Venues
Shown below are the proposed venues for the tournament games.
Age Group Bracket
Challenger Boys U09 Division 1
Date: 3/26,4/2,4/12,4/19,4/23,4/26,4/30,5/3,5/7,5/10,5/11,5/13,5/14,5/17,5/21
Venue: Meadow Park
Blackhawk
Elk Ridge (N Logan)
Brackets: All Brackets

Challenger Boys U09 Division 2
Date: 3/26,4/9,4/16,4/19,4/23,4/26,4/28,4/30,5/3,5/7,5/9,5/10,5/14,5/16,5/17,5/19
Venue: RSL - North Logan
Elk Ridge (N Logan)
Hyrum Soccer Complex
Sunrise Elementary
Blackhawk
Brackets: All Brackets

Challenger Boys U09 Division 3
Date: 3/19,3/26,4/2,4/9,4/16,4/18,4/21,4/23,4/25,4/28,4/30,5/5,5/7,5/12,5/14
Venue: RSL - North Logan
Brigham City Sports Complex
Elk Ridge (N Logan)
Greenville D7L48
Pioneer Park
Brackets: All Brackets

Challenger Boys U10 Div 1
Date: 4/20,4/23,4/25,4/27,4/30,5/2,5/4,5/7,5/9,5/11,5/14,5/17,5/18
Venue: Blackhawk
Elk Ridge (N Logan)
Brigham City Sports Complex
Cub River Sports
Brackets: All Brackets

Challenger Boys U10 Div 2
Date: 4/13,4/16,4/20,4/23,4/27,4/30,5/4,5/7,5/11,5/14,5/17,5/18,5/19,5/21
Venue: Millville South Park SCSL
Greenville D7L48
Blackhawk
Brigham City Sports Complex
Hyrum Soccer Complex
Brackets: All Brackets

Challenger Boys U11/12
Date: 4/16,4/21,4/23,4/28,4/30,5/2,5/5,5/7,5/10,5/11,5/12,5/14,5/19,5/21,5/26,5/27
Venue: Cub River Sports
Wellsville Old Elementary
Blackhawk
Spring Creek
Elk Ridge (N Logan)
Brackets: All Brackets

Challenger Boys U13/14
Date: 4/16,4/19,4/20,4/23,4/26,4/27,4/30,5/4,5/5,5/7,5/11,5/14,5/16,5/17,5/18,5/25
Venue: Cedar Ridge ES
Blackhawk
Bear River Middle School
Cub River Sports
Brackets: All Brackets

Challenger Girls U09 Division 1
Date: 3/19,3/26,4/9,4/11,4/16,4/18,4/23,4/25,4/26,4/30,5/2,5/3,5/7,5/9,5/10,5/14,5/16
Venue: RSL - North Logan
Cedar Ridge ES
Spring Creek
Clear Creek Park
Greenville D7L48
Brackets: All Brackets

Challenger Girls U09 Div2 Round 1
Date: 3/26,4/11,4/15,4/16,4/18,4/20,4/22,4/23,4/25,4/26,4/30,5/2,5/4
Venue: RSL - North Logan
Brigham City Sports Complex
Pioneer Park
Greenville D7L48
Elk Ridge (N Logan)
Cedar Ridge ES
Brackets: All Brackets

Challenger Girls U09 Div2 Round 2
Date: 5/9,5/11,5/14,5/16
Venue: Brigham City Sports Complex
Cedar Ridge ES
Elk Ridge (N Logan)
Greenville D7L48
Brackets: All Brackets

Challenger Girls U10 Round 1
Date: 4/15,4/16,4/21,4/23,4/25,4/26,4/27,4/28,4/29,4/30,5/5,5/6,5/7,5/9,5/17,5/24
Venue: Cedar Ridge ES
Millville South Park SCSL
RSL - North Logan
Elk Ridge (N Logan)
Greenville D7L48
Spring Creek
Brackets: All Brackets

Challenger Girls U10 Round 2
Date: 5/12,5/14,5/19,5/20
Venue: Elk Ridge (N Logan)
Sunrise Elementary
Cedar Ridge ES
Millville South Park SCSL
Spring Creek
Greenville D7L48
Brackets: All Brackets

Challenger Boys HS Provisional Div 1
Date: 4/16,4/20,4/22,4/23,4/25,4/27,4/29,4/30,5/4,5/7,5/11,5/14,5/16,5/21
Venue: Meadow Park
Sunrise Elementary
Hyrum Soccer Complex
Brackets: All Brackets

Challenger Boys HS Provisional Div 2
Date: 4/15,4/16,4/20,4/22,4/23,4/25,4/26,4/29,4/30,5/4,5/13,5/14,5/18,5/19,5/20,5/21
Venue: Meadow Park
Sunrise Elementary
Cub River Sports
Brackets: All Brackets