Venues
Shown below are the proposed venues for the tournament games.
Age Group Bracket
Boys Under 11 Premier Orange
Date: 3/19,3/23,4/2,4/7,4/9,4/12,4/16,4/18,4/19,4/20,4/21,4/23,4/27,4/30,5/3,5/7,5/9,5/14
Venue: Forza FC Soccer Complex
Hidden Village
Weber County Fairgrounds
Spanish Fork Sports Park
Ellison Tournament Park
Bonneville Jr. High
Copperview ES
Mesquite Park
Ellison Park
IHC Fields
Buttercup Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 Premier Purple
Date: 3/19,3/21,4/2,4/5,4/9,4/12,4/16,4/19,4/23,4/26,4/27,4/30,5/3,5/6,5/7,5/10,5/11,5/12,5/13,5/14,5/26
Venue: Copperview ES
Meadow Elementary
Buttercup Park
11th Avenue Park
McCall Park
Bluffdale Park
Canyonview Park
Smooth Canyon
Syracuse Jr. High
Angel Street Complex
Jackson Elementary
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 D1
Date: 3/19,3/21,3/23,3/30,3/31,4/2,4/6,4/9,4/12,4/16,4/20,4/23,4/25,4/26,4/27,4/30,5/4,5/7,5/12,5/14,5/18,5/21,5/23,5/25,5/26
Venue: Lehi Jr. School
Oak Hills Elementary
Riverside Elem WJ
IHC Fields
Holdaway Park
James E Moss
Bluffdale Park
Angel Street Complex
Bonneville Jr. High
Syracuse Jr. High
Spanish Fork Sports Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 North A
Date: 3/19,3/22,3/24,4/9,4/13,4/16,4/18,4/21,4/23,4/28,4/30,5/5,5/7,5/12,5/13,5/14,5/18,5/19,5/21,5/23,5/24
Venue: Forza FC Soccer Complex
McCall Park
Ellison Park
Vae View
Angel Street Complex
Heritage Park (NIbley)
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 North B
Date: 3/19,3/21,4/9,4/11,4/16,4/20,4/23,4/26,4/27,4/30,5/2,5/7,5/11,5/14,5/21,5/23
Venue: Weber County Fairgrounds
Bunderson Elementary
Ellison Tournament Park
Mendon Square
Forza FC Soccer Complex
Kent Smith Park
Ron Claire Park
Oak Hills Elementary
Ellison Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 North C
Date: 3/19,3/21,4/8,4/9,4/16,4/19,4/20,4/22,4/23,4/27,4/30,5/4,5/7,5/13,5/14,5/16,5/17,5/20,5/21,5/23,5/25,5/27
Venue: Forza FC Soccer Complex
Weber County Fairgrounds
Angel Street Complex
McCall Park
Ron Claire Park
Vae View
Ellison Park
Oak Hills Elementary
Wadman Soccer Complex
Ellison Tournament Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 North D
Date: 3/19,4/8,4/9,4/12,4/16,4/20,4/22,4/23,4/26,4/29,4/30,5/2,5/3,5/7,5/10,5/11,5/14,5/20,5/21,5/24
Venue: Kent Smith Park
McCall Park
Oak Hills Elementary
Forza FC Soccer Complex
Bunderson Elementary
Angel Street Complex
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 North E
Date: 3/19,3/24,4/9,4/16,4/23,4/30,5/5,5/7,5/10,5/12,5/14,5/19,5/21,5/23,5/26
Venue: Forza FC Soccer Complex
Holt ES
Bunderson Elementary
Ellison Park
Kent Smith Park
Ron Claire Park
Tolman Memorial Park
Weber County Fairgrounds
Wadman Soccer Complex
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 North Preseason
Date: 5/2,5/6
Venue: Bunderson Elementary
Forza FC Soccer Complex
Holt ES
Ellison Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 Metro A
Date: 3/19,3/24,3/29,4/7,4/9,4/13,4/14,4/16,4/21,4/23,4/30,5/4,5/5,5/7,5/9,5/11,5/13,5/14,5/17,5/19,5/21,5/23
Venue: Buttercup Park
Copperview ES
Bluffdale Park
West Lake Jr. High
Hidden Village
Parkview Elementary
Majestic Elementary (West Jordan)
Trailside Elementary
Southwood Park
Monarch Meadows Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 Metro B
Date: 3/19,3/21,3/23,4/2,4/9,4/12,4/13,4/14,4/16,4/18,4/23,4/25,4/30,5/2,5/4,5/5,5/7,5/9,5/11,5/12,5/14,5/16,5/17,5/21
Venue: Buttercup Park
Canyonview Park
Copperview ES
Monarch Meadows Park
Deseret Peak Complex
Bonneville Jr. High
Riverside Elem WJ
West Lake Jr. High
Trailside Elementary
Olympus Jr. High
Bluffdale Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 Metro C
Date: 3/19,4/2,4/8,4/9,4/15,4/16,4/19,4/23,4/29,4/30,5/6,5/7,5/14,5/19,5/20,5/21
Venue: Butler M.S.
Fox Hills
Southwood Park
West Lake Jr. High
Deseret Peak Complex
Jordan Park
Buttercup Park
Majestic Elementary (West Jordan)
Rowland Hall Steiner Complex
Benson Mill Park
Copperview ES
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 Metro D
Date: 3/17,3/19,3/24,4/5,4/9,4/12,4/13,4/14,4/16,4/18,4/20,4/23,4/30,5/2,5/5,5/7,5/12,5/14,5/17,5/18,5/19,5/21
Venue: Galena Hills Park
Bluffdale Park
James E Moss
Jordan Hills E.S.
Bonneville Jr. High
West Lake Jr. High
Canyonview Park
Butler M.S.
Monarch Meadows Park
Trailside Elementary
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 Metro E
Date: 3/19,3/24,4/2,4/4,4/7,4/8,4/9,4/11,4/12,4/16,4/23,4/26,4/30,5/6,5/7,5/10,5/14,5/16,5/17,5/19,5/20,5/21
Venue: Bluffdale Park
Fox Hills
Copperview ES
Hunter Park
Majestic Elementary (West Jordan)
Buttercup Park
Hidden Village
Jackson Elementary
Monarch Meadows Park
Trailside Elementary
Olympus Jr. High
11th Avenue Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 South A
Date: 3/19,3/24,3/26,3/29,3/31,4/14,4/16,4/20,4/22,4/23,4/28,4/30,5/3,5/4,5/5,5/7,5/9,5/14,5/21,5/24
Venue: Meadow Elementary
Mesquite Park
North Lake Park
Timberline Jr. High
Lehi Jr. School
Sertoma Park
Deerfield Elementary
Abbie Court Park
Vista Heights Jr. High
Canyon Elementary School
Cobblestone
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 South B
Date: 3/19,3/21,3/26,3/31,4/9,4/16,4/21,4/23,4/26,4/28,4/29,4/30,5/7,5/14,5/19,5/21
Venue: Mesquite Park
Spanish Fork Sports Park
Timberline Jr. High
IHC Fields
North Lake Park
Lakeside Sports Complex
Grandview Park (Provo)
Lehi Jr. School
Cobblestone
Old Mill ES
Smooth Canyon
Greenwood
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 South C
Date: 3/19,3/21,3/26,4/11,4/15,4/16,4/21,4/22,4/23,4/28,4/30,5/5,5/7,5/10,5/11,5/14,5/16,5/19,5/21
Venue: Sertoma Park
Spanish Fork Sports Park
Meadow Elementary
JR Smith Elementary
Old Mill ES
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 Premier
Date: 3/19,3/21,3/25,3/30,3/31,4/2,4/6,4/7,4/9,4/12,4/13,4/16,4/18,4/20,4/21,4/23,4/25,4/27,4/30,5/4,5/7,5/10,5/11,5/13,5/14,6/1
Venue: Weber County Fairgrounds
Willow Creek Park, Sandy
Spanish Fork Sports Park
Bellview Elem.
Bluffdale Park
Columbia Elementary (westj)
Timberline Jr. High
Ellison Park
Bonneville Jr. High
11th Avenue Park
Bountiful Jr. High
Monarch Meadows Park
Rosamond Elementary
Mountain View (N. OGDEN)
Mills Park
Lakeside Sports Complex
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 D1
Date: 3/19,3/22,3/29,4/2,4/12,4/13,4/15,4/16,4/18,4/19,4/20,4/23,4/25,4/26,4/27,4/28,4/30,5/3,5/4,5/5,5/7,5/9,5/10,5/11,5/14,5/17,5/18,5/19,5/21,5/25,5/26
Venue: Grandview Park (Provo)
IHC Fields
Park City Sports Complex
Roy West Park
Smooth Canyon
Kent Smith Park
G Hillman Recreation Complex
Mapleton Elementary
Olympic Park
Ellison Park
Ira Allen Field
Willow Creek Park, Park City
Willow Creek Park, Sandy
Mountain Ridge Jr High
Bellview Elem.
North Lake Park
Trailside Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 D2
Date: 3/19,3/24,3/26,3/31,4/2,4/6,4/7,4/9,4/11,4/13,4/14,4/16,4/19,4/20,4/21,4/23,4/25,4/26,4/27,4/28,4/30,5/5,5/7,5/9,5/11,5/14,5/19,5/21,5/24
Venue: Healey Park
North Lake Park
Roy West Park
Sand Hill Park Field
Glendale MS
Rosecrest
Smooth Canyon
Olympic Park
Mountain Ridge Jr High
Longview Elem
Elk Ridge (N Logan)
Ellison Park
West Jordan Complex
Mountain View (Woods Cross)
Heber Valley Elem
Germania park
South Field Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 North A
Date: 3/19,4/9,4/16,4/23,4/26,4/30,5/7,5/14,5/20,5/21
Venue: Bountiful Jr. High
Roy West Park
Barnes Park
Grandview Park
Mountain View (Woods Cross)
Hyrum Soccer Complex
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 North Preseason
Date: 4/8,4/19,4/27,5/14
Venue: Hyrum Soccer Complex
Grandview Park
Mountain View (Woods Cross)
Roy West Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 North B
Date: 4/9,4/13,4/16,4/18,4/20,4/23,4/26,4/30,5/4,5/7,5/11,5/12,5/14,5/21,5/26
Venue: Barnes Park
Centennial Park (Perry)
Syracuse Jr. High
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 North C
Date: 3/19,3/22,4/9,4/16,4/19,4/20,4/23,4/28,4/30,5/2,5/7,5/10,5/11,5/12,5/14,5/17,5/21
Venue: Centerville Park
Emma Russel
Mountain View (Woods Cross)
Roy West Park
Barnes Park
Ellison Park
Bountiful Jr. High
Hyrum Soccer Complex
Weber County Fairgrounds
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 North D
Date: 3/19,3/22,4/15,4/16,4/22,4/23,4/29,4/30,5/3,5/7,5/12,5/13,5/14,5/19,5/21,5/24
Venue: Roy West Park
Kent Smith Park
Heritage Park (NIbley)
Elk Ridge (N Logan)
Blackhawk
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 Metro A
Date: 3/19,3/25,4/7,4/9,4/11,4/16,4/19,4/23,4/30,5/2,5/7,5/10,5/12,5/14,5/19,5/21,5/24
Venue: Butler M.S.
Park City Sports Complex
Willow Creek Park, Sandy
Sand Hill Park Field
Wasatch Jr. High
Bonneville Jr. High
Olympus Jr. High
Taylorsville E.S.
Willow Creek Park, Park City
Bellview Elem.
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 Metro B
Date: 3/19,4/8,4/9,4/16,4/21,4/22,4/23,4/29,4/30,5/2,5/3,5/5,5/7,5/9,5/11,5/12,5/13,5/14,5/16,5/17,5/18,5/19,5/20,5/21
Venue: Longview Elem
Oquirrh Shadow Park
Park City Sports Complex
Willow Creek Park, Sandy
11th Avenue Park
Bonneville Jr. High
Rosecrest
Hunter Park
West Lake Jr. High
Willow Creek Park, Park City
Monarch Meadows Park
Trailside Park
Canyonview Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 Metro C
Date: 3/19,4/9,4/12,4/16,4/23,4/26,4/30,5/3,5/6,5/7,5/13,5/14,5/17,5/21
Venue: Union MS
Willow Creek Park, Sandy
Longview Elem
Bellview Elem.
11th Avenue Park
Sunnyside Park
James E Moss
West Jordan Complex
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 Metro D
Date: 3/19,4/7,4/9,4/14,4/15,4/16,4/22,4/23,4/28,4/30,5/3,5/7,5/13,5/14,5/20,5/21
Venue: Butler M.S.
Columbia Elementary (westj)
Deseret Peak Complex
Summit Academy JH
Galena Hills Park
Willow Creek Park, Sandy
Bellview Elem.
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 South A
Date: 3/19,3/21,3/26,4/1,4/9,4/11,4/16,4/18,4/23,4/27,4/30,5/7,5/14,5/16,5/18,5/21
Venue: Aspen Elementary
Timberline Jr. High
Healey Park
Smooth Canyon
Salem Loafer View Park
Vernal middle school
Mapleton Elementary
Mountain Ridge Jr High
West Lake High School
South Field Park
Spanish Fork Sports Park
Vista Heights Jr. High
G Hillman Recreation Complex
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 South B
Date: 3/19,3/24,4/2,4/8,4/9,4/15,4/16,4/20,4/23,4/27,4/30,5/7,5/11,5/12,5/14,5/16,5/17,5/21
Venue: Mesquite Park
North Lake Park
Smooth Canyon
Timpview High School
Olympic Park
Salem Loafer View Park
Mapleton Elementary
South Field Park
Spanish Fork Sports Park
Vista Heights Jr. High
G Hillman Recreation Complex
Mountain Ridge Jr High
Heber Valley Elem
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 Premier 1
Date: 3/19,3/24,4/2,4/12,4/16,4/20,4/21,4/23,4/26,4/30,5/2,5/4,5/7,5/10,5/12,5/14
Venue: Crescent MS
Meadow Elementary
Weber County Fairgrounds
Timberline Jr. High
Bonneville Jr. High
Bellview Elem.
Ellison Park
Barnes Park
Green Acres/Orton Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 Premier 2
Date: 3/19,4/2,4/9,4/12,4/13,4/16,4/19,4/20,4/23,4/26,4/30,5/3,5/7,5/9,5/14,5/16
Venue: Bountiful Jr. High
Crescent MS
White City Bear Park
Mountain View (Woods Cross)
West Lake Jr. High
Blackhawk
Bellview Elem.
West Jordan Complex
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 D1
Date: 3/19,3/23,3/26,3/30,4/2,4/4,4/8,4/9,4/13,4/16,4/20,4/22,4/23,4/27,4/28,4/30,5/3,5/4,5/7,5/12,5/14,5/18,5/21,5/23,5/24,5/26
Venue: Glendale MS
Lakeside Sports Complex
Mountain View (Woods Cross)
Weber County Fairgrounds
North Lake Park
Olympic Park
Smooth Canyon
Ellison Park
West Jordan Complex
Spanish Fork Sports Park
South Field Park
Bountiful Jr. High
Timberline Jr. High
G Hillman Recreation Complex
Green Acres/Orton Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 D2
Date: 3/19,3/22,3/23,3/24,3/31,4/2,4/7,4/9,4/11,4/12,4/13,4/14,4/16,4/21,4/23,4/28,4/30,5/5,5/6,5/7,5/11,5/13,5/14,5/16,5/19,5/21
Venue: Bluffdale Park
Lakeside Sports Complex
Taylorsville E.S.
Roy West Park
Benson Mill Park
Monarch Meadows Park
Centennial Park (Perry)
Mesquite Park
Barnes Park
Bountiful Jr. High
Barlow Park
Germania park
Cedar Ridge ES
Mountain View (Woods Cross)
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 North A
Date: 3/19,3/21,4/7,4/9,4/11,4/13,4/16,4/18,4/23,4/29,4/30,5/2,5/7,5/9,5/14,5/16,5/20,5/21,5/23,5/25
Venue: Kanesville Elementary School
Mueller Park
Weber County Fairgrounds
Mountain View (Woods Cross)
Ellison Tournament Park
Bountiful Jr. High
Elk Ridge (N Logan)
Spring Creek
Ellison Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 North B
Date: 3/19,4/8,4/9,4/11,4/12,4/15,4/16,4/21,4/22,4/23,4/26,4/29,4/30,5/5,5/6,5/7,5/11,5/12,5/13,5/14,5/17,5/18,5/20,5/21,5/23
Venue: Centerville Park
Kanesville Elementary School
Mountain View (N. OGDEN)
Centennial Park (Perry)
Kent Smith Park
Roy West Park
Barnes Park
Mueller Park
Mountain View (Woods Cross)
Ellison Park
Elk Ridge (N Logan)
Bountiful Jr. High
Weber County Fairgrounds
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 North C
Date: 3/19,4/9,4/16,4/20,4/23,4/30,5/7,5/14
Venue: Centerville Park
Roy West Park
Weber County Fairgrounds
Barnes Park
Syracuse Jr. High
Blackhawk
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 North C Preseason
Date: 3/21,4/6,4/15,4/25,5/6,5/10
Venue: Centerville Park
Roy West Park
Weber County Fairgrounds
Blackhawk
Barnes Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 Metro A
Date: 3/19,3/29,4/2,4/9,4/12,4/16,4/19,4/21,4/23,4/26,4/30,5/3,5/4,5/7,5/9,5/10,5/11,5/14,5/16,5/17,5/21,5/25
Venue: Bellview Elem.
Jefferson Jr. High
Oquirrh Shadow Park
Falcon Park
Jordan Park
Crescent MS
Elk Ridge M.S.
Olympus Jr. High
Canyonview Park
Bonneville Jr. High
Butler M.S.
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 Metro B
Date: 3/19,3/29,4/2,4/9,4/16,4/18,4/23,4/25,4/30,5/7,5/9,5/11,5/14,5/16,5/21
Venue: Park City Sports Complex
Rosecrest
Rowland Hall Steiner Complex
Taylorsville E.S.
Willow Creek Park, Sandy
Riverside Elem WJ
West Lake Jr. High
Bellview Elem.
Bonneville Jr. High
Trailside Park
Crescent MS
Willow Creek Park, Park City
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 Metro C
Date: 3/19,3/23,3/30,4/2,4/6,4/9,4/12,4/13,4/16,4/20,4/23,4/27,4/30,5/4,5/7,5/12,5/14,5/18,5/20,5/21
Venue: Bellview Elem.
Elk Ridge M.S.
Hunter Park
Summit Academy JH
Crescent MS
Rosecrest
Benson Mill Park
Jefferson Jr. High
11th Avenue Park
Murray Park Ice Rink
North Star Elementary
Willow Creek Park, Sandy
Galena Hills Park
Germania park
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 South A
Date: 3/19,3/24,3/26,3/31,4/2,4/6,4/11,4/14,4/15,4/16,4/18,4/19,4/22,4/23,4/25,4/29,4/30,5/6,5/7,5/13,5/14,5/19,5/20,5/21,5/25,5/28
Venue: Grandview Park (Provo)
Mountain Ridge Jr High
North Lake Park
Spanish Fork Sports Park
West Lake High School
IHC Fields
Merit Academy Field
Salem Loafer View Park
G Hillman Recreation Complex
Hindley Park
Sertoma Park
Vista Heights Jr. High
Olympic Park
American Fork Jr
South Field Park
Lakeside Sports Complex
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 South B
Date: 3/19,3/26,4/1,4/2,4/13,4/15,4/16,4/19,4/21,4/23,4/27,4/28,4/29,4/30,5/3,5/6,5/7,5/11,5/14,5/20,5/21
Venue: Aspen Elementary
Mesquite Park
Smooth Canyon
G Hillman Recreation Complex
American Fork Jr
Mapleton Elementary
Olympic Park
Timpview High School
Meadow Elementary
Spanish Fork Sports Park
Mountain Ridge Jr High
Mapleton Jr High
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 South C
Date: 3/18,3/19,3/22,3/28,4/8,4/9,4/15,4/16,4/22,4/23,4/25,4/30,5/5,5/7,5/14,5/15,5/17,5/18,5/21
Venue: Vernal middle school
Grandview Park (Provo)
Sertoma Park
Spanish Fork Sports Park
South Field Park
Ephraim City Field
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 Premier 1
Date: 3/30,4/2,4/13,4/16,4/21,4/23,4/25,4/30,5/3,5/4,5/7,5/11,5/14,5/18,5/19,5/21,5/25
Venue: Canyonview Park
IHC Fields
Mueller Park
Grandview Park (Provo)
Green Acres/Orton Park
White City Bear Park
Midvalley E.S.
Ellison Park
Forza FC Soccer Complex
Lone Peak Park (sandy)
RACTBD
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 Premier 2
Date: 3/19,4/2,4/9,4/13,4/16,4/19,4/20,4/23,4/26,4/27,4/30,5/4,5/7,5/10,5/11,5/14,5/18
Venue: Bluffdale Park
Midvalley E.S.
Grandview Park
Lone Peak Park (sandy)
Ponds Park
White City Bear Park
Flat Iron Mesa Park
Trailside Park
Bellview Elem.
Monarch Meadows Park
Falcon Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 D1
Date: 3/19,3/21,3/28,3/29,4/2,4/9,4/12,4/14,4/16,4/19,4/21,4/23,4/26,4/28,4/30,5/3,5/7,5/10,5/14,5/16,5/17,5/18,5/21,5/23,5/24
Venue: Smooth Canyon
Spanish Fork Sports Park
Willow Pond
North Lake Park
Glendale MS
Lone Peak Park (sandy)
Ellison Park
Midvalley E.S.
Crescent MS
Olympic Park
West Jordan Complex
West Lake Jr. High
RACTBD
Sunnyside Park
North Star Elementary
Flat Iron Mesa Park
Mountain Ridge Jr High
Bellview Elem.
Timberline Jr. High
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 D2
Date: 3/19,3/24,3/28,3/31,4/2,4/7,4/9,4/11,4/13,4/14,4/16,4/18,4/20,4/21,4/23,4/25,4/27,4/28,4/30,5/5,5/7,5/10,5/12,5/14,5/16,5/18,5/21,5/25
Venue: Bennion Jr. High
Lakeside Sports Complex
Meadow Elementary
Salem Loafer View Park
Kent Smith Park
Roy West Park
Ellison Park
Green Acres/Orton Park
Mills Park
Glendale MS
Young Ward College Ward
Sandridge (Roy-Upper)
Spanish Fork Sports Park
Forza FC Soccer Complex
G Hillman Recreation Complex
Weber County Fairgrounds
RACTBD
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 North A
Date: 3/19,4/6,4/9,4/15,4/16,4/22,4/23,4/27,4/28,4/29,4/30,5/5,5/7,5/9,5/12,5/13,5/14,5/18,5/20,5/21,5/23,5/24,5/25
Venue: Mills Park
Syracuse Jr. High
Elk Ridge (N Logan)
Ellison Park
Forza FC Soccer Complex
Grandview Park
Hyrum Soccer Complex
Mount Ogden Park
Mueller Park
Weber County Fairgrounds
Woodward (Woody)
Ponds Park
Centennial Park (Perry)
Mountain View (N. OGDEN)
Angel Street Complex
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 North B
Date: 3/23,4/6,4/9,4/13,4/16,4/20,4/23,4/27,4/30,5/4,5/7,5/9,5/10,5/14,5/21
Venue: Mueller Park
Roy West Park
Blackhawk
Ponds Park
Angel Street Complex
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 North C
Date: 3/19,4/8,4/9,4/15,4/16,4/22,4/23,4/29,4/30,5/2,5/5,5/7,5/14,5/21,5/23,5/25,5/26
Venue: Syracuse Jr. High
Mills Park
Weber County Fairgrounds
Woodward (Woody)
Ponds Park
Mueller Park
Green Acres/Orton Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 Metro A
Date: 3/19,3/23,3/24,3/30,3/31,4/5,4/7,4/9,4/11,4/14,4/16,4/20,4/21,4/23,4/25,4/27,4/28,4/30,5/4,5/7,5/14,5/16,5/17,5/18,5/19,5/21
Venue: Lone Peak Park (sandy)
Union MS
Willow Pond
Storm Mountain
Midvalley E.S.
Elk Ridge M.S.
West Jordan Complex
Olympus Jr. High
Highland Park
Wasatch Jr. High
Benson Mill Park
Crescent MS
Bellview Elem.
Flat Iron Mesa Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 Metro B
Date: 3/19,3/21,3/23,4/9,4/11,4/12,4/16,4/18,4/19,4/23,4/27,4/30,5/2,5/7,5/9,5/14,5/16,5/21
Venue: Bennion Jr. High
Galena Hills Park
Riverside Elem WJ
Rosecrest
Sand Hill Park Field
Summit Academy JH
Highland High School
Canyonview Park
Oakley Rec Complex
West Jordan Complex
James E Moss
Oquirrh Shadow Park
Willow Creek Park, Park City
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 Metro C
Date: 3/19,3/24,3/30,4/4,4/9,4/11,4/14,4/16,4/22,4/23,4/26,4/28,4/30,5/5,5/7,5/10,5/13,5/14,5/18,5/21,5/25
Venue: Union MS
Willow Pond
Sand Hill Park Field
West Lake Jr. High
Monarch Meadows Park
Elk Ridge M.S.
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 South A
Date: 3/19,3/24,3/26,3/30,3/31,4/15,4/16,4/18,4/22,4/23,4/28,4/29,4/30,5/2,5/6,5/7,5/12,5/13,5/14,5/18,5/20,5/21
Venue: IHC Fields
Mountain Ridge Jr High
Rocky Mtn Middle
Timberline Jr. High
Mapleton Jr High
Smooth Canyon
South Field Park
Salem Loafer View Park
Olympic Park
G Hillman Recreation Complex
Spanish Fork Sports Park
West Lake High School
North Lake Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 South B
Date: 3/19,3/21,4/9,4/11,4/15,4/16,4/18,4/29,4/30,5/6,5/7,5/14,5/19
Venue: Aspen Elementary
Olympic Park
Vernal middle school
American Fork Jr
Hindley Park
North Lake Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 15 North Purple HSP
Date: 4/9,4/11,4/12,4/16,4/18,4/19,4/23,4/25,4/28,4/29,4/30,5/2,5/3,5/7,5/14,5/16,5/19,5/21,5/23
Venue: Mountain View (Woods Cross)
Roy West Park
Barlow Park
Centennial Park (Perry)
Spring Creek
Cedar Ridge ES
Forza FC Soccer Complex
Ponds Park
Angel Street Complex
Brackets: All Brackets

Boys Under 15 North Green HSP
Date: 4/9,4/12,4/16,4/23,4/25,4/26,4/29,4/30,5/3,5/5,5/7,5/9,5/14,5/16,5/17,5/18,5/21
Venue: Ellison Park
Mountain View (Woods Cross)
Weber County Fairgrounds
Angel Street Complex
Ponds Park
Ogden Prep Academy
Green Acres/Orton Park
Grandview Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 15 Metro/South HSP
Date: 4/9,4/12,4/15,4/16,4/19,4/23,4/26,4/30,5/3,5/4,5/7,5/14,5/16,5/19,5/21,5/24
Venue: Elk Ridge M.S.
Grandview Park (Provo)
Lone Peak Park (sandy)
Rosewood Park
Taylorsville E.S.
Canyonview Park
South Field Park
Murray Park Ice Rink
West Lake Jr. High
Willow Pond
Brackets: All Brackets

Boys Under 16 North HSP
Date: 4/8,4/9,4/12,4/16,4/19,4/22,4/23,4/26,4/29,4/30,5/3,5/6,5/7,5/9,5/10,5/11,5/13,5/14,5/17,5/18,5/21,5/23
Venue: Bernard Fisher Park
Ellison Park
Forza FC Soccer Complex
Ponds Park
Roy West Park
Hyrum Soccer Complex
Elk Ridge (N Logan)
Angel Street Complex
Weber County Fairgrounds
Green Acres/Orton Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 16 Metro HSP
Date: 4/9,4/12,4/16,4/18,4/19,4/23,4/25,4/26,4/30,5/7,5/10,5/14,5/20,5/21,5/28
Venue: Copper HIlls HS
Lone Peak Park (sandy)
Sand Hill Park Field
Willow Pond
Rosecrest
Highland Park
James E Moss
Murray Park Ice Rink
Oquirrh Elementary
Rosamond Elementary
Brackets: All Brackets

Boys Under 16 South HSP
Date: 4/12,4/16,4/19,4/23,4/26,4/30,5/2,5/3,5/7,5/9,5/13,5/14,5/17,5/21
Venue: Lone Peak HS
Vista Heights Jr. High
American Fork Jr
Sertoma Park
West Lake High School
Aspen Elementary
PG High
Timberline Jr. High
Brackets: All Brackets

Boys Under 17 HSP
Date: 4/9,4/11,4/13,4/14,4/16,4/18,4/20,4/23,4/25,4/27,4/30,5/2,5/3,5/7,5/9,5/14,5/16,5/18,5/19,5/21,5/23,5/24,5/26
Venue: James E Moss
Jefferson Jr. High
Elk Ridge M.S.
Galena Hills Park
Lehi High School
G Hillman Recreation Complex
Riley Elem.
American Fork Jr
Lone Peak Park (sandy)
Summit Academy JH
Spanish Fork Sports Park
Canyonview Park
Oquirrh Shadow Park
RACTBD
Timberline Jr. High
Brackets: All Brackets

Boys Under 18 HSP
Date: 4/9,4/11,4/16,4/19,4/20,4/22,4/23,4/26,4/30,5/4,5/7,5/11,5/14,5/21
Venue: Ellison Park
Forza FC Soccer Complex
American Fork Jr
Angel Street Complex
Hooper North Park
Rosamond Elementary
Ellison Tournament Park
Mountain Ridge Jr High
Ponds Park
Smooth Canyon
Roy West Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 Premier Orange
Date: 3/19,3/23,4/2,4/9,4/13,4/15,4/16,4/20,4/22,4/23,4/29,4/30,5/7,5/9,5/10,5/11,5/12,5/14,5/17,5/18,5/19,5/20
Venue: Copperview ES
Forza FC Soccer Complex
McCall Park
Buttercup Park
Holdaway Park
Southwood Park
Canyon Elementary School
Lehi Jr. School
Ellison Park
Smooth Canyon
Ellison Tournament Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 Premier Purple
Date: 3/17,3/19,3/29,4/4,4/7,4/9,4/11,4/12,4/14,4/16,4/19,4/22,4/23,4/26,4/29,4/30,5/3,5/7,5/9,5/10,5/14,5/20
Venue: Timberline Jr. High
Buttercup Park
Palisade
Ellison Tournament Park
Vae View
Copperview ES
Bonneville Jr. High
Angel Street Complex
Smooth Canyon
Ellison Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 D1
Date: 3/19,3/21,3/23,3/24,3/26,3/30,3/31,4/2,4/6,4/9,4/11,4/16,4/19,4/20,4/23,4/25,4/27,4/28,4/30,5/2,5/4,5/7,5/11,5/12,5/13,5/14,5/16,5/18,5/21,5/25
Venue: Benson Mill Park
Buttercup Park
Copperview ES
Smooth Canyon
North Lake Park
Lehi Jr. School
Bluffdale Park
River Heights Elementary
Elk Ridge (N Logan)
Weber County Fairgrounds
Spanish Fork Sports Park
Monarch Meadows Park
Umbria Estates
Millennium Pk (Harrisville)
Vista Heights Jr. High
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 North A
Date: 3/19,4/7,4/9,4/16,4/21,4/23,4/28,4/29,4/30,5/3,5/4,5/5,5/7,5/10,5/11,5/14,5/18,5/19,5/20,5/21,5/23
Venue: Forza FC Soccer Complex
Weber County Fairgrounds
Angel Street Complex
Bunderson Elementary
Ellison Park
Heritage Park (NIbley)
Wadman Soccer Complex
Mendon Square
Millennium Pk (Harrisville)
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 North B
Date: 3/19,4/4,4/9,4/11,4/16,4/18,4/23,4/30,5/2,5/7,5/10,5/13,5/14,5/16,5/21
Venue: Forza FC Soccer Complex
Kent Smith Park
McCall Park
Oak Hills Elementary
Angel Street Complex
Heritage Park (NIbley)
Ellison Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 North C
Date: 3/19,4/8,4/9,4/15,4/16,4/22,4/23,4/25,4/29,4/30,5/7,5/9,5/11,5/13,5/14,5/20,5/21,5/27
Venue: Weber County Fairgrounds
Angel Street Complex
Ellison Tournament Park
Ron Claire Park
Wadman Soccer Complex
Spring Creek
Ellison Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 Metro A
Date: 3/19,4/9,4/15,4/16,4/20,4/21,4/23,4/25,4/30,5/6,5/7,5/14,5/16,5/21,5/26
Venue: Bluffdale Park
Copperview ES
Galena Hills Park
Bonneville Jr. High
Jordan Hills E.S.
Monarch Meadows Park
Buttercup Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 Metro B
Date: 4/9,4/12,4/15,4/16,4/20,4/21,4/23,4/29,4/30,5/3,5/4,5/7,5/10,5/12,5/14,5/17,5/20,5/21,5/23
Venue: Bonneville Jr. High
Southwood Park
Majestic Elementary (West Jordan)
Hidden Village
Trailside Elementary
Benson Mill Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 Metro C
Date: 3/19,3/31,4/9,4/15,4/16,4/22,4/23,4/25,4/28,4/29,4/30,5/4,5/7,5/11,5/12,5/14,5/19,5/20,5/21
Venue: Benson Mill Park
Butler M.S.
Buttercup Park
Copperview ES
Bluffdale Park
Jordan Hills E.S.
Southwood Park
Union MS
USA United Soccer Center
Hidden Village
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 South A
Date: 3/19,3/24,4/12,4/15,4/16,4/21,4/23,4/27,4/30,5/7,5/11,5/14,5/17,5/20,5/21
Venue: Palisade
Sertoma Park
Spanish Fork Sports Park
Old Mill ES
Smooth Canyon
Geneva Elementary
JR Smith Elementary
Deerfield Elementary
Brackets: All Brackets

Girls U11 South A Preseason
Date: 4/11,4/16
Venue: Jordan Hills E.S.
JR Smith Elementary
Spanish Fork Sports Park
Old Mill ES
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 South B
Date: 3/19,4/7,4/9,4/11,4/15,4/16,4/23,4/30,5/6,5/7,5/14,5/20,5/21
Venue: North Lake Park
Vernal middle school
Smooth Canyon
Lehi Jr. School
Cobblestone
Old Mill ES
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 Premier 1
Date: 3/16,3/23,3/28,3/30,3/31,4/2,4/6,4/9,4/13,4/14,4/16,4/18,4/19,4/20,4/21,4/22,4/23,4/26,4/28,4/30,5/3,5/4,5/7,5/9,5/10,5/11,5/14
Venue: Timberline Jr. High
Bellview Elem.
Palisade
Olympic Park
Highland Park
Bluffdale Park
Weber County Fairgrounds
Ellison Park
Woods Cross High School
Bonneville Jr. High
Heritage Park (NIbley)
Willow Creek Park, Sandy
Barnes Park
Bountiful Jr. High
Rosamond Elementary
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 D1
Date: 3/19,3/24,3/31,4/4,4/5,4/6,4/8,4/9,4/12,4/14,4/16,4/20,4/21,4/23,4/25,4/27,4/28,4/30,5/4,5/5,5/7,5/9,5/11,5/12,5/13,5/14,5/16,5/17,5/20,5/21,5/23
Venue: Spanish Fork Sports Park
North Lake Park
Rowland Hall Steiner Complex
Mapleton Elementary
Weber County Fairgrounds
Ellison Park
Bellview Elem.
Longview Elem
Timberline Jr. High
Hyrum Soccer Complex
Highland Park
G Hillman Recreation Complex
Trailside Park
Bonneville Jr. High
Willow Creek Park, Sandy
Salem Loafer View Park
Green Acres/Orton Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 D2
Date: 3/19,3/21,3/22,3/29,4/2,4/9,4/11,4/12,4/15,4/16,4/18,4/19,4/21,4/23,4/25,4/26,4/27,4/28,4/30,5/2,5/3,5/4,5/7,5/9,5/10,5/13,5/14,5/17,5/19,5/21
Venue: Mountain View (N. OGDEN)
Oquirrh Shadow Park
Smooth Canyon
Roy West Park
Bellview Elem.
Benson Mill Park
Columbia Elementary (westj)
Barnes Park
Canyonview Park
Mendon Square
Ellison Park
Mesquite Park
Park City Sports Complex
Olympic Park
Willow Creek Park, Sandy
North Lake Park
Barlow Park
Trailside Park
Willow Creek Park, Park City
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 North A
Date: 3/19,3/21,4/7,4/9,4/11,4/13,4/16,4/18,4/21,4/23,4/25,4/27,4/28,4/30,5/5,5/7,5/11,5/12,5/14,5/16,5/18,5/19,5/20,5/21,5/24
Venue: Bountiful Jr. High
Kent Smith Park
Roy West Park
Ellison Park
Barnes Park
Bingham Park
Mount Ogden Park
Blackhawk
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 North B
Date: 3/19,4/7,4/9,4/16,4/22,4/23,4/29,4/30,5/7,5/9,5/13,5/14,5/16,5/20,5/21
Venue: Kanesville Elementary School
Roy West Park
Bountiful Jr. High
Not In Use
Spring Creek
Grandview Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 North C
Date: 3/19,3/22,4/9,4/16,4/19,4/21,4/22,4/23,4/26,4/29,4/30,5/3,5/7,5/10,5/14,5/20,5/21
Venue: Bountiful Jr. High
Weber County Fairgrounds
Hooper North Park
Mueller Park
Heritage Park (NIbley)
Pioneer Park
Grandview Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 Metro A
Date: 3/19,3/21,4/11,4/16,4/18,4/22,4/23,4/25,4/30,5/2,5/10,5/14,5/16,5/18,5/21
Venue: Bellview Elem.
Willow Creek Park, Sandy
Bonneville Jr. High
Deseret Peak Complex
Crescent MS
Highland Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 Metro B
Date: 3/19,4/2,4/4,4/6,4/9,4/13,4/16,4/18,4/20,4/23,4/25,4/27,4/29,4/30,5/7,5/11,5/12,5/14,5/17,5/21,5/23,5/25
Venue: Canyonview Park
Columbia Elementary (westj)
Rosecrest
Bonneville Jr. High
Rowland Hall Steiner Complex
Fairmont Park
Park City Sports Complex
Oquirrh Shadow Park
Trailside Park
Willow Creek Park, Sandy
Bellview Elem.
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 Metro C
Date: 3/19,4/8,4/9,4/15,4/21,4/22,4/23,4/30,5/6,5/7,5/13,5/14,5/18,5/20,5/21
Venue: Benson Mill Park
Highland High School
James E Moss
Rosecrest
Monroe Elem.
Sand Hill Park Field
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 South A
Date: 3/19,3/21,3/24,3/31,4/14,4/16,4/20,4/21,4/23,5/4,5/5,5/7,5/11,5/12,5/14,5/19,5/20,5/23
Venue: Lakeside Sports Complex
Olympic Park
Healey Park
Aspen Elementary
Spanish Fork Sports Park
G Hillman Recreation Complex
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 South B
Date: 3/19,3/24,3/26,4/15,4/16,4/18,4/22,4/23,4/27,4/29,4/30,5/3,5/5,5/6,5/7,5/13,5/14,5/18,5/19,5/21,5/23
Venue: Sertoma Park
Mountain Ridge Jr High
Smooth Canyon
South Field Park
Spanish Fork Sports Park
Heber Valley Elem
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 Premier 1
Date: 3/29,4/9,4/12,4/14,4/16,4/18,4/19,4/23,4/26,4/27,4/28,4/30,5/3,5/4,5/5,5/7,5/10,5/14
Venue: Bellview Elem.
Barnes Park
Crescent MS
Ellison Park
Timberline Jr. High
Palisade
Flat Iron Mesa Park
Storm Mountain
North Lake Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 Premier 2
Date: 3/19,3/29,3/31,4/2,4/5,4/9,4/12,4/13,4/16,4/21,4/23,4/26,4/28,4/30,5/3,5/4,5/7,5/10,5/14
Venue: Olympic Park
Crescent MS
Highland Park
Mountain View (Woods Cross)
Heritage Park (NIbley)
Flat Iron Mesa Park
Cedar Ridge ES
Mills Park
Bellview Elem.
Storm Mountain
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 D1
Date: 3/19,3/21,3/22,3/23,3/24,3/30,4/2,4/6,4/9,4/11,4/13,4/14,4/16,4/18,4/19,4/20,4/21,4/22,4/23,4/25,4/26,4/27,4/28,4/29,4/30,5/2,5/3,5/4,5/7,5/11,5/12,5/13,5/14,5/16,5/19,5/21,5/24,5/26
Venue: Salem Loafer View Park
Palisade
Weber County Fairgrounds
Ira Allen Field
Barnes Park
Highland Park
Bluffdale Park
Ellison Park
Spanish Fork Sports Park
Lone Peak Park (sandy)
Crescent MS
Falcon Park
G Hillman Recreation Complex
Ellison Tournament Park
Weber High School
Rosecrest
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 D2
Date: 3/19,3/24,3/31,4/2,4/9,4/11,4/14,4/16,4/18,4/19,4/20,4/21,4/23,4/28,4/30,5/3,5/4,5/5,5/7,5/12,5/14,5/16,5/18,5/19,5/21,5/24
Venue: American Fork Jr
Elk Ridge (N Logan)
Germania park
Columbia Elementary (westj)
Lakeside Sports Complex
Park City Sports Complex
Bellview Elem.
Canyonview Park
Mesquite Park
Ellison Park
Mapleton Elementary
Mapleton Jr High
Oquirrh Shadow Park
Willow Creek Park, Park City
Healey Park
Crescent MS
Trailside Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 North A
Date: 3/19,3/21,3/23,4/5,4/9,4/13,4/16,4/18,4/22,4/23,4/30,5/7,5/11,5/14,5/16,5/19,5/21
Venue: Eden Park
Roy West Park
Ellison Park
Kent Smith Park
Mountain View (Woods Cross)
Blackhawk
Cedar Ridge ES
Mueller Park
Elk Ridge (N Logan)
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 North B
Date: 3/19,4/8,4/16,4/18,4/20,4/23,4/25,4/26,4/30,5/5,5/6,5/7,5/10,5/14,5/16,5/17,5/21,5/23
Venue: Mountain View (Woods Cross)
Mueller Park
Weber County Fairgrounds
Barnes Park
Bountiful Jr. High
Pioneer Park
Roy West Park
Kent Smith Park
Ellison Park
Green Acres/Orton Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 Metro A
Date: 3/19,4/6,4/8,4/9,4/12,4/15,4/16,4/18,4/22,4/23,4/27,4/29,4/30,5/4,5/6,5/7,5/13,5/14,5/17,5/20,5/21
Venue: Oquirrh Shadow Park
11th Avenue Park
Bellview Elem.
Flat Iron Mesa Park
Columbia Elementary (westj)
Crescent MS
Sunnyside Park
Bonneville Jr. High
Willow Creek Park, Sandy
Monarch Meadows Park
Canyonview Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 Metro B
Date: 3/19,4/9,4/16,4/19,4/23,4/25,4/30,5/2,5/3,5/7,5/9,5/11,5/14,5/17,5/19,5/21
Venue: Galena Hills Park
Bonneville Jr. High
Union MS
Bellview Elem.
Germania park
Summit Academy JH
Willow Creek Park, Sandy
Crescent MS
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 Metro C
Date: 3/19,4/8,4/9,4/13,4/15,4/16,4/19,4/21,4/22,4/23,4/29,4/30,5/7,5/13,5/14,5/17,5/20,5/21,5/23,5/25
Venue: Canyonview Park
North Star Elementary
West Jordan Complex
Park City Sports Complex
Bellview Elem.
Deseret Peak Complex
Willow Creek Park, Park City
11th Avenue Park
Oquirrh Shadow Park
Trailside Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 South A
Date: 3/19,3/26,3/31,4/9,4/14,4/16,4/22,4/23,4/25,4/30,5/4,5/7,5/14,5/16,5/18,5/21
Venue: American Fork Jr
Olympic Park
Spanish Fork Sports Park
Healey Park
Lakeside Sports Complex
South Field Park
Salem Loafer View Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 South B
Date: 3/19,3/22,3/26,4/9,4/11,4/12,4/13,4/16,4/20,4/23,4/30,5/2,5/5,5/7,5/11,5/12,5/14,5/16,5/21,5/23
Venue: American Fork Jr
Spanish Fork Sports Park
Smooth Canyon
Lakeside Sports Complex
G Hillman Recreation Complex
Mountain Ridge Jr High
Rocky Mtn. Middle
Heber Valley Elem
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 Premier 1
Date: 3/26,3/30,4/2,4/12,4/13,4/14,4/20,4/23,4/27,4/30,5/2,5/4,5/5,5/7,5/11,5/12,5/14
Venue: Timberline Jr. High
Palisade
Meadow Elementary
North Star Elementary
RACTBD
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 Premier 2
Date: 3/19,3/23,4/2,4/11,4/12,4/13,4/16,4/20,4/23,4/25,4/27,4/30,5/2,5/5,5/7,5/10,5/11,5/14
Venue: Olympic Park
Palisade
Weber County Fairgrounds
White City Bear Park
Ponds Park
Grandview Park
Mapleton Jr High
Angel Street Complex
Storm Mountain
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 D1
Date: 3/19,3/23,3/25,3/29,4/2,4/7,4/9,4/11,4/12,4/16,4/18,4/19,4/20,4/23,4/25,4/26,4/27,4/28,4/30,5/2,5/3,5/4,5/5,5/7,5/10,5/11,5/13,5/14,5/16,5/17,5/18,5/21,5/23,5/25,5/26
Venue: Elk Ridge M.S.
Forza FC Soccer Complex
Meadow Elementary
Flat Iron Mesa Park
Rosamond Elementary
Galena Hills Park
Highland Park
Murray Park Ice Rink
Woodward (Woody)
Mills Park
Ellison Tournament Park
Rosecrest
Ellison Park
Ponds Park
Bellview Elem.
Bluffdale Park
Willow Pond
Sertoma Park
Angel Street Complex
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 D2
Date: 3/19,3/23,4/2,4/9,4/13,4/16,4/20,4/21,4/23,4/27,4/28,4/30,5/2,5/3,5/5,5/7,5/9,5/11,5/12,5/14,5/17,5/18,5/19,5/21,5/23,5/24
Venue: Highland High School
Olympic Park
Flat Iron Mesa Park
Mountain Ridge Jr High
Highland Park
James E Moss
Weber County Fairgrounds
Mueller Park
Blackhawk
Elk Ridge (N Logan)
Roy West Park
Crescent MS
Mills Park
Smooth Canyon
Trailside Park
Willow Creek Park, Park City
Grandview Park
Bellview Elem.
Falcon Park
Green Acres/Orton Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 North A
Date: 3/19,3/21,4/7,4/9,4/11,4/16,4/18,4/21,4/23,4/25,4/29,4/30,5/2,5/7,5/10,5/11,5/14,5/16,5/21,5/23
Venue: Weber County Fairgrounds
River Heights Elementary
Ellison Park
Ponds Park
Blackhawk
Angel Street Complex
Grandview Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 North B
Date: 3/19,4/8,4/9,4/12,4/16,4/19,4/22,4/23,4/28,4/29,4/30,5/5,5/7,5/10,5/11,5/12,5/13,5/14,5/18,5/21
Venue: Mueller Park
Angel Street Complex
Pioneer Idaho
Cub River Sports
Mills Park
Kent Smith Park
Bear River Middle School
Centennial Park (Perry)
Ponds Park
Mountain View (Woods Cross)
Barlow Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 Metro A
Date: 3/19,4/9,4/11,4/16,4/20,4/23,4/27,4/29,4/30,5/4,5/7,5/14,5/20,5/21,5/24
Venue: Crescent MS
Elk Ridge M.S.
Monarch Meadows Park
Willow Pond
Bellview Elem.
Deseret Peak Complex
Highland Park
White City Bear Park
Falcon Park
Murray Park Ice Rink
Brackets: All Brackets

Girls U14 Metro A Preseason
Date: 3/21,3/23,4/4,5/5
Venue: Flat Iron Mesa Park
Deseret Peak Complex
Willow Pond
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 Metro B
Date: 3/19,4/6,4/9,4/16,4/20,4/23,4/30,5/9,5/14,5/17,5/20,5/21
Venue: Sand Hill Park Field
James E Moss
Summit Academy JH
Bennion Jr. High
Galena Hills Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 South A
Date: 3/21,3/28,4/1,4/2,4/12,4/16,4/18,4/20,4/21,4/22,4/23,4/28,4/29,4/30,5/2,5/5,5/7,5/9,5/11,5/13,5/14,5/16,5/17,5/19,5/21
Venue: Lakeside Sports Complex
Mesquite Park
Spanish Fork Sports Park
Meadow Elementary
Ephraim City Field
American Fork Jr
South Field Park
Healey Park
Aspen Elementary
Rocky Mtn Middle
G Hillman Recreation Complex
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 South B
Date: 3/19,4/14,4/15,4/16,4/21,4/23,4/29,4/30,5/6,5/7,5/14,5/18,5/21
Venue: Lakeside Sports Complex
Roosevelt Jr.
Roosevelt Jr. High
Sertoma Park
Grandview Park (Provo)
Healey Park
American Fork Jr
Brackets: All Brackets

Girls Under 15 Premier 1
Date: 3/24,4/5,4/9,4/12,4/16,4/18,4/19,4/21,4/23,4/26,4/27,4/30,5/3,5/7,5/9,5/10,5/14
Venue: Mills Park
Palisade
Ellison Tournament Park
Ellison Park
Woods Cross High School
Roy West Park
White City Bear Park
Midvalley E.S.
RACTBD
Brackets: All Brackets

Girls Under 15 Premier 2
Date: 3/19,3/31,4/2,4/4,4/9,4/16,4/19,4/20,4/23,4/25,4/26,4/30,5/3,5/7,5/10,5/11,5/14,5/23
Venue: Timberline Jr. High
Palisade
Ponds Park
Rowland Hall Steiner Complex
East High School
Highland Park
Angel Street Complex
Grandview Park
Mount Ogden Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 15 D1
Date: 3/19,3/23,3/30,4/2,4/9,4/11,4/13,4/15,4/16,4/18,4/19,4/22,4/23,4/25,4/26,4/29,4/30,5/2,5/3,5/5,5/7,5/10,5/11,5/12,5/14,5/16,5/18,5/21,5/23
Venue: Healey Park
Olympic Park
Smooth Canyon
Mapleton Elementary
Weber County Fairgrounds
Timberline Jr. High
Salem Loafer View Park
Cedar Ridge ES
Bonneville Jr. High
Midvalley E.S.
Bellview Elem.
Rosecrest
Highland Park
Lone Peak Park (sandy)
Bluffdale Park
Mountain Ridge Jr High
Mapleton Jr High
Spanish Fork Sports Park
Ira Allen Field
Mountain View (N. OGDEN)
Brackets: All Brackets

Girls Under 15 D2
Date: 3/19,3/24,3/26,3/28,3/31,4/2,4/6,4/7,4/9,4/13,4/16,4/20,4/21,4/22,4/23,4/25,4/26,4/30,5/2,5/7,5/9,5/12,5/14,5/16,5/17,5/18,5/19,5/21,5/27
Venue: Galena Hills Park
Lone Peak Park (sandy)
Roy West Park
Spanish Fork Sports Park
Weber County Fairgrounds
Storm Mountain
Highland Park
Lakeside Sports Complex
Sunnyside Park
Ellison Park
Mills Park
Ponds Park
Eastmont Middle
Angel Street Complex
Midvalley E.S.
Forza FC Soccer Complex
West Jordan Complex
Mountain View (N. OGDEN)
Brackets: All Brackets

Girls Under 15 D3
Date: 3/19,4/2,4/9,4/11,4/13,4/16,4/18,4/23,4/26,4/28,4/30,5/4,5/5,5/7,5/9,5/11,5/14,5/16,5/20,5/21,5/23
Venue: Murray Park Ice Rink
Monarch Meadows Park
Bennion Jr. High
Ellison Park
South Field Park
Cedar Ridge ES
Healey Park
Mapleton Jr High
Rocky Mtn Middle
Mapleton Elementary
Rosecrest
Rosamond Elementary
Brackets: All Brackets

Girls Under 15 D4
Date: 3/19,4/1,4/2,4/4,4/7,4/9,4/15,4/16,4/19,4/23,4/26,4/28,4/29,4/30,5/3,5/4,5/7,5/9,5/10,5/13,5/14,5/17,5/18,5/20,5/21
Venue: Healey Park
Lakeside Sports Complex
Lone Peak Park (sandy)
Mountain Ridge Jr High
Angel Street Complex
Ellison Park
Storm Mountain
Ponds Park
Midvalley E.S.
Sertoma Park
West Lake Jr. High
American Fork Jr
Bellview Elem.
Brackets: All Brackets

Girls Under 15 D5
Date: 3/19,3/23,4/1,4/2,4/7,4/8,4/9,4/11,4/15,4/16,4/20,4/23,4/27,4/28,4/30,5/3,5/4,5/7,5/9,5/14,5/17,5/18,5/19,5/21,5/23
Venue: American Fork Jr
Galena Hills Park
Roy West Park
Spanish Fork Sports Park
Olympic Park
Centerville Park
Oquirrh Shadow Park
West Jordan Complex
Bonneville Jr. High
Summit Academy JH
Rocky Mtn Middle
Lakeside Sports Complex
Highland Park
South Field Park
Salem Loafer View Park
G Hillman Recreation Complex
Healey Park
Canyonview Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 16 Premier 1
Date: 3/23,4/2,4/6,4/9,4/13,4/15,4/16,4/20,4/23,4/27,4/30,5/4,5/7,5/9,5/11,5/14
Venue: Midvalley E.S.
Forza FC Soccer Complex
Ellison Park
White City Bear Park
Angel Street Complex
Sertoma Park
Rowland Hall Steiner Complex
Woods Cross High School
Brackets: All Brackets

Girls Under 16 Premier 2
Date: 3/26,3/31,4/2,4/9,4/13,4/16,4/20,4/21,4/23,4/25,4/27,4/28,4/30,5/3,5/4,5/5,5/7,5/9,5/12,5/14
Venue: Timberline Jr. High
Ira Allen Field
White City Bear Park
Angel Street Complex
Cedar Ridge ES
Ponds Park
Storm Mountain
Ellison Park
RACTBD
Brackets: All Brackets

Girls Under 16 D1
Date: 3/19,3/21,4/2,4/4,4/5,4/6,4/9,4/12,4/14,4/15,4/16,4/18,4/19,4/21,4/23,4/25,4/27,4/28,4/29,4/30,5/2,5/3,5/5,5/6,5/7,5/9,5/10,5/11,5/14,5/16,5/17,5/18,5/19,5/21,5/23,5/24
Venue: Bluffdale Park
Mills Park
Murray Park Ice Rink
Forza FC Soccer Complex
Highland Park
Rowland Hall Steiner Complex
Palisade
Spanish Fork Sports Park
Olympic Park
Timberline Jr. High
Willow Pond
Hyrum Soccer Complex
East High School
Rosamond Elementary
Brackets: All Brackets

Girls Under 16 D2
Date: 3/19,3/23,3/24,4/2,4/9,4/13,4/14,4/16,4/19,4/21,4/23,4/28,4/30,5/2,5/3,5/5,5/6,5/7,5/9,5/12,5/14,5/16,5/18,5/19,5/21,5/23,5/24
Venue: Benson Mill Park
Highland High School
Forza FC Soccer Complex
Roy West Park
Grandview Park
Highland Park
Mapleton Jr High
James E Moss
Lone Peak Park (sandy)
Stansbury HS
Ellison Park
Blackhawk
Midvalley E.S.
Young Ward College Ward
Mount Ogden Park
Mapleton Elementary
Eastmont Middle
Tooele High School
Brackets: All Brackets

Girls Under 16 D3
Date: 3/19,3/21,4/2,4/4,4/9,4/11,4/12,4/16,4/18,4/19,4/20,4/23,4/25,4/27,4/30,5/2,5/7,5/9,5/11,5/12,5/14,5/16,5/21,5/23,5/24
Venue: Galena Hills Park
Not In Use
Barlow Park
Lakeside Sports Complex
Ponds Park
Bellview Elem.
James E Moss
Healey Park
Rocky Mtn Middle
Angel Street Complex
Meadow Elementary
Midvalley E.S.
Falcon Park
South Field Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 16 D4
Date: 3/19,4/1,4/2,4/9,4/16,4/18,4/19,4/23,4/27,4/29,4/30,5/5,5/7,5/11,5/14,5/21,5/24
Venue: Spanish Fork Sports Park
Glendale MS
Canyonview Park
Oquirrh Shadow Park
Lone Peak Park (sandy)
Union MS
Salem Loafer View Park
Sunnyside Park
Trailside Park
North Star Elementary
Riley Elem.
Midvalley E.S.
Falcon Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 16 D4 Preseason
Date: 4/11,5/10,5/13
Venue: Salem Loafer View Park
Canyonview Park
Riley Elem.
Trailside Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 17 Premier 1
Date: 3/25,4/4,4/7,4/9,4/11,4/12,4/16,4/18,4/20,4/22,4/23,4/27,4/28,4/30,5/2,5/7,5/9,5/10,5/12,5/14
Venue: Olympic Park
Ellison Tournament Park
Ellison Park
Highland Park
Palisade
Woods Cross High School
RACTBD
Brackets: All Brackets

Girls Under 17 Premier 2
Date: 4/9,4/11,4/12,4/16,4/18,4/19,4/23,4/25,4/26,4/28,4/30,5/2,5/3,5/7,5/9,5/11,5/14,5/18
Venue: Rowland Hall Steiner Complex
Roy West Park
Timberline Jr. High
Ira Allen Field
Weber County Fairgrounds
Bluffdale Park
Highland High School
Monarch Meadows Park
Mapleton Jr High
Grandview Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 17 D1
Date: 3/19,3/23,3/24,3/26,3/30,4/2,4/5,4/6,4/11,4/16,4/18,4/20,4/23,4/25,4/27,4/30,5/4,5/7,5/9,5/11,5/13,5/14,5/16,5/18,5/19,5/21,5/24,5/31
Venue: Elk Ridge M.S.
Aspen Elementary
Weber County Fairgrounds
Healey Park
James E Moss
Highland Park
Lone Peak Park (sandy)
Angel Street Complex
Cedar Ridge ES
Olympic Park
Green Acres/Orton Park
West Jordan Complex
Young Ward College Ward
Midvalley E.S.
Bellview Elem.
Brackets: All Brackets

Girls Under 17 D2
Date: 3/19,3/26,4/2,4/9,4/16,4/18,4/23,4/25,4/27,4/28,4/30,5/6,5/7,5/9,5/12,5/14,5/16,5/21
Venue: Lakeside Sports Complex
Olympic Park
Weber County Fairgrounds
Forza FC Soccer Complex
Monarch Meadows Park
Salem Loafer View Park
Sertoma Park
Barlow Park
Angel Street Complex
Green Acres/Orton Park
G Hillman Recreation Complex
Ponds Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 17 D3
Date: 3/19,3/21,4/2,4/9,4/16,4/23,4/26,5/4,5/7,5/11,5/12,5/14,5/16,5/21,5/28
Venue: Forza FC Soccer Complex
Lone Peak Park (sandy)
Bennion Jr. High
Midvalley E.S.
G Hillman Recreation Complex
Galena Hills Park
Spanish Fork Sports Park
Mills Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 18 Premier 1
Date: 3/23,3/31,4/2,4/9,4/13,4/16,4/19,4/20,4/23,4/27,4/30,5/4,5/5,5/7,5/10,5/11,5/12,5/14
Venue: Roy West Park
Lone Peak Park (sandy)
Bonneville Jr. High
Timpanogos High School
Weber County Fairgrounds
Ellison Tournament Park
White City Bear Park
Ellison Park
RACTBD
Grandview Park
Eastmont Middle
Mountain View (N. OGDEN)
Brackets: All Brackets

Girls Under 18 Premier 2
Date: 3/19,3/29,3/30,4/13,4/16,4/18,4/19,4/20,4/21,4/23,4/25,4/26,4/30,5/2,5/4,5/7,5/9,5/10,5/11,5/14,5/17
Venue: Bluffdale Park
Palisade
Olympic Park
Rocky Mtn Middle
Forza FC Soccer Complex
Lone Peak Park (sandy)
Rosamond Elementary
Eastmont Middle
Midvalley E.S.
South Field Park
RACTBD
Brackets: All Brackets

Girls Under 18 D1 North
Date: 3/19,4/9,4/11,4/12,4/16,4/21,4/23,4/25,4/26,4/28,4/30,5/2,5/3,5/5,5/7,5/10,5/12,5/14,5/16,5/17,5/20,5/21
Venue: Forza FC Soccer Complex
Ellison Park
Angel Street Complex
Mount Ogden Park
Blackhawk
Grandview Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 18 D1 Metro
Date: 3/19,3/24,3/31,4/5,4/7,4/9,4/16,4/21,4/23,4/28,4/30,5/2,5/5,5/7,5/10,5/12,5/14,5/18,5/19,5/21,5/23,5/24,5/25
Venue: Monarch Meadows Park
Murray Park Ice Rink
Sand Hill Park Field
Deseret Peak Complex
Elk Ridge M.S.
Stansbury HS
Lone Peak Park (sandy)
Bonneville Jr. High
Glendale MS
Midvalley E.S.
Riley Elem.
Trailside Park
Park City Sports Complex
Eastmont Middle
Brackets: All Brackets

Girls Under 18 D1 South
Date: 3/19,3/21,3/28,3/30,4/2,4/11,4/16,4/23,4/30,5/2,5/7,5/14,5/16,5/21
Venue: Merit Academy Field
Mountain Ridge Jr High
Spanish Fork Sports Park
Lakeside Sports Complex
Grandview Park (Provo)
Salem Loafer View Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 9 North A
Date: 3/19,4/9,4/11,4/12,4/16,4/18,4/23,4/25,4/26,4/28,4/30,5/2,5/6,5/7,5/9,5/13,5/14,5/16,5/19,5/21,5/23,5/28
Venue: Millennium Park
Forza FC Soccer Complex
Angel Street Complex
Mount Ogden Park
Smoot Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 9 North B
Date: 3/19,3/22,4/8,4/9,4/11,4/12,4/16,4/18,4/19,4/23,4/26,4/30,5/2,5/3,5/7,5/11,5/13,5/14,5/17,5/20,5/21,5/23
Venue: Forza FC Soccer Complex
Millennium Park
Vae View
Orchard Park
Angel Street Complex
Ellison Tournament Park
Marshall White Park
9th street
Ellison Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 9 Metro A
Date: 3/19,3/24,4/5,4/7,4/9,4/14,4/16,4/21,4/23,4/27,4/29,4/30,5/3,5/6,5/7,5/11,5/13,5/14,5/20,5/21,5/23
Venue: Copperview ES
Horizon Elem.
Riverside Elem WJ
Parkview Elementary
Sandy Elementary
Beehive Elem.
Rowland Hall Steiner Complex
Bonneville Jr. High
Bluffdale Elementary
Country Crossing
Brackets: All Brackets

Boys Under 9 Metro B
Date: 3/19,4/1,4/8,4/9,4/15,4/16,4/22,4/23,4/28,4/29,4/30,5/2,5/5,5/6,5/7,5/9,5/12,5/13,5/14,5/18,5/20,5/21
Venue: Bluffdale Elementary
Copperview ES
Horizon Elem.
Oquirrh Shadow Park
Benson Mill Park
Riverside Elem WJ
St. Vincent de Paul School
West Lake Jr. High
Trailside Park
Autumn Hills Park
Trailside Elementary
Brackets: All Brackets

Boys Under 9 Metro C
Date: 3/19,3/21,3/24,4/4,4/5,4/9,4/11,4/16,4/18,4/21,4/22,4/23,4/25,4/28,4/30,5/2,5/7,5/9,5/12,5/14,5/16,5/19,5/21
Venue: Autumn Hills Park
Copperview ES
James E Moss
Fox Hills
Oquirrh Shadow Park
Sandy Elementary
Bluffdale Elementary
Popperton Park (W)
Bonneville Jr. High
Butler M.S.
Parkview Elementary
Hawthorne E.S.
Trailside Park
Sunnyside Park
Rowland Hall Steiner Complex
Brackets: All Brackets

Boys Under 9 Metro D
Date: 3/19,3/21,3/23,4/7,4/9,4/12,4/16,4/18,4/20,4/22,4/23,4/26,4/27,4/28,4/30,5/2,5/3,5/4,5/7,5/10,5/11,5/13,5/14,5/17,5/18,5/20,5/21,5/26
Venue: Butler M.S.
Copperview ES
Bluffdale Elementary
Majestic Elementary (West Jordan)
Benson Mill Park
Bonneville Jr. High
Galena Hills Park
West Jordan Complex TBD
Brackets: All Brackets

Boys Under 9 Metro E
Date: 3/19,4/6,4/7,4/9,4/12,4/13,4/16,4/18,4/23,4/25,4/27,4/30,5/5,5/7,5/12,5/14,5/17,5/21
Venue: Copperview ES
Deseret Peak Complex
Horizon Elem.
Popperton Park (W)
Sunnyside Park
West Lake Jr. High
Trailside Park
Rowland Hall Steiner Complex
Brackets: All Brackets

Boys Under 9 Metro F
Date: 3/19,3/21,3/30,4/4,4/8,4/9,4/15,4/16,4/19,4/23,4/26,4/30,5/2,5/7,5/11,5/14,5/18,5/19,5/21
Venue: Bluffdale Elementary
Horizon Elem.
Benson Mill Park
Majestic Elementary (West Jordan)
West Lake Jr. High
Heartland Elementary
Brackets: All Brackets

Boys Under 9 South A
Date: 3/19,3/23,3/24,3/28,3/30,4/11,4/16,4/20,4/23,4/30,5/2,5/7,5/10,5/12,5/14,5/16,5/21
Venue: Harvest Elementary
Sertoma Park
Lehi Jr. School
Spanish Fork Sports Park
Geneva Elementary
IHC Fields
Old Mill ES
Brackets: All Brackets

Boys Under 9 South B
Date: 3/19,3/26,4/2,4/9,4/15,4/16,4/22,4/23,4/30,5/6,5/7,5/9,5/13,5/14,5/19,5/21
Venue: Abbie Court Park
Mountain Ridge Jr High
Timberline Jr. High
JR Smith Elementary
East Meadows E.S.
Brackets: All Brackets

Boys Under 9 South C
Date: 3/19,3/21,3/24,4/1,4/9,4/11,4/12,4/13,4/15,4/16,4/18,4/19,4/23,4/25,4/30,5/4,5/7,5/14,5/16,5/21
Venue: Lehi Jr. School
Harvest Elementary
North Lake Park
Meadow Elementary
Mesquite Park
East Meadows E.S.
Sertoma Park
Old Mill ES
Timberline Jr. High
Brackets: All Brackets

Boys Under 9 South D
Date: 3/19,3/23,3/31,4/9,4/13,4/16,4/20,4/23,4/27,4/30,5/3,5/7,5/14,5/21
Venue: Geneva Elementary
Mountain Ridge Jr High
East Meadows E.S.
Cobblestone
Old Mill ES
Brackets: All Brackets

Boys Under 9 South E
Date: 3/19,3/21,3/23,4/9,4/13,4/16,4/20,4/23,4/27,4/29,4/30,5/6,5/7,5/11,5/14,5/18,5/21
Venue: Sertoma Park
Central Elem.
JR Smith Elementary
Cobblestone
Grandview Park (Provo)
Old Mill ES
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 North A
Date: 3/19,3/21,4/7,4/9,4/11,4/16,4/22,4/23,4/25,4/29,4/30,5/2,5/6,5/7,5/9,5/11,5/12,5/13,5/14,5/17,5/20,5/21
Venue: Forza FC Soccer Complex
Weber County Fairgrounds
Millennium Pk (Harrisville)
Ellison Tournament Park
Vae View
Elk Ridge (N Logan)
Ellison Park
Wadman Soccer Complex
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 North B
Date: 3/19,3/22,3/25,4/5,4/7,4/8,4/9,4/12,4/16,4/18,4/19,4/22,4/23,4/25,4/26,4/29,4/30,5/3,5/7,5/10,5/12,5/13,5/14,5/16,5/17,5/21,5/23
Venue: Kent Smith Park
Syracuse Jr. High
Weber County Fairgrounds
Bunderson Elementary
Pioneer Park
Ellison Tournament Park
Forza FC Soccer Complex
Angel Street Complex
Vae View
Elk Ridge (N Logan)
Millennium Pk (Harrisville)
Ellison Park
Wadman Soccer Complex
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 North C
Date: 3/19,3/22,3/23,4/6,4/9,4/13,4/16,4/18,4/23,4/27,4/29,4/30,5/7,5/14,5/17,5/18,5/21,5/23,5/26
Venue: Forza FC Soccer Complex
Millennium Pk (Harrisville)
Oak Hills Elementary
Weber County Fairgrounds
Ellison Tournament Park
Vae View
McCall Park
Ellison Park
Ron Claire Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 North D
Date: 3/19,4/6,4/8,4/9,4/13,4/16,4/18,4/21,4/22,4/23,4/25,4/27,4/29,4/30,5/2,5/5,5/7,5/13,5/14,5/20,5/21
Venue: Forza FC Soccer Complex
McCall Park
Millennium Pk (Harrisville)
Angel Street Complex
Ellison Tournament Park
Vae View
Ellison Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 North E
Date: 3/19,4/6,4/9,4/11,4/13,4/16,4/18,4/20,4/23,4/25,4/28,4/30,5/6,5/7,5/9,5/14,5/21
Venue: Forza FC Soccer Complex
Tolman Memorial Park
Weber County Fairgrounds
Angel Street Complex
Oak Hills Elementary
Vae View
Clear Creek Park
Ron Claire Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 Metro A
Date: 3/19,3/21,4/2,4/4,4/9,4/11,4/16,4/18,4/19,4/23,4/25,4/27,4/29,4/30,5/2,5/5,5/7,5/14,5/16,5/17,5/21,5/24
Venue: Buttercup Park
James E Moss
Umbria Estates
Majestic Elementary (West Jordan)
Riverside Elem WJ
Bonneville Jr. High
Copperview ES
Parkview Elementary
Jackson Elementary
Lone Peak Park (sandy)
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 Metro B
Date: 3/19,3/23,3/25,4/5,4/9,4/12,4/13,4/15,4/16,4/18,4/19,4/20,4/23,4/26,4/27,4/30,5/2,5/7,5/10,5/12,5/14,5/16,5/17,5/18,5/21
Venue: Hidden Village
Lone Peak Park (sandy)
Copperview ES
Butler M.S.
Bonneville Jr. High
Southwood Park
West Lake Jr. High
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 Metro C
Date: 3/19,3/22,3/30,4/7,4/8,4/9,4/16,4/20,4/21,4/23,4/26,4/29,4/30,5/6,5/7,5/11,5/12,5/13,5/14,5/18,5/19,5/21,5/25
Venue: Buttercup Park
Umbria Estates
Deseret Peak Complex
Benson Mill Park
Country Crossing
Copperview ES
West Lake Jr. High
Bonneville Jr. High
Trailside Elementary
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 Metro D
Date: 3/19,3/24,4/7,4/9,4/12,4/14,4/16,4/21,4/22,4/23,4/28,4/29,4/30,5/2,5/5,5/7,5/11,5/12,5/14,5/18,5/19,5/21
Venue: Copperview ES
Lone Peak Park (sandy)
11th Avenue Park
Majestic Elementary (West Jordan)
Bonneville Jr. High
Oquirrh Shadow Park
Union MS
Jackson Elementary
Fox Hills
Jordan Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 Metro E
Date: 3/19,3/21,4/2,4/8,4/9,4/13,4/16,4/18,4/21,4/22,4/23,4/28,4/29,4/30,5/5,5/7,5/11,5/12,5/13,5/14,5/17,5/19,5/20,5/21
Venue: Benson Mill Park
Butler M.S.
Copperview ES
Southwood Park
Umbria Estates
Taylorsville E.S.
Bonneville Jr. High
Lone Peak Park (sandy)
Trailside Elementary
Hidden Village
Willow Creek Park, Park City
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 South A
Date: 3/17,3/19,3/22,3/29,4/2,4/9,4/11,4/12,4/16,4/19,4/20,4/22,4/23,4/26,4/28,4/30,5/2,5/5,5/7,5/12,5/14,5/17,5/18,5/19,5/21,5/23
Venue: Smooth Canyon
Grandview Park (Provo)
North Lake Park
Timberline Jr. High
Mesquite Park
Spanish Fork Sports Park
Meadow Elementary
IHC Fields
Sertoma Park
Geneva Elementary
Lehi Jr. School
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 South B
Date: 3/19,3/22,3/26,3/29,3/30,3/31,4/12,4/13,4/16,4/18,4/20,4/21,4/23,4/26,4/30,5/7,5/10,5/14,5/16,5/18,5/21,5/23,5/24
Venue: Abbie Court Park
Deerfield Elementary
Smooth Canyon
Lehi Elementary
Hindley Park
IHC Fields
Lehi Jr. School
Cobblestone
Vista Heights Jr. High
Sertoma Park
Timberline Jr. High
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 South C
Date: 3/19,3/23,3/26,4/11,4/12,4/15,4/16,4/18,4/23,4/25,4/28,4/30,5/7,5/14,5/18,5/21
Venue: IHC Fields
Mesquite Park
North Lake Park
Smooth Canyon
Holdaway Park
East Meadows E.S.
Old Mill ES
Cobblestone
Lehi Jr. School
Vista Heights Jr. High
Canyon Elementary School
Deerfield Elementary
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 South D
Date: 3/19,3/21,3/23,3/31,4/11,4/16,4/22,4/23,4/30,5/7,5/14,5/21
Venue: Deerfield Elementary
Sertoma Park
Smooth Canyon
Greenwood
North Lake Park
Lehi Jr. School
Brackets: All Brackets

Girls Under 9 North A
Date: 4/7,4/11,4/16,4/21,4/23,4/26,4/30,5/2,5/7,5/9,5/10,5/12,5/14,5/21
Venue: Angel Street Complex
Ellison Tournament Park
Forza FC Soccer Complex
Marshall White Park
Vae View
Orchard Park
Ellison Park
9th street
Brackets: All Brackets

Girls U9 North A Preseason
Date: 4/15,4/28,5/3,5/5
Venue: Mount Ogden Park
Vae View
Angel Street Complex
Ellison Park
Forza FC Soccer Complex
Brackets: All Brackets

Girls Under 9 Metro A
Date: 3/19,3/21,3/26,4/9,4/11,4/16,4/22,4/23,4/25,4/26,4/30,5/2,5/6,5/7,5/10,5/14,5/16,5/19,5/20,5/21
Venue: Bluffdale Elementary
Copperview ES
Horizon Elem.
Bonneville Jr. High
Trailside Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 9 Metro B
Date: 3/19,3/21,3/29,4/7,4/9,4/16,4/21,4/23,4/26,4/28,4/30,5/5,5/7,5/9,5/11,5/12,5/13,5/14,5/17,5/19,5/21
Venue: Copperview ES
Horizon Elem.
Benson Mill Park
Bluffdale Elementary
Bonneville Jr. High
Sunnyside Park
Popperton Park (W)
Rowland Hall Steiner Complex
Brackets: All Brackets

Girls Under 9 Metro C
Date: 3/19,4/9,4/11,4/13,4/14,4/15,4/16,4/21,4/22,4/23,4/30,5/7,5/13,5/14,5/20,5/21,5/23
Venue: Copperview ES
Sandy Elementary
Galena Hills Park
Country Crossing
Trailside Park
Bluffdale Elementary
Willow Creek Park, Park City
Brackets: All Brackets

Girls Under 9 South A
Date: 3/19,3/23,4/13,4/16,4/19,4/23,4/26,4/30,5/7,5/14,5/21
Venue: Geneva Elementary
Timberline Jr. High
Central Elem.
Lehi Jr. School
JR Smith Elementary
Brackets: All Brackets

Girls Under 9 South B
Date: 3/19,3/23,3/25,3/26,3/30,4/11,4/13,4/16,4/19,4/23,4/27,4/30,5/7,5/11,5/14,5/19,5/20,5/21
Venue: Central Elem.
Mountain Ridge Jr High
Timberline Jr. High
North Lake Park
Geneva Elementary
JR Smith Elementary
Cobblestone
Sertoma Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 10 North A
Date: 3/19,4/9,4/11,4/12,4/16,4/18,4/23,4/25,4/30,5/2,5/7,5/9,5/11,5/14,5/16,5/17,5/20,5/21,5/23
Venue: Forza FC Soccer Complex
Clear Creek Park
Weber County Fairgrounds
Angel Street Complex
Ron Claire Park
Elk Ridge (N Logan)
Ellison Park
Millennium Pk (Harrisville)
Vae View
Brackets: All Brackets

Girls Under 10 North B
Date: 3/22,4/6,4/9,4/12,4/13,4/16,4/18,4/19,4/23,4/25,4/26,4/27,4/29,4/30,5/2,5/3,5/7,5/10,5/11,5/12,5/14,5/16,5/17,5/19,5/21,5/23
Venue: Kent Smith Park
Angel Street Complex
Clear Creek Park
McCall Park
Ron Claire Park
Ellison Tournament Park
Pioneer Park
Vae View
Ellison Park
Weber County Fairgrounds
Bunderson Elementary
Brackets: All Brackets

Girls Under 10 North C
Date: 3/19,3/22,3/23,4/5,4/6,4/8,4/9,4/12,4/16,4/18,4/20,4/21,4/26,4/30,5/2,5/5,5/6,5/7,5/9,5/10,5/12,5/14,5/16,5/19,5/21,5/24
Venue: Millennium Pk (Harrisville)
McCall Park
Weber County Fairgrounds
Angel Street Complex
Vae View
Ellison Park
Wadman Soccer Complex
Ellison Tournament Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 10 North D
Date: 3/19,3/21,4/9,4/12,4/16,4/18,4/19,4/23,4/26,4/27,4/30,5/3,5/4,5/7,5/9,5/10,5/14,5/17,5/19,5/21
Venue: Forza FC Soccer Complex
Bunderson Elementary
Angel Street Complex
Pioneer Park
Ron Claire Park
Oak Hills Elementary
Brackets: All Brackets

Girls Under 10 Metro A
Date: 3/19,3/31,4/5,4/8,4/11,4/12,4/16,4/20,4/23,4/27,4/28,4/30,5/4,5/5,5/7,5/9,5/11,5/14,5/17,5/18,5/20,5/21,5/23
Venue: Copperview ES
Benson Mill Park
Umbria Estates
Rowland Hall Steiner Complex
Lone Peak Park (sandy)
Bonneville Jr. High
Trailside Elementary
Buttercup Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 10 Metro B
Date: 3/19,4/6,4/9,4/14,4/16,4/21,4/23,4/25,4/30,5/3,5/7,5/9,5/12,5/14,5/18,5/19,5/21
Venue: Copperview ES
Umbria Estates
Benson Mill Park
Country Crossing
Lone Peak Park (sandy)
Bonneville Jr. High
Brackets: All Brackets

Girls Under 10 Metro C
Date: 3/19,4/2,4/7,4/9,4/15,4/16,4/21,4/23,4/30,5/2,5/7,5/10,5/14,5/21
Venue: 11th Avenue Park
Umbria Estates
Jackson Elementary
Union MS
Willow Creek Park, Park City
Trailside Park
Trailside Elementary
Brackets: All Brackets

Girls Under 10 South A
Date: 3/19,3/23,3/24,3/28,3/29,4/13,4/16,4/18,4/20,4/23,4/27,4/30,5/2,5/4,5/5,5/6,5/7,5/11,5/12,5/14,5/18,5/21
Venue: Palisade
Spanish Fork Sports Park
Timberline Jr. High
Geneva Elementary
Greenwood
JR Smith Elementary
Sertoma Park
Smooth Canyon
Holdaway Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 10 South B
Date: 3/19,3/22,4/12,4/14,4/16,4/19,4/21,4/23,4/25,4/30,5/3,5/7,5/10,5/12,5/14,5/16,5/18,5/19,5/21
Venue: Grandview Park (Provo)
Timberline Jr. High
Canyon Elementary School
North Lake Park
Smooth Canyon
Spanish Fork Sports Park
Holdaway Park
Lehi Jr. School
Lehi Jr. High
Deerfield Elementary
Brackets: All Brackets

Girls Under 10 South C
Date: 3/19,3/23,3/24,3/31,4/11,4/13,4/16,4/20,4/23,4/26,4/30,5/3,5/6,5/7,5/14,5/16,5/18,5/21
Venue: North Lake Park
Deerfield Elementary
Palisade
Geneva Elementary
Sertoma Park
Vista Heights Jr. High
Cobblestone
Lehi Jr. School
Old Mill ES
Brackets: All Brackets