Park
River Heights Elementary
Angel Street Complex
Blackhawk
Ponds Park
Mount Lewis
Brackets: All Brackets

Boys 11U North C
Date: 3/20,3/25,3/27,4/10,4/16,4/17,4/19,4/23,4/24,5/1,5/5,5/7,5/8,5/10,5/13,5/14,5/15,5/17,5/19,5/20,5/22
Venue: Weber County Fairgrounds
Legacy Events Center
Meadow Park
Ellison Park
Hyrum Soccer Complex
McCall Park
Blackhawk
Hooper North Park
Brackets: All Brackets

Boys 11U North D
Date: 3/20,3/22,3/27,4/8,4/12,4/14,4/17,4/19,4/24,4/27,5/1,5/8,5/13,5/15,5/22,5/24
Venue: Millcreek Jr High
Pioneer Park
Legacy Events Center
River Heights Elementary
Barlow Park
Blackhawk
Kent Smith Park
Grandview Park
Brackets: All Brackets

Boys 11U North E
Date: 3/24,3/27,4/1,4/10,4/16,4/17,4/22,4/23,4/24,4/29,5/1,5/8,5/13,5/14,5/22
Venue: Legacy Events Center
McGriff
Bountiful Jr. High
Millcreek Jr High
Ponds Park
Mount Lewis
Weber County Fairgrounds
Angel Street Complex
Brackets: All Brackets

Boys 11U Metro A
Date: 3/20,3/23,4/10,4/12,4/13,4/15,4/17,4/19,4/20,4/23,4/24,4/26,4/29,5/1,5/3,5/5,5/7,5/8,5/10,5/12,5/13,5/14,5/15,5/18,5/19,5/22
Venue: Butler M.S.
Riverside Elem WJ
Terra Linda ES
Blackridge Elementary
Buttercup Park
Joel P. Jensen Middle School
Western Springs
Monarch Meadows Park
Willow Creek Park, Sandy
Umbria Estates
Brackets: All Brackets

Boys 11U Metro C
Date: 3/20,4/10,4/12,4/14,4/15,4/17,4/19,4/24,4/26,4/28,5/1,5/5,5/7,5/8,5/11,5/13,5/15,5/17,5/21,5/22
Venue: Butler M.S.
Willow Creek Park, Sandy
Umbria Estates
Western Springs
Deseret Peak Complex
Galena Hills Park
Monarch Meadows Park
Wilson Elem. (SLC)
Blackridge Elementary
Buttercup Park
Brackets: All Brackets

Boys 11U Metro B
Date: 3/22,4/7,4/10,4/12,4/13,4/17,4/19,4/21,4/24,4/27,4/29,5/1,5/4,5/6,5/7,5/8,5/15,5/17,5/20,5/22,5/26
Venue: Monarch Meadows Park
Westpointe Park
Willow Creek Park, Sandy
Jordan Ridge Park
Umbria Estates
Buttercup Park
Willow Creek Park, Park City
Trailside Park
Brackets: All Brackets

Boys 11U Metro D
Date: 3/20,3/24,4/6,4/7,4/10,4/15,4/17,4/20,4/21,4/24,4/27,4/29,5/1,5/3,5/6,5/8,5/10,5/12,5/15,5/17,5/18,5/19,5/22
Venue: Terra Linda ES
Bonneville Jr. High
Northlake Elementary
Bluffdale Park
Farnsworth Elementary
Southwood Park
Highland Park
Umbria Estates
Westpointe Park
Trailside Park
Willow Creek Park, Park City
Brackets: All Brackets

Boys 11U South A
Date: 3/20,3/22,3/23,3/25,3/26,3/27,3/29,3/30,3/31,4/1,4/10,4/12,4/16,4/17,4/21,4/24,4/27,4/29,5/1,5/8,5/15,5/18,5/19,5/22,5/26
Venue: Sertoma Park
Timberline Jr. High
American Fork Jr
Spanish Fork Sports Park
Deerfield Elementary
Mountain Ridge Jr High
Heber Valley Elem
Brackets: All Brackets

Boys 11U South B
Date: 3/20,3/23,3/27,4/1,4/17,4/19,4/21,4/22,4/24,5/1,5/8,5/10,5/15,5/17,5/20,5/22
Venue: Snow College Complex
UAFC Soccer Complex
Vernal middle school
Centennial Park (south)
Smooth Canyon
Spanish Fork Sports Park
Heber Valley Elem
Deerfield Elementary
Brackets: All Brackets

Boys 12U Premier Black
Date: 3/20,3/25,3/27,3/31,4/10,4/13,4/14,4/17,4/20,4/22,4/24,4/27,4/29,5/1,5/4,5/8,5/10,5/12,5/13,5/15
Venue: Willow Creek Park, Sandy
Eastmont Middle
Bonneville Jr. High
Greens Park
Hidden Village
IHC Fields
Ellison Park
Ponds Park
Kent Smith Park
Angel Street Complex
Buttercup Park
Highland Park
Brackets: All Brackets

Boys 12U Premier Silver
Date: 3/20,3/27,3/29,4/10,4/15,4/17,4/22,4/23,4/24,4/29,4/30,5/1,5/5,5/8,5/13,5/15,5/22
Venue: McCall Park
Sertoma Park
Timberline Jr. High
West Jordan Complex
Blackridge Elementary
Elk Ridge (N Logan)
RAC
Heber Valley Elem
IHC Fields
Ellison Park
Brackets: All Brackets

Boys 12U Division 1
Date: 3/20,3/22,3/23,3/27,3/29,4/1,4/10,4/12,4/14,4/15,4/17,4/22,4/24,4/26,4/27,5/1,5/3,5/4,5/8,5/11,5/12,5/15,5/20,5/22
Venue: Deerfield Elementary
Greens Park
Riverside Elem WJ
Timberline Jr. High
Monarch Meadows Park
Vista Heights Jr. High
Ponds Park
Western Springs
McCall Park
West Jordan Complex
Angel Street Complex
Elk Ridge (N Logan)
Ellison Park
Blackridge Elementary
Cedar Ridge ES
Hooper North Park
Brackets: All Brackets

Boys 12U Division 2
Date: 3/20,3/25,3/27,4/7,4/10,4/12,4/17,4/24,4/28,5/1,5/5,5/8,5/12,5/13,5/15,5/19,5/21,5/22
Venue: McGriff
Northlake Elementary
Legacy Events Center
Bonneville Jr. High
Lakeside Sports Complex
Spanish Fork Sports Park
Pioneer Park
Bountiful Jr. High
Highland Park
Mount Lewis
Brackets: All Brackets

Boys 12U North A
Date: 3/20,3/25,4/8,4/12,4/15,4/16,4/17,4/19,4/21,4/23,4/24,4/26,4/29,5/1,5/3,5/8,5/11,5/12,5/15,5/22,5/26
Venue: Millcreek Jr High
Angel Street Complex
Elk Ridge (N Logan)
Ellison Park
Blackhawk
Kent Smith Park
Mount Lewis
Ponds Park
Brackets: All Brackets

Boys 12U North B
Date: 3/20,3/26,3/27,4/12,4/14,4/15,4/16,4/17,4/23,4/24,5/1,5/6,5/8,5/13,5/15,5/17,5/19,5/22
Venue: Weber County Fairgrounds
Legacy Events Center
Weber County School District
Barlow Park
Ponds Park
River Heights Elementary
Brackets: All Brackets

Boys 12U North C
Date: 3/20,3/23,3/27,3/30,4/8,4/10,4/13,4/17,4/22,4/24,4/27,4/28,5/1,5/4,5/7,5/8,5/12,5/15,5/22
Venue: Constitution Park
Legacy Events Center
McCall Park
Pioneer Park
Elk Ridge (N Logan)
Ellison Park
Blackhawk
Kent Smith Park
Weber County Fairgrounds
Brackets: All Brackets

Boys 12U North D
Date: 3/20,3/26,4/10,4/13,4/16,4/17,4/24,4/30,5/1,5/7,5/8,5/11,5/14,5/15,5/22
Venue: Weber County Fairgrounds
Bountiful Jr. High
Kent Smith Park
Ponds Park
Millcreek Jr High
Angel Street Complex
Grandview Park
Ellison Park
Brackets: All Brackets

Boys 12U Metro A
Date: 3/20,3/22,4/10,4/12,4/14,4/17,4/19,4/21,4/24,4/27,4/28,4/30,5/4,5/5,5/6,5/7,5/8,5/11,5/12,5/15,5/22
Venue: Buttercup Park
Terra Linda ES
Western Springs
Willow Creek Park, Sandy
James E Moss
Joel P. Jensen Middle School
Jordan Ridge Park
Wilson Elem. (SLC)
Westpointe Park
Butler M.S.
Monarch Meadows Park
West Jordan Complex
High Point Park
Eastmont Middle
Brackets: All Brackets

Boys 12U Metro B
Date: 3/20,3/22,3/24,4/8,4/10,4/15,4/16,4/17,4/19,4/24,4/28,5/1,5/8,5/10,5/12,5/15,5/17,5/21,5/22,5/24
Venue: Willow Creek Park, Sandy
Blackridge Elementary
Eastmont Middle
Southwood Park
Hunter Park
Butler M.S.
Buttercup Park
Umbria Estates
James E Moss
Bonneville Jr. High
Hidden Village
Trailside Park
Trailside Elementary
Brackets: All Brackets

Boys 12U Metro C
Date: 3/20,3/23,3/27,4/6,4/7,4/10,4/17,4/21,4/22,4/24,4/27,4/28,5/1,5/8,5/13,5/15,5/22
Venue: High Point Park
Bonneville Jr. High
Hidden Village
Riverside Elem WJ
Majestic Elementary (West Jordan)
Blackridge Elementary
Valley Jr. High
Willow Creek Park, Park City
Trailside Park
Brackets: All Brackets

Boys 12U Metro D
Date: 3/20,3/22,3/23,3/25,3/27,4/10,4/15,4/17,4/22,4/23,4/24,4/27,4/28,4/29,4/30,5/1,5/4,5/6,5/8,5/11,5/12,5/15,5/17,5/19,5/21,5/22
Venue: High Point Park
Bluffdale Park
Deseret Peak Complex
Willow Creek Park, Sandy
Butler M.S.
Galena Hills Park
Valley Jr. High
Westpointe Park
Wilson Elem. (SLC)
Northlake Elementary
Umbria Estates
Brackets: All Brackets

Boys 12U South A
Date: 3/20,3/22,3/23,3/25,3/27,3/29,3/31,4/14,4/17,4/19,4/24,5/1,5/3,5/6,5/8,5/10,5/11,5/15,5/17,5/22,5/24
Venue: Osier
UAFC Soccer Complex
Deerfield Elementary
Hindley Park
IHC Fields
Centennial Park (south)
Spanish Fork Sports Park
Price Fairground Sport Complex
Geneva Elementary
Brackets: All Brackets

Boys 12U South B
Date: 3/20,3/23,3/24,3/27,4/13,4/16,4/17,4/20,4/24,4/26,4/27,5/1,5/4,5/8,5/14,5/15,5/18,5/22
Venue: IHC Fields
UAFC Soccer Complex
Vernal middle school
Lakeside Sports Complex
Heber Valley Elem
Spanish Fork Sports Park
Centennial Park (south)
Brackets: All Brackets

Boys 13U Premier 1
Date: 3/20,4/2,4/10,4/14,4/17,4/19,4/21,4/23,4/24,4/28,4/29,5/1,5/4,5/6,5/8,5/13,5/14,5/15
Venue: Crescent MS
IHC Fields
White City Bear Park
Timberline Jr. High
La Roca Park
Monarch Meadows Park
RAC
Ellison Park
RSL Academy
Legacy Events Center
Elk Ridge (N Logan)
Brackets: All Brackets

Boys 13U Premier 2
Date: 3/20,3/23,3/27,3/29,4/6,4/10,4/12,4/13,4/16,4/20,4/21,4/22,4/24,4/27,4/29,5/1,5/4,5/6,5/8,5/10,5/12,5/13,5/15,5/18
Venue: Bonneville Jr. High
IHC Fields
Smooth Canyon
White City Bear Park
Falcon Park
West Jordan Complex
Fairmont Park
Legacy Events Center
RAC
Spanish Fork Sports Park
Ellison Park
Ira Allen Field
Timberline Jr. High
Brackets: All Brackets

Boys 13U Division 1
Date: 3/23,3/27,4/1,4/5,4/6,4/8,4/10,4/12,4/15,4/17,4/19,4/20,4/21,4/22,4/24,4/27,4/29,5/1,5/5,5/6,5/8,5/11,5/12,5/13,5/15,5/20,5/21,5/22,5/26
Venue: Legacy Events Center
North Point Elem.
Westpointe Park
Spence Eccles Complex
Mueller Park
G Hillman Recreation Complex
Sertoma Park
UAFC Soccer Complex
Spring Creek
West Jordan Complex
RSL Academy Fields
Mills Park
Healey Park
Franklin Soccer Field
Brackets: All Brackets

Boys 13U Division 2
Date: 3/27,4/7,4/10,4/12,4/14,4/17,4/20,4/22,4/24,4/27,4/30,5/1,5/3,5/4,5/8,5/10,5/13,5/15,5/18,5/19,5/22
Venue: Falcon Park
Barnes Park
West Jordan Complex
Willow Pond
G Hillman Recreation Complex
Barlow Park
Rocky Mtn. Middle
Bellview Elem.
Mountain View (N. OGDEN)
Spanish Fork Sports Park
Crescent MS
Brackets: All Brackets

Boys 13U Division 3
Date: 3/20,3/23,3/27,3/30,4/10,4/13,4/15,4/17,4/20,4/22,4/24,4/27,4/28,4/29,5/1,5/4,5/6,5/8,5/10,5/15,5/18,5/20,5/22
Venue: Smooth Canyon
Lakeside Sports Complex
Legacy Events Center
Bonneville Jr. High
Farnsworth Elementary
IHC Fields
Barlow Park
Fairmont Park
Mueller Park
West Jordan Complex
Elk Ridge (N Logan)
Mills Park
Mountain Ridge Jr High
Brackets: All Brackets

Boys 13U North A
Date: 3/20,4/1,4/8,4/10,4/14,4/15,4/16,4/17,4/19,4/20,4/21,4/22,4/24,4/26,4/28,4/29,5/1,5/5,5/8,5/11,5/12,5/13,5/14,5/15,5/18,5/20,5/22
Venue: Mountain View (N. OGDEN)
Weber County Fairgrounds
Kent Smith Park
Alice C Harris
Ellison Park
Roy West Park
Emma Russel
Mills Park
Barnes Park
Millcreek Jr High
Brackets: All Brackets

Boys 13U North B
Date: 3/22,4/5,4/12,4/17,4/19,4/20,4/24,4/30,5/1,5/3,5/8,5/10,5/12,5/13,5/15,5/17,5/21,5/22
Venue: Legacy Events Center
Barnes Park
Elk Ridge (N Logan)
Barlow Park
Hyrum Soccer Complex
Mueller Park
Angel Street Complex
Brackets: All Brackets

Boys 13U North C
Date: 3/20,3/23,3/27,4/13,4/15,4/16,4/17,4/20,4/24,4/27,5/1,5/3,5/4,5/8,5/10,5/15,5/19,5/22
Venue: Brigham City Sports Complex
Mills Park
Roy West Park
Weber County Fairgrounds
Ellison Park
Heritage Park (NIbley)
Mueller Park
Eden Park
Brackets: All Brackets

Boys 13U Metro A
Date: 3/22,3/23,3/24,3/27,4/10,4/16,4/17,4/20,4/24,4/26,4/27,4/29,4/30,5/1,5/3,5/6,5/8,5/12,5/13,5/15,5/20,5/22
Venue: Monarch Meadows Park
Bellview Elem.
White City Bear Park
West Jordan Complex
Butler M.S.
Crescent MS
Willow Creek Park, Park City
Brackets: All Brackets

Boys 13U Metro B
Date: 3/24,4/10,4/17,4/21,4/22,4/24,4/27,5/1,5/5,5/8,5/10,5/14,5/15,5/19,5/20,5/22
Venue: Monarch Meadows Park
Bennion Jr. High
Butler M.S.
Westvale Elementary
Park City Sports Complex
Galena Hills Park
Joel P. Jensen Middle School
Willow Creek Park, Park City
Whedon Farm Regional Park
Midvalley E.S.
Trailside Park
Brackets: All Brackets

Boys 13U Metro C
Date: 3/20,3/23,4/9,4/10,4/13,4/17,4/24,5/1,5/4,5/7,5/8,5/10,5/13,5/15,5/18,5/20,5/21,5/22,5/25
Venue: Westvale Elementary
Bellview Elem.
West Jordan Complex
Rosamond Elementary
Midvalley E.S.
Deseret Peak Complex
Crescent MS
White City Bear Park
Brackets: All Brackets

Boys 13U Metro D
Date: 3/20,3/24,4/10,4/16,4/17,4/22,4/24,5/1,5/8,5/15,5/18,5/22
Venue: Butler M.S.
Westvale Elementary
Willow Pond
Sand Hill Park Field
Deseret Peak Complex
Oakley Rec Complex
Murray Park
Brackets: All Brackets

Boys 13U South A
Date: 3/20,3/25,3/27,4/1,4/12,4/17,4/23,4/24,4/27,4/28,5/1,5/6,5/7,5/8,5/13,5/15,5/19,5/20,5/21,5/22
Venue: American Fork Jr
Healey Park
IHC Fields
UAFC Soccer Complex
Aspen Elementary
G Hillman Recreation Complex
Rocky Mtn. Middle
Sertoma Park
Brackets: All Brackets

Boys 13U South B
Date: 3/20,3/22,3/27,3/29,4/12,4/17,4/21,4/24,4/27,5/1,5/3,5/10,5/11,5/13,5/15,5/17,5/22
Venue: UAFC Soccer Complex
Lakeside Sports Complex
Smooth Canyon
Mapleton Elementary
Spanish Fork Sports Park
Price Fairground Sport Complex
USU East
Aspen Elementary
Healey Park
G Hillman Recreation Complex
Brackets: All Brackets

Boys 13U South C
Date: 3/20,3/22,3/27,3/29,4/10,4/12,4/15,4/17,4/19,4/24,4/28,5/1,5/6,5/8,5/12,5/15,5/19,5/22
Venue: Vista Heights Jr. High
Ephraim Middle School
Lakeside Sports Complex
Spanish Fork Sports Park
G Hillman Recreation Complex
Rocky Mtn. Middle
Brackets: All Brackets

Boys 14U Premier 1
Date: 3/27,4/10,4/12,4/13,4/17,4/20,4/22,4/24,4/28,5/1,5/4,5/8,5/11,5/12,5/14,5/15,5/17
Venue: IHC Fields
Murray Park
La Roca Park
Ponds Park
West Jordan Complex
Angel Street Complex
RAC
Timberline Jr. High
Willow Pond
Westpointe Park
Highland Park
RSL Academy Fields
Brackets: All Brackets

Boys 14U Premier 2
Date: 3/23,3/27,3/31,4/10,4/15,4/17,4/19,4/20,4/22,4/24,4/27,4/29,5/1,5/3,5/4,5/5,5/8,5/11,5/13,5/15
Venue: Falcon Park
Lakeside Sports Complex
Vista Heights Jr. High
Bellview Elem.
West Jordan Complex
White City Bear Park
La Roca Park
Mills Park
Rocky Mtn. Middle
Brackets: All Brackets

Boys 14U Division 1
Date: 3/20,3/25,3/27,4/8,4/10,4/14,4/15,4/17,4/19,4/21,4/24,4/27,4/29,5/1,5/5,5/7,5/8,5/12,5/13,5/14,5/15,5/20,5/22
Venue: Sertoma Park
Smooth Canyon
Legacy Events Center
Spanish Fork Sports Park
Galena Hills Park
Cedar Ridge ES
West Jordan Complex
Vista Heights Jr. High
UAFC Soccer Complex
Angel Street Complex
Ellison Park
Ponds Park
Brackets: All Brackets

Boys 14U Division 2
Date: 3/20,3/22,3/27,3/29,4/10,4/12,4/13,4/15,4/16,4/17,4/19,4/20,4/24,4/28,4/29,5/1,5/3,5/4,5/6,5/8,5/11,5/13,5/14,5/15,5/18,5/22
Venue: Pioneer Elementary
Legacy Events Center
Spanish Fork Sports Park
Roy West Park
Cub River Sports
West Jordan Complex
Blackhawk
Spence Eccles Complex
Mapleton Elementary
Rosamond Elementary
Bellview Elem.
Ephraim Middle School
Falcon Park
Cedar Ridge ES
Brackets: All Brackets

Boys 14U Division 3
Date: 3/20,3/24,3/27,3/31,4/7,4/10,4/13,4/17,4/20,4/21,4/23,4/24,4/27,4/28,5/1,5/3,5/5,5/6,5/7,5/8,5/11,5/13,5/15,5/17,5/18,5/19,5/20,5/21,5/22,5/25
Venue: UAFC Soccer Complex
Monarch Meadows Park
Vista Heights Jr. High
Falcon Park
Legacy Events Center
Ellison Park
Alice C Harris
West Jordan Complex
Cedar Ridge ES
Park City Sports Complex
Aspen Elementary
Bellview Elem.
Willow Creek Park, Park City
Storm Mountain
Trailside Park
Rosamond Elementary
Brackets: All Brackets

Boys 14U North A
Date: 3/24,4/9,4/12,4/14,4/15,4/17,4/19,4/21,4/24,4/28,4/30,5/1,5/3,5/5,5/8,5/10,5/12,5/15,5/17,5/19,5/21,5/22,5/24,5/26
Venue: Mueller Park
Weber County Fairgrounds
Kent Smith Park
Angel Street Complex
Alice C Harris
Ellison Park
Mills Park
Brackets: All Brackets

Boys 14U North B
Date: 3/20,3/25,3/29,4/1,4/7,4/14,4/15,4/17,4/21,4/22,4/24,4/29,4/30,5/1,5/6,5/8,5/12,5/13,5/15,5/19,5/20,5/22,5/25,5/26
Venue: Mueller Park
Roy West Park
Spence Eccles Complex
Mount Lewis
Angel Street Complex
Centennial Park (Perry)
Heritage Park (NIbley)
Elk Ridge (N Logan)
Ellison Park
Hyrum Soccer Complex
Brackets: All Brackets

Boys 14U North C
Date: 3/20,3/27,4/16,4/17,4/23,4/24,4/30,5/1,5/7,5/8,5/15,5/18,5/21,5/22
Venue: Brigham City Sports Complex
Angel Street Complex
Heritage Park (NIbley)
Mount Lewis
Blackhawk
Mount Ogden Park
Brackets: All Brackets

Boys 14U Metro A
Date: 3/20,3/24,4/10,4/14,4/16,4/17,4/24,4/27,4/28,4/30,5/1,5/5,5/8,5/11,5/14,5/15,5/17,5/18,5/19,5/20,5/22
Venue: Storm Mountain
Bonneville Jr. High
Deseret Peak Complex
West Jordan Complex
Monarch Meadows Park
Bennion Jr. High
Farnsworth Elementary
Crescent MS
Bellview Elem.
White City Bear Park
Brackets: All Brackets

Boys 14U Metro B
Date: 3/20,3/25,3/27,4/5,4/10,4/12,4/13,4/17,4/24,4/26,4/29,5/1,5/3,5/8,5/10,5/15,5/19,5/21,5/22
Venue: James E Moss
Westvale Elementary
Storm Mountain
England Acres
Monarch Meadows Park
Deseret Peak Complex
West Jordan Complex
Fairmont Park
Highland Park
Butler M.S.
Willow Creek Park, Park City
Crescent MS
Sand Hill Park Field
Trailside Park
White City Bear Park
Park City Sports Complex
Brackets: All Brackets

Boys 14U Metro C
Date: 3/20,3/26,3/27,3/30,4/1,4/8,4/9,4/10,4/16,4/17,4/19,4/20,4/23,4/24,4/29,5/1,5/4,5/6,5/8,5/11,5/15,5/17,5/18,5/22,5/24
Venue: Bellview Elem.
England Acres
Providence Hall High School
Taylorsville E.S.
Midvalley E.S.
Whedon Farm Regional Park
Westpointe Park
Butler M.S.
Storm Mountain
Joel P. Jensen Middle School
Legacy Events Center
RAC
Bonneville Jr. High
Crescent MS
Brackets: All Brackets

Boys 14U South A
Date: 3/20,3/24,3/27,3/31,4/14,4/17,4/21,4/24,4/28,4/30,5/1,5/6,5/8,5/10,5/11,5/15,5/17,5/18,5/22
Venue: North Point Elem.
Franklin Soccer Field
Lakeside Sports Complex
Spanish Fork Sports Park
Timberline Jr. High
Aspen Elementary
Rocky Mtn. Middle
Sertoma Park
Brackets: All Brackets

Boys 14U South B
Date: 3/20,3/25,3/27,4/17,4/21,4/24,4/26,5/1,5/8,5/15,5/17,5/22
Venue: UAFC Soccer Complex
Vista Heights Jr. High
Mapleton Elementary
Spanish Fork Sports Park
G Hillman Recreation Complex
Brackets: All Brackets

Boys 15U Provisional North A
Date: 4/12,4/14,4/17,4/19,4/20,4/21,4/22,4/24,4/26,4/27,4/29,5/1,5/3,5/4,5/8,5/10,5/11,5/13,5/14,5/15,5/17,5/18,5/22,5/24,5/26
Venue: Barlow Park
Millcreek Jr High
Elk Ridge (N Logan)
Mills Park
Mount Lewis
Legacy Events Center
Ellison Park
Spence Eccles Complex
River Heights Elementary
Angel Street (Tournament)
Brackets: All Brackets

Boys 15U Provisional North B
Date: 4/15,4/16,4/17,4/22,4/24,4/27,4/29,5/1,5/3,5/6,5/8,5/11,5/13,5/14,5/15,5/17,5/22,5/29
Venue: Angel Street Complex
Ellison Park
Kent Smith Park
Mills Park
Brigham City Sports Complex
Centennial Park (Perry)
La Roca Park
Ponds Park
Cub River Sports
Brackets: All Brackets

Boys 15U Provisional Metro A
Date: 4/12,4/13,4/14,4/17,4/20,4/21,4/23,4/24,4/27,4/28,4/29,4/30,5/1,5/4,5/8,5/11,5/12,5/15,5/18,5/19,5/22
Venue: Deseret Peak Complex
Midvalley E.S.
Galena Hills Park
Sand Hill Park Field
Westvale Elementary
James E Moss
Monarch Meadows Park
Storm Mountain
Bennion Jr. High
West Jordan Complex
Bellview Elem.
Oquirrh Shadow Park
Brackets: All Brackets

Boys 15U Provisional Metro B
Date: 4/13,4/17,4/20,4/21,4/24,4/26,4/27,4/29,5/1,5/3,5/4,5/8,5/12,5/15,5/18,5/19,5/22
Venue: Jackling E.S.
Bellview Elem.
Monarch Meadows Park
Oquirrh Shadow Park
Deseret Peak Complex
Highland Park
Sand Hill Park Field
Willow Pond
Joel P. Jensen Middle School
Galena Hills Park
Falcon Park
Butler M.S.
Whedon Farm Regional Park
Brackets: All Brackets

Boys 15U Provisional South A
Date: 4/15,4/17,4/20,4/21,4/22,4/24,4/27,5/1,5/3,5/4,5/5,5/6,5/7,5/8,5/13,5/15,5/22
Venue: UAFC Soccer Complex
Mountain Ridge Jr High
Rocky Mtn. Middle
Spanish Fork Sports Park
Timberline Jr. High
Lakeside Sports Complex
Salem Soccer Complex
Oak Canyon Jr. High
G Hillman Recreation Complex
Brackets: All Brackets

Boys 15U Provisional South B
Date: 4/12,4/17,4/19,4/22,4/24,4/26,5/1,5/4,5/6,5/8,5/10,5/11,5/13,5/15,5/17,5/21,5/22,5/24
Venue: Healey Park
G Hillman Recreation Complex
UAFC Soccer Complex
Nolen Park (Eagle Mountain)
Price Fairground Sport Complex
Salem Soccer Complex
USU East
Brackets: All Brackets

Boys 16U Provisional
Date: 4/15,4/17,4/20,4/21,4/22,4/24,4/27,5/1,5/4,5/6,5/8,5/11,5/12,5/13,5/15,5/18,5/19,5/21,5/22
Venue: Legacy Events Center
Galena Hills Park
La Roca Park
West Jordan Complex
Mills Park
Brackets: All Brackets

Boys 16U Provisional North A
Date: 4/13,4/17,4/19,4/22,4/24,5/1,5/3,5/5,5/6,5/8,5/10,5/14,5/15,5/18,5/19,5/20,5/22
Venue: Roy West Park
Millcreek Jr High
Mount Lewis
Ponds Park
Legacy Events Center
Ellison Park
Mills Park
Angel Street Complex
Brackets: All Brackets

Boys 16U Provisional North B
Date: 4/16,4/17,4/23,4/24,4/30,5/1,5/2,5/6,5/8,5/12,5/14,5/15,5/19,5/22
Venue: Elk Ridge (N Logan)
Ellison Park
Spence Eccles Complex
Roy West Park
Mills Park
Barlow Park
Mount Lewis
Brackets: All Brackets

Boys 16U Provisional Metro A
Date: 4/17,4/22,4/24,4/26,4/30,5/1,5/3,5/8,5/10,5/13,5/14,5/15,5/18,5/19,5/21,5/22,5/24
Venue: Bellview Elem.
England Acres
Westvale Elementary
Rosamond Elementary
West Jordan Complex
Willow Pond
Storm Mountain
Trailside Park
Monarch Meadows Park
Falcon Park
Park City Sports Complex
Willow Creek Park, Park City
Brackets: All Brackets

Boys 16U Provisional South A
Date: 4/16,4/17,4/23,4/24,4/30,5/1,5/7,5/8,5/13,5/15,5/22
Venue: Aspen Elementary
Healey Park
UAFC Soccer Complex
Franklin Soccer Field
Sertoma Park
Timberline Jr. High
Brackets: All Brackets

Boys 17U Prov North/Metro
Date: 4/13,4/14,4/17,4/20,4/21,4/24,4/28,5/1,5/6,5/7,5/8,5/10,5/14,5/15,5/19,5/22,5/25
Venue: West Jordan Complex
Bellview Elem.
Ellison Park
Ponds Park
Spence Eccles Complex
Mills Park
Angel Street Complex
Butler M.S.
Brackets: All Brackets

Boys 17U Prov South/Metro
Date: 4/12,4/13,4/17,4/19,4/24,4/26,5/1,5/3,5/8,5/10,5/13,5/15,5/17,5/22,5/24
Venue: Monarch Meadows Park
Healey Park
Bennion Jr. High
Lakeside Sports Complex
Sand Hill Park Field
Galena Hills Park
Aspen Elementary
Joel P. Jensen Middle School
Brackets: All Brackets

Boys 18/19U Prov
Date: 4/12,4/13,4/15,4/16,4/17,4/20,4/22,4/24,4/26,4/27,4/28,5/1,5/3,5/4,5/8,5/10,5/11,5/13,5/15,5/17,5/18,5/19,5/22,5/25
Venue: UAFC Soccer Complex
Monarch Meadows Park
Mountain Ridge Jr High
Joel P. Jensen Middle School
Galena Hills Park
Mills Park
Ponds Park
Spence Eccles Complex
Westvale Elementary
Aspen Elementary
Healey Park
West Jordan Complex
Angel Street Complex
RSL Academy Fields
Whedon Farm Regional Park
Oquirrh Shadow Park
Brackets: All Brackets

Girls 9U North Red
Date: 3/23,3/27,4/1,4/7,4/10,4/14,4/17,4/20,4/24,4/27,5/1,5/3,5/6,5/8,5/13,5/15
Venue: Bountiful Jr. High
Fox Glenn Park
JC Park
Angel Street Complex
Brackets: All Brackets

Girls 9U North White
Date: 3/23,3/24,3/27,4/10,4/12,4/14,4/16,4/17,4/20,4/21,4/24,4/26,4/28,5/1,5/5,5/8,5/10,5/12,5/14,5/15,5/19
Venue: Legacy Events Center
Bountiful Jr. High
Fox Glenn Park
Angel Street Complex
Ellison Park
Morgan MS
Brackets: All Brackets

Girls 9U North Blue
Date: 3/27,4/7,4/8,4/15,4/17,4/22,4/24,4/29,5/1,5/3,5/4,5/5,5/8,5/13,5/15,5/20
Venue: Fox Glenn Park
Weber County Fairgrounds
Legacy Events Center
Bountiful Jr. High
Brackets: All Brackets

Girls 9U Metro Red
Date: 3/20,3/22,3/25,3/27,3/30,4/15,4/17,4/19,4/21,4/24,4/26,4/29,5/1,5/3,5/5,5/6,5/8,5/11,5/12,5/15,5/18,5/22
Venue: Deseret Peak Complex
Rosecrest
Copperview ES
Oquirrh Shadow Park
Bonneville Jr. High
Autumn Hills Park
Willow Creek Park, Park City
Trailside Park
Brackets: All Brackets

Girls 9U Metro White
Date: 3/20,3/24,3/27,4/10,4/17,4/21,4/24,4/28,4/29,5/1,5/3,5/8,5/10,5/12,5/15,5/18,5/22
Venue: Copperview ES
Liberty Elementary
Bonneville Jr. High
Oquirrh Shadow Park
Trailside Park
Willow Creek Park, Park City
Brackets: All Brackets

Girls 9U South Red
Date: 3/19,3/20,3/23,3/26,3/27,3/30,4/1,4/13,4/15,4/17,4/24,4/28,5/1,5/4,5/6,5/8,5/11,5/15,5/22
Venue: Vista Heights Jr. High
Legacy Elementary
Spanish Fork Sports Park
Geneva Elementary
Forbes
Maple Ridge
Brackets: All Brackets

Girls 9U South White
Date: 3/20,3/24,3/27,3/31,4/1,4/12,4/17,4/19,4/20,4/22,4/24,4/26,4/27,5/1,5/3,5/5,5/8,5/10,5/15,5/17,5/18,5/22
Venue: Deerfield Elementary
Geneva Elementary
Legacy Elementary
Mountain Ridge Jr High
Spanish Fork Sports Park
Forbes
Cobblestone
Rachael McTeer Park
Brackets: All Brackets

Girls 10U North A
Date: 3/24,3/27,3/31,4/1,4/12,4/14,4/15,4/17,4/21,4/24,4/28,4/29,5/1,5/4,5/5,5/8,5/12,5/14,5/15,5/18,5/19,5/20,5/22
Venue: Bountiful Jr. High
North Steed
Angel Street Complex
Elk Ridge (N Logan)
Ellison Park
Brackets: All Brackets

Girls 10U North B
Date: 3/20,3/23,4/13,4/17,4/20,4/22,4/24,4/27,4/30,5/1,5/4,5/8,5/11,5/14,5/15,5/18,5/20,5/21,5/22
Venue: JC Park
Emma Russel
Angel Street Complex
Ellison Park
Hyrum Soccer Complex
North Steed
Grandview Park
Brackets: All Brackets

Girls 10U North C
Date: 3/22,3/27,4/8,4/12,4/13,4/17,4/19,4/24,4/29,5/1,5/3,5/4,5/8,5/10,5/12,5/14,5/15,5/17,5/18,5/22
Venue: Legacy Events Center
Brigham City Sports Complex
Angel Street Complex
Ellison Park
Meadow Park
Cedar Ridge ES
Brackets: All Brackets

Girls 10U Metro A
Date: 3/20,3/24,3/27,3/31,4/7,4/12,4/17,4/19,4/20,4/24,4/26,5/1,5/8,5/10,5/15,5/19,5/22
Venue: Copperview ES
Rosecrest
Riverside Elem WJ
Oquirrh Shadow Park
Brackets: All Brackets

Girls 10U Metro B
Date: 3/23,3/25,3/27,4/5,4/10,4/13,4/17,4/21,4/24,4/27,4/28,4/29,5/1,5/4,5/6,5/8,5/10,5/12,5/13,5/15,5/17,5/19
Venue: Bonneville Jr. High
Copperview ES
Liberty Elementary
Deseret Peak Complex
Wilson Elem. (SLC)
Butler M.S.
Trailside Park
Brackets: All Brackets

Girls 10U Metro C
Date: 3/20,3/22,3/24,4/10,4/12,4/17,4/19,4/20,4/21,4/24,4/26,4/29,4/30,5/1,5/4,5/5,5/8,5/11,5/12,5/15,5/17,5/20
Venue: Overlake Elementary
Bonneville Jr. High
Deseret Peak Complex
Bluffdale Elementary
Rosecrest
Copperview ES
Brackets: All Brackets

Girls 10U Metro D
Date: 3/24,3/27,4/8,4/10,4/13,4/17,4/23,4/24,4/30,5/1,5/3,5/8,5/13,5/15,5/18,5/22
Venue: Liberty Elementary
Union MS
Butler M.S.
Westpointe Park
Rosecrest
Trailside Park
Copperview ES
Willow Creek Park, Park City
Oquirrh Elementary
Brackets: All Brackets

Girls 10U South A
Date: 3/20,3/22,3/23,3/24,3/27,4/12,4/14,4/17,4/19,4/23,4/24,4/26,4/27,4/29,5/1,5/3,5/6,5/8,5/10,5/12,5/14,5/15,5/19,5/21,5/22
Venue: Geneva Elementary
Legacy Elementary
Lakeside Sports Complex
Greens Park
Vista Heights Jr. High
Forbes
Spanish Fork Sports Park
Brackets: All Brackets

Girls 10U South B
Date: 3/20,3/24,3/26,3/27,4/1,4/13,4/16,4/17,4/19,4/20,4/24,4/30,5/1,5/3,5/7,5/8,5/10,5/15,5/17,5/21,5/22,5/26
Venue: Geneva Elementary
Vista Heights Jr. High
Forbes
Deerfield Elementary
Cobblestone
Price Fairground Sport Complex
Spanish Fork Sports Park
Rachael McTeer Park
Brackets: All Brackets

Girls 11U Premier Purple
Date: 3/20,3/22,3/27,4/10,4/15,4/17,4/21,4/22,4/24,5/1,5/4,5/6,5/8,5/11,5/13,5/15,5/18,5/22
Venue: Deseret Peak Complex
Palisade
Timberline Jr. High
Spanish Fork Sports Park
Blackridge Elementary
Legacy Events Center
Terra Linda ES
Ellison Park
Spring Creek
Brackets: All Brackets

Girls 11U Premier Orange
Date: 3/20,3/26,3/27,4/8,4/10,4/12,4/15,4/17,4/21,4/24,4/26,4/28,5/1,5/5,5/8,5/10,5/13,5/15,5/16,5/17
Venue: Bountiful Jr. High
McGriff
Willow Creek Park, Sandy
Spanish Fork Sports Park
Angel Street Complex
Buttercup Park
Eastmont Middle
Deerfield Elementary
Osier
Ponds Park
Mount Lewis
Trailside Park
Willow Creek Park, Park City
Holdaway Park
Legacy Events Center
Millcreek Jr High
Brackets: All Brackets

Girls 11U Division 1
Date: 3/20,3/23,3/27,3/30,4/10,4/13,4/14,4/16,4/17,4/20,4/21,4/22,4/24,4/28,4/29,5/1,5/3,5/4,5/6,5/7,5/8,5/10,5/11,5/14,5/15,5/18,5/20,5/21,5/22
Venue: Mountain Ridge Jr High
Osier
Riverside Elem WJ
Weber County Fairgrounds
Palisade
Cedar Ridge ES
American Fork Jr
Ellison Park
Highland Park
Wilson Elem. (SLC)
Angel Street Complex
Ponds Park
Bonneville Jr. High
Brackets: All Brackets

Girls 11U North A
Date: 3/20,3/23,3/27,4/10,4/13,4/15,4/17,4/19,4/20,4/24,4/26,4/27,5/1,5/4,5/7,5/8,5/10,5/15,5/19,5/20,5/22
Venue: McGriff
Millcreek Jr High
Weber County Fairgrounds
Kent Smith Park
Ellison Park
Elk Ridge (N Logan)
Mount Lewis
McCall Park
Brackets: All Brackets

Girls 11U North B
Date: 3/24,4/8,4/12,4/17,4/19,4/20,4/24,4/29,5/1,5/3,5/8,5/10,5/13,5/15,5/17,5/18,5/20,5/22,5/24,5/25
Venue: Weber County Fairgrounds
Legacy Events Center
Ellison Park
Eden Park
Spring Creek
Angel Street Complex
Mount Lewis
Kent Smith Park
Ponds Park
Brackets: All Brackets

Girls 11U North C
Date: 3/20,3/25,3/26,3/27,4/9,4/15,4/16,4/17,4/20,4/21,4/23,4/24,5/1,5/7,5/8,5/14,5/15,5/17,5/18,5/22,5/25,5/26
Venue: Weber County Fairgrounds
Legacy Events Center
Millcreek Jr High
Angel Street Complex
Bountiful Jr. High
Grandview Park
Brackets: All Brackets

Girls 11U Metro A
Date: 3/27,4/10,4/12,4/14,4/17,4/19,4/21,4/23,4/24,4/27,4/28,5/1,5/8,5/10,5/12,5/15,5/17,5/22
Venue: Butler M.S.
Deseret Peak Complex
Monarch Meadows Park
Copperview ES
Terra Linda ES
Western Springs
Southwood Park
West Jordan Complex
Hidden Village
Willow Creek Park, Sandy
Eastmont Middle
Brackets: All Brackets

Girls 11U Metro B
Date: 3/27,4/10,4/15,4/17,4/21,4/24,5/1,5/5,5/8,5/10,5/12,5/15,5/19
Venue: Butler M.S.
Jordan Ridge Park
High Point Park
Westpointe Park
Bonneville Jr. High
Willow Creek Park, Park City
Trailside Park
Highland Park
Brackets: All Brackets

Girls 11U South A
Date: 3/20,3/24,3/27,3/31,4/16,4/17,4/20,4/24,4/26,5/1,5/4,5/6,5/8,5/11,5/15,5/18,5/20,5/21,5/22
Venue: Sertoma Park
Nolen Park (Eagle Mountain)
Spanish Fork Sports Park
UAFC Soccer Complex
Lakeside Sports Complex
Heber Valley Elem
Mountain Ridge Jr High
Holdaway Park
Brackets: All Brackets

Girls 11U South B
Date: 3/19,3/20,3/24,3/26,3/27,4/15,4/17,4/20,4/23,4/24,4/29,4/30,5/1,5/8,5/11,5/13,5/15,5/17,5/21,5/22
Venue: Timberline Jr. High
Vista Heights Jr. High
Deerfield Elementary
Vernal middle school
American Fork Jr
Centennial Park (south)
Heber Valley Elem
Smooth Canyon
Spanish Fork Sports Park
Brackets: All Brackets

Girls 12U Premier Black
Date: 3/20,3/24,3/27,4/12,4/13,4/17,4/20,4/22,4/24,4/29,4/30,5/1,5/3,5/4,5/8,5/10,5/11,5/15
Venue: McCall Park
Osier
Blackridge Elementary
Riverside Elem WJ
Legacy Events Center
Timberline Jr. High
Umbria Estates
Highland Park
Elk Ridge (N Logan)
Palisade
Bountiful Jr. High
Bonneville Jr. High
Brackets: All Brackets

Girls 12U Premier Silver
Date: 3/20,3/25,3/27,3/30,4/10,4/12,4/13,4/15,4/17,4/19,4/22,4/24,4/26,4/28,4/29,5/1,5/3,5/5,5/7,5/8,5/10,5/11,5/12,5/15
Venue: Buttercup Park
High Point Park
Palisade
Holdaway Park
Ponds Park
Legacy Events Center
Willow Creek Park, Sandy
Bountiful Jr. High
La Roca Park
Spanish Fork Sports Park
Cedar Ridge ES
Ellison Park
Geneva Elementary
Angel Street Complex
Brackets: All Brackets

Girls 12U Division 1
Date: 3/20,3/27,4/7,4/10,4/12,4/17,4/19,4/20,4/24,4/27,4/28,5/1,5/4,5/5,5/8,5/12,5/14,5/15,5/17,5/20,5/21,5/22,5/26
Venue: Osier
Deseret Peak Complex
Pioneer Park
Hidden Village
Ponds Park
Deerfield Elementary
McCall Park
Millcreek Jr High
Blackhawk
Willow Creek Park, Park City
Angel Street Complex
Trailside Park
Smooth Canyon
Park City Sports Complex
Hooper North Park
Brackets: All Brackets

Girls 12U Division 2
Date: 3/26,3/27,3/31,4/10,4/14,4/15,4/16,4/17,4/20,4/21,4/23,4/24,4/27,4/28,4/29,4/30,5/1,5/3,5/4,5/7,5/8,5/12,5/14,5/15,5/21,5/22
Venue: Deerfield Elementary
UAFC Soccer Complex
Lakeside Sports Complex
Willow Creek Park, Sandy
Blackridge Elementary
Eastmont Middle
Ellison Park
Hidden Village
Heber Valley Elem
Buttercup Park
Grandview Park
Brackets: All Brackets

Girls 12U North A
Date: 3/23,3/29,4/10,4/12,4/17,4/19,4/20,4/24,4/27,4/30,5/1,5/3,5/6,5/8,5/11,5/15,5/18,5/19,5/22
Venue: Legacy Events Center
Weber County Fairgrounds
Bountiful Jr. High
Blackhawk
Elk Ridge (N Logan)
Ponds Park
Angel Street Complex
Millcreek Jr High
Brackets: All Brackets

Girls 12U North B
Date: 3/20,3/26,3/27,4/16,4/17,4/22,4/23,4/24,5/1,5/5,5/8,5/10,5/14,5/15,5/17,5/22
Venue: Weber County School District
McCall Park
Cedar Ridge ES
Spring Creek
Angel Street Complex
Ellison Park
Ponds Park
Brackets: All Brackets

Girls 12U North C
Date: 4/12,4/13,4/14,4/17,4/19,4/24,4/27,5/1,5/3,5/5,5/8,5/13,5/15,5/22
Venue: Hyrum Soccer Complex
Ellison Park
Blackhawk
Grandview Park
Millcreek Jr High
Emma Russel
Weber County Fairgrounds
Angel Street Complex
Mount Lewis
Ponds Park
Brackets: All Brackets

Girls 12U Metro A
Date: 3/23,3/27,3/30,4/10,4/12,4/14,4/16,4/17,4/19,4/22,4/24,4/29,5/1,5/4,5/8,5/10,5/15,5/22
Venue: Eastmont Middle
Galena Hills Park
Willow Creek Park, Sandy
Westpointe Park
Monarch Meadows Park
Wilson Elem. (SLC)
Bonneville Jr. High
Butler M.S.
Trailside Park
Willow Creek Park, Park City
Brackets: All Brackets

Girls 12U Metro B
Date: 3/20,3/22,3/27,3/29,4/10,4/12,4/14,4/17,4/19,4/21,4/24,4/26,4/29,5/1,5/4,5/8,5/11,5/15,5/17,5/19,5/22
Venue: Buttercup Park
Bluffdale Park
Eastmont Middle
Willow Creek Park, Sandy
Umbria Estates
High Point Park
Bonneville Jr. High
Butler M.S.
Brackets: All Brackets

Girls 12U South A
Date: 3/25,3/27,3/30,4/1,4/3,4/12,4/15,4/17,4/22,4/24,4/27,4/29,4/30,5/1,5/4,5/6,5/8,5/11,5/13,5/15,5/19,5/22
Venue: Mesquite Park
Osier
Centennial Park (south)
Lakeside Sports Complex
Heber Valley Elem
Brackets: All Brackets

G12U South B
Date: 3/20,3/24,3/25,3/27,3/31,4/13,4/17,4/19,4/24,4/26,4/27,5/1,5/3,5/8,5/10,5/15,5/22
Venue: Smooth Canyon
Snow College Complex
Deerfield Elementary
Centennial Park (south)
Spanish Fork Sports Park
Palisade
Brackets: All Brackets

Girls 13U Premier 1
Date: 3/20,3/23,3/24,3/26,3/27,4/10,4/15,4/17,4/22,4/26,4/28,4/29,5/1,5/3,5/4,5/5,5/6,5/8,5/10,5/11,5/12,5/13,5/15
Venue: Palisade
Mueller Park
Timberline Jr. High
Legacy Events Center
Fairmont Park
RAC
Bonneville Jr. High
White City Bear Park
Ira Allen Field
La Roca Park
Spanish Fork Sports Park
Barnes Park
Bellview Elem.
Highland Park
Falcon Park
Brackets: All Brackets

Girls 13U Premier 2
Date: 3/26,3/27,4/10,4/13,4/17,4/20,4/23,4/24,4/27,4/28,4/30,5/1,5/3,5/5,5/7,5/8,5/10,5/12,5/13,5/15,5/17,5/27
Venue: American Fork Jr
Mills Park
Barnes Park
Falcon Park
Mueller Park
West Jordan Complex
Butler M.S.
Deseret Peak Complex
Spence Eccles Complex
Bellview Elem.
La Roca Park
Legacy Elementary
Brackets: All Brackets

Girls 13U Division 1
Date: 3/25,3/27,3/30,4/15,4/17,4/20,4/21,4/22,4/24,4/26,4/27,4/28,5/1,5/3,5/6,5/7,5/8,5/11,5/12,5/13,5/15,5/18,5/20,5/22,5/25,5/26
Venue: Bonneville Jr. High
Palisade
Weber County Fairgrounds
Galena Hills Park
Barnes Park
Cedar Ridge ES
Healey Park
Spanish Fork Sports Park
UAFC Soccer Complex
Park City Sports Complex
West Jordan Complex
IHC Fields
Mountain View (N. OGDEN)
Trailside Park
Highland Park
G Hillman Recreation Complex
Fairmont Park
Brackets: All Brackets

Girls 13U Division 2
Date: 3/20,4/12,4/17,4/21,4/24,4/28,5/1,5/3,5/5,5/6,5/8,5/11,5/14,5/15,5/17,5/18,5/20,5/21,5/22,5/25
Venue: Mountain Ridge Jr High
Murray Park
Spanish Fork Sports Park
Emma Russel
Mueller Park
Legacy Events Center
Oquirrh Shadow Park
Angel Street Complex
Millcreek Jr High
Ellison Park
Willow Pond
Mapleton Elementary
Brackets: All Brackets

Girls 13U Division 3
Date: 3/20,3/22,3/24,3/27,4/5,4/10,4/12,4/14,4/16,4/17,4/19,4/20,4/23,4/24,4/26,4/28,4/30,5/1,5/3,5/5,5/8,5/11,5/13,5/15,5/21,5/22
Venue: Bellview Elem.
Bluffdale Park
Spanish Fork Sports Park
West Jordan Complex
G Hillman Recreation Complex
Price Fairground Sport Complex
Crescent MS
Ellison Park
Oquirrh Shadow Park
USU East
Brackets: All Brackets

Girls 13U North A
Date: 3/20,3/25,3/27,4/6,4/7,4/12,4/13,4/15,4/17,4/19,4/22,4/24,5/1,5/4,5/8,5/13,5/15,5/18,5/22
Venue: Brigham City Sports Complex
Roy West Park
Elk Ridge (N Logan)
Mount Ogden Park
Brackets: All Brackets

Girls 13U North B
Date: 3/22,3/27,4/12,4/17,4/19,4/24,4/26,4/28,5/1,5/3,5/4,5/8,5/12,5/13,5/15,5/17,5/19,5/21,5/22
Venue: Roy West Park
Barlow Park
Cache Rec Complex
Ellison Park
Hyrum Soccer Complex
Mueller Park
Brackets: All Brackets

Girls 13U North C
Date: 4/8,4/16,4/17,4/21,4/23,4/24,4/26,4/30,5/1,5/7,5/8,5/10,5/12,5/15,5/22
Venue: Barnes Park
Blackhawk
River Heights Elementary
Cache Rec Complex
Elk Ridge (N Logan)
Mueller Park
Cub River Sports
Brackets: All Brackets

Girls 13U Metro A
Date: 3/25,3/27,3/30,4/6,4/10,4/15,4/17,4/21,4/23,4/24,4/29,4/30,5/1,5/3,5/4,5/7,5/8,5/10,5/15,5/17,5/18,5/20,5/22,5/28
Venue: Deseret Peak Complex
Midvalley E.S.
Bonneville Jr. High
Bluffdale Park
Westpointe Park
Bellview Elem.
Butler M.S.
Crescent MS
Fairmont Park
Park City Sports Complex
Storm Mountain
Willow Creek Park, Park City
Brackets: All Brackets

Girls 13U South A
Date: 3/20,3/22,3/27,3/30,3/31,4/12,4/17,4/19,4/23,4/24,4/26,4/30,5/1,5/3,5/8,5/10,5/15,5/17,5/22
Venue: KOA Soccer Complex
Sertoma Park
Mountain Ridge Jr High
Lakeside Sports Complex
Spanish Fork Sports Park
Rocky Mtn. Middle
UAFC Soccer Complex
Brackets: All Brackets

Girls 14U Premier 1
Date: 3/20,3/27,3/30,4/1,4/13,4/15,4/17,4/20,4/21,4/24,4/27,5/1,5/3,5/4,5/5,5/8,5/10,5/12,5/13,5/15,5/16
Venue: American Fork Jr
Rosamond Elementary
Smooth Canyon
UAFC Soccer Complex
Angel Street Complex
Fairmont Park
West Jordan Complex
IHC Fields
Spring Creek
La Roca Park
RAC
Ponds Park
Palisade
Highland Park
RSL Academy Fields
Legacy Elementary
Brackets: All Brackets

Girls 14U Premier 2
Date: 3/20,3/22,3/24,3/27,4/1,4/10,4/13,4/17,4/20,4/21,4/22,4/24,4/27,4/28,5/1,5/3,5/5,5/6,5/8,5/13,5/15
Venue: Smooth Canyon
Falcon Park
White City Bear Park
Legacy Elementary
Elk Ridge (N Logan)
Barlow Park
Lone Peak Park (sandy)
Galena Hills Park
West Jordan Complex
Storm Mountain
Willow Creek Park, Park City
Blackhawk
Park City Sports Complex
American Preparatory Academy Draper
Trailside Park
Brackets: All Brackets

Girls 14U Division 1
Date: 3/20,3/25,4/8,4/10,4/16,4/17,4/22,4/23,4/24,4/27,4/29,4/30,5/1,5/3,5/5,5/6,5/8,5/10,5/11,5/13,5/15,5/18,5/19,5/21,5/22,5/25,5/26,5/27
Venue: Aspen Elementary
Emma Russel
Willow Pond
Deseret Peak Complex
Legacy Events Center
Ira Allen Field
Angel Street Complex
Fairmont Park
Bonneville Jr. High
Murray Park
Spanish Fork Sports Park
Highland Park
Ponds Park
G Hillman Recreation Complex
Ellison Park
Brackets: All Brackets

Girls 14U Division 2
Date: 3/20,3/22,3/27,3/29,4/10,4/12,4/13,4/15,4/16,4/17,4/20,4/22,4/24,4/29,4/30,5/1,5/4,5/8,5/14,5/15,5/22
Venue: KOA Soccer Complex
Palisade
Weber County Fairgrounds
Bellview Elem.
Legacy Elementary
Mountain View (N. OGDEN)
Ellison Park
Joel P. Jensen Middle School
Rocky Mtn. Middle
Galena Hills Park
Whedon Farm Regional Park
Butler M.S.
Crescent MS
Brackets: All Brackets

Girls 14U Division 3
Date: 3/20,3/23,3/26,3/27,4/9,4/10,4/16,4/17,4/19,4/24,4/26,4/28,4/29,5/1,5/4,5/6,5/8,5/12,5/14,5/15,5/17,5/21,5/22
Venue: Smooth Canyon
Storm Mountain
UAFC Soccer Complex
Lakeside Sports Complex
West Jordan Complex
Alice C Harris
Mueller Park
Oquirrh Shadow Park
Bellview Elem.
Spanish Fork Sports Park
G Hillman Recreation Complex
Brackets: All Brackets

Girls 14U North A
Date: 3/22,3/24,3/27,3/30,4/14,4/17,4/19,4/21,4/23,4/24,4/28,4/30,5/1,5/3,5/6,5/8,5/10,5/12,5/13,5/14,5/15,5/18,5/20,5/21,5/22
Venue: Brigham City Sports Complex
Legacy Events Center
Mountain View (N. OGDEN)
RSL Indoor (NL)
Ellison Park
Roy West Park
Elk Ridge (N Logan)
Ponds Park
Angel Street Complex
Centennial Park (Perry)
Mount Ogden Park
Brackets: All Brackets

Girls 14U North B
Date: 3/26,4/15,4/16,4/17,4/23,4/24,4/28,4/29,5/1,5/7,5/8,5/10,5/15,5/18,5/19,5/22
Venue: Weber County Fairgrounds
Angel Street Complex
Alice C Harris
Mueller Park
Hyrum Soccer Complex
Brackets: All Brackets

Girls 14U North C
Date: 4/14,4/17,4/21,4/24,4/28,4/29,5/1,5/6,5/7,5/8,5/10,5/15,5/17,5/18,5/20,5/22,5/24,5/25
Venue: Spence Eccles Complex
Eden Park
Heritage Park (NIbley)
Kent Smith Park
Elk Ridge (N Logan)
Ellison Park
Brackets: All Brackets

Girls 14U Metro/South
Date: 3/20,3/23,3/27,4/14,4/17,4/21,4/22,4/24,4/28,5/1,5/8,5/10,5/13,5/15,5/17,5/21,5/22
Venue: Midvalley E.S.
Ephraim Middle School
Mapleton Elementary
Oquirrh Shadow Park
Westpointe Park
Spanish Fork Sports Park
West Jordan Complex
Park City Sports Complex
Trailside Park
Brackets: All Brackets

G14U Metro/South B
Date: 3/20,3/24,3/27,3/31,4/10,4/17,4/20,4/24,4/29,5/1,5/5,5/8,5/10,5/15,5/17,5/22
Venue: Aspen Elementary
England Acres
Midvalley E.S.
Sunnyside Park
Rocky Mtn. Middle
Brackets: All Brackets

Girls15U Premier 1
Date: 3/20,3/22,3/24,3/27,4/7,4/12,4/14,4/17,4/19,4/20,4/21,4/23,4/24,4/26,4/27,4/29,4/30,5/1,5/4,5/5,5/8,5/10,5/11,5/12,5/13,5/15,5/27,5/29
Venue: Falcon Park
IHC Fields
Storm Mountain
Lone Peak Park (sandy)
Westvale Elementary
RAC
Ira Allen Field
Spence Eccles Complex
West Jordan Complex
Elk Ridge (N Logan)
Palisade
La Roca Park
Bellview Elem.
Legacy Events Center
Ellison Park
Brackets: All Brackets

Girls 15U Premier 2
Date: 3/27,4/8,4/10,4/12,4/14,4/17,4/19,4/24,4/26,4/27,4/29,5/1,5/3,5/5,5/6,5/8,5/14,5/15,5/25,5/28
Venue: American Fork Jr
Galena Hills Park
Bonneville Jr. High
Roy West Park
Legacy Events Center
Barlow Park
RAC
Timberline Jr. High
Ponds Park
St Josephs Catholic HS
Legacy Elementary
West Jordan Complex
Brackets: All Brackets

Girls 15U Division 1
Date: 3/20,3/22,3/30,4/5,4/10,4/12,4/13,4/17,4/20,4/21,4/23,4/24,4/26,4/27,4/28,4/29,5/1,5/3,5/4,5/6,5/8,5/11,5/13,5/15,5/20,5/22,5/24
Venue: Bellview Elem.
UAFC Soccer Complex
La Roca Park
Ellison Park
Spring Creek
Ponds Park
Angel Street Complex
Whedon Farm Regional Park
Rocky Mtn. Middle
Galena Hills Park
Falcon Park
RAC
Brackets: All Brackets

Girls 15U Division 2
Date: 3/20,3/22,3/24,4/10,4/12,4/13,4/14,4/17,4/21,4/24,4/26,4/28,4/29,5/1,5/4,5/5,5/6,5/8,5/10,5/11,5/13,5/15,5/17,5/18,5/20,5/22
Venue: Bellview Elem.
Murray Park
Falcon Park
Legacy Events Center
Lakeside Sports Complex
Mapleton Elementary
American Fork Jr
Butler M.S.
Palisade
Park City Sports Complex
IHC Fields
Trailside Park
Spanish Fork Sports Park
Brackets: All Brackets

G15U Division 3
Date: 3/20,3/22,3/27,4/1,4/10,4/12,4/15,4/17,4/19,4/24,4/30,5/1,5/4,5/6,5/8,5/10,5/13,5/14,5/15,5/20,5/22
Venue: Midvalley E.S.
Mountain Ridge Jr High
Bonneville Jr. High
Legacy Elementary
UAFC Soccer Complex
Falcon Park
Bellview Elem.
Elk Ridge (N Logan)
Rosamond Elementary
Spanish Fork Sports Park
Fairmont Park
American Fork Jr
Brackets: All Brackets

Girls 15U North A
Date: 3/27,4/12,4/17,4/19,4/22,4/24,4/26,4/28,5/1,5/5,5/8,5/10,5/15,5/17,5/20,5/22,5/25
Venue: Roy West Park
Kent Smith Park
Mills Park
Mountain View (N. OGDEN)
Barlow Park
Legacy Events Center
Blackhawk
Cedar Ridge ES
Brackets: All Brackets

Girls 15U North B
Date: 3/20,3/22,4/12,4/16,4/17,4/21,4/24,4/26,4/30,5/1,5/3,5/5,5/8,5/12,5/13,5/15,5/17,5/19,5/21,5/22,5/25
Venue: Weber County Fairgrounds
Mount Ogden Park
Angel Street Complex
Elk Ridge (N Logan)
Ellison Park
Ponds Park
Brackets: All Brackets

G15U Metro A
Date: 3/20,3/27,4/10,4/13,4/15,4/17,4/20,4/21,4/24,4/28,4/29,5/1,5/3,5/8,5/13,5/15,5/20,5/22,5/27
Venue: Rosamond Elementary
Bonneville Jr. High
Galena Hills Park
Midvalley E.S.
Westpointe Park
Oquirrh Shadow Park
Oakley Rec Complex
Westvale Elementary
Butler M.S.
Fairmont Park
Whedon Farm Regional Park
Brackets: All Brackets

G15U South A
Date: 3/20,3/23,3/27,4/12,4/17,4/24,4/27,4/28,4/29,5/1,5/4,5/8,5/10,5/14,5/15,5/18,5/22
Venue: Aspen Elementary
Lakeside Sports Complex
Spanish Fork Sports Park
Salem Soccer Complex
G Hillman Recreation Complex
Price Fairground Sport Complex
UAFC Soccer Complex
Palisade
USU East
Brackets: All Brackets

Girls 16U Premier 1
Date: 3/20,3/23,3/24,3/27,3/30,4/1,4/13,4/15,4/16,4/17,4/20,4/21,4/24,4/27,4/29,5/1,5/4,5/5,5/6,5/8,5/11,5/13,5/15
Venue: Lone Peak Park (sandy)
IHC Fields
Ira Allen Field
Woods Cross High School
Galena Hills Park
Legacy Events Center
RAC
La Roca Park
Timberline Jr. High
Palisade
West Jordan Complex
RSL Academy Fields
Brackets: All Brackets

Girls 16U Premier 2
Date: 3/23,3/30,4/1,4/10,4/12,4/14,4/17,4/21,4/24,4/26,4/27,4/28,4/29,5/1,5/3,5/5,5/8,5/10,5/13,5/14,5/15,5/27
Venue: Legacy Events Center
Bellview Elem.
Highland Park
Ponds Park
Angel Street Complex
Blackhawk
West Jordan Complex
RAC
Lone Peak Park (sandy)
Bonneville Jr. High
Fairmont Park
Falcon Park
Vista Heights Jr. High
Mueller Park
Brackets: All Brackets

Girls 16U Division 1
Date: 3/22,3/27,3/31,4/1,4/5,4/10,4/12,4/14,4/17,4/19,4/20,4/21,4/22,4/24,4/28,4/29,5/1,5/3,5/4,5/6,5/7,5/8,5/10,5/11,5/13,5/15,5/19,5/24
Venue: Mountain View (N. OGDEN)
UAFC Soccer Complex
Legacy Elementary
Angel Street Complex
RAC
Brigham City Sports Complex
Millcreek Jr High
Ponds Park
West Jordan Complex
Highland Park
Salem Soccer Complex
Bonneville Jr. High
Lakeside Sports Complex
Spanish Fork Sports Park
G Hillman Recreation Complex
Brackets: All Brackets

G16U Division 2
Date: 3/22,3/27,3/29,4/1,4/5,4/7,4/10,4/12,4/14,4/15,4/17,4/19,4/23,4/24,4/26,4/27,4/30,5/1,5/4,5/5,5/6,5/7,5/8,5/10,5/12,5/13,5/14,5/15,5/18,5/22,5/28
Venue: Mountain View (N. OGDEN)
Westvale Elementary
Legacy Elementary
Murray Park
Spence Eccles Complex
La Roca Park
Rocky Mtn. Middle
Ellison Park
Galena Hills Park
Mills Park
Elk Ridge (N Logan)
West Jordan Complex
Brackets: All Brackets

G16U Division 3
Date: 3/20,3/22,3/23,3/27,4/5,4/10,4/12,4/17,4/19,4/20,4/22,4/24,4/26,5/1,5/3,5/4,5/5,5/8,5/10,5/13,5/15,5/18,5/20,5/21,5/22,5/25
Venue: Mountain Ridge Jr High
UAFC Soccer Complex
Roy West Park
Ellison Park
Kent Smith Park
Oquirrh Shadow Park
West Jordan Complex
Park City Sports Complex
Whedon Farm Regional Park
Trailside Park
Monarch Meadows Park
Willow Creek Park, Park City
Brackets: All Brackets

G16U North A
Date: 3/23,4/1,4/15,4/16,4/17,4/22,4/24,4/27,4/29,5/1,5/7,5/8,5/10,5/13,5/14,5/15,5/17,5/21,5/22,5/25
Venue: Mills Park
Ellison Park
Centennial Park (Perry)
Spring Creek
Angel Street Complex
Brackets: All Brackets

G16U Metro/South A
Date: 3/20,3/25,3/26,4/6,4/10,4/15,4/17,4/22,4/24,4/28,5/1,5/6,5/8,5/11,5/12,5/15,5/17,5/21,5/22,5/24
Venue: Midvalley E.S.
Lakeside Sports Complex
North Point Elem.
Rocky Mtn. Middle
Butler M.S.
Bellview Elem.
Brackets: All Brackets

G17U Premier 1
Date: 3/22,3/30,4/10,4/12,4/15,4/17,4/19,4/20,4/28,4/29,5/1,5/3,5/5,5/6,5/8,5/11,5/12,5/15,5/16
Venue: Copper HIlls HS
Roy West Park
Mills Park
Bonneville Jr. High
RAC
West Jordan Complex
Healey Park
IHC Fields
La Roca Park
Lehi High School
Highland Park
UAFC Soccer Complex
Brackets: All Brackets

G17U Premier 2
Date: 3/20,3/22,3/24,4/12,4/14,4/17,4/19,4/20,4/23,4/27,4/28,4/29,4/30,5/1,5/3,5/5,5/8,5/11,5/13,5/14,5/15
Venue: Palisade
RSL Indoor (NL)
Bellview Elem.
Angel Street Complex
Blackhawk
West Jordan Complex
Lone Peak Park (sandy)
Ponds Park
Galena Hills Park
Falcon Park
IHC Fields
RSL Academy Fields
Green Canyon HS
Brackets: All Brackets

G17U Division 1
Date: 3/25,3/27,3/29,4/5,4/6,4/10,4/13,4/15,4/17,4/22,4/24,4/27,4/29,5/1,5/3,5/6,5/8,5/10,5/11,5/15,5/19,5/22,5/25
Venue: Mountain Ridge Jr High
Murray Park
Falcon Park
Mills Park
Ellison Park
UAFC Soccer Complex
West Jordan Complex
Blackhawk
Ira Allen Field
Willow Pond
Barlow Park
Vista Heights Jr. High
Legacy Events Center
Lone Peak Park (sandy)
Mueller Park
Brackets: All Brackets

G17U Division 2
Date: 3/20,3/27,3/30,4/10,4/12,4/14,4/19,4/21,4/22,4/24,4/26,4/28,4/29,5/1,5/3,5/6,5/7,5/8,5/10,5/11,5/12,5/13,5/14,5/15,5/17,5/22,5/24
Venue: Bonneville Jr. High
Elk Ridge (N Logan)
Spanish Fork Sports Park
Lakeside Sports Complex
Rocky Mtn. Middle
Oquirrh Shadow Park
Mills Park
G Hillman Recreation Complex
Highland Park
West Jordan Complex
Brackets: All Brackets

G17U Division 3
Date: 3/20,3/26,3/31,4/8,4/10,4/13,4/15,4/17,4/24,4/26,4/30,5/1,5/4,5/8,5/12,5/14,5/15,5/17,5/22,5/25,5/27,5/29
Venue: Roy West Park
Mountain View (N. OGDEN)
Lakeside Sports Complex
Whedon Farm Regional Park
Elk Ridge (N Logan)
Galena Hills Park
Ponds Park
Angel Street Complex
Mount Lewis
Spence Eccles Complex
Brackets: All Brackets

G17U North/Metro A
Date: 3/20,3/23,3/27,3/31,4/10,4/16,4/17,4/19,4/22,4/24,5/1,5/3,5/4,5/8,5/12,5/15,5/17,5/18,5/20,5/22,5/26
Venue: Bennion Jr. High
Deseret Peak Complex
Westvale Elementary
Galena Hills Park
Sunnyside Park
Westpointe Park
Oakley Rec Complex
Ponds Park
Whedon Farm Regional Park
Joel P. Jensen Middle School
Sand Hill Park Field
Angel Street Complex
Brackets: All Brackets

G17 South/Metro A
Date: 3/20,3/24,3/27,3/31,4/17,4/21,4/24,4/28,4/29,5/5,5/6,5/8,5/10,5/11,5/12,5/15,5/19,5/22
Venue: Mountain Ridge Jr High
North Point Elem.
Granger High School
Mapleton Elementary
Healey Park
Oquirrh Shadow Park
Spanish Fork Sports Park
Brackets: All Brackets

G18U Premier 1
Date: 3/23,4/13,4/17,4/20,4/22,4/24,4/26,4/27,4/29,5/1,5/4,5/6,5/8,5/11,5/12,5/15
Venue: Spence Eccles Complex
La Roca Park
Palisade
Ponds Park
Angel Street Complex
UAFC Soccer Complex
RAC
Angel Street (Tournament)
IHC Fields
West Jordan Complex
Brackets: All Brackets

G18U Premier 2
Date: 3/27,3/31,4/8,4/10,4/12,4/13,4/14,4/17,4/21,4/24,4/27,4/28,5/1,5/3,5/4,5/5,5/8,5/10,5/12,5/13,5/15,5/17,5/24
Venue: Murray Park
Galena Hills Park
Bonneville Jr. High
Ellison Park
La Roca Park
Millcreek Jr High
West Jordan Complex
Blackhawk
Lone Peak Park (sandy)
Fairmont Park
Angel Street Complex
Ponds Park
Angel Street (Tournament)
Brackets: All Brackets

G18U Division 1
Date: 3/20,3/27,3/29,4/10,4/13,4/15,4/17,4/19,4/20,4/21,4/24,4/27,4/29,5/1,5/3,5/4,5/5,5/6,5/8,5/10,5/11,5/12,5/13,5/14,5/15,5/17,5/18,5/19,5/21,5/22,5/24,5/25,5/26
Venue: Falcon Park
UAFC Soccer Complex
Spence Eccles Complex
White City Bear Park
West Jordan Complex
Roy West Park
Spanish Fork Sports Park
Ellison Park
Sunnyside Park
Lone Peak Park (sandy)
Storm Mountain
Galena Hills Park
Mountain View (N. OGDEN)
Bellview Elem.
Mount Lewis
Brackets: All Brackets

G18U Division 2
Date: 3/20,4/10,4/12,4/13,4/14,4/16,4/17,4/19,4/20,4/22,4/24,4/27,4/28,5/1,5/4,5/5,5/7,5/8,5/10,5/13,5/15,5/18,5/20,5/21,5/22
Venue: North Point Elem.
Mills Park
Rocky Mtn. Middle
RSL Indoor (NL)
Ponds Park
UAFC Soccer Complex
Lakeside Sports Complex
Oquirrh Shadow Park
Angel Street Complex
Green Canyon HS
Healey Park
Monarch Meadows Park
Brackets: All Brackets

G18U Division 3
Date: 3/27,4/10,4/12,4/17,4/24,4/28,4/29,4/30,5/1,5/8,5/15,5/20,5/22,5/24
Venue: Aspen Elementary
Deseret Peak Complex
Galena Hills Park
Price Fairground Sport Complex
Vista Heights Jr. High
Whedon Farm Regional Park
USU East
Mountain Ridge Jr High
Joel P. Jensen Middle School
Brackets: All Brackets

G18U Metro/South
Date: 3/20,3/25,3/27,3/29,4/1,4/14,4/15,4/17,4/21,4/22,4/24,4/28,5/1,5/3,5/5,5/8,5/11,5/15,5/22
Venue: Nolen Park (Eagle Mountain)
North Point Elem.
Deseret Peak Complex
Spanish Fork Sports Park
G Hillman Recreation Complex
Payson High School
Brackets: All Brackets

G19U Premier 1
Date: 3/13,3/24,3/27,3/30,4/14,4/16,4/17,4/19,4/20,4/28,5/1,5/3,5/5,5/6,5/8,5/11,5/12,5/15,5/28
Venue: Spence Eccles Complex
Lone Peak Park (sandy)
White City Bear Park
UAFC Soccer Complex
RAC
Blackhawk
Galena Hills Park
Legacy Events Center
La Roca Park
RSL Academy Fields
Storm Mountain
West Jordan Complex
Mueller Park
Brackets: All Brackets

G19U Premier 2
Date: 3/19,3/25,3/27,4/6,4/10,4/12,4/15,4/17,4/20,4/22,4/27,4/29,5/1,5/3,5/5,5/7,5/8,5/10,5/11,5/12,5/13,5/14,5/15,5/25
Venue: Spence Eccles Complex
Murray Park
UAFC Soccer Complex
Lone Peak Park (sandy)
Millcreek Jr High
Ponds Park
Ellison Park
IHC Fields
Lehi High School
Angel Street Complex
Trailside Park
Bellview Elem.
Palisade
Park City Sports Complex
Brackets: All Brackets

G19U Division 1
Date: 3/27,4/7,4/10,4/12,4/17,4/19,4/21,4/22,4/23,4/24,4/27,4/29,5/1,5/4,5/6,5/8,5/9,5/11,5/13,5/14,5/15,5/17,5/19,5/21,5/22
Venue: Lakeside Sports Complex
Mills Park
Bennion Jr. High
Rocky Mtn. Middle
Elk Ridge (N Logan)
England Acres
Weber County Fairgrounds
G Hillman Recreation Complex
Spanish Fork Sports Park
Green Canyon HS
La Roca Park
Spence Eccles Complex
RSL Indoor (NL)
Brackets: All Brackets

G19U Division 2
Date: 3/20,3/23,4/7,4/14,4/17,4/21,4/24,4/28,5/1,5/4,5/6,5/8,5/10,5/11,5/15,5/17,5/22,5/25
Venue: Ephraim Middle School
Roy West Park
Oquirrh Shadow Park
Galena Hills Park
Whedon Farm Regional Park
Monarch Meadows Park
Ellison Park
Brackets: All Brackets