Venues
Shown below are the proposed venues for the tournament games.
Age Group Bracket
Boys 9U North Red
Date: 9/9,9/12,9/16,9/19,9/23,9/25,9/26,9/30,10/3,10/7,10/10,10/14,10/17,10/20
Venue: Elk Ridge (N Logan)
La Roca Park
McCall Park
Angel Street Complex
Blackhawk
Romrell Park
Legacy Events Center
Brackets: All Brackets

Boys 9U North White
Date: 9/6,9/8,9/9,9/11,9/13,9/16,9/18,9/20,9/23,9/27,9/29,9/30,10/6,10/7,10/11,10/14,10/17,10/21,11/3
Venue: Angel Street Complex
JC Park
Romrell Park
La Roca Park
Weber County Fairgrounds
Legacy Events Center
Brackets: All Brackets

Boys 9U North Blue A
Date: 8/26,9/5,9/7,9/8,9/9,9/14,9/16,9/18,9/19,9/21,9/23,9/26,9/28,9/30,10/2,10/5,10/6,10/7,10/12,10/14,10/21,10/23,10/26,11/2
Venue: Brigham City Sports Complex
Legacy Events Center
Angel Street Complex
North Steed
JC Park
Bountiful Jr. High
Brackets: All Brackets

Boys 9U North Blue B
Date: 8/30,9/6,9/9,9/13,9/16,9/20,9/23,9/26,9/27,9/30,10/4,10/7,10/14,10/16,10/18,10/19,10/21,10/23
Venue: Ellison Park
Legacy Events Center
Romrell Park
McCall Park
Angel Street Complex
Weber County Fairgrounds
Brackets: All Brackets

Boys 9U North Green A
Date: 9/6,9/9,9/11,9/15,9/16,9/20,9/21,9/22,9/23,9/25,9/27,9/29,9/30,10/4,10/7,10/11,10/14,10/18,10/21,10/28
Venue: Angel Street Complex
Brigham City Sports Complex
La Roca Park
Meadow Park
Weber County Fairgrounds
Brackets: All Brackets

Boys 9u North Green B
Date: 9/5,9/9,9/12,9/14,9/16,9/19,9/23,9/24,9/26,9/29,9/30,10/7,10/10,10/14,10/17,10/21,10/24,10/26,10/30,11/1
Venue: Legacy Events Center
Brigham City Sports Complex
Ellison Park
Angel Street Complex
Mount Ogden Park
Morgan MS
Brackets: All Brackets

Boys 9U Metro Red
Date: 8/21,8/26,8/28,9/9,9/11,9/16,9/18,9/23,9/25,9/30,10/3,10/4,10/7,10/11,10/14,10/16,10/21
Venue: Copperview ES
Autumn Hills Park
Rosecrest
Spring Lane Elementary
Elk Ridge MS
Oquirrh Elementary
Brackets: All Brackets

Boys 9U Metro White
Date: 8/26,8/28,8/29,9/5,9/9,9/12,9/16,9/19,9/21,9/23,9/25,9/26,9/30,10/4,10/7,10/10,10/12,10/14,10/21,10/28
Venue: Midvalley E.S.
Spring Lane Elementary
Truman Elementary
Copperview ES
Autumn Hills Park
Liberty Elementary
Butler M.S.
Deseret Peak Complex
Willow Creek Park, Park City
Oquirrh Shadow Park
Brackets: All Brackets

Boys 9U Metro Blue A
Date: 8/26,8/30,9/6,9/9,9/13,9/16,9/20,9/23,9/27,9/30,10/4,10/7,10/14,10/21,10/28
Venue: Midvalley E.S.
Millcreek Activity Center
Copperview ES
Oquirrh Elementary
Brackets: All Brackets

Boys 9U Metro Blue B
Date: 8/26,9/6,9/9,9/16,9/23,9/25,9/30,10/4,10/7,10/14,10/16,10/21,10/28
Venue: Autumn Hills Park
Marv Jensen
Rosecrest
Copperview ES
Country Crossing
Willow Creek Park, Park City
Plymouth Elem
Spring Lane Elementary
Brackets: All Brackets

Boys 9U Metro Green A
Date: 8/26,8/30,9/9,9/16,9/22,9/23,9/30,10/7,10/10,10/11,10/12,10/14,10/17,10/21,10/28
Venue: Bluffdale Elementary
Butler M.S.
Liberty Elementary
Overlake Elementary
Copperview ES
Farnsworth Elementary
Kennedy Jr High
Spring Lane Elementary
Rosecrest
Plymouth Elem
Brackets: All Brackets

Boys 9U Metro Green B
Date: 8/26,9/6,9/9,9/16,9/20,9/23,9/30,10/7,10/14,10/21,10/28,11/11
Venue: Bluffdale Elementary
Millcreek Activity Center
Copper Canyon Elem (WJ)
Marv Jensen
Rowland Hall Steiner Complex
Galena Hills Park
Brackets: All Brackets

Boys 9U Metro Green C
Date: 8/22,8/26,9/5,9/9,9/11,9/12,9/16,9/23,9/25,9/27,9/30,10/7,10/14,10/19,10/21,10/28
Venue: TBD - Metro
Deseret Peak Complex
Rowland Hall Steiner Complex
Willow Creek Park, Park City
Copper Canyon Elem (WJ)
West Jordan Complex
Southland Elementary
Brackets: All Brackets

Boys 9U South Red
Date: 8/21,8/26,8/29,9/5,9/6,9/9,9/16,9/23,9/26,9/30,10/7,10/13,10/14,10/17,10/26,10/28
Venue: American Fork Jr
Lehi Family Park
Vista Heights Jr. High
Riverview Elementary School
Geneva Elementary
Deerfield Elementary
Cobblestone
Mountain Ridge Jr High
Brackets: All Brackets

Boys 9U South White
Date: 8/24,8/26,9/7,9/9,9/16,9/23,9/30,10/6,10/7,10/10,10/11,10/13,10/14,10/16,10/27,10/28
Venue: Lehi Family Park
Canyon Elementary School
Cobblestone
American Preparatory Academy
Deerfield Elementary
Saratoga Shores ES
Mountain Ridge Jr High
Spanish Fork Sports Park
Maple Ridge
Brackets: All Brackets

Boys 9U South Blue A
Date: 8/26,9/7,9/9,9/16,9/23,9/30,10/3,10/7,10/14,10/18,10/21
Venue: American Fork Jr
Geneva Elementary
Springside E.S.
Lehi Family Park
Provo - Sertoma Park
Mountain Ridge Jr High
Saratoga Shores ES
Deerfield Elementary
Brackets: All Brackets

Boys 9u South Blue B
Date: 8/21,8/22,8/23,8/26,8/28,9/9,9/11,9/16,9/18,9/22,9/23,9/30,10/7,10/14,10/21,10/28
Venue: Saratoga Shores ES
Cobblestone
Springside E.S.
Vista Heights Jr. High
Canyon Elementary School
Geneva Elementary
Spanish Fork Sports Park
Sierra Bonita Park
Lakeridge Jr High
Brookhaven Elementary School
Brackets: All Brackets

Boys 9U South Green A
Date: 8/22,8/26,9/5,9/7,9/9,9/11,9/12,9/16,9/18,9/19,9/21,9/23,9/26,9/30,10/5,10/7,10/9,10/14,10/17,10/23,10/24,10/25,10/27,10/28
Venue: Geneva Elementary
Lehi Family Park
Cobblestone
Greenwood
Provo - Sunset View Park
Springside E.S.
American Preparatory Academy
Provo - Sertoma Park
Brookhaven Elementary School
Harvest Elementary
Vista Heights Jr. High
Lakeridge Jr High
Riverview Elementary School
Saratoga Shores ES
Brackets: All Brackets

Boys 9U South Green B
Date: 8/21,8/26,9/9,9/11,9/14,9/16,9/23,9/25,9/30,10/7,10/9,10/14,10/17,10/21,10/27,10/28
Venue: Spanish Fork Sports Park
Lehi Family Park
Riverview Elementary School
Snow College Complex
Vineyard Grove Park
Cobblestone
Saratoga Shores ES
Maple Ridge
Brookhaven Elementary School
Brackets: All Brackets

Boys 10U North Red
Date: 9/9,9/11,9/16,9/18,9/20,9/23,9/25,9/29,9/30,10/2,10/7,10/9,10/10,10/11,10/14,10/16,10/18,10/21,10/23,10/25,10/28
Venue: Elk Ridge (N Logan)
La Roca Park
Romrell Park
Angel Street Complex
Legacy Events Center
Weber County Fairgrounds
Bountiful Jr. High
Brackets: All Brackets

Boys 10U North White A
Date: 9/5,9/9,9/12,9/16,9/19,9/20,9/23,9/26,9/30,10/2,10/3,10/7,10/10,10/14,10/21,10/28
Venue: Angel Street Complex
Hyrum Soccer Complex
Elk Ridge (N Logan)
Ellison Park
Cedar Ridge ES
Weber County Fairgrounds
North Steed
Brackets: All Brackets

Boys 10U North White B
Date: 8/23,8/26,8/31,9/6,9/7,9/9,9/16,9/18,9/20,9/23,9/25,9/28,9/30,10/5,10/7,10/12,10/14,10/19,10/21,10/23,10/28,11/2
Venue: Morgan MS
La Roca Park
Brigham City Sports Complex
Ellison Park
Legacy Events Center
JC Park
Weber County Fairgrounds
Emma Russel
Bountiful Jr. High
Brackets: All Brackets

Boys 10U North Blue A
Date: 9/8,9/9,9/11,9/15,9/16,9/20,9/22,9/23,9/29,9/30,10/2,10/5,10/7,10/13,10/14,10/18,10/21,10/27,10/28
Venue: Angel Street Complex
Legacy Events Center
Ellison Park
Romrell Park
Weber County Fairgrounds
Cedar Ridge ES
McCall Park
Morgan MS
Brackets: All Brackets

Boys 10U North Blue B
Date: 8/23,9/9,9/11,9/16,9/23,9/30,10/7,10/9,10/10,10/13,10/14,10/17,10/21,10/23,10/28,11/3
Venue: Legacy Events Center
Elk Ridge (N Logan)
Ellison Park
Meadow Park
Romrell Park
Millville South Park SCSL
Brackets: All Brackets

Boys 10U North Green A
Date: 8/24,8/30,9/7,9/9,9/14,9/16,9/21,9/23,9/28,9/30,10/7,10/12,10/14,10/21,10/25,10/28,10/30,11/2
Venue: Legacy Events Center
Ellison Park
Angel Street Complex
JC Park
Morgan MS
Emma Russel
Brackets: All Brackets

Boys 10U North Green B
Date: 8/21,9/3,9/9,9/11,9/12,9/16,9/23,9/27,9/29,9/30,10/7,10/10,10/14,10/16,10/18,10/21,10/28
Venue: Legacy Events Center
North Steed
JC Park
Romrell Park
Brigham City Sports Complex
McCall Park
Perry Park
Weber County Fairgrounds
Brackets: All Brackets

Boys 10U Metro Red A
Date: 8/26,9/5,9/9,9/13,9/16,9/23,9/25,9/30,10/4,10/7,10/9,10/14,10/17,10/21,10/24,10/28
Venue: Arches Park
Plymouth Elem
Copperview ES
Autumn Hills Park
Rosecrest
South Jordan Elementary
Spring Lane Elementary
Oquirrh Shadow Park
Brackets: All Brackets

Boys 10U Metro Red B
Date: 8/26,9/7,9/9,9/12,9/14,9/16,9/19,9/23,9/26,9/30,10/4,10/7,10/10,10/12,10/14,10/16,10/21,10/25
Venue: Farnsworth Elementary
Willow Creek Park, Park City
Copperview ES
Oquirrh Elementary
Brackets: All Brackets

Boys 10U Metro White A
Date: 8/24,8/26,9/6,9/7,9/13,9/14,9/16,9/18,9/23,9/30,10/4,10/7,10/11,10/14,10/21,10/28
Venue: Copperview ES
Liberty Elementary
Willow Creek Park, Park City
Oquirrh Shadow Park
Autumn Hills Park
Brackets: All Brackets

Boys 10U Metro White B
Date: 8/26,9/6,9/7,9/8,9/9,9/13,9/16,9/30,10/4,10/7,10/11,10/12,10/14,10/18,10/21
Venue: Butler M.S.
Overlake Elementary
Oquirrh Elementary
Marv Jensen
Deseret Peak Complex
Galena Hills Park
Brackets: All Brackets

Boys 10U Metro Blue A
Date: 8/26,9/5,9/9,9/12,9/16,9/19,9/21,9/23,9/26,9/29,9/30,10/7,10/14,10/17,10/21,10/28,11/11
Venue: Arches Park
Butler M.S.
Rowland Hall Steiner Complex
Oquirrh Elementary
Copperview ES
Rosecrest
Spring Lane Elementary
Brackets: All Brackets

Boys 10U Metro Blue B
Date: 8/26,8/28,9/2,9/9,9/11,9/16,9/23,9/30,10/2,10/7,10/9,10/14,10/18,10/21,10/28,11/11
Venue: Spring Lane Elementary
Copperview ES
Truman Elementary
Plymouth Elem
Riverside Elem WJ
Rowland Hall Steiner Complex
Autumn Hills Park
Brackets: All Brackets

Boys 10U Metro Blue C
Date: 8/26,9/9,9/12,9/13,9/16,9/18,9/19,9/23,9/30,10/2,10/7,10/14,10/21,10/28
Venue: Autumn Hills Park
Spring Lane Elementary
Willow Creek Park, Park City
Copper Canyon Elem (WJ)
Midvalley E.S.
Country Crossing
Kennedy Jr High
Plymouth Elem
Brackets: All Brackets

Boys 10U Metro Green A
Date: 8/21,8/26,8/30,9/6,9/9,9/11,9/16,9/23,9/26,9/30,10/7,10/14,10/21,10/26
Venue: Country Crossing
Butler M.S.
Galena Hills Park
Liberty Elementary
Valley Jr. High
Copperview ES
Overlake Elementary
Brackets: All Brackets

Boys 10U Metro Green B
Date: 8/26,9/9,9/13,9/16,9/23,9/27,9/30,10/2,10/5,10/7,10/11,10/14,10/17,10/21,10/22,10/23,10/28,10/30
Venue: Arches Park
Deseret Peak Complex
Riverside Elem WJ
Truman Elementary
Willow Creek Park, Park City
Copperview ES
West Jordan Complex
Oquirrh Shadow Park
Southland Elementary
Autumn Hills Park
Parkway Park
Brackets: All Brackets

Boys 10U South Red
Date: 8/21,8/22,8/26,8/28,8/30,9/6,9/9,9/11,9/12,9/13,9/15,9/16,9/18,9/19,9/23,9/25,9/30,10/2,10/4,10/7,10/10,10/14,10/16,10/17,10/21,10/25,10/28
Venue: Spanish Fork Sports Park
Provo - Sertoma Park
Canyon Elementary School
Springside E.S.
Vista Heights Jr. High
Lehi Family Park
Maple Ridge
Cobblestone
Deerfield Elementary
Geneva Elementary
Brackets: All Brackets

Boys 10U South White A
Date: 8/21,8/25,8/26,8/30,9/6,9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/30,10/3,10/7,10/14,10/16,10/21,10/23,10/28
Venue: Spanish Fork Sports Park
Geneva Elementary
Greenwood
Provo - Sertoma Park
Lehi Family Park
Vista Heights Jr. High
Canyon Elementary School
American Preparatory Academy
Mountain Ridge Jr High
Lakeside Sports Complex
Brackets: All Brackets

Boys 10U South Blue
Date: 8/24,8/26,9/9,9/16,9/19,9/23,9/30,10/3,10/7,10/10,10/14,10/17,10/24,10/28
Venue: Lehi Family Park
American Preparatory Academy
Canyon Elementary School
Riverview Elementary School
Mesquite Park
Mountain Ridge Jr High
Saratoga Shores ES
Geneva Elementary
Brookhaven Elementary School
Brackets: All Brackets

Boys 10U South Green A
Date: 8/22,8/26,9/6,9/9,9/11,9/16,9/20,9/23,9/26,9/30,10/4,10/7,10/9,10/14,10/28
Venue: Lehi Family Park
Cobblestone
Maple Ridge
Provo - Sertoma Park
Lakeridge Jr High
Brackets: All Brackets

Boys 11U SCL Red 1
Date: 8/21,8/26,8/28,9/8,9/9,9/11,9/16,9/18,9/22,9/23,9/25,9/27,9/29,9/30,10/7,10/13,10/14,10/16,10/19,10/28,10/29
Venue: Angel Street Complex
Lehi Family Park
Rockwell Turf Field
Legacy Events Center
West Jordan Complex
Rowland Hall Steiner Complex
Ponds Park
Lehi Jr High School
Willow Creek Park, Sandy
Vae View
Ellison Park
Majestic Elementary (West Jordan)
Deerfield Elementary
Brackets: All Brackets

Boys 11U SCL Red 2
Date: 8/23,8/26,8/30,9/7,9/8,9/9,9/16,9/20,9/21,9/23,9/29,9/30,10/3,10/5,10/6,10/7,10/9,10/17,10/21,10/28
Venue: CSC (Cache Valley)
Heber Valley Elem
Willow Creek Park, Sandy
Spring Lane Elementary
IHC Fields
Majestic Elementary (West Jordan)
Farnsworth Elementary
Columbia Elementary (westj)
Alta Canyon
Rockwell Turf Field
Brackets: All Brackets

Boys 10U South Green B
Date: 8/26,9/5,9/9,9/11,9/15,9/16,9/18,9/22,9/23,9/26,9/30,10/7,10/10,10/14,10/17
Venue: Canyon Elementary School
Lakeridge Jr High
River Rock Elementary
Riverview Elementary School
Cobblestone
Constitution Park Roosevelt
Spanish Fork Sports Park
Geneva Elementary
Brookhaven Elementary School
Brackets: All Brackets

Boys 11U SCL Red 3
Date: 8/24,8/26,9/7,9/9,9/14,9/16,9/19,9/23,9/30,10/2,10/3,10/6,10/7,10/14
Venue: West Jordan Complex
Canyon Elementary School
La Roca Park
Lehi Family Park
Angel Street Complex
Spring Lane Elementary
Willow Creek Park, Sandy
Harvest Elementary
Highland Park ELEM
Vae View
Deerfield Elementary
Ponds Park
Vista Heights Jr. High
Springside E.S.
Brackets: All Brackets

Boys 11U SCL Red 4
Date: 8/21,8/26,8/28,9/9,9/12,9/16,9/22,9/23,9/27,9/30,10/2,10/7,10/9,10/13,10/14,10/16,10/24
Venue: Deerfield Elementary
McCall Park
West Jordan Complex
La Roca Park
Millcreek Jr High
Willow Creek Park, Sandy
Butler M.S.
Alta Canyon
Mount Lewis
Brackets: All Brackets

Boys 11U North White A
Date: 9/8,9/9,9/12,9/16,9/19,9/23,9/26,9/28,9/30,10/3,10/7,10/9,10/14,10/21,10/27,10/28
Venue: Millcreek Jr High
Cedar Ridge ES
CSC (Cache Valley)
La Roca Park
Meadow Park
Angel Street Complex
Mount Lewis
Pioneer Park
Rotary Constitution Park
Brackets: All Brackets

Boys 11U North White B
Date: 9/7,9/9,9/11,9/12,9/16,9/18,9/23,9/27,9/30,10/5,10/7,10/11,10/14,10/16,10/18,10/21,10/28
Venue: Vae View
Mount Lewis
Rockwell Turf Field
Angel Street Complex
McCall Park
Millcreek Jr High
Legacy Events Center
Kent Smith Park
Brackets: All Brackets

Boys 11U North Blue A
Date: 9/3,9/8,9/9,9/15,9/16,9/21,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/17,10/20,10/21,10/27,11/1
Venue: Mount Lewis
Ellison Park
Legacy Events Center
Angel Street Complex
Kent Smith Park
Weber County Fairgrounds
Brackets: All Brackets

Boys 11U North Blue B
Date: 9/6,9/7,9/9,9/14,9/16,9/20,9/21,9/23,9/28,9/29,10/5,10/7,10/10,10/11,10/17,10/19,10/21,10/26,10/28,10/30
Venue: Central Park
Ellison Park
Blackhawk
Rotary Constitution Park
Hyrum Soccer Complex
Pioneer Park
Elk Ridge (N Logan)
Greenville D7L48
Rockwell Turf Field
Legacy Events Center
Brackets: All Brackets

Boys 11U North Green A
Date: 9/8,9/9,9/11,9/16,9/18,9/23,9/25,9/26,9/30,10/7,10/9,10/14,10/16,10/21,10/23,10/28,11/1
Venue: Mount Ogden Park
Elk Ridge (N Logan)
Millcreek Jr High
Emma Russel
La Roca Park
Barlow Park
Ellison Park
Legacy Events Center
McCall Park
Vae View
Brackets: All Brackets

Boys 11U North Green B
Date: 9/7,9/12,9/14,9/16,9/19,9/21,9/23,9/28,9/30,10/2,10/5,10/7,10/12,10/14,10/19,10/21,10/25,10/26,10/28
Venue: Angel Street Complex
Ellison Park
Vae View
Mount Logan Middle School
McCall Park
Mount Lewis
McGriff
Brackets: All Brackets

Boys 11U Metro White A
Date: 8/26,9/9,9/12,9/16,9/23,9/27,9/30,10/6,10/7,10/10,10/14,10/17,10/21,10/28
Venue: Hidden Village
Monarch Meadows Park
Deseret Peak Complex
Alta Canyon
Willow Creek Park, Sandy
Brackets: All Brackets

Boys 11U Metro White B
Date: 8/26,9/6,9/9,9/11,9/16,9/23,9/30,10/5,10/7,10/14,10/17,10/21,10/28
Venue: Alta Canyon
Columbia Elementary (westj)
Highland Park ELEM
Canyonview Park
Spring Lane Elementary
Willow Creek Park, Sandy
Monarch Meadows Park
Brackets: All Brackets

Boys 11U Metro Blue A
Date: 8/26,9/9,9/16,9/23,9/30,10/7,10/14,10/21,10/23,10/25,10/28
Venue: Alta Canyon
Butler M.S.
High Point Park
Kennedy Jr High
Rosamond Elementary
Spring Lane Elementary
Canyonview Park
Willow Creek Park, Sandy
Monarch Meadows Park
Umbria Estates
Highland Park ELEM
Brackets: All Brackets

Boys 11U Metro Blue B
Date: 8/26,9/5,9/9,9/12,9/16,9/19,9/23,9/24,9/30,10/7,10/14,10/21,10/23,10/28
Venue: Millcreek Activity Center
Valley Jr. High
West Jordan Complex
Park City Sports Complex
Truman Elementary
Alta Canyon
Trailside Elementary
Willow Creek Park, Sandy
Deseret Peak Complex
Brackets: All Brackets

Boys 11U Metro Green A
Date: 8/26,9/5,9/9,9/12,9/13,9/16,9/18,9/23,9/25,9/30,10/2,10/7,10/12,10/14,10/21,10/28
Venue: Hidden Village
James E Moss
Trailside Elementary
Park City Sports Complex
Butler M.S.
Lincoln Elem.
Northlake Elementary
West Jordan Complex
Willow Creek Park, Sandy
Brackets: All Brackets

Boys 11U Metro Green B
Date: 8/26,9/5,9/9,9/13,9/14,9/16,9/19,9/23,9/25,9/26,9/30,10/3,10/7,10/10,10/14,10/19,10/28
Venue: High Point Park
Monarch Meadows Park
Highland Park ELEM
James E Moss
Canyonview Park
Elk Ridge MS
Lincoln Elem.
Park City Sports Complex
Trailside Elementary
Spring Lane Elementary
Rosamond Elementary
Truman Elementary
Brackets: All Brackets

Boys 11U Metro Green C
Date: 8/26,9/7,9/9,9/13,9/14,9/16,9/21,9/23,9/30,10/4,10/5,10/7,10/14,10/16,10/21,10/28,11/2,11/11
Venue: Valley Jr. High
West Jordan Complex
Deseret Peak Complex
Francis Park
Monarch Meadows Park
Galena Hills Park
Rowland Hall Steiner Complex
Canyonview Park
Brackets: All Brackets

Boys 11U South White
Date: 8/22,8/26,8/29,9/5,9/9,9/14,9/16,9/19,9/23,9/27,9/28,9/30,10/7,10/14,10/28
Venue: Provo - Sertoma Park
Canyon Elementary School
Heber Valley Elem
Provo - Sunset View Park
American Preparatory Academy
Lehi Family Park
Mesquite Park
Lakeside Sports Complex
Vineyard Grove Park
Brackets: All Brackets

Boys 11U South Blue A
Date: 8/26,9/5,9/9,9/12,9/16,9/19,9/22,9/23,9/29,9/30,10/3,10/4,10/6,10/7,10/14,10/21,10/27,10/28
Venue: Harvest Elementary
Terra Academy
Lehi Family Park
Springside E.S.
Vista Heights Jr. High
IHC Fields
Geneva Elementary
Brackets: All Brackets

Boys 11U South Blue B
Date: 8/26,8/30,9/6,9/7,9/9,9/13,9/16,9/20,9/23,9/30,10/7,10/14,10/21,10/28
Venue: Harvest Elementary
Heber Valley Elem
Holdaway Park
American Preparatory Academy
Lehi Jr High School
Vista Heights Jr. High
Lakeside Sports Complex
Brackets: All Brackets

Boys 11U South Green A
Date: 8/26,8/30,9/5,9/6,9/8,9/9,9/13,9/16,9/23,9/27,9/30,10/7,10/14,10/28
Venue: Vernal middle school
Holdaway Park
Hobble Creek Elementary
Price Fairground Sport Complex
Canyon Elementary School
Mesquite Park
Brackets: All Brackets

Boys 11U South Green B
Date: 8/26,9/5,9/8,9/9,9/16,9/23,9/30,10/7,10/14,10/21,10/26,10/28
Venue: Holdaway Park
Snow College Complex
Hobble Creek Elementary
Springside E.S.
Mt Pleasant Elementary
Price Fairground Sport Complex
Mt Pleasant City SF
Vista Heights Jr. High
Brackets: All Brackets

Boys 12U Premier Orange
Date: 8/23,8/24,8/26,8/30,9/7,9/9,9/11,9/14,9/16,9/21,9/22,9/23,9/28,9/30,10/4,10/5,10/7,10/9,10/14,10/15,10/23,10/30
Venue: West Jordan Complex
IHC Fields
Legacy Events Center
Willow Creek Park, Sandy
CSC (Cache Valley)
Rockwell Turf Field
Park City Sports Complex
Highland Park ELEM
Vista Heights Jr. High
Heber Valley Elem
La Roca Park
Majestic Elementary (West Jordan)
Spring Lane Elementary
Brackets: All Brackets

Boys 12U Premier Purple
Date: 8/21,8/22,8/26,8/28,9/5,9/9,9/11,9/12,9/16,9/18,9/23,9/25,9/30,10/3,10/7,10/13,10/14,10/28
Venue: Angel Street Complex
Holdaway Park
McCall Park
RAC
American Fork Jr
Canyon Elementary School
Lakeside Sports Complex
Ponds Park
Umbria Estates
Willow Creek Park, Sandy
La Roca Park
Springside E.S.
Spanish Fork Sports Park
Vista Heights Jr. High
Vae View
Alta Canyon
Brackets: All Brackets

Boys 12U Premier Yellow
Date: 8/23,8/26,8/30,9/6,9/9,9/13,9/16,9/20,9/22,9/23,9/27,9/30,10/2,10/4,10/5,10/6,10/7,10/9,10/10,10/11,10/14,10/20,10/23,10/26,10/28
Venue: IHC Fields
Lehi Family Park
Millcreek Jr High
American Fork Jr
Lehi Jr High School
Spring Lane Elementary
CSC (Cache Valley)
James E Moss
Highland Park ELEM
Rowland Hall Steiner Complex
River Heights Elementary
Majestic Elementary (West Jordan)
Lincoln Elem.
Brackets: All Brackets

Boys 12U Division 2 Orange
Date: 8/26,8/30,9/9,9/13,9/16,9/21,9/23,9/28,9/29,9/30,10/7,10/11,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28
Venue: Cedar Ridge ES
Spring Lane Elementary
Weber County Fairgrounds
Willow Creek Park, Sandy
Alta Canyon
Kennedy Jr High
Rockwell Turf Field
Truman Elementary
Greenwood
Mount Lewis
Legacy Events Center
Highland Park ELEM
Brackets: All Brackets

Boys 12U Division 2 Purple
Date: 8/25,8/26,9/9,9/11,9/16,9/18,9/22,9/23,9/25,9/28,9/30,10/7,10/9,10/14,10/16,10/19,10/21
Venue: Lehi Family Park
Elk Ridge (N Logan)
Truman Elementary
Butler M.S.
Hidden Village
Lakeside Sports Complex
Legacy Events Center
River Heights Elementary
Willow Creek Park, Sandy
Brackets: All Brackets

Boys 12U Division 2 Yellow
Date: 9/6,9/9,9/13,9/16,9/20,9/23,9/27,9/30,10/7,10/9,10/11,10/12,10/14,10/17,10/21,10/24,10/28
Venue: Angel Street Complex
Lehi Family Park
Canyonview Park
Highland Park ELEM
Mount Lewis
Deseret Peak Complex
Mesquite Park
Monarch Meadows Park
Lehi Jr High School
Spring Lane Elementary
Brackets: All Brackets

Boys 12U Division 2 Pine
Date: 9/5,9/8,9/9,9/12,9/16,9/19,9/23,9/26,9/30,10/3,10/7,10/9,10/14,10/18,10/21,10/28,11/11
Venue: Angel Street Complex
Ellison Park
McCall Park
Monarch Meadows Park
Rowland Hall Steiner Complex
Salem Soccer Complex
Highland Park ELEM
Heber Valley Elem
Spring Lane Elementary
Canyonview Park
Vineyard Grove Park
Brackets: All Brackets

Boys 12U North A1
Date: 8/22,8/24,9/5,9/6,9/9,9/11,9/13,9/16,9/20,9/23,9/26,9/30,10/4,10/7,10/10,10/11,10/14,10/17,10/23,10/24,10/25,10/26,10/27,10/28
Venue: Angel Street Complex
Ellison Park
Legacy Events Center
Barlow Park
Millcreek Jr High
Rockwell Turf Field
Kent Smith Park
Vae View
Ponds Park
Brackets: All Brackets

Boys 12U North A2
Date: 9/6,9/9,9/13,9/16,9/23,9/30,10/7,10/14,10/16,10/19,10/21,10/23,10/28,10/30
Venue: Blackhawk
Ellison Park
Weber County Fairgrounds
La Roca Park
Rohmer Park
Cub River Sports
Barlow Park
Cedar Ridge ES
Millville South Park SCSL
Brackets: All Brackets

Boys 12U North B
Date: 8/22,9/5,9/9,9/12,9/16,9/19,9/20,9/23,9/26,9/27,9/30,10/6,10/7,10/16,10/17,10/18,10/25,10/26,10/28
Venue: Ellison Park
Elk Ridge (N Logan)
Legacy Events Center
Mount Ogden Park
Angel Street Complex
Rockwell Turf Field
Vae View
Ponds Park
Brackets: All Brackets

Boys 12U North C
Date: 8/22,8/23,8/29,9/6,9/9,9/16,9/18,9/19,9/23,9/25,9/26,9/27,9/30,10/7,10/10,10/14,10/17,10/18,10/21,10/24,10/25,10/26,10/27,10/28
Venue: Angel Street Complex
Ellison Park
McCall Park
Rotary Constitution Park
Mount Lewis
Pioneer Park
McGriff
Weber County Fairgrounds
Vae View
Brackets: All Brackets

Boys 12U North D
Date: 8/29,9/8,9/9,9/14,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/4,10/7,10/9,10/10,10/14,10/16,10/21,10/25,10/28
Venue: Angel Street Complex
Mount Logan Middle School
River Heights Elementary
Rotary Constitution Park
Mount Ogden Park
McGriff
Pioneer Park
Mount Lewis
Brackets: All Brackets

Boys 12U Metro B
Date: 8/26,8/30,9/9,9/11,9/12,9/15,9/16,9/18,9/22,9/23,9/30,10/7,10/14,10/17,10/21,10/28
Venue: Deseret Peak Complex
Umbria Estates
Valley Jr. High
Willow Creek Park, Sandy
Alta Canyon
Butler M.S.
Lincoln Elem.
West Jordan Complex
Columbia Elementary (westj)
Brackets: All Brackets

Boys 12U Metro A
Date: 8/26,9/2,9/7,9/9,9/16,9/23,9/30,10/7,10/11,10/14,10/17,10/21,10/25,10/28,11/2,11/5
Venue: Canyonview Park
Northlake Elementary
Rosamond Elementary
Riverside Elem WJ
Alta Canyon
Willow Creek Park, Sandy
Monarch Meadows Park
Umbria Estates
Brackets: All Brackets

Boys 12U Metro C
Date: 8/25,8/26,9/8,9/9,9/12,9/15,9/16,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/10,10/12,10/13,10/14,10/19,10/21,10/26,10/28
Venue: High Point Park
Park City Sports Complex
Trailside Elementary
L&L Hamilton Park
Truman Elementary
Deseret Peak Complex
Spring Lane Elementary
Highland Park ELEM
Brackets: All Brackets

Boys 12U Metro D
Date: 8/26,9/6,9/9,9/11,9/12,9/13,9/16,9/20,9/23,9/27,9/30,10/4,10/7,10/11,10/14,10/27,10/28
Venue: Farnsworth Elementary
High Point Park
West Jordan Complex
RAC
Riverside Elem WJ
Butler M.S.
Alta Canyon
Willow Creek Park, Sandy
Brackets: All Brackets

Boys 12U Metro E
Date: 8/24,8/26,9/7,9/9,9/11,9/12,9/14,9/16,9/18,9/19,9/23,9/25,9/26,9/30,10/3,10/5,10/7,10/10,10/14,10/17,10/19,10/21,10/28
Venue: Hidden Village
L&L Hamilton Park
Rowland Hall Steiner Complex
West Jordan Complex
Rosamond Elementary
Columbia Elementary (westj)
Lincoln Elem.
Alta Canyon
Southland Elementary
Willow Creek Park, Sandy
Brackets: All Brackets

Boys 12U South A
Date: 8/26,8/30,9/6,9/7,9/9,9/12,9/16,9/23,9/30,10/5,10/7,10/14,10/16,10/24,10/28
Venue: Heber Valley Elem
Lakeside Sports Complex
Lehi Jr High School
Canyon Elementary School
Hobble Creek Elementary
Cory Wride MP
Springside E.S.
Holdaway Park
Brackets: All Brackets

Boys 12U South B
Date: 8/26,9/5,9/9,9/12,9/16,9/19,9/23,9/26,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/28
Venue: Constitution Park Roosevelt
Harvest Elementary
Mesquite Park
Vista Heights Jr. High
American Preparatory Academy
Springside E.S.
Snow College Complex
East Elementary School
Brackets: All Brackets

Boys 12U South C
Date: 8/26,9/6,9/9,9/12,9/16,9/23,9/27,9/29,9/30,10/5,10/7,10/11,10/14,10/17,10/28
Venue: Greenwood
Harvest Elementary
Provo - Sertoma Park
Springside E.S.
Vernal middle school
Heber Valley Elem
Snow College Complex
Vista Heights Jr. High
Brackets: All Brackets

Boys 13U Premier 1
Date: 8/23,8/24,8/26,8/28,8/29,9/6,9/7,9/12,9/13,9/14,9/16,9/18,9/20,9/21,9/23,9/25,9/27,9/28,9/29,9/30,10/3,10/5,10/7,10/9,10/10,10/11,10/17,10/20,10/24,10/25,10/26,10/27,10/28,11/3,11/4
Venue: Kauri Sue Hamilton
RAC
Lakeside Sports Complex
Lehi Family Park
American Fork Jr
Rocky Mtn. Middle
Bear River Middle School
Ellison Park
RACTBD
Mountain Ridge Jr High
La Roca Park
Millcreek Jr High
Bear River HS
Truman Elementary
Storm Mountain
Brackets: All Brackets

Boys 13U Division 1
Date: 8/26,9/5,9/7,9/9,9/12,9/13,9/16,9/19,9/22,9/23,9/26,9/28,9/30,10/3,10/5,10/6,10/7,10/9,10/14,10/17,10/19,10/21,10/28
Venue: Greenwood
Highland Park ELEM
Mount Lewis
Spence Eccles Complex
Barlow Park
Trailside Park
West Jordan Complex
Palisade
Germania park
IHC Fields
Lakeside Sports Complex
Park City Sports Complex
Spring Lane Elementary
Murray Park
Weber County Fairgrounds
Brackets: All Brackets

Boys 13U Division 2
Date: 8/24,8/28,8/30,9/9,9/11,9/15,9/16,9/19,9/20,9/22,9/23,9/25,9/29,9/30,10/5,10/7,10/9,10/11,10/14,10/16,10/17,10/23,10/26,10/27,10/28,10/30
Venue: Angel Street Complex
Legacy Events Center
Roy West Park
Blackhawk
G Hillman Recreation Complex
Lehi Family Park
Crescent MS
Provo - Franklin Soccer Field
West Jordan Complex
Lakeside Sports Complex
IHC Fields
Mapleton Elementary
Ira Allen Field
Brackets: All Brackets

Boys 13U Division 3
Date: 9/5,9/7,9/9,9/12,9/13,9/14,9/16,9/18,9/19,9/23,9/26,9/30,10/3,10/7,10/10,10/12,10/17,10/19,10/21,10/23,10/24,10/28
Venue: Blackhawk
Rose Creek Elementary
Lakeside Sports Complex
Pioneer Park
Crescent MS
Centennial Park (south)
Salem Jr. High
G Hillman Recreation Complex
Salem Soccer Complex
Brackets: All Brackets

Boys 13U North A
Date: 8/21,9/9,9/16,9/18,9/19,9/22,9/23,9/25,9/27,9/30,10/2,10/7,10/9,10/10,10/12,10/14,10/16,10/18,10/23,10/25,10/26,10/28,10/30
Venue: Elk Ridge (N Logan)
Ellison Park
Mills Park
St Josephs Catholic HS
Barlow Park
Legacy Events Center
Mueller Park
Angel Street Complex
Brackets: All Brackets

Boys 13U North B
Date: 8/22,9/5,9/8,9/9,9/12,9/13,9/16,9/19,9/20,9/22,9/23,9/24,9/26,9/30,10/4,10/7,10/10,10/14,10/16,10/17,10/24,10/25,10/27,10/28,10/30
Venue: Angel Street Complex
Barlow Park
Ellison Park
Mount Lewis
Mueller Park
Cedar Ridge ES
Cub River Sports
Blackhawk
Mills Park
Legacy Events Center
Weber County Fairgrounds
Brackets: All Brackets

Boys 13U North C
Date: 9/6,9/9,9/13,9/14,9/16,9/20,9/21,9/23,9/25,9/30,10/5,10/7,10/9,10/10,10/21,10/28
Venue: Cedar Ridge ES
Highmark Charter School
Mount Logan Middle School
Kent Smith Park
Brigham City Sports Complex
Brackets: All Brackets

Boys 13U North D
Date: 8/24,9/5,9/7,9/9,9/14,9/16,9/23,9/25,9/28,9/30,10/2,10/3,10/7,10/10,10/11,10/14,10/18,10/21,10/23,10/26,10/28,10/30
Venue: Legacy Events Center
Angel Street Complex
Mueller Park
Bear River Middle School
Mount Lewis
Mount Ogden Park
Ellison Park
Mills Park
Weber County Fairgrounds
Brackets: All Brackets

Boys 13U North E
Date: 8/26,9/5,9/9,9/12,9/16,9/23,9/27,9/29,9/30,10/5,10/7,10/12,10/14,10/21,10/28
Venue: Blackhawk
Cedar Ridge ES
Cub River Sports
Mueller Park
Ellison Park
Weber County Fairgrounds
Highmark Charter School
Brackets: All Brackets

Boys 13U Metro A
Date: 8/26,8/31,9/6,9/9,9/13,9/16,9/20,9/21,9/22,9/23,9/27,9/30,10/2,10/3,10/5,10/7,10/10,10/19,10/20,10/21,10/24,10/28
Venue: Crescent MS
Rowland Hall Steiner Complex
Farnsworth Elementary
Highland Park ELEM
Spring Lane Elementary
West Jordan Complex
Jordan Ridge Park
Oquirrh Shadow Park
White City Bear Park
Brackets: All Brackets

Boys 13U Metro B
Date: 8/26,9/6,9/9,9/12,9/16,9/19,9/23,9/30,10/7,10/14,10/21,10/28
Venue: Crescent MS
North 40
Oakley Rec Complex
Deseret Peak Complex
East Midvale Elementary
White City Bear Park
Brackets: All Brackets

Boys 13U Metro C
Date: 8/26,9/7,9/9,9/11,9/16,9/18,9/21,9/23,9/25,9/28,9/30,10/3,10/5,10/7,10/12,10/14,10/16,10/17,10/21,10/28
Venue: Crescent MS
James E Moss
Kennedy Jr High
Canyonview Park
Butler M.S.
Oquirrh Shadow Park
Kauri Sue Hamilton
Mountview Park
Olympus Jr. High
Brackets: All Brackets

Boys 13U Metro D
Date: 8/26,9/9,9/11,9/16,9/23,9/26,9/28,9/30,10/2,10/7,10/9,10/10,10/14,10/16,10/21,10/23,10/27,10/28,10/30,11/4
Venue: Canyonview Park
Murray Park
Galena Hills Park
Germania park
West Jordan Complex
Jordan Ridge Park
Monarch Meadows Park
East Midvale Elementary
Oquirrh Shadow Park
Brackets: All Brackets

Boys 13U Metro E
Date: 8/26,9/6,9/9,9/13,9/14,9/16,9/23,9/30,10/3,10/7,10/14,10/19,10/21,10/28
Venue: Hunter Park
West Jordan Complex
Monarch Meadows Park
Highland Park ELEM
Storm Mountain
Oquirrh Shadow Park
Canyonview Park
Crescent MS
Spring Lane Elementary
Brackets: All Brackets

Boys 13U South A
Date: 8/26,9/9,9/11,9/15,9/16,9/18,9/23,9/25,9/27,9/30,10/2,10/4,10/7,10/11,10/14,10/16,10/21,10/25,10/28
Venue: Lakeside Sports Complex
Union High School
Willowcreek Middle School
East Elementary School
Mapleton Elementary
Mountain Ridge Jr High
Uintah High School
Healey Park
Lehi Family Park
Centennial Park (south)
Ira Allen Field
Brackets: All Brackets

Boys 13U South B
Date: 8/26,8/28,9/5,9/6,9/9,9/11,9/13,9/16,9/18,9/20,9/22,9/23,9/25,9/30,10/2,10/5,10/6,10/7,10/9,10/11,10/14,10/16,10/18
Venue: Ephraim Middle School
Salem Soccer Complex
Rocky Mtn. Middle
Price Fairground Sport Complex
G Hillman Recreation Complex
Cory Wride MP
Salem Jr. High
Merit Academy Field
Brackets: All Brackets

Boys 13U South C
Date: 8/21,8/26,9/7,9/9,9/13,9/15,9/16,9/20,9/23,9/26,9/27,9/28,9/30,10/5,10/7,10/11,10/12,10/14,10/16,10/17,10/28
Venue: Centennial Park (south)
G Hillman Recreation Complex
Lakeridge Jr High
Rocky Mtn. Middle
Vernal middle school
Do not use
Willowcreek Middle School
Aspen Elementary
Salem Jr. High
Lakeside Sports Complex
Healey Park
Salem Soccer Complex
Brackets: All Brackets

Boys 14U Premier 1
Date: 8/21,8/23,8/26,8/30,9/6,9/9,9/11,9/12,9/13,9/16,9/18,9/20,9/21,9/23,9/25,9/26,9/27,9/30,10/3,10/4,10/5,10/7,10/14,10/25,10/28
Venue: Lakeside Sports Complex
RAC
Fillmore Soccer Field
West Jordan Complex
Legacy Events Center
St Josephs Catholic HS
Provo - Franklin Soccer Field
La Roca Park
Provo - Fort Utah Park
Brackets: All Brackets

Boys 14U Premier 2
Date: 8/21,8/23,8/24,8/26,8/28,8/29,9/6,9/9,9/11,9/13,9/15,9/16,9/18,9/20,9/23,9/25,9/27,9/28,9/30,10/2,10/4,10/5,10/7,10/9,10/19,10/26,10/30,11/2
Venue: RAC
West Jordan Complex
Angel Street Complex
Lehi Family Park
Lone Peak Park (sandy)
Rowland Hall Steiner Complex
Salem Soccer Complex
Murray Park
Galena Hills Park
Blackhawk
Aggie Legacy Field (USU)
Centennial Park (south)
Falcon Park
Ellison Park
Brackets: All Brackets

Boys 14U Division 1
Date: 8/21,9/5,9/9,9/12,9/16,9/19,9/23,9/25,9/26,9/30,10/3,10/7,10/9,10/14,10/23,10/28
Venue: Centennial Park (south)
RAC
Rocky Mtn. Middle
Roy West Park
West Jordan Complex
Butler M.S.
Falcon Park
Mountview Park
Lone Peak Park (sandy)
Salem Soccer Complex
Brackets: All Brackets

Boys 14U Division 2
Date: 8/26,9/6,9/9,9/13,9/15,9/16,9/18,9/20,9/21,9/23,9/25,9/27,9/29,9/30,10/6,10/7,10/9,10/10,10/14,10/17,10/23,10/27,10/28,11/2
Venue: Rowland Hall Steiner Complex
Legacy Events Center
Ellison Park
Lakeside Sports Complex
White City Bear Park
Falcon Park
West Jordan Complex
Bear River Middle School
Lone Peak Park (highland)
Angel Street Complex
Healey Park
Bear River HS
Brackets: All Brackets

Boys 14U Division 3
Date: 8/26,9/5,9/9,9/12,9/16,9/19,9/21,9/22,9/23,9/26,9/30,10/3,10/4,10/7,10/9,10/14,10/17,10/18,10/24,10/28
Venue: G Hillman Recreation Complex
Angel Street Complex
Elk Ridge (N Logan)
Lakeside Sports Complex
Smooth Canyon
Kent Smith Park
Truman Elementary
Vista Heights Jr. High
Salem Soccer Complex
Brackets: All Brackets

Boys 14U North A
Date: 9/5,9/9,9/12,9/14,9/16,9/19,9/23,9/26,9/30,10/3,10/6,10/7,10/9,10/16,10/21,10/26,10/27,10/28
Venue: Ellison Park
Cub River Sports
Mueller Park
Roy West Park
Pioneer Park
Mount Lewis
Spence Eccles Complex
Cedar Ridge ES
Brackets: All Brackets

Boys 14U North B
Date: 8/24,9/9,9/11,9/13,9/15,9/16,9/18,9/20,9/23,9/30,10/4,10/5,10/7,10/16,10/17,10/21,10/23,10/26,10/28,11/2
Venue: Roy West Park
Blackhawk
Mount Lewis
Spring Creek
Ellison Park
Weber County Fairgrounds
Spence Eccles Complex
Legacy Events Center
Hyrum Soccer Complex
Brackets: All Brackets

Boys 14U North C
Date: 8/30,9/9,9/11,9/13,9/16,9/18,9/20,9/23,9/25,9/27,9/30,10/6,10/7,10/9,10/13,10/16,10/24,10/25,10/27,10/28,10/30,11/1
Venue: Angel Street Complex
Ellison Park
Mount Lewis
Hyrum Soccer Complex
Spence Eccles Complex
Mueller Park
Legacy Events Center
Brackets: All Brackets

Boys 14U North D
Date: 9/6,9/7,9/9,9/13,9/16,9/20,9/23,9/27,9/29,10/4,10/6,10/7,10/11,10/14,10/16,10/19,10/28
Venue: Barlow Park
Cedar Ridge ES
Hyrum Soccer Complex
Ellison Park
Roy West Park
Brackets: All Brackets

Boys 14U Metro A
Date: 8/26,9/9,9/16,9/19,9/23,9/30,10/4,10/7,10/9,10/11,10/14,10/18,10/21,10/24,10/28
Venue: Butler M.S.
Deseret Peak Complex
Kauri Sue Hamilton
Oquirrh Shadow Park
West Jordan Complex
Crescent MS
RAC
Canyonview Park
Galena Hills Park
Brackets: All Brackets

Boys 14U Metro B
Date: 8/26,9/6,9/9,9/13,9/16,9/20,9/23,9/28,9/30,10/4,10/7,10/11,10/14,10/18,10/21,10/25,10/28,10/30,11/4
Venue: Crescent MS
Oquirrh Shadow Park
Trailside Park
White City Bear Park
Park City Sports Complex
Canyonview Park
West Jordan Complex
Monarch Meadows Park
Lone Peak Park (sandy)
Storm Mountain
Brackets: All Brackets

Boys 14U Metro C
Date: 8/26,9/7,9/9,9/14,9/16,9/21,9/23,9/28,9/30,10/5,10/7,10/14,10/17,10/21,10/28
Venue: Galena Hills Park
Olympus Jr. High
Spring Lane Elementary
West Jordan Complex
Riverside Elem WJ
Highland Park ELEM
Kennedy Jr High
Brackets: All Brackets

Boys 14U Metro D
Date: 8/26,8/30,9/7,9/9,9/13,9/14,9/16,9/23,9/30,10/7,10/12,10/14,10/21,10/25,10/28
Venue: Monarch Meadows Park
Park City Sports Complex
West Jordan Complex
Murray Park
Germania park
Canyonview Park
Crescent MS
Deseret Peak Complex
England Acres
East Midvale Elementary
Butler M.S.
Mountview Park
Trailside Park
Brackets: All Brackets

Boys 14U Metro E
Date: 8/26,8/30,9/5,9/9,9/12,9/16,9/23,9/30,10/7,10/14,10/18,10/20,10/24,10/28
Venue: Wasatch Jr High
West Jordan Complex
Deseret Peak Complex
Riverside Elem WJ
Truman Elementary
Olympus Jr. High
Galena Hills Park
Brackets: All Brackets

Boys 14U South A
Date: 8/23,8/26,8/28,8/30,9/5,9/9,9/11,9/13,9/14,9/15,9/16,9/19,9/22,9/23,9/26,9/27,9/30,10/4,10/6,10/7,10/9,10/10,10/14,10/21,10/24,10/25,10/28
Venue: G Hillman Recreation Complex
Lakeside Sports Complex
Price Fairground Sport Complex
Vernal middle school
Centennial Park (south)
Lakeridge Jr High
Ephraim Middle School
Rocky Mtn. Middle
Lehi Family Park
Provo - Franklin Soccer Field
Provo - Fort Utah Park
Lone Peak Park (highland)
Healey Park
Brackets: All Brackets

Boys 14U South B
Date: 8/26,8/28,8/30,9/8,9/9,9/15,9/16,9/18,9/23,9/25,9/28,9/29,9/30,10/4,10/5,10/6,10/7,10/12,10/14,10/26,10/28
Venue: Provo - Fort Utah Park
Vista Heights Jr. High
Centennial Park (south)
Provo - Franklin Soccer Field
Lehi Family Park
G Hillman Recreation Complex
Cory Wride MP
Do not use
Salem Soccer Complex
Brackets: All Brackets

Boys 15U Premier 1
Date: 8/21,8/26,8/28,8/31,9/5,9/9,9/11,9/14,9/16,9/18,9/20,9/23,9/25,9/28,9/30,10/4,10/7,10/28
Venue: Elk Ridge (N Logan)
RAC
Centennial Park (south)
Angel Street Complex
Provo - Franklin Soccer Field
Ira Allen Field
RACTBD
CSC (Cache Valley)
West Jordan Complex
Ellison Park
Lakeside Sports Complex
Monarch Meadows Park
Brackets: All Brackets

Boys 15U Premier 2
Date: 8/23,8/24,8/26,8/30,9/7,9/9,9/13,9/14,9/16,9/20,9/22,9/23,9/27,9/28,9/29,9/30,10/7,10/9,10/13,10/18,10/24
Venue: Lakeside Sports Complex
Lehi Family Park
Roy West Park
Ellison Park
Healey Park
Kennedy Jr High
Lone Peak HS
Brackets: All Brackets

Boys 15U Division 1
Date: 8/26,9/9,9/11,9/16,9/19,9/23,9/26,9/30,10/3,10/4,10/7,10/14,10/17,10/21,10/24,10/28
Venue: West Jordan Complex
Murray Park
Spring Lane Elementary
Pioneer Park
Butler M.S.
Falcon Park
G Hillman Recreation Complex
Galena Hills Park
Highland Park ELEM
Mueller Park
Legacy Events Center
Brackets: All Brackets

Boys 15U Division 2
Date: 8/23,8/25,9/5,9/9,9/11,9/12,9/16,9/18,9/19,9/23,9/26,9/27,9/30,10/4,10/7,10/10,10/14,10/17,10/21,10/24,10/28,10/30,11/1
Venue: Ellison Park
Rocky Mtn. Middle
Falcon Park
Lehi Family Park
Spence Eccles Complex
Storm Mountain
James E Moss
Legacy Events Center
Oquirrh Shadow Park
Angel Street Complex
Monarch Meadows Park
Wasatch Jr High
Skyline High School
Brackets: All Brackets

Boys 15U Division 3
Date: 8/26,8/31,9/6,9/9,9/11,9/12,9/14,9/16,9/18,9/23,9/25,9/29,9/30,10/2,10/6,10/7,10/14,10/16,10/18,10/21,10/23,10/25,10/26,10/27,10/28
Venue: Kent Smith Park
Lakeside Sports Complex
Spence Eccles Complex
Centennial Park (south)
Smooth Canyon
Mount Lewis
Salem Soccer Complex
IHC Fields
Kennedy Jr High
Elk Ridge (N Logan)
England Acres
G Hillman Recreation Complex
Mountain View (N. OGDEN)
Weber County Fairgrounds
Brackets: All Brackets

Boys 15U North A
Date: 9/7,9/9,9/14,9/16,9/20,9/23,9/25,9/30,10/5,10/7,10/10,10/14,10/16,10/18,10/23,10/25,10/26,10/28,11/1
Venue: Blackhawk
Ellison Park
Highmark Charter School
Barlow Park
RAC
Mills Park
Angel Street Complex
Spence Eccles Complex
Brackets: All Brackets

Boys 15U North B
Date: 8/26,8/28,9/9,9/11,9/15,9/16,9/18,9/19,9/23,9/25,9/30,10/2,10/5,10/7,10/9,10/10,10/11,10/16,10/21,10/23,10/27,10/28
Venue: Blackhawk
Legacy Events Center
Cedar Ridge ES
Ellison Park
Mountain View (N. OGDEN)
Barlow Park
Brackets: All Brackets

Boys 15U North C
Date: 9/5,9/9,9/13,9/16,9/19,9/20,9/23,9/27,9/30,10/3,10/7,10/10,10/12,10/14,10/18,10/20,10/21,10/28
Venue: Mount Ogden Park
Mount Logan Middle School
Spence Eccles Complex
Pioneer Park
Ellison Park
Mills Park
Mueller Park
Mountain View (Woods Cross)
Brackets: All Brackets

Boys 15U North D
Date: 8/23,8/25,9/5,9/6,9/7,9/9,9/13,9/14,9/16,9/18,9/22,9/23,9/28,9/30,10/3,10/6,10/7,10/9,10/14,10/18,10/19,10/21,10/25,10/28,10/30
Venue: Spence Eccles Complex
Angel Street Complex
Bear River Middle School
Blackhawk
Roy West Park
Ellison Park
Cub River Sports
Emma Russel
Weber County Fairgrounds
Cedar Ridge ES
River Heights Elementary
Kent Smith Park
Brackets: All Brackets

Boys 15U Metro A
Date: 8/26,9/7,9/8,9/9,9/14,9/16,9/21,9/23,9/26,9/30,10/5,10/7,10/12,10/14,10/24,10/28
Venue: Trailside Park
West Jordan Complex
East Midvale Elementary
Storm Mountain
Park City Sports Complex
Wasatch Jr High
Crescent MS
James E Moss
Brackets: All Brackets

Boys 15U Metro B
Date: 8/26,9/6,9/7,9/9,9/16,9/23,9/30,10/7,10/14,10/21,10/28,11/4
Venue: Crescent MS
James E Moss
Storm Mountain
West Jordan Complex
Olympus Jr. High
White City Bear Park
Brackets: All Brackets

Boys 15U Metro C
Date: 8/26,9/6,9/9,9/13,9/16,9/18,9/20,9/23,9/25,9/30,10/4,10/7,10/11,10/14,10/28
Venue: Murray Park
Galena Hills Park
West Jordan Complex
Bennion JHS
East Midvale Elementary
Brackets: All Brackets

Boys 15U Metro D
Date: 8/26,9/9,9/12,9/16,9/23,9/25,9/30,10/7,10/10,10/14,10/18,10/21,10/28
Venue: Farnsworth Elementary
Trailside Park
West Jordan Complex
Canyonview Park
Monarch Meadows Park
Park City Sports Complex
Kennedy Jr High
England Acres
Oquirrh Shadow Park
Brackets: All Brackets

Boys 15U South A
Date: 8/26,9/8,9/9,9/11,9/15,9/16,9/18,9/20,9/21,9/23,9/27,9/28,9/30,10/7,10/10,10/11,10/12,10/14,10/28
Venue: American Fork Jr
Aspen Elementary
Do not use
Vista Heights Jr. High
Lehi Family Park
Vernal middle school
Lakeside Sports Complex
G Hillman Recreation Complex
Willowcreek Middle School
Brackets: All Brackets

Boys 15U South B
Date: 8/26,9/6,9/9,9/16,9/22,9/23,9/27,9/30,10/4,10/6,10/7,10/13,10/14,10/21,10/28
Venue: Vernal middle school
Healey Park
Lakeside Sports Complex
Union High School
G Hillman Recreation Complex
Salem Soccer Complex
Brackets: All Brackets

Boys 16U Premier 1
Date: 8/21,8/23,8/26,8/28,8/30,9/6,9/9,9/11,9/13,9/15,9/16,9/20,9/22,9/23,9/26,9/30,10/4,10/7,10/9,10/10,11/1,11/4
Venue: Legacy Events Center
Ellison Park
West Jordan Complex
Provo - Franklin Soccer Field
Lakeside Sports Complex
Hansen Family Sports Complex
Provo - Fort Utah Park
Monarch Meadows Park
Brackets: All Brackets

Boys 16U Premier 2
Date: 8/26,8/28,9/5,9/8,9/11,9/13,9/15,9/16,9/18,9/20,9/22,9/23,9/25,9/30,10/3,10/6,10/7,10/25,10/28,11/1,11/4
Venue: Lehi Family Park
Lone Peak Park (sandy)
RSL Academy - Herriman
RAC
Falcon Park
Rowland Hall Steiner Complex
Rose Creek Elementary
Fillmore Soccer Field
Brackets: All Brackets

Boys 16U Division 1
Date: 9/7,9/9,9/14,9/16,9/19,9/21,9/23,9/25,9/28,9/30,10/4,10/5,10/7,10/9,10/14,10/16,10/18,10/20,10/25,10/26,10/28,10/30,11/2,11/4
Venue: Legacy Events Center
West Jordan Complex
Mueller Park
North 40
Ira Allen Field
Spence Eccles Complex
St Josephs Catholic HS
Monarch Meadows Park
Mills Park
Oquirrh Shadow Park
Angel Street Complex
RAC
Canyonview Park
Ellison Park
Lehi Family Park
Brackets: All Brackets

Boys 16U Division 2
Date: 8/26,9/6,9/9,9/11,9/13,9/16,9/18,9/22,9/23,9/25,9/30,10/2,10/4,10/7,10/9,10/10,10/14,10/24,10/28,10/30,11/4
Venue: Falcon Park
G Hillman Recreation Complex
Mueller Park
Rocky Mtn. Middle
Storm Mountain
Lehi Family Park
St Josephs Catholic HS
Emma Russel
Mills Park
Salem Soccer Complex
White City Bear Park
Legacy Events Center
Brackets: All Brackets

Boys 16U Divison 3
Date: 8/26,8/30,9/6,9/9,9/13,9/16,9/20,9/23,9/25,9/26,9/27,9/30,10/5,10/7,10/10,10/14,10/21,10/28,10/30
Venue: Elk Ridge (N Logan)
Mills Park
G Hillman Recreation Complex
Butler M.S.
Storm Mountain
Barlow Park
Park City Sports Complex
Mountain Ridge Jr High
Salem Soccer Complex
Trailside Park
Cedar Ridge ES
Mountain View (Woods Cross)
Brackets: All Brackets

Boys 16U North A
Date: 9/6,9/9,9/13,9/16,9/23,9/30,10/4,10/7,10/11,10/14,10/17,10/28
Venue: Brigham City Sports Complex
Ellison Park
Roy West Park
Mueller Park
Barlow Park
Mills Park
Brackets: All Brackets

Boys 16U North B
Date: 8/26,9/6,9/9,9/13,9/16,9/18,9/20,9/23,9/25,9/30,10/7,10/11,10/13,10/14,10/18,10/25,10/28,10/30
Venue: Roy West Park
Hyrum Soccer Complex
Cedar Ridge ES
Mueller Park
Legacy Events Center
Ellison Park
Brackets: All Brackets

Boys 16U Metro A
Date: 8/26,9/9,9/11,9/13,9/16,9/23,9/30,10/4,10/7,10/10,10/14,10/16,10/21,10/28
Venue: Monarch Meadows Park
West Jordan Complex
Galena Hills Park
Wasatch Jr High
Oquirrh Shadow Park
Canyonview Park
James E Moss
Spring Lane Elementary
Highland Park ELEM
Brackets: All Brackets

Boys 16U Metro B
Date: 8/26,9/5,9/9,9/12,9/16,9/22,9/23,10/7,10/12,10/14,10/21,10/28
Venue: Deseret Peak Complex
Mountview Park
Storm Mountain
Kennedy Jr High
Falcon Park
Butler M.S.
Brackets: All Brackets

Boys 16U Metro C
Date: 8/26,9/7,9/9,9/14,9/16,9/18,9/21,9/23,9/30,10/7,10/12,10/14,10/19,10/20,10/21,10/28,11/11
Venue: Deseret Peak Complex
West Jordan Complex
Farnsworth Elementary
Monarch Meadows Park
Jordan Ridge Park
Oakley Rec Complex
Rowland Hall Steiner Complex
Oquirrh Shadow Park
Canyonview Park
Brackets: All Brackets

Boys 16U South A
Date: 8/25,8/26,9/6,9/9,9/11,9/14,9/16,9/18,9/19,9/20,9/23,9/27,9/30,10/6,10/7,10/9,10/11,10/14,10/16,10/25,10/27,10/28,10/30
Venue: American Fork Jr
Aspen Elementary
Ephraim Middle School
Lakeside Sports Complex
Salem Soccer Complex
Price Fairground Sport Complex
Greenwood
Provo - Fort Utah Park
Do not use
USU East
Palisade
Provo - Franklin Soccer Field
Brackets: All Brackets

Boys 16U South B
Date: 8/26,9/9,9/12,9/14,9/16,9/19,9/23,9/27,9/29,9/30,10/2,10/3,10/5,10/7,10/10,10/13,10/14,10/17,10/28
Venue: Lehi Family Park
Provo - Fort Utah Park
Provo - Franklin Soccer Field
Vista Heights Jr. High
Ephraim Middle School
Do not use
Greenwood
G Hillman Recreation Complex
Salem Soccer Complex
Brackets: All Brackets

Boys 17U Premier 1
Date: 8/22,8/26,8/29,8/30,9/6,9/7,9/9,9/12,9/16,9/19,9/23,9/26,9/28,9/30,10/3,10/5,10/7
Venue: Angel Street Complex
Lakeside Sports Complex
Kennedy Jr High
Spring Lane Elementary
RAC
Brackets: All Brackets

Boys 17U Premier 2
Date: 8/21,8/23,8/26,8/30,9/6,9/8,9/13,9/16,9/20,9/23,9/25,9/27,9/30,10/4,10/7,10/14,10/17,10/25,10/28,11/2
Venue: Provo - Franklin Soccer Field
Lehi Family Park
RAC
Spring Lane Elementary
Lakeside Sports Complex
Legacy Events Center
Mountain Ridge Jr High
Highland Park ELEM
Lone Peak Park (sandy)
Brackets: All Brackets

Boys 17U Division 1
Date: 8/26,8/30,9/5,9/7,9/9,9/12,9/13,9/15,9/16,9/19,9/20,9/23,9/29,9/30,10/2,10/5,10/6,10/7,10/10,10/11,10/14,10/16,10/19,10/21
Venue: Spence Eccles Complex
West Jordan Complex
G Hillman Recreation Complex
Galena Hills Park
Rocky Mtn. Middle
RSL Academy - Herriman
Lone Peak Park (sandy)
Bear River HS
Canyonview Park
White City Bear Park
Rose Creek Elementary
Bear River Middle School
Brackets: All Brackets

Boys 17U Division 2
Date: 8/26,8/28,9/5,9/6,9/9,9/12,9/15,9/16,9/23,9/27,9/30,10/4,10/7,10/14,10/21,10/25,10/28,10/30,11/4
Venue: Deseret Peak Complex
West Jordan Complex
Lehi Family Park
Lone Peak Park (sandy)
Hansen Family Sports Complex
St Josephs Catholic HS
Monarch Meadows Park
Canyonview Park
Green Canyon HS
Legacy Events Center
Brackets: All Brackets

Boys 17U Divison 3
Date: 8/26,9/8,9/9,9/11,9/16,9/18,9/23,9/27,9/30,10/5,10/7,10/11,10/14,10/16,10/17,10/21,10/24,10/28,10/30
Venue: G Hillman Recreation Complex
Ira Allen Field
Mills Park
Weber County Fairgrounds
Ellison Park
Aspen Elementary
Mount Lewis
Salem Soccer Complex
Spence Eccles Complex
Fairmont Park
Spring Lane Elementary
Healey Park
Highland Park ELEM
Brackets: All Brackets

Boys 17U North A
Date: 8/23,9/6,9/7,9/9,9/11,9/13,9/14,9/15,9/16,9/20,9/23,9/26,9/30,10/2,10/7,10/9,10/13,10/14,10/16,10/18,10/21,10/28,11/1,11/3,11/4
Venue: Roy West Park
Angel Street Complex
Spence Eccles Complex
Blackhawk
Bear River Middle School
Bear River HS
Hansen Family Sports Complex
Cedar Ridge ES
Weber County Fairgrounds
Brackets: All Brackets

Boys 17U North B
Date: 9/3,9/9,9/11,9/12,9/15,9/16,9/18,9/20,9/23,9/30,10/4,10/7,10/12,10/14,10/21,10/28,10/30
Venue: Mills Park
Ellison Park
Mount Ogden Park
Spence Eccles Complex
Blackhawk
Brackets: All Brackets

Boys 17U Metro A
Date: 9/5,9/9,9/11,9/13,9/16,9/18,9/23,9/25,9/30,10/4,10/7,10/9,10/14,10/17,10/18,10/21,10/28,11/1,11/4
Venue: Oquirrh Shadow Park
West Jordan Complex
Monarch Meadows Park
Murray Park
Park City Sports Complex
RAC
White City Bear Park
Trailside Park
Lone Peak Park (sandy)
Storm Mountain
Canyonview Park
Taylorsville High School
Brackets: All Brackets

Boys 17U Metro B
Date: 8/24,9/6,9/9,9/16,9/19,9/20,9/23,9/26,9/30,10/7,10/11,10/14,10/17,10/18,10/21,10/25,10/28,10/30
Venue: Legacy Events Center
Lone Peak Park (sandy)
Wasatch Jr High
Falcon Park
Kennedy Jr High
RSL Academy - Herriman
England Acres
Storm Mountain
RAC
White City Bear Park
Brackets: All Brackets

Boys 17U South A
Date: 8/23,9/5,9/9,9/11,9/16,9/23,9/30,10/7,10/14,10/16,10/17,10/28
Venue: G Hillman Recreation Complex
Do not use
Lakeside Sports Complex
Lakeridge Jr High
Brackets: All Brackets

Boys 18U Premier 1
Date: 8/23,8/24,8/26,8/30,9/5,9/7,9/9,9/12,9/14,9/15,9/16,9/20,9/23,9/25,9/28,9/30,10/4,10/7,10/15,10/29
Venue: RACTBD
Legacy Events Center
Sky View High School
Lone Peak Park (sandy)
Hansen Family Sports Complex
Brackets: All Brackets

Boys 18U Premier 2
Date: 8/23,8/28,8/30,8/31,9/6,9/9,9/13,9/16,9/18,9/21,9/23,9/27,9/30,10/2,10/4,10/7,10/9,10/21,10/28,10/30,11/2
Venue: Spence Eccles Complex
West Jordan Complex
Lakeside Sports Complex
Lone Peak Park (sandy)
England Acres
Lehi Family Park
Barlow Park
Provo - Franklin Soccer Field
Roy West Park
Ponds Park
Ellison Park
Provo HS
Brackets: All Brackets

Boys 18U Division 1
Date: 8/23,8/26,9/6,9/9,9/11,9/12,9/13,9/16,9/18,9/20,9/23,9/27,9/30,10/2,10/4,10/7,10/9,10/16,10/25,10/26,10/28
Venue: G Hillman Recreation Complex
Ira Allen Field
Lone Peak Park (sandy)
Rocky Mtn. Middle
Centennial Park (south)
Murray Park
Ellison Park
Merit Academy Field
Mapleton Elementary
Brackets: All Brackets

Boys 18U Division 2
Date: 8/23,8/26,9/7,9/11,9/13,9/14,9/15,9/16,9/18,9/19,9/21,9/22,9/23,9/25,9/28,9/30,10/3,10/5,10/7,10/10,10/12,10/14,10/16,10/21,10/23,10/26,10/28,10/30,11/2,11/4,11/11
Venue: RAC
Butler M.S.
Canyonview Park
Ellison Park
River Heights Elementary
Angel Street Complex
Salem Soccer Complex
West Jordan Complex
Storm Mountain
Legacy Events Center
St Josephs Catholic HS
Lehi Family Park
La Roca Park
Brackets: All Brackets

Boys 18U Division 3
Date: 8/26,9/6,9/8,9/9,9/16,9/23,9/26,9/30,10/4,10/6,10/7,10/11,10/14,10/18,10/21,10/24,10/28
Venue: Granger High School
Wasatch Jr High
Lehi Family Park
Spence Eccles Complex
Ephraim Middle School
Mount Lewis
Lakeridge Jr High
Elk Ridge (N Logan)
Weber County Fairgrounds
Brackets: All Brackets

Boys 18U Division 4
Date: 8/26,9/5,9/7,9/9,9/10,9/12,9/16,9/19,9/20,9/23,9/26,9/30,10/3,10/7,10/14,10/16,10/17,10/19,10/24,10/28
Venue: G Hillman Recreation Complex
Barlow Park
Storm Mountain
Spence Eccles Complex
Deseret Peak Complex
Provo - Fort Utah Park
Lehi Family Park
Price Fairground Sport Complex
Provo - Franklin Soccer Field
Brackets: All Brackets

Boys 18U North/Metro A
Date: 8/26,9/5,9/9,9/16,9/19,9/23,9/27,9/29,9/30,10/4,10/7,10/11,10/20,10/21,10/26,10/28
Venue: Brigham City Sports Complex
Canyonview Park
Galena Hills Park
Hyrum Soccer Complex
Spence Eccles Complex
West Jordan Complex
Weber County Fairgrounds
Angel Street Complex
Marv Jensen
Monarch Meadows Park
Brackets: All Brackets

Boys 18U South A
Date: 8/26,9/7,9/9,9/13,9/15,9/16,9/20,9/23,9/29,9/30,10/7,10/14,10/17,10/21,10/28,11/4
Venue: Lakeside Sports Complex
Vista Heights Jr. High
G Hillman Recreation Complex
Union High School
Ephraim Middle School
IHC Fields
Do not use
Salem Soccer Complex
Brackets: All Brackets

Boys 19U Premier 1
Date: 8/22,8/24,8/26,8/28,9/7,9/9,9/13,9/14,9/16,9/21,9/23,9/26,9/28,9/30,10/7,10/26,11/2,11/7
Venue: CSC (Cache Valley)
Lehi Family Park
RAC
G Hillman Recreation Complex
Spring Lane Elementary
Merit Academy Field
Highland Park ELEM
Lone Peak Park (sandy)
Millcreek Jr High
Brackets: All Brackets

Boys 19U Premier 2
Date: 8/23,8/26,8/30,9/6,9/7,9/9,9/11,9/13,9/16,9/18,9/19,9/23,9/27,9/30,10/4,10/7,10/9,10/16,10/27,10/30,11/4
Venue: Angel Street Complex
Legacy Events Center
Lone Peak Park (sandy)
Provo - Franklin Soccer Field
RAC
West Jordan Complex
Lakeside Sports Complex
Ellison Park
Brackets: All Brackets

Boys 19U Division 1
Date: 8/26,9/6,9/9,9/13,9/16,9/18,9/19,9/23,9/27,9/28,9/30,10/2,10/7,10/14,10/21,10/24,10/26,10/28,11/4,11/11
Venue: Ellison Park
Lakeside Sports Complex
Spence Eccles Complex
RAC
Brigham City Sports Complex
Lone Peak Park (sandy)
RSL Academy - Herriman
IHC Fields
Roy West Park
Rose Creek Elementary
Brackets: All Brackets

Boys 19U Division 2
Date: 8/23,8/26,9/6,9/8,9/9,9/11,9/16,9/21,9/23,9/30,10/4,10/6,10/7,10/13,10/14,10/17,10/18,10/21,10/23,10/28,10/30,11/11
Venue: G Hillman Recreation Complex
Monarch Meadows Park
Murray Park
Provo - Fort Utah Park
Kennedy Jr High
Rose Creek Elementary
Lehi Family Park
Aspen Elementary
Deseret Peak Complex
Lakeside Sports Complex
Brackets: All Brackets

Boys 19U Division 3
Date: 8/24,8/26,9/5,9/9,9/11,9/12,9/16,9/19,9/23,9/26,9/27,9/29,9/30,10/4,10/7,10/10,10/14,10/17,10/21,10/28
Venue: Oakley Rec Complex
G Hillman Recreation Complex
Kennedy Jr High
West Jordan Complex
Blackhawk
Roy West Park
Spring Lane Elementary
Deseret Peak Complex
Lone Peak Park (sandy)
Park City Sports Complex
Tooele High School
Storm Mountain
Trailside Park
Brackets: All Brackets

Girls 9U North Red
Date: 8/22,8/26,8/29,8/31,9/5,9/9,9/12,9/16,9/19,9/23,9/26,9/30,10/7,10/13,10/14,10/19
Venue: Angel Street Complex
CSC (Cache Valley)
Legacy Events Center
La Roca Park
McCall Park
Romrell Park
Bountiful Jr. High
Brackets: All Brackets

Girls 9U North White
Date: 8/22,8/26,8/28,9/3,9/9,9/11,9/14,9/16,9/18,9/23,9/25,9/30,10/7,10/14,10/21
Venue: Ellison Park
La Roca Park
North Steed
Weber County Fairgrounds
JC Park
Morgan MS
Romrell Park
Brackets: All Brackets

Girls 9U North Blue
Date: 8/21,8/26,8/28,9/5,9/6,9/9,9/16,9/22,9/23,9/25,9/29,9/30,10/2,10/3,10/4,10/7,10/14,10/16,10/21
Venue: Angel Street Complex
Emma Russel
La Roca Park
Mount Ogden Park
McCall Park
Brigham City Sports Complex
Ellison Park
Brackets: All Brackets

Girls 9U Metro Red/White
Date: 8/23,8/26,8/30,9/9,9/12,9/13,9/16,9/19,9/20,9/23,9/27,9/30,10/3,10/5,10/6,10/7,10/10,10/14,10/19,10/21,10/23,10/28
Venue: Copperview ES
Spring Lane Elementary
Plymouth Elem
Willow Creek Park, Park City
Oquirrh Elementary
Oquirrh Shadow Park
Brackets: All Brackets

Girls 9U Metro Blue
Date: 8/21,8/26,9/8,9/9,9/15,9/16,9/19,9/22,9/23,9/26,9/30,10/3,10/7,10/11,10/14,10/17,10/18,10/21
Venue: Oquirrh Shadow Park
Spring Lane Elementary
Butler M.S.
Plymouth Elem
Rowland Hall Steiner Complex
Copperview ES
Rosecrest
Willow Creek Park, Park City
South Jordan Elementary
Brackets: All Brackets

Girls 9U Metro Green
Date: 8/22,8/26,8/30,9/5,9/9,9/13,9/16,9/19,9/23,9/30,10/5,10/7,10/10,10/14,10/21,10/24,10/26,10/28
Venue: Bluffdale Elementary
Spring Lane Elementary
Deseret Peak Complex
Plymouth Elem
Copperview ES
Marv Jensen
Southland Elementary
Arches Park
Galena Hills Park
Butler M.S.
Brackets: All Brackets

Girls 9U South Red/White
Date: 8/22,8/26,8/28,8/29,9/5,9/8,9/9,9/12,9/16,9/23,9/27,9/30,10/4,10/7,10/12,10/13,10/14,10/17,10/24
Venue: Lehi Family Park
Cobblestone
Springside E.S.
Vista Heights Jr. High
Geneva Elementary
North Point Elem.
Brackets: All Brackets

Girls 9U South Blue
Date: 8/22,8/26,8/30,9/5,9/8,9/9,9/13,9/15,9/16,9/22,9/23,9/28,9/29,9/30,10/6,10/7,10/10,10/14,10/16,10/18,10/24,10/25,10/28
Venue: Maple Ridge
American Fork Jr
American Preparatory Academy
Vista Heights Jr. High
Lakeside Sports Complex
Springside E.S.
Geneva Elementary
Lehi Family Park
North Point Elem.
Mesquite Park
Spanish Fork Sports Park
Mountain Ridge Jr High
Brackets: All Brackets

Girls 9U South Green A
Date: 8/26,9/8,9/9,9/11,9/15,9/16,9/18,9/22,9/23,9/30,10/7,10/14,10/21,10/25
Venue: Mesquite Park
Riverview Elementary School
Spanish Fork Sports Park
Maple Ridge
Provo - Sunset View Park
Springside E.S.
Geneva Elementary
Provo - Sertoma Park
Vista Heights Jr. High
Brackets: All Brackets

Girls 9U South Green B
Date: 8/22,8/26,9/5,9/9,9/12,9/16,9/19,9/23,9/26,9/30,10/3,10/7,10/10,10/11,10/14,10/17,10/21,10/24
Venue: Vista Heights Jr. High
Cobblestone
Geneva Elementary
Springside E.S.
Maple Ridge
North Point Elem.
Saratoga Shores ES
Brackets: All Brackets

Girls 10U North Red/White
Date: 8/21,8/22,8/23,8/26,8/28,8/30,9/5,9/6,9/8,9/9,9/11,9/16,9/18,9/22,9/23,9/25,9/30,10/2,10/4,10/5,10/6,10/7,10/9,10/11,10/14,10/17,10/21
Venue: Weber County Fairgrounds
Angel Street Complex
Morgan MS
La Roca Park
Legacy Events Center
Romrell Park
JC Park
Mount Ogden Park
Ellison Park
Bountiful Jr. High
Brackets: All Brackets

Girls 10U North Blue
Date: 8/24,8/26,9/7,9/9,9/14,9/16,9/21,9/23,9/28,9/30,10/5,10/6,10/7,10/10,10/13,10/14,10/15,10/21,10/23,10/25,10/26,11/4
Venue: Legacy Events Center
Brigham City Sports Complex
Ellison Park
Millville South Park SCSL
Mount Ogden Park
Angel Street Complex
Weber County Fairgrounds
Blackhawk
Brackets: All Brackets

Girls 10U Metro Red
Date: 8/22,8/26,9/7,9/9,9/16,9/19,9/20,9/23,9/26,9/30,10/3,10/7,10/11,10/13,10/14,10/21
Venue: Oquirrh Shadow Park
Spring Lane Elementary
Copperview ES
Plymouth Elem
Willow Creek Park, Park City
Rosecrest
South Jordan Elementary
Butler M.S.
Brackets: All Brackets

Girls 10U Metro White
Date: 8/26,8/29,9/5,9/9,9/11,9/15,9/16,9/20,9/23,9/25,9/28,9/30,10/3,10/5,10/7,10/9,10/10,10/14,10/18,10/21,10/23,10/28,10/30,11/11
Venue: Liberty Elementary
Oquirrh Shadow Park
Willow Creek Park, Park City
Oquirrh Elementary
Copperview ES
Deseret Peak Complex
Midvalley E.S.
Rowland Hall Steiner Complex
Country Crossing
Butler M.S.
Spring Lane Elementary
Plymouth Elem
Brackets: All Brackets

Girls 10U Metro Blue
Date: 8/26,9/5,9/6,9/9,9/12,9/16,9/18,9/20,9/23,9/26,9/30,10/3,10/7,10/11,10/14,10/18,10/21,10/28
Venue: Butler M.S.
Oquirrh Shadow Park
Spring Lane Elementary
Copperview ES
Autumn Hills Park
Brackets: All Brackets

Girls 10U Metro Green
Date: 8/26,9/6,9/7,9/9,9/13,9/14,9/16,9/23,9/30,10/7,10/14,10/19,10/21
Venue: Deseret Peak Complex
Overlake Elementary
Liberty Elementary
Butler M.S.
Brackets: All Brackets

Girls 10U South Red
Date: 8/21,8/26,8/28,9/5,9/9,9/11,9/16,9/23,9/30,10/3,10/7,10/14,10/25
Venue: Geneva Elementary
Spanish Fork Sports Park
Deerfield Elementary
Vista Heights Jr. High
Canyon Elementary School
Brackets: All Brackets

Girls 10U South White
Date: 8/23,8/26,9/2,9/6,9/9,9/11,9/14,9/16,9/18,9/22,9/23,9/28,9/30,10/3,10/6,10/7,10/9,10/14,10/23
Venue: Springside E.S.
Geneva Elementary
Lehi Family Park
Mesquite Park
Deerfield Elementary
Maple Ridge
American Preparatory Academy
Spanish Fork Sports Park
Vista Heights Jr. High
Saratoga Shores ES
Brackets: All Brackets

Girls 10U South Blue
Date: 8/22,8/26,8/29,9/9,9/16,9/23,9/30,10/7,10/12,10/14,10/17,10/28
Venue: Cobblestone
Deerfield Elementary
Lakeridge Jr High
Lakeside Sports Complex
Mesquite Park
Brackets: All Brackets

Girls 10U South Green
Date: 8/24,8/26,8/28,9/9,9/11,9/12,9/13,9/15,9/16,9/18,9/23,9/25,9/30,10/3,10/7,10/14,10/21,10/24
Venue: Cobblestone
Provo - Sunset View Park
Riverview Elementary School
Vineyard Grove Park
Mesquite Park
Saratoga Shores ES
Provo - Sertoma Park
Geneva Elementary
Brookhaven Elementary School
Brackets: All Brackets

Girls 11U SCL Red 1
Date: 8/22,8/26,9/5,9/8,9/9,9/12,9/13,9/16,9/23,9/26,9/30,10/4,10/7,10/14
Venue: Lehi Family Park
Alta Canyon
Spring Lane Elementary
Angel Street Complex
Willow Creek Park, Sandy
Columbia Elementary (westj)
Deseret Peak Complex
IHC Fields
Geneva Elementary
West Jordan Complex
Ponds Park
Brackets: All Brackets

Girls 11U SCL Red 3
Date: 8/26,9/6,9/8,9/9,9/13,9/16,9/23,9/27,9/30,10/4,10/6,10/7,10/14,10/21,10/25,10/28
Venue: La Roca Park
Spring Lane Elementary
Deerfield Elementary
High Point Park
Vista Heights Jr. High
Heber Valley Elem
Majestic Elementary (West Jordan)
Ellison Park
IHC Fields
Alta Canyon
Geneva Elementary
Highland Park ELEM
Springside E.S.
Willow Creek Park, Sandy
Brackets: All Brackets

Girls 11U SCL Red 2
Date: 8/21,8/24,8/26,8/28,9/8,9/9,9/11,9/16,9/23,9/25,9/27,9/30,10/5,10/7,10/14,10/16,10/23
Venue: Willow Creek Park, Sandy
Cedar Ridge ES
Millcreek Jr High
Rockwell Turf Field
Salem Soccer Complex
Monarch Meadows Park
Butler M.S.
Canyon Elementary School
Canyonview Park
Ellison Park
IHC Fields
La Roca Park
Brackets: All Brackets

Girls 11U North White
Date: 8/26,9/5,9/6,9/7,9/9,9/14,9/16,9/19,9/23,9/25,9/26,9/30,10/7,10/14,10/16,10/18,10/21
Venue: Ponds Park
Legacy Events Center
Spring Creek
McCall Park
Kent Smith Park
Brackets: All Brackets

Girls 11U North White
Date: 8/26,9/7,9/8,9/9,9/11,9/15,9/16,9/22,9/23,9/30,10/7,10/14,10/23,10/28
Venue: Ponds Park
Millcreek Jr High
Cedar Ridge ES
Rotary Constitution Park
Pioneer Park
La Roca Park
Ellison Park
Vae View
Angel Street Complex
Brackets: All Brackets

Girls 11U North Blue
Date: 8/24,8/26,8/28,9/7,9/9,9/14,9/16,9/19,9/21,9/23,9/28,9/30,10/5,10/7,10/9,10/14,10/16,10/17,10/19,10/21,10/24,10/25,10/26,10/28
Venue: Ellison Park
Kent Smith Park
Weber County Fairgrounds
Ponds Park
Rockwell Turf Field
Vae View
McCall Park
Mount Lewis
Mount Ogden Park
Legacy Events Center
Brackets: All Brackets

Girls 11U North Green
Date: 8/23,8/26,8/30,9/6,9/9,9/16,9/20,9/23,9/30,10/7,10/14,10/17,10/21
Venue: Legacy Events Center
McGriff
Pioneer Park
Barlow Park
Ponds Park
Vae View
Weber County Fairgrounds
Brackets: All Brackets

Girls 11U Metro White
Date: 8/21,8/22,8/26,8/29,9/6,9/9,9/13,9/16,9/19,9/20,9/23,9/30,10/7,10/10,10/11,10/14,10/17,10/21,11/9,11/11
Venue: Willow Creek Park, Sandy
Canyonview Park
Alta Canyon
Butler M.S.
Hidden Village
Rowland Hall Steiner Complex
Monarch Meadows Park
Brackets: All Brackets

Girls 11U Metro Blue
Date: 8/26,9/9,9/11,9/16,9/23,9/26,9/27,9/30,10/4,10/7,10/11,10/14,10/17,10/24,10/28
Venue: Canyonview Park
Deseret Peak Complex
Park City Sports Complex
Highland Park ELEM
Spring Lane Elementary
Southland Elementary
Butler M.S.
Monarch Meadows Park
Brackets: All Brackets

Girls 11U Metro Green
Date: 8/21,8/26,9/6,9/9,9/11,9/14,9/16,9/18,9/20,9/22,9/23,9/26,9/30,10/4,10/7,10/9,10/10,10/14,10/16,10/19,10/21,10/25,10/26,10/28
Venue: Canyonview Park
Butler M.S.
Hidden Village
RAC
High Point Park
Kennedy Jr High
Park City Sports Complex
Spring Lane Elementary
Willow Creek Park, Sandy
Millcreek Activity Center
Monarch Meadows Park
Brackets: All Brackets

Girls 11U South White
Date: 8/21,8/22,8/26,8/28,8/29,9/9,9/11,9/14,9/16,9/18,9/20,9/23,9/26,9/28,9/29,9/30,10/2,10/4,10/5,10/6,10/7,10/10,10/14,10/17,10/25
Venue: Spanish Fork Sports Park
Harvest Elementary
Mesquite Park
Holdaway Park
Lehi Family Park
Salem Soccer Complex
Vernal middle school
Heber Valley Elem
Hobble Creek Elementary
Lakeside Sports Complex
American Preparatory Academy
Springside E.S.
Vineyard Grove Park
Brackets: All Brackets

Girls 11U South Blue
Date: 8/26,9/4,9/9,9/11,9/13,9/16,9/18,9/23,9/30,10/7,10/9,10/14,10/17
Venue: Snow College Complex
Spanish Fork Sports Park
Holdaway Park
American Preparatory Academy
Lehi Family Park
Canyon Elementary School
Hobble Creek Elementary
Salem Soccer Complex
Brackets: All Brackets

Girls 11U South Green
Date: 8/21,8/25,8/26,8/28,9/9,9/11,9/16,9/18,9/20,9/23,9/25,9/27,9/30,10/3,10/7,10/14,10/21,10/27
Venue: Harvest Elementary
Price Fairground Sport Complex
Terra Academy
Heber Valley Elem
Hobble Creek Elementary
American Fork Jr
Vista Heights Jr. High
Springside E.S.
Holdaway Park
Brackets: All Brackets

Girls 12U Premier Orange
Date: 8/22,8/26,8/28,9/6,9/7,9/9,9/11,9/14,9/16,9/18,9/21,9/23,9/30,10/3,10/7,10/10,10/11,10/14,10/25,10/28
Venue: Cedar Ridge ES
Blackhawk
Lehi Family Park
Barlow Park
Geneva Elementary
Harvest Elementary
Hansen Family Sports Complex
Springside E.S.
Vista Heights Jr. High
Deseret Peak Complex
IHC Fields
Brackets: All Brackets

Girls 12U Premier Purple
Date: 8/26,9/6,9/8,9/9,9/16,9/20,9/23,9/27,9/30,10/2,10/3,10/5,10/7,10/9,10/10,10/14,10/17
Venue: American Fork Jr
Canyon Elementary School
Lehi Family Park
Majestic Elementary (West Jordan)
Spring Lane Elementary
Deerfield Elementary
Mount Ogden Park
Highland Park ELEM
Umbria Estates
Brackets: All Brackets

Girls 12U Premier Yellow
Date: 8/21,8/26,8/28,9/5,9/6,9/9,9/11,9/16,9/18,9/23,9/25,9/30,10/7,10/9,10/11,10/14,10/19,10/23
Venue: Lehi Family Park
La Roca Park
Rockwell Turf Field
Spring Lane Elementary
Legacy Events Center
West Jordan Complex
Holdaway Park
Ellison Park
Willow Creek Park, Sandy
Alta Canyon
Highland Park ELEM
Brackets: All Brackets

Girls 12U Division 2 Orange
Date: 8/26,9/6,9/9,9/10,9/13,9/15,9/16,9/20,9/22,9/23,9/28,9/30,10/3,10/4,10/6,10/7,10/10,10/24,10/27,10/28
Venue: Hansen Family Sports Complex
Ponds Park
Trailside Elementary
Kent Smith Park
Legacy Events Center
McCall Park
Park City Sports Complex
Rowland Hall Steiner Complex
Geneva Elementary
IHC Fields
Mount Ogden Park
Vae View
Rockwell Turf Field
Brackets: All Brackets

Girls 12U Division 2 Purple
Date: 8/26,8/29,9/5,9/9,9/12,9/16,9/23,9/30,10/5,10/7,10/10,10/11,10/14,10/16,10/28
Venue: Heber Valley Elem
Hidden Village
Marv Jensen
American Fork Jr
Canyonview Park
Emma Russel
Lakeside Sports Complex
Vae View
IHC Fields
Geneva Elementary
Millcreek Jr High
Galena Hills Park
Ponds Park
Brackets: All Brackets

Girls 12U Division 2 Yellow
Date: 8/22,8/23,8/26,8/28,8/29,9/5,9/6,9/9,9/13,9/16,9/23,9/28,9/30,10/4,10/7,10/12,10/13,10/14,10/16,10/18,10/25,10/30
Venue: Elk Ridge (N Logan)
Canyonview Park
Alta Canyon
Butler M.S.
Monarch Meadows Park
Willow Creek Park, Sandy
Spanish Fork Sports Park
Angel Street Complex
Vae View
Holdaway Park
Provo - Sertoma Park
Rockwell Turf Field
Canyon Elementary School
Ponds Park
Legacy Events Center
Hobble Creek Elementary
Salem Soccer Complex
Brackets: All Brackets

Girls 12U North A
Date: 8/26,9/7,9/9,9/13,9/16,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/10,10/11,10/14,10/24,10/26,10/28
Venue: La Roca Park
Legacy Events Center
Ponds Park
Vae View
Angel Street Complex
Ellison Park
Brackets: All Brackets

Girls 12U North B
Date: 8/26,9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/4,10/7,10/10,10/13,10/14,10/16,10/19,10/21,10/23,10/24,10/25,10/27
Venue: Emma Russel
Millville South Park SCSL
Weber County Fairgrounds
Legacy Events Center
Mount Lewis
Cedar Ridge ES
Mount Ogden Park
Ponds Park
McCall Park
Rockwell Turf Field
Vae View
McGriff
Brackets: All Brackets

Girls 12U Metro A
Date: 8/26,9/8,9/9,9/13,9/16,9/20,9/23,9/30,10/3,10/7,10/11,10/14,10/16,10/21
Venue: Butler M.S.
Monarch Meadows Park
Rowland Hall Steiner Complex
Majestic Elementary (West Jordan)
Spring Lane Elementary
High Point Park
Canyonview Park
Highland Park ELEM
Brackets: All Brackets

Girls 12U Metro B
Date: 8/26,8/29,9/7,9/9,9/14,9/16,9/19,9/21,9/23,9/27,9/29,9/30,10/3,10/5,10/7,10/14
Venue: Alta Canyon
Park City Sports Complex
Hidden Village
High Point Park
Spring Lane Elementary
Hunter Park
Galena Hills Park
Highland Park ELEM
Brackets: All Brackets

Girls 12U Metro C
Date: 8/21,8/26,8/28,9/5,9/9,9/16,9/23,9/26,9/30,10/3,10/7,10/14,10/17,10/21,10/24
Venue: Spring Lane Elementary
Deseret Peak Complex
Monarch Meadows Park
Canyonview Park
Columbia Elementary (westj)
Butler M.S.
Highland Park ELEM
Brackets: All Brackets

Girls 12U South A
Date: 8/23,8/26,8/30,9/6,9/9,9/13,9/16,9/23,9/30,10/4,10/7,10/11,10/13,10/14,10/28
Venue: Heber Valley Elem
Lehi Family Park
Cory Wride MP
Vista Heights Jr. High
Salem Soccer Complex
Snow College Complex
American Preparatory Academy
Vernal middle school
Spanish Fork Sports Park
Springside E.S.
Brackets: All Brackets

Girls 12U South B
Date: 8/21,8/22,8/26,8/28,9/5,9/9,9/11,9/12,9/16,9/18,9/23,9/25,9/30,10/7,10/14,10/16,10/17,10/18
Venue: Osier
IHC Fields
Canyon Elementary School
Willowcreek Middle School
Spanish Fork Sports Park
Provo - Sertoma Park
Mesquite Park
Geneva Elementary
Brackets: All Brackets

Girls 13U Premier 1
Date: 8/26,8/28,8/29,8/31,9/5,9/6,9/15,9/16,9/22,9/23,9/25,9/27,9/29,9/30,10/3,10/7,10/11,10/12,10/14,10/17,10/18,10/19,10/21
Venue: Highland Park ELEM
West Jordan Complex
Lone Peak HS
RAC
Cedar Ridge ES
Spring Lane Elementary
Lakeside Sports Complex
Mountain Ridge Jr High
Healey Park
Brackets: All Brackets

Girls 13U Premier 2
Date: 8/22,8/26,8/29,9/5,9/9,9/14,9/16,9/18,9/23,9/29,9/30,10/4,10/7,10/14,10/17,10/24,10/26,10/28
Venue: Hyrum Soccer Complex
Lehi Family Park
Lakeside Sports Complex
Spence Eccles Complex
Mueller Park
Salem Soccer Complex
RAC
Mountain View (Woods Cross)
Brackets: All Brackets

Girls 13U Division 1
Date: 8/21,8/24,8/26,8/30,9/7,9/9,9/13,9/14,9/16,9/18,9/20,9/23,9/25,9/26,9/27,9/30,10/4,10/7,10/9,10/10,10/12,10/14,10/16,10/17,10/21,10/24,10/26,10/27
Venue: Lone Peak Park (sandy)
Provo - Fort Utah Park
Cedar Ridge ES
Mapleton Elementary
Willowcreek Middle School
Emma Russel
Barlow Park
Crescent MS
Elk Ridge (N Logan)
St Josephs Catholic HS
Mount Ogden Park
Falcon Park
Mueller Park
Brackets: All Brackets

Girls 13U Division 2
Date: 8/22,8/26,8/29,8/30,9/9,9/13,9/14,9/16,9/21,9/23,9/27,9/28,9/30,10/5,10/6,10/7,10/9,10/11,10/13,10/14,10/17,10/28,11/11
Venue: Legacy Events Center
Butler M.S.
Lakeridge Jr High
West Jordan Complex
Cedar Ridge ES
Highland Park ELEM
Kent Smith Park
Crescent MS
Spring Lane Elementary
Lakeside Sports Complex
Rowland Hall Steiner Complex
IHC Fields
Brackets: All Brackets

Girls 13U Division 3
Date: 8/21,8/26,9/5,9/9,9/13,9/16,9/22,9/23,9/30,10/2,10/7,10/10,10/11,10/14,10/16,10/17
Venue: Ellison Park
Oquirrh Shadow Park
Rocky Mtn. Middle
Centennial Park (south)
Park City Sports Complex
Price Fairground Sport Complex
Trailside Park
Elk Ridge (N Logan)
Crescent MS
USU East
Marv Jensen
Merit Academy Field
Monarch Meadows Park
Falcon Park
Brackets: All Brackets

Girls 13U North A
Date: 8/26,8/28,8/29,9/6,9/9,9/12,9/14,9/15,9/16,9/20,9/22,9/23,9/25,9/30,10/3,10/5,10/7,10/9,10/10,10/14,10/16,10/27
Venue: Brigham City Sports Complex
Ellison Park
Mueller Park
Kent Smith Park
Angel Street Complex
Elk Ridge (N Logan)
Mountain View (N. OGDEN)
Pioneer Park
Brackets: All Brackets

Girls 13U North B
Date: 8/26,9/9,9/12,9/16,9/18,9/19,9/23,9/26,9/30,10/3,10/4,10/7,10/10,10/17
Venue: Mueller Park
Bear River Middle School
Cedar Ridge ES
Barlow Park
Mills Park
Brackets: All Brackets

Girls 13U North C
Date: 8/21,8/24,8/26,8/28,9/9,9/11,9/16,9/18,9/21,9/23,9/25,9/30,10/2,10/7,10/9,10/11,10/14,10/21,10/25
Venue: Ellison Park
Brigham City Sports Complex
Cedar Ridge ES
Hyrum Soccer Complex
Cub River Sports
Mount Ogden Park
Brackets: All Brackets

Girls 13U Metro A
Date: 8/26,9/5,9/9,9/12,9/14,9/16,9/19,9/21,9/23,9/26,9/30,10/3,10/4,10/7,10/9,10/10,10/13,10/14,10/18
Venue: Butler M.S.
East Midvale Elementary
England Acres
Galena Hills Park
Germania park
Kauri Sue Hamilton
Deseret Peak Complex
Crescent MS
Murray Park
Marv Jensen
Brackets: All Brackets

Girls 13U Metro B
Date: 8/22,8/26,9/9,9/11,9/12,9/16,9/19,9/22,9/23,9/28,9/30,10/4,10/7,10/9,10/14,10/16,10/17,10/18,10/21,10/24,10/28
Venue: Trailside Park
Deseret Peak Complex
Kennedy Jr High
Millcreek Activity Center
Germania park
Highland Park ELEM
Canyonview Park
Crescent MS
Park City Sports Complex
Spring Lane Elementary
Murray Park
Monarch Meadows Park
White City Bear Park
Brackets: All Brackets

Girls 13U South A
Date: 8/25,8/26,9/8,9/9,9/15,9/16,9/20,9/23,9/27,9/30,10/4,10/7,10/11,10/14
Venue: Do not use
Lakeside Sports Complex
Vernal middle school
Willowcreek Middle School
Vista Heights Jr. High
Aspen Elementary
Brackets: All Brackets

Girls 13U South B
Date: 8/26,9/8,9/9,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/4,10/6,10/7,10/11,10/14,10/16,10/18
Venue: Rocky Mtn. Middle
Willowcreek Middle School
Vista Heights Jr. High
Centennial Park (south)
Do not use
G Hillman Recreation Complex
Brackets: All Brackets

Girls 14U Premier 1
Date: 8/23,8/26,8/30,9/6,9/9,9/13,9/16,9/20,9/27,9/29,10/3,10/6,10/13,10/16,10/18,10/30
Venue: Lone Peak Park (sandy)
River Heights Elementary
Lakeside Sports Complex
Spring Creek
Angel Street Complex
Ellison Park
Brackets: All Brackets

Girls 14U Premier 2
Date: 8/23,8/26,8/30,9/9,9/13,9/16,9/20,9/21,9/23,9/27,9/28,9/30,10/2,10/4,10/5,10/7,10/14,10/28,11/1
Venue: Lone Peak Park (sandy)
Butler M.S.
Fillmore Soccer Field
Trailside Park
Legacy Events Center
Park City Sports Complex
Storm Mountain
Deseret Peak Complex
Lakeside Sports Complex
Mountain View (N. OGDEN)
Mount Lewis
RAC
Barlow Park
St Josephs Catholic HS
Crescent MS
Brackets: All Brackets

Girls 14U Division 1
Date: 8/21,8/23,8/26,8/28,8/29,8/30,9/6,9/9,9/11,9/13,9/16,9/18,9/19,9/20,9/23,9/30,10/3,10/4,10/7,10/9,10/10,10/11,10/14,10/25
Venue: American Fork Jr
Centennial Park (south)
Elk Ridge (N Logan)
Spring Lane Elementary
Lakeside Sports Complex
Galena Hills Park
Lehi Family Park
Butler M.S.
Mountain View (Woods Cross)
Rocky Mtn. Middle
West Jordan Complex
Highland Park ELEM
Rose Creek Elementary
Mills Park
Falcon Park
Salem Soccer Complex
RAC
Brackets: All Brackets

Girls 14U Division 2
Date: 8/23,8/26,9/6,9/7,9/8,9/12,9/14,9/16,9/18,9/21,9/23,9/27,9/28,9/29,9/30,10/5,10/7,10/9,10/11,10/14,10/21,10/24,10/25,10/26,10/27,10/28,10/30,11/1
Venue: Oquirrh Shadow Park
Provo - Franklin Soccer Field
Truman Elementary
Angel Street Complex
Ellison Park
Spring Lane Elementary
Highland Park ELEM
Lakeside Sports Complex
Mount Ogden Park
Provo - Fort Utah Park
Monarch Meadows Park
Spence Eccles Complex
Kennedy Jr High
Brackets: All Brackets

Girls 14U Division 3
Date: 8/22,8/26,9/6,9/9,9/11,9/16,9/18,9/23,9/25,9/28,9/30,10/2,10/5,10/6,10/7,10/9,10/10,10/13,10/14,10/16,10/17,10/19,10/21,10/24,10/25,10/28
Venue: Provo - Fort Utah Park
Mapleton Elementary
Olympus Jr. High
Roy West Park
Spence Eccles Complex
Vista Heights Jr. High
East Midvale Elementary
Mountain View (N. OGDEN)
Provo - Franklin Soccer Field
Smooth Canyon
Angel Street Complex
Elk Ridge (N Logan)
James E Moss
IHC Fields
Brackets: All Brackets

Girls 14U North A
Date: 8/26,8/29,8/30,9/6,9/7,9/8,9/9,9/14,9/16,9/21,9/23,9/26,9/28,9/30,10/3,10/5,10/7,10/10,10/14,10/23,10/24,10/25,10/26
Venue: Mountain View (N. OGDEN)
Mueller Park
Roy West Park
Elk Ridge (N Logan)
Highmark Charter School
Mountain View (Woods Cross)
Bear River Middle School
Ellison Park
Mills Park
Brackets: All Brackets

Girls 14U North B
Date: 8/26,8/30,9/5,9/9,9/16,9/18,9/19,9/23,9/26,9/29,9/30,10/2,10/3,10/5,10/7,10/12,10/14,10/21,11/4
Venue: Eden Park
Spence Eccles Complex
Ellison Park
Legacy Events Center
Brigham City Sports Complex
Kent Smith Park
Cub River Sports
Brackets: All Brackets

Girls 14U North C
Date: 8/25,8/26,9/9,9/11,9/13,9/16,9/18,9/23,9/27,9/30,10/3,10/7,10/13,10/14,10/28
Venue: Bear River Middle School
Blackhawk
Ellison Park
Mount Ogden Park
Brackets: All Brackets

Girls 14U Metro A
Date: 8/26,9/7,9/9,9/14,9/16,9/23,9/30,10/7,10/12,10/14,10/16,10/17,10/24,11/1
Venue: Galena Hills Park
Murray Park
Trailside Park
East Midvale Elementary
Falcon Park
Jordan Ridge Park
Germania park
Canyonview Park
Park City Sports Complex
Crescent MS
Oquirrh Shadow Park
Monarch Meadows Park
Brackets: All Brackets

Girls 14U Metro B
Date: 8/22,8/24,9/9,9/13,9/16,9/20,9/23,9/29,9/30,10/5,10/7,10/14,10/17,10/27,10/28,11/4,11/11
Venue: Spring Lane Elementary
Marv Jensen
Butler M.S.
Rowland Hall Steiner Complex
Oakley Rec Complex
Falcon Park
Crescent MS
Rose Creek Elementary
Brackets: All Brackets

Girls 14U South A
Date: 8/22,8/26,9/6,9/9,9/11,9/16,9/21,9/23,9/25,9/30,10/7,10/14,10/17
Venue: Lakeside Sports Complex
Greenwood
Provo - Fort Utah Park
Cory Wride MP
Do not use
Provo - Franklin Soccer Field
Brackets: All Brackets

Girls 14U South B
Date: 8/26,9/6,9/8,9/9,9/12,9/16,9/23,9/30,10/7,10/14,10/21,10/24,10/25,10/26,10/28
Venue: Centennial Park (south)
Rocky Mtn. Middle
Lehi Family Park
East Elementary School
Ephraim Middle School
Salem Soccer Complex
Lakeside Sports Complex
G Hillman Recreation Complex
Snow College Complex
Brackets: All Brackets

Girls 15U Provisional A
Date: 9/5,9/9,9/16,9/23,9/27,9/30,10/4,10/7,10/10,10/11,10/14,10/18,10/21,10/24,10/28,10/30
Venue: Angel Street Complex
Elk Ridge (N Logan)
Mount Ogden Park
Ponds Park
Mountain View (N. OGDEN)
Mueller Park
Weber County Fairgrounds
La Roca Park
Brackets: All Brackets

Girls 15U Provisional B
Date: 9/5,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/30,10/7,10/14,10/17,10/23,10/26,10/28
Venue: American Fork Jr
Elk Ridge (N Logan)
Storm Mountain
Fairmont Park
Galena Hills Park
Mills Park
Marv Jensen
Vernal middle school
Uintah High School
Lone Peak Park (sandy)
Brackets: All Brackets

Girls 15U Provisional C
Date: 9/7,9/9,9/11,9/16,9/19,9/23,9/28,9/30,10/3,10/7,10/9,10/14,10/24,10/26,10/27,10/28,11/4,11/11
Venue: Ellison Park
Legacy Events Center
Deseret Peak Complex
Truman Elementary
West Jordan Complex
Cub River Sports
Rocky Mtn. Middle
Ponds Park
Spence Eccles Complex
Brackets: All Brackets

Girls 15U Provisional D
Date: 9/7,9/9,9/12,9/16,9/23,9/26,9/28,9/29,9/30,10/7,10/14,10/21,10/28
Venue: Ellison Park
Fairmont Park
Hyrum Soccer Complex
Weber County Fairgrounds
Ponds Park
Do not use
Lehi Family Park
River Heights Elementary
Monarch Meadows Park
Angel Street Complex
Brackets: All Brackets

Girls 16U North Provisional
Date: 9/6,9/8,9/9,9/11,9/13,9/15,9/16,9/20,9/22,9/23,9/27,9/28,9/30,10/7,10/11,10/14,10/20,10/21,10/25,10/28
Venue: Mills Park
Mount Ogden Park
Roy West Park
Ellison Park
Weber County Fairgrounds
Highmark Charter School
Ponds Park
Brackets: All Brackets

Girls 16U Metro Provisional
Date: 9/9,9/11,9/16,9/18,9/19,9/21,9/23,9/25,9/29,9/30,10/5,10/7,10/10,10/13,10/14,10/17,10/20,10/24,10/28,10/30
Venue: Monarch Meadows Park
Mountview Park
Lone Peak Park (sandy)
Murray Park
Galena Hills Park
Falcon Park
Rose Creek Elementary
Brackets: All Brackets

Girls 16U South Provisional
Date: 9/9,9/16,9/23,9/30,10/4,10/7,10/10,10/14,10/18,10/21,10/25,10/28,11/4
Venue: G Hillman Recreation Complex
Mountain Ridge Jr High
Lakeside Sports Complex
Lehi Family Park
Salem Soccer Complex
Brackets: All Brackets

G17U North/Metro Provisional
Date: 9/6,9/7,9/9,9/11,9/13,9/16,9/17,9/18,9/20,9/22,9/23,9/27,9/30,10/2,10/4,10/7,10/11,10/14,10/16,10/18,10/21,10/23,10/25,10/30
Venue: Lone Peak Park (sandy)
Monarch Meadows Park
Mountview Park
East Midvale Elementary
Legacy Events Center
Angel Street Complex
Highmark Charter School
Roy West Park
Storm Mountain
Brigham City Sports Complex
Ponds Park
Spence Eccles Complex
Brackets: All Brackets

G17U South Provisional
Date: 9/7,9/9,9/13,9/16,9/20,9/27,9/29,9/30,10/7,10/9,10/11,10/14,10/17,10/28,10/30
Venue: Palisade
Rocky Mtn. Middle
Aspen Elementary
Lakeside Sports Complex
Mountain Ridge Jr High
Smooth Canyon
Healey Park
Brackets: All Brackets

G18U Provisional
Date: 9/5,9/6,9/8,9/12,9/15,9/19,9/21,9/23,9/25,9/26,9/30,10/3,10/4,10/7,10/10,10/14,10/17,10/19,10/26,10/27,10/30,10/31
Venue: Fairmont Park
Legacy Events Center
Barlow Park
Angel Street Complex
East Midvale Elementary
Ellison Park
Ponds Park
RAC
Brackets: All Brackets

G19U Provisional
Date: 9/3,9/6,9/9,9/12,9/13,9/16,9/18,9/20,9/25,9/27,10/4,10/7,10/11,10/14,10/16,10/18,10/19,10/21,10/25,10/27,10/28
Venue: Legacy Events Center
Storm Mountain
West Jordan Complex
Jordan Ridge Park
Mountain View (N. OGDEN)
Galena Hills Park
Rose Creek Elementary
Lone Peak Park (sandy)
Weber County Fairgrounds
Brackets: All Brackets