Venues
Shown below are the proposed venues for the tournament games.
Age Group Bracket
Boys Under 11 Premier
Date: 8/23,8/28,8/31,9/7,9/11,9/14,9/15,9/16,9/18,9/21,9/23,9/25,9/27,9/28,10/2,10/5,10/9
Venue: IHC Fields
Olympic Park
Albion Middle
District 4 TBD
Heritage Park (NIbley)
No. Layton Jr. High
Centerville Jr. High
Umbria Estates
Woodward Park
Bonneville Jr. High
Crescent MS
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 D1
Date: 8/25,8/28,9/1,9/8,9/9,9/11,9/15,9/16,9/18,9/22,9/25,9/29,10/2,10/6,10/9
Venue: Albion Middle
Herman Franks Park
IHC Fields
Trailside Elementary
Country Crossing
Southwood Park
District 4 TBD
Centerville Jr. High
Weber County Fairgrounds
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 D2
Date: 8/28,9/9,9/11,9/16,9/18,9/23,9/25,9/30,10/2,10/6,10/7,10/8,10/13,10/14
Venue: Albion Middle
Herman Franks Park
James E Moss
Old Mill ES
Olympus Jr. High
Bonneville Jr. High
Columbia Elementary School (kaysville)
Hidden Village
Mount Loafer Elementary
Southwood Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 D3
Date: 8/28,8/30,8/31,9/11,9/13,9/14,9/18,9/20,9/21,9/25,9/27,10/2,10/4,10/5,10/6,10/9,10/11,10/12,10/16
Venue: Monarch Meadows Park
Mueller Park
Olympic Park
Albion Middle
Valley Jr. High
Southwood Park
Hobble Creek Elementary
Umbria Estates
Stansbury ES
Crescent MS
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 D4
Date: 8/28,9/10,9/11,9/14,9/16,9/17,9/18,9/23,9/24,9/25,10/1,10/2,10/7,10/8,10/9,10/12,10/14,10/15,10/19,10/22,10/23
Venue: Albion Middle
Hobble Creek Elementary
Old Mill ES
Bonneville Jr. High
Sertoma Park
Village Boulevard Park
Deseret Peak Complex
Monarch Meadows Park
Country Crossing
Umbria Estates
Valley Jr. High
Crescent MS
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 Premier
Date: 8/25,8/28,9/1,9/8,9/11,9/14,9/15,9/18,9/20,9/21,9/22,9/24,9/25,9/27,9/29,9/30,10/2,10/4,10/6,10/9
Venue: District 4 TBD
Greens Park
IHC Fields
Willow Creek Park, Sandy
Crescent MS
Olympic Park
West Jordan Complex
Central Davis JHS
Rulon Gammon Field
Mueller Park
Ellison Park
Butler Elementary
Bellview Elem.
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 D1
Date: 8/26,8/28,9/7,9/9,9/11,9/16,9/18,9/23,9/25,9/29,9/30,10/2,10/7
Venue: Cedar Ridge ES
Ellison Park
Sand Hill Park Field
Canyon Rimm Elementary
Heber Valley Elem
IHC Fields
Ira Allen Field
Longview Elem
Olympic Park
JR Smith Elementary
No. Layton Jr. High
Central Davis JHS
Greens Park
North Lake Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 D2
Date: 8/28,8/31,9/7,9/11,9/14,9/18,9/21,9/22,9/25,9/28,10/2,10/5,10/9,10/12,10/19,10/23,10/26,10/28
Venue: Butler Elementary
Cottonwood Elem.
West Jordan Complex
Mid Valley
Mueller Park
Healey Park
Park City Sports Complex
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 D3
Date: 8/28,8/30,9/11,9/13,9/17,9/18,9/20,9/22,9/24,9/25,9/27,9/29,10/2,10/4,10/6,10/9,10/11,10/18,10/30
Venue: Crescent MS
Longview Elem
Stansbury ES
Vista Heights Jr. High
Churchill Jr. High
Deseret Peak Complex
Mount Ogden Park
Pioneer Park
Bellview Elem.
Bennion Jr. High
Utah School of Deaf & Blind
Westlake High School
Heber Valley Elem
Brackets: All Brackets

Boys under 12 D4
Date: 8/28,9/10,9/11,9/15,9/17,9/18,9/24,9/25,10/1,10/2,10/8,10/11,10/15,10/19
Venue: District 4 TBD
Elk Ridge (N Logan)
Jordan Ridge Park
Mount Ogden Park
Canyon View Junior High
Greens Park
Olympic Park
South Davis Jr. High
Art Dye
Sertoma Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 Premier
Date: 8/28,8/31,9/1,9/7,9/11,9/14,9/18,9/21,9/22,9/25,9/28,9/29,9/30,10/1,10/2,10/4,10/5,10/6,10/9,10/28
Venue: Central Davis JHS
Crescent MS
IHC Fields
Ira Allen Field
Willow Creek Park, Sandy
Highland Park
Canyonview Park
Canyon View Junior High
District 4 TBD
Washington Elem.
Bellview Elem.
Ellison Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 D1
Date: 8/25,8/28,9/1,9/8,9/11,9/15,9/18,9/22,9/23,9/25,9/27,9/29,10/2,10/4,10/6,10/8,10/9
Venue: District 2 TBD
Rose Park Elementary
Willow Pond
Monarch Meadows Park
South Field Park
Willow Creek Park, Sandy
Blackhawk
District 4 TBD
Olympic Park
Nibley Elementary State SCSL
Roy West Park
Greens Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 D2
Date: 8/28,8/30,9/8,9/11,9/13,9/15,9/18,9/20,9/25,9/27,10/2,10/4,10/6,10/9,10/11,10/16,10/18
Venue: District 4 TBD
Mount Ogden Park
Ponds Park
Weber County Fairgrounds
Ellison Park
Washington Elem.
Angel Street Complex
Mueller Park
IHC Fields
Cedar Ridge ES
Central Davis JHS
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 D3
Date: 8/28,9/10,9/11,9/17,9/18,9/24,9/25,10/1,10/2,10/8,10/9,10/15,10/16
Venue: District 2 TBD
District 4 TBD
Hillcrest Elementary
Mapleton Elementary
Upland Terrace
North Star Elementary
Roy West Park
Willow Creek Park, Sandy
Canyon Rimm Elementary
Central Davis JHS
Sunnyside Park
Highland Park
Bennion Jr. High
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 D4
Date: 8/28,9/8,9/10,9/11,9/17,9/18,9/24,9/25,10/1,10/2,10/8,10/9,10/12,10/15,10/16,10/22
Venue: District 4 TBD
Stansbury ES
South Davis Jr. High
Art Dye
West Jordan Complex
Jordan Ridge Park
Westlake High School
American Fork Jr
Sand Hill Park Field
Central Davis JHS
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 Premier
Date: 8/23,8/25,8/28,9/1,9/8,9/11,9/15,9/18,9/22,9/25,9/29,9/30,10/2,10/6
Venue: Olympic Park
Bennion Jr. High
Falcon Park
Sertoma Park
Ellison Park
Healey Park
Highland Park
Lone Peak Park (sandy)
Bellview Elem.
White City Bear Park
Alta Canyon
Central Davis JHS
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 D1
Date: 8/28,8/31,9/7,9/8,9/11,9/14,9/15,9/18,9/21,9/22,9/25,9/28,10/2,10/5,10/6
Venue: Olympus Jr. High
Ponds Park
Rulon Gammon Field
Willow Creek Park, Park City
Alta Canyon
District 4 TBD
Ellison Park
JR Smith Elementary
Pioneer Park
Mueller Park
Park City Sports Complex
Rocky Mtn. Middle
West Jordan Complex
Crescent MS
Angel Street Complex
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 D2
Date: 8/28,9/9,9/11,9/16,9/18,9/23,9/25,9/30,10/2,10/4,10/7,10/9,10/13,10/14,10/18,10/20,10/21
Venue: Alta Canyon
Nibley Elementary State SCSL
Willow Pond
Falcon Park
Mountain View (N. OGDEN)
Ellison Park
Kaysville JHS
Rose Park Elementary
West Stadium Park
Central Davis JHS
Crescent MS
Sunnyside Park
White City Bear Park
Bellview Elem.
North Star Elementary
Unitah High School
Angel Street Complex
Ponds Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 D3
Date: 8/28,9/2,9/10,9/11,9/15,9/16,9/17,9/18,9/24,9/25,10/1,10/2,10/6,10/8,10/9,10/14
Venue: Art Dye
Bonneville Jr. High
Ellison Park
Olympic Park
Bennion Jr. High
Central Davis JHS
Deseret Peak Complex
Flat Iron Mesa Park
American Fork Jr
Cedar Ridge ES
Highland Park
Stansbury ES
Greens Park
North Lake Park
Oquirrh Shadow Park
Blackhawk
Bellview Elem.
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 D4
Date: 8/28,8/30,9/8,9/11,9/13,9/18,9/20,9/22,9/25,9/27,10/2,10/4,10/6,10/9,10/11,10/20
Venue: Greens Park
Willow Creek Park, Sandy
Angel Street Complex
Canyon View Junior High
District 4 TBD
Jordan Park
Park City Sports Complex
Kaysville JHS
Lehi High School
Olympic Park
West Jordan Complex
Crescent MS
North Lake Park
Rose Park Elementary
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 D5
Date: 8/27,8/28,9/10,9/11,9/17,9/18,9/20,9/21,9/24,9/25,10/1,10/2,10/6,10/7,10/8,10/9,10/12,10/15,10/16,10/22
Venue: Sand Hill Park Field
Mueller Park
Salem Loafer View Park
Spanish Fork Sports Complex
Cedar Ridge ES
Kearns Jr. High
Liberty Academy
South Davis Jr. High
Ira Allen Field
Brackets: All Brackets

Boys Under 15 Premier 1
Date: 8/28,8/31,9/7,9/8,9/11,9/13,9/15,9/18,9/21,9/25,9/27,9/28,9/30,10/2,10/5
Venue: Ellison Park
Sunnyside Park
Utah School of Deaf & Blind
Canyonview Park
Storm Mountain
North Star Elementary
Butler Elementary
Central Davis JHS
Lone Peak Park (sandy)
Bellview Elem.
Flat Iron Mesa Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 15 Premier 2
Date: 8/28,8/31,9/9,9/11,9/14,9/18,9/21,9/25,9/28,10/2,10/5
Venue: Ellison Park
Highland Park
Olympic Park
Central Davis JHS
Flat Iron Mesa Park
Hillcrest Elementary
Greens Park
Bellview Elem.
White City Bear Park
Lone Peak Park (sandy)
Brackets: All Brackets

Boys Under 15 D1
Date: 8/25,8/28,9/1,9/8,9/11,9/15,9/18,9/20,9/22,9/25,9/29,9/30,10/2,10/4,10/6,10/8,10/11
Venue: Aspen Elementary
Flat Iron Mesa Park
Mapleton Elementary
Spring Creek
Art Dye
Bellview Elem.
District 4 TBD
IHC Fields
Roy West Park
Falcon Park
American Fork Jr
Brackets: All Brackets

Boys Under 15 D2
Date: 8/28,9/8,9/9,9/11,9/16,9/18,9/23,9/25,9/28,9/29,9/30,10/2,10/5,10/6,10/7,10/9,10/14,10/25
Venue: American Fork Jr
Ellison Park
Lions Club Park
Murray Park Ice Rink
Sunnyside Park
Highland High School
Butler Elementary
South Davis Jr. High
Willow Creek Park, Park City
Not In Use
Flat Iron Mesa Park
North Star Elementary
Bellview Elem.
Park City Sports Complex
Willow Pond
Fairmont Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 15 D3
Date: 8/23,8/28,8/30,9/11,9/13,9/18,9/20,9/25,9/27,10/2,10/4,10/9,10/11
Venue: Jordan Ridge Park
DATC
Olympic Park
Sertoma Park
District 4 TBD
Salem Loafer View Park
Bonneville Jr. High
Weber County Fairgrounds
Greens Park
Roy West Park
Pioneer Park
Brackets: All Brackets

Boys under 15 D4
Date: 9/10,9/11,9/15,9/17,9/18,9/22,9/24,9/25,9/29,10/1,10/2,10/6,10/8,10/9,10/13
Venue: Kennedy Jr High
Utah School of Deaf & Blind
Art Dye
Orchard Hills Complex
Brackets: All Brackets

Boys Under 16 Premier 1
Date: 8/28,8/30,9/1,9/8,9/11,9/13,9/15,9/18,9/22,9/25,9/29
Venue: Bellview Elem.
White City Bear Park
Bountiful Jr. High
Ellison Park
Falcon Park
Central Davis JHS
Lone Peak Park (sandy)
Storm Mountain
Brackets: All Brackets

Boys Under 16 Premier 2
Date: 8/25,8/28,9/1,9/8,9/9,9/11,9/15,9/18,9/22,9/25,9/29,10/2,10/6
Venue: Olympic Park
West Jordan Complex
Lehi High School
Sunnyside Park
Weber County Fairgrounds
North Star Elementary
IHC Fields
North Lake Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 16 D1
Date: 8/28,8/31,9/7,9/11,9/14,9/18,9/21,9/25,9/27,9/28,10/2,10/5
Venue: Central Davis JHS
IHC Fields
JR Smith Elementary
Mapleton Elementary
Park City Sports Complex
Angel Street Complex
Falcon Park
Hyrum Soccer Complex
Murray Park Ice Rink
White City Bear Park
District 4 TBD
Ellison Park
Ponds Park
Bellview Elem.
Brackets: All Brackets

Boys Under 16 D2
Date: 8/28,8/30,9/2,9/11,9/13,9/18,9/20,9/25,9/27,10/2,10/4,10/9,10/16
Venue: Churchill Jr. High
West Jordan Complex
Bellview Elem.
District 1 TBD
Liberty Academy
Hyrum Soccer Complex
Centerville Park
Utah School of Deaf & Blind
Bonneville Jr. High
James E Moss
Bountiful Jr. High
River Heights Elementary
Spanish Fork Sports Complex
Brackets: All Brackets

Boys Under 16 D3
Date: 8/28,9/7,9/9,9/11,9/14,9/16,9/18,9/21,9/23,9/25,9/30,10/1,10/2,10/7,10/9,10/23
Venue: Art Dye
District 4 TBD
Lehi High School
Canyon View Junior High
Flat Iron Mesa Park
Orchard Hills Complex
Bellview Elem.
Bonneville Jr. High
Olympic Park
North Lake Park
Cedar City HS
Liberty Academy
Brackets: All Brackets

Boys Under 17 Premier 1
Date: 8/28,8/31,9/7,9/8,9/11,9/14,9/18,9/21,9/22,9/23,9/25,9/28,9/29,10/2
Venue: Bellview Elem.
Ellison Park
Mills Park
District 4 TBD
Lone Peak Park (sandy)
White City Bear Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 17 Premier 2
Date: 8/28,8/31,9/7,9/11,9/14,9/18,9/21,9/25,9/28,9/29,10/2,10/5,10/6,10/7
Venue: Alta Canyon
Park City Sports Complex
Weber County Fairgrounds
Lone Peak Park (sandy)
Mills Park
IHC Fields
White City Bear Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 17 D1
Date: 8/25,8/28,9/1,9/8,9/9,9/11,9/15,9/18,9/22,9/25,9/29,10/2,10/4
Venue: Bellview Elem.
Ellison Park
Utah School of Deaf & Blind
White City Bear Park
Bountiful Jr. High
IHC Fields
Olympic Park
Woodrow Wilson Elementary
Kennedy Jr High
Greens Park
Churchill Jr. High
James E Moss
Central Davis JHS
Alta Canyon
Brackets: All Brackets

Boys Under 17 D2
Date: 8/28,9/9,9/11,9/16,9/18,9/23,9/25,9/30,10/2,10/7,10/9
Venue: Art Dye
Bountiful Jr. High
District 4 TBD
Rose Park Elementary
Deseret Peak Complex
District 2 TBD
Eden Park
DATC
American Fork Jr
Pioneer Park
Sunnyside Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 18 Premier 1
Date: 8/26,8/28,9/9,9/16,9/18,9/20,9/21,9/25,9/27,9/30,10/1,10/2,10/7
Venue: IHC Fields
Lone Peak Park (sandy)
Utah School of Deaf & Blind
Ellison Park
Mills Park
Central Davis JHS
Ponds Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 18 Permier 2
Date: 8/26,8/28,9/9,9/11,9/16,9/18,9/23,9/25,9/30,10/2
Venue: Bellview Elem.
Lone Peak Park (sandy)
White City Bear Park
Mills Park
Storm Mountain
Bonneville Jr. High
Brackets: All Brackets

Boys Under 18 D1
Date: 8/25,8/28,8/31,9/7,9/11,9/14,9/18,9/21,9/25,9/27,9/28,10/2,10/5,10/8
Venue: Deseret Peak Complex
Murray Park
Sertoma Park
South Field Park
Bountiful Jr. High
IHC Fields
Olympic Park
Weber County Fairgrounds
Ira Allen Field
JR Smith Elementary
Murray Park Ice Rink
North Lake Park
Pioneer Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 18 D2
Date: 8/26,8/28,9/8,9/9,9/11,9/13,9/16,9/18,9/22,9/23,9/25,9/30,10/2,10/4,10/5,10/7,10/9,10/14,10/16,10/18,10/21,10/23,10/26,10/28,10/30,11/4,11/6,11/10,11/11
Venue: Art Dye
Liberty Academy
Orchard Hills Complex
Park City Sports Complex
Weber County Fairgrounds
Blackhawk
Woodrow Wilson Elementary
Unitah High School
Hunter High School
Ellison Park
Roy West Park
Spanish Fork Sports Complex
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 Premier
Date: 8/28,8/31,9/7,9/11,9/14,9/18,9/21,9/25,9/28,10/2,10/5,10/9,10/12
Venue: Centerville Jr. High
Elk Ridge (N Logan)
Sertoma Park
Southwood Park
Albion Middle
Cemetery Field
Millennium Park
Monarch Meadows Park
District 4 TBD
Umbria Estates
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 D1
Date: 8/25,8/28,9/1,9/8,9/11,9/15,9/18,9/22,9/25,9/29,10/2,10/6,10/9
Venue: Albion Middle
Bonneville Jr. High
Cemetery Field
No. Layton Jr. High
District 4 TBD
Millennium Park
Umbria Estates
Centerville Jr. High
Monarch Meadows Park
Crescent MS
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 D2
Date: 8/28,9/1,9/9,9/11,9/15,9/16,9/18,9/21,9/22,9/23,9/25,9/30,10/2,10/7,10/9,10/14
Venue: Bonneville Jr. High
Country Crossing
Olympus Jr. High
Trailside Elementary
Columbia Elementary School (kaysville)
Deseret Peak Complex
Herman Franks Park
Hobble Creek Elementary
Albion Middle
Old Mill ES
Willow Creek Park, Park City
Popperton Park (W)
Angel Street Complex
Crescent MS
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 D3
Date: 8/28,8/30,9/10,9/11,9/13,9/18,9/20,9/25,9/27,10/2,10/4,10/6,10/7,10/9
Venue: Albion Middle
Olympic Park
Southwood Park
Village Boulevard Park
Columbia Elementary School (kaysville)
Mueller Park
Olympus Jr. High
Centennial Park (south)
Old Mill ES
Canyonview Park
Umbria Estates
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 Premier
Date: 8/23,8/25,8/28,9/1,9/2,9/8,9/11,9/15,9/18,9/21,9/22,9/25,9/29,9/30,10/2,10/6,10/8,10/9,10/11,10/12
Venue: Greens Park
Canyon Rimm Elementary
Cemetery Field
Bellview Elem.
Cedar Ridge ES
Ellison Park
Wadman Soccer Complex
Crescent MS
North Lake Park
Butler Elementary
Central Davis JHS
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 D1
Date: 8/26,8/28,9/9,9/11,9/15,9/16,9/18,9/22,9/23,9/25,9/30,10/2,10/7,10/9,10/11
Venue: Highland Park
Ira Allen Field
Kaysville JHS
Rose Park Elementary
West Jordan Complex
American Fork Jr
Crescent MS
Longview Elem
Rulon Gammon Field
Willow Creek Park, Park City
Grant Elementary
Willow Creek Park, Sandy
Flat Iron Mesa Park
Storm Mountain
Mapleton Elementary
Monarch Meadows Park
Churchill Jr. High
Park City Sports Complex
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 D2
Date: 8/28,8/30,9/11,9/13,9/18,9/20,9/25,9/27,10/2,10/4,10/9,10/11,10/16
Venue: American Fork Jr
Bellview Elem.
Jordan Ridge Park
Mueller Park
Cemetery Field
Greens Park
Kaysville JHS
District 4 TBD
Mid Valley
Heber Valley Elem
Rose Park Elementary
JR Smith Elementary
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 D3
Date: 8/28,8/31,9/7,9/11,9/14,9/18,9/21,9/25,9/28,10/2,10/5,10/9,10/12,10/16
Venue: American Fork Jr
Olympus Jr. High
Sertoma Park
Bellview Elem.
Crescent MS
James E Moss
Canyon Rimm Elementary
Utah School of Deaf & Blind
Cottonwood Elem.
Heritage Park (NIbley)
District 1 TBD
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 D4
Date: 8/27,8/28,9/9,9/10,9/11,9/15,9/17,9/18,9/20,9/24,9/25,10/1,10/2,10/4,10/5,10/6,10/8,10/9,10/15,10/16,10/19,10/22,10/23,10/29,10/30
Venue: Healey Park
Sand Hill Park Field
Spanish Fork Sports Complex
Willow Creek Park, Sandy
Liberty Academy
Crescent MS
Deseret Peak Complex
Elk Ridge (N Logan)
Orchard Hills Complex
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 Premier
Date: 8/28,8/31,9/7,9/11,9/14,9/18,9/21,9/23,9/25,9/28,10/5,10/6,10/9,10/19,10/25
Venue: District 4 TBD
White City Bear Park
Bellview Elem.
Ellison Park
Greens Park
Washington Elem.
West Jordan Complex
Central Davis JHS
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 D1
Date: 8/25,8/28,9/1,9/2,9/8,9/11,9/14,9/15,9/18,9/22,9/25,9/29,10/2,10/6
Venue: Canyon View Junior High
Kaysville JHS
Not In Use
Cemetery Field
Ira Allen Field
South Field Park
Willow Pond
Pioneer Park
Ellison Park
Heber Valley Elem
Crescent MS
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 D2
Date: 8/28,9/9,9/11,9/16,9/18,9/23,9/25,9/27,9/30,10/2,10/5,10/7,10/9,10/11,10/14,10/16,10/20,10/28
Venue: Highland Park
Jordan Ridge Park
Sand Hill Park Field
Spanish Fork Sports Complex
Willow Creek Park, Sandy
Cedar Ridge ES
Crescent MS
Willow Pond
Deseret Peak Complex
Cemetery Field
Liberty Academy
Orchard Hills Complex
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 D3
Date: 8/28,8/30,9/11,9/13,9/18,9/20,9/25,9/27,10/2,10/4,10/9,10/11,10/16,10/18,10/20,10/21,10/23
Venue: Olympus Jr. High
Park City Sports Complex
Kaysville JHS
Rose Park Elementary
Grandview Park
Washington Elem.
Upland Terrace
Mueller Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 D4
Date: 8/28,9/10,9/11,9/17,9/18,9/24,9/25,10/1,10/2,10/8,10/9,10/15,10/16,10/18,10/19
Venue: Kaysville JHS
South Field Park
West Jordan Complex
American Fork Jr
Washington Elem.
Central Davis JHS
Ellison Park
Oquirrh Shadow Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 Premier
Date: 8/25,8/28,9/1,9/8,9/11,9/15,9/16,9/18,9/22,9/25,9/29,10/2,10/6,10/7,10/11
Venue: Bellview Elem.
Cemetery Field
Ellison Park
Mueller Park
Central Davis JHS
Crescent MS
Ponds Park
Healey Park
West Jordan Complex
Sertoma Park
Alta Canyon
DATC
Falcon Park
Butler Elementary
Angel Street Complex
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 D1
Date: 8/26,8/28,9/8,9/9,9/11,9/16,9/18,9/23,9/25,9/30,10/2,10/4,10/7
Venue: American Fork Jr
Bellview Elem.
Crescent MS
North Star Elementary
Park City Sports Complex
Highland Park
Ira Allen Field
Weber County Fairgrounds
Willow Pond
Fairmont Park
Rose Park Elementary
Mapleton Elementary
Butler Elementary
Sunnyside Park
Willow Creek Park, Park City
Aspen Elementary
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 D2
Date: 8/28,8/30,8/31,9/7,9/11,9/14,9/16,9/18,9/21,9/22,9/25,9/28,9/29,10/2,10/5,10/9,10/12,10/16
Venue: Bonneville Jr. High
Canyon View Junior High
JR Smith Elementary
Mueller Park
Utah School of Deaf & Blind
Healey Park
Kaysville JHS
Weber County Fairgrounds
American Fork Jr
South Field Park
James E Moss
Greens Park
Rocky Mtn. Middle
Olympic Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 D3
Date: 8/28,8/30,9/11,9/13,9/18,9/20,9/25,9/27,10/2,10/4,10/9,10/11,10/16,10/18,10/23,10/27
Venue: Ellison Park
Cemetery Field
Crescent MS
Deseret Peak Complex
Kearns Jr. High
Willow Creek Park, Sandy
Alta Canyon
DATC
Kaysville JHS
Jordan Ridge Park
West Jordan Complex
Pioneer Park
Brackets: All Brackets

Girls under 14 D4
Date: 8/28,9/10,9/11,9/17,9/18,9/24,9/25,10/1,10/2,10/8
Venue: Crescent MS
Healey Park
Canyon View Junior High
Lewis Park
Cedar Ridge ES
Brackets: All Brackets

Girls Under 15
Date: 9/11,9/13,9/14,9/18,9/20,9/25,9/27,10/2,10/4,10/5,10/9,10/11,10/14,10/16,10/18,10/23,10/25,10/30
Venue: Butler Elementary
West Jordan Complex
Ellison Park
Bonneville Jr. High
Bellview Elem.
Monarch Meadows Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 18
Date: 9/11,9/15,9/18,9/20,9/25,9/29,10/2,10/6,10/9,10/13,10/19,10/20,10/21,10/23,10/27,10/30
Venue: Bellview Elem.
Bountiful Jr. High
Butler Elementary
Willow Pond
Jordan Ridge Park
TBD
Brackets: All Brackets