Venues
Shown below are the proposed venues for the tournament games.
Age Group Bracket
06 Boys Premier Orange
Date: 3/18,3/20,3/25,3/28,4/1,4/12,4/13,4/15,4/19,4/22,4/26,4/27,4/29,5/2,5/3,5/4,5/6,5/8,5/9,5/10,5/13,5/20
Venue: Bluffdale Park
Buttercup Park
Sertoma Park
Riverside Elem WJ
RAC
Glendale MS
Copperview ES
DATC
Jordan Ridge Park
Old Mill ES
Angel Street Complex
Veterans Memorial Fields
Brackets: All Brackets

06 Boys Premier Purple
Date: 3/18,3/25,4/1,4/3,4/11,4/12,4/17,4/18,4/22,4/25,4/29,5/1,5/2,5/5,5/6,5/8,5/9,5/10,5/13,5/19,5/20
Venue: Bonneville Jr. High
Buttercup Park
Timberline Jr. High
Eastmont Middle
IHC Fields
RAC
Copperview ES
Angel Street Complex
Ellison Park
Lehi Jr. School
Elk Ridge (N Logan)
DATC
Forza FC Soccer Complex
West Jordan Complex
Brackets: All Brackets

06 Boys Division 1
Date: 3/25,3/29,3/30,4/1,4/8,4/12,4/13,4/19,4/22,4/26,4/29,5/3,5/6,5/10,5/11,5/13,5/16,5/17,5/20,5/23,5/24
Venue: Eastmont Middle
Longview Elem
Weber County Fairgrounds
Deerfield Elementary
Legacy Events Center
Bluffdale Park
Riverside Elem WJ
Lions Club Park
Abbie Court Park
Southwood Park
Buttercup Park
Angel Street Complex
Bryant Middle School
Hidden Village
Copperview ES
Wadman Soccer Complex
Brackets: All Brackets

06 Boys North A
Date: 3/25,3/28,3/30,3/31,4/1,4/6,4/12,4/13,4/17,4/18,4/22,4/26,4/27,4/29,5/3,5/8,5/9,5/11,5/12,5/13,5/15,5/16,5/17,5/18,5/19,5/20,5/24
Venue: Island View Park
McCall Park
Weber County Fairgrounds
Bunderson Elementary
Pioneer Park
Ellison Park
Angel Street Complex
Forza FC Soccer Complex
DATC
Lions Club Park
Kent Smith Park
Brackets: All Brackets

06 Boys North B
Date: 3/24,3/25,3/27,4/10,4/11,4/12,4/14,4/17,4/21,4/22,4/26,4/27,4/28,4/29,5/1,5/2,5/3,5/6,5/8,5/10,5/11,5/12,5/13,5/15,5/16,5/18,5/20
Venue: Millennium Pk (Harrisville)
Weber County Fairgrounds
McCall Park
Angel Street Complex
Ellison Park
Millcreek Jr High
Wadman Soccer Complex
Elk Ridge (N Logan)
Sand Ridge Park (layton)
DATC
Brackets: All Brackets

06 Boys North C
Date: 3/25,3/31,4/1,4/14,4/15,4/17,4/19,4/20,4/22,4/25,4/28,4/29,5/6,5/10,5/11,5/12,5/13,5/15,5/20
Venue: Millennium Pk (Harrisville)
McCall Park
Pioneer Park
Steed Park
Millcreek Jr High
Forza FC Soccer Complex
DATC
Lions Club Park
Angel Street Complex
Brackets: All Brackets

06 Boys Metro A
Date: 3/25,4/1,4/3,4/8,4/15,4/20,4/22,4/27,4/28,4/29,5/3,5/6,5/11,5/13,5/15,5/20
Venue: St. Vincent de Paul School
West Lake Jr. High
Bluffdale Park
Butler M.S.
Eastmont Middle
Monarch Meadows Park
Bonneville Jr. High
Copperview ES
Buttercup Park
Oquirrh Shadow Park
Brackets: All Brackets

06 Boys Metro B
Date: 3/25,4/1,4/8,4/17,4/22,4/24,4/29,5/1,5/2,5/6,5/8,5/9,5/10,5/13,5/20
Venue: Bennion Jr. High
West Lake Jr. High
Glendale MS
Olympus Jr. High
Benson Mill Park
Monarch Meadows Park
Trailside Elementary
Willow Creek Park, Park City
Deseret Peak Complex
Oquirrh Shadow Park
Brackets: All Brackets

06 Boys Metro C
Date: 3/20,3/25,3/31,4/1,4/5,4/20,4/21,4/22,4/28,4/29,5/4,5/5,5/6,5/8,5/10,5/11,5/12,5/13,5/20
Venue: Bonneville Jr. High
Butler M.S.
Riverside Elem WJ
Copperview ES
Eastmont Middle
Jordan Ridge Park
James E Moss
Buttercup Park
West Lake Jr. High
Umbria Estates
Brackets: All Brackets

06 Boys Metro D
Date: 4/1,4/8,4/13,4/15,4/18,4/19,4/22,4/29,5/2,5/6,5/9,5/13,5/16,5/18,5/20,5/23
Venue: Copperview ES
Taylorsville E.S.
Utah Sports Lodge
West Jordan Complex
Union MS
Benson Mill Park
Pioneer Elementary
Trailside Elementary
Buttercup Park
Willow Creek Park, Park City
Forza FC Soccer Complex
Brackets: All Brackets

06 Boys Metro E
Date: 3/25,4/1,4/8,4/15,4/17,4/18,4/21,4/22,4/24,4/29,5/1,5/6,5/8,5/11,5/13,5/15,5/17,5/18,5/19,5/20
Venue: Bryant Middle School
Deseret Peak Complex
Longview Elem
Rowland Hall Steiner Complex
West Jordan Complex
Copperview ES
Eastmont Middle
Brackets: All Brackets

06 Boys South A
Date: 3/25,3/29,3/30,4/1,4/10,4/11,4/13,4/17,4/22,4/24,4/29,5/1,5/6,5/8,5/13,5/15,5/16,5/20
Venue: Lakeside Sports Complex
Smooth Canyon
Spanish Fork Sports Park
Beacon Hill Park
IHC Fields
Timberline Jr. High
Do not use
JR Smith Elementary
Geneva Elementary
Brackets: All Brackets

06 Boys South B
Date: 3/25,3/28,4/1,4/11,4/18,4/22,4/25,4/26,4/29,5/2,5/3,5/6,5/9,5/13,5/15,5/20
Venue: Deerfield Elementary
Harvest Elementary
Meadow Elementary
Abbie Court Park
Hindley Park
Salem Soccer Complex
Vista Heights Jr. High
Lehi Jr. School
Old Mill ES
Do not use
Greenwood
Brackets: All Brackets

06 Boys South C
Date: 3/25,3/29,4/1,4/10,4/12,4/19,4/22,4/26,4/27,4/29,5/1,5/2,5/3,5/6,5/8,5/10,5/13,5/15,5/20
Venue: Grandview Park (Provo)
Sertoma Park
Smooth Canyon
IHC Fields
Lehi Jr. School
Do not use
Geneva Elementary
Deerfield Elementary
Old Mill ES
Salem Soccer Complex
Spanish Fork Sports Park
Brackets: All Brackets

05 Boys Premier Black
Date: 3/18,3/25,4/1,4/13,4/15,4/20,4/22,4/25,4/27,4/29,5/4,5/6,5/11,5/13,5/25
Venue: Bonneville Jr. High
Buttercup Park
Smooth Canyon
Eastmont Middle
Lehi Jr. School
RAC
Timberline Jr. High
Ellison Park
Blackridge Elementary
Copperview ES
Sand Ridge Park (layton)
Forza FC Soccer Complex
Brackets: All Brackets

05 Boys Premier Silver
Date: 3/18,3/22,3/25,3/28,3/30,4/1,4/10,4/13,4/17,4/18,4/22,4/25,4/27,4/28,4/29,5/1,5/2,5/3,5/6,5/9,5/13
Venue: Timberline Jr. High
IHC Fields
McCall Park
Glendale MS
Copperview ES
Eastmont Middle
Blackridge Elementary
Riverside Elem WJ
Angel Street Complex
Palisade
DATC
RAC
Brackets: All Brackets

05 Boys Division 1
Date: 3/22,3/25,3/29,3/31,4/1,4/10,4/13,4/14,4/17,4/18,4/20,4/22,4/24,4/27,4/29,5/1,5/4,5/6,5/8,5/10,5/11,5/12,5/13,5/15,5/16,5/17,5/19,5/20,5/22
Venue: Legacy Events Center
Spanish Fork Sports Park
Eastmont Middle
Weber County Fairgrounds
Ellison Park
Millennium Pk (Harrisville)
Salem Soccer Complex
Veterans Memorial Fields
Angel Street Complex
Elk Ridge (N Logan)
Trailside Elementary
Meadow Elementary
Willow Creek Park, Park City
Copperview ES
Buttercup Park
Brackets: All Brackets

05 Boys North A
Date: 3/25,3/30,4/1,4/8,4/10,4/12,4/17,4/19,4/21,4/22,4/24,4/26,4/28,4/29,5/1,5/2,5/6,5/8,5/11,5/12,5/13,5/15,5/20,5/22,5/23,5/24
Venue: McCall Park
Pioneer Park
Weber County Fairgrounds
Angel Street Complex
Ellison Park
Millennium Pk (Harrisville)
Syracuse Jr. High
Elk Ridge (N Logan)
Forza FC Soccer Complex
DATC
Brackets: All Brackets

05 Boys North B
Date: 3/22,3/25,3/28,3/29,4/1,4/5,4/11,4/12,4/15,4/20,4/22,4/24,4/26,4/27,4/29,5/3,5/4,5/6,5/8,5/10,5/11,5/13,5/15,5/16,5/17,5/19,5/20,5/23
Venue: Legacy Events Center
McCall Park
Weber County Fairgrounds
Millcreek Jr High
Steed Park
Ellison Park
DATC
Kent Smith Park
Brackets: All Brackets

05 Boys North C
Date: 3/28,4/1,4/4,4/10,4/11,4/18,4/19,4/22,4/25,4/27,4/29,5/2,5/3,5/5,5/6,5/10,5/13,5/16,5/20,5/22,5/23,5/27
Venue: Millcreek Jr High
Legacy Events Center
Forza FC Soccer Complex
Ellison Park
Heritage Park (NIbley)
McCall Park
Weber County Fairgrounds
Brackets: All Brackets

05 Boys North D
Date: 3/25,3/31,4/1,4/7,4/8,4/15,4/21,4/22,4/25,4/28,4/29,5/4,5/6,5/9,5/11,5/12,5/13,5/18,5/19,5/20,5/23
Venue: Millennium Pk (Harrisville)
Wadman Soccer Complex
Kent Smith Park
Syracuse Jr. High
Angel Street Complex
Emma Russel
Heritage Park (NIbley)
Steed Park
Mendon Square
Ellison Park
DATC
Brackets: All Brackets

05 Boys North E
Date: 3/25,3/29,4/1,4/5,4/8,4/10,4/12,4/19,4/20,4/22,4/29,5/1,5/6,5/13,5/20
Venue: McCall Park
Weber County Fairgrounds
Lions Club Park
Mountain View (Woods Cross)
Angel Street Complex
Forza FC Soccer Complex
DATC
Brackets: All Brackets

05 Boys Metro A
Date: 3/18,3/21,3/25,3/30,4/1,4/10,4/15,4/17,4/20,4/22,4/24,4/29,5/1,5/6,5/8,5/9,5/13,5/15,5/17,5/20,5/23,5/25
Venue: Blackridge Elementary
Bonneville Jr. High
Buttercup Park
Copperview ES
Olympus Jr. High
Deseret Peak Complex
Hidden Village
James E Moss
Eastmont Middle
Brackets: All Brackets

05 Boys Metro B
Date: 3/25,4/1,4/6,4/8,4/17,4/18,4/20,4/22,4/24,4/29,5/1,5/2,5/6,5/9,5/11,5/13,5/15,5/20
Venue: Bennion Jr. High
Bryant Middle School
Glendale MS
Monarch Meadows Park
Riverside Elem WJ
Blackridge Elementary
Butler M.S.
Oquirrh Shadow Park
Eastmont Middle
Copperview ES
Buttercup Park
Brackets: All Brackets

05 Boys Metro C
Date: 3/18,3/25,3/30,4/1,4/4,4/5,4/13,4/18,4/22,4/25,4/29,5/1,5/4,5/5,5/6,5/9,5/13,5/15,5/16,5/17,5/20,5/30
Venue: Blackridge Elementary
Butler M.S.
Copperview ES
Benson Mill Park
Glendale MS
Jordan Ridge Park
West Lake Jr. High
Bluffdale Park
Longview Elem
West Jordan Complex
Buttercup Park
Southwood Park
Hidden Village
Eastmont Middle
Brackets: All Brackets

05 Boys Metro D
Date: 3/25,3/30,4/1,4/6,4/12,4/19,4/20,4/21,4/22,4/27,4/29,5/4,5/6,5/8,5/11,5/13,5/15,5/17,5/18,5/19,5/20
Venue: Bonneville Jr. High
Eastmont Middle
Blackridge Elementary
Utah Sports Lodge
Union MS
Park City Sports Complex
Bluffdale Park
Southwood Park
Hidden Village
Trailside Elementary
Willow Creek Park, Park City
Longview Elem
Brackets: All Brackets

05 Boys Metro E
Date: 3/25,4/1,4/11,4/17,4/22,4/25,4/29,5/2,5/6,5/8,5/9,5/13,5/16,5/18,5/20
Venue: Butler M.S.
Jordan Ridge Park
Longview Elem
Hunter Park
Southwood Park
Bluffdale Park
James E Moss
West Lake Jr. High
Eastmont Middle
Umbria Estates
Copperview ES
Buttercup Park
Brackets: All Brackets

05 Boys South A
Date: 3/25,3/28,3/29,3/30,4/1,4/11,4/12,4/15,4/18,4/19,4/20,4/22,4/25,4/27,4/29,5/2,5/3,5/6,5/9,5/11,5/13,5/20
Venue: Abbie Court Park
Hindley Park
Smooth Canyon
Sertoma Park
Beacon Hill Park
Do not use
Deerfield Elementary
Veterans Memorial Fields
Greenwood
Salem Soccer Complex
Brackets: All Brackets

05 Boys South B
Date: 3/25,3/28,3/30,4/1,4/11,4/13,4/20,4/22,4/27,4/29,5/2,5/4,5/6,5/9,5/11,5/13,5/17,5/20
Venue: Geneva Elementary
Grandview Park (Provo)
Meadow Elementary
Vernal middle school
Beacon Hill Park
Lehi Jr. School
JR Smith Elementary
IHC Fields
Smith Ranch
Harvest Elementary
Brackets: All Brackets

05 Boys South C
Date: 3/25,3/28,4/1,4/11,4/12,4/18,4/22,4/25,4/29,5/1,5/2,5/6,5/8,5/9,5/13,5/16
Venue: Lehi Jr. School
Smooth Canyon
Lakeside Sports Complex
Veterans Memorial Fields
Brackets: All Brackets

04 Boys Premier 1
Date: 3/18,3/21,3/25,3/31,4/1,4/11,4/12,4/14,4/15,4/18,4/22,4/24,4/25,4/26,4/29,5/1,5/2,5/3,5/6,5/10,5/13
Venue: Riley Elem.
IHC Fields
Crescent MS
Ellison Park
Bluffdale Park
RAC
West Jordan Complex
Fairmont Park
Bonneville Jr. High
Woods Cross High School
Brackets: All Brackets

04 Boys Premier 2
Date: 3/18,3/25,3/30,4/8,4/11,4/13,4/15,4/18,4/19,4/22,4/25,4/27,4/29,5/2,5/6,5/9,5/10,5/11,5/13,5/20
Venue: Olympic Park
Elk Ridge (N Logan)
Ira Allen Field
West Jordan Complex
Barnes Park
Willow Pond
Mountain Ridge Jr High
Rosecrest
Bellview Elem.
Ellison Park
Grant Elementary
Smooth Canyon
Crescent MS
Eastmont Middle
Brackets: All Brackets

04 Boys D1
Date: 3/22,3/25,3/29,4/1,4/15,4/17,4/18,4/19,4/21,4/22,4/26,4/29,5/1,5/4,5/5,5/6,5/9,5/10,5/13,5/15,5/16,5/20,5/22,5/23,5/25,5/27
Venue: Legacy Events Center
Grandview Park (Provo)
Smooth Canyon
Spanish Fork Sports Park
Mountain Ridge Jr High
Roy West Park
Fairmont Park
West Jordan Complex
Barnes Park
Park City Sports Complex
Trailside Park
Sertoma Park
Riverside Park
Brackets: All Brackets

04 Boys D2
Date: 3/21,3/25,3/30,4/1,4/8,4/11,4/12,4/13,4/15,4/17,4/18,4/20,4/22,4/25,4/27,4/28,4/29,5/2,5/3,5/4,5/6,5/9,5/11,5/13,5/17,5/18,5/20
Venue: Timberline Jr. High
Roy West Park
Sertoma Park
Weber County Fairgrounds
Riverside Elem WJ
Olympus Jr. High
Barnes Park
Mills Park
South Field Park
Village Boulevard Park
Cedar Ridge ES
Green Acres/Orton Park
Rocky Mtn. Middle
Stansbury HS
Lewis Park
Tooele High School
Mountain View (N. OGDEN)
Mueller Park
Brackets: All Brackets

04 Boys North A
Date: 3/25,3/31,4/1,4/3,4/10,4/11,4/15,4/17,4/22,4/29,5/1,5/4,5/6,5/8,5/9,5/10,5/13,5/15,5/16,5/17,5/18,5/19,5/20,5/23
Venue: Centennial Park (Perry)
Weber County Fairgrounds
Syr Arts Acad
Lewis Park
Syracuse Jr. High
Ellison Park
Mueller Park
Legacy Events Center
Blackhawk
Young Ward College Ward
Millcreek Jr High
Cedar Ridge ES
Mountain View (Woods Cross)
Riverside Park
Bountiful Jr. High
Brackets: All Brackets

04 Boys North B
Date: 3/25,3/29,4/1,4/5,4/12,4/14,4/15,4/17,4/19,4/22,4/26,4/29,5/3,5/5,5/6,5/8,5/10,5/11,5/13,5/16,5/17,5/19,5/20,5/22,5/23,5/25
Venue: Uintah Elementary
Centennial Park (Perry)
Barnes Park
Syracuse Jr. High
Mountain View (Woods Cross)
Ellison Park
Elk Ridge (N Logan)
Spring Creek
Lewis Park
Mueller Park
Hyrum Soccer Complex
Angel Street Complex
Brackets: All Brackets

04 Boys North C
Date: 3/24,3/25,3/31,4/1,4/7,4/8,4/12,4/14,4/20,4/21,4/22,4/28,4/29,5/6,5/13,5/19,5/20,5/27
Venue: Mills Park
Centerville Community Park
Weber County Fairgrounds
Roy West Park
Mueller Park
Barnes Park
Kent Smith Park
Blackhawk
Mountain View (Woods Cross)
Ponds Park
Elk Ridge (N Logan)
Brackets: All Brackets

04 Boys North D
Date: 3/25,3/28,4/1,4/4,4/8,4/11,4/17,4/22,4/24,4/29,5/1,5/6,5/11,5/13,5/15,5/16,5/18,5/20,5/24
Venue: Kanesville Elementary School
Centennial Park (Perry)
Syracuse Jr. High
Blackhawk
Kent Smith Park
Furniss Doxey Elementary
Barlow Park
Cedar Ridge ES
Brackets: All Brackets

04 Boys Metro A
Date: 3/25,4/1,4/4,4/11,4/17,4/22,4/24,4/29,5/3,5/6,5/8,5/10,5/13,5/16,5/20,5/22
Venue: Crescent MS
Union MS
Germania park
Park City Sports Complex
Riley Elem.
Fairmont Park
Bellview Elem.
Bonneville Jr. High
Grant Elementary
Lone Peak Park (sandy)
West Lake Jr. High
Butler M.S.
Trailside Park
Willow Creek Park, Sandy
Brackets: All Brackets

04 Boys Metro B
Date: 3/25,4/1,4/6,4/8,4/17,4/20,4/21,4/22,4/26,4/28,4/29,5/3,5/5,5/6,5/9,5/12,5/13,5/15,5/16,5/19,5/20,5/22,5/27
Venue: Willow Creek Park, Sandy
Crescent MS
Monarch Meadows Park
Riley Elem.
Stansbury HS
West Lake Jr. High
Butler M.S.
Canyonview Park
RAC
Village Boulevard Park
Tooele High School
Brackets: All Brackets

04 Boys Metro C
Date: 3/25,4/1,4/8,4/18,4/19,4/21,4/22,4/26,4/27,4/29,5/3,5/5,5/6,5/9,5/10,5/11,5/12,5/13,5/15,5/20
Venue: Bennion Jr. High
Fairmont Park
Summit Academy JH
Galena Hills Park
Bonneville Jr. High
Columbia Elementary (westj)
West Jordan Complex
Rosamond Elementary
Brackets: All Brackets

04 Boys Metro D
Date: 3/18,4/1,4/3,4/8,4/18,4/19,4/22,4/25,4/26,4/29,5/2,5/3,5/6,5/9,5/11,5/13,5/17,5/18,5/20
Venue: Galena Hills Park
Riley Elem.
Deseret Peak Complex
Rosecrest
Bluffdale Park
Monroe Elem.
Grant Elementary
Willow Pond
Germania park
Brackets: All Brackets

04 Boys South A
Date: 3/25,3/27,3/29,3/31,4/10,4/14,4/17,4/21,4/22,4/24,4/28,4/29,5/1,5/2,5/6,5/8,5/10,5/12,5/13,5/15,5/16,5/20
Venue: Bamburger Park
Healey Park
IHC Fields
Lakeside Sports Complex
Aspen Elementary
Mapleton Jr High
Mesquite Park
Salem Loafer View Park
Westlake High School
North Lake Park
Vista Heights Jr. High
Mountain Ridge Jr High
Brackets: All Brackets

04 Boys South B
Date: 3/25,3/29,3/30,4/1,4/8,4/10,4/13,4/14,4/15,4/20,4/21,4/22,4/26,4/27,4/29,5/1,5/6,5/8,5/10,5/11,5/13,5/17,5/19,5/20
Venue: Lakeside Sports Complex
Vernal middle school
G Hillman Recreation Complex
Mapleton Jr High
Olympic Park
Mapleton Elementary
Meadow Elementary
Spanish Fork Sports Park
Salem Loafer View Park
Brackets: All Brackets

03 Boys Premier 1
Date: 3/18,3/25,4/1,4/4,4/12,4/15,4/19,4/21,4/22,4/24,4/29,5/3,5/6,5/10,5/13
Venue: Bonneville Jr. High
Crescent MS
Fairmont Park
Lone Peak Park (sandy)
Spence Eccles Complex
RAC
Mount Ogden Park
Falcon Park
IHC Fields
Timberline Jr. High
Brackets: All Brackets

03 Boys Premier 2
Date: 3/18,3/25,3/28,4/1,4/6,4/12,4/18,4/19,4/22,4/29,5/2,5/3,5/6,5/8,5/9,5/10,5/11,5/12,5/13,5/20
Venue: Bluffdale Park
Smooth Canyon
Spence Eccles Complex
Sertoma Park
Roy West Park
RAC
West Jordan Complex
Trailside Park
Mountain Ridge Jr High
Park City Sports Complex
Brackets: All Brackets

03 Boys D1
Date: 3/25,3/29,4/1,4/8,4/12,4/13,4/19,4/22,4/24,4/26,4/29,5/1,5/3,5/6,5/8,5/9,5/10,5/11,5/13,5/17,5/18,5/19,5/20,5/22
Venue: Crescent MS
Weber County Fairgrounds
Bellview Elem.
Mapleton Jr High
Mountain View (Woods Cross)
Olympic Park
G Hillman Recreation Complex
Ponds Park
Riley Elem.
Germania park
West Jordan Complex
Fairmont Park
Bonneville Jr. High
Salem Loafer View Park
Skyridge High School
Willow Pond
Angel Street Complex
Grant Elementary
Brackets: All Brackets

03 Boys D2
Date: 3/18,3/25,3/30,4/1,4/13,4/15,4/17,4/20,4/22,4/25,4/29,5/2,5/3,5/4,5/6,5/8,5/10,5/12,5/13,5/15,5/18,5/20,5/22,5/25,5/31
Venue: Columbia Elementary (westj)
Grandview Park (Provo)
Centennial Park (Perry)
IHC Fields
Rosamond Elementary
Rosecrest
Smooth Canyon
Hyrum Soccer Complex
Mountain Ridge Jr High
Olympus Jr. High
Mueller Park
Healey Park
Elk Ridge (N Logan)
Ellison Park
Millcreek Jr High
West Jordan Complex
Wasatch Jr. High
Brackets: All Brackets

03 Boys North A
Date: 3/25,3/27,3/30,4/1,4/10,4/11,4/14,4/15,4/17,4/22,4/25,4/26,4/27,4/29,5/1,5/4,5/5,5/6,5/8,5/9,5/10,5/13,5/15,5/17,5/18,5/20,5/23,5/24,5/27
Venue: Roy West Park
Hooper Park
Ellison Park
Kent Smith Park
Syracuse Jr. High
Mueller Park
Angel Street Complex
Elk Ridge (N Logan)
Millcreek Jr High
Lewis Park
Ponds Park
Legacy Events Center
Woodward (Woody)
Bountiful Jr. High
Brackets: All Brackets

03 Boys North B
Date: 3/25,3/29,3/31,4/1,4/11,4/12,4/17,4/21,4/22,4/28,4/29,5/5,5/6,5/8,5/9,5/10,5/12,5/13,5/15,5/16,5/17,5/19,5/20,5/22
Venue: Roy West Park
Weber County Fairgrounds
Hyrum Soccer Complex
Ponds Park
Emma Russel
Angel Street Complex
River Heights Elementary
Spring Creek
Blackhawk
Heritage Park (NIbley)
Ellison Park
Brackets: All Brackets

03 Boys North C
Date: 3/18,4/1,4/4,4/10,4/13,4/18,4/22,4/29,5/2,5/5,5/6,5/9,5/10,5/12,5/13,5/16,5/20,5/22,5/23,5/27
Venue: Roy West Park
Centerville Community Park
Ponds Park
Ellison Park
Blackhawk
Angel Street Complex
Brackets: All Brackets

03 Boys Metro A
Date: 3/25,4/1,4/4,4/8,4/10,4/19,4/21,4/22,4/26,4/28,4/29,5/5,5/6,5/12,5/13,5/15,5/17,5/18,5/19,5/20,5/22,5/24
Venue: Crescent MS
Bennion Jr. High
Rosecrest
Willow Creek Park, Sandy
West Lake Jr. High
Village Boulevard Park
Bonneville Jr. High
Falcon Park
Fairmont Park
Riley Elem.
Tooele High School
Trailside Park
Bellview Elem.
Midvalley E.S.
Stansbury HS
Bluffdale Park
Park City Sports Complex
Butler M.S.
Jefferson Jr. High
Brackets: All Brackets

03 Boys Metro B
Date: 3/25,3/28,4/1,4/8,4/15,4/17,4/19,4/22,4/24,4/29,5/1,5/2,5/3,5/6,5/8,5/10,5/13,5/16,5/20,5/22,5/23
Venue: Crescent MS
Bennion Jr. High
Riverside Elem WJ
Fairmont Park
Monarch Meadows Park
Taylorsville E.S.
West Jordan Complex
Village Boulevard Park
Canyonview Park
Galena Hills Park
Germania park
Falcon Park
Bonneville Jr. High
Stansbury HS
Grant Elementary
Willow Pond
Summit Academy JH
Brackets: All Brackets

03 Boys Metro C
Date: 3/18,3/25,4/1,4/8,4/11,4/13,4/18,4/19,4/21,4/22,4/26,4/28,4/29,5/2,5/5,5/6,5/10,5/12,5/13,5/18,5/19,5/20,5/25
Venue: Bonneville Jr. High
Crescent MS
Deseret Peak Complex
Hunter Park
Union MS
Highland High School
Falcon Park
Willow Creek Park, Sandy
Brackets: All Brackets

03 Boys South A
Date: 3/18,3/22,3/25,3/29,4/11,4/12,4/18,4/19,4/22,4/26,4/27,4/28,4/29,5/3,5/5,5/6,5/10,5/11,5/13,5/17,5/20,5/23
Venue: Olympic Park
Lakeside Sports Complex
North Lake Park
Timberline Jr. High
Westlake High School
Aspen Elementary
G Hillman Recreation Complex
Meadow Elementary
Rocky Mtn. Middle
Mapleton Elementary
Vista Heights Jr. High
Bamburger Park
South Field Park
Ira Allen Field
Spanish Fork Sports Park
Mapleton Jr High
Brackets: All Brackets

03 Boys South B
Date: 3/25,3/27,4/10,4/14,4/15,4/17,4/22,4/24,4/25,4/27,4/29,5/1,5/6,5/8,5/11,5/13,5/15,5/16
Venue: Aspen Elementary
Bamburger Park
South Field Park
G Hillman Recreation Complex
Rocky Mtn. Middle
Westlake High School
West Lake High School
Mesquite Park
Vista Heights Jr. High
Healey Park
Spanish Fork Sports Park
Wasatch High School
Brackets: All Brackets

02 Boys Premier 1
Date: 1/2,1/3,1/4,1/5,1/6,1/7,1/9,1/10,1/11,1/12,1/13,1/14,1/16,1/17,1/18,1/19,1/20,1/21,1/27,1/28,3/18,3/25,4/1,4/6,4/11,4/18,4/20,4/22,4/25,4/26,4/27,4/29,5/1,5/2,5/4,5/6,5/8,5/9,5/10,5/13,5/20,5/31
Venue: Spence Eccles Complex
RACTBD
Monarch Meadows Park
Canyonview Park
Falcon Park
Bellview Elem.
Meadow Elementary
Bluffdale Park
Weber County Fairgrounds
West Jordan Complex
Brackets: All Brackets

02 Boys Premier 2
Date: 1/2,1/3,1/4,1/5,1/9,1/10,1/11,1/12,1/13,1/16,1/17,1/18,1/19,1/20,1/23,1/24,1/25,1/26,3/18,3/21,3/25,3/28,3/30,4/1,4/11,4/12,4/14,4/17,4/19,4/22,4/25,4/26,4/27,4/29,5/2,5/6,5/8,5/12,5/13,5/16,5/19
Venue: Mills Park
Fairmont Park
Olympic Park
Pioneer Elementary
Bonneville Jr. High
West Lake Jr. High
Bellview Elem.
Falcon Park
West Jordan Complex TBD
Willow Creek Park, Park City
Park City Sports Complex
Trailside Park
Rosecrest
RAC
Eastmont Middle
Midvalley E.S.
Woods Cross High School
Brackets: All Brackets

02 Boys D1
Date: 1/2,1/3,1/4,1/5,1/6,1/7,1/9,1/10,1/11,1/12,1/13,1/14,1/16,1/17,1/18,1/19,1/20,1/21,1/23,1/24,1/25,1/26,1/27,1/28,2/20,2/21,2/22,2/23,2/24,3/13,3/14,3/15,3/18,3/22,3/25,3/29,3/30,4/1,4/8,4/10,4/12,4/17,4/19,4/21,4/22,4/24,4/26,4/28,4/29,5/1,5/3,5/4,5/5,5/6,5/8,5/10,5/11,5/13,5/15,5/16,5/17,5/19,5/20,5/22,5/24,5/25
Venue: Ellison Park
Mountain Ridge Jr High
South Field Park
Taylorsville E.S.
Smooth Canyon
Ellison Tournament Park
Angel Street Complex
G Hillman Recreation Complex
Lakeside Sports Complex
Ponds Park
Cedar Ridge ES
Sertoma Park
Timberline Jr. High
Blackhawk
Elk Ridge M.S.
West Jordan Complex TBD
Spanish Fork Sports Park
Rocky Mtn. Middle
Brackets: All Brackets

02 Boys D2
Date: 1/2,1/3,1/4,1/5,1/6,1/7,1/9,1/10,1/11,1/12,1/13,1/14,1/16,1/17,1/18,1/19,1/20,1/21,1/24,1/25,1/26,1/27,1/28,1/31,2/1,2/2,2/3,2/4,2/6,2/7,2/8,2/11,3/25,4/1,4/8,4/10,4/13,4/14,4/20,4/22,4/27,4/29,5/1,5/4,5/6,5/9,5/10,5/11,5/13,5/15,5/16,5/18,5/20,5/22,5/23
Venue: IHC Fields
Tooele High School
Willow Pond
West High School
Roy West Park
Bellview Elem.
Brigham City Sports Complex
Elk Ridge (N Logan)
Legacy Events Center
Falcon Park
Forza FC Soccer Complex
Meadow Elementary
Ponds Park
Angel Street Complex
Mills Park
Bountiful Jr. High
Grant Elementary
Brackets: All Brackets

02 Boys North A
Date: 1/3,1/4,1/5,1/6,1/7,1/9,1/10,1/11,1/12,1/13,1/14,3/25,4/1,4/10,4/17,4/22,4/24,4/29,5/1,5/3,5/6,5/8,5/11,5/13,5/15,5/19,5/20,5/22
Venue: Ponds Park
Barlow Park
Mills Park
Weber County Fairgrounds
Mountain View (N. OGDEN)
Centerville Community Park
Ellison Park
Forza FC Soccer Complex
Angel Street Complex
Brackets: All Brackets

02 Boys North B
Date: 1/2,1/3,1/4,1/5,1/6,1/9,1/10,1/11,1/12,1/13,1/16,1/17,1/18,1/19,1/20,1/23,1/24,1/25,1/26,1/27,1/28,3/22,3/25,3/29,4/12,4/13,4/15,4/19,4/22,4/26,4/29,5/1,5/3,5/4,5/6,5/10,5/13,5/17,5/20
Venue: Blackhawk
Kent Smith Park
Elk Ridge (N Logan)
Green Acres/Orton Park
Syracuse Jr. High
Centennial Park (Perry)
Emma Russel
Mills Park
Cedar Ridge ES
Ellison Park
Ellison Tournament Park
Weber County Fairgrounds
Brackets: All Brackets

02 Boys Metro A
Date: 1/2,1/3,1/4,1/5,1/6,1/7,1/9,1/10,1/11,1/12,1/13,1/14,1/17,1/18,1/19,1/20,1/23,1/24,1/25,1/26,1/27,1/28,1/30,2/1,2/2,2/3,2/4,2/6,3/23,3/25,3/27,3/29,3/30,4/1,4/8,4/11,4/12,4/13,4/14,4/18,4/20,4/22,4/27,4/29,5/2,5/3,5/4,5/6,5/8,5/9,5/10,5/12,5/13,5/15,5/16,5/17,5/18,5/20,5/23,5/25
Venue: Bennion Jr. High
Butler M.S.
Lone Peak Park (sandy)
Monarch Meadows Park
Rosecrest
West Jordan Complex TBD
Bellview Elem.
Riverside Elem WJ
Wasatch Jr. High
Midvalley E.S.
Westvale Elementary
Falcon Park
Columbia Elementary (westj)
Canyonview Park
Willow Creek Park, Sandy
Olympus Jr. High
Brackets: All Brackets

02 Boys Metro B
Date: 1/2,1/3,1/4,1/5,1/6,1/9,1/10,1/11,1/12,1/13,1/16,1/17,1/18,1/19,1/20,1/30,2/1,2/2,2/3,2/4,2/6,2/7,2/8,2/9,2/10,3/25,3/29,4/1,4/8,4/12,4/19,4/21,4/22,4/26,4/29,5/6,5/10,5/11,5/13,5/15,5/17,5/20,5/22,5/27
Venue: East High School
Oakley Rec Complex
Pioneer Elementary
Willow Pond
West High School
West Lake Jr. High
Highland High School
Stansbury HS
Taylorsville E.S.
Westvale Elementary
Bellview Elem.
Fairmont Park
Galena Hills Park
Columbia Elementary (westj)
Tooele High School
Village Boulevard Park
Eastmont Middle
Bonneville Jr. High
Brackets: All Brackets

02 Boys Metro C
Date: 1/9,1/10,1/11,1/12,1/13,1/16,1/17,1/18,1/19,1/20,1/23,1/24,1/25,1/26,1/27,1/30,1/31,2/1,2/2,2/3,2/4,2/6,2/7,2/8,2/9,3/25,3/29,4/5,4/17,4/22,4/24,4/26,4/29,5/3,5/6,5/13,5/17,5/20
Venue: Galena Hills Park
Willow Pond
Union MS
Westvale Elementary
Olympus Jr. High
Rosecrest
Columbia Elementary (westj)
Wasatch Jr. High
Brackets: All Brackets

02 Boys South A
Date: 1/2,1/3,1/4,1/5,1/6,1/7,1/9,1/10,1/11,1/12,1/13,1/14,1/16,1/17,1/18,1/19,1/20,1/21,3/22,3/25,3/29,4/1,4/10,4/12,4/17,4/18,4/19,4/21,4/22,4/24,4/26,4/29,5/1,5/3,5/4,5/5,5/6,5/8,5/10,5/11,5/13,5/15,5/16,5/17,5/19,5/20,5/22
Venue: Grandview Park (Provo)
Lakeside Sports Complex
Mountain Ridge Jr High
Sertoma Park
South Field Park
Smooth Canyon
G Hillman Recreation Complex
Mesquite Park
Olympic Park
Spanish Fork Sports Park
North Lake Park
Brackets: All Brackets

01 Boys Provisional North
Date: 4/10,4/17,4/18,4/22,4/25,4/28,4/29,5/1,5/2,5/5,5/6,5/8,5/9,5/12,5/13,5/15,5/16,5/17,5/20,5/22,5/23
Venue: Angel Street Complex
Barlow Park
Elk Ridge (N Logan)
Mount Ogden Park
Spring Creek
Hyrum Soccer Complex
Ponds Park
Ellison Park
Roy West Park
Brackets: All Brackets

01 Boys Provisional South
Date: 4/11,4/13,4/17,4/22,4/24,4/27,4/29,5/1,5/6,5/8,5/11,5/13,5/15,5/18,5/20,5/22,5/23,5/25,5/26,5/27
Venue: West Lake Jr. High
West Jordan Complex
Willow Pond
Monarch Meadows Park
Lakeside Sports Complex
Mountain Ridge Jr High
Canyonview Park
Smooth Canyon
Brackets: All Brackets

00 Boys Provisional North
Date: 4/17,4/19,4/22,4/25,4/28,4/29,5/2,5/3,5/6,5/8,5/10,5/12,5/13,5/15,5/19,5/20,5/22,5/23,5/30,6/3
Venue: Blackhawk
Weber County Fairgrounds
Mills Park
Roy West Park
Bountiful Jr. High
Ellison Park
Centerville Community Park
Lewis Park
Ponds Park
Angel Street Complex
Mountain View (Woods Cross)
Uintah Elementary
Brackets: All Brackets

00 Boys Provisional Metro
Date: 4/8,4/11,4/17,4/18,4/19,4/22,4/24,4/25,4/28,4/29,5/1,5/2,5/3,5/6,5/9,5/10,5/11,5/12,5/13,5/15,5/16,5/17,5/20,5/22,5/23,5/24
Venue: Galena Hills Park
Bellview Elem.
Lone Peak Park (sandy)
Copper HIlls HS
Bennion Jr. High
Eastmont Middle
West Lake Jr. High
Bluffdale Park
Rosecrest
Summit Academy JH
Brackets: All Brackets

00 Boys Provisional South
Date: 4/11,4/18,4/22,4/25,4/29,5/2,5/6,5/9,5/11,5/13,5/16,5/18,5/20
Venue: Lone Peak HS
Timpview High School
Healey Park
Westlake High School
Sertoma Park
Brackets: All Brackets

99 Boys Provisional North
Date: 4/15,4/17,4/22,4/24,4/26,4/29,5/1,5/3,5/6,5/8,5/9,5/13,5/15,5/17,5/20,5/22
Venue: Elk Ridge (N Logan)
Brigham City Sports Complex
Lewis Park
Bellview Elem.
Weber County Fairgrounds
Willow Pond
Lone Peak Park (sandy)
Murray Park
Eastmont Middle
Brackets: All Brackets

99 Boys Provisional South
Date: 4/17,4/18,4/19,4/21,4/22,4/24,4/29,5/1,5/3,5/6,5/8,5/9,5/10,5/13,5/15,5/16,5/17,5/20,5/23,5/24,5/25
Venue: West Jordan Complex
Skyridge High School
Village Boulevard Park
Stansbury HS
Rosecrest
Bluffdale Park
Galena Hills Park
Rosamond Elementary
Tooele High School
Brackets: All Brackets

98/97 Boys Provisional
Date: 4/13,4/15,4/18,4/19,4/20,4/22,4/24,4/26,4/27,4/28,4/29,5/1,5/3,5/6,5/8,5/12,5/13,5/15,5/16,5/17,5/20,5/22,5/24
Venue: Angel Street Complex
Spanish Fork Sports Park
Rosecrest
Ellison Park
RAC
Bluffdale Park
G Hillman Recreation Complex
West Jordan Complex
Union MS
Ponds Park
West Jordan Complex TBD
Brackets: All Brackets

06 Girls Premier Orange
Date: 3/18,3/25,4/1,4/11,4/20,4/21,4/22,4/24,4/25,4/29,5/2,5/6,5/9,5/10,5/11,5/13,5/20,5/26
Venue: Copperview ES
Timberline Jr. High
DATC
Do not use
Ellison Park
Rowland Hall Steiner Complex
Bluffdale Park
Eastmont Middle
Buttercup Park
Sand Ridge Park (layton)
Brackets: All Brackets

06 Girls Premier Purple
Date: 3/18,3/24,3/25,3/29,4/1,4/11,4/12,4/15,4/17,4/18,4/21,4/22,4/24,4/26,4/29,5/1,5/3,5/6,5/8,5/9,5/13,5/19
Venue: Bonneville Jr. High
Palisade
Timberline Jr. High
Copperview ES
Angel Street Complex
Eastmont Middle
Heritage Park (NIbley)
Cedar Ridge ES
Legacy Events Center
Brackets: All Brackets

06 Girls D1
Date: 3/18,3/24,3/25,3/28,3/30,4/1,4/4,4/10,4/11,4/12,4/14,4/17,4/19,4/22,4/26,4/27,4/28,4/29,5/1,5/2,5/3,5/4,5/6,5/8,5/10,5/11,5/13,5/15,5/16,5/17,5/18,5/20,5/23,5/25
Venue: Copperview ES
Wadman Soccer Complex
Palisade
Sertoma Park
Weber County Fairgrounds
Legacy Events Center
Ellison Park
Bonneville Jr. High
JR Smith Elementary
Bluffdale Park
Beacon Hill Park
Angel Street Complex
Eastmont Middle
Trailside Elementary
Geneva Elementary
Sand Ridge Park (layton)
Willow Creek Park, Park City
DATC
Brackets: All Brackets

06 Girls North A
Date: 4/1,4/8,4/14,4/22,5/2,5/3,5/4,5/6,5/10,5/11,5/12,5/13,5/15,5/16,5/18,5/19,5/20,5/22,5/23,5/24,5/25,5/27
Venue: McCall Park
Ellison Park
Elk Ridge (N Logan)
Spring Creek
Sand Ridge Park (layton)
Weber County Fairgrounds
Wadman Soccer Complex
Brackets: All Brackets

06 Girls North B
Date: 3/27,4/1,4/10,4/12,4/14,4/15,4/17,4/20,4/22,4/29,5/1,5/5,5/6,5/8,5/13,5/15,5/20,5/25
Venue: McCall Park
Ellison Park
Kent Smith Park
Legacy Events Center
Millcreek Jr High
Millennium Pk (Harrisville)
DATC
Elk Ridge (N Logan)
Angel Street Complex
Brackets: All Brackets

06 Girls Metro A
Date: 3/25,3/28,3/29,3/31,4/1,4/3,4/8,4/11,4/12,4/17,4/18,4/20,4/22,4/24,4/26,4/27,4/29,5/1,5/4,5/6,5/8,5/11,5/13,5/17,5/18,5/20,5/22,5/23
Venue: Eastmont Middle
Union MS
Longview Elem
Buttercup Park
Copperview ES
Butler M.S.
Southwood Park
Benson Mill Park
West Jordan Complex
Hidden Village
Brackets: All Brackets

06 Girls Metro B
Date: 3/25,3/28,4/1,4/3,4/8,4/17,4/22,4/24,4/29,5/1,5/6,5/9,5/10,5/13,5/16,5/17,5/20
Venue: Eastmont Middle
Copperview ES
Bonneville Jr. High
Utah Sports Lodge
Park City Sports Complex
Jordan Ridge Park
Trailside Elementary
Willow Creek Park, Park City
Brackets: All Brackets

06 Girls South A
Date: 3/25,3/28,3/31,4/1,4/14,4/20,4/21,4/22,4/26,4/28,4/29,5/5,5/6,5/12,5/13,5/19,5/20
Venue: Lehi Jr. School
Sertoma Park
Do not use
Deerfield Elementary
Harvest Elementary
Smooth Canyon
Salem Soccer Complex
Veterans Memorial Fields
Old Mill ES
Spanish Fork Sports Park
Brackets: All Brackets

05 Girls Premier Black
Date: 3/18,3/20,3/25,3/29,4/1,4/10,4/12,4/13,4/17,4/22,4/24,4/27,4/29,5/1,5/2,5/4,5/5,5/6,5/8,5/10,5/13,5/30
Venue: Buttercup Park
Timberline Jr. High
Benson Mill Park
Eastmont Middle
Angel Street Complex
Legacy Events Center
Do not use
RAC
Palisade
DATC
Copperview ES
Brackets: All Brackets

05 Girls Premier Silver
Date: 3/18,3/21,3/25,3/29,4/1,4/10,4/12,4/20,4/22,4/26,4/29,5/1,5/2,5/4,5/6,5/8,5/9,5/10,5/13
Venue: Palisade
Timberline Jr. High
Eastmont Middle
DATC
Lehi Jr. School
Blackridge Elementary
Sand Ridge Park (layton)
RAC
Rowland Hall Steiner Complex
Bonneville Jr. High
Ellison Park
Copperview ES
Brackets: All Brackets

05 Girls D1
Date: 3/18,3/25,4/1,4/12,4/13,4/14,4/15,4/19,4/20,4/22,4/27,4/29,5/4,5/6,5/11,5/13,5/20
Venue: Weber County Fairgrounds
Smooth Canyon
Legacy Events Center
Wadman Soccer Complex
JR Smith Elementary
Angel Street Complex
Eastmont Middle
Bonneville Jr. High
DATC
Buttercup Park
Deerfield Elementary
Brackets: All Brackets

05 Girls North A
Date: 3/25,3/29,3/30,4/1,4/3,4/10,4/12,4/17,4/19,4/20,4/22,4/24,4/29,5/1,5/3,5/4,5/6,5/9,5/10,5/13,5/15,5/16,5/19,5/20
Venue: Pioneer Park
Wadman Soccer Complex
Millennium Pk (Harrisville)
Angel Street Complex
DATC
Ellison Park
Lions Club Park
Bunderson Elementary
Blackhawk
Elk Ridge (N Logan)
Legacy Events Center
Forza FC Soccer Complex
Kent Smith Park
Bryant Middle School
Weber County Fairgrounds
Sand Ridge Park (layton)
Brackets: All Brackets

05 Girls North B
Date: 3/31,4/1,4/11,4/18,4/19,4/20,4/22,4/27,4/29,5/2,5/5,5/6,5/10,5/11,5/13,5/15,5/16,5/18,5/20
Venue: Angel Street Complex
McCall Park
Millcreek Jr High
Forza FC Soccer Complex
Weber County Fairgrounds
DATC
Brackets: All Brackets

05 Girls North C
Date: 3/25,3/28,4/1,4/18,4/22,4/25,4/29,5/2,5/6,5/9,5/13,5/20
Venue: Millennium Pk (Harrisville)
Pioneer Park
Ellison Park
Forza FC Soccer Complex
Weber County Fairgrounds
Wadman Soccer Complex
Brackets: All Brackets

05 Girls Metro A
Date: 3/24,3/25,3/31,4/1,4/3,4/6,4/11,4/12,4/18,4/19,4/21,4/22,4/24,4/25,4/27,4/28,4/29,5/1,5/4,5/5,5/6,5/8,5/12,5/13,5/15,5/18,5/19,5/20
Venue: Blackridge Elementary
Eastmont Middle
Southwood Park
Copperview ES
Buttercup Park
Jordan Ridge Park
West Jordan Complex
Longview Elem
Willow Creek Park, Park City
Trailside Elementary
Brackets: All Brackets

05 Girls Metro B
Date: 3/18,3/20,3/24,3/25,4/1,4/8,4/13,4/21,4/22,4/27,4/28,4/29,5/3,5/5,5/6,5/11,5/12,5/13,5/17,5/19,5/20,5/27
Venue: Bonneville Jr. High
Eastmont Middle
Bluffdale Park
Benson Mill Park
Copperview ES
Union MS
Buttercup Park
Brackets: All Brackets

05 Girls Metro C
Date: 3/18,3/22,3/25,3/29,4/1,4/3,4/5,4/11,4/12,4/18,4/22,4/25,4/26,4/29,5/2,5/6,5/9,5/10,5/13,5/15,5/16,5/20
Venue: Butler M.S.
Buttercup Park
Copperview ES
Union MS
Benson Mill Park
Deseret Peak Complex
Eastmont Middle
Bonneville Jr. High
Brackets: All Brackets

05 Girls South A
Date: 3/25,3/28,3/30,4/1,4/10,4/13,4/15,4/17,4/20,4/22,4/24,4/29,5/1,5/6,5/9,5/13,5/15,5/18,5/24
Venue: Deerfield Elementary
Spanish Fork Sports Park
Timberline Jr. High
Vernal middle school
Do not use
Smooth Canyon
Beacon Hill Park
Sertoma Park
Salem Soccer Complex
Brackets: All Brackets

05 Girls South B
Date: 3/25,4/1,4/11,4/21,4/22,4/28,4/29,5/5,5/6,5/9,5/11,5/12,5/13
Venue: Lehi Jr. School
Harvest Elementary
JR Smith Elementary
Veterans Memorial Fields
Brackets: All Brackets

04 Girls Premier 1
Date: 3/25,4/1,4/10,4/11,4/17,4/18,4/19,4/20,4/22,4/25,4/27,4/29,5/2,5/3,5/5,5/6,5/8,5/9,5/11,5/13
Venue: Palisade
Rowland Hall Steiner Complex
RAC
Roy West Park
Ellison Park
Blackhawk
Bonneville Jr. High
Woods Cross High School
Brackets: All Brackets

04 Girls Premier 2
Date: 3/18,3/22,3/25,3/30,4/1,4/10,4/11,4/12,4/18,4/19,4/22,4/25,4/29,5/2,5/3,5/6,5/8,5/9,5/11,5/13
Venue: Crescent MS
Olympic Park
Weber County Fairgrounds
Palisade
Aspen Elementary
Barlow Park
Mountain View (N. OGDEN)
IHC Fields
RAC
Rosecrest
West Jordan Complex
Skyridge High School
Woods Cross High School
Brackets: All Brackets

04 Girls D1
Date: 3/20,3/28,4/1,4/11,4/12,4/14,4/19,4/20,4/22,4/26,4/29,5/2,5/3,5/6,5/9,5/10,5/11,5/13,5/15,5/17,5/19,5/20,5/22
Venue: Falcon Park
Crescent MS
Legacy Events Center
Smooth Canyon
Ellison Park
Germania park
Mueller Park
Mapleton Jr High
River Heights Elementary
Willow Creek Park, Sandy
Barnes Park
Bellview Elem.
Park City Sports Complex
Ira Allen Field
Grant Elementary
Trailside Park
Willow Pond
Brackets: All Brackets

04 Girls D2
Date: 3/22,3/25,3/29,4/1,4/3,4/7,4/8,4/10,4/11,4/14,4/17,4/18,4/20,4/22,4/24,4/26,4/28,4/29,5/1,5/4,5/5,5/6,5/8,5/12,5/13,5/15,5/16,5/17,5/19,5/20
Venue: Galena Hills Park
Bonneville Jr. High
Highland High School
Spanish Fork Sports Park
Willow Creek Park, Sandy
Olympic Park
Rowland Hall Steiner Complex
Weber County Fairgrounds
Green Acres/Orton Park
Mountain View (Woods Cross)
Angel Street Complex
Mesquite Park
Elk Ridge (N Logan)
Fairmont Park
North Lake Park
Falcon Park
Summit Academy JH
Bountiful Jr. High
Crescent MS
Mueller Park
Barnes Park
Lewis Park
Brackets: All Brackets

04 Girls North A
Date: 4/1,4/3,4/10,4/11,4/15,4/17,4/18,4/22,4/29,5/4,5/6,5/8,5/10,5/12,5/13,5/15,5/18,5/19,5/20,5/22,5/24
Venue: Pioneer Park
Weber County Fairgrounds
Kent Smith Park
Barnes Park
Morgan HS
Lynx Field
Mountain View (Woods Cross)
Brackets: All Brackets

04 Girls North B
Date: 3/25,3/27,4/1,4/10,4/12,4/14,4/15,4/21,4/22,4/27,4/28,4/29,5/5,5/6,5/12,5/13,5/18,5/19,5/20
Venue: Weber County Fairgrounds
Mountain View (Woods Cross)
Barnes Park
Cedar Ridge ES
Young Ward College Ward
Spring Creek
Blackhawk
Mueller Park
Brackets: All Brackets

04 Girls North C
Date: 3/25,3/30,4/13,4/15,4/21,4/22,4/27,4/29,5/4,5/6,5/11,5/23,5/25
Venue: Weber County Fairgrounds
Roy West Park
Lewis Park
Elk Ridge (N Logan)
Mount Ogden Park
Mountain View (Woods Cross)
Brackets: All Brackets

04 Girls Metro A
Date: 3/18,3/25,4/1,4/4,4/11,4/12,4/17,4/21,4/22,4/24,4/27,4/29,5/1,5/2,5/3,5/6,5/8,5/11,5/12,5/13,5/15,5/18,5/19,5/20,5/22
Venue: Butler M.S.
Crescent MS
Willow Creek Park, Sandy
Rosamond Elementary
Columbia Elementary (westj)
Stansbury HS
Falcon Park
West Jordan Complex
Brackets: All Brackets

04 Girls Metro B
Date: 4/1,4/5,4/8,4/18,4/22,4/26,4/27,4/28,4/29,5/1,5/2,5/4,5/6,5/8,5/11,5/13,5/16,5/17,5/20
Venue: Bonneville Jr. High
Park City Sports Complex
Bluffdale Park
Grant Elementary
Trailside Park
Rosecrest
Germania park
Willow Creek Park, Park City
Willow Pond
Brackets: All Brackets

04 Girls South A
Date: 3/25,3/29,3/30,4/12,4/15,4/17,4/18,4/19,4/22,4/26,4/29,5/1,5/3,5/5,5/6,5/8,5/20
Venue: North Lake Park
Sertoma Park
Smooth Canyon
Mapleton Elementary
G Hillman Recreation Complex
Mapleton Jr High
Rocky Mtn. Middle
Lakeside Sports Complex
South Field Park
Aspen Elementary
Olympic Park
Spanish Fork Sports Park
Brackets: All Brackets

04 Girls South A Preseason
Date: 3/18,5/13
Venue: Smooth Canyon
Aspen Elementary
Olympic Park
Sertoma Park
Brackets: All Brackets

04 Girls South B
Date: 3/25,4/1,4/8,4/13,4/15,4/17,4/22,4/26,4/27,4/29,5/2,5/6,5/13,5/20
Venue: Vernal middle school
Centennial ES
Rocky Mtn. Middle
G Hillman Recreation Complex
Spanish Fork Sports Park
Smooth Canyon
Mountain Ridge Jr High
Brackets: All Brackets

03 Girls Premier 1
Date: 3/22,3/25,3/29,4/1,4/12,4/13,4/19,4/20,4/22,4/26,4/29,5/1,5/3,5/6,5/8,5/9,5/13,5/19
Venue: Bonneville Jr. High
Bellview Elem.
Lone Peak Park (sandy)
RAC
Rosecrest
Angel Street Complex
Blackhawk
Ponds Park
West Jordan Complex
Crescent MS
Woods Cross High School
Brackets: All Brackets

03 Girls Premier 2
Date: 3/18,3/25,4/1,4/10,4/12,4/15,4/18,4/19,4/22,4/27,4/29,5/2,5/3,5/6,5/8,5/9,5/13,5/15,5/16,5/22,5/23
Venue: Bonneville Jr. High
Murray Park
Palisade
Green Acres/Orton Park
Olympic Park
Ellison Park
Weber County Fairgrounds
Blackhawk
Ponds Park
Angel Street Complex
Skyridge High School
Brackets: All Brackets

03 Girls D1
Date: 4/1,4/11,4/13,4/18,4/20,4/22,4/24,4/25,4/27,4/29,5/1,5/2,5/4,5/6,5/10,5/11,5/13,5/15,5/20,5/23
Venue: Mueller Park
RAC
Stansbury HS
Crescent MS
Ellison Park
Village Boulevard Park
Mills Park
Weber County Fairgrounds
Salem Loafer View Park
Woods Cross High School
Ira Allen Field
Lewis Park
Trailside Park
Tooele High School
Willow Creek Park, Park City
Park City Sports Complex
Brackets: All Brackets

03 Girls D2
Date: 3/25,3/28,3/29,4/1,4/12,4/13,4/17,4/18,4/19,4/20,4/22,4/25,4/27,4/29,5/1,5/2,5/4,5/6,5/8,5/11,5/13,5/15,5/17,5/18,5/20,5/22
Venue: Crescent MS
Healey Park
Spanish Fork Sports Park
Mountain Ridge Jr High
Young Ward College Ward
Bamburger Park
Kent Smith Park
Smooth Canyon
Angel Street Complex
Meadow Elementary
Lone Peak Park (sandy)
Mesquite Park
Eden Park
Willow Creek Park, Sandy
Ponds Park
Vista Heights Jr. High
G Hillman Recreation Complex
Brackets: All Brackets

03 Girls North A
Date: 3/25,3/28,4/1,4/3,4/6,4/8,4/10,4/12,4/13,4/17,4/20,4/22,4/24,4/29,5/1,5/3,5/4,5/5,5/6,5/9,5/13,5/15,5/17,5/20,5/22
Venue: Kanesville Elementary School
Roy West Park
Mountain View (Woods Cross)
Ellison Park
Hooper Park
Angel Street Complex
Spring Creek
Ponds Park
Lynx Field
Mueller Park
Brackets: All Brackets

03 Girls North B
Date: 3/24,3/25,3/31,4/1,4/7,4/13,4/14,4/17,4/20,4/21,4/22,4/29,5/4,5/5,5/6,5/11,5/13,5/15,5/18,5/20,5/22,5/23
Venue: Mueller Park
Hooper Park
Weber County Fairgrounds
Mills Park
Mountain View (Woods Cross)
Pioneer Park
Roy West Park
Barlow Park
River Heights Elementary
Sky View High School
Cub River Sports
Brackets: All Brackets

03 Girls Metro A
Date: 3/21,3/25,3/29,3/30,4/1,4/4,4/8,4/17,4/18,4/20,4/22,4/25,4/29,5/2,5/6,5/10,5/13,5/20
Venue: Columbia Elementary (westj)
Willow Creek Park, Sandy
Sunnyside Park
Bonneville Jr. High
Bluffdale Park
Monarch Meadows Park
11th Avenue Park
Galena Hills Park
Union MS
Crescent MS
Rosamond Elementary
Brackets: All Brackets

03 Girls Metro B
Date: 4/1,4/5,4/11,4/15,4/19,4/21,4/22,4/26,4/28,4/29,5/2,5/3,5/4,5/6,5/8,5/9,5/13,5/16,5/19,5/20,5/23
Venue: Rosamond Elementary
Canyonview Park
Deseret Peak Complex
West Jordan Complex
Midvalley E.S.
Columbia Elementary (westj)
Grant Elementary
Willow Creek Park, Sandy
Germania park
Bonneville Jr. High
Crescent MS
Monroe Elem.
Monarch Meadows Park
Butler M.S.
Falcon Park
Brackets: All Brackets

03 Girls South A
Date: 3/23,3/24,3/25,3/29,4/1,4/10,4/12,4/13,4/17,4/22,4/26,4/27,4/29,5/1,5/3,5/6,5/8,5/10,5/11,5/13,5/15,5/17,5/18,5/20,5/22
Venue: Olympic Park
Ira Allen Field
Aspen Elementary
Bamburger Park
Spanish Fork Sports Park
Sertoma Park
Lakeside Sports Complex
Rocky Mtn. Middle
Salem Loafer View Park
South Field Park
Mapleton Jr High
Brackets: All Brackets

02 Girls Premier 1
Date: 1/10,1/11,1/12,1/13,1/14,1/15,1/17,1/18,1/19,1/20,1/22,3/21,3/25,3/28,3/31,4/1,4/4,4/8,4/11,4/12,4/14,4/17,4/18,4/19,4/22,4/25,4/28,4/29,5/2,5/3,5/5,5/6,5/8,5/9,5/10,5/13,5/27
Venue: TBD
Palisade
Falcon Park
Bonneville Jr. High
Bluffdale Park
RAC
Lone Peak Park (sandy)
West Jordan Complex
West High School
Eastmont Middle
Brackets: All Brackets

02 Girls Premier 2
Date: 1/4,1/5,1/6,1/7,1/9,1/11,1/12,1/13,1/14,1/16,1/17,1/18,1/19,1/20,1/21,1/23,1/24,1/25,1/26,1/27,3/18,3/22,3/25,3/29,4/1,4/8,4/11,4/13,4/14,4/15,4/19,4/20,4/22,4/24,4/26,4/27,4/29,5/2,5/3,5/4,5/6,5/8,5/9,5/10,5/11,5/13
Venue: TBD
Olympic Park
Ira Allen Field
Lone Peak Park (sandy)
RAC
Angel Street Complex
North Lake Park
Bellview Elem.
Cedar Ridge ES
Ponds Park
11th Avenue Park
Brackets: All Brackets

02 Girls Division 1
Date: 1/9,1/10,1/11,1/12,1/13,3/25,4/1,4/5,4/10,4/17,4/19,4/22,4/24,4/27,4/29,5/1,5/2,5/5,5/6,5/8,5/9,5/10,5/13,5/15,5/18,5/20,5/22
Venue: Angel Street Complex
Bonneville Jr. High
Ellison Park
Lakeside Sports Complex
Palisade
Roy West Park
Columbia Elementary (westj)
Legacy Events Center
Ponds Park
Eastmont Middle
Weber County Fairgrounds
Falcon Park
Brackets: All Brackets

02 Girls Division 2
Date: 1/2,1/3,1/4,1/5,1/6,1/9,1/10,1/11,1/12,1/13,1/14,1/16,1/17,1/18,1/19,1/20,1/21,1/23,1/24,1/25,1/26,1/27,1/28,2/24,3/18,3/25,3/28,4/1,4/5,4/11,4/14,4/15,4/18,4/19,4/20,4/22,4/25,4/29,5/1,5/2,5/3,5/6,5/8,5/9,5/11,5/13,5/16,5/19,5/20,5/22,5/23,5/26,5/30
Venue: Elk Ridge (N Logan)
Rocky Mtn. Middle
Rowland Hall Steiner Complex
Ellison Park
Smith Fields
Willow Pond
Ira Allen Field
Park City Sports Complex
Sertoma Park
Smooth Canyon
Eastmont Middle
Roy West Park
Galena Hills Park
Highland High School
Mapleton Jr High
Mountain Ridge Jr High
Trailside Park
Falcon Park
Bellview Elem.
Lone Peak Park (sandy)
Summit Academy JH
South Field Park
Woodward (Woody)
Willow Creek Park, Park City
Brackets: All Brackets

02 Girls North A
Date: 1/2,1/3,1/4,1/5,1/6,1/9,1/10,1/11,1/12,1/13,1/16,1/17,1/18,1/19,1/20,1/23,1/24,1/25,1/26,3/25,3/29,4/1,4/10,4/12,4/15,4/17,4/19,4/22,4/25,4/26,4/27,4/29,5/2,5/6,5/8,5/10,5/11,5/13,5/15,5/16,5/17,5/18,5/20
Venue: Kent Smith Park
Weber County Fairgrounds
Cedar Ridge ES
Mills Park
Roy West Park
Spring Creek
Pioneer Park
Angel Street Complex
Centennial Park (Perry)
Ponds Park
Ellison Park
Morgan HS
Brackets: All Brackets

02 Girls North B
Date: 1/5,1/11,1/12,1/18,4/11,4/15,4/18,4/19,4/20,4/22,4/25,4/26,4/29,5/3,5/6,5/9,5/10,5/13,5/17,5/19,5/20,5/23
Venue: Mills Park
Young Ward College Ward
Roy West Park
Elk Ridge (N Logan)
Kent Smith Park
Brackets: All Brackets

02 Girls Metro A
Date: 1/3,1/4,1/5,1/6,1/9,1/10,1/11,1/12,1/13,1/14,1/16,1/17,1/18,1/19,1/20,1/21,1/23,1/24,1/25,1/26,1/27,1/28,2/6,2/7,2/8,2/9,2/10,2/11,2/13,2/14,2/15,2/16,3/6,3/18,3/25,3/29,3/30,4/1,4/4,4/8,4/11,4/12,4/13,4/18,4/20,4/22,4/26,4/27,4/29,5/4,5/6,5/8,5/11,5/13,5/16,5/18,5/20
Venue: Canyonview Park
Deseret Peak Complex
West Jordan Complex TBD
Columbia Elementary (westj)
Pioneer Elementary
Midvalley E.S.
Eastmont Middle
Olympus Jr. High
Smith Fields
Monarch Meadows Park
Storm Mountain
Flat Iron Mesa Park
Willow Creek Park, Sandy
Galena Hills Park
Bluffdale Park
Lone Peak Park (sandy)
Bellview Elem.
Rosamond Elementary
Brackets: All Brackets

02 Girls South A
Date: 1/2,1/3,1/4,1/5,1/6,1/7,1/9,1/10,1/11,1/12,1/13,1/18,1/19,1/20,1/23,1/24,1/25,1/26,1/27,2/6,2/7,2/8,2/9,2/10,2/11,2/13,2/14,2/15,2/16,3/23,3/25,3/30,4/1,4/13,4/15,4/20,4/21,4/22,4/27,4/29,5/3,5/4,5/6,5/10,5/13,5/15,5/17,5/18,5/20,5/22
Venue: Ephraim Middle School
G Hillman Recreation Complex
Meadow Elementary
Spanish Fork Sports Park
Lakeside Sports Complex
Mesquite Park
Vernal middle school
Olympic Park
South Field Park
Mountain Ridge Jr High
North Lake Park
Smooth Canyon
Skyridge High School
Brackets: All Brackets

01 Girls Premier 1
Date: 3/25,3/30,4/1,4/19,4/22,4/24,4/26,4/29,5/1,5/3,5/4,5/6,5/8,5/10,5/13
Venue: Midvalley E.S.
Angel Street Complex
RAC
Lone Peak Park (sandy)
Palisade
Rowland Hall Steiner Complex
West Jordan Complex
Ponds Park
Woods Cross High School
Brackets: All Brackets

01 Girls Premier 2
Date: 3/20,3/21,3/23,3/25,3/28,4/1,4/12,4/13,4/15,4/19,4/22,4/27,4/29,5/4,5/6,5/9,5/12,5/13,5/23
Venue: Olympic Park
Palisade
Centennial Park (Perry)
Woods Cross High School
Bonneville Jr. High
RAC
Angel Street Complex
Skyridge High School
Ira Allen Field
Fairmont Park
Ponds Park
Mills Park
Brackets: All Brackets

01 Girls Division 1
Date: 3/25,3/27,3/29,4/1,4/10,4/13,4/17,4/19,4/21,4/22,4/24,4/27,4/29,5/1,5/6,5/8,5/9,5/10,5/13,5/15,5/18,5/19,5/20,5/22
Venue: Mills Park
North Lake Park
Elk Ridge (N Logan)
Meadow Elementary
Roy West Park
Millcreek Jr High
Weber County Fairgrounds
Rosamond Elementary
West Jordan Complex
Angel Street Complex
Bluffdale Park
Sky View High School
Skyridge High School
Barlow Park
Ponds Park
Brackets: All Brackets

01 Girls Division 2
Date: 3/21,3/24,3/27,3/30,4/1,4/5,4/8,4/10,4/11,4/13,4/15,4/17,4/18,4/20,4/22,4/24,4/25,4/26,4/29,5/1,5/2,5/3,5/4,5/6,5/8,5/10,5/13,5/15,5/16,5/17,5/20,5/22,5/23,5/24
Venue: Sertoma Park
Willow Pond
Lakeside Sports Complex
Weber County Fairgrounds
Murray Park
Galena Hills Park
Bellview Elem.
Rocky Mtn. Middle
River Heights Elementary
West Jordan Complex
Bonneville Jr. High
Highland High School
Midvalley E.S.
Falcon Park
Eastmont Middle
Deseret Peak Complex
Fairmont Park
Summit Academy JH
Lone Peak Park (sandy)
South Field Park
Ellison Park
Brackets: All Brackets

01 Girls Division 3
Date: 3/25,4/1,4/10,4/12,4/15,4/17,4/18,4/19,4/21,4/22,4/27,4/29,5/1,5/6,5/8,5/9,5/12,5/13,5/17,5/19,5/20
Venue: Lakeside Sports Complex
Lone Peak Park (sandy)
Mountain View (N. OGDEN)
Spanish Fork Sports Park
Mount Ogden Park
Grandview Park (Provo)
Midvalley E.S.
Legacy Events Center
Falcon Park
Cub River Sports
G Hillman Recreation Complex
Bellview Elem.
Brackets: All Brackets

01 Girls Division 4
Date: 3/25,4/1,4/13,4/17,4/20,4/22,4/25,4/27,4/29,5/1,5/4,5/6,5/8,5/11,5/13,5/15,5/18,5/20
Venue: Bonneville Jr. High
Centennial ES
Union MS
Mills Park
Vernal middle school
Willow Pond
Highland High School
Mountain View (Woods Cross)
Spanish Fork Sports Park
G Hillman Recreation Complex
West Jordan Complex
Brackets: All Brackets

00 Girls Premier 1
Date: 3/25,3/29,4/1,4/12,4/17,4/19,4/22,4/24,4/26,4/29,5/2,5/3,5/6,5/8,5/10,5/13
Venue: Palisade
Roy West Park
RAC
Woods Cross High School
Ponds Park
Angel Street Complex
Lone Peak Park (sandy)
Brackets: All Brackets

00 Girls Premier 2
Date: 3/18,3/21,3/24,3/25,3/27,3/28,3/30,4/1,4/11,4/13,4/18,4/19,4/22,4/25,4/26,4/29,5/3,5/6,5/10,5/13,5/15
Venue: Spence Eccles Complex
Aspen Elementary
Palisade
Rowland Hall Steiner Complex
East High School
Bamburger Park
RAC
Healey Park
Brackets: All Brackets

00 Girls Division 1
Date: 3/25,3/29,3/30,4/1,4/5,4/10,4/12,4/17,4/19,4/22,4/24,4/26,4/27,4/29,5/1,5/3,5/4,5/5,5/6,5/8,5/9,5/10,5/13,5/16,5/17,5/20,5/22
Venue: Lakeside Sports Complex
Lone Peak Park (sandy)
Sertoma Park
Sunnyside Park
Midvalley E.S.
Angel Street Complex
Spanish Fork Sports Park
West Jordan Complex
Legacy Events Center
RAC
Rosecrest
G Hillman Recreation Complex
Cedar Ridge ES
Mapleton Jr High
Blackhawk
Ira Allen Field
Salem Loafer View Park
TBD
Brackets: All Brackets

00 Girls Division 2
Date: 3/25,3/30,4/1,4/4,4/11,4/13,4/17,4/20,4/22,4/24,4/27,4/28,4/29,5/1,5/4,5/6,5/8,5/10,5/11,5/13,5/15,5/16,5/18,5/20,5/22
Venue: Lone Peak Park (sandy)
Midvalley E.S.
Olympic Park
Roy West Park
Weber County Fairgrounds
Ira Allen Field
Bonneville Jr. High
Legacy Events Center
Ellison Park
Skyridge High School
Eastmont Middle
Willow Pond
Murray Park
Falcon Park
Salem Loafer View Park
Mills Park
Bellview Elem.
Brackets: All Brackets

00 Girls Division 3
Date: 4/1,4/13,4/17,4/18,4/20,4/22,4/27,4/29,5/4,5/6,5/9,5/11,5/13,5/15,5/17,5/20
Venue: Galena Hills Park
Ellison Park
South Field Park
Healey Park
Bonneville Jr. High
Rocky Mtn. Middle
Brackets: All Brackets

00 Girls Division 4
Date: 3/25,4/1,4/12,4/14,4/15,4/19,4/20,4/22,4/26,4/28,4/29,5/2,5/3,5/5,5/6,5/10,5/13,5/16,5/17,5/18,5/20,5/25
Venue: Bamburger Park
North Lake Park
Mountain Ridge Jr High
Olympic Park
West High School
Lakeside Sports Complex
West Jordan Complex
Smooth Canyon
Blackhawk
Highland High School
Healey Park
Brackets: All Brackets

99 Girls Premier 1
Date: 3/21,3/25,3/28,4/1,4/11,4/14,4/17,4/20,4/22,4/25,4/29,5/2,5/4,5/6,5/9,5/11,5/12,5/13
Venue: Sertoma Park
Rowland Hall Steiner Complex
West High School
RAC
RACTBD
East High School
Eastmont Middle
Ellison Park
Woods Cross High School
Brackets: All Brackets

99 Girls Premier 2
Date: 3/21,4/1,4/11,4/12,4/13,4/15,4/18,4/20,4/21,4/22,4/29,5/2,5/6,5/8,5/9,5/11,5/13,5/16
Venue: Bonneville Jr. High
Midvalley E.S.
Ira Allen Field
RAC
Fairmont Park
Bellview Elem.
Blackhawk
Lynx Field
Eastmont Middle
Salem Loafer View Park
Timberline Jr. High
Brackets: All Brackets

99 Girls Division 1
Date: 3/25,3/30,4/1,4/5,4/11,4/14,4/17,4/18,4/20,4/22,4/25,4/28,4/29,5/3,5/5,5/6,5/8,5/9,5/10,5/11,5/13,5/15,5/16,5/18,5/20,5/25
Venue: Olympic Park
Bluffdale Park
Willow Pond
Stansbury HS
West Jordan Complex
Spanish Fork Sports Park
Legacy Events Center
Bonneville Jr. High
Murray Park
Skyridge High School
Spence Eccles Complex
Roy West Park
Tooele High School
Rosecrest
Ellison Park
Brackets: All Brackets

99 Girls Division 2
Date: 3/18,3/25,3/30,3/31,4/1,4/12,4/13,4/14,4/19,4/20,4/22,4/27,4/29,5/1,5/3,5/6,5/8,5/10,5/12,5/13,5/15,5/17,5/20,5/22,5/23,5/30
Venue: Galena Hills Park
Spanish Fork Sports Park
Mapleton Jr High
Healey Park
Midvalley E.S.
Barlow Park
Aspen Elementary
Lynx Field
G Hillman Recreation Complex
Young Ward College Ward
Bamburger Park
Eastmont Middle
Mills Park
Salem Loafer View Park
Lone Peak Park (sandy)
Millcreek Jr High
Brackets: All Brackets

99 Girls Division 3
Date: 3/25,4/1,4/10,4/12,4/19,4/20,4/22,4/24,4/27,4/29,5/1,5/2,5/6,5/13,5/16,5/20,5/22,5/23
Venue: Meadow Elementary
G Hillman Recreation Complex
Hyrum Soccer Complex
Bluffdale Park
Canyonview Park
Spanish Fork Sports Park
Rocky Mtn. Middle
South Field Park
Brackets: All Brackets

98/97 Girls Premier 1
Date: 3/18,3/21,3/27,3/28,4/1,4/8,4/10,4/17,4/18,4/22,4/25,4/29,5/1,5/2,5/4,5/5,5/6,5/9,5/11,5/12,5/13,5/30
Venue: Bonneville Jr. High
Olympic Park
North Lake Park
Spence Eccles Complex
Weber County Fairgrounds
RAC
Palisade
Fairmont Park
IHC Fields
Mount Ogden Park
Brackets: All Brackets

98/97 Girls Premier 2
Date: 3/18,3/21,3/25,3/28,4/1,4/8,4/11,4/14,4/15,4/18,4/20,4/22,4/26,4/28,4/29,5/3,5/4,5/6,5/11,5/12,5/13
Venue: Rosamond Elementary
Roy West Park
Healey Park
Midvalley E.S.
Bluffdale Park
Highland High School
Weber County Fairgrounds
West Jordan Complex
RAC
Bellview Elem.
Blackhawk
Eastmont Middle
Spence Eccles Complex
East High School
Rowland Hall Steiner Complex
Brackets: All Brackets

98/97 Girls Division 1
Date: 3/25,4/1,4/13,4/14,4/15,4/17,4/18,4/20,4/22,4/25,4/27,4/28,4/29,5/1,5/3,5/6,5/10,5/11,5/13,5/15,5/20,5/22
Venue: Lakeside Sports Complex
Deseret Peak Complex
Spanish Fork Sports Park
RAC
Lone Peak Park (sandy)
Highland High School
Mills Park
Eastmont Middle
Park City Sports Complex
Centennial Park (Perry)
Trailside Park
Woods Cross High School
Brackets: All Brackets

98/97 Girls Division 2
Date: 3/22,3/25,4/1,4/10,4/12,4/15,4/18,4/19,4/22,4/25,4/26,4/29,5/1,5/2,5/6,5/9,5/13,5/16,5/20,5/22
Venue: Olympic Park
Bennion Jr. High
Grandview Park (Provo)
Lakeside Sports Complex
Vernal middle school
North Lake Park
Barlow Park
Brackets: All Brackets

08 Boys North A
Date: 3/25,3/30,4/1,4/15,4/17,4/20,4/22,4/27,4/29,5/4,5/6,5/8,5/9,5/11,5/13,5/17,5/18,5/20,5/22
Venue: Bryant Middle School
Weber County Fairgrounds
Angel Street Complex
Legacy Events Center
Millcreek Jr High
Hogan Park
Wadman Soccer Complex
Elk Ridge (N Logan)
Ellison Park
Forza FC Soccer Complex
Heritage Park(Ogden)
Brackets: All Brackets

08 Boys North B
Date: 3/28,4/1,4/4,4/8,4/10,4/11,4/13,4/14,4/20,4/22,4/24,4/26,4/28,4/29,5/1,5/2,5/6,5/8,5/9,5/11,5/12,5/13,5/15,5/16,5/18,5/19,5/20,5/30
Venue: Fox Glenn Park
Wadman Soccer Complex
Hogan Park
Morgan MS
Angel Street Complex
Ellison Park
Forza FC Soccer Complex
Heritage Park(Ogden)
Brackets: All Brackets

08 Boys North C
Date: 3/25,3/29,4/1,4/8,4/14,4/22,4/28,4/29,5/1,5/5,5/6,5/8,5/11,5/12,5/13,5/15,5/19,5/20
Venue: Smoot Park
Legacy Events Center
Ellison Park
Steed Park
Hogan Park
Heritage Park(Ogden)
Romrell Park
Weber County Fairgrounds
Brackets: All Brackets

08 Boys North D
Date: 3/25,3/29,4/1,4/5,4/8,4/11,4/12,4/15,4/19,4/20,4/22,4/26,4/29,5/3,5/4,5/6,5/10,5/11,5/13,5/17,5/20,5/22,5/23
Venue: Bunderson Elementary
Smoot Park
Weber County Fairgrounds
Forza FC Soccer Complex
White Park(sunset)
Angel Street Complex
Ellison Park
Heritage Park(Ogden)
Wadman Soccer Complex
Brackets: All Brackets

08 Boys Metro A
Date: 3/25,3/28,4/1,4/7,4/10,4/15,4/17,4/18,4/22,4/24,4/26,4/29,5/1,5/2,5/3,5/4,5/6,5/8,5/13,5/18,5/20
Venue: Copperview ES
West Lake Jr. High
Glendale MS
Bluffdale Elementary
Horizon Elem.
West Jordan Complex
Bonneville Jr. High
Brackets: All Brackets

08 Boys Metro B
Date: 3/18,3/25,4/1,4/4,4/5,4/8,4/12,4/19,4/22,4/25,4/26,4/27,4/29,5/2,5/6,5/9,5/13,5/16,5/18,5/19,5/20
Venue: Bluffdale Elementary
Riverside Elem WJ
Benson Mill Park
Rowland Hall Steiner Complex
Bonneville Jr. High
Copperview ES
Autumn Hills Park
Butler M.S.
Brackets: All Brackets

08 Boys Metro C
Date: 3/25,3/27,3/29,3/30,4/1,4/3,4/5,4/8,4/12,4/19,4/22,4/26,4/29,5/3,5/6,5/10,5/12,5/13,5/17,5/20,5/24,5/25
Venue: Copperview ES
Bluffdale Elementary
Jordan Ridge Park
Horizon Elem.
Benson Mill Park
Oquirrh Shadow Park
Autumn Hills Park
Trailside Park
Brackets: All Brackets

08 Boys Metro D
Date: 3/25,3/28,3/29,4/1,4/5,4/6,4/8,4/10,4/15,4/19,4/20,4/22,4/26,4/27,4/28,4/29,5/1,5/3,5/4,5/5,5/6,5/10,5/11,5/12,5/13,5/15,5/16,5/17,5/18,5/20
Venue: Bennion Jr. High
Bluffdale Elementary
Bryant Middle School
Copperview ES
Horizon Elem.
Benson Mill Park
Jordan Ridge Park
Galena Hills Park
Autumn Hills Park
Oquirrh Shadow Park
Trailside Park
West Jordan Complex
Trailside Elementary
Brackets: All Brackets

08 Boys South A
Date: 3/24,3/25,3/28,4/1,4/10,4/11,4/15,4/17,4/18,4/20,4/22,4/25,4/29,5/2,5/6,5/8,5/9,5/13,5/15,5/17,5/20
Venue: Geneva Elementary
Sertoma Park
East Meadows E.S.
Lehi Jr. School
Timberline Jr. High
Canyon Elementary School
Meadow Elementary
JR Smith Elementary
Deerfield Elementary
Mountain Ridge Jr High
Brackets: All Brackets

08 Boys South B
Date: 3/25,3/30,4/1,4/10,4/13,4/14,4/20,4/22,4/27,4/29,5/3,5/4,5/6,5/12,5/13,5/17,5/20
Venue: American Preparatory Academy
Geneva Elementary
Mountain Ridge Jr High
Spanish Fork Sports Park
Grandview Park (Provo)
Greenwood
Timberline Jr. High
Cobblestone
Deerfield Elementary
Brackets: All Brackets

08 Boys South C
Date: 3/25,3/29,4/1,4/12,4/13,4/14,4/19,4/22,4/26,4/29,5/3,5/6,5/8,5/10,5/13,5/20
Venue: Deerfield Elementary
Lehi Jr. School
Timberline Jr. High
Geneva Elementary
Mountain Ridge Jr High
Canyon Elementary School
East Meadows E.S.
JR Smith Elementary
Cobblestone
Spanish Fork Sports Park
Brackets: All Brackets

07 Boys North A
Date: 3/25,3/28,4/1,4/3,4/5,4/8,4/10,4/13,4/14,4/17,4/21,4/22,4/24,4/28,4/29,5/1,5/4,5/5,5/6,5/8,5/11,5/13,5/15,5/18,5/19,5/20,5/22
Venue: Hogan Park
Weber County Fairgrounds
Bryant Middle School
Legacy Events Center
Angel Street Complex
River Heights Elementary
Cedar Ridge ES
Glover Lane Park
Wadman Soccer Complex
Brackets: All Brackets

07 Boys North B
Date: 3/25,3/28,4/1,4/8,4/10,4/11,4/13,4/18,4/20,4/22,4/25,4/26,4/27,4/28,4/29,5/2,5/5,5/6,5/9,5/10,5/12,5/13,5/16,5/18,5/19,5/20
Venue: Fox Glenn Park
Wadman Soccer Complex
Ellison Park
Hogan Park
Weber County Fairgrounds
Angel Street Complex
Forza FC Soccer Complex
Morgan MS
Heritage Park(Ogden)
Brackets: All Brackets

07 Boys North C
Date: 3/29,4/1,4/8,4/12,4/15,4/19,4/22,4/26,4/27,4/29,5/3,5/5,5/6,5/10,5/13,5/17,5/18,5/20
Venue: Fox Glenn Park
Ellison Park
Weber County Fairgrounds
Angel Street Complex
Heritage Park(Ogden)
Forza FC Soccer Complex
Romrell Park
Brackets: All Brackets

07 Boys North D
Date: 3/25,3/31,4/1,4/8,4/12,4/13,4/14,4/17,4/19,4/20,4/21,4/22,4/28,4/29,5/1,5/4,5/5,5/6,5/9,5/10,5/11,5/12,5/13,5/15,5/19,5/20,5/22,5/25
Venue: Bunderson Elementary
Fox Glenn Park
Wadman Soccer Complex
Angel Street Complex
Ellison Park
Morgan MS
Weber County Fairgrounds
Forza FC Soccer Complex
Brackets: All Brackets

07 Boys North E
Date: 3/25,3/30,4/1,4/8,4/11,4/13,4/15,4/20,4/22,4/24,4/27,4/29,5/4,5/6,5/9,5/10,5/11,5/12,5/13,5/18,5/19,5/20
Venue: Smoot Park
Wadman Soccer Complex
Weber County Fairgrounds
Fox Glenn Park
Bunderson Elementary
Romrell Park
Morgan MS
Forza FC Soccer Complex
Angel Street Complex
Brackets: All Brackets

07 Boys Metro A
Date: 3/25,3/27,3/31,4/1,4/8,4/10,4/17,4/18,4/21,4/22,4/28,4/29,5/4,5/5,5/6,5/12,5/13,5/16,5/18,5/19,5/20
Venue: Copperview ES
Riverside Elem WJ
West Lake Jr. High
Jordan Hills E.S.
Glendale MS
Rowland Hall Steiner Complex
Horizon Elem.
Brackets: All Brackets

07 Boys Metro B
Date: 3/25,3/27,3/28,4/1,4/4,4/5,4/6,4/8,4/17,4/18,4/22,4/24,4/29,5/1,5/3,5/5,5/6,5/8,5/9,5/10,5/12,5/13,5/15,5/16,5/17,5/20,5/22
Venue: Bonneville Jr. High
Copperview ES
Riverside Elem WJ
Autumn Hills Park
Benson Mill Park
Bluffdale Elementary
Bryant Middle School
Jordan Hills E.S.
West Jordan Complex
Horizon Elem.
Oquirrh Elementary
Brackets: All Brackets

07 Boys Metro C
Date: 3/18,3/22,3/25,3/29,4/1,4/5,4/10,4/12,4/17,4/19,4/21,4/22,4/25,4/26,4/28,4/29,5/3,5/6,5/9,5/10,5/13,5/15,5/17,5/18,5/19,5/20,5/22,5/24
Venue: Jordan Hills E.S.
Butler M.S.
Copperview ES
West Jordan Complex
Galena Hills Park
Pioneer Elementary
West Lake Jr. High
Bluffdale Elementary
Rowland Hall Steiner Complex
Trailside Park
Brackets: All Brackets

07 Boys Metro D
Date: 3/22,3/25,3/29,4/1,4/10,4/13,4/17,4/19,4/20,4/22,4/24,4/27,4/29,5/1,5/3,5/4,5/6,5/8,5/10,5/11,5/13,5/15,5/18,5/19,5/20,5/24
Venue: Jordan Ridge Park
Bonneville Jr. High
Copperview ES
Autumn Hills Park
Benson Mill Park
Bennion Jr. High
Bluffdale Elementary
Spring Lane Elementary
Jordan Hills E.S.
Butler M.S.
Brackets: All Brackets

07 Boys Metro E
Date: 4/1,4/4,4/8,4/11,4/17,4/22,4/24,4/27,4/29,5/1,5/6,5/8,5/9,5/10,5/13,5/15,5/17,5/20,5/25
Venue: Bluffdale Elementary
Jordan Ridge Park
Benson Mill Park
Deseret Peak Complex
Rowland Hall Steiner Complex
Horizon Elem.
West Jordan Complex
Trailside Park
Jordan Hills E.S.
Spring Lane Elementary
Brackets: All Brackets

07 Boys South A
Date: 3/25,3/28,3/30,4/1,4/10,4/11,4/17,4/18,4/20,4/22,4/25,4/29,5/2,5/6,5/8,5/13,5/18,5/20,5/24,9/1,9/8,9/15,10/6
Venue: Greenwood
Mountain Ridge Jr High
Geneva Elementary
Sertoma Park
Timberline Jr. High
Cobblestone
East Meadows E.S.
Canyon Elementary School
Vista Heights Jr. High
Deerfield Elementary
TBD
Brackets: All Brackets

07 Boys South B
Date: 3/18,3/25,3/28,4/1,4/11,4/18,4/22,4/25,4/29,5/1,5/2,5/6,5/8,5/9,5/10,5/13,5/17,5/20
Venue: American Preparatory Academy
Timberline Jr. High
Geneva Elementary
Lehi Jr. School
Meadow Elementary
Mountain Ridge Jr High
JR Smith Elementary
Vista Heights Jr. High
Spanish Fork Sports Park
Brackets: All Brackets

07 Boys South C
Date: 3/25,3/30,4/1,4/11,4/12,4/18,4/19,4/22,4/26,4/29,5/3,5/6,5/10,5/13,5/20
Venue: American Preparatory Academy
Lehi Jr. School
Mountain Ridge Jr High
Sertoma Park
Canyon Elementary School
Cobblestone
Vista Heights Jr. High
East Meadows E.S.
Brackets: All Brackets

08 Girls North A
Date: 3/25,3/30,3/31,4/1,4/10,4/13,4/14,4/17,4/19,4/21,4/22,4/27,4/29,5/4,5/5,5/6,5/10,5/12,5/13,5/16,5/17,5/19
Venue: Fox Glenn Park
Angel Street Complex
Ellison Park
Millcreek Jr High
Cedar Ridge ES
Legacy Events Center
Forza FC Soccer Complex
Brackets: All Brackets

08 Girls North B
Date: 3/29,4/1,4/5,4/8,4/12,4/14,4/15,4/19,4/20,4/22,4/25,4/26,4/29,5/1,5/2,5/3,5/6,5/10,5/11,5/13,5/15,5/17,5/20,5/22
Venue: Hogan Park
Weber County Fairgrounds
Fox Glenn Park
Romrell Park
Angel Street Complex
Forza FC Soccer Complex
Ellison Park
Glover Lane Park
Millcreek Jr High
Legacy Events Center
Brackets: All Brackets

08 Girls Metro A
Date: 3/18,3/20,3/25,4/1,4/4,4/8,4/11,4/18,4/22,4/25,4/29,5/2,5/6,5/8,5/9,5/10,5/13,5/15,5/16,5/17,5/20
Venue: Bluffdale Elementary
Copperview ES
Benson Mill Park
Rowland Hall Steiner Complex
Bonneville Jr. High
Brackets: All Brackets

08 Girls Metro B
Date: 3/18,3/22,3/25,3/28,3/30,4/1,4/11,4/12,4/13,4/19,4/20,4/21,4/22,4/24,4/26,4/27,4/29,5/2,5/4,5/6,5/8,5/11,5/13,5/15,5/16,5/18,5/19,5/20
Venue: Jordan Ridge Park
Horizon Elem.
Copperview ES
Galena Hills Park
Trailside Park
Brackets: All Brackets

08 Girls South A
Date: 3/22,3/25,3/29,3/30,4/10,4/13,4/20,4/22,4/27,4/29,5/4,5/6,5/9,5/11,5/13,5/16,5/17
Venue: Geneva Elementary
Timberline Jr. High
Canyon Elementary School
Cobblestone
East Meadows E.S.
Brackets: All Brackets

08 Girls South B
Date: 3/25,3/29,3/30,3/31,4/12,4/19,4/20,4/21,4/22,4/26,4/28,4/29,5/5,5/6,5/11,5/12,5/13,5/19,5/20
Venue: Geneva Elementary
Lehi Jr. School
East Meadows E.S.
Sertoma Park
JR Smith Elementary
Brackets: All Brackets

07 Girls North A
Date: 3/28,4/1,4/8,4/10,4/11,4/13,4/17,4/20,4/22,4/29,5/1,5/6,5/8,5/9,5/12,5/13,5/15,5/16,5/20
Venue: Weber County Fairgrounds
Ellison Park
Legacy Events Center
Angel Street Complex
Romrell Park
Spring Creek
Glover Lane Park
Heritage Park(Ogden)
Brackets: All Brackets

07 Girls North B
Date: 3/28,4/1,4/4,4/8,4/11,4/13,4/14,4/18,4/21,4/22,4/24,4/25,4/26,4/27,4/29,5/2,5/3,5/4,5/6,5/8,5/9,5/11,5/13,5/15,5/16,5/17,5/18,5/20
Venue: Hogan Park
Weber County Fairgrounds
Legacy Events Center
Syracuse Jr. High
Angel Street Complex
Steed Park
Fox Glenn Park
Forza FC Soccer Complex
Elk Ridge (N Logan)
Ellison Park
Glover Lane Park
Wadman Soccer Complex
Brackets: All Brackets

07 Girls North C
Date: 3/18,3/25,4/1,4/8,4/10,4/12,4/13,4/19,4/22,4/25,4/26,4/29,5/3,5/6,5/10,5/13,5/15,5/17,5/19,5/20,5/24
Venue: Fox Glenn Park
JA Taylor ELem
Wadman Soccer Complex
Huntsville/Eden
Morgan MS
Forza FC Soccer Complex
Weber County Fairgrounds
Brackets: All Brackets

07 Girls Metro A
Date: 3/25,3/29,3/30,4/13,4/15,4/18,4/22,4/25,4/26,4/29,5/2,5/3,5/5,5/6,5/10,5/11,5/13,5/16,5/17,5/20
Venue: Copperview ES
Bluffdale Elementary
Jordan Hills E.S.
Bonneville Jr. High
Trailside Park
Benson Mill Park
Brackets: All Brackets

07 Girls Metro B
Date: 3/25,3/31,4/1,4/7,4/8,4/11,4/12,4/17,4/18,4/19,4/22,4/25,4/27,4/28,4/29,5/3,5/6,5/10,5/13,5/15,5/20
Venue: Copperview ES
Bluffdale Elementary
Horizon Elem.
Rowland Hall Steiner Complex
Bonneville Jr. High
Jordan Hills E.S.
Galena Hills Park
Brackets: All Brackets

07 Girls Metro C
Date: 3/25,3/29,3/31,4/1,4/3,4/10,4/12,4/13,4/14,4/15,4/17,4/22,4/24,4/25,4/29,5/1,5/5,5/6,5/8,5/9,5/13,5/15,5/18,5/20,5/22,5/24
Venue: Copperview ES
Benson Mill Park
West Jordan Complex
Butler M.S.
Trailside Park
Oquirrh Elementary
Brackets: All Brackets

07 Girls South A
Date: 3/25,3/27,3/29,4/1,4/10,4/11,4/15,4/17,4/22,4/24,4/26,4/29,5/1,5/2,5/6,5/8,5/9,5/10,5/13
Venue: Greenwood
Lehi Jr. School
Meadow Elementary
Spanish Fork Sports Park
Canyon Elementary School
Mountain Ridge Jr High
Geneva Elementary
Deerfield Elementary
East Meadows E.S.
JR Smith Elementary
Brackets: All Brackets

07 Girls South B
Date: 3/25,3/28,4/1,4/11,4/13,4/18,4/22,4/25,4/29,5/1,5/2,5/3,5/6,5/9,5/13,5/17,5/20
Venue: Lehi Jr. School
Mountain Ridge Jr High
Spanish Fork Sports Park
Harvest Elementary
Sertoma Park
East Meadows E.S.
Deerfield Elementary
Cobblestone
Brackets: All Brackets