Venues
Shown below are the proposed venues for the tournament games.
Age Group Bracket
Boys Under 11 Premier Orange
Date: 3/21,3/24,3/28,3/31,4/11,4/14,4/18,4/21,4/22,4/23,4/25,4/28,5/1,5/2,5/5,5/7,5/9,5/11,5/12
Venue: Weber County Fairgrounds
Bluffdale Park
Jordan Narrows (Taggart Pit)
North Lake Park
Ellison Park
Wilson ES
Copperview ES
Jackson Elementary
Deerfield Elementary
Millennium Pk (Harrisville)
Vae View
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 Premier Purple
Date: 3/21,3/24,3/26,3/28,3/31,4/7,4/10,4/11,4/18,4/20,4/21,4/23,4/25,4/29,5/2,5/5,5/9,5/11,5/16
Venue: Jordan Narrows (Taggart Pit)
Smooth Canyon
Copperview ES
Kent Smith Park
Forza FC Soccer Complex
Bonneville Jr. High
Ellison Park
Spanish Fork Sports Park
Vae View
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 D1
Date: 3/21,3/25,3/28,4/1,4/8,4/11,4/13,4/18,4/22,4/23,4/25,4/29,5/2,5/6,5/7,5/9,5/12,5/13,5/16,5/18
Venue: IHC Fields
Jordan Hills E.S.
Lehi Jr. School
Spring Creek Park (UC)
Edison Elementary School
Grandview Park (Provo)
Elk Ridge (N Logan)
Holdaway Park
Willow Creek Park, Park City
Angel Street Complex
North Lake Park
Geneva Elementary
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 North A
Date: 3/21,3/24,3/26,3/28,4/9,4/11,4/18,4/22,4/23,4/25,4/27,4/30,5/2,5/7,5/9,5/12,5/13,5/14,5/16,5/18,5/30
Venue: Forza FC Soccer Complex
Slaterville Park
Millennium Pk (Harrisville)
Mueller Park
Angel Street Complex
Ellison Park
Vae View
McCall Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 North B
Date: 3/21,3/23,3/27,3/28,4/9,4/11,4/13,4/18,4/20,4/22,4/24,4/25,4/27,5/2,5/4,5/7,5/8,5/9,5/11,5/13,5/16,5/18
Venue: McCall Park
Slaterville Park
Forza FC Soccer Complex
Weber County Fairgrounds
Ellison Park
Hyrum Soccer Complex
Mueller Park
Angel Street Complex
Ellison Tournament Park
Wadman Soccer Complex
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 North C
Date: 3/21,3/27,3/28,4/10,4/11,4/17,4/18,4/24,4/25,5/1,5/2,5/8,5/9,5/15,5/16,5/18,5/19
Venue: Bunderson Elementary
Tolman Memorial Park
Columbia Elementary School (kaysville)
McCall Park
Weber County Fairgrounds
Angel Street Complex
Millennium Pk (Harrisville)
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 North D
Date: 3/21,3/25,3/26,3/27,3/28,4/10,4/11,4/17,4/18,4/24,4/25,5/1,5/2,5/8,5/9,5/16
Venue: Forza FC Soccer Complex
Kent Smith Park
Mueller Park
Columbia Elementary School (kaysville)
Millennium Pk (Harrisville)
Angel Street Complex
McCall Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 Metro A
Date: 3/21,3/26,3/28,4/2,4/18,4/23,4/25,4/30,5/2,5/4,5/7,5/9,5/12,5/16
Venue: Copperview ES
James E Moss
Olympus Jr. High
Bluffdale Park
Village Boulevard Park
Benson Mill Park
Bonneville Jr. High
Jackson Elementary
Willow Creek Park, Park City
Southwood Park
Hidden Village
Park City Sports Complex
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 Metro B
Date: 3/21,3/23,3/28,3/30,3/31,4/2,4/13,4/14,4/18,4/20,4/25,4/27,5/2,5/4,5/9,5/11,5/16,5/18
Venue: Bluffdale Park
Copperview ES
Village Boulevard Park
Farnsworth Elementary
Forza FC Soccer Complex
Bonneville Jr. High
Jackson Elementary
Jordan Hills E.S.
Benson Mill Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 Metro C
Date: 3/21,3/27,3/28,4/16,4/17,4/18,4/25,4/27,5/1,5/2,5/9,5/15,5/16,5/19
Venue: Copperview ES
Forza FC Soccer Complex
Fox Hills
Southwood Park
Valley Jr. High
Willow Creek Park, Park City
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 Metro D
Date: 3/18,3/19,3/21,3/27,3/28,4/1,4/17,4/18,4/22,4/23,4/24,4/25,4/28,5/2,5/6,5/9,5/12,5/13,5/16,5/19,5/20,5/21,5/22
Venue: Canyonview Park
Bluffdale Park
Jordan Hills E.S.
Bonneville Jr. High
West Jordan Complex
Deseret Peak Complex
Jackson Elementary
Southwood Park
Longview Elem
Forza FC Soccer Complex
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 South A
Date: 3/21,3/26,3/28,3/30,4/2,4/16,4/18,4/23,4/25,5/2,5/7,5/9,5/12,5/13,5/16
Venue: Deerfield Elementary
Greenwood
Old Mill ES
Jordan Narrows (Taggart Pit)
Lehi Jr. School
Salem Soccer Complex
IHC Fields
North Lake Park
Smooth Canyon
Spanish Fork Sports Park
Forbes
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 South B
Date: 3/21,3/23,3/26,3/28,3/30,4/13,4/18,4/20,4/25,4/27,5/2,5/4,5/9,5/11,5/12,5/16
Venue: Deerfield Elementary
Greenwood
Vista Heights Jr. High
Jordan Narrows (Taggart Pit)
Sertoma Park
Aspen Elementary
Lehi Jr. School
North Lake Park
Spring Creek Park (UC)
JR Smith Elementary
Holdaway Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 South C
Date: 3/21,3/27,3/28,4/17,4/18,4/21,4/23,4/24,4/25,5/2,5/8,5/9,5/13,5/16,5/18
Venue: Lehi Jr. School
Old Mill ES
Sertoma Park
Wilson ES
Spanish Fork Sports Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 Premier
Date: 3/21,3/23,3/25,3/28,4/1,4/2,4/8,4/11,4/18,4/20,4/21,4/22,4/25,4/27,4/28,4/29,5/2,5/4,5/5,5/6,5/7,5/11,5/12,5/13,5/16,5/18,5/20,5/21,5/26
Venue: Forza FC Soccer Complex
Lakeside Sports Complex
Crescent MS
Thunder Ridge
Weber County Fairgrounds
Bonneville Jr. High
Lewis Park
North Lake Park
Bountiful Jr. High
Farr West Elementary
West Jordan Complex
Bellview Elem.
Smooth Canyon
Ellison Park
Elk Ridge (N Logan)
TBD - Teri Mills
Highland Park
American Fork Jr
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 D1
Date: 3/21,3/24,3/26,3/28,3/31,4/7,4/9,4/11,4/13,4/14,4/18,4/20,4/21,4/23,4/25,4/28,4/30,5/2,5/4,5/5,5/6,5/9,5/12,5/14,5/16,5/19,5/23
Venue: Farnsworth Elementary
Mesquite Park
Weber County Fairgrounds
Bellview Elem.
Sertoma Park
Green Acres/Orton Park
Ira Allen Field
Lehi High School
Willow Creek Park, Sandy
Ellison Park
White City Bear Park
G Hillman Recreation Complex
Spanish Fork Sports Park
Springville Community Park
Barnes Park
Slaterville Park
Crescent MS
Woodward (Woody)
Farr West Elementary
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 D2
Date: 3/21,3/24,3/25,3/26,3/28,4/2,4/9,4/11,4/14,4/16,4/18,4/21,4/22,4/23,4/25,4/28,4/29,4/30,5/2,5/4,5/5,5/7,5/9,5/11,5/13,5/14,5/16,5/18,5/20,5/21
Venue: Bluffdale Park
Glendale MS
Mills Park
Roy West Park
IHC Fields
Bennion Jr. High
Monarch Meadows Park
Barlow Park
Woodward (Woody)
Ellison Park
Rowland Hall Steiner Complex
Valley Jr. High
Bountiful Jr. High
JR Smith Elementary
Bernard Fisher Park
Centerville Jr. High
Lewis Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 North A
Date: 3/21,3/23,3/28,3/30,4/11,4/13,4/18,4/23,4/25,5/2,5/4,5/6,5/9,5/11,5/14,5/15,5/16,5/18
Venue: Kanesville Elementary School
Pioneer Park
Roy West Park
Lewis Park
Weber County Fairgrounds
Cedar Ridge ES
Elk Ridge (N Logan)
Heritage Park (NIbley)
Majestic Elementary
Mills Park
Centerville Jr. High
Forza FC Soccer Complex
Bountiful Jr. High
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 North B
Date: 3/21,3/28,4/10,4/11,4/17,4/18,4/24,4/25,5/1,5/2,5/7,5/8,5/9,5/13,5/15,5/16,5/20,5/27
Venue: Bountiful Jr. High
Kanesville Elementary School
Mills Park
Weber County Fairgrounds
Centerville Park
Ellison Park
Barnes Park
Elk Ridge (N Logan)
Centerville Jr. High
Angel Street Complex
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 North C
Date: 3/21,3/24,3/25,3/28,3/31,4/7,4/11,4/14,4/18,4/23,4/25,5/2,5/9,5/12,5/14,5/16,5/20,5/30
Venue: Kent Smith Park
Not In Use
Pioneer Park
Weber County Fairgrounds
Grandview Park
West Bountiful Elem
Barnes Park
Bountiful Jr. High
Centerville Jr. High
Centennial Park (Perry)
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 Metro A
Date: 3/21,3/23,3/25,3/28,3/30,4/1,4/11,4/13,4/18,4/22,4/25,4/28,5/2,5/5,5/11,5/12,5/13,5/14,5/16,5/20,5/21
Venue: Bellview Elem.
Canyonview Park
Willow Creek Park, Sandy
Forza FC Soccer Complex
Oquirrh Shadow Park
Longview Elem
Benson Mill Park
Valley Jr. High
West Jordan Complex
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 Metro B
Date: 3/21,3/23,3/27,3/28,4/11,4/16,4/17,4/18,4/23,4/25,5/1,5/2,5/4,5/8,5/9,5/12,5/15,5/16
Venue: Columbia Elementary (westj)
Rosecrest
Utah School of Deaf & Blind
Willow Creek Park, Sandy
Bellview Elem.
Bonneville Jr. High
Farnsworth Elementary
James E Moss
Crescent MS
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 Metro C
Date: 3/21,3/24,3/28,3/31,4/14,4/18,4/21,4/25,4/28,5/2,5/5,5/9,5/11,5/15,5/16,5/19
Venue: Forza FC Soccer Complex
Galena Hills Park
Hunter High School
Jefferson Jr. High
Olympus Jr. High
Benson Mill Park
Longview Elem
Willow Creek Park, Sandy
Bonneville Jr. High
Summit Academy JH
Bellview Elem.
West Jordan Complex
Crescent MS
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 South A
Date: 3/21,3/23,3/26,3/28,3/30,4/2,4/13,4/18,4/20,4/25,4/27,5/2,5/4,5/9,5/11,5/16,5/18,5/20
Venue: Healey Park
Lakeside Sports Complex
North Lake Park
Vista Heights Jr. High
G Hillman Recreation Complex
Thunder Ridge
Spanish Fork Sports Park
Springville Community Park
Smooth Canyon
Mountain Ridge Jr High
Lehi Sports Park
Grandview Park (Provo)
West Lake High School
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 South B
Date: 3/21,3/27,3/28,3/30,4/2,4/17,4/18,4/24,4/25,5/1,5/2,5/8,5/9,5/11,5/15,5/16,5/19
Venue: Spanish Fork Sports Park
Mesquite Park
Lehi Sports Park
Vernal middle school
JR Smith Elementary
Merit Academy Field
North Lake Park
Lehi High School
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 Premier 1
Date: 3/18,3/19,3/21,3/25,3/26,3/28,3/31,4/13,4/18,4/20,4/21,4/25,4/28,5/2,5/5,5/6,5/9,5/13,5/14,5/16
Venue: Oquirrh Shadow Park
IHC Fields
Monarch Meadows Park
Slaterville Park
Park City Sports Complex
Bellview Elem.
Bountiful Jr. High
Weber County Fairgrounds
Crescent MS
Willow Creek Park, Sandy
Mills Park
Centerville Jr. High
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 Premier 2
Date: 3/21,3/24,3/31,4/7,4/13,4/14,4/18,4/20,4/21,4/23,4/25,4/28,4/30,5/2,5/4,5/5,5/7,5/9,5/14
Venue: Mountain Ridge Jr High
Crescent MS
Barnes Park
Bellview Elem.
West Jordan Complex
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 D1
Date: 3/21,3/25,3/28,4/1,4/4,4/8,4/11,4/13,4/18,4/20,4/22,4/25,4/27,4/29,5/2,5/6,5/8,5/9,5/11,5/12,5/13,5/16,5/19,5/20
Venue: Bluffdale Park
Crescent MS
North Lake Park
Not In Use
Spanish Fork Sports Park
G Hillman Recreation Complex
Green Acres/Orton Park
TBD
Willow Pond
Willow Creek Park, Sandy
Grandview Park (Provo)
Farnsworth Elementary
Heritage Park (NIbley)
Monarch Meadows Park
Lehi Sports Park
Rosecrest
Weber County Fairgrounds
Bellview Elem.
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 D2
Date: 3/21,3/28,4/2,4/9,4/11,4/13,4/16,4/18,4/23,4/25,4/30,5/2,5/4,5/6,5/8,5/9,5/13,5/16
Venue: Green Acres/Orton Park
Kent Smith Park
North Lake Park
Sunnyside Park
Glendale MS
Lakeside Sports Complex
Ellison Park
Roy West Park
JR Smith Elementary
North Star Elementary
Community Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 North A
Date: 3/21,3/23,3/24,3/28,4/6,4/11,4/13,4/18,4/20,4/22,4/25,5/2,5/8,5/9,5/12,5/16,5/18
Venue: Centennial Park (Perry)
Elk Ridge (N Logan)
Roy West Park
Syracuse Jr. High
Centerville Jr. High
Ellison Park
Young Ward College Ward
Barnes Park
Bountiful Jr. High
Grandview Park
Not In Use
DATC
Weber County Fairgrounds
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 North B
Date: 3/21,3/28,4/6,4/9,4/10,4/11,4/17,4/18,4/24,4/25,4/30,5/2,5/7,5/8,5/9,5/13,5/14,5/15,5/16,5/18
Venue: Roy West Park
West Bountiful Elem
Barnes Park
Bountiful Jr. High
Heritage Park (NIbley)
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 North C
Date: 3/21,3/27,3/28,4/10,4/11,4/17,4/18,4/24,4/25,4/30,5/2,5/9,5/13,5/16,5/18
Venue: Syracuse Jr. High
Bountiful Jr. High
West Bountiful Elem
Ellison Park
Forza FC Soccer Complex
Green Acres/Orton Park
Woodward (Woody)
Centerville Jr. High
Mills Park
Ellison Tournament Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 Metro A
Date: 3/21,3/24,3/25,3/28,3/31,4/2,4/11,4/14,4/18,4/21,4/23,4/25,4/28,5/2,5/4,5/5,5/7,5/9,5/11,5/13,5/16
Venue: Benson Mill Park
Olympus Jr. High
Crescent MS
Bellview Elem.
Columbia Elementary (westj)
Bonneville Jr. High
Glendale MS
West Jordan Complex
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 Metro B
Date: 3/21,3/23,3/28,3/30,4/11,4/13,4/18,4/20,4/25,5/2,5/5,5/9,5/16
Venue: Farnsworth Elementary
Oakley Rec Complex
Rosecrest
Sand Hill Park Field
Willow Pond
Bellview Elem.
Willow Creek Park, Sandy
Jefferson Jr. High
Crescent MS
James E Moss
Park City Sports Complex
Monarch Meadows Park
Utah School of Deaf & Blind
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 Metro C
Date: 3/21,3/25,3/28,4/8,4/11,4/13,4/18,4/23,4/25,4/29,5/1,5/2,5/6,5/15,5/16,5/18
Venue: Columbia Elementary (westj)
Rosecrest
Sunnyside Park
Oquirrh Shadow Park
Willow Pond
Sand Hill Park Field
Benson Mill Park
West Jordan Complex
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 South A
Date: 3/21,3/27,3/28,4/16,4/17,4/18,4/20,4/24,4/25,5/1,5/2,5/4,5/7,5/8,5/9,5/12,5/15,5/16,5/18
Venue: Aspen Elementary
IHC Fields
Mountain Ridge Jr High
Spanish Fork Sports Park
North Lake Park
Smooth Canyon
G Hillman Recreation Complex
Lehi Sports Park
American Fork Jr
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 South B
Date: 3/21,3/27,3/28,4/17,4/18,4/24,4/25,5/1,5/2,5/7,5/8,5/9,5/15,5/16
Venue: Aspen Elementary
Vernal middle school
South Field Park
North Lake Park
G Hillman Recreation Complex
Lehi Sports Park
Heber Valley Elem
Spanish Fork Sports Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 Premier 1
Date: 3/21,3/25,4/1,4/8,4/18,4/20,4/22,4/25,4/29,5/2,5/4,5/6,5/9,5/12,5/13,5/14,5/16,5/18
Venue: Crescent MS
Falcon Park
North Star Elementary
Ellison Park
Lone Peak Park (sandy)
Rowland Hall Steiner Complex
Healey Park
Sunnyside Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 Premier 2
Date: 3/21,3/25,3/28,4/8,4/11,4/13,4/18,4/22,4/25,4/29,4/30,5/2,5/4,5/9,5/12,5/14,5/16,5/19,5/20,5/30
Venue: IHC Fields
Crescent MS
West Jordan Complex
Bonneville Jr. High
Bellview Elem.
Sky View High School
Jefferson Jr. High
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 D1
Date: 3/21,3/24,3/28,3/31,4/2,4/7,4/11,4/14,4/16,4/18,4/21,4/23,4/25,4/28,4/30,5/2,5/5,5/7,5/9,5/11,5/12,5/14,5/16,5/18,5/19,5/21
Venue: Forza FC Soccer Complex
Lehi Sports Park
Smooth Canyon
South Field Park
Not In Use
Parkview Elementary
Bluffdale Park
Lehi High School
Lewis Park
Weber County Fairgrounds
Ellison Park
Grandview Park (Provo)
West Bountiful Elem
Rocky Mtn Middle
Elk Ridge (N Logan)
Monarch Meadows Park
Mountain Ridge Jr High
Woodward (Woody)
Rosecrest
Glendale MS
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 D2
Date: 3/21,3/24,3/26,3/28,4/9,4/11,4/13,4/16,4/18,4/21,4/23,4/25,4/27,4/29,4/30,5/1,5/2,5/6,5/7,5/9,5/14,5/16,5/19,5/20
Venue: Crescent MS
Jefferson Jr. High
Willow Pond
IHC Fields
Lehi Sports Park
Angel Street Complex
Sertoma Park
Ellison Park
Lehi High School
G Hillman Recreation Complex
Majestic Elementary (West Jordan)
Spanish Fork Sports Park
Rosewood Park
Jordan Ridge Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 D3
Date: 3/21,3/26,3/27,3/28,4/3,4/9,4/10,4/11,4/17,4/18,4/20,4/23,4/24,4/25,5/1,5/2,5/8,5/9,5/11,5/12,5/14,5/15,5/16,5/18
Venue: Lakeside Sports Complex
Mountain Ridge Jr High
Sand Hill Park Field
Springville Community Park
Wasatch Jr. High
Crescent MS
Healey Park
Lewis Park
West Jordan Complex
Centerville Jr. High
Forza FC Soccer Complex
Spring Creek
Park City Sports Complex
Smooth Canyon
Ira Allen Field
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 D4
Date: 3/21,3/24,3/25,3/28,4/1,4/8,4/11,4/13,4/18,4/22,4/23,4/25,4/28,5/2,5/5,5/9,5/12,5/16,5/19
Venue: Centennial Park (Perry)
Centerville Park
Crescent MS
Utah School of Deaf & Blind
North Lake Park
Not In Use
Parkview Elementary
Falcon Park
James E Moss
Roy West Park
DATC
Grandview Park
Ponds Park
Angel Street Complex
Bellview Elem.
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 D5
Date: 3/21,3/28,4/10,4/11,4/17,4/18,4/20,4/22,4/24,4/25,5/2,5/9,5/11,5/12,5/14,5/15,5/16,5/19,5/30
Venue: Crescent MS
Rosecrest
Bonneville Jr. High
Falcon Park
G Hillman Recreation Complex
Elk Ridge (N Logan)
Grandview Park
Roy West Park
Spanish Fork Sports Park
Ellison Park
Not In Use
Woodward (Woody)
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 D6
Date: 3/21,3/25,3/28,4/8,4/11,4/18,4/22,4/25,4/28,4/29,5/1,5/2,5/4,5/6,5/7,5/9,5/12,5/14,5/16,5/20,5/30
Venue: Jefferson Jr. High
Lewis Park
North Lake Park
American Fork Jr
Aspen Elementary
Galena Hills Park
Mountain View (N. OGDEN)
Sand Hill Park Field
South Field Park
Ellison Park
Forza FC Soccer Complex
North Star Elementary
Ponds Park
Sunnyside Park
Lehi Sports Park
Summit Academy JH
Centerville Jr. High
Angel Street Complex
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 D7
Date: 3/21,3/23,3/28,4/6,4/11,4/13,4/18,4/20,4/25,4/27,5/2,5/4,5/9,5/11,5/14,5/16,5/18,5/21,5/23,6/1
Venue: Majestic Elementary (West Jordan)
Mills Park
Willow Pond
Healey Park
Spanish Fork Sports Park
Willow Creek Park, Sandy
Ellison Park
Falcon Park
Forza FC Soccer Complex
Slaterville Park
Rosecrest
Valley Jr. High
American Fork Jr
Columbia Elementary (westj)
Centerville Jr. High
Monarch Meadows Park
Bountiful Jr. High
Crescent MS
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 D8
Date: 3/21,3/26,3/28,3/31,4/2,4/9,4/11,4/16,4/18,4/22,4/23,4/25,4/27,4/30,5/2,5/7,5/9,5/13,5/14,5/16,5/18,5/19
Venue: American Fork Jr
Crescent MS
Lewis Park
Springville Community Park
Vernal middle school
Farnsworth Elementary
Hunter High School
Aspen Elementary
Canyonview Park
North Lake Park
Oquirrh Shadow Park
Centerville Jr. High
Spanish Fork Sports Park
G Hillman Recreation Complex
Forza FC Soccer Complex
Lehi Sports Park
Ira Allen Field
Brackets: All Brackets

Boys Under 15 North HSP
Date: 4/11,4/13,4/18,4/20,4/25,4/27,5/2,5/4,5/6,5/9,5/11,5/12,5/15,5/16,5/20
Venue: Elk Ridge (N Logan)
Hyrum Soccer Complex
Ellison Park
Forza FC Soccer Complex
Weber County Fairgrounds
Ellison Tournament Park
Bountiful Jr. High
Brackets: All Brackets

Boys Under 15 South HSP
Date: 4/18,4/21,4/25,4/27,4/28,5/2,5/5,5/9,5/12,5/14,5/16,5/19,5/20,5/21
Venue: Eastmont Middle
G Hillman Recreation Complex
Bennion Jr. High
Falcon Park
Storm Mountain
Majestic Elementary (West Jordan)
Valley Jr. High
James E Moss
Brackets: All Brackets

Boys Under 16 HSP
Date: 4/11,4/13,4/17,4/18,4/20,4/25,4/27,4/29,5/1,5/2,5/4,5/6,5/7,5/9,5/11,5/12,5/13,5/14,5/16,5/18,5/20,5/21,5/23
Venue: Bellview Elem.
James E Moss
Oquirrh Shadow Park
Parkview Elementary
Lone Peak Park (sandy)
Monarch Meadows Park
Murray Park
West Jordan Complex
Bennion Jr. High
Eastmont Middle
JR Smith Elementary
Rosecrest
Canyonview Park
Falcon Park
East High School
Young Ward College Ward
Willow Pond
Brackets: All Brackets

Boys Under 17 HSP
Date: 4/11,4/13,4/18,4/20,4/25,4/27,5/2,5/4,5/9,5/11,5/13,5/16,5/18,5/21,5/29
Venue: Ellison Tournament Park
Weber County Fairgrounds
TBD
Forza FC Soccer Complex
Woodward (Woody)
Angel Street Complex
Mills Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 18 North HSP
Date: 4/11,4/13,4/18,4/20,4/25,4/27,5/2,5/4,5/5,5/7,5/16,5/18,5/19,5/20,5/21,5/27
Venue: Forza FC Soccer Complex
Roy West Park
Blackhawk
Churchill Jr. High
Angel Street Complex
Brackets: All Brackets

Boys Under 18 South HSP
Date: 4/13,4/17,4/18,4/20,4/25,4/27,4/28,4/29,5/1,5/2,5/4,5/5,5/7,5/9,5/11,5/14,5/16,5/18
Venue: West Jordan Complex
G Hillman Recreation Complex
Eastmont Middle
Lakeside Sports Complex
American Fork Jr
Bellview Elem.
Murray Park
Mountain Ridge Jr High
Jordan Ridge Park
Smooth Canyon
Majestic Elementary (West Jordan)
Community Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 Premier Orange
Date: 3/21,3/24,3/28,3/31,4/13,4/17,4/18,4/21,4/22,4/25,4/28,4/29,5/2,5/5,5/7,5/8,5/9,5/16
Venue: Bluffdale Park
Forza FC Soccer Complex
Jordan Narrows (Taggart Pit)
Cemetery Field
Slaterville Park
Copperview ES
North Lake Park
Vista Heights Jr. High
Heritage Park (NIbley)
Mueller Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 Premier Purple
Date: 3/21,3/24,3/28,3/31,4/7,4/10,4/11,4/14,4/18,4/20,4/21,4/22,4/23,4/25,4/28,4/29,4/30,5/2,5/5,5/7,5/8,5/9,5/11,5/12,5/13,5/14,5/16
Venue: Lehi Jr. School
Salem Soccer Complex
Spanish Fork Sports Park
Bonneville Jr. High
Angel Street Complex
Vae View
Hyrum Soccer Complex
Southwood Park
Thunder Ridge
Ellison Park
Hidden Village
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 D1
Date: 3/21,3/25,3/26,3/28,3/30,4/1,4/11,4/18,4/21,4/22,4/23,4/24,4/25,4/28,4/29,5/2,5/4,5/6,5/7,5/8,5/9,5/13,5/16,5/19
Venue: Copperview ES
Wadman Soccer Complex
Jordan Hills E.S.
Spring Creek Park (UC)
Willow Creek Park, Park City
Ellison Park
Holdaway Park
Angel Street Complex
Columbia Elementary School (kaysville)
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 North A
Date: 3/21,3/23,3/26,3/28,4/8,4/9,4/11,4/16,4/18,4/23,4/24,4/25,4/29,5/2,5/5,5/7,5/8,5/9,5/11,5/13,5/14,5/16
Venue: Forza FC Soccer Complex
McCall Park
Millennium Pk (Harrisville)
Roosevelt Jr.
Kent Smith Park
Weber County Fairgrounds
Cornerstone Park
Ellison Park
Vae View
Slaterville Park
Heritage Park (NIbley)
Angel Street Complex
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 North B
Date: 3/21,3/23,3/24,3/28,4/11,4/13,4/18,4/25,5/2,5/7,5/9,5/16
Venue: Hooper North Park
McCall Park
Slaterville Park
Mueller Park
Weber County School District
Forza FC Soccer Complex
Mendon Square
Blackhawk
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 North C
Date: 3/21,3/25,3/27,3/28,4/10,4/11,4/18,4/20,4/25,5/2,5/5,5/9,5/13,5/16,5/20,5/23
Venue: Forza FC Soccer Complex
Mueller Park
Tolman Memorial Park
Columbia Elementary School (kaysville)
Millennium Pk (Harrisville)
Cornerstone Park
Ellison Park
McCall Park
Angel Street Complex
Bingham Park
Weber County Fairgrounds
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 Metro A
Date: 3/21,3/26,3/28,4/2,4/10,4/11,4/18,4/22,4/23,4/25,4/27,4/28,4/30,5/2,5/5,5/9,5/11,5/12,5/14,5/16,5/19
Venue: Bluffdale Park
Copperview ES
Jordan Hills E.S.
Southwood Park
Bonneville Jr. High
Canyonview Park
Benson Mill Park
Willow Creek Park, Park City
Hidden Village
Jackson Elementary
Monarch Meadows Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 Metro B
Date: 3/21,3/23,3/28,3/30,4/13,4/18,4/20,4/25,4/27,4/29,4/30,5/2,5/7,5/9,5/13,5/14,5/16
Venue: Benson Mill Park
Copperview ES
11th Avenue Park
Galena Hills Park
Willow Creek Park, Park City
USA United Soccer Center
Jackson Elementary
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 Metro C
Date: 3/21,3/27,3/28,4/17,4/18,4/24,4/25,4/30,5/1,5/2,5/7,5/9,5/11,5/14,5/16,5/18,5/19,5/20
Venue: Copperview ES
Southwood Park
Hidden Village
Bluffdale Park
Bonneville Jr. High
Deseret Peak Complex
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 South A
Date: 3/21,3/25,3/26,3/28,4/1,4/2,4/16,4/18,4/23,4/25,4/30,5/2,5/7,5/9,5/16,5/20
Venue: Cobblestone
Smooth Canyon
Vista Heights Jr. High
North Lake Park
Cemetery Field
Spanish Fork Sports Park
Salem Soccer Complex
Jordan Narrows (Taggart Pit)
Old Mill ES
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 South B
Date: 3/21,3/23,3/27,3/28,3/30,4/1,4/13,4/18,4/20,4/23,4/24,4/25,4/27,5/2,5/4,5/5,5/9,5/11,5/12,5/16,5/19,5/20
Venue: Holdaway Park
Lehi Jr. School
Mesquite Park
Salem Soccer Complex
Spring Creek Park (UC)
Old Mill ES
JR Smith Elementary
Jordan Narrows (Taggart Pit)
Spanish Fork Sports Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 Premier 1
Date: 3/20,3/21,3/25,3/27,3/28,3/30,4/8,4/11,4/13,4/18,4/21,4/22,4/23,4/25,4/27,4/29,4/30,5/1,5/2,5/4,5/6,5/7,5/8,5/9,5/11,5/12
Venue: Willow Creek Park, Sandy
Bellview Elem.
Cemetery Field
Bountiful Jr. High
Elk Ridge (N Logan)
North Lake Park
Spanish Fork Sports Park
Highland Park
Blackhawk
G Hillman Recreation Complex
Barnes Park
Lehi High School
Ellison Park
Crescent MS
Heritage Park (NIbley)
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 D1
Date: 3/20,3/21,3/26,3/28,4/2,4/9,4/11,4/13,4/17,4/18,4/23,4/24,4/25,4/28,4/29,4/30,5/2,5/4,5/5,5/7,5/9,5/11,5/12,5/13,5/14,5/16,5/18,5/19,5/20,5/23,6/1
Venue: Weber County Fairgrounds
Bellview Elem.
Cedar Ridge ES
Ira Allen Field
Springville Community Park
Bonneville Jr. High
Mountain Ridge Jr High
Bluffdale Park
Ellison Park
River Heights Elementary
Woodward (Woody)
Barnes Park
American Fork Jr
Monarch Meadows Park
Crescent MS
Healey Park
Highland Park
Kaysville JHS
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 D2
Date: 3/21,3/26,3/28,4/3,4/9,4/11,4/17,4/18,4/21,4/25,4/27,4/29,5/2,5/5,5/9,5/14,5/16,5/18,5/19,5/21
Venue: Bountiful Jr. High
Columbia Elementary (westj)
Community Park
Longview Elem
Roy West Park
Cemetery Field
Barnes Park
G Hillman Recreation Complex
Park City Sports Complex
Ellison Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 North A
Date: 3/19,3/20,3/21,3/28,4/11,4/14,4/18,4/20,4/25,5/2,5/4,5/9,5/12,5/16,5/18,5/21,5/29
Venue: Centennial Park (Perry)
Kent Smith Park
Bountiful Jr. High
Barnes Park
Forza FC Soccer Complex
Woodward (Woody)
Ellison Park
Centerville Jr. High
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 North B
Date: 3/20,3/21,3/28,4/11,4/17,4/18,4/24,4/25,4/29,4/30,5/2,5/9,5/13,5/14,5/16,5/20
Venue: Roy West Park
Lewis Park
Weber County Fairgrounds
Blackhawk
Bountiful Jr. High
Barnes Park
Elk Ridge (N Logan)
Mills Park
Centerville Jr. High
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 North C
Date: 3/21,4/9,4/11,4/18,4/21,4/25,4/28,4/30,5/2,5/6,5/7,5/9,5/12,5/14,5/15,5/16,5/19,5/20
Venue: Weber County Fairgrounds
Eden Park
Ellison Park
Not In Use
Roy West Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 Metro A
Date: 3/21,3/28,4/11,4/18,4/20,4/25,4/27,5/2,5/4,5/5,5/9,5/11,5/16,5/18
Venue: Bellview Elem.
Bonneville Jr. High
Rosecrest
Canyonview Park
Willow Creek Park, Sandy
Oquirrh Shadow Park
West Jordan Complex
Crescent MS
Monarch Meadows Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 Metro B
Date: 3/21,3/27,3/28,4/10,4/11,4/17,4/18,4/24,4/25,5/1,5/2,5/8,5/9,5/15,5/16,5/18,5/19
Venue: Canyonview Park
Willow Creek Park, Sandy
Bellview Elem.
Bonneville Jr. High
Crescent MS
Highland Park
Park City Sports Complex
Oquirrh Shadow Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 South A
Date: 3/21,3/28,4/16,4/18,4/20,4/25,4/27,4/29,5/2,5/4,5/9,5/16
Venue: Smooth Canyon
Springville Community Park
Mountain Ridge Jr High
North Lake Park
American Fork Jr
Heber Valley Elem
Lehi Sports Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 South B
Date: 3/21,3/28,4/18,4/24,4/25,5/2,5/8,5/9,5/12,5/14,5/16,5/18,5/19
Venue: Community Park
Smooth Canyon
Heber Valley Elem
G Hillman Recreation Complex
North Lake Park
Lakeside Sports Complex
Lehi Sports Park
Spanish Fork Sports Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 Premier 1
Date: 3/21,3/24,3/27,3/28,4/7,4/14,4/18,4/21,4/23,4/25,4/27,5/2,5/4,5/7,5/9,5/14,5/16
Venue: Weber County Fairgrounds
Bellview Elem.
North Lake Park
Cemetery Field
Ellison Park
Woodward (Woody)
Willow Creek Park, Sandy
Crescent MS
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 Premier 2
Date: 3/26,3/28,3/31,4/2,4/9,4/14,4/15,4/18,4/21,4/22,4/25,4/28,4/29,4/30,5/2,5/4,5/5,5/9,5/20,5/22,5/23
Venue: Bluffdale Park
Bellview Elem.
Springville Community Park
Cemetery Field
North Star Elementary
Forza FC Soccer Complex
Crescent MS
Bountiful Jr. High
Ira Allen Field
Sunnyside Park
Mills Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 D1
Date: 3/21,3/24,3/25,3/27,3/28,3/31,4/11,4/13,4/17,4/18,4/21,4/22,4/25,4/27,4/29,4/30,5/1,5/2,5/4,5/5,5/6,5/7,5/9,5/11,5/13,5/14,5/15,5/16,5/18,5/20
Venue: Crescent MS
Lehi Sports Park
Thunder Ridge
Bellview Elem.
Galena Hills Park
Bonneville Jr. High
Elk Ridge (N Logan)
Woodward Park
North Lake Park
Ellison Park
Barnes Park
Highland Park
Summit Academy JH
Slaterville Park
Weber County Fairgrounds
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 D2
Date: 3/21,4/11,4/18,4/23,4/25,4/30,5/2,5/4,5/9,5/16,5/18
Venue: Centerville Park
Columbia Elementary (westj)
Willow Pond
Barnes Park
Mountain Ridge Jr High
Smooth Canyon
Willow Creek Park, Sandy
Blackhawk
Crescent MS
Bellview Elem.
Vista Heights Jr. High
Sunnyside Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 North A
Date: 3/21,3/23,3/28,4/6,4/11,4/18,4/20,4/25,4/27,5/2,5/4,5/9,5/11,5/13,5/16,5/18,5/23,5/30
Venue: Bountiful Jr. High
Majestic Elementary
Roy West Park
Green Acres/Orton Park
Ellison Park
Heritage Park (NIbley)
River Heights Elementary
Centerville Jr. High
Spring Creek
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 North B
Date: 3/21,3/27,3/28,4/10,4/11,4/17,4/18,4/24,4/25,5/1,5/2,5/5,5/8,5/9,5/11,5/15,5/16
Venue: Centerville Jr. High
Roy West Park
Weber County Fairgrounds
Kent Smith Park
West Bountiful Elem
Bountiful Jr. High
Centennial Park (Perry)
Barnes Park
Forza FC Soccer Complex
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 Metro A
Date: 3/19,3/21,3/27,3/28,4/17,4/18,4/24,4/25,4/29,4/30,5/1,5/2,5/5,5/8,5/9,5/11,5/12,5/15,5/16,5/18,5/19,5/20
Venue: Rosecrest
Bellview Elem.
Sand Hill Park Field
Columbia Elementary (westj)
James E Moss
Utah School of Deaf & Blind
Bonneville Jr. High
Galena Hills Park
Benson Mill Park
Willow Creek Park, Sandy
Trailside Park
Crescent MS
Park City Sports Complex
Summit Academy JH
Monarch Meadows Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 Metro B
Date: 3/21,4/13,4/18,4/21,4/22,4/25,4/28,5/2,5/5,5/9,5/12,5/16,5/22
Venue: Deseret Peak Complex
Willow Creek Park, Sandy
Summit Academy JH
Bellview Elem.
Willow Pond
Galena Hills Park
Germania park
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 South A
Date: 3/20,3/21,3/27,3/28,4/17,4/18,4/24,4/25,4/27,4/28,5/1,5/2,5/8,5/9,5/15,5/16,5/19
Venue: Mesquite Park
Community Park
South Field Park
Healey Park
North Lake Park
American Fork Jr
Lakeside Sports Complex
Lehi Sports Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 South B
Date: 3/21,3/23,3/24,3/28,3/31,4/14,4/18,4/21,4/23,4/25,4/28,4/29,5/2,5/5,5/11,5/14,5/16
Venue: Healey Park
Lakeside Sports Complex
Spanish Fork Sports Park
Mountain Ridge Jr High
G Hillman Recreation Complex
Grandview Park (Provo)
Vista Heights Jr. High
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 Premier 1
Date: 3/18,3/26,4/1,4/11,4/13,4/16,4/18,4/22,4/25,4/28,4/29,5/2,5/4,5/5,5/6,5/9,5/11,5/12,5/14,5/16
Venue: Weber County Fairgrounds
Timpanogos High School
Roy West Park
Farr West Elementary
Lakeside Sports Complex
North Star Elementary
Bellview Elem.
Ellison Park
Falcon Park
Cemetery Field
Sunnyside Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 Premier 2
Date: 3/21,3/25,3/28,3/31,4/11,4/13,4/18,4/21,4/22,4/23,4/25,4/28,4/29,5/2,5/6,5/11,5/13,5/15
Venue: Bellview Elem.
Slaterville Park
Falcon Park
North Lake Park
Cemetery Field
Ira Allen Field
Crescent MS
Springville Community Park
Forza FC Soccer Complex
Grandview Park
Mills Park
Centerville Jr. High
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 D1
Date: 3/21,3/23,3/24,3/26,3/28,3/31,4/7,4/9,4/11,4/14,4/18,4/21,4/24,4/25,4/27,4/28,4/30,5/2,5/5,5/7,5/9,5/12,5/13,5/15,5/16,5/22
Venue: Aspen Elementary
Bellview Elem.
Lehi High School
Majestic Elementary (West Jordan)
Roy West Park
Smooth Canyon
Crescent MS
Bonneville Jr. High
Angel Street Complex
Sand Hill Park Field
Ponds Park
Highland Park
Falcon Park
Lehi Sports Park
Benson Mill Park
Jordan Ridge Park
Healey Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 D2
Date: 3/21,3/26,3/28,3/30,4/1,4/2,4/9,4/13,4/16,4/18,4/20,4/21,4/25,4/28,4/30,5/2,5/4,5/6,5/7,5/9,5/12,5/14,5/16
Venue: Green Acres/Orton Park
Spanish Fork Sports Park
Weber County Fairgrounds
Crescent MS
Majestic Elementary (West Jordan)
G Hillman Recreation Complex
Ponds Park
DATC
Angel Street Complex
Park City Sports Complex
Jordan Ridge Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 D3
Date: 3/21,3/23,3/28,3/30,4/6,4/11,4/13,4/16,4/18,4/20,4/22,4/24,4/25,4/27,5/2,5/4,5/8,5/9,5/11,5/16,5/19,5/20,5/21,5/30
Venue: American Fork Jr
Centerville Jr. High
Sunnyside Park
Community Park
Healey Park
South Field Park
Ellison Park
West Jordan Complex
Highland Park
Lakeside Sports Complex
North Star Elementary
Rocky Mtn Middle
Ellison Tournament Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 D4
Date: 3/21,3/27,3/28,4/2,4/7,4/10,4/11,4/14,4/17,4/18,4/23,4/25,4/28,5/1,5/2,5/4,5/5,5/7,5/8,5/9,5/13,5/14,5/15,5/16,5/18,5/19,5/21,5/22,5/27
Venue: American Fork Jr
Bluffdale Park
Oquirrh Shadow Park
Springville Community Park
Willow Pond
Mountain Ridge Jr High
Centennial Park (Perry)
Jefferson Jr. High
Not In Use
Ellison Park
G Hillman Recreation Complex
Young Ward College Ward
Monarch Meadows Park
Spring Creek
Rosecrest
Ira Allen Field
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 D5
Date: 3/21,3/26,3/27,3/28,4/3,4/9,4/11,4/13,4/17,4/18,4/23,4/24,4/25,4/30,5/1,5/2,5/4,5/5,5/8,5/9,5/13,5/15,5/16,5/19
Venue: Galena Hills Park
Healey Park
North Lake Park
Not In Use
Smooth Canyon
Lehi Sports Park
Crescent MS
Falcon Park
Roy West Park
Sertoma Park
Jefferson Jr. High
Summit Academy JH
DATC
American Fork Jr
Angel Street Complex
Union MS
West Lake High School
Ponds Park
Barnes Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 D6
Date: 3/21,3/25,3/28,4/1,4/8,4/11,4/18,4/22,4/25,5/2,5/6,5/9,5/16,5/19
Venue: Farnsworth Elementary
South Field Park
Vernal middle school
Glendale MS
West Bountiful Elem
West Jordan Complex
Bountiful Jr. High
Centerville Jr. High
Parkview Elementary
Brackets: All Brackets

Girls Under 15 Premier 1
Date: 3/18,3/24,4/7,4/18,4/20,4/21,4/23,4/25,4/27,4/28,4/29,4/30,5/2,5/5,5/7,5/8,5/9,5/11,5/13
Venue: Mills Park
Falcon Park
Ponds Park
Ellison Park
Forza FC Soccer Complex
Angel Street Complex
Lone Peak Park (sandy)
Weber County Fairgrounds
Bellview Elem.
Sertoma Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 15 Premier 2
Date: 3/21,3/24,3/27,3/28,3/31,4/11,4/13,4/18,4/21,4/23,4/25,4/27,4/28,4/30,5/2,5/4,5/6,5/14
Venue: Sunnyside Park
Cemetery Field
Bonneville Jr. High
Springville Community Park
Highland Park
North Lake Park
Ira Allen Field
Brackets: All Brackets

Girls Under 15 D1
Date: 3/16,3/21,3/25,3/28,3/30,4/11,4/16,4/18,4/20,4/21,4/22,4/23,4/25,4/27,4/29,5/2,5/5,5/6,5/9,5/11,5/12,5/13,5/14,5/16,5/18,5/20,5/21,5/22,5/26
Venue: Mills Park
Eastmont Middle
Roy West Park
Spanish Fork Sports Park
Hyrum Soccer Complex
Ellison Park
Rowland Hall Steiner Complex
Thunder Ridge
Storm Mountain
Bellview Elem.
North Lake Park
Centerville Jr. High
Brackets: All Brackets

Girls Under 15 D2
Date: 3/21,3/26,3/28,4/2,4/9,4/11,4/16,4/18,4/21,4/23,4/25,4/27,4/28,4/29,4/30,5/2,5/4,5/5,5/7,5/9,5/12,5/14,5/16,5/21,5/22
Venue: Cemetery Field
Lehi High School
Mills Park
Sand Hill Park Field
Willow Pond
Ira Allen Field
Majestic Elementary (West Jordan)
Bluffdale Park
James E Moss
West Bountiful Elem
Benson Mill Park
Angel Street Complex
Grandview Park
Lehi Sports Park
Ponds Park
Centerville Jr. High
Monarch Meadows Park
Springville Community Park
Utah School of Deaf & Blind
Brackets: All Brackets

Girls Under 15 D3
Date: 3/21,3/23,3/28,3/30,4/6,4/10,4/11,4/13,4/17,4/18,4/20,4/24,4/25,5/2,5/5,5/9,5/11,5/12,5/13,5/16,5/18,5/21,5/22,5/28
Venue: Lone Peak Park (sandy)
Mills Park
Weber County Fairgrounds
Monarch Meadows Park
Not In Use
Mountain Ridge Jr High
Falcon Park
Ellison Park
Highland Park
Spring Creek
Young Ward College Ward
Blackhawk
Crescent MS
Bellview Elem.
Brackets: All Brackets

Girls Under 15 D4
Date: 3/21,3/27,3/28,3/31,4/1,4/10,4/11,4/16,4/17,4/18,4/24,4/25,4/27,4/30,5/1,5/2,5/4,5/8,5/9,5/11,5/13,5/15,5/16,5/18,5/19,5/20
Venue: Bellview Elem.
Community Park
Majestic Elementary (West Jordan)
Rocky Mtn Middle
Falcon Park
Lakeside Sports Complex
Aspen Elementary
Eastmont Middle
Healey Park
Sunnyside Park
Barlow Park
West Jordan Complex
James E Moss
Lone Peak Park (sandy)
Utah School of Deaf & Blind
North Star Elementary
North Lake Park
Union MS
Brackets: All Brackets

Girls Under 15 D5
Date: 3/21,3/27,3/28,4/2,4/10,4/11,4/16,4/17,4/18,4/20,4/22,4/23,4/24,4/25,4/29,5/1,5/2,5/5,5/6,5/8,5/9,5/12,5/15,5/16,5/18,5/21
Venue: Community Park
Eastmont Middle
North Lake Park
Thunder Ridge
Parkview Elementary
Mountain Ridge Jr High
G Hillman Recreation Complex
Summit Academy JH
Falcon Park
American Fork Jr
Bellview Elem.
Galena Hills Park
Crescent MS
Spanish Fork Sports Park
Park City Sports Complex
Lehi Sports Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 16 Premier 1
Date: 3/25,3/26,3/28,4/1,4/11,4/15,4/17,4/18,4/21,4/22,4/23,4/25,4/28,4/30,5/2,5/6,5/9,5/11,5/13,5/14,5/30
Venue: Cemetery Field
Springville Community Park
Centerville Jr. High
Lehi High School
Highland Park
North Lake Park
Ellison Park
Ira Allen Field
Brackets: All Brackets

Girls Under 16 Premier 2
Date: 3/25,4/1,4/7,4/8,4/13,4/18,4/20,4/23,4/25,5/2,5/5,5/6,5/11,5/14
Venue: Lone Peak Park (sandy)
Monarch Meadows Park
Eastmont Middle
North Star Elementary
Ellison Park
Sunnyside Park
Bluffdale Park
North Lake Park
Sky View High School
Brackets: All Brackets

Girls Under 16 D1
Date: 3/21,3/24,3/28,3/31,4/7,4/11,4/14,4/17,4/18,4/20,4/21,4/23,4/24,4/25,4/27,4/28,4/30,5/2,5/4,5/5,5/7,5/9,5/11,5/12,5/13,5/16
Venue: Copper HIlls HS
Majestic Elementary (West Jordan)
Roy West Park
Storm Mountain
Jordan Ridge Park
James E Moss
Highland Park
Cemetery Field
Ponds Park
Lehi High School
Utah School of Deaf & Blind
Lone Peak Park (sandy)
Weber County Fairgrounds
Angel Street Complex
Eastmont Middle
Brackets: All Brackets

Girls Under 16 D2
Date: 3/21,3/26,3/28,4/9,4/11,4/18,4/21,4/23,4/25,4/28,4/30,5/2,5/4,5/5,5/7,5/9,5/12,5/14,5/16,5/18,5/21
Venue: Aspen Elementary
Forza FC Soccer Complex
Weber County Fairgrounds
Mills Park
Ponds Park
G Hillman Recreation Complex
Lehi High School
Angel Street Complex
Spanish Fork Sports Park
Centerville Jr. High
Ellison Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 16 D3
Date: 3/21,3/28,4/11,4/13,4/18,4/20,4/22,4/25,4/27,4/28,5/2,5/9,5/11,5/14,5/16,5/18
Venue: Lone Peak Park (sandy)
Rocky Mtn Middle
Weber County Fairgrounds
Bennion Jr. High
Mountain Ridge Jr High
Blackhawk
Monarch Meadows Park
G Hillman Recreation Complex
Smooth Canyon
Smooth Canyon(delete)
Rosecrest
Spanish Fork Sports Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 16 D3 Preseason
Date: 3/20,4/1,5/1
Venue: Lone Peak Park (sandy)
Mountain Ridge Jr High
G Hillman Recreation Complex
Blackhawk
Brackets: All Brackets

Girls Under 16 D4
Date: 3/21,3/27,3/28,4/11,4/13,4/17,4/18,4/21,4/24,4/25,4/30,5/2,5/9,5/12,5/13,5/16,5/30
Venue: Galena Hills Park
Lakeside Sports Complex
James E Moss
Ellison Park
Ponds Park
Barlow Park
Roy West Park
Sertoma Park
Syracuse Jr. High
Bernard Fisher Park
Utah School of Deaf & Blind
Brackets: All Brackets

Girls Under 17 Premier 1
Date: 3/31,4/7,4/11,4/14,4/18,4/21,4/23,4/25,4/27,4/29,4/30,5/2,5/3,5/5,5/7,5/9,5/11,5/12,5/14,5/16
Venue: Bellview Elem.
Ellison Park
Roy West Park
Bluffdale Park
Mountain View H.S.
Lone Peak Park (sandy)
Monarch Meadows Park
TBD
Kanesville Elementary School
Brackets: All Brackets

Girls Under 17 Premier 2
Date: 3/21,3/23,3/24,3/28,3/31,4/2,4/11,4/14,4/18,4/21,4/23,4/24,4/25,4/28,4/30,5/2,5/4,5/5,5/6,5/7,5/11,5/13
Venue: Eastmont Middle
Forza FC Soccer Complex
Cemetery Field
Springville Community Park
Highland Park
Lone Peak Park (sandy)
Weber County Fairgrounds
Bonneville Jr. High
Ben Lomand High School
Brackets: All Brackets

Girls Under 17 D1
Date: 3/21,3/24,3/25,3/28,4/1,4/6,4/11,4/13,4/18,4/20,4/22,4/23,4/25,4/27,4/29,5/2,5/5,5/6,5/7,5/9,5/11,5/12,5/13,5/14,5/16,5/19,5/20,5/21,5/23
Venue: Eastmont Middle
Forza FC Soccer Complex
Lehi High School
Roy West Park
Brigham City Sports Complex
Aspen Elementary
Majestic Elementary (West Jordan)
Rosecrest
Spanish Fork Sports Park
Highland Park
Healey Park
Lone Peak Park (sandy)
Mills Park
Grandview Park (Provo)
G Hillman Recreation Complex
Blackhawk
Brackets: All Brackets

Girls Under 17 D2 North
Date: 3/21,3/26,3/28,4/9,4/11,4/18,4/20,4/23,4/25,4/27,4/29,4/30,5/2,5/4,5/6,5/7,5/9,5/11,5/12,5/14,5/16,5/18,5/19,5/20
Venue: Sand Hill Park Field
Utah School of Deaf & Blind
Willow Pond
Cub River Sports
Benson Mill Park
Grandview Park
River Heights Elementary
Park City Sports Complex
James E Moss
Not In Use
Brackets: All Brackets

Girls Under 17 D2 South
Date: 3/20,3/21,3/23,3/28,3/30,4/11,4/13,4/17,4/18,4/20,4/25,4/27,5/1,5/2,5/4,5/8,5/9,5/11,5/13,5/16
Venue: Lakeside Sports Complex
Parkview Elementary
Spanish Fork Sports Park
Jordan Ridge Park
Vernal middle school
G Hillman Recreation Complex
Majestic Elementary (West Jordan)
Community Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 18 Premier 1
Date: 3/25,3/28,4/1,4/7,4/11,4/13,4/18,4/21,4/22,4/23,4/25,4/27,4/29,4/30,5/2,5/4,5/5,5/6,5/7,5/9,5/12,5/14
Venue: Murray Park
Springville Community Park
Cemetery Field
Eastmont Middle
Storm Mountain
Ellison Park
White City Bear Park
Lone Peak Park (sandy)
Willow Pond
Brackets: All Brackets

Girls Under 18 Premier 2
Date: 3/25,3/28,3/30,4/20,4/22,4/23,4/25,4/27,4/29,5/2,5/11,5/14
Venue: Sunnyside Park
Forza FC Soccer Complex
Rocky Mtn Middle
Sertoma Park
North Star Elementary
South Field Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 18 D1
Date: 3/21,3/23,3/24,3/28,4/11,4/13,4/18,4/20,4/21,4/24,4/25,4/30,5/2,5/4,5/6,5/9,5/13,5/16,5/18,5/20,5/29,5/30
Venue: Lakeside Sports Complex
Not In Use
Utah School of Deaf & Blind
Brigham City Sports Complex
Spanish Fork Sports Park
Roy West Park
Weber County Fairgrounds
North Star Elementary
Blackhawk
G Hillman Recreation Complex
Grandview Park
Sunnyside Park
Elk Ridge (N Logan)
Brackets: All Brackets

Girls Under 18 D2
Date: 3/21,3/25,3/28,4/9,4/11,4/18,4/20,4/22,4/25,4/29,4/30,5/2,5/6,5/8,5/9,5/11,5/13,5/14,5/16,5/18,5/19,5/26,5/28
Venue: Forza FC Soccer Complex
Lone Peak Park (sandy)
Snow College Field
Willow Pond
Centerville Jr. High
Deseret Peak Complex
Ponds Park
Bluffdale Park
Monarch Meadows Park
Ellison Park
JR Smith Elementary
West High School
Angel Street Complex
Woodward (Woody)
Brackets: All Brackets

Boys Under 9 North A
Date: 3/21,3/28,3/30,4/11,4/13,4/17,4/18,4/20,4/24,4/25,4/27,4/30,5/2,5/4,5/9,5/11,5/12,5/15,5/16,5/18
Venue: Forza FC Soccer Complex
Millennium Park
Angel Street Complex
Ellison Park
Vae View
Orchard Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 9 North B
Date: 3/21,3/24,3/26,3/28,4/2,4/7,4/11,4/14,4/18,4/21,4/25,4/28,5/2,5/5,5/7,5/9,5/12,5/16,5/18,5/19
Venue: Forza FC Soccer Complex
Millennium Park
Mountain Green E.S.
Cedar Ridge ES
Angel Street Complex
Cornerstone Park
Orchard Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 9 Metro A
Date: 3/21,3/26,3/28,4/2,4/10,4/16,4/18,4/25,4/30,5/2,5/6,5/7,5/9,5/13,5/14,5/16,5/18,5/20
Venue: Copperview ES
Bonneville Jr. High
James E Moss
Hawthorne E.S.
Edison Elementary School
West Jordan Complex
Brackets: All Brackets

Boys Under 9 Metro B
Date: 3/21,3/23,3/27,3/28,4/17,4/18,4/24,4/25,5/1,5/2,5/6,5/9,5/13,5/15,5/16,5/18,5/20
Venue: Copperview ES
Horizon Elem.
Bonneville Jr. High
Hawthorne E.S.
Brackets: All Brackets

Boys Under 9 Metro C
Date: 3/21,3/23,3/30,4/7,4/11,4/14,4/17,4/18,4/20,4/25,4/30,5/2,5/5,5/7,5/9,5/13,5/16
Venue: Benson Mill Park
Bonneville Jr. High
Hawthorne E.S.
Copperview ES
Horizon Elem.
Farnsworth Elementary
Brackets: All Brackets

Boys Under 9 Metro D
Date: 3/21,3/24,3/28,3/31,4/18,4/21,4/25,4/28,5/2,5/5,5/6,5/9,5/12,5/16
Venue: Copperview ES
Fox Hills
James E Moss
Farnsworth Elementary
Willow Creek Park, Park City
Hawthorne E.S.
Brackets: All Brackets

Boys Under 9 Metro E
Date: 3/21,3/28,4/18,4/22,4/23,4/25,4/29,5/2,5/9,5/14,5/16,5/18,5/19
Venue: Copperview ES
Country Crossing
Bonneville Jr. High
Trailside Elementary
Deseret Peak Complex
Willow Creek Park, Park City
Brackets: All Brackets

Boys Under 9 Metro F
Date: 3/21,3/24,3/28,3/31,4/18,4/21,4/25,4/28,5/2,5/9,5/16
Venue: Farnsworth Elementary
Copperview ES
Horizon Elem.
Willow Creek Park, Park City
Trailside Elementary
Brackets: All Brackets

Boys Under 9 South A
Date: 3/21,3/26,3/28,4/2,4/16,4/18,4/22,4/25,4/27,4/29,5/1,5/2,5/9,5/12,5/14,5/16
Venue: Geneva Elementary
Jordan Narrows (Taggart Pit)
Lehi Jr. School
Mesquite Park
Freedom Elem.
North Lake Park
Grandview Park (Provo)
Spring Lake Elementary
Foothills Elementary (Salem)
Sertoma Park
Harvest Elementary
Mountain Ridge Jr High
Brackets: All Brackets

Boys Under 9 South B
Date: 3/21,3/27,3/28,4/17,4/18,4/24,4/25,4/27,4/28,5/1,5/2,5/8,5/9,5/15,5/16
Venue: Cobblestone
Freedom Elem.
Spring Lake Elementary
Jordan Narrows (Taggart Pit)
North Lake Park
Harvest Elementary
Old Mill ES
Lehi Jr. School
Sertoma Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 9 South C
Date: 3/21,3/23,3/24,3/26,3/28,3/30,3/31,4/11,4/13,4/18,4/20,4/25,4/27,4/28,4/29,4/30,5/2,5/4,5/9,5/11,5/13,5/16
Venue: Cemetery Field
Lehi Jr. School
Spanish Fork Sports Park
Freedom Elem.
Old Mill ES
Smooth Canyon
Geneva Elementary
JR Smith Elementary
Mountain Ridge Jr High
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 North A
Date: 3/21,3/23,3/28,4/6,4/10,4/11,4/13,4/18,4/20,4/23,4/25,4/27,4/30,5/2,5/4,5/8,5/9,5/11,5/14,5/16,5/18
Venue: Forza FC Soccer Complex
McCall Park
Weber County Fairgrounds
Columbia Elementary School (kaysville)
Mueller Park
Angel Street Complex
Cornerstone Park
Elk Ridge (N Logan)
Millennium Pk (Harrisville)
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 North B
Date: 3/21,3/28,4/7,4/11,4/14,4/18,4/21,4/25,4/28,4/30,5/2,5/5,5/7,5/9,5/11,5/12,5/13,5/16,5/18,5/19,5/23
Venue: Forza FC Soccer Complex
Weber County Fairgrounds
Bunderson Elementary
Tolman Memorial Park
Angel Street Complex
Vae View
Ellison Park
Wadman Soccer Complex
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 North C
Date: 3/21,3/28,4/11,4/18,4/22,4/23,4/25,4/29,4/30,5/2,5/5,5/7,5/9,5/11,5/12,5/13,5/15,5/16,5/18,5/22
Venue: McCall Park
Weber County Fairgrounds
Ellison Park
Wadman Soccer Complex
Clear Creek Park
Angel Street Complex
Columbia Elementary School (kaysville)
Vae View
Millennium Pk (Harrisville)
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 North D
Date: 3/21,3/27,3/28,4/10,4/11,4/17,4/18,4/22,4/24,4/25,5/1,5/2,5/8,5/9,5/13,5/14,5/15,5/16,5/18,5/22,5/23
Venue: Bunderson Elementary
Forza FC Soccer Complex
Kent Smith Park
Tolman Memorial Park
Weber County Fairgrounds
Slaterville Park
Angel Street Complex
Ellison Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 North E
Date: 3/21,3/25,3/28,4/8,4/11,4/18,4/22,4/25,4/29,5/2,5/6,5/9,5/13,5/16,5/23
Venue: Bunderson Elementary
McCall Park
Millennium Pk (Harrisville)
Tolman Memorial Park
Forza FC Soccer Complex
Weber County Fairgrounds
Ellison Park
Angel Street Complex
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 Metro A
Date: 3/21,3/23,3/28,3/30,4/8,4/13,4/18,4/20,4/25,5/1,5/2,5/7,5/8,5/9,5/11,5/13,5/15,5/16,5/21
Venue: James E Moss
Lone Peak Park (sandy)
Oquirrh Shadow Park
Hidden Village
Bonneville Jr. High
Jackson Elementary
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 Metro B
Date: 3/21,3/24,3/28,3/31,4/7,4/11,4/18,4/21,4/25,5/1,5/2,5/8,5/9,5/12,5/14,5/15,5/16,5/18
Venue: Jefferson Jr. High
Lone Peak Park (sandy)
Hidden Village
Southwood Park
Edison Elementary School
Willow Creek Park, Park City
Deseret Peak Complex
Copperview ES
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 Metro C
Date: 3/20,3/21,3/25,3/27,3/28,4/1,4/2,4/9,4/10,4/17,4/18,4/24,4/25,5/2,5/9,5/16
Venue: Lone Peak Park (sandy)
Jefferson Jr. High
Oquirrh Shadow Park
Rowland Hall Steiner Complex
Canyonview Park
Farnsworth Elementary
Willow Creek Park, Park City
Clayton MS
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 Metro D
Date: 3/20,3/21,3/26,3/27,3/28,4/2,4/10,4/11,4/16,4/17,4/18,4/23,4/24,4/25,5/2,5/9,5/11,5/14,5/15,5/16,5/21,5/22
Venue: Lone Peak Park (sandy)
Farnsworth Elementary
Rosamond Elementary
Deseret Peak Complex
Hidden Village
Bonneville Jr. High
Copperview ES
Jackson Elementary
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 Metro E
Date: 3/21,3/27,3/28,4/17,4/18,4/24,4/25,5/1,5/2,5/8,5/16,5/19
Venue: James E Moss
Lone Peak Park (sandy)
Village Boulevard Park
Benson Mill Park
Willow Creek Park, Park City
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 Metro F
Date: 3/21,3/23,3/28,3/30,4/18,4/20,4/25,5/1,5/2,5/9,5/15,5/16
Venue: Lone Peak Park (sandy)
Rosamond Elementary
Oquirrh Shadow Park
Olympus Jr. High
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 South B
Date: 3/21,3/24,3/27,3/28,3/31,4/2,4/13,4/18,4/25,4/28,5/2,5/6,5/9,5/16
Venue: Geneva Elementary
Holdaway Park
Lehi Jr. School
Vista Heights Jr. High
Salem Soccer Complex
Thunder Ridge
Wilson ES
IHC Fields
Spring Creek Park (UC)
Deerfield Elementary
Spanish Fork Sports Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 South A
Date: 3/21,3/23,3/24,3/26,3/28,3/30,3/31,4/13,4/18,4/20,4/21,4/23,4/25,4/27,4/29,5/2,5/4,5/5,5/9,5/11,5/12,5/14,5/16
Venue: Jordan Narrows (Taggart Pit)
Salem Soccer Complex
Smooth Canyon
Thunder Ridge
IHC Fields
Cobblestone
Spanish Fork Sports Park
Mesquite Park
North Lake Park
Sertoma Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 South C
Date: 3/21,3/25,3/26,3/28,4/1,4/2,4/15,4/18,4/22,4/25,4/28,4/29,5/2,5/6,5/8,5/9,5/13,5/14,5/16,5/18
Venue: Cobblestone
Geneva Elementary
IHC Fields
Lehi Jr. School
North Lake Park
Deerfield Elementary
Smooth Canyon
Holdaway Park
Mesquite Park
Jordan Narrows (Taggart Pit)
Spring Creek Park (UC)
Old Mill ES
Brackets: All Brackets

Girls Under 9 North A
Date: 3/21,3/26,3/28,4/9,4/11,4/18,4/21,4/23,4/25,4/29,4/30,5/2,5/7,5/9,5/12,5/14,5/16,5/21,5/26,5/27
Venue: Forza FC Soccer Complex
Millennium Park
Angel Street Complex
Clear Creek Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 9 North B
Date: 3/21,3/27,3/28,4/10,4/11,4/17,4/18,4/21,4/24,4/25,4/27,4/29,5/1,5/2,5/5,5/6,5/7,5/8,5/9,5/11,5/12,5/15,5/16
Venue: Millennium Park
Forza FC Soccer Complex
Ellison Park
Vae View
Columbia Elementary School (kaysville)
Angel Street Complex
Brackets: All Brackets

Girls Under 9 Metro A
Date: 3/21,3/23,3/25,3/28,3/30,4/11,4/13,4/18,4/21,4/22,4/25,4/29,5/2,5/8,5/9,5/12,5/15,5/16,5/18,5/19,5/27
Venue: Copperview ES
Horizon Elem.
Country Crossing
Bonneville Jr. High
Benson Mill Park
Hawthorne E.S.
Willow Creek Park, Park City
Brackets: All Brackets

Girls Under 9 Metro B
Date: 3/21,3/24,3/28,3/31,4/13,4/14,4/18,4/24,4/25,4/28,5/2,5/5,5/6,5/8,5/9,5/12,5/13,5/14,5/16,5/18
Venue: Horizon Elem.
Copperview ES
Bonneville Jr. High
Country Crossing
Hawthorne E.S.
Willow Creek Park, Park City
Brackets: All Brackets

Girls Under 9 South A
Date: 3/21,3/24,3/28,4/2,4/16,4/18,4/21,4/23,4/25,4/30,5/2,5/9,5/16
Venue: Cemetery Field
East Meadows E.S.
Harvest Elementary
Old Mill ES
North Lake Park
Jordan Narrows (Taggart Pit)
Cobblestone
JR Smith Elementary
Grandview Park (Provo)
Brackets: All Brackets

Girls Under 9 South A Preseason
Date: 3/20
Venue: Cemetery Field
Harvest Elementary
JR Smith Elementary
Old Mill ES
Brackets: All Brackets

Girls Under 9 South B
Date: 3/21,3/27,3/28,4/17,4/18,4/24,4/25,4/30,5/1,5/2,5/9,5/13,5/15,5/16
Venue: Freedom Elem.
Jordan Narrows (Taggart Pit)
Lehi Jr. School
Cemetery Field
North Lake Park
Greenwood
Mountain Ridge Jr High
Brackets: All Brackets

Girls Under 10 North A
Date: 3/23,3/28,4/11,4/13,4/18,4/20,4/25,4/27,4/30,5/2,5/4,5/11,5/12,5/14,5/15,5/20
Venue: Forza FC Soccer Complex
McCall Park
Slaterville Park
Angel Street Complex
Vae View
Ellison Park
Mueller Park
Ellison Tournament Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 10 North B
Date: 3/21,3/24,3/27,3/28,3/31,4/6,4/7,4/10,4/11,4/18,4/21,4/22,4/24,4/25,4/28,5/1,5/2,5/4,5/5,5/8,5/9,5/12,5/13,5/14,5/16,5/18,5/19
Venue: Bunderson Elementary
Cedar Ridge ES
Wadman Soccer Complex
Weber County Fairgrounds
Forza FC Soccer Complex
Millennium Pk (Harrisville)
Ellison Park
Vae View
Clear Creek Park
Cornerstone Park
Angel Street Complex
Columbia Elementary School (kaysville)
Ellison Tournament Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 10 North C
Date: 3/21,3/25,3/28,4/11,4/17,4/18,4/22,4/25,4/27,4/29,5/2,5/4,5/6,5/8,5/9,5/12,5/13,5/15,5/16,5/20
Venue: Forza FC Soccer Complex
Kent Smith Park
McCall Park
Ellison Park
Angel Street Complex
Columbia Elementary School (kaysville)
River Heights Elementary
Brackets: All Brackets

Girls Under 10 North A PreSeason
Date: 3/18,3/20,3/23
Venue: Forza FC Soccer Complex
Columbia Elementary School (kaysville)
Slaterville Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 10 Metro A
Date: 3/21,3/24,3/27,3/28,3/31,4/18,4/24,4/25,4/29,5/1,5/2,5/4,5/6,5/8,5/9,5/12,5/15,5/16,5/22
Venue: Hidden Village
Lone Peak Park (sandy)
Southwood Park
Bonneville Jr. High
Benson Mill Park
Clayton MS
Brackets: All Brackets

Girls Under 10 Metro B
Date: 3/21,3/28,4/1,4/2,4/11,4/18,4/24,4/25,4/28,4/30,5/1,5/6,5/8,5/9,5/11,5/13,5/16
Venue: Lone Peak Park (sandy)
Benson Mill Park
Bonneville Jr. High
Rosamond Elementary
Brackets: All Brackets

Girls Under 10 Metro C
Date: 3/21,3/26,3/28,4/8,4/11,4/17,4/18,4/24,4/25,5/2,5/5,5/6,5/9,5/12,5/16,5/20,5/23,5/27
Venue: Benson Mill Park
Hidden Village
Rosamond Elementary
USA United Soccer Center
Willow Creek Park, Park City
Forza FC Soccer Complex
Brackets: All Brackets

Girls Under 10 South A
Date: 3/21,3/25,3/28,4/1,4/13,4/18,4/20,4/22,4/25,4/29,5/2,5/9,5/14,5/16
Venue: Deerfield Elementary
Jordan Narrows (Taggart Pit)
Lehi Jr. School
Holdaway Park
Old Mill ES
Greenwood
North Lake Park
Spring Creek Park (UC)
Cemetery Field
Spanish Fork Sports Park
Smooth Canyon
Cobblestone
Brackets: All Brackets

Girls Under 10 South B
Date: 3/21,3/23,3/28,3/31,4/14,4/18,4/20,4/25,5/2,5/7,5/9,5/14,5/16,5/19
Venue: Jordan Narrows (Taggart Pit)
Lehi Jr. School
Salem Soccer Complex
North Lake Park
Smooth Canyon
Cemetery Field
Deerfield Elementary
Spanish Fork Sports Park
Vernal middle school
Brackets: All Brackets

Girls Under 16 D4 Friendly
Date: 5/1,5/4,5/11
Venue: Lakeside Sports Complex
Ponds Park
Roy West Park
Galena Hills Park
Brackets: All Brackets