Venues
Shown below are the proposed venues for the tournament games.
Age Group Bracket
Boys 9U North Red
Date: 4/15,4/18,4/22,4/23,4/25,4/29,5/1,5/2,5/3,5/5,5/6,5/7,5/8,5/10,5/11,5/13,5/15,5/16,5/18,5/20,5/22
Venue: Ellison Park
Hogan Park
TBD North
Angel Street Complex
Romrell Park
Weber County Fairgrounds
Elk Ridge (N Logan)
Legacy Events Center
Brackets: All Brackets

Boys 9U North White
Date: 4/15,4/17,4/19,4/22,4/24,4/26,4/28,4/29,5/1,5/2,5/3,5/4,5/5,5/6,5/8,5/10,5/11,5/12,5/13,5/16,5/17,5/20
Venue: North Steed
Romrell Park
Legacy Events Center
Fox Glenn Park
Angel Street Complex
Elk Ridge (N Logan)
Brackets: All Brackets

Boys 9U North White
Date: 3/27,4/15,4/17,4/20,4/21,4/22,4/24,4/27,4/29,5/1,5/4,5/6,5/8,5/9,5/10,5/11,5/13,5/15,5/16,5/18,5/19,5/20
Venue: Weber County Fairgrounds
Ellison Park
Legacy Events Center
Lewis Park
Morgan MS
Emma Russel
Angel Street Complex
Brackets: All Brackets

Boys 9U North Blue
Date: 4/14,4/15,4/20,4/21,4/22,4/24,4/28,4/29,5/2,5/5,5/6,5/9,5/12,5/13,5/20
Venue: Angel Street Complex
Brigham City Sports Complex
Ellison Park
Romrell Park
Legacy Events Center
Brackets: All Brackets

Boys 9U North Green
Date: 4/15,4/17,4/21,4/22,4/24,4/27,4/28,4/29,5/1,5/2,5/5,5/6,5/11,5/13,5/15,5/18,5/19,5/20
Venue: Mount Ogden Park
Romrell Park
Ellison Park
Brigham City Sports Complex
Legacy Events Center
Angel Street Complex
Lewis Park
Weber County Fairgrounds
Elk Ridge (N Logan)
Brackets: All Brackets

Boys 9U Metro Red
Date: 3/18,3/28,4/1,4/3,4/4,4/10,4/11,4/15,4/17,4/18,4/22,4/24,4/25,4/26,4/29,5/1,5/2,5/3,5/4,5/6,5/9,5/10,5/11,5/13,5/15,5/16,5/19,5/20
Venue: Copperview ES
USA United Soccer Center
Sunset Ridge MS
Arches Park
Lehi Family Park
Oquirrh Shadow Park
Oquirrh Elementary
Spring Lane Elementary
TBD - Metro
Autumn Hills Park
South Jordan Elementary
Brackets: All Brackets

Boys 9U Metro White
Date: 4/8,4/10,4/12,4/15,4/17,4/19,4/21,4/22,4/24,4/25,4/29,5/1,5/3,5/5,5/6,5/10,5/11,5/13,5/16,5/18,5/19,5/20
Venue: Bluffdale Elementary
Spring Lane Elementary
Liberty Elementary
Oquirrh Shadow Park
Arches Park
Copperview ES
Autumn Hills Park
Brackets: All Brackets

Boys 9U Metro White
Date: 4/1,4/10,4/12,4/15,4/19,4/22,4/27,4/29,5/4,5/6,5/10,5/13,5/16,5/17,5/19,5/20,5/24
Venue: Deseret Peak Complex
Copperview ES
Overlake Elementary
Park City Sports Complex
Spring Lane Elementary
Basin Rec Field House
Butler M.S.
Brackets: All Brackets

Boys 9U Metro Blue
Date: 3/18,3/22,3/24,3/25,3/29,4/12,4/15,4/18,4/19,4/20,4/22,4/27,4/29,5/3,5/6,5/13,5/17,5/20
Venue: USA United Soccer Center
Oquirrh Elementary
Spring Lane Elementary
Copperview ES
South Jordan Elementary
Bluffdale Elementary
Brackets: All Brackets

Boys 9U Metro Blue
Date: 3/18,4/12,4/15,4/19,4/21,4/22,4/24,4/25,4/26,4/29,5/1,5/3,5/5,5/6,5/11,5/12,5/13,5/15,5/17,5/18,5/19,5/20
Venue: Copper Canyon Elem (WJ)
Oquirrh Shadow Park
Rowland Hall Steiner Complex
Country Crossing
Copperview ES
South Jordan Elementary
Deseret Peak Complex
Butler M.S.
Park City Sports Complex
Basin Rec Field House
Trailside Park
USA United Soccer Center
Brackets: All Brackets

Boys 9U Metro Green
Date: 3/18,4/11,4/15,4/17,4/19,4/20,4/22,4/24,4/25,4/26,4/29,5/6,5/10,5/13,5/16,5/18,5/20,5/24
Venue: Copperview ES
Truman Elementary
Copper Canyon Elem (WJ)
Country Crossing
Midvalley E.S.
Valley Jr. High
Marv Jensen
Basin Rec Field House
Park City Sports Complex
Trailside Park
Brackets: All Brackets

Boys 9U Metro Green
Date: 3/18,4/15,4/17,4/19,4/22,4/26,4/27,4/29,5/2,5/4,5/5,5/6,5/12,5/13,5/17,5/20
Venue: Copperview ES
Butler M.S.
Liberty Elementary
Overlake Elementary
Marv Jensen
Spring Lane Elementary
Brackets: All Brackets

Boys 9U Metro Green
Date: 3/18,3/21,3/28,4/1,4/8,4/11,4/14,4/15,4/18,4/22,4/26,4/29,5/6,5/9,5/13,5/20,5/23
Venue: Farnsworth Elementary
Riverside Elem WJ
Deseret Peak Complex
Bluffdale Elementary
Arches Park
Oquirrh Shadow Park
Westpointe Park
Brackets: All Brackets

Boys 9U South Red
Date: 3/18,3/27,4/10,4/13,4/15,4/17,4/19,4/22,4/25,4/29,5/1,5/2,5/5,5/6,5/9,5/10,5/11,5/13,5/17,5/20
Venue: Deerfield Elementary
Geneva Elementary
Springside E.S.
Spanish Fork Sports Park
Lehi Family Park
Cobblestone
Mountain Ridge Jr High
Riverview Elementary School
Brackets: All Brackets

Boys 9U South White
Date: 3/18,3/21,3/28,4/12,4/15,4/20,4/21,4/22,4/25,4/26,4/28,4/29,5/2,5/3,5/6,5/9,5/12,5/13,5/17,5/18,5/20
Venue: Harvest Elementary
Lehi Family Park
Mesquite Park
Riverview Elementary School
Provo - Sertoma Park
Spanish Fork Sports Park
Mountain Ridge Jr High
Hobble Creek Elementary
Forbes
Brackets: All Brackets

Boys 9U South White
Date: 3/18,3/21,3/28,3/29,4/12,4/13,4/15,4/19,4/20,4/22,4/27,4/28,4/29,5/5,5/6,5/13,5/15,5/20
Venue: Deerfield Elementary
Geneva Elementary
Lehi Family Park
Provo - Sertoma Park
Lakeridge Jr High
Vista Heights Jr. High
Greenwood
Riverview Elementary School
Brackets: All Brackets

Boys 9U South Blue
Date: 3/18,3/28,3/30,4/13,4/15,4/18,4/22,4/26,4/29,5/2,5/6,5/9,5/13,5/16,5/18,5/20
Venue: Geneva Elementary
Lehi Family Park
Deerfield Elementary
Cobblestone
Mountain Ridge Jr High
Brackets: All Brackets

Boys 9U South Blue
Date: 3/18,3/21,3/28,4/11,4/12,4/15,4/18,4/19,4/22,4/24,4/29,5/4,5/6,5/10,5/13,5/15,5/20
Venue: Harvest Elementary
Lakeridge Jr High
Riverview Elementary School
Springside E.S.
Lehi Family Park
Hobble Creek Elementary
Oak Canyon Jr. High
Spanish Fork Sports Park
Vista Heights Jr. High
Manila Elementary
Brackets: All Brackets

Boys 9U South Green
Date: 3/18,3/20,4/1,4/11,4/13,4/15,4/22,4/24,4/25,4/28,4/29,5/1,5/6,5/8,5/10,5/13,5/18,5/19,5/20
Venue: Deerfield Elementary
Springside E.S.
Spanish Fork Sports Park
Mountain Ridge Jr High
Hobble Creek Elementary
Riverview Elementary School
Cobblestone
Brackets: All Brackets

Boys 9U South Green
Date: 3/17,3/31,4/14,4/15,4/20,4/22,4/27,4/28,4/29,5/2,5/5,5/6,5/8,5/10,5/11,5/13,5/18,5/19,5/20
Venue: Harvest Elementary
Vista Heights Jr. High
Riverview Elementary School
Hobble Creek Elementary
Cobblestone
Springside E.S.
Spanish Fork Sports Park
Brackets: All Brackets

Boys 10U North Red
Date: 3/25,4/15,4/17,4/20,4/22,4/24,4/26,4/27,4/28,4/29,5/1,5/3,5/4,5/5,5/6,5/8,5/10,5/13,5/16,5/17,5/18,5/20,6/3
Venue: Weber County Fairgrounds
CSC (Cache Valley)
Ellison Park
Lewis Park
Angel Street Complex
Meadow Park
Legacy Events Center
Rockwell Turf Field
Brackets: All Brackets

Boys 10U North White
Date: 4/15,4/18,4/19,4/22,4/25,4/26,4/29,5/2,5/3,5/6,5/9,5/10,5/11,5/13,5/15,5/16,5/18,5/20,5/25
Venue: Lewis Park
Romrell Park
CSC (Cache Valley)
Angel Street Complex
Legacy Events Center
Fox Glenn Park
Weber County Fairgrounds
Brackets: All Brackets

Boys 10U North White
Date: 3/25,4/14,4/15,4/20,4/22,4/27,4/28,4/29,5/4,5/6,5/11,5/12,5/13,5/16,5/17,5/19,5/20,5/22,5/23
Venue: Lewis Park
Brigham City Sports Complex
Ellison Park
Morgan MS
Angel Street Complex
Legacy Events Center
Brackets: All Brackets

Boys 10U North Blue
Date: 4/15,4/21,4/22,4/28,4/29,5/1,5/5,5/6,5/9,5/10,5/12,5/13,5/17,5/19,5/20,5/23,5/24
Venue: Central Park
Mount Ogden Park
Ellison Park
Romrell Park
Weber County Fairgrounds
Angel Street Complex
Elk Ridge (N Logan)
Legacy Events Center
Brackets: All Brackets

Boys 10U North Green
Date: 3/25,4/15,4/18,4/20,4/22,4/25,4/29,5/1,5/2,5/4,5/6,5/9,5/10,5/12,5/13,5/15,5/18,5/19,5/20
Venue: Weber County Fairgrounds
Brigham City Sports Complex
Ellison Park
North Steed
Fox Glenn Park
Angel Street Complex
Romrell Park
Lewis Park
Brackets: All Brackets

Boys 10U Metro Red
Date: 3/23,4/15,4/20,4/22,4/26,4/27,4/29,5/1,5/4,5/6,5/8,5/9,5/10,5/13,5/16,5/17,5/20
Venue: Oquirrh Elementary
Autumn Hills Park
Copperview ES
Arches Park
Spring Lane Elementary
RAC
Oquirrh Shadow Park
Brackets: All Brackets

Boys 10U Metro Red
Date: 3/23,4/12,4/13,4/15,4/20,4/22,4/26,4/29,5/1,5/2,5/6,5/11,5/13,5/16,5/17,5/20
Venue: Copperview ES
Oquirrh Shadow Park
Arches Park
Copper Canyon Elem (WJ)
Rowland Hall Steiner Complex
Autumn Hills Park
Brackets: All Brackets

Boys 10U Metro White
Date: 3/18,4/11,4/12,4/15,4/18,4/22,4/24,4/27,4/29,5/1,5/4,5/6,5/8,5/9,5/11,5/13,5/16,5/18,5/20
Venue: Copperview ES
Autumn Hills Park
Oquirrh Elementary
Butler M.S.
Deseret Peak Complex
Liberty Elementary
Spring Lane Elementary
Oquirrh Shadow Park
Brackets: All Brackets

Boys 10U Metro White
Date: 3/25,4/8,4/10,4/14,4/15,4/18,4/22,4/29,5/3,5/6,5/9,5/12,5/13,5/16,5/20
Venue: USA United Soccer Center
Farnsworth Elementary
Autumn Hills Park
Copperview ES
Oquirrh Shadow Park
South Jordan Elementary
Brackets: All Brackets

Boys 10U Metro Blue
Date: 4/13,4/15,4/17,4/19,4/22,4/27,4/29,5/2,5/6,5/8,5/9,5/11,5/13,5/16,5/17,5/19,5/20
Venue: Midvalley E.S.
Butler M.S.
Liberty Elementary
Country Crossing
Bluffdale Elementary
Brackets: All Brackets

Boys 10U Metro Blue
Date: 3/18,3/21,4/11,4/15,4/17,4/18,4/20,4/21,4/22,4/25,4/29,5/2,5/4,5/6,5/9,5/13,5/20
Venue: Copperview ES
Deseret Peak Complex
Spring Lane Elementary
Copper Canyon Elem (WJ)
Valley Jr. High
Park City Sports Complex
Trailside Park
Brackets: All Brackets

Boys 10U Metro Green
Date: 3/18,4/12,4/13,4/15,4/17,4/19,4/21,4/22,4/24,4/26,4/28,4/29,5/4,5/6,5/8,5/11,5/13,5/17,5/18,5/20,5/22,5/24,5/25
Venue: Copperview ES
Country Crossing
Overlake Elementary
Westpointe Park
West Jordan Complex
Truman Elementary
Park City Sports Complex
Butler M.S.
Trailside Park
Brackets: All Brackets

Boys 10U South Red
Date: 3/18,4/12,4/15,4/18,4/19,4/22,4/24,4/25,4/27,4/28,4/29,5/1,5/2,5/6,5/8,5/10,5/13,5/15,5/18,5/20
Venue: Lehi Family Park
Riverview Elementary School
Spanish Fork Sports Park
Lakeside Sports Complex
Vista Heights Jr. High
American Fork Jr
Cobblestone
Geneva Elementary
Brackets: All Brackets

Boys 10U South White
Date: 3/18,3/21,4/12,4/15,4/17,4/19,4/20,4/22,4/26,4/29,5/1,5/6,5/8,5/11,5/13,5/15,5/17,5/20
Venue: Deerfield Elementary
Mesquite Park
Provo - Sertoma Park
American Preparatory Academy
Lakeridge Jr High
Cobblestone
Spanish Fork Sports Park
Lehi Family Park
Forbes
Brackets: All Brackets

Boys 10U South Blue
Date: 3/18,3/21,3/28,4/11,4/15,4/19,4/22,4/24,4/25,4/27,4/29,5/4,5/6,5/9,5/10,5/11,5/13,5/15,5/18,5/20
Venue: Harvest Elementary
Riverview Elementary School
Lakeside Sports Complex
American Fork Jr
Mountain Ridge Jr High
Cobblestone
Springside E.S.
Spanish Fork Sports Park
Hobble Creek Elementary
Brackets: All Brackets

Boys 10U South Blue
Date: 3/22,4/10,4/14,4/15,4/20,4/22,4/27,4/28,4/29,5/3,5/6,5/12,5/13,5/19,5/20
Venue: Lakeridge Jr High
Geneva Elementary
Lehi Family Park
Brackets: All Brackets

Boys 10U South Green
Date: 3/18,3/25,3/31,4/1,4/8,4/10,4/12,4/15,4/17,4/21,4/22,4/24,4/29,5/1,5/4,5/6,5/8,5/9,5/10,5/13,5/15,5/20
Venue: Harvest Elementary
Mesquite Park
Lehi Family Park
Springside E.S.
Spanish Fork Sports Park
Snow College Complex
Hobble Creek Elementary
Riverview Elementary School
Cobblestone
Mt. Pleasant ES
Vista Heights Jr. High
Brackets: All Brackets

Boys 11U SCL Red
Date: 3/18,3/25,3/27,4/1,4/15,4/17,4/22,4/24,4/26,4/28,4/29,5/1,5/6,5/8,5/9,5/12,5/13,5/15,5/16,5/20
Venue: Lehi Jr High School
Vista Heights Jr. High
Sunset Ridge MS
Lehi Family Park
Vae View
RAC
Highland Park ELEM
Angel Street Complex
Spring Lane Elementary
CSC (Cache Valley)
Barnes Park
Deerfield Elementary
Brackets: All Brackets

Boys 11U SCL Red
Date: 3/18,3/21,3/28,4/1,4/11,4/12,4/15,4/18,4/20,4/21,4/22,4/25,4/29,5/1,5/2,5/3,5/5,5/6,5/8,5/9,5/10,5/11,5/12,5/13,5/16
Venue: IHC Fields
Monarch Meadows Park
Geneva Elementary
Millcreek Jr High
La Roca Park
Rowland Hall Steiner Complex
Spanish Fork Sports Park
McCall Park
RAC
Legacy Events Center
Ellison Park
Mount Lewis
Willow Creek Park, Sandy
Canyonview Park
Brackets: All Brackets

Boys 11U SCL Red
Date: 4/10,4/14,4/15,4/17,4/19,4/20,4/22,4/24,4/26,4/27,4/29,5/1,5/2,5/6,5/9,5/11,5/13,5/15,5/17,5/20
Venue: American Fork Jr
La Roca Park
Highland Park ELEM
Willow Creek Park, Sandy
Spring Lane Elementary
Holdaway Park
Park City Sports Complex
Angel Street Complex
James E Moss
Umbria Estates
Columbia Elementary (westj)
Spanish Fork Sports Park
Ellison Park
Brackets: All Brackets

Boys 11U SCL Red
Date: 3/18,3/21,3/23,3/31,4/10,4/11,4/12,4/14,4/15,4/17,4/21,4/22,4/24,4/28,4/29,5/1,5/2,5/4,5/5,5/6,5/9,5/10,5/12,5/13,5/16,5/20
Venue: Vista Heights Jr. High
Majestic Elementary (West Jordan)
Monarch Meadows Park
IHC Fields
Canyonview Park
Lehi Family Park
Lakeside Sports Complex
River Heights Elementary
CSC (Cache Valley)
Heber Valley Elem
Osier
Geneva Elementary
Brackets: All Brackets

Boys 11U North White
Date: 4/15,4/17,4/22,4/24,4/26,4/29,5/1,5/3,5/4,5/6,5/8,5/12,5/15,5/16,5/17,5/18,5/20
Venue: McCall Park
Ellison Park
Barlow Park
River Heights Elementary
Weber County Fairgrounds
Legacy Events Center
Brackets: All Brackets

Boys 11U North White
Date: 4/14,4/15,4/20,4/21,4/22,4/26,4/27,4/29,5/4,5/5,5/6,5/9,5/10,5/11,5/12,5/13,5/16,5/19,5/20,5/25
Venue: Central Park
Millcreek Jr High
Legacy Events Center
Barnes Park
Cedar Ridge ES
Elk Ridge (N Logan)
Mount Eyrie Park
Angel Street Complex
Kent Smith Park
Brackets: All Brackets

Boys 11U North Blue
Date: 4/15,4/17,4/19,4/20,4/22,4/24,4/26,4/27,4/28,4/29,5/1,5/3,5/4,5/6,5/9,5/10,5/11,5/12,5/13,5/16,5/17,5/18,5/20
Venue: Mount Ogden Park
Vae View
Barlow Park
Mount Eyrie Park
Ellison Park
Legacy Events Center
Rotary Constitution Park
Millville South Park SCSL
Rockwell Turf Field
Millcreek Jr High
Angel Street Complex
Weber County Fairgrounds
Brackets: All Brackets

Boys 11U North Green
Date: 4/11,4/15,4/20,4/22,4/24,4/27,4/29,5/2,5/4,5/6,5/9,5/11,5/13,5/16,5/20
Venue: McCall Park
Mount Lewis
Legacy Events Center
Barnes Park
Mount Eyrie Park
Weber County Fairgrounds
Angel Street Complex
Brackets: All Brackets

Boys 11U North Green
Date: 4/15,4/17,4/21,4/22,4/27,4/29,5/3,5/6,5/9,5/11,5/13,5/18,5/19,5/20
Venue: Vae View
Rotary Constitution Park
Legacy Events Center
Mount Logan Middle School
River Heights Elementary
Barnes Park
Brackets: All Brackets

Boys 11U Metro White
Date: 3/18,3/21,4/3,4/11,4/15,4/18,4/22,4/25,4/29,5/1,5/2,5/3,5/6,5/8,5/9,5/11,5/13,5/15,5/16,5/20
Venue: Columbia Elementary (westj)
Truman Elementary
Westpointe Park
Hidden Village
Butler M.S.
RAC
Monarch Meadows Park
Northlake Elementary
Spring Lane Elementary
Canyonview Park
Umbria Estates
Willow Creek Park, Sandy
Eastmont Middle
Brackets: All Brackets

Boys 11U Metro White
Date: 4/5,4/13,4/15,4/21,4/22,4/25,4/29,5/1,5/4,5/6,5/10,5/11,5/13,5/15,5/16,5/20
Venue: USA United Soccer Center
Umbria Estates
Deseret Peak Complex
Monarch Meadows Park
Rosamond Elementary
Willow Creek Park, Sandy
Marv Jensen
Canyonview Park
Francis Park
Highland Park ELEM
Spring Lane Elementary
Buttercup Park
Brackets: All Brackets

Boys 11U Metro Blue
Date: 4/15,4/19,4/20,4/22,4/24,4/29,5/5,5/6,5/9,5/13,5/15,5/18,5/19,5/20,5/23
Venue: Valley Jr. High
West Jordan Complex
Willow Creek Park, Sandy
Spring Lane Elementary
Valley JHS
Highland Park ELEM
Eastmont Middle
Brackets: All Brackets

Boys 11U Metro Blue
Date: 3/18,3/21,3/25,4/11,4/15,4/18,4/22,4/25,4/29,5/2,5/3,5/4,5/6,5/9,5/11,5/13,5/16,5/18,5/20
Venue: Columbia Elementary (westj)
Eastmont Middle
James E Moss
Highland Park ELEM
Spring Lane Elementary
Rosamond Elementary
Butler M.S.
Willow Creek Park, Sandy
Brackets: All Brackets

Boys 11U Metro Green
Date: 3/23,4/11,4/13,4/15,4/20,4/22,4/29,5/1,5/2,5/4,5/6,5/9,5/10,5/12,5/13,5/16,5/17,5/20
Venue: Deseret Peak Complex
Eastmont Middle
High Point Park
L&L Hamilton Park
Butler M.S.
West Jordan Complex
Hidden Village
Willow Creek Park, Sandy
Brackets: All Brackets

Boys 11U Metro Green
Date: 3/22,4/1,4/15,4/19,4/21,4/26,4/28,4/29,5/3,5/6,5/9,5/11,5/13,5/16,5/20
Venue: Columbia Elementary (westj)
USA United Soccer Center
Marv Jensen
Rowland Hall Steiner Complex
Truman Elementary
Park City Sports Complex
Wardle Park
Riverside Elem WJ
Umbria Estates
Trailside Park
Brackets: All Brackets

Boys 11U South White
Date: 3/18,3/25,3/29,4/10,4/11,4/14,4/15,4/18,4/19,4/22,4/24,4/29,5/2,5/5,5/6,5/10,5/13,5/15,5/18,5/19,5/20,5/27
Venue: Greenwood
Lakeridge Jr High
Mesquite Park
Spanish Fork Sports Park
Lakeside Sports Complex
Heber Valley Elem
Mountain Ridge Jr High
Brackets: All Brackets

Boys 11U South Blue
Date: 3/18,3/21,4/10,4/15,4/18,4/20,4/22,4/24,4/29,5/1,5/3,5/6,5/9,5/13,5/18,5/20
Venue: Vista Heights Jr. High
Lehi Jr High School
Spanish Fork Sports Park
Heber Valley Elem
Holdaway Park
Mt. Pleasant ES
Brackets: All Brackets

Boys 11U South Blue
Date: 3/18,3/21,4/1,4/9,4/12,4/14,4/15,4/19,4/22,4/25,4/28,4/29,5/1,5/6,5/13,5/15,5/18,5/20
Venue: IHC Fields
Lehi Family Park
Mesquite Park
Vernal middle school
Snow College Complex
Salem Soccer Complex
Spanish Fork Sports Park
Brackets: All Brackets

Boys 11U South Green
Date: 3/18,4/1,4/12,4/13,4/15,4/20,4/22,4/27,4/29,5/6,5/13,5/20
Venue: Vista Heights Jr. High
Snow College Complex
Brookhaven Elementary School
Centennial ES
Centennial Park (south)
Salem Soccer Complex
Brackets: All Brackets

Boys 12U Premier Black
Date: 4/10,4/11,4/15,4/17,4/20,4/22,4/24,4/27,4/28,4/29,5/1,5/3,5/4,5/5,5/6,5/8,5/9,5/10,5/11,5/13,5/15
Venue: Highland Park ELEM
L&L Hamilton Park
Lehi Family Park
RAC
Legacy Events Center
Mount Lewis
La Roca Park
RSL Academy - Herriman
Meadow Park
Ellison Park
Blackhawk
Vae View
Brackets: All Brackets

Boys 12U Premier Silver
Date: 4/11,4/12,4/15,4/17,4/18,4/19,4/20,4/21,4/22,4/25,4/27,4/29,5/2,5/3,5/4,5/6,5/9,5/10,5/12,5/13,5/15
Venue: Umbria Estates
Lehi Jr High School
Buttercup Park
IHC Fields
RSL Academy - Herriman
Heber Valley Elem
Spring Lane Elementary
Columbia Elementary (westj)
Highland Park ELEM
Geneva Elementary
Willow Creek Park, Sandy
Brackets: All Brackets

Boys 12U Division 1
Date: 4/10,4/12,4/15,4/17,4/18,4/19,4/22,4/24,4/26,4/28,4/29,5/1,5/3,5/4,5/5,5/6,5/8,5/10,5/13,5/15,5/17,5/18,5/19,5/20,5/24,5/26,5/27
Venue: Spring Lane Elementary
Barlow Park
Canyonview Park
Millcreek Jr High
Vae View
Ellison Park
Highland Park ELEM
Park City Sports Complex
Osier
Meadow Park
Angel Street Complex
RAC
Trailside Park
La Roca Park
Brackets: All Brackets

Boys 12U Division 2
Date: 3/18,4/1,4/10,4/12,4/15,4/17,4/19,4/20,4/22,4/24,4/25,4/26,4/27,4/29,5/1,5/6,5/9,5/11,5/12,5/13,5/15,5/16,5/19,5/20
Venue: Greenwood
Spanish Fork Sports Park
Provo - Sertoma Park
Hidden Village
Lakeside Sports Complex
Mount Lewis
Umbria Estates
McCall Park
Mount Eyrie Park
Mount Logan Middle School
Brackets: All Brackets

Boys 12U North A
Date: 4/15,4/18,4/20,4/22,4/24,4/25,4/26,4/27,4/29,5/4,5/5,5/6,5/9,5/10,5/11,5/12,5/13,5/15,5/16,5/17,5/18,5/19,5/20,5/22,5/23,5/25
Venue: La Roca Park
Mount Lewis
Vae View
Barlow Park
Hansen Family Sports Complex
Legacy Events Center
Angel Street Complex
Pioneer Park
Elk Ridge (N Logan)
Blackhawk
Millcreek Jr High
Barnes Park
Ellison Park
Brackets: All Brackets

Boys 12U North B
Date: 4/15,4/18,4/19,4/22,4/25,4/26,4/29,5/2,5/3,5/6,5/8,5/9,5/11,5/13,5/16,5/17,5/18,5/19,5/20,5/22,5/24,5/25
Venue: Barlow Park
Ellison Park
Legacy Events Center
Barnes Park
Clear Creek Park
Angel Street Complex
Mount Logan Middle School
Cub River Sports
Rockwell Turf Field
Kent Smith Park
Brackets: All Brackets

Boys 12U North C
Date: 4/10,4/15,4/21,4/22,4/24,4/27,4/29,5/1,5/3,5/4,5/5,5/6,5/8,5/10,5/11,5/12,5/13,5/19,5/20,5/22,5/23,5/25
Venue: Millcreek Jr High
Meadow Park
Ellison Park
Barlow Park
Mount Ogden Park
Cedar Ridge ES
Blackhawk
Weber County Fairgrounds
Brackets: All Brackets

Boys 12U North D
Date: 4/15,4/22,4/26,4/28,4/29,5/2,5/3,5/5,5/6,5/10,5/13,5/15,5/16,5/17,5/20,5/23,5/25
Venue: Millcreek Jr High
Pioneer Park
Angel Street Complex
Cedar Ridge ES
Legacy Events Center
Barnes Park
Brackets: All Brackets

Boys 12U North E
Date: 4/15,4/19,4/21,4/22,4/27,4/29,5/1,5/4,5/6,5/8,5/11,5/13,5/17,5/19,5/20,5/22,5/23
Venue: Mount Lewis
Pioneer Park
Legacy Events Center
Barnes Park
Weber County Fairgrounds
Ellison Park
Rotary Constitution Park
Mount Eyrie Park
Brackets: All Brackets

Boys 12U Metro A
Date: 3/18,4/10,4/12,4/15,4/17,4/22,4/24,4/27,4/29,5/4,5/6,5/8,5/13,5/18,5/20
Venue: Eastmont Middle
Valley JHS
West Jordan Complex
Willow Creek Park, Sandy
Buttercup Park
Butler M.S.
Spring Lane Elementary
Valley Jr. High
Brackets: All Brackets

Boys 12U Metro B
Date: 4/11,4/13,4/15,4/19,4/20,4/22,4/25,4/26,4/29,5/2,5/4,5/5,5/6,5/9,5/13,5/16,5/20,5/25
Venue: Rosamond Elementary
Farnsworth Elementary
Highland Park ELEM
Willow Creek Park, Sandy
Buttercup Park
Rowland Hall Steiner Complex
Spring Lane Elementary
Francis Park
Umbria Estates
Eastmont Middle
Brackets: All Brackets

Boys 12U Metro C
Date: 4/13,4/14,4/15,4/18,4/20,4/22,4/29,5/2,5/5,5/6,5/9,5/13,5/15,5/18,5/19,5/20,5/27,6/3
Venue: Rosamond Elementary
High Point Park
Monarch Meadows Park
Deseret Peak Complex
Westpointe Park
Trailside Park
Park City Sports Complex
Brackets: All Brackets

Boys 12U Metro D
Date: 4/15,4/18,4/22,4/26,4/29,5/3,5/4,5/6,5/9,5/12,5/13,5/16,5/17,5/19,5/20,5/27
Venue: Buttercup Park
L&L Hamilton Park
Olympus Jr. High
Westpointe Park
Park City Sports Complex
James E Moss
Willow Creek Park, Sandy
Trailside Park
Brackets: All Brackets

Boys 12U Metro E
Date: 3/18,4/1,4/10,4/15,4/17,4/22,4/29,5/1,5/5,5/6,5/9,5/10,5/13,5/16,5/17,5/20
Venue: Columbia Elementary (westj)
West Jordan Complex
Marv Jensen
Monarch Meadows Park
Willow Creek Park, Sandy
Butler M.S.
Hidden Village
High Point Park
Buttercup Park
Brackets: All Brackets

Boys 12U Metro F
Date: 4/11,4/15,4/18,4/20,4/22,4/25,4/29,5/4,5/6,5/8,5/13,5/16,5/20
Venue: Monarch Meadows Park
Canyonview Park
Highland Park ELEM
Hunter Park
Spring Lane Elementary
Deseret Peak Complex
Rosamond Elementary
Brackets: All Brackets

Boys 12U South A
Date: 3/18,4/10,4/12,4/13,4/14,4/15,4/18,4/21,4/22,4/24,4/27,4/28,4/29,5/2,5/3,5/4,5/6,5/9,5/12,5/13,5/15,5/16,5/17,5/20
Venue: Deerfield Elementary
Spanish Fork Sports Park
Lehi Jr High School
IHC Fields
Lehi Family Park
Centennial Park (south)
Provo - Sertoma Park
Snow College Complex
Vernal middle school
Salem Soccer Complex
Manila Elementary
Mesquite Park
Mountain Ridge Jr High
Brackets: All Brackets

Boys 12U South B
Date: 3/18,3/23,4/1,4/10,4/15,4/18,4/22,4/25,4/26,4/27,4/29,5/2,5/6,5/13,5/16,5/17,5/19
Venue: Deerfield Elementary
Lakeridge Jr High
Mesquite Park
Brookhaven Elementary School
Spanish Fork Sports Park
Centennial ES
Centennial Park (south)
Lehi Jr High School
Holdaway Park
Brackets: All Brackets

Boys 12U South C
Date: 3/18,3/29,4/1,4/11,4/15,4/19,4/22,4/29,5/1,5/4,5/6,5/9,5/12,5/13,5/17,5/20
Venue: Brookhaven Elementary School
Lehi Family Park
Centennial Park (south)
Vernal middle school
Price Fairground Sport Complex
Heber Valley Elem
Vista Heights Jr. High
Brackets: All Brackets

Boys 13U Premier 1
Date: 3/29,4/15,4/19,4/20,4/22,4/24,4/25,4/26,4/29,5/1,5/3,5/4,5/6,5/10,5/11,5/13,5/15,5/17,5/21,5/24
Venue: St Josephs Catholic HS
Rose Creek Elementary
Oquirrh Shadow Park
RAC
Lakeside Sports Complex
Canyonview Park
Lehi Family Park
Legacy Events Center
Brackets: All Brackets

Boys 13U Premier 2
Date: 3/22,3/29,4/12,4/15,4/19,4/20,4/22,4/26,4/27,4/28,4/29,5/2,5/3,5/6,5/9,5/10,5/11,5/13,5/15,5/16,5/17,5/20,5/22,5/25
Venue: Mountain Ridge Jr High
Mapleton Elementary
Monarch Meadows Park
Lehi Family Park
Murray Park
Spanish Fork Sports Park
RAC
Rocky Mtn. Middle
Angel Street Complex
Provo - Fort Utah Park
Provo - Franklin Soccer Field
Brackets: All Brackets

Boys 13U Division 1
Date: 3/27,4/11,4/12,4/15,4/18,4/22,4/24,4/25,4/28,4/29,5/2,5/4,5/5,5/6,5/9,5/10,5/11,5/12,5/13,5/15,5/18,5/20,5/23,5/24
Venue: RSL Academy - Herriman
West Jordan Complex
Rose Creek Elementary
Crescent MS
Green Canyon HS
Roy West Park
Ellison Park
RAC
Rowland Hall Steiner Complex
Lehi Family Park
Mills Park
Blackhawk
Storm Mountain
Centerville City Park
Brackets: All Brackets

Boys 13U Division 2
Date: 3/18,3/20,4/15,4/17,4/22,4/24,4/25,4/28,4/29,5/1,5/2,5/6,5/8,5/12,5/13,5/15,5/17,5/19,5/20,5/24,5/27
Venue: White City Bear Park
Aspen Elementary
Bear River Middle School
Ellison Park
Spanish Fork Sports Park
Legacy Events Center
Elk Ridge (N Logan)
Angel Street Complex
Butler M.S.
G Hillman Recreation Complex
Bellview Elem.
Crescent MS
Healey Park
Brackets: All Brackets

Boys 13U Division 3
Date: 3/18,3/21,3/30,4/11,4/14,4/15,4/18,4/20,4/22,4/25,4/29,5/1,5/3,5/4,5/6,5/10,5/11,5/13,5/15,5/17,5/18,5/19,5/20,5/22,5/24,5/25,5/26
Venue: Mountain Ridge Jr High
Lehi Family Park
RSL Academy - Herriman
Provo - Fort Utah Park
Ellison Park
Lakeside Sports Complex
Rowland Hall Steiner Complex
West Jordan Complex
Palisade
G Hillman Recreation Complex
Pioneer Park
Cub River Sports
Brackets: All Brackets

Boys 13U North A
Date: 4/15,4/17,4/19,4/22,4/24,4/29,5/1,5/6,5/8,5/10,5/12,5/13,5/16,5/17,5/19,5/20,5/22,5/24
Venue: Ellison Park
Hyrum Soccer Complex
Mount Logan Middle School
Mueller Park
Mountain View (Woods Cross)
Mills Park
MorganHS
Brackets: All Brackets

Boys 13U North B
Date: 3/29,4/12,4/15,4/19,4/20,4/21,4/25,4/26,4/28,4/29,5/2,5/5,5/6,5/8,5/9,5/11,5/12,5/13,5/15,5/17,5/19,5/20,5/23,5/24
Venue: Spence Eccles Complex
Ellison Park
Green Canyon HS
Roy West Park
Legacy Events Center
Weber County Fairgrounds
Blackhawk
Hyrum Soccer Complex
Brackets: All Brackets

Boys 13U North C
Date: 4/13,4/15,4/18,4/19,4/21,4/22,4/25,5/2,5/3,5/4,5/5,5/6,5/9,5/11,5/13,5/17,5/18,5/20,5/24
Venue: Spence Eccles Complex
Mount Lewis
Legacy Events Center
Mountain View (N. OGDEN)
Hyrum Soccer Complex
Brackets: All Brackets

Boys 13U North D
Date: 4/15,4/20,4/22,4/27,4/29,5/1,5/3,5/4,5/6,5/9,5/10,5/12,5/13,5/15,5/17,5/18,5/20,5/24,5/25
Venue: Ellison Park
Roy West Park
Cedar Ridge ES
Mount Logan Middle School
Mueller Park
Mountain View (Woods Cross)
Brackets: All Brackets

Boys 13U North E
Date: 4/12,4/15,4/19,4/22,4/25,4/26,4/29,5/2,5/6,5/8,5/9,5/12,5/13,5/16,5/17,5/18,5/19,5/20,5/26,5/27
Venue: Barlow Park
Legacy Prep Academy
Ponds Park
River Heights Elementary
Weber County Fairgrounds
Mueller Park
Angel Street Complex
Brackets: All Brackets

Boys 13U Metro A
Date: 3/18,3/22,4/10,4/12,4/15,4/19,4/22,4/24,4/26,4/29,5/1,5/3,5/6,5/10,5/13,5/16,5/17,5/18,5/23,5/26
Venue: Crescent MS
Deseret Peak Complex
Monarch Meadows Park
Canyonview Park
Storm Mountain
Truman Elementary
Park City Sports Complex
Oquirrh Shadow Park
Brackets: All Brackets

Boys 13U Metro B
Date: 4/11,4/15,4/18,4/22,4/25,4/28,4/29,5/1,5/4,5/6,5/8,5/9,5/13,5/15,5/16,5/20,5/22,5/23
Venue: West Jordan Complex
Canyonview Park
Highland Park ELEM
RAC
Crescent MS
Butler M.S.
Oquirrh Shadow Park
Kauri Sue Hamilton
Brackets: All Brackets

Boys 13U Metro C
Date: 3/18,4/10,4/13,4/15,4/17,4/20,4/21,4/22,4/24,4/27,4/28,4/29,5/5,5/6,5/11,5/15,5/18,5/19,5/20,5/22,5/23
Venue: White City Bear Park
Crescent MS
Monarch Meadows Park
Galena Hills Park
Highland Park ELEM
Jordan Ridge Park
Spring Lane Elementary
Marv Jensen
Rose Creek Elementary
Oquirrh Shadow Park
Westvale Elementary
Brackets: All Brackets

Boys 13U Metro D
Date: 3/18,3/20,4/15,4/19,4/21,4/22,4/24,4/25,4/27,4/29,5/2,5/4,5/6,5/10,5/13,5/20,5/24
Venue: Riverside Elem WJ
Monarch Meadows Park
Olympus Jr. High
Park City Sports Complex
Murray Park
James E Moss
Willow Pond
Canyonview Park
Brackets: All Brackets

Boys 13U Metro E
Date: 4/11,4/12,4/15,4/17,4/22,4/25,4/28,4/29,5/3,5/4,5/6,5/9,5/10,5/13,5/16,5/20,5/24,6/3
Venue: Deseret Peak Complex
West Jordan Complex
Butler M.S.
England Acres
Crescent MS
Marv Jensen
East Midvale Elementary
Falcon Park
Brackets: All Brackets

Boys 13U South A
Date: 3/18,3/21,3/28,4/11,4/12,4/15,4/18,4/20,4/22,4/25,4/29,5/2,5/3,5/4,5/6,5/11,5/13,5/16,5/17,5/18,5/19,5/20,5/22,5/25
Venue: Legacy Elementary
Aspen Elementary
Mapleton Elementary
Vista Heights Jr. High
Provo - Fort Utah Park
Lakeside Sports Complex
Provo - Franklin Soccer Field
Healey Park
Brackets: All Brackets

Boys 13U South B
Date: 4/15,4/17,4/22,4/24,4/26,4/29,5/1,5/6,5/8,5/13,5/15,5/16,5/20
Venue: Price Fairground Sport Complex
Spanish Fork Sports Park
Rocky Mtn. Middle
Salem Soccer Complex
Lehi Family Park
Brackets: All Brackets

Boys 13U South C
Date: 3/23,3/28,3/31,4/1,4/14,4/15,4/19,4/20,4/21,4/22,4/27,4/28,4/29,5/5,5/6,5/12,5/13,5/19,5/20
Venue: Do not use
Vista Heights Jr. High
Union High School
Ephraim Middle School
Rocky Mtn. Middle
North Sanpete High School
Vernal middle school
Brackets: All Brackets

Boys 14U Premier 1
Date: 4/12,4/15,4/18,4/19,4/22,4/26,4/27,4/29,5/1,5/2,5/3,5/4,5/6,5/10,5/11,5/13,5/16,5/17,5/19
Venue: Lakeside Sports Complex
Elk Ridge (N Logan)
Rose Creek Elementary
Provo - Fort Utah Park
RAC
Healey Park
Legacy Events Center
Provo - Franklin Soccer Field
RSL Academy - Herriman
Brackets: All Brackets

Boys 14U Premier 2
Date: 4/12,4/15,4/17,4/19,4/22,4/26,4/28,4/29,5/3,5/6,5/8,5/9,5/10,5/12,5/13,5/15,5/17,5/20,5/23,5/25
Venue: Ira Allen Field
Elk Ridge (N Logan)
Ellison Park
Lehi Family Park
Legacy Events Center
RAC
Monarch Meadows Park
Angel Street Complex
Oquirrh Shadow Park
Spanish Fork Sports Park
Canyonview Park
Brackets: All Brackets

Boys 14U Division 1
Date: 3/18,3/21,3/29,4/10,4/11,4/15,4/17,4/18,4/19,4/22,4/24,4/29,5/1,5/3,5/4,5/6,5/8,5/9,5/13,5/15,5/16,5/17,5/18,5/20,5/22
Venue: Rose Creek Elementary
Lehi Family Park
Spence Eccles Complex
Lakeside Sports Complex
Ellison Park
Murray Park
Roy West Park
G Hillman Recreation Complex
Pioneer Park
IHC Fields
Jordan Park
RAC
La Roca Park
Westpointe Park
Brackets: All Brackets

Boys 14U Division 2
Date: 3/29,4/10,4/11,4/12,4/15,4/19,4/22,4/25,4/26,4/29,5/3,5/4,5/6,5/8,5/9,5/10,5/11,5/13,5/15,5/17,5/20,5/24
Venue: Spence Eccles Complex
Storm Mountain
Mountain Ridge Jr High
Crescent MS
Green Canyon HS
Legacy Events Center
Ridgeline High School
Rocky Mtn. Middle
West Jordan Complex
Aggie Legacy Field (USU)
Butler M.S.
Ponds Park
Angel Street Complex
Lehi Family Park
Blackhawk
Brackets: All Brackets

Boys 14U Division 3
Date: 3/28,4/10,4/15,4/17,4/18,4/19,4/22,4/24,4/26,4/28,4/29,5/1,5/2,5/4,5/5,5/6,5/8,5/9,5/11,5/13,5/15,5/17,5/18,5/20,5/24
Venue: England Acres
Lakeside Sports Complex
Elk Ridge (N Logan)
Ellison Park
James E Moss
Spanish Fork Sports Park
IHC Fields
River Heights Elementary
Monarch Meadows Park
Storm Mountain
Canyonview Park
Oquirrh Shadow Park
G Hillman Recreation Complex
Brackets: All Brackets

Boys 14U North A
Date: 4/17,4/18,4/22,4/24,4/29,5/1,5/4,5/6,5/8,5/9,5/12,5/13,5/15,5/17,5/20,5/22,5/23,5/25
Venue: Barlow Park
Elk Ridge (N Logan)
Ellison Park
RAC
Spence Eccles Complex
Legacy Events Center
Angel Street Complex
Mount Logan Middle School
Kent Smith Park
MorganHS
Mueller Park
Brackets: All Brackets

Boys 14U North B
Date: 4/15,4/18,4/20,4/22,4/26,4/27,4/29,5/4,5/6,5/9,5/11,5/12,5/13,5/15,5/18,5/20,5/23,5/25
Venue: Barlow Park
Spence Eccles Complex
Brigham City Sports Complex
Ellison Park
Mount Lewis
Mueller Park
Mount Ogden Park
Weber County Fairgrounds
Mountain View (N. OGDEN)
Centerville City Park
Brackets: All Brackets

Boys 14U North C
Date: 4/15,4/17,4/18,4/19,4/22,4/26,4/28,4/29,5/1,5/2,5/4,5/6,5/8,5/9,5/13,5/15,5/16,5/20,5/22,5/24,5/25
Venue: Roy West Park
Brigham City Sports Complex
Mount Lewis
Ellison Park
Mountain View (N. OGDEN)
Cedar Ridge ES
Blackhawk
Angel Street Complex
Brackets: All Brackets

Boys 14U North D
Date: 4/15,4/18,4/21,4/22,4/25,4/29,5/2,5/4,5/9,5/11,5/13,5/16,5/17,5/20,5/23,5/31,6/3
Venue: Weber County Fairgrounds
Bear River Middle School
Ellison Park
Barlow Park
DO NOT USE
Mueller Park
Mountain View (Woods Cross)
Centerville City Park
Spence Eccles Complex
Kent Smith Park
Brackets: All Brackets

Boys 14U Metro A
Date: 3/18,3/21,4/15,4/17,4/20,4/22,4/26,4/28,4/29,5/2,5/5,5/6,5/8,5/9,5/11,5/13,5/15,5/17,5/18,5/20,5/25
Venue: Crescent MS
Storm Mountain
James E Moss
Jordan Park
East Midvale Elementary
Jordan Ridge Park
Park City High School
Park City Sports Complex
Westpointe Park
Trailside Park
Brackets: All Brackets

Boys 14U Metro B
Date: 4/12,4/15,4/19,4/20,4/22,4/26,4/27,4/29,5/3,5/6,5/8,5/10,5/13,5/15,5/16,5/17,5/18,5/20,5/22,5/24,5/26
Venue: Highland Park ELEM
West Jordan Complex
Butler M.S.
James E Moss
Oakley Rec Complex
Spring Lane Elementary
Storm Mountain
Crescent MS
Olympus Jr. High
Brackets: All Brackets

Boys 14U Metro C
Date: 4/10,4/13,4/14,4/15,4/17,4/20,4/22,4/25,4/29,5/1,5/3,5/6,5/8,5/11,5/13,5/16,5/19,5/20
Venue: Kauri Sue Hamilton
West Jordan Complex
Murray Park
Storm Mountain
Park City Sports Complex
Lone Peak Park (sandy)
Park City High School
Brackets: All Brackets

Boys 14U Metro D
Date: 4/1,4/13,4/15,4/20,4/22,4/27,4/29,5/6,5/8,5/13,5/16,5/20
Venue: England Acres
Galena Hills Park
West Jordan Complex
Jordan Park
Marv Jensen
East Midvale Elementary
Brackets: All Brackets

Boys 14U South A
Date: 3/18,3/31,4/11,4/13,4/15,4/21,4/22,4/25,4/27,4/28,4/29,5/4,5/5,5/6,5/8,5/10,5/11,5/12,5/13,5/16,5/19,5/20
Venue: Vista Heights Jr. High
Osier
Do not use
Lehi Family Park
Legacy Elementary
Salem Soccer Complex
Vernal middle school
Lakeside Sports Complex
American Fork Jr
Spanish Fork Sports Park
Aspen Elementary
North Point Elem.
Brackets: All Brackets

Boys 14U South B
Date: 3/18,3/31,4/1,4/13,4/15,4/19,4/22,4/29,5/1,5/3,5/5,5/6,5/12,5/13,5/19,5/20
Venue: Vista Heights Jr. High
Do not use
Union High School
Lakeside Sports Complex
Ephraim Middle School
G Hillman Recreation Complex
Spanish Fork Sports Park
Brackets: All Brackets

Boys 15U Prov Bracket A
Date: 4/15,4/17,4/22,4/23,4/24,4/25,4/26,4/29,5/3,5/4,5/6,5/8,5/12,5/13,5/15,5/17,5/18,5/19,5/20,5/22,5/23,5/24,5/26,5/31
Venue: West Jordan Complex
Ellison Park
Emma Russel
Oquirrh Shadow Park
Storm Mountain
TBD - Metro
Aspen Elementary
Centerville City Park
Rose Creek Elementary
Canyonview Park
Mountain View (Woods Cross)
Spence Eccles Complex
Healey Park
Legacy Events Center
Brackets: All Brackets

Boys 15U Prov Bracket B
Date: 4/15,4/17,4/22,4/24,4/26,4/27,4/28,4/29,5/1,5/2,5/3,5/5,5/6,5/8,5/9,5/10,5/11,5/13,5/16,5/20,5/22,5/25
Venue: Barlow Park
Canyonview Park
White City Bear Park
Oquirrh Shadow Park
Lehi Family Park
Monarch Meadows Park
Willowcreek Middle School
Aspen Elementary
Osier
Brackets: All Brackets

Boys 15U Prov Bracket C
Date: 4/15,4/17,4/19,4/22,4/24,4/26,4/29,5/1,5/2,5/3,5/6,5/8,5/9,5/13,5/15,5/16,5/18,5/20,5/22,5/24
Venue: American Fork Jr
Centerville City Park
Legacy Events Center
Smooth Canyon
Lone Peak Park (sandy)
Deseret Peak Complex
Vista Heights Jr. High
Westvale Elementary
Ellison Park
Fairmont Park
Highland Park ELEM
West Jordan Complex
Do not use
Mountain View (Woods Cross)
Brackets: All Brackets

Boys 15U Prov North
Date: 4/15,4/26,4/29,5/2,5/4,5/5,5/6,5/9,5/10,5/11,5/13,5/16,5/17,5/18,5/19,5/20,5/22,5/23,5/24,5/25
Venue: Roy West Park
Legacy Events Center
Brigham City Sports Complex
Centerville City Park
Hyrum Soccer Complex
Ellison Park
Huntsville Park
Ponds Park
Pioneer Park
Brackets: All Brackets

Boys 15U Prov Metro
Date: 4/15,4/18,4/19,4/21,4/22,4/25,4/26,4/29,5/3,5/6,5/9,5/11,5/13,5/16,5/17,5/20,5/23,5/25
Venue: Canyonview Park
Rowland Hall Steiner Complex
West Jordan Complex
White City Bear Park
Lone Peak Park (sandy)
Marv Jensen
Butler M.S.
East Midvale Elementary
Deseret Peak Complex
Galena Hills Park
Antelope Canyon E.S.
Monarch Meadows Park
Brackets: All Brackets

Boys 15U Prov South
Date: 4/15,4/19,4/20,4/22,4/25,4/26,4/27,4/28,4/29,5/2,5/3,5/6,5/8,5/10,5/13,5/17,5/18,5/19,5/20,5/22,5/23,5/24,5/27
Venue: Do not use
Price Fairground Sport Complex
Vernal middle school
Aspen Elementary
Lakeside Sports Complex
Salem Soccer Complex
Greenwood
Rocky Mtn. Middle
G Hillman Recreation Complex
Salem Jr. High
Brackets: All Brackets

Boys 16U Prov North
Date: 4/18,4/22,4/24,4/26,4/29,5/1,5/2,5/4,5/6,5/8,5/9,5/10,5/11,5/13,5/15,5/18,5/19,5/20,5/22,5/23,5/24
Venue: Spence Eccles Complex
Emma Russel
Mueller Park
Centerville City Park
St Josephs Catholic HS
Ellison Park
Legacy Events Center
Mountain View (Woods Cross)
Brackets: All Brackets

Boys 16U Prov North A
Date: 4/15,4/16,4/18,4/19,4/22,4/25,4/26,4/29,5/2,5/3,5/6,5/9,5/10,5/12,5/13,5/16,5/17,5/19,5/20,5/22,5/24
Venue: Mount Ogden Park
Mount Lewis
Brigham City Sports Complex
Centerville City Park
Ponds Park
Ellison Park
Mountain View (N. OGDEN)
Roy West Park
Mueller Park
Legacy Events Center
Brackets: All Brackets

Boys 16U Prov Metro/South
Date: 4/15,4/19,4/21,4/22,4/24,4/26,4/29,5/1,5/3,5/6,5/9,5/10,5/12,5/13,5/18,5/19,5/20,5/24
Venue: Butler M.S.
Lehi Family Park
Fairmont Park
Park City Sports Complex
Canyonview Park
Highland Park ELEM
Rose Creek Elementary
Monarch Meadows Park
Antelope Canyon E.S.
Brackets: All Brackets

Boys 16U Prov Metro/South A
Date: 4/15,4/18,4/19,4/20,4/22,4/24,4/29,5/1,5/2,5/6,5/9,5/13,5/16,5/17,5/20,5/22,5/24
Venue: Lehi Family Park
Monarch Meadows Park
Provo - Franklin Soccer Field
Lone Peak Park (sandy)
Mapleton Elementary
White City Bear Park
RAC
Oquirrh Shadow Park
Canyonview Park
Aspen Elementary
Healey Park
Brackets: All Brackets

Boys 17U Prov North
Date: 4/15,4/20,4/22,4/27,4/29,5/1,5/4,5/6,5/10,5/11,5/13,5/16,5/17,5/18,5/20,5/25
Venue: Barlow Park
Ellison Park
Weber County Fairgrounds
Ponds Park
Spence Eccles Complex
Roy West Park
Brackets: All Brackets

Boys 17U Prov Metro
Date: 4/13,4/15,4/16,4/18,4/22,4/25,4/26,4/29,5/2,5/6,5/11,5/13,5/16,5/17,5/20
Venue: RSL Academy - Herriman
St Josephs Catholic HS
White City Bear Park
RAC
Mueller Park
Canyonview Park
Copper HIlls HS
Monarch Meadows Park
Storm Mountain
Oquirrh Shadow Park
Lone Peak Park (sandy)
Brackets: All Brackets

Boys 17U Prov Metro A
Date: 4/15,4/17,4/22,4/24,4/29,5/3,5/6,5/8,5/10,5/13,5/20,5/23
Venue: Deseret Peak Complex
Murray Park
Wasatch Jr High
Galena Hills Park
Bellview Elem.
West Jordan Complex
Marv Jensen
Lone Peak Park (sandy)
Olympus Jr. High
Brackets: All Brackets

Boys 17U Prov South
Date: 4/15,4/17,4/18,4/19,4/22,4/24,4/27,4/29,5/1,5/4,5/6,5/8,5/11,5/13,5/15,5/19
Venue: Do not use
Lehi Family Park
Lehi High School
Vista Heights Jr. High
Aspen Elementary
Palisade
IHC Fields
Brackets: All Brackets

Boys 18U Provisional
Date: 4/15,4/18,4/19,4/22,4/25,4/29,5/2,5/6,5/9,5/10,5/13,5/17,5/19,5/20,5/25
Venue: Rose Creek Elementary
Smooth Canyon
Mountain Ridge Jr High
Westvale Elementary
Healey Park
Jordan Ridge Park
Roy West Park
Canyonview Park
Monarch Meadows Park
West Jordan Complex
Galena Hills Park
Brackets: All Brackets

Boys 19U Provisional
Date: 4/15,4/19,4/20,4/22,4/25,4/27,4/29,5/3,5/4,5/6,5/8,5/11,5/13,5/17,5/18,5/20,5/22,5/25
Venue: Centerville City Park
Deseret Peak Complex
Lehi Family Park
West Jordan Complex
Angel Street Complex
Weber County Fairgrounds
Ellison Park
Murray Park
Spence Eccles Complex
Mueller Park
Ponds Park
Brackets: All Brackets

Girls 9U North Red
Date: 4/15,4/19,4/22,4/25,4/27,4/29,5/2,5/3,5/6,5/9,5/13,5/15,5/16,5/18,5/20
Venue: Ellison Park
Mount Ogden Park
Legacy Events Center
Morgan MS
Weber County Fairgrounds
Brackets: All Brackets

Girls 9U North White
Date: 4/15,4/17,4/19,4/21,4/22,4/24,4/25,4/28,4/29,5/1,5/3,5/4,5/6,5/8,5/10,5/11,5/12,5/13,5/19,5/20,5/24
Venue: Brigham City Sports Complex
Lewis Park
Romrell Park
Weber County Fairgrounds
Legacy Events Center
Ellison Park
Hogan Park
Angel Street Complex
Brackets: All Brackets

Girls 9U Metro Red
Date: 3/18,4/5,4/7,4/11,4/12,4/14,4/15,4/17,4/18,4/22,4/25,4/26,4/27,4/29,5/2,5/6,5/8,5/9,5/10,5/11,5/13,5/16,5/17,5/19,5/20,5/25
Venue: Copperview ES
USA United Soccer Center
Bluffdale Elementary
Oquirrh Shadow Park
Arches Park
Butler M.S.
Spring Lane Elementary
South Jordan Elementary
Autumn Hills Park
Park City Sports Complex
Basin Rec Field House
Trailside Park
Brackets: All Brackets

Girls 9U Metro White
Date: 3/25,4/15,4/22,4/25,4/27,4/28,4/29,5/4,5/6,5/9,5/13,5/16,5/18,5/20
Venue: Copperview ES
Deseret Peak Complex
Liberty Elementary
Rowland Hall Steiner Complex
Brackets: All Brackets

Girls 9U Metro Blue
Date: 3/18,4/12,4/15,4/18,4/20,4/22,4/26,4/29,5/6,5/8,5/13,5/15,5/16,5/20
Venue: Copperview ES
Country Crossing
Butler M.S.
Autumn Hills Park
Oquirrh Shadow Park
Brackets: All Brackets

Girls 9U Metro Green
Date: 3/22,4/1,4/12,4/15,4/19,4/22,4/26,4/28,4/29,5/2,5/3,5/5,5/6,5/8,5/12,5/13,5/15,5/17,5/18,5/19,5/20
Venue: Deseret Peak Complex
Westpointe Park
Spring Lane Elementary
Cobblestone
Bluffdale Elementary
Park City Sports Complex
Loomis Park
Trailside Park
Brackets: All Brackets

Girls 9U South Red
Date: 3/18,3/20,4/13,4/14,4/15,4/17,4/21,4/22,4/29,5/5,5/6,5/9,5/13,5/15,5/20
Venue: Vista Heights Jr. High
Lehi Family Park
Geneva Elementary
Spanish Fork Sports Park
Hobble Creek Elementary
Deerfield Elementary
Riverview Elementary School
Brackets: All Brackets

Girls 9U South White
Date: 3/18,3/20,4/1,4/11,4/15,4/19,4/20,4/22,4/24,4/29,5/6,5/8,5/13,5/15,5/20
Venue: Geneva Elementary
Springside E.S.
Mesquite Park
Mountain Ridge Jr High
Riverview Elementary School
Spanish Fork Sports Park
Hobble Creek Elementary
Lakeside Sports Complex
Vista Heights Jr. High
Deerfield Elementary
Brackets: All Brackets

Girls 9U South Blue
Date: 3/18,3/29,3/31,4/12,4/14,4/15,4/22,4/25,4/26,4/29,5/1,5/6,5/8,5/12,5/13,5/20
Venue: Geneva Elementary
Vista Heights Jr. High
Lehi Family Park
Provo - Sertoma Park
Mountain Ridge Jr High
Riverview Elementary School
Brackets: All Brackets

Girls 9U South Blue
Date: 3/18,3/21,3/22,3/31,4/1,4/13,4/15,4/18,4/19,4/22,4/26,4/29,5/2,5/5,5/6,5/10,5/12,5/13,5/17,5/20
Venue: Deerfield Elementary
Lehi Family Park
Riverview Elementary School
Springside E.S.
Mesquite Park
Hobble Creek Elementary
Cobblestone
Spanish Fork Sports Park
Brackets: All Brackets

Girls 10U North Red
Date: 4/15,4/17,4/20,4/22,4/24,4/25,4/27,4/28,4/29,5/1,5/3,5/4,5/5,5/6,5/8,5/9,5/10,5/11,5/13,5/15,5/16,5/20
Venue: North Steed
Legacy Events Center
Ellison Park
Lewis Park
Angel Street Complex
Brackets: All Brackets

Girls 10U North White
Date: 4/15,4/19,4/20,4/21,4/22,4/25,4/26,4/28,4/29,5/2,5/5,5/6,5/9,5/11,5/12,5/13,5/15,5/16,5/19,5/20,5/24
Venue: Brigham City Sports Complex
Lewis Park
Morgan MS
Romrell Park
Fox Glenn Park
Legacy Events Center
Angel Street Complex
Weber County Fairgrounds
Brackets: All Brackets

Girls 10U North Blue
Date: 4/15,4/17,4/20,4/22,4/27,4/29,5/1,5/6,5/8,5/9,5/10,5/13,5/15,5/19,5/20
Venue: Brigham City Sports Complex
Weber County Fairgrounds
Ellison Park
Mount Ogden Park
Brackets: All Brackets

Girls 10U North Green
Date: 4/15,4/20,4/22,4/27,4/29,5/3,5/4,5/6,5/8,5/11,5/13,5/16,5/18,5/20,5/24,5/25
Venue: Romrell Park
Ellison Park
Fox Glenn Park
Angel Street Complex
Legacy Events Center
Weber County Fairgrounds
Brackets: All Brackets

Girls 10U Metro Red
Date: 3/18,3/23,4/15,4/19,4/20,4/22,4/25,4/26,4/27,4/29,5/4,5/6,5/8,5/10,5/13,5/16,5/18,5/20
Venue: USA United Soccer Center
Liberty Elementary
South Jordan Elementary
Copperview ES
Deseret Peak Complex
Spring Lane Elementary
Butler M.S.
Brackets: All Brackets

Girls 10U Metro White
Date: 4/8,4/12,4/15,4/17,4/22,4/24,4/25,4/29,5/6,5/9,5/13,5/15,5/20,5/24
Venue: Bluffdale Elementary
Midvalley E.S.
Arches Park
Oquirrh Shadow Park
Basin Rec Field House
Park City Sports Complex
Trailside Park
Brackets: All Brackets

Girls 10U Metro White
Date: 3/18,4/12,4/15,4/19,4/20,4/22,4/24,4/25,4/26,4/29,5/1,5/3,5/5,5/6,5/9,5/10,5/13,5/17,5/20
Venue: Copperview ES
Autumn Hills Park
Oquirrh Elementary
Butler M.S.
Marv Jensen
Spring Lane Elementary
Oquirrh Shadow Park
Brackets: All Brackets

Girls 10U Metro Blue
Date: 3/18,3/20,4/1,4/12,4/15,4/19,4/22,4/26,4/28,4/29,5/1,5/3,5/6,5/8,5/9,5/10,5/13,5/15,5/17,5/18,5/20
Venue: Copperview ES
Autumn Hills Park
Oquirrh Shadow Park
Rowland Hall Steiner Complex
Basin Rec Field House
Country Crossing
Park City Sports Complex
Trailside Park
Brackets: All Brackets

Girls 10U Metro Blue
Date: 4/12,4/15,4/17,4/18,4/22,4/25,4/27,4/29,5/2,5/6,5/13,5/15,5/18,5/20
Venue: Copperview ES
Butler M.S.
Spring Lane Elementary
Westpointe Park
Midvalley
Midvalley E.S.
Brackets: All Brackets

Girls 10U South Red
Date: 3/18,4/10,4/15,4/18,4/20,4/22,4/25,4/28,4/29,5/2,5/6,5/8,5/13,5/15,5/18,5/19,5/20
Venue: Geneva Elementary
Lehi Family Park
Mountain Ridge Jr High
Hobble Creek Elementary
Cobblestone
Spanish Fork Sports Park
Sierra Bonita Park
Palisade
Brackets: All Brackets

Girls 10U South White
Date: 3/18,4/1,4/14,4/15,4/22,4/25,4/29,5/1,5/3,5/6,5/8,5/13,5/16,5/18,5/20
Venue: Vista Heights Jr. High
Spanish Fork Sports Park
American Fork Jr
American Preparatory Academy
Lakeridge Jr High
Springside E.S.
Brackets: All Brackets

Girls 10U South White
Date: 3/18,4/1,4/13,4/15,4/20,4/22,4/24,4/25,4/26,4/29,5/1,5/2,5/3,5/5,5/6,5/11,5/13,5/17,5/19,5/20
Venue: Lehi Family Park
Mesquite Park
Springside E.S.
American Preparatory Academy
Spanish Fork Sports Park
Vista Heights Jr. High
Riverview Elementary School
Forbes
Brackets: All Brackets

Girls 10U South Blue
Date: 3/28,4/11,4/15,4/17,4/22,4/25,4/27,4/29,5/2,5/6,5/9,5/13,5/15,5/17
Venue: Springside E.S.
Lehi Family Park
Cobblestone
Hobble Creek Elementary
Vista Heights Jr. High
Mesquite Park
Brackets: All Brackets

Girls 11U SCL Red 1
Date: 3/18,3/20,3/21,3/28,4/1,4/11,4/15,4/18,4/21,4/22,4/25,4/26,4/27,4/29,5/1,5/2,5/3,5/4,5/6,5/8,5/10,5/12,5/13,5/15,5/16,5/19
Venue: Geneva Elementary
Lehi Family Park
Vista Heights Jr. High
Deseret Peak Complex
Holdaway Park
American Fork Jr
Mount Ogden Park
La Roca Park
Spanish Fork Sports Park
Legacy Events Center
Vae View
IHC Fields
Brackets: All Brackets

Girls 11U SCL Red 2
Date: 3/21,4/1,4/13,4/15,4/18,4/20,4/21,4/22,4/25,4/27,4/28,4/29,5/2,5/3,5/5,5/6,5/8,5/9,5/10,5/13,5/15,5/19,5/20,5/27
Venue: Deerfield Elementary
Hansen Family Sports Complex
La Roca Park
Spring Lane Elementary
Majestic Elementary (West Jordan)
Highland Park ELEM
Umbria Estates
Millcreek Jr High
Park City Sports Complex
Barnes Park
Mount Logan Middle School
Cedar Ridge ES
Do Not Use
Blackhawk
Brackets: All Brackets

Girls 11U SCL Red 3
Date: 3/18,4/1,4/11,4/15,4/19,4/20,4/21,4/22,4/24,4/29,5/1,5/5,5/6,5/8,5/10,5/13,5/15
Venue: Deerfield Elementary
Eastmont Middle
Lehi Family Park
Spring Lane Elementary
Canyonview Park
Spanish Fork Sports Park
Willow Creek Park, Sandy
Legacy Events Center
Buttercup Park
La Roca Park
Monarch Meadows Park
Lehi Jr High School
Highland Park ELEM
Brackets: All Brackets

Girls 11U North White
Date: 4/15,4/18,4/22,4/25,4/27,4/29,5/2,5/4,5/5,5/6,5/9,5/11,5/13,5/16,5/18,5/19,5/20
Venue: Hansen Family Sports Complex
Rockwell Turf Field
Weber County Fairgrounds
Ellison Park
McCall Park
Mount Ogden Park
Emma Russel
Legacy Events Center
Elk Ridge (N Logan)
Mount Lewis
Angel Street Complex
Kent Smith Park
Brackets: All Brackets

Girls 11U North Blue
Date: 4/17,4/20,4/22,4/25,4/27,4/29,5/3,5/4,5/6,5/8,5/11,5/12,5/17,5/18,5/20,5/24
Venue: McCall Park
Ellison Park
Vae View
Angel Street Complex
Legacy Events Center
Barnes Park
Brackets: All Brackets

Girls 11U North Blue
Date: 4/10,4/15,4/17,4/18,4/19,4/20,4/22,4/25,4/26,4/28,4/29,5/1,5/2,5/3,5/4,5/5,5/6,5/9,5/10,5/12,5/13,5/15,5/16,5/17,5/19,5/20
Venue: McCall Park
Millcreek Jr High
Legacy Events Center
Mount Ogden Park
Vae View
Ellison Park
Emma Russel
La Roca Park
Weber County Fairgrounds
Angel Street Complex
Barnes Park
Brackets: All Brackets

Girls 11U Metro White
Date: 3/18,4/1,4/8,4/15,4/18,4/22,4/25,4/29,5/2,5/4,5/5,5/6,5/8,5/11,5/13,5/15,5/20
Venue: Eastmont Middle
High Point Park
Butler M.S.
Canyonview Park
Monarch Meadows Park
Rowland Hall Steiner Complex
Highland Park ELEM
Hidden Village
Willow Creek Park, Sandy
Buttercup Park
Brackets: All Brackets

Girls 11U Metro Blue
Date: 3/18,4/1,4/10,4/12,4/15,4/18,4/21,4/22,4/24,4/26,4/27,4/29,5/4,5/6,5/9,5/11,5/13,5/17,5/20
Venue: Hunter Park
Canyonview Park
Deseret Peak Complex
Marv Jensen
Willow Creek Park, Sandy
High Point Park
Rosamond Elementary
Heber Valley Elem
Brackets: All Brackets

Girls 11U Metro Blue
Date: 4/13,4/15,4/19,4/20,4/22,4/26,4/27,4/29,5/4,5/6,5/10,5/11,5/12,5/13,5/16,5/17,5/20
Venue: Osier
Buttercup Park
Rowland Hall Steiner Complex
Hidden Village
Highland Park ELEM
Butler M.S.
Park City Sports Complex
Eastmont Middle
Willow Creek Park, Sandy
Columbia Elementary (westj)
Brackets: All Brackets

Girls 11U South White
Date: 3/18,4/13,4/14,4/15,4/18,4/19,4/21,4/22,4/25,4/29,5/2,5/3,5/4,5/6,5/9,5/13,5/20
Venue: Lehi Family Park
Centennial Park (south)
Lakeside Sports Complex
Geneva Elementary
IHC Fields
Viewpoint Middle School
Brackets: All Brackets

Girls 11U South Blue
Date: 3/20,4/10,4/14,4/15,4/17,4/19,4/20,4/22,4/24,4/29,5/1,5/3,5/6,5/8,5/12,5/13,5/19,5/20
Venue: IHC Fields
Osier
Vista Heights Jr. High
Geneva Elementary
Spanish Fork Sports Park
Heber Valley Elem
Brookhaven Elementary School
Snow College Complex
Vernal middle school
Salem Soccer Complex
Brackets: All Brackets

Girls 12U Premier Black
Date: 3/18,3/29,4/12,4/15,4/19,4/22,4/25,4/28,4/29,5/1,5/3,5/6,5/8,5/9,5/10,5/11,5/13,5/15
Venue: Eastmont Middle
Lehi Family Park
Highland Park ELEM
La Roca Park
Willow Creek Park, Sandy
Barlow Park
Barnes Park
Buttercup Park
Mesquite Park
Angel Street Complex
Osier
Spring Lane Elementary
Vae View
RAC
Brackets: All Brackets

Girls 12U Premier Silver
Date: 3/18,3/22,4/12,4/15,4/17,4/19,4/22,4/25,4/26,4/27,4/29,5/1,5/2,5/3,5/5,5/6,5/8,5/9,5/11,5/13,5/15
Venue: Columbia Elementary (westj)
Deerfield Elementary
Geneva Elementary
Eastmont Middle
Spanish Fork Sports Park
La Roca Park
Monarch Meadows Park
Umbria Estates
Canyonview Park
Buttercup Park
Cedar Ridge ES
Salem Soccer Complex
RAC
Willow Creek Park, Sandy
IHC Fields
Spring Lane Elementary
Ellison Park
Brackets: All Brackets

Girls 12U Division 1
Date: 4/1,4/11,4/12,4/14,4/15,4/17,4/18,4/19,4/21,4/22,4/26,4/29,5/2,5/3,5/4,5/6,5/8,5/9,5/10,5/11,5/13,5/15,5/17,5/20,5/22
Venue: Hansen Family Sports Complex
Lehi Family Park
Spring Lane Elementary
Millcreek Jr High
Viewpoint Middle School
Deerfield Elementary
Geneva Elementary
Holdaway Park
Buttercup Park
Spanish Fork Sports Park
Cedar Ridge ES
Mount Logan Middle School
Willow Creek Park, Sandy
Highland Park ELEM
Hyrum Soccer Complex
Eastmont Middle
Lakeridge Jr High
Brackets: All Brackets

Girls 12U Division 2
Date: 3/18,4/15,4/18,4/19,4/21,4/22,4/25,4/26,4/27,4/28,4/29,5/1,5/2,5/3,5/4,5/6,5/8,5/9,5/11,5/13,5/16,5/17,5/18,5/19,5/20,5/23,5/24,5/26
Venue: Mesquite Park
Heber Valley Elem
Monarch Meadows Park
Emma Russel
Barlow Park
Park City Sports Complex
Provo - Sunset View Park
Cedar Ridge ES
Legacy Events Center
Mount Ogden Park
Willowcreek Middle School
Mount Lewis
Mountain Ridge Jr High
Provo - Sertoma Park
Vae View
Grandview Park
Osier
Brackets: All Brackets

Girls 12U North A
Date: 4/15,4/20,4/27,4/28,4/29,5/1,5/2,5/3,5/4,5/6,5/8,5/9,5/11,5/13,5/15,5/17,5/18,5/20,5/22
Venue: Millcreek Jr High
Vae View
Ellison Park
Legacy Events Center
Barnes Park
Elk Ridge (N Logan)
Kent Smith Park
Brackets: All Brackets

Girls 12U North B
Date: 4/12,4/15,4/17,4/20,4/24,4/25,4/27,4/29,5/1,5/3,5/6,5/8,5/10,5/11,5/13,5/17,5/18,5/19,5/20,5/22,5/24
Venue: Millcreek Jr High
Weber County Fairgrounds
Mount Eyrie Park
Ogden West park
Cedar Ridge ES
Elk Ridge (N Logan)
Cub River Sports
Rotary Constitution Park
Mount Lewis
Brackets: All Brackets

Girls 12U North C
Date: 4/15,4/17,4/22,4/24,4/29,5/1,5/4,5/5,5/6,5/8,5/11,5/15,5/17,5/19,5/20,5/23,5/24
Venue: Millcreek Jr High
Barlow Park
Meadow Park
Angel Street Complex
Cub River Sports
Weber County Fairgrounds
Kent Smith Park
Brackets: All Brackets

Girls 12U North D
Date: 4/15,4/19,4/22,4/26,4/28,4/29,5/1,5/3,5/4,5/6,5/8,5/10,5/12,5/13,5/15,5/17,5/19,5/20,5/24
Venue: Pioneer Park
Legacy Events Center
McCall Park
Mount Ogden Park
Angel Street Complex
Cedar Ridge ES
Brackets: All Brackets

Girls 12U Metro A
Date: 4/11,4/15,4/17,4/21,4/22,4/25,4/29,5/6,5/8,5/9,5/11,5/13,5/17,5/18,5/19,5/20
Venue: Willow Creek Park, Sandy
Butler M.S.
Rowland Hall Steiner Complex
Hidden Village
Deseret Peak Complex
Buttercup Park
Brackets: All Brackets

Girls 12U Metro B
Date: 3/18,3/22,4/12,4/15,4/18,4/19,4/22,4/25,4/27,4/29,5/1,5/3,5/6,5/8,5/10,5/11,5/13,5/15,5/20
Venue: Eastmont Middle
Wardle Park
Butler M.S.
Buttercup Park
Northlake Elementary
Willow Creek Park, Sandy
High Point Park
Deseret Peak Complex
Brackets: All Brackets

Girls 12U Metro C
Date: 4/1,4/11,4/15,4/17,4/18,4/22,4/25,4/27,4/29,5/5,5/6,5/7,5/10,5/11,5/13,5/15,5/18,5/20
Venue: Highland Park ELEM
Umbria Estates
Willow Creek Park, Sandy
Butler M.S.
High Point Park
Marv Jensen
L&L Hamilton Park
Park City Sports Complex
Brackets: All Brackets

Girls 12U Metro D
Date: 4/15,4/19,4/22,4/27,4/28,4/29,5/3,5/5,5/6,5/10,5/13,5/15,5/16,5/20,5/22
Venue: Hidden Village
Westpointe Park
Spring Lane Elementary
Buttercup Park
Highland Park ELEM
Heber Valley Elem
Willow Creek Park, Sandy
Marv Jensen
Brackets: All Brackets

Girls 12U South A
Date: 3/18,4/10,4/12,4/14,4/15,4/17,4/18,4/22,4/26,4/28,4/29,5/4,5/5,5/6,5/8,5/13,5/16,5/20
Venue: Lakeridge Jr High
Lakeside Sports Complex
Price Fairground Sport Complex
Snow College Complex
Spanish Fork Sports Park
Vernal middle school
Holdaway Park
Brackets: All Brackets

Girls 12U South B
Date: 3/18,4/12,4/15,4/18,4/20,4/22,4/29,5/4,5/6,5/13,5/20
Venue: Mesquite Park
Vista Heights Jr. High
Centennial ES
Willowcreek Middle School
Centennial Park (south)
Osier
Brookhaven Elementary School
Salem Soccer Complex
Brackets: All Brackets

Girls 13U Premier 1
Date: 3/20,4/11,4/13,4/15,4/17,4/20,4/22,4/24,4/25,4/27,5/1,5/2,5/4,5/6,5/8,5/9,5/11,5/13,5/15,6/3
Venue: Lehi Family Park
Smooth Canyon
Antelope Canyon E.S.
Osier
Rose Creek Elementary
Lakeside Sports Complex
Spanish Fork Sports Park
Ira Allen Field
RAC
American Fork Jr
IHC Fields
Brackets: All Brackets

Girls 13U Premier 2
Date: 3/18,4/1,4/15,4/18,4/19,4/22,4/25,4/26,4/27,4/29,5/1,5/3,5/5,5/6,5/8,5/9,5/10,5/11,5/12,5/13,5/15,5/17,5/20,5/26
Venue: American Fork Jr
Crescent MS
Deseret Peak Complex
Legacy Elementary
Storm Mountain
Ellison Park
Viewpoint Middle School
Park City Sports Complex
RAC
West Jordan Complex
Angel Street Complex
Park City High School
Spring Creek
Highland Park ELEM
Spring Lane Elementary
Brackets: All Brackets

Girls 13U Division 1
Date: 4/10,4/11,4/13,4/15,4/17,4/19,4/20,4/22,4/24,4/25,4/26,4/27,4/28,4/29,5/1,5/3,5/4,5/6,5/8,5/9,5/10,5/11,5/12,5/13,5/18,5/20
Venue: Rose Creek Elementary
Centerville City Park
Crescent MS
American Fork Jr
Salem Soccer Complex
St Josephs Catholic HS
Ellison Park
Legacy Events Center
Osier
RAC
Spanish Fork Sports Park
Elk Ridge (N Logan)
Mills Park
Butler M.S.
White City Bear Park
G Hillman Recreation Complex
Bellview Elem.
Mountain View (Woods Cross)
Brackets: All Brackets

Girls 13U Division 2
Date: 4/14,4/15,4/18,4/19,4/22,4/24,4/26,4/28,4/29,5/3,5/5,5/6,5/9,5/10,5/12,5/13,5/15,5/16,5/17,5/18,5/20,5/23,5/25
Venue: Spence Eccles Complex
Butler M.S.
Canyonview Park
Smooth Canyon
Spring Lane Elementary
Ponds Park
Angel Street Complex
Ellison Park
Bellview Elem.
Monarch Meadows Park
Rocky Mtn. Middle
Mountain Ridge Jr High
Highland Park ELEM
Brackets: All Brackets

Girls 13U Division 3
Date: 3/29,4/12,4/14,4/15,4/17,4/19,4/22,4/25,4/28,4/29,5/3,5/5,5/6,5/9,5/10,5/12,5/13,5/16,5/17,5/19,5/20,5/22,5/24
Venue: Lehi Family Park
Provo - Fort Utah Park
Truman Elementary
East Midvale Elementary
Deseret Peak Complex
Mount Ogden Park
Jordan Park
Spanish Fork Sports Park
Angel Street Complex
Provo - Sunset View Park
Legacy Events Center
Salem Soccer Complex
Brackets: All Brackets

Girls 13U North A
Date: 4/15,4/18,4/19,4/20,4/21,4/22,4/24,4/25,4/27,4/29,5/1,5/2,5/3,5/4,5/6,5/9,5/12,5/13,5/15,5/16,5/18,5/19,5/20,5/23
Venue: Centerville City Park
Elk Ridge (N Logan)
Mount Lewis
Weber County Fairgrounds
Ellison Park
Ponds Park
Mueller Park
Emma Russel
Mountain View (Woods Cross)
Mountain View (N. OGDEN)
Brackets: All Brackets

Girls 13U North B
Date: 3/25,3/30,4/11,4/15,4/18,4/20,4/22,4/25,4/29,5/2,5/4,5/5,5/6,5/9,5/13,5/16,5/17,5/18,5/20,5/22,5/23,5/25,5/26
Venue: Mueller Park
Spence Eccles Complex
Brigham City Sports Complex
Ellison Park
Weber County Fairgrounds
Highland Jr High
Legacy Events Center
Cub River Sports
Eden Park
MorganHS
Brackets: All Brackets

Girls 13U Metro A
Date: 3/18,4/11,4/15,4/17,4/18,4/21,4/22,4/25,4/28,4/29,5/6,5/8,5/10,5/12,5/13,5/17,5/19,5/20
Venue: Crescent MS
Olympus Jr. High
Monarch Meadows Park
Vernal middle school
West Jordan Complex
Murray Park
Falcon Park
Wasatch Jr High
Brackets: All Brackets

Girls 13U Metro B
Date: 4/10,4/12,4/15,4/17,4/18,4/22,4/24,4/28,4/29,5/1,5/2,5/6,5/8,5/13,5/16,5/17,5/19,5/20
Venue: Wardle Park
Rowland Hall Steiner Complex
Park City Sports Complex
East Midvale Elementary
Crescent MS
Antelope Canyon E.S.
Bellview Elem.
Brackets: All Brackets

Girls 13U Metro C
Date: 4/10,4/12,4/13,4/15,4/20,4/22,4/24,4/25,4/29,5/1,5/4,5/5,5/6,5/8,5/9,5/13,5/18,5/20
Venue: Spring Lane Elementary
Crescent MS
Jordan Ridge Park
Butler M.S.
Galena Hills Park
Marv Jensen
Brackets: All Brackets

Girls 13U South A
Date: 3/18,3/31,4/14,4/15,4/18,4/21,4/22,4/25,4/29,5/2,5/6,5/9,5/11,5/12,5/13,5/20
Venue: Smooth Canyon
Vista Heights Jr. High
Legacy Elementary
Provo - Fort Utah Park
Mapleton Elementary
American Fork Jr
Spanish Fork Sports Park
Brackets: All Brackets

Girls 13U South B
Date: 3/18,4/10,4/11,4/13,4/15,4/20,4/21,4/22,4/25,4/28,4/29,5/4,5/6,5/11,5/13,5/15,5/17,5/18,5/20
Venue: Do not use
Vista Heights Jr. High
Lakeside Sports Complex
Lehi Family Park
Rocky Mtn. Middle
Cory Wride MP
G Hillman Recreation Complex
Brackets: All Brackets

Girls 14U Premier 1
Date: 3/27,4/12,4/13,4/15,4/19,4/20,4/21,4/22,4/24,4/25,4/26,4/28,4/29,5/1,5/3,5/5,5/6,5/8,5/9,5/10,5/13,5/16
Venue: RSL Academy - Herriman
West Jordan Complex
Lehi Family Park
Elk Ridge (N Logan)
Ellison Park
Osier
RAC
St Josephs Catholic HS
American Fork Jr
Ira Allen Field
Legacy Events Center
Angel Street Complex
Brackets: All Brackets

Girls 14U Premier 2
Date: 3/18,4/10,4/11,4/14,4/15,4/17,4/20,4/22,4/25,4/26,4/27,4/28,4/29,5/2,5/3,5/4,5/6,5/8,5/10,5/12,5/13,5/15,5/20
Venue: Smooth Canyon
Highland Park ELEM
Spence Eccles Complex
Green Canyon HS
La Roca Park
Lakeside Sports Complex
RACTBD
Legacy Events Center
Brigham City Sports Complex
Ridgeline High School
Spring Lane Elementary
Aggie Legacy Field (USU)
Mountain Ridge Jr High
Brackets: All Brackets

Girls 14U Division 1
Date: 3/29,4/12,4/14,4/15,4/19,4/21,4/22,4/24,4/26,4/29,5/1,5/3,5/4,5/6,5/10,5/11,5/12,5/13,5/16,5/17,5/19,5/20,5/22,5/24
Venue: RSL Academy - Herriman
Spence Eccles Complex
G Hillman Recreation Complex
Lehi Family Park
Storm Mountain
Rocky Mtn. Middle
Hansen Family Sports Complex
RAC
IHC Fields
Mueller Park
Crescent MS
Mount Ogden Park
Osier
Blackhawk
Legacy Events Center
Cedar Ridge ES
Lakeside Sports Complex
Green Canyon HS
Mountain View (Woods Cross)
Brackets: All Brackets

Girls 14U Division 2
Date: 3/15,3/18,4/12,4/13,4/15,4/17,4/18,4/19,4/20,4/22,4/27,4/28,4/29,5/2,5/3,5/4,5/5,5/6,5/9,5/10,5/11,5/12,5/13,5/16,5/17,5/20,5/23,5/24,5/26
Venue: Spence Eccles Complex
Rose Creek Elementary
East Midvale Elementary
Mount Lewis
West Jordan Complex
Legacy Events Center
Weber County Fairgrounds
Mountain View (N. OGDEN)
Angel Street Complex
Highland Jr High
Park City Sports Complex
Legacy Elementary
Brackets: All Brackets

Girls 14U Division 3
Date: 3/18,4/12,4/14,4/15,4/19,4/21,4/22,4/26,4/27,4/28,4/29,5/2,5/4,5/5,5/6,5/11,5/13,5/15,5/17,5/18,5/19,5/20,5/22,5/25
Venue: Crescent MS
Lone Peak Park (sandy)
Elk Ridge (N Logan)
Roy West Park
Galena Hills Park
Jordan Park
Legacy Elementary
Oquirrh Shadow Park
Highland Park ELEM
Rowland Hall Steiner Complex
Monarch Meadows Park
Storm Mountain
Canyonview Park
Vernal middle school
Brackets: All Brackets

Girls 14U North A
Date: 4/15,4/20,4/22,4/24,4/27,4/28,4/29,5/4,5/5,5/6,5/8,5/11,5/13,5/15,5/16,5/18,5/20,5/25
Venue: Ellison Park
Green Canyon HS
Elk Ridge (N Logan)
Bear River Middle School
Hansen Family Sports Complex
Mount Ogden Park
Legacy Events Center
Cedar Ridge ES
Mueller Park
Angel Street Complex
Centerville City Park
Ponds Park
Brackets: All Brackets

Girls 14U North B
Date: 4/1,4/11,4/15,4/19,4/22,4/28,4/29,5/1,5/2,5/6,5/9,5/10,5/11,5/12,5/13,5/15,5/18,5/20,5/23,5/30
Venue: Kent Smith Park
Angel Street Complex
Elk Ridge (N Logan)
Weber County Fairgrounds
Spring Creek
Centerville City Park
Hyrum Soccer Complex
Mills Park
Mueller Park
MorganHS
Brackets: All Brackets

Girls 14U Metro A
Date: 4/13,4/15,4/17,4/20,4/22,4/24,4/27,4/29,5/4,5/6,5/8,5/11,5/13,5/20,5/23
Venue: Murray Park
Storm Mountain
West Jordan Complex
East Midvale Elementary
Butler M.S.
Crescent MS
Brackets: All Brackets

Girls 14U Metro B
Date: 3/25,4/15,4/22,4/29,5/2,5/4,5/6,5/10,5/11,5/13,5/15,5/18,5/20,5/25
Venue: Spring Lane Elementary
Oquirrh Shadow Park
Osier
Oakley Rec Complex
Highland Park ELEM
Monarch Meadows Park
Brackets: All Brackets

Girls 14U South A
Date: 3/21,3/28,4/11,4/13,4/17,4/20,4/21,4/22,4/25,4/29,5/2,5/6,5/9,5/10,5/13,5/15,5/18,5/20,5/24
Venue: Aspen Elementary
Provo - Fort Utah Park
Provo - Sunset View Park
Lakeside Sports Complex
Ephraim Middle School
Spanish Fork Sports Park
Salem Soccer Complex
Provo - Franklin Soccer Field
Brackets: All Brackets

Girls 14U South B
Date: 3/18,3/27,3/29,4/1,4/13,4/14,4/15,4/20,4/22,4/26,4/29,5/5,5/6,5/13,5/16,5/19,5/20
Venue: Smooth Canyon
Do not use
RSL Academy - Herriman
Union High School
Rocky Mtn. Middle
Lehi Family Park
Brackets: All Brackets

Girls 15U Premier 1
Date: 4/10,4/14,4/15,4/18,4/22,4/25,4/26,4/27,4/29,5/1,5/2,5/6,5/8,5/9,5/11,5/13,5/15,5/16
Venue: Ira Allen Field
Galena Hills Park
Spence Eccles Complex
American Fork Jr
Sky View High School
RAC
Legacy Elementary
Legacy Events Center
Hansen Family Sports Complex
Rowland Hall Steiner Complex
RACTBD
Brackets: All Brackets

Girls 15U Premier 2
Date: 3/21,4/10,4/11,4/15,4/18,4/21,4/22,4/24,4/25,4/27,4/29,5/1,5/2,5/4,5/6,5/8,5/9,5/13,5/20
Venue: Lone Peak Park (sandy)
St Josephs Catholic HS
Deseret Peak Complex
Lehi Family Park
America First Field
Ellison Park
Lakeside Sports Complex
Palisade
Spence Eccles Complex
RAC
IHC Fields
Brackets: All Brackets

Girls 15U Division 1
Date: 3/18,3/22,4/12,4/15,4/17,4/20,4/22,4/24,4/26,4/27,4/29,5/3,5/4,5/6,5/8,5/9,5/10,5/11,5/12,5/13,5/15,5/16,5/17,5/18,5/20,5/24
Venue: Antelope Canyon E.S.
Falcon Park
Butler M.S.
Lehi Family Park
Murray Park
Ellison Park
Spanish Fork Sports Park
Palisade
Mills Park
RAC
Willow Pond
G Hillman Recreation Complex
Centerville City Park
Brackets: All Brackets

Girls 15U Division 2
Date: 4/15,4/17,4/18,4/22,4/24,4/26,4/27,4/29,5/1,5/4,5/6,5/8,5/10,5/12,5/13,5/15,5/16,5/19,5/20,5/25,5/27,6/3
Venue: Oquirrh Shadow Park
Spanish Fork Sports Park
Spring Lane Elementary
Hansen Family Sports Complex
Park City Sports Complex
Brigham City Sports Complex
Highland Park ELEM
Vernal middle school
Legacy Events Center
Park City High School
Canyonview Park
Smooth Canyon
Brackets: All Brackets

Girls 15U Division 3
Date: 3/18,4/10,4/15,4/20,4/21,4/22,4/24,4/27,4/28,4/29,5/4,5/5,5/6,5/9,5/10,5/11,5/12,5/13,5/15,5/17,5/18,5/20,5/22,5/23,5/25
Venue: Crescent MS
Salem Soccer Complex
Canyonview Park
Hansen Family Sports Complex
Price Fairground Sport Complex
Barlow Park
Ellison Park
Rocky Mtn. Middle
Storm Mountain
Highland Jr High
Monarch Meadows Park
Angel Street Complex
Weber County Fairgrounds
Oquirrh Shadow Park
Lone Peak Park (sandy)
Ponds Park
Spence Eccles Complex
Brackets: All Brackets

Girls 15U North A
Date: 4/11,4/22,4/25,4/26,4/28,5/1,5/2,5/3,5/4,5/5,5/6,5/9,5/10,5/11,5/12,5/13,5/15,5/16,5/19,5/20
Venue: Roy West Park
River Heights Elementary
Angel Street Complex
Mount Ogden Park
Cedar Ridge ES
Hyrum Soccer Complex
Weber County Fairgrounds
Brackets: All Brackets

Girls 15U North B
Date: 4/15,4/22,4/27,4/29,5/4,5/6,5/8,5/11,5/13,5/15,5/16,5/18,5/20,5/22
Venue: Roy West Park
Weber County Fairgrounds
Angel Street Complex
Mueller Park
Centerville City Park
Cub River Sports
Mills Park
Ellison Park
Brackets: All Brackets

Girls 15U Metro/South A
Date: 3/18,4/10,4/11,4/15,4/17,4/19,4/22,4/24,4/25,4/27,4/29,5/2,5/4,5/6,5/10,5/11,5/13,5/17,5/20
Venue: Do not use
West Jordan Complex
Spring Lane Elementary
Highland Park ELEM
Lakeside Sports Complex
Deseret Peak Complex
Rose Creek Elementary
Lehi Family Park
Brackets: All Brackets

Girls 15U Metro B
Date: 3/18,3/21,4/3,4/11,4/15,4/18,4/19,4/22,4/25,4/29,5/2,5/5,5/6,5/8,5/13,5/15,5/16,5/20,5/22,5/25,5/27
Venue: Crescent MS
Lone Peak Park (sandy)
Monarch Meadows Park
Falcon Park
Highland Park ELEM
Storm Mountain
Oquirrh Shadow Park
Canyonview Park
Park City Sports Complex
Spring Lane Elementary
Butler M.S.
Trailside Park
Brackets: All Brackets

Girls 16U Premier 1
Date: 4/10,4/12,4/13,4/14,4/15,4/18,4/21,4/22,4/25,4/27,4/28,4/29,5/1,5/2,5/3,5/4,5/5,5/6,5/8,5/9,5/11,5/12,5/13,5/15,5/16
Venue: Rose Creek Elementary
Lehi Family Park
Legacy Elementary
Galena Hills Park
American Fork Jr
Lakeside Sports Complex
Spring Creek
Mountain Ridge Jr High
Smooth Canyon
RAC
Brackets: All Brackets

Girls 16U Premier 2
Date: 3/17,4/12,4/14,4/15,4/17,4/19,4/22,4/24,4/25,4/26,4/29,5/1,5/3,5/4,5/6,5/8,5/9,5/10,5/13,5/15,5/17,5/19,5/22
Venue: Lakeside Sports Complex
Antelope Canyon E.S.
Smooth Canyon
IHC Fields
RAC
Spring Lane Elementary
Barlow Park
Ira Allen Field
Mountain Ridge Jr High
G Hillman Recreation Complex
Mapleton Elementary
Cedar Ridge ES
Hansen Family Sports Complex
Spanish Fork Sports Park
Lone Peak Park (sandy)
Salem Soccer Complex
Lehi Family Park
Palisade
Brackets: All Brackets

Girls 16U Division 1
Date: 3/21,4/12,4/15,4/17,4/21,4/22,4/24,4/25,4/27,4/28,4/29,5/2,5/3,5/4,5/6,5/9,5/11,5/13,5/15,5/16,5/18,5/20
Venue: Lehi Family Park
Lone Peak Park (sandy)
Butler M.S.
Ellison Park
Highland High School
Falcon Park
Storm Mountain
RAC
Angel Street Complex
Legacy Events Center
Mills Park
Brackets: All Brackets

Girls 16U Division 2
Date: 3/18,4/10,4/13,4/14,4/15,4/18,4/19,4/20,4/22,4/25,4/27,4/29,5/2,5/4,5/6,5/8,5/9,5/12,5/13,5/16,5/17,5/18,5/20,5/22,5/24
Venue: Smooth Canyon
Spence Eccles Complex
West Jordan Complex
Highland Park ELEM
G Hillman Recreation Complex
Murray Park
Mount Lewis
Rowland Hall Steiner Complex
Lakeside Sports Complex
Mountain View (N. OGDEN)
Spanish Fork Sports Park
Spring Lane Elementary
Emma Russel
Brackets: All Brackets

Girls 16U Division 3
Date: 3/21,4/15,4/18,4/22,4/25,4/26,4/29,5/1,5/5,5/6,5/8,5/9,5/10,5/11,5/13,5/15,5/17,5/20,5/22,5/24
Venue: Monarch Meadows Park
East Midvale Elementary
Lakeside Sports Complex
Westpointe Park
Elk Ridge (N Logan)
Highland Jr High
Rocky Mtn. Middle
Canyonview Park
Weber County Fairgrounds
Hyrum Soccer Complex
Legacy Events Center
Brackets: All Brackets

Girls 16U North A
Date: 4/14,4/15,4/19,4/21,4/22,4/24,4/26,4/27,4/29,5/3,5/4,5/6,5/8,5/10,5/11,5/12,5/13,5/15,5/16,5/17,5/18,5/20,5/22,5/23,5/25,5/26
Venue: Centerville City Park
Roy West Park
Bear River Middle School
Weber County Fairgrounds
Elk Ridge (N Logan)
Ponds Park
Legacy Events Center
Spence Eccles Complex
Brigham City Sports Complex
Cub River Sports
Blackhawk
Green Canyon HS
Angel Street Complex
Centennial Park (Perry)
Brackets: All Brackets

Girls 16U Metro/South A
Date: 3/30,4/13,4/15,4/20,4/22,4/27,4/29,5/3,5/4,5/6,5/10,5/13,5/15,5/18,5/20,5/22,5/23,5/24,5/25,5/27
Venue: Aspen Elementary
Deseret Peak Complex
Sunnyside Park
Monarch Meadows Park
Westpointe Park
Spanish Fork Sports Park
Canyonview Park
Salem Soccer Complex
G Hillman Recreation Complex
Brackets: All Brackets

Girls 17U Premier 1
Date: 4/10,4/12,4/14,4/15,4/17,4/19,4/21,4/22,4/24,4/26,4/27,4/28,4/29,5/2,5/3,5/5,5/6,5/8,5/9,5/10,5/12,5/13,5/15
Venue: Lehi Family Park
Elk Ridge (N Logan)
St Josephs Catholic HS
Legacy Events Center
RAC
American Fork Jr
Lone Peak Park (sandy)
Ellison Park
West Jordan Complex
Angel Street Complex
Brackets: All Brackets

Girls 17U Premier 2
Date: 4/11,4/12,4/15,4/17,4/19,4/20,4/22,4/26,4/28,4/29,5/1,5/2,5/3,5/4,5/6,5/8,5/9,5/10,5/13,5/18
Venue: Legacy Elementary
Lakeside Sports Complex
Lehi Family Park
Weber County Fairgrounds
Galena Hills Park
Ellison Park
RAC
Marv Jensen
American Fork Jr
MorganHS
Brackets: All Brackets

Girls 17U Division 1
Date: 4/10,4/17,4/18,4/22,4/24,4/25,4/26,4/27,4/29,5/4,5/5,5/6,5/8,5/10,5/11,5/13,5/16,5/20,5/23,5/24
Venue: Healey Park
Murray Park
RAC
Rocky Mtn. Middle
Elk Ridge (N Logan)
Rose Creek Elementary
Willow Pond
Angel Street Complex
Park City High School
Ellison Park
Park City Sports Complex
Ponds Park
Brackets: All Brackets

Girls 17U Division 2
Date: 3/18,4/11,4/13,4/15,4/17,4/19,4/20,4/22,4/27,4/29,5/1,5/2,5/3,5/4,5/6,5/9,5/11,5/13,5/15,5/16,5/18,5/20
Venue: Legacy Elementary
Palisade
Cedar Ridge ES
Deseret Peak Complex
American Fork Jr
Mount Lewis
Legacy Events Center
Lakeside Sports Complex
Roy West Park
Spring Lane Elementary
Mountain View (N. OGDEN)
Weber County Fairgrounds
Brackets: All Brackets

Girls 17U Division 3
Date: 4/10,4/12,4/15,4/16,4/19,4/21,4/24,4/26,4/29,5/3,5/5,5/6,5/8,5/10,5/11,5/13,5/15,5/17,5/18,5/20,5/22,5/24
Venue: East Midvale Elementary
G Hillman Recreation Complex
Lehi Family Park
Angel Street Complex
Barlow Park
Ellison Park
Brackets: All Brackets

Girls 17U Division 4
Date: 3/18,4/1,4/10,4/13,4/18,4/20,4/21,4/22,4/29,5/1,5/2,5/4,5/5,5/6,5/8,5/13,5/15,5/20,5/23,5/25,5/27,6/3
Venue: Greenwood
Barlow Park
Cedar Ridge ES
Ephraim Middle School
Price Fairground Sport Complex
Monarch Meadows Park
USU East
Bear River Middle School
Canyonview Park
Oakley Rec Complex
Highmark Charter School
Oquirrh Shadow Park
Brackets: All Brackets

Girls 18U Premier 1
Date: 3/21,4/11,4/12,4/13,4/14,4/15,4/18,4/20,4/22,4/25,4/27,4/29,5/1,5/2,5/3,5/4,5/6,5/8,5/9,5/10,5/11,5/12,5/13,5/15
Venue: Lone Peak Park (sandy)
Lakeside Sports Complex
St Josephs Catholic HS
IHC Fields
Lehi Family Park
Legacy Events Center
RAC
RACTBD
Ira Allen Field
Palisade
Brackets: All Brackets

Girls 18U Premier 2
Date: 4/1,4/11,4/15,4/17,4/19,4/21,4/22,4/25,4/29,5/1,5/2,5/3,5/4,5/6,5/9,5/12,5/13,5/16,5/17,5/20,5/22
Venue: Lehi Family Park
Spence Eccles Complex
Smooth Canyon
Brigham City Sports Complex
Spring Lane Elementary
Legacy Elementary
RAC
Fairmont Park
Brackets: All Brackets

Girls 18U Division 1
Date: 3/18,4/10,4/13,4/15,4/19,4/20,4/26,4/29,5/2,5/3,5/4,5/6,5/8,5/10,5/13,5/15,5/17,5/18,5/20,5/22,6/3
Venue: Rose Creek Elementary
Ellison Park
American Fork Jr
Lehi Family Park
G Hillman Recreation Complex
Cedar Ridge ES
Mills Park
Salem Soccer Complex
Legacy Elementary
Green Canyon HS
Centerville City Park
Mountain View (Woods Cross)
Brackets: All Brackets

Girls 18U Division 2
Date: 4/11,4/15,4/17,4/19,4/21,4/22,4/25,4/28,4/29,5/1,5/6,5/8,5/11,5/12,5/13,5/15,5/16,5/17,5/19,5/20,5/25,5/26
Venue: Canyonview Park
West Jordan Complex
Park City Sports Complex
Ellison Park
Rowland Hall Steiner Complex
Monarch Meadows Park
Angel Street Complex
Ponds Park
Sunnyside Park
Matt Knoop Memorial
Brackets: All Brackets

Girls 18U Division 3
Date: 4/1,4/10,4/13,4/15,4/22,4/24,4/26,4/29,5/1,5/6,5/10,5/11,5/12,5/13,5/16,5/19,5/20
Venue: Deseret Peak Complex
Union High School
Galena Hills Park
Lehi Family Park
Bear River Middle School
Jordan Ridge Park
G Hillman Recreation Complex
Blackhawk
Diamond Fork Middle School
Green Canyon HS
Westvale Elementary
Brackets: All Brackets

Girls 19U Premier 1
Date: 3/18,4/10,4/12,4/14,4/15,4/17,4/19,4/21,4/25,4/26,4/27,4/29,5/1,5/3,5/4,5/6,5/8,5/10,5/13,5/17
Venue: Antelope Canyon E.S.
Lone Peak Park (sandy)
RSL Academy - Herriman
West Jordan Complex
Lehi Family Park
Blackhawk
Roy West Park
Aggie Legacy Field (USU)
Ridgeline High School
RAC
Brackets: All Brackets

Girls 19U Premier 2
Date: 4/11,4/12,4/15,4/19,4/22,4/24,4/25,4/27,4/29,5/1,5/6,5/8,5/9,5/13,5/18,5/20,5/22
Venue: Monarch Meadows Park
Lakeside Sports Complex
West Jordan Complex
Hansen Family Sports Complex
Rocky Mtn. Middle
Marv Jensen
Mills Park
Galena Hills Park
Copper HIlls HS
Brackets: All Brackets

Girls 19U Division 1
Date: 3/18,4/1,4/10,4/15,4/17,4/20,4/22,4/24,4/29,5/1,5/3,5/4,5/6,5/8,5/13,5/15,5/16,5/18,5/19,5/20,5/22,5/27
Venue: Antelope Canyon E.S.
Healey Park
Spanish Fork Sports Park
Aspen Elementary
Highland Park ELEM
Spence Eccles Complex
Westpointe Park
West Jordan Complex
Murray Park
Willow Pond
Spring Lane Elementary
G Hillman Recreation Complex
Brackets: All Brackets